Proficiat aan BART VAN DAMME met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!
Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 22°Seizoenszege !!!
Bart Van Damme Patrick Cocquyt
Maandag 27 juli 2015 - BAZEL (9150)
Catg.A 71,5 km 38 deelnemers
1-BART VAN DAMME (Lokeren)
2-Maenhout Kenny
3-Vermassen Jens
4-Vral Bart
5-Veraart Jelle
6-Cooman Mauro (Oordegem)
7-Coppens Carrera (Temse)
8-Goossens Steven (Belsele)
9-Van Overloop Christophe
10-Cap Bryan (Rupelmonde)
11-Van Den Broecke Mario
12-Peirsman Jan (Beveren)
14-Smet Jochem (St.Niklaas)
16-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)
18-Peeters Danny (Temse)
19-Verhulst Tom (Haasdonk)
20-Bolsens Kris (Kruibeke)
21-Maes Jef (Zwijndrecht)
22-Van Raemdonck Maarten (Vrasene)
23-Van Kerchove Jonathan (St.Pauwels)
25-Cant Bart (Temse)
28-Perriëns Philippe (St.Niklaas)
29-Van Laere Jan (Lokeren)
30-Van Damme Danny (St.Niklaas)
31-Van Reeth Ken (Mariekerke)
32-Cooman Gianni (Oordegem)
33-Van Wiele Yannick (St.Niklaas)
35-Vercauteren Stef (Sinaai)
36-Van de Casteele Michaël (Steendorp)
38-Van Broeck Gino (Temse)
Catg.B 65 km 18 deelnemers
1-Gino Primo (Sint-Amandsberg)
2-Weemaes Franky (Melsele)
3-Van De Perre Lieven (De Klinge)
4-Verhofstadt Peter (Berlare)
5-Neels Peter (Kruibeke)
6-Goossens Alex (Vrasene)
7-Goolaerts Alain
8-D'Haese Yannick
9-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)
10-Heyndrickx Wim (Vrasene)
12-De Roeck Stefan (St.Niklaas)
13-Rabout Rudi (Erembodegem)
14-Rombaut Wim (Stekene)
15-De Roeck Nico (St.Niklaas)
16-Thierens Michel (Tielrode)
18-Bultynck Geert (Beveren)
Catg.C 65 km 19 deelnemers
1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
2-Benny Van Buynder (Bornem)
3-Van Buggenhout Patrick
4-Frank Suys (Bornem)
5-Kenny Janssens (Melsele)
6-Piet Hereijgers
7-Paul Fierens >1 min
8-Etienne Claus (Pelotonspurt)
9-Braeckman Geert (Kalken)
10-Depouille Eric
12-Smet Geert (St.Niklaas)
15-Macharis William (Rupelmonde)
17-De Ben Mark (Kruibeke)
Catg.D 45,5 km 14 deelnemers
1-Lap Hans (Hendrik Ido Ambacht Nl)
2-De Vos Rony
3-Vyncke William
4-Coppers François (Lokeren)
5-Polfliet Danny
6-Caethoven Hendrik (Zele)
7-Steeman Juan
8-Convents Patrick
9-Govaert William (Waasmunster)
10-Ribbens Luc
14-Van Overmeir Marc (Beveren)
Catg.E 45,5 km 21 deelnemers
+65 jaar
1-Luyten Felix (Zolder)
2-Snels Luc
3-Demeyere José
5-Montforts Ad
6-Vandermeulen Jos
7-Hoof Roger (St.Niklaas)
9-Vyvey Julien
10-Mous Willy
+70 jaar
1-Sannen Gaston (Koersel)
2-Mercken Mathieu
3-Heijens Alfons
4-Tolhoek Ko
5-Cornu Daniel (Stekene)
6-Brouwers François
Toeristen 52 km 48 deelnemers
1-Declercq Brecht (Heurne)
2-Maes Dimitri (Waasmunster)
3-Van Havermaet Koen (Waasmunster)
4-Duym Manno (Bazel)
5-Porte Dominiek
6-Van Camp Freddy (Stekene)
7-Nijs Dimitri
8-Hermans Tijs
9-Segers Jimmy (Nieuwkerken)
10-Rottiers Pieter (Hamme)
11-Van Der Veken Bart (St.Jansteen)
12-Smet Kris (St.Niklaas)
15-Van Steirteghem Filip (St.Pauwels)
17-Koppen Cedric (Temse)
18-Vermeiren Bart (Rupelmonde)
19-Van Hautekerke Glenn (Bazel)
21-Van Gaeveren Gunter (St.Pauwels)
22-Van Raemdonck Kurt (Beveren)
23-Wullaert Kenny (Bazel)
24-Bolssens Mario (De Klinge)
25-Van Osselaer Tommy (Stekene)
28-Van Goethem Peter (Nieuwkerken)
29-De Baere Francis (Melsele)
31-Dierks Peter (Bornem)
32-Smet Cédric (Tielrode)
34-Van Erdeghem Lieven (Waasmunster)
35-De Cleen Wim (Kruibeke)
36-Van Goethem Filip (Nieuwkerken)
37-Smet Gino (Nieuwkerken)
38-Smet Benny (Temse)
39-Wullaert Kevin (St.Niklaas)
40-Heirbaut Evert (Nieuwkerken)
41-Duym Manno (Bazel)
43-Verstraeten Tor (St.Gillis)
|