.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    20-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE STEKENE VAN ZONDAG 20/09/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE STEKENE 
    VAN ZON
    DAG 20/09/2015
         


    Zondag 20/09/2015 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km - 44,52 km/h

    Aantal deelnemers: 43

    1 JORI VAN STEENBERGHEN uit De Klinge CIBEL

    2 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 ROTTY Glenn CIBEL

    4 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    5 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    6 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    8 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    9 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 NAESEN Lawrence CIBEL

    11 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    12 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    13 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    14 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    15 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    18 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    20 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    21 ONGENA Thomas CIBEL

    22 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    23 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    25 GEERINCK Jens CIBEL

    30 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    33 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 ONGENA Matthias CIBEL

    35 SMET Olivier PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    1-DSC08365.JPG
                   Winnaar te Stekene Jori Van Steenberghen met de bloemen.
    1-DSC08361.JPG
            Winnaar te Stekene Jori Van Steenberghen met de organisators.
    1-DSC08390.JPG
    1-DSC08371.JPG
                       Een woordje uitleg van winnaar Jori Van Steenberghen.
    1-DSC08359.JPG
                                 Een woordje uitleg van de 2de Renaat Demeter.
    1-DSC08356.JPG
                                            Winnaar Jori Van Steenberghen.
    1-DSC08353.JPG
                                            
    1-DSC08329.JPG
                              Aankomst van winnaar Jori Van Steenberghen.
    1-DSC08327.JPG
                             Aankomst van winnaar Jori Van Steenberghen.
    1-DSC08333.JPG
                                 Aankomst van Renaat Demeter die 2de werd.
    1-DSC08303.JPG
         De 2 koplopers Jori Van Steenberghen en Renaat Demeter in de finale.
    1-DSC08207.JPG
                      Kristof Dhollander, Joeri Persoon en Tim Vercauteren.
    1-DSC08204.JPG
    1-DSC08136.JPG
                                      Pieter De Paepe en Jens Geerinck.
    1-DSC08114.JPG
    1-DSC08091.JPG
    1-DSC08087.JPG
    1-DSC08085.JPG
    1-DSC08081.JPG
                                       Matthias Ongena en Jochem Smet.
    1-DSC08071.JPG
                                            Jens Geerinck en Robby Meul.
    1-DSC08051.JPG
                                        Gregory Franckaert uit Kallo.
    1-DSC08041.JPG
                                  In 2de positie Danny Peeters uit Temse.
    1-DSC08037.JPG
                                                    Stijn Verbeke
    1-DSC08035.JPG
                                                  Tim Vercauteren
    1-DSC08028.JPG
          Timmy De Boes, Renaat Demeter, Nico Verhoeven en Thomas Ongena.
    1-DSC08023.JPG
    1-DSC08018.JPG
    1-DSC08008.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Stekene met 43 deelnemers.
    1-DSC07995.JPG

    1-DSC08011.JPG
    1-DSC08352.JPG
    1-DSC08014.JPG
                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-09-2015 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JORI VAN STEENBERGHEN met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jori Van Steenberghen KOP 2015.jpg 

    Jori Van Steenberghen

    Zondag 20/09/2015 BACHTE MARIA LEERNE (O) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 44,21 km/h

    Aantal deelnemers: 72

    1 MEHEUS Gill EFC-ETIXX

    2 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    3 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC-EKOI

    5 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    6 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    8 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    15 DE DECKER Bjorn CIBEL

    20/09 MOMIGNIES – Elite z.c./U23 – 151 km – 44,75 km/h

    Aantal deelnemers: 172

    1 LOY Antoine COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    2 JACOBS Robin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 SMISMANS Jef VAN EYCK SPORT

    4  PALM Martin COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    5 TALLONNEAU Gwennaël CC VILLENEUVE ST GERMAIN

    6 HEYMANS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM

    7 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 DE SMIT Alain NED ARROW CYCLING TEAM

    9 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 MERTZ Remy COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    16 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    23 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    30 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    54 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    70 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    82 FINOULST Jan-frederik CECEMELCYCLINGTEAM

    93 DE BOCK Robby CECEMELCYCLINGTEAM

     

    20/09/2015 LONDERZEEL LINDE (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 45 km/h

    Aantal deelnemers: 110

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM

    3 BOSMANS Tom VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 PEYSKENS Dimitri TEAM 3M

    5 DERUETTE Thomas TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    6 KERF Jérôme VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    7 BYRNE Dillon GBR CHAMPION SYSTEM VCUK RACING TEAM

    8 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T.

    10 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    12 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    20 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    40 DE JONGHE Kevin CIBEL

    42 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    45 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    46 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    54 COPPENS Carrera CECEMELCYCLINGTEAM

    62 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    86 DE BATIST Jef RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    101 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    103 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    20/09/2015 MEERLE (HOOGSTRATEN) (A) - Elite z.c./U23 - 108 km - 45,15 km/h

    Aantal deelnemers: 62

    1 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    2 BOSTERS Jurrien NED WV DE JONGE RENNERS

    3 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    4 DELCROIX Gert INDIVIDUEEL

    5 VAN ENGELEN Adne NED WEST FRISIA

    6 VETTE Pieter NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    7 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    8 OTTENBROS Joury NED PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM

    9 CREMERS Paul NED WV DE JONGE RENNER

    10 VERWAEST Kevin ASFRA RACING TEAM

    26 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    39 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    42 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    20/09/2015 PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,88 km/h

    Aantal deelnemers: 62

    1 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    2 BRUYNEEL Giel CT RUWOMAT - VERMEEREN

    3 WOOD George GBR RICHARDSONS TREK

    4 MAES Alexander AN POST - CHAINREACTION

    5 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    6 PYFFEROEN Miel EFC-ETIXX

    7 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 DE POORTER Maxime EFC-ETIXX

    9 TOUQUET Joren VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    10 ALLEGAERT Piet EFC-ETIXX

     

    20/09/2015 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km - 44,52 km/h

    Aantal deelnemers: 43

    1 JORI VAN STEENBERGHEN uit De Klinge CIBEL

    2 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 ROTTY Glenn CIBEL

    4 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    5 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    6 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    8 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    9 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 NAESEN Lawrence CIBEL

    11 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    12 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    13 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    14 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    15 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    18 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    20 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    21 ONGENA Thomas CIBEL

    22 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    23 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    25 GEERINCK Jens CIBEL

    30 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    33 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 ONGENA Matthias CIBEL

    35 SMET Olivier PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    20-09-2015 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 20/09/2015
    20/09/2015 MESEN (W) - Juniores - 84 km - 40,16 km/h

    Aantal deelnemers: 38

    1 WYDOOGHE Jaron AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 CAVEY Vincent KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    3 DENDIEVEL Cyril FRA ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 LOWIE Stan ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 D´ANGELO Ugo ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 BRULEZ Miqele APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 DE JONGHE Jules CT SPIDER KING IEPER

    9 DEJONGHE Roeland KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING IEPER

     

    20/09/2015 PITTEM (W) - Juniores - 85,5 km - 40,35 km/h

    Aantal deelnemers: 61

    1 DE GROOTE Arne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 OSTYN Arthur CT SPIDER KING IEPER

    3 CROMBEZ Jonas KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4 TRIO Maxim KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 BIEBUYCK Aurélien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 BAILLIEU Donovan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 VANDERBEKEN Brent VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 ADRIAENS Bert KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 BAILLIEVIER Kilian KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    19 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    20/09/2015 RAVELS EEL (A) - Juniores - 88 km - 41,85 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1 BOK Willem NED TWC PIJNENBURG

    2 AKKERMANS Lars NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3 VANDERVEKEN Yoran DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 MOOK Marco NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 GIJS Jorna NED UWTC DE VOLHARDING

    6 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 DEKKERS Robin W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 DUIJVESTEIJN Jim NED WESTLAND WIL VOORUIT

    9 POETS Jorre YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 DE PEUTER Dylan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    28 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    20/09/2015 KONTICH (A) - Dames Jeugd - 60 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 24

    1 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    2 VRANKEN Chayenne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DHONT Glacia ISOREX CYCLING TEAM

    5 LENSECLAES Ditte ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 UYTTENHOVE Aiko INDIVIDUEEL

    7 VAN KLINKEN Hanne NED RC BUITENLUST

    8 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    10 DE BROUWER Laura NED AR EN TV DE ADELAAR

    16 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Dames Juniores - deelnemers: 15

    1 GUNST Denise NED GRC JAN VAN ARCKEL

    2 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 ZEGERS Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 SUSANNE Benders NED WCL BERGBEKLIMMERS

    5 WATERREUS Kylie NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    7 ROES Maxime KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 MINET Cloé SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    9 VAN BELLINGHEN Emilie ISOREX CYCLING TEAM

    10 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    20-09-2015 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan DEMMY DRUYTS met haar 5°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    demmy Druyts.jpg 

          Demmy Druyts

    Zondag 20/09/2015 MUIZEN (MECHELEN) (A) - Dames Elite – 86,6 km - 41,67 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 DEMMY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    5 ROZLAPA Dana LAT KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 VAN DEN STEEN Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    7 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 VAN GLABEKE Shana TEAM HITEC PRODUCTS

    9 VAN DEN BORN Eva NED ST MARTINUS KERKSKEN

    10 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY


    20/09/2015
    KEIZER DER JUNIORS KOKSIJDE (W) - Men Juniors UCI – 100 km

    Aantal deelnemers: 134

    1 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 SCHMIEDEL Sebastien GER STEVENS JUNIORENTEAM THURINGEN

    3 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 HAYTER Ethan GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    5 MADSEN Frederik Rodenberg DEN DCR BALLERUP JUNIOR

    6 HEIDERSCHEID Colin LUX LUXEMBOURG NATIONAL TEAM

    7 NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 CASTRIQUE Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 VAN DER MEER Noah NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    40 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    61 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    63 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    73 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    79 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    94 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    108 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    20/09/2015 BAVEGEM (O) - Juniores - 100 km - 41,59 km/h

    Aantal deelnemers: 51

    1 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VAN IMPE Stef  KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 VANHOUCKE Harm YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 SCIABICA Lorenzo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    7 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 VAN DEN ABBEELE Stijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    12 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    22 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    24 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    37 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT


    20/09/2015 HOESELT (LB) - Juniores – 81 km - 38,91 km/h

    Aantal deelnemers: 52

    1 VAN DER HORST Dennis NED WV NOORD-WESTHOEK

    2 DANIELS Simon AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 DEBY Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 LASINIS Venantas LTU PKKC DSK FORTUNA

    5 BORGERS Gilles SPORT EN MOEDIG GENK

    6 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    7 MONIQUET Sylvain VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 HOUBBEN Adrien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 OFFERMANS Michiel APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    20-09-2015 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 20/09/2015
    KONTICH (A) - Nieuwelingen - 64 km - 44,72 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VERHEYEN Maarten DCM CYCLING TEAM

    6 BARENDREGT Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    7 VAN DIJCK Jef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 BRUSSELEERS Kiano DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 DALEMANS Geoffrey WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VERWILT Mauro INDIVIDUEEL

    12 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    20/09/2015
    LONDERZEEL LINDE (B) - Nieuwelingen - 50 km - 38,83 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VRANKEN Vince KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 SCHEERS Lander K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 CROMHEECKE Alexander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VAN ROY Arne WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 CREYGELMAN Jens KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    34 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    20/09/2015 MEERLE (HOOGSTRATEN) (A) - Nieuwelingen - 54 km - 37,24 km/h

    Aantal deelnemers: 28

    1 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    2 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    3 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 HAEST Kevin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 BUIJS Leon NED UWTC DE VOLHARDING

    6 VAN UDEN Mika NED WSC HAND IN HAND BAAL

    7 GEERTS Bjorn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 BRESSELEERS Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 SCHOOLENAAR Dion NED UWTC DE VOLHARDING

    10 DORENBOS Yanne NED UWTC DE VOLHARDING

     

    20/09/2015 TIEGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km - 39,87 km/h

    Aantal deelnemers: 58

    1 COCKAERT Kelvin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING IEPER

    9 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    10 CLAEYS Robbe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    20/09/2015 WERKEN KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 62,4 km - 38,96 km/h

    Aantal deelnemers: 37

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DESCHUYTTER Casper WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 BRUNEL Cedric KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    5 GARSBEKE Jelle APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 MARTENS Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 CAPPELLE Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    9 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10 BRYS Ben KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    18 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    20/09/2015
    HOEGAARDEN (B) - Nieuwelingen - 70 km - 37,26 km/h

    Aantal deelnemers: 57

    1 HOPPEZAK Vincent NED RWC AHOY

    2 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    7 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 FREHEN Jeremy UC SERAING - VOO

    20-09-2015 om 20:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/09/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 4°Seizoenszege bij de +65 jaar en de Titel van WAOD Kampioen !!!

    Proficiat aan JEF D’HONT met zijn 9°Seizoenszege bij de +70 jaar en de Titel van WAOD Kampioen !!!

    Fons Van Raemdonck.jpg   D'Hondt Jef kop 2013.png

    Fons Van Raemdonck         Jef D’Hont

    Zondag 20 September - MOERBEKE-WAAS (9180) WAOD KAMPIOENSCHAP

     

    Catg.A – 73,8 km – 52 deelnemers

    1-Isaak Bultynck (Nevele)

    2-Van Den Broecke Mario

    3-Gryson Kristof

    4-Vermassen Jens

    5-Trenson Jan

    6-Van Rijssel Mike

    7-Vancolen Kevin

    8-Michels Kenny

    9-Lannoo Denny

    10-Goossens Sam

    11-Nachtegael Danny 12-Le Blon Michel 13-Goossens Steven 14-Lampaert Philip 15-Van Rijckeghem Steven 16-Wullems Richard 17-Cooman Gianni 18-Van Wiele Yannick 19-Desmet Kevin 20-Cossyns Nico 21-Stevens Juhani 22-Deboever Nick 23-Verbeken Kurt 24-Nevejans Dennis 25-Peirsman Jan 26-Heirman Steven 27-Van Laere Jan 28-Van Gansen Sam 29-Smet Gert 30-Vanneste Christopher 31-Van Driessche Ward 32-Van Vlierberghe Bart 33-Van Kerchove Jonathan 34-De Bock Jelle 35-? 36-Nijs Dimitri 37-Gamble Donald 38-Laureys Simon 39-Reid Gabriel 40-Van de Casteele Michaël 41-Snoeck Mathias 42-Van Damme Danny 43-De Wit Wim 44-Leenknecht Jordy 45-De Sutter Maxime

     

    Catg.B – 61,5 km - 30 deelnemers
    1-Frank Van Holderbeke (Zomergem)

    2-Pauwels Kurt

    3-Heyndrickx Wim

    4-Savat Nico

    5-Van Clapdorp Luc

    6-Vermassen Peter

    7-Van De Perre Lieven

    8-Goossens Alex

    9-Dedeckel Olivier

    10-De Roeck Stefan

    11-Luyseele Franky 12-Rombaut Wim 13-Czech Jan 14-Bultinck Michel 15-Dhooge Freddy 16-Baert Giovanni 17-Lecluyse Denis 18-Van Speybroeck Geert 19-Wytinck Luc 20-Rabout Rudi 21-De Brauwer Lesley 22-Gussé Wim 23-Bogaert Guy 24-De Wannemaeker Filip 25-Van Loon Andy 26-van Oosten Willem 27-Hebberecht Geert 28-Van Guyse Danny 29-Verbeken Kurt

     

    Catg.C – 53,3 km – 27 deelnemers

    1-Didier De Lannoy (St.Martens-Leerne)

    2-Van Oyen Franky

    3-Goossens Marc

    4-Cocquyt Patrick

    5-Claus Etienne

    6-Mathys Dirk

    7-Watteny Patrick

    8-Bobelijn Patrick

    9-Vermassen Gerrit

    10-Braeckman Geert

    11-Cosijn Ronny 12-Ballet Peter 13-Van Damme Filip 14-de Baat Matti 15-Lugtenburg Wim 16-Bath Mick 17-Van Nieuwenhuyse Gentil 18-Nevejans Idesbald 19-Harms Ko 20-D'Hondt Erwin 21-Vanoverberghe Siegfried 22-Smet Geert 23-Roobroeck Dirk 24-Meyvis Serge 25-Willems Noël 26-De Rycke Koen

    Catg.D – 49,2 km - 25 deelnemers
    1-Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2-De Vos Rony

    3-Vervondel Marc

    4-Tas Helmuth

    5-Heye Hilair

    6-Herremans Eddy

    7-Maldrie Robert

    8-Baudonck Tony

    9-Coppers François

    10-Wauters Denis

    11-De Vuyst Eddy 12-Steeman Juan 13-Oostdijk Adri 14-Vyncke William 15-Verhelst Walter 16-De Praetere Fritz 17-Peleman Peter 18-Bolle Henk 19-De Sutter Willy 20-Ribbens Luc 21-Vermeire Logan 22-Reubens Hendrick 23-Verzele Noël 24-Dierks Jos 25-Snoeck Jan

     

    Catg.E – 45,1 km – 22 deelnemers

    +65 Jaar

    1-FONS VAN RAEMDONCK (Beveren)

    2-Hoof Roger

    3-Demeyere José

    4-Thyssen Leo

    5-Vyvey Julien

    6-Van Imschoot Roland

    7-Van Loon Adri

    8-Klep André

    9-Pieters Roland

    10-Vergult Jos

    11-Orford David 12-Lockefeir Marinus 13-Cromheecke Riny 14-Depraetere Remi 15-De Roos Willy 16-Jaspers Theo 17-Elegheer Patrick

     

    +70 Jaar

    1-JEF D’HONT (St.Amandsberg)

    2-Cornu Daniel

    3-Brouwers François

    4-Devreese José

     

    Toeristen – 73,8 km – 55 deelnemers

    1-Brecht Declercq (Heurne)

    2-Kesteleyn Bram

    3-Willems Stefaan

    4-Vermeulen Daan

    5-Lauryssen Bart

    6-Tytgadt Stephan

    7-Willems Filip

    8-Haling Patrick

    9-Meerschaert Kris

    10-De Grom Christophe

    11-Segers Jimmy 12-Andries Jelle 13-Mijnsbergen Dennis 14-Van Aelst Jelle 15-D'Hoore Maarten 16-De Leeuw Jelle- 17-D'Hauwe Andy 18-Maes Dimitri 19-Verloo Stijn 20-Haveneers Ferre 21-Pijcke Jeroen 22-Wintermans Alain 23-Kevelaers David 24-Beauprez Gino 25-? 26-Vossaert Matthias 27-Morelli Andrea 28-Samson Jente 29-Dierks Peter 30-Van Camp Freddy 31-Vanschoren David 32-De Beule Sam 33-Dumortier David 34-Van Osselaer Tommy 35-De Schryver Sven 36-De Lille Ben 37-De Croock Maarten 38-Van Raemdonck Kurt 39-Van Raemdonck Robby 40-Sterck Sven 41-Vernaet Olivier 42-Despriet Peter 43-De Beule Patrick 44-Van Genechten Steff 45-Goossens Maarten

    20-09-2015 om 20:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/09/2015

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg 

        Koen De Bosscher

    Zondag 20 September - BUGGENHOUT (9255) - 14de rit VWF Geditrofee

    A-reeks - 72km - 1h45 
    1.Kevin VAN DE KEER 
    2.Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    3.Kevin Van Den Cruijce 
    4.Steven Tuytschaever 
    5.Ruben Broeckaert 
    6.Kevin Selleslagh 
    7.Bjorn Lison 
    8.Andres Pieters 
    9.Yorick Lison 
    10.Sven Steenackes 

    B-reeks - 72km - 1h45 
    1.Mario VAN DER SICKEL 
    2.Peter Van Damme 
    3.Michael Braeckmans 
    4.Tom Penninckx 
    5.Joris Van De Walle 
    6.David Haegeman 
    7.Stijn Gidé (Sinaai)
    8.Kris Jonckers 
    9.Lander Willems 
    10.Dave De Swert 

    C-reeks - 72km - 1h47 
    1.KOEN DE BOSSCHER (Kalken)
    2.Franky Weemaes (Melsele)
    3.Rudy Rey 
    4.Willem Van Der Heyden 
    5.Marc Tabourdon 
    6.Andy Roskam (Ruisbroek)
    7.Frank Geets 
    8.Tom De Smet 
    9.Raf Van Den Bossche 
    10.Dirk De Koker 

    D-reeks - 57,6km - 1h27 
    1.Arie DE MOOR 
    2.Patrick Jacobs 
    3.Geert Van Speybroeck (Nevele)
    4.Peter Vos 
    5.Wim Van Obbergen 
    6.Dirk Goolaerts 
    7.Frank Van Der Perre 
    8.Guy De Coster 
    9.Lucien Van Den Brande 
    10.Jan Van De Velde 

    E-reeks - 57,6km - 1h29
    1.Rudy THOMAS 
    2.Francis De Ridder 
    3.Ronny Paridaens 
    4.Jan Van Den Brande 
    5.Christophe Davies 
    6.Danny De Backer 
    7.Luc Witman 
    8.Dirk Van Hove 
    9.Johan De Veylder 
    10.Dominique Turcksin 

    F-reeks - 50,4km - 1h20 
    1.Jozef DENEEF 
    2.Jan Van Hove 
    3.Rik Scherilinckx 
    4.Hugo Lismont 
    5.Eddy Vanopstal 
    6.Florent De Leersnyder 
    7.Jean Blommaert (Hamme)
    8.Noël Burggraeve 
    9.Johny Van Holen 
    10.Felix Luyten

    F+ -reeks - 50,4km - 1h20
    1.Luc SNELS 
    2.Gaston Sannen 
    3.Etienne Vandenhouwe 
    4.Jef Everaerts 
    5.William De Cremer 
    6.Freddy Vandenberghen 
    7.Jozef Saerens 
    8.Herman Van Den Borre 
    9.Ad Montforts

    10.Marcel Pauwels

    20-09-2015 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/09/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 20/09/2015
    KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 58

    1 CANT Kevin ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    2 CALUWE Stijn BKCP-CORENDON U23

    3 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM JUNIOR

    4 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

    5 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23

    6 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM U23

    7 TURELUREN Arne CLUB CICLISTA CAMPO CLARO U23

    8 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    9 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

    10 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

    13 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM U23

    22 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

     

    20/09/2015 KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. C

    Juniores 40' - deelnemers: 70

    1 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    2 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 CAMPS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    5 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 BAUTERS Reno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    8 BODEN Jarne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    14 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    44 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    66 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    Nieuwelingen 30'  - deelnemers: 76

    1 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    2 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    4 HAZEKAMP Bart NED WESTLAND

    5 CORTJENS Ryan ENERTHERM-BKCP

    6 KOPECKY Tomas NED LRTV SWIFT

    7 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    9 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 DE VET Sander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Dames jeugd - deelnemers: 19

    1 BAKKER Manon NED VV GIANT DT BENELUX

    2 WEERINK Floor NED WSV EMMEN

    3 DE HEIJ Maaike NED AR EN TV DE ADELAAR

    4 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 HOOG ANTINK Iris NED JVR DE BATAUWERS

    8 ROMBOUTS Tine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    10 SCHOE Aimée NED ZWSE MTB X-TREME

     

    Dames elite - deelnemers: 12

    1 VERHESTRAETEN Karen KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    2 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    3 VERHOEVEN Suzanne NED ZZPR.NL-ORANGE BABIES

    4 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 TER BEEK Linda NED MTB HET TWENTSE ROS

    8 VAN GRIMBERGEN Karin NED NWB

    9 LEWYLLIE Jolien INDIVIDUEEL

    10 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    11 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    20/09/2015 KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Master A - deelnemers: 39

    1 COP Kristof CYCLING TEAM KESSEL AMAT

    2 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    3 SLUYTS Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    4 GELUYKENS Kenny INDIVIDUEEL AMAT

    5 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    6 WILLEMS Jurgen INDIVIDUEEL MASTA

    7 OOMS Niels INDIVIDUEEL AMAT

    8 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    9 MOTSHAGEN Mattijn NED UWTC DE VOLHARDING

    10 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    29 LIJNNEEL Gert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM AMAT


    Masters B - deelnemers: 22

    1 RAATS Edwin NED NOORD LIMBURG

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    5 DEKKER Erik NED WRV DE PEDDELAARS

    6 WILLEMS Mario DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 COLOMBO Lino ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 CARPENTIER Dirk BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 MICHELS Joachim YOUNG SCHELDE CTMB

    14 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS


    Masters C - deelnemers: 28

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    4 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    7 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    8 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    9 VERDEYEN Jos INDIVIDUEEL

    10 STORMS Marc INDIVIDUEEL


    Masters D - deelnemers: 3

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER

    20-09-2015 om 19:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS VERCAUTEREN met zijn Zege bij de 14 jarigen !!!

    Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!

    Thomas Vercauteren.jpg  Gemke De Rocker.jpg 

     Thomas Vercauteren      Gemke De Rocker

    Zondag 20/09/2015 BOTTELARE (O) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 26 - 20 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 LAMBRECHT Michiel VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 VERSTAPPEN Dries HAGELAND CYCLING TEAM

    4 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 DE BAETS Jarno KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE

    10 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    11 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 BROSENS Kyano VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 28 - 25 km

    1 VAN ZANDE Devin KTC-CYCLING TEAM

    2 DEWEIRDT Siebe KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    4 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    7 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 38 - 35 km

    1 THOMAS VERCAUTEREN  PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAMA

    7 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    12 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13 PAUWELS Käi PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2 DE VEIRMAN Fleur VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 GEMKE DE ROCKER VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VERBESTEL Jitse KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    2 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    3 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 CALLEBAUT Chadia K.V.C. DEINZE VZW

    20-09-2015 om 18:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 16/10/2015 - FEEST VWF TE WIEZE !!!

    banner VWF.jpg

    Vrijdag 16 Oktober - WIEZE - feest 

    ENKEL met voorinschrijving tot en met 4 Oktober 2015 

    20-09-2015 om 09:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/09/2015

    Banner LWU.jpg
    Zaterdag 19/09 LOTENHULLE - LWU
    Categorie A:
    1. Arno Dehem (DV)

    2. Mike Dermaut

    3. Lode Coryn (DV)

    4. Nico Lefever

    5. Giovanni Debaere

    6. Kim Devroye (DV)

    7. Kevin Lowagie

    8. Kobe Nachtergaele

    9. Alexander Vervaeke

    10. Florian Viaene

    18. Koen De Bosscher (DV)

     

    Categorie B:
    1. Nico Lefever

    2. Kristof Gryson (DV)

    3. Dennis Demaertelaere (DV)

    4. Gert Fauck

    5. Steven Landuyt (DV)

    6. Pedro Michels

    7. Dimitri Dewinter (DV)

    8. Aron Bauwens (DV)

    9. James Ghyselinck (DV)

    10. Filip Swinnen

     

    Categorie C:
    1. Wim Braet (DV)

    2. Luc Van Clapdorp

    3. Hans Christiaens

    4. Peter De Corte (DV)

    5. Franky De Tremerie (DV)

    6. Jan Czech (DV)

    7. Carlo Schollaert (DV)

    8. Marnix Strubbe

    9. Fabien Hanssens

    10. Jurgy Nuyttens (DV)

     

    Categorie D:
    1. Patrick Watteny

    2. Rony De Vos

    3. Tony Reniers

    4. Rudi Vandromme (DV)

    5. Johan De Baets

    6. Luc Vanbiervliet

    7. Eddy Herremans (DV)

    8. André Bal (DV)

    9. Herman Van Den Borre

    20-09-2015 om 09:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/09/2015

    VWV 2015.jpg
    Zondag 20/09 – BONHEIDEN (2820)

     

    Cat.A - 85,2 km

    1.Tom De Feyter (kamp.)

    2.Steven Nijs

    3.Wannes Gallicia

    4.Dave Bruylandts

    5.Ken De Feyter

    6.Senna Verbiest

    7.Jonas Cortoos

    8.Maarten Van Der Sanden

    9.Quentin Goossens

    10.Vincent Chevalier

     

    Cat.B - 85,2 km

    1.Edwin Thys (kamp.)

    2.Bart Vanden Wyngaerd

    3.Davy Pashuyse

    4.Philippe Van Opstal

    5.Peter Behiels

    6.Sven Van Roy

    7.Joris VerHeyden

    8.Karel Docker

    9.Davy Stessens

    10.Christhope Adams

     

    Cat.C - 74,8 km

    1.Koen Heremans (kamp.)

    2.Vital Pauwels

    3.Peter Aerts

    4.Patrick Bogaerts

    5.Gert De Proost

    6.Patrick Vermote

    7.Ivan Verschueren

    8.Danny Willems

    9.Wim Meir

    10.Gert Heremans

     

    Cat.D - 74,8 km
    1.Luc Van Roy (kamp.)

    2.Patrick Verdonck

    3.Philippe Wauters

    4.Eddy Van Loy

    5.Bruno Brabants

    6.Daniel Van Der Mieren

    7.Jan Maegh

    8.Eddy Vaes

    9.Wim Van Thielen

    10.Benny Van Gansen

     

    Cat.E - 74,8 km

    1.Sus Auwers

    2.André Volkaerts (kamp.)

    3.Dennis Van Tendeloo

    20-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    19-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SLEIDINGE VAN ZATERDAG 19/09/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SLEIDINGE VAN
    ZATER
    DAG 19/09/2015
         


    Zaterdag 19/09/2015 SLEIDINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 40,16 km/h

    Aantal deelnemers: 102

    1 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    2 VETTE Pieter NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    4 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    7 SMET Guy CIBEL

    8 ROLET Sylvain ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    10 DE WITTE Jan TEAM DIAVOLO

    33 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    34 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    52 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    79 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    81 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    83 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    88 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    1-DSC07988.JPG  1-DSC07972.JPG
                                                        Winnaar te Sleidinge Niels Van Dorsselaer met de bloemen.
    1-DSC07982.JPG
                        Een woordje uitleg van winnaar Niels Van Dorsselaer.
    1-DSC07974.JPG
                                            Winnaar Niels Van Dorsselaer.
                                            
    1-DSC07892.JPG
    Aankomst van winnaar Niels Van Dorsselaer voor Pieter Vette en Christophe Van Cauwenberghe .
    1-DSC07891.JPG
        De spurt voor de 1ste plaats tussen Niels Van Dorsselaer en Pieter Vette.
    1-DSC07847.JPG
                                     Vooraan Guy Smet uit Kruibeke.
    1-DSC07832.JPG
    1-DSC07801.JPG
    1-DSC07796.JPG
    1-DSC07740.JPG
    1-DSC07726.JPG
    1-DSC07708.JPG
    1-DSC07696.JPG
    1-DSC07665.JPG
    1-DSC07653.JPG
    1-DSC07644.JPG
    1-DSC07588.JPG
    1-DSC07577.JPG
    1-DSC07516.JPG
    1-DSC07511.JPG
    1-DSC07440.JPG
                                            In 2de positie Renaat Demeter.
    1-DSC07433.JPG
    1-DSC07416.JPG
                                    Stijn De Bock en Thomas Ongena.
    1-DSC07415.JPG
    1-DSC07410.JPG
    1-DSC07405.JPG
    1-DSC07401.JPG
    1-DSC07382.JPG
    1-DSC07378.JPG
    1-DSC07374.JPG
    1-DSC07367.JPG
    1-DSC07356.JPG
    1-DSC07333.JPG
    1-DSC07331.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Sleidinge met 102 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-09-2015 om 23:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Proficiat aan VIKTOR VERSCHAEVE met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Kelly Druyts 2015.jpg  Viktor Verschaeve.jpg

          Kelly Druyts           Viktor Verschaeve

    Zaterdag 19/09/2015 PRIMUS CLASSIC IMPANIS-VAN PETEGEM (B) - Men Elite – 199 km - 44,02 km/h

    Aantal deelnemers: 151

    1 DE BIE Sean LOTTO SOUDAL

    2 CLAEYS Dimitri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 GERTS Floris NED BMC RACING TEAM

    4 VAN POPPEL Danny NED TREK FACTORY RACING

    5 DRUCKER Jean-Pierre LUX BMC RACING TEAM

    6 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    7 TEUNISSEN Mike NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    8 KREDER Raymond NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    9 BOUDAT THOMAS FRA TEAM EUROPCAR

    10 PARDINI Olivier VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    17 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    29 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    34 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    58 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

     

    19/09/2015 SLEIDINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 40,16 km/h

    Aantal deelnemers: 102

    1 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    2 VETTE Pieter NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    4 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    7 SMET Guy CIBEL

    8 ROLET Sylvain ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    10 DE WITTE Jan TEAM DIAVOLO

    33 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    34 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    52 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    79 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    81 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    83 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    88 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT


    19/09/2015
    EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 – 108 km - 40,16 km/h

    Aantal deelnemers: 43

    1 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 VANBESIEN Thomas CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    5 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    6 VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX

    7 CLAUW John-ross CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    8 LEROUX Samuel FRA DOUAI

    9 VANMEENEN Jordy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 PLOVIE Wiebren CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

     

    19/09/2015 OMLOOP VAN WENDUINE (W) - Dames Elite - 96 km - 37,4 km/h

    Aantal deelnemers: 55

    1 KELLY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 DELZENNE Eline FRA PEDALE MADELEINOISE

    3 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    4 DE CRITS Nel TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 CHRISTMAS Dani GBR ISOREX CYCLING TEAM

    8 DEMEY Valerie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 BECKERS Isabelle LOTTO-SOUDAL LADIES

    10 GINS Tara WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    12 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    16 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    48 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    19/09/2015 KEIZER DER JUNIORS KOKSIJDE (W) - Men Juniors UCI – 95 km

    Aantal deelnemers: 132

    1 VIKTOR VERSCHAEVE uit Burcht VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 LEYDER Pit LUX LUXEMBOURG NATIONAL TEAM

    4 BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    6 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 HAYTER Ethan GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    9 KRON Andreas Lorentz DEN DCR BALLERUP JUNIOR

    10 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    17 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    22 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    35 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    37 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    41 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    46 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    64 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    68 HERREGODTS Runen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19-09-2015 om 23:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 16°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Lotte Rotman KOP 2015.jpg 

          Lotte Rotman

    Zaterdag 19/09 DOTTIGNIES – Nieuwelingen – 80 km – 40,44 km/h

    Aantal deelnemers: 143

    1 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE LIE Axel VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 CROMHEECKE Alexander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 BAELE Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    34 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    44 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    52 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    96 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    97 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    116 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    19/09/2015 BRAKEL (OPBRAKEL) (O) - Nieuwelingen - 67 km - 35,15 km/h

    Aantal deelnemers: 66

    1 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    8 WALRAED Jesper ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 DHONT Arnoud VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 REYSERHOVE Seppe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    14 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    19/09/2015 GEEL (A) - Nieuwelingen - 67,2 km - 42,25 km/h

    Aantal deelnemers: 57

    1 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 WARNIER Timo NED WCL BERGKLIMMERS

    4 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    5 DANIELS Lars KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 WOUTERS Kamiel NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    10 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL


    19/09/2015
    MUIZEN (MECHELEN) (A) - Dames Jeugd – 62 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 27

    1 LOTTE ROTMAN uit Kontich PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VAN DER HULST Amber NED RESTORE CYCLING

    3 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VAN DER HORST Tamara NED WV NOORDWESTHOEK

    6 VAN WIJNEN Sarah NED PIJNENBURG

    7 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    8 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    9 LENSECLAES Ditte ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    21 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Dames Juniores - deelnemers: 27

    1 BUYSMAN Nina NED WESTFRISIA

    2 WATERREUS Kylie NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 HEY Sabine NED WV BREDA

    4 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 DE POTTER France ISOREX CYCLING TEAM

    6 HELLEMONS Daimy NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 VEGTER Merel NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 OP DEN BROUW Celesta NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    9 MARIËN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    10 VAN GINNEKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM

    19-09-2015 om 23:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/09/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ELIAS VAN HECKE met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 2°Seizoenszege bij de Masters A!!!

    Elias Van Hecke.jpg  Florian Vermeersch.jpg  Nicky David.jpg

         Elias Van Hecke         Florian Vermeersch                          Nicky David

    Zaterdag 19/09/2015 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 49

    1 ELIAS VAN HECKE uit Hamme SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23

    2 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM JUNIOR

    3 DEGROOTE Jonas FCP - GLASCENTRA CT U23

    4 BART HOFMAN uit NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    5 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT U23

    6 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    7 BRAET Vinnie COLBA SUPERANO HAM ELITE

    8 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    9 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    10 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

    15 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    20 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT ELITE

    24 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

    36 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW U23

     

    19/09/2015 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 40

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT

    2 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    3 BAUTERS Reno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    5 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 49

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 HAZEKAMP Bart NED WESTLAND

    3 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W

    8 CORTJENS Ryan ENERTHERM-BKCP

    9 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM

    10 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 WEERINK Floor NED NOORD - NOORD OOST

    2 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 WINDELS Lindsay CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VERBEEK Brit HAGELAND CYCLING TEAM

    7 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - NODRUGS

     

    Dames Elite - deelnemers: 14

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VAN ANROOIJ Lindy NED ZUID-WEST/ZUID

    3 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    4 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 LEWYLLIE Jolien INDIVIDUEEL

    6 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    7 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8 VAN DORSSELAERE Chris AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 VAN TICHELT Ynske DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    14 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    19/09/2015 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Masters A - deelnemers: 46

    1 COP Kristof CYCLING TEAM KESSEL AMAT

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    3 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    5 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    6 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    7 GELUYKENS Kenny INDIVIDUEEL AMAT

    8 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    9 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    10 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    35 LIJNNEEL Gert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM AMAT

    36 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT


    Masters B - deelnemers: 27

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    4 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    5 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    6 HENDERICKX Nico INDIVIDUEEL

    7 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    8 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 NAESSENS Michael ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    10 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    15 SCHOESITTER Steven DAGPAS

    16 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS


    Masters C - deelnemers: 39

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 RAES Patrick INDIVIDUEEL

    5 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    6 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    7 WILLE Rudi DAGPAS

    8 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    10 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    19 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    21 DAVID Theo DAGPAS

    35 GOVAERT William ISOREX CYCLING TEAM


    Masters D - deelnemers: 10

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    3 DEHEEGHER Philippe DAGPAS

    4 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 GOVAERT William ISOREX CYCLING TEAM

    7 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    9 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    10 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL

    19-09-2015 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/09/2015

    waod_3.jpg
    Zaterdag 19 September - VIANE-GERAARDSBERGEN (9500)

     

    Catg.A - 80,4 km – 42 deelnemers

    1-Motte David (Viane)

    2-Van Damme Peter

    3-Verschraegen Krijn

    4-Lison Bjorn

    5-Deurbroeck Bart

    6-Van Gansen Sam

    7-Van Der Sickel Mario

    8-Le Blon Michel

    9-Lison Yorick

    10-Van Wijmeersch Kristof

    18-De Bruyne Steven

    29-Van Laere Jan

    32-Heirman Steven

    38-Vermeulen Daan

     

    Catg.B - 67 km – 28 deelnemers

    1-Saelens Danny (Smeerebbe-Vloerzegem)

    2-Annendyck Andy

    3-De Ridder Richard

    4-Van Eesbeek Andy

    5-Cooman Jerry

    6-Vermassen Peter

    7-De Weirdt Gino

    8-De Kerpel Steven

    9-Rombaut Wim

    10-Van Meer Carl

    19-Goossens Alex

    26-Rabout Rudi

     

    Catg.C - 67 km – 18 deelnemers

    1-Jacobs Patrick (Lennik)

    2-Willems Michel

    3-Van Oyen Franky

    4-De Backer Danny op >2min

    5-Hereijgers Piet

    6-Suys Frank

    7-Janssens Kenny uit Melsele op >2’10”

    8-De Coninck Wim

    9-Harms Ko

    10-Van Damme Filip op >3min

    11-Braeckman Geert

    18-Bath Mick

     

    Catg.C & D reden samen !!!

     

    Catg.D - 67 km – 15 deelnemers

    1-Paridaens Ronny (Denderhoutem)

    2-Heye Hilair

    3-Bultinck Andre

    4-Burggraeve Noël

    5-Vandenhouwe Etienne

    6-Van Vaerenbergh Piet

    7-Lacquet Philippe

    8-Van Den Bossche Harmel

    9-Scheirlinckx Jozef

    10-Scheirlinckx Hendrik

     

    Toeristen - 67 km – 35 deelnemers

    1-Claes Jorg (Paal)

    2-Sluys Johan

    3-Maes Dimitri

    4-De Grom Christophe

    5-Schelfhout Gregory

    6-De Pelseneer Gert

    7-Vereecken Albert

    8-Vande Kerckhove Pieter

    9-De Decker Sam

    10-De Leeuw Jelle

    18-De Bruyn Johan

    20-Cooman Mauro

    19-09-2015 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG TTC RONDE 2015 - SLUITINGSPRIJS TE MEERDONK VAN ZATERDAG 19/09/2015

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    koersen meerdonk sep 19 09 2015 119.jpg
    Zaterdag 19/09/2015 – TOERISTEN MEERDONK – SLUITINGSPRIJS TTC RONDE 2015

    Aantal deelnemers: 45

    1-Dennis Mijnsbergen

    2-Tom Van Loon

    3-Wim Bas

    4-Jim Mariën

    5-Kevin D'hoe

    6-Peter Smeets

    7-Hans Keyken

    8-Stefaan Leenaerts

    9-Kristof Wilms

    10-Tom Van Eyck

    11-Jimmy Segers 12-Johan Driesen 13-Kurt Heymans 14-Kurt Van Den Plas 15-Wim Vanderveken 16-Filip Van Steirteghem 17-Glenn Van Hautekerke 18-Lander Jacobs 19-Wouter Dupont 20-David Kevelaers 21-Tom Van Osselaer 22-Nico Van den Berg 23-Peter Dierks 24-Jimmy Verrezen 25-Wouter Alaerts 26-Freddy Van Camp 27-Kenny Ceusters 28-Vincent Van Damme 29-Tommy Van Osselaer 30-Maarten Henkens 31-Willem Van Ham 32-Johan De Braekeleer 33-Gunther Haverhals 34-Dirk Bryssinckx 35-Patrick De Beule 36-Koen Van Havermaet 37-Filip Van Goethem 38-Jurgen Van Havere 39-Ben Van Baelen 40-Peter Van Goethem 41-Laurens Denissen 42-Jasper Van Duyse 43-Giovanni Baert 44-Jochem Danckaer

     

    koersen meerdonk sep 19 09 2015 084.jpg 

    RECREANTEN - MEERDONK

    Aantal deelnemers: 41

    1-Wannes Haegeman

    2-Tor Verstraeten

    3-Thomas Pauwels

    4-Keny Wille

    5-Daniël Van Goethem

    6-Alessio Savelkoel

    7-Luc De Cauwer

    8-Jan Van den Bergh

    9-Philip Van Havenbergh

    10-Kevin De Vogelaer

    11-Peter Broothaers 12-Pieter Lietar 13-Guy Mannens 14-Tony Burm 15-Hosea Pieters 16-Kenny Wullaert 17-Davy Marin 18-Maarten Van Mieghem 19-Sven Van der Kruisen 20-Kenny De Permentier 21-Sam De Beule 22-Kris Vermeulen 23-Edwin Scheveneels 24-Bjorn Geysels 25-Nick Felix 26-Vermeulen 27-Rudi Coppens 28-David Somers 29-Stefan Vercauteren 30-Frederik Van Driessche 31-Fabrizio Polizzi 32-Nico Van Osselaer 33-Jeffrey Van Mieghem 34-Alain Van den Broeck 35-Lieven Van Riet 36-Koen Van Belle 37-Franky De Fijn 38-Johan Ceulemans

    koersen meerdonk sep 19 09 2015 056.jpg

    19-09-2015 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 19/09/2015
    GEEL (A) - Juniores - 86,4 km - 43,65 km/h

    Aantal deelnemers: 75

    1 OLIESLAGERS Bob NED TWC PIJNENBURG

    2 MOOK Marco NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3 DUIJVESTEIJN Jim NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 TASSET Marvin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VAN DEN BROEK Floris NED WV BREDA

    6 DANIELS Simon AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 WELTEN Bram NED TWC PIJNENBURG

    8 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    9 DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    19/09/2015 MUNTE (O) - Juniores - 85 km - 38,51 km/h

    Aantal deelnemers: 67

    1 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 VASTMANS Dries ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 STEYAERT Bjarne CT SPIDER KING IEPER

    4 BRAYAN-LUND Thomas DEN YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 DE JONGHE Jules CT SPIDER KING IEPER

    6 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 DE GROODT Jordy KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 VAN DEN ABBEELE Stijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 MOERMAN Jens ISOREX CYCLING TEAM

    15 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    26 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    50 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    19/09/2015 SINT-DENIJS (W) - Juniores - 85,8 km - 41,7 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VAN DEN DRIESSCHE Lilian SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4 NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 BIEBUYCK Aurélien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 TRIO Maxim KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 ADRIAENS Bert KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 DELBAERE Kenny YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 BRULEZ Miqele APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 SOETAERT Henrik ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    40 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19/09/2015 ALVERINGEM (W) - Nieuwelingen - 67 km - 36,56 km/h

    Aantal deelnemers: 26

    1 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING IEPER

    3 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 FIEUW Staf CT SPIDER KING IEPER

    5 MATTHYS Louka SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 DECLEYRE Torsten CT SPIDER KING IEPER

    7 JACQUES Jarne CT SPIDER KING IEPER

    8 LOEYS Jarne KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9 MEERSCHAERT Leonardo TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 BRUNEL Cedric KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    19-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    18-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 18/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 18/09/2015
    KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN KOOLSKAMP (W) - Men Elite UCI – 192 km - 42,99 km/h

    Aantal deelnemers: 188

    1 GOLAS Michal POL ETIXX - QUICK STEP

    2 TRUSOV Nikolay RUS TINKOFF - SAXO

    3 STIEN Adriaan Aas NOR TEAM JOKER

    4 VACHON Florian FRA BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT

    5 CURVERS Roy NED TEAM GIANT - ALPECIN

    6 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    7 VALLEE Boris LOTTO SOUDAL

    8 VAN POPPEL Danny NED TREK FACTORY RACING

    9 HUTAROVICH Yauheni BLR BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT

    10 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    19 STALLAERT Joeri CIBEL

    23 NAESEN Lawrence CIBEL

    33 VERRAES Benjamin CIBEL

    62 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    68 ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT

    72 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    76 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    77 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    87 DE JONGHE Kevin CIBEL

    90 CALLEBAUT Kevin WANTY - GROUPE GOBERT

    91 ROTTY Glenn CIBEL

    108 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

     

    18/09/2015 OEKENE ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 69,3 km - 43,65 km/h

    Aantal deelnemers: 48

    1 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    2 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    3 DESMET Jani CT RUWOMAT - VERMEEREN

    4 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    5 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    6 GOVAERT Kenny HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    7 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    8 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    9 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 COMMEYNE Steffen KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    18-09-2015 om 20:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 19/09 - SLUITINGSPRIJS TTC RONDE !!!
    TTC Meerdonk.jpg

    Bron: TTC Bestuur

    18-09-2015 om 12:56 geschreven door kenny


    17-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 17/09/2015
    OOSTDUINKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 44,09 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    3 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    6 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    7 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    9 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    10 LIVYNS Arjen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    12 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    23 SMET Guy CIBEL

     

    17/09/2015 WESTKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 42,84 km/h

    Aantal deelnemers: 52

    1 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    4 FYFFE Angus IRL CT TOMACC

    5 MOLLY Kenny SPECIALIZED FUNDACION ALBERTO CONTADOR

    6 VERDOOLAEGHE Bryan COLBA SUPERANO HAM

    7 DECOSTER Merlijn VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    10 SMAIL Robert GBR CT TOMACC

    17-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    16-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ST.PAUWELS VAN WOENSDAG 16/09/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINT-PAUWELS 
    VAN WOENS
    DAG 16/09/2015
     

    Woensdag 16/09/2015 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 – 117 km - 41,86 km/h

    Aantal deelnemers: 47

    1 NIELS VANDYCK uit Puurs BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    2 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 NAESEN Lawrence CIBEL

    4 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    5 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    7 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    8 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    10 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    11 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    12 ROTTY Glenn CIBEL

    13 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    15 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    19 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    22 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    25 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    27 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    33 DE DECKER Bjorn CIBEL



                Winnaar te St.Pauwels Niels Vandyck met de bloemen en de supporters.


                                    
                                         Een lachende winnaar met zijn 3de seizoenszege.


                                           
                                                            Winnaar Niels Vandyck.

     

     Aankomst van winnaar Niels Vandyck.                         Niels Vandyck en Michiel Dieleman strijden voor de zege.



                                                                         Guy Ten Hartog



                                         In 2de positie Matthias Onghena uit Kieldrecht.



                              Jori Van Steenberghen, Glenn Rotty en Kristof Dhollander.









              







                                               Michiel Dieleman en Sander Cordeel.















                                           Jori Van Steenberghen en Robby Meul.











                      Start van de Elite z.c. & Beloften te St.Pauwels met 47 deelnemers.



                                        
    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 16/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

     

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    nIELS vANDYCK.jpg 

        Niels Vandyck

    Woensdag 16/09 GP DE WALLONÏE – Men Elite - 198 km – 04h55’37”

    Aantal deelnemers: 145

    1.Jens Debusschere

    2.Jan Bakelants op 6"

    3.Christophe Laporte (Fra) op 7"

    4.Gaetan Bille

    5.Jelle Vanendert op 8"

    6.Thibaut Pinot (Fra) op 10"

    7.Arthur Vichot (Fra) op 12"

    8.Franck Bonnamour (Fra)

    9.Rudy Molard (Fra) op 26"

    10.Jérôme Baugnies op 43"

    SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 – 117 km - 41,86 km/h

    Aantal deelnemers: 47

    1 NIELS VANDYCK uit Puurs BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    2 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 NAESEN Lawrence CIBEL

    4 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    5 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    7 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    8 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    10 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    11 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    12 ROTTY Glenn CIBEL

    13 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    15 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    19 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    22 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    25 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    27 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    33 DE DECKER Bjorn CIBEL

     

    16/09/2015 RETIE (A) - Elite z.c./U23- 139 km - 43,52 km/h

    Aantal deelnemers: 104

    1 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    2 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    5 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    6 HEMROULLE Johan BMC DEVELOPMENT TEAM

    7 STALLAERT Joeri CIBEL

    8 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    9 CRAEGHS Maarten LOTTO SOUDAL

    10 VAN AERT Jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    18 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    64 DE BATIST Jef RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    75 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    16/09/2015 RETIE (A) - Amateurs + Masters – 70 km

    Amateurs + Masters A - deelnemers: 24

    1 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    2 STYNEN Klaas DAGPAS

    3 STEUTEN Roy NED TWC DE KEMPEN

    4 HENDRIKS Jeroen NED DAGPAS

    5 THIJS Rik ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 BAENS Raf ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VERMEULEN Bram ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 WIJCKMANS Pieter INDIVIDUEEL

    9 JACOBS Gody ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 DE SMET Benny DAGPAS

    16 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY


    Master B - deelnemers: 19

    1 VERMOTE Patrick ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 PAUWELS Vital INDIVIDUEEL

    3 AERTS Peter DAGPAS

    4 WITVROUWEN Kris DAGPAS

    5 SMOLDERS Frank ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 HOUTHOOFD Patrick NED TWC DE KEMPEN

    7 HAYEN Marc DAGPAS

    8 VERHAEGHE Stefan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 SERRON Danny DAGPAS

    10 VAN MEER Carl DAGPAS

    14 PRIMO Gino INDIVIDUEEL


    Masters C - deelnemers: 9

    1 VERTESSEN Harry DAGPAS

    2 VAN DER MIEREN Daniel DAGPAS

    3 VAN ROY Luc ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 LEUNTJENS Kurt INDIVIDUEEL

    5 VERDONCK Patrick ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 GOVERS Rony DAGPAS

    7 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    16-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    15-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S OPEN CATG.WAOD TE NIEUW-NAMEN VAN DINSDAG 15/09/2015

    FOTO'S OPEN CATG.WAOD TE NIEUW-NAMEN VAN DINSDAG 15/09/2015     


    Dinsdag 15 September - NIEUW-NAMEN (NL) - Catg.Open - 60 km

    Aantal deelnemers: 29
    1 Bultynck Isaak (Oostkamp)

    2 Beens Sebastiaan

    3 Van Gansen Sam

    4 Cooman Mauro

    5 Bogaert Sammy

    6 Christian Kik

    7 De Weirdt Gino

    8 Le Blon Michel

    9 Ringelberg Nico

    10 Nachtegael Danny

    11 Van Bunder Michel 12 Van De Perre Lieven 13 Rombaut Wim 14 De Lannoy Didier 15 Harms Ko 16 Meerschaert Kris 17 Vancolen Kevin 18 Weemaes Filip 19 Smet Geert 20 Savat Nico 21 Van Raemdonck Maarten 22 Nijs Dimitri 23 Dhollander Jelle 24 Wullems Richard 25 Cooman Gianni 26 Bolle Henk 27 Wauters Denis 28 Heirman Steven 29 Rabout Rudi

    1-DSC06643.JPG
                    Winnaar te Nieuw-Namen Isaak Bultynck met de bloemen.
    1-DSC06644.JPG
                                     Een woordje uitleg van de winnaar.
    1-DSC06649.JPG
                                            Winnaar Isaak Bultynck.
    1-DSC06623.JPG                                        
                             Aankomst van winnaar Isaak Bultynck. 
    1-DSC06625.JPG
                                    Aankomst van de 2de Sebastiaan Beens.
    1-DSC06607.JPG
                   De spurt van het peloton voor plaats 7 met Gino De Weirdt.
    1-DSC06595.JPG
                         Sammy Bogaert, Isaak Bultynck en Sebastiaan Beens.
    1-DSC06558.JPG
    1-DSC06491.JPG
                Vooraan Lieven Van De Perre en links Maarten Van Raemdonck.
    1-DSC06427.JPG
    1-DSC06425.JPG
    1-DSC06398.JPG
    1-DSC06395.JPG
                                        Steven Heirman uit Hamme.
    1-DSC06368.JPG
                                               Geert Smet uit St.Niklaas.
    1-DSC06364.JPG
    1-DSC06356.JPG
    1-DSC06344.JPG
    1-DSC06337.JPG
    1-DSC06329.JPG
    1-DSC06327.JPG
    1-DSC06318.JPG
    1-DSC06303.JPG
    1-DSC06301.JPG
    1-DSC06299.JPG
              Start van de Open Catg.WAOD te Nieuw-Namen met 29 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-09-2015 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 15/09/2015

    waod_3.jpg
    Dinsdag 15 September - NIEUW-NAMEN (NL) - Catg.Open - 60 km

    Aantal deelnemers: 29
    1 Bultynck Isaak (Oostkamp)

    2 Beens Sebastiaan

    3 Van Gansen Sam

    4 Cooman Mauro

    5 Bogaert Sammy

    6 Christian Kik

    7 De Weirdt Gino

    8 Le Blon Michel

    9 Ringelberg Nico

    10 Nachtegael Danny

    11 Van Bunder Michel 12 Van De Perre Lieven 13 Rombaut Wim 14 De Lannoy Didier 15 Harms Ko 16 Meerschaert Kris 17 Vancolen Kevin 18 Weemaes Filip 19 Smet Geert 20 Savat Nico 21 Van Raemdonck Maarten 22 Nijs Dimitri 23 Dhollander Jelle 24 Wullems Richard 25 Cooman Gianni 26 Bolle Henk 27 Wauters Denis 28 Heirman Steven 29 Rabout Rudi

    15-09-2015 om 22:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 15/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 15/09/2015
    DESSELGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 155 km - 43,74 km/h

    Aantal deelnemers: 89

    1 VAN GOETHEM Brian NED TEAM ROOMPOT

    2 WISNIOWSKI Lukasz POL ETIXX - QUICK STEP

    3 VALLEE Boris LOTTO - SOUDAL                            

    4 ASSELMAN Jesper NED TEAM ROOMPOT

    5 BREEN Vegard NOR LOTTO SOUDAL

    6 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 DEHAES Kenny LOTTO - SOUDAL

    8 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9 DZERVUS Darijus LTU CCT p/b CHAMPION SYSTEM

    10 LEGLEY Matthias ESEG DOUAI

    20 VERRAES Benjamin CIBEL

    21 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

     

    15/09/2015 GITS (W) - Elite z.c./U23 - 63 km - 41,66 km/h

    Aantal deelnemers: 33

    1 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    2 ANECA Ciske FCP - GLASCENTRA CT

    3 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 DRANCOURT Pierre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    5 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    6 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    7 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 SCHIETGAT Pedro GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    9 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    10 DEVROYE Kim WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    15-09-2015 om 20:20 geschreven door kenny


    14-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN & AMATEURS & MASTERS TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 14/09/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN & AMATEURS & MASTERS TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 14/09/2015     


    Maandag 14/09/2015 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - 40,19 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 JARNO VAN GUYSE uit Stekene XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    3 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    4 VAN RAEMDONCK Kevin DAGPAS

    5 BYRNE Dillon GBR CHAMPION SYSTEM VCUK RACING TEAM

    6 VAN DER BAUWHEDE Michiel KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    8 PERRY Ryan GBR KUOTA CYCLING TEAM

    9 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    10 TIMMERMANS Ward W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    12 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    13 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    17 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    18 WEEMAES Franky DAGPAS

    20 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM

    21 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    23 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    24 MAES Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    26 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    1-DSC06262.JPG
                   Winnaar te Nieuwkerken Jarno Van Guyse met de bloemen.
    1-DSC06251.JPG
                          Een woordje uitleg van winnaar Jarno Van Guyse.
    1-DSC06240.JPG
                                  Winnaar Jarno Van Guyse uit Stekene.
                                            
    1-DSC06195.JPG
                                   Aankomst van winnaar Jarno Van Guyse.
    1-DSC06194.JPG
                   Aankomst van winnaar Jarno Van Guyse te Nieuwkerken.
    1-DSC06201.JPG
                              Aankomst van de 2de Guy Van Broekhoven.
    1-DSC06204.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Tim Vercauteren voor Kevin Van Raemdonck
    en Dillon Byrne.
    1-DSC06072.JPG
    1-DSC06009.JPG
    1-DSC05998.JPG
    1-DSC05993.JPG
    1-DSC05988.JPG
    1-DSC05981.JPG
    1-DSC05937.JPG
    1-DSC05934.JPG
                                 Tim Vercauteren en Jarno Van Guyse.
    1-DSC05911.JPG
    1-DSC05897.JPG
                                            Bryan Maes en Stijn Verbeke.
    1-DSC05879.JPG
                    Kevin Van Raemdonck, Tim Vercauteren en Tony Heirbaut.
    1-DSC05873.JPG
                                In 2de positie Kris Bolsens uit Kruibeke.
    1-DSC05855.JPG
    1-DSC05840.JPG
    1-DSC05822.JPG
                                     Kristof Dhollander en Jochem Smet.
    1-DSC05820.JPG
    1-DSC05816.JPG
                                  Rechts Franky Weemaes uit Melsele.
    1-DSC05812.JPG
                                       Rechts Gert Smet uit Bazel.
    1-DSC05808.JPG
                                       Mattias Nys en Sam Thierens.
    1-DSC05793.JPG
                                           Kris Bolsens en Sam Thierens.
    1-DSC05791.JPG
    1-DSC05777.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Nieuwkerken met 41 deelnemers.

    1-DSC05736.JPG
    1-DSC05752.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-09-2015 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JARNO VAN GUYSE met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jarno Van Guyse 2015.jpg 

      Jarno Van Guyse


    Maandag 14/09/2015 ZWEVEGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 – 165 km - 40,48 km/h

    Aantal deelnemers: 120

    1 PLANCKAERT Baptiste ROUBAIX LILLE METROPOLE

    2 KRIEGER Alexander GER LEOPARD DEVELOPMENT TEAM

    3 VAN GOETHEM Brian NED TEAM ROOMPOT

    4 KREDER Raymond NED TEAM ROOMPOT

    5 BUGTER Luuc NED BABYDUMP CYCLING TEAM

    6 KONING Peter NED DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING

    7 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC-EKOI

    8 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 KREDER Michel NED TEAM ROOMPOT

    10 JONES Brenton AUS DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING

    19 NAESEN Lawrence CIBEL

    29 ROTTY Glenn CIBEL

    40 DE JONGHE Kevin CIBEL

     

    14/09/2015 MASSEMEN (O) - Elite z.c./U23 – 70 km - 42,27 km/h

    Aantal deelnemers: 22

    1 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    2 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC-EKOI

    4 DULT Laurens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 COOK Ivan James AUS ASFRA RACING TEAM

    8 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    9 GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 USE Laurens K.V.C. DEINZE VZW

     

    14/09/2015 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - 40,19 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 JARNO VAN GUYSE uit Stekene XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    3 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    4 VAN RAEMDONCK Kevin DAGPAS

    5 BYRNE Dillon GBR CHAMPION SYSTEM VCUK RACING TEAM

    6 VAN DER BAUWHEDE Michiel KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    8 PERRY Ryan GBR KUOTA CYCLING TEAM

    9 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    10 TIMMERMANS Ward W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    12 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    13 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    17 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    18 WEEMAES Franky DAGPAS

    20 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM

    21 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    23 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    24 MAES Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    26 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    Zondag 13/09 LESVES – Elite z.c./U23 – 116,2 km – 03h07’27” – 37,22 km/h

    Aantal deelnemers: 24

    1-KERF  JEROME-VERANDA WILLEMS

    2-VAN BRUSSEGEM ELIAS-VERANDA WILLEMS CYCLING TEAM

    3-DESMECHT DAVID-VERAN CLASSIC EKOI op 1'25''

    4-MOMBAERTS JOHAN-ROYAL VELO CLUB OTTIGNIES op 7'20

    5-WIELFAERT KRISTOF uit Lokeren-ROYAL CUREGHEM SPORTIF op 8'02''

    6-BURTON JEREMY-DOUCHY THALASA

    7-GREMELPONT AXEL-TEAM VANDERVURST

    8-CAMMAERTS EDWIG-VERAN CLASSIC EKOI

    9-GBR SCHILS DOMINIQUE-ZANATA CYCLING TEAM op 9'30''

    10-KROONEN BASTIEN-T PALM POLE CONTINENTAL WALLON op 10'25''

    14-09-2015 om 20:32 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!