.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan BRENT VAN MOER met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 5°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    Kristof DHollander.jpg  Brent Van Moer.jpg 
    Lotte Rotman KOP 2015.jpg

        Kristof Dhollander         Brent Van Moer               Lotte Rotman


    Zondag 12/04/2015 – Parijs-Roubaix – Men Elite UCI – 253,5 km – 05h49’51”

    Aantal deelnemers: 200

    1-DUI-John Degenkolb-TGA

    2-TSJ-Zdenek Štybar-EQS

    3-BEL-Greg Van Avermaet-BMC

    4-NED-Lars Boom-AST

    5-ZWI-Martin Elmiger-IAM

    6-BEL-Jens Keukeleire-OGE

    7-BEL-Yves Lampaert-EQS op 7"

    8-GBR-Luke Rowe-SKY op 28"

    9-BEL-Jens Debusschere-LTS op 29"

    10-NOO-Alexander Kristoff-KAT op 31"


    12/04/2015 DUFFEL (A) - Elite z.c./U23 - 109 km - 43,55 km/h

    Aantal deelnemers: 229

    1 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene ARROW CYCLING TEAM

    2 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 MANNAERTS Jelle COLBA SUPERANO HAM

    5 SUAREZ MARTINEZ Kevin COLBA SUPERANO HAM

    6 VAHTRA Norman EST

    7 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    8 VAN STAEYEN Kevin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 DONDERS Jelle COLBA SUPERANO HAM

    10 ENGBERG Soren DEN MORGAN BLUE CT

    15 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    19 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    12/04/2015 – Parijs-Roubaix – Juniores UCI – km

    Aantal deelnemers:

    1.Bram Welten (Ned)

    2.Pascal Eenkhoorn (Ned)

    3.Stan Dewulf

    4.Jasper Philipsen

     

    12/04/2015 BACHTE MARIA LEERNE (O) - Juniores - 88,4 km - 39,35 km/h

    Aantal deelnemers: 65

    1 BRENT VAN MOER uit Beveren VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DE GROOTE Arne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 CORNETTE Ewout C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 RYCKAERT Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 KELLENS Kenneth WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 BLONDEEL Bjorn C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 STEYAERT Bjarne CT SPIDER KING IEPER

    9 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    10 BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    13 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    12/04/2015 DUFFEL (A) - Juniores - 89 km - 39,13 km/h

    Aantal deelnemers: 75

    1 OTTEVANGER Bas NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 LEMBRECHTS Toon WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK

    9 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 ROELS Wannes ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    15 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    12/04/2015 ZOUTLEEUW-OSSENWEG (B) - Juniores - 73 km - 41,51 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 ZHUMAKAN Alisher TEAM NATHACHA

    2 VASTMANS Dries ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 AKKERMANS Lars NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 VERDONK Brent SPORT EN MOEDIG GENK

    6 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VAN DESSEL Djoerd NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 DONDERS Jelle LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 CLAES Stef KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    12/04/2015 TIELT (W) - Juniores - 87 km - 38 km/h

    Aantal deelnemers: 73

    1 THERAIN Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4 VANDEVYVERE Gauthier CT SPIDER KING IEPER

    5 DE JONGHE Jules CT SPIDER KING IEPER

    6 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 BLANCKE Vincent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 DELESIE Berre KSV DEERLIJK-GAVERZICHT            

    10 OSTYN Arthur CT SPIDER KING IEPER

    12 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    33 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

     

    12/04/2015 HAALTERT (O) - Dames Jeugd - 60 km

    Dames Juniores - deelnemers: 20 – 32,26 km/h

    1 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 GUNST Denise NED GRC JAN VAN ARCKEL

    3 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN GINNEKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM

    5 HELLEMONS Daimy NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6 VAN BELLINGHEN Emilie ISOREX CYCLING TEAM

    7 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    8 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 MINET Cloé SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    10 DE POTTER France ISOREX CYCLING TEAM

    17 ROTTIERS Maureen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 34

    1 LOTTE ROTMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VAN DER HULST Amber NED RESTORE CYCLING

    4 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    7 JONGENELEN Joëlla NED WV BREDA

    8 SCHOKKAERT Febe REDANT CYCLING TEAM

    9 JANSEN Noa NED WV BREDA

    10 MESU Daphne NED BREDA

    29 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    12/04/2015 LINDEN-LUBBEEK (B) - Nieuwelingen - 64 km - 37,54 km/h

    Aantal deelnemers: 97

    1 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 VERVLOESEM Xandres DCM CYCLING TEAM

    6 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    7 DIRVEN Roy NED TWC DE KEMPEN

    8 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 WAEYTENS Robin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 VAN WILDER Ilan WK NOORD-WEST-BRABANT

     

    12/04/2015 VELDEGEM (W) - Nieuwelingen - 54 km - 36,87 km/h

    Aantal deelnemers: 84

    1 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 MEW JENSEN Georg GBR LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB

    6 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 KESTENS Donovan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 MEERSCHAERT Leonardo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    31 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    56 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    73 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    12-04-2015 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan QUINTEN DALVING met zijn Zege bij de Jongens 12 jaar !!!

    Quiten Dalving KOP 2015.jpg 

       Quinten Dalving


    Zondag 12/04/2015 WEMMEL (B) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 19 – 20 km

    1 QUINTEN DALVING PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 VERSTAPPEN Dries HAGELAND CYCLING TEAM

    4 PAUWELS Pieter VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 25 – 25 km – 31,53 km/h

    1 CASTELAIN Nathan CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    2 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    3 TEERLINCK Alexander WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 DE BRAEKELEER Juul JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 VAN HAMME Wout LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 44 – 35 km – 34,82 km/h

    1 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 WAEYAERT Arno LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 DE SMET Connor BALEN B.C. V.Z.W.

    12 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 SMET Jorre VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    38 GOFFART Jannes VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    12 jaar MEISJES - deelnemers: 1 – 20 km

    1 HALS Mirthe WK NOORD-WEST-BRABANT

     

    13 jaar MEISJES - deelnemers: 2 – 25 km – 31,78 km/h

    1 MICHOTTE Maëlle SPRINTS.COM

    2 QUINTENS Maite LOTTO OLYMPIA TIENEN


    14 jaar MEISJES - deelnemers: 4 – 35 km – 35,58 km/h

    1 LEFEBER Aline SPORT EN MOEDIG GENK

    2 VANWALLEGHEM Kyenta VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 VAN DE KERKHOVE Febe K.V.C. DEINZE VZW

    4 GOVAERT Jana HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    12/04/2015 MASSEMEN (O) - Aspiranten

    Jongens 12 jaar – Reeks A - deelnemers: 21 – 20 km – 35,09 km/h

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    4 BOLLAERT Kyanni PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    5 MALFAIT Jean-louis VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    Jongens 12 jaar - Reeks B - deelnemers: 19 – 20 km - 33.21 km/h

    1 LAMBRECHT Michiel VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 HARTEEL Jelle ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 DALLE Jens WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 SCHEERLINCK Kièro KTC-CYCLING TEAM

    5 HOMMEZ Rune CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    Jongens 13 jaar - deelnemers: 29 – 26,25 km – 35,79 km/h

    1 VAN ZANDE Devin KTC-CYCLING TEAM

    2 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 D´HONDT Dante KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    21 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 5 – 23,63 km

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VERBESTEL Jitse KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VANDENBORRE Elien CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    Jongens 14 jaar - deelnemers: 56 – 34,12 km – 32,21 km/h

    1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    5 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 VAN BASTELAERE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 2 – 31,5 km - 23.99 km/h

    1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    2 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    12-04-2015 om 19:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN AMICALE RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2015

    Amicale.jpg
    Zaterdag 11/04/2015 – LESSINNES – Catg.D – Amicale Cycliste du Hainaut 2000

    Aantal deelnemers: 47

    1-De Ridder Francis

    2-Willems Michel

    3-Somers Chris

    4-Coupillie Roland

    5-La Marca Santo (Champion du Hainaut )

    6-Devisscher Rudy

    7-Suys Frank (Bornem)

    8-Dupont Benny

    9-Hustin Jean-Pierre

    10-Biancucci Salvator

    12-04-2015 om 17:13 geschreven door kenny


    11-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WIEZE VAN ZATERDAG 11/04/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WIEZE VAN ZATERDAG 11/04/2015     


    Zaterdag 11/04/2015 WIEZE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,2 km/h

    Aantal deelnemers: 189

    1 JORI VAN STEENBERGHEN uit De Klinge CIBEL

    2 ONGENA Matthias CIBEL

    3 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    5 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    6 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    7 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    8 RAADTGEVER Dennis NED ARROW CYCLING TEAM

    9 ZAKHAROV Artyom KAZ TRACK TEAM ASTANA

    10 STALLAERT Joeri CIBEL

    18 ROTTY Glenn CIBEL

    22 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    23 NAESEN Lawrence CIBEL

    25 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    30 GIBBONS Thomas USA CIBEL

    37 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    38 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    60 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    72 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    74 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    78 ONGENA Thomas CIBEL

    80 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    82 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    83 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    86 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    87 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    11-4-2015-wieze 989.JPG 
    Podium te Wieze met winnaar Jori Van Steenberghen, Matthias Ongena en Jurgen Guns.
    11-4-2015-wieze 997.JPG
              Winnaar Jori Van Steenberghen met de bloemen en de familie.                                                
    11-4-2015-wieze 906.JPG
    Aankomst van winnaar Jori Van Steenberghen voor ploegmaat Matthias Ongena.
    11-4-2015-wieze 928.JPG
    De spurt van het peloton voor plaats 10 met Joeri Stallaert voor Guillaume Haag
    en Geert Van Der Weijst.
    11-4-2015-wieze 787.JPG
                                               Joeri Stallaert in de aanval.
    11-4-2015-wieze 673.JPG
    11-4-2015-wieze 619.JPG
    11-4-2015-wieze 613.JPG
    11-4-2015-wieze 524.JPG
    11-4-2015-wieze 521.JPG
    11-4-2015-wieze 519.JPG
    11-4-2015-wieze 516.JPG
    11-4-2015-wieze 456.JPG
    11-4-2015-wieze 451.JPG
                                              Op kop Thomas Ongena.
    11-4-2015-wieze 380.JPG
                                               Op kop Sander Cordeel.
    11-4-2015-wieze 347.JPG
    11-4-2015-wieze 298.JPG
    11-4-2015-wieze 264.JPG
    11-4-2015-wieze 255.JPG
    11-4-2015-wieze 242.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Wieze met 189 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-04-2015 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE WIEZE VAN ZATERDAG 11/04/2015

    FOTO'S JUNIORES TE WIEZE VAN ZATERDAG 11/04/2015     


    Zaterdag 11/04/2015 WIEZE (O) - Juniores - 82,5 km - 38,57 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 DE CLERCQ Yente NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 DEHERDER Stijn CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 VAN DEN ABBEELE Stijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 LOOMANS Gertjan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 DYCKHOFF Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    24 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    41 COLMAN Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11-4-2015-wieze 213.JPG
    Podium Juniores met winnaar Thibau Verhofstadt, Yente De Clercq en Stijn Deherder.
    11-4-2015-wieze 220.JPG
                              Winnaar Thibau Verhofstadt met de supporters.
    11-4-2015-wieze 177.JPG
                           Aankomst van winnaar Thibau Verhofstadt te Wieze.
    11-4-2015-wieze 175.JPG
    11-4-2015-wieze 173.JPG
               Solo naar de aankomst in de slotmeters met Thibau Verhofstadt.        
    11-4-2015-wieze 194.JPG
                             De spurt van het peloton bij de Juniores te Wieze.
    11-4-2015-wieze 190.JPG
    11-4-2015-wieze 103.JPG
    11-4-2015-wieze 092.JPG
    11-4-2015-wieze 079.JPG
    11-4-2015-wieze 030.JPG
    11-4-2015-wieze 047.JPG
    11-4-2015-wieze 046.JPG
    11-4-2015-wieze 020.JPG
                        Start van de Juniores te Wieze met 46 deelnemers.



                                        

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-04-2015 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JORI VAN STEENBERGHEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!
      Jori Van Steenberghen KOP 2015.jpg      Thibau Verhofstadt 2015.jpg

    Jori Van Steenberghen     Thibau Verhofstadt


    Zaterdag 11/04/2015 RONDE VAN VLAANDEREN (O) - Men Elite UCI - Beloften - 176,6 km

    Aantal deelnemers:

    1 EDMONDSON Alexander AUS AUSTRALIA

    2 MOSCON Gianni ITA ITALY

    3 KORSAETH Truls Engen NOR NORWAY

    4 PETERS Nans FRA FRANCE

    5 BONNAMOUR Franck FRA FRANCE

    6 RAÏM Mihkel EST ESTONIA

    7 SKAARSETH Anders NOR NORWAY

    8 GRELIER Fabien FRA FRANCE

    9 PEDERSEN Mads DEN DENMARK

    10 DOULL Owain GBR GREAT BRITAIN

     

    11/04/2015 WIEZE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,2 km/h

    Aantal deelnemers: 189

    1 JORI VAN STEENBERGHEN uit De Klinge CIBEL

    2 ONGENA Matthias CIBEL

    3 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    5 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    6 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    7 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    8 RAADTGEVER Dennis NED ARROW CYCLING TEAM

    9 ZAKHAROV Artyom KAZ TRACK TEAM ASTANA

    10 STALLAERT Joeri CIBEL

    18 ROTTY Glenn CIBEL

    22 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    23 NAESEN Lawrence CIBEL

    25 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    30 GIBBONS Thomas USA CIBEL

    37 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    38 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    60 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    72 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    74 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    78 ONGENA Thomas CIBEL

    80 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    82 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    83 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    86 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    87 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

     

    11/04/2015 HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 38,54 km/h

    Aantal deelnemers: 142

    1 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 JUODVALKIS Egidijus LTU COLBA

    3 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    4 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    5 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    6 DEFREYNE Cédric CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 PIETERS Laurent VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 LUNDGREN Isac SWE AHUS CYKELKLUBB

    9 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    33 RELAES Jacob EFC-ETIXX

     

    11/04/2015 NINOVE (ASPELARE) (O) - U23 - 120 km - 39,93 km/h

    Aantal deelnemers: 129

    1 DE GENDT Aime EFC-ETIXX

    2 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    3 LONCIN Gilles EFC-ETIXX

    4 VERWILST Dieter LOTTO SOUDAL

    5 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    6 BARTA William USA AXEON CLUB TEAM

    7 VAN DER SCHELDEN Jasper BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    8 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VANHOUTTEGHEM Cedric ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    10 VAN HECKE Stijn XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    18 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    48 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    11/04/2015 ZOUTLEEUW-OSSENWEG (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 73 km - 41,89 km/h

    Aantal deelnemers: 87

    1 HELMINEN Matti FIN ZANNATA CYCLING TEAM

    2 MERTENS Tom ZANNATA CYCLING TEAM

    3 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    4 HEYMANS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    6 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    7 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 ERREN Pim NED TWC MAASLANDSTER

    9 WAERZEGGERS Glenn ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 JANSSEN Dick NED WV DE JONGE RENNER

     

    11/04/2015 WIEZE (O) - Juniores - 82,5 km - 38,57 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 DE CLERCQ Yente NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 DEHERDER Stijn CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 VAN DEN ABBEELE Stijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 LOOMANS Gertjan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 DYCKHOFF Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    24 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    41 COLMAN Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11-04-2015 om 20:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thomas Vereecken KOP 2015.jpg 

       Thomas Vereecken


    Zaterdag 11/04/2015 BEERST (W) - Juniores - 80 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 65

    1 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 BJERK Didrik Kielland NOR BAERUM OCK

    3 SAUGSTAD Lars NOR RINGERIKE

    4 SKARE Michael NOR RINGERIKE

    5 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING IEPER

    7 DEBUYSERE Wannes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 VANBORM Kenneth CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 PENNINCK Jens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

     

    11/04/2015 DENDERHOUTEM (O) - Juniores - 83,2 km - 36,84 km/h

    Aantal deelnemers: 47

    1 THOMAS VEREECKEN uit Grembergen AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 VAN HERPE Florent U19 CYCLING ACADEMY

    4 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VAN IMPE Gianni KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 VAN POUCKE Aaron ISOREX CYCLING TEAM

    10 MARKEY Lucas CT SPIDER KING IEPER

    25 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    11/04/2015 HAKENDOVER (B) - Juniores - 90 km - 38,99 km/h

    Aantal deelnemers: 49

    1 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 BERO Wallace VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 SINSCHEK Nils NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    4 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    5 DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 COLART Nicolas SPRINT 2000 CHARLEROI

    7 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 CLAES Stef KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 AKKERMANS Lars NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 VAN DE WILLE Nick ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

     

    11/04/2015 BACHTE MARIA LEERNE (O) - Nieuwelingen - 61,2 km - 38,06 km/h

    Aantal deelnemers: 152

    1 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    8 FORRET Robbe PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    10 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    40 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    11/04/2015 ZOUTLEEUW-OSSENWEG (B) - Nieuwelingen - 55 km - 38,67 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    3 VRANKEN Vince KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VREESWIJK Luca NED RTC BUITENLUST

    5 BOMBOI Davide KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 MANS Matjas ZANNATA CYCLING TEAM

    8 ECHELPOELS Stijn DCM CYCLING TEAM

    9 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    10 FROONINCKX Brent LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    11/04/2015 LEOPOLDSBURG (LB) - Tijdrit – Provinciaal Kampioenschap - Alle categorieën

    Aantal deelnemers:

    11-04-2015 om 20:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2015

    vwf.JPG








    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks D !!!

    Stijn Verbeke Kop 2015.jpg  Van Speybroeck Geert 2015.jpg

          Stijn Verbeke           Geert Van Speybroeck
             

    Zaterdag 11 April - BUGGENHOUT (9255)
     

    A-reeks - 71,5 km - 1h48 
    1. STIJN VERBEKE (Belsele)
    2. Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    3. Kevin Van De Keer 
    4. Bert Van Der Trappen 
    5. Timmy Weeckers 
    6. Gerald Van Haaften 
    7. Glenn De Wolf 
    8. Ruben Broeckaert 
    9. Kenneth Verhoeven 
    10. Kenny Terweduwe 

    B-reeks - 71,5 km - 1h48 
    1. Bart VANDEN WIJNGAERD 
    2. Nico Verwee 
    3. Ken De Feyter 
    4. Gert Delcroix 
    5. David Haegeman 
    6. Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    7. Tom Op de Beeck 
    8. Mario Van Der Sickel 
    9. Steven Goossens (Belsele)
    10. Mario Van Den Broeck 

    C-reeks - 58,5 km - 1h30 
    1. Peter DOCKX 
    2. Kurt Stevens 
    3. Kurt Van Der Plas 
    4. Danny Saelens 
    5. Andy Annendyck 
    6. Johan Heymans 
    7. Peter Vermassen 
    8. Vital Pauwels 
    9. Frank Vagenende 
    10. Jimmy De Paepe 

    Dames – 52 km - 1h15
    1. Lensy DEBBOUDT
    2. Dani Christmas 
    3. Claire Thomas
    4. Ilse Temmerman
    5. Sylvia Debboudt
    6. Rachel Canning
    7. Carolien Haers
    8. Sarah Borremans
    9. Marieke Blomme
    10. Ine Vercammen 

    D-reeks - 58,5 km - 1h31
    1. GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)
    2. Gino Primo (Gent)
    3. Freddy Vangenechten 
    4. Patrick Bobelijn 
    5. Herman Proost 
    6. Piet Hereijgers 
    7. Peter Vos 
    8. Ronald Rents 
    9. Danny De Bruyne 
    10. Paul Fierens 

    E-reeks – 52 km - 1h22
    1. Dirk VAN HOVE 
    2. Rudy Thomas 
    3. Danny De Backer 
    4. Jan Van Den Brande 
    5. Rene De Brucker 
    6. Christophe Davies 
    7. Serge De Wever 
    8. Luc Witman 
    9. Noël Willems 
    10. Hans Lap 

    F-reeks – 52 km - 1h15 
    1. Patrick VAN RENTERGHEM 
    2. Roland Boulard 
    3. Helmut Tas 
    4. Felix Luyten 
    5. Jan Van Hove 
    6. Jozef Deneef 
    7. Jean Blommaert (Hamme)
    8. Andre Bultinck 
    9. Johny Van Holen 
    10. René Van Gils 

    F+ -reeks – 52 km - 1h15 
    1. Luc SNELS 
    2. Gaston Sannen 
    3. Etienne Vandenhouwe 
    4. Theo Coudyzer 
    5. Julien Vyvey 
    6. William De Cremer 
    7. Jozef Saerens 
    8. Jef Everaerts 
    9. Freddy Vandenberghen 
    10. Willy Mous 

    11-04-2015 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE HEIST O/D BERG VAN VRIJDAG 10/04/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE HEIST O/D BERG 
    VAN VRIJ
    DAG 10/04/2015
         


    Vrijdag 10/04/2015 HEIST OP DEN BERG (ZONDERSCHOT) (A) - Elite z.c./U23 - 110 km - 45,32 km/h

    Aantal deelnemers: 144

    1 MENSINK Rick NED NVVV GRONINGEN

    2 YDENS Andrew T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    3 VEROFT Jelto KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    4 SEGERS Joren PROFEL - UNITED C.T.

    5 JOHNSTONE Eric CAN CYCLEMEISTERS

    6 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    7 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    8 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 VAN LAER Titte BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    19 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    75 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    103 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    107 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10-4-2015-heist 726.JPG  10-4-2015-heist 724.JPG
                      Winnaar Rick Mensink                                                     Winnaar Rick Mensink met de bloemen.
    10-4-2015-heist 653.JPG
                      Aankomst van winnaar Rick Mensink voor Andrew Ydens.
    10-4-2015-heist 652.JPG
        De spurt met winnaar Rick Mensink voor Andrew Ydens en Jelto Verhoft.
    10-4-2015-heist 475.JPG
                               Aankomst van Cedric Van Lommel op plaats 19.
    10-4-2015-heist 572.JPG
                                                             De kopgroep.
    10-4-2015-heist 442.JPG
    10-4-2015-heist 341.JPG
    10-4-2015-heist 274.JPG
    10-4-2015-heist 222.JPG
    10-4-2015-heist 171.JPG
    10-4-2015-heist 163.JPG
    10-4-2015-heist 160.JPG
    10-4-2015-heist 117.JPG
    10-4-2015-heist 115.JPG
    10-4-2015-heist 079.JPG
    10-4-2015-heist 078.JPG
    10-4-2015-heist 066.JPG
    10-4-2015-heist 057.JPG
    10-4-2015-heist 052.JPG
        Start van de Elite z.c. & Beloften te Heist op den Berg met 144 deelnemers.

    10-4-2015-heist 001.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-04-2015 om 10:04 geschreven door kenny


    10-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 10/04/2015 HEIST OP DEN BERG (ZONDERSCHOT) (A) - Elite z.c./U23 - 110 km - 45,32 km/h

    Aantal deelnemers: 144

    1 MENSINK Rick NED NVVV GRONINGEN

    2 YDENS Andrew T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    3 VEROFT Jelto KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    4 SEGERS Joren PROFEL - UNITED C.T.

    5 JOHNSTONE Eric CAN CYCLEMEISTERS

    6 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    7 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    8 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 VAN LAER Titte BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    19 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    75 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    103 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    107 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10-04-2015 om 21:33 geschreven door kenny


    09-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE EVERGEM-BELZELE VAN DONDERDAG 09/04/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE EVERGEM-BELZELE 
    VAN DONDER
    DAG 09/04/2015
         


    Donderdag 09/04/2015 EVERGEM-BELZELE (O) - Elite z.c./U23 -113 km -  44,01 km/h

    Aantal deelnemers: 122

    1 KEVIN CALLEBAUT uit Zottegem CIBEL

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 LARSEN Richard SWE TEAM ARGON 18 SCANDINAVIA

    5 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    6 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 LUNDGREN Isac SWE AHUS CYKELKLUBB

    8 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC-EKOI

    10 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    25 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    54 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    72 PRIMO Gino INDIVIDUEEL

    93 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAMU

    94 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    101 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9-4-2015-evergem 065.JPG
    9-4-2015-evergem 067.JPG
                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    09-04-2015 om 21:07 geschreven door kenny


    9-4-2015-evergem 656.JPG 9-4-2015-evergem 647.JPG
       Winnaar Kevin Callebaut met de bloemen.
    9-4-2015-evergem 638.JPG
                           Een woordje uitleg van winnaar Kevin Callebaut.
    9-4-2015-evergem 579.JPG
    Aankomst van de kopgroep met Kevin Callebaut die het in de spurt haalt voor
    Kristof Dhollander, Davy De Scheemaeker, Richard Larsen, David Desmecht en
    Christophe Van Cauwenberghe.
    9-4-2015-evergem 595.JPG
                                                      De spurt van het peloton.
    9-4-2015-evergem 552.JPG
                    Kristof Dhollander probeert een aanval in de laatste ronde.
    9-4-2015-evergem 448.JPG
                          De koplopers met in laatste positie Kristof Dhollander.
    9-4-2015-evergem 403.JPG
    9-4-2015-evergem 257.JPG
    9-4-2015-evergem 209.JPG
    9-4-2015-evergem 205.JPG
    9-4-2015-evergem 156.JPG
    9-4-2015-evergem 149.JPG
    9-4-2015-evergem 107.JPG
    9-4-2015-evergem 104.JPG
    9-4-2015-evergem 078.JPG
                                      Verkenningsronde achter de auto.
    9-4-2015-evergem 027.JPG
         Start van de Elite z.c. & Beloften te Evergem-Belzele met 122 deelnemers.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KEVIN CALLEBAUT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Kevin Callebaut KOP 2015.jpg 

        Kevin Callebaut


    Donderdag 09/04/2015 EVERGEM-BELZELE (O) - Elite z.c./U23 -113 km -  44,01 km/h

    Aantal deelnemers: 122

    1 KEVIN CALLEBAUT uit Zottegem CIBEL

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 LARSEN Richard SWE TEAM ARGON 18 SCANDINAVIA

    5 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    6 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 LUNDGREN Isac SWE AHUS CYKELKLUBB

    8 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC-EKOI

    10 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    25 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    54 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    72 PRIMO Gino INDIVIDUEEL

    93 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAMU

    94 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    101 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    09/04/2015 LINTER-MELKWEZER (B) - Tijdrit – Provinciaal Kampioenschap - Alle categorieën

    Aantal deelnemers:

     

    09/04/2015 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Tijdrit – Provinciaal Kampioenschap - Alle categorieën

    Aantal deelnemers:

    09-04-2015 om 20:45 geschreven door kenny


    08-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 08/04/2015 SCHELDEPRIJS (A) - Men Elite - 201 km

    Aantal deelnemers:

    1 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA

    2 THEUNS Edward TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 HUTAROVICH Yauheni BLR BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT

    4 SARREAU Marc FRA FDJ

    5 VAN POPPEL Danny NED TREK FACTORY RACING

    6 TRENTIN Matteo ITA ETIXX - QUICK STEP

    7 MARINI Nicolas ITA NIPPO - VINI FANTINI

    8 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    9 FARRAR Tyler USA MTN - QHUBEKA

    10 PFINGSTEN Christoph GER BORA-ARGON 18

    23 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    30 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    46 DE GENDT Thomas LOTTO SOUDAL

    83 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

     

    08/04/2015 SCHELDEPRIJS MEMORIAL STAF SEGHERS SCHOTEN (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 130 km

    Aantal deelnemers:

    1 GEUENS Alexander LOTTO SOUDAL

    2 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    3 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 WOOD Oliver GBR 100% ME GB TEAM

    5 KRIGBAUM Mathias LOTTO SOUDAL

    6 VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 ARMAND Jean Denis FRA ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    8 VERWAEST Kevin ASFRA RACING TEAM

    9 PIETERS Roy NED ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    21 VAN STAEYEN Kevin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    29 DURINCK Sean PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    50 FINOULST Jan-frederik CECEMELCYCLINGTEAM

    62 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    77 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    78 ILLEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    84 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    89 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    92 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    98 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    108 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

     

    08/04/2015 BREDENE (W) - Elite z.c./U23 - 113 km - 48,39 km/h

    Aantal deelnemers: 121

    1 CLAEYS Kevin COLBA SUPERANO HAM

    2 SVENSSON Marcus SWE TEAM ARGON 18 SCANDINAVIA

    3 LINSTAD-HURUM Sondre NOR KRISTIANSANDS CK

    4 CARDON Germer ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    5 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    10 LUNDGREN Isac SWE TEAM ARGON 18 SCANDINAVIA

    13 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    20 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    21 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    73 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    94 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    95 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

     

    08/04/2015 HERZELE (O) - Juniores - 84 km - 41,39 km/h

    Aantal deelnemers: 91

    1 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 HAELTERMAN Glen BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    4 SAUGSTAD Lars NOR RINGERIKE

    5 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    7 SLEEN Torjus NOR TONSBERG SK

    8 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    13 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    41 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    42 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    08-04-2015 om 20:32 geschreven door kenny


    07-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 07/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 07/04/2015 HAKENDOVER (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,87 km/h

    Aantal deelnemers: 94

    1 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

    3 HAAG Guillaume T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    4 NILSON Age NOR KRISTIANSANDS

    5 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    6 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    7 SLEURS Christophe TEAM 3M

    8 VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL

    9 PRUUS Peeter EST RAPLAMAA RATTAKLUBI

    10 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM

    20 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    07-04-2015 om 19:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERTOERISTENCLUB TTC HIGH QUALITY FAST & FUN BIKERS !!!

            Wielertoeristenclub TTC HIGH QUALITY Fast & Fun Bikers !!!
    Ploeg1.jpg
    Ploeg2.jpg

    Lokaal: Café Machuit te Zwijndrecht.

    07-04-2015 om 17:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/04/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan NICK MERTENS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Nick Mertens.jpg  Franky Van Oyen 2015.jpg 

            Nick Mertens             Franky Van Oyen

    Maandag 6 april 2015 - OOSTAKKER (9041)

     

    Catg.A – 73 km – 72 deelnemers

    1-NICK MERTENS (Berlare)

    2-Gryson Kristof

    3-Buyle Pieter

    4-Buysse Lennert

    5-Van Den Broecke Mario

    6-Bultynck Isaak

    7-Vermassen Jens

    8-Depraetere Hannes

    9-Lannoo Denny

    10-Laureys Stijn

    20-De Weerdt Milan (Lokeren)

    21-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    22-Peeters Danny (Temse)

    23-Heirman Steven (Hamme)

    28-Weemaes Filip (Verrebroek)

    32-Scholliers Filip (Zele)

    38-Bauwens Tijs (Lokeren)

    42-218-Vandriessche Kenneth-

    43-Goossens Steven (Belsele)

     

    Catg.B – 65,7 km – 63 deelnemers

    1-De Bruycker Jan (De Haan)

    2-Cooman Jerry

    3-De Brauwer Lesley

    4-Landuyt Steven

    5-Seynaeve Gino

    6-Stragier Johan

    7-Roose Geert

    8-De Bruyne Danny

    9-Wytinck Luc

    10-Demaertelaere Dennis

    11-Rabout Rudi (Erembodegem)

    12-De Vlieger Sven (Lochristi)

    22-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    31-Baeckelandt Geert (Gentbrugge)

    34-Van Drom Giovanni (Bazel)

    37-Van Laere Koen (Beveren)

    50-Baert Giovanni (Moerbeke)

    51-Bultynck Geert (Beveren)

    52-De Maere Peter (Eksaarde)

    54-De Maesschalck Johan (Lokeren)

    55-Heyndrickx Wim (Vrasene)

     

    Catg.C – 65,7 km – 47 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-De Keyser Filip

    3-De Muynck Luc

    4-Van Speybroeck Geert (Nevele)

    5-Goossens Marc (Mariakerke)

    6-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    7-Cosijn Ronny (Destelbergen)

    8-Leuntjens Kurt

    9-Claus Etienne (Waasmunster)

    10-Versluys Marc

    13-Couchez Didier(St.Amandsberg)

    21-Couckuyt Marc (Nevele)

    24-Vermincksel Dirk (Bazel)

    25-Meyvis Serge (Burcht)

    27-Van Havere Jurgen (Kruibeke)

    28-Braeckman Geert (Kalken)

    43-Smet Geert (St.Niklaas)

    47-Macharis William (Rupelmonde)

     

    Catg.D – 43,8 km – 22 deelnemers

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-De Vos Rony

    3-Tas Helmuth

    4-van der Geest Peter

    5-Baudonck Tony

    6-Vanpoucke Rik

    7-Maldrie Robert

    8-De Vuyst Eddy

    9-Bolle Henk

    10-De Naeghel Jozef

    12-Govaert William (Waasmunster)

    15-Coppers François (Lokeren)

    18-Van Overmeir Marc (Beveren)

     

    Dames – 43,8 km – 4 deelnemers

    1-Haers Carolien (Boekhoute)

    2-Broosus Bianca

    3-Hoste Peggy

    4-Wittock Nancy (St.Niklaas)

     

    Catg.E – 43,8 km – 18 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Boulard Roland

    3-Demeyere José

    4-Beelaert Roger (Rupelmonde)

    5-Thyssen Leo

    6-Van Imschoot Roland

    7-Lockefeir Marinus

    8-De Wilde Eric (Lochristi)

    9-Vyvey Julien

    10-Corthier Willy

      

    +70 jaar

    1-Michiels Harry (Borgerhout)

    2-Robijns Robert

    3-Devreese José

    4-Cornu Daniel (Stekene)

    5-Brouwers François

    6-De Geynst Paul

     

    Toeristen – 65,7 km –  51 deelnemers

    1-Willems Filip (Herselt)

    2-D'Hauwe Andy

    3-Calle Alain (Mariakerke)

    4-Andries Jelle

    5-Maes Nico

    6-Van Hille Glenn (St.Niklaas)

    7-Vandecasteele Angelo (Zele)

    8-Spileers Kenny

    9-Bouquet Kenneth

    10-Claes Jorg

    24-De Roos Marnix (Moerbeke)

    36-De Bruyn Johan (Lokeren)

    37-Kesteleyn Bram (Zele)

    39-De Craene Dieter (Moerbeke)

    07-04-2015 om 16:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/04/2015

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Franky Van Oyen 2015.jpg 

       Franky Van Oyen


    Amicale.jpg
    Maandag 06/04/2015 – WODECQ – Amicale Cycliste du Hainaut 2000

    Aantal deelnemers: 34 – Catg.D

    1-Pieters Joost

    2-Willems Michel

    3-Bouillon Georges

    4-Suys Frank (Bornem)

    5-Mortier Luc

    6-Hustin Jean-Pierre

    7-Delcorps Maxime

    8-Depouille Eric

    9-Deprutere Danny

    10-Servais Jean

     

    OVWF.jpg
    Zaterdag 04/04/2015 – DADIZELE – OVWF

    Aantal deelnemers: 54 – Catg.B

    1 FRANKY VAN OYEN (Zulte – dv)

    2 Roose Geert

    3 De Moor Arie (dv)

    4 Deloof Jean-Pierre

    5 Van Speybroeck Geert (Nevele-dv)

    6 Huyghe Peter

    7 Desmeytere Mario

    8 Durant Martin (dv)

    9 Cauwelier Christ

    10 Couchez Didier (St.Amandsberg)

    11 Goossens Marc (Mariakerke-dv)

    07-04-2015 om 16:47 geschreven door kenny


    06-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 06/04/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 06/04/2015     


    Maandag 06/04/2015 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,24 km/h

    Aantal deelnemers: 127

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek CIBEL

    2 DE SCHEEMAEKER Davy CYCLING TEAM

    3 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    5 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    6 VAN DER SCHUEREN Nicky ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    8 VANNEVEL Dries ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 GEERINCK Jens CIBEL

    10 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 SMET Guy CIBEL

    12 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    14 GIBBONS Thomas USA CIBEL

    17 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    18 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    19 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    22 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    23 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    25 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    28 NAESEN Lawrence CIBEL

    29 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    32 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    33 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAME

    40 SMET Gert DCR CYCLING TEAM

    44 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    47 VAN DEN BERGHE Anthony KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    48 MIDDELKAMP Tom ARROW CYCLING TEAM

    49 DE JONGHE Kevin CIBEL

    54 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    60 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    64 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    65 DE BOEY Jonas DCR CYCLING TEAM

    66 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    67 ONGENA Matthias CIBEL

    68 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    69 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6-4-2015-nieuwerkerken 736.JPG
       Winnaar Glenn Rotty met de bloemen en de burgemeerster van St.Niklaas.
    6-4-2015-nieuwerkerken 741.JPG
                             Winnaar Glenn Rotty tussen de supporters.
    6-4-2015-nieuwerkerken 761.JPG
                                Winnaar Glenn Rotty en Mevrouw De Witte.
    6-4-2015-nieuwerkerken 746.JPG
                                  Aan het woord winnaar Glenn Rotty.
    6-4-2015-nieuwerkerken 681.JPG
    Aankomst van winnaar Glenn Rotty voor Davy De Scheemaeker, Lars Haverals, 
    Kevin Callebaut en Timmy De Boes.
    6-4-2015-nieuwerkerken 693.JPG
                                                Spurt van het peloton.
    6-4-2015-nieuwerkerken 434.JPG
    6-4-2015-nieuwerkerken 437.JPG
                                          Vooraan Jori Van Steenberghen.
    6-4-2015-nieuwerkerken 536 - kopie.JPG
    6-4-2015-nieuwerkerken 482.JPG
    6-4-2015-nieuwerkerken 252.JPG
                                       Jarno Van Guyse en Guy Smet.
    6-4-2015-nieuwerkerken 179.JPG
    6-4-2015-nieuwerkerken 434.JPG
    6-4-2015-nieuwerkerken 119.JPG
    6-4-2015-nieuwerkerken 112.JPG
                                             Gert Smet en Kris Bolsens.
    6-4-2015-nieuwerkerken 044.JPG
                                            Vooraan Kenny Goossens.
    6-4-2015-nieuwerkerken 026.JPG
          Start van de Elite z.c. & Beloften te Nieuwkerken met 127 deelnemers.

    6-4-2015-nieuwerkerken 019.JPG
    6-4-2015-nieuwerkerken 021.JPG
                                         In het midden Kristof Dhollander.
    6-4-2015-nieuwerkerken 022.JPG
                                             Voor de start met Tony Heirbaut.





    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-04-2015 om 21:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Glenn Rotty 2015.jpg 

            Glenn Rotty

    Maandag 06/04/2015 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,24 km/h

    Aantal deelnemers: 127

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek CIBEL

    2 DE SCHEEMAEKER Davy CYCLING TEAM

    3 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    5 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    6 VAN DER SCHUEREN Nicky ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    8 VANNEVEL Dries ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 GEERINCK Jens CIBEL

    10 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 SMET Guy CIBEL

    12 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    14 GIBBONS Thomas USA CIBEL

    17 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    18 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    19 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    22 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    23 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    25 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    28 NAESEN Lawrence CIBEL

    29 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    32 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    33 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAME

    40 SMET Gert DCR CYCLING TEAM

    44 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    47 VAN DEN BERGHE Anthony KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    48 MIDDELKAMP Tom ARROW CYCLING TEAM

    49 DE JONGHE Kevin CIBEL

    54 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    60 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    64 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    65 DE BOEY Jonas DCR CYCLING TEAM

    66 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    67 ONGENA Matthias CIBEL

    68 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    69 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    06/04/2015 RETIE (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 46,04 km/h

    Aantal deelnemers: 135

    1 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 GEYSEN Kurt VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    3 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    4 THYS Nico RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    5 HOFMANS Laurence K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 DAL Jeppe DEN TEAM WEBIKE CK AARHUS

    7 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 DELEU Robbe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 OERLEMANS Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    80 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    81 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    88 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    06/04/2015 ZWEVEZELE (ZESWEGE) (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,44 km/h

    Aantal deelnemers: 130

    1 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    2 WESTGAARD Kristoffer NOR ASKER CK

    3 ROSSEEL Ricky CT 2020

    4 HAERINCK Steven KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 JUODVALKIS Egidijus LTU COLBA

    6 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 KLEVGARD Kristian NOR LILLEHAMMER CT

    8 PLOVIE Wiebren CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 VANDENBUSSCHE Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 SVENSSON Marcus SWE TEAM ARGON 18 SCANDINAVIA


    06/04/2015 MOORSLEDE-VIERKAVEN (W) - U23 - 114 km - 41,9 km/h

    Aantal deelnemers: 73

    1 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    2 DUQUENNOY Jimmy COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    3 DHONT Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 MEHEUS Gill EFC-ETIXX

    5 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 VAN DER HAEGHEN Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    7 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    8 DE SMAELS Cil DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    10 CLARYSSE Diego DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    33 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

     

    06/04/2015 GP DE DOTTIGNIES - Women Elite UCI -  125,25 km

    Aantal deelnemers:

    1 FOURNIER Roxane FRA POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86

    2 HOSKING Chloe AUS WIGGLE HONDA

    3 JEULAND Pascale FRA POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86

    4 LEPISTÖ Lotta FIN BIGLA PRO CYCLING TEAM

    5 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    6 CECCHINI Elena ITA LOTTO SOUDAL LADIES

    7 VERHOEVEN Aurore FRA LOINTEK TEAM

    8 DELZENNE Elise INTERREGIONS NORD PAS DE CALAIS-PICARDIE

    9 FRAPPORTI Simona ITA ALE CIPOLLINI

    10 MARKUS Kelly NED MIX TEAM 1 JAN VAN ARCKEL

    79 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

      

    06/04/2015 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Juniores Interclub - 126,7 km

    Aantal deelnemers: 117

    1 NORSGAARD JORGENSEN Mathias DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    2 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 BOK Willem NED TWC PIJNENBURG

    4 POETS Jorre YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 DETANT Yannick NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    7 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 MORTIER Julien TEAM WALLONIE

    9 VAN WIJK Oscar NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    10 CHARMIG Anthon DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    22 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    42 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    64 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    70 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    76 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    110 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    06-04-2015 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 06/04/2015 WAARSCHOOT (O) - Juniores - 81,25 km - 43,01 km/h
    Aantal deelnemers: 163

    1 SEGAERT Loïc AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 SIGGAARD Sooren Malling DEN HERNING CK

    3 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 SAUGSTAD Lars NOR RINGERIKE

    6 VAN ASSCHE Bert VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 LINDQUIST Christian DEN TEAM CYCLING COPENHAGEN

    8 VOLKERS Jorn NED WV DE JONGE RENNER

    9 THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    30 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    60 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    63 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    99 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    06/04/2015 ATTENRODE (B) - Nieuwelingen - 65 km - 37,69 km/h

    Aantal deelnemers: 51

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 CONTER Ken LUX LC TETANGE

    3 MAES Médéric BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    4 BAUTERS Arne LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 VANHEES Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 MANS Matjas ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    9 MINET Antoine SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    10 DE MESMAEKER Tibo WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    30 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

      

    06/04/2015 BORLO (LB) - Nieuwelingen - Interclub - 68,1 km
    Aantal deelnemers:

    1 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 PETERS Tom NED PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    6 SNELS Robbe WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    7 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    8 VAN WILDER Ilan WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    18 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    76 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    79 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    90 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    06/04/2015 LEDEGEM (W) - Nieuwelingen - 61,2 km - 37,65 km/h

    Aantal deelnemers: 73

    1 WAEYTENS Robin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 PYRA Lorenzo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DEJONGHE Arend CT SPIDER KING IEPER

    4 VAN MULDERS Brent ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 DOOM Jordi ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 FOLENS Brent ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    06/04/2015 RETIE (A) - Nieuwelingen - 60 km - 41,31 km/h

    Aantal deelnemers: 50

    1 VINCENT Hoppezak NED RWC AHOY

    2 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 MOL Wesley NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VRANKEN Vince KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 BOMBOI Davide KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VAN RIJSBERGEN Ties NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    8 HOOLE Daan NED RWC AHOY

    9 SCHOORS Lowie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    06/04/2015 WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 56,25 km - 39,53 km/h

    Aantal deelnemers: 71
    1 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    3 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    6 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 REYSERHOVE Seppe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 KERCKHAERT Jochem NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    33 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    44 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    45 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    50 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    06-04-2015 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/04/2015

    vwf.JPG








    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks B !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 7°Seizoenszege in de Reeks E !!!

     Kevin Van Raemdonck 2015.jpg   Patrick.jpg
    Kevin Van Raemdonck     Patrick Cocquyt

    Maandag 6 April - ST-LIEVENS-HOUTEM (9520) - 2de rit VWF Geditrofee

    A-reeks – 80 km - 1h54 
    1.
    Frederik VAN BOVEN 
    2. David Motte 
    3. Timmy Weeckers 
    4. Bart Vral 
    5. Jacob Wijnstra 
    6. Tom Carmeliet
    7. Jasper Temmerman
    8. Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    9. Steven Tuytschaever 
    10. Kevin Van Den Cruijce 

    B-reeks – 80 km - 1h59 
    1. KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)
    2. Willem Van Uffel 
    3. Ken De Feyter 
    4. Pepijn Verbruggen 
    5. Karel Docken 
    6. Bart Vanden Wijngaerd 
    7. Tom de Feyter 
    8. Tom Op De Beeck 
    9. Kris Jonckers 
    10. Wim Rombout (Stekene)

    C-reeks – 64 km - 1h35 
    1. Peter AERTS 
    2. Luc Van Clapdorp (St.Niklaas)
    3. Patrick Bogaerts 
    4. Andy Roskam (Ruisbroek)
    5. Johan Heymans 
    6. Kris De Block (Mariekerke)
    7. Peter Vermassen 
    8. Danny Borremans 
    9. Marc Tabourdon 
    10. Rudy Rey 

    D-reeks – 56 km - 1h27 
    1. Patrick JACOBS 
    2. Arie De Moor 
    3. Benny Van Buynder (Bornem)
    4. Guy De Coster 
    5. Patrick Bobelijn 
    6. Peter Huyghe 
    7. Herman Proost 
    8. Ronald Rents 
    9. Peter Vos 
    10. Jean Baeyens 

    E-reeks – 56 km - 1h27
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2. Dirk Van Hove 
    3. Rene De Brucker 
    4. Francis De Ridder 
    5. Rudy Thomas 
    6. Dominique Turcksin 
    7. Ronny Paridaens 
    8. Danny De Backer 
    9. Jan Van Den Brande 
    10. Johan De Veylder 

    F-reeks – 56 km - 1h28 
    1. Marc VERVONDEL 
    2. Johny Van Holen 
    3. Hugo Lismont 
    4. Ludo De Bakker 
    5. Jean Blommaert (Hamme)
    6. Serge De Feyter 
    7. Noël Burggraeve 
    8. Andre Bultinck 
    9. Eddy Vanopstal 
    10. Jan Van Hove 

    F+ -reeks – 56 km -1h28 
    1. Gaston SANNEN 
    2. Roger Hoof (St.Niklaas)
    3. Etienne Vandenhouwe 
    4. Theo Coudyzer 
    5. Jozef Saerens 
    6. William De Cremer 
    7. Luc Snels 
    8. Jef Everaerts 
    9. Freddy Vandenberghen 
    10. Luc Hermans 

    06-04-2015 om 20:33 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!