Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 11°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen in de Catg.C !!!
Proficiat aan KURT VAN RAEMDONCK met de Titel van Kampioen van Beveren !!!
Franky Van Oyen Kurt Van Raemdonck
Zondag 14 juni 2015 BEVEREN (9120) - KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË CATEGORIE B + C
Catg.A 71,5 km 66 deelnemers
1-Bruylandts Dave (Hoogstraten)
2-Vanden Wijngaerd Bart
3-Timmermans Tim
4-Verbeke Stijn (Belsele)
5-De Vlieger Jonas
6-De Smet Dries
7-Van Overloop Christophe
8-De Duytsche Luc
9-Buysse Lennert
10-Heirbaut Tony (Belsele)
12-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)
18-De Bock Stef (Zele)
19-Peirsman Jan (Beveren)
20-Smet Gert (Bazel)
24-Peeters Danny (Temse)
25-Goossens Steven (Belsele)
27-Cant Bart (Temse)
28-Perriëns Philippe (St.Niklaas)
31-Heirman Steven (Hamme)
35-Smet Jochen (St.Niklaas)
37-Cools Jeffrey (Zwijndrecht)
40-Bogaert Sammy (Essen)
41-Van Raemdonck Maarten (Vrasene)
44-216-Van Ryssel Mike-
45-Maes Vincent (Beveren)
47-Mannens Steven (Stekene)
49-De Sutter Maxime (Belsele)
50-Van Broeck Gino (Temse)
51-Maes Bram (Hechtel)
Catg.B 71,5 km - 52 deelnemers
1-Lampaert Philip (Bellem)
2-De Weirdt Gino BELGISCH KAMPIOEN
3-Bogaerts Patric
4-Landuyt Steven
5-Van Holderbeke Frank
6-Pauwels Kurt
7-Van Clapdorp Luc (St.Niklaas)
8-Van De Perre Lieven (De Klinge)
9-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)
10-Weemaes Franky (Melsele)
12-Baert Giovanni (Moerbeke)
15-Rombaut Wim (Stekene)
22-De Vlieger Sven (Lochristi)
24-Calle Alain (Mariakerke)
26-Van Laere Koen (Beveren)
28-Van Bosbeke Peter (St.Niklaas)
30-Rabout Rudi (Erembodegem)
34-Van Goethem Benny (Moerbeke)
38-Bultynck Geert (Beveren)
41-De Roeck Stefan (St.Niklaas)
42-Van Drom Giovanni (Bazel)
44-Heyndrickx Wim (Vrasene)
45-Goossens Alex (Vrasene)
46-Cooman Jerry (Oordegem)
48-De Roeck Nico (St.Niklaas)
Catg.C 71,5 km - 32 deelnemers
1-FRANKY VAN OYEN (Zulte) BELGISCH KAMPIOEN
2-Van Speybroeck Geert (Nevele)
3-Suys Frank (Bornem)
4-Watteny Patrick op 35
5-Van Buynder Benny (Bornem) op 40
6-Goossens Marc (Mariakerke)
7-Harms Ko
8-Leuntjens Kurt
9-Claus Etienne (Waasmunster)
10-Versluys Marc
11-Vermassen Gerrit
12-Roobroeck Dirk
13-Janssens Kenny (Melsele) Pelotonspurt op 50
16-Van Havere Jurgen (Kruibeke)
17-Braeckman Geert (Kalken)
19-Van Honsté Kris (Hoboken)
23-Mathys Dirk (Gentbrugge)
25-De Rop Johan (Nieuwkerken)
26-Macharis William (Rupelmonde)
28-Bressinckx Dirk (Melsele)
Catg.D 49,5 km - 21 deelnemers
1-Tas Helmuth (Sijsele)
2-Coppers François (Lokeren)
3-De Vos Rony
4-Lap Hans
5-De Naeghel Jozef
6-Standaert Robert
7-Steeman Juan
8-Dom André
9-Ribbens Luc
10-Heye Hilair
13-Van Overmeir Marc (Beveren)
Dames 49,5 km - 1 deelnemer
1-Broosus Bianca (Huijbergen NL)
Catg.E 49,5 km - 21 deelnemers
+65 jaar
1-Boulard Roland (Drongen)
2-Van Renterghem Patrick
3-Beelaert Roger (Rupelmonde)
4-Hoof Roger (St.Niklaas)
5-Van Den Borre Herman
6-Thyssen Leo
7-Vyvey Julien
8-Wijnen Nico
9-Lockefeir Marinus
10-De Wilde Eric (Lochristi)
15-De Roos Willy (Vrasene)
+70 jaar
1-Robijns Robert (Aartselaar)
2-Tolhoek Ko
3-Hairwassers Gerrit
4-De Geynst Paul
Toeristen 55 km 40 deelnemers
1-Declercq Brecht (Heurne)
2-Van Bever Nico
3-Maes Dimitri (Waasmunster)
4-De Smet Olivier
5-Van Raemdonck Kurt (Kampioen van Beveren)
6-Carette Bart
7-Wouters Anton
8-Cooman Mauro
9-Goossens Maarten
10-Vercammen Tom
13-Jansen Ivo (Beveren)
15-Rizzo Claudio (Zelzate)
16-Van Camp Freddy (Stekene)
17-Koppen Cédric (Beveren)
19-Pieters Hosea (De Klinge)
20-Van Osselaer Tom (Vrasene)
21-Van Osselaer Tommy (Stekene)
22-Thoen Kurt (Zwijndrecht)
23-De Plucker Stephan (Belsele)
24-De Roos Marnix (Moerbeke)
25-Van Gaeveren Gunter (St.Pauwels)
29-Van Havenbergh Philip (Burcht)
30-Bressinckx Dirk (Melsele)
31-De Bruyn Kenneth (Hamme)
32-De Doncker Tim (Zele)
33-Smet Gerrit (Kallo)
34-Van Mieghem Maarten (Melsele)
36-De Beule Sam (Nieuwkerken)
37-De Beule Patrick (Nieuwkerken)
39-Van Goethem Filip (Nieuwkerken)
|