.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan STIJN STEELS met zijn 2°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan DEMMY DRUYTS met haar 4°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Proficiat aan BRENT VAN MOER met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Stijn Steels 2015.jpg   demmy Druyts.jpg   Brent Van Moer.jpg

             Stijn Steels                 Demmy Druyts               Brent Van Moer


    Zondag 19/07/2015 ERPE-MERE (O) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 177,7 km
    DWARS DOOR DE VLAAMSE ARDENNEN - Aantal deelnemers: 183

    1 STIJN STEELS uit Westerlo TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 CLAEYS Dimitri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 DE VOS Gertjan TEAM 3M

    5 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 DELFOSSE Sébastien WALLONIE - BRUXELLES

    7 DUQUENNOY Jimmy COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    8 WALLAYS Jens TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 DUNNE Conor IRL AN POST - CHAINREACTION

    10 STALLAERT Joeri CIBEL

    18 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    38 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL
     

    19/07/2015 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 109,7 km - 42,17 km/h 

    Aantal deelnemers: 101

    1 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    3 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    5 COENEN Johan TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    6 FINDERS Dirk GER VERANCLASSIC

    7 LETEN Wouter METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    8 RAEYMAEKERS Mattias V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 VAN OIRSCHOT Pieter NED TML DOMMELSTREEK

    10 CRAEGHS Maarten LOTTO SOUDAL

    78 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    79 VERBRAEKEN Kristof ENTENTE CYCLISTE DE WALLON


    19/07/2015
    LAUWE (W) - Dames Elite - 93 km - 33,86 km/h 

    Aantal deelnemers: 38

    1 DEMMY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 VAN DEN HAUTE Steffy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    3 MACKEY Rebecca AUS AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 FRASER Chloe GBR TEAM RYTGER

    5 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    6 VANDENBROUCKE Saartje TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    7 MEYVISCH Molly LOTTO-SOUDAL LADIES

    8 SEL Tora Helene NOR OTTESTAD IL SYKKEL

    9 BAAS Carleen NED TWC DE KEMPEN

    10 LOUISE Laker GBR TOACHIM HOUSE

    13 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    35 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    19/07/2015 OMLOOP HET NIEUWSBLAD VOOR JUNIORES (O) - 120,4 km

    Aantal deelnemers: 157

    1 BRENT VAN MOER uit Beveren VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 WELTEN Bram NED TWC PIJNENBURG

    4 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 DOBBS Sam NZL ISOREX CYCLING TEAM

    6 WILLET Daniel USA LUX SPECIALISED

    7 KNICKMAN Bo USA LUX SPECIALISED

    8 VASTMANS Dries ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWC PIJNENBURG

    10 OLIESLAGERS Bob NED TWC PIJNENBURG

    12 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    54 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    71 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    102 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    19/07/2015
    DILSEN (LB) - Juniores - 70,4 km - 40,17 km/h

    Aantal deelnemers: 64

    1 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    2 MOONS Olivier VZW DE DEMERSPURTERS

    3 NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 GALINSKI Anthony SPORT EN MOEDIG GENK

    5 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES

    6 DOPS Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK

    8 DRENT Dylan NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    9 CORNET Olivier UC SERAING - VOO

    10 SINSCHEK Nils NED W.C.L. BERGKLIMMERS

     

    19/07/2015 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) - Juniores - 85 km - 41,28 km/h 

    Aantal deelnemers: 62

    1 CASTRIQUE Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 STOCKX Vital KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 OSTYN Arthur CT SPIDER KING IEPER

    5 OSTYN Kenzy CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 PENNINCK Jens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 VANDERMEERSCH Emilien FRA VÉLO CLUB ROUBAIX

    9 BISSCHOP Ruben KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    15 DE BEN Robin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    19-07-2015 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 7°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thibau Verhofstadt 2015.jpg 

      Thibau Verhofstadt

    Zondag 19/07/2015 SINAAI - WAAS (O) - Juniores - 88 km - 38,68 km/h
    Aantal deelnemers: 39

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VAN DE VOORDE Lennert DCM CYCLING TEAM

    5 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    7 MOREELS Louis NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8 MOYSON Jelle WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10 CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    12 BAEYENS Tom AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    15 DE BROUWER Martijn NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    19 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    20 LESCOUHIER Bert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    19/07/2015 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Juniores - 93 km - 39 km/h

    Aantal deelnemers: 67

    1 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 VAN IMPE Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAN DEN BERG Lars NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    7 CHAMBERS Matthew AUS MIDLAND CC

    8 LEVIN Nathaniel NZL ISOREX CYCLING TEAM

    9 VANDERMOSTEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 HEIDERSCHEID Colin LUX UC DIPPACH

    47 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM


    19/07/2015
    DILSEN (LB) - Nieuwelingen - 48 km - 38,36 km/h

    Aantal deelnemers: 31

    1 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 WUYTS Siebe DCM CYCLING TEAM

    3 VAN DER EYCKEN Brent DCM CYCLING TEAM

    4 ERNST Robin LOTTO-VC ARDENNES

    5 OVERMEER Thijs NED WV SCHIJNDEL

    6 BEEREPOOT Stanley NED UWTC DE VOLHARDING

    7 MUGGLETON Luuk NED WC MIDDEN LIMBURG

    8 DE KONINCK Pieter DCM CYCLING TEAM

    9 JORIS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    19/07/2015 BUDINGEN ZOUTLEEUW (B) - Nieuwelingen - 66 km - 36,71 km/h 

    Aantal deelnemers: 60

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 MOL Wesley NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    7 DE STROOPER Pepijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 HENNEKAM Martijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 BAUTERS Arne LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    19/07/2015 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) - Nieuwelingen - 61,6 km - 41,64 km/h 

    Aantal deelnemers: 84

    1 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 BLOUWE Loius VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    7 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    8 DOOM Jordi ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELAREN

    29 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    63 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    19/07/2015 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Nieuwelingen - 62 km - 37,75 km/h

    Aantal deelnemers: 95

    1 WRIGHT Mitchell AUS ILLAWARRA CC

    2 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 YAROSHEVSKY Mark USA LIBERTY CYCLE

    5 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    6 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    7 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    10 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    25 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    41 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19-07-2015 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/07/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Geert Van Speybroeck 2015.jpg 

    Geert Van Speybroeck

    Zondag 19 juli 2015 - MERELBEKE (9820)
     

    Catg.B – 72 km – 38 deelnemers

    1-Lampaert Philip (Bellem)

    2-Cooman Jerry (Oordegem)

    3-Savat Nico

    4-Van Holderbeke Frank

    5-Geets Frank

    6-Braet Wim

    7-De Corte Peter

    8-Primo Gino (Gent)

    9-Verbeken Kurt

    10-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    12-Baert Giovanni (Moerbeke)

    17-Rabout Rudi (Erembodegem)

    28-Bultynck Geert (Beveren)

    32-Dhondt Willem (Lochristi)

     

    Catg.C – 64,8 km – 32 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Proost Herman (Turnhout) op 5"

    3-De Lannoy Didier op 10"

    4-Goolaerts Dirk op 15"

    5-Bobelijn Patrick en Kenny Janssens op 1’30”

    7-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    8-Harms Ko

    9-Willems Noël

    10-Braeckman Geert (Kalken)

    11-Van Damme Filip

    12-Kerckaert Peter (Pelotonspurt) op >3min

    15-Meyvis Serge (Burcht)

    23-Smet Geert (St.Niklaas)

    26-Macharis William (Rupelmonde)

    31-Joos Luc (Stekene)

     

    Catg.D – 43,2 km – 21 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-De Vos Rony

    3-Vanopstal Eddy

    4-Heye Hilair

    5-Coppers François (Lokeren)

    6-De Naeghel Jozef

    7-Vanbruaene Ghislain

    8-Thelis Jean-Claude

    9-Convents Patrick

    10-Polfliet Danny

     

    Dames – 43,2 km – 1 deelneemster

    1-De Wever Ann (Denderleeuw)

     

    Catg.E – 43,2 km – 21 deelnemers

    +65 jaar

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Luyten Felix

    3-Boulard Roland

    4-Vandermeulen Jos

    5-Hoof Roger (St.Niklaas)

    6-Vyvey Julien

    7-Van Imschoot Roland

    8-Van Loon Adri

    9-Pieters Roland

    10-Pauwels Marcel

    12-De Wilde Eric (Lochristi)

     

    +70 jaar

    1-Ryalls Peter (Gbr)

    2-Brouwers François

    3-Cornu Daniel (Stekene)

     

    Toeristen – 72 km – 49 deelnemers

    1-Declercq Brecht (Heurne)

    2-De Smet Olivier

    3-Van Neck Bram

    4-Koppen Cedric (Temse)

    5-Verstockt Peter

    6-Bombeke Dries

    7-Swartele Tom (Hamme)

    8-Dupont Wouter

    9-Nijs Dimitri

    10-Buyse Dieter

    25-De Baere Benjamin (Melsele)

    37-De Doncker Tom (Zele)

    38-Kesteleyn Bram (Zele)

    42-Cooman Mauro (Oordegem)

    46-Buylebroeck Matthias (Berlare)

    19-07-2015 om 19:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN AMICALE RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/07/2015

    Amicale.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Frank Suys zege 3-1.jpg 

               Frank Suys


    Zaterdag 18/07/2015 – POMMEROEUL – 55 KM – Catg.D

    Aantal deelnemers: 44

    1-FRANK SUYS (Bornem)

    2-Villers Daniel

    3-Beirnaert Eddy

    4-Renard Alain

    5-Reniers Tony

    6-Hustin Jean-Pierre

    7-Stoffels Math

    8-Somers Chris

    9-Dirickx Philippe

    10-Biancucci Salvator
    Frank Suys zege 3.jpg
                           Aankomst van Frank Suys te Pommeroeul.

    19-07-2015 om 09:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/07/2015

    VWV 2015.jpg
    Zondag 19/07 NIEUWERKERKEN -
    Kampioenschap van Limburg

     

    Cat.A - 91 km

    1.Max Hendrickx

    2.Dave Bruylandts

    3.Senna Verbiest

    4.Jonas Cortoos

    5.Bert Schooteden

    6.Maxime Haot

    7.Jarne Le Blon

    8.Joeri Van Hove (kamp.)

    9.Ken De Feyter

    10.Sjors Salentijn

     

    Cat.B - 91 km

    1.Koen Gillet

    2.Maarten Bossers

    3.Jef Pashuyse

    4.Bart Vanden Wyngaerd

    5.Christof Wijckmans

    6.Peter Behiels

    7.Joris Verheyden

    8.Pieter Wijckmans

    9.Klaas Stijnen

    10.Thomas Cremer

    11.Raf Baens (kamp.)

     

    Cat.C - 65 km

    1.Koen Heremans

    2.Stephan Lotz

    3.Davy Baptist

    4.Marc Minnen

    5.Gert De Proost

    6.Kris Witvrouwen

    7.Rudy Lahou

    8.Peter Aerts

    9.Vital Pauwels (kamp.)

    10.Eric maillard

     

    Cat.D - 65 km

    1.Philippe Wauters

    2.Daniel Van Der Mieren

    3.Luc Vranken (kamp.)

    4.Bruno Brabants

    5.Eddy Van Loy

    6.Jan Maegh

    7.Guido Verhaegen

    8.Dirk Peigneur

    9.Harry Maes

    10.Luc Van Roy

     

    Cat.E - 65 km

    1.Hugo Lismont

    2.André Volkaerts

    3.Roland Degeest

    4.Nico Wijnen

    19-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn Zege bij de Aspiranten 14 jaar !!!

    Proficiat aan QUINTEN DALVING met zijn Zege bij de Aspiranten 12 jaar !!!

    Thomas De Pestel.jpg   Quiten Dalving KOP 2015.jpg 

     Thomas De Pestel        Quinten Dalving

    Zondag 19/07/2015 WILSELE (B) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 28 - 20 km

    1 QUINTEN DALVING PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 HOORNE Robin VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    7 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 37 - 26 km

    1 DE PRETER Emiel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 ALVARADO Salvador NED RWC AHOY

    3 VAN HOUT Luca KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 BOELS Senne LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 KEMPS Stephanie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    13 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 55 – 36 km

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas) VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 BEELEN Pieter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 WAEYAERT Arno LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 PAUWELS Käi PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    50 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 HERBOTS Quilla KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 7

    1 KEMPS Stephanie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VAN MECHELEN Gloria

    3 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 LEFEBER Aline SPORT EN MOEDIG GENK

    2  CRABBÉ Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 CALLEBAUT Chadia K.V.C. DEINZE VZW

    19-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    18-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S W.A.O.D. TE LAARNE VAN ZATERDAG 18/07/2015

    FOTO'S W.A.O.D. TE LAARNE VAN ZATERDAG 18/07/2015     


    Zaterdag 18 juli 2015 - LAARNE (9270)

     

    Catg.A – 66 km – 33 deelnemers

    1-Kristof Gryson (Landegem)

    2-De Roose Alexander

    3-Trenson Jan

    4-Verschraegen Krijn

    5-Bekaert Tim

    6-Van Overloop Christophe

    7-Cooman Gianni

    8-Lannoo Denny

    9-Goossens Steven (Belsele)

    10-Goossens Sam

    18-Van Poucke Erwin (Sinaai)

    20-De Gronckel Kurt (Moerbeke)

    24-Van Driessche Ward (Zaffelare)

    30-Vispoel Bryan (Berlare)

     

    Catg.A & Toeristen samen.
    18-7-2015-laarne waod 731.JPG
                             Winnaar Catg.A Kristof Gryson aan het woord.
    18-7-2015-laarne waod 686.JPG
     Aankomst van winnaar Catg.A met Kristof Gryson voor Alexander De Roose.
    18-7-2015-laarne waod 438.JPG
                       Vooraan Steven Goossens en Bart Van Der Veken.

     

    Catg.B – 52,8 km - 31 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Primo Gino (Gent)

    3-Cooman Jerry (Oordegem)

    4-Demaertelaere Dennis

    5-De Corte Peter

    6-Wytinck Luc

    7-Calle Alain (Mariakerke)

    8-Dult Michel

    9-Janssens Bert

    10-Goossens Alex (Vrasene)

    11-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    18-Rabout Rudi (Erembodegem)

    19-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    24-Bultynck Geert (Beveren)

     

    Catg.B & C samen.
    18-7-2015-laarne waod 382.JPG
                           Winnaar Catg.B met Koen De Bosscher uit Kalken.
    18-7-2015-laarne waod 385.JPG
                         Een woordje uitleg van winnaar Koen De Bosscher.

    18-7-2015-laarne waod 332.JPG
                          Aankomst van winnaar Catg.B Koen De Bosscher 
    18-7-2015-laarne waod 092.JPG
                                             Start van de Catg.B & C
     

    Catg.C – 52,8 km – 20 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-De Lannoy Didier
    3-Patrick Cocquyt (Wachtebeke)
    4-Marc Goossens (Mariakerke) op 1min

    5-Kenny Janssens (Melsele) Pelotonspurt op 1’45”

    6-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    7-Van Damme Filip

    8-Wilkins Philip

    9-Braeckman Geert (Kalken)

    10-Harms Ko

     

    Catg.B & C samen.

    18-7-2015-laarne waod 339.JPG
    Aankomst van winnaar Catg.B met Franky Van Oyen. (Declassering Patrick Cocquyt)
    18-7-2015-laarne waod 353.JPG
    Aankomst pelotonspurt met rechts Kenny Janssens in de Catg.C voor Dirk Mathys.
    18-7-2015-laarne waod 308.JPG
            Geert Braeckman, Kenny Janssens, Wim Heyndrickx en Rudi Rabout.
    18-7-2015-laarne waod 230.JPG
                           Jerry Cooman, Kenny Janssens en Marc Goossens.
     

    Catg.D – 46,2 km - 20 deelnemers

    1-Helmuth Tas (Sijsele)

    2-Wauters Denis

    3-Baudonck Tony

    4-Coopman Ivan

    5-Cogge Marc

    6-Coppers François (Lokeren)

    7-De Baets Johan

    8-Polfliet Danny

    9-Snoeck Jan

    10-Lacquet Philippe

    19-Dhooge Gino (Lokeren)

     

    Catg.D & E samen.
    18-7-2015-laarne waod 089.JPG
                              Winnaar Catg.D Helmuth Tas en Jef D'Hont.
    18-7-2015-laarne waod 076.JPG
                          Aankomst van winnaar Catg.D met Helmuth Tas.

     

    Catg.E – 46,2 km - 16 deelnemers

    +65 jaar

    1-ROGER HOOF (St.Niklaas)

    2-Van Imschoot Roland

    3-Vyvey Julien

    4-Van Hecke Etienne

    5-Van Loon Adri

    6-Lockefeir Marinus

    7-Orford David

    8-De Roos Willy (Vrasene)

    9-Luypaert Danny

    10-Jaspers Theo
    18-7-2015-laarne waod 085.JPG
     Winnaar Catg.E +70 jaar met Jef D'Hont en winnaar +65 jaar met Roger Hoof.

    18-7-2015-laarne waod 078.JPG
                     Aankomst van winnaar Catg.E +65 jaar met Roger Hoof.
    18-7-2015-laarne waod 006.JPG
     

    +70 jaar

    1-JEF D’HONT (St.Amandsberg)

    2-Brouwers François

    3-Cornu Daniel (Stekene)

    4-Devreese José

    5-Ryalls Peter

     

    Toeristen – 66 km – 37 deelnemers

    1-Mauro Cooman (Oordegem)

    2-Van Der Veken Bart (St.Jansteen)

    3-De Baere Benjamin (Melsele)

    4-Maes Dimitri (Waasmunster)

    5-Rombaut Maarten (Waasmunster)

    6-Van Gaeveren Gunter (St.Pauwels)

    7-Wollaert Jan

    8-Van Doren Ward

    9-Koppen Cédric (Temse)

    10-Draps Joris

    11-Kesteleyn Bram (Zele)

    16-Huylebroeck Matthias (Berlare)

    20-Reyniers Kurt (Kalken)

    28-Van Durm Toon (Kalken)
    18-7-2015-laarne waod 723.JPG
                                     Winnaar Toeristen Mauro Cooman.
    18-7-2015-laarne waod 693.JPG
                        Aankomst van winnaar Toeristen Mauro Cooman.
        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    18-07-2015 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan DEMMY DRUYTS met haar 3°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    demmy Druyts.jpg 

          Demmy Druyts


    Zaterdag 18/07/2015 GROTE PRIJS CRELAN - DENTERGEM (W) - Dames Elite - 91 km - 36,11 km/h
    Aantal deelnemers: 38

    1 DEMMY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 GORTER Laura NED CS030

    4 VERHAEGEN Lien CYCLING TEAM ZEMST VZW

    5 DELBAERE Fien TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    6 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    7 WELLER Chloe GBR PMR @ TOACHIN HOUSE

    8 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    9 VERCAMMEN Ine KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 GODART Suzie LUX CCI DIFFERDANGE

    11 DEPUERS Lynn AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    12 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY
     

    18/07/2015 ZEMST (B) - Juniores - 88 km - 42,73 km/h 

    Aantal deelnemers: 72

    1 AVOINE Kevin FRA

    2 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 DEBY Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 DE WINTER Gordon VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 BASSI Loris UC SERAING - VOO

    6 OLLANDERMADS Hjort DEN

    7 VAN DE VOORDE Lennert DCM CYCLING TEAM

    8 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    9 NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK


    18/07/2015
    DENTERGEM (W) - Dames Jeugd - 58,5 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 29

    1 VAN HAAFTEN Kristie NED WV H F SCHILDERS VOLENDAM

    2 JANSEN Noa NED WV BREDA

    3 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    4 JONGENELEN Joëlla NED WV BREDA

    5 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 HARSCH Anne-sophie LUX HIR SCHUTTRANGE

    7 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 MESU Daphne NED BREDA

    9 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VAN WARMERDAM Liqianne NED HOORNSE REN EN TOERCLUB

    23 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Dames Juniores - deelnemers: 34

    1 BUYSMAN Nina NED WEST FRISIA

    2 FABER Claire LUX

    3 REES Edie Antonia LUX LG ALZINGEN

    4 JONGERIEUS Claudia NED BALEN BC

    5 BRANDWAGT Maaike NED HANZERENNERS ZWOLLE

    6 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    7 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED RWC AHOY

    8 HELLEMONS Daimy NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 STORMS Nine NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    10 DELANOTE Bonnie CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    22 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    18/07/2015
    KERNIEL - BORGLOON (LB) - Nieuwelingen - 62 km - 40,88 km/h 

    Aantal deelnemers: 65

    1 JOHANSEN Julius DEN CYCLING CLUB HILLEROD

    2 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    3 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 PARROTTA Tristan LUX UC DIPPACH

    5 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 FREHEN Jeremy UC SERAING - VOO

    10 OOSTHUIZEN Jason RSA BERGBOK MOUNTAIN BIKE CLUB

    27 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    18/07/2015 SINT-KATELIJNE-WAVER (A) - Interclub Nieuwelingen - 82 km

    Aantal deelnemers: 148

    1 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    2 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    3 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 PEETERS Tom NED PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    7 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 HOPPEZAK Vincent NED RWC AHOY

    10 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    64 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    100 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    103 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    126 DE WAELE Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18-07-2015 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 18/07/2015 BEVEREN (O) - Testtijdrit alle categorieën

    Dames Nieuwelingen 11 km

    1 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    4 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 VRANKEN Chayenne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 ROMBOUTS Tine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    Dames Juniores 11 km

    1 PALM Eva Maria TOPSPORT VLAANDEREN

    2 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    3 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 ZEGERS Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 MINET Cloé SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    6 VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    7 MARIËN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    8 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    9 ROES Maxime KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 VAN BELLINGHEN Emilie ISOREX CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen 11 km

    1 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 WERNIMONT Nicolas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 DANIELS Lars KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    10 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    27 NOENS Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    36 ROOBROUCK Elias VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Juniores 22 km

    1 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 DOPS Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    18 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Beloften U23 33 km

    1 CAMPENAERTS Victor TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    1 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    3 SEYE Guillaume VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 PALM Martin COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    5 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VERMET Joran CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DEBUY Anthony ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    8 DONCKERS Bram SPORT EN MOEDIG GENK

    9 HERREMANS Jamie PROFEL - UNITED C.T.

    10 LEEMANS Rob SEG RACING

    18-07-2015 om 19:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/07/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 13°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E +65 jaar !!!

    Proficiat aan JEF D’HONT met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg  Franky Van Oyen KOP 2013.png  Roger Hoof KOP 2014.jpg  D'Hondt Jef kop 2013.png

        Koen De Bosscher            Franky Van Oyen                Roger  Hoof                  Jef D’Hont

    Zaterdag 18 juli 2015 - LAARNE (9270)

     

    Catg.A – 66 km – 33 deelnemers

    1-Kristof Gryson (Landegem)

    2-De Roose Alexander

    3-Trenson Jan

    4-Verschraegen Krijn

    5-Bekaert Tim

    6-Van Overloop Christophe

    7-Cooman Gianni

    8-Lannoo Denny

    9-Goossens Steven (Belsele)

    10-Goossens Sam

    18-Van Poucke Erwin (Sinaai)

    20-De Gronckel Kurt (Moerbeke)

    24-Van Driessche Ward (Zaffelare)

    30-Vispoel Bryan (Berlare)

     

    Catg.A & Toeristen samen.

     

    Catg.B – 52,8 km - 31 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Primo Gino (Gent)

    3-Cooman Jerry (Oordegem)

    4-Demaertelaere Dennis

    5-De Corte Peter

    6-Wytinck Luc

    7-Calle Alain (Mariakerke)

    8-Dult Michel

    9-Janssens Bert

    10-Goossens Alex (Vrasene)

    11-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    18-Rabout Rudi (Erembodegem)

    19-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    24-Bultynck Geert (Beveren)

     

    Catg.B & C samen.

     

    Catg.C – 52,8 km – 20 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-De Lannoy Didier
    3-Patrick Cocquyt (Wachtebeke)
    4-Marc Goossens (Mariakerke) op 1min

    5-Kenny Janssens (Melsele) Pelotonspurt op 1’45”

    6-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    7-Van Damme Filip

    8-Wilkins Philip

    9-Braeckman Geert (Kalken)

    10-Harms Ko

     

    Catg.B & C samen.

     

    Catg.D – 46,2 km - 20 deelnemers

    1-Helmuth Tas (Sijsele)

    2-Wauters Denis

    3-Baudonck Tony

    4-Coopman Ivan

    5-Cogge Marc

    6-Coppers François (Lokeren)

    7-De Baets Johan

    8-Polfliet Danny

    9-Snoeck Jan

    10-Lacquet Philippe

    19-Dhooge Gino (Lokeren)

     

    Catg.D & E samen.

     

    Catg.E – 46,2 km - 16 deelnemers

    +65 jaar

    1-ROGER HOOF (St.Niklaas)

    2-Van Imschoot Roland

    3-Vyvey Julien

    4-Van Hecke Etienne

    5-Van Loon Adri

    6-Lockefeir Marinus

    7-Orford David

    8-De Roos Willy (Vrasene)

    9-Luypaert Danny

    10-Jaspers Theo

     

    +70 jaar

    1-JEF D’HONT (St.Amandsberg)

    2-Brouwers François

    3-Cornu Daniel (Stekene)

    4-Devreese José

    5-Ryalls Peter

     

    Toeristen – 66 km – 37 deelnemers

    1-Mauro Cooman (Oordegem)

    2-Van Der Veken Bart (St.Jansteen)

    3-De Baere Benjamin (Melsele)

    4-Maes Dimitri (Waasmunster)

    5-Rombaut Maarten (Waasmunster)

    6-Van Gaeveren Gunter (St.Pauwels)

    7-Wollaert Jan

    8-Van Doren Ward

    9-Koppen Cédric (Temse)

    10-Draps Joris

    11-Kesteleyn Bram (Zele)

    16-Huylebroeck Matthias (Berlare)

    20-Reyniers Kurt (Kalken)

    28-Van Durm Toon (Kalken)

    18-07-2015 om 19:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/07/2015

    vwf.JPG








    Zaterdag 18 juli - APPELS (9200) -
    9de rit VWF Geditrofee 

    A-reeks - 74,8 km - 1h44
    1. Bert VAN DER TRAPPEN 
    2. Jasper Temmerman 
    3. Timmy Weeckers 
    4. Jago Goedefroy 
    5. Bryan Cap (Rupelmonde)
    6. Maxim Vertonghen 
    7. Steven Tuytschaever 
    8. Kevin Van Den Cruijce 
    9. Nick Mertens (Grembergen)
    10. Gillis Belis 

    B-reeks - 74,8 km - 1h47 
    1. Kristof DEBBOUDT 
    2. Rik De Vree 
    3. Michael Jansegers 
    4. Ken van Reeth (Mariekerke)
    5. Bruno Bruyere 
    6. Andy Van Eesbeek 
    7. Hans Vogeleer 
    8. Karel Bontinck 
    9. Kris Jonckers 
    10. Timmy Van Cleemputte 

    C-reeks - 61,2 km - 1h26 
    1. Andy ANNENDIJCK 
    2. Kris De Block (Mariekerke)
    3. Steven Verschelden 
    4. Raf Van Den Bossche 
    5. Frank Geets 
    6. Kris Thomas 
    7. Danny Borremans 
    8. Michel Cargenello 
    9. Pascal Kestemont 
    10. Peter Maes (Bornem)

    D-reeks - 54,4 km - 1h20
    1. Luc VRANKEN 
    2. Benny Van Gansen 
    3. Marc Schellemans 
    4. Eddy Vermeir 
    5. Wim Van Obbergen 
    6. Benny Smet 
    7. Richard De Ridder 
    8. Patrick Jacobs 
    9. Didier Tucksin 
    10. Hans Coignau 

    E-reeks - 54,4 km - 1h20
    1. Jan VAN DEN BRANDE 
    2. Rudy Thomas 
    3. Dirk Van Hove 
    4. Ronny Paridaens 
    5. Danny De Backer 
    6. Rene De Brucker 
    7. Dominique Turcksin 
    8. Rudy Berwart 
    9. Johan De Veylder 
    10. Hendrik Caethoven 

    F-reeks - 54,4 km - 1h23 
    1. Hugo LISMONT 
    2. Eddy Vanopstal 
    3. Johny Van Holen 
    4. Rene Van Gils 
    5. Jos Staes 
    6. Jos Vandermeulen 
    7. Andre Bultinck 
    8. Ludo de Bakker 
    9. Christiaan Geerts
    10. Jan Van Hove 

    F+ -reeks - 54,4 km - 1h23 
    1. Gaston SANNEN 
    2. Etienne Vandenhouwe 
    3. Luc Snels 
    4. Willy Mous 
    5. Hubert D'Hondt 
    6. Jozef Saerens 
    7. Willy Teirlinck 
    8. Freddy Vandenberghen 
    9. William De Cremer 
    10. Theo Coudyzer 

    18-07-2015 om 19:26 geschreven door kenny


    17-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN VRIJDAG 17/07/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN VRIJDAG 17/07/2015     


    Vrijdag 17/07/2015 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 42,71 km/h 

    Aantal deelnemers: 68

    1 FABRICE MELS uit Sinaai TEAM 3M

    2 ONGENA Matthias CIBEL

    3 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    4 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    6 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    7 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    8 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    9 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    10 SMET Guy CIBEL

    11 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    21 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    22 DE WEERDT Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    25 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    27 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    31 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    17-7-2015-sinaai  stenen 602.JPG
             Winnaar te Sinaai Fabrice Mels met de bloemen en de supporters.
    17-7-2015-sinaai  stenen 610.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 594.JPG
       Een woordje uitleg van winnaar Fabrice Mels aan speaker Ivan Elegeert.
    17-7-2015-sinaai  stenen 558.JPG
     Aankomst van winnaar Fabrice Mels voor Matthias Ongena en Stijn Verbeke.
    17-7-2015-sinaai  stenen 570.JPG
    De spurt van het peloton met Nico Verhoeven voor Robby Meul, Davy Peirsman,
    Tony Heirbaut en Guy Smet.

    17-7-2015-sinaai  stenen 069.JPG
    De kopgroep van 5 renners met Fabrice Mels, Matthias Ongena, Jens De Meyere,
    Stijn De Bock en Stijn Verbeke.
    17-7-2015-sinaai  stenen 100.JPG
                                         De 5 koplopers te Sinaai.
    17-7-2015-sinaai  stenen 537.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 443.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 377.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 276.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 270.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 267.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 233.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 179.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 173.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 142.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 134.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 091.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 078.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 042.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 034.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 031.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 027.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 021.JPG
    17-7-2015-sinaai  stenen 019.JPG
                 Start van de Elite z.c. & Beloften te Sinaai met 68 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    17-07-2015 om 22:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 17/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 5°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan FABRICE MELS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan DEMMY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Greg Van Avermaet 2015.jpg  Fabrice Mels.jpg  demmy Druyts.jpg

       Greg Van Avermaet            Fabrice Mels           Demmy Druyts

     

    Vrijdag 17/07 MURET – RODEZ - Rit 13 - 198,5 km – 4h43’42” - 41,98 km/h

    1-GREG VAN AVERMAET uit Hamme-BMC

    2-SLW-Peter Sagan-TCS

    3-BEL-Jan Bakelants-ALM op 3”

    4-DUI-John Degenkolb-TGA op 7”

    5-DUI-Paul Martens-TLJ

    6-GBR-Chris Froome-SKY

    7-ITA-Vincenzo Nibali-AST

    8-SPA-Alberto Contador-TCS

    9-SPA-Alejandro Valverde-MOV

    10-VS-Tejay van Garderen-BMC

     

    Thomas De Gendt wint de prijs van de stijdlust !!!


    17/07/2015 EVERGEM-BELZELE (O) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km - 39,94 km/h
    Aantal deelnemers: 47

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    4 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 SMITH Tom GBR BUSH HAELTHCARE CRT

    7 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    10 SCHOONACKER Jehudi INDIVIDUEEL

    11 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    19 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT
     

    17/07/2015 GEEL - SINT DIMPNA (A) - Elite z.c./U23 - 96 km - 44,78 km/h 

    Aantal deelnemers: 52

    1 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    2 SEGERS Joren PROFEL - UNITED C.T.

    3 VAN LOON Jordi NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 BERCKMANS Jens PROFEL - UNITED C.T.

    5 VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    7 PORTER Alexander AUS NORWOOD CC

    8 WYNANTS Nick PROFEL - UNITED C.T.

    9 KAESLER Thomas AUS KIKENNY CC

    10 COOLS Alexander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    15 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    32 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

     

    17/07/2015 INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./U23 – 120 km - 44,5 km/h

    Aantal deelnemers: 112

    1 VANHOUTTEGHEM Cedric ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 COMMEYNE Steffen KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    5 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 WYTINCK Gianni CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    8 CLAERHOUT Sven CT TOMACC

    9 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    10 TATSUKI Amagoi JPN TEAM EURASIA

     

    17/07/2015 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 42,71 km/h 

    Aantal deelnemers: 68

    1 FABRICE MELS uit Sinaai TEAM 3M

    2 ONGENA Matthias CIBEL

    3 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    4 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    6 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    7 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    8 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    9 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    10 SMET Guy CIBEL

    11 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    21 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    22 DE WEERDT Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    25 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    27 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    31 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    17/07/2015 SINT-KATELIJNE-WAVER (A) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,62 km/h 

    Aantal deelnemers: 144

    1 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 GOOVAERTS Tom CCT P/B CHAMPION SYSTEM

    3 JUMELET Michiel NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    4 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 HOFMANS Laurence K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 CRABBÉ Arno KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8 CANT Kevin CORENDON-KWADRO

    9 RAAS Eloy NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    10 COERTJENS Rien WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    34 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    40 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    62 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    102 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    103 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    107 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    109 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    17/07/2015 VRASENE DAMES ELITE (O) - Dames Elite - 96 km - 38,66 km/h 

    Aantal deelnemers: 64

    1 DEMMY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 BELMANS Els AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERCAMMEN Ine KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VAN VEGHEL Sandra NED WV SCHIJNDEL

    6 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    7 VAN HORIK Sofie NED SWABO

    8 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    9 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 GEERIS Femke NED TWC DE KEMPEN

    20 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    51 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    53 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    17-07-2015 om 22:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RONDE VAN LUIK 2015

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    TOUR DE LA PROVINCE DE LIÈGE 2015

    Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Lawrence Naesen 1.jpg 

       Lawrence Naesen


    Maandag 13/07 - BLEGNY – BLEGNY - Elite m.c. & Elite z.c./U23 - 138,8 km - 44,24 km/h
    Etappe 1: Aantal deelnemers: 171

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL

    2 FRANKEN Marc PCT

    3 VAN GUCHT Sten WIL

    4 VAN DER POEL Mathieu (Ned) BKP

    5 VANTHOURENHOUT Michael SUN

    6 GOETHALS Brent VCC

    7 DE JONGHE Kevin CIBEL

    8 AERTS Toon TFC

    9 PEYSKENS Dimitri MMM

    10 KAI Reus (Ned) WIL

    26 VANDYCKE Niels BAG op 1’43”

    32 VERMEERSCH Gianni SUN

    37 RELAES Jacob EFC

    39 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    40 VAN HECKE Elias SUN

    53 GOOSSENS Kenny CIBEL

    69 DRUYTS Gerry VGS

    70 CORDEEL Sander VGS

    71 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    74 FRANKAERT Grégory PRO

    94 SINOY Fabio VES

    135 DE DECKER Bjorn CIBEL op 11’30”

    145 THIERENS Sam VES op 19’13”

    154 HOFMAN Joeri MOR

     

    Dinsdag 14/07 - PLOMBIÈRES – PLOMBIÈRES - Elite m.c. & Elite z.c./U23 - 152,3 km - 03h29'46" - 43,552 km/h
    Etappe 2: Aantal deelnemers: 159
    1 VERMEERSCH Gianni SUN
    2 VAN KESSEL Corne TFC
    3 VAN DER POEL Mathieu BKP
    4 PREMONT Christophe WIL
    5 JANSSENS Jimmy MMM
    6 VAN ROOY Kenneth LOT
    7 RUIJGH Rob VGS
    8 PANASSENKO Nikita KAZ
    9 OTTENA Rick CSH
    10 COOLS Michael SOE
    11 FRANKAERT Grégory PRO
    24 DRUYTS Gerry VGS op 8”
    34 VAN HECKE Elias SUN
    40 VANDYCKE Niels BAG
    58 GOOSSENS Kenny CIBEL
    67 RELAES Jacob EFC
    73 NAESEN Lawrence CIBEL
    76 DE JONGHE Kevin CIBEL
    97 CORDEEL Sander VGS
    106 SINOY Fabio VES
    112 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL
    128 DE DECKER Bjorn CIBEL op 9’37”
    129 THIERENS Sam VES op 10’15”

     

    Woensdag 15/07 - MARCHIN – MARCHIN - Elite m.c. & Elite z.c./U23 - 141,1 km - 03h11'41" - 44,167 km/h
    Etappe 3: Aantal deelnemers: 131

    1 Jimmy JANSSENS MMM
    2 Kenneth VAN ROOY LOT op 3”
    3 Kevin DELTOMBE LOT
    4 Klaas VANTORNOUT SUN
    5 Floris SMEYERS PRO
    6 Derk Abel BECKERINGH CRO
    7 Christophe PREMONT WIL
    8 Michael COOLS SOE
    9 Stef VAN ZUMMEREN WIL
    10 Dimitri PEYSKENS MMM
    28 Gianni VERMEERSCH SUN op 2’43”
    33 Sander CORDEEL VGS op 2'51”
    42 Kevin DE JONGHE CIBEL 00:03:21”
    55 Jacob RELAES EFC 00:03:33”
    72 Grégory FRANKAERT PRO
    79 Kenny GOOSSENS CIBEL
    85 Gerry DRUYTS VGS
    87 Lawrence NAESEN CIBEL
    88 Fabio SINOY VES
    92 Jori VAN STEENBERGHEN CIBEL op 3’47”
    94 Niels VANDYCK BAG op 3’48”
    97 Bjorn DE DECKER CIBEL op 5’32”
    110 Sam THIERENS VES op 7’54”
    119 Elias VAN HECKE SUN op 8’00”
     

    Donderdag 16/07 - STOUMONT – STOUMONT - Elite m.c. & Elite z.c./U23 - 159 km - 03h37'59"
    Etappe 4: Aantal deelnemers: 130

    1 Mathieu VAN DER POEL BKP

    2 Kevin PAUWELS SUN
    3 Jimmy JANSSENS MMM
    4 Klaas VANTORNOUT SUN
    5 Gianni VERMEERSCH SUN
    6 Sten VAN GUCHT WIL op 4”
    7 Rob RUIJGH VGS
    8 Michael VANTHOURENHOUT SUN
    9 Sieben DEVALCKENEER ANT
    10 Jens ADAMS VGS
    12 Niels VANDYCK BAG
    20 Kevin DE JONGHE CIBEL
    21 Grégory FRANKAERT PRO
    38 Lawrence NAESEN CIBEL
    40 Fabio SINOY VES
    42 Jacob RELAES EFC
    68 Sam THIERENS VES op 49”
    70 Elias VAN HECKE SUN op 51”
    77 Gerry DRUYTS VGS op 1’15”
    79 Kenny GOOSSENS CIBEL
    84 Sander CORDEEL VGS op 3’01”
    91 Bjorn DE DECKER CIBEL op 6’59”
     

    Vrijdag 17/07 - SERAING – SERAING - Elite m.c. & Elite z.c./U23 - 155 km - 04h02'24" - 36,36 km/h
    Etappe 5: Aantal deelnemers: 112

    1 Gianni VERMEERSCH SUN

    2 Wout VAN AERT VGS op 14”
    3 Klaas VANTORNOUT SUN
    4 Kevin DE JONGHE CIBEL
    5 Sieben DEVALCKENEER ANT
    6 Gianni MARCHAND DEE
    7 Adam TOUPALIK BKP
    8 Michael VANTHOURENHOUT SUN op 20”
    9 Kenneth VAN ROOY LOT 4:02:46 0:00:22”
    10 Laurens SWEECK COR
    26 Fabio SINOY VES op 6’40”
    27 Grégory FRANKAERT PRO op 6’45”
    33 Jacob RELAES EFC op 7’07”
    64 Lawrence NAESEN CIBEL op 7’35”
    65 Gerry DRUYTS VGS
    76 Sam THIERENS VES op 12’40”
    77 Elias VAN HECKE SUN op 12’54”

    17-07-2015 om 19:55 geschreven door kenny


    16-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 16/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 16/07/2015 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 43,44 km/h
    Aantal deelnemers: 84

    1 DECAESTEKER Frederik DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    3 DEWORTELAER Serge VERANCLASSIC-EKOI

    4 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    6 VERMET Joran CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 SUNDERLAND Dylan AUS LIDCOME AUBURN CC

    8 ULVEN Tormod NOR RINGERIKE SK

    9 JOHNSTONE Taylor GBR CT TOMACC

    10 AGUERO RUIZ Juanjo ESP CAMPO CLARO CLUB CICLISTA

    28 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

     

    16/07/2015 MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Juniores - 90 km - 39,02 km/h 

    Aantal deelnemers: 57

    1 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    2 OLANDER Hjort DEN TEAM PYTONPRO

    3 BERO Wallace VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 KNICKMAN Bo USA CYNERGY

    7 BASSI Loris UC SERAING - VOO

    8 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

    10 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    16-07-2015 om 21:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/07/2015

    vwf.JPG








    Zondag 12 juli – LIERDE (9570) -
    7de rit VWF Geditrofee

    A-reeks – 78 km - 1h57 
    1. Tom CARMELIET 
    2. Koen Van Geyt 
    3. Bart Vral 
    4. Kevin Van Den Cruijce 
    5. Kristof Van Wijmeersch 
    6. Bert Van Der Trappen 
    7. Bjorn Lison 
    8. Yorick Lison 
    9. Glenn De Wolf (Hamme)
    10. Steven Tuytschaever 

    B-reeks – 78 km - 1h57 
    1. Peter VAN DAMME 
    2. Andy Van Eesbeek 
    3. Bart Bruyninckx 
    4. Philip Lampaert 
    5. Stefaan Paridaens 
    6. Michael Jansegers 
    7. Timmy van Cleemputte 
    8. Jurgen Stijnen 
    9. Bart Van Berlamont 
    10. David Haegeman 

    C-reeks - 62,4 km - 1h36 
    1. Nico SAVAT 
    2. Kris De Block (Mariekerke)
    3. Andy Annendijck 
    4. Michael Heymans 
    5. Frank Van Holderbeke 
    6. Mario Van Den Broecke 
    7. Willem Van Der Heyden 
    8. Danny Borremans 
    9. Peter Maes (Bornem)
    10. Jimmy De Paepe 

    D-reeks - 62,4 km - 1h38 
    1. Herman PROOST 
    2. Geert Van Speybroeck (Nevele)
    3. Patrick Jacobs 
    4. Bruno Bruyere 
    5. Lucien Van Den Brande 
    6. Guy De Coster 
    7. Dimitri Wannez 
    8. Ronald Rents 
    9. Wim Winandy 
    10. Patrick Van Ransbeeck 

    E-reeks - 54,6 km - 1h27
    1. Francis DE RIDDER 
    2. Danny De Backer 
    3. Ronny Paridaens 
    4. Rudy Thomas 
    5. Jan Van Den Brande 
    6. Dirk Van Hove 
    7. Raf Vercammen 
    8. Rene De Brucker 
    9. Wim De Coninck (Grammene)
    10. Yvan Camphijn 

    F-reeks - 54,6 km - 1h30 
    1. Eddy VANOPSTAL 
    2. Jozef Deneef 
    3. Johny Van Holen
    4. Felix Luyten
    5. Jan Van Hove 
    6. Noel Burggraeve
    7. Luc Van Damme 
    8. Serge De Feyter 
    9. Eddy Vandermeeren 
    10. Andre Devadder 

    F+ -reeks - 54,6 km - 1h30 
    1. Theo COUDYZER 
    2. Gaston Sannen 
    3. Luc Snels 
    4. Etienne Vandenhouwe 
    5. Ad Montforts 
    6. Jef Everaerts 
    7. Hubert D'Hondt 
    8. Jozef Saerens 
    9. Freddy Vandenberghen 
    10. Herman Van den Borre 

    16-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    15-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE VRASENE VAN WOENSDAG 15/07/2015

    FOTO'S JUNIORES TE VRASENE VAN WOENSDAG 15/07/2015     


    Woensdag 15/07/2015 VRASENE (O) - Juniores - 96 km - 41,33 km/h
    Aantal deelnemers: 38

    1 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    3 RYCKAERT Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 WYFFELS Jonas WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    8 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    10 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    12 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 BAEYENS Tom AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    22 DE BROUWER Martijn NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15-7-2015-vrasene junioren 296.JPG
     Winnaar te Vrasene Nicolas Verougstraete met de bloemen en de supporters.
    15-7-2015-vrasene junioren 312.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 301.JPG
                     Een woordje uitleg van winnaar Nicolas Verougstraete.
                                            
    15-7-2015-vrasene junioren 265.JPG
                              Aankomst van winnaar Nicolas Verougstraete.
    15-7-2015-vrasene junioren 272.JPG
    Spurt voor de 2de plaats met Brecht De Coninck voor Thomas Ryckaert en Aaron Dewachter.
    15-7-2015-vrasene junioren 286.JPG
                                                 De spurt van het peloton.
    15-7-2015-vrasene junioren 200.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 119.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 148.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 111.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 098.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 069.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 065.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 050.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 046.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 037.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 028.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 016.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 010.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 008.JPG
    15-7-2015-vrasene junioren 001.JPG
                       Start van de Juniores te Vrasene met 38 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-07-2015 om 22:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 15/07/2015 ARENDONK (A) - Elite z.c./U23 - 108 km - 45,23 km/h
    Aantal deelnemers: 95

    1 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    2 ARIMONT Charlie COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    3 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 WYTINCK Gianni CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 SEGERS Joren PROFEL - UNITED C.T.

    6 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    7 CANT Kevin CORENDON-KWADRO

    8 WYNANTS Nick PROFEL - UNITED C.T.

    9 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    34 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    36 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

     

    15/07/2015 ARENDONK (A) - Dames Elite - 81 km - 39,12 km/h
    Aantal deelnemers: 50

    1 VAN VEGHEL Sandra NED WV SCHIJNDEL

    2 VERSTICHELEN Femke WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 JANKUTE Gabrielè LTU WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 DEMEY Valerie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 BAAS Carleen NED TWC DE KEMPEN

    6 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    7 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 JONGERIEUS Claudia NED BALEN BC

    9 VERHOEVEN Suzanne NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    10 DERGENT Eveline WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    25 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    35 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    15/07/2015 LINTER (B) - Juniores Interclub - 116 km
    Aantal deelnemers: 156

    1 OLIESLAGERS Bob NED TWC PIJNENBURG

    2 WELTEN Bram NED TWC PIJNENBURG

    3 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    4 CASTRIQUE Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 VAN BOKHOEVEN Ramon NED TWC PIJNENBURG

    9 MOONS Olivier VZW DE DEMERSPURTERS

    10 VAN POUCKE Aaron ISOREX CYCLING TEAM

    14 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    30 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    49 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    69 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    71 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    102 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    105 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    111 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    112 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    123 DE LOOSE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    15/07/2015 OPWIJK (B) - Juniores - 80 km- 36,6 km/h
    Aantal deelnemers: 43

    1 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 DE PLUS Jasper VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 VAN DE WILLE Nick ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    5 DE FRENNE Jonathan KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6 HOOVER Gavin USA ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 MINNERY Nicholas USA

    9 VENNER Quentin TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    10 DOISON Rodolphe U19 CYCLING ACADEMY


    15/07/2015
    VRASENE (O) - Juniores - 96 km - 41,33 km/h
    Aantal deelnemers: 38

    1 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    3 RYCKAERT Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 WYFFELS Jonas WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    8 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    10 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    12 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 BAEYENS Tom AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    22 DE BROUWER Martijn NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    15/07/2015
    MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Nieuwelingen - 66 km - 38,3 km/h
    Aantal deelnemers: 58

    1 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 BONNEU Kamiel SPORT EN MOEDIG GENK

    3 VAN VUCHELEN Tom SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    4 VANHULST Jens LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 CLOUX Antoine TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    10 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    15/07/2015 OPWIJK (B) - Nieuwelingen - 60 km - 39,93 km/h
    Aantal deelnemers: 78

    1 JOHANSEN Julius DEN CYCLING CLUB HILLEROD

    2 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    3 BRYNAERT Andreas KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 VODICKA Camden USA LUX SPECIALIZED

    5 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 WRIGHT Mitchell AUS ILLAWARRA CC

    7 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    8 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    30 DE WAELE Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    44 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15-07-2015 om 22:15 geschreven door kenny


    14-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WACHTEBEKE VAN DINSDAG 14/07/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WACHTEBEKE VAN DINSDAG 14/07/2015     


    Dinsdag 14/07/2015 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 43,07 km/h 

    Aantal deelnemers: 69

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    3 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    6 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    8 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    9 BRACKE Thomas SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC-EKOI

    15 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    21 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    25 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    30 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    38 SMET Gert DCR CYCLING TEAM

    41 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    45 COOMAN Jerry INDIVIDUEEL

    53 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    57 LEUS Jelle PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    58 SMET Olivier PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    59 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    14-7-2015-wa&chtebeke 668.JPG 14-7-2015-wa&chtebeke 660.JPG
                                       Winnaar te Wachtebeke Steven Caethoven met de bloemen en de supporters.
    14-7-2015-wa&chtebeke 667.JPG
                                               Winnaar Steven Caethoven.
                                          
    14-7-2015-wa&chtebeke 593.JPG
                 Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Hans Dekkers.
    14-7-2015-wa&chtebeke 589.JPG
    Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Hans Dekkers en Steven De Landtsheer.
    14-7-2015-wa&chtebeke 597.JPG
    De 3de plaats met Steven De Landtsheer voor Rienno Stofferis, Vincent De Sy
    en Bryan Boussaer.
    14-7-2015-wa&chtebeke 651.JPG
    14-7-2015-wa&chtebeke 292.JPG
    14-7-2015-wa&chtebeke 552.JPG
    14-7-2015-wa&chtebeke 460.JPG
    14-7-2015-wa&chtebeke 456.JPG
                                             In 4de stelling Mattias Nys.
    14-7-2015-wa&chtebeke 437.JPG
    14-7-2015-wa&chtebeke 411.JPG
                                        In 2de stelling Robby Meul.
    14-7-2015-wa&chtebeke 403.JPG
                                          In 2de positie Jochem Smet.
    14-7-2015-wa&chtebeke 289.JPG
                                       Gianni Cooman en Jerry Cooman.
    14-7-2015-wa&chtebeke 282.JPG
    14-7-2015-wa&chtebeke 154.JPG
    14-7-2015-wa&chtebeke 137.JPG
    14-7-2015-wa&chtebeke 108.JPG
    14-7-2015-wa&chtebeke 085.JPG
    14-7-2015-wa&chtebeke 080.JPG
    14-7-2015-wa&chtebeke 053.JPG
    14-7-2015-wa&chtebeke 050.JPG
    14-7-2015-wa&chtebeke 045.JPG
                                               Vooraan Robby Meul.
    14-7-2015-wa&chtebeke 032.JPG
            Start van de Elite z.c. & Beloften te Wachtebeke met 69 deelnemers.



                                        



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-07-2015 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 14/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 14/07/2015 HOUTEM-VILVOORDE (B) - Elites m.c./z.c./U23 - 163 km - 44,06 km/h
    Aantal deelnemers: 76

    1 STALLAERT Joeri CIBEL

    2 BOSMANS Tom VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VERRAES Benjamin CIBEL

    4 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC-EKOI

    5 DZERVUS Darijus LTU CCT p/b CHAMPION SYSTEM

    6 MAES Alexander AN POST - CHAINREACTION

    7 PARDINI Olivier VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    9 NAKANE Hideto JPN AISAN RACING TEAM

    10 EVRARD Laurent WALLONIE-BRUXELLES

    17 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS PROCYCLINGTEAM

     

    14/07/2015 BEITEM (ROESELARE) (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 41,05 km/h 

    Aantal deelnemers: 70

    1 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    2 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    3 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    4 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    5 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    6 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    7 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    8 VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX

    9  VERSICHEL Davy W.T.C. WALTER GODEFROOT

    10 TOUQUET Joren VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

     

    14/07/2015 KEERBERGEN (B) - Elite z.c./U23 - 114,4 km - 44,78 km/h 

    Aantal deelnemers: 122

    1 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM

    4 DERUETTE Thomas TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    5 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    6 WILLEMS Robby ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    8 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    9 CREFFIER Laurent WSC HAND IN HAND BAAL

    10 HEMROULLE Johan BMC DEVELOPMENT TEAM

    12 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    72 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    82 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    91 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    92 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    14/07/2015 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 43,07 km/h 

    Aantal deelnemers: 69

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    3 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    6 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    8 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    9 BRACKE Thomas SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC-EKOI

    15 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    21 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    25 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    30 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    38 SMET Gert DCR CYCLING TEAM

    41 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    45 COOMAN Jerry INDIVIDUEEL

    53 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    57 LEUS Jelle PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    58 SMET Olivier PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    59 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    14-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    13-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan WILLEM DE GREYT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Willem.jpg 

       Willem De Greyt


    Maandag 13/07/2015 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,65 km/h
    Aantal deelnemers: 55

    1 WILLEM DE GREYT uit Sinaai SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    3 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    8 ONGENA Matthias CIBEL

    9 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 VANTHOURNOUT Brecht DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    14 SMET Guy CIBEL

    16 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    18 GOOSSENS Sam VAN EYCK SPORT

    20 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    21 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    22 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 DE WEERDT Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX
     

    13/07/2015 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km - 42,86 km/h 

    Aantal deelnemers: 47

    1 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    2 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    3 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    4 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    7 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    8 VANGHELUWE Robbe CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    10 FYFFE Angus IRL CC TOMACC

    13-07-2015 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 13/07/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 13/07/2015     


    Maandag 13/07/2015 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,65 km/h
    Aantal deelnemers: 55

    1 WILLEM DE GREYT uit Sinaai SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    3 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    8 ONGENA Matthias CIBEL

    9 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 VANTHOURNOUT Brecht DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    14 SMET Guy CIBEL

    16 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    18 GOOSSENS Sam VAN EYCK SPORT

    20 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    21 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    22 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 DE WEERDT Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX
    13-7-2015-sinaai liefh 567.JPG
                        Winnaar te Sinaai Willem De Greyt met de bloemen.
    13-7-2015-sinaai liefh 562.JPG
    13-7-2015-sinaai liefh 576.JPG
                 Winnaar Willem De Greyt met de bloemen en de supporters.
    13-7-2015-sinaai liefh 565.JPG
    Een woordje uitleg van winnaar Willem De Greyt aan speaker Gerry Van Gasse.
    13-7-2015-sinaai liefh 514.JPG
                     Aankomst van winnaar Willem De Greyt voor Jeroen Das.
    13-7-2015-sinaai liefh 512.JPG
    13-7-2015-sinaai liefh 522.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Jarno Van Guyse voor Michiel Dieleman en
    Alexander De Keersmaeker.
    13-7-2015-sinaai liefh 529.JPG
                                                  De spurt van het peloton.
    13-7-2015-sinaai liefh 434.JPG
                              De 2 koplopers Jeroen Das en Willem De Greyt.
    13-7-2015-sinaai liefh 441.JPG
    13-7-2015-sinaai liefh 215.JPG
                                    Op kop Jeroen Das uit Kalmthout.
    13-7-2015-sinaai liefh 251.JPG
    13-7-2015-sinaai liefh 367.JPG
                                 In 3de positie Tim Vercauteren uit Belsele.
    13-7-2015-sinaai liefh 395.JPG
                                        Op kop Guy Smet uit Kruibeke.
    13-7-2015-sinaai liefh 482.JPG
    Op kop Michiel Dieleman voor Jarno Van Guyse en Alexander De Keersmaeker.
    13-7-2015-sinaai liefh 140.JPG
                              Links vooraan Peter Verhofstadt uit Berlare.
    13-7-2015-sinaai liefh 136.JPG
    13-7-2015-sinaai liefh 116.JPG
    13-7-2015-sinaai liefh 110.JPG
    13-7-2015-sinaai liefh 104.JPG
    13-7-2015-sinaai liefh 098.JPG
    13-7-2015-sinaai liefh 091.JPG
    13-7-2015-sinaai liefh 086.JPG
    13-7-2015-sinaai liefh 070.JPG
    13-7-2015-sinaai liefh 035.JPG
                                          Matthias Onghena uit Kieldrecht.
    13-7-2015-sinaai liefh 030.JPG
                                            Stijn Verbeke uit Sinaai.
    13-7-2015-sinaai liefh 025.JPG
    13-7-2015-sinaai liefh 021.JPG
           Start van de Elite z.c. & Beloften te Sinaai met 55 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-07-2015 om 20:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/07/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 20°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt.JPG 

        Patrick Cocquyt

     

    Maandag 13 juli 2015 - ADEGEM (9991)
     

    Catg.A – 72,6 km – 32 deelnemers

    1-De Wispelaere Arno (Gent)

    2-Van Der Jeught Stijn

    3-De Baets Kristof

    4-Van Den Broecke Mario

    5-Lammens Mario

    6-De Rijcke Nick

    7-Vandevoorde Niels

    8-217-Vernaet Olivier-

    9-216-De Rocker Wesley-

    10-32-Vandekerckhove Enzo-

    18-Van Raemdonck Maarten (Vrasene)

     

    Catg.B – 59,4 km – 30 deelnemers

    1-Landuyt Steven (Eeklo)

    2-De Weirdt Gino

    3-Demaertelaere Dennis

    4-Ferrest Stefaan

    5-Weemaes Franky (Melsele)

    6-Primo Gino (Gent)

    7-Calle Alain (Mariakerke)

    8-Vereecken Eric

    9-Van Speybroeck Geert

    10-Wytinck Luc

    11-Rabout Rudi (Erembodegem)

    26-48-Heyndrickx Wim (Vrasene)

     

    Catg.C – 59,4 km – 25 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Van Oyen Franky (Zulte)

    3-Suys Frank (Bornem) op >1min

    4-Bobelijn Patrick

    5-Couchez Didier (Sint Amandsberg) op >2min

    6-De Coninck Wim (Grammene)

    7-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    8-Harms Ko

    9-De Lannoy Didier

    10-Kerckaert Peter

    12-Janssens Kenny (Melsele) op 2’10” Pelotonspurt

    18-Smet Geert (St.Niklaas)

    19-Braeckman Geert (Kalken)

    22-Joos Luc (Stekene)

     

    Catg.D – 46,2 km – 23 deelnemers

    1-Vyncke William (Evergem)

    2-De Vos Rony

    3-Bultinck Andre

    4-Tas Helmuth

    5-Vanopstal Eddy

    6-Steeman Juan

    7-De Naeghel Jozef

    8-Snoeck Jan

    9-Heye Hilair

    10-De Clercq Eddy (Kalken)

    11-Coppers François (Lokeren)

    23-Govaert William (Waasmunster)

     

    Dames – 46,2 km – 1 deelneemster

    1-Van Kerckvoorde Vanessa (Oosteeklo)

     

    Catg.E – 46,2 km – 16 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Deleersnyder Florent

    3-Hoof Roger (St.Niklaas)

    4-Demeyere José

    5-Vyvey Julien

    6-Vandenheuvel Gilbert

    7-Van Loon Adri

    8-Lockefeir Marinus

    9-Corthier Willy

    10-Hermans Luc

     

    +70 jaar

    1-Robijns Robert (Aartselaar)

    2-Cornu Daniel (Stekene)

    3-Brouwers François

    4-D'Hont Joseph (Sint Amandsberg)

     

    Toeristen – 59,4 km – 16 deelnemers

    1-Hooreweghe Willem (Aalter)

    2-Declercq Brecht-

    3-Victor Kurt

    4-Dumortier David

    5-Cooman Mauro (Oordegem)

    6-Van de Voorde Mike

    7-De Neve Bart

    8-Bas Wim

    9-Smet Kris (St.Niklaas)

    10-Hooreweghe Peter

    13-Rizzo Claudio (Zelzate)

    13-07-2015 om 19:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan LUCA VAN DER VEKEN met zijn Zege bij de Miniemen 9 jaar !!!

     

    12/07/2015 BRECHT (A) - Miniemen

    9 jaar rit - deelnemers: 15

    1 LUCA VAN DER VEKEN uit Sint Jansteen NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN SINAAI

    2 VAN DYCK Jarne K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 DE WINTER Milan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 HOREMANS Mateo WSC HAND IN HAND BAAL

    5 UIJTDEWILLIGEN Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VANDERWEYEN Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 HERMANS Stef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 JANSSENS Lars DCM CYCLING TEAM

    9 VRINTS Thomas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VANNUTEN Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    11 MARIN Vince VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
    5 Luca.jpg
    4 Luca.jpg
    3 Luca.jpg
    2 Luca.jpg
    1 Luca.jpg

     

    9 jaar proef tijdrijden - deelnemers: 15

    1 UIJTDEWILLIGEN Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 VANDERWEYEN Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 VAN DER VEKEN Luca NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN SINAAI

    4 VRINTS Thomas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN DYCK Jarne K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 HOREMANS Mateo WSC HAND IN HAND BAAL

    7 HERMANS Stef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 MARIN Vince VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 DE WINTER Milan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VANNUTEN Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    13-07-2015 om 18:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/07/2015

    VWV 2015.jpg
    Zondag 12/07 KAMPENHOUT (1910 Berg) -
    Kampioenschap van Vlaanderen

     

    Cat.A - 95,2 km

    1.Dave Bruylandts  (Vlaams Kampioen)

    2.Roel Van Looy

    3.Jonas Cortoos

    4.Jo Vanautgaerden

    5.Onno Verheyen

    6.Hans Van Den Bogaert

    7.Ken De Feyter

    8.Dave De Cleyn

    9.Sander Van Gulck

    10.Olivier Dominiak

     

    Cat.B - 95,2 km

    1.Pepijn Verbruggen

    2.Christophe Haest (Vlaams Kampioen)

    3.Pieter Wijckmans

    4.Kris Jonkers

    5.Bart Vanden Wyngaerd

    6.Jorg Claes

    7.Joris Verheyden

    8.Nico Indekeu

    9.Klaas Stijnen

    10.Gerry Meuris

     

    Cat.C - 68 km

    1.Patrick Bogaerts (Vlaams Kampioen)

    2.Vital Pauwels

    3.Gert De Proost

    4.Ivan Verschueren

    5.Luc Keim

    6.Peter Aerts

    7.Koen Heremans

    8.Luc Peeters

    9.Tom Van De Poel

    10.Kris Witvrouwen

     

    Cat.D - 68 km

    1.Patrick Verdonck (Vlaams Kampioen)

    2.Luc Vranken

    3.Daniel Van Der Mieren

    4.Eddy Vaes

    5.Jan Maegh

    6.Harry Maes

    7.Bruno Brabants

    8.Danny Van Hoof

    9.Ronny Govers

    10.Luc Van Roy

     

    Cat.E - 68 km

    1.René Van Gils

    2.Ludo De Bakker

    3.André Volkaerts (Vlaams Kampioen)

    4.Roland Degeest

    5.Else Belmans

    6.Lien Verhaegen

    13-07-2015 om 09:03 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!