.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    28-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & BELOFTEN & JUNIORES & DAMES & NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD TE BALEGEM VAN ZONDAG 28/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & BELOFTEN & JUNIORES & DAMES & NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD TE BALEGEM VAN ZONDAG 28/12/2014     

     

    Zondag 28/12/2014 BALEGEM (O) - Veldrijden form. B
    Aantal deelnemers: 42

    1 BRACKMAN Jelle WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT (Elite z.c.)

    2 DE CLERCQ Angelo TO WIN JOSAN CT

    3 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    4 MEURISSE Xandro LOTTO SOUDAL
    5 VANDEVELDE Ruben
    MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6 VENS Quincy WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    8 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    9 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 VANDENHEEDE Brecht WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Beloften)

    11 DE SCHUYTER Tim C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE (Beloften)

    28-12-2014-balegem 1210.JPG  

    Podium Elite z.c. met winnaar Jelle Brackman en winnaar Beloften Brecht Vandenheede.
    28-12-2014-balegem 1224.JPG
                                      Jelle Brackman met de supporters.
    28-12-2014-balegem 1219.JPG
                                       Tine en Brecht Vandenheede.
    28-12-2014-balegem 1158.JPG 
                         Aankomst van winnaar Elite z.c. met Jelle Brackman.                                      
    28-12-2014-balegem 1181.JPG
                     Aankomst van winnaar Beloften met Brecht Vandenheede.
    28-12-2014-balegem 820.JPG
                                                       Jelle Brackman
    28-12-2014-balegem 862.JPG 
    28-12-2014-balegem 917.JPG
                                         Bart Hofman werd knap 3de.
    28-12-2014-balegem 958.JPG
    28-12-2014-balegem 866.JPG
    28-12-2014-balegem 812.JPG
                                    Start van de Elite z.c. en de Beloften.

    28/12/2014 BALEGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 18

    1 TIMO VERBERCKMOES uit Zele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 BRUGHMANS Robbert W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 QUARTIER Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    8 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    10 COUCKUYT Laurens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    28-12-2014-balegem 804.JPG
    Winnaar bij de Juniores Timo Verberckmoes en winnaar bij de Dames Mieke Deroo.
    28-12-2014-balegem 766.JPG  
                                   Aankomst van winnaar Timo Verberckmoes.
    28-12-2014-balegem 770.JPG
                                   Jordi De Beule uit Zele werd knap 2de.
    28-12-2014-balegem 676.JPG
                                       Lauri Van Den Eede uit Moerzeke.
    28-12-2014-balegem 690.JPG
                                             Gianni Van Havermaet uit Zele.
    28-12-2014-balegem 775.JPG
                       Aankomst van winnaar bij de Dames met Mieke Deroo.

    28-12-2014-balegem 659.JPG
                                              Aurelie Vermeir had pech.

    Nieuwelingen - deelnemers: 21

    1 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT (2° jaars)

    2 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 DORTLAND Pierric FRA CHAMBERY C COMPETITION

    4 VERMEERSCH Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 TIBACKX Lander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 FERDINANDE Anton TOP GEAR BMX VZW (1° jaars)

    7 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM (1° jaars)

    8 GEERAERTS Viktor W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VANDER BEKEN Quinten ASFRA RACING TEAM (1° jaars)

    10 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    28-12-2014-balegem 575.JPG
    Winnaar Nieuwelingen 1° jaars met Anton Fredinande, winnaar Dames Jeugd
    en winnaar Nieuwelingen 2° jaars met Niels Vandermeulen  .

    28-12-2014-balegem 540.JPG
             Aankomst van winnaar 2° jaars Nieuwelingen Niels Vandermeulen.
    28-12-2014-balegem 547.JPG
           Aankomst van winnaar 1° jaars Nieuwelingen met Anton Fredinande.
    28-12-2014-balegem 567.JPG
                                     Aankomst van winnaar Dames Jeugd.
    28-12-2014-balegem 467.JPG
                             Fabio Verberckmoes uit Zele werd knap 2de.
    28-12-2014-balegem 428.JPG
    28-12-2014-balegem 426.JPG
                                Start van de Nieuwelingen en Dames Jeugd.



     




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    28-12-2014 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE BALEGEM VAN ZONDAG 28/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE BALEGEM VAN ZONDAG 28/12/2014     


    Zondag 28/12/2014 BALEGEM (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20

    1 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL (Amateurs)

    2 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 TIELEN Dario DAGPAS

    4 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL

    7 BOECKX Thomas INDIVIDUEEL

    8 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 KINT Wesly INDIVIDUEEL (Masters A)

    12 LEGRAND Wesley INDIVIDUEEL (Masters A)

    13 DE VOS Gert INDIVIDUEEL (Masters A)

    28-12-2014-balegem 424.JPG

     Winnaar Amateurs Korneel De Viaene en winnaar Masters A met Wesly Kint.
    28-12-2014-balegem 394.JPG
                       Aankomst van winnaar Amateurs met Korneel De Viaene.
    28-12-2014-balegem 414.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters A met Wesly Kint.
    28-12-2014-balegem 309.JPG
    28-12-2014-balegem 265.JPG
    28-12-2014-balegem 286.JPG                                                
    28-12-2014-balegem 245.JPG
                                    Start van de Masters A en de Amateurs.
    28-12-2014-balegem 274.JPG

    Masters B - deelnemers: 15

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    3 VANDECAUTER Nick INDIVIDUEEL

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    6 BOUDREAN Marc CAN  THE CYCLING

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    9 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    28-12-2014-balegem 239.JPG
    Winnaar Masters B met Stefan Nerinckx , winnaar Masters C met Hans Wuyts en
    winnaar Master D met Daniel Van Oosterwyck.
    28-12-2014-balegem 201.JPG  
                         Aankomst winnaar Masters B met Stefan Nerinckx.       
    28-12-2014-balegem 038.JPG                        
    28-12-2014-balegem 021.JPG
                                                 Benny De Bock

    Masters C
    - deelnemers: 21

    1 WUYTS Hans ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    4 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    12 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    28-12-2014-balegem 209.JPG
                        Aankomst van winnaar Masters C met Hans Wuyts.
    28-12-2014-balegem 044.JPG
                                                                Luc Joos
    28-12-2014-balegem 013.JPG
                                               Start van de Masters C en D.

    Masters D - deelnemers: 8

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    7 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    28-12-2014-balegem 234.JPG    
                  Aankomst van winnaar Masters D met Daniel Van Oosterwyck.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-12-2014 om 20:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan TIMO VERBERCKMOES met zijn 5°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Timo Verberckmoes 1.jpg 

    Timo Verberckmoes

    Zondag 28/12/2014 DIEGEM (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 54

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    2 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT-SHIMANO

    5 VAN DER POEL David NED BKCP - POWERPLUS

    6 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    7 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    8 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 BAESTAENS Vincent BKCP - POWERPLUS

    10 VERMEERSCH Gianni SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM 
     

    28/12/2014 DIEGEM (VB) - Veldrijden U23 UCI
    Aantal deelnemers: 59

    1 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 GODRIE Stan NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    3 VENTURINI Clément FRA COFIDIS. SOLUTIONS CREDITS

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    6 TOUPALIK Adam CZE BKCP POWERPLUS

    7 VANDEKINDEREN Jens TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    9 NIEUWENHUIS Joris NED VV GIANT DT BENELUX

    10 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    32 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    40 VAN HECKE Elias LARES-DOLTCINI CT

     

    28/12/2014 DIEGEM (VB) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 54

    1 VOS Marianne NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 FERRAND PREVOT Pauline FRA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    3 NASH Katerina CZE LUNA PRO TEAM

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 LECHNER Eva ITA TEAM COLNAGO SUDTIROL

    6 CHAINEL Lucie FRA EC STEPHANOIS

    7 ARZUFFI Alice Maria ITA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM

    8 WYMAN Helen GBR KONA/FSA FACTORY TEAM

    9 VERSCHUEREN Jolien WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 HAVLIKOVA Pavla CZE YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    40 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    50 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    28/12/2014 DIEGEM (VB) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 47

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 JASPERS Jappe LARES-DOLTCINI CT

    3 JACOBS Johan SUI LARES-DOLTCINI CT

    4 HECHT Gage USA SPECIALIZED RACING TEAM

    5 GULICKX Max NED YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN DER HEIJDEN Maik NEDORANGE BABIES

    8 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    10 SALA Stefano ITA ASD SELLE ITALIA GUERCIOTTI ELITE

    17 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

     

    28/12/2014 BALEGEM (O) - Veldrijden form. B
    Aantal deelnemers: 42

    1 BRACKMAN Jelle WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT (Elite z.c.)

    2 DE CLERCQ Angelo TO WIN JOSAN CT

    3 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    4 MEURISSE Xandro LOTTO SOUDAL (Beloften)

    5 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6 VENS Quincy WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    8 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    9 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 VANDENHEEDE Brecht WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Beloften)

    11 DE SCHUYTER Tim C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE (Beloften)

     

    28/12/2014 BALEGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 18

    1 TIMO VERBERCKMOES uit Zele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 BRUGHMANS Robbert W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 QUARTIER Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    8 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    10 COUCKUYT Laurens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 21

    1 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT (2° jaars)

    2 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 DORTLAND Pierric FRA CHAMBERY C COMPETITION

    4 VERMEERSCH Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 TIBACKX Lander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 FERDINANDE Anton TOP GEAR BMX VZW (1° jaars)

    7 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM (1° jaars)

    8 GEERAERTS Viktor W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VANDER BEKEN Quinten ASFRA RACING TEAM (1° jaars)

    10 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

     

    28/12/2014 JABBEKE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 16

    1 PEMEN Diederik VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP

    3 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4 WILLAERTS Niels BMX VLIJTINGEN

    5 COUDEVILLE Laurens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 GABRIELS Senne DCM CYCLING TEAM

    7 MAENE Jebbe CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 MORTIER Diede SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 MAERTENS Sven WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 34

    1 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT (2° jaars)

    2 VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (1° jaars)

    3 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (1° jaars)

    4 KUYPERS Gerben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM (1° jaars)

    5 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (1° jaars)

    6 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    7 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 3

    1 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    2 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    28-12-2014 om 19:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag
    28/12/2014 BALEGEM (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20

    1 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL (Amateurs)

    2 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 TIELEN Dario DAGPAS

    4 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL

    7 BOECKX Thomas INDIVIDUEEL

    8 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 KINT Wesly INDIVIDUEEL (Masters A)

    12 LEGRAND Wesley INDIVIDUEEL (Masters A)

    13 DE VOS Gert INDIVIDUEEL (Masters A)


    Masters B - deelnemers: 15

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    3 VANDECAUTER Nick INDIVIDUEEL

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    6 BOUDREAN Marc CAN  THE CYCLING

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    9 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM


    Masters C - deelnemers: 21

    1 WUYTS Hans ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    4 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    12 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    Masters D - deelnemers: 8

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    7 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL


    28/12/2014 RETIE (A) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 10

    1 BLOMMEN Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VANDERLINDEN Lukas INDIVIDUEEL

    3 WUYTS Yannick VZW DE DEMERSPURTERS

    4 COECKELBERGHS Robbe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    13 jaar - deelnemers: 17

    1 COREMANS Dante KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 VAN LAER Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 LAERMANS Tommy DCM CYCLING TEAM

    4 BAERS Arne HAGELAND CYCLING TEAM

    5 VAN DE PUTTE Victor KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

     

    14 jaar - deelnemers: 21

    1 CORTJENS Ryan VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT  

    2 BERVOETS Michael HAGELAND CYCLING TEAM

    3 GROSEMANS Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 SZÉKELY Nathan PEER BMX VZW

    5 VANDERMEER Quinten HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

     

    28/12/2014 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    28-12-2014 om 17:09 geschreven door kenny


    27-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 27/12/2014 BREDENE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI
    Aantal deelnemers: 41

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    2 VERMEERSCH Gianni SUNWEB-NAPOLEON GAMES

    3 MERLIER Tim SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 ADAMS Joeri VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    5 DENUWELAERE Jan VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    7 WELLENS Bart TELENET - FIDEA

    8 PAGE Jonathan USA XCELLED

    9 BRAET Vinnie SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 MENUT David FRA CREUSE OXYGENE

     

    27/12/2014 BREDENE (W) - Veldrijden Formule C
    Juniores - deelnemers: 20

    1 ULIK Matej SVK

    2 LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    4 DE HAES Jorden KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 DUNN Liam USA

    7 LUND ANDERSEN Andreas DEN

    8 JAECQUES Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 ZIMANY Kristian SVK       

    10 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 25

    1 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT (2° jaars)

    2 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    4 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT (1° jaars)

    5 VANDEBOSCH Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM (1° jaars)

    7 ARKESTEYN Aron HAGELAND CYCLING TEAM

    8 DE MEYER Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. (1° jaars)

    11 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Dames jeugd - deelnemers: 2

    1 MICHELS Laure YOUNG SCHELDE CT

    2 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

     

    Dames Elite - deelnemers: 1

    1 DOCX Mieke ISOREX CYCLING TEAM


    27/12/2014 JABBEKE (W) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 24

    1 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    2 PAUWELS Pieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 BEUCKELAERE Lennert WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    9 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 31

    1 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 CASTELAIN Nathan CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    3 DECLERCK Jelle WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DE BOCK Rune JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    7 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 25

    1 PEIRENS Yente WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 DEJAEHER Jasper PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    14 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 HERBOTS Quilla HAGELAND CYCLING TEAM

    2 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 1  

    1 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 VANWALLEGHEM Kyenta ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    27-12-2014 om 18:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & BELOFTEN & JUNIORES & DAMES & NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD TE BEERNEM VAN VRIJDAG 26/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & BELOFTEN & JUNIORES & DAMES & NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD TE BEERNEM VAN VRIJDAG 26/12/2014     

     

    Vrijdag 26/12/2014 BEERNEM (W) - Veldrijden form. B
    Aantal deelnemers: 45

    1 DEGROOTE Jonas LARES-DOLTCINI CT (Beloften)

    2 BRACKMAN Jelle WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT (Elite z.c.)

    3 DE CLERCQ Angelo TO WIN JOSAN CT         

    4 BRAET Vinnie SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM (Beloften)

    6 SWEECK Hendrik CORENDON-KWADRO (Beloften)

    7 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM

    8 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    9 TEIRLINCK Jens VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (Beloften)

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM (Beloften)

    12 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    13 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    26-12-2014-beernem 1165.JPG 

    Podium Elite z.c. met winnaar Jelle Brackman en winnaar Beloften Jonas Degroote.
    26-12-2014-beernem 1171.JPG 26-12-2014-beernem 1173.JPG
          Winnaar Elite z.c. met Jelle Brackman.                                       Winnaar Beloften met Jonas Degroote.
    26-12-2014-beernem 1121.JPG
                       Aankomst van winnaar Beloften Jonas Degroote.
    26-12-2014-beernem 1125.JPG
                          Aankomst van winnaar Elite z.c. met Jelle Brackman.
    26-12-2014-beernem 1023.JPG 26-12-2014-beernem 1035.JPG
    26-12-2014-beernem 1065.JPG
                                                        Hendrik Sweeck
    26-12-2014-beernem 985.JPG
    26-12-2014-beernem 981.JPG
    26-12-2014-beernem 980.JPG
    26-12-2014-beernem 978.JPG
    26-12-2014-beernem 923.JPG
    26-12-2014-beernem 926.JPG
                                                          Edwin De Wit
    26-12-2014-beernem 809.JPG
                                    Start van de Elite z.c. en de Beloften.

    Vrijdag 26/12/2014 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C
    Juniores - deelnemers: 39

    1 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP

    2 VERHEYEN Thomas VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    3 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    4 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 VAN DEN BULCK Pelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9 CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    17 MUYS Ayton INDIVIDUEEL

    31 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    26-12-2014-beernem 797.JPG
    Winnaar bij de Juniores Stefano Museeuw en winnaar bij de Dames Mieke Deroo.
    26-12-2014-beernem 802.JPG
                Winnaar bij de Juniores met Stefano Museeuw en vader Johan.
    26-12-2014-beernem 758.JPG  
                            Aankomst van winnaar Stefano Museeuw.
    26-12-2014-beernem 618.JPG
    26-12-2014-beernem 603.JPG
    26-12-2014-beernem 595.JPG
                                    Start van de Juniores en Dames Elite.

    Dames Elite - deelnemers: 9

    1 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    2 COOGAN CISEK Corey USA

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 NOWLIN Jennifer USA

    6 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    7 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    8 SINTOBIN Sandra INDIVIDUEEL

    26-12-2014-beernem 803.JPG
                                   Winnaar bij de Dames met Mieke Deroo.
    26-12-2014-beernem 763.JPG
                       Aankomst van winnaar bij de Dames met Mieke Deroo.

    26-12-2014-beernem 669.JPG
                                                        Mieke Deroo
    26-12-2014-beernem 719.JPG
                                                   Anja Geldhof

    Nieuwelingen - deelnemers: 48

    1 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    3 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 KUYPERS Gerben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    8 VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    13 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 DE WAELE Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26-12-2014-beernem 590.JPG
    Winnaar Nieuwelingen met Yentl Bekaert en winnaar Dames Jeugd met Jara Noël.

    26-12-2014-beernem 539.JPG
                          Aankomst van winnaar Nieuwelingen Yentl Bekaert.
    26-12-2014-beernem 552.JPG
    26-12-2014-beernem 495.JPG
                                                   Kwinten Stuer
    26-12-2014-beernem 494.JPG
                                                           Jonas Smet
    26-12-2014-beernem 397.JPG
    26-12-2014-beernem 477.JPG
    26-12-2014-beernem 380.JPG
                                Start van de Nieuwelingen en Dames Jeugd.
    26-12-2014-beernem 383.JPG

    Dames Jeugd - deelnemers: 8

    1 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    2 BELLAERT Axelle AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 BEECKMANS Sara W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    6 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VANDENBRANDE Maud BEERNEM CYCLING TEAM

    26-12-2014-beernem 579.JPG
                                 Winnaar bij de Dames Jeugd met Jara Noël.
    26-12-2014-beernem 527.JPG
                                                            Jara Noël

                                                             

     




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    27-12-2014 om 13:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE BEERNEM VAN VRIJDAG 26/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE BEERNEM VAN VRIJDAG 26/12/2014     


    Vrijdag 26/12/2014 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 31

    1 GELUYKENS Kenny CYCLING TEAM KESSEL (Amateurs)

    2 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL

    4 TIELEN Dario DAGPAS

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE (Masters A)

    7 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 KINT Wesly INDIVIDUEEL (Masters A)

    10 VANDEKERCKHOVE Tim DAGPAS

    12 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    16 VAN ASSCHE Nico CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE (Masters A)

    18 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    26-12-2014-beernem 374.JPG

     Winnaar Amateurs Kenny Geluykens en winnaar Masters A met Timmy Maes.
    26-12-2014-beernem 373.JPG
    26-12-2014-beernem 337.JPG
                          Aankomst van winnaar Amateurs met Kenny Geluykens.
    26-12-2014-beernem 345.JPG
    26-12-2014-beernem 348.JPG
    26-12-2014-beernem 290.JPG
    26-12-2014-beernem 253.JPG
    26-12-2014-beernem 199.JPG
    26-12-2014-beernem 193.JPG
                                                     Kenny Geluykens
    26-12-2014-beernem 186.JPG
                                  Start van de Masters A en de Amateurs.

    Masters B - deelnemers: 19

    1 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    2 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    3 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    4 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VANDECAUTER Nick INDIVIDUEEL

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    9 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    10 NAESSENS Michael ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    26-12-2014-beernem 167.JPG
    Winnaar Masters B met Kris Verhooghe, winnaar Masters C met Dirk Mertens en
    winnaar Master D met Daniel Van Oosterwyck.
    26-12-2014-beernem 136.JPG 
                         Aankomst winnaar Masters B met Kris Verhooghe.                              
    26-12-2014-beernem 002.JPG
                                                Start van de Masters B.

    Masters C - deelnemers: 21

    1 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    4 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    26-12-2014-beernem 141.JPG
                      Aankomst van winnaar Masters C met Dirk Mertens.
    26-12-2014-beernem 005.JPG
                                               Start van de Masters C en D.

    Masters D - deelnemers: 9 km/h

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    5 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    8 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    9 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    26-12-2014-beernem 161.JPG    
                  Aankomst van winnaar Masters D met Daniel Van Oosterwyck.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    27-12-2014 om 13:40 geschreven door kenny


    26-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 26/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Vrijdag 26/12/2014 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 39

    1 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP

    2 VERHEYEN Thomas VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    3 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    4 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 VAN DEN BULCK Pelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9 CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    17 MUYS Ayton INDIVIDUEEL

    31 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 48

    1 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    3 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 KUYPERS Gerben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    8 VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    13 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 DE WAELE Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 8

    1 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    2 BELLAERT Axelle AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 BEECKMANS Sara W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    6 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VANDENBRANDE Maud BEERNEM CYCLING TEAM

     

    Dames Elite - deelnemers: 9

    1 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    2 COOGAN CISEK Corey USA

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 NOWLIN Jennifer USA

    6 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    7 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    8 SINTOBIN Sandra INDIVIDUEEL

     

    26/12/2014 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 31

    1 GELUYKENS Kenny CYCLING TEAM KESSEL (Amateurs)

    2 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL

    4 TIELEN Dario DAGPAS

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE (Masters A)

    7 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 KINT Wesly INDIVIDUEEL (Masters A)

    10 VANDEKERCKHOVE Tim DAGPAS

    12 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    16 VAN ASSCHE Nico CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE (Masters A)

    18 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL


    Masters B - deelnemers: 19

    1 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    2 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    3 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    4 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VANDECAUTER Nick INDIVIDUEEL

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    9 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    10 NAESSENS Michael ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

     

    Masters C - deelnemers: 21

    1 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    4 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

     

    Masters D - deelnemers: 9 km/h

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    5 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    8 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    9 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    26-12-2014 om 19:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 26/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Vrijdag 26/12/2014 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden form. A - World Cup
    Aantal deelnemers: 53

    1-Lars Van Der Haar-Giant-Shimano Development Team

    2-Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    3-Corné Van Kessel-Telenet Fidea Cycling Team

    4-Julien Taramarcaz-Corendon - KwadrO Cycling Team

    5-Philipp Walsleben-BKCP - Powerplus Cycling Team

    6-David Van der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team

    7-Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    8-Sascha Weber-Veranclassic-Doltcini Cycling Team

    9-Martin Bina-Corendon - KwadrO Cycling Team

    10-Jens Adams-Vastgoedservice Golden Palace CT

     

    26/12/2014 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden U23 UCI - World Cup
    Aantal deelnemers: 41

    1-Laurens Sweeck-Corendon - KwadrO Cycling Team

    2-Wout Van Aert-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    3-Mathieu Van der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team

    4-Michael Vanthourenhout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    5-Clément Venturini-Cofidis, Solutions Credits

    6-Toon Aerts-Telenet Fidea Cycling Team

    7-Stan Godrie-Rabo - Giant Offroad Team

    8-Vojtech Nipl

    9-Adam Toupalik-BKCP - Powerplus Cycling Team

    10-Jakub Skala-CEZ Cyklo Team Tabor

     

    26/12/2014 BEERNEM (W) - Veldrijden form. B
    Aantal deelnemers: 45

    1 DEGROOTE Jonas LARES-DOLTCINI CT (Beloften)

    2 BRACKMAN Jelle WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT (Elite z.c.)

    3 DE CLERCQ Angelo TO WIN JOSAN CT         

    4 BRAET Vinnie SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM (Beloften)

    6 SWEECK Hendrik CORENDON-KWADRO (Beloften)

    7 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM

    8 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    9 TEIRLINCK Jens VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (Beloften)

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM (Beloften)

    12 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    13 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    26/12/2014 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Dames UCI World Cup
    Aantal deelnemers: 51

    1-Marianne Vos-Rabobank Women Team

    2-Katerina Nash-Luna Pro Team

    3-Pauline Ferrand Prevot-Rabobank Women Team

    4-Sabrina Stultiens-Rabobank Women Team

    5-Eva Lechner

    6-Ellen Van Loy-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    7-Sanne Cant-Enertherm - BKCP

    8-Sophie De Boer-Kalas-NNOF Cycling Team

    9-Lucie Chainel-Lefevre

    10-Martina Mikulaskova

     

    26/12/2014 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 60

    1-Eli Iserbyt-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    2-Jens Dekker-Enertherm - BKCP

    3-Max Gulickx-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    4-Johan Jacobs-Lares - Doltcini Cycling Team

    5-Gage Hecht

    6-Maik Van Der Heijden-WV Uden

    7-Mitch Groot-Enertherm - BKCP

    8-Jarne Driesen-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    9-Thijs Wolsink-Lares - Doltcini Cycling Team

    10-Giorgio Rossi

    26-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    25-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN DONDERDAG 25/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Danny Peeters en Eric Vermeulen vertrokken Donderdagmorgend om 09h30 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 31 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Mooi en droog winterweer voor de duurtraining op Kerstdag zorgde voor een mooi peloton. De kopmannen losten ellaar goed af zodat het leuk peddelen was in de groep aan een winters tempo. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 33,4 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Trogh , Modest Smet , Wim Heyndrickx , Pieter Covents , Peter Neels , Franky De Witte , Nico De Roeck , Nancy Wittock , Stefan Van Broeck , Luc De Moor , Filip Van Royen , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Adrien Maes , Luc Goossens , Luc Van Clapdorp , Marc Meul , Kristoff Heyns , Werner Van Der Weken , Danny Peeters , Patrick Van Der Vekens , Saskia Van Overmeire , Jonathan Van Kerckhove , Johan Van Kerckhove , Tommy Van Osselaer , Hank Mees , Jan Vlegels , Geert Smet , Marc (team Hoskens) , Dame en Kenny Janssens.

    25-12-2014 om 13:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VROLIJK KERSTFEEST AAN IEDEREEN GEWENST !!!




    kerst 02



    Bron: Kenny

    25-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    23-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 25/12/2014 GROEPSTRAINING TE BEVEREN !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DONDERDAG 25/12/2014 GROEPSTRAINING MET VERTREKPUNT TE BEVEREN, VERTREK OM 09H30!!!


    Duurtraining van +/- 75 km.

    23-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    22-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/12/2014
    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 21/12/2014 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 17

    1 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    2 VAN NIEUWENHUYSE Warre TOMABEL CYCLING TEAM

    3 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 COOMAN Kjell TOMABEL CYCLING TEAM

    5 DALLE Jens WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    15 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 26

    1 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 CEULEMANS Michiel DCM CYCLING TEAM

    3 DECKMIJN Matisse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DECLERCK Jelle WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 33

    1 PEIRENS Yente WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 CORTJENS Ryan VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE


    12 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 VANWALLEGHEM Kyenta ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT


    21/12/2014 HULDENBERG (B) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 12

    1 VANDERLINDEN Lukas INDIVIDUEEL

    2 PAUWELS Pieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 VAN GILS Yannick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 DE MEESTER Matthias INDIVIDUEEL

     

    13 jaar - deelnemers: 16

    1 COREMANS Dante KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 JANSSEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 VAN DE PUTTE Victor KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

     

    14 jaar - deelnemers: 21

    1 MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 CRAPS Lars LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 PRINSEN Lennert DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 HERBOTS Quilla HAGELAND CYCLING TEAM

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    22-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 21/12/2014 CITADELLE DE NAMUR (N) - Men Elite World Cup
    Aantal deelnemers: 57

    1-Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    2-Lars Van Der Haar (Ned)-Giant-Shimano Development Team

    3-Philipp Walsleben (Dui)-BKCP - Powerplus Cycling Team

    4-Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team

    5-Corné Van Kessel (Ned)-Telenet Fidea Cycling Team

    6-Marcel Wildhaber (Zwi)-Scott- Odlo MTB Racing Team

    7-Rob Peeters-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    8-Jens Adams-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    9-Sascha Weber (Dui)-Veranclassic-Doltcini Cycling Team

    10-Julien Taramarcaz (Zwi)-Corendon - KwadrO Cycling Team

    17-Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

     

    21/12/2014 CITADELLE DE NAMUR  (N) - Men U23
    Aantal deelnemers: 42

    1-Wout Van Aert-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    2-Mathieu Van der Poel (NED)-BKCP - Powerplus Cycling Team

    3-Laurens Sweeck-Corendon - KwadrO Cycling Team

    4-Michael Vanthourenhout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    5-Clément Venturini (Fra)-Cofidis, Solutions Credits

    6-Daan Soete-Telenet Fidea Cycling Team

    7-Toon Aerts-Telenet Fidea Cycling Team

    8-Yannick Peeters-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    9-Fabien Doubey (Fra)

    10-Stan Godrie (Ned)-Rabo - Giant Offroad Team

     

    21/12/2014 CITADELLE DE NAMUR  (N) - Men Juniores
    Aantal deelnemers: 63

    1-Johan Jacobs (Zwi)-Lares - Doltcini Cycling Team

    2-Eli Iserbyt-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    3-Simon Lien Andreassen (Nor)

    4-Jens Dekker (Ned)-Enertherm - BKCP

    5-Gage Hecht (VS)

    6-Eddy Fine (Fra)

    7-Stefano Sala (Ita)

    8-Jappe Jaspers-Lares - Doltcini Cycling Team

    9-Max Gulickx (Ned)-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    10-Jakob Dorigoni (Ita)

     

    21/12/2014 CITADELLE DE NAMUR  (N) - Dames World Cup
    Aantal deelnemers: 54

    1-Katerina Nash (Tsj)-Luna Pro Team

    2-Marianne Vos (Ned)-Rabobank Women Team

    3-Katherine Compton (VS)-Trek Cyclocross Collective

    4-Ellen Van Loy-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    5-Pauline Ferrand Prevot (Fra)-Rabobank Women Team

    6-Sanne Cant-Enertherm - BKCP

    7-Lucie Chainel (Fra)-Lefevre

    8-Eva Lechner (Ita)

    9-Helen Wyman (Gbr)-Konfa FFSA Factory Team

    10-Sabrina Stultiens (Ned)-Rabobank Women Team

    22-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!