Proficiat aan PIETER PAUWELS met zijn Veldritzege bij de Aspiranten 12 jaar !!!
Pieter Pauwels
Zondag 23/11/2014 BELSELE (O) - Veldrijden Aspiranten
12 jaar - deelnemers: 32
1 PIETER PAUWELS PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
2 VAN NIEUWENHUYSE Warre TOMABEL CYCLING TEAM
3 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
4 DHOOGE Thibau PATRICK DEVELOPMENT TEAM
5 COOMAN Kjell TOMABEL CYCLING TEAM
7 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
26 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
13 jaar - deelnemers: 36
1 ALVARADO Salvador RWC AHOY
2 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
3 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
4 E BOCK Rune JONGE RAKKERS VOLLEZELE
5 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
7 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
8 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
12 VAN HAVERE Detlev WIELERTEAM WAASLAND VZW
14 jaar - deelnemers: 35
1 PEIRENS Yente WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
2 DEJAEGHER Jasper PATRICK DEVELOPMENT TEAM
3 VERMOOTE Jelle KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW
4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
5 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
9 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
13 STRUYF Robbe PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
14 DUYM Steffen WIELERTEAM WAASLAND VZW
12 jaar meisjes - deelnemers: 2
1 HERBOTS Quilla HAGELAND CYCLING TEAM
2 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES
13 jaar meisjes - deelnemers: 3
1 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM
2 TIEROLF Sophie VD HAUWE CT - GENTSE VS
3 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS
14 jaar meisjes - deelnemers: 5
1 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
2 VANWALLEGHEM Kyenta ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
3 WINDELS Lindsay CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
4 LENAERS Jade WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
5 KESTELEYN Febe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
23/11/2014 WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Aspiranten 12 jaar - deelnemers: 20
1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
2 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
3 WILLEMS Senne OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW
4 DIELS Noa KON. BALEN B.C. V.Z.W. MIN
5 VANHOOYDONCK Stef W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
13 jaar - deelnemers: 37
1 COREMANS Dante KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
2 VAN LAER Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
3 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
4 VAN DE PUTTE Victor KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
5 BELMANS Lennert DCM CYCLING TEAM
14 jaar - deelnemers: 40
1 MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
2 VANDERMEER Quinten HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
3 GROSEMANS Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.
4 CORTJENS Ryan VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
5 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
12 jaar meisjes - deelnemers: 3
1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING
2 VAN DE PAAR Ines KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
13 jaar meisjes - deelnemers: 5
1 BROUWERS Julie KON. BALEN B.C. V.Z.W.
2 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
3 BEIRINCKX Lina WSC HAND IN HAND BAAL
4 KEMPS Stephanie KON. BALEN B.C. V.Z.W.
5 LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
14 jaar meisjes - deelnemers: 5
1 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
2 VAN LOY Tess VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM
3 DUYM Farah WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
4 CRABBÉ Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN
5 SCAVONE Dina KON. BALEN B.C. V.Z.W.
|