.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 2°Seizoesnzege bij de Juniores en met de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Sasha Weemaes.jpg 

       Sasha Weemaes

    Zondag 17/05/2015 GALMAARDEN (B) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 117 km - 36,99 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DIELEMAN Stan TREK-BIORACER MTB TEAM

    7 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

    8 BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 VAN SCHELVERGEM Mattias ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

     

    17/05/2015 OOSTERZELE (O) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 111 km - 42,56 km/h

    Aantal deelnemers: 163

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 STORER Michael AUS APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    5 DE WILDE Arno ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    7 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 D´HEYGERE Gil APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    15 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    17 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    21 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    29 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    36 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    53 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    60 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    63 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    69 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    72 LESCOUHIER Bert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    73 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    76 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    80 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    86 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    17/05/2015 ROESELARE - BEVEREN (W) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 122,4 km - 42,07 km/h

    Aantal deelnemers: 134

    1 GOEBEERT Pierre ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 SEGAERT Loïc AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 VANDERBEKEN Brent VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANDEVYVERE Gauthier CT SPIDER KING IEPER

    9 BISSCHOP Ruben KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 MAHIEU Mathias WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    17/05/2015 KERKOM (ST. TRUIDEN) (LB) - Juniores - 81,9 km - 41,26 km/h

    Aantal deelnemers: 108

    1 BLEVINS Christopher USA

    2 RUTSCH Jonas GER TV DORF-ERBACH

    3 BAUER Dominik GER VFR BüTTGEN 1912

    4 MCNULTY Brandon USA LUX DEVELOPMENT

    5 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    6 DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    8 MULHOLLAND Declan IRL DCM CYCLING TEAM

    9 VERHEYEN Nick DCM CYCLING TEAM

    10 MOONS Olivier VZW DE DEMERSPURTERS

    18 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    17/05/2015 VERREBROEK (O) - Nieuwelingen - 65 km - 41,83 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS

    2 VAN WILDER Ilan NOORD WEST BRABANT

    3 OREEL Lars NED VAN MOER

    4 VERMEERSCH Florian LARES DOLCINI

    5 VAN HOUTE Gerben PAPILLON

    6 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE

    7 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY

    8 COLLIE Lars PATRICK DEVELOPMENT

    9 COVELIERS Seppe STEEDS VOORAAN

    10 KUYL Sietze DIJLESPURTERS

    11 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER

    12 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER

    13 SMET Jonas BKCP

    20 FRANSSENS Yannick VAN MOER

    21 SLOCK Liam VAN MOER

    23 DE BOCK Stijn PAPILLON

    24 VERMEULEN Steven VAN MOER

    36 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON

    39 APERS Indy NED VAN MOER

    41 WARRENS Anthony VAN MOER

     

    17/05/2015 VLIERMAAL (LB) - Nieuwelingen - 61 km - 38,54 km/h

    Aantal deelnemers: 59

    1 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    2 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 BONNEU Kamiel SPORT EN MOEDIG GENK

    5 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    6 GEERTS Bjorn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 FREHEN Jeremy UC SERAING - VOO

    8 VANHEES Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VAN LAER Jan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    17/05/2015 WILSELE (B) - Nieuwelingen – 63,7 km - 39 km/h

    Aantal deelnemers: 80

    1 WERNIMONT Nicolas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VAN DIJCK Jef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 DIERCKX Joëy DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    9 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 VRANCKX Mark WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    17-05-2015 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Geert Van Speybroeck 2015.jpg 

    Geert Van Speybroeck

    Zondag 17 mei 2015 - EKSAARDE (9160)

    Catg.A – 72 km – 68 deelnemers

    1-Caethoven Steven (Assenede)

    2-Van Raemdonck Kevin (Nieuwkerken)

    3-Nys Mattias (Oostende)

    4-Laureys Simon (Lokeren)

    5-Verbeke Stijn (Belsele)

    6-Bergmans Wim

    7-Van Waeyenbergh Grégory

    8-Cap Bryan (Rupelmonde)

    9-Peirsman Davy (Beveren)

    10-Le Blon Michel

    11-Smet Gert (Bazel)

    12-Leus Jelle (Lokeren)

    20-Van Driessche Ward (Zaffelare)

    22-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    25-Perriëns Philippe (St.Niklaas)

    29-De Weerdt Milan (Lokeren)

    31-Bleyaert Nicolas (Lokeren)

    34-Heirman Steven (Hamme)

    38-Van Wiele Yannick (St.Niklaas)

    41-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)

    42-Bauwens Tijs (Eksaarde)

    43-Gosselin Nicolaï (Sinaai)

    46-Van Laere Jan (Lokeren)

    48-Suykerbuyk Ben (Essen)

    53-Weemaes Robby (Stekene)

    55-Van Broeck Gino (Temse)

    57-Covents Pieter (Kieldrecht)

    58-Willems Pieter (Wachtebeke)

    59-Mannens Steven (Stekene)

    64-Bogaert Sammy (Essen)

     

    Catg.B – 60 km – 38 deelnemers

    1-Op de Beeck Tom (Walem)

    2-Primo Gino (Gent)

    3-De Vlieger Sven (Lochristi)

    4-De Maere Peter (Eksaarde)

    5-Lampaert Philip

    6-de Koning Michel

    7-Rombaut Wim (Stekene)

    8-Thomas Kris

    9-Luyseele Franky

    10-Weemaes Franky (Melsele)

    12-Van Drom Giovanni (Bazel)

    13-Goossens Alex (Vrasene)

    15-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    16-Calle Alain (Mariakerke)

    18-Baert Giovanni (Moerbeke)

    23-Hoes Andy (Lochristi)

    27-Bultynck Geert (Beveren)

     

    Catg.C – 54 km – 40 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Hoornaert Glenn

    3-De Lannoy Didier op 30”

    4-Van Camp Freddy (Stekene) op 35”

    5-Van Oyen Franky (Zulte – Peletonspurt op 40”)

    6-Goossens Marc (Mariakerke)

    7-Couckuyt Marc (Nevele)

    8-Claus Etienne (Waasmunster)

    9-Leuntjens Kurt

    10-Janssens Kenny (Melsele)

    16-Braeckman Geert (Kalken)

    28-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    31-Bath Mick GB

     

    Catg.D – 48 km – 28 deelnemers

    1-Baudonck Tony (Eeklo)

    2-Van Overmeir Marc (Beveren)

    3-Snoeck Jan

    4-De Vos Rony

    5-Lap Hans

    6-Steeman Juan

    7-Van Pottelberg Eric (Belsele)

    8-Convents Patrick

    9-Tas Helmuth

    10-De Naeghel Jozef

    17-Coppers François (Lokeren)

    19-Tummeleer Dirck (Hever)

    21-Ten Hartog Patrick (Sinaai)

    22-Govaert William (Waasmunster)

     

    Dames – 48 km – 3 deelnemers

    1-James Kirstie (Aalst)

    2-Crollet Lieve

    3-Haers Carolien

     

    Catg.E – 48 km – 22 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Boulard Roland

    3-Hoof Roger (St.Niklaas)

    4-Van Raemdonck Alfons (Beveren)

    5-Vyvey Julien

    6-Pieters Roland

    7-Depraetere Remi

    8-Laeremans Frank-Paul

    9-Van Loon Adri

    10-Vergult Jos

    11-De Wilde Eric (Lochristi)

    12-De Roos Willy (Vrasene)

     

    +70 jaar

    1-Mercken Mathieu (Genk)

    2-Tolhoek Ko

    3-Mols Armand

    4-Devreese José

    5-Brouwers François

    6-D'Hont Joseph (St.Amandsberg)

    7-Ryalls Peter

     

    Toeristen – 60 km – 54 deelnemers

    1-Tytgadt Stephan (Liedekerke)

    2-Kesteleyn Bram (Zele)

    3-D'Hauwe Andy

    4-Maes Nico

    5-De Baere Benjamin (Melsele)

    6-Smet Kris (St.Niklaas)

    7-Maes Dimitri (Waasmunster)

    8-Van Bever Nico

    9-Van Heule Ives

    10-Vanslembrouck Elie

    15-Van de Mergel Jelle (Hamme)

    20-Rizzo Claudio (Zelzate)

    23-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    27-De Roos Marnix (Moerbeke)

    28-Van Belleghem Benjy (St.Niklaas)

    30-De Doncker Tim (Zele)

    33-De Beule Sam (Nieuwkerken)

    40-De Beule Patrick Nieuwkerken)

    41-Van Havermaet Koen (Waasmunster)

    44-De Plucker Stephan (Belsele)

    45-Vermeulen Daan (Temse)

    47-Bürgü Ramazan (Kruibeke)

    17-05-2015 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/05/2015
    vwf.JPG









    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 14°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

         Patrick Cocquyt

    Zondag 17 Mei - ZOTTEGEM (9620) - 5de rit VWF Geditrofee 
     

    A-reeks - 77,6 km - 1h53 
    1.
    Koen VAN GEYT 
    2. Jeroen Van Geyte 
    3. Kristof Van Wijmeersch 
    4. Tom Carmeliet 
    5. Gwen Van De Velde 
    6. Gillian Van Rijmenant 
    7. Kim Van Oost
    8. Bart De Baere 
    9. Kevin Van De Keer 
    10. Tom Vanopdenbosch 

    B-reeks - 77,6 km - 1h53 
    1. Peter VAN DAMME 
    2. Bart Vanden Wijngaerd 
    3. Gregory Schelfhout 
    4. Davy De Smedt 
    5. Krijn Verschraeghe 
    6. Steven Goosssens (Belsele)
    7. Michael Braeckmans 
    8. Nico Meysman 
    9. Pieter Vande Kerckhove 
    10. Mirko D'Annibale 

    C-reeks - 67,9 km - 1h43 
    1. Willem VAN DER HEYDEN 
    2. Kris De Block (Mariekerke)
    3. Peter Vermassen 
    4. Luc Van Clapdorp (St.Niklaas)
    5. Marc Tabourdon 
    6. Andy Roskam (Ruisbroek)
    7. Jerry De Reuse 
    8. Stefaan Lintermans 
    9. Danny Saelens 
    10. Andy Van Eesbeek 

    Dames - 58,2 km - 1h30
    1. Claire THOMAS 

    D-reeks - 67,9 km - 1h46
    1. Patrick VAN RANSBEECK 
    2. Peter Huyghe 
    3. Ronald Rents 
    4. Patrick Jacobs 
    5. Guy De Coster 
    6. Arie De Moor 
    7. Bruno Albrecht 
    8. Jan De Mulder 
    9. Frank Van der Perre 
    10. Bart De Winter 

    E-reeks - 58,2 km - 1h30
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2. Danny De Backer 
    3. Martin Durant en Rene De Brucker 
    5. Francis De Ridder 
    6. Jan Van Den Brande 
    7. Paul Casteleyn 
    8. Peter Schoepen 
    9. Yvan Camphijn 
    10. Rudy Thomas 

    F-reeks - 58,2 km - 1h34 
    1. Marc VERVONDEL 
    2. Johny Van Holen 
    3. Jan Van Hove 
    4. Jos Vandermeulen 
    5. Ludo De Bakker 
    6. Noël Burggraeve 
    7. Eddy Vandermeeren 
    8. Roger Wauters 
    9. Etienne Van Der Helst 
    10. Felix Luyten 

    F+ -reeks - 58,2 km - 1h34 
    1. Gaston SANNEN 
    2. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    3. Etienne Vandenhouwe 
    4. Theo Coudyzer 
    5. Herman Van Den Borre 
    6. William De Cremer 
    7. Luc Snels 
    8. Ad Montforts 
    9. Freddy Vandenberghen 
    10. Hubert D'Hondt 

    17-05-2015 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag
    17/05/2015 SINT-KORNELIS-HOREBEKE (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    12 jaar (2003) - deelnemers: 25 – 18 km

    1 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2 VAN CAUWENBERGHE Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 PAUWELS Pieter VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VERCRUYSSE Tjorven KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar (2002) - deelnemers: 35 – 22,5 km

    1 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    4 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 CASTELAIN Nathan CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    9 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 DEMUYNCK Victor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar (2001) - deelnemers: 48 – 31,5 km

    1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DE WEERT Robbe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    32 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 LAMBRECHT Justine ASFRA RACING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    17-05-2015 om 20:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN A.C.H. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/05/2015

    Amicale.jpg
    Zaterdag 16/05/2015 – MONT SAINT AUBERT – Amicale Cycliste du Hainaut 2000

    Categorie A – 46 deelnemers

    1-Lejeune Michaël

    2-Wielfaert Kristof (Lokeren)

    3-Moncomble Nicoals

    4-Wins Stéphane 

    5-Pinna Pierre

    6-Desmet Sébastien

    7-Meurisse Dominiek

    8-Lounas Ahmed

    9-Adriansens Bob

    10-Vermotte Grégoire

     

    Categorie B - 42 deelnemers

    1-Bollen Erwin

    2-Heyden Michel

    3-Vandamme Peter

    4-Lefèvre Barry

    5-Nicodeme Joël

    6-Choteau Pascal

    7-Rousseau Didier

    8-Christieans Hans

    9-Wattiez Grégory

    10-Van Roy David

     

    Categorie D - 28 deelnemers

    1-Pieters Joost

    2-Willems Michel

    3-De Ridder Francis

    4-Grymonprez Stefaan

    5-Beirnaert Eddy

    6-La Marca Santo

    7-Hustin Jean-Pierre

    8-Stockman Rudy

    9-Rudy Jacquy

    10-Depuydt Dominique

    17-05-2015 om 10:13 geschreven door kenny


    16-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTRIJKE VAN ZATERDAG 16/05/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTRIJKE VAN ZATERDAG 16/05/2015     


    Zaterdag 16/05/2015 AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,57 km/h

    Aantal deelnemers: 113

    1 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 BLOMME Lorenzo CT 2020

    4 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 LEWIS Adam GBR CYCLING TEAM CT2020

    6 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    7 GOULBOURNE William GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    8 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    17 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    16-5-2015-aartrijke 620.JPG
          Winnaar te Aartrijke Kevin Maene met de bloemen en de supporters.
    16-5-2015-aartrijke 618.JPG                                
                                    Winnaar Kevin Maene krijgt de bloemen.
    16-5-2015-aartrijke 627.JPG
                                            Winnaar Kevin Maene.
                                            
    16-5-2015-aartrijke 583.JPG
                                    Aankomst van winnaar Kevin Maene.
    16-5-2015-aartrijke 589.JPG
       De spurt voor de 2de plaats met Kristof Dhollander voor Lorenzo Blomme.
    16-5-2015-aartrijke 471.JPG
    16-5-2015-aartrijke 287.JPG
                                       Kristof Dhollander in de aanval.
    16-5-2015-aartrijke 250.JPG
    16-5-2015-aartrijke 230.JPG
    16-5-2015-aartrijke 171.JPG
    16-5-2015-aartrijke 164.JPG
    16-5-2015-aartrijke 139.JPG
    16-5-2015-aartrijke 137.JPG
    16-5-2015-aartrijke 102.JPG
                                         In 2de positie Kristof Dhollander.
    16-5-2015-aartrijke 080.JPG
                                    Vooraan Renaat Demeter uit Lochristi.
    16-5-2015-aartrijke 067.JPG
    16-5-2015-aartrijke 040.JPG
    16-5-2015-aartrijke 023.JPG
    16-5-2015-aartrijke 006.JPG
                Start van de Elite z.c. & Beloften te Aartrijke met 113 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-05-2015 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 16/05/2015
    HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km - 47,36 km/h

    Aantal deelnemers: 127

    1 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 WOLSINK Jelle NED METEC TKH CYCLING TEAM

    3 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    4 VERRAES Benjamin CIBEL

    5 ROTTY Glenn CIBEL

    6 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 VAN DER POEL David NED BKCP - POWERPLUS

    8 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    9 RIESEBEEK Oscar NED METEC TKH CYCLING TEAM

    10 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    71 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM
     

    16/05/2015 AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,57 km/h

    Aantal deelnemers: 113

    1 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 BLOMME Lorenzo CT 2020

    4 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 LEWIS Adam GBR CYCLING TEAM CT2020

    6 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    7 GOULBOURNE William GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    8 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    17 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

     

    16/05/2015 HOELEDEN PK AMATEURS EN MASTERS (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 95 km - 40,37 km/h

    Aantal deelnemers: 48

    1 WALSH Edward CAN RACER SPORTIF

    2 MARCELIS Tom NED CICLI BASSO

    3 BELLEN Wesley SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    4 JACQUEMIN Jason ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    5 STEEGMANS Senne ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VERHEYDEN Joris WTC NIEUWRODE

    8 MERCKX Niels CECEMELCYCLINGTEAM

    9 PARMENTIER Thibault VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 STEEGMANS Tristan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    16/05/2015 TROFEE MAARTEN WYNANTS HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Women Elite UCI - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1 VAN GOGH Natalie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    2 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    3 MUSTONEN Sara SWE MIXTE1 CRESENT DARE - LIV PLANTUR

    4 DE VUYST Sofie LENSWORLD.eu - ZANNATA

    5 MARTIN Lucy GBR MIX4 MATRIX

    6 POLSPOEL Maaike BELGIUM NATIONAL Team

    7 VAN DE REE Monique DE JONGE RENNER

    8 ENSING Janneke NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    9 PENTON Sara DE JONGE RENNER

    10 MARKUS Kelly NED MIXTE2 JAN VAN ARCKEL - RYTGER

    12 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    16 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    46 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    75 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO


    16/05/2015 ZICHEN (RIEMST) (O) - Juniores - 99 km - 37,15 km/h

    Aantal deelnemers: 35

    1 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    2 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 GALINSKI Anthony SPORT EN MOEDIG GENK

    5 THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VASTMANS Dries ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 REYNDERS Jens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 GERITS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

     

    16/05/2015 EVERGEM-BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km - 38,44 km/h

    Aantal deelnemers: 31

    1 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    4 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 RAECKE Jari VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VANDECASTEELE Nigel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 HELSEMANS Quinten KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    16/05/2015 HAKENDOVER (B) - Nieuwelingen - 60 km - 39,12 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    2 VAN DER EYCKEN Brent DCM CYCLING TEAM

    3 VERELST Luca KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 FONTAINE Emerson SPRINTS.COM

    5 FOCQUET Mathijs WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VANHULST Jens LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 GAUSSIN Anthony YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 T´SEYEN Wout DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 SWENNEN Hoang DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    16/05/2015 MEIGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 36,28 km/h

    Aantal deelnemers: 77

    1 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 MEERSCHAERT Leonardo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    7 SEGAERT Victor VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 COGHE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VAN DE VELDE Nico ISOREX CYCLING TEAM

    10 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    53 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16/05/2015 PEPINGEN (B) - Nieuwelingen - 72 km - 37,14 km/h

    Aantal deelnemers: 52

    1 PETERS Tom NED PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    6 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    7 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 DU FOUR Jens APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    20 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16-05-2015 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/05/2015

    waod_3.jpg
    Zaterdag 16 mei 2015 - OETINGEN (1755)


    Catg.A – 63 km – 14 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Tribout Bart

    3-De Nauw Sigfried

    4-De Doncker Balder

    5-Cop Jurgen

    6-Vogeleer Hans

    7-Nevejans Dennis

    8-Nevejans Kenny

    9-Maenhout Kenny

    10-De Neef Stijn

    13-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    14-Van Wiele Yannick (St.Niklaas)

     

    Catg.B – 56 km – 10 deelnemers

    1-Annendyck Andy (Sint-Pieters-Kapelle)

    2-Van Der Heyden Willem

    3-De Weirdt Gino

    4-Van Eesbeek Andy

    5-Rombaut Wim (Stekene)

    6-Heymans Michael

    7-De Smet Tom

    8-Dierickx Luc

    9-François Koen

    10-Quintelier Gunther (Puurs)

     

    Catg.C – 56 km – 9 deelnemers

    1-Thomas Rudy (Nieuwenrode)

    2-Jacobs Patrick

    3-Van Der Steen Eddy

    4-Harms Ko

    5-Braeckman Geert (Kalken)

    6-Nevejans Idesbald

    7-De Veylder Johan

    8-Lootens Franky

    9-De Bie Dirk

     

    Catg.D – 49 km – 17 deelnemers

    1-Helmuth Tas (Sijsele)

    2-Van Vaerenbergh Piet

    3-Thelis Jean-Claude

    4-Bultinck Andre

    5-Vaneberg Mike

    6-Van Holen Johny

    7-Deneef Jozef

    8-Claeys Jean-Pierre

    9-Maldrie Robert

    10-Devadder Andre

    11-Coppers François (Lokeren)

     

    Dames – 49 km – 2 deelnemers

    1-James Kirstie (Aalst)

    2-Broosus Bianca

    Catg.E – 49 km – 8 deelnemers

    +65 jaar

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Thyssen Leo

    3-Hoof Roger (St.Niklaas)

    4-Vandermeulen Jos

    5-Teirlinck Willy

    6-Corthier Willy

    7-Lockefeir Marinus

     

    +70 jaar

    1-Mercken Mathieu (Genk)

     

    Toeristen – 63 km – 17 deelnemers

    1-Cooman Mauro (Oordegem)

    2-Van Neck Bram

    3-Declercq Brecht

    4-Rosseels Joram

    5-Hacour Joris

    6-Buyl Glenn

    7-Verbeiren Bartje

    8-Van Overmeiren Gerry

    9-Smetryns Daan

    10-Wante Nick

    16-05-2015 om 18:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    Donderdag 14/05 – WODECQ - GP DANY RASSON – Elite z.c./U23 – 122 km – 42,9 km/h – 02h50’49”

    Aantal deelnemers:

    1 BAEYENS TOMMY VAN EYCK SPORT

    2 VAN DORSSELAER NIELS BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    3 GREMELPONT AXEL T-PALM POLE CONTINENTALE WALLON

    4 DECORTE AXEL CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS

    5 DEPREZ TUUR KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 MARCHAND GIANNI KSV DEERLIJK GAVERZICHT

    7 RELAES JACOB EFC ETIX

    8 VAN IMPE KEVIN KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 DESMECHT DAVID VERANCLASSIC - EKOI op 56”

    10 LAVA KEVIN SMARTPHOTO CYCLING TEAM op 59”

    18 WIELFAERT KRISTOF ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW op 1’31”

    32 ONGHENA MATTHIAS BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    16-05-2015 om 18:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BRYAN CAP met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan MICHEL THIERENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan ANNICK VAN LEUVEN met haar 1°Seizoenszege bij de Dames !!!

    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn 3°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Bryan Cap 2015.jpg   Michel Thierens 2015.jpg   Geert Van Speybroeck 2015.jpg   Annick Van Leuven 2015.jpg   Eddy Van Bogaert 2015.jpg                                     

           Bryan Cap            Michel Thierens     Geert Van Speybroeck   Annick Van Leuven    Eddy Van Bogaert

     

    Vrijdag 15 mei 2015 - BEVEREN (9120)

    Catg.A – 69,6 km – 64 deelnemers

    1-BRYAN CAP (Rupelmonde)

    2-Nys Mattias (Oostende)

    3-Verbeke Stijn (Belsele)

    4-Mertens Nick (Berlare)

    5-Van Den Broecke Mario

    6-Maes Bryan (Stekene)

    7-Bogaert Sammy (Essen)

    8-Trenson Jan

    9-Van Waeyenbergh Grégory

    10-Le Blon Michel

    16-Van Hille Glenn (St.Niklaas)

    20-Heirman Steven (Hamme)

    24-Perriëns Philippe (St.Niklaas)

    25-Van Kerchove Jonathan (St.Pauwels)

    27-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    28-Maes Vincent (Beveren)

    31-Cools Jeffrey (Zwijndrecht)

    35-Van de Casteele Michaël (Steendorp)

    38-Covents Pieter (Kieldrecht)

    40-Weemaes Robby (Stekene)

    41-Peeters Danny (Temse)

    42-Mannens Steven (Stekene)

    44-Peirsman Jan (Beveren)

    45-Bleyaert Nicolas (Lokeren)

    46-Gosselin Nicolaï (Sinaai)

    50-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)

    52-Van Wiele Yannick (St.Niklaas))

    53-Van Raemdonck Maarten (Vrasene)

    56-Weemaes Filip (Verrebroek)
    15-5-2015- beveren waod 1038.JPG
                     Winnaar Catg.A te Beveren Bryan Cap uit Rupelmonde.
    15-5-2015- beveren waod 1041.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Bryan Cap.
    15-5-2015- beveren waod 995.JPG
                           Aankomst van winnaar Bryan Cap voor Mattias Nys.

    15-5-2015- beveren waod 615.JPG
                                         Start van de Catg.A te Beveren.
     

    Catg.B – 63,8 km – 37 deelnemers

    1-MICHEL THIERENS (Tielrode)

    2-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    3-Op de Beeck Tom

    4-Maes Peter (Bornem)

    5-Smet Gert (Beveren)

    6-Victor Kurt

    7-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    8-De Weirdt Gino

    9-De Bruycker Jan

    10-Calle Alain (Mariakerke)

    12-De Vlieger Sven (Lochristi)

    13-Rabout Rudi (Erembodegem)

    15-Weemaes Franky (Melsele)

    17-Van Laere Koen (Beveren)

    18-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    20-Van Drom Giovanni (Bazel)

    25-Vercauter Dieter (Bassevelde)

    27-Bultynck Geert (Beveren)

    29-Van Bosbeke Peter (St.Niklaas)

    31-Baeyens Jean-Paul (Berlare)

    32-De Roeck Stefan (St.Niklaas)

    33-Hoes Andy (Lochristi)

    34-Verschelden Steven (Hamme)

    35-De Maere Peter (Eksaarde)

    36-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    37-Goossens Alex (Vrasene)
    15-5-2015- beveren waod 583.JPG
      Winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck en winnaar Catg.B Michel Thierens.

    15-5-2015- beveren waod 553.JPG
                        Aankomst van winnaar Catg.B met Michel Thierens.
     

    Catg.C – 58 km – 41 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Van Oyen Franky (Zulte)

    3-Van Buynder Benny (Bornem)

    4-Suys Frank (Bornem)

    5-Goossens Marc (Mariakerke)

    6-Bobelijn Patrick

    7-Hereijgers Piet

    8-Janssens Kenny (Melsele)

    9-Valckx Didier

    10-Mol Peter

    11-De Lannoy Didier

    12-Havermans Ruud

    13-De Wever Serge op >3min

    16-Staels Guido (Blankenberge)

    17-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    18-Couckuyt Marc (Nevele)

    23-Braeckman Geert (Kalken)

    24-Van Havere Jurgen (Kruibeke)

    25-Claus Etienne (Waasmunster)

    29-Meyvis Serge (Burcht)

    31-De Coninck Wim (Grammene)

    33-De Cleen Wim (Kruibeke)

    36-Smet Geert (St.Niklaas)

    37-De Pauw Dirk (Beveren)

    39-Macharis William (Rupelmonde)
    15-5-2015- beveren waod 550.JPG
    Aankomst van winnaar Catg.C met Geert Van Speybroeck voor Franky Van Oyen.

    15-5-2015- beveren waod 199.JPG
                                          Start van de Catg.C te Beveren.
    15-5-2015- beveren waod 225.JPG
                                                Vooraan Kenny Janssens.
     

    Catg.D – 46,4 km – 29 deelnemers

    1-Vanopstal Eddy (Mol)

    2-Heye Hilair

    3-Tas Helmuth

    4-De Vos Rony

    5-den Braber Twan

    6-Lap Hans

    7-De Naeghel Jozef

    8-Baudonck Tony

    9-Steeman Juan

    10-De Bakker Ludo

    15-Van Overmeir Marc (Beveren)

    17-Coppers François (Lokeren)

    21-Tummeleer Dirck (Hever)

    28-Van Pottelberg Eric (Belsele)
    15-5-2015- beveren waod 176.JPG
    Winnaar Catg.E +65 jaar met Marc Vervondel en winnaar Catg.D Eddy Vanopstal.

    15-5-2015- beveren waod 146.JPG
                          Aankomst van winnaar Catg.D met Eddy Vanopstal.
     

    Dames – 46,4 km – 5 deelnemers

    1-ANNICK VAN LEUVEN (Schoten)

    2-De Wever Ann

    3-Schraver Rozan

    4-Vervoort Wendy

    5-Broosus Bianca

    15-5-2015- beveren waod 184.JPG
             Winnaar Dames Annick Van Leuven.

    Catg.E – 46,4 km – 29 deelnemers

    +65 jaar

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Luyten Felix

    3-Demeyere José

    4-Vandermeulen Jos

    5-Mous Willy

    6-Van Raemdonck Alfons (Beveren)

    7-Snels Luc

    8-Hoof Roger (St.Niklaas)

    9-Vyvey Julien-

    10-Thyssen Leo-

    12-De Wilde Eric (Lochristi)

    15-De Roos Willy-

    15-5-2015- beveren waod 143.JPG 15-5-2015- beveren waod 122.JPG
         Winnaar Catg.E +65 jaar Marc Vervondel.

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston (Koersel)

    2-Mercken Mathieu

    3-Vandenhouwe Etienne

    4-Tolhoek Ko

    5-D'Hont Joseph (St.Amandsberg)

    6-Mols Armand

    7-Devreese José

    8-Brouwers François

     

    Toeristen – 58 km – 43 deelnemers

    1-EDDY VAN BOGAERT (Belsele)

    2-Rogge Cedric (Temse)

    3-Arena Lorenzo

    4-Van Bever Nico

    5-Maes Nico

    6-Van Meirhaeghe Karel

    7-Kesteleyn Bram (Zele)

    8-Smetryns Daan

    9-Timmerman Jochen

    10-Van Raemdonck Tom (Beveren)

    15-Heirbaut Evert (Nieuwkerken)

    16-Rizzo Claudio (Zelzate)

    17-Vanderveken Wim (Kieldrecht)

    18-Maes Dimitri (Waasmunster)

    19-Smet Kris (St.Niklaas)

    23-Beck Pieter (De Klinge)

    24-De Plucker Stephan (Belsele)

    26-Smet Gino (Nieuwkerken)

    27-De Doncker Tim (Zele)

    28-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    35-De Beule Patrick (Nieuwkerken)

    37-Van Osselaer Tom (Vrasene)

    39-Van Goethem Filip (Nieuwkerken)

    40-Van Goethem Peter (Nieuwkerken)
    15-5-2015- beveren waod 959.JPG
    Winnaar Toeristen Eddy Van Bogaert met ploegmaten Filip en Peter Van Goethem.
    15-5-2015- beveren waod 677.JPG

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-05-2015 om 13:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 15/05/2015
    MOERBEKE (GERAARDSBERGEN) (O) - Elite z.c./U23 - 102,7 km - 41,05 km/h
    Aantal deelnemers: 98

    1 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 STENUIT Robin VERANCLASSIC-EKOI

    3 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    6 BRACEGIRDLE Tom GBR TEAM HANDI-NESS

    7 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 OERLEMANS Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 SMISMANS Jef VAN EYCK SPORT

    10 BOGAERT Steven HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    13 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    17 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    19 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    22 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    40 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    15/05/2015 EREPRIJS CRELAN-CENTEA BEGIJNENDIJK (B) - Dames Elite - 98 km - 37,78 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 SLINGERLAND Minke NED WV DE JONGE RENNER

    2 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS

    3 LUST Blanca NED TEAM ULYSSES

    4 VAN MALDEGHEM Nele NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 ORTMULLER Madeleine GER RSG BUCHENAU

    6 STOCK Gudrun GER RSC TURBINE ERFURT

    7 VAN GLABEKE Shana TEAM HITEC PRODUCTS

    8 GASS Daniela GER AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 VAN DEN HAUTE Steffy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    10 RIJKERS Sabine NED TWC HET SNELLE WIEL

    14 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    25 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    16-05-2015 om 12:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTE-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/05/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 16/05/2015
    WIELERCENTRUM ANTWERPEN (WILRIJK) (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    16-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/05/2015
    VWV 2015.jpg
    Zaterdag 16/05 HERENTHOUT (2270)


    Cat.A - 85 km

    1.Tom De Feyter

    2.Hans Van Nyen

    3.Geert Delcroix

    4.Maarten Van Der Sanden

    5.Dietmar Ledegen

    6.Maxime Haot

    7.Rob De Ceulaer

    8.Tim Timmermans

    9.Nicholas Robeyn

    10.Karel Dockx

     

    Cat.B - 85 km

    1.Davy Paeshuyse

    2.Herve Van Rompay

    3.Stijn Van Maldeghem

    4.Christophe Haest

    5.David Van Hove

    6.Nico Indekeu

    7.Tom Haest

    8.Jef van Olmen

    9.Andy Dubois

    10.Rik De Vree

     

    Cat.C - 63,75 km

    1.Pauwels Vital

    2.Koen Heremans

    3.Patrick Bogaerts

    4.Kris Witvrouwen

    5.Filip Thijs

    6.Peter Aerts

    7.Frank Geets

    8.Tom Van De Poel

    9.Luc Peeters

    10.Frédéric Wilmet

     

    Cat.D - 63,75 km

    1.Luc Van Roy

    2.Piet Hereijgers

    3.Freddy Vangenechten

    4.Marc De Cock

    5.Hans Wuyts

    6.Bruno Brabants

    7.Paul Fierens

    8.Daniel Van Der Mieren

    9.Robert Vande Kerkhof

    10.Maurice Laruelle

    16-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    15-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG EN FOTO'S KAMPIOENSCHAP VAN ZWIJNDRECHT WIELERTOERISTEN EN RECREANTEN

    KAMPIOENSCHAP VAN ZWIJNDRECHT WIELERTOERISTEN EN RECREANTEN

     

    SIMON LAUREYS (LOKEREN) BIJ DE TOERISTEN -40 JAAR


    Voor de 5de keer heeft de “Zwijndrechtse Wielerclub KG” of anders gezegd, de “Kristof Goddaertvrienden”, het Kampioenschap van Zwijndrecht georganiseerd. Met in totaal 98 deelnemers, kon voorzitter Swa Van Leuven tevreden terugkijken op een bijzonder aangename wielernamiddag. Net als de vorige jaren was het een criterium in het centrum van de gemeente, met aankomst in de winkelstraat (Statiestraat). Een goed beveiligd parcours, waarvan de lokale politie (o.l.v. André Utydenhouwen) eigenlijk een erezaak van maakte, liet toe dat de renners plezier beleefden aan hun wedstrijd. 
     

    001 INSCHR WAOD mei 002.jpg
    Aan de inschrijvingstafel: WAOD-voorzitter Rik Van de Putte, ondervoorzitter–
    secretaris Karel Boudrez en sportafgevaardigde Gilbert De Paepe

    Bij de wielertoeristen -40 jaar zaten sterke renners onder de 27 deelnemers. Bij deze toeristen, was Zwijndrecht door slechts twee renners vertegenwoordigd: Jeffrey Cools en Dave Van Roeyen. Om deel te nemen moest men ofwel inwoner zijn van Zwijndrecht, ofwel lid zijn van een Zwijndrechtse club, ofwel werknemer zijn in een Zwijndrechts bedrijf ofwel uitgenodigd zijn als oud-Zwijndrechtenaar. 

    003 START -40j mei 005.jpg
    Bij de – 40 jarigen waren er 27 deelnemers. Er is er eentje bij (in het midden vooraan)
    die nog voor het vertrek eens kijkt of “zijn lijn” al wat verbeterd is…

    De organisatoren hadden gezorgd dat er zo goed als in elke ronde een premie of twee was. Er moest een uur gereden worden en dat draaide uit op 22 ronden. In de eerste ronden viel Ben Suyckerbuyck (Essen) op, door voorop in de groep te werken, net als trouwens ook Francesco De Groote (Gent). Ook Tijs Bauwens (Lokeren) reed even wat voorop maar dat was voor de premiewinst en meer was dat niet.
    Rond half koers kwam er vooraan heel wat snelle beweging en zagen we Jeffrey Cools, Ben Suyckerbuyck, Jan Peirsman, Dave Van Roeyen, Tom Van Raemdonck, Alain Wintermans, Jens Verhooghe en vooral Simon Laureys (Lokeren) meer en meer afstand nemen. De goede vlucht van zeven groeide nog wat aan tot elf manschappen en de zaak was rond.

    Simon Laureys koos dan het goede moment en op twee ronden van het einde demarreerde hij en weg was hij. Bij het ingaan van de laatste ronde had hij 12 sec. Hij won verdiend. Achter hem was het nog een raar spurtje tussen twee ploegmaats die zich broederlijk naast elkaar lieten uitbollen maar zelf niet wisten wie van hen beide tweede was: de aankomstfilm duidde Ben Suyckerbuyck aan, die sneller uitbolde dan Dave Van Roeyen. Maar Kampioen van Zwijndrecht was dus Simon Laureys uit Lokeren.

    005 PODIUM - 40j Suyckerbuyck Laureys V Roeyen mei 016.jpg
    Het erepodium van de -40 jarigen Ben Suyckerbuyck, winnaar Simon Laureys
    en Dave Van Roeyen. Ze staan tussen secretaris Georges Van Limberghen en
    voorzitter Swa Van Leuven van de Goddaertvrienden.

    004 -40j SIMON LAUREYS aankomstmei 006.jpg

    De aankomst van Simon Laureys (Lokeren) die op een paar ronden van het einde
    aan de haal was gegaan. Hij werd de verdiende winnaar.



    EDDY VAN BOGAERT KAMPIOEN BIJ DE +40 JARIGEN


    De Toeristen ouder dan 40 jaar waren met 39 deelnemers. Peter Flach, Rikkie Mathijssens, Lieven Bauwens, Kurt Thoen, Serge Meyvis, Antoine Bryssinck en Dave Van Roeyen die plots ouder dan 40 bleek geworden te zijn en voor de tweede keer aan de start kwam…, verdedigden de Zwijndrechtse kleuren. Opmerkelijk was ook de deelname van Denis Wauters die zeker de van verst komende renner was. Hij was daags voordien al met de camper naar Zwijndrecht gekomen vanuit Durbuy.
     

    007 START + 40 j mei 025.jpg
                           Aan het vertrek: de 39 deelnemers + 40 jarigen.

    008 GILBERT DE PAEPE over de premies voor startmei 026.jpg

    Voor de start gaf Gilbert De Paepe nog wat info over de vele premies die klaar
    stonden voor deze + 40 jarigen.


    Er zat leven in de koers want al na enkele ronden trokken Eddy Van Bogaert en Peter Flach ten aanval. Ze lagen zo aan de basis van de definitieve vlucht want na 9 van de 22 ronden, kregen ze bezoek van het tweetal Peter Dierks (Bornem) en Kurt Van Raemdonck (Beveren). Een ronde later kon ook Kenny Jansens (Melsele) de aansluiting met de vier leiders bewerkstelligen. Het was onmiddellijk duidelijk dat die vijf leiders een stevig groepje vormden. Ze draaiden goed rond en gauw was de voorsprong 20 sec. Dave Van Roeyen had nog eens geprobeerd en daarna ook nog eens Wim Heyndrickx (Vrasene) maar die moest dan al 37 sec. goed maken. Even bleef hij voor het peloton rijden maar werd dan gegrepen. Op 6 ronden van het einde organiseerde Freddy Van Camp (Stekene) nog eens een reactie maar niets baatte, de vijf konden zich opmaken voor de eindspurt.

    Het was de Belselenaar Eddy Van Bogaert die met zijn sterke benen en een paar forse lendenrukken, het pleit won voor Kenny Janssens die dus andermaal dicht bij de zege was. Peter Dierks was derde met een erg miniem verschil met Kenny Janssens.
    014 PODIUM + 40 Kenny Eddy v Bogaert Peter Dierksmei 054.jpg

    Het podium bij de +40: Kenny Janssens 2de, winnaar Eddy Van Bogaert en Peter Dierks 3de.
    Vlnr: René Van Bogaert (Goddaertvrienden), Mon Lesire zaakvoerder van Taverne ’t Vlietje,
    bloemendame Clio Petsicone en rechts Benny Schenck (Goddaertvrienden)

    013 POD +40 felicit bloemendamemei 048.jpg

     Felicitaties voor winnaar Eddy Van Bogaert (Belsele) van bloemendame Clio.

    009 ZW winkelstraat mei 029.jpg
    010 + 40 de eerste aanvallers mei 032.jpg

    De definitieve vlucht krijgt vorm. Nadat Eddy Van Bogaert (hier op kop) met
    Peter Flach (in zwarte trui) enkele ronden met twee rond reden kregen ze bezoek
    van twee renners met name Peter Dierks en Kurt Van Raemdonck.
    En tenslotte sloot ook Kenny Janssens nog een ronde later aan.

    011 DEF VLUCHT met Flach op kop.mei 043.jpg

    Met vijf geraakten ze voorop. Peter Flach brengt er vaart in en Kenny Janssens volgt.


    WANNES HAEGEMAN (KRUIBEKE) KAMPIOEN DE RECREANTEN

     

    Voor de recreanten was het maar het 2de Kampioenschap van Zwijndrecht. Deze categorie bestaat uit renners die niet koersen of sinds lange tijd niet meer hebben deelgenomen aan wedstrijden. Vanaf 17 jaar mocht worden ingeschreven. Er werd gestart met 32 deelnemers waarvan er precies de helft uit Zwijndrecht of Burcht waren. Het knappe van deze categorie is, dat iedereen eigenlijk kan deelnemen en dat kan doen op zijn eigen niveau. We vonden het bijvoorbeeld schitterend dat Thierry Van de Langeryt, die langs het parcours woonde,  het ook probeerde maar al snel uit het peloton verdween. Hij bleef echter fietsen onder luide aanmoedigingen van familie en buren. En wat dan gezegd van Ina Ceulemans, die het aandurfde als enige dame mee te fietsen met al dat mannenvolk?

    Het is dus zeker een knap initiatief van de Goddaertvrienden zo’n koers te organiseren en ook de waarde van de WAOD (de wielerbond) kan hierbij worden onderstreept want  voorzitter Rik Van de Putte en zijn team, ondersteunen organisatorisch deze wedstrijden. Voor Zwijndrecht wordt alles in kannen en kruiken gegoten door Burchtenaar Gilbert De Paepe (WAOD), die al maanden vooraf samen met de Goddaertvrienden, de voorbereiding op punt zet.
    015 RECREANTEN AAN DE START mei 068.jpg
             Er stonden ook 32 recreanten aan de start om 20 ronden te rijden.


    Er moest eveneens een uur worden gekoerst maar de snelheid van de recreanten lag verdorie zo hoog dat er maar 20 ronden moesten gereden worden. Het was de Kruibeekse Turk Ramazan Burgu die in de eerste ronden zich liet opmerken en enkele aanvallen wilde opzetten met o.a. Gert Heiremans (Kapellen) maar het was onbegonnen werk in de snel gereden rondjes. Af en toe was er eens iemand die nog een ontsnappingspoging opzette in de Statiestraat zoals in de 15de ronde, Kristof Van Havenbergh (Antwerpen) of Joeri Van Wolvelaer (Zwijndrecht) in de 16de. Voor de plaatselijke Dirk Van Roeyen was er pech mee gemoeid want hij moest met een lekke achterband de koers verlaten. Het bleef dus een wedstrijd zonder ontsnappingen maar het geven van een massa premies, soms drie per ronde, bracht toch ook wat leven in de brouwerij aan café Het Centrum. In een pracht van een spurt toonde Wannes Haegeman (Kruibeke) zich de snelste vóór de Antwerpenaars Kristof Van Havenbergh en Herman Van Slambroeck. Zij mochten het ereschavot vullen in de regen.

    019 PODIUM RECR kr v havenbergh wannes haegeman her v slambroeckmei 080.jpg

    Het podium bij de recreanten: Kristof Van Havenbergh, Wannes Haegeman en
    Herman Van Slambroeck
     

    018 AANKOMST RECREANTEN mei 071.jpg
    De spurt van de recreanten was een leuk kijkstuk waarin de kleine Kruibekenaar
    Wannes Haegeman links) groot uit kwam. Rechts Kristof Van Havenbergh die tweede werd.
    020 KAMPIOEN HAEGEMAN mei 086.jpg 016 SWA & WIM ZIEN DAT het goed was.mei 034.jpg
      Haegeman koerste ooit nog als nieuweling.  Swa Van Leuven zag dat het goed was, samen met Wim Wauters en de Gilbert.


    Het was een knappe koersnamiddag die nog maar eens bewees dat de Goddaertvrienden met hun jaarlijkse organisatie van het ‘Kampioenschap van Zwijndrecht’, een schot in de roos deden. Zij geven aan velen de kans om een wedstrijd in criteriumvorm te rijden en wat meer is, zij bieden de Zwijndrechtse gemeenschap toch iets extra aan, al was er zeker geen massale belangstelling. Maar dat kan beslist nog groeien.

    002 HULPDIENSTmei 003.jpg 

    Voor de Eerste Hulp werd in Zwijndrecht beroep gedaan op “De  Wase Hulpdienst”.
    Vooraan zit Georges Kessels die reeds van bij het ontstaan, het beste van zichzelf
    geeft om de EHBO op een perfecte manier te organiseren.

    006 JONGSTE WINNAAR met d v roeyen mei 020.jpg

    Dave Van Roeyen had ook de jongste deelnemer aan de hulde bij…
    Jong geleerd is oud gedaan als het gaat om bekers vast te houden.

    012 WIELERBEZOEK UIT NK M Nys & Th mei 027.jpg 

    Wielerbezoek uit Nieuwkerken Thieu en Matthias, supporters van Kris Smet die in koers zat. 

    017 BELANGSTELL AAN aankomstlijn Centrum mei 035.jpg

    De aankomstlijn lag vlak aan café Het Centrum en daar lag ook het belangrijkste
    punt van de namiddag.


    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    15-05-2015 om 14:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan SIMON LAUREYS met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks -40 jaar !!!

    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks +40 jaar !!!

    Simon Laureys KOP 2015.jpg   Eddy Van Bogaert 1.jpg

       Simon Laureys       Eddy Van Bogaert

    Donderdag 14 mei 2015 - ZWIJNDRECHT (2070)

    Reeks -40 jaar - 1 uur - 27 deelnemers

    1.SIMON LAUREYS (Lokeren)

    2.Ben Suyckerbuyck (Essen)

    3.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    4-Wintermans Alain

    5-Maes Dimitri (Waasmunster)

    6-Peirsman Jan (Beveren)

    7-Verhooghe Jens

    8-D'hondt Niels (Waasmunster)

    9-Van Raemdonck Tom (Beveren)

    10-Cools Jeffrey (Zwijndrecht)

    11-Covents Pieter 12-Draps Joris 13-Bauwens Tijs 14-Dupont Wouter 15-De Smet Dave 16-Van Havermaet Koen 17-Degroote Francesco 18-Heytens Jonathan 19-Van Osselaer Tom 20-De Plucker Stephan 21-Van Osselaer Tommy 22-Smet Gino 23-De Beule Sam 24-De Caluwé Kristof 25-Van Craenenbroeck Wim 26-Biesmans Ronny 27-Vergauwen Hans

     

    Reeks +41 jaar - 1uur - 39 deelnemers

    1.EDDY VAN BOGAERT (Belsele)

    2.Kenny Janssens (Melsele)

    3.Peter Dierks (Bornem)

    4-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    5-Flach Peter (Zwijndrecht)

    6-Smet Kris (St.Niklaas) (Peletonspurt op 45")

    7-Mathijssens Rikkie (Zwijndrecht)

    8-Claus Etienne (Waasmunster)

    9-Verbruggen Joeri (Melsele)

    10-Van Hautekerke Glenn (Kruibeke)

    11-Van Havere Jurgen 12-Van Honsté Kris 13-Spanoghe Guido 14-Van Laere Koen 15-Van Havenbergh Philip 16-Rizzo Claudio 17-Van Camp Freddy 18-Hanssen Gunther 19-Heyndrickx Wim 20-Van San Tom 21-Bultynck Geert 22-Bryssinckx Dirk 23-Meyvis Serge 24-Van Roeyen Dave 25-De Schoesitter Steven 26-Bogaert Guy 27-Thones Eddy 28-Thoen Kurt 29-Wauters Denis 30-De Roos Manix 31-Bryssinck Antoin 32-De Beule Patrick 33-Van Goethem Filip 34-De Fijn Franky 35-Verhulst Jurgen 36-Van Goethem Peter 37-De Ben Mark 38-Bauwens Lieven 39-Bogaert Danny

     



    Proficiat aan WANNES HAEGEMAN met zijn Zege bij de Recreanten !!!

    Haegeman Wannes.jpg 

    Wannes Haegeman


    Recreanten - 1 uur - 32 deelnemers

    1.WANNES HAEGEMAN (Kruibeke)

    2-Van Havenbergh Kristof

    3-Van Slambroeck Herman

    4-Blommaert Dirk

    5-Van Damme Vincent

    6-Smet Jan

    7-De Bruyn Pedro

    8-Van Havenbergh Danny

    9-De Coster Herbert

    10-Van den Brande Kurt

    11-Burgu Ramazan 12-Van Havenbergh Tony 13-Verhelst Walter 14-Goos Giovanni 15-Martens Hugo 16-De Roeck Kurt 17-Van Slambroeck Geert 18-Van Wolvelaer Joeri 19-Heiremans Gert 20-Borghgraef Marc 21-Laureys Herman 22-Janssens Marc 23-Van Roeyen Dirk 24-Van Damme Benny 25-Buytaert Maarten 26-Van Havenbergh Jan 27-De Wolf Bjorn 28-Ceulemans Ina 29-Pincket Erwin 30-Van De Langerijt Thierry 31-Koebrugge Hans 32-Bosman Gino

    15-05-2015 om 13:42 geschreven door kenny


    14-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE DESTELBERGEN VAN DONDERDAG 14/05/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE DESTELBERGEN VAN DONDERDAG 14/05/2015     


    Donderdag 14/05/2015 DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 118,3 km - 44,12 km/h

    Aantal deelnemers: 129

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 OERLEMANS Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    3 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 VANNEVEL Dries ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    7 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    10 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    12 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    25 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    35 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    36 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    45 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    53 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    60 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    61 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    77 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    80 LEUS Jelle PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14-5-2015-de'stelbergen 768.JPG 
                 Winnaar te Destelbergen Steven Caethoven met de bloemen.
    14-5-2015-de'stelbergen 776.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 705.JPG
                                
    Aankomst van winnaar Steven Caethoven.
    14-5-2015-de'stelbergen 554.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 723.JPG
                                            De spurt van het peloton.
    14-5-2015-de'stelbergen 676.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 580.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 526.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 276.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 220.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 214.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 207.JPG
                                             Vooraan Jeroen Das.
    14-5-2015-de'stelbergen 200.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 177.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 142.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 168.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 153.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 147.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 060.JPG
           Start van de Elite z.c. & Beloften te Destelbergen met 129 deelnemers.



                                        

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-05-2015 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 14/05/2015
    DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 118,3 km - 44,12 km/h

    Aantal deelnemers: 129

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 OERLEMANS Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    3 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 VANNEVEL Dries ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    7 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    10 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    12 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    25 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    35 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    36 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    45 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    53 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    60 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    61 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    77 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    80 LEUS Jelle PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14/05/2015 HERK-DE-STAD (LB) - Elite z.c./U23 - 113 km - 42,76 km/h

    Aantal deelnemers: 72

    1 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    2 DONNAY Laurent ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    3 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    4 SEGERS Joren PROFEL - UNITED C.T.

    5 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    6 STIJNS Wayne NED TWC DE MAASLANDSTER

    7 KROONEN Bastien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    8 VAN LAER Titte BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 BEYENS Yoeri SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 SYDLIK Benjamin GER TWC TEMPO VELDHOVEN

    50 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    14/05/2015 KUMTICH (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42,82 km/h

    Aantal deelnemers: 83

    1 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    4 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 BERTELS Leander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM

    8 TOELEN Alex WSC HAND IN HAND BAAL

    9 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    10 PHILIPS Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

     

    14/05/2015 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 108 km - 40,99 km/h

    Aantal deelnemers: 38

    1 DEFREYNE Cédric CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    3 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 GODERIS Jelle ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    5 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 DHONT Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TREK RT

    8 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 SMAIL Robert GBR CT TOMACC

    10 HARRIS Joe GBR CT TOMACC

     

    14/05/2015 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43, 64 km/h

    Aantal deelnemers: 72

    1 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC-EKOI

    2 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 GOEMAN Jonas MORGAN BLUE C.T. VZW

    6 BECKING Hans NED WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 TÖPKE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    10 BROECKAERT Ruben KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    18 VAN GOETHEM Robin VAN EYCK SPORT

    26 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 SMET Guy CIBEL

    42 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    43 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    48 GOOSSENS Sam VAN EYCK SPORT

     

    14/05/2015 WIELSBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,01 km/h

    Aantal deelnemers: 67

    1 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    3 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    5 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    6 BREYNE Jonathan DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 BRUYNEEL Giel CT RUWOMAT - VERMEEREN

    9 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 DE MAREZ Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

     

    14/05/2015 KIM DE BAAT WEDSTRIJD OUDENAARDE (O) - Dames Elite - 99 km - 39,55 km/h

    Aantal deelnemers: 91

    1 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 VERSTICHELEN Femke WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 STOCK Gudrun GER RSC TURBINE ERFURT

    4 DE CRITS Nel TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 VAN VEGHEL Sandra NED WV SCHIJNDEL

    6 VAN SEVEREN Celine LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    7 ROZLAPA Dana LAT KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN

    9 JANKUTE Gabriele LTU WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS

    14 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    41 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    49 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    53 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    14-05-2015 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen en de Titel van Vlaams Kampioen !!!

    Proficiat aan FARAH DUYM met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!
    Florian.jpg   farah Duym.jpg

     Florian Vermeersch             Farah Duym


    Donderdag 14/05/2015 LOKEREN (O) - Nieuwelingen - Kampioenschap van Vlaanderen

    1° jaars Nieuwelingen - deelnemers: 82 – 65 km – 40,36 km/h

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    3 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    6 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 VAN WILDER Ilan WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 COLLIE Lars PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    41 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    55 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    60 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    77 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2° jaars Nieuwelingen - deelnemers: 119 – 71,5 km – 42,46 km/h

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT

    2 CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    55 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    65 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    71 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14/05/2015 ERPE-MERE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 19 - 19 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 WANDELS Thiebenn KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 28 - 24 km

    1 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VAN ZANDE Devin KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 SONNEVILLE Fabio VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 37 - 33 km

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 BROUWERS Emile KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM

    9 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 VAN BASTELAERE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 1 - 19 km

    1 HERBOTS Quilla KON. BALEN B.C. V.Z.W.


    13 jaar meisjes - deelnemers: 4 - 24 km

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    4 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar meisjes - deelnemers: 2 - 33 km

    1 FARAH DUYM VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 KESTELEYN Febe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    14/05/2015 HOBOKEN (A) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 24 - 19 km

    1 VERSTAPPEN Dries HAGELAND CYCLING TEAM

    2 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 DALVING Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 FEYTONS Milan GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN

    9 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 39 - 24 km

    1 VAN LAER Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 DE PRETER Emiel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 BOELS Senne LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 LEFEBRE Jonas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 45 - 35 km

    1 MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 GROSEMANS Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 VAN DYCK Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 SYMOENS Brian PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 4 - 19 km

    1 COOLS Aaike INDIVIDUEEL

    2 HALS Mirthe WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 JANSSENS Rosalie KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    13jaar meisjes - deelnemers: 3 - 24 km

    1 LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 BELMANS Fien KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    3 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 5 - 35 km

    1 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 MANGELSCHOTS Axelle W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 LEFEBER Aline SPORT EN MOEDIG GENK

    4 DE RIDDER Melanie WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 SIEMONS Maud W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    14-05-2015 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    vwf.JPG








    Proficiat aan NICK MERTENS met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 13°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Nick Mertens.jpg   Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

            Nick Mertens              Patrick Cocquyt

    Donderdag 14 mei - HERDERSEM (9310)

    A-reeks - 73,2 km - 1h47 
    1. NICK MERTENS (Berlare)
    2. Timmy Weeckers 
    3. Jeroen Van Geyte 
    4. Kevin Van Den Cruijce 
    5. Pascal Heyvaert 
    6. Kevin Van De Keer
    7. Glenn De Wolf (Hamme)
    8. Jelle De Leeuw 
    9. Sven Steenackers 
    10. Bart De Vrees 

    B-reeks - 73,2 km - 1h48 
    1. Mario VAN DER SICKEL 
    2. Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    3. Kristof Gryson 
    4. Jarno Verhofstadt 
    5. Peter Van Damme 
    6. Steven Goossens (Belsele)
    7. Davy De Smedt 
    8. Joris Van De Walle 
    9. Michel Vereecken 
    10. Michael Jansegers 

    C-reeks – 61 km - 1h29 
    1. Willem VAN DER HEYDEN 
    2. Philip Lampaert 
    3. Andy Annendijck 
    4. Raf Van Den Bossche 
    5. Rudy Rey 
    6. Danny Saelens 
    7. Pascal Kestemont 
    8. Jimmy De Paepe 
    9. Gert Muyshondt 
    10. Kris De Block (Mariekerke)

    Dames - 54,9 km - 1h24
    1. Tatjana THEUNIS 
    2. Bianca Broossens 
    3. Lieve Crollet 

    D-reeks – 61 km - 1h31
    1. Patrick VAN BUGGENHOUT 
    2. Herman Proost 
    3. Patrick Jacobs 
    4. Bruno Bruyere 
    5. Ronals Rents 
    6. Geert Van Speybroeck (Nevele)
    7. Benny Van Buynder (Bornem)
    8. Benny Dupont 
    9. Bruno Albrecht 
    10. Wim Van Obbergen 

    E-reeks - 54,9 km - 1h23
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2. Dirk Van Hove 
    3. Martin Durant 
    4. Rudy Thomas 
    5. Rene De Brucker 
    6. Rudy Berwart 
    7. Dominique Turcksin 
    8. Paul De Greef 
    9. Bert Costermans 
    10. Jan Van Den Brande 

    F-reeks - 54,9 km - 1h24 
    1. Patrick VAN RENTERGHEM 
    2. Helmut Tas 
    3. Marc Vervondel 
    4. Johny Van Holen 
    5. Ludo De Bakker 
    6. Jan Van Hove 
    7. Christiaan Geerts 
    8. Noël Burggraeve 
    9. Jef Scheirlinckx 
    10. Jean Pierre Broothaerts 

    F+ -reeks - 54,9 km - 1h24 
    1. Etienne VANDENHOUWE 
    2. Theo Coudyzer 
    3. Willy Teirlinck 
    4. Ad Montforts 
    5. Freddy Vandenberghen 
    6. Albert Van Den Eede 
    7. Jozef Saerens 
    8. William De Cremer 
    9. Hubert D'Hondt 
    10. Luc Hermans 

    14-05-2015 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    VWV 2015.jpg
    Donderdag 14/05 HEIST-GOOR

    Cat.A - 88 km

    1.Gert Delcroix

    2.Tom de Feyter

    3.Ferre Haveneers

    4.Fret Jens

    5.Tom Op De Beek

    6.Kristof Cop

    7.Bram Vermeulen

    8.Maarten Van Der Sanden

    9.Nick Verwimp

    10.Sam Van Gansen

     

    Cat.B - 88 km

    1.Davy Pashuyse

    2.Ronald Vanelsen

    3.Sven Van Roy

    4.Bart Vanden Wyngaerd

    5.Joris Verheyden

    6.Klaas Stijnen

    7.Christof Wijckmans

    8.David Van Hove

    9.Yves Boenders

    10.Stijn Rombouts

    13.Cedric Van Lommel

     

    Cat.C - 63 km

    1.Patrick Bogaerts

    2.Patrick De boel

    3.Koen Heremans

    4.Kris Witvrouwen

    5.David Rens

    6.Gert Heremans

    7.Gert De Proost

    8.Peter Aerts

    9.Ivan Verschueren

    10.Luc Peeters

     

    Cat.D - 63 km

    1.Fhilippe Wauters

    2.Luc Van Roy

    3.Hans Wuyts

    4.Patrick Verdonck

    5.Benny Van Gansen

    6.Wim Van Looy

    7.Marc De Cock

    8.Freddy Vangenechten

    9.Harry Vertessen

    10.Bruno Brabants

     

    Cat.E - 63 km

    1.Johan Brouwers

    2.Rene Van Gils

    3.Frank Rijpens

    4.Denis Van Tendeloo

    14-05-2015 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 3 TE VERREBROEK - TTC RONDE 2015

    Banner TTC Ronde 2015.jpg
    Woensdag 13/05/2015 – VERREBROEK – Rit 3 TTC RONDE 2015 

    TTC 3 2.JPG
    Aantal deelnemers: 70

    1-Dennis Mijnsbergen

    2-Dave Mertens

    3-Wim Bas

    4-Glenn Buyl

    5-Benjamin De Baere

    6-Kris Smet

    7-Kurt Van Den Plas

    8-Dominiek Porte

    9-Glenn Van Hautekerke

    10-Wim Vandervreken

    11-Niels De Wit 12-Erwin Van Poucke 13-Stefaan Leenaerts 14-Wouter Dupont 15-Yves De Rubbel 16-Wim Meir 17-Maarten De Croock 18-Niels D'hondt 19-Sammy Cappaert 20-Tim Cap 21-Johan Driesen 22-Tom Van Osselaer 23-Andries Van Boxlaer 24-Tom De Bock 25-Pieter Tinel 26-Bram Kesteleyn 27-Peter Dierckx 28-Eddy Vermeiren 29-Wim Van Craenenbroeck 30-Dirk Bryssinckx 31-Niels Van der Aa 32-Mario Bolssens 33-Tijs Hermans 34-Bart Vermeiren 35-Matthias Maes 36-Davy Heylen 37-Mario Roegiest 38-Marnix De Roos 39-Nico Van den Berg 40-Dave Spapen 41-Jim Marien 42-Tim De Doncker 43-Angelo Vandecasteele 44-Patrick De Beule 45-Ruben Vispoel 46-Tommy Van Osselaer 47-Kurt Thoen 48-Robby Van Raemdonck 49-Sam Van der Aa 50-Sven Van Wauwe 51-Peter Van Goethem 52-Gino Smet 53-Kenny Spileers 54-Stephan De Plucker 55-Pieter Rottiers 56-Marc Meuleman 57-Daan Smetryns 58-Lieven De Breucker 59-Daan Terclavers 60-Claudio Rizzo 61-Simon De Vriendt 62-Ken Sorber 63-Jean Paul Baeyens 64-Tom De Leenheer 65-Pieter Beck 66-Gunther Hanssen 67-Bjorn Geysels 68-Kevin Mariman 69-Guido Pruimboom 70-Peter van Huile

    TTC 3 3.JPG 

    TTC 3 4.JPG 

     

    Woensdag 13/05/2015 – VERREBROEK - Recreanten

    TTC 3 1.JPG
    Aantal deelnemers: 53

    1-Valckx Didier

    2-Van Durm Toon

    3-Bogaert Guy

    4-van De Vreken Bjorn

    5-Van Havenbergh Philip

    6-Heirbaut Evert

    7-Van Goethem Daniël

    8-Van de Walle Patrick

    9-Van Mieghem Maarten

    10-Pauwels Thomas

    11-Blommaert Dirk 12-Devos Stijn 13-Burm Tony 14-Pieters Hosea 15-Haegeman Wannes 16-De Cock Stefan 17-Severyns Stijn 18-Silverans Kenneth 19-Moens Patrick 20-Marin Ivo 21-De Beule Sam 22-Mertens Alex 23-Pilaat Jeroen 24-De Wilde Philippe 25-Marin Davy 26-Wagemans Kristof 27-Theunis Davy 28-D'Hooghe Mathias 29-Poelman Tim 30-De Bock Tom 31-Coppens Rudi 32-Van Gasse Michiel 33-De Bruyne Christof 34-Bauwens Nils 35-Duym Manno 36-De Coster Bert 37-Van Mele Sam 38-Heirbaut Arne 39-Frederickx Tom 40-Van de Perre Rudy 41-Felix Nick 42-Van Osselaer Kenny 43-Bogaert Danny 44-Verhelst Walter 45-Van Broeck Bart 46-De Vos Stijn 47-Hauwelaert Jurgen 48-Lambin Wouter 49-Pollet Steven 50-Van Belle Koen 51-Bolssens Dean

    14-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan GUUS VAN DORPE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Sander De Pestel.jpg  Guus Van Dorpe.jpg

     Sander De Pestel       Guus Van Dorpe

    Donderdag 14/05/2015 HARELBEKE (W) - Juniores - 90 km - 40,88 km/h

    Aantal deelnemers: 76

    1 DEBUYSERE Wannes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 DE GROOTE Arne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    5 VERVAEKE Aäron WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 PIRARD Maxim APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 BOUTEN Migel KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 VAN KEIRSBULCK Engelbert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    37 DE BEN Robin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    14/05/2015 PEPINGEN (B) - Juniores - 94 km - 40,32 km/h

    Aantal deelnemers: 99

    1 THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 STORER Michael AUS APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 VERHEYEN Nick DCM CYCLING TEAM

    4 EAST Evan USA LUX DEVELOPMENT

    5 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 MUIS Jesse NED WV BARRHOPOORT

    7 DE CLERCQ Yente NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN DAMME Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

     

    14/05/2015 SLEIDINGE (O) - Juniores - 84 km - 39,29 km/h

    Aantal deelnemers: 74

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    3 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 LOOMANS Gertjan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 RIJSDIJK Tristan NED WV BARRHOPOORT

    8 BAEYENS Tom AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 VOLKERS Jorn NED WV DE JONGE RENNER

    10 D´HEYGERE Gil APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    13 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 HUYGE Midas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14/05/2015 HOBOKEN (A) - Nieuwelingen - 60 km - 36,21 km/h

    Aantal deelnemers: 32

    1 DE ROOIJ Jesse NED HOORNSE REN EN TOERCLUB

    2 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    3 BRINKMAN Herman NED AHOY

    4 PEETERS Sven NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 MERTENS Glenn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 VAN LAER Jan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 VANDERGRAESEN Davy WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 STRUIJS Nick NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 ZAGERS Stefan NED W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 JOOSSENS Mattijs KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    19 HEERWEGH Kjell VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14/05/2015 SINT-MARTENS-BODEGEM (B) - Nieuwelingen - 69,12 km - 37,86 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM BKCP

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VERLINDE Simon KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 DEWIT Jordi ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 CLAEYS Robbe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 MOL Wesley NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    8 DE MESMAEKER Tibo WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 DE WAELE Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14/05/2015 SLEIDINGE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 39,43 km/h

    Aantal deelnemers: 37

    1 GUUS VAN DORPE uit Kalken VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    3 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VERHOEFF Stefan NED GRC JAN VAN ARCKEL

    5 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 BRYS Ben KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 VAN DINTHER Bas NED TWC TEMPO VELDHOVEN

    10 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    26 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14/05/2015 ZWEVEGEM (W) - Nieuwelingen - 62 km - 38,05 km/h

    Aantal deelnemers: 60

    1 BRUNEL Cedric KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    2 SAVER Kasper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VANDENABEELE Henri VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 DE BOEVERE Olaf ISOREX CYCLING TEAM

    6 DE CLERCQ Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 DECLEYRE Torsten CT SPIDER KING IEPER

    8 VERLEYEN Mauro VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 CAPPELLE Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 NELIS Thibault VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    37 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    54 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    13-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 13/05/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 13/05/2015     


    Woensdag 13/05/2015 PUIVELDE KOERSE SINT-NIKLAAS-PUIVELDE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 172,9 km - 03h44'13"

    Aantal deelnemers:

    1-Joeri STALLAERT-Cibel

    2-Niki TERPSTRA NED-Etixx - Quick Step

    3-Timothy STEVENS-Vastgoedservice-Golden Palace

    4-Oliver NAESEN-Topsport Vlaanderen-Baloize

    5-Jens VANDENBOGAERDE-An Post-Chainreaction

    6-Charlie ARIMONT-Color Code-Aquality Protect

    7-Justin JULES FRA-Veranclassic-Ekoi

    8-Michael VAN STAEYEN-Cofidis

    9-Sven VANTHOURENHOUT-Crelan - AA-Drink

    10-Nikolas MAES-Etixx - Quick Step

    11-Gerry DRUYTS-Vastgoedservice-Golden Palace

    12-Jens ADAMS-Vastgoedservice-Golden Palace

    13-Aaron GATE NZL-An Post-Chainreaction

    14-Emiel WASTYN-Verandas Willems

    15-Kevin SUAREZ MARTINEZ-Colba-Superano Ham

    16-Angelo DE CLERCQ-Sunweb-Napoleon Games

    17-Jerome KERF-Verandas Willems

    18-Jori VAN STEENBERGHEN-Cibel

    19-NederlandMathieu VAN DER POEL-BKCP-Powerplus

    20-Kevin PEETERS-Vastgoedservice-Golden Palace

    26-BelgiëWillem DE GREYT-WSV Artevelde Gent

    29-Lawrence NAESEN-Cibel

    13-5-2015-prof puivelde 1082.JPG 
    Podium te Puivelde met winnaar Joeri Stallaert, Niki Terpstra en Timothy Stevens.
    13-5-2015-prof puivelde 1079.JPG
    13-5-2015-prof puivelde 1091.JPG 13-5-2015-prof puivelde 1105.JPG
    Een woordje uitleg van winnaar Joeri Stallaert.                        Winnaar Joeri Stallaert met supporters.                                     
    13-5-2015-prof puivelde 1002.JPG
         Joeri Stallaert jumpt op tijd om Niki Terpstra af te houden van de zege.
    13-5-2015-prof puivelde 1001.JPG
    De massaspurt te Puivelde met Niki Terpstra en Joeri Stallaert die volluit gaan
    voor de zege.
    13-5-2015-prof puivelde 753.JPG
                                        Vooraan Oliver Naesen uit Berlare.
    13-5-2015-prof puivelde 830.JPG
                               In 2de positie Kristof Dhollander uit Stekene.
    13-5-2015-prof puivelde 680.JPG
                       Sven Vanthourenhout en Stijn Verbeke uit Belsele.
    13-5-2015-prof puivelde 622.JPG
    13-5-2015-prof puivelde 609.JPG
                                Achter Niki Terpstra, Joeri Persoon uit Stekene.
    13-5-2015-prof puivelde 160.JPG
    13-5-2015-prof puivelde 801.JPG
    13-5-2015-prof puivelde 118.JPG
                     Start van de Elite m.c. & Elite z.c. & Beloften te Puivelde.
    13-5-2015-prof puivelde 153.JPG



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-05-2015 om 21:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 13/05/2015
    PUIVELDE KOERSE SINT-NIKLAAS-PUIVELDE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 172,9 km - 03h44'13"

    Aantal deelnemers:

    1-Joeri STALLAERT-Cibel

    2-Niki TERPSTRA NED-Etixx - Quick Step

    3-Timothy STEVENS-Vastgoedservice-Golden Palace

    4-Oliver NAESEN-Topsport Vlaanderen-Baloize

    5-Jens VANDENBOGAERDE-An Post-Chainreaction

    6-Charlie ARIMONT-Color Code-Aquality Protect

    7-Justin JULES FRA-Veranclassic-Ekoi

    8-Michael VAN STAEYEN-Cofidis

    9-Sven VANTHOURENHOUT-Crelan - AA-Drink

    10-Nikolas MAES-Etixx - Quick Step

    11-Gerry DRUYTS-Vastgoedservice-Golden Palace

    12-Jens ADAMS-Vastgoedservice-Golden Palace

    13-Aaron GATE NZL-An Post-Chainreaction

    14-Emiel WASTYN-Verandas Willems

    15-Kevin SUAREZ MARTINEZ-Colba-Superano Ham

    16-Angelo DE CLERCQ-Sunweb-Napoleon Games

    17-Jerome KERF-Verandas Willems

    18-Jori VAN STEENBERGHEN-Cibel

    19-NederlandMathieu VAN DER POEL-BKCP-Powerplus

    20-Kevin PEETERS-Vastgoedservice-Golden Palace

    26-BelgiëWillem DE GREYT-WSV Artevelde Gent

    29-Lawrence NAESEN-Cibel

    13-05-2015 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF MEI 2015 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    Rudyco 13-05-15 1.jpg
    Rudyco 13-05-15 2.jpg
    Rudyco 13-05-15 3.jpg
    Rudyco 13-05-15 4.jpg

    Bron: Bestuur Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    13-05-2015 om 18:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG EN FOTO'S KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND OP ROLLEN !!!

    ZO IS HET KOERSEN OP ROLLEN

     

    VIJF LAATSTEJAARS STUDENTEN ORGANISEREN “KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND”

    029 WINNAARS KAMPIOENmei 089.jpg 001 RODE LOPER mei 017.jpg

    In Sint-Niklaas hebben vijf laatstejaars studenten van het Biotechnisch Instituut Sint-Hiëronymus, “Het Kampioenschap van het Waasland op rollen” georganiseerd. Het was een opdracht als eindwerk voor hun studies. Ze maakten er een perfect werkstuk van. Er namen 23 ploegen van twee deel en de eerste titel van dit kampioenschap ging naar Steven Aerts en Wim Snels (Wortel). Ze wonnen alle disciplines. De vice–kampioen werd het Elverseels duo Jelle De Bruyne en Tom Sadones. Ayrton Wuytack, Yente Staelens, Eli Eeckelaert, Jonas Van Osselaere en Kasper Maes moesten alles zelf regelen om een sportorganisatie in te richten. Ze moesten uitkijken naar sponsoring, de toelatingen aanvragen en o.a. ook SABAM raadplegen, zorgen voor  aankondigingen in de pers, de ploegen inschrijven, inrichten van de plaats van het gebeuren, de prijzen samenbrengen, een tombola organiseren, uitkijken naar een goed doel…

    002 VERWELKOMING mei 018.jpg 003 ONTVANGSTCOMITE mei 021.jpg

    Kortom, zoals het anno 2015 allemaal moet gebeuren. Het vijftal  maakte ook een programmaboekje en deed eens precies uit de doeken hoe wedstrijden op rollen eigenlijk in elkaar zaten. Elke ploeg bestaat uit 2 renners. Alle renners dienen tijdig aanwezig te zijn. De renners zijn verplicht zich te kleden in sportkledij (korte broek en koerstrui of T-shirt). In het belang van de sponsor en het publiek moet de eventuele publiciteit op de trui goed zichtbaar zijn. De nummers van de renners worden afgehaald bij de jury. Dit nummer wordt aangebracht op de trui vooraan op de linker schouder. Door de toewijzing van het nummer is de serie, de tegenstander en op welke rol gereden wordt bepaald. Tegen de samenstelling van dit schema is geen verhaal mogelijk. De nummers blijven steeds dezelfde voor de ganse duur van de wedstrijden en mogen niet onderling geruild worden. Tijdens de wedstrijd wordt niemand op het podium of tussen de fietsen toegelaten, tenzij de aanwezigheid van de rnecanicien noodzakelijk is. Het is verboden tijdens de wedstrijden van de fiets te stappen. De wedstrijdjury houdt zich het recht voor de volgorde te wijzigen. Bij eventueel defect van het materiaal wordt de wedstrijd herreden.

    004 KASSA DRANKBONNETJES mei 022.jpg 005 TOMBOLAPRIJZEN mei 023.jpg
    006 BIJLEREN bij Ivan mei 025.jpg 007 WELKOMSWOORD mei 026.jpg

    Iedere renner neemt deel aan volgende wedstrijden:

    A. Sprintwedstrijden over 400 m (1 ronde)

    B. Afvallingswedstrijden over 600 m (3 ronden van 200 m) 3 x 300 m in gezamenlijke sprint De vierde of laatste renner (of ploeg) valt af na 1 ronde, na de 2de ronde valt weer de laatste af en de overige twee teams spurten voor de overwinning. Na elke ronde volgt een korte pauze van 10 sec. en een nieuwe start.

    C. Ploegentijdrit over 2 ronden

    D. Finale ploegkoers over 3 ronden

    Puntenverdeling: sprint: 4-3-2-1 punten en afvalllng: 4-3-2-1 punten

    Ploegentijdrit: Punten naargelang het aantal ploegen: voor 24 zijn dat 48-46-44-42- enz. tot 2 punten.

    Na de ploegentijdrit wordt er een klassement opgemaakt. Reeksen van vier. De vier eerste teams rijden de finale voor de 1ste, 2de, 3de en 4de plaats, de andere teams voor plaatsen 5, 6,7, 8 enz.

    Bij de finale ploegkoers worden alle punten herleid tot 0 wat wil zeggen dat de 4 eerst gerangschikte teams rijden voor de overwinning. "Wie wint, wint het kampioenschap van het Waasland op rollen" Er wordt gestart met de 4 laatst geklasseerde ploegen.

    008 GOEDE DOEL mei 032.jpg 

    Na de spurt en de afvalling waren er vier ploegen die het maximum behielden: LAS:  Steven Aerts – Wim Snels, Forza Elversele:  Jelle De Bruyne – Tom Sadones, De Klavers: Didier De Witte – Alain Thiebaut en MPI Kompas: Cédric Van de Muizen – Maerick Van Daele.

    De ploegentijdrit moest dan voor het selecteren zorgen. Er stond geen maat op het duo Aerts – Snels want ze wonnen met een tijd van 34.75 sec in de 800 meter. Elversele werd met De Bruyne – Sardones 2de in een tijd van 36.34 sec. en de 3de plaats was voor de Leerkrachten Joris De Bock – Frederik Vercauteren in 37.59 sec.

    Meteen waren de vier teams bekend die de grote finale mochten rijden. Groot favoriet was L.A.S. met Steven Aerts – Wim Snels, die geen enkel punt waren verloren. Ze maakten hun favorietenrol ook waar en wonnen vlot voor Forza Elversele Jelle De Bruyne – Tom Sardones en de Leerkrachten De Bock – Vercauteren. De vierde plaats ging naar De Klavers Didier De Witte – Alain Thibaut die dus ook in de grote finale zaten. 5. MPI Kompas Cédric Van der Muizen – Maerick Van Daele.

    027 3DE PLAATS mei 083.jpg 028 2de PLAATS mei 085.jpg 

    009 ploeg 2 1 26 25 mei 034.jpg 

        Giovanni De Fré, en Didier Verlee,  -Timothy Wuytack en Frauke Truyman.

    010 PLOEG 17 9 10 mei 035.jpg
    Josfien Van Coillie -Axel Verstraeten  en  Stephanie D’Haen – Karim De Geest.

    011 PLOEG 4 3 12 11 mei 036.jpg
                  Hans Michiel -Peter Van Hese en Benny Rogiers – Ivan Smet.

    012 PLOEG 34 33 mei 037.jpg
    Gebroeders Chendo en Lerno Maes – Cédric D’Hollander – Thibaut Van Wolvelaer.
    013 PLOEG 36 35 28 27 mei 038.jpg

               Wim Waterschoot – Tom Waterschoot en Jarne – Bo Haentjens

    014 PLOEG 20 43 44 mei 039.jpg
        Joris De Bock – Frederik Vercauteren en Didier De Witte – Alain Thibaut

    015 PLOEG 22 21 29 30 mei 040.jpg
         Andreas Maes – Nancy Wagenaar en Jelle De Bruyne – Tom Sadones.

    016 PLOEG 6 5 13 14 mei 043.jpg
        Pieter Covents – Lore Verstraeten en Kenny Goossens – Katrien Wielandt.

    017 PLOEG 7 8 37 38 mei 044.jpg
       Jirka Van Clapdorp – Silke Rogiers en Hans Haentjens – Glenn Keymolen.

    018 PLOEG 15 16 45 46 mei 046.jpg
                Steven Aerts – Wim  Snels  en Egon Van Geel – Tom De Vos.

    019 PLOEG 39 40 mei 047.jpg 020 PLOEG 23 24 31 32 mei 048.jpg
    Cédric Van der Muizen – Maerick Van Daele.    Silke Van Hiel – Ronny Van Zandbergen en Rita Wagenaar – Heidi Vaerewijck.

    024 DIRECTEUR.jpg
    Directeur Van der Heyden, bracht lovende woorden in de richting van de vijf studenten.

    025 TOMBOLA 080.jpg  026 TOMBOLA trui wiggins mei 091.jpg
    Er werd ook een tombola georganiseerd. Er waren bij de prijzen ook meerdere  De trui van Bradley Wiggins van de Sky-ploeg.
    koerstruien te winnen maar de topper was wel een trui van Bradley Wiggins,
    getekend door alle renners van Sky.

    021 PRESENTATIE AYRTON mei 053.jpg 022 STUDENT NAM OVER mei 055.jpg

    023 UITSLAG VERWERKENmei 069.jpg

    Tekst en foto's: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    13-05-2015 om 13:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 13/05/2015 - PUIVELDE KOERSE VOOR PROFS !!!

    Wie klopt Niki Terpstra in de gouden editie van Puivelde Koerse ?

    Op woensdag 13 mei wordt voor de 50ste keer Puivelde Koerse georganiseerd. Ondanks de alweer zware concurrentie van de Ronde van Italië, de ronde van Beieren (Duitsland), de Flèche du Sud (Luxemburg) en Olympia’s Tour (Nederland) worden woensdag toch weer zowat 150 renners in het piepkleine Puivelde verwacht.
    ‘We wilden dit jaar ons jublieum extra in de verf zetten. Sven Nys komt bij ons zijn afscheid vieren, seizoensrevelatie Oliver Naesen gaat proberen zijn zege van vorig jaar te hernieuwen, wereldkampioen veldrijden Mathieu Van der Poel wil proberen om net als zijn vader hier te winnen en dankzij de wild-cards konden we ook heel wat streekrenners uitnodigen. Maar we zijn toch vooral blij dat World-Tour ploeg Etixx Quick Step naar Puivelde komt. Zij brengen niet alleen hun grote ploegbus mee maar vooral ook Niki Terpstra die de troepen aanvoert,’
    weet voorzitter Patrick De Roover.
    Terpstra won vorig jaar nog Dwars door Vlaanderen en Parijs-Roubaix en was dit jaar al de beste in de Ronde van Qatar. Daarnaast werd hij ook 2de in de Omloop Het Nieuwsblad (achter de Brit Ian Stannard), 2de in de ronde van Zeeland (achter zijn ploegmakker Iljo Keisse), 2de in Gent-Wevelgem (achter de ongenaakbare Luca Paolini), 2de in de Ronde van
    Vlaanderen (achter Alexander Kristoff) en werd hij ook nog 15de in Parijs-Roubaix.

    Ploegen en deelnemers:
    Etixx-QuicStep (Terpstra, Maes, Vermote), Topsport Vlaanderen–
    Baloise (Oliver Naesen, Moreno De Pauw), Crelan-AA Drink (Sven Nys, Sven Vanthourenhout), BKCP-Powerplus (Mathieu Van der Poel, Wietse Bosmans), Vastgoedservice-Golden Palace (Wout Van Aert, Sander Cordeel, Kevin Hulsmans), Sunweb-Napoleon Games (Michael Vanthourenhout), Wallonie-Bruxelles (Sebastien Delfosse), Color Code-BioWanze, Corendon-Kwadro (Sweeck, Simunek, Taramarcaz), Verandas Willems (Dominique Cornu), team Cibel (Benjamin Verraes, Joeri Stallaert), Colba-Superano Ham, Veranclassic-Ekoi (Cammaerts), Smartphoto Cycling team (Dieleman), Papillon-Rudyco Cycling team, DCR Cycling team.

    Techniek: Start om 14u00, afstand 19 ronden langs Kruisstraat, Markstraat, Gentstraat,
    Colliestraat, Groenstraat, Gouden Leeuwstraat, Molenstraat, Puiveldestraat en Kruisstraat.

    Aankomst rond 17u40 aan de kerk in de Kruisstraat.

    Memorial Marc Van Landeghem
    De 50ste editie van Puivelde Koers wordt opgedragen aan de vorig jaar overleden Marc Van Landeghem. Hij was niet alleen vele jaren een internationaal gewaardeerd wielerjournalist en persverantwoordelijke op diverse grote nationale en internationale wielerwedstrijden. Hij was tegelijk ook de drijvende kracht achter de profwedstrijd in Puivelde waar hij er elk jaar voor zorgde dat er een sterk deelnemersveld aan de start stond. In samenspraak met zijn echtgenote Marie-Paule en de familie wordt de gouden uitgave van de Puiveldse profkoers dan ook een eerbetoon aan Marc. Hij had vorig jaar al plannen gemaakt om van deze 50Ste
    editie een groots feest te maken. Het bestuur hoopt alsnog zijn droom te kunnen laten
    uitkomen.

    Geschiedenis
    De wielerclub De Albertsvrienden werd in 1957-1958 opgericht om de lokale renner Albert Van Vlierberghe te steunen. De club werd opgericht door Jozef Vercauteren, Georges De Bruyckere en Victor Van Landeghem (vader van de in september overleden sportjournalist en tot vorig jaar secretaris van de Albertsvrienden, Marc Van Landeghem). In 1966, toen Albert Van Vlierberghe prof was, werd voor de eerste keer een wedstrijd voor beroepsrenners georganiseerd. Die werd gewonnen door …. Albert Van Vlierberghe zelf. Hij zou dat nadien nog 2 keer doen (1968 en 1975). Enkel Niko Eeckhout (1999, 2000 en 2003) deed hem dat na. Ook Wilfried Peeters (1988 en 1989) won in Puivelde net als andere toppers als Rik Van Linden, Walter Planckaert, Adrie Van der Poel, Ludo Dierickxsens, Sergei Ivanov en de betreurde Dimitri De Fauw (die ook 2 keer won in Puivelde).

    De erelijst van de voorbije 5 jaar ziet er als volgt uit:
    2010: Andy Cappelle, 2011: Steven Caethoven, 2012: Gediminas Bagdonas (Lit), 2013: Robin Carpenter (USA), 2014: Oliver Naesen.

    Kernbestuur
    Patrick De Roover (voorzitter), Walter Vincke (ondervoorzitter), Mario De Cauwer (secretaris), Anja Smet (penningmeester).

    Leuke weetjes
    * Wereldkampioen veldrijden Mathieu Van der Poel komt ook aan de start. Zijn vader Adrie
    won de wedstrijd in 1983.
    * Huidig voorzitter Patrick De Roover zet de wielertraditie binnen zijn familie verder. Eerder
    al waren zijn vader Gustaaf en moeder Lucienne (beiden inmiddels overleden) al voorzitter.
    * Naast vele grote winnaars waren in het verleden ook wielergrootheden als Rik Van Looy,
    Eddy Merckx en Rik Van Steenbergen regelmatig deelnemer aan de wedstrijd in Puivelde.
    * De organisatoren voorzien in een rennersdorp. De Kemzekestraat, vlakbij de aankomstlijn,
    wordt verkeersvrij gemaakt. Alle campers en wagens van de teams worden daar opgesteld.
    * De aankomstlijn van de wedstrijd ligt al 50 jaar op dezelfde plaats in de Kruisstraat.
    * Na de wedstrijd schuiven bijna 400 genodigden en sponsors aan voor een buffet en “after party” met een verrassingsact. Daarvoor werd een mega-tent neergepoot aan de aankomstlijn.



                                   De organisatoren samen met Marie Paule, de echtgenote van wijlen Marc Van
    Landeghem.

    13-05-2015 om 12:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 12/05/2015
    AALBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 40,72 km/h
    Aantal deelnemers: 47

    1 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 SMET Guy CIBEL

    5 GREMELPONT Axel TEAM VAN DER VURST - HIKO

    6 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    7 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 ROELANDTS Rutger TEAM VAN DER VURST - HIKO

    23 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    12/05/2015 LUTLOMMEL - LOMMEL (LB) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,14 km/h

    Aantal deelnemers: 67

    1 MANNAERTS Jelle COLBA SUPERANO HAM

    2 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    3 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    4 COMMINETTE Jean-Michel ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    5 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    6 BRUS Marco NED WV SCHIJNDEL

    7 LENNERTZ Sam VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    8 PEELAERS Jeff T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 BEYENS Yoeri SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 ELEN Sander PROFEL - UNITED C.T.

    13-05-2015 om 12:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VIERDAAGS WIELERFEEST IN PUIVELDE !!!

    Puivelde.jpg
    VIERDAAGS WIELERFEEST IN PUIVELDE !!!
    puivelde NaesenPuivelde.jpg
    Het piepkleine Puivelde, de kleinste parochie van de stad Sint-Niklaas, maakt zich opnieuw op om kermis te vieren. De wielerwedstrijden vormen een rode draad doorheen het programma. Het programma onderging dit jaar om diverse redenen echter een grondige vernieuwing. Eerst en vooral wordt de wedstrijd voor vrouwen elites, die al tientallen jaren in de maand augustus werd georganiseerd, dit jaar mee opgenomen in het kermisprogramma. Die wedstrijd wordt op vrijdagavond 8 mei (18u00) gereden. ‘Op deze manier bundelen we onze wielerwedstrijden in één week. We merkten dat de voorbije jaren de interesse voor onze vrouwenwedstrijd in augustus achteruit ging en zijn er zeker van dat door deze nieuwe datum we deze koers een nieuw boost kunnen geven,’ vertelde voorzitter Patrick De Roover bij de voorstelling van het programma. Op zaterdag 9 mei en maandag 11 mei wordt opnieuw een tweedaagse voor beloften georganiseerd. ‘We zijn daar 3 jaar geleden mee begonnen en dat was meteen een schot in de roos. Telkens een groot aantal deelnemers en vooral ook mooie winnaars. Vorig jaar nog de Australiër George Tansley die nu bij Lotto-Soudal rijdt en ook Tim De Troyer, nu prof bij Wanty-Groupe Gobert, won onze tweedaagse al’, vervolgde De Roover.

    puivelde groepsfoto etixx quickstep.jpg
    De hoofdschotel wordt natuurlijk op woensdag 13 mei opgediend met de 50ste editie van
    Puivelde Koerse voor profs. De wedstrijd moet ook een eerbetoon worden aan de vorig jaar plots overleden Marc Van Landeghem. ‘Hij regelde zowat alles voor deze koers. Hij kende het hele Belgische peloton en wist altijd wel enkele toppers naar Puivelde te halen. We zaten na zijn overlijden met onze handen in het haar. Maar zijn familie heeft ons gemotiveerd om verder te doen. Mario De Cauwer nam zijn taak als koersdirecteur over en met vereende krachten zijn we er toch in gelukt om voor ons jubileum een mooie affiche samen te stellen. Zo kunnen we al zeker de komst van een selectie van Etixx-QuickStep aankondigen onder leiding van Niki Terpstra,’ besloot de voorzitter.

    puivelde Terpstra.jpeg 


    Programma:

     

    Vrijdag 8 mei: wielerwedstrijd voor Dames Elites

    Afstand 90 kilometer (17 ronden), start om 18u00.

    Inschrijving in café Brouwershuis, Kruisstraat 2, 9111 Puivelde (tel. 03/7726180).

    Kleedkamers: Sint-Job Centrum, Kruisstraat 52, 9111 Puivelde.

    PARCOURS: Kruisstraat, Marktstaat, Bosstraat, Gouden Leeuwstraat, Molenstraat, Puiveldestraat,

    Kruisstraat

     

    Zaterdag 9 mei: wielerwedstrijd voor Beloften U23

    Afstand 120 kilometer (18 ronden), start om 15u00.

    Inschrijvingen Café Brouwershuis, Kruisstraat 2, 9111 Puivelde (037726180)

    Kleedkamers: Sint-Job Centrum, Kruisstraat 52, 9111 Puivelde.

    Tweedaagse met de wedstrijd van maandag 11 mei met 500 euro extra aan prijzengeld !

    PARCOURS: Kruisstraat, Marktstaat, Eikenlaan, Gouden Leeuwstraat, Molenstraat, Puiveldestraat,

    Kruisstraat

     

    Maandag 11 mei: wielerwedstrijd voor Beloften U23

    Afstand 100 kilometer (15 ronden), start om 18u00.

    Inschrijvingen Café Brouwershuis, Kruisstraat 2, 9111 Puivelde (037726180)

    Kleedkamers: Sint-Job Centrum, Kruisstraat 52, 9111 Puivelde.

    Tweedaagse met de wedstrijd van vrijdag 9 mei met 500 euro extra aan prijzengeld !

    PARCOURS: Kruisstraat, Marktstaat, Eikenlaan, Gouden Leeuwstraat, Molenstraat, Puiveldestraat,

    Kruisstraat

     

    Woensdag 13 mei: 50Ste editie PUIVELDE KOERSE voor Profs.

    Memorial Marc Van Landeghem

    Meer info over deze wedstrijd volgt in een persbericht dat op maandag 11 mei zal worden

    uitgestuurd.

     

    Het volledige programma is terug te vinden op http://puiveldekoerse.be/

    13-05-2015 om 12:05 geschreven door kenny


    12-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERBOEK

    DE PEET

    PEET BOEK KLAAR COVER.jpg      PEET BOEK KLAAR COVER RUG.jpg

    Flor Van de Velde schreef een boek over  Peet Oellibrandt. Een eerste exemplaar is klaar en deze week nog zal alles op gang gebracht worden zodat vanaf maandag 18 mei het boek kan bekomen worden in de printshop – uitgeverij Van Dam in Gaanderij ‘De Bever’, Vrasenestraat 47 in Beveren maar ook bij de auteur zelf kan het wel. (Prijs: 11 €)

    Het boek kwam tot stand naar aanleiding van het overlijden van de Peet, een jaar geleden in juni. De schrijver gaf het boek de naam “De Peet” omdat hij altijd heeft ervaren dat die naam een “begrip” was geworden. Hij schreef geen biografie, maar gewoon feiten en gewone dingen uit zijn wielerleven. Hij is daarbij ook veel dankbaarheid verschuldigd aan Peet zijn echtgenote Simonne en dochter Maggy die hem een archief ter beschikking stelden.

    Het boek “De Peet” telt een 120 bladzijden en bevat ontelbaar veel… foto’s. Het begint met zijn “Topprestatie” kampioen van België worden in 1959. Daarna wordt stilgestaan bij tal van mooie overwinningen waarbij foto’s horen. De zware val van Peet in 1962 in Melsele komt aan bod en een doorlichting van Peet door Peter Van Landeghem met de vraag “Kan Peet Oellibrandt een klassieker winnen?” Voor de jongeren zal de vraag gesteld worden bij dit boek: “Ha, was dat de Peet?”, en de ouderen die zullen zeggen: ” Waar is die tijd naartoe, ik heb dat nog meegemaakt…”

     

    Tekst: Kenny

    12-05-2015 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EN VERSLAG JUNIORES TE ZWIJNDRECHT VAN ZONDAG 10/05/2015

    FOTO’S EN VERSLAG JUNIORES TE ZWIJNDRECHT
    VAN ZONDAG 10/05/2015

    010 PODIUM mei 033.jpg
    Het podium: Ruben Dillen  (2de-, winnaar Tristan Broer en Dries Deproost (3de).
     
    Links de burgemeester en Bianca Goddaert en rechts Berlinde, moeder van Kristof Goddaert.


    10/05/2015 ZWIJNDRECHT (A) - Juniores - 85 km - 39,68 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 BROER Tristan NED UWTC DE VOLHARDING

    2 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 DE PROOST Dries DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VAN TENDELOO Lennert K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 KETELAARS Miguel NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 BOUTS Jens APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 LEMBRECHTS Toon WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    20 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    22 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    NEDERLANDER TRISTAN BROER WINT ‘MEMORIAL KRISTOF GODDAERT’

    009 BURGEM WENST WINNAAR PROFICIAT mei 026.jpg 012 TRISTAN BROER EERSTE ZEGE mei 022.jpg

    Burgemeester Van de Vyver overhandigde de palm aan winnaar Broer en          De Nederlander Broer, die zijn eerste koers in
    wenste hem proficiat.                                                                                             
    Zwijndrecht kwam winnen.

     

    ZWIJNDRECHT 10/05/2015

     

    De Wielerclub KG Zwijndrecht organiseerde de 2de Memorial Kristof Goddaert voor juniores. Deze wedstrijd was meteen een rit in de Zannata Ronde die door Gemeentebelangen Temse op een voorbeeldige wijze werd georganiseerd.

    Het werd dit keer in Zwijndrecht geen criterium maar een wedstrijd op een bijzonder lastig parcours van 8,5 km. Lastig omdat er een felle wind stond en er nogal wat ambetante bochten moesten genomen worden. Wat ze in koerstermen ook wel “draaien en keren” noemen. Voor het eerst in vele tientallen jaren lag de aankomstlijn nog eens in de Tassijnsstraat. Er schreven 54 renners in. Alvorens van start te gaan werd een minuut stilte in acht genomen ter ere van de vorig jaar verongelukte prof Kristof Goddaert maar ook voor voetballer Gregory Mertens. De moeder van Kristof, Berlinde en zijn zus Bianca waren hierbij aanwezig en werden door de Goddaertvrienden in de bloemen gezet.

    001 INSCHRIJVING mei 001.jpg 

    De inschrijvingstafel met de BWB-afdeling Antwerpen en Jef Van de Perre die
    de rugnummers overhandigt en Etienne Hemelaer . De renner is Glenn Eestermans (Ravels)

    002 BEKERS KLAAR mei 005.jpg 
                      
    De Trofeeën van de Memorial Kristof Goddaert staan klaar.


    Reeds in de eerste ronde begon de zifting. Wie die dag geen goei benen had, kon niet mee. De sterksten toonden zich al gauw in de eerste gelederen. Daar hoorden Dries Deproost (Kasterlee), Ruben Dillen (Melsele), Jarrid Janssens (Melsele) en ook wel een vinnig koersende Lennert Van Tendeloo (Nijlen) bij. Wanneer dan ook nog een sterke Nederlander uit Barendrecht zijn medewerking verleende groeide er stilaan een kopgroep. Ook nog een andere Nederlander, Miguel Ketelaars was op de afspraak. En weg waren ze. Er werd nog wel fel gereageerd maar aansluiten gebeurde niet zodat ze met zes de koers gingen afwerken.

    Ondertussen beleefden toeschouwers in de Tassijnsstraat sensatie toen de nadarafsluiting, waaraan te veel reclame doeken hingen, door de hevige wind op wandel werden gestuurd. Over een lengte van meer dan honderd meter gingen ze in dominostijl tegen de macadam. Een spektakel van hoog sensatiegehalte. En dan volgde nog een verrassing: plots doken van alle kanten helpende handen op om alles weer recht te zetten en de organisatoren verwijderden nu voor alle zekerheid alle doeken. Al die mensen werden door voorzitter Swa Van Leuven hartelijk dank gezegd voor hun hulp.

    Kwam dan de eindspurt. De Wase fans uit Melsele tipten op de Melselenaren die daar vooraan bij waren. Ruben Dillen, zoon van ex-renner Gino Dillen van Willen Is Kunnen Burcht, kwam sterk aandringen maar de Nederlander Broer bleef hem toch voor. Dries Deproost werd 3de en nadat hij in de eerste rit reeds 5de was geworden in Temse, werd hij de nieuwe leider in de Zannata Ronde. De 4de plaats was voor Jarrid Janssens, die luid werd aangemoedigd door zijn opa Omer Jansens, de bekende SK Beveren-ster van weleer. De spurt van de achtervolgers werd op 50 sec., gewonnen door Thomas Christiaensen.(Kessel)

    013 RUBEN DILLEN EN VADER GINO mei 035.jpg 

    Ruben Dillen die knap 2de werd samen met zijn vader Gino, die vroeger ook
    nog renner was. ‘Den appel valt niet ver van de boom’ zeker?

    011 DRIES DEPROOST LEIDER ZANNATA mei 025.jpg 

    Dries Deproost uit Kasterlee, de nieuwe leider in de Zannata Ronde.
    003 BLOEMEN MOEDER EN ZUS door Swa mei 011.jpg 

    De moeder van Kristof en zijn zus Bianca werden door clubvoorzitter Swa Van Leuven
    in de bloemen gezet. Er werd tevens een minuut stilte in acht genomen voor de start.

    004 NADAR 1 mei 014.jpg 

                             De nadarafsluiting ging neer over de volle lengte.

    005 NADAR HULP DAAGT OP mei 015.jpg 

    Onmiddellijk daagde hulp op om de hekkens weer recht te plaatsen.
    De spandoeken werden ook verwijderd want één keer was al voldoende.

    006 NADAR HELPENDE HANDEN mei 017.jpg 

    Zelfs  de Nederlandse renner Gerco Patoor, die al uit koers was, aarzelde niet
    om mee te helpen.

    007 MICHIEL DE ROP VROEG UIT KOERS mei 018.jpg 

      Ook Michiel De Rop uit Bazel moest vroegtijdig de wedstrijd verlaten.

    008 WACHTEN OP DE WINNAAR mei 024.jpg 

    Wachten op de winnaar: burgemeester André Van de Vyver en organisator van
    de Zannata Ronde, Frank Van Hoeymissen.

    014 NAPRATEN AAN HET CENTRUMmei 036.jpg 

           Napraten aan Het Centrum waar alle koersformaliteiten  plaatsvonden.





    Tekst en foto's: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    12-05-2015 om 13:26 geschreven door kenny


    11-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN MAANDAG 11/05/2015

    FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN MAANDAG 11/05/2015     


    Maandag 11/05/2015 BELSELE - PUIVELDE (O) - U23 - 100 km - 43,37 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 JENS GEERINCK uit Grembergen CIBEL

    2 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    3 ROTTY Glenn CIBEL

    4 HARRISON Joshua AUS ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    6 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    7 VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    9 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 MICHIELS Killian BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    13 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    15 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    26 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    11-5-2015- bel.puivelde 431.JPG
                       Winnaar te Puivelde Jens Geerinck met de bloemen.
    11-5-2015- bel.puivelde 427.JPG
                             Een woordje uitleg van winnaar Jens Geerinck.
    11-5-2015- bel.puivelde 419.JPG
                      Winnaar Jens Geerinck en Glenn Rotty die 3de werd.
                                            
    11-5-2015- bel.puivelde 394.JPG
                   Aankomst van winnaar Jens Geerinck voor Jordy Vermeire.
    11-5-2015- bel.puivelde 337.JPG
             De beslissende ontsnapping met Jens Geerinck en Jordy Vermeire.
    11-5-2015- bel.puivelde 404.JPG
                                            De spurt van het peloton.
    11-5-2015- bel.puivelde 344.JPG
    11-5-2015- bel.puivelde 310.JPG
    11-5-2015- bel.puivelde 276.JPG
    11-5-2015- bel.puivelde 206.JPG
    11-5-2015- bel.puivelde 181.JPG
    11-5-2015- bel.puivelde 086.JPG
    11-5-2015- bel.puivelde 070.JPG
    11-5-2015- bel.puivelde 061.JPG
    11-5-2015- bel.puivelde 055.JPG
    11-5-2015- bel.puivelde 053.JPG
    11-5-2015- bel.puivelde 047.JPG
    11-5-2015- bel.puivelde 024.JPG
                        Start van de Beloften te Puivelde met 42 deelnemers.



                                        

    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-05-2015 om 22:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jens Geerinck KOP 2015.jpg 

           Jens Geerinck


    Maandag 11/05/2015 MAL-TONGEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 100 km - 45,72 km/h
    Aantal deelnemers: 51

    1 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 VAN DE MIEROOP Sam RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    3 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    4 BERTELS Leander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    6 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T.

    8 CLEEREN Tom SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 CLAES Gert HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    10 SIEGBERT Roland GER
     

    11/05/2015 BELSELE - PUIVELDE (O) - U23 - 100 km - 43,37 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 JENS GEERINCK uit Grembergen CIBEL

    2 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    3 ROTTY Glenn CIBEL

    4 HARRISON Joshua AUS ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    6 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    7 VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    9 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 MICHIELS Killian BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    13 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    15 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    26 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    11-05-2015 om 21:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG EN FOTO'S VAN DE SLOTRIT - 4 DAAGSE VAN DUINKERKEN

    4 daagse duinkerken 2015.jpg
    Zondag 10/05/2015 – VIERDAAGSE VAN DUINKERKE – Slotrit Capelle-la-Grande – 171 km 3h54’23”

    Aantal deelnemers:

    1-Edward THEUNS-Topsport Vlaanderen-Baloise

    2-Bryan COQUARD FRA-Team Europcar

    3-Danilo NAPOLITANO ITA-Wanty-Groupe Gobert

    4-Yauheni HUTAROVICH WRUS-Bretagne-Seché Environnem

    5-Timothy DUPONT-Roubaix Lille Métropole

    6-Michael SCHWARZMANN DUI-Bora-Argon

    7-Russel DOWNING GBR-Cult Energy

    8-Andre LOOIJ NED-Team Roompot

    9-Anthony MALDONADO FRA-Auber

    10-Baptiste PLANCKAERT-Roubaix Lille Métropole

    19-Oliver NAESEN-Topsport Vlaanderen-Baloise

    48-Michael VAN STAEYEN-Cofidis

    54-Stijn STEELS-Topsport Vlaanderen-Baloise

    58-Preben VAN HECKE-Topsport Vlaanderen-Baloise
    10-5-2015-duinkerke 475.JPG
                                       Eindwinnaar Ignatas Konovalovas


    Eindstand:

    1.Ignatas Konovalovas (Lit)

    2.Bryan Coquard (Fra) op 14"

    3.Jakin Alo (Let) 31"

    4.Frederik Backaert 35"

    5.Damien Gaudin (Fra) 40"

    6.Mads Pedersen (Den) 44"

    7.Edward Theuns 46"

    8.Florian Vachon (Fra) 1'04"

    9.Brice Feillu (Fra) 1'36"

    10.Antoine Duchesne (Can) 1'37"
    10-5-2015-duinkerke 429.JPG
                                       Winnaar slotrit Edward Theuns.
    10-5-2015-duinkerke 418.JPG 10-5-2015-duinkerke 405.JPG
                      Winnaar Edward Theuns.
    10-5-2015-duinkerke 068.JPG
    10-5-2015-duinkerke 101.JPG
                                        Oliver Naesen uit Berlare.
    10-5-2015-duinkerke 125.JPG
    10-5-2015-duinkerke 133.JPG
    10-5-2015-duinkerke 139.JPG
    10-5-2015-duinkerke 269.JPG
    10-5-2015-duinkerke 295.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-05-2015 om 10:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 13/05/2015 - RIT 3 TTC RONDE 2015 TE VERREBROEK
    Rit 3 TTC ronde 2015.jpg
    Bron: TTC Bestuur

    11-05-2015 om 10:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ROBBY MEUL met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PETER VERHOFSTADT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan MARC GOOSSENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Robby Meul 2015.jpg  Deprofdt Peter KOP 2013.JPG  Marc Goossens.jpg 

           Robby Meul                Peter Verhofstadt            Marc Goossens

    Zondag 10 mei 2015 - ZAFFELARE (9080)

    Catg.A – 70 km – 38 deelnemers

    1-ROBBY MEUL (Belsele)
    2-Verbeke Stijn (Belsele)

    3-Vercauteren Tim (Belsele)

    4-De Weerdt Milan

    5-De Swert Dave

    6-Goossens Steven (Belsele)

    7-Cap Bryan (Rupelmonde)

    8-De Vlieger Jonas

    9-Van Der Sickel Mario

    10-Pauwels Kurt

    12-Primo Gino (Gent)

    13-Weemaes Robby (Stekene)

    15-Nys Mattias (Oostende)

    16-Van Driessche Ward (Zaffelare)

    22-Bauwens Tijs (Lokeren)

    24-Van Broeck Gino (Temse)

    27-De Cleen Wim (Kruibeke)

    28-Mannens Steven (Stekene)

     

    Catg.B – 56 km – 29 deelnemers

    1-PETER VERHOFSTADT (Berlare)

    2-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    3-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    4-Verbeken Kurt

    5-De Vlieger Sven (Lochristi)

    6-De Maere Peter (Eksaarde)

    7-Vagenende Frank op 2min

    8-Luyssen Geoffrey

    9-De Weirdt Gino op >2min

    10-Oliebos Koen

    14-Rabout Rudi (Erembodegem)

    16-De Roeck Stefan (St.Niklaas)

    17-Calle Alain (Mariakerke)

    20-De Maesschalck Johan (Lokeren)

    22-De Roos Marnix (Moerbeke)

    25-Van Bosbeke Peter (St.Niklaas)

    Spurt Zaffelare 10-5-2015.jpg
    Aankomst peletonspurt te Zaffelare van de Catg.B en C met Kenny Janssens voor
    Gino De Weirdt en Mick Bath.

     

    Catg.C – 56 km – 16 deelnemers

    1-MARC GOOSSENS (Mariakerke)

    2-De Lannoy Didier

    3-Kenny Janssens (Melsele) Peletonspurt B & C samen op >2min

    4-Bath Mick GB

    5-Braeckman Geert (Kalken)

    6-Harms Ko

    7-Vermassen Gerrit

    8-Couckuyt Marc (Nevele)

    9-Cneut Marino

    10-Van Damme Filip

    13-Van Camp Freddy (Stekene)

    16-Smet Geert (St.Niklaas)

    B en C reden samen de wedstrijd.


    Catg.D – 50,4 km – 15 deelnemers

    1-Martin Durant (Wevelgem)
    2-Tas Helmuth

    3-Heye Hilair

    4-Standaert Robert

    5-Camphijn Yvan

    6-Claeys Jean-Pierre

    7-Baudonck Tony

    8-Maldrie Robert

    9-Coppers François (Lokeren)

    10-Wauters Denis

    11-Ten Hartog Patrick (Sinaai)

     

    Dames – 50,4 km – 3 deelnemers

    1-Kirstie James (Aalst)

    2-De Wever Ann

    3-Ten Hartog Sarah (Sinaai)

     

    Catg.E – 50,4 km – 13 deelnemers

    +65 jaar

    1-Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2-Vyvey Julien

    3-De Roos Willy (Vrasene)

    4-Lockefeir Marinus

    5-Depraetere Remi

    6-Vandersteen Erik

    7-Orford David

    8-Vanlancker Robert

    9-Elegheer Patrick

     

    +70 jaar
    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Lauwers Marnix

    3-Brouwers François

    4-Devreese José

     

    Toeristen – 56 km – 13 deelnemers

    1-Brecht Declercq (Heurne)

    2-Van Der Aa Niels

    3-Van Hautekerke Glenn (Bazel)

    4-D'Hondt Niels (Belsele)

    5-Maes Dimitri

    6-De Wit Niels

    7-De Jaeger Jimmy

    8-Maes Nico

    9-Beurms Tim

    10-De Plucker Stephan (Belsele)

    12-De Craene Dieter (Moerbeke)

    11-05-2015 om 10:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG FLÈCHE ARDENNAIS 2015

    Fleche Ardainnaise.jpg
    Zondag 10/05/2015 FLÈCHE ARDENNAIS – Topcompetitie U23 - 178 km - 04h31min

    Aantal deelnemers:

    1 VLIEGEN Loïc BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 BILLE Gaetan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 OOMEN Sam NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    4 VAN GESTEL Dries LOTTO SOUDAL op 4”

    5 DE PLUS Laurens LOTTO SOUDAL op 14”

    6 VAUBOURZEIX Thomas FRA VERANCLASSIC – EKOI op 46”

    7 CLAEYS Dimitri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 GERTS Floris NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    9 PETERS Alex GBR SEG RACING op 51”

    10 MAAS Jan NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM op 53”

    16 GOOSSENS Kenny CIBEL op 1’10”

    17 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    21 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    42 DE JONGHE Kevin CIBEL op 6’28”

    61 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM op 6’54”

    63 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL op 7’04”

    66 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM op 7’18”

    11-05-2015 om 10:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 10/05/2015
    ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 43,07 km/h

    Aantal deelnemers: 83

    1 BAIN Nick NZL PRORACE CT

    2 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    3 VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    4 DEMEYER Niels CT RUWOMAT - VERMEEREN

    5 ROSSEEL Ricky CT 2020

    6 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 BOUTTÉ Jordy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    10 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    60 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    10/05/2015 BOUTERSEM (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 41,37 km/h

    Aantal deelnemers: 98

    1 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 HEYMANS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM

    3 WILLEMS Tom SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 GEYSEN Kurt VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    6 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    8 TOELEN Alex WSC HAND IN HAND BAAL

    9 BROEKMANS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    10 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

     

    10/05/2015 SCHOTEN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km - 43,79 km/h

    Aantal deelnemers: 76

    1 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    2 VERWAEST Kevin ASFRA RACING TEAM

    3 BRONKHORST Harm NED RESTORE CYCLING

    4 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    5 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 VAN DE MIEROOP Sam RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    7 BERTELS Leander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 THYS Nico RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 KUYPERS Kris RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    10 VANGOETHEM Sven ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    17 VAN STAEYEN Kevin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    21 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    29 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    39 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    40 DE BATIST Jef RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    41 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    50 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    10/05/2015 PITTEM (W) - U23 - 116,2 km - 40,67 km/h

    Aantal deelnemers: 50

    1 LETEN Wouter METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    2 MYNGHEER Daan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    4 D´HOORE Giorgio DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 VANMEENEN Jordy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    6 DEBUY Anthony ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    7 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 JOHNSTONE Taylor GBR CT TOMACC

    9 CLAEYS Stef CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 DHONT Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    11 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

     

    10/05/2015 DE AREND DER JUNIORS REKKEM (W) - Juniores Interclub – 120 km

    Aantal deelnemers:

    1 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    4 VASTMANS Dries ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VERHEYEN Nick DCM CYCLING TEAM

    6 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 GERITS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 VERVAEKE Aäron WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    14 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    37 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    46 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    58 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    69 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    91 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    10/05/2015 KERNIEL-BORGLOON (LB) - Juniores - 84 km - 39,03 km/h

    Aantal deelnemers: 55

    1 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    2 BERO Wallace VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 NEUVILLE Quentin SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    4 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 DANIELS Simon AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 HENDRICKX Koen LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 HERMANS Briek DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 DEVOS Han KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 DRENT Dylan NED W.C.L. BERGKLIMMERS

     

    10/05/2015 LAARNE - STEENTJESSTRAAT (O) - Juniores - 88 km - 41,04 km/h

    Aantal deelnemers: 86

    1 HOOVER Gavin USA ISOREX CYCLING TEAM

    2 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN HOOREBEKE Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    6 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    7 LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    8 MATTHEEUWS Tim KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 BRULEZ Miqele APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 DE ROOSE Gertjan APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    17 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    22 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    49 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    57 DE BEN Robin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    60 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

     

    10/05/2015 ZWIJNDRECHT (A) - Juniores - 85 km - 39,68 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 BROER Tristan NED UWTC DE VOLHARDING

    2 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 DE PROOST Dries DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VAN TENDELOO Lennert K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 KETELAARS Miguel NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 BOUTS Jens APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 LEMBRECHTS Toon WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    20 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    22 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    11-05-2015 om 10:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Gerben Van Houte 2015.jpg    Gerben PK 2015.JPG

       Gerben Van Houte


    Zondag 10/05/2015 ARENDONK (A) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap

    1° jaars - deelnemers: 42 – 60,5 km – 43,09 km/h

    1 BOMBOI Davide KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VERVLOESEM Xandres DCM CYCLING TEAM

    5 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 VAN GRIEKEN Jarne DCM CYCLING TEAM

    7 PATTYN Steven ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 MINJAUW Lucas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 SCHEERS Lander K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    27 COOLS Wannes W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    33 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.


    2° jaars - deelnemers: 68 - 71,5 km - 42,32 km/h

    1 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 CROMHEECKE Alexander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 WUYTS Siebe TEAM

    5 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VERHEYEN Maarten DCM CYCLING TEAM

    10 GEERTS Bjorn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    10/05/2015 BREDENE (W) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap

    1° jaars - deelnemers: 59 – 67 km – 38,42 km/h

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    3 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 COLLIE Lars PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    5 SAVER Kasper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 GROOTAERT Mathisse ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 FIEUW Staf CT SPIDER KING IEPER

    8 DESTATSBADER Thibo VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VANDENABEELE Henri VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING IEPER

     

    2° jaars - deelnemers: 65 – 73,7 km – 40,27 km/h

    1 CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DEJONGHE Arend CT SPIDER KING IEPER

    8 MEERSCHAERT Leonardo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VERSTRAETE Jens CT SPIDER KING IEPER

    10 DERYCKERE Ruben ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

     

    10/05/2015 DENDERHOUTEM (O) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap

    1° jaars - deelnemers: 67 – 60,57 km – 35,64 km/h

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    5 FORRET Robbe PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 VANDER POORTEN Matiz PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    7 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 VAN DER BEKEN Aaron WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    13 DE WAELE Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    31 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    44 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    45 DEDECKEL Matis PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    47 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    49 VAN DE VELDE Tristan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    59 VAN DE VELDE Dean PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    62 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    65 HEERWEGH Kjell VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    2° jaars - deelnemers: 76 – 67,3 km – 38,5 km/h

    1 GERBEN VAN HOUTE uit St.Gillis PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    4 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    5 PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    7 BASTIAEN Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 HELSEMANS Quinten KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 REYSERHOVE Seppe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    16 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    18 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    38 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    44 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    45 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    48 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    57 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    67 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    70 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    Aankomst Gerben Pk.jpg 

    10/05/2015 HOELEDEN (B) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 76 km - 37,7 km/h

    Aantal deelnemers: 83

    1 VAN WILDER Ilan WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 SCHEPENS Dylan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 DETIENNE Victor INDIVIDUEEL

    8 BAUTERS Arne LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

     

    10/05/2015 KOERSEL (LB) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 65 km - 38,47 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1 BONNEU Kamiel SPORT EN MOEDIG GENK

    2 THONNON Bas SPORT EN MOEDIG GENK

    3 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 DANIELS Lars KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VANHEES Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BROUWERS Arno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 JACOBS Owen SPORT EN MOEDIG GENK

    11-05-2015 om 10:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG 2°RIT VAN DE TTC RONDE 2015 TE BEVEREN

    Banner TTC Ronde 2015.jpg
    Wim Meir.jpg
    Donderdag 07/05/2015 – BEVEREN – RIT 2 TTC RONDE 2015
    Aantal deelnemers: 121

    1-Wim Meir

    2-Robbe De Meyer

    3-Kurt Van Den Plas

    4-Dave Mertens

    5-Wim Bas

    6-Jelle Andries

    7-Etienne Claus

    8-Pieter Rottiers

    9-Eddy Vermeiren

    10-Dennis Mijnsbergen

    11-Glenn Van Hautekerke 12-Erwin Van Poucke 13-Kris Smet 14-Benjamin De Baere 15-Guido Spanoghe 16-Dimitri Nijs 17-Bart Vermeiren 18-Kenny Wullaert 19-David Kevelaers 20-Dimitri Maes 21-Jeroen Belis 22-Daan Terclavers 23-Kevin D'hoe 24-Olivier De Smet 25-Pieter Beck 26-Angelo Vandecasteele 27-Tim Cap 28-Joris Van Sas 29-Daan Vermeulen 30-Tom De Bock 31-Evert Heirbaut 32-Johan De Bruyn 33-Kenny Spileers 34-Claudio Rizzo 35-Mario Bolssens 36-Gunther Hanssen 37-Arne Heirbaut 38-Jurgen Van Havere 39-Lieven De Breucker 40-Stefaan Leenaerts 41-Daniël Van Goethem 42-Sam Van der Aa 43-Wim Van Craenenbroeck 44-Tom Van Raemdonck 45-Bjorn Geysels 46-Bing Van Canegem 47-Patrick Van de Walle 48-Dave Van Ceulen 49-David Dumortier 50-Sven Van Wauwe 51-Sammy Cappaert 52-Filip Van Raemdonck 53-Bjorn De Vrieze 54-Wannes Haegeman 55-Kenneth De Nef 56-Pierre Tahon 57-Cedric Koppen 58-Bart De Ridder 59-Guido Pruimboom 60-Philippe Van Laethem 61-Eddy Van Bogaert 62-Bjorn Berek 63-Luc De Muynck 64-Ben De Lille 65-Marnix De Roos 66-Tijs Hermans 67-Tommy Van Osselaer 68-Jean Paul Baeyens 69-Dennis Jongeneelen 70-Benny Eloot 71-Bram Kesteleyn 72-Freddy Van Camp 73-Niels Van der Aa 74-Marc Meuleman 75-Nick Felix 76-Mathias D'Hooghe 77-Patrick De Beule 78-Kristof Descheemaeker 79-Dirk Bryssinckx 80-Vincent Michel 81-Dieter De Craene 82-Tim De Bock 83-Sven Vingerhoets 84-Peter Dierks 85-Filip Van Steirteghem 86-Thomas Pauwels 87-Filip Van Goethem 88-Kurt Van Raemdonck 89-Robby Van Raemdonck 90-Serge Meyvis 91-Guy Bogaert 92-Kurt Thoen 93-Peter Van Goethem 94-Kevin Velghe 95-Christof De Bruyne 96-Stephan De Plucker 97-Jeffrey Van Mieghem 98-Maarten Van Mieghem 99-Ken Sorber 100-Franky De Fijn 101-Ramazan Burgu 102-Simon Desmet 103-Manno Duym 104-Tom Van Osselaer 105-Bart Thoen 106-Kristof Beké 107-Maarten Delforche 108-Vincent Van Hooste 109-Stijn Wauters 110-Dave Renders 111-Tim De Doncker 112-Wim De Cleen 113-Sven Sarens 114-Tom De Bock 115-Philip Van Havenbergh 116-Erwin de Bock 117-Davy Nielandt 118-Werner Van de Zande 119-Yannick Schiltz 120-Patrick Van der Vekens 121-Yves De Rubbel

    PS Patrick Van Der Vekens uit St.Niklaas is zwaar ten val gekomen op de rechter schouder en zij. Het verdict was een breuk van de rechter schouder, ribbenrooster zwaar gekeusd, schaafwonden en zware kneuzingen van de rechter bil, dij en elleboog. Vrijdag 08/05 werd Patrick 2 x geopereerd aan de schouder !!!

     

    Bij deze wensen we Patrick een zeer spoedig herstel toe en hopen hem later dit seizoen terug op onze wekelijkse Poldertrainingen te zien !!!

    11-05-2015 om 10:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/05/2015

    Banner LWU.jpg
    Zondag 10/05/2015 SINT-MARIA-AALTER - LWU


    Categorie A

    1. Kim Devroye (DV)

    2. Ward Leyn

    3. Arno De Wispelaere

    4. Spencer Tack

    5. Wouter De Fauw

    6. Kobe Nachtergaele

    7. Laurens Cavey (DV)

    8. Nicholas Braet

    9. Vincent Vanhoutteghem

    10. Kevin Lowagie


    Categorie B

    1. Peter De Smet (DV)

    2. Pedro Michels

    3. Gert Fauck

    4. Vincent Evers

    5. Jan De Bruycker

    6. Steven Grymonpré

    7. Filip Swinnen

    8. Dominiek Porte (DV)

    9. Filip De Wannemaeker

    10. Harold Borrezee (DV)


    Categorie C

    1. Philip Lampaert

    2. Annick Devulder (DV)

    3. Luc Van Clapdorp (St.Niklaas)

    4. Rudy Bertier

    5. Jan Decock

    6. Marnix Strubbe

    7. Marnic De Waele

    8. Robert De Clercq (DV)

    9. Gentil Van Nieuwenhuyse (DV)

    10. Francky Verschueren

    Categorie D

    1. Freddy Vlerick

    2. Tony Reniers

    3. Marc Versluys

    4. Roland Coupillie

    5. Didier Ramet (Fra)

    6. Rony De Vos

    7. Rudy Bloemmen

    8. Jozef De Naeghel

    9. Patrick Watteny

    10. Patrick Van Den Broeke


    Categorie E

    1. Florent De Leersnyder

    2. José Demeyere

    3. Hedwig De Buysser

    4. Alain Messager

    5. Eric De Wilde

    11-05-2015 om 10:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/05/2015

    VWV 2015.jpg
    Zondag 10/05 MORKHOVEN


    Cat.A - 93,6 km

    1.Gert Delcroix

    2.Steven Nijs

    3.Sam Van Nuffelen

    4.Tom De Feyter

    5.Baas Harmen

    6.Jonathan Van Elst

    7.Vital Pauwels

    8.Jens Fret

    9.Rob De Ceulaer

    10.Senna Verbiest

     

    Cat.B - 93,6 km

    1.Wim Van Uffel

    2.Heve Van Rompay

    3.Koen Theys

    4.Tom Wouters

    5.Ronald Van Elsen

    6.Yves Boenders

    7.Gerry Meuris

    8.Stijn Rombouts

    9.Jef Van Olmen

    10.Bart Vanden Wyngaerd

     

    Cat.C - 67,6 km

    1.Vital Pauwels

    2.Patrick Bogaerts

    3.Kris Witvrouwen

    4.Peter Aerts

    5.Guido Vermeiren

    6.Hans Van Bael

    7.Ivan Verschueren

    8.Ronny Follon

    9.Marc Nimmen

    10.Robby Tuyls

     

    Cat.D - 67,6 km

    1.Guido Verhaegen

    2.Freddy Vangenechten

    3.Luc Van Roy

    4.Fhilippe Wauters

    5.Patrick Verdonck

    6.Wim Van Looy

    7.Daniel Van Der Mieren

    8.Eddy Vaes

    9.Bruno Brabants

    10.Eddy Van Loy

     

    Cat.E - 67,6 km

    1.Sus Auwers

    2.Ellen Van Loy

    3.Andre Volkaerts

    4.Walter Thienpont

    11-05-2015 om 09:48 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006