.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 22/03/2015 ZUID-KEMPENSE PIJL MOL-SLUIS (A) - Interclub Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers: 198

    1 VERRAES Benjamin CIBEL

    2 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    3 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    4 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    5 OTTEMA Rick NED COLBA - SUPERANO HAM

    6 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 GEERINCK Jens CIBEL

    8 STALLAERT Joeri CIBEL

    9 LATHAM Christopher GBR GB NATIONAL TEAM

    10 DRUYTS Gerry BELVASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    27 VAN STAEYEN Kevin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    43 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    72 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL

    78 NAESEN Lawrence CIBEL

    98 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    107 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    117 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    133 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    150 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    163 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

     

    22/03/2015 BORNEM HINGENE (A) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,08 km/h

    Aantal deelnemers: 110

    1 SLOOF Jordi NED WESTLAND WIL VOORUIT

    2 VAN DEN BOGAERT Sem NED WV de jonge renner

    3 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    4 WOMERSLEY Jake GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 SEGERS Joren PROFEL - UNITED C.T.

    6 GOOSSENS Kenny CIBEL

    7 MINTJENS Frederic RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    8 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 GOUDKET Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    12 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    15 SMET Guy CIBEL

    16 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    17 MELS Fabrice TEAM 3M

    18 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    27 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    34 DE JONGHE Kevin CIBEL

    39 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    46 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

     

    22/03/2015 BUDINGEN ZOUTLEEUW (B) - Elite z.c./U23 - 102 km - 39,29 km/h

    Aantal deelnemers: 151

    1 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 REYNAERTS Wim Team Ottignies Perwez

    3 DONNAY Laurent Team Ottignies Perwez

    4 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

    6 PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 WYNANTS Nick PROFEL - UNITED C.T.

    10 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM

    56 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    22/03/2015 ICHTEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 39,58 km/h

    Aantal deelnemers: 138

    1 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    3 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 VERDOOLAEGHE Bryan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 DELTOMBE Kevin LOTTO SOUDAL

    6 YSERBIJT Jesper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    8 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    9 CASIER Robbe VERANCLASSIC-EKOI

    10 JOHNSTONE Taylor GBR CT TOMACC

    14 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

     

    22/03/2015 MERELBEKE - KWENENBOS (O) Elite z.c./U23 - 117 km - 44,29 km/h

    Aantal deelnemers: 142

    1 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC-EKOI

    2 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    3 VAN GOETHEM Robin VAN EYCK SPORT

    4 DEGUELLE Christopher TEAM Ottignies-Perwez

    5 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 VASSILENKOV Roman KAZ TRACK TEAM ASTANA

    7 SAVELON Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 VAN RUTTEN Bryan NED RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 MANIUSIS Martynas LTU Kingnorth international wheeler

    10 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    16 VAN DEN BERGHE Anthony KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    18 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

    23 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 DE DECKER Bjorn CIBEL

    39 VAN MEIRVENNE Jan WK NOORD-WEST-BRABANT

    42 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    65 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    80 VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    102 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    103 COLMAN Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    111 MANNENS Steven WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    119 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

     

    22/03/2015 SCHOONAARDE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 38,67 km/h

    Aantal deelnemers: 73

    1 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 PIETERS Laurent VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    6 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    7 HETHERINGTON Ben GBR ARCHIEVE NORTHSIDE SKINNERGATE

    8 TÖPKE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 VERMEIRE Matthias FCP - GLASCENTRA CT

    10 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    30 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    48 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

     

    22/03/2015 GUIDO REYBROUCK CLASSIC MOERKERKE-DAMME (W) - Men Juniors UCI - 118 km

    Aantal deelnemers: 179

    1 WELTEN Bram NED TWC PIJNENBURG

    2 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWC PIJNENBURG

    6 DE LOUWERE Stef NED TWC PIJNENBURG

    7 KOOISTRA Marten NED WILTON CT & TC DE VOLHARDING

    8 D´HONDT Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 VANBORM Kenneth CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 CAPEK Tomas CZE VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    48 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    53 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    57 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    69 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    97 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    22/03/2015 IZEGEM - KACHTEN (W) - Juniores - 78 km - 39,5 km/h

    Aantal deelnemers: 106

    1 THERAIN Quentin

    2 SEGAERT Loic

    3 VAN MOER Brent

    4 SERGANT Guillaume FRA

    5 DEHERDER Stijn

    6 CLAEYS Simon

    7 BAILLIEU Donovan

    8 VERGNIEZ Valentin FRA

    9 OSTYN Arthur

    10 DEWACHTER Aaron

    17 MARIN Glenn

    22-03-2015 om 22:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 22/03/2015 TESSENDERLO (LB) - Juniores - 88 km - 42,21 km/h
    Aantal deelnemers: 99

    1 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    3 HOMRIGHAUSEN Heiko GER RC ZUGVOGEL 09 AACHEN

    4 GERITS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 TASSET Marvin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 NOTTEN Max NED TWC MAASLANDSTER

    7 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    10 ITAMAR Einhorn ISR TEAM CT CHVIGNY

     

    22/03/2015 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Juniores - 38,92 km/h

    Aantal deelnemers: 97

    1 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VANDERMOSTEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 DE JONGHE Jules CT SPIDER KING IEPER

    6 SCIABICA Lorenzo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 DE CLERCQ Yente NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    10 HAELTERMAN Glen BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    12 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    32 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    38 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    47 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    55 DIELEMAN Stan TREK-BIORACER MTB TEAM

    58 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    59 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    22/03/2015 DAMME (W) - Nieuwelingen - 54 km - 34,72 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 BEEREPOOT Stanley NED UWTC DE VOLHARDING

    2 GROOTAERT Mathisse ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 WITTENBERG Wim NED UWTC DE VOLHARDING

    5 VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 VERBOOM Minne NED UWTC DE VOLHARDING

    8 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

     

    22/03/2015 DILSEN (ROTEM) (LB) - Nieuwelingen - 54 km - 36 km/h

    Aantal deelnemers: 60

    1 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 FUSILLIER François VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 GOOSSENS Rob VZW DE DEMERSPURTERS

    6 MICHOTTE Cyril SPRINTS.COM

    7 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 DANIELS Lars KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 WILLEMS Sandro KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

     

    22/03/2015 KORTEMARK-EDEWALLE (W) - Nieuwelingen - 60 km - 34,38 km/h

    Aantal deelnemers: 44

    1 BRAET Axel CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    4 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 FORRET Robbe PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    8 NOWÉ Simon ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING IEPER

    10 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    22/03/2015 TEMSE, WIJK VELLE (O) - Nieuwelingen - 55 km - 41,24 km/h

    Aantal deelnemers: 101

    1 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 MOYSON Rob WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 BASTIAEN Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 BRYNAERT Andreas KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    14 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    49 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    54 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    57 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    65 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    66 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    22/03/2015 HEULE (W) - Dames Jeugd - Juniores - 34,6 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    2 STOUGJE Delore NED RESTORE CYCLING

    3 VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 MATHIESEN Pernille DEN TEAM BMS BIRN

    5 WATERREUS Kylie NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 HOFMAN Merel NED RESTORECYCLING

    7 BRANDWAGT Maaike NED HANZERENNERS ZWOLLE

    8 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    9 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    22-03-2015 om 22:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/03/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan KRIS DE BLOCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan VALERIE ROBERT met zijn Zege bij de Dames !!!

    Gunter Sterck.JPG  Kris Deblock 2015.jpg  Franky Van Oyen 2015.jpg  Valerie Robert KOP 2014.jpg

           Gunter Sterck               Kris De Block              Franky Van Oyen             Valerie Robert

    Zondag 22 maart 2015 - BAZEL (9150)


    Catg.A – 71,5 km – 45 deelnemers

    1-GUNTER STERCK (Stekene)

    2-Mertens Nick (Grembergen)

    3-Vercauteren Tim (Belsele)

    4-Bultynck Isaak

    5-Verbeke Stijn (Belsele)

    6-Verwee Nico

    7-Van Raemdonck Kevin (Nieuwkerken)

    8-Meul Robby (Belsele)

    9-De Backer Andy

    10-Middelkamp Tom (Antwerpen)

    16-Van de Casteele Michaël (Steendorp)

    17-Goossens Steven (Belsele)

    18-47-Van Den Broecke Mario-

    20-Cap Bryan (Rupelmonde)

    23-Apers Michael (Bazel)

    24-Bryssinck Stef (Rupelmonde)

    25-Peirsman Jan (Beveren)

    27-Suykerbuyk Ben (Essen)

    28-Heirman Steven (Hamme)

    29-Nys Mattias (Oostende)

    30-Peeters Danny (Temse)

    32-Maes Vincent (Beveren)

    33-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    38-Cools Jeffrey (Zwijndrecht)

     

    Catg.B – 65 km – 46 deelnemers

    1-KRIS DE BLOCK (Mariekerke-Bornem)

    2-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    3-Pauwels Kurt

    4-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    5-Maes Peter (Bornem)

    6-Cooman Jerry

    7-Vermassen Peter

    8-Verbeken Kurt

    9-Van Clapdorp Luc (Nieuwkerken)

    10-De Bruycker Jan

    14-Rombaut Wim (Stekene)

    15-Primo Gino (Gent)

    16-Maes Geoffrey (Overmere)

    26-Rabout Rudi (Erembodegem)

    28-Baert Giovanni (Moerbeke)

    34-Van Drom Giovanni (Bazel)

    37-De Maere Peter (Eksaarde)

    38-Neels Peter (Kruibeke)

    39-Verschelden Steven (Hamme)

     

    Catg.C – 58,5 km – 32 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Van Hove Dirk op 20"

    3-Goossens Marc (Mariakerke)

    4-Erauw Luc

    5-Bath Mick

    6-Van Camp Freddy (Stekene)

    7-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    8-Kenny Janssens (Melsele)

    9-Willems Noël

    10-Van Buynder Benny (Bornem) op >1min

    13-De Coninck Wim (Grammene)

    16-Macharis William (Rupelmonde)

    17-Smet Geert (St.Niklaas)

    21-Van Havere Jurgen (Kruibeke)

    22-Claus Etienne (Waasmunster)

    23-Meyvis Serge (Burcht)

    24-Van Linden Hugo (Bornem)

    25-Vermincksel Dirk (Bazel)

    29-Suys Frank (Bornem)

    31-Van De Veken Brian (Bornem)

     

    Catg.D – 45,5 km – 28 deelnemers

    1-Durant Martin (Wevelgem)

    2-Caethoven Hendrik (Zele)

    3-Camphijn Yvan

    4-Van Holen Johny

    5-Brouwers Johan

    6-Convents Patrick

    7-Van den Broeck Louis

    8-Claeys Jean-Pierre

    9-De Feyter Serge

    10-Vanhaeverbeke Jean

    16-Govaert William (Waasmunster)

    20-Van Overmeir Marc (Beveren)

     

    Dames – 45,5 km – 6 deelnemers

    1-VALERIE ROBERT (Beveren)

    2-Crollet Lieve

    3-Broosus Bianca

    4-Geluk Yva

    5-Van Otten Annelies

    6-Hoste Peggy

     

    Catg.E – 45,5 km – 21 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Vervondel Marc

    3-Van Hove Jan

    4-Coudyzer Theo

    5-Vandermeulen Jos

    6-Luyten Felix

    7-Snels Luc

    8-Van Loon Adri

    9-Van Imschoot Roland

    10-De Wilde Eric (Lochristi)

     

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston (Koersel)

    2-Mercken Mathieu

    3-Robijns Robert

    4-Brouwers François

    5-Devreese José

    6-Cornu Daniel (Stekene)

    7-De Geynst Paul

     

    Toeristen – 58,5 km – 48 deelnemers

    1-Van Genechten Stef (Herselt)

    2-Wouters Anton

    3-Langens Tom

    4-Bas Wim

    5-Willems Stefaan

    6-Wollaert Jan

    7-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    8-Rottiers Pieter

    9-Declercq Brecht

    10-Maes Dimitri (Waasmunster)

    21-De Baere Benjamin (Melsele)

    22-Gerlo Tom (Waasmunster)

    25-Van Raemdonck Tom (Beveren)

    28-Van Hautekerke Glenn (Bazel)

    29-De Cleen Peter (Rupelmonde)

    31-Wullaert Kenny (Bazel)

    32-De Roos Marnix (Moerbeke)

    35-Van Hille Glenn (St.Niklaas)

    36-De Caluwé Kristof (Kallo)

    38-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    40-Smet Kris (St.Niklaas)

    22-03-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    21-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE RONDE VAN ZEELAND VAN ZATERDAG 21/03/2015

    FOTO'S MEN ELITE RONDE VAN ZEELAND VAN ZATERDAG 21/03/2015     


    Zaterdag 21/03/2015 – TERNEUZEN (Nl) – Ronde van Zeeland Seaports – 196 km – 04h34min

    Aantal deelnemers:

    1.Iljo Keisse
    2.Niki Terpstra (Ned)
    3.Lukasz Wisniowski (Pol)
    4.Yves Lampaert op 2'10"
    5.Edward Theuns
    6.Tiesj Benoot op 2'56"
    7.Timo Roosen (Ned) op 3'02"
    8.Guillaume Van Keirsbulck
    9.Boris Vallée
    10.Coen Vermeltfoort (Ned) op 3'31"
    21-3-2015- seaport en zele 116.JPG
    21-3-2015- seaport en zele 112.JPG      
                           Start van de Ronde van Zeeland te Terneuzen.
    21-3-2015- seaport en zele 021.JPG 21-3-2015- seaport en zele 047.JPG
                        Tom Van Asbroeck                                                                          Yves Lampaert
    21-3-2015- seaport en zele 069.JPG
                                         Guillaume Van Keirsbulck
    21-3-2015- seaport en zele 072.JPG 21-3-2015- seaport en zele 070.JPG
              De latere winnaar Iljo Keisse.
    21-3-2015- seaport en zele 089.JPG  





    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    21-03-2015 om 21:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ZELE VAN ZATERDAG 21/03/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ZELE VAN ZATERDAG 21/03/2015     


    Zaterdag 21/03/2015 ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 40,54 km/h
    Aantal deelnemers: 165
    1 VLIEGEN Loïc BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 ONGENA Thomas CIBEL

    4 HETHERINGTON Ben GBR ARCHIEVE NORTHSIDE SKINNERGATE

    5 JOHNSTONE Taylor GBR CT TOMACC

    6 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    7 HAWKINS Peter IRL CT TOMACC

    8 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 SCHELLEVIS Rutger NED De Jonge Renner

    10 SMAIL Robert GBR CT TOMACC

    15 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    17 ONGENA Matthias CIBEL

    18 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    52 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    58 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    61 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    67 DURINCK Sean PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    77 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    78 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    91 VAN DEN BERGHE Anthony KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    101 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    105 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    21-3-2015- seaport  en  zele 874.JPG
                                 Winnaar Loïc Vliegen en Stijn De Bock.
    21-3-2015- seaport  en  zele 869.JPG
                        Winnaar Loïc Vliegen en 1ste Zelenaar Stijn De Bock.
    21-3-2015- seaport  en  zele 885.JPG 21-3-2015- seaport  en  zele 835.JPG
                      Winnaar Loïc Vliegen.                                                  Aankomst van winnaar Loïc Vliegen te Zele.
    21-3-2015- seaport en zele 834.JPG
                               Aankomst van winnaar Loïc Vliegen.
    21-3-2015- seaport  en  zele 841.JPG
         De spurt voor de 2de plaats met Renaat Demeter voor Thomas Ongena.
    21-3-2015- seaport en zele 655.JPG
                             De kopgroep die voor de zege mocht gaan.
    21-3-2015- seaport en zele 579.JPG
                                      Een aanval van Renaat Demeter.
    21-3-2015- seaport en zele 763.JPG
                                                 De spurt van het peloton.
    21-3-2015- seaport en zele 482.JPG
    21-3-2015- seaport en zele 504.JPG
    21-3-2015- seaport en zele 627.JPG
    21-3-2015- seaport en zele 469.JPG
    21-3-2015- seaport en zele 465.JPG
    21-3-2015- seaport en zele 331.JPG
    21-3-2015- seaport en zele 293.JPG
    21-3-2015- seaport en zele 287.JPG
                                   Op kop Gregory Franckaert uit Kallo.
    21-3-2015- seaport en zele 274.JPG
    21-3-2015- seaport en zele 254.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Zele met 165 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    21-03-2015 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 21/03/2015 ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 40,54 km/h
    Aantal deelnemers: 165

    1 VLIEGEN Loïc BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 ONGENA Thomas CIBEL

    4 HETHERINGTON Ben GBR ARCHIEVE NORTHSIDE SKINNERGATE

    5 JOHNSTONE Taylor GBR CT TOMACC

    6 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    7 HAWKINS Peter IRL CT TOMACC

    8 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 SCHELLEVIS Rutger NED De Jonge Renner

    10 SMAIL Robert GBR CT TOMACC

    15 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    17 ONGENA Matthias CIBEL

    18 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    52 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    58 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    61 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    67 DURINCK Sean PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    77 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    78 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    91 VAN DEN BERGHE Anthony KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    101 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    105 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

     

    21/03/2015 ZWEVEZELE LADIES CLASSIC (W) - Dames Elite - 97,5 km - 35,83 km/h

    Aantal deelnemers: 70

    1 BELMANS Els AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    2 NESSMAR Alexandra SWE BMS BIRN

    3 VERSTICHELEN Femke WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 VANDENBULCKE Jesse LOTTO-SOUDAL LADIES

    5 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CT

    7 VAN GLABEKE Shana TEAM HITEC PRODUCTS

    8 VANDENBROUCKE Saartje TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    9 WOTSCH Melanie GER RSV CHEMNITZ

    10 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    27 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    33 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    52 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    56 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    21/03/2015 BUDINGEN ZOUTLEEUW (B) - Juniores - 76,5 km - 37,02 km/h

    Aantal deelnemers: 84

    1 VANDERVEKEN Yoran DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 PANIS Thibaut VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 DE WEERDT Dries CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 THERAIN Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 DEBY Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VERLINDEN Jordy VZW DE DEMERSPURTERS

     

    21/03/2015 DAMME (W) - Nieuwelingen - 55 km - 35,14 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 WITTENBERG Wim NED UWTC DE VOLHARDING

    5 VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VERBOOM Minne NED UWTC DE VOLHARDING

    7 BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 BUITENDIJK Ruben NED UWTC DE VOLHARDING

    9 GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 MOL Wesley NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.N

     

    21/03/2015 ICHTEGEM (W) - Nieuwelingen - 49,6 km - 38,67 km/h

    Aantal deelnemers: 39

    1 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 WALRAED Jesper ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 HUYBREGTS Jesse NED YOUNG CYCLING TEAM ZUID WEST NEDERLAND

    5 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 CAPPELLE Mauro VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DECUYPERE Nathan VZW TIELTSE RENNERSCLUB

     

    21/03/2015 ZWEVEZELE (W) - Dames Jeugd - 58,5 km

    Juniores – 31 deelnemers – 35,63 km/h

    1 MATHIESEN Pernille DEN TEAM BMS BIRN

    2 HELLEMONS Daimy NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 WATERREUS Kylie NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 BRANDWAGT Maaike NED HANZERENNERS ZWOLLE

    5 BOOGAARD Maaike NED HOORNESE REN EN TOERCLUB

    6 WILLEMSEN Myrthe NED WV HET STADION

    7 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 MINET Cloé SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    9 VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10 VAN BELLINGHEN Emilie ISOREX CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen – 36 deelnemers – 35,27 km/h

    1 DE RUITER Anne NED WV HET STADION

    2 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    4 BOUCKAERT Quinty NED BREDA

    5 HOOLWERF Cathalijne NED WV HET STADION

    6 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 JANSEN Noa NED WV BREDA

    9 VAN PUTTEN Melanie NED WV HET STADION

    10 VAN DER VOORT Jennifer NED WV HET STADION

    20 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21-03-2015 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/03/2015

    vwf.JPG







    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 4°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Patrick.jpg 

      Patrick Cocquyt

    Zaterdag 21 maart - ST-AMANDS (2890)

     

    A-reeks - 75,9 km - 1h49 
    1.Timmy WEECKERS 
    2.Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    3.Bert Van Der Trappen 
    4.Steven Tuytschaever 
    5.Gianni Quintelier 
    6.Jeroen Van Geyte 
    7.Bjorn Lison 
    8.Gillian Van Rijmenant 
    9.Laurent Van Denborght 
    10.Gwen Van De Velde 

    B-reeks - 75,9 km - 1h51 
    1.Filip DE WIJNGAERT 
    2.Mario Van Der Sickel 
    3.Jarno Verhofstadt (Berlare)
    4.Nico Verwee 
    5.Gert Delacroix 
    6.Stefan Verhaeghe 
    7.Tom De Beer (Hamme)
    8.Tom Op De Beeck 
    9.Michael Jansegers 
    10.David Haegeman 

    C-reeks - 62,1 km - 1h29 
    1.Bart HEYVAERT 
    2.Diederik Ampe 
    3.Raf Van Den Bossche 
    4.Marc Minnen 
    5.Kris De Block (Mariekerke)
    6.Willem Van Der Heyden 
    7.Peter Aerts 
    8.Andy Roskam (Ruisbroek)
    9.Andy Annendijck 
    10.Kurt Stevens

    Dames
    1.Bianca Broosens -NL 

    D-reeks - 62,1 km - 1h32 
    1.Patrick JACOBS 
    2.Patrick Bobelijn 
    3.Peter Vos 
    4.Benny Dupont 
    5.Frank Suys (Bornem)
    6.Ronald Rents 
    7.Herman Proost 
    8.Gino Primo 
    9.Pascal Raes 
    10.Patrick Van Ransbeeck 

    E-reeks - 48,3 km - 1h12
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2.Rudy Thomas 
    3.Dominique Turcksin 
    4.Dirk Van Hove 
    5.Jan Van Den Brande 
    6.Rene De Brucker 
    7.Patrick Convents 
    8.Christophe Davies 
    9.Hendrik Caethoven 
    10.Danny De Backer 

    F-reeks - 48,3 km -1h13 
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Patrick Van Renterghem 
    3.Eddy Vanopstal 
    4.Ludo De Bakker 
    5.Johny Van Holen 
    6.Jos Staes 
    7.Jozef Deneef 
    8.Andre Bultinck 
    9.Christiaan Geerts 
    10.Noël Burggraeve 

    F+ -reeks - 48,3 km - 1h13 
    1.Theo COUYZER 
    2.Luc Snels 
    3.William De Cremer 
    4.Etienne Vandenhouwe 
    5.Jozef Saerens 
    6.Freddy Vandenberghen 
    7.Adri Van Loon 
    8.Marcel Pauwels 
    9.Jef Everaerts 

    21-03-2015 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/03/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Tim Vercauteren.JPG 

         Tim Vercauteren

    Zaterdag 21 maart 2015 - BAZEL (9150)


    Cat. A - 71,5 km - 37 deelnemers

    1-TIM VERCAUTEREN (Belsele)

    2-Verbeke Stijn (Belsele)

    3-Meul Robby (Belsele)

    4-Bogaert Sammy (Essen)

    5-Maes Jef (Zwijndrecht)

    6-Cap Bryan (Rupelmonde)

    7-Dela Montagne Philippe

    8-Vral Bart

    9-Van Raemdonck Kevin (Nieuwkerken)

    10-Cooman Gianni

    12-Apers Michael (Bazel)

    13-Coppens Carrera (Temse)

    16-Heirbaut Tony (Stekene)

    19-Bolsens Kris (Kruibeke)

    26-Van Damme Danny (St.Niklaas)

     

    Cat. B - 65 km - 26 deelnemers

    1-Vermassen Peter (Herzele)

    2-De Weirdt Gino

    3-Weemaes Franky (Melsele)

    4-Rombaut Wim (Stekene)

    5-Vereecken Eric

    6-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    7-Goolaerts Alain

    8-Cooman Jerry

    9-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    10-Peeters Luc

    14-Van Drom Giovanni (Bazel)

    15-Van Laere Koen (Beveren)

    18-Rabout Rudi (Erembodegem)

     

    Cat. C - 58,5 km - 21 deelnemers

    1-De Moor Arie (Gontrode)

    2-Hereijgers Piet op 15"

    3-Kenny Janssens (Melsele) op 20"

    4-Fierens Paul

    5-De Muynck Luc

    6-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    7-Claus Etienne (Waasmunster) op > 1min

    8-Leuntjens Kurt

    9-Vermassen Gerrit op >1min30

    10-Valckx Didier

    12-Meyvis Serge (Burcht)

    15-Smet Geert (St.Niklaas)

    17-Van Honsté Kris (Hoboken)

    20-De Cleen Wim (Kruibeke)

     

    Cat. D + DAMES - 45,5 km - 19 deelnemers

    1-Vlerick Freddy (Nazareth)

    2-Heye Hilair

    3-Snoeck Jan

    4-Mertens Eddy

    5-De Naeghel Jozef

    6-Verzele Noël

    7-Vanhaeverbeke Jean

    8-Robert Valerie (Beveren)

    9-Moens Louis

    10-Dom André

    11-Coppers François (Lokeren)

    13-Govaert William (Waasmunster)

    14-Van Overmeir Marc (Beveren)

    19-Tummeleer Dirck (Hever)

     

    Cat. E - 45,5 km - 17 deelnemers

    +65 jaar

    1-Luyten Felix (Zolder)

    2-Thyssen Leo

    3-Vandermeulen Jos

    4-Vyvey Julien

    5-Van Imschoot Roland

    6-Corthier Willy

    7-Vergult Jos

    8-Hermans Luc

    9-Lockefeir Marinus

    10-Vandersteen Erik

    11-De Wilde Eric (Lochristi)

     

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston (Koersel)

    2-Mercken Mathieu

    3-Robijns Robert

    4-Cornu Daniel (Stekene)

    5-Devreese José

     

    Toeristen - 52 km – 32 deelnemers

    1-De Grom Christophe (Denderhoutem)

    2-Kesteleyn Bram (Zele)

    3-Declercq Brecht

    4-D'Hauwe Andy

    5-Wouters Tim

    6-Cooman Mauro

    7-Desmet Olivier

    8-Wouters Ive

    9-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    10-Schelfhout Gregory

    13-Smet Kris (St.Niklaas)

    14-Van Raemdonck Tom (Beveren)

    16-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    21-Van Goethem Peter (Nieuwkerken)

    21-03-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    20-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 20/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 20/03/2015 HANDZAME CLASSIC (W) - Men Elite UCI - 198 km
    Aantal deelnemers: 180

    1 MEERSMAN Gianni ETIXX - QUICK STEP

    2 DEMOITIE Antoine WALLONIE - BRUXELLES

    3 BENOOT Tiesj LOTTO SOUDAL

    4 LOOIJ André NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    5 GROENEWEGEN Dylan NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    6 LODEWYCK Klaas BMC RACING TEAM

    7 STALLAERT Joeri CIBEL

    8 SALOMEIN Jarl TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    10 DRUCKER Jean-Pierre LUX BMC RACING TEAM

    17 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    25 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    27 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    35 ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT

    60 NAESEN Lawrence CIBEL

    61 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    82 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    83 MELS Fabrice TEAM 3M

    89 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    110 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    117 DE GREEF Francis WANTY - GROUPE GOBERT

    126 GEERINCK Jens CIBEL

    150 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    154 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

     

    20/03/2015 HANDZAME CHALLENGE (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 153 km

    Aantal deelnemers: 172

    1 KAISE Julien COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    2 VAN ZUMMEREN Stef VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    4 LEGLEY Matthias ESEG DOUAI

    5 MYNGHEER Daan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 WOHLER Alexander AUS CC VILLENEUVE ST GERMAIN

    7 DAVIES Scott GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    8 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    9 DE PLUS Laurens LOTTO SOUDAL

    10 KRIGBAUM Mathias DEN LOTTO SOUDAL

    20 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    41 DURINCK Sean PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    48 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    55 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    91 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    109 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    134 COUSSENS Ruben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20-03-2015 om 19:55 geschreven door kenny


    19-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF WOENSDAG 25/03/2014 START DE ZOMERGROEPSTRAINING !!!
    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    VANAF WOENSDAG 25 MAART START HET ZOMERSEIZOEN OP WOENSDAGNAMIDDAG !!!


    VERTREK OM 14H00 PARKING 'T SCHUURKE TE BEVEREN, AFSTAND 95 KM EN TOT DEN ES 110 KM !!!

    Woensdag Rit 01

    19-03-2015 om 12:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HIGH ALTITUDE TRAINING BIJ MICHEL GEERINCK
    High Altitude Training 2014.jpg
    Greg 1.jpg
    Greg 2.jpg
    Greg 3.jpg
    Geerinck Michel Bikefitting
    Geerinck Michel 1

    Bron: Michel Geerinck
    0032(0)486/28.62.55

    19-03-2015 om 12:14 geschreven door kenny


    18-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE NOKERE KOERSE VAN WOENSDAG 18/03/2015

    FOTO'S MEN ELITE NOKERE KOERSE VAN WOENSDAG 18/03/2015     


    Woensdag 18/03/2015 NOKERE KOERSE DANILITH CLASSIC (O) - Men Elite UCI - 197,7 km
    Aantal deelnemers: 188

    1 BOECKMANS Kris LOTTO SOUDAL

    2 JULES Justin FRA VERANCLASSIC - EKOI

    3 THWAITES Scott GBR BORA-ARGON 18

    4 BAUHAUS Phil GER BORA-ARGON 18

    5 PLANCKAERT Baptiste ROUBAIX LILLE METROPOLE

    6 VAN POPPEL Danny NED TREK FACTORY RACING

    7 MARKUS Barry NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    8 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    9 TE BRAKE Remco NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    10 MAES Nikolas ETIXX - QUICK STEP

    12 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    14 ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT

    16 VERRAES Benjamin CIBEL

    44 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    75 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    97 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    146 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    164 STALLAERT Joeri CIBEL

    18-3-2015-nokere 890.JPG
           Podium met winnaar Kris Boeckmans, Justin Jules en Scott Thwaites.
    18-3-2015-nokere 878.JPG
           Podium met winnaar Kris Boeckmans, Justin Jules en Scott Thwaites.
    18-3-2015-nokere 852.JPG
                    De bergprijs in Nokere Koerse was voor Frederik Backaert.
    18-3-2015-nokere 745.JPG
    De massaspurt werd gewonnen door Kris Boeckmans voor Justin Jules en Scott Thwaites.
    18-3-2015-nokere 742.JPG
                               Aankomst van winnaar Kris Boeckmans.
    18-3-2015-nokere 686.JPG
    18-3-2015-nokere 646.JPG
    18-3-2015-nokere 584.JPG
    18-3-2015-nokere 324.JPG
    18-3-2015-nokere 401.JPG
    18-3-2015-nokere 406.JPG
    18-3-2015-nokere 445.JPG
    18-3-2015-nokere 451.JPG
    18-3-2015-nokere 573.JPG
    18-3-2015-nokere 546.JPG
    18-3-2015-nokere 452.JPG 
    18-3-2015-nokere 312.JPG
                                Start Men Elite van Nokere Koerse te Deinze.





    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    18-03-2015 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 18/03/2015 NOKERE KOERSE DANILITH CLASSIC (O) - Men Elite UCI - 197,7 km
    Aantal deelnemers: 188

    1 BOECKMANS Kris LOTTO SOUDAL

    2 JULES Justin FRA VERANCLASSIC - EKOI

    3 THWAITES Scott GBR BORA-ARGON 18

    4 BAUHAUS Phil GER BORA-ARGON 18

    5 PLANCKAERT Baptiste ROUBAIX LILLE METROPOLE

    6 VAN POPPEL Danny NED TREK FACTORY RACING

    7 MARKUS Barry NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    8 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    9 TE BRAKE Remco NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    10 MAES Nikolas ETIXX - QUICK STEP

    12 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    14 ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT

    16 VERRAES Benjamin CIBEL

    44 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    75 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    97 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    146 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    164 STALLAERT Joeri CIBEL

    18-03-2015 om 18:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 18/03/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Eric Vermeulen en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 54 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    De weersvoorspellingen kwamen ditmaal niet uit en zo bleef het gans de middag mistig bij 8°C maar nog steeds ideale omstandigheden voor de midweek duurtraining. Aan kopmannen geen gebrek en die zorgden van bij het begin meteen voor een zeer strak tempo, op bepaalde stukken werd al eens flink doorgetrokken om te zien hoever de conditie stond. De afstand bedroeg 89 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 106 Km, het gemiddelde was goed voor 34 Km/h.

     

    Reden mee vandaag : Luc Van Clapdorp , Nico De Roeck , Walter Meseure , Dirk Heyrman , Hugo Martens , Werner Van Der Weken , Maarten Van Raemdonck , Mister X , Michael Apers , Nancy Wittock , Luc Vermeulen , Patrick Van Der Vekens , William Despeels , Kristoff Heyns , Pascal Brack , Philip Van Havenbergh , Eloy Van Meirvanne , Dirk Cleys , Patrick Deyaert , Glenn Van Hautekerke , Frank Van Geystelen , Franky Wielandt , Cornelis Van Der Haeven , Gregory Franckaert , Michel Van Osselaer , Patrick Van Vlierberghe , Olaf Van Osselaer , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Kevin Wullaert , Modest Smet , Sander De Pestel , ViKtor Verschaeve , Lucas Van Nunen en nog 2 renners van Van Moer CT , Gerrit Smet , Wim Franckaert , Yves Delhasse , Walter Verhelst , Freddy Van Camp , Dave Van Roeyen , Kurt Van Raemdonck , Kurt Carpentier , Dirk De Pauw , Jens Verschaffelt , ??????? en Kenny Janssens.

    18-03-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    17-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/03/2015

    vwf.JPG







    Proficiat aan SAM VAN UYTVANGE met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks B !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Sam Van Uytvange KOP 2014.jpg   Renaat Demeter.jpg   Patrick.jpg

       Sam Van Uytvange          Renaat Demeter          Patrick Cocquyt

     

    Zondag 15 maart - PUURS (2870) - 1ste rit VWF Geditrofee

     

    A-reeks - 63km - 1h36 
    1. SAM VAN UYTVANGE (Grembergen)

    2. Kevin Van De Keer 
    3. Yorick Lison 
    4. Jef Maes (Zwijndrecht)
    5. Pascal Heyvaert 
    6. Bart Vral 
    7. Bjorn Lison 
    8. Guianni Quintelier 
    9. Thimo Willems 
    10. Jens De Koker 

    B-reeks - 63km - 1h39 
    1. RENAAT DEMETER (Lochristi)
    2. Jarno Verhofstadt 
    3. Ken De Feyter 
    4. David Haegeman 
    5. Jan De Henau 
    6. Filip De Wijngaert 
    7. Tom Op De Beeck 
    8. Davy De Smedt 
    9. Ken Van Reeth (Mariekerke)
    10. Tonny Berends 

    C-reeks - 56km - 1h28 
    1. Michael JANSEGERS 
    2. Kris De Block (Mariekerke)
    3. Stefan Verhaeghe 
    4. Diederik Ampe 
    5. Michael Heymans 
    6. Vital Pauwels 
    7. Michael Naessens 
    8. Peter Aerts 
    9. Rudy Rey 
    10. Frank Geets 

    Dames - 49km -1h22 
    1. Nathalie NIJNS 
    2. Lieve Crollet 
    3. Annelies Van Otten 
    4. Bianca Broosus 
    5. Wendy Vervoort 

    D-reeks - 56km - 1h31 
    1. Patrick BOBELIJN 
    2. Bruno Bruyere 
    3. Etienne Claus (Waasmunster)
    4. Pascal Raes 
    5. Patrick Van Ransbeeck 
    6. Patrick Jacobs 
    7. Jean Baeyens 
    8. Guy De Coster 
    9. Gino Primo 
    10. Bart De Winter 

    E-reeks - 49km - 1h20 
    1. Patrick COCQUYT 
    2. Dirk Van Hove 
    3. Danny De Backer 
    4. Rudy Thomas 
    5. Dominique Turcksin 
    6. Jan Van Den Brande 
    7. Rene De Brucker 
    8. Luc Witman 
    9. Noël Willems 
    10. Jos Maes 

    F-reeks -49 km - 1h22 
    1. Patrick VAN RENTERGHEM 
    2. Marc Vervondel 
    3. Helmuth Tas 
    4. Felix Luyten 
    5. Christiaan Geerts 
    6. Johny Van Holen 
    7. Jean Blommaert (Hamme)
    8. Andre Bultinck 
    en Jozef Deneef 
    10. Frank Rypens 

    F+ -reeks - 49km - 1h22 
    1. Theo COUYZER 
    2. Gaston Sannen 
    3. Etienne Vandenhouwe 
    4. Luc Snels 
    5. Freddy Vandenberghen 
    6. Jozef Saerens 
    7. Luc Hermans 
    8. Hubert D'Hondt 
    9. Adri Van Loon 
    10. Erik Vandersteen 

    17-03-2015 om 12:55 geschreven door kenny


    16-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE OMLOOP VAN HET WAASLAND VAN ZONDAG 15/03/2015

    FOTO'S MEN ELITE OMLOOP VAN HET WAASLAND 
    VAN ZON
    DAG 15/03/2015
         


    Zondag 15/03/2015 OMLOOP VAN HET WAASLAND (O) - Men Elite UCI - 192 km

    Aantal deelnemers:

    1 VAN DER WEIJST Geert NED TEAM 3M

    2 STALLAERT Joeri CIBEL

    3 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 SALOMEIN Jarl TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 BACKAERT Frederik WANTY - GROUPE GOBERT

    7 JULES Justin FRA VERANCLASSIC - EKOI

    8 VANLANDSCHOOT James WANTY - GROUPE GOBERT

    9 DEMOITIE Antoine WALLONIE - BRUXELLES

    10 SISKEVICIUS Paulius LTU AN POST - CHAINREACTION

    16 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    24 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    28 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    28 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    28 NAESEN Lawrence CIBEL

    28 VERRAES Benjamin CIBEL

    28 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL

    28 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    28 GOUDKET Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    28 MELS Fabrice TEAM 3M

    28 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    28 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    28 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    28 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    28 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    28 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    138 DE GREEF Francis WANTY - GROUPE GOBERT

    138 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    138 DE JONGHE Kevin CIBEL

    15-3-201-omloop waas 777.JPG
     Podium met winnaar Geert Van Der Weijst, Joeri Stallaert en Oliver Naesen.
    15-3-201-omloop waas 788.JPG
                                       Joeri Stallaert eindigde knap 2de.
    15-3-201-omloop waas 782.JPG
    Eerste podium voor Oliver Naesen met een 3de plaats in de Omloop van het Waasland.
    15-3-201-omloop waas 630.JPG
    De spurt werd gewonnen door Geert Van Der Weijst voor Joeri Stallaert en Oliver Naesen.
    15-3-201-omloop waas 631.JPG
                       Aankomst van de 2de Joeri Stallaert voor Oliver Naesen.
    15-3-201-omloop waas 625.JPG
    15-3-201-omloop waas 592.JPG
                                   De kopgroep met nog 2 ronden te rijden.
    15-3-201-omloop waas 565.JPG
    15-3-201-omloop waas 402.JPG
    15-3-201-omloop waas 296.JPG
    15-3-201-omloop waas 287.JPG
    15-3-201-omloop waas 188.JPG
    15-3-201-omloop waas 177.JPG
    15-3-201-omloop waas 175.JPG
    15-3-201-omloop waas 152.JPG
    15-3-201-omloop waas 144.JPG 
    15-3-201-omloop waas 111.JPG
                  Start Men Elite in de Omloop van het Waasland te Lokeren.





    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-03-2015 om 14:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 15/03/2015 OMLOOP VAN HET WAASLAND (O) - Men Elite UCI - 192 km

    Aantal deelnemers:

    1 VAN DER WEIJST Geert NED TEAM 3M

    2 STALLAERT Joeri CIBEL

    3 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 SALOMEIN Jarl TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 BACKAERT Frederik WANTY - GROUPE GOBERT

    7 JULES Justin FRA VERANCLASSIC - EKOI

    8 VANLANDSCHOOT James WANTY - GROUPE GOBERT

    9 DEMOITIE Antoine WALLONIE - BRUXELLES

    10 SISKEVICIUS Paulius LTU AN POST - CHAINREACTION

    16 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    24 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    28 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    28 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    28 NAESEN Lawrence CIBEL

    28 VERRAES Benjamin CIBEL

    28 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL

    28 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    28 GOUDKET Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    28 MELS Fabrice TEAM 3M

    28 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    28 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    28 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    28 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    28 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    28 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    138 DE GREEF Francis WANTY - GROUPE GOBERT

    138 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    138 DE JONGHE Kevin CIBEL

     

    15/03/2015 KATTEKOERS IEPER (W) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 180 km

    Aantal deelnemers:

    1 PLANCKAERT Baptiste ROUBAIX LILLE METROPOLE

    2 CALLEEUW Joeri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 POLITT Nils GER TEAM STÖLTING

    4 CLAEYS Dimitri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    7 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    8 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    9 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    10 VLIEGEN Loïc BMC DEVELOPMENT TEAM

    40 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    45 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    63 ONGENA Thomas CIBEL

    85 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    95 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    101 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    15/03/2015 HARINGE (W) - Elite z.c./U23 - 111 km - 41,76 km/h

    Aantal deelnemers: 80

    1 LUYCKX Brent LEOPARD DEVELOPMENT TEAMU23.C

    2 VERDOOLAEGHE Bryan KSV DEERLIJK-GAVERZICHTELITE

    3 HAWKINS Peter IRL CT TOMACCELITE

    4 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CTU23

    5 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVEELITE

    6 VERMEIRE Matthias FCP - GLASCENTRA CTELITE

    7 CLARKE Cormac IRL ILLI-BIKES CYCLING TEAMU23

    8 DECOSTER Merlijn Verandas willems - crabbe toituresU23

    9 JOHNSTONE Taylor GBR CT TOMACCU23

    10 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVEELITE

    15/03/2015 NIEUWRODE (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 92,4 km - 41,52 km/h

    Aantal deelnemers: 186

    1 VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

    3 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 TOELEN Alex WSC HAND IN HAND BAAL

    5 BERTLING Matthias GER RSV Düren

    6 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    7 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    8 MERTENS Tom ZANNATA CYCLING TEAM

    9 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10JOGI Joonas EST

    37 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    49 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    52 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16-03-2015 om 14:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/03/2015

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    Zondag 15/03/2015 GP LESECK NAAST (H) – Elite z.c./U23 – 108 km – 42,524 km/h – 02h32min

    Aantal deelnemers: 73

    1 BREYNE JONATHAN DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE

    2 PICOUX MAXIMILIEN COLOR CODE -AQUALITY PROTECT

    3 ONGHENA MATTHIAS BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    4 VERSTREPEN DRIES VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURE

    5 GUNS JURGEN HOME SOLUTION CT

    6 SINOY FABIO VAN EYCK SPORT

    7 PALM MARTIN COLOR CODE AQUALITY PROTECT

    8 LIEVENS NIELS HOME SOLUTION-ANMAPA CYCLING op 16”

    9 VAN DAMME DAVY BESTBIKES MATHSALDEN CT

    10 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE ATOM 6 TOPS - ANTIEK CT

    34 THIERENS SAM VAN EYCK SPORT

    45 SMET GUY CIBEL

    16-03-2015 om 14:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 15/03/2015 GROTE PRIJS ANDRE NOYELLE IEPER (W) - Men Juniors UCI -  97,6 km

    Aantal deelnemers:

    1 EENKHOORN Pascal NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 MENGOULAS Alex NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM
    3 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 WELTEN Bram NED TWC PIJNENBURG

    5 VANDEVYVERE Gauthier CT SPIDER KING IEPER
    6 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    7 DETANT Yannick NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM
    8 VAN DE WATER Pieter
    DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 CASTRIQUE Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 GRESSIER Maxime FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    62 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    15/03/2015 GROTE PRIJS DCM BOOISCHOT (A) – Juniores – 80 km – 41,74 km/h

    Aantal deelnemers: 50

    1 COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 MOONS Olivier VZW DE DEMERSPURTERS

    3 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 LANGENDIJK Jesse NED WV AVANTI

    6 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 SERNEELS Dieter DCM CYCLING TEAM

    8 CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 GERINCKX Joni DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 VERHOEVEN Robbe DCM CYCLING TEAM

    15/03/2015 DRIESLINTER (B) - Juniores - 77 km – 42,78 km/h

    Aantal deelnemers: 131

    1 VAN DER HORST Dennis NED WV NOORD-WESTHOEK

    2 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 SCIABICA Lorenzo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 DE WEERDT Dries CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 DEHERDER Stijn CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 POETS Jorre YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 PEETERS Arne DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 VAN GAEL Bart YOUNG CYCLING TEAM VZW

    15 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15/03/2015 ZINGEM-ZINGEM (O) Juniores - 80 km - 40,53 km/h

    Aantal deelnemers: 43

    1 BRULEZ Miqele APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 REYNAERTS Jan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 HOUTTEMAN Nico VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 TAS Robbert WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DE WILDE Jonathan K.V.C. DEINZE VZW

    7 DE TEMMERMAN Yonie VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 VESTENS Basile APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 DE CLERCQ Yente NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    10 DE BUIJL Terence ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    17 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    18 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    31 LESCOUHIER Bert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    32 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15/03/2015 KNESSELARE (O) - Juniores - 84 km - 40,9 km/h

    Aantal deelnemers: 75

    1 RYCKAERT Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 D´HONDT Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VAN DEN NEST Jeffrey KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 DE ROOSE Gertjan APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    13 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    28 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    30 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    42 HUYGE Midas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16-03-2015 om 14:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Gerben Van Houte 2015.jpg 

       Gerben Van Houte


    Zondag 15/03/2015 DRIESLINTER (B) - Nieuwelingen - 51 km - 39,86 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 BOMBOI Davide KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VAN WILDER Ilan WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 VAN BOUWEL Sander K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    15/03/2015 BOOISCHOT PIJPELHEIDE (A) - Nieuwelingen - 55 km - 39,78 km/h

    Aantal deelnemers: 69

    1 DE LENG Mathijs NED WV AVANTI

    2 VAN GRIEKEN Jarne DCM CYCLING TEAM

    3 VERVLOESEM Xandres DCM CYCLING TEAM

    4 WUYTS Siebe DCM CYCLING TEAM

    5 VANBROEKHOVEN Finn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 FOCQUET Mathijs WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VERHEYEN Maarten DCM CYCLING TEAM

    8 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    15/03/2015 IEPER (W) - Nieuwelingen - 50 km - 42,92 km/h

    Aantal deelnemers: 123

    1 PETERS Tom NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 BASTIAEN Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 REVILLON Anthony FRA VC ST OMER

    7 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 MEW JENSEN Georg GBR LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB

    9 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    10 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

     

    15/03/2015 OORDEGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km - 36,29 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 KESTENS Donovan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 WAEYTENS Robin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    23 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    15/03/2015 STEKENE (O) - Nieuwelingen - 45,9 km - 36,46 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 GERBEN VAN HOUTE uit St.Gillis PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 DE WAELE Bjarne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 VRANKEN Vince KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 GOETHALS Thorben ISOREX CYCLING TEAM

    11 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    12 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    30 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 VAN DE VELDE Tristan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    43 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    45 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    Gerben Zege 1.JPG
                     De spurt te Stekene met Gerben Van Houte als winnaar.
    Gerben Zege 1 0.JPG

    16-03-2015 om 14:05 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!