.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    13-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KLEIN-SINAAI VAN ZONDAG 13/09/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KLEIN-SINAAI 
    VAN ZON
    DAG 13/09/2015
         


    13/09/2015 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,99 km/h

    Aantal deelnemers: 37

    1 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    4 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    5 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    6 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    8 BASTIAENS Ayco BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    9 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 DE PAEPE Pieter HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    13 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    23 SMET Guy CIBEL

    24 SCHEIRE Ruben HABITAT MOUNTAINBIKE TEAMUMTB

    25 ROMBAUT Wim ARROW CYCLING TEAM

    1-DSC05702.JPG
      Winnaar te Klein-Sinaai Angelo Vandaele met de bloemen en de supporters.
    1-DSC05718.JPG
                                       Winnaar Angelo Vandaele.
    1-DSC05729.JPG                                        
                               Winnaar Angelo Vandaele met de bloemen.
                                            
    1-DSC05664.JPG
                                   Aankomst van winnaar Angelo Vandaele.
    1-DSC05657.JPG
    Aankomst van winnaar Angelo Vandaele voor Laurens Poelman en Tim Vercauteren.
    1-DSC05669.JPG
                                  Aankomst van de 2de Laurens Poelman.
    1-DSC05569.JPG
                                       Michiel Dieleman uit Hamme.
    1-DSC05548.JPG
                                                     Angelo Vandaele
    1-DSC05520.JPG
                                                 Stijn De Bock uit Zele.
    1-DSC05500.JPG
    1-DSC05490.JPG
                                   Tim Vercauteren en Guy Ten Hartog.
    1-DSC05487.JPG
                                             Vooraan Laurens Poelman.
    1-DSC05451.JPG
                                 Vooraan Gregory Franckaert uit Kallo.
    1-DSC05432.JPG
    1-DSC05405.JPG
    1-DSC05383.JPG
    1-DSC05380.JPG
    1-DSC05372.JPG
    1-DSC05370.JPG
    1-DSC05360.JPG
                                Rechts vooraan Guy Smet uit Kruibeke.
    1-DSC05358.JPG
                                        Vooraan Michiel Dieleman.
    1-DSC05355.JPG
    1-DSC05353.JPG
                               Gregory Franckaert en Tim Vercauteren.
    1-DSC05350.JPG
                                 Vooraan Kristof Dhollander uit Stekene.
    1-DSC05339.JPG
    1-DSC05335.JPG
    1-DSC05303.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Klein-Sinaai met 37 deelnemers.
    1-DSC05313.JPG
    1-DSC05307.JPG

    1-DSC05302.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-09-2015 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 13/09/2015
     HASSELT (LB) - Derny Criterium - Elite m.c./Elite z.c./U23 – 40 km - km/h

    Aantal deelnemers:

    13/09/2015 ZANDHOVEN (A) - Interclub Elite z.c./U23 – 138,6 km - 44,99 km/h

    Aantal deelnemers: 92

    1 SCOTT Jakob GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAMBEL

    2 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    4 MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    5 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM

    6 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 MASURE Brent PRORACE CYCLING TEAM

    8 DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    9 VAN DE MIEROOP Sam RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    10 VERHEYDEN Robin Samengestelde Ploeg 3

    18 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    28 CLAUS Dieter MIXTE-02 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS/CECEMELCYCLING

    53 MERCKX Niels MIXTE-02 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS/CECEMELCYCLING

    66 SMET Olivier MIXTE-02 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS/CECEMELCYCLING

    68 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    69 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    76 MAES Jef MIXTE-02 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS/CECEMELCYCLING

    77 PEETERS Danny MIXTE-02 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS/CECEMELCYCLING

    80 DE BATIST Jef RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

     

    13/09/2015 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 43,53 km/h

    Aantal deelnemers: 82

    1 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    3 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    4 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    5 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    6 JOHNSTONE Taylor GBR CT TOMACC

    7 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    8 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    9 DESMET Jani CT RUWOMAT - VERMEEREN

    10 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

     

    13/09/2015 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,99 km/h

    Aantal deelnemers: 37

    1 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    4 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    5 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    6 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    8 BASTIAENS Ayco BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    9 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 DE PAEPE Pieter HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    13 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    23 SMET Guy CIBEL

    24 SCHEIRE Ruben HABITAT MOUNTAINBIKE TEAMUMTB

    25 ROMBAUT Wim ARROW CYCLING TEAM


    13/09/2015
    LISSEWEGE (W) - Elite z.c./U23 - 100 km - 38,49 km/h

    Aantal deelnemers: 18

    1 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 VERDOOLAEGHE Bryan COLBA SUPERANO HAM

    5 VELLE Glenn ASFRA RACING TEAM

    6 VANDAELE Philip GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    7 PYFFEROEN Matthias CT 2020

    8 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    9 LEWIS Adam GBR CT 2020

    10 SPYSSCHAERT Anthony ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW


    13/09/2015
    OVERIJSE- EIZER (B) - Elite z.c./U23 - 107 km - 40 km/h

    Aantal deelnemers: 62

    1 JANSSENS Jimmy TEAM 3M

    2 DEWORTELAER Serge VERANCLASSIC-EKOI

    3 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 PEYSKENS Dimitri TEAM 3M

    5 VAN RENTERGHEM Boris VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 WYNANTS Nick PROFEL - UNITED C.T.

    10 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    13-09-2015 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUBEN DILLEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Ruben Dillen.jpg 

          Ruben Dillen

    Zondag 13/09/2015 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 97,2 km - 46,35 km/h

    Aantal deelnemers: 57

    1 VAN UFFEL Willem INDIVIDUEEL

    2 INDEKEU Nico SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    3 LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T.

    4 BYRNE Dillon GBR ROAD/TRECK

    5 HEYMANS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM

    6 TIGRINE Mehdi INDIVIDUEEL

    7 VAN CAUWENBERGH Yentl INDIVIDUEEL

    8 VERSTREPEN Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 RASERA Sven SPORT EN MOEDIG GENK

    10 BROEKMANS Glenn PROFEL - UNITED C.T.


    13/09/2015
    WAREGEM (W) - Testtijdrit alle categorieën

    Aantal deelnemers:


    13/09/2015
    VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST (B) - Juniores – Interclub – 114,2 km

    Aantal deelnemers: 174

    1 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    2 KOOISTRA Marten NED WILTON CT & TC DE VOLHARDING

    3 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 EENKHOORN Pascal NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 BOK Willem NED TWC PIJNENBURG

    9 MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 VANDERVEKEN Yoran DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    25 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    54 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    55 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    71 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    100 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.


    13/09/2015
    BRAKEL (O) - Juniores - 81 km - 37,19 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    4 LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    5 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DEMEYERE Torsten KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 VAN TILBORGH Brent DCM CYCLING TEAM

    8 GOETHALS Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 WIGGINS Doron DCM CYCLING TEAM

    10 VAN DE VOORDE Lennert DCM CYCLING TEAM

    24 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13/09/2015 KALLO (O) - Juniores - 59,4 km - 31,1 km/h

    Aantal deelnemers: 10

    1 RUBEN DILLEN uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN DESSEL Djoerd NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 VAN DER LECQ Luc NED WV EEMLAND

    5 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 GEENS Sander KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 MICHAUX Simon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13-09-2015 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG TTC RONDE 2015 - RIT 12 TE NIEUWKERKEN VAN ZONDAG 13/09/2015

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    koersen nieuwkerken sep 13 2015 069.jpg
    Zondag 13/09/2015 – TOERISTEN NIEUWKERKEN – Rit 12 TTC RONDE 2015

    Aantal deelnemers: 44

    1-Kurt Van Den Plas

    2-Pieter Rottiers

    3-Wim Meir

    4-Tijs Hermans

    5-Dennis Mijnsbergen

    6-Glenn Van Hautekerke

    7-Evert Heirbaut

    8-Dave Mertens

    9-Wim Bas

    10-Filip Van Steirteghem

    11-Guido Spanoghe 12-Tom Van Eyck 13-Kris Smet 14-Bart Vermeiren 15-Erwin Van Poucke 16-Stefaan Leenaerts 17-Jurgen De Bock 18-David Kevelaers 19-Tom Van Osselaer 20-Wim Vanderveken 21-Sammy Cappaert 22-Wouter Dupont 23-Guy Bogaert 24-Kenny Ceusters 25-Peter Hoskens 26-Mario Bolssens 27-Maarten Henkens 28-Arne Heirbaut 29-Tommy Van Osselaer 30-Filip Van Goethem 31-Patrick De Beule 32-Daan Smetryns 33-Gunther Van Gaeveren 34-Peter Van Goethem 35-Kurt Bertier 36-Lieven De Breucker 37-Nico Van den Berg 38-Marnix De Roos 39-Glenn Buyl 40-Peter Dierks 41-Geert Smet 42-Stef Gordts 43-Franky De Fijn
     

    koersen nieuwkerken sep 13 2015 016.jpg 

    RECREANTEN - NIEUWKERKEN

    Aantal deelnemers: 57

    1-Nick Felix

    2-Yannick Sprangers

    3-Patrick Van de Walle

    4-Sam De Beule

    5-Kenny Wullaert

    6-Wannes Haegeman

    7-Thomas Pauwels

    8-Nico Verhoeven

    9-Gino Brys

    10-Kristof Van Havenbergh

    11-Angelo Pfaff 12-Tor Verstraeten 13-Bart Rooms 14-Tim Poelman 15-Gunther Haverhals 16-Pieter Lietar 17-Kenneth Silverans 18-Daniël Van Goethem 19-Bram Schelfaut 20-Yannick Hannes 21-Massimo d'Hooge 22-Philip Smet 23-David Verbeeck 24-Kevin De Vogelaer 25-Mathias D'Hooghe 26-Jan Van den Bergh 27-Koen De Maesschalck 28-Stefan Vercauteren 29-Sven Sterck 30-Kristof Wagemans 31-Tom De Bock 32-Rudi Coppens 33-Peter Van Duyse 34-Koen Van Belle 35-Rudy Van de Perre 36-Dirk Bryssinckx 37-Chris Van Kersavont 38-Kurt Van Bastelaere 39-Kenny De Permentier 40-Dave Horrevorst 41-Alain Van den Broeck 42-Jente Samson 43-Jurgen Verhulst 44-Fabrizio Polizzi 45-Frank Vanassche 46-Mark De Ben 47-Stefan De Cock 48-Hosea Pieters 49-Jonas Serverius 50-Stefaan Van Gaever 51-Danny Bogaert 52-Kris Van Ruysevelt 53-Yannick Begas 54-Bart Dierick 55-Bjorn Vaerenbergh

    13-09-2015 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/09/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan MARC GOOSSENS met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Marc Goossens.jpg 

         Marc Goossens

    Zondag 13 September - BOEKHOUTE (9961)

     

    Catg.A – 76,5 km - 30 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Buysse Lennert

    3-Vermassen Jens

    4-Van Den Broecke Mario

    5-Trenson Jan

    6-Vandekerckhove Enzo

    7-Lampaert Philip

    8-Lamberechts Lukas

    9-de Meijer Christian

    10-De Wilde Kenny

    11-De Smet Kevin

    16-De Sutter Maxime

    19-Cooman Jerry

    23-Van Kerchove Jonathan

     

    Catg.B – 68 km - 39 deelnemers

    1-Gino de Weirdt (Deinze)

    2-Pauwels Kurt

    3-Demaertelaere Dennis

    4-Van Holderbeke Frank

    5-Landuyt Steven

    6-Van De Perre Lieven

    7-Goossens Alex

    8-Luyseele Franky

    9-De Vlieger Sven

    10-Savat Nico

    15-Heyndrickx Wim

    19-Rabout Rudi (Peloton >2min)

    33-Calle Alain

    36-Baert Giovanni

     

    Catg.B & C samen.

     

    Catg.C – 68 km - 26 deelnemers

    1-MARC GOOSSENS (Mariakerke)

    2-Harms Ko

    3-De Muynck Luc

    4-Mathys Dirk

    5-Etienne Claus (Pelotonspurt op >2min)
    6-Montforts Jo

    7-Leuntjens Kurt

    8-Van Damme Filip

    9-Vermassen Gerrit

    10-Kenny Janssens uit Melsele 
    14-Smet Benny

    15-Ballet Peter

    17-Bath Mick        

    18-Braeckman Geert


    Catg.B & C samen.

     

    Catg.D – 51 km - 25 deelnemers

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-Tas Helmuth

    3-Van Renterghem Patrick

    4-Heye Hilair

    5-Snoeck Jan

    6-Baudonck Tony

    7-De Vuyst Eddy

    8-Dom André

    9-Maldrie Robert

    10-Wauters Denis

    14-Coppers François

    18-Verhelst Walter

     

    Dames – 51 km - 1 deelnemer

    1-Corthout Shauni (Ruiselede)


    Catg.E – 51 km - 23 deelnemers

    +65 jaar

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Montforts Ad

    3-Van Raemdonck Alfons

    4-Hoof Roger

    5-Cromheecke Riny

    6-Demeyere José

    7-Van Imschoot Roland

    8-Pauwels Marcel

    9-Thyssen Leo

    10-Lockefeir Marinus

    12-De Roos Willy

    14-De Wilde Eric

     

    +70 jaar

    1-José Devreese (Gent)

    2-D'Hont Joseph

    3-Vingerling Aad

    4-Cornu Daniel

    5-Tolhoek Ko

    6-De Geynst Paul

     

    Toeristen – 76,5 km - 23 deelnemers

    1-Cooman Mauro (Oordegem)

    2-Declercq Brecht

    3-De Vrieze Bjorn

    4-Hooreweghe Willem

    5-De Walsche Nico

    6-Dumortier David

    7-De Rubbel Yves

    8-Victor Kurt

    9-Inghels David

    10-Beauprez Gino

    19-Rizzo Claudio

    13-09-2015 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/09/2015
    vwf.JPG









    Zondag 13 September – ST-PIETERS-LEEUW -
    13de rit VWF Geditrofee

    A-reeks – 74 km - 1h46 
    1.Timmy WEECKERS 
    2.Gillian Van Rijmenant 
    3.Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    4.Tommy Baeyens 
    5.Bjorn Lison 
    6.Jeroen Van Geyte 
    7.Steven Tuytschaever 
    8.Genadys Tilgalis 
    9.Kevin Selleslagh 
    10.Tom Vanopdenbosch 

    B-reeks – 74 km - 1h46 
    1.David DEBREMAEKER 
    2.Roel Reigel 
    3.Koen De Bosscher (Kalken)
    4.Michel Vereecken 
    5.David Haegeman 
    6.Stijn Gidé (Sinaai)
    7.Stefaan Paridaens 
    8.Peter Van Damme 
    9.Andy Van Eesbeek 
    10.Joris Van De Walle 

    C-reeks - 59,2 km - 1h28 
    1.Gert FAUCK 
    2.Andy Annendijck 
    3.Danny Borremans 
    4.Peter Maes (Bornem)
    5.Raf Van Den Bossche 
    6.Alain Goolaerts 
    7.Rudy Rey 
    8.Andy Roskam (Ruisbroek)
    9.Gert Muyshondt 
    10.Pascal De Wolf 

    D-reeks - 59,2 km - 1h29 
    1.Guy DE COSTER 
    2.Patrick Jacobs 
    3.Herman Proost (Turnhout)
    4.Bruno Bruyere 
    5.Arie De Moor 
    6.Frank Van Der Perre en Eric Paridaens 
    8.Dominique Geldolf 
    9.Johan Driesen 
    10.Eddy Van Der Steen 

    E-reeks -51,8 km - 1h18
    1.Francis DE RIDDER 
    2.Jan Van Den Brande 
    3.Ronny Paridaens 
    4.Danny De Backer 
    5.Christophe Davies 
    6.Rudy Thomas 
    7.Paul Casteleyn 
    8.Bert Costermans 
    9.Dominique Turcksin 
    10.Rene De Brucker 

    F-reeks - 44,4 km - 1h12 
    1.Felix LUYTEN 
    2.Hugo Lismont 
    3.Jan Van Hove 
    4.Sus Auwers 
    5.Johny Van Holen 
    6.Florent De Leersnyder 
    7.Jean Blommaert (Hamme)
    8.Jean Pierre Broothaerts 
    9.Jozef Deneef 
    10.Jos Vandermeulen

    F+ -reeks - 44,4 km - 1h12
    1.Luc SNELS 
    2.Freddy Vandenberghen 
    3.Gaston Sannen 
    4.Roger Beelaert (Rupelmonde)
    5.Etienne Vandenhouwe 
    6.William De Cremer 
    7.Hubert D'Hondt 
    8.Jef Everaerts 
    9.Erik Van Der Steen 
    10.Luc Hermans 

    13-09-2015 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 13/09/2015
    MERELBEKE (O) - Juniores – 98 km - 41,52 km/h

    Aantal deelnemers: 35

    1 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    2 DE RHO Nicolay ISOREX CYCLING TEAM

    3 BILLYARD Jack GBR RP RACING TEAM

    4 DE WILDE Jonathan K.V.C. DEINZE VZW

    5 ADOMAITIS Rojus LTU VIESULO SPORTO CENTRAS

    6 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 JANSSENS Jens ISOREX CYCLING TEAM

    9 COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 DE TEMMERMAN Yonie VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    20 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    23 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    27 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13/09/2015 MEULEBEKE (W) - Juniores - 65 km - 42,4 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 VERVAEKE Aäron WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 HOUPLINE Edwar VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 CAPPELLE Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DELEU Arnaud ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 RAMU Emerson ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP

    9 BOGAERT Mathieu CT SPIDER KING IEPER

    10 DECLERCQ Jan-willem CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    20 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

     

    13/09/2015 MONTENAKEN-GINGELOM (LB) - Juniores – 84 km - 41,8 km/h

    Aantal deelnemers: 32

    1 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 DEVOS Han KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 ANDRIEU Maxim VZW DE DEMERSPURTERS

    4 DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 MEEUS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 HAPPKE Luca Felix GER RSV UNNA 1968

    7 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

    8 VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 DIEUSSAERT Tibo SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    15 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

     

    13/09/2015 VOLLEZELE (B) - Juniores - 82,5 km - 33,65 km/h

    Aantal deelnemers: 21

    1 VAN IMPE Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 SNYERS Jari AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN LYSEBETH Mathias ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DE JAEGER Nick WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 ROOSENS Robin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    20 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    13/09/2015 WANZELE (O) - Juniores - 97,5 km - 43,2 km/h

    Aantal deelnemers: 11

    1 DELOOF Senne ISOREX CYCLING TEAM

    2 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 RONSIJN Bram KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 DE CLERCQ Yente NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 MOREELS Louis NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8 STEYAERT Bjarne CT SPIDER KING IEPER

    9 BAUTERS Reno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 DE FRENNE Jonathan KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    13-09-2015 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 13/09/2015
    OPHASSELT (O) - Nieuwelingen – Interclub Beker van België - 80 km - 40,68 km/h

    Aantal deelnemers: 147

    1 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 MARIT Arne REGIONALE SELECTIE WBV

    3 CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 FORRET Robbe PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    10 SNELS Robbe WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    49 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    51 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    59 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    70 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    78 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    97 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13/09/2015 POEKE (O) - Nieuwelingen - 63,6 km - 36,93 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 CLAEYS Robbe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 BARENDREGT Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    7 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    8 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DE CLERCQ Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    23 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13/09/2015
    GITS (W) - Nieuwelingen - 63 km - 34,47 km/h

    Aantal deelnemers: 26

    1 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 COGHE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DECLEYRE Torsten CT SPIDER KING IEPER

    5 JACQUES Jarne CT SPIDER KING IEPER

    6 CAPPELLE Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    8 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 MARTENS Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DOOM Jordi ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

     

    13/09/2015 HALEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km - 38,93 km/h

    Aantal deelnemers: 49

    1 LINDELAUF Melvin NED TWC MAASLANDSTER

    2 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    3 PENSON Tim NED TWC HET SNELLE WIEL

    4 VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAN CAMPENHOUT Sven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    7 VAN GRIEKEN Jarne DCM CYCLING TEAM

    8 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    28 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN

     

    13/09/2015 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 42,33 km/h

    Aantal deelnemers: 18

    1 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING IEPER

    2 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    3 BRESSELEERS Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    4 VANNESTE Wout APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    6 ROELENS Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 VAN BELLINGEN Gerrit WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 DE VYLDER Robbe VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    9 PUNNEWAERT Zion WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 DELAERE Jonas FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    13-09-2015 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 13/09/2015
    WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 54

    1 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON

    2 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 TOUPALIK Adam CZE BKCP POWER PLUS

    4 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW

    5 CALUWE Stijn BKCP-CORENDON

    6 CANT Kevin ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    7 DE CLEYN Dave CYCLING TEAM ZEMST VZW

    8 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    13 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    20 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    29 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    32 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    13/09/2015 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 94       

    1 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA

    2 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    3 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    4 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

    5 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    8 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    10 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    11 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    13 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    18 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    19 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    23 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    56 ZUIDWEG Jarno NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    65 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    86 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 85

    1 VERBURG Luke NED CLUB VISTA MEDIA HAMME

    2 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 KOPECKY Tomas NED LRTV SWIFT

    4 HAZEKAMP Bart NED WESTLAND       

    5 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    6 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    7 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    9 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    10 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    18 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    71 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 13

    1 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 HOOG ANTINK Dorien NED JVF DE BATHOUWERS

    4 HOOG ANTINK Iris NED JVF DE BATHOUVER

    5 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 ROMBOUTS Tine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 SCHOON Lisette NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 SIEMONS Sara RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    10 VERBEEK Brit HAGELAND CYCLING TEAM


    Dames Elite - deelnemers: 18

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    3 VERHOEVEN Suzanne NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    4 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    5 VAN GRIMBERGEN Karin NED NWB

    6 KRANS Laura NED AA DRINK

    7 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    8 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    13 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    14 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    13/09/2015 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 53

    1 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELAMAT

    2 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMAT

    3 ROELANTS Axel INDIVIDUEELAMAT

    4 METSELAAR Jan NED RWC AHOYMASTA

    5 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTA

    6 PEETERS Karl DUFFELSE WIELERVRIENDEN V.Z.W.AMAT

    7 DE JONGE Daan NED RTV OLDENZAALSE WCLMASTA

    8 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUBMASTA

    9 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMAT

    10 WILLEMS Jurgen INDIVIDUEELMASTA

    12 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMAT

    14 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMAT

    36 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMAT

     

    Masters B - deelnemers: 27

    1 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 SLEECKX Danny INDIVIDUEELMASTA

    3 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 RAATS Edwin NED NOORD LIMBURG

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    9 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    10 HENDERICKX Nico INDIVIDUEEL

    19 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS


    Masters C - deelnemers: 52

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 TECK Erik INDIVIDUEEL

    6 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    7 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    8 RAES Patrick INDIVIDUEEL

    9 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    10 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    26 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    Masters D - deelnemers: 9

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 ANDERSSON Benny SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    3 SAS Jos INDIVIDUEEL

    4 JANSSENS Jan DAGPAS

    5 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    7 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER

    13-09-2015 om 19:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn Zege bij de 14 jarigen !!!

    Thomas De Pestel.jpg 

     Thomas De Pestel

    Zondag 13/09/2015 13/09/2015 WORTEGEM-PETEGEM (O) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 36 - 21 km

    1 LAMBRECHT Michiel VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VANCAUWENBERGHE Jens KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 CRISTOFANO Iyen FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    5 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 35 - 24 km

    1 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 D´HONDT Dante KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 VAN LIERDE Yente WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DEWACHTER Lucas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 STALMANS Jasper WK NOORD-WEST-BRABANT

    13 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    32 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 57 - 48 km

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 VAN DYCK Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    32 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 PAUWELS Käi PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    39 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    45 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    50 SMET Jorre VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 2 - 21 km

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE VEIRMAN Fleur VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 4 - 24 km

    1 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 4 - 48 km

    1 PAUMEN Jewel NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    4 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    13-09-2015 om 18:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LUCA VAN DER VEKEN BEHAALT ZEGE TE KLEIN-SINAAI

    Proficiat aan LUCA VAN DER VEKEN met zijn Zege bij de 9 jarigen !!!

    LUCA 12-09 5.jpg

    12/09/2015 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Miniemen


    Miniemen 9 jaar - deelnemers: 8 - 5 km

    1 VAN DER VEKEN Luca NED HET VLIEGEND WIEL

    2 MERTENS Warre PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 METTEPENNINGEN Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 PUYPE Bram KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 LINARES PASSI Alejandro KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6 HERMANS Stef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 COCQUYT Mathijs KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 MARIN Vince VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    LUCA 12-09 3.jpg  LUCA 12-09 4.jpg 

    Miniemen 9 jaar tijdrit - deelnemers: 8 - 1 km

    1 VAN DER VEKEN Luca NED HET VLIEGEND WIEL

    2 MERTENS Warre PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 LINARES PASSI Alejandro KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 METTEPENNINGEN Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 HERMANS Stef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 PUYPE Bram KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 MARIN Vince VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 COCQUYT Mathijs KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
    LUCA 12-09 2.jpg
    LUCA 12-09 1.jpg

    13-09-2015 om 10:08 geschreven door kenny


    12-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN VAN ZATERDAG 12/09/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN 
    VAN ZATER
    DAG 12/09/2015
         


    Zaterdag
    12/09/2015 NIEUWKERKEN (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 155 km - 43,46 km/h

    Aantal deelnemers: 148

    1 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 HELMINEN Matti FIN ZANNATA CYCLING TEAM

    3 DIEPENDAELE Timmy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    4 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    5 NAESEN Lawrence CIBEL

    6 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    7 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 VERWAEST Kevin ASFRA RACING TEAM

    9 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 ROTTY Glenn CIBEL

    13 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    17 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    22 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    24 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    34 COPPENS Carrera CECEMELCYCLINGTEAM

    39 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    44 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    53 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    58 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    62 SMET Gert DCR CYCLING TEAM

    76 SMET Guy CIBEL

    77 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    79 ONGENA Matthias CIBEL

    80 ONGENA Thomas CIBEL

    93 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    95 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    100 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    102 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    103 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    110 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    1-DSC05264.JPG
    Podium te Nieuwkerken met winnaar Kenny Willems, Matti Helminen en Timmy Diependaele.
    1-DSC05265.JPG
    1-DSC05275.JPG
                                            Winnaar Kenny Willems.
    1-DSC05278.JPG
                                Een woordje uitleg van de 2de Matti Helminen.                         
    1-DSC05162.JPG
    Aankomst van winnaar Kenny Willems voor Matti Helminen en Timmy Diependaele.
    1-DSC05166.JPG
                 Aankomst van de 2de Matti Helminen voor Timmy Diependaele.
    1-DSC05184.JPG
                           De spurt van het peloton met Lawrence Naesen.
    1-DSC05137.JPG
    1-DSC05125.JPG
                                  Gregory Franckaert uit Kallo in de aanval.
    1-DSC05053.JPG
    1-DSC04962.JPG
                                   Links vooraan Guy Smet uit Kruibeke.
    1-DSC04958.JPG
    1-DSC04949.JPG
                             Gregory Franckaert uit Kallo werd knap 6de.
    1-DSC04912.JPG
    1-DSC04861.JPG
    1-DSC04858.JPG
    1-DSC04851.JPG
    1-DSC04838.JPG
    1-DSC04761.JPG
    1-DSC04694.JPG
                                        Stijn Verbeke en Tony Heirbaut.
    1-DSC04683.JPG
    1-DSC04682.JPG
    1-DSC04668.JPG
    1-DSC04585.JPG
    1-DSC04581.JPG
    1-DSC04579.JPG
    1-DSC04561.JPG
    1-DSC04559.JPG
    1-DSC04555.JPG
    1-DSC04549.JPG
    1-DSC04545.JPG
    1-DSC04527.JPG
    1-DSC04519.JPG
    1-DSC04515.JPG
    1-DSC04498.JPG
    1-DSC04494.JPG
    1-DSC04491.JPG
    1-DSC04490.JPG
          Start van de Elite z.c. & Beloften te Nieuwkerken met 148 deelnemers.
    1-DSC05011.JPG
    1-DSC04464.JPG

    1-DSC04462.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-09-2015 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 12/09/2015
    DE KUSTPIJL HEIST (W) - Men Elite UCI - 195,1 km

    Aantal deelnemers: 140

    1 ZANOTTI Marco ITA PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    2 VERMELTFOORT Coen NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    3 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    4 STALLAERT Joeri CIBEL

    5 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    6 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    9 DIETEREN Jan GER LEOPARD DEVELOPMENT TEAM

    10 STENUIT Robin WANTY - GROUPE GOBERT

    34 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    35 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    43 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    49 VERRAES Benjamin CIBEL

    50 GOOSSENS Kenny CIBEL

    61 ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT

    82 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

     

    12/09/2015 NIEUWKERKEN (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 155 km - 43,46 km/h

    Aantal deelnemers: 148

    1 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 HELMINEN Matti FIN ZANNATA CYCLING TEAM

    3 DIEPENDAELE Timmy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    4 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    5 NAESEN Lawrence CIBEL

    6 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    7 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 VERWAEST Kevin ASFRA RACING TEAM

    9 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 ROTTY Glenn CIBEL

    13 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    17 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    22 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    24 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    34 COPPENS Carrera CECEMELCYCLINGTEAM

    39 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    44 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    53 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    58 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    62 SMET Gert DCR CYCLING TEAM

    76 SMET Guy CIBEL

    77 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    79 ONGENA Matthias CIBEL

    80 ONGENA Thomas CIBEL

    93 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    95 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    100 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    102 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    103 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    110 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    12/09/2015 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 112,8 km - 44,81 km/h

    Aantal deelnemers: 93

    1 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 COENEN Dennis VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 QUINTELIER Timo TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 GOELEVEN Jeroen COLBA SUPERANO HAM

    9 NAGELS Bertrand ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    29 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    31 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    33 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    35 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    47 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    54 COOMAN Jerry INDIVIDUEEL

    82 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    83 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM


    12/09/2015
    KEMMEL-HEUVELLAND (W) - U23 – Interclub - 130 km - 42,89 km/h

    Aantal deelnemers: 90

    1 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    2 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 MEHEUS Gill EFC-ETIXX

    4 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    5 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 BOSSUYT Gianni CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    8 VANMEENEN Jordy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 WYTINCK Gianni CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 VANDAELE Thijs ATOM 6 - TOPS ANTIEK


    12/09/2015
    DIEGEM (B) - Juniores - 80,6 km - 36,96 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 LOWIE Stan ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    2 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 REYNDERS Jens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    5 LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 BIEBAU Aaron WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 HUYS Laurens ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 HAELTERMAN Glen BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    19 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    12-09-2015 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/09/2015

    banner VWF.jpg
    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 6°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan WIM DE CONINCK met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Bjorn Coomans 2015.jpg   Wim De Coninck.jpg

         Bjorn Coomans             Wim De Coninck

     

    Zaterdag 12 September – OUDEGEM - 12de rit VWF Geditrofee

     

    A-reeks – 74 km - 1h43 
    1.BJORN COOMANS (Ruisbroek)

    2.Timmy Weeckers 
    3.Steven Tuytschaever 
    4.Simon Laureys (Lokeren)
    5.Gillian Van Rijmenant 
    6.Davy Smet 
    7.Nick Mertens (Grembergen)
    8.Kevin Van De Cruijce 
    9.Bart De Bondt 
    10.Gwen Van De Velde 

    B-reeks – 74 km - 1h43 
    1.Peter VAN DAMME 
    2.Davy De Smedt 
    3.Kristof De Bakker 
    4.Birger Donie 
    5.Tom Penninckx 
    6.Joris Van De Walle 
    7.Michael Jansegers 
    8.Michel Vereecken 
    9.Lander Willems 
    10.Jurgen Stijnen 

    C-reeks – 58 km - 1h21 
    1.Willem VAN DER HEYDEN 
    2.Patrick Van Bugenhout (St.Amands)
    3.Nico Savat 
    4.Danny Saelens 
    5.Dirk De Koker 
    6.Steven De Kerpel 
    7.Gunther Biesemans 
    8.Steven Verschelden (Hamme)
    9.Gert Muyshondt 
    10.Rudy Rey 

    D-reeks – 58 km - 1h23 
    1.Patrick JACOBS 
    2.Ronald Rents 
    3.Frank Van De Perre 
    4.Guy De Coster 
    5.Luc De Muynck 
    6.Johan Driesen 
    7.Pascal Raes 
    8.Hedwig Henderickx 
    9.Dominique Geldolf 
    10.Wim Van Obbergen 

    E-reeks – 50 km - 1h12
    1.WIM DE CONINCK (Gramenne)
    2.Luc Witman 
    3.Rene De Brucker 
    4.Marc Docx 
    5.Francis De Ridder 
    6.Danny De Backer 
    7.Rudy Thomas 
    8.Jan Van Den Brande 
    9.Rudy Berwart 
    10.Paul Geudens 

    F-reeks – 50 km - 1h14 
    1.Andre BULTINCK 
    2.Johny Van Holen 
    3.Jan Van Hove 
    4.Jean Blommaert (Hamme)
    5.Florent De Leersnyder 
    6.Jos Vandermeulen 
    7.Jozef Deneef 
    8.Noël Burgggraeve 
    9.Frank Rypens 
    10.Eddy Vandermeeren 

    F+ -reeks – 50 km - 1h14 
    1.Gaston SANNEN 
    2.Luc Snels 
    3.Etienne Vandenhouwe 
    4.William De Cremer 
    5.Jef Everaerts 
    6.Freddy Vandenberghen 
    7.Jozef Saerens 
    8.Willy Mous 
    9.Willy Corthier 
    10.Hubert D'Hondt 

    12-09-2015 om 19:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/09/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan MAXIME DE SUTTER met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!
    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 27°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 3°Seizoenszege bij de +65 jaar !!!

    Proficiat aan JEF D’HONT met zijn 8°Seizoenszege bij de +70 jaar !!!
    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg  Fons Van Raemdonck.jpg  D'Hondt Jef kop 2013.png 

         Patrick Cocquyt      Fons Van Raemdonck          Jef D’Hont

    Zaterdag 12 September - KALLO (9120)

      

    Catg.A – 66,5 km – 13 deelnemers

    1-MAXIME DE SUTTER (Belsele)

    2-Vancolen Kevin

    3-D'Haese Yannick

    4-Van Gansen Sam

    5-De Vlieger Jonas

    6-Goossens Steven

    7-Bekaert Tim

    8-Van Damme Danny

    9-Rogge Simon

    10-De Wit Wim

    11-Van Wiele Yannick

    12-Heirman Steven

    13-Nevejans Dennis

     

    Catg.B – 63 km - 17 deelnemers

    1-Gino de Weirdt (Deinze)

    2-Primo Gino

    3-Van Clapdorp Luc

    4-De Bruycker Jan

    5-Weemaes Franky

    6-Diet Wim

    7-Rombaut Wim

    8-Heyman Kurt

    9-Heyndrickx Wim

    10-Baart Mark

    12-Van Guyse Danny

    13-Rabout Rudi

    14-Goossens Alex

    16-Baert Giovanni

     

    Catg.C – 63 km - 21 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Franky Van Oyen

    3-Hereijgers Piet

    4-Paul Fierens

    5-Marc Goossens

    6-Harms Ko

    7-Smet Geert

    8-Watteny Patrick

    9-Mathys Dirk

    10-Kenny Janssens (Melsele)

    11-Geert Braeckman

    12-Van Honsté Kris

    15-Bath Mick

    18-Meyvis Serge

     

    Catg.D – 45,5 km - deelnemers

    1-Heye Hilair (Lovendegem

    2-Lap Hans

    3-Coppers François

    4-Reubens Hendrick

    5-Durant Martin

    6-Van Lierde Hans

    7-Tas Helmuth

    8-Maldrie Robert

    9-Vanopstal Eddy

    10-Wauters Denis

    18-Verhelst Walter

     

    Dames – 45,5 km - deelnemers

    1-Porter Charmaine (Gbr)

    2-Clark Corinne

     

    Catg.E – 45,5 km - 12 deelnemers

    +65 jaar

    1-ALFONS VAN RAEMDONCK (Beveren)

    2-Hoof Roger

    3-Vyvey Julien

    4-Thyssen Leo

    5-Vergult Jos

    6-Huisjes Gerrit

    7-Lockefeir Marinus

    8-De Roos Willy

     

    +70 jaar

    1-JEF D’HONT (St.Amandsberg)

    2-Tolhoek Ko

    3-Cornu Daniel

    4-Brouwers François

     

    Toeristen – 56 km - 19 deelnemers

    1-Declercq Brecht (Heurne)

    2-Kesteleyn Bram

    3-Meerschaert Kris

    4-Van Bever Nico

    5-Tinel Pieter

    6-Van Havermaet Koen

    7-Biesmans Ronny

    8-Verluyten Laurens

    9-Despriet Peter

    10-Samson Jente

    11-Rombaut Maarten

    12-De Baere Francis

    13-Van Osselaer Tommy

    14-Van Camp Freddy

    15-De Doncker Tim

    17-Van Moer Philippe

    18-Smet Gerrit

    19-Maes Dimitri

    12-09-2015 om 19:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 12/09/2015
    KNOKKE-HEIST (W) - Juniores - 77,4 km - 44,18 km/h

    Aantal deelnemers: 32

    1 CLEMENTS Matthew GBR CAPFITS BIKES

    2 TRIO Maxim KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 CAVEY Vincent KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4 VANDROMME Alessandro APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7 DE GROOTE Arne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 VAN KEIRSBULCK Engelbert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 BOUTEN Migel KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    17 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    19 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT


    12/09/2015
    LOCHRISTI (O) - Juniores - 92 km - 42,52 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 PIRARD Maxim APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    3 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 VAN HERPE Florent U19 CYCLING ACADEMY

    6 D´HEYGERE Gil APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    8 DE CLERCQ Yente NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9 STEYNEN Reno W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 ADOMAITIS Rojus LTU VIESULO SPORTO CENTRAS

    13 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    14 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 SYMOENS Bradley PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 DE BEELDE Rein PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    39 COLMAN Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12/09/2015
    SCHRIEK (A) - Juniores - 83,5 km - 47,51 km/h

    Aantal deelnemers: 63

    1 VAN DER HORST Dennis NED WV NOORD-WESTHOEK

    2 MADDUX Jack USA HOT TUBES

    3 VARWEG Christian NED WV NOORD WESTHOEK

    4 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 CLAES Stef KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 CORNET Olivier UC SERAING - VOO

    9 DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    22 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12/09/2015
    VLADSLO (W) - Juniores - 86,7 km - 39,89 km/h

    Aantal deelnemers: 44

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VANDERBEKEN Brent VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 KIRBY Laurence GBR CATFORD

    4 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VANSTEENKISTE Goran WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VERBEECK Qwinten VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VERSCHAEVE Siebe CT SPIDER KING IEPER

    8 ROUSSEL Leo FRA GRANDE SYNTHE

    9 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 VANMEIRHAEGHE Angelo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE


    12/09/2015
    DESSELGEM (W) - Nieuwelingen - 66,3 km - 38,49 km/h

    Aantal deelnemers: 52

    1 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 GROOTAERT Mathisse ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 LOEYS Jarne KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4 DOOM Jordi ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 TREMERIE Jensy WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VANNESTE Wout APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    10 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    36 NOENS Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    12-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 12/09/2015
    KONTICH-WAARLOOS (A) - Nieuwelingen - 65,8 km - 40,14 km/h

    Aantal deelnemers: 49

    1 ZEESTRATEN Stef NED RWC AHOY

    2 MAAS Edo NED RCAHOY

    3 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 TOLHOEK Ezra NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    5 VERHEYEN Maarten DCM CYCLING TEAM

    6 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    7 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W

    8 KAAK Riis NED VOLHARDING

    9 BRINKMAN Herman NED AHOY

    10 HENDRIKS Leco NED UWTC DE VOLHARDING

    11 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN

     

    12/09/2015 OKEGEM (O) - Nieuwelingen - 40 km - 39,44 km/h

    Aantal deelnemers: 27

    1 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 DOPCHIE Felix SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 VAGENENDE Liam KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 RAMSDAM Arnor KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 DE RAEVE Stan KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 VERSCHUEREN Ruben KTC-CYCLING TEAM

     

    12/09/2015 SCHRIEK (A) - Nieuwelingen - 57 km - 40,17 km/h

    Aantal deelnemers: 50

    1 HOPPEZAK Vincent NED RWC AHOY

    2 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 SCHEERS Lander K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    7 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 WUYTS Siebe DCM CYCLING TEAM

    9 VAN DIJCK Jef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 ECHELPOELS Stijn DCM CYCLING TEAM


    12/09/2015
    KONTICH-WAARLOOS (A) - Dames Jeugd - 60 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 29

    1 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    2 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    3 VAN DER HORST Tamara NED WV NOORDWESTHOEK

    4 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN HAAFTEN Kristie NED WV H F SCHILDERS VOLENDAM

    6 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 SCHEPERS Yana ISOREX CYCLING TEAM

    8 VRANKEN Chayenne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 FEYTENS Ellen INDIVIDUEEL

    10 HOEFKENS Erin KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    17 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Dames Juniores - deelnemers: 18

    1 OP DEN BROUW Celesta NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 MARIËN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    4 HELLEMONS Daimy NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 MINET Cloé SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    6 VAN GINNEKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM

    7 ROES Maxime KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 DE JONGHE Maxime NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 VAN WAEYENBERGHE Brenda AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 MOREAU Marjolein ISOREX CYCLING TEAM

    12-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/09/2015

    VWV 2015.jpg
    Zaterdag 12/09 – OLEN (2250)

     

    Cat.A - 84 km

    1.Steven Nijs

    2.Maarten Van Der Sanden

    3.Ken De Feyter

    4.Jens Van Bylen

    5.Olivier Dominiak

    6.Rob De Ceulaer

    7.Tom De Feyter

    8.Vincent Bierinckx

    9.Sam Leys

    10.Kevin Van Roey

     

    Cat.B - 84 km

    1.Hervé Van Rompay

    2.Christophe Haest

    3.Karel Docker

    4.Yves Boenders

    5.Sven Van Roy

    6.Gunther Vogels

    7.Davy Stessens

    8.Jef Van Olmen

    9.Pieter Wijckmans

    10.Edwin Tgys

     

    Cat.C - 61,5 km

    1.Ivan Verschueren

    2.Patrick Bogaerts

    3.Luc Keim

    4.Peter Aerts

    5.Vital Pauwels

    6.Koen Heremans

    7.Luc Peeters

    8.Bart Deckers

    9.Marc Minnen

    10.Gert Heremans

     

    Cat.D - 61,5 km

    1.Marc De Cock

    2.Bruno Brabants

    3.Daniel Van Der Mieren

    4.Hans Wuyts

    5.Luc Van Roy

    6.Harry Vertsssen

    7.Eddy Van Loy

    8.Jan Maegh

    9.Eddy Vaes

    10.Ronny Goolaerts

     

    Cat.E - 61,5 km

    1.René Van Gils

    2.André Volkaerts

    3.Hugo Lismont

    12-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    11-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 11/09/2015
    IZEGEM-BELLE VUE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 42,15 km/h

    Aantal deelnemers: 31

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 STEPHENS Mat USA TEAM ELEVATE

    3 CASIER Robbe VERANCLASSIC-EKOI

    4 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    5 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    6 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    7 DECEUNINCK Thomas VIND! CYCLING PROJECT

    8 DESMET Jani CT RUWOMAT - VERMEEREN

    9 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    10 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

     

    11/09/2015 LOTTO BELGIUM TOUR (O) - Women Elite UCI – 113 km - 37,16 km/h

    Aantal deelnemers: 74

    1 NED VAN DER BREGGEN Anna NETHERLANDS NATIONAL TEAM

    2 DEN DIDERIKSEN Amalie DENMARK NATIONAL TEAM

    3 POL NIEWIADOMA Katarzyna POLAND NATIONAL TEAM

    4 SWE JOHANSSON Emma SWEDEN NATIONAL TEAM

    5 ITA CECCHINI Elena LOTTO SOUDAL LADIES

    6 NED PIETERS Amy NETHERLANDS NATIONAL TEAM

    7 POL PLICHTA Anna POLAND NATIONAL TEAM

    8 VEKEMANS Anisha LOTTO SOUDAL LADIES

    9 LTU LATOZAITE Silvija LITHUANIA NATIONAL TEAM

    10 NED MACKAIJ Floortje NETHERLANDS NATIONAL TEAM

    25 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    48 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    57 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    11-09-2015 om 20:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 13/09/2015 - TTC RONDE TE NIEUWKERKEN
    TTC 12.jpg

    Bron: TTC Bestuur

    11-09-2015 om 09:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 19/09/2015 - HOU JE VAN FIETSEN !!!
    InitiatieWeekvandeSportHamme.jpg

    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    11-09-2015 om 09:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/09/2015

    VWV 2015.jpg
    Vrijdag 11/09 – SCHRIEK

     

    Cat.A - 70 km

    1.Nick De Weerdt

    2.Jacob Scott

    3.Steven Nijs

    4.Jorg Hendrickx

    5.Keyth Heylen

    6.Wannes Gallicia

    7.Jo Vanautgaerden

    8.Bjorn Daems

    9.Senna Verbiest

    10.Tibo Geysemans

     

    Cat.B - 70 km

    1.Klaas Stijnen

    2.Pieter Wijckmans

    3.Jelle Van Aelst

    4.Jef Van Olmen

    5.Davy Pashuyse

    6.Joris Verheyden

    7.Christophe Adams

    8.Frank Schellenkens

    9.Philippe Van Opstal

    10.Sven Van Roy

    12.Cedric Van lommel

     

    Cat.C - 57 km

    1.Vital Pauwel

    2.Koen Heremans

    3.Ivan Verschueren

    4.Kris Witvrouwen

    5.Gert De Proost

    6.Peter Aerts

    7.Jimmy Van Den Put

    8.Stefaan Lintermans

    9.Gert Heremans

    10.Hans Van Bael

     

    Cat.D - 57 km

    1.Hans Wuyts

    2.Patrick Verdonck

    3.Marc De Cock

    4.Luc Vranken

    5.Bruno Brabants

    6.Daniel Van Der mieren

    7.Eddy Van Loy

    8.Harry Vertessen

    9.Jan Maegh

    10.WimVan Thielen

     

    Cat.E - 57 km

    1.Sus Auwers

    2.René Van Gils

    3.André Volkaerts

    4.Louis Van Den Broeck

    5.Rudy Van Den Wyngaert

    11-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/09/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Vrijdag 11/09/2015
    WIELERCENTRUM ANTWERPEN (WILRIJK) (A) - Piste - Jeugd Midweek - Met motoren

    Derny wedstrijden voor elite z.c. en U23 renners, per uitnodiging.

    Omnium nieuwelingen en juniores.

    11-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    10-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ST.GILLIS-WAAS VAN DONDERDAG 10/09/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ST.GILLIS-WAAS VAN DONDERDAG 10/09/2015     


    Donderdag 10/09/2015 SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km -  42,75 km/h

    Aantal deelnemers: 66

    1 VERHEYDEN Robin ZANNATA CYCLING TEAM

    2 SMET Guy CIBEL

    3 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    5 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    6 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    7 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 BASTIAENS Ayco BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    13 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    14 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    17 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    22 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    25 ROTTY Glenn CIBEL

    27 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    28 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    36 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    40 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    43 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    44 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    46 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

    47 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    1-DSC04342.JPG 1-DSC04337.JPG
                                           Winnaar te St.Gillis-Waas Robin Verheyden met de bloemen en de supporters.
    1-DSC04351.JPG
                                             Winnaar Robin Verheyden.
    1-DSC04257.JPG
    Aankomst van winnaar Robin Verheyden voor Guy Smet en Jarno Van Guyse.
    1-DSC04298.JPG
                          Aankomst van Tony Heirbaut en Tim Vercauteren.
    1-DSC04324.JPG
    1-DSC04143.JPG
    1-DSC04236.JPG
    1-DSC04228.JPG
    1-DSC04225.JPG
    1-DSC04217.JPG
    1-DSC04215.JPG
    1-DSC04200.JPG
    1-DSC04187.JPG
    1-DSC04140.JPG
    1-DSC04135.JPG
    1-DSC04127.JPG
    1-DSC04051.JPG
    1-DSC04040.JPG
    1-DSC04037.JPG
    1-DSC04032.JPG
    1-DSC04030.JPG
    1-DSC04017.JPG
    1-DSC03984.JPG
    1-DSC03976.JPG
    1-DSC03960.JPG
    1-DSC03943.JPG
           Start van de Elite z.c. & Beloften te St.Gillis-Waas met 66 deelnemers.



                                        

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    10-09-2015 om 20:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 10/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 10/09/2015
    IZEGEM KOERS (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 169,6 km - 47,12 km/h

    Aantal deelnemers: 129

    1 WASTYN Emiel VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS PROCYCLINGTEAM

    3 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    4 KREDER Raymond NED TEAM ROOMPOT

    5 VERHELST Louis COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    6 STENUIT Robin WANTY-GROUPE GOBERT

    7 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    8 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    9 PLANCKAERT Baptiste ROUBAIX LILLE METROPOLE

    10 MAES Alexander AN POST - CHAINREACTION

    32 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    48 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    76 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    93 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    111 DE GREEF Francis WANTY-GROUPE GOBERT

    113 CALLEBAUT Kevin WANTY - GROUPE GOBERT

    120 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

     

    10/09/2015 KOEKELARE (W) - Elite z.c./U23 – 110 km - 41,92 km/h

    Aantal deelnemers: 47

    1 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    3 CLAUW John-ross CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    5 CLAERHOUT Sven CT TOMACC

    6 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 PLOVIE Wiebren CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT

    10 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

     

    10/09/2015 SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km -  42,75 km/h

    Aantal deelnemers: 66

    1 VERHEYDEN Robin ZANNATA CYCLING TEAM

    2 SMET Guy CIBEL

    3 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    5 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    6 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    7 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 BASTIAENS Ayco BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    13 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    14 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    17 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    22 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    25 ROTTY Glenn CIBEL

    27 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    28 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    36 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    40 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    43 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    44 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    46 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

    47 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM


    10/09/2015
    LOTTO BELGIUM TOUR (O) - Women Elite UCI – 83,7 km

    Aantal deelnemers: 74

    1 MACKAIJ Floortje NED NETHERLANDS NATIONAL TEAM

    2 JOHANSSON Emma SWE SWEDEN NATIONAL TEAM

    3 DIDERIKSEN Amalie DEN DENMARK NATIONAL TEAM

    4 CECCHINI Elena ITA LOTTO SOUDAL LADIES

    5 NIEWIADOMA Katarzyna POL POLAND NATIONAL TEAM

    6 VAN DER BREGGEN Anna NED NETHERLANDS NATIONAL TEAM

    7 PIETERS Amy NED NETHERLANDS NATIONAL TEAM

    8 GUDERZO Tatiana ITA HITEC PRODUCTS

    9 DE VUYST Sofie LENSWORLD.eu - ZANNATA

    10 MUSTONEN Sara SWE SWEDEN NATIONAL TEAM

    21 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    37 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    52 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    53 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    10-09-2015 om 19:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING CYCLING.BE-ALPHA MOTORHOMES TEAM

    Nieuwe jeugdploeg

    CYCLING.BE-ALPHA MOTORHOMES TEAM

     

    Vanaf 1 september 2015 zal er een nieuwe jeugdploeg met de naam Cyling.be - Alpha motorhomes team opstarten. Dankzij de heer Christophe Impens Managing Director bij GOLAZO Sports en de heer Marc Cootmans zaakvoerder Alpha motorhomes werd een overeenkomst gemaakt om deze ploeg, vooral jeugd renners/rensters te begeleiden .Ook medepartners de heer Marc Michielsens zaakvoerder Van  de firma "VIO" en mevrouw Kristel Michielsens zaakvoerder van de firma VIZUELLE zullen deze ploeg ondersteunen.
    De kledij zal voorzien zijn van het Italiaanse top merk TAFI met dank aan de heer Guy Colman zaakvoerder. De renners zullen kunnen beschikken over ZANNATA Bikes dit in samenwerking met de heer Tom Temmerman van HBC Store in Sint Niklaas, hij zal ook de service verlenen in verband afstellingen fietsen e.d. De ploeg zal gestuurd worden door de heer Eddy Van Bunder en de heer Patrick Bellon. De verdere structuur van de ploeg en renners zal in het kort mede gedeeld worden.
                          1-DSC03828.JPG
                          1-RITA8298.JPG  
                          1-RITA8361.JPG
    DSC03687.JPG DSC03691.JPG DSC03694.JPG DSC03698.JPG DSC03703.JPG
    DSC03707.JPG DSC03711.JPG DSC03714.JPG DSC03718.JPG DSC03722.JPG
    DSC03725.JPG DSC03729.JPG DSC03733.JPG DSC03737.JPG DSC03742.JPG
    DSC03747.JPG DSC03753.JPG DSC03757.JPG DSC03763.JPG DSC03770.JPG
    DSC03776.JPG DSC03782.JPG DSC03787.JPG DSC03793.JPG DSC03798.JPG
    DSC03804.JPG DSC03814.JPG DSC03820.JPG
    1-DSC03848.JPG
    1-DSC03872.JPG 1-DSC03898.JPG
    1-DSC03883.JPG  1-RITA8359.JPG
    1-DSC03838.JPG 1-DSC03839.JPG
    1-RITA8375.JPG 1-RITA8362.JPG
    DSC03851.JPG
    DSC03863.JPG
    DSC03880.JPG
    DSC03903.JPG
    DSC03904.JPG


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-09-2015 om 19:17 geschreven door kenny


    09-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 09/09/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 16°Seizoenszege !!!

    Renaat Demeter.jpg  Franky Van Oyen 2015.jpg 

        Renaat Demeter           Franky Van Oyen

    Woensdag 9 September - LOCHRISTI-HYFTE (9080)

     

    Catg.A – 72 km – 52 deelnemers

    1-RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2-Cooman Gianni

    3-Declercq Thierry

    4-Van Den Broecke Mario

    5-Le Blon Michel

    6-Cooman Jerry

    7-De Baets Kristof

    8-Vermassen Jens

    9-Van Der Stock Dieter

    10-Boelaert Ward

    12-Van Driessche Ward

    14-Power Kjell

    22-Van Laere Jan

    27-Laureys Simon

    39-Van Raemdonck Maarten

     

    Catg.B – 62,4 km - 54 deelnemers

    1-Van Eesbeeck Andy (Denderhoutem)

    2-Verhofstadt Peter

    3-Primo Gino

    4-Roose Geert

    5-Verbeken Kurt

    6-De Weirdt Gino

    7-Demaertelaere Dennis

    8-De Beer Tom

    9-De Ridder Richard

    10-Ferrest Stefaan

    13-Van Roeyen Dave

    20-Calle Alain

    24-Bogaert Guy

    28-D'Hooge Frank

    30-De Vlieger Sven

    36-Van De Perre Lieven

    38-283-Lampaert Philip-

    39-Meerschaert Kris

    44-De Bosscher Koen

    46-Heyndrickx Wim

    47-De Bock Benny

    49-De Maesschalck Johan

    51-Verschelden Steven

    53-Goossens Alex

     

    Catg.C – 62,4 km - 44 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-De Lannoy Didier

    3-Van Speybroeck Geert

    4-Proost Herman

    5-Cocquyt Patrick

    6-De Coninck Wim

    7-Goossens Marc

    8-Vanholsbeke Benny

    9-Bertier Rudy

    10-Willems Noël

    11-Catteeuw Hedwig

    12-Arie De Moor op >2min

    13-Berquin Filip

    14-De Coster Guy

    15-Etienne Claus (Pelotonspurt op >2’10”)

    23-Kenny Janssens (Melsele)

    24-Van Camp Freddy

    27-Meyvis Serge

    35-Braeckman Geert

    38-Smet Geert

    40-Smet Benny

    43-Van Buggenhout Patrick

    44-Mathys Dirk

     

    Catg.D – 48 km - 46 deelnemers

    1-Coupillie Roland (Adinkerke)

    2-Durant Martin

    3-Geerts Christiaan

    4-Deneef Jozef

    5-Heye Hilair

    6-Snoeck Jan

    7-Lacquet Philippe

    8-Paridaens Ronny

    9-Wauters Denis

    10-De Vos Rony

    13-Caethoven Hendrik

    21-Coppers François

    26-Van Puyenbroek Eddy

    28-Verhelst Walter

    34-Govaert William

    39-Rijssegem Luc

     

    Dames – 48 km - 2 deelnemers

    1-Ann De Wever (Denderleeuw)

    2-Hoste Peggy

     

    Catg.E – 48 km - deelnemers

    +65 jaar

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Luyten Felix

    3-Demeyere José

    4-Snels Luc

    5-Van Raemdonck Alfons

    6-Montforts Ad

    7-Van Den Borre Herman

    8-Beelaert Roger

    9-Pieters Roland

    10-Kellenaers Harry

    18-De Wilde Eric

     

    +70 jaar

    1-Vandenhouwe Etienne (Roosdaal)

    2-Sannen Gaston

    3-Lauwers Marnix

    4-D'Hont Joseph

    5-Cornu Daniel

    6-Mols Armand

    7-Devreese José

     

    Toeristen – 72 km - 53 deelnemers

    1-Mauro Cooman (Oordegem)

    2-De Grom Christophe

    3-Smet Kris

    4-Lammertijn Foeke

    5-Vernaet Olivier

    6-Fruytier James

    7-Bombeke Dries

    8-Beauprez Gino

    9-Vermeiren Bart

    10-Declercq Brecht

    11-Wullaert Kenny

    12-Rottiers Pieter

    15-Suykerbuyk Ben

    18-Rizzo Claudio

    19-Varewijck Joeri

    22-Wullaert Kevin

    23-De Beule Sam

    24-Van Raemdonck Kurt

    25-De Baere Francis

    28-Poelman Tim

    30-De Bruyn Johan

    31-Maes Dimitri

    32-De Doncker Tim

    35-Samson Jente

    47-De Beule Patrick

    49-Meuleman Marc

    50-Sterck Sven

    09-09-2015 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 09/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 09/09/2015
    WINGENE KOERS (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 166 km

    Aantal deelnemers: 145

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    2 VERRAES Benjamin CIBEL

    3 DEGREVE Martijn TEAM 3M

    4 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    5 MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM

    6 DENUWELAERE Jan VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    7 STALLAERT Joeri CIBEL

    8 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    9 DUQUENNOY Jimmy COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    10 JOHNSTONE Taylor GBR CT TOMACC

    11 NAESEN Lawrence CIBEL

    47 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    78 ROTTY Glenn CIBEL

    98 ONGENA Thomas CIBEL

     

    09/09/2015 LOTTO BELGIUM TOUR (O) - Women Elite UCI - 115 km

    Aantal deelnemers: 83

    1 DIDERIKSEN Amalie DEN DENMARK NATIONAL TEAM

    2 PIETERS Amy NED NETHERLANDS NATIONAL TEAM

    3 JOHANSSON Emma SWE SWEDEN NATIONAL TEAM

    4 NIEWIADOMA Katarzyna POL POLAND NATIONAL TEAM

    5 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    6 DE VUYST Sofie LENSWORLD.eu - ZANNATA

    7 CECCHINI Elena ITA LOTTO SOUDAL LADIES

    8 VAN SEVEREN Celine LENSWORLD.eu - ZANNATA

    9 VAN DER BREGGEN Anna NED NETHERLANDS NATIONAL TEAM

    10 GUDERZO Tatiana ITA HITEC PRODUCTS

    29 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    39 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    55 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO – DUO

    09-09-2015 om 19:05 geschreven door kenny


    08-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 08/09/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BASSEVELDE 
    VAN DINS
    DAG 08/09/2015
         


    Dinsdag 08/09/2015 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 44,57 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 WILLEMS Robby ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 GEERINCK Jens CIBEL

    5 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    7 MICHIELSEN Joran ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    9 SCHOONACKER Jehudi INDIVIDUEEL

    10 TÖPKE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    14 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    19 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    20 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    31 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    33 GOOSSENS Marc INDIVIDUEEL

    34 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM

    1-DSC03663.JPG
              Winnaar te Bassevelde Robby Willems en de 2de Kenny Willems.
    1-DSC03655.JPG
                         Winnaar Robby Willems en de 2de Kenny Willems.
    1-DSC03643.JPG
                          Een woordje uitleg van winnaar Robby Willems.
    1-DSC03679.JPG
    1-DSC03591.JPG
    Aankomst van winnaar Robby Willems voor broer Kenny Willems en Kristof Dockx.
    1-DSC03590.JPG
                                  Aankomst van winnaar Robby Willems.
    1-DSC03565.JPG
    1-DSC03507.JPG
                                       Mattias Nys voor Marc Goossens.
    1-DSC03434.JPG
                                            In 2de positie Guy Ten Hartog.
    1-DSC03393.JPG
    1-DSC03388.JPG
    1-DSC03353.JPG
    1-DSC03344.JPG
                                          Kris Bolsens en Marc Goossens.
    1-DSC03340.JPG
    1-DSC03333.JPG
                                                 Vooraan Jens Geerinck.
    1-DSC03315.JPG
    1-DSC03312.JPG
    1-DSC03300.JPG
    1-DSC03296.JPG
    1-DSC03293.JPG
    1-DSC03282.JPG
    1-DSC03280.JPG
    1-DSC03272.JPG
    1-DSC03555.JPG
    1-DSC03263.JPG
    1-DSC03261.JPG
    1-DSC03258.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Bassevelde met 54 deelnemers.
    1-DSC03214.JPG

    1-DSC03215.JPG
                                                           Jens Geerinck

                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-09-2015 om 22:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 08/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 08/09/2015
    BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 44,57 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 WILLEMS Robby ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 GEERINCK Jens CIBEL

    5 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    7 MICHIELSEN Joran ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    9 SCHOONACKER Jehudi INDIVIDUEEL

    10 TÖPKE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    14 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    19 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    20 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    31 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    33 GOOSSENS Marc INDIVIDUEEL

    34 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM

     

    08/09/2015 HULSTE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 42,5 km/h

    Aantal deelnemers: 37

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 TOUQUET Joren VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    4 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    5 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 DESMET Jani CT RUWOMAT - VERMEEREN

    8 HOLVOET Louis ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    9 BREYNE Jonathan DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 OLIEBOS Jordy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    19 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST


    08/09/2015
    STADEN (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,27 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    2 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    3 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    4 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 YSERBIJT Jesper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    7 SMET Guy CIBEL

    8 SESSLER Nicolas BRA DOVY KEUKENS - FCC

    9 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    10 DECEUNINCK Thomas VIND! CYCLING PROJECT

     

    08/09/2015 LOTTO BELGIUM TOUR (O) - Women Elite UCI – 90 km

    Aantal deelnemers: 88

    1 VAN GOGH Natalie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    2 PLICHTA Anna POL POLAND NATIONAL TEAM

    3 JOHNSEN Cecilie Gotaas NOR HITEC PRODUCTS

    4 KITCHEN Lauren AUS HITEC PRODUCTS

    5 PIETERS Amy NED NETHERLANDS NATIONAL TEAM

    6 CECCHINI Elena ITA LOTTO SOUDAL LADIES

    7 VAN DEN BOS Jip NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    8 DIDERIKSEN Amalie DEN DENMARK NATIONAL TEAM

    9 JOHANSSON Emma SWE SWEDEN NATIONAL TEAM

    10 NIEWIADOMA Katarzyna POL POLAND NATIONAL TEAM

    11 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    43 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    59 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    79 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    08-09-2015 om 21:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDE SEIZOEN VOOR RENNER PETER NEELS !!!

    Einde seizoen voor PETER NEELS na val in massasprint !!!
    Peter Neels 2015.jpg
    Na een jaar van miserie weeral einde seizoen voor renner Peter Neels uit Kruibeke. Zondag 06/09 in de VWV koers te Hemiksem kwam Peter in de massasprint ten val. Er werd gekwakt en Peter is vol met zijn linkerschouder tegen een verkeerslicht geknald, gevolg linker sleutelbeen + rib gebroken.

    Dus een kompleet pechseizoen met in het begin van het seizoen een medische ingreep en nu een sleutelbeenbreuk en ribbreuk. Peter was net Oost-Vlaams kampioen geworden in de Catg.B bij de WAOD en wou nog een mooi slot maken van de laatste maanden van het seizoen.

     

    Langs deze kant wensen we Peter veel sterkte en een goed herstel toe en hopen hem snel terug op onze wekelijkse trainingen te ontmoeten.

    08-09-2015 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ERPE VAN MAANDAG 07/09/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ERPE VAN MAANDAG 07/09/2015     


    Maandag 07/09/2015 ERPE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 40,81 km/h

    Aantal deelnemers: 33

    1 STALLAERT Joeri CIBEL

    2 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    4 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    6 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM

    9 GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    1-RITA8244.JPG
                                          Winnaar te Erpe Joeri Stallaert.
    1-RITA8256.JPG
    1-RITA8272.JPG     
                    Winnaar Joeri Stallaert met de bloemen en de supporters.
    1-RITA8262.JPG
                         Winnaar Joeri Stallaert en de 2de Kevin Van Impe.
                                            
    1-RITA8224.JPG
                                    Aankomst van winnaar Joeri Stallaert.
    1-RITA8220.JPG
              Aankomst van winnaar Joeri Stallaert die solo de finish behaalt.
    1-RITA8173.JPG
    1-RITA8145.JPG
    1-RITA8077.JPG
    1-RITA8051.JPG
    1-RITA8047.JPG
    1-RITA8025.JPG
    1-RITA8022.JPG
    1-RITA8016.JPG
    1-DSC03192.JPG
    1-DSC03173.JPG
    1-DSC03165.JPG
    1-DSC03152.JPG
    1-DSC03132.JPG
    1-DSC03114.JPG
    1-DSC03113.JPG
    1-DSC03110.JPG
    1-DSC03095.JPG
    1-DSC03084.JPG
    1-DSC03083.JPG
    1-DSC03080.JPG
                  Start van de Elite z.c. & Beloften te Erpe met 33 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-09-2015 om 20:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 07/09/2015

    vwf.JPG









    Maandag 7 September – GRIMBERGEN - 62,5 km - 01h25min - Reeks A/B/C


    1.Peter Van Damme (1B) 
    2.Kevin Van Den Cruijce (1A)
    3.Bjorn Cooman (Ruisbroek)
    4.Bjorn Lison 
    5.Timmy Weeckers 
    6.Bruno Bruyere (1C) 
    7.Kris De Block (Mariekerke)
    8.Tom Penninckx 
    9.Tom Verhoeven 
    10.Mehdi Tigrine 
    11.Michael Naessens 
    12.Jurgen Diependaele 
    13.Bert Van Der Trappen 
    14.Stijn Heymans 
    15.Andy Roskam (Ruisbroek)
    16.Pascal Heyvaert 
    17.Stijn Gidé (Sinaai)
    18.Rob Lanin 
    19.Sven Mombaerts 
    20.Jimmy De Paepe 
    21.Kurt Stevens 
    22.Geert Van Humbeeck 
    23.Gunther Piron 
    24.Daan Herbots 
    25.Christophe Lemmens 
    26.Albert Vanhie 
    27.Sam Malfliet 
    28.Bart Heyvaert 
    29.Jeroen Van Geyte 
    30.Gregory Camerlinckx 

    08-09-2015 om 19:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 08/09/2015

    VWV 2015.jpg
    Dinsdag 08/09 - PIJPELHEIDE

     

    Cat.A - 67,2 km

    1.Steven Nijs

    2.Laurenz Roelants

    3.Senna Verbiest

    4.Nick De Weerdt

    5.Kris Bunkens

    6.Tibo Geysemans

    7.Wannes Gallicia

    8.Jelle Veroft

    9.Rob De Ceulaer

    10.Yelle Lenaerts

     

    Cat.B - 67,2 km

    1.Bart Vanden Wyngaerd

    2.Filip De Wyngaert

    3.Peter Behiel

    4.Tom Feyaerts

    5.Sven Van Roy

    6.Gerry Meuris

    7.Frank Schellekens

    8.Jef Van Olmen

    9.Stijn Van Maldeghem

    10.Pepijn Verbruggen

     

    Cat.C - 48 km

    1.Koen Heremans

    2.Vital Pauwels

    3.Gert De Proost

    4.Peter Aerts

    5.Ivan Verschueren

    6.Patrick Bogaerts

    7.Rudy Lahou

    8.Patrick Vermote

    9.David Rens

    10.Hans Van Bael

    13.Wim Meir

     

    Cat.D - 48 km

    1.Hans Wuyts

    2.Luc Van Roy

    3.Daniel Van Der Mieren

    4.Bruno Brabants

    5.Eddy Van Loy

    6.Eddy Vaes

    7.Harry Vertessen

    8.Jan maegh

    9.Marc De Cock

    10.Paul Geudens

     

    Cat.E - 48 km

    1.René Van Gils

    2.André Volkaerts

    3.Roland Degeest

    08-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    07-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 07/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan PREBEN VAN HECKE met zijn 5°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Preben Van Hecke 1.jpg 

      Preben Van Hecke


    Maandag 07/09/2015 WETTEREN (O) - Elites m.c./z.c./U23 – Dernycriterium – 48 km

    Aantal deelnemers: 17

    1 PREBEN VAN HECKE uit Berlare TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 REBELLIN Davide ITA CCC SPRANDI POLKOWICE

    3 KITTEL Marcel GER TEAM GIANT - ALPECIN

    4 ROELANDTS Jurgen LOTTO - SOUDAL

    5 BOOM Lars NED ASTANA PRO TEAM

    6 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    7 BENOOT Tiesj LOTTO - SOUDAL

    8 THEUNS Edward TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    10 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS PROCYCLINGTEAM

    16 VERRAES Benjamin CIBEL

     

    07/09/2015 ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 40,4 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1 JOSEPH Thomas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 ALLEGAERT Piet EFC-ETIXX

    3 DRANCOURT Pierre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    4 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    5 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    6 DURY Davy INDIVIDUEEL

    7 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    8 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    9 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 BOUTTÉ Jordy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

     

    07/09/2015 DENDERHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 37,16 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC-EKOI

    3 DE GENDT Aime EFC-ETIXX

    4 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 SIMON Kenn VAN EYCK SPORT

    8 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    9 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    10 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    11 DE JONGHE Kevin CIBEL

    17 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

     

    07/09/2015 ERPE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 40,81 km/h

    Aantal deelnemers: 33

    1 STALLAERT Joeri CIBEL

    2 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    4 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    6 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM

    9 GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

     

    07/09/2015 WAKKEN (W) - Elite z.c./U23 - 69 km - 43,14 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 MAES Alexander AN POST - CHAINREACTION

    3 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 BRUYNEEL Giel CT RUWOMAT - VERMEEREN

    5 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    6 BALCAEN Manolito KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC-EKOI

    8 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    34 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    07-09-2015 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN AMICALERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/09/2015

    Amicale.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 9°Seizoenszege !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg 

            Frank Suys

     

    Zondag 06/09 Thulin – Amicale Cycliste du Hainaut 2000 - Categorie D

    Aantal deelnemers: 25

    1-FRANK SUYS (Bornem)

    2-Reniers Tony op 3’00”

    3-Stoffels Math op 3’20”

    4-Somers Chris

    5-Depouille Eric

    6-Brieau Christophe

    7-Pieters Joost

    8-Defontaine Gilles

    9-Hustin Jean-Pierre

    10-Servais Jean

    07-09-2015 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLEI-SNOA KOERST - ZATERDAG 12/09 EN ZONDAG 13/09
    Klei-snoa 4.jpg
    Klei-snoa 1.JPG Klei-snoa 2.jpg
    Klei-snoa 3.jpg
     
    Bron: Filip Apers

    Kasteelstraat 10, 9190 Stekene

    Tel: 09/367.46.57

    GSM: 0497/73.11.90

    hetvliegendwiel@telenet.be

    www.hetvliegendwielklein-sinaai.be

    www.facebook.com/hetvliegendwielkleinsinaai

    Stamnummer WBV 71970011

    07-09-2015 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5°SEIZOENSZEGE LUCA VAN DER VEKEN !!!

    Luca Van Der Veken behaalt 5°Seizoenszege bij de Miniemen !!!

     

    Nadat hij vorige week zijn 4de overwinning had behaald te Mechelen (onvoldoende foto's) heeft Luca Zondag 06/09 in het Nederlandse CALFVEN (Ossendrecht) zijn 5de overwinning behaalt van het seizoen. Het was, zoals ge misschien ziet op de foto's, een pittige omloop met telkens een beklimming van ongeveer 400 meter. Half wedstrijd nog met 2 vooraan, Luca met  Renzo Moretti (uit Middelburg) wat de huidige districtskampioen is (zoiets als bij ons provinciaal kampioen). Hij kon hem gemakkelijk kloppen in de sprint.
    Luca 07-09 4.jpg Luca 07-09 3.jpg
    Luca 07-09 1.jpg
    Luca 07-09 2.jpg
    Luca 07-09 5.jpg

    Bron: Gilbert De Paepe

    07-09-2015 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE IMDE-WOLVERTEM VAN ZONDAG 06/09/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE IMDE-WOLVERTEM VAN ZONDAG 06/09/2015     


    Zondag 06/09/2015 IMDE - WOLVERTEM (B) - Elite z.c./U23 - 119,7 km – 41,47 km/h

    Aantal deelnemers: 100

    1 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC-EKOI

    2 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    3 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    4 DE BOECK Eward XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    6 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    7 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    9 TÖPKE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKOE

    10 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    18 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    19 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    31 VAN GOETHEM Kevinn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    45 COPPENS Carrera CECEMELCYCLINGTEAM

    55 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    68 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    74 DE BATIST Jef RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    76 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
    1-RITA7978.JPG
    Podium te Imde-Wolvertem met winnaar Julien Van Den Brande en de 2de Stijn De Bock.
    1-RITA7984.JPG
                      Een woordje uitleg van winnaar Julien Van Den Brande.
    1-RITA7989.JPG
                                            Winnaar Julien Van Den Brande.
                                            
    1-RITA7973.JPG
                                 Een woordje uitleg van de 2de Stijn De Bock.
    1-RITA7974.JPG
                                               Fabio Sinoy werd 3de.
    1-RITA7914.JPG
    Aankomst van winnaar Julien Van Den Brande voor Stijn De Bock en Fabio Sinoy.
    1-RITA7916.JPG
                     De spurt tussen Stijn De Bock en Fabio Sinoy voor plaats 2.
    1-RITA7875.JPG
       De 3 koplopers met Fabio Sinoy, Julien Van Den Brande en Stijn De Bock.
    1-RITA7850.JPG
    1-RITA7764.JPG
                                        In de 2de positie Kristoff Heyns.
    1-RITA7762.JPG
    1-RITA7761.JPG
    1-RITA7756.JPG
    1-RITA7749.JPG
                                             Patrick Van Roosbroeck
    1-RITA7731.JPG
                                                   Stijn De Bock
    1-RITA7729.JPG
                              Timmy De Boes en Arne Van Roosbroeck.
    1-RITA7667.JPG
    1-RITA7662.JPG
                                    In 2de positie Gregory Franckaert.
    1-RITA7580.JPG
    1-RITA7457.JPG
    1-RITA7391.JPG
    1-RITA7388.JPG
    1-RITA7384.JPG
    1-RITA7383.JPG
    1-RITA7376.JPG
    1-RITA7373.JPG
    1-RITA7340.JPG
    1-RITA7336.JPG
    1-RITA7304.JPG
                                               Jochem Smet
    1-RITA7294.JPG
    1-RITA7291.JPG
    1-RITA7288.JPG
    1-RITA7279.JPG
        Start van de Elite z.c. & Beloften te Imde-Wolvertem met 100 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    07-09-2015 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan PREBEN VAN HECKE met zijn 4°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Preben Van Hecke 1.jpg 

      Preben Van Hecke

    Zondag
    06/09/2015 BAVIKHOVE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 94,5 km - 40,35 km/h

    Aantal deelnemers: 34

    1 PREBEN VAN HECKE uit Berlare TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 CONTADOR VELASCO Alberto ESP TINKOFF - SAXO

    3 KITTEL Marcel GER TEAM GIANT - ALPECIN

    4 DEHAES Kenny LOTTO - SOUDAL

    5 REBELLIN Davide ITA CCC SPRANDI POLKOWICE

    6 VANLANDSCHOOT James WANTY-GROUPE GOBERT

    7 VANSPEYBROUCK Pieter TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 KREDER Raymond NED TEAM ROOMPOT

    9 DE BACKER Bert TEAM GIANT - ALPECIN

    10 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    20 VERRAES Benjamin CIBEL

     

    06/09/2015 MEERHOUT (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 136 km - 41,64 km/h

    Aantal deelnemers: 113

    1 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    2 VAN DE KLUNDERT Koen NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 ORSET Jonas NOR PRORACE CYCLING TEAM

    4 MOERLAND Paul NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    7 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM

    8 SCOTT Jacob GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 VAN DALEN Jason NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    13 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TE

    21 CLAUS Dieter MIX 1 - PAPILLON RUDYCO&TEMPO-BRUNS

    48 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM

    55 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    82 ILLEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM


    06/09/2015
    RUISELEDE KRUISKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 42,74 km/h

    Aantal deelnemers: 68

    1 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    3 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    6 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    7 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    8 DE SCHUYTER Arne ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9 DEVROYE Kim WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

     

    06/09/2015 BULSKAMP-VEURNE (W) - Elite z.c./U23 - 107,1 km - 42,79 km/h

    Aantal deelnemers: 25

    1 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 SMAIL Robert GBR CT TOMACC

    3 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    4 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    6 FYFFE Angus IRL CT TOMACC

    7 CASIER Robbe VERANCLASSIC-EKOI

    8 JOHNSTONE Taylor GBR CT TOMACC

    9 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    10 MEHEUS Gill EFC-ETIXX

    07-09-2015 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 06/09/2015
    IMDE - WOLVERTEM (B) - Elite z.c./U23 - 119,7 km – 41,47 km/h

    Aantal deelnemers: 80

    1 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC-EKOI

    2 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    3 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    4 DE BOECK Eward XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    6 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    7 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    9 TÖPKE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKOE

    10 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    18 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    19 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    31 VAN GOETHEM Kevinn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    45 COPPENS Carrera CECEMELCYCLINGTEAM

    55 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    68 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    74 DE BATIST Jef RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    76 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    06/09/2015 MOLENBEEK - WERSBEEK (B) - Elite z.c./U23 - 116 km - 40,45 km/h

    Aantal deelnemers: 49

    1 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 DELCROIX Gert INDIVIDUEEL

    3 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    4 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    5 VLASSELAER Maarten PRORACE CYCLING TEAM

    6 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    8 CORNELIS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM

    9 ARMSTRONG Thomas GBR TPALM POLE CONTINENTAL WALLON

    10 BROEKMANS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    06/09/2015 OOSTENDE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 44,53 km/h

    Aantal deelnemers: 40

    1 VERMET Joran CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT

    4 DE RUYSSCHER Dante SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 BLOMME Lorenzo CT 2020

    6 MOORS Oliver GBR PROJECT 51 PRESTIGE VELO CLUB

    7 PRIEM Whytic WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    9 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 GOVAERT Kenny HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    13 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT


    06/09/2015
    BAVIKHOVE (W) - Juniores - 58,8 km - 40,47 km/h

    Aantal deelnemers: 31

    1 BRULEZ Miqele APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 DE GROOTE Arne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    4 VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 BAILLIEVIER Kilian KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP

    8 TRIO Maxim KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10 PENNINCK Jens VZW TIELTSE RENNERSCLUB


    06/09/2015
    BUDINGEN (B) - Juniores - 88 km - 38,15 km/h

    Aantal deelnemers: 65

    1 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES

    2 REYNDERS Jens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 CARTER Thomas NZL DIJLESPURTERS MECHELEN

    4 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK

    5 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VANDERVEKEN Yoran DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    8 DANIELS Simon AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 BERO Wallace VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 PANIS Thibaut VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY


    06/09/2015
    MACHELEN-ZULTE (O) - Juniores - 85 km - 40,48 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    4 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 LOOMANS Gertjan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VAN DE WILLE Nick ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 DE KEUKELEIRE Frederic APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 COUDEVILLE Laurens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    18 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    38 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    07-09-2015 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag
    06/09 LA PHILIPPE GILBERT – Juniores – 123 km

    Aantal deelnemers:

    1 BRUNEL Alexys FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    2 VAN DER HOORTST Dennis NED NEDERLAND NATIONAL TEAM

    3 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 PHILIPSEN Jasper MIX2 BALEN / BAAL

    5 DE HAES Jorden MIXTE1 LOTTO OLYMPIA / DAVO CT

    6 MERTENS Julian MIXTE1 LOTTO OLYMPIA / DAVO CT

    7 HUYS Laurens ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 LINDQUIST Christan Ingeman DEN TEAM CYCLISTE ELITE COPENHAGEN

    9 VANHOUCKE Harm YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 BOUWMANS Dylan NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    21 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    34 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    06/09/2015 OVERBOELARE (O) - Juniores - 93,6 km - 39,2 km/h

    Aantal deelnemers: 39
    1 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 GOETHALS Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    7 VAN IMPE Gianni KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DE JAEGER Nick WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN DEN NEST Jeffrey KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    38 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    06/09/2015
    BILZEN (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 36,08 km/h

    Aantal deelnemers: 34

    1 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    2 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 EUSSEN Bjarne PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 BONNEU Kamiel SPORT EN MOEDIG GENK

    7 BRESSELEERS Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    8 ECHELPOELS Stijn DCM CYCLING TEAM

    9 VAN ESCH Jarno NED WV SCHIJNDEL

    10 VAN DEN OETELAAR Steven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG


    06/09/2015
    MERKSPLAS (A) - Nieuwelingen - 64,4 km - 42,06 km/h

    Aantal deelnemers: 47

    1 VERBOOM Minne NED UWTC DE VOLHARDING

    2 HOPPEZAK Vincent NED RWC AHOY

    3 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    5 PENSON Tim NED TWC HET SNELLE WIEL

    6 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 VAN DER EYCKEN Brent DCM CYCLING TEAM

    8 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 LUUK Van Gestel NED TWC HET SNELLE WIEL


    06/09/2015
    WILSELE - DORP (B) - Nieuwelingen - 67,2 km - 42,08 km/h

    Aantal deelnemers: 65

    1 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VERHEYEN Maarten DCM CYCLING TEAM

    5 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    6 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 DIERCKX Joëy DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 GOOSSENS Rob VZW DE DEMERSPURTERS

    10 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    29 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    07-09-2015 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan ELIAS VAN HECKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Elias Van Hecke.jpg 

       Elias Van Hecke

    Zondag 06/09/2015 KESSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 44

    1 ELIAS VAN HECKE uit Hamme SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

    3 CANT Kevin ERA-MURPROTEC EL.CZC

    4 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM U23

    5 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    6 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    7 CALUWE Stijn ENERTHERM-BKCP U23

    8 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM U23

    9 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM U23

    10 VAN ROOSBROECK Pieter CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

    14 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    06/09/2015 KESSEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores 40' - deelnemers: 48

    1 JASPERS Jappe ENERTHERM-BKCP

    2 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    3 BODEN Jarne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    5 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    8 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 CAMPS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 DE MEYER Jarne ENERTHERM-BKCP

    31 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Nieuwelingen 30' - deelnemers: 70

    1 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    3 KOPECKY Tomas NED LRTV SWIFT

    4 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    5 VERBURG Luke NED CLUB VISTA MEDIA HAMME

    6 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    7 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    10 VERVLOESEM Xandres DCM CYCLING TEAM

    11 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    06/09/2015 KESSEL (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 46

    1 COP Kristof CYCLING TEAM KESSEL AMAT

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    3 DIELS Koen INDIVIDUEEL MASTA

    4 SLUYTS Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    5 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    6 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    7 WILLEMS Jurgen INDIVIDUEEL MASTA

    8 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    9 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    10 ROELANTS Axel INDIVIDUEEL AMAT

     

    Masters B - deelnemers: 21

    1 RAATS Edwin NED NOORD LIMBURG

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    4 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    6 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    7 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 COLOMBO Lino ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    10 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS


    Masters C - deelnemers: 44

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    6 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    7 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    8 TECK Erik INDIVIDUEEL

    9 RAES Patrick INDIVIDUEEL

    10 VERDEYEN Jos INDIVIDUEEL

    36 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    Masters D - deelnemers: 7

    1 ANDERSSON Benny SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    2 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    3 DEHEEGHER Philippe DAGPAS

    4 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    5 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    6 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER

    07-09-2015 om 09:21 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!