Vrijdag 24/07/2015 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (B) - Individuele Tijdrit - Interclub Elite z.c./U23 - 9,4 km Aantal deelnemers: 155
1 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM in 1105172
2 RYAN Marc NZL WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
3 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM
4 DE GENDT Aime EFC-ETIXX
5 TARAMARCAZ Julien SUI CORENDON-KWADRO
6 POLS Ruben LOTTO SOUDAL
7 NYS Sven REGIO TEAM CRELAN
8 FRISON Frederik LOTTO SOUDAL
9 HERMANS Quinten TELENET - FIDEA CYCLING TEAM
10 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO
45 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
56 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
66 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM
72 VAN HECKE Elias SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
73 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
74 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT
82 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
98 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
105 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
109 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM
113 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
24/07/2015 MOORSELE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,07 km/h
Aantal deelnemers: 59
1 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
2 DAVID Geldhof S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM
3 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF
4 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
5 VERMEER Tom NED PROFEL - UNITED C.T.
6 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
7 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL
8 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM
9 VERSICHEL Davy W.T.C. WALTER GODEFROOT
10 DEFREYNE Cédric CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF
24/07/2015 LOMMEL (LB) - Amateurs + Masters - Provinciaal Kampioenschap - 80 km - 43,44 km/h
Amateurs + Masters A: 83,2 km - Aantal deelnemers: 52
1 MOSBEUX Christophe ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
2 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL
3 BOSSERS Maarten ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
4 DE HAAN Jesse NED
5 DE WILDE Yves ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
6 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL
7 VAES Niels INDIVIDUEEL
8 SCHOUTEDEN Bert INDIVIDUEEL
9 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL
10 CREMERS Ben
Masters B: 83,2 km - Aantal deelnemers: 37
1 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
2 DE PROOST Gert INDIVIDUEEL
3 BOGAERTS Patric INDIVIDUEEL
4 PAUWELS Vital INDIVIDUEEL
5 WILMET Frédéric ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
6 CLAES Benny
7 MAILLARD Eric
8 SERRON Danny
9 DUCHATEAU Filip ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
10 LAHOU Rudy ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
Masters C: 83,2 km - Aantal deelnemers: 20
1 VAN ROY Luc ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
2 VAN EYNDT Jozef ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
3 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
4 BLANCHY Nicolas ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
5 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL
6 DELFOSSE Joseph ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
7 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
8 DEUSS Leon INDIVIDUEEL
9 VRANCKEN Luc
10 ENGLEBERT David ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
24/07/2015 BAMBRUGGE (ERPE-MERE) (O) - Dames Elite - 90 km - 37,34 km/h
Aantal deelnemers: 66
1 VAN DEN HAUTE Steffy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY
2 ROZLAPA Dana LAT KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
3 DALTON Heidi RSA ACTIVA
4 VAN DE REE Monique NED DE JONGE RENNER HOLLAND
5 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM
6 MOBERG Emelie NOR HITEC
7 PENTON Sara SWE DE JONGE RENNER HOLLAND
8 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
9 LUDWIG Cecilie DEN TEAM RYTGER
10 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
12 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM
26 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY
24/07/2015 BAMBRUGGE (O) Dames Jeugd - 60 km
Dames Nieuwelingen - deelnemers: 16
1 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
2 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
3 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.
4 DHONT Glacia ISOREX CYCLING TEAM
5 VAN DOMMELEN Famke NED TEAM BRABANT
6 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB
7 DELESTRAIT Camille ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
8 RUSH Isla GBR WYNDYMILLA
9 LENSECLAES Ditte ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
10 WIEGEL Ann USA FCS
14 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
15 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
Dames Juniores - deelnemers: 25
1 FABER Claire LUX
2 BUYSMAN Nina NED WESTFRISIA
3 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
4 HELLEMONS Daimy NED WILLEBRORD WIL VOORUIT
5 STORMS Nine NED
6 KANTI Dorottya HUN WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
7 JONGERIEUS Claudia NED BALEN BC
8 DELANOTE Bonnie CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
9 GOEMAES Lieze ISOREX CYCLING TEAM
10 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
14 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
|