.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 03/05/2015
    WIJER NIEUWERKERKEN (LB) - Juniores - 88 km - 39,07 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 MCNULTY Brandon USA

    2 EAST Evan USA

    3 THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    5 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 REYNOLDS Ethan USA

    7 VERHOEVEN Robbe DCM CYCLING TEAM

    8 CANNINGS Cory NZL COUNTIES MANUKUA CYCLING

    9 BORGERS Gilles SPORT EN MOEDIG GENK

    10 COSTA Adrien USA

     

    03/05/2015 ZERKEGEM (W) - Juniores - 88 km - 39,06 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING IEPER

    2 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 THERAIN Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VERHULST Wouter VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 OSTYN Arthur CT SPIDER KING IEPER

    7 DEBUYSERE Wannes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 SOETAERT Henrik ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 CROMBEZ Jonas KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10 GOOSSENS Stijn CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    03/05/2015 BILZEN (LB) - Juniores - 78 km - 36,58 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 GERITS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    5 VERDONK Brent SPORT EN MOEDIG GENK

    6 DOPS Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 LOBET Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 HOUBBEN Adrien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 GALINSKI Anthony SPORT EN MOEDIG GENK

    10 GERINCKX Joni DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    03/05/2015 TEMSE (O) - Juniores - 85 km - 40,63 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    2 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    3 GOOSSENS Anko WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 RIES Michel LUX UC DIPPACH

    5 DE PROOST Dries
    DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 HEIDERSCHEID Colin LUX UC DIPPACH

    8 LEMBRECHTS Toon WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 OLIESLAGERS Bob NED TWC PIJNENBURG

    10 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    12 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    13 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    26 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    31 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    32 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    36 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    44 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    54 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    62 SMET Cédric PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    63 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

     

    03/05/2015 TORHOUT (W) - Nieuwelingen - 67,5 km - 37,83 km/h

    Aantal deelnemers: 69

    1 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 DESCHUYTTER Casper WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    3 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 GROOTAERT Mathisse ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 NOPPE Matthias VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 LEWIS Matthew GBR WOLVERHAMPTON

    10 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    61 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    03/05/2015 KORTESSEM (LB) - Nieuwelingen - 66 km - 40,44 km/h

    Aantal deelnemers: 89

    1 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    5 GEERTS Bjorn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN GRIEKEN Jarne DCM CYCLING TEAM

    7 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENK

    9 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    03/05/2015 BALEGEM (O) - Nieuwelingen - 64 km - 33,1 km/h

    Aantal deelnemers: 78

    1 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    6 WAEYTENS Robin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 WALRAED Jesper ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9 BASTIAEN Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    12 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    44 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    47 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    03/05/2015 LADY´S DAY SINAAI (O) - Dames Jeugd - 57 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 15 – 33,73 km/h

    1 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 ROMBOUTS Tine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 RUSH Isla GBR WYNDYMILLA

    5 THEUNIS Tatjana JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 UYTTENHOVE Aiko INDIVIDUEEL

    7 KONIJN Ella Rose NED HOORNSE REN EN TOURCLUB

    8 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 ANTHONISSEN Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 DHONT Glacia ISOREX CYCLING TEAM

    14 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN


    Dames Juniores - deelnemers: 19

    1 ZEGERS Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    3 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 MINET Cloé SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    6 VERLINDEN Jessica VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM

    7 CORYN Louise WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    8 DEFOUR Lara KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 KANTI Dorottya HUN WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 DIRKS Marisa FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    03-05-2015 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag
    03/05/2015 PETEGEM (DEINZE) (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 22 - 20 km

    1 TORNEY Artuur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 GEURS Renzo C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 VAN RENTERGHEM Siebe VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 DELAERE Noah FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    9 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 BROSENS Kyano VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 31 - 26 km

    1 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    3 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    4 D´HONDT Dante KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 DEMUYNCK Victor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    29 SONNEVILLE Fabio VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 1 - 20 km

    1 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 3 - 26 km

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    03-05-2015 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/05/2015

    Banner LWU.jpg
    Zaterdag 02/05/2015 STADEN - LWU
    Categorie A
    1.Arno De Wispelaere

    2.Davy Dury

    3.Dominique Feys (DV)

    4.Kenny Maenhout

    5.Mattijs Holvoet

    6.Tom Decaesstecker (DV)

    7.Roy Neyt (DV)

    8.Kristof Sennesael (DV)

    9.Nico Lefever

    10.Nicholas Braet

    Categorie B
    1.Pedro Michels

    2.Steven Grymonpré

    3.Vincent Evers

    4.Frederik Dedeyne

    5.Lesley De Brauwer

    6.Frederik Robberechts

    7.Patrick Vaeyens (DV)

    8.Dominiek Porte (DV)

    9.Tim Van Steenwinkel

    10.Jan De Bruycker

     

    Categorie C
    1.Patrick Raes

    2.Luc Van Clapdorp (St.Niklaas)

    3.Hans Christiaens

    4.Marnic De Waele

    4.Antony Serryn (DV)

    6. Danny Carrette

    7.Mario De Smeytere (DV)

    8.Dominiek Volcke (DV)

    9.Thierry Van Eeckhautte (DV)

    10.Jan Decock

    11.Frank Suys (Bornem)

    Categorie D
    1.Roland Coupillie

    2.Ruddy Stockman

    3.Didier Ramet (Fra)

    4.Marc Versluys

    5.Freddy Vlerick

    6.Patrick Watteny

    7.Danny Depreitere

    8.Luc Vanbiervliet

    9.Herman Van Den Borre

    03-05-2015 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE & DAMES JUNIORES & DAMES NIEUWELINGEN TE HAMME VAN ZATERDAG 02/05/2015

    FOTO'S DAMES ELITE & DAMES JUNIORES & DAMES NIEUWELINGEN TE HAMME VAN ZATERDAG 02/05/2015     


    Zaterdag 02/05/2015 HAMME (O) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - 94,7 km - 38,44 km/h

    Aantal deelnemers: 60

    1 DE BAAT Kim NED LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    2 CHRISTMAS Dani GBR ISOREX CYCLING TEAM

    3 BECKERS Isabelle LOTTO-SOUDAL LADIES

    4 VANDENBULCKE Jesse LOTTO-SOUDAL LADIES

    5 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    6 SLINGERLAND Minke NED WV DE JONGE RENNER

    7 DEBBOUDT Sylvia KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS

    9 DE KORT Noortje NED WV DE JONGE RENNER

    10 THOMAS Claire GBR ISOREX CYCLING TEAM

    16 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    41 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    44 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    47 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    2-5-2015- hamme 403.JPG 
    Podium Dames met winnares Kim De Baat, Dani Christmas en Isabelle Beckers.
    2-5-2015- hamme 405.JPG
    2-5-2015- hamme 424.JPG
               Provinciaal Kampioen bij de Dames Elite met Dani Christmas.
                                            
    2-5-2015- hamme 360.JPG
    Aankomst van winnares Kim De Baat voor Dani Christmas en Isabelle Beckers.
    2-5-2015- hamme 210.JPG
    2-5-2015- hamme 211.JPG
    2-5-2015- hamme 193.JPG
    2-5-2015- hamme 156.JPG
    2-5-2015- hamme 153.JPG
    2-5-2015- hamme 144.JPG
    2-5-2015- hamme 105.JPG  2-5-2015- hamme 109.JPG
    2-5-2015- hamme 121.JPG  2-5-2015- hamme 116.JPG
                                                                                                                         Nancy Wittock uit St.Niklaas.
    2-5-2015- hamme 136.JPG
                        Start van de Dames Elite te Hamme met 60 deelnemers.

    02/05/2015 HAMME (O) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap - 55,2 km

    Aantal deelnemers:

    Dames Juniores - deelnemers: 24 - 55 km- 36,09 km/h

    1 LIZE STRUYF uit Stekene PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 HELLEMONS Daimy NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 GOEMAES Lieze ISOREX CYCLING TEAM

    4 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W

    6 MARIËN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    7 JONGERIEUS Claudia NED BALEN BC

    8 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    9 VAN BELLINGHEN Emilie ISOREX CYCLING TEAM

    10 DE POTTER France ISOREX CYCLING TEAM

    11 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 ROTTIERS Maureen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VERHELST Melissa PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2-5-2015- hamme 073.JPG 2-5-2015- hamme 087.JPG
     Winnares bij de Dames Juniores Lize Struyf.            Provinciaal Kampioen bij de Dames Juniores Lize Struyf uit Stekene.

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 24 - 55 km - 35,2 km/h

    1 LOTTE ROTMAN uit Kontich PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUBDN

    4 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    5 VAN HAAFTEN Kristie NED WV H F SCHILDERS VOLENDAM

    6 DHONT Glacia ISOREX CYCLING TEAM

    7 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 LOUCHAERT Justine VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VRANKEN Chayenne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    16 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    2-5-2015- hamme 077.JPG
    Podium Dames Nieuwelingen met winnares Lotte Rotman, Luca De Langhe en
    Ines Malfait.
    2-5-2015- hamme 097.JPG
            Provinciaal kampioen bij de Dames Nieuwelingen Luca De Langhe.
    2-5-2015- hamme 066.JPG
     Start van de Dames Juniores en Dames Nieuwelingen te Hamme met 48 deelnemers.



                                        

    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    03-05-2015 om 09:25 geschreven door kenny


    02-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LIZE STRUYF met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Juniores en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 9°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Lize Struyf.jpg  Lotte Rotman KOP 2015.jpg

           Lize Struyf                 Lotte Rotman


    Zaterdag 02/05/2015 KORTRIJK - ROLLEGEM (W) - Elite zc/U23 - Provinciaal Kampioenschap - 139,1 km - 42,67 km/h

    Aantal deelnemers: 108

    1 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    2 DECOUTTERE Jonas VIND! CYCLING PROJECT

    3 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    4 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    5 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 CLAEYS Kevin COLBA SUPERANO HAM

    9 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    10 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    52 NYS Mattias WC GEMEENTEBEL.NIEUWKERKEN-WAAS


    02/05/2015 HAMME (O) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - 94,7 km - 38,44 km/h

    Aantal deelnemers: 60

    1 DE BAAT Kim NED LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    2 CHRISTMAS Dani GBR ISOREX CYCLING TEAM

    3 BECKERS Isabelle LOTTO-SOUDAL LADIES

    4 VANDENBULCKE Jesse LOTTO-SOUDAL LADIES

    5 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    6 SLINGERLAND Minke NED WV DE JONGE RENNER

    7 DEBBOUDT Sylvia KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS

    9 DE KORT Noortje NED WV DE JONGE RENNER

    10 THOMAS Claire GBR ISOREX CYCLING TEAM

    16 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    41 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    44 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    47 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    02/05/2015 SINT-NIKLAAS (O) - Juniores - 87 km - 41,3 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 WELTEN Bram NED TWC PIJNENBURG

    2 BOK Willem NED TWC PIJNENBURG

    3 MOOK Marco NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BRAYAN-LUND Thomas DEN YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 KETELAARS Xavier NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    8 STRAVERS Jarri NED GRC VAN ARCKEL

    9 SERNEELS Dieter DCM CYCLING TEAM

    10 DE CLERCQ Yente NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    13 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    22 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 HUYGE Midas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 DE LOOSE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    40 SYMOENS Bradley PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    42 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    02/05/2015 ZWEVEGEM KAPPAERT (W) - Juniores - 84 km - 37,2 km/h

    Aantal deelnemers: 32

    1 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 OSTYN Arthur CT SPIDER KING IEPER

    3 BIEBUYCK Aurélien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 VAN HERPE Florent U19 CYCLING ACADEMY

    5 DUPONT Thibaut ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 BAILLIEVIER Kilian KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 HUYGHE Gilles ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 DE JONGHE Jules CT SPIDER KING IEPER

    9 DEJONGHE Roeland KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 LESCOUHIER Bert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    02/05/2015 DEINZE-VINKT (O) - Juniores - km - 96 km - 39,17 km/h

    Aantal deelnemers: 55

    1 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 BLONDEEL Bjorn C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 RYCKAERT Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    6 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 CORNETTE Ewout C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    10 DEVENIJNS Sander ISOREX CYCLING TEAM

    22 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    02/05/2015 HAMME (O) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap - 55,2 km

    Aantal deelnemers:

    Dames Juniores - deelnemers: 24 - 55 km- 36,09 km/h

    1 LIZE STRUYF uit Stekene PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 HELLEMONS Daimy NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 GOEMAES Lieze ISOREX CYCLING TEAM

    4 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W

    6 MARIËN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    7 JONGERIEUS Claudia NED BALEN BC

    8 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    9 VAN BELLINGHEN Emilie ISOREX CYCLING TEAM

    10 DE POTTER France ISOREX CYCLING TEAM

    11 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 ROTTIERS Maureen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VERHELST Melissa PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 24 - 55 km - 35,2 km/h

    1 LOTTE ROTMAN uit Kontich PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUBDN

    4 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    5 VAN HAAFTEN Kristie NED WV H F SCHILDERS VOLENDAM

    6 DHONT Glacia ISOREX CYCLING TEAM

    7 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 LOUCHAERT Justine VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VRANKEN Chayenne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    16 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    02-05-2015 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Eddy Van Bogaert 1.jpg 

    Eddy Van Bogaert

    Zaterdag 02/05/2015 – SINAAI – Toeristen - 43,5 km

    Aantal deelnemers: 40

    1-EDDY VAN BOGAERT (Belsele)

    2-Van Raemdonck Tom

    3-Smet Kris

    4-Boon Stefan

    5-Van Steirteghem Filip

    6-De Gronckel Kurt

    7-Thoen Bart

    8-Van Poucke Erwin

    9-Van Raemdonck Kurt

    10-De Bock Jurgen-

    11-Van Goethem Chri 12-De Roos Marnix 13-De Craene Dieter 14-De Cleen Wim 15-De Schoesitter Steven 16-Van Hoyweghen Sven 17-Wauters Denis 18-Vincke Ivan 19-Heirbaut Evert 20-Van Osselaer Tommy 21-Dierks Peter 22-De Plucker Stephan 23-Vermeire Thomas 24-Gerlo Tom 25-Van Raemdonck Robby 26-Smet Geert 27-Van Der Vekens Patrick 28-Thoen Gert 29-Daneel Wannes 30-Thoen Chris 31-Maes Dimitri 32-Meuleman Marc 33-Van Goethem Filip 34-De Beule Patrick 35-De Fijn Franky 36-Bolssens Mario 37-De Beule Sam 38-Van Goethem Peter 39-Volckeryck Gerrit 40-Van Camp Freddy

     



    Proficiat aan GUNTER COLMAN met zijn Zege bij de Inwoners !!!


    Zaterdag 02/05/2015 – SINAAI – Inwoners - 29 km

    Aantal deelnemers: 29

    1-GUNTER COLMAN (Belsele)

    2-Van Den Bossche Wim

    3-Van Pottelberg Eric

    4-Vangoethem Chris

    5-Giovanni De Fré

    6-De Block Hans

    7-Annaert Danny

    8-Vermeulen Gerry

    9-Verlee Didier

    10-Van Belleghem Benjy

    11-Aerssens Kevin 12-Piessens Marc 13-Ten Hartog Patrick 14-Piessens Bart 15-Zaman Rudi 16-Ott Philip 17-Ten Hartog Sarah 18-Meul Camiel 19-Moens Patrick 20-Blendeman Eddy 21-Smet Lieselot 22-Annaert Andy 23-Van Goethem Danny 24-De Wilde Tom 25-De Plucker Stephan 26-Piessens Henk 27-Vermeiren Gert 28-Criel Jo 29-Verstraeten Pascal

    02-05-2015 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B en de Titel van Europees Kampioen !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.C en de Titel van Europees Kampioen !!!

    Lieven Van De Perre.jpg   Franky Van Oyen 2015.jpg

     Lieven Van De Perre           Franky Van Oyen

    Vrijdag 1 mei 2015 - DESTELDONK (9042) - OPEN EUROPEES KAMPIOENSCHAP

     

    Catg.A – 95 deelnemers – 78 km

    1-Cop Jurgen (Kalmthout)

    2-Demeter Renaat (Lochristi)

    3-Gryson Kristof

    4-Vercauteren Tim (Belsele)

    5-Bultynck Isaak

    6-Sterck Gunter (Stekene)

    7-Buysse Lennert

    8-Meul Robby (Belsele)

    9-Laureys Simon (Lokeren)

    10-Schoonacker Jehudi

    13-Cap Bryon (Rupelmonde)

    15-Verbeke Stijn (Belsele)

    24-Bolsens Kris (Kruibeke)

    25-Van Kerchove Jonathan (St.Pauwels)

    30-De Bock Yoni (Moerbeke)

    35-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)

    38-Peeters Danny (Temse)

    43-Van Broeck Gino (Temse)

    48-Van Overloop Christophe (Dendermonde)

    57-Maes Jef (Zwijndrecht)

    61-Mannens Steven (Stekene)

    64-Van Raemdonck Maarten (Vrasene)

    66-Van de Casteele Michaël (Steendorp)

    67-Van Damme Danny (St.Niklaas)

     

    Catg.B – 64 deelnemers - 62,4 km

    1-LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2-Landuyt Steven op 10"

    3-Van Clapdorp Luc (St.Niklaas)

    4-De Weirdt Gino

    5-Demaertelaere Dennis

    6-David Stefaan

    7-Blancke Johan

    8-De Vlieger Sven (Lochristi)

    9-De Maere Peter (Eksaarde)

    10-Goossens Alex (Vrasene)

    11-Neels Peter (Kruibeke)

    13-Verhofstadt Peter (Berlare)

    20-Rombaut Wim (Stekene)

    23-Rabout Rudi (Erembodegem)

    27-Van Laere Koen (Beveren)

    30-Calle Alain (Mariakerke)

    37-Van Drom Giovanni (Bazel)

    44-Bultynck Geert (Beveren)

    47-De Maesschalck Johan (Lokeren)

    50-De Roeck Stefan (St.Niklaas)

    52-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    Desteldonk 1.jpg
    Europees Kampioen Lieven Van De Perre, Steven Landuyt en Luc Van Clapdorp.
     

    Catg.C – 35 deelnemers - 62,4 km

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Geert Van Speybroeck (Nevele)

    3-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4-Ruud Havermans op >2min

    5-Ko Harms

    6-Leuntjens Kurt op 2'15"

    7-Lammens Mario

    8-Gommers Frank

    9-Casteels Frank

    10-Claus Etienne (Waasmunster)

    11-Braeckman Geert (Kalken)

    13-Suys Frank (Bornem)

    16-Janssens Kenny (Melsele)

    22-Couckuyt Marc (Nevele)

    23-Van Honsté Kris (Hoboken)

    26-Cosijn Ronny (Destelbergen)

    27-Meyvis Serge (Burcht)

    Desteldonk 4.jpg
    Europees Kampioen Franky Van Oyen, Geert Van Speybroeck en Dirk Mathys.
     

    Catg.D – 24 deelnemers - 52 km

    1-De Vos Rony (Beernem)

    2-Lap Hans

    3-Tas Helmuth

    4-De Naeghel Jozef

    5-De Bakker Ludo

    6-Vanopstal Eddy

    7-Dom André

    8-Steeman Juan

    9-Verzele Noël

    10-Heye Hilair

    14-Coppers François (Lokeren)

    Desteldonk 3.jpg
                 Europees Kampioen Rony De Vos, Hans Lap en Helmuth Tas.
     

    Dames – 2 deelnemers - 52 km

    1-Schraver Rozan (Noordgauwe-Nl)

    2-Van Kerckvoorde Vanessa

     

    Catg.E – 18 deelnemers – 52 km

    +65 jaar

    1- Boulard Roland (Drongen)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Beelaert Roger (Rupelmonde)

    4-Van Imschoot Roland

    5-Thyssen Leo

    6-De Wilde Eric (Lochristi)

    7-Van Loon Adri

    8-Vergult Jos

    9-Lockefeir Marinus

    10-Orford David

    Desteldonk 2.jpg
    Europees Kampioen Roland Boulard, Patrick Van Renterghem en Roger Beelaert.
     

    +70 jaar

    1- Mercken Mathieu (Genk)

    2-Tolhoek Ko

    3-Robijns Robert

    4-Devreese José

    5-Brouwers François

    6-Ryalls Peter

    7-Michiels Harry

    8-De Roos Willy (Vrasene)

     

    Toeristen – 42 deelnemers - 62,4 km

    1-Declercq Brecht (Heurne)

    2-Bauters Pieter

    3-Victor Kurt

    4-McLaughlin Tim

    5-De Rubbel Yves

    6-Van Bever Nico

    7-Valckx Didier

    8-Hooreweghe Peter

    9-Panis Tom

    10-Buyl Glenn

    11-Maes Dimitri (Waasmunster)

    14-D'Hondt Niels (Belsele)

    16-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    24-De Bock Jurgen (Dendermonde)

    25-Degroote Francesco (Gent)

    31-Van Hille Glenn (St.Niklaas)

    02-05-2015 om 18:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/05/2015

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    Vrijdag 01/05/2015 – HARCHIES – Elite z.c./U23 – 115,2 km – 44,194 km/h – 02h36’24”

    Aantal deelnemers: 68

    1 CAMMAERTS EDWIG VERANCLASSIC - EKOI

    2 DEWORTELAER SERGE VERANCLASSIC - EKOI

    3 JULES JUSTIN FRA VERANCLASSIC - EKOI

    4 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE ATOM 6 TOPS - ANTIEK CT op 01’02”

    5 DESMECHT DAVID VERANCLASSIC - EKOI

    6 STENUIT ROBIN VERANCLASSIC - EKOI op 01’13”

    7 DE ROOZE NIELS VERANCLASSIC EKOI

    8 BURTON JÉRÉMY DOUCHY-THALASSA CT OOSTENDE

    9 PINEDA HENDRIK CAN DEVINCI

    10 DE FAUW KEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    24 SMET GUY CIBEL

    40 PENNE STIJN WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT op 03’22”

    02-05-2015 om 17:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MERCHTEM VAN VRIJDAG 01/05/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MERCHTEM VAN VRIJDAG 01/05/2015     


    Vrijdag 01/05/2015 MERCHTEM (B) - Elite z.c./U23 - 116 km - 44,52 km/h

    Aantal deelnemers: 142

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek CIBEL

    2 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    4 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    5 DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    6 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    7 WEECKERS Timmy WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 SCOTT Jacob GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 VERHOEVEN Kenneth WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    18 VAN STAEYEN Kevin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    21 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    25 VAN GOETHEM Robin VAN EYCK SPORT

    27 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    40 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    41 BAEYENS Dennis WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    45 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    57 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    72 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    77 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    80 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    84 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    89 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    91 VAN REETH Ken TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    92 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    93 COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    95 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    99 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    101 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    103 DE BATIST Jef RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    104 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    108 VANDERMEERSCH Lawrence ARROW CYCLING TEAM

    109 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    1-5-2015-merchyem 901.JPG 
                                  Winnaar te Merchtem Glenn Rotty.
    1-5-2015-merchyem 897.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Glenn Rotty.
    1-5-2015-merchyem 889.JPG
                      Winnaar Glenn Rotty en Dries De Bondt die 2de werd..
                                            
    1-5-2015-merchyem 823.JPG
                   Aankomst van winnaar Glenn Rotty voor Dries De Bondt.
    1-5-2015-merchyem 827.JPG
                              Aankomst van de Floris Smeyers die 3de werd.
    1-5-2015-merchyem 828.JPG
    De spurt voor de 4de plaats met Michiel Broes voor Jasper Dult en Glenn Debruyne.
    1-5-2015-merchyem 435.JPG
                                          De kopgroep van 14 renners.
    1-5-2015-merchyem 836.JPG
       De spurt van het grote peleton voor de 17de plaats met Gianni Quintelier.
    1-5-2015-merchyem 510.JPG
    1-5-2015-merchyem 590.JPG
    1-5-2015-merchyem 638.JPG
                                   Kristof Wielfaert en Kristof Dhollander.
    1-5-2015-merchyem 405.JPG
    1-5-2015-merchyem 793.JPG
    1-5-2015-merchyem 686.JPG
                                            Vooraan Kristoff Heyns.
    1-5-2015-merchyem 311.JPG
    1-5-2015-merchyem 310.JPG
                                         Vooraan Thomas Ongena.
    1-5-2015-merchyem 306.JPG
    1-5-2015-merchyem 285.JPG
                                     Fabio Sinoy groet onze fotograaf Rita.
    1-5-2015-merchyem 075.JPG
    1-5-2015-merchyem 070.JPG
              Start van de Elite z.c. & Beloften te Merchtem met 142 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    02-05-2015 om 17:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Glenn Rotty 2015.jpg 

            Glenn Rotty

    Vrijdag 01/05/2015 MEIGEM (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 42,21 km/h

    Aantal deelnemers: 97

    1 WYTINCK Gianni CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 VAN DER HAEGHEN Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    3 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC-EKOI

    4 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    5 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    8 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 YECHEZKEL Aviv ISR ISRAEL NATIONAL TEAM

    15 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    22 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

     

    01/05/2015 MERCHTEM (B) - Elite z.c./U23 - 116 km - 44,52 km/h

    Aantal deelnemers: 142

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek CIBEL

    2 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    4 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    5 DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    6 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    7 WEECKERS Timmy WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 SCOTT Jacob GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 VERHOEVEN Kenneth WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    18 VAN STAEYEN Kevin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    21 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    25 VAN GOETHEM Robin VAN EYCK SPORT

    27 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    40 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    41 BAEYENS Dennis WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    45 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    57 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    72 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    77 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    80 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    84 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    89 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    91 VAN REETH Ken TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    92 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    93 COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    95 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    99 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    101 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    103 DE BATIST Jef RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    104 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    108 VANDERMEERSCH Lawrence ARROW CYCLING TEAM

    109 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

     

    01/05/2015 KORTESSEM (LB) - Elite z.c./U23 - 114 km - 44,77 km/h

    Aantal deelnemers: 128

    1 LONCIN Gilles EFC-ETIXX

    2 FINDERS Dirk GER VERANCLASSIC

    3 DELFOSSE Florent COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    4 HUYGEN Tijs K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 VAB BAKEL Robby NED

    9 BOGAERTS Stijn PROFEL - UNITED C.T.

    10 WILLEMEN Kristof WSC HAND IN HAND BAAL

    47 RELAES Jacob EFC-ETIXX

     

    01/05/2015 HOBOKEN (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s

    Deelnemers: 13 - 19´45"

    1 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 GEYSELS Geoffrey V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 VAN DEN PLAS Jelle TEAM VAN DER VURST - HIKO

    4 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    5 OERLEMANS Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

     

    Deelnemers: 13 - 18´32"

    1 JANSEGERS Jeffrey W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 VAN DE MIEROOP Sam RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    3 VERBEKE Benny WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 OERLEMANS Pieter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    5 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

     

    Deelnemers: 13 - 23´15"

    1 WILLEMS Pieter CT 2020

    2 COOLS Brent WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VERDIJCK Niels V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 VAN AKEN Matthias CT 2020

    5 KLOECK Dario KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

     

    01/05/2015 BOORTMEERBEEK (B) - Dames Elite - 88 km - 37,45 km/h

    Aantal deelnemers: 51

    1 VEKEMANS Anisha LOTTO-SOUDAL LADIES

    2 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    3 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 MEYVISCH Molly LOTTO-SOUDAL LADIES

    5 DERGENT Eveline WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 BECKERS Isabelle LOTTO-SOUDAL LADIES

    7 GINS Tara WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    9 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 HAATZ Gina GER RRC GUNHTER KOLN

    28 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    38 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    01/05/2015 HOBOKEN (A) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 118 km - 41,69 km/h

    Aantal deelnemers: 86

    1 ZHUMAKAN Alisher KAZ TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    2 MUIS Jesse NED WV BARRHOPOORT

    3 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    4 GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK

    5 OLIESLAGERS Bob NED TWC PIJNENBURG

    6 SCHOL Bram VZW DE DEMERSPURTERS

    7 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 MULHOLLAND Declan IRL DCM CYCLING TEAM

    10 DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    16 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    01/05/2015 GULLEGEM (W) - Juniores - 93,5 km - 39,76 km/h

    Aantal deelnemers: 57

    1 HOOVER Gavin USA ISOREX CYCLING TEAM

    2 VAN ´T WESTEINDE Robin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 LEFEFER Valentin KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 WYDOOGHE Jaron AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 PIRARD Maxim APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 HUYS Laurens ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 HOUPLINE Edwar VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VERVAEKE Aäron WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    30 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    02-05-2015 om 17:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 01/05/2015
    NINOVE (O) - Juniores - 60 km - 41,74 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    2 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 DE WILDE Jonathan K.V.C. DEINZE VZW

    4 VAN IMPE Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 HAELTERMAN Glen BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    6 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    7 DE MAN Jarne KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN DEN NEST Jeffrey KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    26 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    34 COLMAN Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    01/05/2015 ZONNEBEKE (W) - Juniores - 91 km - 40,61 km/h

    Aantal deelnemers: 66

    1 DE JONGHE Jules CT SPIDER KING IEPER

    2 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 FARRAZIJN Daan VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 DEROO Lennart VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    7 BEUSELINCK Briek CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 TREVE Giovanni CT SPIDER KING IEPER

    9 MOREELS Louis NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    10 VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

     

    01/05/2015 BOORTMEERBEEK (B) - Dames Jeugd - 52 km

    Nieuwelingen - deelnemers: 17 - 52 km - 35,33 km/h

    1 VAN HAAFTEN Kristie NED WV H F SCHILDERS VOLENDAM

    2 JONGENELEN Joëlla NED WV BREDA

    3 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 FEYTENS Ellen INDIVIDUEEL

    5 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING

    8 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    9 THEUNIS Tatjana JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 MOENS Lotte DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.


    Dames Juniores - deelnemers: 15 – 52 km - 35,33 km/h

    1 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 VAN GINNEKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM

    3 KANTI Dorottya HUN WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 HEY Sabine NED WV BREDA

    5 DEFOUR Lara KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VERHOYE Chenice KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 DE JONGHE Maxime NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 VAN BELLINGHEN Emilie ISOREX CYCLING TEAM

    9 JONGERIEUS Claudia NED BALEN BC

    10 DIRKS Marisa FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

     

    01/05/2015 BERLARE (O) - Nieuwelingen - 66,22 km - 37,79 km/h

    Aantal deelnemers: 43

    1 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    2 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    4 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    5 VAN WILDER Ilan WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    9 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CTN

    15 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17 DE WAELE Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    01/05/2015 LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 68,25 km - 38,11 km/h

    Aantal deelnemers: 28

    1 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    3 DESTATSBADER Thibo VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 DOCHY Thibaut ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 ROELENS Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 FOLENS Brent ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 TREMERIE Jensy WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 CAPPELLE Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    01/05/2015 NEERWINDEN (B) - Nieuwelingen - 67 km - 37,54 km/h

    Aantal deelnemers: 40

    1 GEERTS Bjorn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 SCHREIBER Felix LUX VV TOOLTIME PREIZENDAUR

    3 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 CONTER Ken LUX LC TETANGE

    5 DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 STEMPER Rick LUX VC SCHENGEN

    7 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENK

    9 VAN UDEN Mika NED HAND IN HAND BAAL

    10 DE MESMAEKER Tibo WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    01/05/2015 NINOVE (O) - Nieuwelingen - 39 km - 33,24 km/h

    Aantal deelnemers: 21

    1 KESTENS Donovan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 BRYNAERT Andreas KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 LINTHOUDT Arne KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 KUYL Sietze DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 DE SMEDT Lennert KTC-CYCLING TEAM

    8 GRANT Mark CAN K.V.C. DEINZE VZW

    9 VAN ROY Yannick ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 VAGENENDE Liam KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    02-05-2015 om 09:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/05/2015
    VWV 2015.jpg
    Zaterdag 2/05 PUTTE (2580)


    Cat A - 90 km

    1.Sander Van Dingenen

    2.Joran Michielsen

    3.Sam Van Nuffelen

    4.Gert Delcroix

    5.Ken De Feyter

    6.Jonathan Van Elst

    7.Sam Leys

    8.Fret Jens

    9.Yves De Wilde

    10.Sander Van Gulck

     

    Cat B - 90 km

    1.Pieter Wijckmans

    2.Jef Pashuyse

    3.David Van Hove

    4.Christophe Adams

    5.Davy Paeshuyse

    6.Stijn Rombouts

    7.Koen Thys

    8.Christof Wijckmans

    9.Gerry Meuris

    10.Fhilippe Van Opstal

     

    Cat C - 72 km

    1.Patrick Bogaerts

    2.Peter Van Wijgarden

    3.Koen Heremans

    4.Vital Pauwels

    5.Peter Aerts

    6.Ivan Verschueren

    7.Jan Van der Auwera

    8.David Rens

    9.Dirk Verbinnen

    10.Serge Compere

     

    Cat D - 72 km

    1.Hans Wuyts

    2.Marc Vekemans

    3.Jan Cortoos

    4.Patrick Verdonck

    5.Eddy Vaes

    6.Luc Van Roy

    7.Wim Van Looy

    8.Harry Maes

    9.Daniel Van Der Mieren

    10.Bruno Brabants

     

    Cat E - 72 km

    1.Sus Auwers

    2.Andre Volkaerts

    02-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    01-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 01/05/2015
    RAMSEL-HERSELT (A) - Nieuwelingen - 70 km - 40,71 kmh

    Aantal deelnemers: 72

    1 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 SCHOORS Lowie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 BROOS Alain NED

    4 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 DE SMEDT Yanni WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 SCHEERS Lander K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 STERCKX Domien VZW DE DEMERSPURTERS

    10 VERHEYEN Maarten DCM CYCLING TEAM
     

    01/05/2015 VELDEGEM (W) - Nieuwelingen - 54 km - 37,05 km/h

    Aantal deelnemers: 34

    1 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 HUYBREGTS Jesse NED YOUNG CYCLING TEAM

    3 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DOOM Jordi ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VANDAMME Yorben CYCLING TEAM RENOFFICE

    6 GAUSSIN Anthony YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 DECLERCK Jules CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 HELSEMANS Quinten KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 NOWÉ Simon ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

     

    01/05/2015 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - Nieuwelingen - 67,5 km - 35,19 km/h

    Aantal deelnemers: 34

    1 VAN ROY Arne WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 RAMSDAM Arnor KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    5 VAN MULDERS Brent ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 VERHECKEN Gilan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 BASTIAEN Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 PRIEELS Robbe KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 VAN DEN HAUTE Bram KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    01-05-2015 om 21:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 3°Seizoenszege en Titel van Belgisch Kampioen Tijdrijden bij de Dames Juniores !!!

    Lenny Druyts KOP 2015.jpg 

        Lenny Druyts


    01/05/2015 BK TIJDRIJDEN JEUGD (LB) - U23

    Aantal deelnemers:

    1 POLS Ruben LOTTO SOUDAL

    2 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 DE GENDT Aime EFC-ETIXX

    4 SEYE Guillaume VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 BOSMANS Tom VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    7 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    8 VANREYTEN Joachim LOTTO SOUDAL

    9 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    01/05/2015 BK TIJDRIJDEN JEUGD (LB) - Juniores

    Aantal deelnemers:

    1 PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES

    4 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    28 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

     

    01/05/2015 BK TIJDRIJDEN JEUGD (LB) - Nieuwelingen

    Nieuwelingen 1e jaars
    1 WERNIMONT Nicolas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VERVLOESEM Xandres DCM CYCLING TEAM

    3 DANIELS Lars KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 WALRAED Jesper ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 DECUYPERE Nathan VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    8 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 GROOTAERT Mathisse ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen 2e jaars
    1 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    3 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 DE PELSMAEKER Sam ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    18 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    01/05/2015 BK TIJDRIJDEN JEUGD (LB) - Dames Jeugd - Juniores

    Aantal deelnemers:

    1 LENNY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN

    2 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    3 VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 ZEGERS Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 PALM Eva Maria TOPSPORT VLAANDEREN

    7 MINET Cloé SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    8 ROES Maxime KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    10 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

     

    01/05/2015 BK TIJDRIJDEN JEUGD (LB) - Dames Jeugd - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers:

    1 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    5 VRANKEN Chayenne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 ROMBOUTS Tine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 VERMET Saryn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    01-05-2015 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    01/05/2015
    DRONGEN (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 40 - 20 km

    1 HARTEEL Jelle ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 LAMBRECHT Michiel VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VERSTAPPEN Dries HAGELAND CYCLING TEAM

    5 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 BROSENS Kyano VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 DALVING Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 36 - 26 km

    1 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VERRIEST Noah KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 DESAL Clément CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 GALLE Marlo CT SPIDER KING IEPER

    7 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 LEFEBRE Jonas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 2 – 20 km

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HALS Mirthe WK NOORD-WEST-BRABANT

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 4 - 26 km

    1 VERBESTEL Jitse KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    3 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    14 jaar - deelnemers: 57 - 36 km

    1 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VERMEULEN Robban WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    5 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 PAUWELS Käi PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 5 - 36 km

    1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    2 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 WINDELS Lindsay CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 GOVAERT Jana HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    01/05/2015 Limburg - BK Tijdrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    1 VANGHELUWE Warre VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 SQUIRE Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 VAN DYCK Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 CORTJENS Ryan VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    6 SCHARRE Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 WAEYAERT Arno LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    01-05-2015 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/05/2015
    VWV 2015.jpg
    Vrijdag 1/05 TESTELT (3272)


    Cat A - 85,4 km

    1.Mattias Van Rooy

    2.Pieter Diels

    3.Gert Delcroix

    4.Ward Rombouts

    5.Rob De Ceulaer

    6.Tom De Feyter

    7.Yves De Wilde

    8.Joeri Van Hove

    9.Bjorn Jacqmijn

    10.Jordy Baus

     

    Cat B - 85,4 km

    1.Wim Van Uffel

    2.Joris Verheyden

    3.Tom Haest

    4.Christof Wijckmans

    5.Nico Budo

    6.Wim De Vries

    7.David Van Pelt

    8.Jef Pashuyse

    9.Pieter Wijckmans

    10.Christohpe Veulemans

     

    Cat C - 67,1 km

    1.Koen Heremans

    2.Vital Pauwels

    3.Patrick Bogaerts

    4.Luc Keim

    5.Patrick De Boel

    6.Serge Compere

    7.Peter Aerts

    8.Ivan Verschueren

    9.Tom Van De Poel

    10.Luc Peeters

     

    Cat D - 67,1 km

    1.Patrick Verdonck

    2.Hans Wuyts

    3.Daniel Van Der mieren

    4.Luc Van Roy

    5.Marc Vekemans

    6.Bruno Brabants

    7.Eddy Van Loy

    8.Dirk Peigneur

    9.Benny Van Gansen

    10.Guido Verhaegen

     

    Cat E - 67,1 km

    1.Sus Auwers

    2.Walter Thiepont

    01-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    30-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG EN FOTO'S VAN DE 1°RIT VAN DE TTC RONDE 2015 TE MEERDONK

    Banner TTC Ronde 2015.jpg
    Proficiat aan ANGELO VANDECASTEELE met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

      Angelo Vandecasteele 1.jpg  30-4-2015-meerdonk 240.JPG

    Angelo Vandecasteele

     

    Donderdag 30/04/2015 – MEERDONK – TTC Ronde 2015 – Rit 1

    Aantal deelnemers: 88

    1-ANGELO VANDECASTEELE (Zele)

    2-Wim Meir

    3-Wim Bas

    4-Jelle Andries

    5-Dennis Mijnsbergen

    6-Rudi Geeraerts

    7-Pieter Rottiers

    8-Dave Mertens

    9-Michiel Van der sande

    10-Bram Kesteleyn

    11-Kris Smet 12-Tom Van Osselaer 13-Wim Vanderveken 14-Kevin D'hoe 15-Freddy Van Camp 16-Dimitri Maes 17-Philippe Perriëns 18-Kurt Van den Plas 19-Maarten De Croock 20-Kurt Van Raemdonck 21-Wouter Dupont 22-Tom Van Raemdonck 23-Mario Bolssens 24-Kenny Wullaert 25-Dominiek Porte 26-Guido Ademboom 27-Tom De Bock 28-Stefaan Leenaerts 29-Erwin Van Poecke 30-Evert Heirbaut 31-Glenn Van Hautekerke 32-Kurt Heymans 33-Werner Geudens 34-Filip Van Steirtegem 35-Lieven de Breucker 36-Claudio Rizzo 37-Guido Spanoghe 38-David Dumortier 39-Vincent Michel 40-Kenneth De Nef 41-Niels D'Hondt 42-Robby Van Raemdonck 43-Tim De Bock 44-Tijs Hermans 45-Ramazan Burgu 46-Matthias Beyens 47-Koen Hollevoet 48-Dave Van Ceulen 49-Wim Van Craenenbroeck 50-Tommy Van Osselaer 51-Bjorn Berek 52-Pierre Tahon 53-Marnix De Roos 54-Sven Vingerhoets 55-Gino Smet 56-Werner Van de Zande 57-Filip Van Goethem 58-Van Havermaet 59-Dirk Bryssinck 60-Bjorn Geysels 61-Eddy Van Bogaert 62-Hans Vergauwen 63-Pieter Beck 64-Andy Landtsheer 65-Jurgen De Bock 66-Kenny Spileers 67-Jean Paul Baeyens 68-Patrick De Beule 69-Peter Van Goethem 70-Dimitri Nijs 71-Mario Roegiest 72-Filip Van Raemdonck 73-Stephan de Plucker 74-Kevin Mariman 75-Tim De Doncker 76-Guy Bogaerts 77-Hosea Pieters 78-Gunther Hanssen 79-Ken Sorber 80-Davy De Taeye 81-Tom De Leenheer 82-Vincent Van Damme 83-Daan Terclavers 84-Sam Van Mele 85-Domien Baert
    30-4-2015-meerdonk 219.JPG
    30-4-2015-meerdonk 022.JPG
    30-4-2015-meerdonk 103.JPG
    30-4-2015-meerdonk 066.JPG
    30-4-2015-meerdonk 048.JPG
    30-4-2015-meerdonk 027.JPG
    30-4-2015-meerdonk 025.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    30-04-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 30/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 30/04/2015 KORTENAKEN-STOK (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,06 km/h
    Aantal deelnemers: 121
    1 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 DE KORT Bram NED WV DE JONGE RENNER

    6 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    7 VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T.

    9 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    10 WYNANTS Nick PROFEL - UNITED C.T.

    30-04-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    29-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE HERNE VAN WOENSDAG 29/04/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE HERNE VAN WOENSDAG 29/04/2015     


    Woensdag 29/04/2015 HERNE (B) - Elite z.c./U23 - 119 km - 42,32 km/h
    Aantal deelnemers: 145

    1 STENUIT Robin VERANCLASSIC-EKOI

    2 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    3 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    4 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    5 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    6 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    7 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    8 DULT Laurens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 DIEPENDAELE Timmy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    29 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    34 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    46 ONGENA Thomas CIBEL

    64 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    75 SMET Gert DCR CYCLING TEAM

    87 MELS Fabrice TEAM 3M

    91 NAESEN Lawrence CIBEL

    108 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    110 GOUDKET Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    112 GOOSSENS Kenny CIBEL

    29-4-2015- herne 857.JPG 
                       Winnaar te Herne Robin Stenuit met de bloemen.
    29-4-2015- herne 848.JPG
                          Een woordje uitleg van winnaar Robin Stenuit.
    29-4-2015- herne 874.JPG
                                            Winnaar Robin Stenuit en de kus.
    29-4-2015- herne 875.JPG
                                           De winnaar met zijn familie.         
    29-4-2015- herne 878.JPG
                            Kevin Callebaut uit Zottegem werd knap 2de.                               
    29-4-2015- herne 762.JPG
    Aankomst van winnaar Robin Stenuit voor Kevin Callebaut en Niels Van Dorsselaer.
    29-4-2015- herne 507.JPG
    De goede ontsnapping waar later in de wedstrijd nog een groepje kon aansluiten.
    29-4-2015- herne 700.JPG
    29-4-2015- herne 553.JPG
    29-4-2015- herne 525.JPG
                                              Op kop Kenny Goossens.
    29-4-2015- herne 434.JPG
                                                Vooraan Kevin Callebaut.
    29-4-2015- herne 406.JPG
                          Met de gele helm Timmy De Boes uit Steendorp.
    29-4-2015- herne 326.JPG
    29-4-2015- herne 304.JPG
    29-4-2015- herne 263.JPG
    29-4-2015- herne 222.JPG
    29-4-2015- herne 104.JPG
                               Links vooraan Jarno Van Guyse uit Stekene.
    29-4-2015- herne 066.JPG
    29-4-2015- herne 057.JPG
                Start van de Elite z.c. & Beloften te Herne met 145 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    29-04-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 29/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 29/04/2015 HERNE (B) - Elite z.c./U23 - 119 km - 42,32 km/h
    Aantal deelnemers: 145

    1 STENUIT Robin VERANCLASSIC-EKOI

    2 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    3 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    4 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    5 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    6 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    7 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    8 DULT Laurens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 DIEPENDAELE Timmy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    29 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    34 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    46 ONGENA Thomas CIBEL

    64 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    75 SMET Gert DCR CYCLING TEAM

    87 MELS Fabrice TEAM 3M

    91 NAESEN Lawrence CIBEL

    108 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    110 GOUDKET Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    112 GOOSSENS Kenny CIBEL

    29-04-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    28-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 27/04/2015

    waod_3.jpg
    Maandag 27 April 2015 - SINT JANSTEEN - CAT.OPEN - 80 km

    Aantal deelnemers: 74

    1-Dante de Ruysscher (Oostburg-Nl)
    2-Bultynck Isaak

    3-Cocquyt Patrick (Wachtebeke)

    4-Nachtegael Danny

    5-De Weirdt Gino

    6-Deykers Niky

    7-Weemaes Franky (Melsele)

    8-de Bruyn Jimmy

    9-Sterck Gunter (Stekene)

    10-Cop Jurgen

    11-van Wijgerden Peter

    12-Havermans Ruud

    13-Primo Gino (Gent)

    14-Beens Sebastiaan

    15-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    16-Boogaard Ferdinand

    17-Stroosnijder Michel

    18-Rombaut Wim (Stekene)

    19-Jansen Tom

    20-De Vlieger Sven (Lochristi)

    21-Van Gansen Sam

    22-Foudraine Marcel

    23-Van Bunder Michel

    24-Van Hoey Sven

    25-Vasseur Remy

    26-Hoogstrate Dick

    27-Reynis Jean-Paul

    28-Bobelijn Patrick

    29-Van Rijckeghem Steven
    27-4-2015-st janssteen 383.JPG  27-4-2015-st janssteen 398.JPG
        Winnaar Dante de Ruysscher uit Oostburg.                                De winnaar met de bloemen en de oorkonde.
    27-4-2015-st janssteen 393.JPG
    Podium te Sint Jansteen met winnaar Dante de Ruysscher, Isaak Bultynck en
    Patrick Cocquyt.
    27-4-2015-st janssteen 365.JPG
                               Aankomst van winnaar Dante de Ruysscher.
    27-4-2015-st janssteen 322.JPG
                         Solo op weg naar de overwinning te Sint Jansteen.
    27-4-2015-st janssteen 371.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Isaak Bultynick voor Patrick Cocquyt, Danny Nachtegael,
    Gino De Weirdt, Niky Deykers, Franky Weemaes, Jimmy de Bruyn en Gunter Sterck.
    27-4-2015-st janssteen 187.JPG
    De koplopers met o.a. Dante de Ruysscher, Patrick Cocquyt en Gunter Sterck.
    27-4-2015-st janssteen 120.JPG
    27-4-2015-st janssteen 111.JPG
                                In 2de positie Gunter Sterck uit Stekene.
    27-4-2015-st janssteen 066.JPG
    27-4-2015-st janssteen 045.JPG
                                        Op kop Gino Primo uit Gent.
    27-4-2015-st janssteen 040.JPG
              Op kop Michael Van De Casteele en in zijn wiel Steven Goossens.
    27-4-2015-st janssteen 037.JPG
    27-4-2015-st janssteen 022.JPG
    Start van de Open Categorie WAOD koers te St.Jansteen in Nederland met 74 deelnemers.



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg




    28-04-2015 om 09:34 geschreven door kenny


    27-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 30/04/2015 - RIT 1 - TTC RONDE 2015 TE MEERDONK
    TTC 1.jpg
    Bron: TTC Bestuur


    27-04-2015 om 20:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/04/2015

    Proficiat aan SYBREN VAN HOUTE met zijn Zege bij de Aspiranten 14 jaar !!!

    Sybren Van Houte.jpg 

     Sybren Van Houte

     

    Zaterdag 25/04/2015 – KOEWACHT - Uitslag Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijden

     

    Resultaat van Jeugd Cat. 1
    1-Brent Jongenelen-STEENBERGEN
    2-Mathis Apers-MOERBEKE

    3-Teun Paaimans-KAPELLE

    4-Amy de Bruijn-BERGEN OP ZOOM

    5-Liz Toonen-BOXMEER

    6-Nienke de Jong-SCHIJF

    7-Lotte van Merriënboer-WERNHOUT


    Resultaat van Jeugd Cat. 2

    1-Renzo Moretti-MIDDELBURG

    2-Phillip van den Kieboom-BERGEN OP ZOOM

    3-Luca van der Veken-ST JAN STEEN

    4-Sven Van Merriënboer-WERNHOUT

    5-Estee Goossens-BELGIE

     

    Resultaat van Jeugd Cat. 3

    1-Axel Roks-SINT WILLEBRORD

    2-Olav Noorloos-KAATSHEUVEL

    3-Ryan de Bruijn-BERGEN OP ZOOM

    4-Firn Arens-KRUININGEN

    5-Jaan Sterck-STEKENE

    6-Sanne Lazeroms-BOSSCHENHOOFD

    7-Rosita Reijnhout-WOLPHAARTSDIJK

    8-Mitchell Krayenbrink-HANSWEERT

    9-Isabel Arensman-DEIL

    10-Dewy van Gijsel-AXEL

    11-Lian Brodeaux-CLINGE

    12-Mees de Vos-HEINKENSZAND

     

    Resultaat van Jeugd Cat. 4

    1-Casper Noorloos-KAATSHEUVEL

    2-Maureen Arens-KRUININGEN

    3-Pepijn van der Straaten-BUDEL

    4-Noël Rokven-HULST

    5-Pierre van den Kieboom-BERGEN OP ZOOM

    6-Robbe van Poucke-BELGIE

    7-Tycho van Gijsel-AXEL

    8-Wout Lulofs-BERGEN OP ZOOM

    9-Evi Jongenelen-STEENBERGEN

     

    Resultaat van Jeugd Cat. 5

    1-Nina Spapen-RIJEN

    2-Roan Konings-OUDENBOSCH

    3-Sophie Tierolf-SCHELLEBELLE

    4-Joren de Gruijter-BREDA

    5-Wannes van Poucke-BELGIE

    6-Lisanne de Munnik-KAPELLE

    7-Casper Vos-HEINKENSZAND

    8-Twan Schrier-KRABBENDIJKE

    9-Koen van den Belt-OSSENDRECHT

    10-Brent Broosus-HUYBERGEN

    11-Timo van Aalst-HOOGERHEIDE

    12-Marius Goossens-STEKENE

    14-Quinten Dalving-BELGIE


    Resultaat van Jeugd Cat. 6

    1-Mathijs de Kok-STEENBERGEN

    2-Rowdy Reunis-HULST

    3-Jurgen Mesu-MIDDELBURG

    4-Robin van Oorschot-KLEIN-ZUNDERT

    5-Sven Pijnenburg-RAAMSDONKSVEER

    6-Thibeau Colman-BELGIE

    7-Sanne Jongenelen-STEENBERGEN NB

    8-Stan Huijbregts-BERGEN OP ZOOM

    9-Mariska Schoon-BEST

    10-Natan Cornelis-LOKEREN

    11-Flavio Moretti-MIDDELBURG

    12-Jarno Dhondt-EEDE

    13-Jerre Verschure-RAAMSDONKSVEER

    14-lennert heynderickx-HAMME

    15-Luuk Bierkens-STAMPERSGAT

    16-Lotte Akkermans-OSSENDRECHT

    17-Sacha de Nijs-HUIJBERGEN

    18-Freek Haest-ROOSENDAAL

    19-Roan de Wilde-BELGIE


    Resultaat van Jeugd Cat. 7

    1-SYBREN VAN HOUTE uit SINT-GILLES-WAAS

    2-Arjan Poleij-KRUININGEN

    3-Tristan van Hassel-WERNHOUT

    4-Hidde van Veenendaal-DONGEN

    5-Erben van Meer-NISPEN

    6-Melroy Krebbekx-STEENBERGEN

    7-Hidde Greijdanus-DISHOEK

    8-Tristan Timmermans-YERSEKE

    9-Yoeri Slokkers-OUD VOSSEMEER

    10-Jamie Prince-OUD VOSSEMEER

    11-Gianni Pavone-STEENBERGEN

    12-Wouter Hopmans-HOOGERHEIDE

    13-Thomas Vercauteren-BELGIE

    14-Stan van den Bergh-OUD-GASTEL

    15-Wouter de Cleen-KRUIBEKE

    Sybren 3.JPG Sybren 2.JPG

    Podium met winnaar Sybren Van Houte, Arjan Poleij en           Een woordje uitleg van winnaar Sybren Van Houte.
    Tristan van Hassel.
    Sybren 1.JPG
    Sybren startte Zaterdag bij de 14 jarige aspiranten in Koewacht, hij ging ten
    aanval in ronde 3 en soleerde 24 kilometer tot de finish. Meteen zijn 1ste Seizoenszege.

    27-04-2015 om 20:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KOEWACHT VAN ZONDAG 26/04/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KOEWACHT VAN ZONDAG 26/04/2015     


    Zondag 26/04/2015 – Wim Hendriks Trofee – KOEWACHT – 165 km – 03h55’23”

    Aantal deelnemers : 192

    1.MICHIEL DIELEMAN uit Hamme - Smart Photo Cycling Team

    2.Diependaele Timmy - Atom 6 Tops Antiek VZW op 16”

    3.Destatsbader Roy - Atom 6 Tops Antiek VZW op 28”

    4.de Leeuw David - DRC de Mol op 33”

    5.Vette Pieter - ZRTC Theo Middelkamp op 40”

    6 Dhollander, Kristof - Arrow Cycling Team op 44”

    7.Hofman Arjan - WV de IJsselstreek

    8.Sint Nicolaas Tristan - DRC de Mol op50”

    9.Bakker Björn - WV Woonexpo Kapenga

    10.Middelburg Twan - Westland Wil Vooruit

    117.Middelkamp Tom - Arrow Cycling Team op 1’02”


    Proficiat aan MICHIEL DIELEMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Michiel Dieleman.jpg
        Michiel Dieleman

    26-4-2015- wim hendriks 969.JPG
    Podium met winnaar Michiel Dieleman, Timmy Diependaele en Roy Destatsbader.
    26-4-2015- wim hendriks 962.JPG
    26-4-2015- wim hendriks 923.JPG
                               Winnaar Michiel Dieleman uit Hamme.                              
    26-4-2015- wim hendriks 852.JPG
                               Aankomst van winnaar Michiel Dieleman.
    26-4-2015- wim hendriks 849.JPG
                               Aankomst van winnaar Michiel Dieleman.
    26-4-2015- wim hendriks 781.JPG
                    Michiel Dieleman alleen op weg naar de zege te Koewacht.
    26-4-2015- wim hendriks 788.JPG
                                  Kristof Dhollander werd knap 6de.
    26-4-2015- wim hendriks 870.JPG                                       
    De spurt van het peloton voor de 7de plaats met Arjan Hofman voor Tristan Sint Nicolaas.
    26-4-2015- wim hendriks 433.JPG
         Michiel Dielaman trekt fors door en Kristof Dhollander moet laten gaan.
    26-4-2015- wim hendriks 350.JPG
    Michiel Dieleman, Roy Destatsbader, Timmy Diependaele en Kristof Dhollander
    kleuren de finale.
    26-4-2015- wim hendriks 444.JPG
    26-4-2015- wim hendriks 603.JPG
    26-4-2015- wim hendriks 718.JPG
    26-4-2015- wim hendriks 337.JPG
    26-4-2015- wim hendriks 290.JPG
    26-4-2015- wim hendriks 273.JPG
    26-4-2015- wim hendriks 176.JPG
    26-4-2015- wim hendriks 147.JPG
    26-4-2015- wim hendriks 142.JPG
    26-4-2015- wim hendriks 136.JPG
    26-4-2015- wim hendriks 131.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Koewacht met 192 deelnemers.

                                       




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    27-04-2015 om 19:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 26/04/2015 – LUIK-BASTENAKEN-LUIK – Men UCI – 253 km - 06h14'20"
    Aantal deelnemers:

    1-SPA-Alejandro Valverde-MOV

    2-FRA-Julian Alaphilippe-EQS

    3-SPA-Joaquim Rodríguez-KAT

    4-POR-Rui Costa-LAM

    5-TSJ-Roman Kreuziger-TCS

    6-FRA-Romain Bardet-ALM

    7-COL-Sergio Henao-SKY

    8-ITA-Domenico Pozzovivo-ALM

    9-DEN-Jakob Fuglsang-AST

    10-SPA-Daniel Moreno-KAT

    26/04/2015 GROTE PRIJS AFFLIGEM (B) - Interclub Elite z.c./U23 - 159 km

    Aantal deelnemers:

    1 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    3 VINGERLING Michael NED TEAM 3M

    4 JOGI Joonas EST ZANNATA CYCLING TEAM

    5 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    6 LENNERTZ Sam VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    7 VERMEER Tom NED PROFEL - UNITED C.T.

    8 BOSMANS Tom VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    11 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    12 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    37 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    44 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    45 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    55 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    77 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    87 VERRAES Benjamin CIBEL

    93 DE DECKER Bjorn CIBEL

    117 GOOSSENS Kenny CIBEL


    26/04/2015 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 44,71 km/h

    Aantal deelnemers: 78

    1 YSERBIJT Jesper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    3 VERSCHAEVE Lounes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 VANCRAEYNEST Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    6 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 DECOUTTERE Jonas VIND! CYCLING PROJECT

    8 VAN DE MAELE Dieter INDIVIDUEEL

    9 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 BALCAEN Manolito KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

     

    26/04/2015 VLISSEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 40,56 km/h

    Aantal deelnemers: 23

    1 VANDENBOGAERDE Jens AN POST - CHAINREACTION

    2 EECKHOUT Niko AN POST - CHAINREACTIONSPORT

    3 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    4 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    5 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    6 LEWIS Adam GBR CYCLING TEAM CT2020

    7 BOSMANS Arne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    9 DE SMAELS Cil DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

     

    26/04/2015 ZELZATE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 45,63 km/h

    Aantal deelnemers: 92

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    3 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 PIETERS Laurent VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    6 DIERICKX Matthias DMC- CYCLING TEAM

    7 MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8 DE WITTE Jan TEAM DIAVOLO

    9 ONGENA Thomas CIBEL

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    17 COPPENS Carrera CECEMELCYCLINGTEAM

    25 DE WEERDT Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    33 ONGENA Matthias CIBEL

    41 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    42 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    43 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

     

    26/04/2015 MOLENSTEDE (B) - Elite z.c./U23 - 118 km - 47,09 km/h

    Aantal deelnemers: 143

    1 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 BERCKMANS Jens PROFEL - UNITED C.T.

    3 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    4 COENEN Dennis VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 MOHS Erik GER SC LEIPZIG

    7 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    8 TOELEN Alex WSC HAND IN HAND BAAL

    9 LEYS Sam K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 HELMINEN Matti FIN ZANNATA CYCLING TEAM

    12 ROTTY Glenn CIBEL

    15 VAN STAEYEN Kevin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    27 VERCAMMEN Jeroen CECEMELCYCLINGTEAM

    34 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    57 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    26/04/2015 DWARS DOOR DE WESTHOEK BOEZINGE (W) - Women Elite UCI - 135,4 km

    Aantal deelnemers:

    1 DELZENNE Elise FRA VELOCIO - SRAM

    2 D`HOORE Jolien WIGGLE HONDA

    3 CROMWELL Tiffany AUS VELOCIO - SRAM

    4 WILD Kirsten NED HITEC PRODUCTS

    5 CECCHINI Elena ITA LOTTO SOUDAL LADIES

    6 CONFALONIERI Maria Giulia ITA ALE CIPOLLINI

    7 OLDS Shelley USA BIGLA PRO CYCLING TEAM

    8 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    9 GARNER Lucy GBR TEAM LIV-PLANTUR

    10 JOHANSSON Emma SWE ORICA - AIS

    16 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    67 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    95 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    101 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

     

    26/04/2015 E3 HARELBEKE (W) - Juniores - 105 km

    Aantal deelnemers:

    1 DUSAN Rajovic SRB ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 BOUWMAN Dylan NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 HOOVER Gavin USA ISOREX CYCLING TEAM

    5 JORGEENSEN Mathias DEN TEAM KEL BERG ROSKILDE

    6 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 EENKHOORN Pascal NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 MORTIER Julien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    13 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    23 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    38 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    42 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    45 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    56 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    57 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    26/04/2015 JESSEREN (LB) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers:

    27-04-2015 om 19:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/04/2015

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    Zondag 26/04/2015 - Namur - Interclub Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers: 154

    1 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 PETERS Tom NED PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    7 VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    10 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    48 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    79 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27-04-2015 om 19:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

     

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Florian.jpg

     Florian Vermeersch  

    Zondag 26/04/2015 KLUISBERGEN - ZULZEKE (O) - Juniores - 86,4 km - 36,75 km/h

    Aantal deelnemers: 63

    1 GOOSSENS Anko WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 BRAYAN-LUND Thomas DEN YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 DUPONT Thibaut ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    6 D´HEYGERE Gil APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP

    8 DEVENIJNS Sander ISOREX CYCLING TEAM

    9 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 KIRBY Laurence GBR CATFORD CC

    11 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    19 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    28 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    29 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    35 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
     

    26/04/2015 RETIE - SCHOONBROEK (A) - Juniores - 76 km - 39,98 km/h

    Aantal deelnemers: 40

    1 NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VAN DE WATER Pieter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VAN TILBORGH Brent DCM CYCLING TEAM

    5 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 STAPPERS Dries DCM CYCLING TEAM

    9 STOOPEN Manu DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 STEYNEN Reno W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    19 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    26/04/2015 TONGERLO (WESTERLO) (A) - Juniores - 90 km - 39,82 km/h

    Aantal deelnemers: 61

    1 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES

    2 ZHUMAKAN Alisher KAZ TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    3 BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

    5 VANDERMOSTEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 LEMBRECHTS Toon WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 REYNDERS Jens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 THEUNIS Bram SPORT EN MOEDIG GENK

    9 HOFFMAN Julius GER

    10 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    27 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    26/04/2015 ROESELARE (W) - Nieuwelingen - 40 km - 38,07 km/h

    Aantal deelnemers: 16

    1 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 MEERSCHAERT Leonardo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    4 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 PYRA Lorenzo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 BLIECK Yarno ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    26/04/2015 SINT-JORIS (BEERNEM) (W) - Nieuwelingen - 62,7 km - 36,77 km

    Aantal deelnemers: 37

    1 VRANKEN Vince KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 NOWÉ Simon ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 TORRIE Timothy GBR LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB

    5 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING IEPER

    6 DESCHUYTTER Casper WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    7 HELSEMANS Quinten KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 TRESHAM Jacob GBR CORLEY CYCLES

    10 LOEYS Jarne KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

     

    26/04/2015 KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 38,45 km/h

    Aantal deelnemers: 55

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT

    2 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 COCKAERT Kelvin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 SCHURMANN Jordan UC SERAING - VOO

    7 VAN OEVELEN Wanne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 BLOUWE Loius VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 JORIS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    36 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    45 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    53 VERCAUTEREN Anthony PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    26/04/2015 PETEGEM A/D SCHELDE (O) - Nieuwelingen - 67,2 km - 37,2 km/h

    Aantal deelnemers: 23

    1 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 WAEYTENS Robin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 VAN DEN HAUTE Bram KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 BRESSELEERS Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    7 VERHECKEN Gilan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    9 GROOTAERT Mathisse ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 DELAERE Jonas FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    27-04-2015 om 19:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan MARJON CLAUS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    Marjon Claus.jpg
          Marjon Claus

    Zondag 26/04/2015 BOEZINGE (W) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap - 49,5 km

    Provinciaal Kampioenschap Dames Jeugd Juniores - deelnemers: 16 - 55 km – 35 km/h
    1 VAN GINNEKEN Ilona NED
    ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 CLAUWAERT Chloé CT FORCE VZW

    4 DELANOTE Bonnie CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 VAN WAEYENBERGHE Brenda AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 CORYN Louise WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    8 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VERHOYE Chenice KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 MOREAU Marjolein ISOREX CYCLING TEAM

    Provinciaal Kampioenschap Dames Jeugd Nieuwelingen - deelnemers: 32 – 55 km – 34,96 km/h

    1 MARJON CLAUS uit PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN DER HULST Amber NED RESTORE CYCLING

    4 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 LOUCHAERT Justine VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    9 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 FEYTENS Ellen INDIVIDUEEL

    24 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    25 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    26/04/2015 DENDERHOUTEM (O) - Aspiranten
    12 jaar - deelnemers: 12 – 20,5 km

    1 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2 SCHEERLINCK Kièro KTC-CYCLING TEAM

    3 TORNEY Artuur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 VAN CAUWENBERGHE Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13 jaar - deelnemers: 35 – 26,65 km

    1 VAN ZANDE Devin KTC-CYCLING TEAM

    2 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM

    3 DE SCHUIFELEER Bram JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 D´HONDT Dante KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAMASP

    9 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    31 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 SERRON Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 4 – 26,65 km

    1 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    2 VERBESTEL Jitse KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 jaar - deelnemers: 48 – 34,85 km

    1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM

    4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BEKAERT Joost WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 1 – 34,85 km

    1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    27-04-2015 om 19:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/04/2015

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 26/04 KEERBERGEN

    Catg.A - 84,8 km

    1.Timmy Weeckers

    2.Kenneth Verhoeven

    3.Bjorn Coomans

    4.Pieter Molenberghs

    5.Mathias Van de Sanden

    6.Jens Van Bylen

    7.Matthias Van Rooy

    8.Maarten Van Der Sanden

    9.Tom Op De Beek

    10.Jens Fret

     

    Catg.B - 84,8 km

    1.Tom Haest

    2.Filip De Wyngaert

    3.Fhilippe Dela Montagne

    4.Stijn Van Maldeghem

    5.Joris Verheyden

    6.Kevin Perceval

    7.Raf Baems

    8.Svenn Cuppers

    9.Kris Jonkers

    10.Tom Feyaerts

     

    Catg.C - 63,6 km

    1.Koen Heremans

    2.Patrick Vermote

    3.Peter Aerts

    4.Gert De Proost

    5.Kurt Verbeken

    6.Ivan Verschueren

    7.Tom Van De Poel

    8.Wim Vanberghen

    9.Wim Everaerts

    10.Jan Peeters

     

    Catg.D - 63,6 km

    1.Patrick Verdonck

    2.Daniel Van Der Mieren

    3.Fhilippe Wauters

    4.Wim Van Looy

    5.Hugo Van Linden

    6.Marc Vekemans

    7.Eddy Vaes

    8.Matti De Baet

    9.Bruno Brabants

    10.Jan Maegh

    27-04-2015 om 19:25 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!