Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
Lenny Druyts
28/03/2015 NEERPELT (LB) - Testtijdrit
Dames Nieuwelingen 1 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
2 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
3 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
4 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS
5 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.
6 VRANKEN Chayenne KON. BALEN B.C. V.Z.W.
7 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
8 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.
9 DELESTRAIT Camille ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
10 DECUYPERE Heike VZW TIELTSE RENNERSCLUB
Dames Juniores 1 LENNY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN
2 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING
3 PALM Eva Maria TOPSPORT VLAANDEREN
4 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
5 ZEGERS Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.
6 ROES Maxime KON. BALEN B.C. V.Z.W.
7 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
8 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM
9 MINET Cloé SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE
10 MARIËN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING
11 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
Nieuwelingen 1 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM
2 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
3 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.
4 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
5 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM
6 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.
7 DANIELS Lars KON. BALEN B.C. V.Z.W.
8 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES
9 GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
10 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
22 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
35 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
36 NOENS Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
Dames Elite 1 DUYCK Ann-Sophie TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY
2 ROZLAPA Dana LAT KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
3 DOM Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM
4 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
5 LEEMAN Mieke NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
6 ROELEN Evy INDIVIDUEEL
7 VERHAEST Sara INDIVIDUEEL
8 DEPUERS Lynn AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
9 LIESENS Karolien ISOREX CYCLING TEAM
10 DELTOMBE Evelien NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
12 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
U23 1 LUYCKX Brent LEOPARD DEVELOPMENT TEAM
2 SEYE Guillaume VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
3 DE GENDT Aime EFC-ETIXX
4 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL
5 WARLOP Jordi EFC-ETIXX
6 VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX
7 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
8 KAISE Julien COLOR CODE- AQUALITY PROTECT
9 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL
10 BOSMANS Tom VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
Juniores 1 PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.
2 BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
4 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
5 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB
6 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK
7 DUPONT Thibaut ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
8 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES
9 BRULEZ Miqele APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
10 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
22 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
24 HERREGOTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
32 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM
34 SYMOENS Bradley PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
|