Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 1°Veldritzege bij de Juniores !!!
Proficiat aan FLORIAN VERMEEERSCH met zijn 22°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!
Alex Colman Florian Vermeersch
Zondag 15/02/2015 EEKLO (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI Aantal deelnemers: 40
1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT
2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
3 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
4 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
5 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS
6 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO
7 MERLIER Tim SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
8 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM
9 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM
10 ADAMS Joeri VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT
22 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS
24 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM
15/02/2015 EEKLO (O) - Veldrijden Dames - UCI Aantal deelnemers: 18
1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL
2 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4 NUNO PALACIO Aida ESP MMR BIKES
5 JACOBS Lisa AUS CARNEGIE CAULFIELD CC
6 PAYTON Hannah GBR THE KINESIS MORVELO PROJECT
7 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE
8 GODART Suzie LUX TEAM PRATOMAGNO WOMAN
9 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO
10 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM
14 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
15/02/2015 EEKLO (O) - Veldrijden Juniors UCI Aantal deelnemers: 19
1 ALEX COLMAN uit Hamme LARES-DOLTCINI CT
2 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT
3 DEVOS Han KON. BALEN B.C. V.Z.W.
4 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.
5 LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
6 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
7 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP
8 JAECQUES Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.
9 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
10 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
15/02/2015 EEKLO (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen Aantal deelnemers: 38
1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT
2 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
3 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP
4 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.
5 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP
6 VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
7 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM
8 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
9 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
10 DE MEYER Jarne ENERTHERM-BKCP
|