Proficiat aan NICK DAVID met zijn 8°Veldritzege bij de Masters A !!!
Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 10°Veldritzege bij de Masters B !!!
Nick David Benny De Bock
Zondag 04/01/2015 WAREGEM (W) - Veldrijden form. C
Juniores - deelnemers: 25
1 MAES Aïden U19 CYCLING ACADEMY
2 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
3 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
4 COUCKUYT Laurens VZW TIELTSE RENNERSCLUB
5 HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN
6 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
7 QUARTIER Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
8 WILLAERTS Niels BMX VLIJTINGEN
9 COUDEVILLE Laurens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
10 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM
17 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM
Nieuwelingen - deelnemers: 36
1 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW
2 VANEECKHOUTTE Ibe ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
3 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
4 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
5 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
6 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB
7 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
8 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
9 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
10 VERMEERSCH Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
Dames Jeugd - deelnemers: 7
1 BELLAERT Axelle AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM
2 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM
3 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
4 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
5 DEFOUR Lara KON. BALEN B.C. V.Z.W.
6 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB
7 VANDERMEULEN Bo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
Dames Elite - deelnemers: 8
1 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM
2 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
3 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW
4 FRAEYE Katleen FEESTCOMITEIT DROGENBOOM
5 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM
6 SINTOBIN Sandra INDIVIDUEEL
7 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM
8 PEERS Melisa NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
04/01/2015 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap
Juniores - deelnemers: 21
1 VAN DEN BULCK Pelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
2 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
3 BRUGHMANS Robbert W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
4 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
5 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
6 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.
7 AKKERMANS Lars NED YOUNG CYCLING TEAM VZW
8 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK
9 BERTELS Bjarne DCM CYCLING TEAM
10 MORTIER Diede SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
Nieuwelingen - deelnemers: 22
1 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM
2 VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
3 BROUWERS Arno KON. BALEN B.C. V.Z.W.
4 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
5 KIELICH Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
6 VLIEGEN Pieter-jan OMC MTB CLUB - OPOETEREN
7 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
8 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
9 PUT Lars SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
10 LEMMENS Sander HAGELAND CYCLING TEAM
04/01/2015 WAREGEM (W) - Veldrijden form. D
Amateurs/Masters A - deelnemers: 32
1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Amateurs)
2 NICK DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS (Masters A)
3 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
4 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
5 VERBERCKMOES Arno BIKE-ADVICE CYCLING TEAM
6 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL
7 DEWAELE Bart DAGPAS (Masters A)
8 VAN ASSCHE Nico CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE (Masters A)
9 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB (Masters A)
10 TACK Spencer FEESTCOMITEIT DROGENBOOM
15 DE BOCK Yoni DAGPAS
Masters B - deelnemers: 11
1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
2 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL
3 DESMET Andy CT RUWOMAT - VERMEEREN
4 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM
5 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL
6 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM
7 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL
8 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL
9 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE
10 DE NYS Kris DAGPAS
Masters C - deelnemers: 22
1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL
2 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM
3 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE
4 DEKEERLE Dirk FEESTCOMITEIT DROGENBOOM
5 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
6 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL
8 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM
9 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT
10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
14 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
Masters D - deelnemers: 8
1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL
2 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT
3 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT
4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL
5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL
6 MARTENS Herman INDIVIDUEEL
7 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL
8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL
|