Zondag 07/06/2015 PARIKE (O) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap 12 jaar - deelnemers: 38
1 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
2 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS
3 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES
4 MICHELS Jente YOUNG SCHELDE CT
5 PAUWELS Pieter VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
6 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
8 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
9 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
18 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
19 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
26 BROSENS Kyano VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
29 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
13 jaar - deelnemers: 49 30,02 km/h
1 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM
2 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
3 VAN LIERDE Yente WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
4 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM
5 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
13 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
17 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
19 DEMUYNCK Victor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
22 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
24 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
30 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
32 MAES Alec PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
40 SONNEVILLE Fabio VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
41 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
43 LEFEBRE Jonas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
14 jaar - deelnemers: 54 29,47 km/h
1 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
3 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
4 BEKAERT Joost WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
5 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM
7 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
8 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
13 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
15 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
17 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
20 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
21 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
23 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
28 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
33 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
36 VAN BASTELAERE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
44 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
12 jaar meisjes - deelnemers: 3
1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
2 HALS Mirthe WK NOORD-WEST-BRABANT
3 LAMBRECHT Justine ASFRA RACING TEAM
13 jaar meisjes - deelnemers: 6
1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS
2 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
3 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM
4 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
5 VERBESTEL Jitse KSC DENDERSTREEK LABIEKES
14 jaar meisjes - deelnemers: 4
1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM
2 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
3 GOVAERT Jana HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM
4 VAN DE KERKHOVE Febe K.V.C. DEINZE VZW
|