.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    30-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE VERREBROEK VAN ZATERDAG 29/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE VERREBROEK VAN ZATERDAG 29/08/2015  

    Zaterdag 29/08/2015 VERREBROEK (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 45,32 km/h

    Aantal deelnemers: 43
    1 GUY SMET uit Kruibeke CIBEL

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 DELCROIX Gert INDIVIDUEEL

    4 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    5 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    6 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    7 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    11 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    20 DE JONGHE Kevin CIBEL

    23 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    25 DE BOCK Robby CECEMELCYCLINGTEAM

    26 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    27 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    29 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

    30 BOGAERT Sammy INDIVIDUEEL

    1-RITA4022.JPG
             Winnaar te Verrebroek Guy Smet met de bloemen en de supporters.
    1-RITA4036.JPG
                             Winnaar Guy Smet uit Kruibeke met de bloemen.
    1-RITA4031.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Guy Smet.
        
    1-RITA3982.JPG
                          Aankomst van winnaar Guy Smet te Verrebroek.
    1-RITA3979.JPG
               Aankomst van winnaar Guy Smet die solo de aankomst bereikt.
    1-RITA3990.JPG
                                       Matthias Onghena werd knap 5de.
    1-RITA3908.JPG
    De 4 leiders met Kristof Dhollander, Gert Delcroix, Guy Smet en Guy Van Broekhoven.
    1-RITA3861.JPG
    Guy Van Broekhoven en Gert Delcroix sluiten aan bij Guy Smet en Kristof Dhollander.
    1-RITA3859.JPG
                   De juiste ontsnapping met Guy Smet en Kristof Dhollander.
    1-RITA3857.JPG
    1-RITA3835.JPG
    1-RITA3815.JPG
    1-RITA3799.JPG
    1-RITA3777.JPG
    1-RITA3772.JPG
    1-RITA3713.JPG
    1-RITA3705.JPG
                                   Timmy De Boes en Guy Van Broekhoven.
    1-RITA3703.JPG
    1-RITA3696.JPG
                                                 Op kop Kris Bolsens.
    1-RITA3688.JPG
    1-RITA3686.JPG
    1-RITA3684.JPG
    1-RITA3680.JPG
                                           Robby Meul en Stijn Verbeke.
    1-RITA3665.JPG
                                   Kevin De Jonghe en Mattias Nys.
    1-RITA3657.JPG
    1-RITA3652.JPG
    1-RITA3650.JPG
    1-RITA3639.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Verrebroek met 43 deelnemers.

    1-RITA3644.JPG
                                      Matthias Onghena en Guy Smet.
    1-RITA3646.JPG
                               Hugo Meirte van de Waaslandse TTC Ronde.
    1-RITA3949.JPG                                    




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    30-08-2015 om 16:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 6°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Lenny Druyts KOP 2015.jpg
          Lenny Druyts

     

    Zondag 30/08/2015 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Dames Elite - 81 km – 36,6 km/h

    Aantal deelnemers: 60

    1 CURE Amy Louise AUS LOTTO SOUDAL LADIES

    2 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 VERSTICHELEN Femke WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 MEYVISCH Molly LOTTO-SOUDAL LADIES

    7 VAN HOEK Lotte NED FEMININE CYCLING TEAM

    8 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    9 VAN DEN HAUTE Steffy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    10 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    13 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    18 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    39 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

     

    30/08/2015 ZOTTEGEM-ERWETEGEM (O) - Dames Juniores – Interclub - km - km/h

    Aantal deelnemers:

    1 LENNY DRUYTS uit Wilrijk MIX1 REDANT - TOPSPORT VLAANDEREN

    2 VANHOUTTE Fenna MIX2 BALEN - LOTTO - AUTOGLAS

    3 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 COLBORNE Henrietta GBR MIX7 LUXEMBOURG-FCWB-GB

    5 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DHONT Glacia MIX3 ISOREX - CUREGHEM

    7 GOOSSENAERTS Chloë MIX5 FORZA FORTUNA - MARCHOVELETTE

    8 HEYNS Joyce MIX1 REDANT - TOPSPORT VLAANDEREN

    9 PEETERS Jinse MIX8 BALEN - AA DRINK

    10 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    53 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    55 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    30/08/2015 MAL-TONGEREN (LB) - Nieuwelingen – 56 km – 35,16 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 CLOUX Antoine TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 VANHULST Jens LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 DELWICHE Kilian UC SERAING - VOO

    6 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VREESWIJK Luca NED BUITENLUST

    8 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 FATALINI Madio UC SERAING - VOO

    30-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/08/2015

    VWV 2015.jpg
    Zondag 30/08 EINDHOUT (Laakdal)

    Catg.A – 82,8 km
    1.Ken De Feyter
    2.Steven Nijs
    3.Mattias Van Rooy
    4.Jonas Cortoos
    5.Sam Leys
    6.Stijn De Boel
    7.Wannes Gallicia
    8.Nick Vandermaesen
    9.Senna Verbiest
    10.Glenn Van Laer

    Catg.B – 82,8 km
    1.Sven Van Roy
    2.Filip De Wyngaert
    3.Bart Vanden Wyngaerd
    4.Peter Begiels
    5.Hervé Van Rompay
    6.Yves Boenders
    7.Davy Pashuyse
    8.Christophe Adams
    9.Christophe Veulemans
    10.Joris Verheyden

    Catg.C – 69 km
    1.Vital Pauwels
    2.Koen Heremans
    3.Patrick Bogaerts
    4.Marc Minnen
    5.Ivan Verschueren
    6.Dacid Blockx
    7.Peter Aerts
    8.Peter Dockx
    9.Jan Van Der Auwera
    10.Peter Ryken

    Catg.D – 64,4 km
    1.Freddy Vangenechten
    2.Daniel Van Der Mieren
    3.Hans Wuyts
    4.Bruno Brabants
    5.Jan Cortoos
    6.Luc Van Roy
    7.Patrick Verdonck
    8.Eddy Vaes
    9.Jan Maegh
    10.Jos Van Craen

    Catg.E – 64,4 km
    1.André Volkaerts
    2.Rene Van Gils
    3.Ludo De Bakker

    30-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/08/2015

    vwf.JPG








    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 5°Seizoenszege in de Reeks A !!!
    Proficiat aan KRIS DE BLOCK met zijn 5°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Bjorn Coomans 2015.jpg  Kris Deblock 2015.jpg

          Bjorn Coomans             Kris De Block


    Zondag 30 Augustus – OUWEGEM - VWF kampioenschap alle reeksen
     


    A-reeks
    - 76,8km - 1h48
    1.BJORN COOMANS (Ruisbroek)
    2.Kevin Van De Keer
    3.Gillian Van Rijmenant
    4.Dries De Smet
    5.Bert Van Der Trappen
    6.Steven Tuytschaever
    7.Kristof Van Wijmeersch
    8.Kevin Van Den Cruijce
    9.Bjorn Lison
    10.Yorick Lison

    B-reeks
    - 76,8km - 1h51
    1.Peter VAN DAMME
    2.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    3.Philip Lampaert
    4.Birger Donie
    5.Joris Van De Walle
    6.Glenn Van Hille (St.Niklaas)
    7.Andy Van Eesbeek
    8.Bert De Baere
    9.Mario Van Der Sickel
    10.Nico Verwee


    C-reeks
    - 64km - 1h32
    1.KRIS DE BLOCK (Mariekerke)
    2.Tom De Smet
    3.Jimmy De Paepe
    4.Franky Lyseele
    5.Marc Tabourdon
    6.Andy Annendijck
    7.Peter Maes (Bornem)
    8.Danny Borremans
    9.Stefan Verhaeghe
    10.Peter Vermassen

    D-reeks - 64km - 1h35

    1.Gino PRIMO (Gent)
    2.Peter Huyghe
    3.Bruno Bruyere
    4.Benny Van Buynder (Bornem)
    5.Ronald Rents
    6.Patrick Van Ransbeeck
    7.Lucien Van Den Brande
    8.Geert Van Speybroeck (Nevele)
    9.Pascal Raes
    10.Eddy Vermeir

    E-reeks
    - 51,2km - 1h14
    1.Danny DE BACKER

    2.Rudy Thomas
    3.Dirk Van Hove
    4.Ronny Paridaens
    5.Francis De Ridder
    6.Jan Van Den Brande
    7.Jo Montforts
    8.Dominique Turcksin
    9.Bert Costermans
    10.Rudy Berwart

    F-reeks
    - 51,2km - 1h19
    1.Marc VERVONDEL
    2.Jan Van Hove
    3.Eddy Cobbaut
    4.Jan Snoeck
    5.Johny Van Holen
    6.Serge De Feyter
    7.Johan Martens
    8.Marc Dams
    9.Eddy De Vuyst
    10.Andre Devadder

    F+ -reeks - 51,2km - 1h19

    1.Luc SNELS
    2.Etienne Vandenhouwe
    3.Theo Coudyzer
    4.Jef Everaerts
    5.Freddy Vandenberghen
    6.Willy Teirlinck
    7.Ad Montforts
    8.William De Cremer
    9.Hubert D'Hondt
    10.Jozef Saerens

    30-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/08/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!
    Proficiat aan PATRICK VAN BUGGENHOUT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Alex Goossens KOP 2014.jpg 

          Alex Goossens

    Zondag 30 Augustus 2015 - MOERBEKE-WAAS (9180)
     

    Catg.A – 73,8 km – 47 deelnemers

    1-Bultynck Isaak (Oostkamp)

    2-Gryson Kristof

    3-Verbeke Stijn

    4-Sterck Gunter

    5-Trenson Jan

    6-De Vlieger Jonas

    7-Goossens Sam

    8-Maenhout Kenny

    9-Van Driessche Ward

    10-Smet Jochem

    13-De Sutter Maxime

    14-Cap Bryan

    16-Van Poucke Erwin

    19-Cooman Jerry

    20-Goossens Steven

    23-De Bock Yoni

    26-Smet Gert

    30-Heirman Steven

    31-Bauwens Tijs

    33-Bauwens Dieter

    34-Degroote Fabricio

    35-De Bock Jelle

    36-Van de Casteele Michaël

    39-Van Broeck Gino

     

    Catg.B – 61,5 km - 38 deelnemers

    1-ALEX GOOSSENS (Vrasene)

    2-Van Holderbeke Frank

    3-Verbeken Kurt

    4-Pauwels Kurt

    5-Mortier Alain

    6-Czech Jan

    7-Di Silvio Christof

    8-Heyndrickx Wim

    9-Rombaut Wim

    10-Cossyns Marc

    11-Heymans Kurt

    17-D'Hooge Frank

    18-Flach Peter

    20-de Koning Michel

    22-Meerschaert Kris

    24-Dhondt Willem

    25-Baert Giovanni

    26-Spanoghe Guido

    27-De Maesschalck Johan

    29-De Roeck Stefan

    31-Van Osselaer Tommy

    32-Bogaert Guy

    35-Weemaes Franky

    36-Neels Peter

    37-De Roos Marnix

    38-Van Malderghem Xavier

     

    Catg.C – 53,3 km - 19 deelnemers

    1-PATRICK VAN BUGGENHOUT (Sint-Amands)

    2-Claus Etienne

    3-Ballet Peter

    4-Watteny Patrick

    5-Harms Ko

    6-Goolaerts Dirk

    7-Van Damme Filip

    8-Smet Geert

    9-de Baat Matti

    10-Vanoverberghe Siegfried

    11-Smet Benny

    12-Braeckman Geert

    13-Bryssinckx Dirk

    14-Verlez Pascal

    19-Van Camp Freddy

     

    Catg.D – 49,2 km - 25 deelnemers

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-De Vos Rony

    3-Tas Helmuth

    4-Heye Hilair

    5-Coppers François

    6-Caethoven Hendrik

    7-Van Puyenbroek Eddy

    8-Convents Patrick

    9-Dom André

    10-Ribbens Luc

    17-Verhelst Walter

    20-De Clercq Eddy

     

    Dames – 49,2 km - 4 deelnemers

    1-Corthout Shauni (Ruiselede)

    2-De Wever Ann

    3-Geldhof Anja

    4-de Koning Ilona

     

    Catg.E – 45,1 km - 28 deelnemers

    +65 jaar

    1-Jos Vandermeulen (Linter)

    2-Vyvey Julien

    3-Deleersnyder Florent

    4-Van Raemdonck Alfons

    5-Luyten Felix

    6-Hoof Roger

    7-Demeyere José

    8-Vandenheuvel Gilbert

    9-Van Loon Adri

    10-Lockefeir Marinus

    12-De Wilde Eric

    16-De Roos Willy

    17-Antheunis William

    18-Elegheer Patrick

     

    +70 jaar

    1-Gaston Sannen (Koersel)

    2-Watson Jack

    3-Tolhoek Ko

    4-Robijns Robert

    5-Cornu Daniel

    6-Brouwers François

    7-Ryalls Peter

    8-Devreese José

    9-De Geynst Paul

     

    Toeristen – 73,8 km - 34 deelnemers

    1-De Grom Christophe (Denderhoutem)

    2-Tytgadt Stephan

    3-Maes Dimitri

    4-Rottiers Pieter

    5-Beauprez Gino

    6-Sterck Sven

    7-De Schryver Sven

    8-Meuleman Marc

    9-Goossens Maarten

    10-Strobbe Gregor

    12-De Baere Francis

    13-Cooman Mauro

    14-Degroote Francesco

    17-De Beule Sam

    21-Verley Erik

    25-Rombout Maarten

    26-De Beule Patrick

    27-Van Peteghem Jeroen

    31-Lauwaert Nico

    30-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LAURENS POELMAN met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Laurens Poelman KOP 2015.jpg 

         Laurens Poelman

    Zondag 30/08/2015 MERKSEM (A) - Men Elite UCI - 197 km

    Aantal deelnemers:
    1 STENUIT Robin WANTY - GROUPE GOBERT

    2 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    4 ARIESEN TIM NED CYCLINGTEAM JO PIELS

    5 ISTA Kevyn WALLONIE - BRUXELLES

    6 MATZKA Ralf GER BORA-ARGON 18

    7 WALLAYS Jelle TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 GARDEYN Gorik VERANCLASSIC - EKOI

    9 THEUNS Edward TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 STALLAERT Joeri CIBEL


    30/08/2015
    BREDENE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 41,19 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 BREYNE Jonathan DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3 DEWORTELAER Serge VERANCLASSIC-EKOI

    4 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 YSERBIJT Jesper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 JOHNSTONE Taylor GBR CT TOMACC

    7 HUYSSER Jeroen DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 VERVERKEN Gerdy CT SPIDER KING IEPER

    9 SABBE Enzo WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 DE NAEGHEL Manuel TEAM DIAVOLO

      

    30/08/2015 LAARNE - KALKEN (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 40,5 km/h

    Aantal deelnemers: 98

    1 LAURENS POELMAN uit Kalken DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    3 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    5 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 PICOUX Maximilien COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    7 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 ROELANDTS Rutger TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    26 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    34 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    38 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    45 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT


    30/08/2015
    WONDELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 111 km - 37,85 km/h

    Aantal deelnemers: 35
    1 KARANDASHEV Petr RUS KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 WYTINCK Niels DMC- CYCLING TEAM

    4 GEARREN Michael USA REVOLVE RESIDENTIAL

    5 DE DECKER Bjorn CIBEL

    6 LOCKER James GBR ZAPPI RACING TEAM

    7 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 SMITH Tom GBR BUSH HAELTHCARE CRT

    9 OLIEBOS Jordy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    10 VAN DYCK Wesley ARROW CYCLING TEAM

    30/08 – GP DE LA MAGNE (SOUMAGNE) – Elite z.c./U23 – 152,1 km – 40,44 km/h

    Aantal deelnemers: 153

    1 NED GERTS Floris BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 NED VERMEER Tom PROFEL - UNITED C.T. op 33”

    3 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL op 1’33”

    4 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT op 1’40”

    5 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL op 1’45”

    6 DELTOMBE Kevin LOTTO SOUDAL op 1’50”

    7 NED POT Sebastiaan WIELERPLOEG GROOT-AMSTERDAM op 1’57”

    8 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GEL op 2’00”

    9 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T. op 2’26”

    10 VANBESIEN Thomas CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GEL op 3’18”

    13 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T. op 5’17”

    25 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TE op 8’50”

    33 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW op 16’31”

    49 RELAES Jacob EFC-ETIXX op 19’05”

    57 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TE op 19’24”

    30-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

     

    Proficiat aan BRENT VAN MOER met zijn 5°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Brent Van Moer.jpg 

         Brent Van Moer

    Zondag30/08/2015 MELSELE (O) - Juniores - 99,2 km - 42,8 km/h

    Aantal deelnemers: 52
    1 BRENT VAN MOER uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    5 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 MORTIER Julien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    12 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    21 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    31 DE LOOSE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    30/08/2015
    STEENHUIZE (O) - Juniores - 92 km - 42,32 km/h

    Aantal deelnemers: 57

    1 LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    2 DE PLUS Jasper VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 HAELTERMAN Glen BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    4 BIEBUYCK Aurélien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5 DE RHO Nicolay ISOREX CYCLING TEAM

    6 VAN HOOREBEKE Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7 GOETHALS Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DE WILDE Arno ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 DE JAEGER Nick WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 FOAMES Ben GBR SOUTH EAST REGION

    11 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM


    30/08/2015
    VOSSEM (B) - Juniores - 88 km - 38,29 km/h

    Aantal deelnemers: 81

    1 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VANDERMOSTEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 BERO Wallace VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 WIJFJE Tom NED WV AVANTI

    5 ANDRIEU Maxim VZW DE DEMERSPURTERS

    6 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DEVOS Han KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 HUYS Laurens ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW


    30/08/2015
    ZWEVEZELE (VANNEKE) (W) - Juniores - 60 km - 37,32 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 TRIO Maxim KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VAN DE WILLE Nick ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 DE GROOTE Arne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 OSTYN Arthur CT SPIDER KING IEPER

    9 NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 CROMBEZ Jonas KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    30-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 30/08/2015
    GOOIK (B) - Nieuwelingen – Topcompetitie - 77,4 km
    Aantal deelnemers:

    1 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 BAELE Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    5 PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    7 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 WALRAED Jesper ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    71 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    30/08/2015 UITBERGEN (O) - Nieuwelingen - 64,8 km - 34,57 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 VAN DEN HAUTE Bram KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 DHONT Arnoud VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 KESTENS Donovan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VAN WILDER Ilan WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 DEWIT Jordi ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    30 HEERWEGH Kjell VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    30/08/2015 WAANRODE (B) - Nieuwelingen - 66,3 km - 35,84 km/h

    Aantal deelnemers: 47

    1 VANHALST Thomas BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    2 BAUTERS Arne LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 DE MESMAEKER Tibo WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 FROONINCKX Brent LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 BRAMS Tim KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    7 LOUYET Benoît SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 GAVENDA Jan CZE DCM CYCLING TEAM

    10 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

     

    30/08/2015 ZWEVEZELE (VANNEKE) (W) - Nieuwelingen - 40 km - 38 km/h

    Aantal deelnemers: 25

    1 WHARTON George SALT COG SET

    2 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING IEPER

    3 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 VANDECASTEELE Nigel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DECLEYRE Torsten CT SPIDER KING IEPER

    6 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    7 DOOM Jordi ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 CHESTERS Alex GBR SALT COG SET

    9 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 BARLOW Benjamin GBR SALT COG SET

     

    30/08/2015 VICHTE (W) - Nieuwelingen - 67,2 km - 42,2 km/h

    Aantal deelnemers: 63
    1 ZEESTRATEN Stef NED RWC AHOY

    2 HOPPEZAK Vincent NED RWC AHOY

    3 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    5 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING IEPER

    7 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING IEPER

    8 SAINTOBIJN Quinten VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING IEPER

    10 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    30-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

     

    Proficiat aan FARAH DUYM met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!
    farah Duym.jpg 

           Farah Duym


    Zondag
    30/08/2015 NUKERKE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 27 - 19,6 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 CRISTOFANO Iyen FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    4 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    5 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    16 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 34 - 24,5 km

    1 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 D´HONDT Dante KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 THORE Rune CT SPIDER KING IEPER

    4 CASTELAIN Nathan CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    5 DEWACHTER Lucas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 56 - 47,5 km

    1 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 BEKAERT Joost WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE WEERT Robbe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    12 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    32 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    46 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    47 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    52 VAN BASTELAERE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 3 - 19,6 km

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 LAMBRECHT Justine ASFRA RACING TEAM

     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 3 - 24,5 km

    1 BROUWERS Julie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAMASP

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 3 -  47 km

    1 FARAH DUYM VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 GOVAERT Jana HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    30-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    29-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/08/2015

    VWV 2015.jpg
    Zaterdag 29/08 BERLAAR (2590)

     

    Cat.A - 85,5 km

    1.Ken De Feyter

    2.Laurence Hofmans

    3.Olivier Dominiak

    4.Dietmar Ledegem

    5.Kevin Van Roey

    6.Keyth Heylen

    7.Steven Nijs

    8.Tom De Feyter

    9.Ward Van Doren

    10.Kevin Steurs

     

    Cat.B - 85,5 km

    1.Pieter Wijckmans

    2.Christophe Adams

    3.Edwin Thys

    4.Geoffrey Geysels

    5.Gunther Vogels

    6.Yves Boenders

    7.Jef Van Olmen

    8.Andy Van Dijck

    9.Jef Pashuyse

    10.Dennis Van Gool

     

    Cat.C - 62,7 km

    1.Koen Heremans

    2.Ivan Verschueren

    3.Eddy Buts

    4.Marc Minnen

    5.Hans Van Bael

    6.Wim Meir

    7.Frank Smolders

    8.Vital Pauwels

    9.Danny Serron

    10.Dirk Mertens

     

    Cat.D - 62,7 km

    1.Bruno Brabants

    2.Hans Wuyts

    3.Wim Lievens

    4.Daniel Van Der Mieren

    5.Marc De Cock

    6.Guido Verhaegen

    7.Philippe Wauters

    8.Patrick Verdonck

    9.Eddy Vaes

    10.Harry Vertessen

     

    Cat.E - 62,7 km

    1.René Van Gils

    2.Ludo de Bakker

    3.Dennis Van Tendeloo

    4.Walter Thienpont

    5.Louis Van Den Broeck

    6.Frank Rijpens

    29-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Druyts Jessy KOP 2014.jpg
            Jessy Druyts
     

    Zaterdag 29/08/2015 GIJZENZELE (O) - Elite z.c./U23 – 116 km – 42,42 km/h

    Aantal deelnemers: 115

    1 GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    2 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 ONGENA Thomas CIBEL

    4 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 CARDOEN Henryk DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    7 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    8 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 VAN HOOVELS Kevin VERSLUYS TEAMUMTBEL

    15 GOOSSENS Kenny CIBEL

    16 STALLAERT Joeri CIBEL

    52 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    58 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    29/08/2015 NEDERHASSELT (O) - Dames Elite - 84,12 km – 35,52 km/h

    Aantal deelnemers: 57

    1 JESSY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    3 ROE Eileen GBR WIGGLE HONDA

    4 KOREVAAR Jeanne NED GRC JAN VAN ARCKEL

    5 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 VAN GLABEKE Shana TEAM HITEC PRODUCTS

    7 SJOBLOM Linnea SWE BMS BIRM

    8 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 BECKERS Isabelle LOTTO-SOUDAL LADIES

    11 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    26 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

     

    29/08/2015 ST. JAN IEPER (W) - Juniores - 86 km - 39,57 km/h

    Aantal deelnemers: 51

    1 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 WARAS Corentin FRA TEAM OGS

    3 CLARKE Cathal IRL NEWRY WHEELERS

    4 BOGAERT Mathieu CT SPIDER KING IEPER

    5 BEUSELINCK Briek CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VANGAMPELAERE Siebe CT SPIDER KING IEPER

    7 CAPPELLE Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 DEGRYSE Tibo VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 MARKEY Lucas CT SPIDER KING IEPER

    10 FRANCE Wolf CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    29-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/08/2015

    vwf.JPG








    Zaterdag 29 Augustus – ASBEEK -
    11de rit VWF Geditrofee

    A-reeks – 71 km - 1h35
    1.Lennert TEUGELS
    2.Gianni Cooman (Oordegem)
    3.Kevin Van Den Cruijce
    4.Bjorn Lison
    5.Niels Schittecatte
    6.Steven Tuytschaever
    7.Bert Van Der Trappen
    8.Yorick Lison
    9.Gillian Van Rijmenant
    10.Kevin Selleslagh

    B-reeks
    – 71 km - 1h35
    1.Jarno VERHOFSTADT
    2.Peter Van Damme
    3.Andy Van Eesbeek
    4.Michael Jansegers
    5.Tom Penninck
    6.Kris Jonckers
    7.Johan Driesen
    8.Davy De Smedt
    9.Wim Krieckemans
    10.Stefaan Paridaens


    C-reeks
    – 59 km - 1h19
    1.Erwin BOLLEN
    2.Andy Annendijck
    3.Raf Van Den Bossche
    4.Danny Saelens
    5.Kris De Block (Mariekerke)
    6.Tom De Smet
    7.Willem Van Der Heyden
    8.Michael Heymans
    9.Alain Goolaerts
    10.Pascal De Wolf

    D-reeks – 59 km - 1h20

    1.Guy DE COSTER
    2.Patrick Jacobs
    3.Luc Keim
    4.Bruno Bruyere
    5.Geert Van Speybroeck (Nevele)
    6.Ronny Coppens
    7.Eric De Ryst
    8.Benny Van Buynder (Bornem)
    9.Michel Jannes
    10.Piet Herijgers (Wortel)

    E-reeks
    – 52 km - 1h14
    1.Danny DE BACKER

    2.Rene De Brucker
    3.Ronny Paridaens
    4.Rudy Thomas
    5.Rudy Berwart
    6.Dirk Van Hove
    7. Jos Verheyen
    8.Joost Pieters
    9. Luc Van Mol
    10.Wim De Coninck (Grammene)

    F-reeks
    – 52 km - 1h18
    1.Eddy VANOPSTAL
    2.Florent De Leersnyder
    3.Jan Van Hove
    4.Johny Van Holen
    5.Jean Blommaert (Hamme)
    6.Jos Staes
    7.Noël Burggraeve
    8.Jos Vandermeulen
    9.Felix Luyten
    10.Andre Bultinck

    F+ -reeks – 52 km - 1h18

    1.Gaston SANNEN
    2.Etienne Vandenhouwe
    3.Harry Kellenaerts
    4.Ad Montforts
    5.William De Cremer
    6.Albert Van den Eede
    7.Luc Snels
    8.Jozef Saerens
    9.Willy Corthier
    10.Theo Coudyzer

    29-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/08/2015

    waod_3.jpg
    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg. B !!!
    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 26°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 2°Seizoenszege bij de +65 jaar !!!

    Benny De Bock.jpg  Patrick Cocquyt 2015 1.jpg  Fons Van Raemdonck.jpg

            Benny De Bock              Patrick Cocquyt         Fons Van Raemdonck

    Zaterdag 29 Augustus 2015 - HENGSTDIJK (Nl)

     

    Catg.A – 70,4 km – 24 deelnemers

    1-Bultynck Isaak (Oostkamp)

    2-Trenson Jan

    3-De Baere Bert

    4-Vandekerckhove Enzo

    5-Goossens Steven

    6-Van Bunder Michel

    7-Van Rijckeghem Steven

    8-Van Gansen Sam

    9-Van Driessche Ward

    10-Le Blon Michel

    15-Mannens Steven

    17-Van Damme Danny

    20-Van Broeck Gino

    22-Perriëns Philippe

     

    Catg.B – 54,4 km – 23 deelnemers

    1-BENNY DE BOCK (Eksaarde)

    2-Pauwels Kurt

    3-Van Clapdorp Luc op 1min

    4-De Weirdt Gino

    5-Geurs Steven

    6-Wytinck Luc

    7-Goossens Alex

    8-De Vlieger Sven

    9-Heyse Tommy

    10-Van De Perre Lieven

    13-Van Hautekerke Glenn

    14-de Koning Michel

    18-Heyndrickx Wim

    21-Van Goethem Filip

     

    Catg.C – 54,4 km – 17 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Havermans Ruud op 25”

    3-Goossens Marc (Pelotonspurt op 1min)

    4-Janssens Kenny (Melsele)

    5-Claus Etienne

    6-Harms Ko

    7-Van Camp Freddy

    8-Braeckman Geert

    9-Cosijn Ronny

    10-Gommers Frank

     

    Catg.D – 48 km – 18 deelnemers

    1-Durant Martin (Wevelgem)

    2-Tas Helmuth

    3-Heye Hilair

    4-Coppers François

    5-Standaert Robert

    6-Snoeck Jan

    7-De Naeghel Jozef

    8-Wauters Denis

    9-Oostdijk Adri

    10-De Vuyst Eddy

    12-Verhelst Walter

     

    Catg.E – 48 km – 10 deelnemers

    +65 jaar

    1-FONS VAN RAEMDONCK (Beveren)

    2-Hoof Roger

    3-Thyssen Leo

    4-Vyvey Julien

    5-Lockefeir Marinus

    6-Van Imschoot Roland

    7-De Roos Willy

     

    +70 jaar

    1-Klep André

    2-Cornu Daniel

    3-Robijns Robert

     

    Toeristen – 70,4 km – 11 deelnemers

    1-Vernaet Olivier (Lembeke)

    2-Noterman Bill

    3-Lammertyn Foeke

    4-Beauprez Gino

    5-Verley Erik

    6-Vossaert Matthias

    7-Van Osselaer Tommy

    8-Vanderveken Wim

    9-Pijcke Jeroen

    29-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Guy Smet 2015.jpg 

            Guy Smet

    Zaterdag 29/08/2015 OMLOOP-MANDEL-LEIE-SCHELDE MEULEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 183 km - 45,79 km/h

    Aantal deelnemers: 149
    1 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 MEERSMAN Gianni ETIXX - QUICKSTEP

    3 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 KREDER Wesley NED TEAM ROOMPOT

    5 HABEAUX Gregory WALLONIE-BRUXELLES

    6 HONIG Reinier NED TEAM ROOMPOT

    7 CALLEBAUT Kevin WANTY-GROUPE GOBERT

    8 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE

    9 TERPSTRA Mike NED TEAM ROOMPOT

    10 FORFANG Ole NOR TEAM RINGERIKS - KRAFT

    21 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS PROCYCLINGTEAM

    37 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    47 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT


    29/08/2015
    RUMMEN (B) - Interclub Elite z.c./U23 - 140 km - 46,84 km/h

    Aantal deelnemers: 135

    1 BLOMME Lorenzo CT 2020

    2 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    4 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 TIMMERMANS Tom SAMENGESTELDE PLOEG 3

    6 DREESEN Guido ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VAN DYCK Wesley ARROW CYCLING TEAM

    8 TOELEN Alex WSC HAND IN HAND BAAL

    9 GEERAERTS Joni ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    49 VAN DER STOCK Dieter SAMENGESTELDE PL-PAPILLON

    61 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM


    29/08/2015
    VERREBROEK (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 45,32 km/h

    Aantal deelnemers: 43
    1 GUY SMET uit Kruibeke CIBEL

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 DELCROIX Gert INDIVIDUEEL

    4 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    5 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    6 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    7 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    11 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    20 DE JONGHE Kevin CIBEL

    23 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    25 DE BOCK Robby CECEMELCYCLINGTEAM

    26 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    27 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    29 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

    30 BOGAERT Sammy INDIVIDUEEL

    29-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 29/08/2015
    KOOIGEM (W) - Juniores - 93,6 km - 40,12 km/h
    Aantal deelnemers: 39

    1 DE JONGHE Jules CT SPIDER KING IEPER

    2 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 VANDEPUTTE Jonas FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    4 HOUPLINE Edwar VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 OSTYN Arthur CT SPIDER KING IEPER

    6 DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 BOUTEN Migel KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 BIEBUYCK Aurélien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 ADRIAENS Bert KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 VERVAEKE Aäron WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    29 DE BEN Robin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE


    29/08/2015
    EVERBERG (B) - Juniores - 96 km - 43,19 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 OIEN Eric USA SOUTHER CALIFORNIA VELO

    2 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    3 REYNOLDS Ethan USA HOT TUBES DEVELOPMENT CYCLING TEAM

    4 VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 LEMBRECHTS Toon WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VAN DEN ABBEELE Stijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VAN HAMME Kevin CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

     

    29/08/2015 HERENTHOUT (A) - Juniores - 96,1 km - 40,72 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 BOELE Niels NED LRTV SWIFT

    3 VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 TASSET Marvin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 VAN DE WATER Pieter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK

    9 CLEREBOUT Sven WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    37 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    29/08/2015
    LAARNE - KALKEN (O) - Juniores - 89,6 km - 39,38 km/h

    Aantal deelnemers: 47

    1 ADOMAITIS Rojus LTU VIESULO SPORTO CENTRAS

    2 FOAMES Ben GBR SOUTH EAST REGION

    3 BRAYAN-LUND Thomas DEN YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 DE BUIJL Terence ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    9 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    27 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    28 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    32 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 29/08/2015
    GENT-OOSTAKKER (O) - Nieuwelingen - 63 km - 40,24 km/h
    Aantal deelnemers: 50

    1 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    2 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 HUYBREGTS Jesse NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 WHARTON George GBR SALT COG SET

    5 GONDRY Quinten ISOREX CYCLING TEAM

    6 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 VANDEVELDE Yentl YOUNG SCHELDE CT

    9 REED Elliot GBR SALT COG SET

    10 VAN DE VELDE Nico ISOREX CYCLING TEAM

    16 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    38 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 VAN DE VELDE Tristan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    42 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    29/08/2015 KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 61,2 km - 38,34 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    2 DESCHUYTTER Casper WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    3 VERSTRAETE Jens CT SPIDER KING IEPER

    4 REYSERHOVE Seppe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 DERIBREUX Achille CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    6 BRACKE Tijs K.V.C. DEINZE VZW

    7 SZLAPA Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    8 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 VANDECASTEELE Nigel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DERYCKERE Ruben ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

     

    29/08/2015 NEDERHASSELT (O) - Nieuwelingen - 63,9 km - 37,52 km/h

    Aantal deelnemers: 35

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    4 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BRYNAERT Andreas KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    7 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 PLATTEEUW Robbe INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM

    9 LINTHOUDT Arne KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 DE CLERCQ Geoffrey ISOREX CYCLING TEAM

     

    29/08/2015 RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 69,3 km - 37,77 km/h

    Aantal deelnemers: 44

    1 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    2 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VAN RIJSBERGEN Ties NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BROWN Jim GBR HOLMFIRTH CYCLING CLUB

    9 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    10 VAN UDEN Mika NED WSC HAND IN HAND BAAL

    29-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    28-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 27/08/2015

    vwf.JPG







    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 4°Seizoenszege !!!
    Proficiat aan HERMAN PROOST met zijn 9°Seizoenszege !!!

    Franky Weemaes 2015 2.jpg   Herman Proost.jpg

          Franky Weemaes                 Herman Proost

    Donderdag 27/08/2015 - KALFORT


    A-reeks - 66 km - 1h36
    1.Sven STEENACKERS
    2.Gillian Van Rijmenant
    3.Gregory Camerlinckx
    4.Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    5.Kevin Van Den Cruijce
    6.Wouter Goossens
    7.Kenny Van Lent (Bornem)
    8.Jelle Verheyen
    9.Jef Maes (Zwijndrecht)
    10.Sam Van Gansen

    B-reeks
    – 66 km - 1h36
    1.Stefan VERHAEGHE
    2.Michael Jansegers
    3.Stijn Gidé (Sinaai)
    4.Michael Van De Casteele (Bazel)
    5.Pascal Kestemont


    C-reeks
    - 60,5 km - 1h31
    1.FRANKY WEEMAES (Melsele)
    2.Peter Maes (Bornem)
    3.Kurt Stevens
    4.Jimmy De Paepe
    5.Danny Borremans
    6.Bart Heyvaert
    7.Alain Goolaerts
    8.Tom De Smet
    9.Kris De Block (Mariekerke)
    10.Gert Muyshondt

     

    D-reeks - 60,5 km - 1h34
    1.HERMAN PROOST (Turnhout)
    2.Gino Primo (Gent)
    3.Frank Van Der Perre
    4.Frank Suys (Bornem)
    5.Ronald Rents
    6.Peter Vos
    7.Etienne Claus (Waasmunster)
    8.Patrick Bobelijn
    9.Alain De Schepper
    10.Matti De Baat

    E-reeks
    - 49,5 km - 1h19
    1.Rudy THOMAS

    2.Rene De Brucker
    3.Danny De Backer
    4.Dirk Van Hove
    5.Wim De Coninck (Grammene)
    6.Jan Van Den Brande
    7.Christophe Davies
    8.Patrick Convents
    9.Paul De Greef
    10.Luc Van Mol

    F-reeks
    - 49,5 km - 1h22
    1.Willem HUS
    2.Jan Van Hove
    3.Johnny Van Holen
    4.Jose Demeyere
    5.Serge De Feyter
    6.Louis Keymolen
    7.Jean Pierre Broothaerts
    8.William Govaert (Waasmunster)
    9.Jef Scheirlinckx
    10.Nico Wijnen

    F+ -reeks - 49,5 km - 1h22

    1.Willy MOUS
    2.Etienne Vandenhouwe
    3.Theo Coudyzer
    4.William De Cremer
    5.Jozef Saerens
    6.Hubert D'Hondt
    7.Gilbert Vandenheuvel
    8.Freddy Vandenberghen
    9.Luc Hermans

    28-08-2015 om 19:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 28/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 28/08/2015
    SPIERE-HELKIJN (IN SPIERE) (W) - Elite z.c./U23 - 110,4 km - 41,51 km/h

    Aantal deelnemers: 40

    1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    4 ROSSEEL Ricky S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    5 DEWORTELAER Serge VERANCLASSIC-EKOI

    6 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7 CLAERHOUT Sven CT TOMACC

    8 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    9 LOY Antoine COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    10 ROLET Sylvain ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

     

    28/08/2015 ST. JAN IEPER (W) - Elite z.c./U23 - 113,8 km - 42 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    2 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    3 YSERBIJT Jesper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 BOUTTÉ Jordy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 FYFFE Angus IRL CT TOMACC

    6 VERVERKEN Gerdy CT SPIDER KING IEPER

    7 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    8 VAN DOORN Carlo NED CT TOMACC

    9  LAPIERE Ward DOVY KEUKENS - FCC

    10 SABBE Enzo WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE


    28/08/2015
    JABBEKE (W) - Juniores - 65 km - 39 km/h

    Aantal deelnemers: 25

    1 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 STOCKX Vital KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 PENNINCK Jens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VAN KEIRSBULCK Engelbert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP

    8 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 CAVEY Vincent KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10 DEBUYSERE Wannes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    28-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    27-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SOMBEKE VAN DONDERDAG 27/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SOMBEKE VAN DONDERDAG 27/08/2015     


    Donderdag 27/08/2015  WAASMUNSTER-SOMBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 42,14 km/h

    Aantal deelnemers: 33

    1 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene ARROW CYCLING TEAM

    2 ONGENA Thomas CIBEL

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 ROTTY Glenn CIBEL

    7 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    8 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SMET Guy CIBEL

    11 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    12 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    13 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    14 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    15 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    16 ONGENA Matthias CIBEL

    17 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    1-RITA3597.JPG
       Winnaar te Sombeke Kristof Dhollander met de bloemen en de supporters.
    1-RITA3610.JPG
                                 Winnaar Kristof Dhollander uit Stekene.
    1-RITA3614.JPG
    1-RITA3605.JPG
                           Een woordje uitleg van winnaar Kristof Dhollander.
    1-RITA3617.JPG
                                     Guy Smet en Glenn Rotty met de sponsor.
                                            
    1-RITA3575.JPG
               Aankomst van winnaar Kristof Dhollander voor Thomas Ongena.
    1-RITA3571.JPG
                         Aankomst van winnaar Kristof Dhollander te Sombeke.
    1-RITA3582.JPG
    De spurt voor plaats 3 met Tony Heirbaut voor Tim Vercauteren, Davy De Scheemaeker
    en Glenn Rotty.
    1-RITA3515.JPG
    1-RITA3500.JPG
    1-RITA3471.JPG
    1-RITA3465.JPG
    1-RITA3459.JPG
    1-RITA3457.JPG
    1-DSC02079.JPG
    1-DSC02072.JPG
    1-DSC01990.JPG
    1-DSC01972.JPG
    1-DSC01955.JPG
    1-DSC01947.JPG
    1-DSC01944.JPG
    1-DSC01930.JPG
    1-DSC01910.JPG
    1-DSC01904.JPG
    1-DSC01899.JPG
    1-DSC01893.JPG
    1-DSC01887.JPG
    1-DSC01885.JPG
    1-DSC01883.JPG
    1-DSC01882.JPG
    1-DSC01869.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Sombeke met 33 deelnemers.

    1-DSC01841.JPG
    1-DSC01865.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    27-08-2015 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 27/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Kristof DHollander.jpg 

      Kristof Dhollander

    Donderdag 27/08/2015 WAASMUNSTER, SOMBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 42,14 km/h

    Aantal deelnemers: 33

    1 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene ARROW CYCLING TEAM

    2 ONGENA Thomas CIBEL

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 ROTTY Glenn CIBEL

    7 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    8 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SMET Guy CIBEL

    11 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    12 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    13 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    14 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    15 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    16 ONGENA Matthias CIBEL

    17 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE


    27/08/2015
    AARSCHOT (B) - Elite z.c./U23 - 70 km - 38,34 km/h

    Aantal deelnemers: 19

    1 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM

    3 KERF Jérôme VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 MAZZONE Leon GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 WYNANTS Nick PROFEL - UNITED C.T.

    8 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 CLAES Frans LOVING HUT MTB TEAM

    10 VERREYDT Joris WSC HAND IN HAND BAAL

     

    27/08/2015 BAARDEGEM (O) - Elite z.c./U23 – 117,75 km - 41,59 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    2 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 VANDAELE Thijs ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    4 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    6 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    7 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    8 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 VANBESIEN Thomas CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    17 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

     

    27/08/2015 KEIEM (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42 km/h

    Aantal deelnemers: 35

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    3 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    4 TOUQUET Joren VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    6 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    7 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    8 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    9 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    10 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK


    27/08/2015
    AARSCHOT (B) - Juniores - 50 km - 38,37 km/h

    Aantal deelnemers: 23

    1 DEVOS Han KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 CARTER Thomas NZL DIJLESPURTERS MECHELEN

    3 VANDERVEKEN Yoran DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 TRAVIS Sam GBR KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 DRENT Dylan NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    7 ANDRIEU Maxim VZW DE DEMERSPURTERS

    8 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    9 CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 BAILLIEU Donovan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    27-08-2015 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/08/2015

    vwf.JPG







    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks B !!!
    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 14°Seizoenszege !!!

    Renaat Demeter.jpg   Geert Van Speybroeck 2015.jpg

         Renaat Demeter       Geert Van Speybroeck

    Woensdag 26/08/2015 - KALFORT


    A-reeks - 71,5 km - 1h43
    1.Jonas GOEMAN
    2.Simon Laureys (Lokeren)
    3.Mike Thielemans
    4.Bert Van Der Trappen
    5.Gianni Cooman (Oordegem)
    6.Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    7.Bjorn Lison
    8.Gregory Camerlinckx
    9.Kevin Van Den Cruijce
    10.Gianni Quintelier

    B-reeks
    - 71,5 km - 1h43
    1.RENAAT DEMETER (Lochristi)
    2.Eric De Decker
    3.Jean-Pascal Bolle
    4.Roel Reigel
    5.Nico Verwee
    6.Christophe Haest
    7.Kurt Pauwels
    8.Raf Martens
    9.Davy De Smedt
    10.Glenn Van Hille
    (St.Niklaas)

    C-reeks
    - 60,5 km - 1h28

    1.Philip LAMPAERT
    2.Kris De Block (Mariekerke)
    3.Steven Verschelden
    4.Peter Dockx
    5.Bart Heyvaert
    6.Danny Borremans
    7.Wim Meir
    8.Dave De Swert
    9.Glenn Van Hautekerke (Kruibeke)
    10.Kurt Verbeken

    D-reeks - 60,5 km - 1h29

    1.GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)
    2.Benny Van Buynder (Bornem)
    3.Bruno Bruyere
    4.Richard De Ridder
    5.Patrick Bobelijn
    6.Ruud Havermans
    7.Frank Suys (Bornem)
    8.Patrick Jacobs
    9.Ronald Rents
    10.Lucien Van Den Brande

    E-reeks
    – 55 km - 1h23
    1.Jan VAN DEN BRANDE

    2.Joost Pieters
    3.Martin Durant
    4.Rudy Thomas
    5.Dirk Van Hove
    6.Glenn Hoornaert
    7.Noël Willems
    8.Danny De Backer
    9.Dominique Turcksin
    10.Paul De Greef

    F-reeks
    – 55 km - 1h18
    1.Helmuth TAS
    2.Eddy Vanopstal
    3.Willem Hus
    4.Johnny Van Holen
    5.Jos Staes
    6.Jan Van Hove
    7.Jose Demeyere
    8.Felix Luyten
    9.Jean Blommaert (Hamme)
    10.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    F+ -reeks - 49,5 km - 1h18

    1.Luc SNELS
    2.Gaston Sannen
    3.Etienne Vandenhouwe
    4.Ad Montforts
    5.Willy Mous
    6.Jozef Saerens
    7.Freddy Vandenberghen
    8.Willy Corthier
    9.Marcel Pauwels
    10.Adri Van Loon

    27-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    26-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE WAASMUNSTER VAN WOENSDAG 27/08/2015

    FOTO'S JUNIORES TE WAASMUNSTER VAN WOENSDAG 27/08/2015     


    Woensdag 26/08/2015 WAASMUNSTER (O) - Juniores - 96 km - 39,3 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 BROWN Jonathan USA HOT TUBES DEVELOPMENT CYCLING TEAM

    4 DE WILDE Arno ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 ADOMAITIS Rojus LTU VIESULO

    6 THOMAS Loïc VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 DE ROOSE Gertjan APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK

    12 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    14 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    16 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    26 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    33 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    40 SYMOENS Bradley PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    1-RITA3395.JPG
    Podium te Waasmunster met winnaar Rune Herregodts, Robbe Debuyck en Jonathan Brown.
    1-RITA3404.JPG
    1-RITA3385.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Rune Herregodts.
    1-RITA3419.JPG
                                 Winnaar Rune Herregodts uit Lokeren.
    1-RITA3417.JPG
                              Winnaar Rune Herregodts met zijn ploegmaten.
    1-RITA3408.JPG  1-RITA3407.JPG
                   Jonathan Brown werd 3de.                                                         Robbe Debuyck werd 2de. 
    1-RITA3360.JPG
                                   Aankomst van winnaar Rune Herregodts.
    1-RITA3358.JPG
                  Aankomst van winnaar Rune Herregodts voor Robbe Debuyck.
    1-RITA3367.JPG
                                              De spurt van het peloton.
    1-RITA3341.JPG
    1-RITA3299.JPG
    1-RITA3208.JPG
    1-RITA3206.JPG
    1-RITA3154.JPG
    1-RITA3113.JPG
    1-RITA3059.JPG
    1-RITA3057.JPG
                       De 2 koplopers Rune Herregodts en Robbe Debuyck.
    1-RITA3051.JPG
    1-RITA3023.JPG
    1-RITA3015.JPG
    1-RITA2989.JPG
    1-RITA2976.JPG
    1-RITA2961.JPG
    1-RITA2955.JPG
    1-RITA2954.JPG
    1-RITA2903.JPG
    1-RITA2900.JPG
    1-RITA2892.JPG
    1-RITA2889.JPG
    1-RITA2883.JPG
    1-RITA2876.JPG
    1-RITA2874.JPG
    1-RITA2843.JPG
    1-RITA2838.JPG
                  Start van de Juniores te Waasmunster met 46 deelnemers.

    1-RITA2835.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    26-08-2015 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan JONAS SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Runne Herregodts.jpg    Jonas Smet 1.jpg

         Rune Herregodts                  Jonas Smet

    Woensdag 26/08/2015 DRUIVENKOERS OVERIJSE (B) - Men Elite UCI - 195 km

    Aantal deelnemers: 187

    1 BAUGNIES Jérôme WANTY - GROUPE GOBERT

    2 MARCATO Marco ITA WANTY - GROUPE GOBERT

    3 DE BIE Sean LOTTO SOUDAL

    4 LAMMERTINK Maurits NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    5 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 BENOOT Tiesj LOTTO SOUDAL

    7 BILLE Gaetan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 SCHORN Daniel AUT BORA-ARGON 18

    9 RUIJGH Rob NED VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    10 DUIJN Huub NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    18 STALLAERT Joeri CIBEL

    36 NAESEN Lawrence CIBEL

    52 GOOSSENS Kenny CIBEL

    57 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    58 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL


    26/08/2015
    OUDENBURG (W) – Interclub Elite z.c./U23 - 156,5 km

    Aantal deelnemers: 142

    1 PIETERS Roy NED ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 SHAW James Callum GBR LOTTO SOUDAL

    5 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 MEHEUS Gill EFC-ETIXX

    7 TEASDALE Joshua GBR PRORACE CYCLING TEAM

    8 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    9 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    35 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    89 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM


    26/08/2015
    WAASMUNSTER (O) - Juniores - 96 km - 39,3 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 BROWN Jonathan USA HOT TUBES DEVELOPMENT CYCLING TEAM

    4 DE WILDE Arno ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 ADOMAITIS Rojus LTU VIESULO

    6 THOMAS Loïc VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 DE ROOSE Gertjan APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK

    12 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    14 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    16 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    26 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    33 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    40 SYMOENS Bradley PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    26/08/2015
    BAARDEGEM (O) - Juniores - 88 km - 40,51 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 DE RHO Nicolay ISOREX CYCLING TEAM

    2 MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 HERSHLER Saar ISR WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 D´HEYGERE Gil APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 HUYSEGOMS Kenzo WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 NABAKAMURA Keisuke JPN TEAM EURASIA - IRC

    10 VERBEECK Sven GOEMAN SCOTT CYCLING

    29 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

     

    26/08/2015 BAARDEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 37,61 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VAN MULDERS Brent ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    6 SENRAME Arthur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 ABIKO Muneyoshi JPN TEAM EURASIA

    8 DEWIT Jordi ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 DELAERE Jonas FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    23 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    26/08/2015 OVERIJSE (B) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers: 39

    1 JONAS SMET uit Hamme ENERTHERM-BKCP

    2 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    3 BROWN Jim GBR HOLMFIRTH CYCLING CLUB

    4 DE MEYER Jarne ENERTHERM-BKCP

    5 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DELWICHE Kilian UC SERAING - VOO

    8 VANDENABEELE Henri VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 WILLEMS Sandro KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 VANHALST Thomas BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    26-08-2015 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OORDEGEM VAN DINSDAG 25/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OORDEGEM VAN DINSDAG 25/08/2015     


    Dinsdag 25/08/2015 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 80 km - 41,28 km/h

    Aantal deelnemers: 82

    1 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    2 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    3 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 GOEMAN Jonas MORGAN BLUE C.T. VZW

    5 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    6 COOK Ivan James AUS ASFRA RACING TEAM

    7 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    10 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    1-RITA2788.JPG
    Podium te Oordegem met winnaar David Desmecht, Niko Eeckhout en Jasper Temmerman.
    1-RITA2794.JPG
                                  Winnaar David Desmecht met de bloemen.
    1-RITA2802.JPG                                 
                           Een woordje uitleg van winnaar David Desmecht.
    1-RITA2781.JPG
                                    Jasper Temmerman werd 3de.
    1-RITA2722.JPG
                 Aankomst van winnaar David Desmecht die solo de meet bereikt.
    1-RITA2726.JPG
              Niko Eeckhout spurt naar de 2de plaats voor Jasper Temmerman.
    1-RITA2743.JPG
                                            De spurt van het peloton.
    1-RITA2686.JPG
    1-RITA2618.JPG
    1-RITA2613.JPG
    1-RITA2600.JPG
    1-RITA2480.JPG
    1-RITA2467.JPG
    1-RITA2460.JPG
    1-RITA2448.JPG
    1-RITA2443.JPG
    1-RITA2396.JPG
    1-RITA2381.JPG
    1-RITA2374.JPG
    1-RITA2368.JPG
    1-RITA2363.JPG
    1-RITA2306.JPG
    1-RITA2282.JPG
    1-RITA2264.JPG
    1-RITA2254.JPG
    1-RITA2228.JPG
    1-RITA2223.JPG
    1-RITA2213.JPG
    1-RITA2210.JPG
    1-RITA2207.JPG
    1-RITA2196.JPG
    1-RITA2192.JPG
    1-RITA2187.JPG
    1-RITA2179.JPG
    1-RITA2171.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Oordegem met 82 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    26-08-2015 om 10:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 26/08/2015

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Rudy Thysman en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 25 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Na de plaatselijke bui te Melsele was het gans de training droog met de wind als tegenstrever. Onze kopmannen hadden dus werk op te knappen maar iedereen droeg zijn steentje bij. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 km, het gemiddelde was goed voor 35 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Patrick Deyaert , Rudy Thysman , Marc De Smedt , Dirk Cleys , William Despeels , Leo Mares , Adrien Maes , Hugo Martens , Rudi Franssens , Davy Marin , Herman Verstraeten , Cedric Koppen , Olaf Van Osselaer , Cornelis Van Der Haeven , Ludwig De Bock , Tommy Van Osselaer , Kristoff Heyns , Luc Vermeulen , Benny Lyssens , Edwig De Taey , Walter Meseure , Eric D'Hooghe , ?? en Kenny Janssens.

    26-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    25-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 25/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 25/08/2015
    OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 80 km - 41,28 km/h

    Aantal deelnemers: 82

    1 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    2 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    3 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 GOEMAN Jonas MORGAN BLUE C.T. VZW

    5 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    6 COOK Ivan James AUS ASFRA RACING TEAM

    7 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    10 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

     

    25/08/2015 LENDELEDE (W) - Juniores - 99,2 km - 37,88 km/h

    Aantal deelnemers: 49

    1 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    2 MAHIEU Mathias WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 THERAIN Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 SEGAERT Loïc AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 CLARKE Cathal IRL NEWRY WHEELERS

    8 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING IEPER

    9 VANDROMME Alessandro APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 OSTYN Arthur CT SPIDER KING IEPER

    25-08-2015 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ANNULATIE WEDSTRIJD 11 TTC RONDE 2015 VAN DONDERDAG 26/08/2015 TE PROSPERPOLDER !!!
    TTC 11 2015.jpg

    Bron: TTC Bestuur

    25-08-2015 om 12:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 25/08/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Dinsdag 25/08/2015
    WIELERCENTRUM ANTWERPEN (WILRIJK) (A) - Piste - Aspiranten en miniemen

    Aantal deelnemers:

    25-08-2015 om 12:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 24/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 24/08/2015
    SPIERE-HELKIJN (IN HELKIJN) (W) - Elite z.c./U23 - 110,5 km - 40,94 km/h
    Aantal deelnemers: 36

    1 VERSTRAETEN Jari VERANDAS WILLEMS

    2 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    3 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    4 ROSSEEL Ricky S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    5 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    6 DESMET Jani CT RUWOMAT - VERMEEREN

    7 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    8 CADRON Julien S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 VANMEENEN Jordy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 ROLET Sylvain ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    14 SMET Guy CIBEL

     

    24/08/2015 WOUBRECHTEGEM (O) - Juniores - 73,8 km - 39,51 km/h

    Aantal deelnemers: 29

    1 DE PLUS Jasper VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 VAN IMPE Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 HAELTERMAN Glen BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    7 D´HEYGERE Gil APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 MOREELS Louis NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9 BRAYAN-LUND Thomas DEN YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 DE JAEGER Nick WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    17 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    29 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    25-08-2015 om 12:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 24/08/2015

    vwf.JPG








    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 3°Seizoenszege !!!
    Franky Weemaes 2015 2.jpg 

          Franky Weemaes


    Maandag 24 Augustus – DENDERMONDE - Criterium


    A/B-reeks

    1.Jarno VERHOFSTADT
    2.Kevin Van den Cruijce (1A)
    3.Bryan Cap
    4.Timmy Weeckers
    5.Gunter Sterck
    6.Nick Mertens
    7.Tom Penninckx
    8.Jan Peirsman
    9.Pascal Heyvaert
    10.Tom Verhoeven

    11.Frederik De Jonghe
    12.Davy De Smedt
    13.Gwen Van De Velde
    14.Michael Jansegers
    15.Davy Van Der Bruggen

    C/D -reeks
    1.FRANKY WEEMAES (Melsele)
    2.Gino Primo (1D)
    3.Kris De Block
    4.Eddy Coveliers
    5.Andy Roskam
    6.Lucien Van Den Brande
    7.Jimmy De Paepe
    8.Patrick Van Himst
    9.Matti De Baat
    10.Sven De Vlieger
    11.Sven Van Esbroeck

    12.Luc Podevin
    13.John De Croock
    14.Bruno Van De Veken
    15.Hugo Van Linden

    25-08-2015 om 12:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 24/08/2015

    waod_3.jpg
    Maandag 24 Augustus 2015 - OETINGEN (1755) - KAMPIOENSCHAP VAN VLAAMS BRABANT
     

    Catg.A – 63 km – 17 deelnemers

    1-Bultynck Isaak (Oostkamp)

    2-Van Damme Peter

    3-Van Der Jeught Stijn

    4-De Sutter Maxime

    5-Le Blon Michel

    6-Van Overloop Christophe

    7-Van Kerckhoven Koen

    8-De Doncker Balder

    9-Nevejans Kenny

    10-Van Damme Danny

    15-Bauwens Tijs

    16-Van Wiele Yannick

     

    Catg.B – 56 km – 12 deelnemers

    1-Bollen Erwin (Diepenbeek)

    2-Vermassen Peter

    3-De Weirdt Gino

    4-Verhaeghe Stefan

    5-Deno Gert

    6-Huon Xavier

    7-Van De Perre Lieven

    8-De Waele Kris

    9-Heymans Michael

    10-Rabout Rudi

     

    Catg.C – 56 km – 8 deelnemers

    1-Jacobs Patrick (Lennik)

    2-Willems Michel

    3-Harms Ko

    4-Nevejans Idesbald

    5-De Veylder Johan

    6-Braeckman Geert

    7-Erauw Luc

    8-D'Hondt Erwin

     

    Catg.D – 49 km – 19 deelnemers

    1-Vanopstal Eddy (Mol)

    2-Paridaens Ronny

    3-Snoeck Jan

    4-Maes Jos

    5-Van Vaerenbergh Piet

    6-Hunninck Paul

    7-Burggraeve Noël

    8-De Naeghel Jozef

    9-Coppers François

    10-Scheirlinckx Hendrik

     

    Dames – 49 km – 1 deelneemster

    1-De Wever Ann (Denderleeuw)

     

    Catg.E – 49 km – 15 deelnemers

    +65 jaar

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Van Hove Jan

    3-Van Den Borre Herman

    4-Hoof Roger

    5-Vandermeulen Jos

    6-Corthier Willy

    7-Van Loon Adri

    8-Vandenheuvel Gilbert

    9-Hermans Luc

    10-Lockefeir Marinus

     

    +70 jaar

    1-Vandenhouwe Etienne

    2-Cornu Daniel

    3-Hensen Herman

     

    Toeristen – 63 km – 20 deelnemers

    1-Van Neck Bram (Herent)

    2-Tytgadt Stephan

    3-Diependaele Jurgen

    4-Declercq Brecht

    5-De Leeuw Jelle

    6-Van Reepingen Olivier

    7-Voet Jeroen

    8-Porte Dominiek

    9-Vercammen Tom

    10-Sluys Johan

    12-Huylebrock Matthias

    25-08-2015 om 12:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan SYBREN VAN HOUTE met zijn Zege bij de Aspiranten 14 jaar !!!
    Sybren Van Houte.jpg 

      Sybren Van Houte

     

    Zondag 23/08/2015 BEERNEM (W) - Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 34 - 19,8 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 TORNEY Artuur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 LAMBRECHT Michiel VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 BEUCKELAERE Lennert WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    5 VAN DE PAAR Ines KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    13 jaar - deelnemers: 38 - 25,2 km

    1 THORE Rune CT SPIDER KING IEPER

    2 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    3 CORNETTE Steve ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 LAUWEREYS Tjebbe VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DEWACHTER Lucas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    12 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 49 - 45 km

    1 SYBREN VAN HOUTE uit Vrasene PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VANGHELUWE Warre VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
    Sybren zege 23-08-2015.JPG
    Podium met winnaar Sybren Van Houte die de meet
    bereikte na 1,5 ronde solowerk.

    25-08-2015 om 12:27 geschreven door kenny


    24-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE PUURS VAN ZONDAG 23/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE PUURS VAN ZONDAG 23/08/2015     


    Zondag 23/08/2015 PUURS (A)  -Elite z.c./U23 - 114 km - 45,35 km/h

    Aantal deelnemers: 92

    1 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    4 RIJPMA Coen NED NWV GRONINGEN

    5 THYS Nico RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    6 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    7 CLAUW Yente PROFEL - UNITED C.T.

    8 VERHEYEN Jelle WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    12 COPPENS Carrera CECEMELCYCLINGTEAM

    16 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    17 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    18 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    21 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL

    29 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    32 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    36 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    45 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    54 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    62 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    64 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    65 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    67 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    68 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    69 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    72 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    74 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    1-RITA2130.JPG
                     Winnaar te Puurs Guy Van Broekhoven met de bloemen.
    1-RITA2138.JPG
                    Winnaar Guy Van Broekhoven met zijn trouwe supporters.
                                            
    1-RITA2070.JPG
                             Aankomst van winnaar Guy Van Broekhoven.
    1-RITA2067.JPG
         Aankomst van winnaar Guy Van Broekhoven die solo de finish bereikt.
    1-RITA2071.JPG
      Kristof Dhollander spurt naar plaats 2 voor Timmy De Boes en Coen Rijpma.
    1-RITA2086.JPG
                                            De spurt van het peloton.
    1-RITA2120.JPG
    1-RITA2030.JPG
    1-RITA2007.JPG
    1-RITA2000.JPG
    1-RITA1982.JPG
                         Links Timmy De Boes en rechts Guy Van Broekhoven.
    1-RITA1949.JPG
    1-RITA1943.JPG
    1-RITA1896.JPG
                                          Op kop Kristof Dhollander.
    1-RITA1870.JPG
    1-RITA1848.JPG
                                Bryan Cap wuift naar onze fotograaf.
    1-RITA1844.JPG
    1-RITA1811.JPG
    1-RITA1803.JPG
    1-RITA1799.JPG
    1-RITA1785.JPG
    1-RITA1780.JPG
    1-RITA1777.JPG
                                  Patrick Van Roosbroeck en Jeroen Das.
    1-RITA1774.JPG
    1-RITA1768.JPG
                                                      Links Jochem Smet.
    1-RITA1764.JPG
                                              Rechts Sven Wielandt.
    1-RITA1758.JPG
    1-RITA1756.JPG
                          Elite z.c. & Beloften te Puurs met 92 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    24-08-2015 om 16:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 23/08/2015
    LEUVEN (B) - Men Elite UCI - 183,3 km - 43,41 km/h

    Aantal deelnemers: 188

    1 LEUKEMANS Bjorn WANTY - GROUPE GOBERT

    2 CLAEYS Dimitri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 MCNALLY Mark GBR MADISON GENESIS

    4 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    5 MARCATO Marco ITA WANTY - GROUPE GOBERT

    6 BILLE Gaetan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    7 DUIJN Huub NED TEAM ROOMPOT

    8 RIESEBEEK Oscar NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    9 VANENDERT Dennis LOTTO SOUDAL

    10 NIKOLAEV Sergey RUS RUSVELO


    23/08/2015 Rochefort – Lotto-Beker van België - Elite z.c./U23 – 159 km – 38,98 kmh

    Aantal deelnemers: 146

    1 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM

    3 SESSELER Nicolas BRA DOVY KEUKENS - FCC

    4 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 GIAUX Jérôme PRORACE CYCLING TEAM

    6 ELEN Sander PROFEL - UNITED C.T.

    7 VERMEER Tom NED PROFEL - UNITED C.T.

    8 VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    13 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    17 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    23 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    25 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    52 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    23/08/2015 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - U23 - Interclub - Rit 5 - 154,8 km

    Aantal deelnemers: 134

    1 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    2 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    5 BUGTER Jasper NED WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM

    6 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    7 YECHEZKLE Aviv ISR ASFRA RACING TEAM

    8 DELVAUX Guillaume T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    46 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    58 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO


    23/08/2015
    ONZE-LIEV-VROUW-WAVER (A) - Elite z.c./U23 - 116 km - 44,19 km/h

    Aantal deelnemers: 67

    1 OERLEMANS Tom CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    3 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 LENNERTZ Sam VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 GEERAERTS Joni ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 DELCROIX Gert INDIVIDUEEL

    7 VERWAEST Kevin ASFRA RACING TEAM

    8 VAN ELST Jonathan SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    9 VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

     

    23/08/2015 PUURS (A)  -Elite z.c./U23 - 114 km - 45,35 km/h

    Aantal deelnemers: 92

    1 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    4 RIJPMA Coen NED NWV GRONINGEN

    5 THYS Nico RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    6 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    7 CLAUW Yente PROFEL - UNITED C.T.

    8 VERHEYEN Jelle WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    12 COPPENS Carrera CECEMELCYCLINGTEAM

    16 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    17 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    18 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    21 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL

    29 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    32 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    36 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    45 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    54 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    62 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    64 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    65 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    67 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    68 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    69 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    72 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    74 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM


    23/08/2015
    KORTRIJK (W) - U23 - 112 km - 41,64 km/h

    Aantal deelnemers: 32

    1 DELTOMBE Kevin LOTTO SOUDAL

    2 CLAUW John-ross CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    5 PLOVIE Wiebren CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    6 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 BRADY Kieran GBR RICHARDSONS TREK RT

    8 PRIEM Whytic WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    9 LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    10 PATTYN Jamie FCP - GLASCENTRA CT

     

    23/08/2015 LEDEGEM (W) - Dames Elite - 80 km - 37,54 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 KACHELHOFFER An_li RSA ACTIVA

    2 BELMANS Els AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 DECROIX Lieselot LOTTO-SOUDAL LADIES

    4 MATTHIJSSE Mathilde NED WV ZEEUWS VLAANDEREN

    5 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 STIJNS Kyara NED WCL BERGKLIMMERS

    7 ERIC Jelena SRB

    8 VANDENBROUCKE Saartje TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    9 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 VAN DEN BORN Eva NED ST MARTINUS KERKSKEN

    24 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    48 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    24-08-2015 om 16:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/08/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E +65 jaar !!!

    Proficiat aan SOETKIN VERTENTEN met haar 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PIETER ROTTIERS met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg    Fons Van Raemdonck.jpg    Soetkin Vertenten.jpg    Pieter Rottiers.jpg

             Frank Suys           Fons Van Raemdonck   Soetkin Vertenten        Pieter Rottiers

    Zondag 23 Augustus 2015 - HAMME (9220)

     

    Catg.A – 1 uur + 10 ronden – 24 deelnemers

    1-Van Gansen Sam (Ekeren)

    2-Cooman Jerry

    3-Gryson Kristof

    4-De Vlieger Jonas

    5-Cooman Gianni

    6-Trenson Jan

    7-Heirewegh Bart

    8-Van Der Stock Dieter

    9-Gidé Stijn

    10-D'Haese Yannick

    12-Perriëns Philippe

    14-De Baere Bart

    15-Cant Bart

    16-Smet Olivier

    17-Heirman Steven

    18-Van De Vijver Greg

    20-Peeters Danny

    21-Van Overloop Christophe

    22-Covents Pieter

     

    Catg.B – 1 uur + 5 ronden – 21 deelnemers

    1-De Corte Peter (Drongen)

    2-Pauwels Kurt

    3-Verbeken Kurt

    4-Luyseele Franky

    5-Heyndrickx Wim

    6-Van Clapdorp Luc

    7-Van Roeyen Dave

    8-Bultinck Michel

    9-Goossens Alex

    10-Rabout Rudi op >2min

    12-Meerschaert Kris

    13-Dhondt Willem

    14-De Schoesitter Steven

    15-De Roeck Stefan

    16-De Maesschalck Johan

     

    Catg.C – 1 uur + 5 ronden – 15 deelnemers

    1-FRANK SUYS (Bornem)

    2-Harms Ko op >2min

    3-Bath Mick

    4-Claus Etienne (Pelotonspurt op >2’10”)

    5-Janssens Kenny (Melsele)

    6-Van Honsté Kris

    7-Mathys Dirk

    8-Ballet Peter

    9-Roobroeck Dirk

    10-Vanoverberghe Siegfried

    12-Braeckman Geert

     

    Catg.D – 1 uur + 5 ronden – 19 deelnemers

    1-De Vos Rony (Beernem)

    2-Durant Martin

    3-Lap Hans

    4-Oosterbosch Geert

    5-Heye Hilair

    6-Coppers François

    7-Lacquet Philippe

    8-Caethoven Hendrik

    9-Van Puyenbroek Eddy

    10-Maldrie Robert

     

    Dames – 1 uur + 5 ronden – 1 deelneemster

    1-SOETKIN VERTENTEN (Waasmunster)

     

    Catg.E – 1 uur + 5 ronden – 22 deelnemers

    +65 jaar

    1-ALFONS VAN RAEMDONCK (Beveren)

    2-Martin John

    3-Hoof Roger

    4-Van Loon Adri

    5-Mous Willy

    6-Vyvey Julien

    7-Luypaert Danny

    8-Van Imschoot Roland

    9-Lockefeir Marinus

    10-Pauwels Marcel

     

    +70 jaar

    1-Vingerling Aad

    2-Hensen Herman

    3-Cornu Daniel

    4-Robijns Robert

    5-De Geynst Paul

     

    Toeristen – 1 uur + 10 ronden – 13 deelnemers

    1-ROTTIERS PIETER (Hamme)

    2-Rombaut Maarten

    3-Van Raemdonck Kurt

    4-De Backer Kristof

    5-Degroote Francesco

    6-Meys Kris

    7-De Baere Benjamin

    8-Maes Dimitri

    9-Lieven Van Erdeghem

    10-Gerlo Tom

    11-Cooman Mauro

    13-Mettepenningen Stieven

    24-08-2015 om 16:49 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
    <