Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn Zege bij de Aspiranten 14 jaar !!!
Proficiat aan CEDRIC VAN RAEMDONCK met zijn Zege bij de Aspiranten 12 jaar !!!
Thomas De Pestel Cedric Van Raemdonck
Zaterdag 23/05/2015 OOSTNIEUWKERKE (W) - Nieuwelingen - 61,5 km - 38,61 km/h
Aantal deelnemers: 27 1 FORRET Robbe PATRICK DEVELOPMENT TEAM
2 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
3 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER
4 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM
5 CHEETHEM Luke GBR
6 VRANKEN Vince KON. BALEN B.C. V.Z.W.
7 WOODS Halley GBR
8 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
9 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
10 DECLEYRE Torsten CT SPIDER KING IEPER 23/05/2015 ELSEGEM (O) - Aspiranten
12 jaar jongens - deelnemers: 24 - 18,9 km
1 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
2 SCHEERLINCK Kièro KTC-CYCLING TEAM
3 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
4 DEKEERLE Mathieu CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
5 HENDRIJCKX Jens WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
12 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
22 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
12 jaar jongens reeks B - deelnemers: 21
1 DALLE Jens WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER
2 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
3 RODRIGUEZ DA SILVA Mathéo ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
4 BLIECK Fenne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
5 VINCKIER Maxime CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
8 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
13 jaar jongens - deelnemers: 36 22,4 km
1 THORE Rune CT SPIDER KING IEPER
2 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM
3 TEERLINCK Alexander WK NOORD-WEST-BRABANT
4 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS
5 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
6 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
16 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
19 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
23 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
14 jaar jongens - deelnemers: 63 - 33,6 km
1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
3 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM
4 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
5 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
7 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
18 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
19 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
24 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
27 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
29 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
35 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
38 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
12 jaar meisjes - deelnemers: 4
1 VAN DE PAAR Ines KON. BALEN B.C. V.Z.W.
2 VANHOVE Marith WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
3 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES
4 LAMBRECHT Justine ASFRA RACING TEAM
13 jaar meisjes - deelnemers: 6
1 VERBESTEL Jitse KSC DENDERSTREEK LABIEKES
2 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
3 LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
4 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
5 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
14 jaar meisjes - deelnemers: 4
1 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK
2 KESTELEYN Febe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
3 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
4 GOVAERT Jana HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM
|