.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 14/12/2014 MOL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI
    Aantal deelnemers: 40

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    2 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VAN DER POEL Mathieu NED  BKCP - POWERPLUS

    5 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    6 AERNOUTS Bart AA DRINK CYCLING TEAM

    7 VAN KESSEL Corne NED  TELENET - FIDEA

    8 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    9 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    10 BOSMANS Wietse BKCP - POWERPLUS

    24 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    27 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    14/12/2014 MOL (A) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 30

    1 STULTIENS Sabrina NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    4 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VERDONSCHOT Laura AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    7 MAES Shana AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    8 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    9 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    10 EIKELENBOOM Lotte NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    16 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    23 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    25 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14/12/2014 MOL (A) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 38

    1 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    2 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    3 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 HERMANS Briek DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 ROMBOUTS Seppe DCM CYCLING TEAM

    7 LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    9 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 SMETS Gert VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    13 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    14-12-2014 om 22:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 14/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Filip Weemaes en Patrick Deyaert vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Meteen een koude prik deze ochtend maar de wegen lagen er toch zeer goed bij om de duurtraining op Zondag te laten doorgaan. Vooraan werd er zeer goed gewisseld en dat telkens om de 10 minuten zodat iedereen de kans kreeg wat kopwerk te verrichten. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 31,4 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Trogh , Modest Smet , Filip Weemaes , Jonathan Van Kerckhove , Kristof Wielfaert , Franky De Witte , Patrick Deyaert , Lieven Van De Perre , Steven Van Houte , Gerben Van Houte , Paul Van Vlierberghe , Erik Vermeulen , Benny Vercauteren , Saskia Van Overmeire , Luc Goossens , Romain Vercauteren , Tom Heirbaut , Franky Boel , ?? en Kenny Janssens.

    14-12-2014 om 13:59 geschreven door kenny


    13-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN MAN ELITE & BELOFTEN & DAMES ELITE TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 13/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN MAN ELITE & BELOFTEN & DAMES ELITE TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 13/12/2014     


    Zaterdag 13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 42

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    2 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    5 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN DER POEL David NED BKCP - POWERPLUS

    8 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    9 WELLENS Bart TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    29 VAN HECKE Elias LARES-DOLTCINI CT

    33 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 
    13-12-2014-antwerpen 979.JPG
    Podium Man Elite met winnaar Mathieu Van Der Poel, Laurens Sweeck en Tom Meeusen.

    13-12-2014-antwerpen 970.JPG
                           Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    13-12-2014-antwerpen 647.JPG
                Mathieu Van Der Poel, David Van Der Poel en Laurens Sweeck.
    13-12-2014-antwerpen 757.JPG
                                   Tom Meeusen en Mathieu Van Der Poel.
    13-12-2014-antwerpen 709.JPG
                Corne Van Kessel, Klaas Vantornout en Sven Vanthourenhout.
    13-12-2014-antwerpen 712.JPG
                             Sven Vanthourenhout en Klaas Vantornout.
    13-12-2014-antwerpen 743.JPG
                                          Elias Van Hecke uit Hamme.
    13-12-2014-antwerpen 801.JPG
                                                      Elias Van Hecke
    13-12-2014-antwerpen 682.JPG
                                                       Edwin De Wit
    13-12-2014-antwerpen 783.JPG
    13-12-2014-antwerpen 750.JPG
                                                    Ben Berden
    13-12-2014-antwerpen 755.JPG
    13-12-2014-antwerpen 640.JPG
                                      Start van de Man Elite te Antwerpen.

    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 29

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    5 VERSCHUEREN Jolien WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    6 ANDERSON Ellen USA KALAS -NNOF

    7 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    8 MAES Shana AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    9 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 OOSTERMANS Esmee NED AA DRINK - BRIS

    17 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    25 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13-12-2014-antwerpen 580.JPG
          Podium Dames met winnaar Sanne Cant, Ellen Van Loy en Loes Sels.
    13-12-2014-antwerpen 572.JPG
                           Aankomst van winnaar Dames met Sanne Cant.
    13-12-2014-antwerpen 492.JPG
                                        Sanne Cant solo naar de winst.
    13-12-2014-antwerpen 494.JPG
                                                 Ellen Van Loy werd 2de.
    13-12-2014-antwerpen 527.JPG
                                                  Loes Sels werd 3de.
    13-12-2014-antwerpen 517.JPG
                                                 Anja Geldhof
    13-12-2014-antwerpen 490.JPG
                                                Chris Van Dorsselaere
    13-12-2014-antwerpen 464.JPG
    13-12-2014-antwerpen 454.JPG
                                     Start van de Dames te Antwerpen.
    13-12-2014-antwerpen 583.JPG
                           Het dochtertje van Loes Sels die knap 3de werd.




                                    
    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-12-2014 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 13/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 13/12/2014

     

    Zaterdag 13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 41

    1 JASPERS Jappe LARES-DOLTCINI CT

    2 GULICKX Max NED YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS

    4 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    5 DEVOS Han CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 BOUWMANS Dylan NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    9 FLOREN Wesley NED WV BARRHOPOORT/UCM CT

    10 GROOT Mitch NED  ENERTHERM-BKCP

    11 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    22 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    38 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13-12-2014-antwerpen 434.JPG 
     Podium Juniores met winnaar Jappe Jaspers, Max Gulickx en Thijs Wolsink.
    13-12-2014-antwerpen 419.JPG  
                                   Aankomst van winnaar Jappe Jaspers.
    13-12-2014-antwerpen 421.JPG
                          Aankomst van de 2de de Nederlander Max Gulickx.
    13-12-2014-antwerpen 422.JPG
                        Aankomst van de 3de de Nederlander Thijs Wolsink.
    13-12-2014-antwerpen 375.JPG
    De 2 Nederlanders Max Gulickx en Thijs Wolsink maken het uit voor de 2de plaats.
    13-12-2014-antwerpen 289.JPG
    13-12-2014-antwerpen 277.JPG
                                           Christophe Van Dieren uit Kruibeke.
    13-12-2014-antwerpen 279.JPG
                                               Timon van Hooste
    13-12-2014-antwerpen 342.JPG
    13-12-2014-antwerpen 238.JPG
                                          Start van de Juniores te Antwerpen.


    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 59

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT (2° jaars)

    2 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VANDEBOSCH Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VREESWIJK Luca NED RTC BUITENLUST

    6 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    7 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT (1° jaars)

    9 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM (1° jaars)

    10 KIELICH Timo TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    13 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    48 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM (1° jaars)

    13-12-2014-antwerpen 215.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Florian Vermeersch, Arne Vrachten en Andreas Goeman.
    13-12-2014-antwerpen 218.JPG
    13-12-2014-antwerpen 184.JPG
                             Aankomst van winnaar Florian Vermeersch.
    13-12-2014-antwerpen 185.JPG
                                 Aankomst van de 2de Arne Vrachten.
    13-12-2014-antwerpen 187.JPG
                                   Aankomst van de 3de Andreas Goeman.  
    13-12-2014-antwerpen 044.JPG
                                             Op kop Andreas Goeman.
    13-12-2014-antwerpen 115.JPG
                                                         Jonas Smet
    13-12-2014-antwerpen 119.JPG
    13-12-2014-antwerpen 253.JPG
    13-12-2014-antwerpen 036.JPG                                                  
     
                                     Start van de Nieuwelingen te Antwerpen.


     

     


    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-12-2014 om 19:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 13°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Florian.jpg 

    Florian Vermeersch

    Zaterdag 13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 42

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    2 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    5 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN DER POEL David NED BKCP - POWERPLUS

    8 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    9 WELLENS Bart TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    29 VAN HECKE Elias LARES-DOLTCINI CT

    33 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 
     

    13/12/2014 VARSENARE (W) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers: 56

    1 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM (Beloften)

    2 BRAET Vinnie SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM (Elite z.c.)

    3 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    4 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 VAN COMPERNOLLE Kenneth CCN METALAC

    6 DE CLERCQ Angelo TO WIN JOSAN CT

    7 BRACKMAN Jelle WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 DEGROOTE Jonas LARES-DOLTCINI CT (Beloften)

    9 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM (Beloften)

    20 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    21 BAEYENS Dennis WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 29

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    5 VERSCHUEREN Jolien WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    6 ANDERSON Ellen USA KALAS -NNOF

    7 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    8 MAES Shana AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    9 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 OOSTERMANS Esmee NED AA DRINK - BRIS

    17 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 41

    1 JASPERS Jappe LARES-DOLTCINI CT

    2 GULICKX Max NED YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS

    4 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    5 DEVOS Han CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 BOUWMANS Dylan NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    9 FLOREN Wesley NED WV BARRHOPOORT/UCM CT

    10 GROOT Mitch NED  ENERTHERM-BKCP

    11 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    22 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    38 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 59

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT (2° jaars)

    2 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VANDEBOSCH Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VREESWIJK Luca NED RTC BUITENLUST

    6 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    7 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT (1° jaars)

    9 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM (1° jaars)

    10 KIELICH Timo TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    13 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    48 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM (1° jaars)

     

    13/12/2014 VARSENARE (W) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    PK Juniores - deelnemers: 32

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP

    6 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 QUARTIER Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10 COUCKUYT Laurens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

     

    PK Nieuwelingen - deelnemers: 42

    1 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT (2° jaars)

    2 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    3 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 DECOSTER Louis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (1° jaars)

    6 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (1° jaars)

    7 KUYPERS Gerben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM (1° jaars)

    8 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    9 FERDINANDE Anton TOP GEAR BMX VZW (1° jaars)

    10 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    13-12-2014 om 16:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 7° Veldritzege bij de Masters A !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 9° Veldritzege bij de Masters B !!!

    Nick David 2014 1.jpg  Benny De Bock.jpg

             Nick David                Benny De Bock


    Zaterdag 13/12/2014 VARSENARE (W) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 30

    1 GELUYKENS Kenny CYCLING TEAM KESSEL (Amateurs)

    2 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL

    5 TIELEN Dario DAGPAS

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 COP Kristof CYCLING TEAM KESSEL

    8 NICK DAVID uit Beveren PRIMATOR CYCLING TEAM (Masters A)

    9 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    10 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 KINT Wesly INDIVIDUEEL (Masters A)

    12 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    13 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM (Masters A)

     

    Masters B - deelnemers: 15

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    5 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    6 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    7 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    9 BOUDREAU Marc CAN

    10 MIJNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    12 ROGIERS Benny INDIVIDUEEL

     

    Masters C - deelnemers: 27

    1 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 WUYTS Hans ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 GLADINES Ludwig ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    6 DEKEERLE Dirk FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    7 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    10 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    17 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    Masters D - deelnemers: 8

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    7 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

     

    13/12/2014 BAVEGEM (O) - Veldrijden Aspiranten
    12 jaar - deelnemers: 20

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    3 DHOOGE Thibau PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 COOMAN Kjell TOMABEL CYCLING TEAM

    8 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 34

    1 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 VAN DE PUTTE Victor KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 KEYNEN Milan KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4 DECLERCK Jelle WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 CLARYSSE Elio KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 VAN HAVERE Detlev WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    14 jaar - deelnemers: 27

    1 PEIRENS Yente WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    14 DUYM Steffen WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 2

    1 HERBOTS Quilla HAGELAND CYCLING TEAM

    2 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 2

    1 TIEROLF Sophie NED VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 5

    1 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 VAN LOY Tess VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    4 VANWALLEGHEM Kyenta ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 WINDELS Lindsay CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    13-12-2014 om 16:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 13/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Hedwig Van Landeghem en Danny Peeters vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 36 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Na het stormweer van Vrijdag terug zacht herfstweer en dus ideale omstandigheden voor de duurtraining op Zaterdag, kopmannen van de dag waren ongetwijfeld 'Hedwig Van Landeghem en Danny Peeters' die meer dan 3/4 van de rit voor hun rekening namen bijgestaan door kopmannen Guy Smet en Kenny Janssens. De afstand bedroeg 85 Km en het gemiddelde kwam uit op 34,2 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee vandaag : Hedwig Van Landeghem , Guy Smet , Dirk Trogh , Mattias Nys , Dirk Cleys , Kris Smet , Danny Peeters , Adrien Maes , Alain Verbeke , Wim Heyndrickx , Frank Suys , Vincent Cantens , Nico De Roeck , Nancy Wittock , Stijn Verbeke , Kenny Goossens , Tommy Van Osselaer , Daniel Noens , Jonathan Van Kerckhove , Danny Smet , Erik Verleyen , Jan Vlegels , Tom Verhulst , André Stuer , Danny Van Damme , Pieter Covents , Tom Heirbaut , Frans Sulmon (lek) , ??????? en Kenny Janssens.

    13-12-2014 om 13:31 geschreven door kenny


    10-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 10/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Adrien Maesvertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 17 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zeer mooi en zacht winterweer met de zon van de partij voor de wekelijkse duurtraining op Woensdag, kopman van de dag was 'Michel Thierens' die de helft van de rit voor zijn rekening nam bijgestaan door diverse kopmannen. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 30,8 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Michel Thierens , Steven Van Houte , Patrick Deyaert , Guy Smet , Kristoff Heyns , Jochem Smet , Adrien Maes , Hugo Martens , Modest Smet , Kris Bolsens , Walter Meseure , Marc De Smedt , Jan Vlegels , Luc Vermeulen , ?? en Kenny Janssens.

    10-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    09-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 13/12/2014 - CYCLOCROSS EN MTB WEDSTRIJDEN TE BAVEGEM
    Bavegem.jpg

    Bron: Rita Thienpondt

    09-12-2014 om 09:05 geschreven door kenny


    08-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    07/12/2014 - KESSEL - NIJLEN - Belgisch Kampioenschap - Aspiranten

    Meisjes 12 jaar
    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 HERBOTS Quilla HAGELAND CYCLING TEAM

    4 VAN DE PAAR Ines KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 CRETON Lea TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    6 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    Meisjes 13 jaar
    1 BROUWERS Julie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BEIRINCKX Lina WSC HAND IN HAND BAAL

    3 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    4 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 KEMPS Stephanie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 BELMANS Fien KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

     

    Meisjes 14 jaar
    1 VAN LOY Tess VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    2 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VANWALLEGHEM Kyenta ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VERBEEK Brit HAGELAND CYCLING TEAM

    6 DUYM Farah WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 WINDELS Lindsay WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 CRABBÉ Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    Jongens 12 jaar
    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    3 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 BLOMMEN Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 PAUWELS Pieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN NIEUWENHUYSE Warre TOMABEL CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Senne OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    9 VANDERLINDEN Lukas INDIVIDUEEL

    10 WUYTS Yannick VZW DE DEMERSPURTERS

    13 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Jongens 13 jaar
    1 COREMANS Dante
    KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 BAERS Arne HAGELAND CYCLING TEAM

    3 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 WIENEN Flore KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 CEULEMANS Michiel DCM CYCLING TEAM

    9 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY

    10 LAERMANS Tommy DCM CYCLING TEAM

    16 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 VAN HAVERE Detlev WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Jongens 14 jaar
    1 CORTJENS Ryan CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    2 MALEZSEWSKI Lukas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    5 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VANDERMEER Quinten HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    7 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    8 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 SQUIRE Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 BERVOETS Michaël HAGELAND CYCLING TEAM

    23 DUYM Steffen WIELERTEAM WAASLAND VZW

    08-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 07/12/2014 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI

    Elite & U23 : deelnemers: 40

    1 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    4 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    5 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 MEISEN Marcel GER CORENDON - KWADRO

    7 VERMEERSCH Gianni SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    10 TARAMARCAZ Julien SUI KWADRO - STANNAH

    25 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    30 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM


    07/12/2014 OVERIJSE (VB) - Juniores UCI

    Juniores - deelnemers: 20

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    3 FLOREN Wesley NED WV BARRHOPOORT/UCM CT

    4 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    5 ROMBOUTS Seppe DCM CYCLING TEAM

    6 WIGGERS Per NED MTB HET TWENTSE ROS

    7 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    8 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    9 SIEMONS Stijn RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    10 SMETS Gert VZW IJSKLOKJE - CYCLING

     

    07/12/2014 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Dames UCI

    Dames - deelnemers: 23

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 FERRAND PREVOT Pauline FRA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    3 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 HAVLIKOVA Pavla CZE YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VERSCHUEREN Jolien WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    7 ANTONNEAU Kaitlin USA CANNONDALE/CYCLOCROSSWORLD

    8 VERHESTRAETEN Karen KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    9 ANDERSON Elle USA KALAS-NNOF CYCLING TEAM

    10 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

     

    07/12/2014 OVERIJSE (VB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Nieuwelingen - deelnemers: 27

    1 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    3 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    4 ARENSMAN Thijmen NED JVR DE BATAUWERS

    5 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    8 KOPECKY Tomas NED

    9 VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 MICHELS Laure YOUNG SCHELDE CT

    2 ROMBOUTS Tine INDIVIDUEEL


    07/12/2014 - KESSEL - NIJLEN - Veldrijden form. D - Belgisch Kampioenschap Masters & Amateurs
    Amateurs
    1 GELUYKENS Kenny
    CYCLING TEAM KESSEL

    2 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL

    3 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 BOECKX Thomas INDIVIDUEEL

    7 SLUYTS Glenn CYCLING TEAM KESSEL

    8 OOMS Niels INDIVIDUEEL

    9 VERBERCKMOES Arno KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 PEETERS Thomas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    Masters A

    1 TIELENS Jimmy TEAM C-BEAR

    2 DAVID Nicky PRIMATOR CYCLING TEAM

    3 WILLEMS Jurgen ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL

    5 SLUYTS Steven CYCLING TEAM KESSEL

    6 DIELS Koen INDIVIDUEEL

    7 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    8 KINT Wesly INDIVIDUEEL

    9 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    10 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    BK Masters 2014 3.JPG
    Podium BK Masters A met winnaar Jimmy Tielens, Nick David en Jurgen Willems.
    BK Masters 2014 5.JPG  BK Masters 2014 4.JPG
    Nick David uit Beveren behaalde zilver op het BK.                                   Podium BK Masters A te Kessel.
     

    Masters B
    1 JANSEN Wim
    ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    5 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    6 COLOMBO Lino ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    8 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 LEMMENS Erwin INDIVIDUEEL

    10 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    14 VAN HONSTE Kris INDIVIDUEEL

     

    Masters C
    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    6 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    7 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    8 SLUYTS Patrick CYCLING TEAM KESSEL

    9 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    22 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    Masters D
    1 VAN OOSTERWYCK Daniel
    INDIVIDUEEL

    2 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    3 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 GEERTS Christiaan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    6 JANSSENS Jan INDIVIDUEEL

    7 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    08-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!