.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/04/2015

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan LUC VAN CLAPDORP met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Proficiat aan TOM VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks G !!!

    Van Clapdorp Luc KOP 2013 1.jpg  Tom Van Raemdonck.jpg

        Luc Van Clapdorp      Tom Van Raemdonck


    Zaterdag 18/04/2015 - LOTENHULLE - LWU

     

    Reeks A 

    1.Giovanni DEBAERE

    2.Mattijs Holvoet

    3.Kristof Carrette

    4.Arno De Wispelaere

    5.Wesley Legrand

    6.Nicolas Grimonprez

    7.Sebastiaan Delodder (DV)

    8.Pieterjan Roeygens (DV)

    9.Arno Deruyck (DV)

    10.Jonas Vandendaele

     

    Reeks B

    1.Bjorn JOSEPH

    2.Mike Van Ryssel

    3.Steven Grymonpré

    4.Peter De Smet

    5.Kristof Himpens

    6.Pascal Tiers (DV)

    7.John Deschilder

    8.Vincent Evers

    9.Jan De Bruycker

    10.Jeffrey Vandendorpe

     

    Reeks C

    1.LUC VAN CLAPDORP (St.Niklaas)

    2.Rudy Bertier

    3.Patrick Raes

    4.Wim Braet

    5.Hans Christiaens

    6.Luc Dierickx

    7.Marnix Strubbe

    8.Fabien Hanssens

    9.Jan Decock

    10.Marnic De Waele

     

    Reeks D

    1.Marc VERSLUYS

    2.Rony De Vos

    3.Freddy Vlerick

    4.Patrick Watteny

    5.Didier Ramet(Fra)

    6.Rudy Bloemmen

    7.Patrick Van Den Broeke

    8.Hans De Ruyck

    9.Herman Van Den Borre

     

    Reeks E

    1.Florent DE LEERSNYDER

    2.José Demeyere

    3.Eric De Wilde

    4.Alain Messager

    5.Firmin Dendoncker

     

    Reeks F

    1.Jente BRUNING

    2.Matthias Leten

    3.Mathieu Vervaeke

    4.Nigel Vandecasteele

    5.Tuur Galle

    6.Jordy Verbeure

    7.Robbe Lambrecht (DV)

    8.Robbe Delaere

    9.Laurens Martelé

    10.Jarmo Logghe

     

    Reeks G

    1.TOM VAN RAEMDONCK (Beveren)

    2.Bjorn Quartier(DV)

    3.Ben Wandels (DV)

    4.Ronny Lepoutre

    5.Billy Paridaens

    6.Jonathan Viaene

    7.Davy Van Der Linden

    8.Steven Rigolle

    9.Steven Vandamme

    10.Dieter Vercaemer

     

    Reeks Dames:

    1.Anja NOBUS

    2.Floor Martens

    3.Jana Dobbelaere

    4.Melanie Cattrysse

    19-04-2015 om 13:10 geschreven door kenny


    18-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KALKEN VAN ZATERDAG 18/04/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KALKEN VAN ZATERDAG 18/04/2015     


    Zaterdag 18/04/2015 LAARNE - KALKEN (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,67 km/h

    Aantal deelnemers: 176

    1 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 VERDOOLAEGHE Bryan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 GIBBONS Thomas USA CIBEL

    4 SVENSSON Marcus SWE TEAM ARGON 18 SCANDINAVIA

    5 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    6 BISSAKER Edward AUS NORWOOD CC

    7 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    8 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    10 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    19 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    20 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    31 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    35 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    41 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    44 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    18-4-2015-kalken 615.JPG 
          Winnaar te Kalken Robby Cobbaert met de bloemen en de supporters.
    18-4-2015-kalken 618.JPG
                                     Een woordje uitleg van de winnaar.
    18-4-2015-kalken 623.JPG
                                            Winnaar Robby Cobbaert.
    18-4-2015-kalken 609.JPG
                                            
    18-4-2015-kalken 567.JPG
                                   Aankomst van winnaar Robby Cobbaert.
    18-4-2015-kalken 565.JPG
    Aankomst van winnaar Robby Cobbaert voor Bryan Verdoolaeghe en Thomas Gibbons.
    18-4-2015-kalken 572.JPG
    18-4-2015-kalken 592.JPG
                                            De spurt van het peloton.
    18-4-2015-kalken 323.JPG
    18-4-2015-kalken 332.JPG
    18-4-2015-kalken 528.JPG
    18-4-2015-kalken 530.JPG
    18-4-2015-kalken 190.JPG
    18-4-2015-kalken 210.JPG
    18-4-2015-kalken 242.JPG
    18-4-2015-kalken 143.JPG
    18-4-2015-kalken 109.JPG
    18-4-2015-kalken 072.JPG
    18-4-2015-kalken 027.JPG
    18-4-2015-kalken 017.JPG
    18-4-2015-kalken 007.JPG
    18-4-2015-kalken 001.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Kalken met 176 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    18-04-2015 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 18/04/2015 – LIÈGE-BASTOGNE-LIÈGE – U23 – 181 km – 04h46’28”

    Aantal deelnemers:

    1 MARTIN Guillaume FRA CC ETUPES

    2 HERKLOTZ Silvio GER TEAM STÖLTING

    3 GEOGHEGAN HART Tao GBR AXEON CYCLING TEAM

    4 VAN ROOY Kenneth LOTTO SOUDAL

    5 VLIEGEN Loïc BMC DEVELOPMENT TEAM

    6 BROCKHOFF Jan GER AWT GREENWAY

    7 LAMMERTINK Steven NED SEG RACING

    8 OOMEN Sam NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    9 TUSVELD Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    10 MC CORMICK Hayden LOTTO SOUDAL

    123 RELAES Jacob EFC-ETIXX


    18/04/2015 TWEEDAAGSE VAN DE GAVERSTREEK (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 145 km

    Aantal deelnemers: 153

    1 STALLAERT Joeri CIBEL

    2 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    3 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    5 COENEN Dennis VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    6 DUQUENNOY Jimmy COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    7 MEHEUS Gill EFC-ETIXX

    8 DEGUELLE Christopher ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    10 VERMEER Tom NED PROFEL - UNITED C.T.

    15 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    29 ROTTY Glenn CIBEL

    32 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    38 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    83 DE JONGHE Kevin CIBEL

    113 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    119 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

     

    18/04/2015 LAARNE - KALKEN (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,67 km/h

    Aantal deelnemers: 176

    1 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 VERDOOLAEGHE Bryan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 GIBBONS Thomas USA CIBEL

    4 SVENSSON Marcus SWE TEAM ARGON 18 SCANDINAVIA

    5 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    6 BISSAKER Edward AUS NORWOOD CC

    7 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    8 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    10 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    19 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    20 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    31 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    35 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    41 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    44 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

     

    18/04/2015 ZUTENDAAL (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km - 43,62 kmh 

    Aantal deelnemers: 104

    1 BLEUS Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 ROYEN Aurélien ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    3 RUNIA Nick GER RSV DUREN

    4 PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 MERTENS Tom ZANNATA CYCLING TEAM

    6 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    7 HEYMANS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 VANDERAERDEN Niels CT 2020

    10 VANHOVE David CICLI BASSO - DONCKERS KOFFIE

      

    18/04/2015 BUGGENHOUT (O) - Juniores - 84,5 km - 40,65 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 FRY Joseph GBR RST RACING TEAM

    2 DRAPER Nathan GBR RST RACING TEAM

    3 DEHERDER Stijn CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    5 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 HUYS Laurens ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 POLSPOEL Jonas WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 MOYSON Jelle WK NOORD-WEST-BRABANT

    13 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 DIELEMAN Stan TREK-BIORACER MTB TEAM

    23 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    28 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    40 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    43 HUYGE Midas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    18/04/2015 GELUVELD (W) - Juniores - 93,8 km - 38,66 km/h

    Aantal deelnemers: 59

    1 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 GEORGI Etienne GBR GIANT CYCLING CLUB - HALO FILMS

    3 QUARTEMAN Charlie GBR ZAPPI´S RACING TEAM

    4 MATTOCK Jack GBR GIANT CYCLING CLUB

    5 BULLEY Lewis GBR VELOCITY GLOBALBIKE

    6 MODELL Louis GBR CATFORD CC EQUIPE/BANKS

    7 DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 STEVENS Lewis GBR STRADA-SPORT

    9 STOCKX Vital KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    17 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    18/04/2015 HARELBEKE STASEGEM (W) - Juniores - 80 km - 39,62 km/h

    Aantal deelnemers: 68

    1 LYNGOY Kristian Sander NOR GLAMDAL SK

    2 DE GROOTE Arne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 SEGAERT Loïc AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 BOUTEN Migel KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 PENNINCK Jens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 AALRUST Hakon Lunder NOR GLAMDAL SK

    8 VANSTEENKISTE Goran WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    10 DE MUINCK Bodhi YOUNG CYCLING TEAM VZW

     

    18/04/2015 HERFELINGEN (B) - Juniores - 91 km - 38,11 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 RIES Michel LUX UC DIPPACH

    2 BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 HEIDERSCHEID Colin LUX UC DIPPACH

    6 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VAN DAMME Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 TASSET Marvin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VESTENS Basile APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 VAN IMPE Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    18-04-2015 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    18/04/2015 KLUISBERGEN - ZULZEKE (O) - Aspiranten

    12 jaar – Reeks A - deelnemers: 27 – 18,6 km

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HARTEEL Jelle ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 DIELS Noa KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VERCRUYSSE Tjorven KSV DEERLIJK-GAVERZICHT


    12 jaar - Reeks B - deelnemers: 27 – 18,6 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 LAMBRECHT Michiel VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 VERSTAPPEN Dries HAGELAND CYCLING TEAM

    4 DALVING Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 5 – 18,6 km

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HERBOTS Quilla KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 HALS Mirthe WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 SCLACMENDER Manon ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5 LAMBRECHT Justine ASFRA RACING TEAM

     

    13 jaar – Reeks A - deelnemers: 28 – 24 km

    1 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VAN ZANDE Devin KTC-CYCLING TEAM

    3 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 LAERMANS Tommy DCM CYCLING TEAM

    9 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    12 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    22 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 LEFEBRE Jonas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar - Reeks B - deelnemers: 21 – 24 km

    1 GHEYSENS Laurens WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 THORE Rune CT SPIDER KING IEPER

    3 DELBAERE Ibe VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    4 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN LIERDE Yente WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    17 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 SONNEVILLE Fabio VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 jaar – Reeks A - deelnemers: 56 – 31 km

    1 VANGHELUWE Warre VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 GROSEMANS Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    39 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    51 GOFFART Jannes VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - Reeks B - deelnemers: 55 – 31 km

    1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    3 SCHARRE Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM

    5 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    46 SYMOENS Brian PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 7 – 31 km

    1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    2 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 MICHIELSEN-STEVENS Laura KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VERBEEK Brit HAGELAND CYCLING TEAM

    5 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK

    18-04-2015 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/04/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Stijn Verbeke Kop 2015.jpg  Alex Goossens KOP 2014.jpg  Franky Van Oyen 2015.jpg

         Stijn Verbeke                  Alex Goossens             Franky Van Oyen


    Zaterdag 18 april 2015 - ASSENEDE (9960)

     

    Catg.A – 68 km - 67 deelnemers

    1-STIJN VERBEKE (Belsele)

    2-Vercauteren Tim

    3-Declercq Stijn

    4-Vanneste Christopher

    5-Maenhout Kenny

    6-Bolsens Kris

    7-Beens Sebastiaan

    8-Trenson Jan

    9-Maenhout Tommy

    10-Le Blon Michel

    13-Goossens Steven

    14-Smet Gert

    21-Weemaes Filip

    25-De Maere Peter

     

    Catg.B – 56 km - 42 deelnemers

    1-ALEX GOOSSENS (Vrasene)

    2-Landuyt Steven

    3-Vereecken Eric

    4-Seynaeve Gino

    5-Primo Gino

    6-De Vlieger Sven

    7-Van De Perre Lieven

    8-Pauwels Kurt

    9-De Corte Peter

    10-Rombaut Wim

    12-Van Roeyen Dave

    16-Calle Alain

    19-Van Drom Giovanni

    21-De Roeck Nico

    24-Rabout Rudi

    27-Bultynck Geert

    29-Van Goethem Benny

     

    Catg.C – 56 km - 43 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Van Speybroeck Geert

    3-Hereijgers Piet op >30"

    4-Verdonck Patrick

    5-Suys Frank op >1min

    6-Goossens Marc

    7-De Muynck Luc

    8-Staels Guido

    9-Van Camp Freddy

    10-Willems Noël

    11-Mathys Dirk

    12-Janssens Kenny op >2min

    13-Cosijn Ronny

    16-De Coninck Wim

    17-Van Havere Jurgen

    20-Smet Geert

    22-Macharis William

    26-Van Honsté Kris

     

    Catg.D – 52 km - 19 deelnemers

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-Lap Hans

    3-Heye Hilair

    4-De Naeghel Jozef

    5-Tas Helmuth

    6-De Baets Johan

    7-Snoeck Jan

    8-Vanpoucke Rik

    9-Baudonck Tony

    10-Moens Louis

    14-Coppers François

     

    Dames – 52 km – 14 deelnemers

    1.Els Belmans (Pulderbos)

    2-Vander Haegen Kelly

    3-Haers Carolien

    4-Matthijsse Mathilde

    5-Geluk Yva

    6-Accoe Joyce

    7-Elst Natalie

    8-Helderweirt Alicia

    9-Venge Wendy

    10-De Boeck Jasmien

    11-Wittock Nancy

    12-Robert Valerie

     

    Catg.E – 52 km - 18 deelnemers

    +65 jaar

    1-Roland Boulard (Drongen)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Hoof Roger

    4-Vyvey Julien

    5-Van Imschoot Roland

    6-Cromheecke Riny

    7-Lockefeir Marinus

    8-Vergult Jos

    9-Beun Jacobus

    10-De Roos Willy

     

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Devreese José

    3-D'Hont Joseph

    4-Hairwassers Gerrit

    5-Brouwers François

    6-Cornu Daniel

    7-Devreese José

    8-Stevens Ortaire

     

    Toeristen – 56 km – 66 deelnemers

    1-Bart De Neve (Assenede) - Kampioen van Oost-Vlaanderen

    2-Bauters Pieter

    3-Wollaert Jan

    4-Van Driessche Ward

    5-Vercauter Dieter

    6-Leers Pierre-Etienne

    7-Kesteleyn Bram

    8-Cooman Mauro

    9-Declercq Brecht

    10-Panis Tom

    11-Maes Dimitri

    16-Van Osselaer Tommy

    18-Van Der Veken Bart

    21-Van Bogaert Eddy

    22-Vergauwen Hans

    23-Van Raemdonck Kurt

    32-De Plucker Stephan

    35-Van Goethem Filip

    40-D'Hondt Niels

    42-Sterck Sven

    18-04-2015 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/04/2015

    vwf.JPG








    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 8°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Patrick.jpg 

      Patrick Cocquyt

    Zaterdag 18 April - ST-KAT-LOMBEEK (1742) - 3de rit VWF Geditrofee
     

    A-reeks - 76,8 km - 1h50 
    1. Kenneth VERHOEVEN 
    2. Senne Steegmans 
    3. Timmy Weeckers 
    4. Jeroen Van Geyte 
    5. Bjorn Lison 
    6. Bjorn Coomans 
    7. Kevin Van De Keer 
    8. Kenny Terweduwe 
    9. Kevin Van Den Cruijce 
    10. Sigfrid De Nauw 

    B-reeks - 76,8 km -1h50 
    1. Bart TRIBOUT 
    2. Filip De Wijngaert 
    3. Andy De Backer 
    4. Christophe Adams 
    5. Michel Vereecken 
    6. Tom Verhoeven 
    7. Michael Jansegers
    8. Kris Jonckers 
    9. Steven Van Rijckeghem 
    10. Joris Van De Walle 

    C-reeks - 76,8 km - 1h52 
    1. Andy ANNENDIJCK 
    2. Mario Van Den Broecke 
    3. Kris De Block 
    4. Willem Van Der Heyden 
    5. Andy Van Eesbeek 
    6. Stefan Verhaeghe 
    7. Peter Vermassen 
    8. Marc Tabourdon 
    9. Steven Verschelden 
    10. Danny Saelens 

    Dames - 51,2 km - 1h22
    1. Ine VERCAMMEN 
    2. Lensy Debboudt 
    3. Rachel Canning 
    4. Ann De Wever 
    5. Evelien Deltombe 


    D-reeks - 57,6 km - 1h25 
    1. Patrick JACOBS 
    2. Bruno Bruyere 
    3. Patrick Bobelijn 
    4. Arie De Moor 
    5. Jan Van De Velde 
    6. Patrick Van Buggenhout 
    7. Herman Proost 
    8. Philippe Wauters 
    9. Ronald Rents 
    10. Luc Keim 

    E-reeks - 57,6 km - 1h26
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) 
    2. Ronny Paridaens 
    3. Rudy Thomas 
    4. Dirk Van Hove 
    5. Rene De Brucker 
    6. Francis De Ridder 
    7. Danny De Backer 
    8. Jan Van Den Brande 
    9. Luc Witman 
    10. Jo Montforts 

    F-reeks - 51,2 km - 1h19 
    1. Marc VERVONDEL 
    2. Sus Auwers 
    3. Eddy Vanopstal 
    4. Jos Staes 
    5. André Bultinck 
    6. Noël Burggraeve 
    7. Luc D'Haeseleer 
    8. Jozef Deneef 
    9. Johny Van Holen 
    10. Hugo Lismont 

    F+ -reeks - 51,2 km - 1h22 
    1. Gaston SANNEN 
    2. Luc Snels 
    3. Roger Beelaert 
    4. William De Cremer 
    5. Etienne Vandenhouwe 
    6. Theo Coudyzer 
    7. Jozef Saerens 
    8. Willi Kohlhaas 
    9. Ad Montforts 
    10. Gilbert Vandenheuvel 

    18-04-2015 om 21:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KENNETH CAETHOVEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Kenneth Caethoven.jpg 

    Kenneth Caethoven

    Zaterdag 18/04/2015 SINT-JORIS-WEERT (OUD-HEVERLEE) (B) - Juniores - 85,5 km - 40,62 km/h

    Aantal deelnemers: 49

    1 MOONS Olivier VZW DE DEMERSPURTERS

    2 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

    3 DONDERS Jelle LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VANDERMOSTEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 PEETERS Arne DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 BADA Florian LOTTO-VC ARDENNES

    8 MONDELAERS Jarno AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 BORGERS Gilles SPORT EN MOEDIG GENK

    10 SINSCHEK Nils NED W.C.L. BERGKLIMMERS

     

    18/04/2015 VORSELAAR (A) - Juniores - 84 km - 42,93 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 DRENT Dylan NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    3 DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 ZHUMAKAN Alisher KAZ TEAM NATACHA BASSE MEUSE

    6 VAN TILBORGH Brent DCM CYCLING TEAM

    7 GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK

    8 GABRIELS Senne DCM CYCLING TEAM

    9 CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    18/04/2015 BUGGENHOUT (O) - Nieuwelingen - 58,5 km - 37,6 km/h

    Aantal deelnemers: 76

    1 VAN ROY Arne WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 DE STROOPER Pepijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 VAN WILDER Ilan WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 KESTENS Donovan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DEWIT Jordi ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    16 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    17 DE WAELE Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    42 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    48 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    49 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

      

    18/04/2015 GELUVELD (W) - Nieuwelingen - 60,3 km - 36,62 km/h

    Aantal deelnemers: 43

    1 COCKAERT Kelvin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 NOPPE Matthias VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 DESCHUYTTER Casper WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    5 VANDENABEELE Henri VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 COGHE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 BAELE Benoît CT SPIDER KING IEPER

    10 DESCAMPS Thomas ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

     

    18/04/2015 ZOMERGEM (O) - Nieuwelingen - 58 km - 36,89 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 KENNETH CAETHOVEN uit Zele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 HUYBREGTS Jesse NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3 DE WAELE Bjarne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 CLAEYS Robbe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6 VAN ALPHEN Damian NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 BRESSELEERS Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    8 DE LANGE Pieter-jan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 IVANOV Daniel BUL NESSEBAR SHOCKBLAZE

    10 STRUIJS Nick NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    16 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    18/04/2015 ZUTENDAAL (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 38,78 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 PARROTTA Tristan LUX UC DIPPACH

    2 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 VAN ESCH Jarno NED

    4 KOCKELMANN Raphael LUX

    5 ECHELPOELS Stijn DCM CYCLING TEAM

    6 VAN UDEN Mika NED HAND IN HAND BAAL

    7 LINDELAUF Melvin NED TWC MAASLANDSTER

    8 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENK

    9 VAN DEN PUT Ronan KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 VANHEEL Elias SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    18-04-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    17-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 16/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Juniores en de Titel van Provinciaal Kampioen Tijdrijden !!!

    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 7°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen en de Titel van Provinciaal Kampioen Tijdrijden!!!

    Proficiat aan QUINTEN DALVING met zijn Zege bij de Aspiranten Jongens 12 jaar en de Titel van Provinciaal Kampioen Tijdrijden!!!

    Lenny Druyts KOP 2015.jpg  Lotte Rotman KOP 2015.jpg  Quiten Dalving KOP 2015.jpg

          Lenny Druyts            Lotte Rotman            Quinten Dalving

    Donderdag 16/04/2015 MALLE (VLIEGPLEIN) (A) - Tijdrit – Provinciaal Kampioenschap

    Elite z.c .
    1 VAN ZUMMEREN STEF WILLEMS VERANDAS

    2 PEELAERS JEFF T PALM POLE CONTINENTAL WALLON

    3 DE JONGHE KEVIN TEAM CIBEL

    4 MEEUS DIETER SPORT EN MOEDIG GENK

    5 RAEYMAEKERS MATHIAS RABC

    7 DRUYTS GERRY VASTGOED SERVICE GOLDEN PALACE CT


    U23 
    1 LEYSEN SENNE
    LOTTO-SOUDAL

    2 LUYCKX BRENT LEOPARD DEVELOPMENT TEAM

    3 BOSMANS TOM VL TECHNICS EXPERZA ABUTRIEK

    4 VAN OPSTAL THOMAS COLBA SUPERANO HAM

    5 JESPERS SEPPE KSV DEERLIJK

    14 MAES JEF CECEMEL CT

     

    Juniores 
    1 GOOLAERTS STIJN
    DAVO CT

    2 JASPERS WARD BALEN BC

    3 BEULLENS CEDRIC BALEN BC

    4 MOONS OLIVIER DEMERSPURTERS

    5 PEMEN DIEDERIK VAN ASSCHE ALPHA MOTERHOMES CT

    14 VERSCHAEVE VICTOR VAN MOER GROUP CT

     

    Nieuwelingen 
    1 VERVLOESEM XANDRES
    DCM CYCLINGTEAM

    2 HILLEN MICHIEL BALEN BC

    3 GOVAERTS BRENT KASTELSE DURVERS

    4 GIELEN JORNE BALEN BC

    5 SNELS ROBBE WC ONDER ONS PARIKE


    Dames Elite 

    1 KOPECKY LOTTE
    TOPSPORTVLAANDEREN PRO DUO RIDLEY

    2 DOM ANNELIES LENSWORLD ZANNATA

    3 VEKEMANS ANISHA LOTTO SOUDAL LADIES

    4 BELMANS ELS AUTOGLAS WETTEREN

    5 ROELEN EVY

     

    Dames Juniores
    1 LENNY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORTVLAANDEREN PRO DUO RIDLEY

    2 ZEGERS KATO BALEN BC

    3 HEYNS JOYCE KEUKENS REDANT

    4 ROES MAXIME BALEN BC

     

    Dames Nieuweling
    1 LOTTE ROTMAN PAPILLION JANATRANS RUDYCO

    2 VRANKEN CHAYENNE BALEN BC

    3 ROMBOUTS TINE BALEN BC

    4 MICHIELSEN-STEVENS SARAH BALEN BC

    5 GOOSSENAERTS CHLOE FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    Aspiranten Meisjes 12 jaar
    1 VAN DE PAAR INES BALEN BC

    2 COOLS AIKE

    3 VAN DEN BRANDE MIRTHE KASTELSE DURVERS

    Aspiranten Jongens 12 jaar 
    1 QUINTEN DALVING uit Bornem PAPILLION JANATRANS RUDYCO

    2 AVONDTS MATHIS WAC TEAM

    3 STOOPEN XANDER KASTELSE DURVERS

    4 VAN HOOYDONCK STEF WAC TEAM

    5 RAES RENZO WAC TEAM

    8 VAN PELT JEFF PAPILLION JANATRANS RUDYCO

     

    Aspiranten Meisjes 13 jaar
    1 KEMPS STEPHANIE BALEN BC

    2 BEIRINCKX LINA HEIST ZUIDERKEMPEN

    3 VAN HOOYDONCK FIEN WAC TEAM

    4 VAN LOMMEL YENTHE KALAS CT99 SCHRIEK

     

    Aspiranten Jongens 13 jaar
    1 VAN HOUT LUCA BALEN BC

    2 DE PRETER EMIEL HEIST ZUIDERKEMPEN

    3 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    4 BELMANS LENNERT DCM CYCLINGTEAM

    5 VAN DYCK CISSE HEIST ZUIDERKEMPEN

    8 VAN HOOF MANU PAPILLION JANATRANS RUDYCO

    Aspiranten Meisjes 14 jaar
    1 MICHIELSEN-STEVENS LAURA
    BALEN BC

    2 MANGELSCHOTS AXELLE WAC TEAM

    3 SIEMONS MAUD WAC TEAM

    4 FRID AXELLE EDEGEM BC


    Aspiranten Jongens 14 jaar 
    1 DEBREYNE RUBEN
    SV KONTICH

    2 VAN DYCK JARNE BALEN BC

    3 STIPPELMANS TOON DIJLESPURTERS MECHELEN

    4 SCHARRE STEF HEIST ZUIDERKEMPEN

    5 BROUWERS EMILE BALEN BC

    17-04-2015 om 18:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/04/2015

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    Woensdag 15/04/2015 – ORRIOR –
    Nieuwelingen – 61,9 km – 35,798 km/h - 01h43’45”

    Aantal deelnemers: 77

    1 CASSAERT LORAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELAR

    2 VAN HOUTE GERBEN RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DUPON ARTHUR C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4 DESAL CÉRIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELAR op 28”

    5 COCKAERT KELVIN CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK op 32”

    6 MOL WESLEY NED KON BALEN BC op 40”

    7 BOUCKAERT LOUIS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELAR op > 01’00”

    8 MARIT ARNE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 MAES MÉDÉRIC BLANCS GILETS BARRACUDA BW

    10 NOPPE MATTHIAS VZW TIELSTE RENNERCLUB

    12 VAN SCHOOR MATTHEW WIELERTEAM WAASLAND VZW

    17-04-2015 om 10:28 geschreven door kenny


    15-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores en de Titel van Provinciaal kampioen tijdrijden !!!

    Proficiat aan KENNETH CAETHOVEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores en de Titel van Provinciaal kampioen tijdrijden !!!

    Sasha Weemaes.jpg  Kenneth Caethoven.jpg 

        Sasha Weemaes         Kenneth Caethoven

    15/04/2015 URSEL (O) - Tijdrit – Provinciaal Kampioenschap

     

    Juniores

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOINGE CT

    3 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 GAYTANT Remco WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    6 HOOVER Gavin ISOREX CYCLING TEAM USA

    7 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    10 DE WILDE Arno ZANNATA LOTTO CT MENEN

    12 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    15 VAN HAUWERMEIREN Mic VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    31 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    33 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    34 CORNU Maxime PAPILLION RUDYCO JANATRANS CT

    35 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    36 LESCOUHIER Bert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    42 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    55 BRADLEY Symoens PAPILLION RUDYCO JANATRANS CT

     

    Nieuwelingen 1e jaars

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 WALRAED Jesper ZANNATA LOTTO CT MENEN

    3 DE LANGE Pieter-Jan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    5 TORDEUR Niels WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    6 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 BAELE Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DE VYLDER Robbe VAN ASSCHE-ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN ROY Yannick ZANNATA LOTTO CT MENEN

    12 NOENS Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen 2e jaars

    1 KENNETH CAETHOVEN uit Zele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DE PELSMAEKER Sam ZANNATA LOTTO CT MENEN

    3 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOINGE CT

    4 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    5 FIVE Trystan ZANNATA LOTTO CT MENEN

    6 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 PESSEMIER Tom DENDERSTREEK LABIEKES KSC

    8 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    10 BASTIAEN Jonas ZANNATA LOTTO CT MENEN

    15 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Aspiranten 14 jaar Jongens

    1 LAROY Bjarne VAN ASSCHE-ALPHAMOTORHOMES CT

    2 DHAEYE Enrico ZANNATA LOTTO CT MENEN

    3 SQUIRE Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 PIETERS Bjarne KON. VC 'T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 HUYS Branko PAPILLION RUDYCO JANATRANS CT

    7 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 VERCAUTEREN Thomas PAPILLION RUDYCO JANATRANS CT

    12 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 DE BEER Wannes PAPILLION RUDYCO JANATRANS CT

     

    Aspiranten 14 jaar Meisjes

    1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    2 VAN LANCKER Céline KVC DEINZE VZW

    3 KESTELEYN Febe WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 VAN DE KERKHOVE Febe K.V.C. DEINZE VZW

    5 GOVAERT Jana HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

     

    Aspiranten 13 jaar Jongens

    1 VAN ZANDE Devin KTC-CYCLING TEAM

    2 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN LIERDE Yente WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    5 DELBAERE Ibe VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    9 1BLEYENBERG Jado PAPILLION RUDYCO JANATRANS CT

    13 COLMAN Thibeau PAPILLION RUDYCO JANATRANS CT

    16 MAES Alec PAPILLION RUDYCO JANATRANS CT

    19 HEYNDERICKX Lennert PAPILLION RUDYCO JANATRANS CT

    21 FABIO Sonneville VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Aspiranten 13 jaar Meisjes

    1 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    2 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 VERBESTEL Jitse DENDERSTREEK LABIEKES KSC

    5 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

     

    Aspiranten 12 jaar Jongens

    1 JANSEGHERS Stef DENDERSTREEK LABIEKES KSC

    2 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 ROTTIERS Reinoud PAPILLION RUDYCO JANATRANS CT

    4 OOSTERLINCK Joes DENDERSTREEK LABIEKES KSC

    5 HUBO Xander WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    9 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Aspiranten 12 jaar Meisjes

    1 MASURE Fien WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    2 HALS Mirthe NOORD WEST BRABANT

    3 LAMBRECHT Justine ASFRA RACING TEAM

    15-04-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 6°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Lotte Rotman KOP 2015.jpg
         Lotte Rotman

    Woensdag 15/04/2015 BRABANTSE PIJL (B) - Men Elite - 205 km - 04h42'45"

    Aantal deelnemers: 190

    1 HERMANS Ben BMC RACING TEAM

    2 MATTHEWS Michael AUS ORICA GreenEDGE op 2" 
    3 GILBERT Philippe BMC RACING TEAM

    4 GALLOPIN Tony FRA LOTTO SOUDAL

    5 REBELLIN Davide ITA CCC SPRANDI POLKOWICE

    6 HAAS Nathan AUS TEAM CANNONDALE - GARMIN

    7 FELLINE Fabio ITA TREK FACTORY RACING

    8 LAMMERTINK Maurits NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    9 PATERSKI Maciej POL CCC SPRANDI POLKOWICE

    10 DEVENYNS Dries IAM CYCLING

    44 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    64 DE GREEF Francis WANTY - GROUPE GOBERT

    92 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

      

    15/04/2015 LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 44,36 km/h

    Aantal deelnemers: 136

    1 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 YSERBIJT Jesper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 VERDOOLAEGHE Bryan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    5 OLSEN Andreas NOR TVK SYKKEL

    6 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    7 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    11 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    15 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    32 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    34 MELS Fabrice TEAM 3M

    54 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    70 GIBBONS Thomas USA CIBEL

     

    15/04/2015 OVERIJSE (B) - Dames Jeugd - 45 km

    Dames Juniores - deelnemers: 24 – 31,51 km/h

    1 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 BIERENS Jamie NED TWC HET SNELLE WIEL

    3 WATERREUS Kylie NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 ROES Maxime KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 PALM Eva Maria TOPSPORT VLAANDEREN

    6 HELLEMONS Daimy NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 GUNST Denise NED GRC JAN VAN ARCKEL

    8 MINET Cloé SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    9 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 FABER Claire LUX LP 07 SCHIFFLANGE

    15 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 ROTTIERS Maureen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 VERHELST Melissa PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 23 – 31,76 km/h

    1 LOTTE ROTMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    7 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    8 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 LENSECLAES Ditte ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    15-04-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    14-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN OVWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2015

    OVWF.jpg
    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Franky Van Oyen 2015.jpg 

        Franky Van Oyen

     

    Zaterdag 11/04/2015 – OUTRIJVE – Catg.B - OVWF

    Aantal deelnemers: 46

    1 FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2 Benny Vanholsbeke

    3 Jean-Pierre Deloof

    4 Patrick Raes

    5 Chris Devlies

    6 Geert Roose

    7 Annick Devulder

    8 Marc Versluys

    9 Marnix Strubbe

    10 Marc Goosens (Mariakerke)

    14-04-2015 om 09:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 14/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. en de Titel van Provinciaal kampioen tijdrijden !!!

    Sander Cordeel 2015.jpg 

          Sander Cordeel

    Dinsdag 14/04/2015 URSEL (O) - Tijdrit – Provinciaal Kampioenschap

     

    Dames Nieuwelingen

    1 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 DHONT Glacia ISOREX CYCLING TEAM

    3 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 UYTTENHOVE Aiko

    5 RASSCHAERT Hanne ONDER ONS PARIKE

    6 HENDRIKX Laura

     

    Dames Juniores

    1 GOESSENS Brenda ISOREX LADIES

    2 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 GOEMAES Liez

     

    Dames Elite

    1 ROZLAPA Dana KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 DE VUYST Sofie LENSWORLD.EU-ZANNATA LADIES TEAM

    3 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 VAN DEN HAUTE Steffy TOPSPORT VLAANDEREN

    5 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 ACCOE Joyce NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS KERKSKEN

    7 DE BOECK Jasmien ISOREX CYCLING TEAM

    8 VYNCKE Miek KON VC 'T MEETJESLAND-KNESSELAERE

    9 PETIT Lana ISOREX CYCLING TEAM

    10 JOOS Inge

     

    Elite z.c.

    1 SANDER CORDEEL uit Stekene VASTGOED SERVICE

    2 DE BONDT Dries VERANDA'S WILLEMS CONTINENTAL CYCLING TEAM

    3 CALLEBAUT Kevin TEAM CIBEL

    4 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 VAN DORSSELAER Niels TEAM CIBEL

    7 REYNVOET Niels PROFEL UNITED CT

    8 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    9 VANDENBUSSCHE Ron

    10 WEECKERS Timmy WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    12 LIJNNEEL Gert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Beloften

    1 POLS Ruben LOTTO SOUDAL

    2 SEYE Guillaume VL TECHNICS-EXPERZA-ABUTRIEK C.T.

    3 GEERINCK Jens TEAM CIBEL

    4 PIETERS LAURENT VL TECHNICS-EXPERZA-ABUTRIEK C.T.

    5 DE SY Gertjan PRORACE CT

    6 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC-EKOI

    7 DE VYLDER Lindsay EFC ETIXX

    8 VENNEMAN Robin WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 RASSCHAERT kevin XELTEXTIEL VDB STEENHOUWERIJ CYCLINGTEAM

    10 ROTTY Glenn TEAM CIBEL

    14 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    15 BALLET Mathias

    14-04-2015 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!