.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    26-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE VILVOORDE VAN ZATERDAG 25/04/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE VILVOORDE VAN ZATERDAG 25/04/2015     


    Zaterdag 25/04/2015 VILVOORDE (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,53 km/h

    Aantal deelnemers: 169

    1 HELMINEN Matti FIN ZANNATA CYCLING TEAM

    2 KAISE Julien COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    3 BISSAKER Edward AUS NORWOOD CC

    4 JUNGER Jan-niklas GER RSC RHEINBACH

    5 ELLIOTT William CAN TEAM NCCH

    6 GEERTS Jesse PROFEL - UNITED C.T.

    7 DECHESNE Julien ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    8 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    9 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN GESTEL Dries LOTTO SOUDAL

    14 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    39 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    56 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    79 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    94 VAN STAEYEN Kevin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    106 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    114 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    115 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    118 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    123 GOOSSENS Sam VAN EYCK SPORT

    133 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    25-4-2015-vilvoorde 902.JPG  25-4-2015-vilvoorde 909.JPG
                       Winnaar Matti Helminen.                        Podium met winnaat Matti Helminen, Julien Kaise en Edward Bissaker.
    25-4-2015-vilvoorde 911.JPG
                                         De winnaar met de supporters.
                                            
    25-4-2015-vilvoorde 803.JPG
                            Aankomst van de winnaar de Fin Matti Helminen.
    25-4-2015-vilvoorde 827.JPG
                                              De spurt van het peloton.
    25-4-2015-vilvoorde 320.JPG
                  De 10 koplopers die mochten strijden voor de overwinning.
    25-4-2015-vilvoorde 218.JPG
    25-4-2015-vilvoorde 222.JPG
    25-4-2015-vilvoorde 331.JPG
    25-4-2015-vilvoorde 513.JPG
    25-4-2015-vilvoorde 695.JPG
    25-4-2015-vilvoorde 214.JPG
    25-4-2015-vilvoorde 197.JPG
              In 2de stelling Cedric Van Lommel en op de 5 plaats Kristoff Heyns.
    25-4-2015-vilvoorde 141.JPG
    25-4-2015-vilvoorde 087.JPG
    25-4-2015-vilvoorde 065.JPG
              Start van de Elite z.c. & Beloften te Vilvoorde met 169 deelnemers.



                                        

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    26-04-2015 om 19:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 25/04/2015 MIDDDELKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 43,14 km/h

    Aantal deelnemers: 58

    1 VANDENBOGAERDE Jens AN POST - CHAINREACTION

    2 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3 VERDOOLAEGHE Bryan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 JOHNSTONE Taylor GBR CT TOMACC

    6 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    7 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    8 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 YSERBIJT Jesper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    26 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    25/04/2015 BRUGGE - DUDZELE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 41,76 km/h

    Aantal deelnemers: 91

    1 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 BAUER Martin GER RSV VENUSBERG

    3 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 WYTINCK Gianni CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    6 HAERINCK Steven KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    8 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    10 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    15 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    18 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    45 VANDERMEERSCH Lawrence ARROW CYCLING TEAM


    25/04/2015 VILVOORDE (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,53 km/h

    Aantal deelnemers: 169

    1 HELMINEN Matti FIN ZANNATA CYCLING TEAM

    2 KAISE Julien COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    3 BISSAKER Edward AUS NORWOOD CC

    4 JUNGER Jan-niklas GER RSC RHEINBACH

    5 ELLIOTT William CAN TEAM NCCH

    6 GEERTS Jesse PROFEL - UNITED C.T.

    7 DECHESNE Julien ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    8 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    9 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN GESTEL Dries LOTTO SOUDAL

    14 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    39 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    56 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    79 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    94 VAN STAEYEN Kevin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    106 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    114 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    115 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    118 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    123 GOOSSENS Sam VAN EYCK SPORT

    133 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE


    25/04/2015 TOLLEMBEEK (B) - Juniores - 95 km - 39,68 km/h

    Aantal deelnemers: 48

    1 VAN IMPE Gianni KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2 VAN LYSEBETH Mathias ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 POLSPOEL Jonas WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 THEUNIS Bram SPORT EN MOEDIG GENK

    7 BERO Wallace VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    9 VAN IMPE Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 INKELAAR Kevin NED YOUTH PROMOTION CT - AVIA

    19 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    22 LESCOUHIER Bert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    25/04/2015 VARSENARE (W) - Juniores - 85 km - 37,69 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 FARRAZIJN Daan VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    4 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 WYDOOGHE Jaron AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    8 MAHIEU Mathias WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VAN KEIRSBULCK Engelbert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 VANDECAVEYE Gianni WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    38 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    25/04/2015 BELLEGEM (W) - Juniores - 86 km - 36,62 km/h

    Aantal deelnemers: 19

    1 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 OSTYN Kenzy CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DENDIEVEL Cyril FRA ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 VANDROMME Alessandro APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 MARKEY Lucas CT SPIDER KING IEPER

    6 NOUWYNCK Louis CT SPIDER KING IEPER

    7 CALLENS Martijn VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 GRANT James CAN K.V.C. DEINZE VZW

    9 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 VERMEULEN Niels VZW TIELTSE RENNERSCLUB

     

    25/04/2015 ROTSELAAR (B) - Juniores - 96 km - 41,63 km/h

    Aantal deelnemers: 72

    1 DRENT Dylan NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    2 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    3 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 SCHOL Bram VZW DE DEMERSPURTERS

    7 MOYSON Jelle WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

    26-04-2015 om 19:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 25/04/2015 PEIZEGEM-MERCHTEM (B) - Nieuwelingen - 62 km - 35,63 km/h

    Aantal deelnemers: 44

    1 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 SCHEERS Lander K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 ECHELPOELS Stijn DCM CYCLING TEAM

    4 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 HENDRIKS Leco NED UWTC DE VOLHARDING

    7 VAN RIJSBERGEN Ties NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 VANDER POORTEN Matiz PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 LEIJTEN Dennis NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    10 MOYSON Rob WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    13 DE WAELE Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    40 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 VAN DE VELDE Dean PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    25/04/2015 AALBEKE (W) - Nieuwelingen - 65 km - 35,47 km/h

    Aantal deelnemers: 39

    1 VAN DEN BERG Marijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 WAEYTENS Robin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING IEPER

    9 BRAET Axel CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 VEKEMANS Emile W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    31 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    25/04/2015 SINT-JORIS-WEERT (OUD-HEVERLEE) (B) - Nieuwelingen - 66 km - 40,66 km/h

    Aantal deelnemers: 80

    1 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    2 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    3 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    4 VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 DELY Thibault TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    6 MANS Matjas ZANNATA CYCLING TEAM

    7 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 tem 46 GELIJK

    26-04-2015 om 19:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 8°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    Lotte Rotman KOP 2015.jpg 

         Lotte Rotman

     

    Zaterdag 25/04/2015 - BORLO (GINGELOM) (LB) Testtijdrit alle categorieën

    Dames Nieuwelingen
    1
    LOTTE ROTMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    4 VRANKEN Chayenne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 DELESTRAIT Camille ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 ROMBOUTS Tine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    13 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW


    Dames Juniores
    1
    DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 MARIËN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    3 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VERHOYE Chenice KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 RONSSE Ruth ISOREX CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen
    1
    BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 DE PELSMAEKER Sam ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 WERNIMONT Nicolas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 GADENNE Kevin KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    21 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Dames Elite
    1
    DUYCK Ann-Sophie TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 DAAMS Jessie LOTTO-SOUDAL LADIES

    3 ROZLAPA Dana LAT KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 DOM Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    5 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    6 VEKEMANS Anisha LOTTO-SOUDAL LADIES

    7 BELMANS Els AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 LEEMAN Mieke NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 VERHAEST Sara INDIVIDUEEL

     

    U23
    1
    POLS Ruben LOTTO SOUDAL

    2 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    4 VANREYTEN Joachim LOTTO SOUDAL

    5 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    6 BOSMANS Tom VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 SEYE Guillaume VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    9 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX


    Juniores
    1
    PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES

    5 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    15 VAN HAUWERMEIREN Michiel  VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26-04-2015 om 19:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/04/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.C !!!
      Van Speybroeck Geert 2015.jpg 

    Geert Van Speybroeck

    Zaterdag 25 april 2015 - RONSELE (ZOMERGEM)

    Catg.A – 72 km - 53 deelnemers

    1-Gianni Cooman (Oordegem)

    2-Bultynck Isaak

    3-De Wispelaere Arno

    4-Verbeke Stijn (Belsele)

    5-Sterck Gunter (Stekene)

    6-De Baets Kristof

    7-Declercq Stijn

    8-Verwee Nico

    9-Goossens Steven (Belsele)

    10-Trenson Jan

    37-Van Kerchove Jonathan (St.Pauwels)

    41-Van Broeck Gino (Temse)

    46-Van de Casteele Michaël (Steendorp)

     

    Catg.B – 64 km – 48 deelnemers

    1-Gino De Weirdt (Deinze)

    2-Primo Gino (Gent)

    3-Lampaert Philip

    4-Van Holderbeke Frank

    5-Demaertelaere Dennis

    6-Pauwels Kurt

    7-De Maere Peter (Eksaarde)

    8-Calle Alain (Mariakerke)

    9-Landuyt Steven

    10-Victor Kur

    17-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    25-Rabout Rudi (Erembodegem)

    31-Vercauter Dieter (Assenede)

    33-Van Goethem Benny (Moerbeke)

    38-Van Drom Giovanni (Bazel)

    40-Bultynck Geert (Beveren)

    44-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    Catg.C – 56 km - 42 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Franky Van Oyen (Zulte)

    3-Herman Proost
    4-Marc Goossens (Mariakerke)
    5-Glenn Hoornaert (Pelotonspurt op >2min)
    6-Frank Suys (Bornem)
    7-Braeckman Geert (Kalken)

    8-Dupont Benny

    9-Leuntjens Kurt

    10-Kenny Janssens (Melsele)
    14-Van Camp Freddy (Stekene)

    20-Meyvis Serge (Burcht)

    23-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    26-Van Havere Jurgen (Kruibeke)

    27-Macharis William (Rupelmonde)

    31-Couckuyt Marc (Nevele)
     

    Catg.D – 48 km - 23 deelnemers

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-De Vos Rony

    3-Maldrie Robert

    4-Heye Hilair

    5-De Bakker Ludo

    6-Verzele Noël

    7-Convents Patrick

    8-Baudonck Tony

    9-De Naeghel Jozef

    10-Polfliet Danny

    14-Coppers François (Lokeren)

     

    Dames – 48 km – 3 deelnemers

    1-Van Geyt Laura (Sint-Lievens-Houtem) 

    2-Crollet Lieve

    3-Vander Haegen Kelly

     

    Catg.E – 48 km - 22 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Boulard Roland

    3-Vandermeulen Jos

    4-Luyten Felix

    5-Beelaert Roger (Rupelmonde)

    6-Vyvey Julien

    7-Van Imschoot Roland

    8-Pieters Roland

    9-Van Hove Jan

    10-Lockefeir Marinus

    11-De Wilde Eric (Lochristi)

    14-De Roos Willy (Vrasene)

     

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston (Koersel)
    2-Mercken Mathieu

    3-D'Hont Joseph

    4-Devreese José

    5-Hairwassers Gerrit

    6-De Geynst Paul

     

    Toeristen – 56 km - 35 deelnemers

    1-Tommy Van De Gehuchte (Deinze)

    2-Declercq Brecht-

    3-Van De Winckel Tom-

    4-Opsomer Enzo-

    5-Hooreweghe Willem-

    6-De Wolf Hans-

    7-Van Bever Nico-

    8-Leenaerts Stefaan-

    9-McLaughlin Tim-

    10-Quartier Rory-

    18-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    20-De Baere Benjamin (Belsele)

    22-De Craene Dieter (Moerbeke)

    26-04-2015 om 19:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/04/2015

    Banner LWU.jpg
    Zaterdag 25/04/2015 – DIKKELE - LWU
    Reeks A

    1. Robert ROOD (Ned) (DV)

    2. Pieterjan Roeygens(DV)

    3. Lander Vanton(DV)

    4. Nicholas Braet

    5. Arne Chevrolet(DV)

    6. Mattijs Holvoet

    7. Pieter Bauters (DV)

    8. Kobe Nachtergaele

    9. Jelle Vanton (DV)

    10. Florian Viaene

     

    Reeks B

    1. Erwin BOLLEN (DV)

    2. Pedro Michels

    3. Gert Fauck

    4. Kristof Desimpelaere(DV)

    5. Mike Van Ryssel

    6. Frederik Robberechts

    7. Filip Swinnen

    8. Alain Mortier

    9. Vincent Evers

    10. Philippe Devleeschauwer

     

    Reeks C

    1. Patrick RAES

    2. Eddy Gyselinck

    3. Hans Christiaens

    4. Luc Van Clapdorp (St.Niklaas)

    5. Luc Dierickx

    6. Marnic De Waele

    7. Jan Decock

    8. Nico Hellebuyck

    9. Kristof Blancke (DV)

     

    Reeks D

    1. Freddy VLERICK

    2. Didier Ramet (Fra)

    3. Tony Reniers

    4. Patrick Watteny

     

    Reeks E

    1. José DEMEYERE

    2. Alain Messager

     

    Reeks F

    1. Mathieu VERVAEKE

    2. Matthias Leten

    3. Jente Bruning

    4. Nigel Vandecasteele

    5. Niels Taelman

    6. Robbe Delaere

     

    Reeks G

    1. Davy VAN DER LINDEN

    2. Tom Van Raemdonck (Beveren)

    3. Billy Paridaens

    4. Ronny Lepoutre

    5. Bjarne Christiaens

    6. Willem Van der Jeught

    7. Steven Rigolle

    8. Gianni Deweerdt

    9. Dave Cottenier

    10. Michaël Ledeine

     

    Reeks Dames

    1. Sylvia DEBBOUDT (DV)

    2. Eveline Baele

    3. Ine Defeyter

    4. Melisa Peers(DV)

    26-04-2015 om 19:00 geschreven door kenny


    25-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/04/2015

    vwf.JPG








    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 9°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Patrick.jpg 

        Patrick Cocquyt

    Zaterdag 25 April - ST-LIEVENS-ESSE (9550)
     

    A-reeks - 72,9 km - 1h51
    1. Koen VAN GEYT 
    2. Tom Carmeliet 
    3. Kevin Van Den Cruijce 
    4. Gwen Van De Velde 
    5. Bart Vral 
    6. Bjorn Lison 
    7. Jasper Temmerman 
    8. Timmy Weeckers 
    9. Wouter Van Der Mast 
    10. Dimitri Warnez 

    B-reeks - 72,9 km - 1h51 
    1. Peter VAN DAMME 
    2. Jan De Henau 
    3. Andy De Backer 
    4. Mario Van Der Sickel 
    5. Michel Vereecken 
    6. Kevin van Raemdonck (Nieuwkerken)
    7. Joris Van De Walle 
    8. Tom Verhoeven 
    9. Wim Rombout (Stekene)
    10. Jurgen De Saedeleer 

    C-reeks - 72,9 km - 1h54 
    1. Bart DEURBROECK 
    2. Andy Annendijck 
    3. Kris De Block (Mariekerke)
    4. Raf Van Den Bossche 
    5. Jimmy De Paepe 
    6. Andy Van Eesbeek 
    7. Mario Van Den Broecke 
    8. Geoffrey Maes (Overmere)
    9. Steven Verschelden (Hamme)
    10. Peter Vermassen 

    Dames - 48,6 km - 1h22
    1. Claire THOMAS 
    2. Ine Couckuyt 
    3. Rachel Canning 
    4. Ann De Wever 
    5. Tatjana Theunis 
    6. Dorien Van Impe 

    D-reeks - 56,7 km - 1h31 
    1. Guy DE COSTER 
    2.
    Bruno Bruyere 
    3. Patrick Jacobs 
    4. Peter Huyghe 
    5. Ronald Rents 
    6. Pascal Raes 
    7. Patrick Van Ransbeeck 
    8. Johan Driessen 
    9. Bruno Albrecht 
    10.
    Eddy Van Den Steen 

    E-reeks - 56,7 km - 1h30
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2. Jan Van Den Brande 
    3. Danny De Backer 
    4. Dirk Van Hove 
    5.
    Martin Durant 
    6. Rene De Brucker 
    7. Yvan Camphijn 
    8. Dominique Turcksin 
    9. Luc Witman 
    10.
    Piet Van Vaerenbergh 

    F-reeks - 48,6 km - 1h22 
    1. Eddy VANOPSTAL 
    2. Marc Vervondel 
    3. André Bultinck 
    4. Jozef Deneef 
    5. Christiaan Geerts 
    6. Johny Van Holen 
    7. Rik Scheirlinckx 
    8.
    Jef Scheirlinckx 
    9. Noël Burggraeve 
    10. Serge De Feyter 

    F+ -reeks - 48,6 km - 1h26 
    1. Theo COUYZER 
    2.
    Roger Hoof (St.Niklaas)
    3. Jozef Saerens 
    4. Hubert D'Hondt 
    5. William De Cremer 
    6. Willy Mous 
    7. Erik Van Der Steen 
    8. Luc Hermans 
    9. Alfons Heyens 

    25-04-2015 om 21:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Proficiat aan FARAH DUYM met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Thomas De Pestel.jpg  farah Duym.jpg 

     Thomas De Pestel          Farah Duym

     

    25/04/2015 KRUISHOUTEM (O) - Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 26 - 20 km

    1 HARTEEL Jelle ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VERCRUYSSE Tjorven KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 LAMON Tim KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 LOWIE Théo CYCLING TEAM MOSAN

    5 VAN GOOL Milan INDIVIDUEEL

    9 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 DALVING Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 49 - 25 km

    1 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 CASTELAIN Nathan CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    3 WIENEN Flore KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 GHEYSENS Laurens WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 TEERLINCK Alexander WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 SONNEVILLE Fabio VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    47 LEFEBRE Jonas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 50 - 35 km

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    28 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    39 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 2 – 20 km

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.


    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 5 – 24 km

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 MICHOTTE Maëlle SPRINTS.COM

    4 BELMANS Fien KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO


    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 5 – 35 km

    1 FARAH DUYM uit Burcht VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VERSLYPE Solene CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    3 LEFEBER Aline SPORT EN MOEDIG GENK

    4 VAN DE KERKHOVE Febe K.V.C. DEINZE VZW

    5 GOVAERT Jana HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    25-04-2015 om 20:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 3/05/2015 - 1°RIT ZANNATA RONDE 2015 TE TEMSE
    Zannata 1.jpg
    Zannata 2.jpg

    Bron: Frank Van Hoeymissen

    25-04-2015 om 19:55 geschreven door kenny


    24-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 30/05/2015 - DE KORTSTE TIJDRIT VAN HET WAASLAND !!!

    Kortste Tijdrit van het  Waasland !!!

    "WTC De Kadans is een wielerteam uit Melsele dat op 30 mei voor de eerste maal de Kortste Tijdrit van het Waasland organiseert. Het strijdtoneel is de Sint-Elisabethstraat in het centrum van Melsele. Over een lengte van 400m kunnen wielrenners zich in vijf categorieën meten tegen de klok en tegen elkaar. De winnaar in elke categorie gaat naar huis met een mooie trofee en uiteraard eeuwige roem."

    Meer info
    : http://www.kortstetijdrit.be
    Korste tijdrit.jpg

    24-04-2015 om 19:58 geschreven door kenny


    22-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVER VAN WOENSDAG 22/04/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVER VAN WOENSDAG 22/04/2015     


    Woensdag 22/04/2015 BEVER (B) - Elite z.c./U23 - 113 km - 42,75 km/h

    Aantal deelnemers: 121

    1 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    2 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    3 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    6 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    7 DUQUENNOY Jimmy COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    8 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    9 DELFOSSE Florent COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    10 LELEU Antoine VERANCLASSIC-EKOI

    17 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    20 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    29 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    60 DE JONGHE Kevin CIBEL

    69 COOMAN Jerry INDIVIDUEELMASTA

    71 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    76 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    77 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    94 DE BATIST Jef RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    100 STALLAERT Joeri CIBEL

    104 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    106 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    112 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    113 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    22-4-2015-bever 440.JPG
    Podium te Bever met winnaar Niels Van Dorsselaer, David Desmecht en Robby Cobbaert.
    22-4-2015-bever 438.JPG
    22-4-2015-bever 429.JPG
                    Winnaar Niels Van Dorsselaer met Gaspard Van Peteghem.
        
    22-4-2015-bever 431.JPG
                                        De 2de te Bever met David Desmecht.                 
    22-4-2015-bever 364.JPG
             Aankomst van winnaar Niels Van Dorsselaer voor David Desmecht.
    22-4-2015-bever 367.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Robby Cobbaert voor David Motte en Niels Reynvoet.
    22-4-2015-bever 376.JPG
                            Spurt van het grote peloton met Gianni Cooman.
    22-4-2015-bever 380.JPG
    22-4-2015-bever 024.JPG
                                          Op kop Niels Van Dorsselaer.
    22-4-2015-bever 179.JPG
    22-4-2015-bever 292.JPG
                                           Vooraan Gianni Cooman.
    22-4-2015-bever 276.JPG
    22-4-2015-bever 233.JPG
    22-4-2015-bever 229.JPG
    22-4-2015-bever 207.JPG
                                     In 3de stelling Patrick Van Roosbroeck.
    22-4-2015-bever 018.JPG
    22-4-2015-bever 011.JPG
                                  Vooraan Jarno Van Guyse uit Stekene.
    22-4-2015-bever 309.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Bever met 121 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    22-04-2015 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 22/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 22/04/2015 – WAALSE PIJL – Men Elite UCI - 205 km – 05h08’22”

    Aantal deelnemers: 200

    1-SPA-Alejandro Valverde-MOV

    2-FRA-Julian Alaphilippe-EQS

    3-ZWI-Michael Albasini-OGE

    4-SPA-Joaquim Rodríguez-KAT

    5-SPA-Daniel Moreno-KAT

    6-FRA-Alexis Vuillermoz-ALM op 4"

    7-COL-Sergio Henao-SKY

    8-DEN-Jakob Fuglsang-AST

    9-NED-Tom-Jelte Slagter-TCG

    10-NED-Wilco Kelderman-TLJ

    49-Francis De Greef-WGG op 1'54"

    99-Thomas De Gendt-LTS op 7'11"

    119-Preben Van Hecke-TSV op 9'40"

    22/04 – WAALSE PIJL – Dames Elite UCI – 121 km – 03h18’46”

    Aantal deelnemers:
    1.Anna van der Breggen (Ned)
    2.Annemiek van Vleuten (Ned) op 12"
    3.Megan Guarnier (VS) op 20"
    4.Ashleigh Moolman Pasio (ZAf) op 32"
    5.Katarzyna Niewiadoma (Pol) op 40"
    6.Evelyn Stevens (VS) op 44"
    7.Roxanne Knetemann (Ned) op 46"
    8.Pauline Ferrand-Prévot (Fra) op 57"
    9.Alena Amialiusik (WRu) op 1'07"
    10.Emma Johansson (Zwe)


    22/04/2015 BEVER (B) - Elite z.c./U23 - 113 km - 42,75 km/h

    Aantal deelnemers: 121

    1 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    2 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    3 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    6 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    7 DUQUENNOY Jimmy COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    8 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    9 DELFOSSE Florent COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    10 LELEU Antoine VERANCLASSIC-EKOI

    17 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    20 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    29 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    60 DE JONGHE Kevin CIBEL

    69 COOMAN Jerry INDIVIDUEELMASTA

    71 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    76 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    77 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    94 DE BATIST Jef RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    100 STALLAERT Joeri CIBEL

    104 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    106 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    112 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    113 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    22/04/2015 DE HAAN (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,58 km/h

    Aantal deelnemers: 129

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC-EKOI

    4 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    5 JUODVALKIS Egidijus LTU COLBA SUPERANO HAM

    6 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    10 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    51 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    52 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    74 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    104 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    105 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    22-04-2015 om 19:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING VAN WOENSDAG 22/04/2015

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Erik Vermeulen en Pieter Covents vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Het lenteweer van gisteren bleef weg voor de wekelijkse duurtraining en meteen kregen we een felle tegenwind als tegenspeler. Onze kopmannen deden hun werk prima zodat iedereen kon volgen en naar behoren zijn training kon afwerken. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 km, het gemiddelde was goed voor 35,1 km/h.

     

    Reden mee vandaag : Erik Vermeulen , Stefan Adriaenssens , Geert Bultinck , William Despeels , Pieter Covents , Dirk Cleys , Adrien Maes , Marc De Smedt , Jan Vlegels , Luc Van Clapdorp , Patrick Deyaert , Frank Suys , Hank Mees , Yves Delhasse , Gerrit Smet , Fons Van Raemdonck , Edwig De Taey , Kurt Carpentier , Luc Vermeulen , Walter Verhelst , Gunther De Cock , Glenn Van Hautekerke , Nancy Wittock , Mister X , Philip Van Havenbergh , Paul Van Vlierberghe , ??? en Kenny Janssens.

    22-04-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    20-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZWARE VAL VAN DIRK VERMINCKSEL UIT KRUIBEKE !!!

    Zaterdag 18/04 tijdens de W.A.O.D. wedstrijd in de Catg.C te Assenede is Dirk Vermincksel uit Kruibeke zwaar ten val gekomen.

    Dirk Vermincksel 1.jpg   Dirk Vermincksel.jpg

    Zijn vrouw Berlinda heeft enkele details vrijgegeven ivm de toestand van Dirk.

    “Dirk is momenteel stabiel, zijn nekwervel is gebroken c1 maar mogen geen operatie uitvoeren omdat het heel delicaat is om zenuwen te raken. Maandagavond gaan we meer weten of ze een schedelboring gaan doen voor een kooi te plaatsen rond zijn hoofd. Als dat niet mogelijk is zal het een hele lange revalidatie worden. Moet hem zelf eten en drinken geven op het moment.”

    LANGS DEZE WEG WENSEN WE DIRK HET ALLERBESTE TOE EN HOPEN OP EEN SNELLE EN VOORSPOEDIGE REVALIDATIE !!! 

    20-04-2015 om 13:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/04/2015

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met de Eindzege in de Arden Challenge !!!

    nIELS vANDYCK.jpg 

         Niels Vandyck


    Zondag 19/04/2015 – GSKIN ARDENNE CHALLENGE – Etappe 4 – BERTRIX – Elite z.c./U23 – 131,7 km

    Aantal deelnemers: 231

    1.SMISMANS Jef  Van Eyck Sport

    2.VAN GUCHT Sten  Verandas Willems

    3.ITA MARENGO Alberto  Delio Gallina

    4.DE DECKER Bjorn  CIBEL

    5.VANDYCK Niels  Baguet - MIBA Poorten

    6.VANDERAERDEN Massimo  Lotto Soudal

    7.VANDERSCHUEREN Nicky  Royal Cureghem Sportief

    8.NED MORTELMANS Stijn  Prorace Cycling Team

    9.NED BUIJK Bart  DRC de Mol

    10.NED SINT NICOLAAS Tristan  DRC de Mol

    16.GOOSSENS Kenny  CIBEL

    40.NAESEN Lauwrence  CIBEL

    78.WIELFAERT Kristof  Royal Cureghem Sportief

    90.THIERENS Sam  Van Eyck Sport

    Niels Vandyck 1.jpg 

    Eindklassement

    1 NIELS VANDYCK uit Puurs Baguet - MIBA Poorten

    2 NED WUBBEN Bob Westland Wil voruijt

    3 ITA MARENGO Alberto Delio Gallina

    4 SMISMANS Jef Van Eyck Sport

    5 VANDERAERDEN Massimo Lotto Soudal

    6 EST JOGI Joonas Zannata Cycling Team

    7 NED DE JONG Martijn Restore Cycling Team

    8 NED SINT NICOLAAS Tristan DRC de Mol

    9 VANDERSCHUEREN Nicky Royal Cureghem Sportief

    10 NED SCHOUTEN Daan Sensa-Kanjers voor Kanjers

    19 GOOSSENS Kenny CIBEL

    31 NAESEN Lauwrence CIBEL

    32 WIELFAERT Kristof Royal Cureghem Sportief

    Zaterdag 18/04/2015 – GSKIN ARDENNE CHALLENGE – Etappe 3 – COMPOGNE – Elite z.c./U23 – 135 km

    Aantal deelnemers: 252
    1-PEYSKENS DimitriTeam 3M

    2-TOELEN Alex- WSC Hand in Hand Baal

    3-GER FINDERS Dirk- Veranclassic - Ekoi

    4-NED MOERLAND Paul- WilleBrord Wil Vooruit

    5-NED VAN DE KLUNDERT Koen- WilleBrord Wil Vooruit

    6-JACOBS Joeri- Van Eyck Sport

    7-VAN GOMPEL Mathias-Lotto Soudal

    8-COOLS Michael- Cycling Team BCV Works-Soenens-Jielker

    9-EST JOGI Joonas- Zannata Cycling Team

    10-NED DE JONG Martijn- Restore Cycling Team

    18-VANDYCK Niels- Baguet - MIBA Poorten

    22-NAESEN Lauwrence- CIBEL

    45-FRANCKAERT Gregory-Profel - United CT

    60-CALLEBAUT Kevin- CIBEL

    65-GOOSSENS Kenny- CIBEL

    67-WIELFAERT Kristof- Royal Cureghem Sportief

    69-THIERENS Sam- Van Eyck Sport

    83-FINOULST Jan-Frederik-Cecemel CT

    86-VANDERMAST Kevin-VZW Royal Antwerpen Bicycle Club
    nIELS vANDYCK.jpg

    Algemeen klassement

    1-NIELS VANDYCK-Baguet - MIBA Poorten

     

    Vrijdag 17/04/2015 – GSKIN ARDENNE CHALLENGE – Etappe 2 – EREZEE – Elite z.c./U23 – 122 km - 02h59'20" - 40,82 km/h

    Aantal deelnemers: 234

    1-MORTELMANS Stijn

    2-MARENGO Peter

    3-NED SLOOF Jordi

    4-NED DOFFERHOFF Roy

    5-AUS KERRISON Jesse

    6-DULT Jasper

    7-VANDYCK Niels

    8-JOGI Joonas

    9-WEBER Marcel

    10-VANDERAERDEN Massimo

    23-GOOSSENS Kenny

    51-THIERENS Sam

    55-CALLEBAUT Kevin

    64-FINOULST Jan-Frederik

    65-NAESEN Lauwrence

    68-WIELFAERT Kristof
    nIELS vANDYCK.jpg
        Niels Vandyck

    Algemeen klassement

    1-NIELS VANDYCK-Baguet - MIBA Poorten

    2-WUBBEN Bob-Westland Wil voruijt

    3-NED DE JONG Martijn-Restore Cycling Team

    4-NED SLOOF Jordi-Westland Wil voruijt

    5-VANDERAERDEN Massimo-Lotto Soudal

    6-NED SCHOUTEN Daan-Sensa-Kanjers voor Kanjers

    7-NED SINT NICOLAAS Tristan-DRC de Mol

    8-BRA SESSLER Nicolas-Dovy Keukens FCC

    9-EST JOGI Joonas-Zannata Cycling Team

    10-USA POWLESS Neilson-USA Cycling Cycling Team

    Donderdag 16/04/2015 – GSKIN ARDENNE CHALLENGE – Etappe 1 – CHINY – Elite z.c./U23 - 132 km

    Aantal deelnemers: 236

    1-DE DECKER Bjorn-CIBEL

    2-VANDYCK Niels-Baguet - MIBA Poorten

    3-TOOYH Niels-Prorace Cycling Team

    4-VAN DEN HENGEL Bob-Wilton Volharding Cycling Team-NED  

    5-HEYTENS Kees-Decock-Woningbouw Vandekerckhove

    6-MOERLAND Paul-WilleBrord Wil Vooruit-NED

    7-SESSLER Nicolas-Dovy Keukens FCC-BRA

    8-ARMAND Jean-Denis-Royan Velo-Club Ottignies-FRA

    9-WUBBEN Bob-Westland Wil voruijt-NED

    10-KRAMER Erick-DRC de Mol-NED

    12-ONGHENA Matthias-Baguet - MIBA Poorten

    16-CALLEBAUT Kevin-CIBEL

    20-WIELFAERT Kristof-Royal Cureghem Sportief

    42-GOOSSENS Kenny-CIBEL

    44-FRANCKAERT Gregory-Profel - United CT

    58-DE WEERDT Milan-Papillon Rudyco Janatrans CT

    61-VAN DAMME Bart-Smartphoto Cycling Team

    81-FINOULST Jan-Frederik-Cecemel CT

    90-NAESEN Lauwrence-CIBEL

    20-04-2015 om 13:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MERELBEKE VAN ZONDAG 19/04/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MERELBEKE VAN ZONDAG 19/04/2015     


    Zondag 19/04/2015 MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 112,45 km - 43,09 km/h

    Aantal deelnemers: 170

    1 PARDON Ward TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 DEKKER Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    3 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    5 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 VAN HYFTE Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    17 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    27 VAN STAEYEN Kevin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    30 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    48 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    62 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL

    85 VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    87 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    93 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    105 SMET Guy CIBEL

    19-4-2015-merelbeke 932.JPG
                      Winnaar te Merelbeke Ward pardon met de bloemen.
    19-4-2015-merelbeke 843.JPG
       Aankomst van winnaar Ward Pardon voor Hans Dekker en Ken De Fauw.
    19-4-2015-merelbeke 946.JPG
                                                  De 2de Hans Dekker.
    19-4-2015-merelbeke 716.JPG
    19-4-2015-merelbeke 518.JPG
    19-4-2015-merelbeke 464.JPG
    19-4-2015-merelbeke 435.JPG
                                            Rechts Kristoff Heyns uit Temse.
    19-4-2015-merelbeke 418.JPG
    19-4-2015-merelbeke 387.JPG
    19-4-2015-merelbeke 342.JPG
    19-4-2015-merelbeke 317.JPG
    19-4-2015-merelbeke 312.JPG
                                        Elias Van Hecke uit Hamme.
    19-4-2015-merelbeke 275.JPG
    19-4-2015-merelbeke 272.JPG
    19-4-2015-merelbeke 268.JPG
    19-4-2015-merelbeke 251.JPG
                             Rechts Jonathan Van Kerckhove uit St.Pauwels.
    19-4-2015-merelbeke 214.JPG
                                     Vooraan Guy Smet uit Kruibeke.
    19-4-2015-merelbeke 207.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Merelbeke met 170 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    20-04-2015 om 13:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE MERELBEKE VAN ZONDAG 19/04/2015

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE MERELBEKE VAN ZONDAG 19/04/2015     


    Zondag 19/04/2015 MERELBEKE (O) - Nieuwelingen - 69,2 km - 38,06 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 TOLHOEK Ezra NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    2 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DESCHUYTTER Casper WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    7 MOL Wesley NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 TORDEUR Niels WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DE DECKER Manus WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    23 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
    19-4-2015-merelbeke 193.JPG
                         Winnaar Ezra Tolhoek en de 2de Luca Van Boven.
    19-4-2015-merelbeke 186.JPG
                                Winnaar Ezra Tolhoek uit Nederland.
    19-4-2015-merelbeke 134.JPG  19-4-2015-merelbeke 163.JPG
                                                                                                         Aankomst van winnaar Ezra Tolhoek.
    19-4-2015-merelbeke 209.JPG
                                         De 2de Luca Van Boven.
    19-4-2015-merelbeke 070.JPG
    19-4-2015-merelbeke 155.JPG
    19-4-2015-merelbeke 127.JPG
    19-4-2015-merelbeke 095.JPG
    19-4-2015-merelbeke 091.JPG
    19-4-2015-merelbeke 089.JPG
    19-4-2015-merelbeke 029.JPG
    19-4-2015-merelbeke 022.JPG
    19-4-2015-merelbeke 020.JPG
    19-4-2015-merelbeke 012.JPG
                 Start van de Nieuwelingen te Merelbeke met 53 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    20-04-2015 om 13:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN OVWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/04/2015

    OVWF.jpg
    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Van Speybroeck Geert 2015.jpg 

    Geert Van Speybroeck

    Zondag 19/04/2015 - BREDENE - OVWF

    Catg.A - 123 deelnemers

    1 Barbier Davy

    2 Degrijse Ronny

    3 Acket Jonas

    4 Legrand Wesley

    5 Lambrecht Lukas dv

    6 Casteleyn Piet dv

    7 Debaene Tim

    8 Cauwelier Thijs

    9 Sels Jasper

    10 Carette Kristof

     

    Catg.B - 53 deelnemers

    1 GEERT VAN SPEYBROECK

    2 Huyghe Peter

    3 Deloof Jean-Pierre

    4 Vanholsbeke Benny

    5 Roose Geert

    6 Raes Patrick

    7 Devulder Annick

    8 Devlies Chris

    9 Lust Dennis

    10 Hoornaert Glenn

     

    Catg.C - 34 deelnemers

    1 Deleersnijder Florent

    2 Ligneel Joel

    3 Demeyere Jose

    4 Depreitere Eddy

    5 Vervenne Freddy

    6 Robaert Jacky

    7 De Nil Gustaaf

    8 Dewilde Eric dv

    9 Casteleyn Ghislain

    10 Cocquyt Luc

    20-04-2015 om 13:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/04/2015

    vwf.JPG








    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 5°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Stijn Verbeke Kop 2015.jpg 

         Stijn Verbeke

    Zondag 19 April - BURST (9420)

    A-reeks - 75,9 km - 1h55 
    1. STIJN VERBEKE (Belsele)
    2. Koen Van Geyt 
    3. Kevin Van Den Cruijce 
    4. Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    5. Kevin Van De Keer 
    6. Bjorn Lison 
    7. Gillian Van Rijmenant 
    8. Steven Tuytschaever 
    9. Jeroen Van Geyte 
    10. Robin Devleeschouwer 

    B-reeks - 68,5 km - 1h47 
    1. Jimmy DE DONCKER 
    2. Timmy Van Cleemputte 
    3. Michael Jansegers 
    4. Ken Van Reeth (Mariekerke)
    5. Wim Rombout (Stekene)
    6. Rob Paridaens 
    7. Kurt Pauwels 
    8. Mario Van Der Sickel 
    9. Bartje Verbeiren 
    10. Bert De Baere 

    C-reeks - 62,1 km - 1h36 
    1. Frank VAGENENDE 
    2. Peter Vermassen 
    3. Philip Lampaert 
    4. Andy Van Eesbeek 
    5. Kris De Block (Mariekerke)
    6. Geoffrey Maes 
    7. Franky Leyseele 
    8. Danny Saelens 
    9. Tim De Moor 
    10. Tom De Beer (Hamme)

    Dames - 55,2 km - 1h30
    1. Dani CHRISTMAS 
    2. Ilse Temmerman 
    3. Rachel Canning 
    4. Ann De Wever 
    5. Tatjana Theunis 
    6. Nancy Wittock (St.Niklaas)
    7. Laura Van Geyt 

    D-reeks - 55,2 km - 1h29
    1. Jerry COOMAN 
    2. Guy De Coster 
    3. Benny Van Buynder (Bornem)
    4. Patrick Bobelijn 
    5. Bruno Bruyere 
    6. Gino Primo (Gent)
    7. Ronald Rents 
    8. Rene De Brucker 
    9. Dirk Mathijs (Gentbrugge)
    10. Patrick Van Ransbeeck 

    E-reeks - 55,2 km - 1h30
    1. Rudy THOMAS 
    2. Danny De Backer 
    3. Dirk Van Hove 
    4. Martin Durant 
    5. Francis De Ridder 
    6. Eddy Beirnaert 
    7. Jan Van Den Brande 
    8. Wim De Coninck (Grammene)
    9. Freddy Vlerick 
    10. Yvan Camphijn 

    F-reeks - 55,2 km - 1h30 
    1. Patrick VAN RENTERGHEM 
    2. Marc Vervondel 
    3. Helmuth Tas 
    4. Felix Luyten 
    5. Jozef Deneef 
    6. Jean Blommaert (Hamme)
    7. Johny Van Holen 
    8. Roland Boulard 
    9. Ludo De Bakker 
    10. Jef Scheirlinckx 

    F+ -reeks - 55,2 km - 1h30 
    1. Gaston SANNEN 
    2. Theo Coudyzer 
    3. Roger Hoof (St.Niklaas)
    4. Freddy Vandenberghen 
    5. William De Cremer 
    6. Hubert D'Hondt 
    7. Jozef Saerens 
    8. Ad Montforts 
    9. Luc Hermans 

    20-04-2015 om 12:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Sander Cordeel 2015.jpg 

       Sander Cordeel

    Zondag 19/04/2015 TWEEDAAGSE VAN DE GAVERSTREEK (W) - Interclub – Elite z.c./U23 - 142 km

    Aantal deelnemers: 140

    1 SANDER CORDEEL uit Stekene VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    2 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    3 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC - EKOI

    4 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    5 STENUIT Robin VERANCLASSIC - EKOI

    6 SUAREZ MARTINEZ Kevin COLBA - SUPERANO HAM

    7 TANSLEY George AUS LOTTO SOUDAL

    8 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    9 VERMOTE Alphonse VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    10 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    35 STALLAERT Joeri CIBEL

    38 ROTTY Glenn CIBEL

    42 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    75 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    106 DE JONGHE Kevin CIBEL

    115 VAN DORSSELAER Niels CIBEL


    Eindklassement 
    1 STALLAERT Joeri
    CIBEL

    2 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    3 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    4 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 COENEN Dennis VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    6 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 VERMEER Tom NED PROFEL - UNITED C.T.

    8 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    9 DEGUELLE Christopher ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    10 DUQUENNOY Jimmy COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

     

    19/04/2015 BESELARE - ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km - 40,81 km/h

    Aantal deelnemers: 84

    1 COMMEYNE Davy  SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 BAIN Nick NZL PRORACE CT

    3 CLAUW John-ross CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 DECOUTTERE Jonas VIND! CYCLING PROJECT

    5 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    6 DEFREYNE Cédric CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 OLSEN Andreas NOR TVK SYKKEL

    8 BOSMANS Arne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    9 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 THORÉ Floris VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

     

    19/04/2015 MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 112,45 km - 43,09 km/h

    Aantal deelnemers: 170

    1 PARDON Ward TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 DEKKER Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    3 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    5 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 VAN HYFTE Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    17 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    27 VAN STAEYEN Kevin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    30 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    48 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    62 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL

    85 VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    87 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    93 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    105 SMET Guy CIBEL

     

    19/04/2015 DILSEN-STOKKEM (LB) - Elite z.c./U23 - 109 km - 44,72 km/h

    Aantal deelnemers: 70

    1 SEGERS Joren PROFEL - UNITED C.T.

    2 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    3 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    4 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    5 HOFMANS Laurence K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 JUNGER Jan-niklas GER RSC RHEINBACH

    7 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    8 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    9 GEYSEN Kurt VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    10 BOONS Laurens PROFEL - UNITED C.T.

     

    19/04/2015 KRUISHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 111,8 km - 41,17 km/h

    Aantal deelnemers: 43

    1 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    2 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    3 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    5 GIBBONS Thomas USA CIBEL

    6 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 DHONT Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    9 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    10 LEEMANS Rob SEG RACING

    22 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    26 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

     

    19/04/2015 BRUSTEM - SINT-TRUIDEN (LB) - Juniores - 79,7 km - 39,56 km/h

    Aantal deelnemers: 47

    1 BLANCKE Vincent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN DE WATER Pieter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 REYNDERS Jens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 PANIS Thibaut VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 GERITS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES

    7 GENIETS Kevin LUX LP 07 SCHIFFLANGE

    8 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    9 DOPS Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VASTMANS Dries ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

     

    19/04/2015 SINT GILLIS WAAS (O) - Juniores - 91,2 km - 39,97 km/h

    Aantal deelnemers: 40

    1 DRAPER Nathan GBR RST RACING TEAM

    2 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 HAYTER Ethan GBR VC LONDRES

    4 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 DE WILDE Jonathan K.V.C. DEINZE VZW

    7 ADRIAENS Bert KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 BRAYAN-LUND Thomas DEN YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 LORIES Quinten WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 DE BROUWER Jeffrey VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    11 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    13 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    14 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    17 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 SYMOENS Bradley PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    24 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    25 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    26 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    31 DE LOOSE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 VAN HOYWEGHEN Bart PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    39 DE BEELDE Rein PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20-04-2015 om 11:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thibau Verhofstadt 2015.jpg 

     Thibau Verhofstadt


    Zondag 19/04/2015 WAARSCHOOT (O) - Juniores - 91 km - 43,56 km/h

    Aantal deelnemers: 79

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 RYCKAERT Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    4 MODELL Louis GBR CATFORD CC EQUIPE/BANKS

    5 YIANGOU Tom GBR NEON VELO CYCLING TEAM

    6 CORNETTE Ewout C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 DE CLERCQ Yente NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9 STEYAERT Bjarne CT SPIDER KING IEPER

    10 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    19/04/2015 – VILLE-POMMEROEUL - GP Bati-Metallo – Juniores – 127,6 km

    1 BOUWMANS Dylan NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 VANDEVYVERE Gauthier CT SPIDER KING IEPER

    3 VANBORM Kenneth CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 NIEUWPOORT Jelle NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    5 OLIESLAGERS Bob NED ZUID OOST NEDERLAND

    6 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 WILLEM Bok NED ZUID OOST NEDERLAND

    8 VANHOUCKE Harm YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 WYDOOGHE Jaron AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 EENKHOORN Pascal NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    14 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    96 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    19/04/2015 DRIESLINTER (B) - Juniores - 83 km - 42,9 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 ZHUMAKAN Alisher KAZ TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    2 HENDRICKX Koen LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 HOUBBEN Adrien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 VANDERMOSTEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 POLSPOEL Jonas WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK

     

    19/04/2015 HERENTHOUT (A) - Juniores - 84,2 km - 40,46 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 HOLSTAD Ludvik Aspelund NOR GLAMDAL SK

    3 NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    5 DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 MOONS Olivier VZW DE DEMERSPURTERS

    9 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    19/04/2015 DUFFEL (A) - Nieuwelingen - Topcompetitie - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1 SNELS Robbe WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    2 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    5 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    8 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 WALRAED Jesper ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    51 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    93 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    19/04/2015 DEERLIJK (W) - Nieuwelingen - 58 km - 39,27 km/h

    Aantal deelnemers: 73

    1 GROOTAERT Mathisse ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    3 FARVACQUE Axel U19 CYCLING ACADEMY

    4 BLOUWE Loius VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    6 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING IEPER

    7 DERYCKERE Ruben ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 SAVER Kasper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 DOCHY Thibaut ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 SUYS Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    30 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    47 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    19/04/2015 HAASRODE (B) - Nieuwelingen - 65 km - 37 km/h

    Aantal deelnemers: 67

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DIERCKX Joëy DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VANHULST Jens LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 VERLINDEN Robbert CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 MICHOTTE Cyril SPRINTS.COM

    9 FONTAINE Emerson SPRINTS.COM

    10 ZAGERS Stefan NED W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    19/04/2015 MERELBEKE (O) - Nieuwelingen - 69,2 km - 38,06 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 TOLHOEK Ezra NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    2 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DESCHUYTTER Casper WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    7 MOL Wesley NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 TORDEUR Niels WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DE DECKER Manus WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    23 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
     

    19/04/2015 WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 63 km - 39,83 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1 VAN ALPHEN Damian NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 REYSERHOVE Seppe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 FRIX Jorn ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    7 KESTENS Donovan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VERHECKEN Gilan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 BROEKAERT Wouter KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    15 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20-04-2015 om 11:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 19/04/2015 BRUGGE (W) - Aspiranten

     

    12 jaar – Reeks A - deelnemers: 17 - 19,6 km

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 DALLE Jens WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    3 VAN GILS Yannick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 BROSENS Kyano VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    12 jarigen – Reeks B - deelnemers: 21

    1 CRISTOFANO Iyen FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    2 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 BEUCKELAERE Lennert WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 RAES Renzo W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 STOOPEN Xander DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 HENDRICKX Julie WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    2 VANHOVE Marith WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEA

    3 DE KEYSER Emke WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 TEIRLINCK Rani KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    13 jaar – Reeks A - deelnemers: 33 - 25,2 km

    1 VERGOTE Diel VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    3 CORNETTE Steve ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 TEERLINCK Alexander WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jarigen – Reeks B - deelnemers: 30

    1 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    2 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    3 SOENENS Ayton CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    14 jaar - deelnemers: 25 - 35 km

    1 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 MACHIELS Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VANDERMEER Quinten KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    7 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 VAN BASTELAERE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20-04-2015 om 11:39 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!