Proficiat aan TONY HEIRBAUT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!
Tony Heirbaut
Dinsdag 30 juni 2015 - WACHTEBEKE (9185)
Catg.A 60 km 90 deelnemers
1-TONY HEIRBAUT (Stekene)
2-De Bock Stef (Zele)
3-Bultynck Isaak
4-Bogaert Sammy (Essen)
5-Sterck Gunter (Stekene)
6-Vermassen Jens
7-Verbeke Stijn (Belsele)
8-Weemaes Robby (Stekene)
9-Buysse Lennert
10-De Vos Gilles (Wachtebeke)
11-Cooman Gianni (Oordegem)
17-Van Der Veken Bart (St.Jansteen)
19-Segers Jimmy (St.Niklaas)
20-Van de Casteele Michaël (Steendorp)
24-Heirman Steven (Hamme)
27-Van Poucke Erwin (Sinaai)
34-Van Damme Danny (St.Niklaas)
38-Van Wiele Yannick (St.Niklaas)
39-Van Gaeveren Gunter (St.Pauwels)
41-Van Laere Jan (Lokeren)
43-Van Kerchove Jonathan (St.Pauwels)
48-Bleyaert Nicolas (Lokeren)
49-Van Poucke Gert (Wachtebeke)
54-Ott Stefan (Lokeren)
55-Perriëns Philippe (St.Niklaas)
57-Colman Jeroen (Waasmunster)
58-Maes Vincent (Beveren)
59-Van Laecke Dominique (Wachtebeke)
61-Van Broeck Gino (Temse)
Catg.B 60 km 67 deelnemers
1-De Weirdt Gino (Deinze)
2-Victor Kurt
3-Primo Gino (Gent)
4-Hoes Andy (Lochristi)
5-Noterman Bill
6-Baert Giovanni (Moerbeke)
7-De Wannemaeker Filip
8-Maes Geoffrey (Overmere)
9-Landuyt Steven
10-Vansteirteghem Tim (St.Pauwels)
11-Calle Alain (Mariakerke)
13-Van Bosbeke Peter (St.Niklaas)
15-Rabout Rudi (Erembodegem)
31-De Maesschalck Johan (Lokeren)
33-Neels Peter (Kruibeke)
34-Baeyens Jean-Paul (Berlare)
38-Van Goethem Benny (Moerbeke)
39-Van De Perre Lieven (De Klinge)
40-Sterck Sven (Moerbeke)
43-Van Raemdonck Robby (Kieldrecht)
Catg.C 48 km 29 deelnemers
1-De Moor Arie (Gontrode)
2-De Lannoy Didier
3-Cocquyt Patrick (Wachtebeke) op 30
4-Depuydt Dominique op 1min
5-Hoornaert Glenn
6-Mathys Dirk (Gentbrugge)
7-Janssens Kenny (Melsele)
8-Couckuyt Marc (Nevele)
9-Van Camp Freddy (Stekene)
10-Claus Etienne (Waasmunster) op 120 Pelotonspurt
11-Suys Frank (Bornem)
12-Braeckman Geert (Kalken)
13-Cosijn Ronny (Destelbergen)
19-De Coninck Wim (Grammene)
22-De Craene Dieter (Moerbeke)
24-Smet Geert (St.Niklaas)
26-Macharis William (Rupelmonde)
29-Goossens Marc (Mariakerke)
Catg.D 48 km 23 deelnemers
1-Tas Helmuth (Sijsele)
2-De Vos Rony
3-Heye Hilair
4-De Naeghel Jozef
5-Dom André
6-Snoeck Jan
7-De Baets Johan
8-Moens Louis
9-Vanpoucke Rik
10-Caethoven Hendrik (Zele)
11-Coppers François (Lokeren)
Dames 48 km 6 deelnemers
1-Mackey Rebecca (Aalst)
2-Ward Rachel
3-De Wever Ann
4-Geldhof Anja (Ertvelde)
5-Broosus Bianca
6-Wittock Nancy (St.Niklaas)
Catg.E 48 km 13 deelnemers
+65 jaar
1-Vervondel Marc-Letterhoutem
2-Van Renterghem Patrick-
3-Boulard Roland-
4-Van Hecke Etienne-
5-Vandermeulen Jos-
6-Van Loon Adri-
7-Lockefeir Marinus-
8-Orford David-
9-Hermans Luc-
10-Elegheer Patrick (Zeveneken)
+70 jaar
1-Ryalls Peter (Sheffield GB)
Inwoners Wachtebeke 48 km 16 deelnemers
1-Verselder Hans Jurgen (Ertvelde)
2-Bracke Timmy
3-De Baets Julien
4-Corryn Viktor
5-Bracke Georges
6-Van Hoorebeke Nico
7-Dierkens Michael
8-Cornelis Marco
9-Van Eetvelde Michiel
10-Van Poucke Koen