.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & BELOFTEN & JUNIORES & DAMES & NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD TE WAREGEM VAN ZONDAG 04/01/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & BELOFTEN & JUNIORES & DAMES & NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD TE WAREGEM VAN ZONDAG 04/01/2015   

     

    Zondag 04/01/2015 WAREGEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36

    1 BRAET Vinnie COLBA SUPERANO HAM (Elite z.c.)

    2 VANKEIRSBILCK Berne INDIVIDUEEL (Beloften)

    3 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    5 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM

    6 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM

    7 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM

    9 TEIRLINCK Jens VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES (Beloften)

    10 VANDENHEEDE Brecht WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Beloften)

    15 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4-1-2015-waregem 1282.JPG  

    Podium Elite z.c. met winnaar Vinnie Braet en winnaar Beloften Berne Vankeirsbilck.
    4-1-2015-waregem 1279.JPG
                                                    Berne Vankeirsbilck
    4-1-2015-waregem 1232.JPG
    4-1-2015-waregem 1225.JPG
    4-1-2015-waregem 1203.JPG
    4-1-2015-waregem 1163.JPG
    4-1-2015-waregem 1133.JPG
    4-1-2015-waregem 1115.JPG
    4-1-2015-waregem 1077.JPG
    4-1-2015-waregem 1070.JPG
    4-1-2015-waregem 1005.JPG
    4-1-2015-waregem 946.JPG
    4-1-2015-waregem 912.JPG
    4-1-2015-waregem 906.JPG
    4-1-2015-waregem 900.JPG
                                    Start van de Elite z.c. en de Beloften.

    Zondag 04/01/2015 WAREGEM (W) - Veldrijden form. C
    Juniores - deelnemers: 25
    1 MAES Aïden U19 CYCLING ACADEMY

    2 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 COUCKUYT Laurens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 QUARTIER Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 WILLAERTS Niels BMX VLIJTINGEN

    9 COUDEVILLE Laurens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    17 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM  

    4-1-2015-waregem 887.JPG
      Winnaar bij de Juniores Aïden Maes en winnaar bij de Dames Anja Nobus.
    4-1-2015-waregem 855.JPG  
                                 Aankomst van winnaar Aïden Maes.
    4-1-2015-waregem 700.JPG
    4-1-2015-waregem 694.JPG
    4-1-2015-waregem 687.JPG
                                                Start van de Juniores.

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    2 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    4 FRAEYE Katleen FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    5 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    6 SINTOBIN Sandra INDIVIDUEEL

    7 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    8 PEERS Melisa NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4-1-2015-waregem 868.JPG
                       Aankomst van winnaar bij de Dames met Anja Nobus.

    4-1-2015-waregem 691.JPG
                                                   Start van de Dames.

    Nieuwelingen - deelnemers: 36

    1 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    2 VANEECKHOUTTE Ibe ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 VERMEERSCH Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4-1-2015-waregem 678.JPG
    Winnaar Nieuwelingen 1° jaars met Wannes Vanden Bussche, winnaar Dames Jeugd
    met Axelle Bellaert en winnaar Nieuwelingen 2° jaars met Mauri Vansevenant.

    4-1-2015-waregem 628.JPG
             Aankomst van winnaar 2° jaars Nieuwelingen Mauri Vansevenant.
    4-1-2015-waregem 639.JPG
      Aankomst van winnaar 1° jaars Nieuwelingen met Wannes Vanden Bussche.
    4-1-2015-waregem 505.JPG
                                          Fabio Verberckmoes uit Zele.
    4-1-2015-waregem 555.JPG
    4-1-2015-waregem 589.JPG

    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    2 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DEFOUR Lara KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VANDERMEULEN Bo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE                                  
    4-1-2015-waregem 667.JPG
                             Axelle Bellaert werd winnaar bij de Dames Jeugd.
    4-1-2015-waregem 613.JPG
    4-1-2015-waregem 501.JPG
                                                Start van de Dames Jeugd.





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    04-01-2015 om 20:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE WAREGEM VAN ZONDAG 04/01/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE WAREGEM VAN ZONDAG 04/01/2015     


    Zondag 04/01/2015 WAREGEM (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 32

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Amateurs)

    2 NICK DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS (Masters A)

    3 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VERBERCKMOES Arno BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL

    7 DEWAELE Bart DAGPAS (Masters A)

    8 VAN ASSCHE Nico CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE (Masters A)

    9 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB (Masters A)

    10 TACK Spencer FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    15 DE BOCK Yoni DAGPAS
    4-1-2015-waregem 489.JPG

           Winnaar Masters A Nick David en winnaar Amateurs Pieter Dewitte.
    4-1-2015-waregem 467.JPG  4-1-2015-waregem 475.JPG
    Aankomst van winnaar Amateurs Pieter Dewitte.                        Aankomst van winnaar Masters A met Nick David.
    4-1-2015-waregem 203.JPG
                                                      Nick David
    4-1-2015-waregem 215.JPG
    4-1-2015-waregem 237.JPG
    4-1-2015-waregem 315.JPG
    4-1-2015-waregem 328.JPG
    4-1-2015-waregem 416.JPG
    4-1-2015-waregem 480.JPG
    4-1-2015-waregem 197.JPG
                                  Start van de Masters A en de Amateurs.

    Masters B - deelnemers: 11

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    3 DESMET Andy CT RUWOMAT - VERMEEREN

    4 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    5 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    6 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    7 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    8 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    9 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10 DE NYS Kris DAGPAS

    4-1-2015-waregem 185.JPG
    Winnaar Masters B met Benny De Bock, winnaar Masters C met Mario Lammens 
    en winnaar Master D met Daniel Van Oosterwyck.
    4-1-2015-waregem 152.JPG  
                         Aankomst winnaar Masters B met Benny De Bock.            
    4-1-2015-waregem 063.JPG
                                                          Benny De Bock           
    4-1-2015-waregem 001.JPG
                                                Start van de Masters B.

    Masters C - deelnemers: 22

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    3 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    4 DEKEERLE Dirk FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    5 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    14 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    4-1-2015-waregem 163.JPG
                      Aankomst van winnaar Masters C met Mario Lammens.
    4-1-2015-waregem 076.JPG
                                            Peter Ballet werd knap 3de.
    4-1-2015-waregem 137.JPG
                                                   Luc Joos uit Stekene.
    4-1-2015-waregem 083.JPG
    4-1-2015-waregem 004.JPG
                                               Start van de Masters C en D.

    Masters D - deelnemers: 8

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    3 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    7 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    4-1-2015-waregem 183.JPG    
                  Aankomst van winnaar Masters D met Daniel Van Oosterwyck.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    04-01-2015 om 20:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/01/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 16°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Florian.jpg 

      Florian Vermeersch

    Zondag 04/01/2015 LEUVEN (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 37
    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    2 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    5 WALSLEBEN Philipp GER BKCP POWERPLUS

    6 ADAMS Joeri VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 BAESTAENS Vincent BKCP - POWERPLUS

    8 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 BINA Martin CZE CORENDON-KWADRO

    10 SIMUNEK Radomir CZE CORENDON-KWADRO

    21 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    22 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    04/01/2015 WAREGEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36

    1 BRAET Vinnie COLBA SUPERANO HAM (Elite z.c.)

    2 VANKEIRSBILCK Berne INDIVIDUEEL (Beloften)

    3 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    5 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM

    6 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM

    7 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM

    9 TEIRLINCK Jens VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES (Beloften)

    10 VANDENHEEDE Brecht WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Beloften)

    15 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

      

    04/01/2015 LEUVEN (VB) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 25

    1 STULTIENS Sabrina NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 ANDERSON Elle USA KALAS NNOF CYCLING TEAM

    6 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    7 VERDONSCHOT Laura AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    8 VERHESTRAETEN Karen KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    9 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    10 WITLOX Lizzy NED TWC TEMPO

    18 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    19 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    04/01/2015 LEUVEN (VB) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 32

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 JASPERS Jappe LARES-DOLTCINI CT

    3 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS

    4 GULICKX Max NED YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    8 CORDS Ludwig GER STEVENS RACING

    9 LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

     

    04/01/2015 LEUVEN (VB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Aantal deelnemers: 47

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi - LARES-DOLTCINI CT

    2 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    3 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    5 DE MEYER Jarne ENERTHERM-BKCP

    6 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    7 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    8 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    10 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    12 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    17 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 DE WAELE Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    04-01-2015 om 19:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/01/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 8°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 10°Veldritzege bij de Masters B !!!

    Nick David 2014 1.jpg   Benny De Bock.jpg

             Nick David                  Benny De Bock

    Zondag 04/01/2015 WAREGEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 25
    1 MAES Aïden U19 CYCLING ACADEMY

    2 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 COUCKUYT Laurens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 QUARTIER Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 WILLAERTS Niels BMX VLIJTINGEN

    9 COUDEVILLE Laurens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    17 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 36

    1 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    2 VANEECKHOUTTE Ibe ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 VERMEERSCH Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    2 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DEFOUR Lara KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VANDERMEULEN Bo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    2 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    4 FRAEYE Katleen FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    5 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    6 SINTOBIN Sandra INDIVIDUEEL

    7 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    8 PEERS Melisa NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    04/01/2015 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores - deelnemers: 21

    1 VAN DEN BULCK Pelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 BRUGHMANS Robbert W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 AKKERMANS Lars NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    9 BERTELS Bjarne DCM CYCLING TEAM

    10 MORTIER Diede SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 22

    1 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    2 VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 BROUWERS Arno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 KIELICH Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    6 VLIEGEN Pieter-jan OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    7 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 PUT Lars SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 LEMMENS Sander HAGELAND CYCLING TEAM

     

    04/01/2015 WAREGEM (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 32

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Amateurs)

    2 NICK DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS (Masters A)

    3 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VERBERCKMOES Arno BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL

    7 DEWAELE Bart DAGPAS (Masters A)

    8 VAN ASSCHE Nico CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE (Masters A)

    9 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB (Masters A)

    10 TACK Spencer FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    15 DE BOCK Yoni DAGPAS


    Masters B - deelnemers: 11

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    3 DESMET Andy CT RUWOMAT - VERMEEREN

    4 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    5 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    6 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    7 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    8 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    9 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10 DE NYS Kris DAGPAS

     

    Masters C - deelnemers: 22

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    3 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    4 DEKEERLE Dirk FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    5 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    14 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    Masters D - deelnemers: 8

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    3 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    7 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    04-01-2015 om 19:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/01/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 04/01/2015 HAMME (O) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 24

    1 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    2 PAUWELS Pieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DHOOGE Thibau PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 VAN NIEUWENHUYSE Warre TOMABEL CYCLING TEAM

    5 COOMAN Kjell TOMABEL CYCLING TEAM

    7 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 33

    1 CASTELAIN Nathan CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    2 JANSSEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 DECLERCK Jelle WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 MOENS Milo W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN LIERDE Yente WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 24

    1 PEIRENS Yente WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 DEJAEHER Jasper PATRICK DEVELOPMENT TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

    2 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 TIEROLF Sophie NED VD HAUWE CT - GENTSE VS ASP

    2 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 VANWALLEGHEM Kyenta ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

     

    04/01/2015 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Aspiranten - Prov. kampioenschap

    12 jaar - deelnemers: 18

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 VANHOOYDONCK Stef W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.


    13 jaar - deelnemers: 30

    1 BAERS Arne HAGELAND CYCLING TEAM

    2 WIENEN Flore KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VAN LAER Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 VAN DEN BULCK Joppe KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 VAN HOUT Luca KON. BALEN B.C. V.Z.W.


    14 jaar - deelnemers: 33

    1 CORTJENS Ryan VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 GROSEMANS Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 BERVOETS Michael CYCLING TEAM

    5 SZÉKELY Nathan KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    27 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    04-01-2015 om 19:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 04/01/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Wim Heyndrickx vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 17 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Bij het vertrek 0°C en dus was het meteen opletten voor ijsplekken en dat was vooral in St.Pauwels waar sommige renners telkens hun achterwiel lichtjes voelden schuiven. Onze kopmannen deden zeer goed werk en er werd op regelmatige basis gewisseld zodat iedereen wat kopwerk mocht verrichten. De afstand bedroeg 87 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 31,1 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Wim Heyndrickx , Franky Weemaes , Dirk Heyrman , Pieter Covents , Peter Neels , Franky De Witte , Walter Meseure , Lieven Van De Perre , Jochem Smet , Adrien Maes , Danny Peeters , Patrick Van Der Vekens , Tommy Van Osselaer , Erik Verleyen , Hank Mees , Tom Verhulst (lek) en Kenny Janssens.

    PS Vanaf volgende week nemen we het stuk naar Overslag via de rechtse kant van de E34 ipv het slechte stuk op de linkerkant. Dus eerst de viaduct over en dan naar links naar Overslag.

    04-01-2015 om 17:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/01/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zondag 04/01/2015 BK OMNIUM PISTE (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers:

    04-01-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    03-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN GENTLEMEN & JEUGD TE HAMME VAN ZATERDAG 03/01/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN GENTLEMEN & JEUGD TE HAMME VAN ZATERDAG 03/01/2015     


    Zaierdag 03/01/2015 HAMME (O) - Cyclo Cross Gentlemen en Jeugd Club
    Deelnemers: 7

    1 STANDAERT Daniel

    2 COOMAN Mauro

    3 MALFLIET Koen

    4 BLOMMAERT Sven

    5 VAN DEN EEDE Jan

    6 CAETHOVEN Iwan

    7 COLMAN Ronny

    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 132.JPG
               
    Podium met winnaar Daniel Standaert tussen alle deelnemers.
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 113.JPG

    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 076.JPG  
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 085.JPG
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 059.JPG  3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 106.JPG
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 056.JPG
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 050.JPG
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 046.JPG

    DE JEUGD TE HAMME
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 030.JPG
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 002.JPG
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 003.JPG
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 018.JPG
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 008.JPG
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 016.JPG
                                    


    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    03-01-2015 om 20:55 geschreven door kenny


                                    Aankomst van winnaar Daniel Standaert.
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 060.JPG 
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 069.JPG
    3-1-2015-hamme jeugd -gentlemen 073.JPG     

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/01/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 03/01/2015 BK OMNIUM PISTE (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    03-01-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    02-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 03/01/2015 WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS OM 09H00
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZATERDAG MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START VANAF ZATERDAG 03 JANUARI 2015 OM 09H00.

    SAMENKOMST PARKING HET WIJNHUIS !!!

     


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Overslag via Mendonk om zo terug op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 95 km)

    02-01-2015 om 10:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZONDAG 04/01/2015 WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN OM 09H00
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZONDAG MET VERTREKPUNT TE BEVEREN START VANAF ZONDAG 04 JANUARI 2015 OM 09H00 !!!


    OOK OP FEESTDAGEN WORDT ER GEREDEN !!!

     

    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Overslag om zo op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 90 km)

    02-01-2015 om 10:43 geschreven door kenny


    01-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/01/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Donderdag 
    01/01/2015 BAAL (TREMELO) (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1-Wout Van Aert-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    2-Lars Van Der Haar-Team Giant - Alpecin

    3-Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    4-Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    5-Sven Nys-Crelan - AA Drink Team

    6-Rob Peeters-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    7-Klaas Vantornout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    8-Joeri Adams-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    9-Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team

    10-Marcel Meisen-Corendon - KwadrO Cycling Team


    01/01/2015 BAAL (TREMELO) (VB) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 29

    1-Laurens Sweeck-Corendon - KwadrO Cycling Team

    2-Toon Aerts-Telenet Fidea Cycling Team

    3-Michael Vanthourenhout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    4-Yannick Peeters-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    5-Adam Toupalik-BKCP - Powerplus Cycling Team

    6-Diether Sweeck-Corendon - KwadrO Cycling Team

    7-Daan Soete-Telenet Fidea Cycling Team

    8-Quinten Hermans-Telenet Fidea Cycling Team

    9-Jens Vandekinderen-Telenet Fidea Cycling Team

    10-Nicolas Cleppe-Telenet Fidea Cycling Team

    15-Matthias Van de Velde-Autoglas Wetteren Cycling Team

     

    01/01/2015 BAAL (TREMELO) (VB) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 22

    1-Katerina Nash-Luna Pro Team

    2-Sanne Cant-Enertherm - BKCP

    3-Ellen Van Loy-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    4-Nikki Harris-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    5-Jolien Verschueren-Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove

    6-Helen Wyman-Konfa FFSA Factory Team

    7-Pavla Havlikova-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    8-Loes Sels-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    9-Erica Zaveta

    10-Asa Maria Erlandsson

    21-Chris Van Dorsselaere-Rudyco-Janatrans Cycling Team

     

    01/01/2015 BAAL (TREMELO) (VB) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 33

    1-Johan Jacobs (Zwi)-Lares - Doltcini Cycling Team

    2-Jens Dekker (Ned)-Enertherm - BKCP

    3-Han Devos-Cycling Team Zemst VZW

    4-Wesley Floren (Ned)

    5-Joffrey Degueurce (Fra)

    6-Jari De Clercq-Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team

    7-Gavin Haley (VS)

    8-Reno Bauters-KSC Dendersteek Labiekes

    9-Valentin Lucas (Fra)

    10-Jarno Liessens-Enertherm - BKCP

    12-Alex Colman-Lares - Doltcini Cycling Team

     

    01/01/2015 BAAL (TREMELO) (VB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 35

    1-Arno Debeir-Lares - Doltcini Cycling Team

    2-Andreas Goeman-Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team

    3-Arensman Thymen-JVR De Batauwers

    4-Tom Peters-Hageland Cycling Team

    5-Aron Arkesteyn-Hageland Cycling Team

    6-Vince Van Den Eynde-Kalas Cycling Team 99 Schriek

    7-Kwinten Stuer-Wielerteam Waasland V.Z.W.

    8-Lander Tibackx-Cycling Team Vive Le Vélo VZW Diegem

    9-Jarne De Meyer-Kon. Balen B.C. V.Z.W.

    10-Maxim Van Gils-W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.

    14-Joren Thys-K.W.C. Heist Zuiderkempen V.Z.W.

    01-01-2015 om 16:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GELUKKIG NIEUWJAAR AAN IEDEREEN GEWENST !!!

                       Gelukkig Nieuwjaar 3.jpg        
               GELUKKIG NIEUWJAAR 
          GEWENST AAN IEDEREEN !!!!!
    Gelukkig Nieuwjaar 2.jpg Gelukkig Nieuwjaar 1.jpg

                           

    01-01-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    31-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 01/01/2015 GROEPSTRAINING TE BEVEREN !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DONDERDAG 01/01/2015 GROEPSTRAINING MET VERTREKPUNT TE BEVEREN, VERTREK OM 09H30!!!


    Duurtraining van +/- 75 km.

    31-12-2014 om 18:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 31/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van William Despeels en Pascal Brack vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 29 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Koud maar droog wintersweer en dus konden we terug een duurtraining afwerken, vooraan wisselden de kopmannen elkaar goed af zodat we konden spreken van een egaal tempo met af en toe eens een tempoversnelling. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 32 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    William Despeels , Pascal Brack , Nick David , Luc Van Clapdorp , Alexander De Keersmaeker , Guy Smet , Kristoff Heyns , Peter Neels , Adrien Maes , Hugo Martens , Kris Smet , Mattias Nys , Maarten Van Raemdonck , Wim Heyndrickx , Jan Vlegels , Luc Vermeulen , Wim De Cleen , Peter Van Havere ,  Franky De Witte , Leo Mares , Benny Vercauteren , Mario Bolssens , Patrick Van Der Vekens , Werner Van Der Weken , Luc Goossens , Hank Mees , Yves Delhasse , ? en Kenny Janssens.

    31-12-2014 om 18:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN MAN ELITE & BELOFTEN & DAMES ELITE TE LOENHOUT VAN DINSDAG 30/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN MAN ELITE & BELOFTEN & DAMES ELITE TE LOENHOUT VAN DINSDAG 30/12/2014     


    Dinsdag 30/12/2014 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 47
    1 Wout Van Aert-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    2 Mathieu Van der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team

    3 Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team

    4 Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    5 Jan Denuwelaere-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    6 Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    7 Tim Merlier-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    8 Sven Nys-Crelan - AA Drink Team

    9 Rob Peeters-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    10 Vincent Baestaens-BKCP - Powerplus Cycling Team

    30-12-2014-loenhout 1031.JPG

    Podium Man Elite met winnaar Wout Van Aert , Mathieu Van Der Poel en Tom Meeusen.

    30/12/2014 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden U23 UCI
    Aantal deelnemers: 44

    1 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    2 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VANDEKINDEREN Jens TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 RUSSO Clement FRA CHARVIEU CHAVAGNEUX ISERE

    24 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    38 VAN DE VELDE Thomas ISOREX CYCLING TEAM

    43 VERMEIREN Gianni CYCLING TEAM ZEMST VZWJ
    30-12-2014-loenhout 390.JPG
    Podium Beloften met winnaar Laurens Sweeck, Diether Sweeck en Toon Aerts.
    30-12-2014-loenhout 394.JPG
                              De tweeling Sweeck met Diether en Laurens.
    30-12-2014-loenhout 342.JPG
                              Aankomst van winnaar Laurens Sweeck.
    30-12-2014-loenhout 347.JPG
                       Aankomst van de Diether Sweeck die knap 2de werd.
    30-12-2014-loenhout 309.JPG
                                 Michael Vanthourenhout en Toon Aerts.
    30-12-2014-loenhout 267.JPG
                                                      Stijn Caluwé
    30-12-2014-loenhout 250.JPG
    30-12-2014-loenhout 224.JPG
                                   Matthias Van de Velde uit Hamme.
    30-12-2014-loenhout 184.JPG
                                  Thomas Van de Velde en Gianni Quintelier.
    30-12-2014-loenhout 150.JPG
                                      Start van de Beloften te Loenhout.
    30-12-2014-loenhout 367.JPG
                               Yorben Van Tichelt en Tom Van Noppen.

     

    30/12/2014 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 47

    1 NASH Katerina CZE LUNA

    2 VOS Marianne NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 HARRIS Nikki GBR TELENET FIDEA

    5 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    6 WYMAN Helen GBR KONA

    7 VERSCHUEREN Jolien WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM
    10 ANDERSON Elle USA CALIFORNIA GIANT CYCLING

    37 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN
    42 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30-12-2014-loenhout 684.JPG
      Podium Dames met winnaar Katerina Nash, Marianne Vos en Ellen Van Loy.
    30-12-2014-loenhout 689.JPG
                             Een woordje uitleg van de winnaar Katerina Nash.
    30-12-2014-loenhout 625.JPG
                          Aankomst van winnaar Dames met Katerina Nash.
    30-12-2014-loenhout 498.JPG
                                                        Sophie De Boer
    30-12-2014-loenhout 489.JPG
                                                      Marianne Vos
    30-12-2014-loenhout 513.JPG
                                                   Laura Verdonschot
    30-12-2014-loenhout 617.JPG
                                                   Kim Van Den Steene
    30-12-2014-loenhout 481.JPG
                                                  Marijke De Pauw
    30-12-2014-loenhout 430.JPG
                                         Start van de Dames te Loenhout.
    30-12-2014-loenhout 421.JPG




                                    
    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    31-12-2014 om 18:15 geschreven door kenny


    30-12-2014-loenhout 979.JPG
                                      Aankomst van winnaar Wout Van Aert.
    30-12-2014-loenhout 984.JPG 30-12-2014-loenhout 714.JPG
            Mathieu Van Der Poel werd 2de.
    30-12-2014-loenhout 727.JPG
                                                Tom Meeusen werd 3de.
    30-12-2014-loenhout 1017.JPG
                                     Sven Nys werd 8ste te Loenhout.
    30-12-2014-loenhout 825.JPG
                                     Wout Van Aert en Mathieu Van Der Poel.
    30-12-2014-loenhout 834.JPG
                                                        Sven Nys
    30-12-2014-loenhout 787.JPG
                                                    Bart Wellens
    30-12-2014-loenhout 762.JPG
    30-12-2014-loenhout 720.JPG
                           Start van de Man Elite en Elite z.c. te Loenhout.
    30-12-2014-loenhout 722.JPG

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN TE LOENHOUT VAN DINSDAG 30/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES TE LOENHOUT VAN DINSDAG 30/12/2014

     

    Dinsdag 30/12/2014 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 61

    1 VAN DER STEGEN Roel NED MTB BAARLO

    2 HECHT Gage USA ALPHA BICYCLE CO/VISTA SUBARU

    3 LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4 GROOT Mitch NED ENERTHERM-BKCP

    5 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    6 FLOREN Wesley NED WV BARRHOPOORT/UCM CYCLING TEAM

    7 JACOBS Johan SUI LARES DOLTCINI

    8 HAIDET Lance USA BEAR DEVELOPMENT TEAM 
    9 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 WILLSEY Cooper USA CYCLOCROSSWORLD.COM
    12 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    27 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE ALPHA MOTORHOMES CT

    30-12-2014-loenhout 137.JPG 
     Podium Juniores met winnaar Roel Van Der Stegen, Gage Hecht en Lander Loockx.
    30-12-2014-loenhout 058.JPG  
                                   Aankomst van winnaar Roel Van Der Stegen.
    30-12-2014-loenhout 061.JPG                     
                            Aankomst van de 2de de Amerikaan Gage Hecht.
    30-12-2014-loenhout 009.JPG
                                           Lander Loockx werd knap 3de.
    30-12-2014-loenhout 066.JPG
    De spurt voor de 4de plaats met Mitch Groot voor Tijl Pauwels en Wesley Floren.
    30-12-2014-loenhout 100.JPG
                                        De Zwitser Johan Jacobs werd 7de.
    30-12-2014-loenhout 110.JPG
                                                Dorian De Maeght
    30-12-2014-loenhout 122.JPG
                                                       Jarno Liessens


    30/12/2014 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 65
    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT

    2 PAROTTA Tristan LUX UC DIPPACH

    3 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    4 VANDEBOSCH Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    6 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT (1° jaars)

    9 KOPECKY Tomas NED LRTV SWIFT (1° jaars)

    10 VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (1° jaars)

    13 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    35 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT



     

     

     


    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    31-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    30-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 30/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 15°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Florian.jpg 

      Florian Vermeersch


    Dinsdag 30/12/2014 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 47
    1 Wout Van Aert-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    2 Mathieu Van der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team

    3 Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team

    4 Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    5 Jan Denuwelaere-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    6 Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    7 Tim Merlier-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    8 Sven Nys-Crelan - AA Drink Team

    9 Rob Peeters-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    10 Vincent Baestaens-BKCP - Powerplus Cycling Team


    30/12/2014 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden U23 UCI
    Aantal deelnemers: 44

    1 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    2 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VANDEKINDEREN Jens TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 RUSSO Clement FRA CHARVIEU CHAVAGNEUX ISERE

    24 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    38 VAN DE VELDE Thomas ISOREX CYCLING TEAM

    43 VERMEIREN Gianni CYCLING TEAM ZEMST VZWJ

     

    30/12/2014 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 47

    1 NASH Katerina CZE LUNA

    2 VOS Marianne NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 HARRIS Nikki GBR TELENET FIDEA

    5 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    6 WYMAN Helen GBR KONA

    7 VERSCHUEREN Jolien WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM
    10 ANDERSON Elle USA CALIFORNIA GIANT CYCLING

    37 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN
    42 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    30/12/2014 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 61

    1 VAN DER STEGEN Roel NED MTB BAARLO

    2 HECHT Gage USA ALPHA BICYCLE CO/VISTA SUBARU

    3 LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4 GROOT Mitch NED ENERTHERM-BKCP

    5 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    6 FLOREN Wesley NED WV BARRHOPOORT/UCM CYCLING TEAM

    7 JACOBS Johan SUI LARES DOLTCINI

    8 HAIDET Lance USA BEAR DEVELOPMENT TEAM 
    9 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 WILLSEY Cooper USA CYCLOCROSSWORLD.COM
    12 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    27 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE ALPHA MOTORHOMES CT

    30/12/2014 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 65

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT (1°jaars)
    2 PAROTTA Tristan LUX
    UC DIPPACH

    3 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    4 VANDEBOSCH Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    6 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT (1° jaars)

    9 KOPECKY Tomas NED LRTV SWIFT (1° jaars)

    10 VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (1° jaars)

    13 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    35 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    30-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    29-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CT PAKT 7 MEDAILLES OP BK PISTE NIEUWELINGEN & JUNIORES !!!
    Rudyco.jpg

    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    29-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!