.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    31-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LAARNE VAN ZONDAG 31/05/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LAARNE VAN ZONDAG 31/05/2015     


    Zondag 31/05/2015 LAARNE (O) – Interclub Elite m.c./Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers:

    1 MERLIER Tim SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 GEUENS Alexander LOTTO SOUDAL

    3 ROTTY Glenn CIBEL

    4 MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM

    5 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 DE CLERCQ Angelo SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 CLEPPE Nicolas TELENET - FIDEA CYCLING TEAM

    8 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 PIETERS Frederik ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN DER SCHELDEN Jasper BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    36 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    58 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    67 DE JONGHE Kevin CIBEL

    76 NAESEN Lawrence CIBEL

    80 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    85 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    109 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    31-5-2015- laarne 985.JPG
    Podium te Laarne met winnaar Tim Merlier, Alexander Geuens en Glenn Rotty.
    31-5-2015- laarne 997.JPG 31-5-2015- laarne 983.JPG
            Een woordje uitleg van de winnaar.
    31-5-2015- laarne 988.JPG 31-5-2015- laarne 1001.JPG
                 De 2de Alexander Geuens.
    31-5-2015- laarne 992.JPG 31-5-2015- laarne 993.JPG
         De 3de Glenn Rotty uit Verrebroek.
    31-5-2015- laarne 1002.JPG
    31-5-2015- laarne 851.JPG
      Aankomst van winnaar Tim Merlier voor Alexander Geuens en Glenn Rotty.
    31-5-2015- laarne 868.JPG
    31-5-2015- laarne 876.JPG
    31-5-2015- laarne 903.JPG
    31-5-2015- laarne 948.JPG
                                        Michiel Dieleman uit Hamme.
    31-5-2015- laarne 718.JPG
    31-5-2015- laarne 705.JPG
    31-5-2015- laarne 581.JPG
    31-5-2015- laarne 551.JPG
    31-5-2015- laarne 413.JPG
    31-5-2015- laarne 375.JPG
    31-5-2015- laarne 291.JPG
    31-5-2015- laarne 287.JPG
    31-5-2015- laarne 207.JPG
    31-5-2015- laarne 177.JPG
    31-5-2015- laarne 173.JPG
    31-5-2015- laarne 124.JPG
    31-5-2015- laarne 116.JPG 31-5-2015- laarne 091.JPG
    31-5-2015- laarne 080.JPG
    31-5-2015- laarne 068.JPG
    31-5-2015- laarne 064.JPG
    31-5-2015- laarne 061.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Laarne met 192 deelnemers.
    31-5-2015- laarne 002.JPG



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    31-05-2015 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B en de Titel van Vlaams Kampioen !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.C en de Titel van Vlaams Kampioen !!!

    Franky Weemaes 2015 1.jpg       Geert Van Speybroeck 2015.jpg

      Franky Weemaes       Geert Van Speybroeck

    Zondag 31 mei 2015 - NEVELE (9850) - KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN ALLE REEKSEN

      

    Catg.A – 45 deelnemers – 78 km

    1-Gryson Kristof (Landegem)

    2-Van Raemdonck Kevin (Nieuwkerken)

    3-Van Oost Kim

    4-Van Der Sickel Mario

    5-Laureys Simon (Lokeren)

    6-Verwee Nico

    7-Goossens Steven (Belsele)

    8-Vanneste Christopher

    9-Van Rymenant Gillian

    10-De Roose Alexander

    15-Maes Bram (Hechtel)

    16-Peirsman Jan (Beveren)

    21-Weemaes Robby (Stekene)

    27-Van Raemdonck Maarten (Vrasene)

     

    Catg.B – 54 deelnemers – 65 km

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2-Van Holderbeke Frank-

    3-Lampaert Philip-

    4-Maes Peter (Bornem)

    5-Landuyt Steven

    6-Van Eesbeek Andy

    7-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    8-De Weirdt Gino

    9-Luyseele Franky

    10-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    11-Rombaut Wim (Stekene)

    18-Calle Alain (Mariakerke)

    21-Rabout Rudi (Erembodegem)

    29-Verhofstadt Peter (Berlare)

    41-Bultynck Geert (Beveren)

     

    Catg.C – 32 deelnemers – 58,5 km

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Versluys Marc

    3-Proost Herman

    4-Van Oyen Franky (Zulte)

    5-Suys Frank (Bornem) op >2min

    6-Costermans Bert

    7-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    8-Claus Etienne (Waasmunster)

    9-Gommers Frank

    10-De Coninck Wim (Grammene)

    11-Janssens Kenny (Melsele)

    12-Harms Ko

    13-Roobroeck Dirk

    14-Willems Noël

    15-De Lannoy Didier

    16-De Mulder Jan op >3min

    22-Braeckman Geert (Kalken)

    28-Cosijn Ronny (Destelbergen)

    29-Couckuyt Marc (Nevele)

     

    Catg.D – 22 deelnemers – 52 km

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-De Vos Rony

    3-Heye Hilair

    4-Hunninck Paul

    5-Snoeck Jan

    6-Standaert Robert

    7-Marien Marc

    8-De Naeghel Jozef

    9-Vaneberg Mike

    10-De Baets Johan

    16-Coppers François (Lokeren)

     

    Dames – 2 deelnemers – 52 km

    1-Hoste Peggy (Avelgem)

    2-James Kirstie

     

    Catg.E – 22 deelnemers – 52 km

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Vervondel Marc

    3-Boulard Roland

    4-Demeyere José

    5-Coudyzer Theo

    6--Luyten Felix

    7-Van Den Borre Herman

    8-Vandermeulen Jos

    9-Vyvey Julien

    10-Pieters Roland

     

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston

    2-Lugowski Leon

    3-D'Hont Joseph (St.Amandsberg)

    4-Mols Armand

    5-De Geynst Paul

    6-Devreese José

     

    Toeristen – 44 deelnemers – 58,5 km

    1-D'Hauwe Andy (Lede)

    2-Arena Lorenzo

    3-Declercq Brecht

    4-Derycke Thibaut

    5-Vernaet Olivier

    6-Voet Jeroen

    7-Maes Nico

    8-Maes Dimitri

    9-Van Sante Tristan

    10-Maes Dimitri (Waasmunster)

    25-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    31-05-2015 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/05/2015

    VWV 2015.jpg
    Zondag 31/05 MOL-RAUW - Kampioenschap van Antwerpen

    Catg.A - 90 km

    1.Timmy Weeckers

    2.Steven Nijs (kampioen)

    3.Dave Bruylandts

    4.Yves De Wilde

    5.Pieter Diels

    6.Bram Vermeulen

    7.Steff Van Genechten

    8.Ken De Feyter

    9.Bjorn Coomans

    10.Joris Geuens

     

    Catg.B - 90 km

    1.Hans Sneyers

    2.Bart Vanden Wyngaerd (kampioen)

    3.Klaas Stijnen

    4.David Van Hove

    5.Ronald Van Elsen

    6.Jef Paeshuyse

    7.Pieter Wijckmans

    8.Guido Dreesen

    9.Jean Paul De Busser

    10.Christophe Veulemans

     

    Catg.C - 66 km

    1.Patrick Bogaerts

    2.Kris Witvrouwen(kampioen)

    3.Koen Heremans

    4.Peter Dockx

    5.Filip Thijs

    6.Gert Heremans

    7.Frank Smolders

    8.Marc Minnen

    9.Benny Claes

    10.Ivan Verschueren

     

    Catg.D - 66 km

    1.Fhilippe Wauters (kampioen)

    2.Peter Vos

    3.Luc Van Roy

    4.Marc Vekemans

    5.Daniel Van Der Mieren

    6.Patrick Verdonck

    7.Hugo Verlinden

    8.Eddy Vaes

    9.Harry Maes

    10.Wim Van Thielen

    14.Piet Hereijgers

     

    Catg.E - 66 km

    1.Rene Van Gils

    2.Eddy Van Opstal

    3.Andre Volkaerts (kampioen)

    4.Johan Brouwers

    5.Frank Rijpens

    31-05-2015 om 22:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 2°Seizoenszege bij de Profs en de Eindzege in de Baloise Belgium Tour !!!

    Greg Van Avermaet 2015.jpg 

        Greg Van Avermaet


    Zondag 31/05/2015 BALOISE BELGIUM TOUR (B) - Men Elite – Rit 5 - 199 km - 04h57'44"
    Aantal deelnemers: - SANKT VITH - SANKT VITH

    1 GREG VAN AVERMAET uit Hamme BMC RACING TEAM

    2 BENOOT Tiesj LOTTO SOUDAL

    3 SILIN Egor RUS TEAM KATUSHA

    4 TEUNS Dylan BMC RACING TEAM

    5 BILLE Gaetan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 FOLIFOROV Alexander RUS RUSVELO

    7 DE GENDT Thomas LOTTO SOUDAL

    8 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    9 KUZNETSOV Viacheslav RUS TEAM KATUSHA

    10 ELMIGER Martin SUI IAM CYCLING

    12 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    49 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    51 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

     

    31/05/2015 LAARNE (O) – Interclub Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers:

    1 MERLIER Tim SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 GEUENS Alexander LOTTO SOUDAL

    3 ROTTY Glenn CIBEL

    4 MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM

    5 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 DE CLERCQ Angelo SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 CLEPPE Nicolas TELENET - FIDEA CYCLING TEAM

    8 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 PIETERS Frederik ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN DER SCHELDEN Jasper BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    36 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    58 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    67 DE JONGHE Kevin CIBEL

    76 NAESEN Lawrence CIBEL

    80 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    85 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    109 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

     

    31/05/2015 WEZEMBEEK-OPPEM (B) – Interclub Elite z.c./U23 – 143 km

    Aantal deelnemers:

    1 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    3 SCOTT Jacob GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 HARRISON Joshua AUS ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 MOMBAERTS Johan FRA ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    6 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    8 HILGERS Michael VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 ELEN Sander PROFEL - UNITED C.T.

    13 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    17 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    21 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    35 ILLEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    42 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

     

    31/05/2015 MERELBEKE - MOLENHOEK (O) - Elite z.c./U23 - 116,8 km - 40,87 km/h

    Aantal deelnemers: 105

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 FRAME Alex NZL PEGASUS

    4 DE PAEPE Pieter HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    5 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    6 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 PICOUX Maximilien COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    10 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

     

    31/05/2015 RAMSEL-HERSELT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 40,77 km/h

    Aantal deelnemers: 76

    1 GEYSEN Kurt VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 KERRISON Jesse AUS BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 COOLS Alexander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    5 DONNAY Laurent ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    6 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 WYNANTS Nick PROFEL - UNITED C.T.

    9 VAN RENTERGHEM Boris VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 OERLEMANS Pieter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    31/05/2015 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 80 km

    Renners eindklassement - deelnemers: 12

    1 RYAN Marc NZL CYCLING TIMARUELITE

    2 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 BAEYENS James CT 2020

    6 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 JACOBS Guy CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    8 VAN OPSTAL Thomas COLBA - SUPERANO HAM

    9 VAN MOL Caine TEAM VAN DER VURST - HIKO

    10 VAN DE MAELE Glenn COLBA - SUPERANO HAM

     

    31/05/2015 GOOIK-GERAARDSBERGEN-GOOIK (B) - Women Elite UCI

    Aantal deelnemers:

    1 ELVIN Gracie AUS ORICA - AIS

    2 VAN DIJK Eleonora NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    3 HAGIWARA Mayuko JPN WIGGLE HONDA

    4 PIETERS Amy NED TEAM LIV-PLANTUR

    5 BLAAK Chantal NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    6 KOSTER Anouska NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    7 JOHANSSON Emma SWE ORICA - AIS

    8 DE JONG Demi NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    9 DE VUYST Sofie LENSWORLD.eu - ZANNATA

    10 KING Danielle GBR WIGGLE HONDA

    25 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    31-05-2015 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/05/2015

    KBWB Banner 2013.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 4°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen Dames Juniores !!!

    Lenny Druyts KOP 2015.jpg 

          Lenny Druyts

    Zondag 31/05/2015 – LIBRAMONT CHEVIGNY – BK Dames Juniores – 72 km
    Aantal deelnemers: - BELGISCH KAMPIOENSCHAP

    1 LENNY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN

    2 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    3 PALM Eva Maria TOPSPORT VLAANDEREN

    4 ZEGERS Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 ROES Maxime KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 MARIËN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    8 DE POTTER France ISOREX CYCLING TEAM

    9 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    10 VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    19 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 ROTTIERS Maureen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Zondag 31/05/2015 – LIBRAMONT CHEVIGNY – BK Heren Juniores – 132 km
    Aantal deelnemers: - BELGISCH KAMPIOENSCHAP

    1 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

    3 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VANDEVYVERE Gauthier CT SPIDER KING IEPER

    6 HENDRICKX Koen LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 WYDOOGHE Jaron AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 MONIQUET Sylvain VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    33 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    44 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    47 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    65 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    67 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    72 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    77 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    81 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    82 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    31-05-2015 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 31/05/2015
    BIERBEEK (B) - Juniores - 88 km - 36,81 km/h

    Aantal deelnemers: 80

    1 CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 ZHUMAKAN Alisher KAZ TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    3 STORER Michael AUS APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 HUYSEGOMS Kenzo WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 DEVOS Han KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 BRAMER Fabian GER RV 1919

    7 VAN ELZAKKER Wout NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 HEIDERSCHEID Colin LUX UC DIPPACH

    9 MARC Dorrie BER RC SILBER-PILS

    10 AKKERMANS Lars NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    28 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    31/05/2015 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Juniores - 76 km - 41,5 km/h

    Aantal deelnemers: 31

    1 DRENT Dylan NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    2 GALINSKI Anthony SPORT EN MOEDIG GENK

    3 SINSCHEK Nils NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    4 POETS Jorre YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 GERINCKX Joni DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    7 THEUNIS Bram SPORT EN MOEDIG GENK

    8 BONGERS Art NED WC MIDDEN LIMBURG

    9 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 PITSCHON Gilles VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

     

    31/05/2015 RAVELS (WEELDE) (A) - Juniores - 78 km - 39,59 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 PLUTO Martin LAT RESTORE CYCLING

    2 BOELE Niels NED LRTV SWIFT

    3 SCHELLING Ide NED ZUID HOLLAND / WEST

    4 PEMEN Diederik VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 VAN DEN BORNE Karl DCM CYCLING TEAM

    8 CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 DE PROOST Dries DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 CANNINGS Cory NZL DIJLESPURTERS MECHELEN

    34 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    31/05/2015 RUISELEDE (W) - Juniores - 92 km - 38,75 km/h

    Aantal deelnemers: 79

    1 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 BULLEY Lewis GBR VELOCITY GLOBALBIKE

    3 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 JONES Harrison GBR PEDAL HEAVEN RT

    5 VANDERBEKEN Brent VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    7 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    35 BAEYENS Tom AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    36 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    31/05/2015 BUDINGEN (B) - Nieuwelingen - 68 km - 36,82 km/h

    Aantal deelnemers: 73

    1 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    4 PARROTTA Tristan LUX UC DIPPACH

    5 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 SCHEPENS Dylan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 VRANKEN Vince KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 VAN GRIEKEN Jarne DCM CYCLING TEAM

    9 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 VAN ROY Arne WK NOORD-WEST-BRABANT

    23 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    31/05/2015 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Nieuwelingen - 64,6 km - 42,29 km/h

    Aantal deelnemers: 76

    1 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    2 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 BOMBOI Davide KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    8 WUYTS Siebe DCM CYCLING TEAM

    9 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    44 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    31/05/2015 WESTKERKE (W) - Nieuwelingen - 58,9 km - 37,79 km/h

    Aantal deelnemers: 51

    1 COCKAERT Kelvin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 VERSTRAETE Jens CT SPIDER KING IEPER

    4 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    8 VAN MULDERS Brent ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 DEWIT Jordi ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 DUFAU Axel FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    31-05-2015 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan CEDRIC VAN RAEMDONCK met zijn Zege bij de Jongens 12 jaar !!!

    Proficiat aan FARAH DUYM met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

     Cedric Van Raemdonck.jpg     farah Duym.jpg

    Cedric Van Raemdonck             Farah Duym


    31/05/2015
    BAAIGEM(GAVERE) (O) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 24

    1 CEDRIC VAN RAEMDONCK VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    4 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 37

    1 VAN ZANDE Devin KTC-CYCLING TEAM

    2 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    5 VAN LIERDE Yente WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 SONNEVILLE Fabio VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    35 LEFEBRE Jonas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 35

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 BEKAERT Joost WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    18 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar meisjes - deelnemers: 6

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VERBESTEL Jitse KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM


    14 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    3 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5 MICHIELSEN-STEVENS Laura KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    31-05-2015 om 20:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/05/2015

    waod_3.jpg
    Zaterdag 30 mei 2015 - WAASMUNSTER – RUITER (9250)

     

    Reeks -40 jaar - 56 km - 39 deelnemers

    1.Anton Wauters (Geel)

    2.Stefan Boon

    3.Nico Van Bever

    4.Dimitri Maes (Waasmunster)

    5.Tijs Hermans

    6.Bram Kestelijn (Zele)

    7.Mauro Cooman

    8.Brecht De Clercq

    9.Bart Van Der Veken (St.Jansteen)

    10.Kevin Claeys

    11.Kevin D'Hoe

    12.Enzo Opsomer

    13.Ivo Janssens

    14.Michel Van De Casteele (Steendorp)

    15.Steven Heirman (Hamme)

     

    Reeks +40 jaar - 56 km - 37 deelnemers - 41 km/h

    1.Jerry Cooman (Oordegem)

    2.Kenny Janssens (Melsele)

    3.Etienne Claus (Waasmunster)

    4.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    5.Glenn Van Hautekerke (Bazel) op 30”

    6.Freddy Van Camp (Stekene) op 35”

    7.Eddy Van Bogaert (Belsele) op 45”

    8.Kris Smet (St.Niklaas)

    9.Guido Spanoghe (Lokeren)

    10. Gunther Hanssen

    11.Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    12.Johan De Maesschalck (Lokeren) Peloton op >1min

    13.Manuel Gastmans

    14.Peter Van Goethem (Nieuwkerken)

    15.Benny Van Goethem

    31-05-2015 om 10:27 geschreven door kenny


    30-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LACS DE L'EAU D'HEURE VAN ZATERDAG 30/05/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LACS DE L'EAU D'HEURE VAN ZATERDAG 30/05/2015     


    Zaterdag 30/05/2015 BALOISE BELGIUM TOUR (B) - Men Elite – Rit 4 - 158 km
    Aantal deelnemers: 150 - LACS DE L'EAU D'HEURE - LACS DE L'EAU D'HEURE
    1 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    2 BOONEN Tom ETIXX - QUICK STEP

    3 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    4 TCATEVICH Aleksei RUS TEAM KATUSHA

    5 AHLSTRAND Jonas SWE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    6 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL - JUMBO

    7 BOZIC Borut SLO ASTANA PRO TEAM

    8 NAPOLITANO Danilo ITA WANTY - GROUPE GOBERT

    9 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP-POWERPLUS

    10 PETIT Adrien FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    13 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    16 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    20 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    31 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    33 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    93 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    99 STALLAERT Joeri CIBEL

    126 DE GENDT Thomas LOTTO SOUDAL

    134 GOOSSENS Kenny CIBEL

    135 ONGENA Thomas CIBEL

    146 VERRAES Benjamin CIBEL

    147 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL

    148 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    30-5-2015-lacs de l eau baloise 509.JPG 
                             Winnaar te Lacs De L'eau D'heure Arnaud Demare.
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 520.JPG
                                  De blauwe puntentrui voor Arnaud Demare.
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 515.JPG
                             De rode leiderstrui voor Matthias Brändle.
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 525.JPG
                       De groene trui van de strijdlust voor Banjamin Verraes.
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 534.JPG
                                                   Benjamin Verraes                         
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 415.JPG
    Aankomst van winnaar Arnaud Demare in de massaspurt voor Tom Boonen en
    Jens Debusschere.
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 418.JPG
      Aankomst van Jens Debusschere voor de 3de plaats voor Aleksei Tcatevich.
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 426.JPG
                               Aankomst van Nicolas Vereecken als 13de.
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 464.JPG 30-5-2015-lacs de l eau baloise 461.JPG
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 409.JPG

    30-5-2015-lacs de l eau baloise 369.JPG
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 365.JPG
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 322.JPG
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 317.JPG
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 256.JPG
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 240.JPG
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 208.JPG
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 193.JPG
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 189.JPG
    Start van de Elite m.c. & Elite z.c. & Beloften te Lacs De L'eau D'heure met 150 deelnemers.

    30-5-2015-lacs de l eau baloise 175.JPG
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 177.JPG
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 181.JPG
    30-5-2015-lacs de l eau baloise 185.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    30-05-2015 om 23:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 30/05/2015
    BALOISE BELGIUM TOUR (B) - Men Elite – Rit 4 - 158 km
    Aantal deelnemers: 150 - LACS DE L'EAU D'HEURE - LACS DE L'EAU D'HEURE
    1 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    2 BOONEN Tom ETIXX - QUICK STEP

    3 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    4 TCATEVICH Aleksei RUS TEAM KATUSHA

    5 AHLSTRAND Jonas SWE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    6 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL - JUMBO

    7 BOZIC Borut SLO ASTANA PRO TEAM

    8 NAPOLITANO Danilo ITA WANTY - GROUPE GOBERT

    9 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP-POWERPLUS

    10 PETIT Adrien FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    13 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    16 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    20 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    31 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    33 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    93 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    99 STALLAERT Joeri CIBEL

    126 DE GENDT Thomas LOTTO SOUDAL

    134 GOOSSENS Kenny CIBEL

    135 ONGENA Thomas CIBEL

    146 VERRAES Benjamin CIBEL

    147 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL

    148 CALLEBAUT Kevin CIBEL

     

    30/05/2015 HALLE - BUIZINGEN (B) - Elite z.c./U23 - 118,8 km - 41,42 km/h

    Aantal deelnemers: 79

    1 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    2 DEGREVE Martijn TEAM 3M

    3 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 SPYSSCHAERT Anthony ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 CARNEVALI Jean-albert LOTTO SOUDAL

    7 DE JONGHE Kevin CIBEL

    8 SMISMANS Jef VAN EYCK SPORT

    9 LENNERTZ Sam VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    10 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    12 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    19 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    47 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

     

    30/05/2015 MERKEM (W) - Elite z.c./U23 - 119 km - 42,3 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 VANDENBOGAERDE Jens AN POST - CHAINREACTION

    2 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TREK RT

    3 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    4 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    6 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    7 BOUTTÉ Jordy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 FACHE Florent FRA VELOCLUB LA POMME MARSEILLE

    9 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

     

    30/05/2015 ROESELARE WIJK DE RUITER (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,16 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 MAERTENS Jelle CT RUWOMAT - VERMEEREN

    3 WASTYN Emiel VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 VANNEVEL Dries ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    6 CLARKE Cormac IRL ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    9 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    10 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

     

    30/05/2015 WAASMUNSTER, RUITER (O) - Elite z.c./U23 - 117,6 km - 44,41 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 DELCROIX Gert INDIVIDUEEL

    2 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    3 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    4 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 PEELAERS Jeff T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    7 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 ONGENA Matthias CIBEL

    9 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    10 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    12 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    13 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    15 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    16 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    17 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    18 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    20 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    22 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    27 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    28 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    29 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM

    32 BOGAERT Sammy INDIVIDUEEL

    34 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30-05-2015 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 30/05/2015
    ROTSELAAR (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km - 43,46 km/h

    Aantal deelnemers: 115

    1 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    2 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    4 THYS Nico RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    5 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    6 KERRISON Jesse AUS BMC DEVELOPMENT TEAM

    7 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    8 HOULMONT Matthias VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 SCHILS Dominic GBR ZANNATA CYCLING TEAM

    10 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    14 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    21 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    39 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    30/05/2015 DE HAAN-VOSSESLAG (W) - Juniores - 100 km - 37,38 km/h

    Aantal deelnemers: 44

    1 JONES Harrison GBR PEDAL HEAVEN RT

    2 BULLEY Lewis GBR VELOCITY GLOBALBIKE

    3 OSTYN Kenzy CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 BOOTH Jacob GBR DAVE HINDE RACING

    5 REDFERN Elliot GBR GIANT CYCLING CLUB

    6 DE VEIRMAN Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VERBRUGGHE Lemmy CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 SCHATTEMAN Shane WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 BEUSELINCK Briek CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 HELSMOORTEL Dwight ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    11 DE BEN Robin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    30/05/2015 MERELBEKE -MOLENHOEK (O) - Juniores - 87,6 km - 42,44 km/h

    Aantal deelnemers: 81

    1 WELTEN Bram NED TWC PIJNENBURG

    2 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    3 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 STORER Michael AUS APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 HOOVER Gavin USA ISOREX CYCLING TEAM

    6 BETTE Matthieu ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    7 HAUTEKEETE Justin ISOREX CYCLING TEAM

    8 ERIK Becker GER RC SILBER-PILS

    9 LIJNEN Marnix DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 RONSIJN Bram KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    21 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    30 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    48 SYMOENS Bradley PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    62 DE BEELDE Rein PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    66 VAN HOYWEGHEN Bart PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    67 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    30/05/2015 LOCHRISTI - ZAFFELARE (O) - Nieuwelingen - 64,8 km - 39,06 km/h

    Aantal deelnemers: 102

    1 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    4 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    7 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOYNIEUWELING

    8 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 WERNIMONT Nicolas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    17 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    36 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    44 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    55 COOLS Wannes W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    61 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    68 GEENS Pedro PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    69 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    72 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    74 NOENS Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    30/05/2015 WAKKEN (W) - Nieuwelingen - 66 km - 40,17 km/h
    Aantal deelnemers: 73

    1 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 BROUWERS Arno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    47 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    30-05-2015 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/05/2015
    vwf.JPG








    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 16°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

          Patrick Cocquyt

    Zaterdag 30 Mei - KESTER (1755)
     

    A-reeks - 74,7 km - 1h52 
    1. Jeroen VAN GEYTE 
    2. Kevin Van De Keer 
    3. Bjorn Lison 
    4. Kevin Van Den Cruijce 
    5. Gwen Van De Velde 
    6. Joris Cosyn 
    7. Koen Van Kerckhoven 
    8. Erick Van Wyk 
    9. Yorick Lison 
    10. Maarten Van Raemdonck (Vrasene)

    B-reeks - 74,7 km - 1h52 
    1. Peter VAN DAMME 
    2. Stephane Wins 
    3. Tom Verhoeven 
    4. David Haegeman 
    5. Michael Brackmans 
    6. Kris Jonckers 
    7. Mirko D'Annibale 
    8. Michael Jansegers 
    9. Bart Van Berlamont 
    10. Joris Van De Walle 

    C-reeks - 58,1 km - 1h28 
    1. Koen HEREMANS 
    2. Kris De Block (Mariekerke)
    3. Andy Van Eesbeek 
    4. Andy Annendyck 
    5. Willem Van Der Heyden 
    6. Jan Van Der Auwera 
    7. Andy Roskam (Ruisbroek)
    8.
    Michel Naessens 
    9. Marc Tabourdon 
    10. Alex Goossens (Vrasene)

    D-reeks - 58,1km - 1h32 
    1.
    2. Patrick JACOBS 
    3. Bruno Bruyere 
    4. Guy De Coster 
    5. Ronald Rents 
    6. Marc De Cock 
    7. Daniel Villers 
    8. Herman Smetryns 
    9.
    Pascal Raes 
    10. Eddy Van Loy 

    E-reeks - 49,8km - 1h17
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) 
    2. Martin Durant 
    3. Ronny Paridaens 
    4. Eddy Beirnaert 
    5. Jan Van Den Brande 
    6. Dirk Van Hove 
    7. Christophe Davies 
    8. Rene De Brucker 
    9. Jo Montforts 
    10. Dominique Turckson 

    F-reeks - 49,8km - 1h19 
    1. Marc VERVONDEL 
    2. Eddy Vanopstal 
    3. Noël Burggraeve 
    4. Paul Hunninck 
    5. Andre Bultinck
    6. Chris Geerts
    7. Felix Luyten 
    8. Jan Van Hove 
    9. Johny Van Holen 
    10. Jean Blommaert (Hamme)

    F+ -reeks - 49,8km - 1h19 
    1. Etienne VANDENHOUWE 
    2. Gaston Sannen 
    3. Theo Coudyzer 
    4. Freddy Vandenberghen 
    5. William De Cremer 
    6. Jozef Saerens 
    7. Willy Corthier 
    8. Hubert D'Hondt 
    9. Ad Montforts 
    10. Luc Snels 

    30-05-2015 om 22:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE HERZELE VAN VRIJDAG 29/05/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE HERZELE VAN VRIJDAG 29/05/2015     


    Vrijdag 29/05/2015 BALOISE BELGIUM TOUR (B) - Men Elite – Rit 3 - 201 km - 04h43'39"
    Aantal deelnemers: 157 - KNOKKE-HEIST - HERZELE

    1-Arnaud DEMARE-FDJ

    2-Tom BOONEN-Etixx - Quick Step

    3-Jürgen ROELANDTS-Lotto Soudal

    4-Tom VAN ASBROECK-Team Lotto NL-Jumbo

    5-Mathieu VAN DER POEL-BKCP-Powerplus

    6-Raymond KREDER-Team Roompot

    7-Tiesj BENOOT-Lotto Soudal

    8-Edward THEUNS-Topsport Vlaanderen-Baloise op 2"

    9-Gaetan BILLE-Verandas Willems

    10-Dennis COENEN-Vastgoedservice-Golden Palace

    15-Nicolas VEREECKEN-Team 3M

    25-Greg VAN AVERMAET-BMC Racing Team

    27-Gijs VAN HOECKE-Topsport Vlaanderen-Baloise

    39-Oliver NAESEN-Topsport Vlaanderen-Baloise

    64-Jori VAN STEENBERGHEN-Cibel

    87-Sander CORDEEL-Vastgoedservice-Golden Palace

    94-Thomas DE GENDT-Lotto Soudal

    104-Joeri STALLAERT-Cibel op 11'02"

    115-Kevin CALLEBAUT-Cibel

    123-Benjamin VERRAES-Cibel

    131-Thomas ONGENA-Cibel

    132-Kenny GOOSSENS-Cibel
    29-5-2015-herzele baloise 578.JPG
                         Aankomst van winnaar Arnaud Demare te Herzele.

    29-5-2015-herzele baloise 577.JPG 
    De massaspurt gewonnen door Arnaud Demare voor Tom Boonen en Jürgen Roelandts.
    29-5-2015-herzele baloise 603.JPG
                                              Aankomst van het peloton.
    29-5-2015-herzele baloise 649.JPG
    29-5-2015-herzele baloise 658.JPG                                        
    29-5-2015-herzele baloise 684.JPG
                              De rest van het peloton op meer dan 21 minuten.
    29-5-2015-herzele baloise 487.JPG
    Links Nicolas Vereecken uit Kieldrecht en rechts Greg Van Avermaet uit Hamme.
    29-5-2015-herzele baloise 468.JPG
    29-5-2015-herzele baloise 393.JPG
    29-5-2015-herzele baloise 362.JPG
                                  Links vooraan Sander Cordeel uit Stekene.
    29-5-2015-herzele baloise 342.JPG
    29-5-2015-herzele baloise 327.JPG
    29-5-2015-herzele baloise 294.JPG
                                      In 2de positie Kenny Goossens.
    29-5-2015-herzele baloise 250.JPG
                                              Rechts Gijs Van Hoecke.
    29-5-2015-herzele baloise 233.JPG
    29-5-2015-herzele baloise 207.JPG
    29-5-2015-herzele baloise 179.JPG
                                 Vooraan rechts Jori Van Steenberghen.
    29-5-2015-herzele baloise 174.JPG
    29-5-2015-herzele baloise 167.JPG
    29-5-2015-herzele baloise 096.JPG  29-5-2015-herzele baloise 133.JPG
                          Wout Van Aert
    29-5-2015-herzele baloise 059.JPG
                                 Benjamien Verraes en Jori Van Steenberghen.

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    30-05-2015 om 10:23 geschreven door kenny


    29-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 29/05/2015
    BALOISE BELGIUM TOUR (B) - Men Elite – Rit 3 - 201 km - 04h43'39"
    Aantal deelnemers: - KNOKKE-HEIST - HERZELE

    1-Arnaud DEMARE-FDJ

    2-Tom BOONEN-Etixx - Quick Step

    3-Jürgen ROELANDTS-Lotto Soudal

    4-Tom VAN ASBROECK-Team Lotto NL-Jumbo

    5-Mathieu VAN DER POEL-BKCP-Powerplus

    6-Raymond KREDER-Team Roompot

    7-Tiesj BENOOT-Lotto Soudal

    8-Edward THEUNS-Topsport Vlaanderen-Baloise op 2"

    9-Gaetan BILLE-Verandas Willems

    10-Dennis COENEN-Vastgoedservice-Golden Palace

    15-Nicolas VEREECKEN-Team 3M

    25-Greg VAN AVERMAET-BMC Racing Team

    27-Gijs VAN HOECKE-Topsport Vlaanderen-Baloise

    39-Oliver NAESEN-Topsport Vlaanderen-Baloise

    64-Jori VAN STEENBERGHEN-Cibel

    87-Sander CORDEEL-Vastgoedservice-Golden Palace

    94-Thomas DE GENDT-Lotto Soudal

    104-Joeri STALLAERT-Cibel op 11'02"

    115-Kevin CALLEBAUT-Cibel

    123-Benjamin VERRAES-Cibel

    131-Thomas ONGENA-Cibel

    132-Kenny GOOSSENS-Cibel

    29-05-2015 om 18:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KNOKKE-HEIST VAN DONDERDAG 28/05/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KNOKKE-HEIST VAN DONDERDAG 28/05/2015

    Donderdag 28/05/2015 BALOISE BELGIUM TOUR (B) - Men Elite – Rit 2 - 178 km - 04h19'21"
    Aantal deelnemers: 157 - LOCHRISTI - KNOKKE-HEIST

    1 BOONEN Tom ETIXX - QUICK STEP

    2 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    3 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    4 VAN GENECHTEN Jonas IAM CYCLING

    5 GROENEWEGEN Dylan NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    6 DRUCKER Jean-Pierre LUX BMC RACING TEAM

    7 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    8 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL - JUMBO

    9 LAMPAERT Yves ETIXX - QUICK STEP

    10 TCATEVICH Aleksei RUS TEAM KATUSHA

    13 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    16 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    20 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    21 STALLAERT Joeri CIBEL

    27 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    29 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    68 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    73 VERRAES Benjamin CIBEL

    103 DE GENDT Thomas LOTTO SOUDAL

    120 ONGENA Thomas CIBEL

    127 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    135 GOOSSENS Kenny CIBEL

    154 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

     
         
                                       Winnaar te Knokke-Heist Tom Boonen met de schaal.


                                    
                                                   Winnaar Tom Boonen met de bloemen.


                                            
                            De leider van de Baloise Belgium Tour Matthias Brändle uit Oostenrijk.



                                      Benji Verraes mer de groene trui voor de stijdlust.




                                            

                                  
    Aankomst van winnaar Tom Boonen in de massaspurt te Knokke-Heist voor
    Arnaud Demare en
    Jens Debusschere.



                De spurt van het peloton mooi in beeld gebracht waarin Tom Boonen de snelste was.



                                                                     Aankomst van het peloton.



                                                         Aankomst van Jori Van Steenberghen.









                                           
                                      De spurt van het peloton van op 50 meter van de finish.



                                              De kopgroep die als eerste Knokke binnen reden.



                                     Sander Cordeel en Benji Verraes zaten mee in de kopgroep.











                                            Thomas De Gendt uit Beveren en Jelle Vanendert.









    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    29-05-2015 om 18:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 28/05/2015
    BALOISE BELGIUM TOUR (B) - Men Elite – Rit 2 - 178 km - 04h19'21"
    Aantal deelnemers: 157 - LOCHRISTI - KNOKKE-HEIST

    1 BOONEN Tom ETIXX - QUICK STEP

    2 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    3 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    4 VAN GENECHTEN Jonas IAM CYCLING

    5 GROENEWEGEN Dylan NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    6 DRUCKER Jean-Pierre LUX BMC RACING TEAM

    7 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    8 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL - JUMBO

    9 LAMPAERT Yves ETIXX - QUICK STEP

    10 TCATEVICH Aleksei RUS TEAM KATUSHA

    13 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    16 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    20 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    21 STALLAERT Joeri CIBEL

    27 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    29 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    68 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    73 VERRAES Benjamin CIBEL

    103 DE GENDT Thomas LOTTO SOUDAL

    120 ONGENA Thomas CIBEL

    127 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    135 GOOSSENS Kenny CIBEL

    154 VAN DORSSELAER Niels CIBEL
     

    28/05/2015 BEGIJNENDIJK (B) - Elite z.c./U23 - 119 km - 45,98 km/h

    Aantal deelnemers: 121

    1 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    5 SUAREZ MARTINEZ Kevin COLBA SUPERANO HAM

    6 THEUNISSEN Jordi PROFEL - UNITED C.T.

    7 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 KERF Jérôme VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    9 FEYTENS Gerrit INDIVIDUEEL

    10 KERRISON Jesse AUS BMC DEVELOPMENT TEAM

    19 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    67 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    69 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    78 DE JONGHE Kevin CIBEL

    85 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    99 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    29-05-2015 om 12:46 geschreven door kenny


    28-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BORNEM VAN WOENSDAG 27/05/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BORNEM VAN WOENSDAG 27/05/2015     


    Woensdag 27/05/2015 BALOISE BELGIUM TOUR (B) - Men Elite – Rit 1 - Tijdrit 6,8 km
    Aantal deelnemers: 157 - BORNEM - BORNEM

    1 BRANDLE Matthias AUT IAM CYCLING in 7’54”

    2 DENNIS Rohan AUS BMC RACING TEAM op 2”

    3 BILLE Gaetan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM op 9”

    4 ELMIGER Martin SUI IAM CYCLING

    5 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM op 11”

    6 DRUCKER Jean-Pierre LUX BMC RACING TEAM op 16”

    7 BONNET William FRA FDJ op 19”

    8 LAMPAERT Yves ETIXX - QUICK STEP

    9 VAN KEIRSBULCK Guillaume ETIXX - QUICK STEP op 20”

    10 BOUCHER David FDJ

    15 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE op 23”

    23 DE GENDT Thomas LOTTO SOUDAL

    28 VERRAES Benjamin CIBEL

    36 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    52 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL

    58 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    73 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    95 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    111 STALLAERT Joeri CIBEL

    116 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    127 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    153 ONGENA Thomas CIBEL

    156 GOOSSENS Kenny CIBEL

    27-5-2015-bornem tijdrit 591.JPG 
                                     Winnaar te Bornem Matthias Brandle.
    27-5-2015-bornem tijdrit 597.JPG  27-5-2015-bornem tijdrit 600.JPG
            De leiderstrui voor Matthias Brandle.
    27-5-2015-bornem tijdrit 418.JPG
                                   Aankomst van winnaar Matthias Brandle.
    27-5-2015-bornem tijdrit 578.JPG
                                                 Rohan Dennis werd 2de.
    27-5-2015-bornem tijdrit 504.JPG
    27-5-2015-bornem tijdrit 278.JPG  27-5-2015-bornem tijdrit 284.JPG

    27-5-2015-bornem tijdrit 253.JPG  27-5-2015-bornem tijdrit 374.JPG
    27-5-2015-bornem tijdrit 087.JPG  27-5-2015-bornem tijdrit 104.JPG
    27-5-2015-bornem tijdrit 455.JPG 
    27-5-2015-bornem tijdrit 301.JPG  27-5-2015-bornem tijdrit 471.JPG
    27-5-2015-bornem tijdrit 138.JPG  27-5-2015-bornem tijdrit 174.JPG
    27-5-2015-bornem tijdrit 114.JPG  27-5-2015-bornem tijdrit 121.JPG
    27-5-2015-bornem tijdrit 570.JPG  27-5-2015-bornem tijdrit 133.JPG
    27-5-2015-bornem tijdrit 527.JPG  27-5-2015-bornem tijdrit 211.JPG
    27-5-2015-bornem tijdrit 110.JPG
    27-5-2015-bornem tijdrit 058.JPG
    27-5-2015-bornem tijdrit 047.JPG
    27-5-2015-bornem tijdrit 053.JPG

            


                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    28-05-2015 om 16:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 27/05/2015
    BALOISE BELGIUM TOUR (B) - Men Elite – Rit 1 - Tijdrit 6,8 km
    Aantal deelnemers: 157 - BORNEM - BORNEM

    1 BRANDLE Matthias AUT IAM CYCLING in 7’54”

    2 DENNIS Rohan AUS BMC RACING TEAM op 2”

    3 BILLE Gaetan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM op 9”

    4 ELMIGER Martin SUI IAM CYCLING

    5 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM op 11”

    6 DRUCKER Jean-Pierre LUX BMC RACING TEAM op 16”

    7 BONNET William FRA FDJ op 19”

    8 LAMPAERT Yves ETIXX - QUICK STEP

    9 VAN KEIRSBULCK Guillaume ETIXX - QUICK STEP op 20”

    10 BOUCHER David FDJ

    15 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE op 23”

    23 DE GENDT Thomas LOTTO SOUDAL

    28 VERRAES Benjamin CIBEL

    36 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    52 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL

    58 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    73 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    95 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    111 STALLAERT Joeri CIBEL

    116 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    127 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    153 ONGENA Thomas CIBEL

    156 GOOSSENS Kenny CIBEL

     

    27/05/2015 HANZAME (W) - Elite z.c./U23 - 109 km - 42,62 km/h

    Aantal deelnemers: 43

    1 BREYNE Jonathan DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    3 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    4 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    5 CLARKE Cormac IRL ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 WASTYN Emiel VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    7 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    10 FALLON Thomas IRL ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    27/05/2015 OOSTERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 41,22 km/h

    Aantal deelnemers: 98

    1 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 ORBIE Stephen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 NAESEN Lawrence CIBEL

    4 DE DECKER Bjorn CIBEL

    5 VAN BROEKHOVEN Bram VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    7 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 DE PAEPE Pieter HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    10 MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    16 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    23 ONGENA Matthias CIBEL

    47 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    48 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28-05-2015 om 16:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TMZ RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/05/2015

    Banner TMZ.jpg
    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 3°Seizoenszege bij de Amateurs !!!
      Kevin Van Raemdonck 2015.jpg 

    Kevin Van Raemdonck

     

    Dinsdag 26/05/2015 – RONDE VAN AXEL - TMZ

     

    Amateurs – 42,99 km/h

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)

    2-Maarten Burm

    3-Jacob Wijnstra

    4-Gunter Sterck (Stekene)

    5-Sammy Bogaert (Essen)

    6-Edzard van Ewijk

    7-Feike Kalsbeek

    8-Roelof Tolman

    9-Sven Gommers

    10-Michel van Bunder

    14-Jan Peirsman (Beveren)

    17-Robby Weemaes (Stekene)

    28-Ben Suijkrbuijkt (Essen)

     

    Amateurs 40+ - 42,18 km/h – 01h02min

    1-Ad Valentijn (Sint Willebrord)

    2-Franky Weemaes (Melsele)

    3-Rinie van Zundert

    4-Gino de Weirdt

    5-Patrick Coquyt (Overslag)

    6-Ruud Havermans

    7-Nicky Deijkers

    8-Johan Pemen

    9-Danny de Bruyne

    10-Edwin Kas

    11-Kurt Raemdonck (Beveren)

    19-Rudi Rabout (Aalst)

     

    D-categorie – 40,47 km/h

    1-Niels de Feijter (Kapelle)

    2-Jeroen Heijens

    3-Ronald Gort

    4-Dick Hoogstrate

    5-Jan Jansen

    6-Kees Raats

    7-Peter Rottier

    8-Jacob de Roo

    9-Reinier vd Does

    10-Jeroen Zuidema

     

    S/P – 39,56 km/h

    1-Kris van Meele (Kloosterzande)

    2-Kelvin Bonne

    3-Joannathan Duinkerke

    4-Marvin Boone

    5-Davy van Mourik

    6-Stefan Ysenbaardt

    7-Aart van Steveninck

    8-Pascal Brouwer

    9-Michiel de Haas

    10-Stijn van Oers

    28-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    27-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VOORSTELLING BALOISE BELGIUM TOUR TE BORNEM VAN DINSDAG 26/05/2015

    FOTO'S VOORSTELLING BALOISE BELGIUM TOUR TE BORNEM VAN DINSDAG 26/05/2015     

    25-6-5-2015-bornem 204.JPG
    BMC (VSt):
    21. Dylan Teuns; 22. Rohan Dennis (Aus); 23. Jean-Pierre Drucker (Lux);
    24. Campbell Flakemore (Aus); 24. Campbell Flakemore (Aus); 25. Manuel Senni (Ita);
    27. Manuel Quinziato (Ita); 29. Michael SchA^r (Zwi); 30. Greg Van Avermaet

    25-6-5-2015-bornem 218.JPG
                                Een woordje uitleg van Greg Van Avermaet.
    25-6-5-2015-bornem 167.JPG
    IAM Cycling (Zwi): 71. Martin Elmiger (Zwi); 72. Matthias Brandle (Oos); 73. Dries Devenyns;
    74. Sondre Holst Enger (Noo); 75. Simon Pellaud (Zwi); 76. Vicente Reynes (Spa);
    78. Jonas Vangenechten; 79. Marcel Aregger (Zwi)
    25-6-5-2015-bornem 180.JPG
    Astana (Kaz): 51. Andrea Guardini (Ita); 52. Borut Bozic (Sln); 53. Laurens De Vreese;
    54. Maxat Ayazbayev (Kaz); 55. Arman Kamyshev (Kaz); 56. Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz);
    58. Ruslan Tleubayev (Kaz); 60. Danill Fominykh (Kaz)                      
    25-6-5-2015-bornem 202.JPG
    Lotto NL-Jumbo (Ned): 41. Tom Van Asbroeck; 42. Thomas Leezer (Ned); 43.Barry Markus (Ned);
    44. Timo Roosen (Ned); 45. Robert Wagner (Dui); 46. Dennis van Winden (Ned);
    47. George Bennett (NZe); 48. Maarten Wynants
    25-6-5-2015-bornem 223.JPG
    Lotto Soudal (Bel): 11. Jens Debusschere; 12. Tiesj Benoot; 13. Jasper De Buyst;
    14. Thomas De Gendt; 15. Jürgen Roelandts; 16. Gert Dockx; 17. Marcel Sieberg (Dui);
    18. Jelle Vanendert
    25-6-5-2015-bornem 238.JPG
    Etixx-Quick Step (Bel): 1. Niki Terpstra (Ned); 2. Nikolas Maes; 3. Yves Lampaert;
    4. Guillaume Van Keirsbulck; 5. Stijn Vandenbergh; 6. Martin Velits (Slk);
    7. Julien Vermote; 9. Tom Boonen
    25-6-5-2015-bornem 032.JPG
    BKCP-Powerplus (Bel): 151. Mathieu van der Poel (Ned); 152. Stijn Caluwé;
    153. Daan Hoeyberghs; 154. Michael Boros (Tsj); 155. Adam Toupalik (Tsj);
    156. David van der Poel (Ned); 157. Vincent Baestaens; 158. Philipp Walsleben (Dui)
    25-6-5-2015-bornem 035.JPG
    Verandas Willems (Bel): 191. Gaetan Bille; 192. Joeri Calleeuw; 193. Dimitri Claeys;
    194. Dries De Bondt; 195. Olivier Pardini; 196. Christophe Premont; 197. Kai Reus (Ned);
    198. Stef Van Zummeren
    25-6-5-2015-bornem 045.JPG
    Cibel (Bel): 171. Kevin Callebaut; 172. Niels Van Dorsselaer; 173. Thomas Gibbons;
    174. Kenny Goossens; 175. Thomas Ongena; 176. Joeri Stallaert; 177. Jori Van Steenbergen;
    178. Benjamin Verraes
    25-6-5-2015-bornem 055.JPG
    Rusvelo (Rus): 111. Alexander Foliforov (Rus); 112. Andrei Solomennikov (Rus);
    113. Petr Ignatenko (Rus); 114. Aleksandr Komin (Rus); 115. Roman Maikin (Rus);
    116. Artem Ovechkin (Rus); 117. Kirill Pozdnyakov (Rus); 118. Alexander Rybakov (Rus)
    25-6-5-2015-bornem 088.JPG
    Vastgoedservice-Golden Palace (Bel): 141. Wout Van Aert; 142. Sander Cordeel;
    143. Kevin Hulsmans; 144. Jens Adams; 145. Alphonse Vermote; 146. Rob Ruijgh (Ned);
    147. Timothy Stevens; 148. Dennis Coenen
    25-6-5-2015-bornem 093.JPG
    Wallonie-Bruselles (Bel): 181. Ludwig De Winter; 182. Antoine Demoitie; 183. Laurent Evrard;
    184. Jonathan Dufrasne; 185. Kevyn Ista; 186. Gregory Habeaux; 188. Antonie Warnier;
    189. Olivier Chevalier
    25-6-5-2015-bornem 104.JPG
    Roompot-Oranje Peloton (Ned): 131. Marc de Maar (Ned); 132. Jesper Asselman (Ned);
    133. Berden de Vries (Ned); 134. Dylan Groenewegen (Ned); 135. Raymond Kreder (Ned);
    136. Wesley Kreder (Ned); 137. Maurits Lammertink (Ned); 139. Huub Duijn (Ned)
    25-6-5-2015-bornem 116.JPG
    FDJ (Fra): 31. Arnaud Démare (Fra); 32. David Boucher; 33. Sébastien Chavanel (Fra);
    34. Mickael Delage (Fra); 35. William Bonnet (Fra); 36. Lorenzo Manzin (Fra);
    39. Arnold Jeannesson (Fra)
    25-6-5-2015-bornem 138.JPG
    Wanty-Groupe Gobert (Bel): 91. Bjorn Leukemans; 92. Tim De Troyer; 93. Tom Devriendt;
    94. Roy Jans; 95. James Vanlandschoot; 96. Danilo Napolitano (Ita); 98. Frederik Veuchelen;
    99. Frederik Backaert
    25-6-5-2015-bornem 144.JPG
    Katsuha (Rus): 61. Angel Vicioso Arcos (Spa); 62. Rüdiger Selig (Dui); 63. Egor Silin (Rus);
    64. Gatis Smukulis (Let); 65. Viacheslav Kuznetsov (Rus); 66. Alexeksei Tsatevitch (Rus);
    67. Anton Vorobyev (Rus); 68. Eduard Vorganov (Rus)
    25-6-5-2015-bornem 154.JPG
    Topsport Vlaanderen-Baloise (Bel): 81. Jelle Wallays; 82. Floris De Tier; 83. Oliver Naesen;
    84. Thomas Sprengers; 85. Edward Theuns; 86. Gijs Van Hoecke; 87. Pieter Vanspeybrouck;
    88. Victor Campenaerts
    25-6-5-2015-bornem 001.JPG
    Androni-Giocattoli (Ita): 101. Francesco Chicchi (Ita); 102. Marco Benfatto (Ita);
    104. Albert Nardin (Ita); 105. Frantisek Padour (TSj); 106. Fabio Taborre (Ita);
    107. Alessio Taliani (Ita)
    25-6-5-2015-bornem 016.JPG                                        
    Team 3M (Bel): 161. Gertjan De Vos; 162. Connor McConvey (Ier); 163. Dimitri Peyskens;
    164. Jake Tanner (GBr); 165. Tim Van Speybroeck; 166. Nicolas Vereecken;
    167. Jimmy Janssens; 168. Michael Vingerling (Ned)
    Cofidis.jpg
    Cofidis (Fra): 121. Loic Chetout (Fra); 122. Gert Joeaar (Est); 123. Cyril Lemoine (Fra);
    124. Rudy Molard (Fra); 125. Adrien Petit (Fra); 126. Dominique Rollin (Can);
    127. Jonas Ahlstrand (Zwe); 129. Steve Chainel (Fra)






    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    27-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    25-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BERLARE VAN MAANDAG 25/05/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BERLARE VAN MAANDAG 25/05/2015     


    Maandag 25/05/2015 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,6 km/h

    Aantal deelnemers: 78

    1 STIJN DE BOCK uit Zele TEAM VAN DER VURST - HIKO

    2 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    4 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 ONGENA Thomas CIBEL

    6 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    7 MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    8 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 PIETERS Laurent VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    16 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    19 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    20 NAESEN Lawrence CIBEL

    27 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    36 MELS Fabrice TEAM 3M

    25-5-2015-berlare 635.JPG 
             Winnaar te Berlare Stijn De Bock met de bloemen en de supporters.
    25-5-2015-berlare 641.JPG
           Winnaar Stijn De Bock en Thomas Ongena de 1ste renner uit Berlare.
    25-5-2015-berlare 617.JPG
    Bloemen voor Thomas Ongena uit Berlare en op de foto met Greg Van Avermaet.
    25-5-2015-berlare 627.JPG
                  Winnaar Stijn De Bock en Thomas Ongena met de supporters.
            
    25-5-2015-berlare 654.JPG                                
    25-5-2015-berlare 574.JPG
                              Aankomst van winnaar Stijn De Bock uit Zele.
    25-5-2015-berlare 569.JPG
    Aankomst van winnaar Stijn De Bock voor Renaat Demeter en Johannes De Paepe.
    25-5-2015-berlare 285.JPG
         De 3 leiders met Johannes De Paepe, Renaat Demeter en Stijn De Bock.
    25-5-2015-berlare 586.JPG
    25-5-2015-berlare 599.JPG
                                              Aankomst van het peloton.

    25-5-2015-berlare 137.JPG
                            Stefan Ott, Kristof Dhollander en Michel Vereecken.
    25-5-2015-berlare 133.JPG
    25-5-2015-berlare 081.JPG
    25-5-2015-berlare 078.JPG
    25-5-2015-berlare 359.JPG
    25-5-2015-berlare 047.JPG
    25-5-2015-berlare 032.JPG
    25-5-2015-berlare 027.JPG
    25-5-2015-berlare 025.JPG          
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Berlare met 78 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    25-05-2015 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan STIJN DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Proficiat aan DEMMY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Stijn De Bock.jpg   demmy Druyts.jpg

         Stijn De Bock               Demmy Druyts

    Maandag 25/05/2015 STAN OCKERS CLASSIC BORSBEEK (A) - Elites m.c./z.c./U23 - 174 km - 41,7 km/h

    Aantal deelnemers: 118

    1 DEHAES Kenny LOTTO - SOUDAL

    2 LEUKEMANS Bjorn WANTY-GROUPE GOBERT

    3 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS PROCYCLINGTEAM

    5 RICKAERT Jonas TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    7 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 VERGAERDE Otto TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 SPRAGG James GBR CCT p/b CHAMPION SYSTEM

    10 STASSEN Julien WALLONIE-BRUXELLES

    20 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    45 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    65 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    70 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    25/05/2015 WAREGEM (W) - Elite z.c./U23 - 114,4 km - 41,39 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 MEHEUS Gill EFC-ETIXX

    2 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    3 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    4 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    5 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    6 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    8 BRUYNEEL Giel CT RUWOMAT - VERMEEREN

    9 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 BALCAEN Manolito KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

     

    25/05/2015 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,6 km/h

    Aantal deelnemers: 78

    1 STIJN DE BOCK uit Zele TEAM VAN DER VURST - HIKO

    2 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    4 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 ONGENA Thomas CIBEL

    6 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    7 MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    8 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 PIETERS Laurent VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    16 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    19 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    20 NAESEN Lawrence CIBEL

    27 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    36 MELS Fabrice TEAM 3M

     

    25/05/2015 BESELARE - ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 109 km - 40,34 km/h

    Aantal deelnemers: 72

    1 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 GODERIS Jelle ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    4 SMET Guy CIBEL

    5 FACHE Florent FRA VELOCLUB LA POMME MARSEILLE

    6 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    7 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    8 FELGATE Ryan RSA VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 FALLON Thomas IRL ILLI-BIKES CYCLING TEAM
     

    25/05/2015 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42,15 km/h

    Aantal deelnemers: 72

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 SIMON Kenn VAN EYCK SPORT

    5 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    8 VAN DER HAEGHEN Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10 ROELS Sam DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    25 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    45 VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    54 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    55 MANNENS Steven WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    25/05/2015 LOVENDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 70 km - 42,42 km/h

    Aantal deelnemers: 33

    1 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 ANECA Ciske FCP - GLASCENTRA CT

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    6 VERSICHEL Davy W.T.C. WALTER GODEFROOT

    7 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 WYTINCK Niels DMC- CYCLING TEAM

    9 DE RUYSSCHER Dante SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 DE DECKER Bjorn CIBEL

    16 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

     

    25/05/2015 MELDERT - HOEGAARDEN (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 91 km - 39,59 km/h

    Aantal deelnemers: 75

    1 HEYMANS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM

    2 TOELEN Alex WSC HAND IN HAND BAAL

    3 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    4 BURTON Jérémy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 JOIRET Julien ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    6 DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

    7 SCHILS Dominic GBR ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VAN UFFEL Wim DAGPAS

    9 DEFAUWES Roel NED TWC-MAASLANDSTER-ZUID LIMBURG

    10 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    30 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    25/05/2015 WIELERGALA DE PINTE (O) - Dames Elite - 84 km - 37,25 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 DEMMY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 CHRISTMAS Dani GBR ISOREX CYCLING TEAM

    3 VANDER HAEGEN Kelly ISOREX CYCLING TEAM

    4 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 VAN GLABEKE Shana TEAM HITEC PRODUCTS

    7 DE VUYST Sofie LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    8 ARYS Evelyn TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    9 MEYVISCH Molly LOTTO-SOUDAL LADIES

    10 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    17 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    44 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    46 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    25-05-2015 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 25/05/2015
    POPPEL (A) - Juniores - 95 km - 36,29 km/h

    Aantal deelnemers: 35

    1 VERHEYEN Nick DCM CYCLING TEAM

    2 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

    4 VAN DONINCK Alec W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 DE PROOST Dries DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 MEEUS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 DEKKERS Robin W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 DE PEUTER Dylan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    25/05/2015 MERCHTEM (B) - Juniores - 85 km - 42,28 km/h

    Aantal deelnemers: 40

    1 MULHOLLAND Declan IRL DCM CYCLING TEAM

    2 ZHUMAKAN Alisher KAZ TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    3 LOOMANS Gertjan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 HUYSEGOMS Kenzo WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 VAN DEN ABBEELE Stijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 DEHERDER Stijn CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 NOËL Jordy WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    13 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    20 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 SYMOENS Bradley PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    25/05/2015 MUIZEN (MECHELEN) (A) - Juniores - 86 km - 39,43 km/h

    Aantal deelnemers: 24

    1 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 MOONS Olivier VZW DE DEMERSPURTERS

    4 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    5 GERINCKX Joni DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 DE WEERDT Dries CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 BOVY Jeremy LOTTO-VC ARDENNES

    10 DRUYTS Miquel DCM CYCLING TEAM

    12 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 VAN HOYWEGHEN Bart PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    25/05/2015 NEVELE (O) - Juniores - 84 km - 39,6 km/h

    Aantal deelnemers: 81

    1 DE GROOTE Arne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 LORIES Quinten WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4 DERUYTTER Jasper CT SPIDER KING IEPER

    5 DEGRYSE Tibo VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 PIRARD Maxim APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 ADRIAENS Bert KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    9 NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 STOCKX Vital KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    32 DE BROUWER Martijn NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    52 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    25/05/2015 DE PINTE (O) - Dames Jeugd - 56 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 28 - 35,54 km/h

    1 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    5 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    9 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    10 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    21 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Dames Juniores - deelnemers: 25

    1 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 KANTI Dorottya HUN WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    6 VERHOYE Chenice KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 MARIËN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    8 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 DE POTTER France ISOREX CYCLING TEAM

    10 GOEMAES Lieze ISOREX CYCLING TEAM

     

    25/05/2015 BEGIJNENDIJK (B) - Nieuwelingen - 63 km - 41,77 km/h

    Aantal deelnemers: 76

    1 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    4 SCHOORS Lowie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 SCHEERS Lander K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 WOUTERS Andreas KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    33 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    57 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    25/05/2015 MERCHTEM (B) - Nieuwelingen - 60 km - 41,3 km/h

    Aantal deelnemers: 58

    1 DU FOUR Jens APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VAN WILDER Ilan WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 MANS Matjas ZANNATA CYCLING TEAM

    6 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 WERNIMONT Nicolas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    18 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    41 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25-05-2015 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 25/05/2015
    MOORSELE (W) - Nieuwelingen - 65 km - 38,59 km/h

    Aantal deelnemers: 61

    1 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    5 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 WADIN Alexandre U19 CYCLING ACADEMY

    7 BLOUWE Loius VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 GARSBEKE Jelle APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 DERYCKERE Ruben ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 RAECKE Jari VZW TIELTSE RENNERSCLUB

     

    25/05/2015 OOSTENDE-STENE (W) - Nieuwelingen - 60 km - 36,94 km/h

    Aantal deelnemers: 29

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 DESCHUYTTER Casper WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 COCKAERT Kelvin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 SEGAERT Victor VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 GEERTS Bjorn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 DECLEYRE Torsten CT SPIDER KING IEPER

    10 ROOSE Matteo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

     

    25/05/2015 OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 37,96 km/h

    Aantal deelnemers: 48

    1 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    5 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 DEWIT Jordi ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 BASTIAEN Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    22 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 HEERWEGH Kjell VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25-05-2015 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan QUINTEN VAN KERCKHOVE met zijn Zege bij de Jongens 13 jaar !!!

    Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!

     Quinten Van Kerckhove.jpg     Gemke De Rocker.jpg 

    Quinten Van Kerckhove     Gemke De Rocker


    25/05/2015
    MALDEGEM (O) - Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 26 - 20,3 km

    1 HARTEEL Jelle ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VAN DER WILT Jorben WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 COOMAN Kjell TOMABEL CYCLING TEAM

     

    12 jaar Reeks B - deelnemers: 23

    1 DETALLE Noah LOTTO-VC ARDENNES

    2 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 DALLE Jens WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    5 MALFAIT Jean-louis VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    11 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    13 jaar - deelnemers: 47 – 26,1 km

    1 QUINTEN VAN KERCKHOVE uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DE BRAEKELEER Juul JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 CORNETTE Steve ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 68 – 34,8 km

    1 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM

    3 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    49 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 5

    1 VANHOVE Marith WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 HENDRICKX Julie WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    3 DE KEYSER Emke WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 DE VEIRMAN Fleur VD HAUWE CT - GENTSE VS


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 GEMKE DE ROCKER VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    3 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 7

    1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANWALLEGHEM Kyenta VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK

    4 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 LENAERS Jade WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    25-05-2015 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TRIPTYQUE ARDENNAIS 2015

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    TRIPTYQUE ARDENNAIS 2015

     

    Vrijdag 22/05 – BULLANGE-KELMIS – Elite m.c./z.c./U23 – 151,3 km - 03h21'38" - 45,022 km/h

    Aantal deelnemers: 186

    1-Justin JULES (Fra)-Veranclassic-Ekoi

    2-Jelle MANNAERTS-Colba-Superano Ham

    3-Gianni VERMEERSCH-Sunweb-Napoleon Games

    4-Emiel WASTYN-Verandas Willems

    5-Kevin PAUWELS-Sunweb-Napoleon Games

    6-Christophe NOPPE-CT Pollentier

    7-Benjamin DECLERCQ-CT Pollentier

    8-Stijn MORTELMANS-Profel - United CT

    9-Angelo DE CLERCQ-Sunweb-Napoleon Games

    10-Vincent DE SY-Prorace Cycling Team

    15-Jacob RELAES-CT Pollentier

    33-Gregory FRANCKAERT-Profel - United CT

    54-WIELFAERT KRISTOF  RCS


    Zaterdag 23/05 – EUPEN-BUTGENBACH – Elite m.c./z.c./U23 – 145,9 km - 03h36'17" - 40,475 km/h

    Aantal deelnemers: 169

    1 GERTS FLORIS NED  BMC

    2 DE BONDT DRIES VEW op 06”

    3 COBBAERT ROBBY WSO op 09”

    4 VERMEERSCH GIANI SUN

    5 DELTOMBE KEVIN LOT

    6 VLIEGEN LOÏC BMC

    7 MANNAERTS JELLE COL

    8 MORTELMANS STIJN PCT

    9 FARAZIJN MAXIME EFC

    10 NOPPE CHRISTOPHE EFC

    43 RELAES JACOB  EFC

    67 FRANCKAERT GREGORY PUC

    92 WIELFAERT KRISTOF RCS

     

    Zondag 24/05 – BEYNE-HEUSAY - BEYNE-HEUSAY – Elite m.c./z.c./U23 – 151,7 km - 03h35'36" - 42,217 km/h

    Aantal deelnemers: 160

    1 DE GENDT AIME EFC

    2 DELTOMBE KEVIN LOT op 02”

    3 PAUWELS KEVIN SUN op 08”

    4 VLIEGEN LOÏC  BMC op 11”

    5 NED REUS KAI VEW op 21”

    6 VERMEERSCH GIANI SUN op 25”

    7 RUIJGH ROB VGP op 27”

    8 SWEECK LAURENS  COK op 36”

    9 GBR SHAW JAMES CALLUM LOT

    10 MARCHAND GIANNI DGA

    65 RELAES JACOB  EFC op 2’22”

    87 WIELFAERT KRISTOF  RCS op 3’49”

    92 FRANCKAERT GREGORY PUC op 3’55”

    25-05-2015 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/05/2015
    vwf.JPG








    Maandag 25 Mei - PEISEGEM (1785)

    A-reeks - 71,5 km - 1h44 
    1.Timmy WEECKERS 
    2.Tom Vanopdenbosch 
    3.Kevin Van Den Cruijce 
    4.Simon Laureys (Lokeren)
    5.Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    6.Bjorn Lison 
    7.Kevin Van De Keer 
    8.Koen Van Kerckhoven 
    9.Pascal Heyvaert 
    10.Laurent Vandenborght 

    B-reeks - 71,5 km - 1h44 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Nico Verwee 
    3.Tom Op De Beeck 
    4.Peter Van Damme 
    5.Mario Van Der Sickel 
    6.Kurt Pauwels 
    7.Kris Jonckers 
    8.Dave De Swert 
    9.Andy De Backer 
    10.Steven Goossens (Belsele)

    C-reeks - 58,5 km - 1h25 
    1.Michel HEYDENS en Alain BUCOVAZ 
    3.Eddy Buts
    4.Tom De Smet 
    5.Stephen Geldhof 
    6.Jimmy De Paepe 
    7.Peter Dockx 
    8.Andy Roskam (Ruisbroek) 
    9.Danny Borremans 
    10.Patrick Van Buggenhout 

    D-reeks – 52 km - 1h19 
    1.Herman PROOST 
    2.Frank Suys (Bornem)
    3.Benny Van Buynder (Bornem)
    4.Bruno Bruyere 
    5.Patrick Bobelijn 
    6.Gino Primo (Gent)
    7.Ronald Rents 
    8.Patrick Jabobs 
    9.Peter Vos 
    10.Daniel Villers 

    E-reeks – 52 km - 1h18
    1.Dirk VAN HOVE 
    2.Francis De Ridder 
    3.Rudy Thomas 
    4.Joost Pieters 
    5.Jan Van Den Brande 
    6.Eddy Beirnaert 
    7.Martin Durant 
    8.Paul De Greef 
    9.Dominique Turcksin 
    10.Rene De Brucker 

    F-reeks – 52 km - 1h21 
    1.Eddy VAN OPSTAL 
    2.Helmuth Tas 
    3.Luc D'Haeseleer 
    4.Christiaan Geerts 
    5.Jozef Deneef 
    6.Jan Van Hove 
    7.Johny Van Holen 
    8.Jean Blommaert (Hamme)
    9.Jean Pierre Broothaerts 
    10.Serge de Feyter 

    F+ -reeks – 52 km - 1h21 
    1.Theo COUDYZER 
    2.Gaston Sannen 
    3.Etienne Vandenhouwe 
    4.Albert Van Den Eede 
    5.Jozef Saerens 
    6.Luc Snels 
    7.Freddy Vandenberghen 
    8.Roger Hoof (St.Niklaas)
    9.Willy Teirlinck 
    10.Herman Van Den Borre 

    25-05-2015 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/05/2015
    VWV 2015.jpg
    Maandag 25/05 BRASSCHAAT (2930)


    Cat.A - 88 km

    1.Tom De Feyter

    2.Dave Bruylandts

    3.Vincent Chevalier

    4.Ken De Feyter

    5.Michael Adriaensen

    6.Jonas Cortoos

    7.Steven Nijs

    8.Rey Guequierre

    9.Jelle Schepers

    10.Tim Timmermans

     

    Cat.B - 88 km

    1.Stijn Van Maldeghem

    2.Klaas Stijnen

    3.Hervé Van Rompay

    4.Koen Diels

    5.Tom Haest

    6.Fhilippe Dela Montagne

    7.Bart Vanden Wyngaerd

    8.Fhilippe Van Opstal

    9.Pieter Wijckmans

    10.Stijn Rombouts

     

    Cat.C - 62 km

    1.Koen Heremans

    2.Niky Deykers

    3.Filip Thijs

    4.Kris Witvrouwen

    5.Ivan Verschueren

    6.Patrick Bogaerts

    7.Peter Aerts

    8.Alex Goossens (Vrasene)

    9.Geert Scheveneels

    10.Mario Verbinnen

     

    Cat.D - 62 km

    1.Ruud Hevermant

    2.Luc Van Roy

    3.John Haast

    4.Daniel Van Der Mieren

    5.Marc Schepers

    6.Johan Pemen

    7.Patrick Verdonck

    8.Bruno Brabants

    9.Eddy Vermeiren

    10.Marc Vekemans

     

    Cat.E - 62 km

    1.Ludo De Backer

    2.Johan Brouwers

    3.Andre Volkaerts

    4.Rene Van Gils

    25-05-2015 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan ALAIN CALLE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.C !!!
     Kevin Van Raemdonck 2015.jpg   Alain Calle.jpg   Franky Van Oyen KOP 2013.png 

    Kevin Van Raemdonck       Alain Calle               Franky Van Oyen

    Zondag 24 mei 2015 - WAASMUNSTER – RUITER (9250)


    Catg.A – 78,4 km – 54 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Van Den Broecke Mario

    3-Gryson Kristof

    4-Sterck Gunter (Stekene)

    5-Goossens Steven (Belsele)

    6-onleesbaar nummer

    7-Weemaes Robby (Stekene)

    8-Van Rijckeghem Steven

    9-De Smet Dries

    10-Vanneste Christopher

    14-Colman Jeroen (Waasmunster)

    19-Leus Jelle (Lokeren)

    20-Vercauteren Tim (Belsele)

    22-Van de Casteele Michaël (Steendorp)

    25-Van Kerchove Jonathan (St.Pauwels)

    26-Van Laere Jan (Lokeren)

    27-Van Broeck Gino (Temse)

    29-Heirman Steven (Hamme)

    32-De Schepper Basiel (Moerbeke)

    34-Gosselin Nicolaï (Sinaai)

    38-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)

    39-Van Wiele Yannick (St.Niklaas)

    41-Apers Luc (Moerbeke)

    43-Perriëns Philippe (St.Niklaas)

     

    Catg.B – 67,2 km – 49 deelnemers

    1-ALAIN CALLE (Mariakerke)

    2-Rombaut Wim (Stekene)

    3-Braet Wim

    4-onleesbaar nummer

    5-Verbeken Kurt

    6-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    7-De Tremerie Franky

    8-Demaertelaere Dennis

    9-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    10-Verschelden Steven (Hamme)

    11-Goossens Alex (Vrasene)

    15-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    23-Bultynck Geert (Beveren)

    24-Rabout Rudi (Erembodegem)

    27-De Maere Peter (Eksaarde)

    28-De Roos Marnix (Moerbeke)

    31-Van Laere Koen (Beveren)

    32-Hoes Andy (Lochristi)

    33-Baert Giovanni (Moerbeke)

    35-De Maesschalck Johan (Lokeren)

    37-Baeyens Jean-Paul (Overmere)

    40-Flach Peter (Zwijndrecht)

    43-Van Bosbeke Peter (St.Niklaas)

     

    Catg.C – 56 km – 37 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Ruud Havermans

    3-Mathys Dirk (gentbrugge)

    4-De Lannoy Didier

    5-Van Speybroeck Geert (Nevele)
    6-Frank Suys (Bornem) (Pelotonsport >3min)

    7-Van Havere Jurgen (Kruibeke)

    8-Braeckman Geert (Kalken)

    9-de Baat Matti

    10-Claus Etienne (Waasmunster)

    11-Bath Mick GB

    13-Hereijgers Piet (Wortel)

    19-Janssens Kenny (Melsele)

    20-Bryssinckx Dirk (Melsele)

    22-Smet Geert (St.Niklaas)

    23-Couckuyt Marc (Nevele)

    26-Van Honsté Kris (Hoboken)

    29-De Pauw Dirk (Beveren)

    32-Van Puyenbroeck Paul (Hamme)

     

    Catg.D – 50,4 km – 29 deelnemers

    1-Oosterbosch Geert (Eindhoven)

    2-Heye Hilair

    3-Geerts Christiaan

    4-Tas Helmuth

    5-Standaert Robert

    6-Brouwers Johan

    7-Stockman Ruddy

    8-Snoeck Jan

    9-De Vos Rony

    10-De Naeghel Jozef

    16-Govaert William (Waasmunster)

    17-Coppers François (Lokeren)

    25-Tummeleer Dirck (Hever)

    26-Verhelst Walter (Burcht)

    27-Van Overmeir Marc (Beveren)

     

    Dames - 50,4 km - 3 deelnemers

    1-Matthijssen Mathilde (Goes NL)

    2-Geluk Yva

    3-Verstraete Lore

     

    Catg.E – 50,4 km – 31 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Boulard Roland

    3-Luyten Felix

    4-Vandermeulen Jos

    5-Van Hove Jan

    6-Van Raemdonck Alfons (Beveren)

    7-Beelaert Roger (Rupelmonde)

    8-Saerens Jozef-

    9-Pieters Roland-

    10-Vyvey Julien-

    18-De Roos Willy (Vrasene)

    20-De Wilde Eric (Lochristi)

    21-Elegheer Patrick (Zeveneken)

    24-Anthuenis William (Lokeren)

     

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston

    2-Mercken Mathieu

    3-Lugowski Leon

    4-D'Hont Joseph

    5-Devreese José

    6-Robijns Robert

    7-Mols Armand

     

    Toeristen – 56 km – 37 deelnemers

    1-Goossens Maarten (Lille)

    2-Gerlo Tom (Waasmunster)

    3-Cooman Mauro

    4-Declercq Brecht

    5-De Bock Jurgen

    6-Koppen Cedric (Temse)

    7-Rizzo Claudio

    8-Wollaert Jan

    9-Meuleman Marc (Waasmunster)

    10-Vanderveken Wim (Kieldrecht)

    13-Vergauwen Hans (St.Niklaas)

    14-Bolssens Mario (De klinge)

    15-Van Hautekerke Glenn (Bazel)

    16-Spanoghe Guido (Lokeren)

    18-Beck Pieter (De Klinge)

    19-Hansen Gunther (St.Niklaas)

    21-De Plucker Stephan (Belsele)

    22-Maes Matthias (Beveren)

    23-Bryssinckx Dirk (Melsele)

    24-Van Osselaer Tom (vrasene)

    25-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    26-Duym Manno (Bazel)

    33-De Beule Patrick (Nieuwkerken)

    35-Van Den Branden Mathias (Tielrode)

    25-05-2015 om 22:52 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!