.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    07-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 07/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Jan Vlegels en Dirk Heyrman vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 14 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Grijs winterweer maar gans de duurtraining droog en dat met de wind als tegenspeler. De kopmannen deden hun werk zoals het hoorde zodat het winterse tempo werd gesmaakt. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 32,6 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Trogh , Modest Smet , Wim Heyndrickx , Jan Vlegels , Werner Van Der Weken , Edwig De Taey , Patrick Deyaert , Lieven Van De Perre , Adrien Maes , Dirk Heyrman , Paul Van Vlierberghe , Danny Peeters , ? en Kenny Janssens.

    07-12-2014 om 13:08 geschreven door kenny


    06-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & JUNIORES & DAMES TE WETTEREN VAN ZATERDAG 06/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & JUNIORES & DAMES TE WETTEREN VAN ZATERDAG 06/12/2014     

     

    Zaterdag 06/12/2014 WETTEREN (O) - Veldrijden form. B

    Elite z.c. & U23 - deelnemers: 44

    1 EECKHOUT Kevin VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (Elite z.c.)

    2 BRAET Vinnie SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 DE CLERCQ Angelo TO WIN JOSAN CT

    5 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    6 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 TEIRLINCK Jens VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (U23)

    8 DEVENYNS Toon C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    13 DE SCHUYTER Tim C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE U23

    16 VANDENHEEDE Brecht WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

    28 BAEYENS Dennis WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6-12-2014-wetteren 824.JPG
    Winnaar Elite z.c. met winnaar Kevin Eeckhout en winnaar Beloften Jens Teirlinck.
    6-12-2014-wetteren 820.JPG
                                Beide winnaars op het podium bij de Sint.
    6-12-2014-wetteren 834.JPG
                         Kevin Eeckhout met Luc Naudts en Paul De Brauwer.
    6-12-2014-wetteren 793.JPG
                            Aankomst van winnaar Elite z.c. Kevin Eeckhout.

    6-12-2014-wetteren 802.JPG
                          Aankomst van winnaar Beloften Jens Teirlinck.
    6-12-2014-wetteren 699.JPG
                                                  Kevin Eeckhout in aktie.
    6-12-2014-wetteren 595.JPG                       
                                                    Bart Hofman in aktie.
    6-12-2014-wetteren 593.JPG
    6-12-2014-wetteren 530.JPG
                                 Start van de Elite z.c. en de Beloften.
    6-12-2014-wetteren 792.JPG

    Zaterdag 06/12/2014 WETTEREN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 27

    1 TIMO VERBERCKMOES uit Zele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 DE HAES Jorden KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6 COUCKUYT Laurens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 QUARTIER Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 WILLAERTS Niels BMX VLIJTINGEN

    9VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    10 DE VEIRMAN Jesse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    15 CLAUWAERT Jari WIELERTEAM WAASLAND VZW

    19 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    6-12-2014-wetteren 524.JPG
    Winnaar bij de Dames Aurelie Vermeir en winnaar Juniores Timo Verberckmoes.

    6-12-2014-wetteren 523.JPG
                               Beide winnaars op het podium bij de Sint.
    6-12-2014-wetteren 513.JPG
                     Aankomst van winnaar Juniores met Timo Verberckmoes.
    6-12-2014-wetteren 512.JPG
    6-12-2014-wetteren 368.JPG
                                    Start van de Juniores en Dames Elite.

    Dames Elite - deelnemers: 9

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    4 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    5 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    7 PEERS Melisa K.V.C. DEINZE VZW

    8 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    9 SINTOBIN Sandra INDIVIDUEEL
    6-12-2014-wetteren 517.JPG

                          Aankomst van winnaar Dames met Aurelie Vermeir.
    6-12-2014-wetteren 486.JPG
                                         Anja Geldhof en Aurelie Vermeir.


     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-12-2014 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD & AMATEURS & MASTERS TE WETTEREN VAN ZATERDAG 06/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD & AMATEURS & MASTERS TE WETTEREN VAN ZATERDAG 06/12/2014     


    Zaterdag 06/12/2014 WETTEREN (O) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 24

    1 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT (2° jaars)

    2 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM (1° jaars)

    4 NICAISE Orélien SECTION HENNUYERE                                          

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM

    6 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 FERDINANDE Anton TOP GEAR BMX VZW

    9 VANEECKHOUTTE Ibe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6-12-2014-wetteren 356.JPG 

    Winnaar Nieuwelingen 2° jaars met Niels Vandermeulen, winnaar Dames Jeugd met 
    Axelle Bellaert en winnaar 1° jaars Nieuwelingen met Wannes Vandenbussche.
    6-12-2014-wetteren 335.JPG
                   Aankomst van winnaar Nieuwelingen Niels Vandermeulen.
    6-12-2014-wetteren 337.JPG
                             Aankomst van Fabio Verberckmoes die 2de werd.
    6-12-2014-wetteren 338.JPG
      Aankomst van winnaar 1° jaars Nieuwelingen met Wannes Vandenbussche.

    6-12-2014-wetteren 254.JPG
                            Start van de Nieuwelingen en de Dames Jeugd.


    Dames Jeugd
    - deelnemers: 4

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    2 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6-12-2014-wetteren 355.JPG
                              Aankomst van 1ste Meisje met Axelle Bellaert.

    Zaterdag 06/12/2014 WETTEREN (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A - deelnemers: 28

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Amateurs)

    2 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    5 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    7 KINT Wesly INDIVIDUEEL (Masters A)

    8 VAN ASSCHE Nico CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE (Masters A)

    9 LEGRAND Wesley INDIVIDUEEL (Masters A)

    10 DE VOS Gert INDIVIDUEEL (Masters A)

    20 LIJNNEEL Gert RUDYCO

    6-12-2014-wetteren 246.JPG 

        Winnaar Masters A met Wesly Kint en winnaar Amateurs Pieter Dewitte.
    6-12-2014-wetteren 229.JPG
                          Aankomst van winnaar Amateurs met Pieter Dewitte.
    6-12-2014-wetteren 238.JPG
                            Aankomst van winnaar Masters A met Wesly Kint.
    6-12-2014-wetteren 101.JPG
                                  Start van de Masters A en de Amateurs.

    Masters B - deelnemers: 11

    1 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    2 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    3 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    6 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    7 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 FIEVEZ Benoît ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 MIJNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    6-12-2014-wetteren 090.JPG
                                   Winnaar Masters B met Kris Verhooghe.

    6-12-2014-wetteren 011.JPG
                                                Start van de Masters B.

    Masters C - deelnemers: 27

    1 WUYTS Hans ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 GLADINES Ludwig ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 DE BRAUWER Paul INDIVIDUEEL

    8 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM

    10 ROELSTRAETE Philip INDIVIDUEEL

    21 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    6-12-2014-wetteren 092.JPG
                                  Winnaar Masters C met Hans Wuyts.
    6-12-2014-wetteren 084.JPG 

                          Aankomst winnaar Masters C met Hans Wuyts.
    6-12-2014-wetteren 016.JPG
                                               Start van de Masters C en D.

    Masters D - deelnemers: 7

    1 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 VERZELE Noel INDIVIDUEEL

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    6-12-2014-wetteren 248.JPG                           
                                  Winnaar Masters D met Alex Spruyt .
    6-12-2014-wetteren 224.JPG
    6-12-2014-wetteren 080.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters D met Alex Spruyt.
    6-12-2014-wetteren 018.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-12-2014 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 06/12/2014 HASSELT (LB) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 36

    1-Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    2-Wout Van Aert-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    3-Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team

    4-Sven Nys-Crelan - AA Drink Team

    5-Lars Van Der Haar-Giant-Shimano Development Team

    6-Corné Van Kessel-Telenet Fidea Cycling Team

    7-Sven Vanthourenhout-Crelan - AA Drink Team

    8-Julien Taramarcaz-Corendon - KwadrO Cycling Team

    9-Jim Aernouts-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    10-Bart Wellens-Telenet Fidea Cycling Team

    16-Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Game Cycling Team

     

    06/12/2014 HASSELT (LB) - Veldrijden U23 UCI

    Aantal deelnemers: 27

    1-Diether Sweeck-Corendon - KwadrO Cycling Team

    2-Laurens Sweeck-Corendon - KwadrO Cycling Team

    3-Michael Vanthourenhout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    4-Toon Aerts-Telenet Fidea Cycling Team

    5-Yorben Van Tichelt-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    6-Joris Nieuwenhuis

    7-Jens Vandekinderen-Telenet Fidea Cycling Team

    8-Quinten Hermans-Telenet Fidea Cycling Team

    9-Nicolas Cleppe-Telenet Fidea Cycling Team

    10-Daan Soete-Telenet Fidea Cycling Team

    18-Elias Van Hecke-Lares - Doltcini Cycling Team

     

    06/12/2014 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers: 42

    1 AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (Beloften)

    2 SWEECK Hendrik CORENDON-KWADRO

    3 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    4 CANT Kevin CORENDON-KWADRO (Elite z.c.)

    5 CALUWE Stijn ENERTHERM-BKCP

    6 HUYS Stijn ORANGE BABIES

    7 DE CLEYN Dave CYCLING TEAM ZEMST VZW

    8 KOYEN Niels CCN METALAC

    9 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    06/12/2014 WETTEREN (O) - Veldrijden form. B

    Elite z.c. & U23 - deelnemers: 44

    1 EECKHOUT Kevin VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (Elite z.c.)

    2 BRAET Vinnie SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 DE CLERCQ Angelo TO WIN JOSAN CT

    5 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    6 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 TEIRLINCK Jens VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (U23)

    8 DEVENYNS Toon C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    13 DE SCHUYTER Tim C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE U23

    16 VANDENHEEDE Brecht WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

    28 BAEYENS Dennis WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    06/12/2014 HASSELT (LB) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 27

    1-Sanne Cant-Enertherm - BKCP

    2-Pauline Ferrand Prevot-Rabobank Women Team

    3-Sophie De Boer-Kalas-NNOF Cycling Team

    4-Ellen Van Loy-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    5-Pavla Havlikova-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    6-Loes Sels-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    7-Helen Wyman-Konfa FFSA Factory Team

    8-Githa Michiels

    9-Jolien Verschueren-Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove

    10-Elle Anderson-Kalas-NNOF Cycling Team

    20-Meg De Bruyne-VD Hauwe CT - Gentse VS

     

    06/12/2014 HASSELT (LB) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 27

    1-Thijs Wolsink-Lares - Doltcini Cycling Team

    2-Alessio Dhoore-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    3-Jarne Driesen-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    4-Briek Hermans-De Kastelse Durvers V.Z.W.

    5-Han Devos-Cycling Team Zemst VZW

    6-Gavin Haley

    7-Reno Bauters-KSC Dendersteek Labiekes

    8-Max Gulickx-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    9-Mitch Groot-Enertherm - BKCP

    10-Erik Boer-VA-Cycling Team Zele

    12-Jarno Liessens-Enertherm - BKCP

     

    06/12/2014 HASSELT (LB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 36

    1-Andreas Goeman-Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team

    2-Tristan Parotta

    3-Arno Debeir-Lares - Doltcini Cycling Team

    4-Arne Vrachten-Kon. Balen B.C. V.Z.W.

    5-Toon Vandebosch-W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.

    6-Luca Vreeswijk-RTC Buitenlust

    7-Lloyd Sprangers-Lares - Doltcini Cycling Team

    8-Timo Kielich-Trek-KMC Mountainbiketeam VZW

    9-Tom Peters-Hageland Cycling Team

    10-Mees Hendrikx

    06-12-2014 om 17:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan TIMO VERBERCKMOES met zijn 3°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Timo Verberckmoes 1.jpg 

    Timo Verberckmoes


    Zaterdag 06/12/2014 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores  - deelnemers: 26

    1 SMETS Gert VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    2 COLMAN Alex uit Hamme LARES-DOLTCINI CT

    3 BRUGHMANS Robbert W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 EESTERMANS Glenn VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    8 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 SZEDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    24 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 33

    1 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    2 DE MEYER Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 LEMMENS Sander HAGELAND CYCLING TEAM

    10 BRUYNINCKX Jonas RSC DE ZUIDWESTHOEK

     

    DAMES JEUGD - deelnemers: 5

    1 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN WUNSEL Lise INDIVIDUEEL

    3 SCHOON Lisette NED TWC HET SNELLE WIEL

    4 KUIJPERS Femke NED DAGPAS

    5 SIEMONS Sara RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

     

    DAMES ELITE - deelnemers: 4

    1 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 KACZMARCZYK Brenda HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    3 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    4 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    06/12/2014 WETTEREN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 27

    1 TIMO VERBERCKMOES uit Zele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 DE HAES Jorden KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6 COUCKUYT Laurens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 QUARTIER Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 WILLAERTS Niels BMX VLIJTINGEN

    9VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    10 DE VEIRMAN Jesse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    15 CLAUWAERT Jari WIELERTEAM WAASLAND VZW

    19 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 24

    1 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 NICAISE Orélien SECTION HENNUYERE                                          

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM

    6 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 FERDINANDE Anton TOP GEAR BMX VZW

    9 VANEECKHOUTTE Ibe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    2 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    Dames Elite - deelnemers: 9

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    4 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    5 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    7 PEERS Melisa K.V.C. DEINZE VZW

    8 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    9 SINTOBIN Sandra INDIVIDUEEL

     

    06/12/2014 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20

    1 OOMS Niels INDIVIDUEEL (Amateurs)

    2 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL (Masters A)

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    4 ARNOUTS Tom INDIVIDUEEL

    5 BAJOREK Michel BLANCS GILETS BARRACUDA BW

    6 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    7 VAN DEN MUYSENBERGH Rob DAGPAS

    8 VAN STAEYEN Jordy DAGPAS

    9 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL

    10 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE


    Masters B - deelnemers: 16

    1 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 JANSSENS Patrick ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 LEMMENS Erwin INDIVIDUEEL

    7 LOOS Günther RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    8 NAESSENS Michael ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9 KOCKAERTS Hubert CYCLING TEAM ZEMST VZW

    10 VAN HONSTE Kris INDIVIDUEEL

     

    Masters C - deelnemers: 27

    1 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    4 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    5 MARYNISSEN Walter ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    9 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 BOSMANS Chris INDIVIDUEEL

     

    06/12/2014 WETTEREN (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A - deelnemers: 28

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Amateurs)

    2 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    5 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    7 KINT Wesly INDIVIDUEEL (Masters A)

    8 VAN ASSCHE Nico CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE (Masters A)

    9 LEGRAND Wesley INDIVIDUEEL (Masters A)

    10 DE VOS Gert INDIVIDUEEL (Masters A)

    20 LIJNNEEL Gert RUDYCO

     

    Masters B - deelnemers: 11

    1 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    2 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    3 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    6 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    7 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 FIEVEZ Benoît ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 MIJNGHEER Erik INDIVIDUEEL

     

    Masters C - deelnemers: 27

    1 WUYTS Hans ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 GLADINES Ludwig ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 DE BRAUWER Paul INDIVIDUEEL

    8 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM

    10 ROELSTRAETE Philip INDIVIDUEEL

    21 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    Masters D - deelnemers: 7

    1 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 VERZELE Noel INDIVIDUEEL

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    06-12-2014 om 17:34 geschreven door kenny


    03-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 03/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Franky Wielandt en Patrick Deyaert vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 18 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zeer koude duurtrainingsdag met constant een temperatuur van 1°C en een Noordoostenwind als tegenspeler, kopman van de dag was 'Franky Wielandt' die de helft van de rit voor zijn rekening nam bijgestaan door diverse kopmannen. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 30,8 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Franky Wielandt , Rudy Thysman , Leo Mares , Michel Thierens , Steven Van Houte , Patrick Deyaert , Saskia Van Overmeire , Guy Smet , Kristoff Heyns , Franky De Witte , Adrien Maes , Patrick Van Der Vekens , Modest Smet , Werner Van Der Weken , Maarten Van Raemdonck , William Despeels , Fons Van Raemdonck en Kenny Janssens.

    03-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!