Proficiat aan QUINTEN VAN KERCKHOVE met zijn Zege bij de Jongens 13 jaar !!!
Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!
Quinten Van Kerckhove Gemke De Rocker
25/05/2015 MALDEGEM (O) - Aspiranten
12 jaar - deelnemers: 26 - 20,3 km
1 HARTEEL Jelle ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
2 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
3 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
4 VAN DER WILT Jorben WK NOORD-WEST-BRABANT
5 COOMAN Kjell TOMABEL CYCLING TEAM
12 jaar Reeks B - deelnemers: 23
1 DETALLE Noah LOTTO-VC ARDENNES
2 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
3 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER
4 DALLE Jens WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER
5 MALFAIT Jean-louis VZW TIELTSE RENNERSCLUB
11 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
13 jaar - deelnemers: 47 26,1 km
1 QUINTEN VAN KERCKHOVE uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
2 DE BRAEKELEER Juul JONGE RAKKERS VOLLEZELE
3 CORNETTE Steve ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
4 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
5 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
15 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
22 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
25 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
29 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
34 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
14 jaar - deelnemers: 68 34,8 km
1 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
2 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM
3 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
4 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
5 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
6 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
7 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
13 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
18 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
19 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
23 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
29 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
33 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
41 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
49 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
12 jaar Meisjes - deelnemers: 5
1 VANHOVE Marith WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
2 HENDRICKX Julie WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER
3 DE KEYSER Emke WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER
4 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES
5 DE VEIRMAN Fleur VD HAUWE CT - GENTSE VS
13 jaar Meisjes - deelnemers: 4
1 GEMKE DE ROCKER VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
2 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM
3 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
4 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
14 jaar Meisjes - deelnemers: 7
1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM
2 VANWALLEGHEM Kyenta VZW TIELTSE RENNERSCLUB
3 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK
4 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
5 LENAERS Jade WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
|