.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/08/2015

    vwf.JPG








    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 25°Seizoenszege en de Titel van Kampioen van Oost-Vlaanderen !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

         Patrick Cocquyt

    Zondag 23 Augustus - ZOTTEGEM - PK Oost-Vlaanderen alle reeksen

     

    A-reeks – 76 km - 1h53 
    1.Tommy BAEYENS 
    2.Koen Van Geyt – Kampioen van Oost-Vlaanderen
    3.Tom Vanopdenbosch 
    4.Ruben Broeckaert 
    5.Peter Verstockt 
    6.Jeroen Van Geyte 
    7.Gillian Van Rijmenant 
    8.Bart De Baedemaeker 
    9.Kevin Van De Keer 
    10.Bjorn Lison 

    B-reeks – 76 km - 1h53 
    1.Peter VAN DAMME – Kampioen van Oost-Vlaanderen
    2.Renaat Demeter (Lochristi)
    3.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    4.Andy De Backer 
    5.Stefaan Pridaens 
    6.Tom Verhoeven 
    7.Andy Van Eesbeek 
    8.Mario Van Der Sickel 
    9.Nico Verwee 
    10.Dave De Swert 

    C-reeks - 66,5 km - 1h41 
    1.Erwin BOLLEN 
    2.Patrick Monie – Kampioen van Oost-Vlaanderen
    3.Peter Vermassen 
    4.Willem Van Der Heyden 
    5.Marc Tabourdon 
    6.Steven De Kerpel 
    7.Andy Roskam (Ruisbroek)
    8.Jimmy De Paepe 
    9.Danny Saelens 
    10.Kris De Block (Mariekerke)

    D-reeks - 66,5 km - 1h41
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) – Kampioen van Oost-Vlaanderen
    2.Ronald Rents 
    3.Peter Huyghe 
    4.Lucien Van Den Brande 
    5.Geert Van Speybroeck (Nevele)
    6.Pascal Raes 
    7.Wim Winandy 
    8.Rony Coppens 
    9.Bruno Bruyere 
    10.Gedwig Henderickx 

    E-reeks – 57 km - 1h31
    1.Rudy THOMAS 
    2.Ronny Paridaens – Kampioen van Oost-Vlaanderen
    3.Jan Van Den Brande 
    4.Dirk Van Hove 
    5.Danny De Backer 
    6.Rene De Brucker 
    7.Jo Montforts 
    8.Bert Costermans 
    9.Wim De Coninck (Grammene)
    10.Luc Witman 

    F-reeks – 57 km - 1h33 
    1.Marc VERVONDEL – Kampioen van Oost-Vlaanderen
    2.Jozef Deneef 
    3.Eddy Cobbaut 
    4.Serge De Feyter 
    5.Jan Van Hove 
    6.Johnny Van Holen 
    7.Jean Blommaert (Hamme)
    8.Ludo De Bakker 
    9.Rik Scheirlinckx 
    10. Andre Devadder 

    F+ -reeks – 57 km - 1h33 
    1.Etienne VANDENHOUWE 
    2.Jef Everaerts 
    3.Theo Coudyzer 
    4.William De Cremer – Kampioen van Oost-Vlaanderen
    5.Ad Montforts 
    6.Jozef Saerens 
    7.Hubert D'Hondt 
    8.Freddy Vandenberghen 

    23-08-2015 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG TTC RONDE 2015 - RIT 10 TE MOERBEKE VAN ZONDAG 23/08/2015

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    TTC 10 2.jpg
    Zondag 23/08/2015 – TOERISTEN MOERBEKE – Rit 10 TTC RONDE 2015 

    Aantal deelnemers: 33

    1-Kurt Van Den Plas

    2-Yoni De Bock

    3-Tom Van Eyck

    4-Dennis Mijnsbergen

    5-Daan Smetryns

    6-Jimmy Segers

    7-Evert Heirbaut

    8-Joey De Wilde

    9-Glenn Buyl

    10-Erwin Van Poucke

    11-Wim Vanberghen 12-Davy Christiaens 13-Johan De Braekeleer 14-Wannes Daneel 15-Glenn Van Hautekerke 16-Jelle De Bock 17-Maarten De Backker 18-Kris Smet 19-Tommy Van Osselaer 20-Eddy Van Bogaert 21-Wim Vanderveken 22-Peter Van Goethem 23-Maarten De Croock 24-Wim Van Craenenbroeck 25-Filip Van Goethem 26-Kurt De Gronckel 27-Jeroen Vermeiren 28-Giovanni Baert 29-Dimitri Nijs 30-Thibau Van de Steene 31-Joris Van Sas


    TTC 10 1.jpg 

    RECREANTEN GROEP 1 - MOERBEKE

    Aantal deelnemers: 25

    1-Hannes Heynderickx

    2-Jente Samson

    3-Yannick Sprangers

    4-Kenneth de Bruyn

    5-Daniel Van Goethem

    6-Benjy Van Belleghem

    7-Sam De Beule

    8-Stijn Severyns

    9-Angelo Pfaff

    10-Tim Poelman

    11-Nick Felix 12-Koen De Maesschalck 13-Kevin De Clercq 14-Koen Jongenelen 15-Robbin Vermeulen 16-Filip Van Raemdonck 17-David De Baer 18-Jacob De Troyer 19-yannick Begas 20-Kenneth Van Damme 21-Kenny De Permentier



    RECREANTEN GROEP 2 - MOERBEKE

    Aantal deelnemers: 27

    1-Jeroen Van Peteghem

    2-Dave Horrevorst

    3-Gunther Haverhals

    4-Sven Sterck

    5-Frank Verlooy

    6-Dirk Bryssinckx

    7-Kenneth Silverans

    8-David Verbeeck

    9-Tom De Bock

    10-Stefaan Heirman

    11-Mark De Ben 12-Stefaan van Gaever 13-Nick Vercammen 14-Jan Van Den Berg 15-Alex Mertens 16-Philip Van Havenbergh 17-Alain Van den Broeck 18-Jurgen Verhulst 19-Manno Duym 20-Krist Aper 21-Nico Verhoeven 22-Koen Vermeulen 23-Bjorn Geysels 24-Keny Wille 25-David Backx 26-Fabrizio Polizzi 27-Joost Deklerck

    23-08-2015 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag
    23/08/2015 OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN (A) - Men Juniors UCI - 125 km

    Aantal deelnemers:

    1 WELTEN Bram NED TWC PIJNENBURG

    2 PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 DANIELS Simon AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 SCHELLING Ide NED RESTORE CYCLING

    6 OLIESLAGERS Bob NED TWC PIJNENBURG

    7 KLOESE Justin NED WSV EMMEN

    8 BREUKELMAN Chiel NED WSV EMMEN

    9 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWC PIJNENBURG

    10 VARWEG Christian NED MIXTE1 TEAM IJSSELSTREEK

    34 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    46 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP


    23/08/2015 DENDERBELLE (O) - Juniores - 96 km - 40,22 km/h

    Aantal deelnemers: 38

    1 NOËL Jordy WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DEHERDER Stijn CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 HUYS Laurens ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 MOONS Olivier VZW DE DEMERSPURTERS

    8 MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 POLSPOEL Jonas WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 VAN STEENWINKEL Han WK NOORD-WEST-BRABANT

    12 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    23/08/2015
    SPIERE-HELKIJN (IN HELKIJN) (W) - Juniores - 97,5 km - 40,61 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 HAYTER Ethan GBR VC LONDRES

    2 HEANEY Marc IRL CAM WHEELERS

    3 DENDIEVEL Cyril FRA ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 HARRISON Jones GBR PEDAL HEAVEN RT

    5 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 PENNINCK Jens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 HUYGHE Gilles ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    9 DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 DE VEIRMAN Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    23/08/2015 VURSTE-GAVERE (O) - Juniores - 85 km - 38,9 km/h

    Aantal deelnemers: 48

    1 DE WITTE Bono APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE TEMMERMAN Yonie VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 CLAERBOUT Josse VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAN DE WILLE Nick ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 ADRIAENS Bert KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    8 VERDONCK Tibo ISOREX CYCLING TEAM

    9 DE RHO Nicolay ISOREX CYCLING TEAM

    10 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

     

    23/08/2015 WOUBRECHTEGEM (O) - Juniores - 82,3 km - 39,12 km/h

    Aantal deelnemers: 27

    1 BRAYAN-LUND Thomas DEN YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    3 D´HEYGERE Gil APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 SCIABICA Lorenzo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 DE JAEGER Nick WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VAN DEN NEST Jeffrey KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 HAELTERMAN Glen BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    9 DE WILDE Arno ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 DE BROUWER Jeffrey VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    20 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    23-08-2015 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 23/08/2015
    WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (W) - Nieuwelingen – Rit 3 - Interclub - 68 km

    Aantal deelnemers: 94

    1 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 PETERS Tom NED PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    6 GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VANSEVENANT Mauri WEST VLAANDEREN

    9 VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    22 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    52 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    66 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    72 DE WAELE Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    23/08/2015
    LIERDE (ST MARIA LIERDE) (O) - Nieuwelingen - 67,2 km - 36,79 km/h

    Aantal deelnemers: 68

    1 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    4 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VAN ROY Arne WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 VERVLOESEM Xandres DCM CYCLING TEAM

    7 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    8 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 VAN DEN HAUTE Bram KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 VERHECKEN Gilan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    36 NOENS Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    41 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    23/08/2015
    WERCHTER (B) - Nieuwelingen - 68 km - 37,42 km/h

    Aantal deelnemers: 57

    1 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VAN ALPHEN Damian NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 STEMPER Rick LUX VC SCHENGEN

    4 CEDRIC Pries LUX VC SCHENGEN

    5 ECHELPOELS Stijn DCM CYCLING TEAM

    6 BOMBOI Davide KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 MEENS Johan LOTTO-VC ARDENNES

    8 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    10 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT


    23/08/2015
    LEDEGEM (W) - Dames Jeugd - 56,4 km


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 39 - 36,74 km/h

    1 VRANKEN Chayenne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 WILLIAMS Sophie GBR CARDIFF JIF

    4 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 BENNETT Elizabeth GBR CARDIFF JIF

    7 HUGHES Gwenno GBR ENERGY JUNIOR ROAD TEAM

    8 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 FEYTENS Ellen INDIVIDUEEL

    10 BOOGAARD Emma NED HOORNSE REN EN TOURCLUB

    22 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN


    Dames Juniores - deelnemers: 37 – 36,61 km/h

    1 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    2 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN

    3 FABER Claire LUX LP 07 SCHIFFLANGE

    4 VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5 VERLINDEN Jessica VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM

    6 MINET Cloé SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    7 TROCH Tiana WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 GUNST Denise NED GRC JAN VAN ARCKEL

    9 GOEMAES Lieze ISOREX CYCLING TEAM

    10 BELLAERT Axelle AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    16 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23-08-2015 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 23/08/2015
    ANTWERPEN WILRIJK (A) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 26 – 18,7 km

    1 VERREYDT Kobe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 DALVING Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 RAES Renzo W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN GOOL Milan INDIVIDUEEL

    6 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    15 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 25 – 23,8 km

    1 MARTENS Seppe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 GOOS Liam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 SIEMONS Kobe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 VAN ROY Tristan KON. BALEN B.C. V.Z.W.


    14 jaar - deelnemers: 28 – 34 km

    1 VAN DYCK Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VERTOMMEN Maik K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 GORIS Dries DCM CYCLING TEAM

    5 ERAUW Thiemo LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    12 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 COOLS Aaike INDIVIDUEEL

    4 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK

    2 MICHIELSEN-STEVENS Laura KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    23-08-2015 om 18:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OORDEGEM VAN ZATERDAG 22/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OORDEGEM VAN ZATERDAG 22/08/2015     


    Zaterdag 22/08/2015 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - Criterium 70 km - 43,14 km/h

    Aantal deelnemers: 37

    1 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    3 BOGAERT Steven HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 GOVAERT Kenny HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    5 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    6 BONTINCK Karel DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 TÖPKE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    8 STALLAERT Joeri CIBEL

    9 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    20 NAESEN Lawrence CIBEL

    1-RITA1545.JPG
    Podium te Oordegem met winnaar Robby Cobbaert, Niels Van Dorsselaer en Steven Bogaert.
    1-RITA1549.JPG
    Podium met winnaar Robby Cobbaert, Niels Van Dorsselaer en Steven Bogaert.
    1-RITA1554.JPG 1-RITA1562.JPG
            Steven Bogaert eindigde knap 3de.
                                                 Niels Van Dorsselaer werd knap 2de.  
    1-RITA1507.JPG
                                   Aankomst van winnaar Robby Cobbaert.
    1-RITA1506.JPG
    Aankomst van winnaar Robby Cobbaert voor Niels Van Dorsselaer en Steven Bogaert.
    1-RITA1499.JPG
    De 3 koplopers met Niels Van Dorsselaer, Steven Bogaert en Robby Cobbaert.
    1-RITA1495.JPG
    1-RITA1480.JPG
    1-RITA1477.JPG
    1-RITA1473.JPG
    1-RITA1470.JPG
    1-RITA1467.JPG
    De 3 koplopers met Niels Van Dorsselaer, Steven Bogaert en Robby Cobbaert.
    1-RITA1464.JPG
    1-RITA1459.JPG
    1-RITA1450.JPG
    1-RITA1447.JPG
    1-RITA1444.JPG
    1-RITA1432.JPG
    1-RITA1404.JPG
    1-RITA1394.JPG
    1-RITA1392.JPG
                                           Belgisch kampioen Joeri Stallaert.
    1-RITA1360.JPG  

    1-RITA1350.JPG
    1-RITA1346.JPG                                    




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    23-08-2015 om 11:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OVERMERE VAN ZATERDAG 22/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OVERMERE VAN ZATERDAG 22/08/2015     


    Zaterdag 22/08/2015 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 46,17 km/h

    Aantal deelnemers: 87

    1 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    2 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    3 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 SMET Guy CIBEL

    5 BRACKE Thomas SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    7 SCHOUTEN Jasper NED WV DE IJSSELSTREEK

    8 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 ROELS Laurens ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VLASSELAER Maarten PRORACE CYCLING TEAM

    11 ONGENA Thomas CIBEL

    12 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    13 MELS Fabrice TEAM 3M

    15 ONGENA Matthias CIBEL

    17 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    18 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    32 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    52 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    1-RITA1330.JPG
                        Winnaar te Overmere Hans Dekkers met de bloemen.
    1-RITA1333.JPG  1-RITA1335.JPG
                     Winnaar Hans Dekkers.
    1-RITA1313.JPG
                                   Aankomst van winnaar Hans Dekkers.
    1-RITA1312.JPG
    Aankomst van winnaar Hans Dekkers voor Senn Leysen en Steven De Decker.
    1-RITA1290.JPG
                  De spurt van het peloton voor plaats 11 met Thomas Ongena.
    1-RITA1197.JPG
    1-RITA1175.JPG
    1-RITA1157.JPG
                                  Guy Smet op kop in de kopgroep van 10.
    1-RITA1124.JPG
    1-RITA1119.JPG
                                                  Danny Peeters uit Temse.
    1-RITA1095.JPG
    1-RITA1029.JPG
    1-RITA1020.JPG
                                         Thomas Ongena uit Berlare.
    1-RITA1016.JPG
    1-RITA1009.JPG
                                                  Guy Smet uit Kruibeke.
     1-RITA0977.JPG
    1-RITA0958.JPG
    1-RITA0955.JPG
    1-RITA0948.JPG
    1-RITA0913.JPG
    1-RITA0880.JPG
    1-RITA0843.JPG
    1-RITA0841.JPG
    1-RITA0830.JPG
    1-RITA0820.JPG
                                             Peter Verhofstadt uit Berlare.
    1-RITA0814.JPG
    1-RITA0808.JPG
    1-RITA0804.JPG
    1-RITA0800.JPG
    1-RITA0770.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Overmere met 87 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    23-08-2015 om 11:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan VIKTOR VERSCHAEVE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Viktor Verschaeve.jpg 

     Viktor Verschaeve

    Zaterdag 22/08/2015 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - U23 - Interclub – Rit 4 - 153,5 km

    Aantal deelnemers: 148

    1 LEIGH Andy GBR XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    4 MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 SHAW James Callum GBR LOTTO SOUDAL

    6 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    7 POWLESS Neilson USA USA NATIONAL TEAM

    8 STOCKMAN Abram KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    10 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    34 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    75 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    118 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    128 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM


    22/08/2015
    DEINZE-VINKT (O) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 44,06 km/h

    Aantal deelnemers: 118

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    3 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    4 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    5 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    6 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    12 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    35 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

     

    22/08/2015 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 70 km - 43,14 km/h

    Aantal deelnemers: 37

    1 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    3 BOGAERT Steven HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 GOVAERT Kenny HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    5 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    6 BONTINCK Karel DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 TÖPKE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    8 STALLAERT Joeri CIBEL

    9 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    20 NAESEN Lawrence CIBEL


    22/08/2015
    OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 46,17 km/h

    Aantal deelnemers: 87

    1 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    2 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    3 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 SMET Guy CIBEL

    5 BRACKE Thomas SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    7 SCHOUTEN Jasper NED WV DE IJSSELSTREEK

    8 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 ROELS Laurens ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VLASSELAER Maarten PRORACE CYCLING TEAM

    11 ONGENA Thomas CIBEL

    12 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    13 MELS Fabrice TEAM 3M

    15 ONGENA Matthias CIBEL

    17 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    18 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    32 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    52 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    22/08/2015
    INGELMUNSTER (W) - Juniores - Interclub - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 SEGAERT Loïcn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 HAYTER Ethan GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    7 BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 BOUCKAERT Thierry NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    9 OSTYN Kenzy CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    83 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

     

    22/08/2015 LIERDE (ST. MARIA LIERDE) (O) - Juniores - 89,6 km - 38,23 km/h

    Aantal deelnemers: 57

    1 VIKTOR VERSCHAEVE uit Burcht VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 ADRIAENS Bert KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 WIENBERG Guy ISR TACC

    10 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    13 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    23 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    31 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    22/08/2015
    DIEST (B) - Juniores - 87 km - 42,8 km/h

    Aantal deelnemers: 61

    1 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    2 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    3 CLAES Stef KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 OFFERMANS Michiel APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 BEAR Ido ISR TEAM VERANDA WILLEMS CC CHEVIGNY

    9 LOBET Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 SCHULZ Robert GER RC TITAN LEVERKUSEN

    23-08-2015 om 11:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/08/2015

    VWV 2015.jpg

    Zondag 23/08 BOUTERSEM – Kampioenschap Vlaams Brabant

     

    Cat.A - 81 km

    1.Dave Bruylandts

    2.Tristan Steegmans

    3.Jonas Cortoos (Provinciaal Kampioen)

    4.Wannes Gallicia

    5.Tim Timmermans

    6.Tom De Feyter

    7.Joachim Claes

    8.Glenn Strubbe

    9.Jo Vanautgaerden

    10.Ben Van Bochs

     

    Cat.B - 81 km

    1.Peter Behiels

    2.Hervé Van Rompay

    3.Pieter Wijckmans

    4.Davy Pashuyse

    5.Tom Pennincke

    6.Klaas Stijnen

    7.Christhope Adam (Provinciaal Kampioen)

    8.Joris Verheyden

    9.Sven Mombaerts

    10.Andy Muylst

     

    Cat.C - 54 km

    1.Koen Heremans

    2.Vital Pauwels

    3.Patrick De Boel

    4.Rudy Lahou

    5.Patrick Bogaerts

    6.Ivan Verschueren

    7.Peter Dockx

    8.Danny Willems (Provinciaal Kampioen)

    9.Ronny Follon

    10.Danny Poelmans

     

    Cat.D - 54 km

    1.Hans Wuyts

    2.Bruno Brabants (Provinciaal Kampioen)

    3.Daniel Van Der Mieren

    4.Daniel Vandeneijnde

    5.Harry Vertessen

    6.Eddy Van Loy

    7.Daniel Veltjen

    8.Jan Cortoos

    9.Dirk Mertens

    10.Freddy Vangenechten

     

    Cat.E - 54 km

    1.Hugo Lismont

    2.Roland Degeest

    3.René Van Gils

    4.André Volkaerts

    5.Nico Wijnen

    6.Tine Verdeyen

    23-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    22-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JARRID JANSSENS met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Jarrid Janssens 1.jpg 

        Jarrid Janssens  

    Zaterdag 22/08/2015 HERENTALS (WATERVOORT) (A) - Juniores - 88 km - 42,82 km/h

    Aantal deelnemers: 30
    1 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    2 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 BOELE Niels NED LRTV SWIFT

    4 NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 CARTER Thomas NZL DIJLESPURTERS MECHELEN

    6 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 MEEUS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 DE PEUTER Dylan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    18 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY


    22/08/2015
    PUURS (A) - Juniores - 95,2 km - 40,24 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 JARRID JANSSENS uit Melsele KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 BERO Sean VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 AKKERMANS Lars NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 VAN DE WILLE Nick ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 BERO Wallace VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 POLSPOEL Jonas WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 LEMBRECHTS Toon WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    31 DE BEELDE Rein PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    39 SYMOENS Bradley PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    40 HUYGE Midas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    22/08/2015 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (W) - Nieuwelingen – Rit 2 – Interclub

    Rit : 61,35 km - Aantal deelnemers: 134

    1 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    3 JONES Simon USA USA NATIONAL TEAM

    4 KAKIZAKI Eugene JPN TEAM EURASIA

    5 GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    7 TACK Jan-emiel WEST VLAANDEREN

    8 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    9 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    10 MC ELROY Sean USA USA NATIONAL TEAM

    21 DE WAELE Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    54 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    89 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    130 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Ploegentijdrit : 6,55 km - Aantal deelnemers:


    22/08/2015
    DIEST (B) - Nieuwelingen - 67 km - 41,42 km/h

    Aantal deelnemers: 63

    1 BRAMS Tim KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    2 GAUSSIN Anthony YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3 BRESSELEERS Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    4 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 TEN BOSKE Kars NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 ARKESTEYN Aron HAGELAND CYCLING TEAM

    9 MICHOTTE Cyril SPRINTS.COM

    10 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    13 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    22/08/2015 HERENTALS (WATERVOORT) (A)  - Nieuwelingen - 59 km - 40,6 km/h

    Aantal deelnemers: 44

    1 STEMPER Rick LUX VC SCHENGEN

    2 CELI Harm NED WV DE JONGE RENNER

    3 CALLUM Anderson GBR DIJLESPURTERS

    4 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    7 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 VANDERGRAESEN Davy WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    22/08/2015 OTTERGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 39,22 km/h

    Aantal deelnemers: 82

    1 RHYS Britton GBR PARAMOUNT

    2 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 DUFAU Axel FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    4 YOGEV Alon ISR TACC

    5 TILLETT Samuel GBR PARAMOUNT

    6 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 VAN DEN HAUTE Bram REDANT CYCLING TEAM

    8 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 OWENS Tomos GBR PARAMOUNT

    10 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    20 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    32 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    38 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22-08-2015 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/08/2015

    waod_3.jpg  

    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 1°Seizoenszege en de Titel van Oost-Vlaams Kampioen !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 24°Seizoenszege en de Titel van Oost-Vlaams Kampioen !!!

    Proficiat aan DIMITRI MAES met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Proficiat aan ANJA GELDHOF met haar 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan DANIEL CORNU met de Titel van Oost-Vlaams Kampioen !!!

    Peter Neels 2015.jpg  Patrick Cocquyt 2015 1.jpg  Dimitri Maes.jpg  Geldhof Anja Kop 2013.png  Daniel Cornu.jpg

             Peter Neels               Patrick Cocquyt               Dimitri Maes                 Anja Geldhof              Daniel Cornu

    Zaterdag 22 Augustus 2015 - KAPRIJKE (9970) - Kampioenschap van Oost-Vlaanderen

     

    Catg.A – 77 km – 77 deelnemers

    1-Spyns Pieterjan (Adegem) - Kampioen van Oost-Vlaanderen

    2-Lannoo Denny

    3-Bultynck Isaak

    4-Buysse Lennert

    5-De Wispelaere Arno

    6-De Baets Kristof

    7-Laureys Simon

    8-Vral Bart

    9-Nys Mattias

    10-Acket Jonas

    12-Bolsens Kris

    16-Goossens Steven

    21-Mannens Steven

    36-Van Damme Danny

    38-Bauwens Tijs

    45-Cooman Mauro

    48-Bauwens Dieter

    49-Van Vlierberghe Bart

    52-Heirman Steven

    55-Van Wiele Yannick

     

    Catg.B – 63 km – 56 deelnemers

    1-PETER NEELS (Kruibeke) - Kampioen van Oost-Vlaanderen

    2-Van Roeyen Dave

    3-De Weirdt Gino

    4-Primo Gino

    5-De Corte Peter

    6-Weemaes Franky

    7-Christiaens Hans

    8-Demaertelaere Dennis

    9-Rombaut Wim

    10-Desmet Tom

    12-Van De Perre Lieven

    19-Goossens Alex

    20-De Bock Benny

    22-Calle Alain

    33-Rabout Rudi

    36-Van Guyse Danny

    44-Baeckelandt Geert

    45-Heyndrickx Wim

    49-Schaut Danny

     

    Catg.C – 63 km – 48 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) - Kampioen van Oost-Vlaanderen

    2-Geert Van Speybroeck op 10”

    3-Patrick Watteny

    4-De Lannoy Didier

    5-Van Oyen Franky

    6-Goossens Marc

    7-De Muynck Luc

    8-Hereijgers Piet op 25”

    9-Geert Braeckman op 30”

    10-Kenny Janssens (Melsele)

    11-Paul Fierens

    12-Dirk Mathys

    13-Van Nieuwenhuyse Gentil (Peloton op >3min)

    17-Cosijn Ronny

    23-De Coninck Wim

    24-Van Honsté Kris

    27-Bath Mick

     

    Catg.D – 49 km – 32 deelnemers

    1-Durant Martin (Wevelgem)

    2-De Vos Rony

    3-Heye Hilair – Kampioen van Oost-Vlaanderen

    4-Bultinck Andre

    5-Burggraeve Noël

    6-De Naeghel Jozef

    7-Van Holen Johny

    8-Caethoven Hendrik

    9-Snoeck Jan

    10-Van den Broeck Louis

    13-Coppers François

    14-Van Puyenbroek Eddy

    29-Dhooge Gino

     

    Dames – 49 km – 1 deelneemster

    1-ANJA GELDHOF (Ertvelde)

     

    Catg.E – 49 km – 32 deelnemers

    +65 jaar

    1-Marc Vervondel (Letterhoutem) - Kampioen van Oost-Vlaanderen

    2-Deleersnyder Florent

    3-Luyten Felix

    4-Pieters Roland

    5-Vandermeulen Jos

    6-Van Raemdonck Alfons

    7-Teirlinck Willy

    8-Vyvey Julien

    9-Laeremans Frank-Paul

    10-Van Imschoot Roland

    21-De Roos Willy

     

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston (Koersel)

    2-Hensen Herman

    3-Vingerling Aad

    4-Cornu Daniel (Stekene) – Kampioen van Oost-Vlaanderen

    5-Tolhoek Ko

    6-Devreese José

    7-Robijns Robert

    8-De Geynst Paul

     

    Toeristen – 77 km – 54 deelnemers

    1-DIMITRI MAES (Waasmunster)

    2-Segers Jimmy

    3-Van Der Veken Bart

    4-Vernaet Olivier

    5-Hooreweghe Peter

    6-De Neve Bart

    7-Declercq Brecht

    8-Koppen Cedric

    9-Noterman Bill

    10-Smetryns Daan

    18-Van Hille Glenn

    20-De Baere Francis

    23-Vermeiren Bart

    32-Van Osselaer Tommy

    39-De Craene Dieter

    40-De Doncker Tim

    22-08-2015 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE HAASDONK VAN VRIJDAG 21/08/2015

    FOTO'S BELOFTEN TE HAASDONK VAN VRIJDAG 21/08/2015     


    Vrijdag 21/08/2015 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN - HAASDONK (O) - U23 - Interclub – Rit 3 - 153,1 km

    Aantal deelnemers: 155

    1 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    2 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    3 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    5 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    6 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    7 BLOMME Lorenzo CT 2020

    8 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    9 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    10 KAISE Julien COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    32 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    39 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    114 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    141 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    1-RITA0654.JPG
    Podium te Haasdonk met winnaar Milan Menten, Enzo Wouters en Edward Planckaert.
    1-RITA0660.JPG
    1-RITA0693.JPG
                                     De leider in de Ronde Van Oost-Vlaanderen.
    1-RITA0698.JPG
    1-RITA0590.JPG
    Aankomst van winnaar Milan Menten voor Enzo Wouters en Edward Planckaert.
    1-RITA0595.JPG
    1-RITA0610.JPG
                                            De spurt van het peloton.
    1-RITA0521.JPG
    1-RITA0505.JPG
    1-RITA0359.JPG
    1-RITA0333.JPG
    1-RITA0302.JPG
    1-RITA0298.JPG
    1-RITA0296.JPG
    1-RITA0289.JPG
    1-RITA0247.JPG
    1-RITA0240.JPG
    1-RITA0162.JPG
    1-RITA0156.JPG
    1-RITA0148.JPG
    1-RITA0138.JPG
    1-RITA0132.JPG
    1-RITA0126.JPG
    1-RITA0114.JPG
    1-DSC01738.JPG
                      Start van de Beloften te Haasdonk met 155 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    22-08-2015 om 10:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 21/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 21/08/2015
    KORTRIJK KOERSE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 82 km - 42,33 km/h

    Aantal deelnemers: 34

    1 GILBERT Philippe BMC RACING TEAM

    2 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL-JUMBO

    3 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    5 GARDEYN Gorik VERANCLASSIC-EKOI

    6 DEBUSSCHERE Jens LOTTO - SOUDAL

    7 HOLVOET Louis ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 WALLAYS Jelle TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 VANDENBOGAERDE Jens AN POST - CHAINREACTION

    10 VAN MELSEN Kevin WANTY-GROUPE GOBERT

    15 VERRAES Benjamin CIBEL

     

    21/08/2015 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN - HAASDONK (O) - U23 - Interclub – Rit 3 - 153,1 km

    Aantal deelnemers: 155

    1 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    2 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    3 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    5 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    6 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    7 BLOMME Lorenzo CT 2020

    8 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    9 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    10 KAISE Julien COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    32 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    39 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    114 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    141 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

     

    21/08/2015 MERCHTEM (B) - Elite z.c./U23 - 70 km - 41,55 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 BEULENS David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    6 DONNAY Laurent ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    7 SCHILS Dominic GBR ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VAN AERT Jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 STEENACKERS Sven WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    16 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    31 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    33 VAN MEIRVENNE Jan WK NOORD-WEST-BRABANT


    21/08/2015
    WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (W) - Nieuwelingen – Rit 1 - Interclub - 68,2 km

    Aantal deelnemers:147

    1 PETERS Tom NED PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 MC ELROY Sean USA USA NATIONAL TEAM

    3 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    4 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANSEVENANT Mauri WEST VLAANDEREN

    6 ONODERA Kei JPN TEAM EURASIA

    7 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    9 TACK Jan-emiel WEST VLAANDEREN

    10 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    65 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    93 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    96 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    124 DE WAELE Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22-08-2015 om 09:44 geschreven door kenny


    21-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HARTBERGERLAND RADSPORTWOCHE 2015

    WRSW.jpg
    Vrijdag 14/08 – Hartberg - Proloog 1,4 km


    1.Igor Tarasyuk (CZE) 1'37"43

    2.Bernhart Neff (AUS) 1'39"05

    3.Frank Suys (BEL-Bornem)    1'39"79

    4.Igor Tarassov (EST) 1'45"13

    5.René Roth (SUI)     1'45"73

    Frank WRSW2015_proloog.jpg 

    Klassement

    1.Igor Tarasyuk (CZE)

    2.Bernhart Neff (AUS) op 2"

    3.Frank Suys (BEL)   op 2"

    4.Igor Tarassov (EST) op 8"

    5.René Roth (SUI) op 8"

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg
           Frank Suys

    Zaterdag 15/08 - Sebersdorf – Sebersdorf - Rit 1

     

    1.FRANK SUYS (BEL-Bornem)
    2.Bernhard Neff (AUT) op 1"

    3.Igor Tarassov (EST) op 47"

    4.Manfred Kurz (AUT) op 47"

    5.Rene Roth (SUI) op 47"

    Frank WRSW2015_1erit.jpg 

    Klassment na 1e rit:

    1.FRANK SUYS (BEL-Bornem)
    2.Bernhard Neff (AUT)  op 0"

    3.Igor Tarasyuk (CZE) op 47"

    4.Igor Tarassov (EST) op 53"

    5.Rene Roth (SUI) op 54"

    Frank WRSW2015_1eritB.jpg

     

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg
           Frank Suys

    Zondag 16/08 – Hartberg - criterium - Rit 2


    1.FRANK SUYS (BEL-Bornem)

    2.Rene Roth (SUI)     

    3.Igor Tarasyuk (CZE)

    4.Bernhard Neff (AUT)

    3.Igor Tarassov (EST) 

    Frank Suys Zege 4 2015.jpg 

    Klassement na rit 2

    1.FRANK SUYS (BEL-Bornem)

    2.Bernhard Neff (AUT)

    3.Igor Tarasyuk (CZE) op 47"

    4.Igor Tarassov (EST) op 53"

    5.Rene Roth (SUI) op 54"


    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg
             Frank Suys

    Maandag 17/08 - St. Maghdalena - St. Maghdalena - Rit 3


    1.FRANK SUYS (BEL-Bornem)

    2.Bernhard Neff (AUT)

    3.Rene Roth (SUI)

    4.Manfred Kurz op 10"

    5.Igor Tarasyuk (CZE) op 31"

    Frank Suys Zege 5 -1.jpg Frank Suys Zege 5.jpg

    Aankomst lag na een klim van 500m, met een                                            Aankomst van Frank Suys.
    stijgingspercentage tot 16%.

     

    Klassement na rit 3:

    1.FRANK SUYS (BEL-Bornem)

    2.Bernhard Neff (AUT)

    3.Rene Roth (SUI) op 54"

    4.Igor Tarasyuk (CZE) op 1'18"

    5.Igor Tarassov (EST) op 5'54"

     

    Dinsdag: 18/08 - Hartberg – Pöllauberg - Rit 4


    1.Bernhard Neff (AUT)

    2.Frank Suys (BEL-Bornem)

    3.Rene Roth (SUI) op 2'18"

    4.Siegfried Fürnstratt (AUT) op 2'51"

    5.Otto Harmtodt (AUT) op 2'55"

    Frank Suys 18-08.jpg
                                       Bernard Neff en Frank Suys.

    Klassement na rit 4

    1.FRANK SUYS (BEL-Bornem)

    2.Bernhard Neff (AUT)

    3.Rene Roth (SUI) op 3'12"

    4.Igor Tarasyuk (CZE) op 6'44"

    5.Igor Tarassov (EST) op 9'25"

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg
             Frank Suys

    Woensdag 19/08 - Grafendorf – Grafendorf - Rit 5


    1.FRANK SUYS (BELBornem)

    3.Rene Roth (SUI) op 2"

    3.Bernhard Neff (AUT) op 2"

    4.Manfred Kurz (AUT) op 3"

    5.Assen Assenov (AUT) op 18"

     

    Klassement na Rit 5

    1.FRANK SUYS (BEL-Bornem)

    2.Bernhard Neff (AUT) op 2"

    3.Rene Roth (SUI) op 3'14"

    4.Igor Tarasyuk (CZE) op 7'22"

    5.Igor Tarassov (EST) op 9'55"

     

    Donderdag 20/08 - Penzendorf – Greinbach – Bergsprint 4,5 km - Rit 6


    1.Bernhard Neff (AUT)

    2.Frank Suys (BEL-Bornem)

    3.Manfred Kurz (AUT) op 3"

    4.Rene Roth (SUI) op 5"

    5.Johann Neubauer (AUT) op 12"

    Frank Suys Rit 6.jpg 

    Stand na 6e rit:

    1.FRANK SUYS (BEL-Bornem)

    2.Bernhard Neff (AUT) op 2"

    3.Rene Roth (SUI) op 3'19"

    4.Igor Tarasyuk (CZE) op 11'05"

    5.Karl Elsner  (AUT) op 12'40"


    Vrijdag 21/08 - Rohr - Neudau – Rohr - Tijdrit 17,6 km - Rit 7


    1.Bernhard Neff (AUT) in 23'50"55 (44,04 km/h)

    2.Peter Braunsberger (AUT) op 18"

    3.Josef Neff (AUT) op 1'24"

    4.Frank Suys (BEL-Bornem) op 1'31" 

    5.René Roth (SUI) op 1'57"

    frank Suys 21-08.jpg 

    Eindklassement

    1.Bernhard Neff (AUT) 

    2.Frank Suys (BEL) op 1'29"

    3.Rene Roth (SUI) op 5'14"

    4.Igor Tarasyuk (CZE) op 14'47"

    5.Karl Elsner  (AUT) op 15'58"

    21-08-2015 om 15:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE SINAAI VAN DONDERDAG 20/08/2015

    FOTO'S BELOFTEN TE SINAAI VAN DONDERDAG 20/08/2015     


    Donderdag 20/08/2015 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN - SINAAI (O) - U23 - Interclub – Rit 2 - 150 km

    Aantal deelnemers: 163

    1 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    2 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    3 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    6 OLIEBOS Jordy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 KRIGBAUM Mathias DEN LOTTO SOUDAL

    8 SINT NICOLAAS Tristan NED DRC DE MOL

    9 POWLESS Neilson USA USA NATIONAL TEAM

    10 VAN RUYMBEKE Thieme ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    31 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    53 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    141 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    147 VAN OSSELAER Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    158 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    162 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
    DSC01558.JPG
    Podium te Sinaai met winnaar Dennis Delmotte, Christophe Noppe en Jasper Temmerman.

    DSC01603.JPG
    DSC01416.JPG
    DSC01413.JPG
    DSC01411.JPG
    DSC01408.JPG
    DSC01295.JPG
    DSC01293.JPG
    DSC01240.JPG
    DSC01224.JPG
    DSC01217.JPG
    DSC01208.JPG
                         Start van de Beloften te Sinaai met 163 deelnemers.
    DSC01620.JPG
    DSC01191.JPG
    DSC01184.JPG
    DSC01163.JPG
    DSC01178.JPG
    DSC01180.JPG
    DSC01196.JPG
    DSC01169.JPG
    DSC01157.JPG
    DSC01167.JPG
    DSC01200.JPG

    DSC01107.JPG
    DSC01118.JPG
    DSC01124.JPG                                    
    DSC01129.JPG
    DSC01131.JPG
    DSC01142.JPG
    DSC01146.JPG
    DSC01155.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    21-08-2015 om 13:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 20/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Renaat Demeter.jpg 

       Renaat Demeter


    Donderdag 20/08/2015 ERPE-MERE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km - 43,98 km/h

    Aantal deelnemers: 115

    1 MCNALLY Mark GBR MADISON GENESIS

    2 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    5 STENUIT Robin WANTY

    6 STEWART Thomas GBR MADISON GENESIS

    7 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    8 CRONSHAW Mathew GBR MADISON GENESIS

    9 FORFANG Ole NOR TEAM RINGERIKS - KRAFT

    10 CHRISTIE Jason NZL AVANTI RACING TEAM

    26 STALLAERT Joeri CIBEL

     

    20/08/2015 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN - SINAAI (O) - U23 - Interclub – Rit 2 - 150 km

    Aantal deelnemers:

    1 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    2 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    3 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    6 OLIEBOS Jordy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 KRIGBAUM Mathias DEN LOTTO SOUDAL

    8 SINT NICOLAAS Tristan NED DRC DE MOL

    9 POWLESS Neilson USA USA NATIONAL TEAM

    10 VAN RUYMBEKE Thieme ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    31 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    53 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    141 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    147 VAN OSSELAER Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    158 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    162 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM


    20/08/2015
    EVERGEM-BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42,65 km/h

    Aantal deelnemers: 70

    1 RENAAT DEMETER uit Lochristi DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2 SLOOF Jordi NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 WYTINCK Niels DMC- CYCLING TEAM

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 ROTTY Glenn CIBEL

    8 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    9 BUYSSE Jos C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    17 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    23 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    24 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    26 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL

    57 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM


    20/08/2015
    KORTEMARK-EDEWALLE (W) - Juniores - 84 km - 40,25 km/h

    Aantal deelnemers: 73

    1 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 BULLEY Lewis GBR VELOCITY GLOBALBIKE

    4 OSTYN Arthur CT SPIDER KING IEPER

    5 OSTYN Kenzy CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 CLEMENTS Matthew GBR CAPFITS BIKES

    8 VANDERBEKEN Brent VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 WARNEZ Michiel VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 CORNETTE Ewout C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    21-08-2015 om 13:27 geschreven door kenny


    20-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 23/08/2015 - RIT 10 TTC RONDE 2015 TE MOERBEKE
    TTC 10.jpg

    Bron: TTC Bestuur

    20-08-2015 om 16:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE DE KLINGE VAN WOENSDAG 19/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE DE KLINGE VAN WOENSDAG 19/08/2015     


    Woensdag 19/08/2015 DE KLINGE SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 42,45 km/h

    Aantal deelnemers: 39

    1 JORI VAN STEENBERGHEN uit De Klinge CIBEL

    2 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 SMET Guy CIBEL

    7 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    8 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    9 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    10 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    11 MAES Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    12 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    14 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    18 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    23 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    24 ROMBAUT Wim ARROW CYCLING TEAM

    26 BOGAERT Sammy INDIVIDUEEL
    1-DSC01058.JPG
    Podium te De Klinge met winnaar Jori Van Steenberghen, Hans Dekkers en Tony Heirbaut.

    1-DSC01044.JPG
    1-DSC01052.JPG
    1-DSC01074.JPG
                            Winnaar Jori Van Steenberghen met de bloemen.
    1-DSC01080.JPG
                                            Winnaar Jori Van Steenberghen.
    1-DSC01093.JPG                                        
    1-DSC00998.JPG
    Aankomst van winnaar Jori Van Steenberghen voor Hans Dekkers en Tony Heirbaut.
    1-DSC01002.JPG
    Tony Heirbaut spurt naar de 3de plaats voor Mathias De Witte, Angelo Van Den Bossche
    en Guy Smet.
    1-DSC00986.JPG
                                            De spurt van het peloton.
    1-DSC00847.JPG
    1-DSC00960.JPG
    1-DSC00943.JPG
    1-DSC00937.JPG
    1-DSC00900.JPG 1-DSC00935.JPG
                             Willem De Greyt                                                        Willem De Greyt en Kristof Dhollander.
    1-DSC00893.JPG
    1-DSC00890.JPG
                                                Guy Smet op kop.
    1-DSC00888.JPG
    1-DSC00879.JPG
    1-DSC00877.JPG
                                                 Guy Smet uit Kruibeke.
    1-DSC00869.JPG
    1-DSC00863.JPG
    1-DSC00856.JPG
                                                  Vooraan Vincent Maes.

    1-DSC00837.JPG
                                         Robby Meul en Tony Heirbaut.
    1-DSC00831.JPG
    1-DSC00811.JPG
                                        Rechts Bryan Cap uit Rupelmonde.
    1-DSC00809.JPG
    1-DSC00788.JPG
    1-DSC00787.JPG
    1-DSC00785.JPG
    1-DSC00759.JPG
                               In het midden Gregory Franckaert uit Kallo.
    1-DSC00747.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te De Klinge met 39 deelnemers.

    1-DSC00719.JPG
    1-DSC00728.JPG
    1-DSC00763.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    20-08-2015 om 16:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 19/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JORI VAN STEENBERGHEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Jori Van Steenberghen KOP 2015.jpg 

    Jori Van Steenberghen


    Woensdag 19/08/2015 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - U23 - Interclub – Rit 1 – 155 km

    Aantal deelnemers: 170
    1 SIX Franklin COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    2 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    3 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    4 HAEMELS Bavo KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    5 ANECA Ciske MIX1 FCP-GLASCENTRA - KVC DEINZE

    6 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    7 WYTINCK Gianni CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    8 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM

    9 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    10 HENDRICKX Maarten NED TWC HET SNELLE WIEL

    25 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    121 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    126 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    144 DE WEERDT Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    155 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    167 VAN OSSELAER Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    19/08/2015 DE KLINGE SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 42,45 km/h

    Aantal deelnemers: 39

    1 JORI VAN STEENBERGHEN uit De Klinge CIBEL

    2 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 SMET Guy CIBEL

    7 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    8 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    9 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    10 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    11 MAES Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    12 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    14 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    18 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    23 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    24 ROMBAUT Wim ARROW CYCLING TEAM

    26 BOGAERT Sammy INDIVIDUEEL

     

    19/08/2015 RUISELEDE (W) - Elite z.c./U23 - 110,6 km - 43,76 km/h

    Aantal deelnemers: 52

    1 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    2 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    3 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 DESMET Jani CT RUWOMAT - VERMEEREN

    6 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 DEBOOT Bruce ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9 FORD Martin GBR BOWPHISH BONTRAGER

    10 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

     

    19/08/2015 TORHOUT (W) - Elite zc/U23 - 127,4 km - 42,13 km/h

    Aantal deelnemers: 63
    1 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TREK RT

    2 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3 VANDENBOGAERDE Jens AN POST - CHAINREACTION

    4 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    5 VERDOOLAEGHE Bryan COLBA SUPERANO HAM

    6 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    8 BOUTTÉ Jordy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    10 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    20-08-2015 om 15:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 19/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 9°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Sander De Pestel.jpg 

     Sander De Pestel

    Woensdag 19/08/2015 GEETBETS (B) - Juniores - 85 km - 44,29 km/h

    Aantal deelnemers: 74

    1 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 CARTER Thomas NZL DIJLESPURTERS MECHELEN

    5 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    7 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 TASSET Marvin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 BERO Wallace VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

     

    19/08/2015 MERE (O) - Juniores - 98 km - 44,86 km/h

    Aantal deelnemers: 81

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DE PLUS Jasper VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    6 GOETHALS Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 DE JAEGER Nick WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT

    15 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    45 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    19/08/2015 BILZEN (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 38,05 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 VAN TRICHT Stan

    2 DE LIE Axel

    3 GALICIA Seppe

    4 MARIS Elias

    5 DELWICHE Kilian

    6 EUSSEN Bjarne

    7 CHRISTIAENS Regis

    8 LOOS Stef

    9 BRUGMANS Rick NED

    10 VAN ESCH Jarno NED

    19/08/2015 RUISELEDE (W) - Nieuwelingen - 63,2 km - 38,94 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 TILLETT James GBR PARAMOUNT

    2 RHYS Britton GBR PARAMOUNT

    3 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 BURKE Matthew GBR PARAMOUNT

    6 DERYCKERE Ruben ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 GAUSSIN Anthony YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 VERSLYPE Theo CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    9 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 RAECKE Jari VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    27 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    42 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    55 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    19/08/2015 ANGREAU – Testrijdrit

    Aantal deelnemers:

    20-08-2015 om 15:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 19/08/2015

    vwf.JPG








    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 13°Seizoenszege in de Reeks C !!!
    Geert Van Speybroeck 2015.jpg 

    Geert Van Speybroeck


    Woensdag 19 Augustus – GIJZEGEM


    A-reeks
    - 72km - 1h40
    1.Gillian VAN RIJMENANT
    2.Bart Tribaut
    3.Pieter De Paepe
    4.Koen Van Geyt
    5.Gianni Cooman (Oordegem)
    6.Robin Van Goethem
    7.Bjorn Lison
    8.Ward Boelaert
    9.Ruben Broeckaert
    10.Gregory Camerlinckx

    B-reeks
    – 72 km - 1h44
    1.Peter VAN DAMME
    2.Andy De Backer
    3.Ken Van Reeth (Mariekerke)
    4.Peter De Corte
    5.Stefaan Paridaens
    6.Mirko D'Annibale
    7.Andy Van Eesbeek
    8.Bart Van Vlierberghe (Lokeren)
    9.Stefan Verhaeghe
    10.Stijn Gidé (Sinaai)

    C-reeks
    – 56 km - 1h19
    1.Philip LAMPAERT
    2.Peter Verhofstadt (Berlare)
    3.Koen De Bosscher (Kalken)
    4.Danny Saelens
    5.Michael Naessens
    6.Thierry Lampe
    7.Peter Neels (Kruibeke)
    8.Franky Weemaes (Melsele)
    9.Xavier Huon
    10.Eddy Coveliers

    D-reeks – 56 km - 1h22
    1.GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)
    2.Peter Huyghe
    3.Gino Primo (Gent)
    4.Herman Proost (Turnhout)
    5.Ronny Paridaens
    6.Ronald Rents
    7.Patrick Bobelijn
    8.Lucien Van Den Brande
    9.Ruud Havermans
    10.Paul Fierens

    E-reeks
    – 48 km - 1h12
    1.Dirk VAN HOVE
    2.Martin Durnt
    3.Joost Pieters
    4.Marc Goossens (Mariakerke)
    5.Jan Van Den Brande
    6.Norbert Van Nuffel
    7.Dominique Turcksin
    8.Rudy Thomas
    9.Rony Govers
    10.Rene De Brucker

    F-reeks
    – 48 km - 1h16
    1.Eddy VANOPSTAL
    2.Johny Van Holen
    3.Eddy Van Puyenbroeck
    4.Florent De Leersnyder
    5.Jan Van Hove en Jean Blommaert (Hamme)
    7.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    8.Eddy Cobbaut
    9.Jos Vandermeulen
    10.Noël Burggraeve

    F+ -reeks -48 km - 1h16
    1.Gaston SANNEN
    2.Willy Teirlinck
    3.Jozef Saerens
    4.Etienne Vandenhouwe
    5.Ad Montforts
    6.Willy Mous
    7.Harry Kellenaars
    8.Julien Vyvey
    9.Andre Klep
    10.Hubert D'Hondt

    20-08-2015 om 15:00 geschreven door kenny


    19-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 19/08/2015

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Rudy Thysman en Patrick Deyaert vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 25 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Mooi zomerweer en dus ideale omstandigheden voor de midweek duurtraining. Aan kopmannen geen gebrek waardoor er een strak tempo werd opgelegd zodat iedereen goed kon volgen en af en toe eens een kopbeurt kon doen. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 km, het gemiddelde was goed voor 35,5 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Patrick Deyaert , Rudy Thysman , Marc De Smedt , Mister X , Dr.Frank De Winter , Leo Mares , Joris De Jonghe , Hugo Martens , Marc Veyt , Brent Van Moer , Jarno Liessens , Cedric Koppen , Geert Bultinck , Cornelis Van Der Haeven , Ludwig De Bock , Hank Mees , Pascal Brack , ??????? en Kenny Janssens.

    19-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    18-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE EVERGEM-WIPPELGEM VAN DINSDAG 18/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE EVERGEM-WIPPELGEM
    VAN DINS
    DAG 18/08/2015
         


    Dinsdag 18/08/2015 EVERGEM-WIPPELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 43,27 km/h

    Aantal deelnemers: 48

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    4 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    7 WYTINCK Niels DMC- CYCLING TEAM

    8 ROTTY Glenn CIBEL

    9 VAN HYFTE Steven DMC- CYCLING TEAM

    10 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    17 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    29 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    35 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    1-RITA0086.JPG 1-RITA0091.JPG
                         Winnaar te Evergem-Wippelgem Christophe Van Cauwenberghe met de bloemen en de supporters.
    1-RITA0093.JPG
    1-RITA0098.JPG
                Een woordje uitleg van winnaar Christophe Van Cauwenberghe.
    1-RITA0043.JPG
    Aankomst van winnaar Christophe Van Cauwenberghe voor Kristof Dhollander.
    1-RITA0050.JPG
    De spurt voor de 4de plaats met Guy Ten Hartog voor Tim Vercauteren en Steven
    Caethoven.
    1-RITA0054.JPG
    1-RITA0075.JPG
                                            De spurt van het peloton.
    1-DSC00684.JPG
                         Alexander De Keersmaeker probeert nog een late aanval.
    1-DSC00663.JPG
    1-DSC00652.JPG
    1-DSC00610.JPG
                               In de aanval Christophe Van Cauwenberghe.
    1-DSC00609.JPG
                                 Kristof Dhollander en Joeri Persoon.
    1-DSC00605.JPG
    1-DSC00590.JPG
    1-DSC00588.JPG
                                            Renaat Demeter in de aanval.
    1-DSC00576.JPG
    1-DSC00573.JPG
                                    In 2de positie Glenn Rotty uit Verrebroek.
    1-DSC00571.JPG
    1-DSC00568.JPG
                                Kristof Dhollander en Glenn Rotty.
    1-DSC00556.JPG
    1-DSC00549.JPG
                                      Glenn Rotty en Guy Ten Hartog.
    1-DSC00535.JPG
    1-DSC00525.JPG
    1-DSC00523.JPG
    1-DSC00518.JPG
    1-DSC00512.JPG
    1-DSC00506.JPG
    1-DSC00501.JPG
                                   Alexander De Keersmaeker uit Kruibeke.
    1-DSC00491.JPG
    1-DSC00483.JPG
    1-DSC00480.JPG
    1-DSC00479.JPG
     Start van de Elite z.c. & Beloften te Evergem-Wippelgem met 48 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    18-08-2015 om 22:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 18/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 18/08/2015
    ZOTTEGEM (O) - Men Elite UCI - 190,1 km

    Aantal deelnemers: 187

    1 DEHAES Kenny LOTTO SOUDAL

    2 DEMOITIE Antoine WALLONIE - BRUXELLES

    3 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 DE BIE Sean LOTTO SOUDAL

    6 STALLAERT Joeri CIBEL

    7 GROENEWEGEN Dylan NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    8 MOL Wouter NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    9 VAN ZUMMEREN Stef VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    10 MCNALLY Mark GBR MADISON GENESIS

    13 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    27 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    44 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    47 NAESEN Lawrence CIBEL

    67 CALLEBAUT Kevin WANTY - GROUPE GOBERT

    70 DE DECKER Bjorn CIBEL

    81 GEERINCK Jens CIBEL

    112 GEERINCKX Ruben COLBA - SUPERANO HAM


    18/08/2015
    OMLOOP VAN DE GRENSSTREEK WERVIK (W) – Interclub Elite z.c./U23 – 159 km

    Aantal deelnemers:

    1 DELTOMBE Kevin LOTTO SOUDAL

    2 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    3 WASTYN Emiel MIXTE1 CT 2020 / VERANDA WILLEMS

    4 BOSMANS Tom VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    6 VAN GESTEL Dries LOTTO SOUDAL

    7 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    8 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    9 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

     

    18/08/2015 BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,18km/h 

    Aantal deelnemers: 81

    1 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 CRABBÉ Arno KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    3 VAN GORP Yves ZANNATA CYCLING TEAM

    4 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 WYNANTS Nick PROFEL - UNITED C.T.

    6 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 CUMPS Ruben ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VAN AERT Jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 DEMOLDER Thomas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    27 VAN BUGGENHOUT Joeri W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    31 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    18/08/2015 EVERGEM-WIPPELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 43,27 km/h

    Aantal deelnemers: 48

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    4 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    7 WYTINCK Niels DMC- CYCLING TEAM

    8 ROTTY Glenn CIBEL

    9 VAN HYFTE Steven DMC- CYCLING TEAM

    10 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    17 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    29 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    35 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

     

    18/08/2015 LANGEMARK (MADONNA) (W) - Juniores - 84 km - 39,5 km/h 

    Aantal deelnemers: 59

    1 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING IEPER

    2 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 CORNETTE Ewout C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 HEANEY Marc IRL CAM WHEELERS

    6 BOGAERT Mathieu CT SPIDER KING IEPER

    7 CLARKE Cathal IRL NEWRY WHEELERS

    8 DELOOF Senne ISOREX CYCLING TEAM

    9 DEBUYSERE Wannes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

     

    18/08/2015 WERVIK (W) - Amateurs + Masters – 57 km

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 18 – 41,41 km/h

    1 SEGHERS Thomas

    2 DURY Davy

    3 CLEMME Kevin

    4 LIEFOOGHE Bert

    5 DECAESSTECKER Tom

    6 NOTERMAN Bill

    7 CALLEMEIN Pieter

    8 MICHELS Geoffrey

    9 DEBAERE Giovanni WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 LOWAGIE Tim


    Masters B - deelnemers: 12 – 41,29 km/h

    1 MICHELS Pedro

    2 NAESSENS Michael ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    3 CAEL Wouter

    4 LEEUWERCK Frederic

    5 ROOSE Geert

    6 DEBOUTTE Emmanuel

    7 MILLEVILLE Vincent

    8 D´HOOGHE Wim TEAM CABRA MONTÉS

    9 CARETTE Bart

    10 DELBART Vincent


    Masters C - deelnemers: 11 - 41,2 km/h

    1 VAN EYNDT Jozef ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 WATTENY Patrick WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 DE SMEYTERE Mario

    4 LUST Denis

    5 DEPREZ Dirk

    6 VANTOMME Johan

    7 BERTIER Rudy

    8 DEPREITERE Eddy

    9 MORTIER Luc

    18-08-2015 om 21:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KIDS TOUR BERLIJN ASPIRANTEN 2015
    Rudyco ASp.jpg

    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    18-08-2015 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 18/08/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Dinsdag 18/08/2015
    WIELERCENTRUM ANTWERPEN (WILRIJK) (A) - Piste - Aspiranten en miniemen

    Aantal deelnemers:

    18-08-2015 om 13:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN & AMATEURS & MASTERS TE OVERMERE-BERLARE VAN MAANDAG 17/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN & AMATEURS & MASTERS TE OVERMERE-BERLARE VAN MAANDAG 17/08/2015     


    Maandag 17/08/2015 OVERMERE-BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 98 km - 40,71 km/h

    Aantal deelnemers: 52

    1 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    2 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    4 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 BRUYERE Bruno INDIVIDUEEL

    10 DE PAEPE Pieter HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    12 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    13 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    14 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    15 COOMAN Mauro DAGPAS

    19 NEELS Peter DAGPAS

    23 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    33 VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    40 COVENTS Pieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    1-RITA9901.JPG
                   Overhandiging van de bloemen aan winnaar Jordy Vermeire.

    1-RITA9917.JPG
    Winnaar te Overmere-Berlare Jordy Vermeire met de bloemen en de supporters.
    1-RITA9908.JPG
              Winnaar Jordy Vermeire en de 3de Peter Verhofstadt uit Berlare.
    1-RITA9909.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Jordy Vermeire.
    1-RITA9923.JPG
                            De 3de Peter Verhofstadt met al de supporters.
    1-RITA9867.JPG                              
                                  Aankomst van winnaar Jordy Vermeire.
    1-RITA9863.JPG
            Aankomst van winnaar Jody Vermeire die solo de aankomst bereikt.
    1-RITA9868.JPG
                               Aankomst van Renaat Demeter die 2de werd.
    1-RITA9870.JPG
                             Aankomst van Peter Verhofstadt die knap 3de werd.
    1-RITA9871.JPG
    De spurt voor de 4de plaats met Steven De Landtsheer voor Laurens Poelman,
    Tim Vercauteren, Guy Ten Hartog en Jeroen Das.
    1-RITA9512.JPG
    1-RITA9821.JPG
    1-RITA9805.JPG
    1-RITA9751.JPG
    1-RITA9726.JPG
    1-RITA9718.JPG
    1-RITA9681.JPG
                                       In 2de positie Peter Neels uit Kruibeke.
    1-RITA9678.JPG
                                              Vooraan Gianni Cooman.
    1-RITA9674.JPG
    1-RITA9669.JPG
    1-RITA9665.JPG
    1-RITA9623.JPG
                                            Rechts Jonathan Van Kerckhove.
    1-RITA9600.JPG
                                   Mattias Nys en Tim Vercauteren.
    1-RITA9545.JPG
                                       Vooraan Koen De Bosscher uit Kalken.
    1-RITA9536.JPG
                                      Op kop Mattias Nys voor Jeroen Das.
    1-RITA9532.JPG
                    Jordy Vermeire voor Tim Vercauteren en Guy Ten Hartog.
    1-RITA9515.JPG
    1-RITA9505.JPG
    1-RITA9501.JPG
                                               Op kop Renaat Demeter.
    1-RITA9490.JPG
    1-RITA9466.JPG
        Start van de Elite z.c. & Beloften te Overmere-Berlare met 52 deelnemers.

    1-RITA9449.JPG

                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    18-08-2015 om 13:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 17/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan PREBEN VAN HECKE met zijn 3°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Preben Van Hecke 1.jpg 

      Preben Van Hecke


    Maandag 17/08/2015 DERNYCRITERIUM ´S GRAVENWEZEL (A) - Elites m.c./z.c./U23 – 29'38"

    Aantal deelnemers: 11 - FINALE

    1 PREBEN VAN HECKE uit Berlare TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    3 BOUCHER David FDJ

    4 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    5 CAMPENAERTS Victor TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 PIRIUS Hans GER RV GERMANIA

    7 GARDEYN Gorik VERANCLASSIC-EKOI

    8 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    9 PONS Gaëtan WALLONIE-BRUXELLES

    10 PESTIAUX Loïc WALLONIE-BRUXELLES

     

    17/08/2015 GEETBETS (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42 km/h

    Aantal deelnemers: 39

    1 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    2 HELMINEN Matti FIN ZANNATA CYCLING TEAM

    3 TOELEN Alex WSC HAND IN HAND BAAL

    4 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    5 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 SCHILS Dominic GBR ZANNATA CYCLING TEAM

    7 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    8 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    9 LAMB Ross GBR BEESTON

    10 VAN CAUWENBERGH Yentl INDIVIDUEEL

     

    17/08/2015 MERE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 46,43 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    2 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    3 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    4 BOGAERT Steven HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    5 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    7 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    9 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 VAN DE WALLE Goran TEAM VAN DER VURST - HIKO


    17/08/2015
    KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 44,18 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 SEGERS Gert SPORT EN MOEDIG GENK

    2 LOTZ Stephan NED ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 KRUSCHEWSKI Fabian GER RSV DORDMUND-NORD

    4 SYDLIK Benjamin GER TWC TEMPO VELDHOVEN

    5 VAN HELDEN Luuk NED TWC MAASLANDSTER

    6 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    7 STIJNS Wayne NED TWC DE MAASLANDSTER

    8 LOOZEN Luc NED MAASLANDSTER

    9 VAN LOON Nol NED TML DOMMELSTREEK

    10 STEUTEN Roy NED TWC DE KEMPEN

     

    17/08/2015 MOORSLEDE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 67,5 km - 38,19 km/h

    Aantal deelnemers: 44

    1 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2 ROSSEEL Ricky S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    3 BOUTTÉ Jordy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    4 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    5 CAUWELIER Thijs INDIVIDUEEL

    6 MOLLY Kenny SPECIALIZED FUNDACION ALBERTO CONTADOR

    7 VANDAELE Philip GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    8 DE RUYSSCHER Dante SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT

    10 VANDENHEEDE Brecht WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    17/08/2015 OVERMERE-BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 98 km - 40,71 km/h

    Aantal deelnemers: 52

    1 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    2 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    4 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 BRUYERE Bruno INDIVIDUEEL

    10 DE PAEPE Pieter HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    12 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    13 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    14 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    15 COOMAN Mauro DAGPAS

    19 NEELS Peter DAGPAS

    23 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    33 VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    40 COVENTS Pieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    17/08/2015 BALEGEM (O) - Juniores – 91,3 km - 37,81 km/h

    Aantal deelnemers: 43

    1 VERLEYS DONK Thomas AUS WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE KEUKELEIRE Frederic APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 CLARKE Ian USA WASHINGTON CT

    5 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    8 VERDONCK Tibo ISOREX CYCLING TEAM

    9 VAN HOOREBEKE Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10 DE VRIES Jan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    41 DE RAEVE Jordy PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18-08-2015 om 13:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG TTC RONDE 2015 - RIT 9 TE HAASDONK VAN MAANDAG 17/08/2015

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    TTC 9 foto 2.jpg
    Maandag 17/08/2015 – TOERISTEN HAASDONK – Rit 9 TTC RONDE 2015 

    Aantal deelnemers: 74

    1-Tom Van Loon

    2-Benjamin De Baere

    3-Dennis Mijnsbergen

    4-Rudi Geeraert

    5-Jimmy Segers

    6-Niko Cools

    7-Bart Vermeiren

    8-Stijn Bekaert

    9-Wim Vanderveken

    10-Kevin D'hoe

    11-Tim Wagemans- 12-Wim Meir- 13-Koen Martens- 14-Glenn Buyl- 15-Kurt Van Den Plas- 16-Jimmy Verrezen- 17-Kris Smet- 18-Hans Keyken- 19-Stefaan Leenaerts- 20-Kristof Wilms- 21-Johan Driesen- 22-Evert Van Poucke- 23-Guido Aendenboom- 24-Jurgen Van Havere- 25-Evert Heirbaut- 26-Wim Van Craenenbroeck- 27-Joeri Varewyck- 28-Peter Van Mosselvelde- 29-Tom Van San- 30-Johan Nijs- 31-Guido Spanoghe- 32-Francis De Baere- 33-Wim Bas- 34-Glenn Van Hautekerke- 35-Marnix De Roos- 36-Jeroen Duym- 37-Tommy Van Osselaer- 38-Gregor Strobbe- 39-Wim De Cleen- 40-Björn Heyndrickx- 41-Daan Smetryns- 42-Freddy Van Camp- 43-Kris Van Severen- 44-Dominiek Porte- 45-Erik Verley- 46-Wim Vanberghen- 47-Koen Van Havermaet- 48-Matthias Maes- 49-Andy Landtsheer- 50-Filip Van Goethem- 51-Eddy Van Bogaert- 52-Peter Van Goethem- 53-Tom Swartelé- 54-Jurgen De Beule- 55-Jim Mariën- 56-Vincent Van Damme- 57-Tom Van Osselaer- 58-Kenny Ceusters- 59-Gunther Hanssen- 60-Johan De Rop- 61-Tom Van Eyck- 62-Mathias D'Hooghe- 63-Davy Heylen- 64-Claudio Rizzo- 65-Peter Dierks- 66-Patrick De Beule- 67-Evert Verbraak- 68-Dirk Bryssinckx- 69-Mario Bolssens 70-Joeri Verbruggen- 71-Tim De Doncker- 72-Vincent Van Hooste- 73-Steven Vermeulen- 




    Proficiat aan KEVIN WULLAERT met zijn Zege bij de Recreanten -35 jaar !!!


    TTC 9 foto 1.jpg 

    RECREANTEN -35 jaar - HAASDONK

    Aantal deelnemers: 53

    1-Kevin Wullaert

    2-Kenneth De Bruyn

    3-Jente Samson

    4-Jan Smet

    5-Toon Van Durm

    6-Koen Jongenelen

    7-Kenny Wullaert

    8-Daniël Van Goethem

    9-Kenny De Permentier

    10-Yannick Hannes

    11-Thomas Pauwels 12-Wannes Haegeman 13-Manu Cattrysse 14-Nico Verhoeven 15-Sam De Beule 16-Jan De Cock 17-Tony Burm 18-Stijn Boons 19-Robbin Vermeulen 20-Alex Mertens 21-Tim Poelman 22-Stijn Severyns 23-Maarten Van Mieghem 24-Nico Van Osselaer 25-Glenn Van Huffel 26-Guy Mannens 27-Nick Felix 28-Thierry Van Osselaer 29-Kevin De Vogelaer 30-Patrick Van de Walle 31-Bjorn Geysels 32-Maarten Raman 33-Daan De Coninck 34-Stephan De Plucker 35-Sam Van Mele 36-Wouter Blokland 37-Geert Van Eyndhoven 38-Koen Van Belle 39-Nick Wuyts 40-Davy Baeyens 41-Kenny Van Osselaer 42-Bart Daelman 43-Kim Van Muylem 44-Christof De Bruyne 45-Tim Verhelst 46-David De Baer 47-Domien Baert 48-Pieter-Jan Willems 49-Yannick Begas 50-Dean Bolssens 51-Fabrizio Polizzi 52-Jens Mertens




     

    RECREANTEN +35 jaar - HAASDONK

    Aantal deelnemers: 42

    1-Guy Bogaert

    2-Keny Wille

    3-Patrick De Wit

    4-Filip Van Steirteghem

    5-Gunther Haverhals

    6-Marc Hayen

    7-Stefan De Cock

    8-Gerrit Smet

    9-Dave Horrevorst

    10-Peter Van Damme

    11-Davy Marin 12-Edwin Scheveneels 13-Rudi Van Roy 14-Stefaan Heirman 15-Nick Vercammen 16-Luc De Cauwer 17-Bert Apers 18-Kris Vermeulen 19-Danny Van Havenbergh 20-Patrik Van Stappen 21-Peter Devos 22-Jan Van den Bergh 23-Robrecht Vos 24-Frank Verlooy 25-Manno Duym 26-Frederik Van Driessche 27-Koen Vermeulen 28-Patrick Fransen 29-Rudi Coppens 30-Steven Smits 31-Tim Van Hoecke 32-Danny Bogaert 33-Jan Michiels 34-Wim De Keulenaer 35-Hendrik Lewyllie 36-Benny Van Damme 37-Rudy Van de Perre 38-Joost Deklerck 39-Luc Staes 40-Philip Smet

    18-08-2015 om 13:48 geschreven door kenny


    17-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE GREMBERGEN VAN ZONDAG 16/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE GREMBERGEN VAN ZONDAG 16/08/2015     


    Zondag 16/08/2015 GREMBERGEN (DENDERMONDE) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km – 42,79 km/h
    Aantal deelnemers: 87

    1 BIERMANS Jenthe SEG RACING

    2 GEERINCK Jens CIBEL

    3 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    4 COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    6 ONGENA Thomas CIBEL

    7 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 OPSOMER Arne ASFRA RACING TEAM

    10 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    11 NAESEN Lawrence CIBEL

    27 GOOSSENS Kenny CIBEL

    36 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    42 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    45 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL

    47 DE WEERDT Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    51 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    52 LEUS Jelle PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    53 VAN MEIRVENNE Jan WK NOORD-WEST-BRABANT

    59 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    63 ONGENA Matthias CIBEL

    66 VAN REETH Ken TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    71 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
    1-RITA9440.JPG
     Winnaar te Grembergen Jenthe Biermans met de bloemen en de supporters.
    1-RITA9423.JPG
                      Winnaar Jenthe Biermans en de 2de Jens Geerinck.
    1-RITA9434.JPG
                              Een woordje uitleg van de 2de Jens Geerinck.
    1-RITA9444.JPG
    1-RITA9345.JPG
                 Aankomst van winnaar Jenthe Biermans voor Jens Geerinck.
    1-RITA9344.JPG
          De spurt voor de 1ste plaats tussen Jenthe Biermans en Jens Geerinck.
    1-RITA9354.JPG
    1-RITA9367.JPG
                                            De spurt van het peloton.
    1-RITA9281.JPG
    1-RITA9261.JPG
    1-RITA9237.JPG
    1-RITA9232.JPG
    1-RITA9179.JPG
    1-RITA9154.JPG
    1-RITA9121.JPG
    1-RITA9088.JPG
    1-RITA9084.JPG
                                           Op kop Danny Peeters uit Temse.
    1-RITA9072.JPG
    1-RITA9060.JPG
    1-RITA9052.JPG
    1-RITA9022.JPG
    1-RITA8941.JPG
    1-RITA8920.JPG
    1-RITA8895.JPG
    1-RITA8893.JPG
    1-RITA8891.JPG
    1-RITA8868.JPG
    1-RITA8857.JPG
    1-RITA8826.JPG
    1-RITA8807.JPG
    1-RITA8798.JPG
    1-RITA8788.JPG
    1-RITA8781.JPG
    1-RITA8758.JPG
    1-RITA8755.JPG         
            Start van de Elite z.c. & Beloften te Grembergen met 87 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    17-08-2015 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 17/08/2015

    VWV 2015.jpg
    Maandag 17/08 GROOT-LO (2223) – Café Vitesseduif – Kapelstraat 46
    Info: 0489/92 51 86

     

    C/D/E = 17u15 = 59,8 km = 13 ronden van 4,6 km
    A/B = 19u00 = 87,4 km = 19 ronden van 4,6 km

    17-08-2015 om 19:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/08/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BENNY VAN BUYNDER met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Proficiat aan BENJAMIN DE BAERE met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Benny Van Buynder.jpg    Benjamin De Baere.jpg

    Benny Van Buynder    Benjamin De Baere

     

    Zondag 16 Augustus 2015 - MERELBEKE (9820)

    Catg.A – 72 km – 96 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Spyns Pieterjan

    3-Vandenbussche Ron

    4-De Ridder Glenn

    5-Verschraegen Krijn

    6-De Smet Dries

    7-Maes Jef

    8-Minnaert Michiel

    9-Van Geyte Jeroen

    10-Bultynck Isaak

    26-Perriëns Philippe

    38-Van Kerchove Jonathan

    41-De Sutter Maxime

    44-Maes Bryan

    45-De Bock Yoni

    46-Van Wiele Yannick

    49-De Bock Jelle

    61-Mannens Steven

    76-Van Vlierberghe Bart

    79-Van Driessche Ward

    82-Van Broeck Gino

     

    A & Toeristen samen = 136 renners !!!

     

    Catg.B – 65 km – 80 deelnemers – 42,8 km/h

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-D'Haese Yannick

    3-Savat Nico

    4-Cooman Jerry

    5-Vermassen Peter

    6-Lampaert Philip

    7-Primo Gino

    8-Van Eesbeek Andy

    9-Raes Pascal

    10-Saelens Danny

    11-Weemaes Franky

    12-Verschelden Steven

    14-Rombaut Wim

    15-Van De Perre Lieven

    19-Hoes Andy

    20-Van Roeyen Dave

    23-Rabout Rudi

    31-De Vlieger Sven

    32-Van Raemdonck Kurt

    37-Bultynck Geert

    41-Smet Kris

    49-Van Guyse Danny

    56-De Bock Benny

     

    B & C samen = 133 renners en massaspurt !!!

     

    Catg.C – 65 km – 53 deelnemers – 42,8 km/h

    1-BENNY VAN BUYNDER (Bornem)

    2-Goossens Marc

    3-Van Oyen Franky

    4-Bruyere Bruno

    5-de Baat Matti

    6-Steyvers Rudy

    7-Claus Etienne

    8-Watteny Patrick

    9-Braeckman Geert

    10-Ballet Peter

    12-Janssens Kenny (Melsele)

    14-Van Linden Hugo

    16-Cocquyt Patrick

    24-Staels Guido

    26-Cosijn Ronny

    27-Hereijgers Piet

    28-15-Nevejans Idesbald-

    29-Smet Geert

    34-Van Buggenhout Patrick

    36-Smet Benny

    37-Van Honsté Kris

    39-De Moor Arie

    40-Janssens Jozef

    46-Van Havere Jurgen

    48-Van Oyen Danny

    50-Mathys Dirk

     

    B & C samen = 133 renners en massaspurt !!!

     

    Catg.D – 50,4 km – 41 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Paridaens Ronny

    3-Vanopstal Eddy

    4-Heye Hilair

    5-Deneef Jozef

    6-Van Holen Johny

    7-Caethoven Hendrik

    8-Burggraeve Noël

    9-Snoeck Jan

    10-Claeys Jean-Pierre

    17-Coppers François

    28-Van Puyenbroek Eddy

     

    Dames – 50,4 km – 2 deelneemsters

    1-Van Kerckvoorde Vanessa (Oosteeklo)

    2-Geluk Yva

     

    Catg.E – 50,4 km – 34 deelnemers

    +65 jaar

    1-Luyten Felix (Zolder)

    2-Hoof Roger

    3-Beelaert Roger

    4-Van den Eeden Jef

    5-Vyvey Julien

    6-Laeremans Frank-Paul

    7-Luypaert Danny

    8-Van Den Borre Herman

    9-Vandersteen Erik

    10-Coudyzer Theo

     

    +70 jaar

    1-Vandenhouwe Etienne

    2-Sannen Gaston

    3-Mols Armand

    4-Klep André

    5-Knoops Frits

    6-Cornu Daniel

    7-Brouwers François

    8-Hensen Herman

     

    Toeristen – 72 km – 40 deelnemers

    1-BENJAMIN DE BAERE (Melsele)

    2-Van Der Veken Bart

    3-D'Hauwe Andy

    4-Van Acker Kevin

    5-Opsomer Sam

    6-Bruyninkcx Bart

    7-Noterman Bill

    8-Lammertyn Foeke

    9-Verloo Stijn

    10-D'Hoore Maarten

    15-Gerlo Tom

    18-Cooman Mauro

    25-De Cleen Wim

    17-08-2015 om 19:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 16/08/2015
    16/08/2015 ´S-GRAVENWEZEL (A) - Elite z.c./U23 – 112 km - 41,82 km/h
    Aantal deelnemers: 71
    1 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    2 MANNAERTS Jelle COLBA SUPERANO HAM

    3 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    5 BOSTERS Jurrien NED WV DE JONGE RENNERS

    6 RAEYMAEKERS Mattias V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 BINATENA Diego USA DRC DE MOL

    8 THYS Nico RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    15 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    17 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    38 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    51 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

     

    16/08/2015 BEKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,61 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 VAN DER HAEGHEN Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    6 GEYSEN Kurt VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    8 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    9 VERDOOLAEGHE Bryan COLBA SUPERANO HAM

    10 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER
     

    16/08/2015 EVERGEM-BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 41,64 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 DE DECKER Bjorn CIBEL

    3 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    4 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    5 FITZPATRICK Tom GBR DISS

    6 YECHEZKEL Aelaviv ISR CCC

    7 VLASSELAER Maarten PRORACE CYCLING TEAM

    8 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 DEMENYEV Hegor UKR KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    10 VAN DAMME Davy BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

      

    16/08/2015 LANGEMARK (MADONNA) (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 43,24 km/h

    Aantal deelnemers: 55

    1 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 MYNGHEER Daan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    4 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    5 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    6 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    7 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    8 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TREK RT

    9 CASIER Robbe VERANCLASSIC - EKOI

    10 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE


    16/08/2015
    SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Elite z.c./U23 - 108 km - 41,95 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM

    2 ZHIHUI Jiang CHN SEG RACING

    3 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    4 ELLIOTT William CAN TEAM NCCH

    5 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    6 WALSH Edward CAN RACER SPORTIF

    7 RUIJGH Rob NED TWC MAASLANDSTER

    8 HEMROULLE Johan BMC DEVELOPMENT TEAM

    9 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 STIJNS Wayne NED TWC DE MAASLANDSTER

    17-08-2015 om 19:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan RUBEN APERS met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Ruben Apers 2.jpg
         Ruben Apers 

     

    16/08/2015 – HONNELLES-ANGREAU – Juniores – 123 km – 41,92 km/h

    Aantal deelnemers: 188

    1 RUBEN APERS uit Vrasene ISOREX CYCLING TEAM

    2 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 HUYS Laurens ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 WARAS Corentin FRA TEAM OGS U-19 FORMATION

    5 WYDOOGHE Jaron AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 TASSET Marvin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 BRUNEL Alexys FRA SELECTION COMITE NORD

    9 MORTIER Julien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 LUND BRAYAN Thomas DEN YOUNG CYCLING TEAM VZW

    18 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    25 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    39 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    48 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    55 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    62 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    70 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    72 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT


    16/08/2015
    TIELT (W) - Juniores - 84 km – 39,85 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 VANDERBEKEN Brent VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 HEANEY Marc IRL CAM WHEELERS

    4 VANDEVYVERE Gauthier CT SPIDER KING IEPER

    5 CORNETTE Ewout C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6 D´HONDT Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHTJ

    7 NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9 BULLEY Lewis GBR VELOCITY GLOBALBIKE

    10 CLEMENTS Matthew GBR CAPFITS BIKES

    17-08-2015 om 19:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan YARNE VAN GIJSEGHEM met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Yarne Van Gijsegem.jpg  Runne Herregodts.jpg 

    Yarne Van Gijseghem        Rune Herregodts

    Zondag 16/08/2015 STEENDORP (TEMSE) (O) - Juniores - 89,4 km - 38,28 km/h

    Aantal deelnemers: 35

    1 YARNE VAN GIJSEGEM uit Denderhoutem VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 LEMBRECHTS Toon WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    4 VAN TENDELOO Lennert K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 LOOMANS Gertjan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 DE PROOST Dries DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    15 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    19 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    25 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM


    16/08/2015 OVERMERE-BERLARE (O) - Juniores - 91 km - 36,46 km/h

    Aantal deelnemers: 28

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren  VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 DE JAEGER Nick WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 DE WILDE Arno ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 LESCOUHIER Bert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    9 VAN DE WILLE Nick ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    12 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    15 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT


    16/08/2015
    MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Juniores - 89 km - 41,59 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 VAN DER MEER Noah NED WESTLAND WIL VOORUIT

    2 DANIELS Simon AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 GARRISON Ian USA TEAM SPECIALE

    4 BEARD Cameron USA SPECIALLIZED RACING

    5 KNOPPERT Martijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 PEMEN Diederik VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 BOELE Niels NED LRTV SWIFT

    8 RUIJMGAARD Yenti NED WESTLAND WIL VOORUIT

    9 RUIJGROK Thomas NED WV BARRHOPOORT

    10 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    16/08/2015 OOIKE (O) - Juniores - 81,6 km - 39,72 km/h

    Aantal deelnemers: 47

    1 DE JONGHE Jules CT SPIDER KING IEPER

    2 MONDELAERS Jarno AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 CLARKE Ian USA WASHINGTON CT

    4 CONNER Everett USA WASHINHTON CT

    5 GEIJS Vince NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    6 RONSIJN Bram KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 CLARKE Cathal IRL NEWRY WHEELERS

    8 MC GILL Scott USA WASHINGTON CT

    9 MOERMAN Jens ISOREX CYCLING TEAM

    10 VAN HOOREBEKE Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    11 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    17-08-2015 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 16/08/2015
    MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Nieuwelingen - 62,3 km - 41,22 km/h
    Aantal deelnemers: 77
    1 MCELROY Sean USA TEAM SPECIALIZED RACING

    2 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 VERVLOESEM Xandres DCM CYCLING TEAM

    4 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    5 CLOSE Ewan C USA COLE SPORT

    6 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 HENDRIKS Leco NED UWTC DE VOLHARDING

    9 VERBOOM Minne NED UWTC DE VOLHARDING

    10 GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    26 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT


    16/08/2015
    IZEGEM - KACHTEM (W) - Nieuwelingen - 69,6 km - 38,2 km/h

    Aantal deelnemers: 70

    1 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING IEPER

    4 KAKIZAKAI Eugene JPN TEAM EURASIA

    5 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING IEPER

    6 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 DE CLERCQ Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 MARTENS Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    16/08/2015
    OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen – 67,5 km - 40,44 km/h

    Aantal deelnemers: 82

    1 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VAN MULDERS Brent ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    5 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 BRYNAERT Andreas KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    42 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    44 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    49 NOENS Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17-08-2015 om 19:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 16/08/2015
    KNESSELARE (O) - Aspiranten
    12 jaar - deelnemers: 31

    1 HARTEEL Jelle ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VERREYDT Kobe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 RODRIGUEZ DA SILVA Mathéo ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 COECKELBERGHS Robbe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    17 BROSENS Kyano VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers:
    32

    1 VAN HOUT Luca KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VAN ZANDE Devin KTC-CYCLING TEAM

    3 VERGOTE Diel VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 DE POOTER Dries KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 SIEMONS Kobe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    13 MAES Alec PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 LEFEBRE Jonas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers:
    46

    1 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    2 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 GROOTJANS Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 GROSEMANS Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    31 VAN BASTELAERE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers:
    3

    1 DE KEYSER Emke WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    2 VAN DE PAAR Ines KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 LAMBRECHT Justine ASFRA RACING TEAM

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 BROUWERS Julie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 KEMPS Stephanie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 QUINTENS Maite LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 6

    1 SCAVONE Dina KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 MICHIELSEN-STEVENS Laura KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 CALLEBAUT Chadia K.V.C. DEINZE VZW

    5 GOVAERT Jana HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    6 SIEMONS Maud W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    17-08-2015 om 19:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 16/08/2015 – HAASDONK - Gentlemen
    Gentlemen Heren - deelnemers: 38 – 45 km

    1 VAN ACKER Hans

    2 APERS Bert

    3 COPPENS Rudi

    4 DE COCK Jan