.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/11/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan PIETER PAUWELS met zijn Veldritzege bij de Aspiranten 12 jaar !!!

    Pauwels Pieter.jpg 

       Pieter Pauwels


    Zondag 23/11/2014 BELSELE (O) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 32

    1 PIETER PAUWELS  PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VAN NIEUWENHUYSE Warre TOMABEL CYCLING TEAM

    3 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE  

    4 DHOOGE Thibau PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    5 COOMAN Kjell TOMABEL CYCLING TEAM  

    7 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 36  

    1 ALVARADO Salvador RWC AHOY

    2 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4 E BOCK Rune JONGE RAKKERS VOLLEZELE  

    5 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  

    8 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 VAN HAVERE Detlev WIELERTEAM WAASLAND VZW


    14 jaar - deelnemers: 35

    1 PEIRENS Yente WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DEJAEGHER Jasper PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    3 VERMOOTE Jelle KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 

    5 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 

    13 STRUYF Robbe PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 DUYM Steffen WIELERTEAM WAASLAND VZW


    12 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 HERBOTS Quilla HAGELAND CYCLING TEAM

    2 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    2 TIEROLF Sophie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT 

    2 VANWALLEGHEM Kyenta ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 WINDELS Lindsay CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 LENAERS Jade WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    5 KESTELEYN Febe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 

     

    23/11/2014 WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Aspiranten
    12 jaar - deelnemers: 20

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    3 WILLEMS Senne OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW  

    4 DIELS Noa KON. BALEN B.C. V.Z.W. MIN

    5 VANHOOYDONCK Stef W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    13 jaar - deelnemers: 37

    1 COREMANS Dante KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  

    2 VAN LAER Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    3 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  

    4 VAN DE PUTTE Victor KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 BELMANS Lennert DCM CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 40

    1 MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 VANDERMEER Quinten HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    3 GROSEMANS Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 CORTJENS Ryan VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT  

    5 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.


    12 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING 

    2 VAN DE PAAR Ines KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 BROUWERS Julie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 BEIRINCKX Lina WSC HAND IN HAND BAAL 

    4 KEMPS Stephanie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VAN LOY Tess VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    3 DUYM Farah WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 

    4 CRABBÉ Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN 

    5 SCAVONE Dina KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    23-11-2014 om 16:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 23/11/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Franky Wielandt en Modest Smet vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv ‘t Schuurke te Beveren 20 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Opnieuw schitterend herfstweer met ditmaal een nat wegdek en dus konden we de duurtraining op Zondag afwerken. Er werd vooraan constant om de 10 minuten gewisseld zodat gans de groep de gelegenheid kreeg wat kopwerk af te werken. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 33,1 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Franky Wielandt , Walter Meseure , Modest Smet , Franky Weemaes , Dirk Trogh , Franky Boel , Saskia Van Overmeire , Alain Verbeke , Eugéne Bosman , Glenn Marin , Patrick Deyaert , Davy Marin , Lieven Van De Perre , ?????? en Kenny Janssens.

    23-11-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/11/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 11°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Florian.jpg 

     Florian Vermeersch


    Zondag 23/11/2014  - SPA-FRANCOCHAMPS – Men Elite - Superprestige
    Aantal deelnemers: 49

    1-Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    2-Lars Van Der Haar-Giant-Shimano Development Team

    3-Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team

    4-Mathieu Van der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team

    5-Jens Adams-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    6-Klaas Vantornout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    7-Corné Van Kessel-Telenet Fidea Cycling Team

    8-Sven Nys-Crelan - AA Drink Team

    9-Rob Peeters-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    10-Thijs Van Amerongen-Telenet Fidea Cycling Team

    14-Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

     

    23/11/2014 SPA-FRANCOCHAMPS – Beloften - Superprestige
    Aantal deelnemers: 40

    1-Wout Van Aert-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    2-Michael Vanthourenhout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    3-Toon Aerts-Telenet Fidea Cycling Team

    4-Jens Vandekinderen-Telenet Fidea Cycling Team

    5-Yorben Van Tichelt-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    6-Quinten Hermans-Telenet Fidea Cycling Team

    7-Stan Godrie-Rabo - Giant Offroad Team.

    8-Nicolas Cleppe-Telenet Fidea Cycling Team

    9-Jonas Degroote-Lares - Doltcini Cycling Team

    10-Diether Sweeck-Corendon - KwadrO Cycling Team

     

    23/11/2014 SPA-FRANCOCHAMPS – Juniores
    Aantal deelnemers: 46

    1-Eli Iserbyt-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    2-Jarne Driesen-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    3-Gavin Haley

    4-Briek Hermans-De Kastelse Durvers V.Z.W.

    5-Maik Van Der Heijden-WV Uden

    6-Mart Muskens

    7-Per Wiggers

    8-Jens Dekker-Enertherm - BKCP

    9-Mitch Groot-Enertherm - BKCP

    10-Han Devos-Cycling Team Zemst VZW

    11-Jarno Liessens-Enertherm - BKCP

    29-Gianni Van Havermaet-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    38-Ayton Muys

     

    23/11/2014 SPA-FRANCOCHAMPS – Dames Elite - Superprestige
    Aantal deelnemers: 28

    1-Nikki Harris-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    2-Helen Wyman-Konfa FFSA Factory Team

    3-Ellen Van Loy-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    4-Jolien Verschueren-Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove

    5-Martina Mikulaskova

    6-Pavla Havlikova-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    7-Githa Michiels

    8-Aida Nuno Palacio

    9-Lisa Heckmann

    10-Asa Maria Erlandsson

     

    23/11/2014 SPA-FRANCOCHAMPS – Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 27

    1-FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi-Lares - Doltcini Cycling Team

    2-Timo Kielich-Trek-KMC Mountainbiketeam VZW

    3-Arensman Thymen-JVR De Batauwers

    4-Lloyd Sprangers-Lares - Doltcini Cycling Team

    5-Perry Frijters

    6-Tomas Kopecky

    7-Ben Turner

    8-Joren Thys-K.W.C. Heist Zuiderkempen V.Z.W.

    9-Kwinten Stuer-Wielerteam Waasland V.Z.W.

    10-Ken Conter

    23-11-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    22-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & JUNIORES & DAMES TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 22/11/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & JUNIORES & DAMES TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 22/11/2014     

     

    Zaterdag 22/11/2014 UITBERGEN (O) - Veldrijden form. B
    Aantal deelnemers: 49

    1 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE (Elite z.c.)

    2 EECKHOUT Kevin VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM  

    4 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM

    5 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    6 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM (Beloften)

    7 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT

    8 DE SCHUYTER Tim C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE U23

    9 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 MORTELMANS Stijn VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM  

    11 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT  

    13 BAEYENS Dennis WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    14 VAN DE VELDE Thomas ISOREX CYCLING TEAM U23

    40 POELMAN Laurens GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM
    22-11-2014-uitbergen 1856.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Steven De Decker, Kevin Eeckhout en Davy Commeyne.
    Winnaar Beloften Maxim Panis.
    22-11-2014-uitbergen 1853.JPG
    22-11-2014-uitbergen 1846.JPG
                     Een woordje uitleg van de winnaar Steven De Decker.
    22-11-2014-uitbergen 1872.JPG
                                            Kevin Eeckhout werd 2de.
    22-11-2014-uitbergen 1819.JPG
                                     Aankomst van winnaar Steven De Decker.

    22-11-2014-uitbergen 1612.JPG
                            Bart Hofman, Kevin Eeckhout en Steven De Decker.
    22-11-2014-uitbergen 1302.JPG
    22-11-2014-uitbergen 1247.JPG
    22-11-2014-uitbergen 1229.JPG
                                 Start van de Elite z.c. en de Beloften.

    Zaterdag 22/11/2014 UITBERGEN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores 40´ - deelnemers: 40

    1 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT 

    2 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 DE HAES Jorden KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK 

    5 QUARTIER Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 

    6 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 

    8 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    9 VAN ASSCHE Bert VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    10 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    13 VAN DIEREN Christophe WIELERTEAM WAASLAND VZW

    30 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN DE

    31 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS DJ

    34 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM DE

    22-11-2014-uitbergen 1223.JPG
    Winnaar bij de Juniores Jari De Clercq en winnaar bij de Dames Joyce Vanderbeken.
    22-11-2014-uitbergen 1166.JPG  
                  Aankomst van winnaar Jari De Clercq voor Glenn Verbeek.
    22-11-2014-uitbergen 866.JPG
                                                    Jari De Clercq
    22-11-2014-uitbergen 839.JPG
                                    Start van de Juniores en Dames Elite.

    Dames Elite 40´ - deelnemers: 14

    1 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 BAUWENS Cindy MORGAN BLUE C.T. VZW  

    4 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS DJ

    6 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    7 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    8 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  

    9 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE DJ

    10 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM
    22-11-2014-uitbergen 1216.JPG
                               Winnaar bij de Dames Joyce Vanderbeken.
    22-11-2014-uitbergen 1086.JPG
                                                      Joyce Vanderbeken
    22-11-2014-uitbergen 1179.JPG
                                                Meg De Bruyne.
    22-11-2014-uitbergen 889.JPG
                                     Anja Geldhof en Meg De Bruyne.
    22-11-2014-uitbergen 842.JPG
                                                Start van de Dames Elite.

                                  

     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    22-11-2014 om 22:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD & AMATEURS & MASTERS TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 22/11/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD & AMATEURS & MASTERS TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 22/11/2014     


    Zaterdag 22/11/2014 UITBERGEN (O) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen 30´ - deelnemers: 19

    1 VERBERCKMOES Fabio uit Zele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (2° jaars)

    2 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM (1° jaars)

    4 DESCHEPPER Ward KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 VERMEERSCH Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS ASP

    7 VANEECKHOUTTE Ibe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 FERDINANDE Anton TOP GEAR BMX VZW ASP

    9 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 BRUNING Jente YOUNG SCHELDE CT  
    22-11-2014-uitbergen 814.JPG
    Winnaar Nieuwelingen 2° jaars met Fabio Verberckmoes, winnaar Dames Jeugd
    met Eva Vermeersch en winnaar 1° jaars Nieuwelingen met Jason Van Compernolle.
    22-11-2014-uitbergen 810.JPG
    22-11-2014-uitbergen 826.JPG
    Een woordje uitleg van de winnaar bij de 2° jaars Nieuwelingen Fabio Verberckmoes.
    22-11-2014-uitbergen 785.JPG
    Aankomst van winnaar 2de jaars Nieuwelingen met Fabio Verberckmoes uit Zele.
    22-11-2014-uitbergen 792.JPG
    Aankomst van de winnaar bij de 1ste jaars Nieuwelingen met Jason Van Compernolle.
    22-11-2014-uitbergen 678.JPG

    22-11-2014-uitbergen 672.JPG
                            Start van de Nieuwelingen en de Dames Jeugd.

    Dames Jeugd 30´ - deelnemers: 3

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  

    2 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANDENBRANDE Maud BEERNEM CYCLING TEAM
    22-11-2014-uitbergen 819.JPG

     

    Zaterdag 22/11/2014 UITBERGEN (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs / Masters A 40´ - deelnemers: 26

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Amateurs)

    2 NICK DAVID uit Beveren PRIMATOR CYCLING TEAM (Masters A)

    3 TIELEN Dario DAGPAS

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    5 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT AMAT

    6 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    7 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    8 CHALMERS Scott GBR FELT COLBORNES HARGROVES CT AMAT

    9 KINT Wesly INDIVIDUEEL MASTA

    10 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL AMAT

    15 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    22-11-2014-uitbergen 658.JPG
         Winnaar Masters A met Nick David en winnaar Amateurs Pieter Dewitte.
    22-11-2014-uitbergen 665.JPG
    22-11-2014-uitbergen 655.JPG
                                        Nick David en Pieter Dewitte.
    22-11-2014-uitbergen 618.JPG
     Aankomst van winnaar Amateurs met Pieter Dewitte en Masters A Nick David.
    22-11-2014-uitbergen 325.JPG
                                     Op kop Pieter Dewitte en Nick David.
    22-11-2014-uitbergen 314.JPG                                  
    22-11-2014-uitbergen 307.JPG
                                  Start van de Masters A en de Amateurs.

    Masters B 40´ - deelnemers: 15

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    4 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    5 VANDECAUTER Nick INDIVIDUEEL

    6 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    7 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    8 KING Philip SWE GOTEBORGS CYCLECLUB

    9 MIJNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    10 BROCKMARK Matthias SWE GOTEBORGS CYCLECLUB

    11 ROGIERS Benny INDIVIDUEEL
    22-11-2014-uitbergen 303.JPG
    Winnaar Masters D met Daniel Van Oosterwyck, winnaar Masters C met Guido Verhaegen
    en winnaar Masters B met Benny De Bock.
    22-11-2014-uitbergen 301.JPG

    22-11-2014-uitbergen 269.JPG
                       Aankomst van winnaar Masters B met Benny De Bock.
    22-11-2014-uitbergen 116.JPG
    22-11-2014-uitbergen 004.JPG
                                                Start van de Masters B.

    Masters C 40´ - deelnemers: 24

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 WUYTS Hans ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 GLADINES Ludwig ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    6 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    7 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 ROELSTRAETE Philip INDIVIDUEEL 

    10 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM

    18 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    22-11-2014-uitbergen 272.JPG
                          Aankomst winnaar Masters C met Guido Verhaegen.
    22-11-2014-uitbergen 103.JPG
                                                   Luc Joos uit Stekene.
    22-11-2014-uitbergen 008.JPG
                                               Start van de Masters C.

    Masters D 40´ - deelnemers: 5 

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    3 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    5 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL
    22-11-2014-uitbergen 290.JPG
                                Winnaar Masters D met Daniel Van Oosterwyck.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    22-11-2014 om 22:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/11/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 22/11/2014 KOKSIJDE (W) - Men Elite - UCI World Cup
    Aantal deelnemers: 57

    1-Wout Van Aert-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team--

    2-Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team--

    3-Mathieu Van der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team--

    4-Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team--

    5-Klaas Vantornout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team--

    6-Jens Adams-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team--

    7-Corné Van Kessel-Telenet Fidea Cycling Team--

    8-Philipp Walsleben-BKCP - Powerplus Cycling Team--

    9-Rob Peeters-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team--

    10-Bart Wellens-Telenet Fidea Cycling Team--

    20-Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team--

     

    22/11/2014 KOKSIJDE (W) - Veldrijden U23 - World Cup
    Aantal deelnemers: 30

    1 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM  

    4 VANDEKINDEREN Jens TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    6 TOUPALIK Adam CZE

    7 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 PEETERS Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 GOOSSENS Kobe YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  

     

    22/11/2014 UITBERGEN (O) - Veldrijden form. B
    Aantal deelnemers: 49

    1 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE (Elite z.c.)

    2 EECKHOUT Kevin VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM  

    4 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM

    5 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    6 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM (Beloften)

    7 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT

    8 DE SCHUYTER Tim C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE U23

    9 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 MORTELMANS Stijn VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM  

    11 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT  

    13 BAEYENS Dennis WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    14 VAN DE VELDE Thomas ISOREX CYCLING TEAM U23

    40 POELMAN Laurens GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

     

    22/11/2014 KOKSIJDE (W) - Dames Elite - UCI World Cup
    Aantal deelnemers: 37

    1-Sanne Cant-Enertherm - BKCP

    2-Sabrina Stultiens-Brainwash wielerploeg

    3-Sophie De Boer-Kalas-NNOF Cycling Team

    4-Lucie Chainel-Lefevre

    5-Nikki Harris-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    6-Martina Mikulaskova

    7-Pavla Havlikova-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    8-Ellen Van Loy-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    9-Helen Wyman-Konfa FFSA Factory Team

    10-Katherine Compton-Trek Cyclocross Collective


    22/11/2014 KOKSIJDE (W) - Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 24

    1 HECHT Gage USA

    2 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP

    4 CORDS Ludwig GER

    5 BORRA Gilles ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT  

    7 DEVOS Han CYCLING TEAM ZEMST VZW

    8 ANDREASSEN Simon DEN

    9 BOER Eri NED

    10 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

     

    22/11/2014 KOKSIJDE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 30

    1 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    2 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    3 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 TULETT Daniel GBR DAGPAS

    5 KUYPERS Gerben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6 YATES Harry GBR DAGPAS

    7 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW  

    8 TURNER Ben GBR DAGPAS

    9 HENDRIKX Mees NED DAGPAS

    10 TOMS Dougal GBR DAGPAS

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 THACKRAY Sophie GBR DAGPAS

    2 WADSWORTH Emily GBR DAGPAS

    3 MICHELS Laure YOUNG SCHELDE CT

    4 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    22-11-2014 om 21:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/11/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 6°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 8°Veldritzege bij de Masters B !!!
    Proficiat aan FABIO VERBERCKMOES met zijn 1°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Nick David.jpg  Benny De Bock.jpg  Fabio Verberckmoes.jpg

             Nick David                  Benny De Bock         Fabio Verberckmoes

    Zaterdag 22/11/2014 UITBERGEN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores 40´ - deelnemers: 40

    1 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT 

    2 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 DE HAES Jorden KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK 

    5 QUARTIER Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 

    6 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 

    8 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    9 VAN ASSCHE Bert VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    10 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    13 VAN DIEREN Christophe WIELERTEAM WAASLAND VZW

    30 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN DE

    31 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS DJ

    34 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM DE


    Nieuwelingen 30´ - deelnemers: 19

    1 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (2° jaars)

    2 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM (1° jaars)

    4 DESCHEPPER Ward KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 VERMEERSCH Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS ASP

    7 VANEECKHOUTTE Ibe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 FERDINANDE Anton TOP GEAR BMX VZW ASP

    9 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 BRUNING Jente YOUNG SCHELDE CT  


    Dames Elite 40´ - deelnemers: 14

    1 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 BAUWENS Cindy MORGAN BLUE C.T. VZW  

    4 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS DJ

    6 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    7 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    8 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  

    9 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE DJ

    10 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM


    Dames Jeugd 30´ - deelnemers: 3

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  

    2 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANDENBRANDE Maud BEERNEM CYCLING TEAM

     

    22/11/2014 WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 34

    1 JASPERS Jappe LARES-DOLTCINI CT

    2 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SMETS Gert VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    5 ROMBOUTS Seppe DCM CYCLING TEAM  

    6 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP  

    7 HERMANS Briek DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    8 TIELEMANS Jente KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 BRUGHMANS Robbert W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    10 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 40

    1 VANDEBOSCH Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (2° jaars)

    2 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM (1° jaars)

    5 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  

    6 VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. ASP

    7 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK ASP

    8 DE MEYER Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  

    10 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    20 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  

     

    22/11/2014 UITBERGEN (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs / Masters A 40´ - deelnemers: 26

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Amateurs)

    2 NICK DAVID uit Beveren PRIMATOR CYCLING TEAM (Masters A)

    3 TIELEN Dario DAGPAS

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    5 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT AMAT

    6 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    7 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    8 CHALMERS Scott GBR FELT COLBORNES HARGROVES CT AMAT

    9 KINT Wesly INDIVIDUEEL MASTA

    10 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL AMAT

    15 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT


    Masters B 40´ - deelnemers: 15

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    4 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    5 VANDECAUTER Nick INDIVIDUEEL

    6 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    7 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    8 KING Philip SWE GOTEBORGS CYCLECLUB

    9 MIJNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    10 BROCKMARK Matthias SWE GOTEBORGS CYCLECLUB

    11 ROGIERS Benny INDIVIDUEEL


    Masters C 40´ - deelnemers: 24

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 WUYTS Hans ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 GLADINES Ludwig ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    6 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    7 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 ROELSTRAETE Philip INDIVIDUEEL 

    10 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM

    18 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    Masters D 40´ - deelnemers: 5 

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    3 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    5 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    22-11-2014 om 18:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 22/11/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Hedwig Van Landeghem en Danny Peeters vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 29 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Zacht herfstweer en dus ideale omstandigheden voor de duurtraining op Zaterdag, kopman van de dag was ongetwijfeld 'Hedwig Van Landeghem' die gans de rit voor zijn rekening nam bijgestaan door verschillende kopmannen. De afstand bedroeg 84 Km en het gemiddelde kwam uit op 34,8 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee vandaag : Hedwig Van Landeghem , Jochem Smet , Dirk Trogh , Franky De Witte , Dirk Cleys , Marc De Smedt , Danny Peeters , Adrien Maes , William Despeels , Wim Heyndrickx , Kristof Wielfaert , Vincent Cantens , Carl Leeman , Gerrit Speelman , Michel Thierens , Patrick De Beule , Tommy Van Osselaer , Daniel Noens , Jonathan Van Kerckhove , Rudy Thysman , Frans Sulmon , ??????? en Kenny Janssens.

    22-11-2014 om 18:33 geschreven door kenny


    19-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 19/11/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Peter Neels vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 22 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Echt herfstweer maar droog en dus uitstekende trainingsomstandigheden voor de duurtraining op Woensdag. Onze kopman van de dag was ongetwijfeld 'Walter Meseure' die 75% van de rit voor zijn rekening nam bijgestaan door de andere kopmannen. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 33,5 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Peter Neels , Walter Meseure , Guy Smet , Kristoff Heyns , William Despeels , Modest Smet , Jochem Smet , Werner Van Der Weken , Adrien Maes , Rudy Thysman , Eugéne Bosman , Chris Van De Vijver , Fons Van Raemdonck , Mister X , Mister Y , Franky De Witte , Ludwig De Bock , ???? en Kenny Janssens.

    19-11-2014 om 18:43 geschreven door kenny


    18-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CYCLOCROSS EN MTB WEEKEND TE BELSELE OP ZATERDAG 22 EN ZONDAG 23/11/2014
    affiche1.jpg

    Bron: Danny Van Goethem

    18-11-2014 om 14:01 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!