.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    06-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG TTC RONDE 2015 - RIT 11 TE ZWIJNDRECHT VAN ZONDAG 06/09/2015

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    KOERSEN ZWIJNDRECHT 6 08 2015 050.jpg
    Zondag 06/09/2015 – TOERISTEN ZWIJNDRECHT – Rit 11 TTC RONDE 2015 - Vlaams Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 59

    1-Dennis Mijnsbergen (TTC KAMPIOEN)

    2-Wim Vanberghen (VLAAMS KAMPIOEN)

    3-Philippe Van Laethem

    4-Dave Mertens

    5-Kris Smet

    6-Davy Christiaens

    7-Etienne Claus

    8-Wim Bas

    9-Tijs Hermans

    10-Giovanni Baert

    11-Kurt Van Den Plas 12-Claudio Rizzo 13-Marc Meuleman 14-Hans Keyken 15-Guy Bogaert16-Kristof Wilms 17-Andrea Morelli 18-Gunther Hanssen 19-Jimmy Verrezen 20-Kris Drooghmans 21-Kevin Wullaert 22-Erwin Van Poucke 23-Stefaan Leenaerts 24-Bart Vermeiren 25-Guido Spanoghe 26-Lander Jacobs 27-Pieter Rottiers 28-David Kevelaers 29-Maarten De Croock 30-Peter Hoskens 31-Kenny Ceusters 32-Tommy Van Osselaer 33-Glenn Van Hautekerke 34-Maarten De Croock 35-Guido Pruimboom 36-Mario Bolssens 37-Christophe Meeus 38-Peter Dierks 39-Wim Pauwels 40-Tom Swartelé 41-Wim Meir 42-Kevin Roofthooft 43-Wim Beyens 44-Mario Roegiest 45-Matthias Beyens 46-Wim Van Craenenbroeck 47-Pieterjan Renard 48-Franky De Fijn 49-Dirk Bryssinckx 50-Jeroen Vermeiren 51-Filip Van Goethem 52-Peter Van Goethem 53-Tim De Doncker 54-Tom Lorein 55-Dave Renders 56-Jurgen Van Havere 57-Samuel Thomas


     

    KOERSEN ZWIJNDRECHT 6 08 2015 041.jpg 

    RECREANTEN - ZWIJNDRECHT

    Aantal deelnemers: 52

    1-Gregory Noterman

    2-Philip Van Havenbergh

    3-Yannick Sprangers

    4-Patrick Van de Walle

    5-Kenny Wullaert

    6-Keny Wille

    7-Kenneth De Bruyn

    8-Sam De Beule

    9-Rudy Van de Perre

    10-Dave Horrevorst

    11-Kenny De Permentier 12-Kevin De Vogelaer 13-David Verbeeck 14-Wannes Haegeman 15-Kevin Van Hofstraeten 16-Tor Verstraeten 17-Nick Vercammen 18-Lode Verstappen 19-Rudi Coppens 20-Alessio Savelkoel 21-Pieter-Jan Willems 22-Kris Van Ruysevelt 23-Lars Thys 24-Johan Vermorgen 25-Mark De Ben 26-Yannick Hannes 27-Nick Wuyts 28-Edwin Scheveneels 29-Guy Mannens 30-Fabrizio Polizzi 31-Yva Geluk 32-Tom De Bock 33-Daniël Van Goethem 34-Bert Misplon 35-Angelo Pfaff 36-Stefan Vercauteren 37-Jente Samson 38-Koen Van Havermaet 39-Sven De Waele 40-Gunther Haverhals 41-Sven Sterck 42-Jurgen Verhulst 43-Bjorn Geysels 44-Koen Van Belle 45-Yannick Begas 46-Wouter Blokland 47-Alex Mertens 48-Stijn Severyns 49-Tim Poelman 50-Alain Van den Broeck 51-Frank Vanassche 52-Yannick Vertenten

    06-09-2015 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/09/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PETER VERHOFSTADT met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 5°Seizoenszege bij de +65 jaar !!!

    Proficiat aan JOSEPH D’HONT met zijn 7°Seizoenszege bij de +70 jaar !!!

    Deprofdt Peter KOP 2013.JPG  Roger Hoof KOP 2014.jpg  D'Hondt Jef kop 2013.png

       Peter Verhofstadt            Roger Hoof             Joseph D’Hont

    Zondag 6 September - DIKKELVENNE (9890)

      

    Catg.A – 79,2 km – 39 deelnemers

    1-Lamberechts Lukas (Mariakerke)

    2-Bultynck Isaak

    3-Schittecatte Niels

    4-Vermassen Jens

    5-Vral Bart

    6-Nevejans Dennis

    7-Vermeulen Daan

    8-Van Gansen Sam

    9-De Doncker Jimmy

    10-Cooman Mauro

    13-Peirsman Jan

    14-De Sutter Maxime

    18-Mannens Steven

    25-Cooman Jerry

    26-Bauwens Dieter

    29-Heirman Steven

    33-Perriëns Philippe

     

    Catg.B – 66 km – 25 deelnemers

    1-PETER VERHOFSTADT (Berlare)

    2-De Weirdt Gino

    3-Van Holderbeke Frank

    4-Demaertelaere Dennis

    5-De Tremerie Franky

    6-Van De Perre Lieven

    7-Gyselinck Eddy

    8-Verbeken Kurt

    9-Janssens Bert

    10-Van Roeyen Dave

     

    Catg.C – 59,4 km – 15 deelnemers

    1-Winandy Wim (Zottegem)

    2-Van Oyen Franky

    3-Willems Michel

    4-Janssens Kenny (Melsele) op > 1min

    5-Harms Ko

    6-Watteny Patrick

    7-Vermassen Gerrit

    8-Montforts Jo op >2min

    9-Van Damme Filip

    10-Braeckman Geert

    12-Van Oyen Danny

     

    Catg.D – 52,8 km – 20 deelnemers

    1-Coupillie Roland (Adinkerke)

    2-Durant Martin

    3-Heye Hilair

    4-Stockman Ruddy

    5-Standaert Robert

    6-Snoeck Jan

    7-De Praetere Fritz

    8-Coppers François

    9-Verzele Noël

    10-Bolle Henk

     

    Catg.E – 52,8 km – 18 deelnemers

    +65 jaar

    1-ROGER HOOF (Sint-Niklaas)

    2-Pieters Roland

    3-Montforts Ad

    4-Vyvey Julien

    5-Thyssen Leo

    6-Van Loon Adri

    7-Vergult Jos

    8-De Wilde Eric

    9-Vandersteen Erik

    10-Pauwels Marcel

    12-De Roos Willy

     

    +70 jaar

    1-JOSEPH D’HONT (St.Amandsberg)

    2-Mols Armand

    3-Robijns Robert

    4-Cornu Daniel

     

    Toeristen – 59,4 km – 39 deelnemers

    1-De Grom Christophe (Denderhoutem)

    2-Aelvoet Matthias

    3-Vandemeulebroecke Steven

    4-Bruyninckx Bart

    5-Van Meirhaeghe Karel

    6-Voet Jeroen

    7-Declercq Brecht

    8-De Schryver Sven

    9-Goossens Maarten

    10-Tahon Pierre

    14-Heirbaut Evert

    19-De Baere Francis

    24-De Breucker Lieven

    06-09-2015 om 21:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/09/2015

    vwf.JPG








    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 15°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen in de Reeks D !!!

     Van Speybroeck Geert 2015.jpg 

    Geert Van Speybroeck

    Zondag 6 September – LIEDEKERKE - Belgisch Kampioenschap

     

    A-reeks - 79,2 km - 1h54
    1.Bjorn LISON 
    2.Tom Vanopdenbosch 
    3.Kevin Selleslagh 
    4.Robin Van Goethem 
    5.Bert Van Der Trappen 
    6.Steven Tuytschaever 
    7.Erik Van Wijk 
    8.Sam Moerman 
    9.Gert De Winne 
    10.Jeroen Van Geyte 

    B-reeks - 79,2 km - 1h54 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Tom Penninckx 
    3.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    4.Michel Vereecken 
    5.Bart Tribout 
    6.Eric De Decker 
    7.Nico Verwee 
    8.Gunther De Coen 
    9.Peter Van Damme 
    10.Kristof De Backer 

    C-reeks - 70,4 km - 1h45 
    1.Nico SAVAT 
    2.Willem Van Der Heyden 
    3.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4.Peter Vermassen 
    5.Rudy Rey 
    6.Pascal De Wolf 
    7.Danny Saelens 
    8.Tom De Beer (Hamme)
    9.Marc Tabourdon 
    10.Kris Thomas 

    D-reeks - 70,4 km - 1h48 
    1.GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)
    2.Peter Huyghe 
    3.Ronald Rents 
    4.Gino Primo (Gent)
    5.Arie De Moor 
    6.Bruno Bruyere 
    7.Guy De Coster 
    8.Richard De Ridder 
    9.Patrick Jacobs 
    10.Lucien Van den Brande 

    E-reeks - 61,6 km - 1h35
    1.Dominique TURCKSIN 
    2.Rene De Brucker 
    3.Rudy Thomas 
    4.Bert Costermans 
    5.Rudy Berwart 
    6.Jos Verheyen 
    7.Francis De Ridder 
    8.Benny D'Haese 
    9.Wim De Coninck (Gramenne)
    10.Piet Van Vaerenbergh 

    F-reeks – 44 km - 1h12 
    1.Eddy VANOPSTAL 
    2.Helmuth Tas 
    3.Jean Blommaert (Hamme)
    4.Johny Van Holen 
    5.Sus Auwers 
    6.Marc Vervondel 
    7.Hugo Lismont 
    8.Serge De Feyter 
    9.Eddy Cobbaut 
    10.Andre Bultinck 

    F+ -reeks – 44 km - 1h12 
    1.Gaston SANNEN 
    2.Etienne Vandenhouwe 
    3.William De Cremer 
    4.Willy Teirlinck 
    5.Theo Coudyzer 
    6.Jozef Saerens 
    7.Luc Snels 
    8.Jef Everaerts 
    9.Alfons Heijens 
    10.Freddy Vandenberghen 

    06-09-2015 om 21:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/09/2015

    VWV 2015.jpg
    Zondag 06/09 – HEMIKSEM (2620)

    Cat.A - 84 km

    1.Mattias Van Rooy

    2.Fréderic De Bie

    3.Jonas Cortoos

    4.Nick Vandermaesen

    5.Jens Verhoghe

    6.Rob De Ceulaer

    7.Laurens Denissen

    8.Thomas Fierens

    9.Vincent De Vos

     

    Cat.B - 84 km

    1.Edwin Thys

    2.Hervé van Rompay

    3.Jef Van Olmen

    4.Philippe Dela Montagne

    5.Andy Vandijck

    6.Yves Boenders

    7.Stijn Van Maldeghem

    8.Bart Vanden Wyngaerd

    9.Davy Pashuyse

    10.Philippe Van Opstal

     

    Cat.C - 66 km

    1.Koen Heremans

    2.Peter Aerts

    3.Thierry Adrieu

    4.Vital Pauwels

    5.Eddy Coveliers

    6.Patrick Bogaerts

    7.Luc Peeters

    8.Luc Keim

    9.Kris Witvrouwen

    10.Fred Mortelmans

     

    Cat.D - 66 km

    1.Luc Van Roy

    2.Hans Wuyts

    3.Daniel Van Der Mieren

    4.Bruno Brabants

    5.Matti De Baat

    6.Wim Van Thielen

    7.Jan Maegh

    8.Harry Maes

    9.Danny Van Hoof

    10.Ronny Goolaerts

     

    Cat.E - 66 km

    1.Ludo De Bakker

    2.André Volkaerts

    3.Frank Rijpens

    06-09-2015 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SYBREN VAN HOUTE met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Proficiat aan QUINTEN VAN KERCKHOVE met zijn Zege bij de Jongens 13 jaar !!!

    Proficiat aan QUINTEN DALVING met zijn Zege bij de Jongens 12 jaar !!!

    Sybren Van Houte.jpg  Quinten Van Kerckhove.jpg  Quiten Dalving KOP 2015.jpg                                                        

      Sybren Van Houte   Quinten Van Kerckhove     Quinten Dalving


    Zondag 06/09/2015
    STEKENE (O) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 22 - 20 km

    1 QUINTEN DALVING PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 TORNEY Artuur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 MICHELS Jente YOUNG SCHELDE CT

    4 RAES Renzo W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    13 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 BROSENS Kyano VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 22 - 26 km

    1 QUINTEN VAN KERCKHOVE VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 D´HONDT Dante KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM

    5 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 DEMUYNCK Victor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 MAES Alec PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    21 LEFEBRE Jonas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 29 - 36 km

    1 SYBREN VAN HOUTE uit Vrasene PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DERAEDT Victor WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 PAUWELS Käi PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 VAN BASTELAERE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 SMET Jorre VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 DE VEIRMAN Fleur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 HALS Mirthe WK NOORD-WEST-BRABANT


    13 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 KESTELEYN Febe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    06-09-2015 om 18:42 geschreven door kenny


    05-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE STEENHUFFEL VAN ZATERDAG 05/09/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN TE STEENHUFFEL VAN ZATERDAG 05/09/2015     


    Zaterdag 05/09/2015 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 42

    1 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW

    4 CANT Kevin ERA – MURPROTEC

    5 DE CLEYN Dave CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    9 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM

    10 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    12 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    14 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    18 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    20 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    28 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    31 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW
    1-RITA7219.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Berne Vankeirsbilck, Angelo De Clercq en Ingmar Uytdewilligen.
    1-RITA7217.JPG
    1-RITA7221.JPG  1-RITA7225.JPG
                  Lander Loockx 1ste Belofte.                                 Winnaar Berne Vankeirsbilck.
    1-RITA7170.JPG
                                  Aankomst van winnaar Berne Vankeirsbilck.
    1-RITA6956.JPG
    1-RITA6876.JPG

    1-RITA6855.JPG
                                 Start van de Elite z.c. en Beloften.
     

    05/09/2015 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. C

    Juniores 40' - deelnemers: 65

    1 ALEX COLMAN uit Hamme LARES-DOLTCINI CT

    2 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    4 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    5 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    8 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 CAMPS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 BODEN Jarne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    12 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    13 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    15 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    33 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
    1-RITA6835.JPG
    Podium Juniores met winnaar Alex Colman, Dante Scoponi en Florian Vermeersch.
    1-RITA6839.JPG
                                          Winnaar Alex Colman uit Hamme.
    1-RITA6788.JPG
                                      Aankomst van winnaar Alex Colman.
    1-RITA6825.JPG
    1-RITA6811.JPG
    1-RITA6669.JPG
    1-RITA6625.JPG

    1-RITA6582.JPG
                                                Start van de Juniores.

    Nieuwelingen 30' - deelnemers: 55

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    3 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    4 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    6 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 VERBURG Luke NED VISTAMEDIA HAMME

    10 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM
    1-RITA6573.JPG  1-RITA6569.JPG
       Winnaar Nieuwelingen Gerben Kuypers.                                                         Podium Nieuwelingen.
    1-RITA6512.JPG
                              Aankomst van winnaar Gerben Kuypers.

    1-RITA6391.JPG
                                             Start van de Nieuwelingen.

    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 BAKKER Manon NED VV GIANT

    2 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 KUIJPER Elodie NED WV BREDA

    4 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    5 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    6 SCHOON Mariska NED SNELLE WIEL

    7 WINDELS Lindsay CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    1-RITA6558.JPG
                                      Podium Dames Nieuwelingen.





    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    05-09-2015 om 21:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN MASTERS TE STEENHUFFEL VAN ZATERDAG 05/09/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN MASTERS TE STEENHUFFEL VAN ZATERDAG 05/09/2015     


    Zaterdag 05/09/2015 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 36

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    2 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    3 YONI DE BOCK uit Moerbeke DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    4 BOECKX Thomas INDIVIDUEEL AMAT

    5 OOMS Niels INDIVIDUEEL AMAT

    6 DIELS Koen INDIVIDUEEL MASTA

    7 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    8 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEEL MASTA

    9 DE ROO Jacob NED X-TREME AMAT

    10 DE VOS Gert BIKE-ADVICE CYCLING TEAM MASTA

    21 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT
    1-RITA6378.JPG
    Podium Amateurs en Masters A met winnaar Nicky David, Sten Raeymakers en Yoni De Bock.
    1-RITA6379.JPG
    1-RITA6334.JPG
    1-RITA6332.JPG
                                       Aankomst van winnaar Nicky David.
    1-RITA6294.JPG
    1-RITA6206.JPG
                                    Start van de Masters A en Amateurs.

    1-RITA6205.JPG

    Masters B - deelnemers: 24

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    3 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    9 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    10 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    18 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    20 DE SCHOESITTER Steven DAGPAS

    1-RITA6179.JPG  1-RITA6175.JPG
                   Winnaar Benny De Bock.                      Podium Masters B met winnaar Benny De Bock, Edwin Raats en Timmy Maes.
    1-RITA6153.JPG
                                    Aankomst van winnaar Benny De Bock.
    1-RITA6085.JPG
    1-RITA6083.JPG
    1-RITA6002.JPG
    1-RITA5997.JPG

    1-RITA5988.JPG

    Masters C - deelnemers: 38

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 RAES Patrick INDIVIDUEEL

    6 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 MARYNISSEN Walter ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    9 WILLE Rudi DAGPAS

    10 BENNY Andersson SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    18 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
    1-RITA6191.JPG  1-RITA6186.JPG
                    Winnaar Guido Verhaegen.                 Podium Masters C met winnaar Guido Verhaegen, Dirk Mertens en Mark Verloo.
    1-RITA6157.JPG
                                 Aankomst van winnaar Guido Verhaegen.

    1-RITA6124.JPG
                                              Luc Joos uit Stekene.


    Masters D - deelnemers: 6

    1 BENNY Andersson SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    2 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    3 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    4 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    6 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    05-09-2015 om 20:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/09/2015

    banner VWF.jpg
    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 4°Seizoenszege in de Reeks B !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan HERMAN PROOST met zijn 10°Seizoenszege in de Reeks D !!!

    Renaat Demeter.jpg  Koen De Bosscher 2015.jpg  Herman Proost.jpg

         Renaat Demeter             Koen De Bosscher                  Herman Proost

     

    Zaterdag 5 September - MOERZEKE

    A-reeks - 72km - 1h42 
    1.Steven TUYTSCHAEVER 
    2.Sam Van Uytvange (
    3.Nils Schittecatte 
    4.Sven Steenackers 
    5.Kjell Power 
    6.Tom Vanopdenbosch 
    7.Nick Mertens (Grembergen) 
    8.Bryan Cap (Rupelmonde)
    9.Tom Van Winckel 
    10.Sam Goossens 

    B-reeks -72km - 1h41 
    1.RENAAT DEMETER (Lochristi)
    2.Peter Maes (Bornem)
    3.Glenn Van Hille (St.Niklaas)
    4.Davy De Smet 
    5.Steven Goossens (Belsele)
    6.Steven Van Rijckeghem 
    7.Joris Van De Walle 
    8.Michel Vereecken 
    9.Jonathan Van Kerchove (St.Pauwels)
    10.Richard Willems 

    C-reeks - 64km - 1h32 
    1.KOEN DE BOSSCHER (Kalken)
    2.Franky Weemaes (Melsele)
    3.Bart Heyvaert 
    4.Jimmy De Paepe 
    5.Tom De Beer (Hamme)
    6.Patrick Eulaerts 
    7.Mario Van Den Broecke 
    8.Steven De Kerpel 
    9.Pascal Kestemont 
    10.Michael Heymans 

    D-reeks - 56km - 1h25 
    1.HERMAN PROOST (Turnhout)
    2.Etienne Claus (Waasmunster)
    3.Didier Turcksin 
    4.Ronald Rents 
    5.Kurt Leuntjes 
    6.Frank Van Der Perre 
    7.Luc De Muynck 
    8.Hedwig Henderickx 
    9.Johan Driesen 
    10.Luc Erauw 

    E-reeks - 64km - 1h37
    1.Rene DE BRUCKER 
    2.Jan Van Den Brande 
    3.Danny De Backer 
    4.Wim De Coninck (Gramenne)
    5.Benny D'Haese 
    6.Jos Maes 
    7.Juan Steeman 
    8.Luc Witman 
    9.Marc Docx 
    10.Guy Theys 

    F-reeks - 64km - 1h38 
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Johny Van Holen 
    3.Felix Luyten 
    4.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5.Jan Van Hove 
    6.Noël Burggraeve 
    7.Jozef Deneef 
    8.Jean Blommaert (Hamme)
    9.Christiaan Geerts 
    10.Jos Vandermeulen 

    F+ -reeks - 64km - 1h38 
    1.Etienne VANDENHOUWE 
    2.Luc Snels 
    3.Theo Coudyzer 
    4.Willy Teirlinck 
    5.Willy Mous 
    6.Julien Vyvey 
    7.Willy Corthier 
    8.Gilbert Vandenheuvel 
    9.Hubert D'Hondt 
    10.William De Cremer 

    05-09-2015 om 20:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 05/09/2015
    BRUSSELS CYCLING CLASSIC (B) - Men Elite – 200 km - 41,67 km/h

    Aantal deelnemers: 187

    1 GROENEWEGEN Dylan NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    2 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    3 BOONEN Tom ETIXX - QUICK STEP

    4 COQUARD Bryan FRA TEAM EUROPCAR

    5 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    6 MCLAY Daniel GBR BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT

    7 FEDI Andrea ITA SOUTHEAST

    8 GROSU Eduard Michael ROU NIPPO - VINI FANTINI

    9 DEHAES Kenny LOTTO SOUDAL

    10 NIZZOLO Giacomo ITA TREK FACTORY RACING

    15 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    23 VERRAES Benjamin CIBEL

    84 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    94 STALLAERT Joeri CIBEL

    111 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    112 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    144 DE JONGHE Kevin CIBEL

    154 ONGENA Thomas CIBEL

    158 ROTTY Glenn CIBEL

    159 GOOSSENS Kenny CIBEL

    160 NAESEN Lawrence CIBEL

     

    05/09/2015 DE MOEREN CLASSIC ADINKERKE (W) - Elite Interclub - Beker van België – 157,7 km

    Aantal deelnemers:

    1 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX

    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    4 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 ALLEGAERT Piet EFC-ETIXX

    7 SCOTT Jacob GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    27 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    29 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    57 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 


    05/09/2015
    MARKE (W) - Elite z.c./U23 - 116,6 km – 41,6 km/h

    Aantal deelnemers: 63

    1 OLIEBOS Jordy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 LIVYNS Arjen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VERDOOLAEGHE Bryan COLBA SUPERANO HAM

    4 GEERINCK Jens CIBEL

    5 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    6 FYFFE Angus IRL CT TOMACC

    7 SMAIL Robert GBR CT TOMACC

    8 SMET Guy CIBEL

    9 BUYSSE Jos C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10 VANDENBUSSCHE Tom ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    11 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    12 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    22 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM


    05/09/2015
    ZUTENDAAL (LB) - Elite z.c./U23 - 115 km – 42,34 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 REYNAERTS Wim ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    2 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM

    3 CRAEGHS Maarten LOTTO SOUDAL

    4 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    5 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    6 SUAREZ MARTINEZ Kevin COLBA SUPERANO HAM

    7 HAAG Guillaume T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    8 DE SMIT Alain NED ARROW CYCLING TEAM

    9 SEEFAT Maarten NED UWTC DE VOLHARDEN

    10 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.


    05/09/2015
    HULSTE (W) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - 91 km – 35,46 km/h

    Aantal deelnemers: 58

    1 JOHANSSON Emma SWE ORICA - AIS

    2 NESSMAR Alexandra SWE BMS BIRN

    3 VAN HOEK Lotte NED FEMININE CYCLING TEAM

    4 GASS Daniela GER AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    6 DE CRITS Nel TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    7 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 MEYVISCH Molly LOTTO-SOUDAL LADIES

    9 VAN DEN STEEN Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    10 DECROIX Lieselot LOTTO-SOUDAL LADIES

    21 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    33 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    40 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    53 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    05-09-2015 om 19:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 05/09/2015
    BOOISCHOT (A) - Juniores - 87 km – 40,28 km/h

    Aantal deelnemers: 39

    1 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 KETELAARS Xavier NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 GEUKENS Jordy DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 LIEKENS Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 SCIABICA Lorenzo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 VANDERVEKEN Yoran DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 WALSCHAP Jonas WK NOORD-WEST-BRABANT

    28 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    05/09/2015 ERPE (O) - Juniores - 86 km - 38,79 km/h

    Aantal deelnemers: 50

    1 DE JAEGER Nick WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN IMPE Gianni KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 DE GROODT Jordy KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 HAELTERMAN Glen BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    6 LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    7 RONSIJN Bram KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 KERKHOFS Bob NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 DE WILDE Arno ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 MERRITT Peter GBR TBW BOTTECCHIA WIGMORE RT

    23 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    36 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 COLMAN Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    05/09/2015 ZONNEBEKE (W) - Juniores - 88,4 km – 38,45 km/h

    Aantal deelnemers: 49

    1 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 PIRARD Maxim APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 DEBUYSERE Wannes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 VANDERBEKEN Brent VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DEBRUYNE Jens KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 CAVEY Vincent KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9 VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 MAES Frederik WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    05/09/2015 IZEGEM (W) - Juniores - 82,4 km – 41,3 km/h

    Aantal deelnemers: 44

    1 SEGAERT Loïc AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 THERAIN Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 TRIO Maxim KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 DEHERDER Stijn CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 VERVAEKE Aäron WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 MYNSBERGHE Pavel KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 DE GROOTE Arne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CTJ

    10 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

     

    05/09/2015 ZUTENDAAL (LB) - Juniores - 85 km – 42,28 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 REYNDERS Jens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 JORNA Gijs NED UWTC DE VOLHARDING

    5 VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 MEYERS Vincent VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 DEBY Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 CLAES Stef KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 VENINGA Benjamin NED HSVDE KAMPIOEN NOORD HOLLAND

    10 HARBERS Lorenzo NED AVV DE ZWALUWEN


    05/09/2015
    NEERWINDEN (B) - Juniores - 87 km – 37,55 km/h

    Aantal deelnemers: 27

    1 POLSPOEL Jonas WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 HEYE Alan UC SERAING - VOO

    3 ALLARD François SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    4 ITAMAR Einhorn ISR TEAM CT CHVIGNY

    5 PITSCHON Gilles VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VERLINDEN Jordy VZW DE DEMERSPURTERS

    7 DONDERS Jelle LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 ULENS Lennert LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 BADA Florian LOTTO-VC ARDENNES

    10 HENDRICKX Koen LOTTO OLYMPIA TIENEN

    05-09-2015 om 19:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 05/09/2015
    DE HAAN - KLEMSKERKE (W) - Nieuwelingen - 64,8 km – 36,79 km/h

    Aantal deelnemers: 33

    1 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 LOEYS Jarne KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 JACQUES Jarne CT SPIDER KING IEPER

    6 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DESCHUYTTER Casper WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    8 DE VYLDER Robbe VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    9 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 MATTON Gianni WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER


    05/09/2015
    HULSTE (W) - Nieuwelingen - 60 km – 37,47 km/h

    Aantal deelnemers: 51

    1 COLLIE Lars PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 DECUYPERE Nathan VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    5 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING IEPER

    7 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    8 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 SAVER Kasper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 FORRET Robbe PATRICK DEVELOPMENT TEAM

     

    05/09/2015 BOOISCHOT (A) - Nieuwelingen - 64 km - 39,47 km/h

    Aantal deelnemers: 64

    1 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 VRANCKX Mark WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 DALEMANS Geoffrey WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VERHEYEN Maarten DCM CYCLING TEAM

    8 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    9 STERCKX Domien VZW DE DEMERSPURTERS

    10 DIERCKX Joëy DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    05/09/2015 RONSELE (O) - Nieuwelingen - 60 km – 39,16 km/h

    Aantal deelnemers: 23

    1 VAN LANDEGHEM Elias KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    3 REYSERHOVE Seppe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    5 DHONT Arnoud VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DE LOOF Dario KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 TOLHOEK Ezra NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10 HELSEMANS Quinten KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    13 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    05/09/2015 WICHELEN (O) - Nieuwelingen - 56,7 km – 39,51 km/h

    Aantal deelnemers: 67

    1 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 BRYNAERT Andreas KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    7 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    8 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    11 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 NOENS Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    05-09-2015 om 19:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 15°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan GEMKE DEROCKER met haar zege bij Meisjes 13 jaar !!!

    Lotte Rotman KOP 2015.jpg  Gemke De Rocker.jpg

          Lotte Rotman            Gemke De Rocker


    Zaterdag 05/09/2015 HULSTE (W) - Dames Jeugd - 50 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 22

    1 LOTTE ROTMAN uit Kontich PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VRANKEN Chayenne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 HOEFKENS Erin KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    5 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    6 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 LOUCHAERT Justine VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VERMET Saryn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    13 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    16 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Dames Juniores - deelnemers: 26

    1 RAYBOULD Rebecca GBR POOLE WHIS CC

    2 BARKER Megan GBR RT GEARCLUB BIKE SCIENCE

    3 DENTUS Abigail GBR TEAM VELOSPORT

    4 FABER Claire LUX LP 07 SCHIFFLANGE

    5 PARKINSON Abby-mae GBR TEAM GIORDANA-TRITON

    6 DICKINSON Eleanor GBR TEAM GIORDANA-TRITON

    7 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 GUNST Denise NED GRC JAN VAN ARCKEL

    9 ZEGERS Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 GARNER Grace GBR TEAM GIORDANA-TRITON

     

    05/09/2015 OTTERGEM (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 24 - 20,15 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 EECKHOUT Sander VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 BOGAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 COOMAN Kjell TOMABEL CYCLING TEAM

    5 LEYMAN Tibo ASFRA RACING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 26 - 24,8 km

    1 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    2 LEQUET Noa TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3 DEWEIRDT Siebe KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 LIEVENS Niels KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 VERRIEST Noah KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    18 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 33 - 36,65 km

    1 VAN DYCK Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BEKAERT Joost WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 DE NEVE Tomas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    19 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 GEMKE DE ROCKER VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 PAUMEN Jewel NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VAN LANCKER Céline K.V.C. DEINZE VZW

    4 GOVAERT Jana HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    05-09-2015 om 18:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 1°Seizoenszege bij de Masters A !!!

    Proficiat aan YONI DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Alex Colman 1.jpg    Nick David 2014.jpg    yoni De Bock.jpg    Benny De Bock.jpg

           Alex Colman                    Nicky David                 Yoni De Bock               Benny De Bock


    Zaterdag 05/09/2015 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 42

    1 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW

    4 CANT Kevin ERA – MURPROTEC

    5 DE CLEYN Dave CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    9 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM

    10 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    12 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    14 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    18 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    20 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    28 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    31 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    05/09/2015 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. C

    Juniores 40' - deelnemers: 65

    1 ALEX COLMAN uit Hamme LARES-DOLTCINI CT

    2 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    4 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    5 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    8 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 CAMPS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 BODEN Jarne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    12 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    13 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    15 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    33 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen 30' - deelnemers: 55

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    3 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    4 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    6 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 VERBURG Luke NED VISTAMEDIA HAMME

    10 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 BAKKER Manon NED VV GIANT

    2 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 KUIJPER Elodie NED WV BREDA

    4 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    5 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    6 SCHOON Mariska NED SNELLE WIEL

    7 WINDELS Lindsay CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    05/09/2015 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 36

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    2 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    3 YONI DE BOCK uit Moerbeke DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    4 BOECKX Thomas INDIVIDUEEL AMAT

    5 OOMS Niels INDIVIDUEEL AMAT

    6 DIELS Koen INDIVIDUEEL MASTA

    7 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    8 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEEL MASTA

    9 DE ROO Jacob NED X-TREME AMAT

    10 DE VOS Gert BIKE-ADVICE CYCLING TEAM MASTA

    21 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT


    Masters B - deelnemers: 24

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    3 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    9 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    10 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    18 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    20 DE SCHOESITTER Steven DAGPAS


    Masters C - deelnemers: 38

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 RAES Patrick INDIVIDUEEL

    6 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 MARYNISSEN Walter ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    9 WILLE Rudi DAGPAS

    10 BENNY Andersson SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    18 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    Masters D - deelnemers: 6

    1 BENNY Andersson SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    2 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    3 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    4 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    6 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER

    05-09-2015 om 16:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/09/2015

    VWV 2015.jpg
    Zaterdag 05/09 – PUTTE-GRASHEIDE

     

    Cat.A - 88,2 km

    1.Dietmar Ledegen

    2.Maarten Van Der Sanden

    3.Senna Verbiest

    4.Ken De Feyter

    5.Steven Nijs

    6.Sam Leys

    7.Dieter Jacobs

    8.Nick De Weerdt

    9.Tibo Geysemans

    10.Rob De Ceulaer

     

    Cat.B - 88,2 km

    1.Philippe Van Opstal

    2.Hervé Van Rompay

    3.Filip De Wyngaert

    4.Edwin Thys

    5.Jef Van Olmen

    6.Christophe Haest

    7.Tom Haest

    8.Davy Pashuyse

    9.Christophe Wijckmans

    10.Yves Boenders

     

    Cat.C - 63 km

    1.Koen Heremans

    2.Vital Pauwels

    3.Kris Witvrouwen

    4.Peter Aerts

    5.Wim Meir

    6.Peter Ryken

    7.Bart Deckers

    8.Wim Van Avondt

    9.Gert De Proost

    10.Luc Peeters

     

    Cat.D - 63 km

    1.Patrick Verdonck

    2.Hans Wuyts

    3.Luc Van Roy

    4.Daniel Van Der Mieren

    5.Marc De Cock

    6.Wim Van Thielen

    7.Bruno Brabants

    8.Eddy Vaes

    9.Dirk De Wyngaert

    10.Jan Maegh

     

    Cat.E - 63 km

    1.René Van Gils

    2.Denis VanTendeloo

    3.Louis Van Den Broeck

    4.André Volkaerts

    05-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    04-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 04/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 04/09/2015
    BEVEREN-LEIE (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 42,35 km/h
    Aantal deelnemers: 52

    1 MAES Alexander AN POST - CHAINREACTION

    2 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC-EKOI

    3 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    4 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    5 STEPHENS Mat USA TEAM ELEVATE

    6 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    7 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    8 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    9 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    10 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    18 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    23 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

     

    04/09/2015 ROLLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120,6 km – 44,56 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 VANDENBOGAERDE Jens AN POST - CHAINREACTION

    3 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    5 PICOUX Maximilien COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    6 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 TOUQUET Joren VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 MOLLY Kenny SPECIALIZED FUNDACION ALBERTO CONTADOR

    9 LOY Antoine COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    10 DE SCHUYTER Arne ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    18 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

     

    04/09/2015 EDEGEM (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – Dernywedstrijd

    Gouden Fiets - deelnemers: 15 – 18 km – 40,25 km/h

    1 DUPONT Bert INDIVIDUEEL

    2 MEYVIS Vincent ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 BERTELS Jef KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    4 MORTELMANS Stijn PRORACE CYCLING TEAM

    5 VAN MOL Caine TEAM VAN DER VURST - HIKO

    6 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    7 DE SCHUTTER Bart WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 ADRIAENSEN Michael KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    9 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    10 KLOECK Dario KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK


    Ereprijs Egilabo "Kristallen derny" - deelnemers:
    15 – 18 km – 41,35 km/h

    1 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    2 VAN AERT Jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 KLOECK Dario KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 BREMS Yolan KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    6 MORTELMANS Stijn PRORACE CYCLING TEAM

    7 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    8 BERTELS Jef KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    9 MEYVIS Vincent ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    04-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    03-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 03/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 03/09/2015
    KORTEMARK (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 162,5 km - 44,43 km/h

    Aantal deelnemers: 91

    1 PLANCKAERT Baptiste ROUBAIX LILLE METROPOLE

    2 DE TIER Floris TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 PATTEN Daniel GBR TEAM WIGGINS

    4 VANTOMME Maxime ROUBAIX LILLE METROPOLE

    5 VAN GOETHEM Brian NED TEAM ROOMPOT

    6 STALLAERT Joeri CIBEL

    7 JUSTIN Jules FRA VERANCLASSIC

    8 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    10 JACOBS Pieter TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    16 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    47 VERRAES Benjamin CIBEL

    55 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    58 GIBBONS Thomas USA CIBEL

     

    03/09/2015 BLANKENBERGE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km – 39,75 km/h

    Aantal deelnemers: 34

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3 DRANCOURT Pierre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    4 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 DE RUYSSCHER Dante SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 GEARREN Michael USA REVOLVE RESIDENTIAL

    9 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    19 GOOSSENS Marc INDIVIDUEEL

    20 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    03-09-2015 om 19:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 06/09/2015 - VLAAMS KAMPIOENSCHAP TE ZWIJNDRECHT TOERISTEN & RECREANTEN !!!
    TTC 11.jpg

    Bron: TTC Bestuur

    03-09-2015 om 12:01 geschreven door kenny


    02-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 02/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 02/09/2015
    GERAARDSBERGEN (O) Elites m.c./z.c./U23 - 155 km - 42,12 km/h

    Aantal deelnemers: 174

    1 LEUKEMANS Bjorn WANTY-GROUPE GOBERT

    2 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    3 VERMELTFOORT Coen NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    4 VEUCHELEN Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    5 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 RIESEBEEK Oscar NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    7 EVRARD Laurent WALLONIE-BRUXELLES

    8 DE GREEF Robbert NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    9 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 VAN GINNEKEN Sjoerd NED TEAM ROOMPOT

    22 DE GREEF Francis WANTY-GROUPE GOBERT

     

    02/09/2015 PUTTE (A) - Elite z.c./U23 - 114 km - 43,08 km/h

    Aantal deelnemers: 103

    1 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    2 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM

    5 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    6 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    8 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    9 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    11 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    31 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    50 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

     

    02/09/2015 ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km – 41,83 km/h

    Aantal deelnemers: 73

    1 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    2 DUQUENNOY Jimmy COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    3 YSERBIJT Jesper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 PYFFEROEN Miel EFC-ETIXX

    6 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    7 DEBOOT Bruce ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 DE POORTER Maxime EFC-ETIXX

    9 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    46 SMET Guy CIBEL

    02-09-2015 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DAMES JEUGD PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    DAMES JEUGD PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    De dames-jeugd rensters verdedigden met succes de clubkleuren tijdens de Hemico 2-daagse in Zottegem van zaterdag 29/08 en zondag 30/08. In rit 1 bewees Lotte Rotman dat ze als nieuweling ook de strijd met de beste junioren aankan en werd knap 3e in de openingsrit, na een aanvallende koers. Lize Struyf won enkele seconden later overtuigend de groepsprint voor de 5e plaats en ook Marjon Claus eindigde nog binnen de top 10. Ook Brenda Van Goethem, Ellen De Bock en Luca Van Den Bossche plooiden zich dubbel voor het team. Lotte pakte ook de jongerentrui na dag 1. In het ploegenklassement stonden ze heel mooi 3e.

     

    De 2e dag van de Hemico 2-daagse in Zottegem verliep even goed als de eerste dag. In de tijdrit haalden ze met Lotte Rotman (7e), Marjon Claus (11e) en Lize Struyf (15e) 3 top-15 plaatsen. In de wegrit deden ze nog beter met een 4e (Lotte), 5e (Lize) en 6e (Marjon) plaats. Dit leverde het team de winst in het ploegenklassement op in deze rit.

     

    In de eindstand haalden ze 2 top-10 noteringen met Lotte (6e) en Marjon (10e). Lotte werd ook 2e in jongerenklassement, bergklassement en puntenklassement. Dank ook aan Brenda Van Goethem, Ellen De Bock en Luca Van Den Bossche voor de inzet en teamspirit en aan de begeleiders om alles in goede banen te leiden. Proficiat!

    dames-jeugd2.JPG  dames-jeugd1.JPG


    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    02-09-2015 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 02/09/2015

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Rudy Thysman en Pascal Brack vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 28 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Buiten een kleine bui thv Absdale was het gans de duurtraining droog, de wegen in de Polders beginnen wel zwaar te liggen van de sporen van de tractors. Aan kopmannen vandaag geen gebrek zodat er een zeer egaal tempo werd onderhouden tijdens de rit. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 km, het gemiddelde was goed voor 35 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Rudy Thysman , Marc De Smedt , Dirk Cleys , Pascal Brack , Joris De Jonghe , Jurgen Maes , Hugo Martens , Peter Neels , Kris Bolsens , Dirk Trogh (lek) , Glenn Van Hautekerke , Alex Goossens , Maarten Van Raemdonck , Cornelis Van Der Haeven , Ludwig De Bock , Chris Van De Vijver , Kristoff Heyns , Franky De Witte , Paul Van Den Bogaert , Benny Lyssens , Hank Mees , Filip Weemaes , Walter Verhelst , Sander De Pestel , Viktor Verschaeve , ?? en Kenny Janssens.

    02-09-2015 om 19:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LEDE VAN DINSDAG 01/09/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LEDE VAN DINSDAG 01/09/2015     


    Dinsdag 01/09/2015
    LEDE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km – 41,43 km/h

    Aantal deelnemers: 59

    1 STALLAERT Joeri CIBEL

    2 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    3 NAESEN Lawrence CIBEL

    4 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    5 GEERINCK Jens CIBEL

    6 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    7 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    8 GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 OWEN James GBR ZAPPI RACING TEAM

    10 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    11 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    22 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    28 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    33 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    1-RITA5190.JPG
    Podium te Lede met winnaar Joeri Stallaert, Niels Van Dorsselaer en Lawrence Naesen.
    1-RITA5193.JPG
    1-RITA5197.JPG
    Podium te Lede met winnaar Joeri Stallaert, Niels Van Dorsselaer en Lawrence Naesen.
    1-RITA5201.JPG
                             Een woordje uitleg van winnaar Joeri Stallaert.
    1-RITA5150.JPG
                                   Aankomst van winnaar Joeri Stallaert.
    1-RITA5147.JPG
                                    Aankomst van winnaar Joeri Stallaert.
    1-RITA5103.JPG
    1-RITA5082.JPG
    1-RITA5006.JPG
    1-RITA5001.JPG
    1-RITA4951.JPG
    1-RITA4927.JPG
    1-RITA4915.JPG
    1-RITA4905.JPG
    1-RITA4900.JPG
    1-RITA4898.JPG
    1-DSC02489.JPG
    1-DSC02482.JPG
                                         Guy Smet aan het commando.
    1-DSC02463.JPG
    1-DSC02461.JPG
    1-DSC02447.JPG
    1-DSC02431.JPG
    1-DSC02423.JPG
    1-DSC02401.JPG
    1-DSC02399.JPG
    1-DSC02387.JPG
    1-DSC02378.JPG
    1-DSC02375.JPG
    1-DSC02371.JPG
    1-DSC02365.JPG
    1-DSC02363.JPG
    1-DSC02338.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Lede met 59 deelnemers.

    1-DSC02328.JPG
    1-DSC02330.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    02-09-2015 om 18:20 geschreven door kenny


    01-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 01/09/2015
    LEDE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km – 41,43 km/h
    Aantal deelnemers: 59

    1 STALLAERT Joeri CIBEL

    2 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    3 NAESEN Lawrence CIBEL

    4 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    5 GEERINCK Jens CIBEL

    6 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    7 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    8 GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 OWEN James GBR ZAPPI RACING TEAM

    10 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    11 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    22 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    28 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    33 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

     

    01/09/2015 RIEMST (ZUSSEN) (LB) - Elite z.c./U23 - 90 km – 39,56 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    2 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM

    3 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    4 RUIJGH Rob NED TWC MAASLANDSTER

    5 HELMINEN Matti FIN ZANNATA CYCLING TEAM

    6 DONNAY Laurent ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    7 SYDLIK Benjamin GER TWC TEMPO VELDHOVEN

    8 LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T.

    9 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    10 HEMROULLE Johan BMC DEVELOPMENT TEAM

    01-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    31-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE STEKENE VAN MAANDAG 31/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE STEKENE VAN MAANDAG 31/08/2015     


    Maandag 31/08/2015 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 44,49 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 SANDER CORDEEL uit Stekene VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    3 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    5 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    7 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    8 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    9 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    10 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    13 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    14 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    15 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    16 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    21 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

    23 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    25 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    1-RITA4864.JPG
                      Winnaar te Stekene Sander Cordeel met de bloemen.
    1-RITA4882.JPG
    1-RITA4856.JPG
                                    Winnaar Sander Cordeel uit Stekene.
                                            
    1-RITA4842.JPG
    Aankomst van winnaar Sander Cordeel voor Jori Van Steenberghen en Guy Ten Hartog.
    1-RITA4841.JPG
    Aankomst van winnaar Sander Cordeel voor Jori Van Steenberghen en Guy Ten Hartog.
    1-RITA4752.JPG
    1-RITA4744.JPG
                                     Willem De Greyt en Robby Meul.
    1-RITA4786.JPG
                                     Jori Van Steenberghen uit De Klinge.
    1-RITA4742.JPG
                              Jori Van Steenberghen en Joeri Persoon.
    1-RITA4738.JPG
                              Guy Van Broekhoven en Guy Ten Hartog.
    1-RITA4780.JPG
    1-RITA4778.JPG
    1-RITA4730.JPG
    1-RITA4727.JPG
    1-RITA4724.JPG
    1-RITA4721.JPG
    1-RITA4715.JPG
                       Sander Cordeel, Tim Vercauteren en Tony Heirbaut.
    1-RITA4711.JPG
                                              Jeroen Das uit Kalmthout.
    1-RITA4705.JPG
    1-RITA4703.JPG
    1-RITA4699.JPG
    1-RITA4694.JPG
    1-RITA4684.JPG
    1-RITA4680.JPG
    1-RITA4642.JPG
                                         Jochem Smet en Kristoff Heyns.
    1-RITA4610.JPG
    1-RITA4607.JPG
    1-RITA4600.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Stekene met 36 deelnemers.



                                        

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    31-08-2015 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 31/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 7°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 7°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Sander Cordeel 2015.jpg   Lenny Druyts KOP 2015.jpg

         Sander Cordeel             Lenny Druyts

    Maandag 31/08/2015 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 44,49 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 SANDER CORDEEL uit Stekene VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    3 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    5 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    7 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    8 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    9 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    10 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    13 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    14 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    15 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    16 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    21 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

    23 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    25 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN


    31/08/2015
    KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 42,31 km/h

    Aantal deelnemers: 32

    1 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    2 CLAERHOUT Sven CT TOMACC

    3 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    4 SCHIETGAT Pedro GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    5 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT

    6 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    8 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    9 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10 VERMET Joran CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    31/08/2015 NEVELE (O) - Elite z.c./U23 - 102 km - 40,98 km/h

    Aantal deelnemers: 25

    1 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    2 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    6 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    7 MENTHEOUR Paul FRA VERANCLASSIC-EKOI

    8 SEYE Guillaume VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC-EKOI

    10 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

     

    31/08/2015 OOIGEM (W) - Elite z.c./U23 - 111 km - 42,49 km/h

    Aantal deelnemers: 28

    1 VANLUCHENE Mats S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 MAES Alexander AN POST - CHAINREACTION

    3 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 VANDAELE Thijs ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    5 BRUYNEEL Giel CT RUWOMAT - VERMEEREN

    6 DEVOLDERE Niki TEAM BIKESENSATION

    7 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    8 ROLET Sylvain ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9 HAERINCK Steven KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 VANBESIEN Thomas CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

     

    31/08/2015 PUTTE (A) - Elite z.c./U23 - 70 km - 40,5 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    3 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    4 OERLEMANS Tom CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    6 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 PEELAERS Jeff T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    17 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM


    31/08/2015
    DENDERWINDEKE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – 78 km - 41,67 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    2 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    3 VAN DE MIEROOP Sam RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    4 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    5 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 STEENACKERS Sven WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 BROECKAERT Ruben KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 COBBAERT Florian VAN EYCK SPORT

    9 COOMAN Jerry INDIVIDUEEL

    10 MOORTGAT Peter AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    13 COOMAN Mauro DAGPAS

    22 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    31/08/2015 PUTTE (A) - Dames Elite - 60 km - 37,52 km/h

    Aantal deelnemers: 26

    1 JOHANSSON Emma SWE ORICA - AIS

    2 SLAPPENDEL Iris NED BIGLA PRO CYCLING TEAM

    3 GRACE Garner GBR G B C

    4 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 ROE Eileen GBR WIGGLE HONDA

    6 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    7 CURE Amy Louise AUS LOTTO SOUDAL

    8 BARKER Megan GBR G B C

    9 PARKINSON Abby Mae GBR G B C

    10 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM


    31/08/2015
    ZOTTEGEM-ERWETEGEM (O) - Dames Juniores – Interclub - 60 km

    Aantal deelnemers: 45

    1 LENNY DRUYTS Lenny MIX1 REDANT - TOPSPORT VLAANDEREN

    2 DOOGAN Ciara IRL IRELAND

    3 COLBORNE Henrietta GBR MIX7 LUXEMBOURG-FCWB-GB

    4 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 PEETERS Jinse MIX8 BALEN - AA DRINK

    8 VRANKEN Chayenne MIX8 BALEN - AA DRINK

    9 GOOSSENAERTS Chloë MIX5 FORZA FORTUNA - MARCHOVELETTE

    10 DHONT Glacia MIX3 ISOREX - CUREGHEM

    27 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    43 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31-08-2015 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LAARNE VAN ZONDAG 30/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LAARNE VAN ZONDAG 30/08/2015 
     

    Zondag 30/08/2015 LAARNE - KALKEN (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 40,5 km/h

    Aantal deelnemers: 98

    1 LAURENS POELMAN uit Kalken DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    3 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    5 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 PICOUX Maximilien COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    7 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 ROELANDTS Rutger TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    26 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    34 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    38 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    45 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
    1-RITA4565.JPG  1-RITA4571.JPG
       Winnaar Laurens Poelman uit Kalken.      Winnaar te Laarne-Kalken Laurens Poelman met de bloemen en de supporters.
    1-RITA4559.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Laurens Poelman.
    1-RITA4576.JPG
    1-RITA4517.JPG
    1-RITA4515.JPG 
    Aankomst van winnaar Laurens Poelman voor Nico Verhoeven en Kurt Eeckhout.
    1-RITA4519.JPG
    Aankomst van de 2de Nico Verhoeven voor Kurt Eeckhout, Stijn De Bock en Michiel Dieleman.
    1-RITA4521.JPG
    1-RITA4525.JPG
    1-RITA4546.JPG
    1-RITA4481.JPG
    1-RITA4479.JPG
    1-RITA4463.JPG
    1-RITA4451.JPG
    1-RITA4411.JPG
    1-RITA4275.JPG
    1-RITA4269.JPG
    1-RITA4261.JPG
    1-RITA4183.JPG
    1-RITA4180.JPG
    1-RITA4125.JPG
    1-RITA4116.JPG
    1-RITA4102.JPG
    1-RITA4098.JPG
    1-RITA4092.JPG           
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Laarne met 98 deelnemers.
    1-RITA4059.JPG
    1-RITA4069.JPG
    1-RITA4080.JPG
    1-RITA4549.JPG



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    31-08-2015 om 13:16 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!