.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/08/2015

    waod_3.jpg
    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.E +65 jaar !!! 

    Roger Hoof KOP 2014.jpg
             Roger Hoof

     

    Zaterdag 15 Augustus 2015 - SIJSELE (8340) - KAMPIOENSCHAP VAN BELGIE CATEGORIE D

    Catg.D – 64 km – 24 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Lap Hans

    3-Snoeck Jan

    4-De Vos Rony

    5-Durant Martin

    6-Tas Helmuth

    7-Wauters Denis

    8-Heye Hilair

    9-De Naeghel Jozef

    10-Standaert Robert

    13-Coppers François

    18-Verhelst Walter

    22-De Gucht Etienne

    24-Cornelis Hendrik

     

    Catg.E – 64 km – 8 deelnemers

    +65 jaar

    1-ROGER HOOF (Sint-Niklaas)

    2-Vyvey Julien

    3-Van Imschoot Roland

    4-Hermans Luc

    5-Van Den Borre Herman

    6-Pieters Roland

    7-Lockefeir Marinus

     

    +70 jaar

    1-Brouwers François

    16-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    15-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE HAASDONK VAN ZATERDAG 15/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE HAASDONK VAN ZATERDAG 15/08/2015     


    Zaterdag 15/08/2015 HAASDONK (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 SANDER CORDEEL uit Stekene VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    3 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    4 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    6 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 SMET Guy CIBEL

    8 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    13 GOOSSENS Kenny CIBEL

    16 ROTTY Glenn CIBEL

    18 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    20 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    21 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    28 ROMBAUT Wim ARROW CYCLING TEAM

    1-RITA8722.JPG
        Winnaar te Haasdonk Sander Cordeel met de bloemen en de supporters.
    1-RITA8729.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Sander Cordeel.
    1-RITA8676.JPG
              Aankomst van winnaar Sander Cordeel die solo de meet bereikt.
    1-RITA8678.JPG
                                     Aankomst van de 2de Tony Heirbaut.
    1-RITA8683.JPG
                              Aankomst van Nicolas Vereecken die 3de werd.
    1-RITA8684.JPG
                                  De 4de plaats was voor Elias Van Breussegem.
    1-RITA8687.JPG
      Johannes De Paepe kwam als 5de aan voor Joeri Persoon en Guy Smet.
    1-RITA8693.JPG
    De spurt voor plaats 8 met Kristof Dhollander voor Tim Vercauteren en Guy Ten Hartog.
    1-RITA8538.JPG
    1-RITA8529.JPG
    1-RITA8513.JPG
                         De 2 koplopers Tony Heirbaut en Sander Cordeel.
    1-RITA8494.JPG
    1-RITA8491.JPG
    1-RITA8452.JPG
    1-RITA8444.JPG
    1-RITA8415.JPG
                                   Mattias Nys in volle inspanning.
    1-RITA8399.JPG
               In 2de positie Tim Vercauteren en Wim Rombaut uit Stekene.
    1-RITA8394.JPG
                                         Kenny Goossens uit Sinaai.
    1-RITA8379.JPG
    1-RITA8361.JPG
                        In 2de positie Kristof Dhollander voor Sven Wielandt.
    1-RITA8339.JPG
                                         Nicolas Vereecken en Sven Wielandt.
    1-RITA8335.JPG
                                          Guy Smet en Bryan Cap.
    1-RITA8315.JPG
    1-RITA8311.JPG
    1-RITA8307.JPG
    1-RITA8303.JPG
    1-RITA8285.JPG
    1-RITA8280.JPG
                                             Links vooraan Stijn Verbeke.
    1-RITA8262.JPG
    1-RITA8260.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Haasdonk met 54 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    15-08-2015 om 21:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Sander Cordeel 2015.jpg 

        Sander Cordeel

    Zaterdag
    15/08/2015 BESELARE - ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 43,45 km/h

    Aantal deelnemers: 48

    1 SEGERS Dieter FCP - GLASCENTRA CT

    2 WASTYN Emiel VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 DEFREYNE Cédric CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    5 MOLLY Kenny SPECIALIZED FUNDACION ALBERTO CONTADOR

    6 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    7 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 DE SCHUYTER Arne ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9 ORBIE Stephen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

     

    15/08/2015 HAASDONK (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 SANDER CORDEEL uit Stekene VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    3 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    4 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    6 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 SMET Guy CIBEL

    8 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    13 GOOSSENS Kenny CIBEL

    16 ROTTY Glenn CIBEL

    18 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    20 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    21 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    28 ROMBAUT Wim ARROW CYCLING TEAM

     

    15/08/2015 LAARNE (O) - Elite z.c./U23 - 69 km - 38,8 km/h

    Aantal deelnemers: 29

    1 DE RUYSSCHER Dante SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 WYTINCK Niels DMC- CYCLING TEAM

    3 NAESEN Lawrence CIBEL

    4 STALLAERT Joeri CIBEL

    5 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    6 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 GOVAERT Kenny HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 BRACKE Thomas SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    10 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    21 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM


    15/08/2015
    TIELT-WINGE (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 41,53 km/h

    Aantal deelnemers: 72

    1 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    3 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    4 PEELAERS Jeff T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    5 GEUENS Alexander LOTTO SOUDAL

    6 BRIESEN Brent PRORACE CYCLING TEAM

    7 REYNAERTS Wim ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    8 VAN DE KERKHOVE Brent VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 VAN CAUWENBERGH Yentl INDIVIDUEEL


    15/08/2015
    KRUISHOUTEM (O) - U23 – 115 km - 43 km/h

    Aantal deelnemers: 49

    1 TOUQUET Joren VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VANDAELE Thijs ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    3 DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    4 BOTHUYNE Jorden CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 ANECA Ciske FCP - GLASCENTRA CT

    6 OLIEBOS Jordy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 PLOVIE Wiebren CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    8 LOY Antoine COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    9 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    20 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.


    15/08/2015
    DE KLINGE (O) - Dames Elite – 93,6 km - 36,11 km/h

    Aantal deelnemers: 67

    1 MACKAIJ Floortje NED LIV PLANTUR

    2 KUIJPERS Evy NED LENSWORLD.EU - ZANNATA

    3 POIDEVIN Sara CAN BICISPORT

    4 FOREMAN MACKEY Annie CAN THE CYCLERY

    5 JACKSON Alison CAN TWENTY 16

    6 SIGGAARD Christina DEN MATRIX PRO CYCLING

    7 ROORDA Stephanie CAN CYCLING BC

    8 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 GINS Tara WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    21 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    15-08-2015 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 15/08/2015
    BALEGEM (O) - Juniores – 91,3 km - 36,72 km/h

    Aantal deelnemers: 50

    1 STORER Michael AUS APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 AKKERMANS Lars NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3 MC SHANE Ian USA HINCAPIE RACING TEAM

    4 HERSHLER Saar ISR WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 HAUTEKEETE Justin ISOREX CYCLING TEAM

    8 VERDONCK Tibo ISOREX CYCLING TEAM

    9 BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    10 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW


    15/08/2015
    HOELEDEN (B) - Juniores - 88 km - 39,85 km/h

    Aantal deelnemers: 37

    1 DANIELS Simon AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 STITES Tyler USA LUX DEVELOPMENT

    3 COX Rupert USA LITMITLESS CYCLING

    4 BROWN Jonathan USA HOT TUBES DEVELOPMENT CYCLING TEAM

    5 BEARD Cameron USA SPECIALLIZED RACING

    6 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    7 BADA Florian LOTTO-VC ARDENNES

    8 POETS Jorre YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 GARRISON Ian USA TEAM SPECIALE

    10 PITSCHON Gilles VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

     

    15/08/2015 LAUWE (W) - Juniores - 93,1 km

    Aantal deelnemers: 54

    1 VANHOUCKE Harm YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 BULLEY Lewis GBR VELOCITY GLOBALBIKE

    3 DELEU Arnaud ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 RYCKAERT Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 TREVE Giovanni CT SPIDER KING IEPER

    6 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7 HEANEY Marc IRL CAM WHEELERS

    8 MAES Ruben ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 TRIO Maxim KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 PIETERS Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    15/08/2015 RUMST (A) - Juniores – 90,2 km - 39,93 km/h

    Aantal deelnemers: 44

    1 CARTER Thomas NZL DIJLESPURTERS MECHELEN

    2 DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 VANDERVEKEN Yoran DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 LEMBRECHTS Toon WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 DE MAEGHT Dorian WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 LOOMANS Gertjan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VERLEYS DONK Thomas AUS

    9 VAN LEEUWEN Joost NED

    10 KETELAARS Miguel NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    28 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT


    15/08/2015
    SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Juniores - 75 km - 38,07 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 DRENT Dylan NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    3 VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 GROOT Mirch NED VISTAMEDIA HAMME

    5 VERDONK Brent SPORT EN MOEDIG GENK

    6 VAN DE WILLE Nick ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK

    8 JANSSEN Michael NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 IRIK Jasper NED TWC MAASLANDSTER

    10 DURRE Andi GER RCC DüREN-MERKEN

     

    15/08/2015 STEENHUIZE (O) - Juniores - 85,4 km - 36,33 km/h

    Aantal deelnemers: 34

    1 VANDERMOSTEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 DE JAEGER Nick WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6 VAN IMPE Gianni KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 GOETHALS Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 VAN DEN NEST Jeffrey KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    16 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    23 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    15-08-2015 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 15/08/2015
    KERKOM BIJ ST-TRUIDEN (LB) - Nieuwelingen – 56,7 km - 39,34 km/h

    Aantal deelnemers: 62

    1 PETERS Tom NED PATRICK DEVELOPMEN TEAM

    2 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 DELY Thibault TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5 MCELROY Sean USA TEAM SPECIALIZED RACING

    6 BONNEU Kamiel SPORT EN MOEDIG GENK

    7 FUNCK Timo GER RSG HEINRICH

    8 CLOSE Ewan C USA COLE SPORT

    9 PUT Lars SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 THONNON Bas SPORT EN MOEDIG GENK

     

    15/08/2015 KORTEMARK-EDEWALLE (W) - Nieuwelingen - 60 km - 39,1 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 RHYS Britton GBR PARAMOUNT

    2 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING IEPER

    3 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 TILLETT James GBR PARAMOUNT

    6 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    7 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    8 COCKAERT Kelvin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING IEPER

    10 JACQUES Jarne CT SPIDER KING IEPER

     

    15/08/2015 LAARNE (O) - Nieuwelingen - 39 km - 35 km/h

    Aantal deelnemers: 34

    1 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2 WERNIMONT Nicolas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 CLAEYS Robbe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    6 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    7 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 SENRAME Arthur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DE LANGE Pieter-jan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 BEYENS Matisse K.V.C. DEINZE VZW

    12 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    15/08/2015
    MERE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 36,65 km/h

    Aantal deelnemers: 32

    1 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 VAN DEN HAUTE Bram KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 BRYNAERT Andreas KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 GONDRY Quinten ISOREX CYCLING TEAM

    8 WAEYTENS Robin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 VAGENENDE Liam KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    27 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    15/08/2015
    RUMST (A) - Nieuwelingen – 65,6 km - 37,92 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 WUYTS Siebe DCM CYCLING TEAM

    4 VERHEYEN Maarten DCM CYCLING TEAM

    5 VAN DIJCK Jef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 VAN DER EYCKEN Brent DCM CYCLING TEAM

    7 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VERHEIJEN Geert NED WV BREDA

    34 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    15/08/2015 TOLLEMBEEK (B) - Nieuwelingen – 66 km - 38 km/h

    Aantal deelnemers: 33

    1 VAN ROY Arne WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 DU FOUR Jens APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 CALLUM Anderson GBR DIJLESPURTERS

    9 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    10 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    12 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    18 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15-08-2015 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!

    Gemke De Rocker.jpg 

      Gemke De Rocker

    Zaterdag 15/08/2015 BRAKEL-MICHELBEKE (O) - Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 20 - 21,6 km

    1 LAMBRECHT Michiel VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 VAN CAUWENBERGHE Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 PAUWELS Pieter VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 MICHELS Jente YOUNG SCHELDE CT

    15 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 17 - 26,4 km

    1 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 D´HONDT Dante KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 VAN HAMME Wout LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 DEWACHTER Lucas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 DEBUYSSCHERE Louis VELO CLUB OEUDEGHIEN

    7 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 28 - 36 km

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 NONNEMAN Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    16 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 2

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES


    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 2

    1 GEMKE DE ROCKER VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK


    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 2

    1 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 LENAERS Jade WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    15-08-2015 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/08/2015

    VWV 2015.jpg

    Zaterdag 15/08 GROOT-LO (2223) – Café Vitesseduif – Kapelstraat 46
    Info: 0489/92 51 86

     

    C/D/E = 14u00 = 64,4 km = 14 ronden van 4,6 km
    A/B = 16u00 = 92 km = 20 ronden van 4,6 km

    15-08-2015 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 14/08/2015

    waod_3.jpg
    Vrijdag 14 augustus 2015 - BETEKOM (3130) - Toeristen - 61 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.Pepijn Verbruggen (Tremelo)

    2.Filip Willems

    3.Stefaan Willems

    4.Joran Rosseels

    5.Steff Van Genechten

    6.Stef Wijnants

    7.Gregory Camerlinckx

    8.Peter Neyens

    9.Tom Langens

    10.Jorg Claes

    11.Ward Mommaerts 12.Quinten Goossens 13.Christophe Ceulemens 14.Bob Mouws 15.Simon Anthonis16.Arfen Van Herck 17.Jelle Van Aelst 18.Dimitri Maes 19.Erik Vleymans 20.Jeroen Thollebeeck 21.Joris Hacourt 22.Koen Germeys 23.Steve De Peuter 24.Roger Jochen 25.Bart Thijs 26.Geert Scheverneels 27.Franky Grosemans 28.Maarten De Backer 29.Michael Tapscott 30.Kristof Beddegennots

    15-08-2015 om 20:55 geschreven door kenny


    14-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES JEUGD TE BERLARE VAN VRIJDAG 14/08/2015

    FOTO'S DAMES JEUGD TE BERLARE VAN VRIJDAG 14/08/2015     


    Vrijdag 14/08/2015 BERLARE (O) - Dames Jeugd - 56 km

    Dames Juniores - deelnemers: 32

    1 WATERREUS Kylie NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BOOGAARD Maaike NED HOORNSE REN EN TOERCLUB

    3 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN

    4 CANVELLI Vania ITA FENICE LADIES TEAM

    5 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MURRAY Clover GBR CORLEY CYCLES - DROPS RT

    7 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    8 VAN BELLINGHEN Emilie ISOREX CYCLING TEAM

    9 VAN TWISK Abigail GBR CORLEY CYCLES - DROPS RT

    10 DEFOUR Lara KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    24 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    1-RITA8190.JPG
     Winnares bij de Dames Juniores Kylie Waterreus en de 2de Maaike Boogaard.
    1-RITA8211.JPG
            Marjon Claus, Lotte Rotman, Kylie Waterreus en Maaike Boogaard.


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 41

    1 LOTTE ROTMAN uit Kontich PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 HOOLWERF Cathalijne NED WV HET STADION

    4 WILLIAMS Sophie GBR CARDIFF JIF

    5 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 BENNETT Elizabeth GBR CARDIFF JIF

    7 GIESKENS Gaby NED RESTORE CYCLING

    8 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 JONGENELEN Joëlla NED WV BREDA

    10 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    1-RITA8202.JPG
     Winnares bij de Dames Nieuwelingen Lotte Rotman en de 2de Marjon Claus.
    1-RITA8195.JPG
                    Een woordje uitleg van de winnares bij de Dames Juniores.
    1-RITA8145.JPG
    Aankomst van de winnares bij de Dames Juniores Kylie Waterreus en de 2de
    Maaike Boogaard.
    1-RITA8143.JPG
                   Aankomst van winnares bij de Dames Juniores en de 2de.
    1-RITA8151.JPG
                   De spurt van het peleton voor plaats 3 met Lenny Druyts.
    1-RITA8153.JPG
    1-RITA8147.JPG
                                                De spurt van het peloton.
    1-RITA8137.JPG
    1-RITA8084.JPG
    1-RITA8079.JPG
    1-RITA8072.JPG
    1-RITA8044.JPG
    1-RITA8039.JPG
    1-RITA8026.JPG
    1-RITA8022.JPG
    1-RITA8004.JPG
    1-RITA8000.JPG
    1-RITA7979.JPG
                   Start van de Dames Jeugd te Berlare met 73 deelneemsters.
    1-RITA7974.JPG
    1-RITA7972.JPG
                              Belgisch Kampioene bij de Juniores Lenny Druyts.
    1-RITA7971.JPG
    1-RITA7965.JPG
    1-RITA8215.JPG
    1-RITA8220.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-08-2015 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 14/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 14°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    nIELS vANDYCK.jpg  Lotte Rotman KOP 2015.jpg 

       Niels Vandyck           Lotte Rotman

    Vrijdag 14/08/2015 HULDENBERG (B) - Elite z.c./U23 - 102 km - 38,7 km/h

    Aantal deelnemers: 62

    1 NIELS VANDYCK uit Puurs BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    2 PEYSKENS Dimitri TEAM 3M

    3 DEVALCKENEER Sieben V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 DE JONGHE Kevin CIBEL

    5 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM

    6 DEWORTELAER Serge VERANCLASSIC-EKOI

    7 VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 MOSTOV Zeke USA CALIFORNIA GIANT CYCLING

    10 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    32 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT


    14/08/2015
    MEULEBEKE (W) - Elite z.c./U23 – 116 km - 40,62 km/h

    Aantal deelnemers: 59

    1 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    2 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    7 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    10 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

     

    14/08/2015 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 67,5 km - 40,41 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 WASTYN Emiel VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 ANECA Ciske FCP - GLASCENTRA CT

    5 STALLAERT Joeri CIBEL

    6 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    9 DECOUTTERE Jonas VIND! CYCLING PROJECT

    10 BALCAEN Manolito KSV DEERLIJK-GAVERZICHT


    14/08/2015
    HAASDONK (BEVEREN) (O) - Dames Elite - 80 km - 41,02 km/h

    Aantal deelnemers: 66

    1 VEKEMANS Anisha LOTTO-SOUDAL LADIES

    2 JACKSON Alison CAN TWENTY 16

    3 ROORDA Stephanie CAN CYCLING BC

    4 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    5 VAN DEN HAUTE Steffy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    6 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 VERSTICHELEN Femke WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 JANKUTE Gabrielè LTU WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 DEBBOUDT Sylvia KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 DE QUINT Pia TEAM WNT

    11 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    15 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    16 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    18 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    36 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

     

    14/08/2015 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen – 58 km - 38,62 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 BRITTON Rhys GBR WELCH CYLING

    2 TILLETT Samuel GBR WELCH CYCLING

    3 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    5 VAN DER TUUK Danny NED YOUNG CYCLIONG TEAM VZW

    6 ONODERA Kei JPN TEAM EURASIA

    7 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 YOGEV Alon ISR TACC

    9 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING IEPER

    10 TILLETT James GBR WELCH CYCLING

     

    14/08/2015 BERLARE (O) - Dames Jeugd - 56 km

    Dames Juniores - deelnemers: 32

    1 WATERREUS Kylie NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BOOGAARD Maaike NED HOORNSE REN EN TOERCLUB

    3 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN

    4 CANVELLI Vania ITA FENICE LADIES TEAM

    5 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MURRAY Clover GBR CORLEY CYCLES - DROPS RT

    7 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    8 VAN BELLINGHEN Emilie ISOREX CYCLING TEAM

    9 VAN TWISK Abigail GBR CORLEY CYCLES - DROPS RT

    10 DEFOUR Lara KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    24 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 41

    1 LOTTE ROTMAN uit Kontich PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 HOOLWERF Cathalijne NED WV HET STADION

    4 WILLIAMS Sophie GBR CARDIFF JIF

    5 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 BENNETT Elizabeth GBR CARDIFF JIF

    7 GIESKENS Gaby NED RESTORE CYCLING

    8 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 JONGENELEN Joëlla NED WV BREDA

    10 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    14-08-2015 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 17/08/2015 - RIT 9 TTC RONDE 2015 TE HAASDONK
    TTC9.jpg

    Bron: TTC Bestuur

    14-08-2015 om 10:18 geschreven door kenny


    13-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE EVERGEM-BELZELE VAN DONDERDAG 13/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE EVERGEM-BELZELE VAN DONDERDAG 13/08/2015     


    Donderdag 13/08/2015 EVERGEM-BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 40,84 km/h

    Aantal deelnemers: 75

    1 GUY SMET uit Kruibeke CIBEL

    2 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM op 14”

    3 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM op 33”

    4 MITCHELL Timothy USA KINGSNORTH op 56”

    5 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM op 1’29”

    6 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    7 DIEPENDAELE Timmy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT op 1’57”

    8 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT op 2’27”

    9 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    10 DEMENYEV Hegor UKR KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    26 ONGENA Matthias CIBEL

    1-RITA7935.JPG
        Winnaar te Evergem-Belzele Guy Smet met de bloemen en de supporters.
    1-RITA7930.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Guy Smet.
    1-RITA7938.JPG
                   Echtgenote Saffia zeer fier met de bloemen van Guy.
                                      
    1-RITA7902.JPG
                                   Aankomst van winnaar Guy Smet.
    1-RITA7900.JPG
                Aankomst van winnaar Guy Smet die solo de finish bereikt.
    1-RITA7908.JPG
                       Aankomst van Angelo Vandaele voor de 2de plaats op 14".
    1-RITA7910.JPG
                      Aankomst van Elias Van Breussegem voor plaats 3 op 33".
    1-RITA7913.JPG
                          Aankomst voor plaats 4 met Timothy Mitchell op 56".
    1-RITA7915.JPG
      De spurt voor plaats 5 met Nico Verhoeven voor Kristof Dhollander op 1'29".
    1-RITA7750.JPG
    1-RITA7746.JPG
    1-RITA7623.JPG
    1-RITA7588.JPG
    1-RITA7581.JPG
    1-RITA7528.JPG
    1-RITA7523.JPG
    1-RITA7508.JPG
    1-RITA7499.JPG
                                          Vooraan Guy Smet uit Kruibeke.
    1-RITA7490.JPG
    1-RITA7479.JPG
    1-RITA7445.JPG
                            Guy Smet zeer attent voorin te Evergem-Belzele.
    1-RITA7435.JPG
    1-RITA7427.JPG
    1-RITA7424.JPG
    1-RITA7417.JPG
                       Voor de start een zeer ontspannen Kristof Dhollander.
    1-RITA7404-001.JPG
      Start van de Elite z.c. & Beloften te Evergem-Belzele met 75 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-08-2015 om 22:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 13/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Guy Smet 2015.jpg 

            Guy Smet


    Donderdag 13/08/2015 EVERGEM-BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 40,84 km/h

    Aantal deelnemers: 75

    1 GUY SMET uit Kruibeke CIBEL

    2 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM op 14”

    3 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM op 33”

    4 MITCHELL Timothy USA KINGSNORTH op 56”

    5 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM op 1’29”

    6 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    7 DIEPENDAELE Timmy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT op 1’57”

    8 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT op 2’27”

    9 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    10 DEMENYEV Hegor UKR KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    26 ONGENA Matthias CIBEL

     

    13/08/2015 HOELEDEN (B) - Elite z.c./U23 - 80 km - 43,64 km/h

    Aantal deelnemers: 100

    1 HEMROULLE Johan BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 MERTZ Remy COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    3 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    7 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    8 HEYMANS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM

    9 DONNAY Laurent ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    10 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    13-08-2015 om 22:35 geschreven door kenny


    12-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE BEVEREN VAN WOENSDAG 12/08/2015

    FOTO'S JUNIORES TE BEVEREN VAN WOENSDAG 12/08/2015     


    Woensdag 12/08/2015 BEVEREN-WAAS (O) - Juniores - 96,6 km - 44,1 km/h

    Aantal deelnemers: 68

    1 BRENT VAN MOER uit Beveren VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    3 OLIESLAGERS Bob NED TWC PIJNENBURG

    4 CHAMBERS Matthew AUS MIDLAND CC

    5 STITES Tyler USA LUX DEVELOPMENT

    6 BROWN Jonathan USA HOT TUBES DEVELOPMENT CYCLING TEAM

    7 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    8 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 DE WILDE Jonathan K.V.C. DEINZE VZW

    11 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    29 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    30 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    40 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    45 LESCOUHIER Bert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    1-RITA7346.JPG
    Podium te Beveren met winnaar Brent Van Moer, Kevin Jehin en Bob Olieslagers.
    1-RITA7350.JPG
    1-RITA7356.JPG
                Winnaar Brent Van Moer met Burgemeester Marc Van De Vijver.
    1-RITA7330.JPG
                  Een woordje uitleg van winnaar Brent Van Moer uit Beveren.
    1-RITA7360.JPG
    1-RITA7287.JPG
             Aankomst van winnaar Brent Van Moer die solo over de meet kwam.
    1-RITA7292.JPG
                                        Aankomst van de 2de Kevin Jehin.
    1-RITA7293.JPG
           Spurt voor de 3de plaats met Bob Olieslagers voor Matthew Chambers.
    1-RITA7315.JPG
    1-RITA7318.JPG
                                             De spurt van het peloton.
    1-RITA7245.JPG
    1-RITA7234.JPG
    1-RITA7142.JPG
    1-RITA7139.JPG
    1-RITA7119.JPG
    1-RITA7085.JPG
    1-RITA7066.JPG
    1-RITA7057.JPG
    1-RITA7052.JPG
    1-RITA7003.JPG
    1-RITA6992.JPG
    1-RITA6986.JPG
    1-RITA6984.JPG
    1-RITA6971.JPG
    1-RITA6961.JPG
    1-RITA6959.JPG
    1-RITA6935.JPG
    1-RITA6922.JPG
    1-RITA6910.JPG
                        Start van de Juniores te Beveren met 68 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    12-08-2015 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 12/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan BRENT VAN MOER met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Brent Van Moer.jpg 

       Brent Van Moer


    Woensdag 12/08/2015 ENECO TOUR (W) – BEVEREN – ARDOOIE – 171,9 km – 03h54’25”

    Rit 3 – Aantal deelnemers : 157

    1-Tom Boonen (EQS)

    2-Arnaud Demare (fra) (FDF)

    3-Elia Viviani (Ita) (SKY)

    4-Andrea Guardini (Ita) (AST)

    5-Dylan Groenewegen (Ned) (ROP)

    6-André Greipel (Dui) (LTS)

    7-Rudiger Selig (Dui) (KAT)

    8-Sacha Modolo (Ita) (LAM)

    9-Danny van Poppel (Ned) (TFR)

    10-Roy Jans (WGG)

    17-Olivier Naesen (TSV)

    26-Greg Van Avermaet (BMC)

    54-Gijs Van Hoecke (TSV)

    83-Preben Van Hecke (TSV)


    Woensdag 12/08/2015 BEERNEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,83 km/h

    Aantal deelnemers: 165

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    3 DELTOMBE Kevin LOTTO SOUDAL

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    6 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    8 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    10 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    39 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    12/08/2015 BEVEREN-WAAS (O) - Juniores - 96,6 km - 44,1 km/h

    Aantal deelnemers: 68

    1 BRENT VAN MOER uit Beveren VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    3 OLIESLAGERS Bob NED TWC PIJNENBURG

    4 CHAMBERS Matthew AUS MIDLAND CC

    5 STITES Tyler USA LUX DEVELOPMENT

    6 BROWN Jonathan USA HOT TUBES DEVELOPMENT CYCLING TEAM

    7 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    8 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 DE WILDE Jonathan K.V.C. DEINZE VZW

    11 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    29 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    30 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    40 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    45 LESCOUHIER Bert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    12/08/2015 DADIZELE (W) - Juniores - 86,45 km - 39,54 km/h

    Aantal deelnemers: 93

    1 VAN ELZAKKER Wout NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    3 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 HEANEY Marc IRL CAM WHEELERS

    6 HOUCKE Killyan FRA O GRANDE SYNTHE

    7 MC SHANE Ian USA HINCAPIE RACING TEAM

    8 VANDERBEKEN Brent VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    12-08-2015 om 22:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ENECO TOUR - MEN ELITE VERTREK TE BEVEREN VAN WOENSDAG 12/08/2015

    FOTO'S ENECO TOUR - MEN ELITE VERTREK TE BEVEREN VAN WOENSDAG 12/08/2015     


    Woensdag 12/08/2015 ENECO TOUR (W) – BEVEREN – ARDOOIE – 171,9 km – 03h54’25”

    Rit 3 – Aantal deelnemers : 157

    1-Tom Boonen (EQS)

    2-Arnaud Demare (fra) (FDF)

    3-Elia Viviani (Ita) (SKY)

    4-Andrea Guardini (Ita) (AST)

    5-Dylan Groenewegen (Ned) (ROP)

    6-André Greipel (Dui) (LTS)

    7-Rudiger Selig (Dui) (KAT)

    8-Sacha Modolo (Ita) (LAM)

    9-Danny van Poppel (Ned) (TFR)

    10-Roy Jans (WGG)

    17-Olivier Naesen (TSV)

    26-Greg Van Avermaet (BMC)

    54-Gijs Van Hoecke (TSV)

    83-Preben Van Hecke (TSV)

    1-RITA6887.JPG
                                                Vooraan André Greipel.
    1-RITA6882.JPG
    1-RITA6868.JPG
    1-RITA6859.JPG
    1-RITA6853.JPG
    1-RITA6850.JPG
    1-RITA6819.JPG
                                                       André Greipel
    1-RITA6799.JPG
                                                       Tim Wellens
    1-RITA6755.JPG
                                                   Philippe Gilbert
    1-RITA6731.JPG
    1-RITA6689.JPG
                                              Oliver Naesen uit Berlare.
    1-RITA6687 - kopie.JPG
    1-RITA6684 - kopie.JPG
                                        Greg Van Avermaet uit Hamme.
    1-RITA6680 - kopie.JPG
                                               Bjorn Leukemans
    1-RITA6642 - kopie.JPG
    1-RITA6609 - kopie.JPG
    1-RITA6601 - kopie.JPG
    1-RITA6568 - kopie.JPG
    1-RITA6664 - kopie.JPG           
                   Guy Smet uit Kruibeke kwam een kijkje nemen te Beveren.

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    12-08-2015 om 20:10 geschreven door kenny


    11-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE TEMSE-VELLE VAN DINSDAG 11/08/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE TEMSE-VELLE VAN DINSDAG 11/08/2015     


    Dinsdag 11/08/2015 TEMSE, WIJK VELLE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 43,33 km/h

    Aantal deelnemers: 62

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek CIBEL

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    4 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    5 HAEMELS Bavo KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 DE KORT Bram NED WV DE JONGE RENNER

    8 SMET Guy CIBEL

    9 HOFMAN Joeri MORGAN BLUE C.T. VZW

    10 OERLEMANS Pieter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    12 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    13 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    15 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    16 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    17 VAN REETH Ken TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    18 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    22 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    29 COPPENS Carrera CECEMELCYCLINGTEAM

    33 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    1-RITA6514.JPG  1-RITA6498.JPG
             Winnaar Glenn Rotty uit Verrebroek.                              Winnaar te Temse-Velle Glenn Rotty met de bloemen.
    1-RITA6505.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Glenn Rotty.
    1-RITA6510.JPG
                                                Winnaar Glenn Rotty.
    1-RITA6487.JPG                                        
    1-RITA6477.JPG
     Aankomst van winnaar Glenn Rotty voor Kristof Dhollander en Floris Smeyers.
    1-RITA6475.JPG
    1-RITA6455.JPG
    1-RITA6423.JPG
    1-RITA6393.JPG
    1-RITA6371.JPG
                                De kopgroep waar de winnaar tussen zat.
    1-RITA6295.JPG
    1-RITA6272.JPG
    1-RITA6255.JPG
    1-RITA6238.JPG
                               Op kop Stijn Verbeke voor Kristof Dhollander.
    1-RITA6196.JPG
    1-RITA6189.JPG
                             Glenn Rotty, Stijn Verbeke en Kristof Dhollander.
    1-RITA6182.JPG
    1-RITA6162.JPG
                                              Guy Smet en Glenn Rotty.
    1-RITA6131.JPG
                                      Jarno Van Guyse en Sander Cordeel.
    1-RITA6122.JPG
                                     Kristof Dhollander en Jochem Smet.
    1-RITA6119.JPG
    1-RITA6115.JPG
    1-RITA6110.JPG
    1-RITA6095.JPG
    1-RITA6084.JPG
                                       Vooraan Peter Verhofstadt uit Berlare.
    1-RITA6074.JPG
    1-RITA6046.JPG
    1-RITA6030.JPG
    1-RITA6029.JPG
             Start van de Elite z.c. & Beloften te Temse-Velle met 62 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-08-2015 om 20:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Glenn Rotty 2015.jpg 

            Glenn Rotty

    Dinsdag 11/08/2015 HEUSDEN KOERS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 47,11 km/h

    Aantal deelnemers: 155

    1 DEHAES Kenny LOTTO - SOUDAL

    2 KRUOPIS Aidis LTU AN POST CHAINREACTION

    3 WASTYN Emiel VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 DEVRIENDT Tom WANTY-GROUPE GOBERT

    5 VERHELST Louis COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    6 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    7 JUSTIN Jules FRA VERANCASSIC

    8 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    9 GEERINCKX Ruben COLBA SUPERANO HAM

    10 VANTOMME Maxime ROUBAIX LILLE METROPOLE

    15 STALLAERT Joeri CIBEL

    19 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    23 VERRAES Benjamin CIBEL

    24 NAESEN Lawrence CIBEL

    29 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    42 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    48 GOOSSENS Kenny CIBEL

    76 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

    86 DE GREEF Francis WANTY-GROUPE GOBERT

    97 ONGENA Thomas CIBEL

    114 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    122 GEERINCK Jens CIBEL

    123 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    124 CALLEBAUT Kevin WANTY GROUPE GOBERT

    129 BAEYENS James CT 2020


    11/08/2015
    DADIZELE (W) - Elite z.c./U23 - 119,7 km - 42,21 km/h

    Aantal deelnemers: 70

    1 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 YSERBIJT Jesper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 DEMEYER Niels CT RUWOMAT - VERMEEREN

    6 LEGLEY Matthias ESEG DOUAI

    7 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 VANMEENEN Jordy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 ANECA Ciske FCP - GLASCENTRA CT

    10 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

     

    11/08/2015 TEMSE, WIJK VELLE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 43,33 km/h

    Aantal deelnemers: 62

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek CIBEL

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    4 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    5 HAEMELS Bavo KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 DE KORT Bram NED WV DE JONGE RENNER

    8 SMET Guy CIBEL

    9 HOFMAN Joeri MORGAN BLUE C.T. VZW

    10 OERLEMANS Pieter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    12 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    13 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    15 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    16 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    17 VAN REETH Ken TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    18 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    22 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    29 COPPENS Carrera CECEMELCYCLINGTEAM

    33 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM


    11/08/2015
    BRASSCHAAT (MARIA-TER-HEIDE) (A) - Dames Elite – 72 km - 38,82 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 KESSLER Nina NED LENSWORLD.EU - ZANNATA

    2 FOREMAN-MACKEY Annie CAN THE CYCLERY OPUS

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 JANKUTE Gabrielè LTU WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5 VEKEMANS Anisha LOTTO-SOUDAL LADIES

    6 JACKSON Alison CAN TWENTY 16

    7 HOOGEBOOM Roos NED JAN VAN ARCKEL

    8 DE VUYST Sofie LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    9 DE QUINT Pia TEAM WNT

    10 DE JONG Demi NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

     

    11/08/2015 BRASSCHAAT (MARIA-TER-HEIDE) (A) - Nieuwelingen - 58 km - 35,39 km/h

    Aantal deelnemers: 52

    1 DAEMEN Stijn NED  WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    2 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 HARDCASTLE Harry GBR MARTON RACE TEAM

    4 DAVIES Conor GBR TEAM RL360 ISLE OF MAN

    5 DOHERTY Aaron IRL WESTPORT COVEY WHEELERS

    6 CROMHEECKE Alexander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VERHEYEN Maarten DCM CYCLING TEAM

    10 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    48 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11-08-2015 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTE RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/08/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Dinsdag 11/08/2015
    WIELERCENTRUM ANTWERPEN (WILRIJK) (A) - Piste - Aspiranten en miniemen

    Aantal deelnemers:

    11-08-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    10-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 10/08/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 10/08/2015 WILRIJK
    (A) - Dames Elite – 90 km - 35,53 km/h

    Aantal deelnemers: 33

    1 DE JONG Thalita NED UCI WT RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 BLAAK Chantal NED

    3 KACHELHOFFER An_li RSA ACTIVA

    4 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN

    5 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    6 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 DE QUINT Pia TEAM WNT

    8 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    9 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    10 VAN HOEK Lotte NED FEMININE CYCLING TEAM

    14 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    10-08-2015 om 19:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM VAN AUGUSTUS 2015
    Rudyco AUG 2015 1.jpg
    Rudyco AUG 2015 2.jpg

    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    10-08-2015 om 13:19 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!