Zaterdag 27/12/2014 BREDENE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI Aantal deelnemers: 41
1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM
2 VERMEERSCH Gianni SUNWEB-NAPOLEON GAMES
3 MERLIER Tim SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
4 ADAMS Joeri VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM
5 DENUWELAERE Jan VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM
6 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM
7 WELLENS Bart TELENET - FIDEA
8 PAGE Jonathan USA XCELLED
9 BRAET Vinnie SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
10 MENUT David FRA CREUSE OXYGENE
27/12/2014 BREDENE (W) - Veldrijden Formule C Juniores - deelnemers: 20
1 ULIK Matej SVK
2 LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
3 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT
4 DE HAES Jorden KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
5 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
6 DUNN Liam USA
7 LUND ANDERSEN Andreas DEN
8 JAECQUES Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.
9 ZIMANY Kristian SVK
10 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP
Nieuwelingen - deelnemers: 25
1 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT (2° jaars)
2 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
3 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT
4 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT (1° jaars)
5 VANDEBOSCH Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
6 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM (1° jaars)
7 ARKESTEYN Aron HAGELAND CYCLING TEAM
8 DE MEYER Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.
9 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
10 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. (1° jaars)
11 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
Dames jeugd - deelnemers: 2
1 MICHELS Laure YOUNG SCHELDE CT
2 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB
Dames Elite - deelnemers: 1
1 DOCX Mieke ISOREX CYCLING TEAM
27/12/2014 JABBEKE (W) - Veldrijden Aspiranten
12 jaar - deelnemers: 24
1 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
2 PAUWELS Pieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
3 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
4 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES
5 BEUCKELAERE Lennert WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
9 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
20 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
13 jaar - deelnemers: 31
1 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
2 CASTELAIN Nathan CYCLO CLUB ARMENTIEROIS
3 DECLERCK Jelle WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
4 DE BOCK Rune JONGE RAKKERS VOLLEZELE
5 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM
7 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
14 jaar - deelnemers: 25
1 PEIRENS Yente WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
2 MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
3 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
4 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
5 DEJAEHER Jasper PATRICK DEVELOPMENT TEAM
14 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
12 jaar meisjes - deelnemers: 3
1 HERBOTS Quilla HAGELAND CYCLING TEAM
2 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING
3 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES
13 jaar meisjes - deelnemers: 1
1 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM
14 jaar meisjes - deelnemers: 1
1 VANWALLEGHEM Kyenta ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
|