.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE ZELE VAN ZONDAG 16/11/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE ZELE VAN ZONDAG 16/11/2014     


    16/11/2014 ZELE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 21

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Amateurs)

    2 DAVID Nicky PRIMATOR (Masters A)

    3 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    6 GRUWIER Steve ASFRA

    7 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 Arne INDIVIDUEEL

    9 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    10 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    20 VAN HECKE INDIVIDUEEL

    16-11-2014-zele zond 470.JPG 

    Podium Amateurs met winnaar Pieter Dewitte, Kenny Roelandt en Bryan Vispoel.
    16-11-2014-zele zond 459.JPG
              Podium Masters A met winnaar Nick David, Steve Gruwier en Arne.
    16-11-2014-zele zond 429.JPG
                     Aankomst van winnaar Amateurs met Pieter Dewitte.
    16-11-2014-zele zond 435.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters A met Nick David.
    16-11-2014-zele zond 235.JPG                                  
                                        Pieter Dewitte en Nick David.
    16-11-2014-zele zond 232.JPG
                                  Start van de Masters A en de Amateurs.

    Masters B
    - deelnemers: 11

    1 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VANDECAUTER Nick INDIVIDUEEL

    4 DE SMET Andy CYCLING TEAM ZUIDWEST

    5 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    6 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    7 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 MIJNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    10 ROGIERS Benny INDIVIDUEEL

    16-11-2014-zele zond 210.JPG
    Podium Masters B met winnaar Johan Myngheer, Benny De Bock en Nick Vandecauter.
    16-11-2014-zele zond 181.JPG
                       Aankomst van winnaar Masters B met Johan Myngheer.
    16-11-2014-zele zond 002.JPG
                                                Start van de Masters B.

    Masters C - deelnemers: 18

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    4 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    5 ROELSTRAETE Philip INDIVIDUEEL

    6 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    7 VAN WAMBEKE Lucien INDIVIDUEEL

    8 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    9 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 GEERTS Christiaan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    16-11-2014-zele zond 212.JPG
          Podium Masters C met winnaar Mario Lammens en de 3de Peter Ballet.
    16-11-2014-zele zond 188.JPG
                          Aankomst winnaar Masters C met Mario Lammens.
    16-11-2014-zele zond 206.JPG
                            De 2de bij de Masters C met Ludwig Galdines.
    16-11-2014-zele zond 013.JPG
                                               Start van de Masters C.

    Masters D - deelnemers: 6

    1 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    2 GEERTS Christiaan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    16-11-2014-zele zond 227.JPG

    Podium Masters D met winnaar Eddy Cobbaut, Christiaan Geerts en Alex Spruyt.
    16-11-2014-zele zond 218.JPG
                       Aankomst van winnaar Masters D met Eddy Cobbaut.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-11-2014 om 22:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN & DAMES TE ZELE VAN ZONDAG 16/11/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN & DAMES TE ZELE VAN ZONDAG 16/11/2014     

     

    Zondag 16/11/2014 ZELE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 32

    1 PEMEN Diederik VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 BAUTERS Reno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP

    6 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 BORRA Gilles ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9 DEGRYSE Tibo VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VAN DE MEULEBROECKE Glenn ASFRA

    16 VAN HAVERMAET Gianni PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16-11-2014-zele zond 670.JPG 

    Nieuwelingen - deelnemers: 28

    1 TIBACKX Lander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 VERMEERSCH Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    8 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VANEECKHOUTTE Ibe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 FERDINANDE Anton TOP GEAR BMX VZW
    16-11-2014-zele zond 719.JPG

    Podium Nieuwelingen met winnaar Lander Tibackx, Fabio Van Goethem en Jonas Smet.
    16-11-2014-zele zond 683.JPG
                Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Lander Tibackx .
    16-11-2014-zele zond 490.JPG
                                     Fabio Van Goethem en Jonas Smet.
    16-11-2014-zele zond 484.JPG                                                   
    16-11-2014-zele zond 477.JPG
                                    Start van de Nieuwelingen te Zele.
     

    Dames Jeugd - deelnemers: 3

    1 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    2 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

     

    Dames Elite - deelnemers: 7

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    3 DOCX Mieke ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN WIJK Eltina NED SINT MARTINUS KERKSKEN

    5 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    6 SINTOBIN Sandra INDIVIDUEEL

    7 PEERS Melisa K.V.C. DEINZE VZW



      
                                

     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-11-2014 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BEGELEIDE FIETSVAKANTES NAAR MALLORCA 2015
    Mallorca 1.jpg
    Mallorca 3.jpg Mallorca 4.jpg

    Voor informatie of reservatie kan u terecht op onze websitewww.reisspecialist.be
    Of u kan terecht in onze kantoren in Lier of Nijlen:

    Antwerpsestraat 47, 2500 Lier, 03/488.64.00, lier@reisspecialist.be

    Gemeentestraat 15, 2560 Nijlen, 03/481.69.69, nijlen@reisspecialist.be


    Bron: Walter Rotthier

    16-11-2014 om 18:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/11/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 10°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Florian.jpg 

    Florian Vermeersch

    Zondag 16/11/2014 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI

    Aantal deelnemers: 41

    1 VANTORNOUT Klaas SUNWEB - NAPOLEON GAMES

    2 PAUWELS Kevin SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    4 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT-SHIMANO

    6 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    7 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    8 WELLENS Bart TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    10 AERNOUTS Bart CORENDON-KWADRO

    15 VERMEERSCH Gianni SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

     

    16/11/2014 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden U23 - UCI

    Aantal deelnemers: 38

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE

    2 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    4 AERTS TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 GODRIE Stan NED RABOBANK

    6 VANDEKINDEREN Jens TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    9 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    27 VAN DE VELDE Thomas ISOREX CYCLING TEAM

    29 VAN HECKE Elias LARES-DOLTCINI CT

    16/11/2014 ZELE (O) - Veldrijden form. B

    Aantal deelnemers: 33

    1 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM (Elite zc)

    2 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES

    3 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 VAN Tom HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT

    5 EECKHOUT Kevin VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    6 VAN ROOSBROECK Pieter VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (Beloften)

    7 TIBACKX DCM

    8 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM  

    9 BRAET Vinnie SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    18 BAEYENS Dennis WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    16/11/2014 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 29

    1 BRACKMAN Jelle WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT (Elite z.c.)

    2 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW

    3 PEPERMANS CYCLING TEAM ZEMST VZW (Beloften)

    4 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    5 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 HUYS Stijn ORANGE

    7 VERHEYEN Onno CYCLING TEAM ZEMST VZW

    8 VERSCHUEREN Bart KDL CYCLING TEAM

    9 KOYEN Niels CCN METALAC

    10 TEIRLINCK Jens VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

      

    16/11/2014 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Dames - UCI

    Aantal deelnemers: 29

    1 CANT Sanne TEAM DEPROF

    2 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    5 DE BOER NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    6 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    7 HAVLIKOVA Pavla CZE YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 ANDERSON USA KALAS NNOF CYCLING TEAM

    9 MICHIELS Githa TREK - KMC TRADE TEAM UMTB

    10 ODRIOZOLA MUJIKA Olatz ESP BIZIKLETA.COM

    23 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  

     

    16/11/2014 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Juniors UCI

    Aantal deelnemers: 33

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA

    2 JASPERS Jappe LARES-DOLTCINI CT

    3 WOLSINK Thijs NED LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN DER HEIJDEN Maik NED ORANGE

    5 Johan SUI LARES-DOLTCINI CT

    6 FLOREN NED UCM CYCLING TEAM

    7 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    8 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    9 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    23 VAN DIEREN Christophe WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    16/11/2014 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´
    Aantal deelnemers: 28

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi  LARES-DOLTCINI CT (2° jaars)

    2 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    3 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    4 BEKAERT Yentl PATRICK

    5 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT (1° jaars)

    6 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    7 ARENSMAN Thymen NED JVR DE BATAUWERS

    8 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    9 VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    13 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    17 STUER Kwinten WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    16/11/2014 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores - deelnemers: 26

    1 SMETS Gert VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    2 LOOCKX KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 VERHEYEN Thomas VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    4 BRUGHMANS Robbert W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    6 Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    7 DE MAEGHT Dorian WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 SZEDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 DIELEMAN Stan TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW


    Nieuwelingen - deelnemers: 24

    1 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W. (2° jaars)

    2 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM (1° jaars)

    3 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 DE MEYER Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 STEURS Ward HAGELAND CYCLING TEAM

    8 SOETAERTS Joni HAGELAND CYCLING TEAM

    9 BRUYNINCKX Jonas RSC DE ZUIDWESTHOEK

    10 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS


    Dames Jeugd - deelnemers: 1

    1 VAN WIN Sine DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    3 KACZMARCZYK Brenda HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    16-11-2014 om 17:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/11/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 5°Veldritzege bij de Masters A !!

    Nick David.jpg 

            Nick David


    Zondag 16/11/2014 ZELE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 32

    1 PEMEN Diederik VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 BAUTERS Reno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP

    6 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 BORRA Gilles ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9 DEGRYSE Tibo VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VAN DE MEULEBROECKE Glenn ASFRA

    16 VAN HAVERMAET Gianni PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 28

    1 TIBACKX Lander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 VERMEERSCH Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    8 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VANEECKHOUTTE Ibe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 FERDINANDE Anton TOP GEAR BMX VZW

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 3

    1 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    2 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

     

    Dames Elite - deelnemers: 7

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    3 DOCX Mieke ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN WIJK Eltina NED SINT MARTINUS KERKSKEN

    5 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    6 SINTOBIN Sandra INDIVIDUEEL

    7 PEERS Melisa K.V.C. DEINZE VZW

     

    16/11/2014 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden form. D

    Amateurs & Masters A - deelnemers: 12

    1 GELUYKENS Kenny CYCLING TEAM KESSEL (Amateurs)

    2 WILLEMS Jurgen ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE (Masters A)

    3 VAN LEUFFELEN INDIVIDUEEL

    4 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL

    5 ARNOUTS Tom INDIVIDUEEL

    6 OOMS Niels INDIVIDUEEL

    7 DE WILDE

    8 THIJS Dennis INDIVIDUEEL MBFUN

    9 VOLCKAERTS Sven OFFROAD CYCLING TEAM HEST

    10 JANSSENS Joachim INDIVIDUEEL

     

    Masters B - deelnemers: 12

    1 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    4 NAESSENS Michael ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    5 LEMMENS Erwin INDIVIDUEEL

    6 KOCKAERTS Hubert CYCLING TEAM ZEMST VZW

    7 VAN HONSTE Kris INDIVIDUEEL

    8 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    9 ARNOETS Guido INDIVIDUEEL

    10 LEAERTS Hans

     

    Masters C - deelnemers: 19

    1 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    4 VERDEYEN Jos INDIVIDUEEL

    5 SLUYTS Patrick CYCLING TEAM KESSEL

    6 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    7 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    9 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 MEYS Mark K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    Masters D - deelnemers: 4

    1 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    3 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

     

    16/11/2014 ZELE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 21

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Amateurs)

    2 DAVID Nicky PRIMATOR (Masters A)

    3 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    6 GRUWIER Steve ASFRA

    7 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 Arne INDIVIDUEEL

    9 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    10 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    20 VAN HECKE INDIVIDUEEL


    Masters B - deelnemers: 11

    1 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VANDECAUTER Nick INDIVIDUEEL

    4 DE SMET Andy CYCLING TEAM ZUIDWEST

    5 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    6 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    7 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 MIJNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    10 ROGIERS Benny INDIVIDUEEL


    Masters C - deelnemers: 18

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    4 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    5 ROELSTRAETE Philip INDIVIDUEEL

    6 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    7 VAN WAMBEKE Lucien INDIVIDUEEL

    8 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    9 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 GEERTS Christiaan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE


    Masters D - deelnemers: 6

    1 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    2 GEERTS Christiaan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    16-11-2014 om 17:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ASPIRANTEN TE ZELE VAN ZATERDAG 15/11/2014

    FOTO'S ASPIRANTEN TE ZELE VAN ZATERDAG 15/11/2014     

     

    15/11/2014 ZELE (O) - Veldrijden Aspiranten
    12 jaar - deelnemers: 28

    1.AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    4.PAUWELS Pieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS

    5.VAN NIEUWENHUYSE Warre TOMABEL CYCLING TEAM

    10.ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23.DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    IMGP4293.JPG
    IMGP4051.JPG
    IMGP4046.JPG
    IMGP4045.JPG
    IMGP4094.JPG
    IMGP4036.JPG
    IMGP4078.JPG
    13 jaar - deelnemers: 42

    1.COREMANS Dante KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2.ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3.LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4.LAERMANS Tommy DCM CYCLING TEAM

    5.CASTELAIN Nathan CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    7.D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18.VAN HAVERE Detlev WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    IMGP4296.JPG
    IMGP4131.JPG
    IMGP4133.JPG
    IMGP4145.JPG
    IMGP4082.JPG
    IMGP4076.JPG
    14 jaar - deelnemers: 44

    1.CORTJENS Ryan VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT  

    2.VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3.PEIRENS Yente WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    4.MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.VERMOOTE Jelle KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    31.STRUYF Robbe PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  

    IMGP4303.JPG
    IMGP4171.JPG

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 2

    1.HERBOTS Quilla HAGELAND CYCLING TEAM

    2.DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

    IMGP4176.JPG 

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 5

    1.BROUWERS Julie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.TIEROLF Sophie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3.VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    4.LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    IMGP4299.JPG 

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 3

    1.ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3.WINDELS Lindsay CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    IMGP4310.JPG 

     

     


    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-11-2014 om 10:07 geschreven door kenny


    15-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROTE STOCKVERKOOP SANTINI BENELUX TE MELSELE !!!
    Santini.jpg

    Bron: Franky Boel

    15-11-2014 om 12:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/11/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 15/11/2014 LICHTAART (FLOREAL) (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 46

    1 HUYS Stijn ORANGE (Elite z.c.)

    2 SWEECK CORENDON-KWADRO (Beloften)

    3 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW

    4 DE CLEYN Dave CYCLING TEAM ZEMST VZW

    5 VAN LAER Ward WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    6 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 BRACKMAN Jelle WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 CANT Kevin CORENDON-KWADRO

    9 GYS Jens AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING

    10 VERHEYEN Onno CYCLING TEAM ZEMST VZW

    16 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    15/11/2014 LICHTAART (FLOREAL) (A) - Veldrijden form. C

    Juniores 40´ - deelnemers: 50

    1.HERMANS Briek DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2.MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP

    3.SMETS Gert VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    4.BREUGELMANS Michiel TEAM 185

    5.BRUGHMANS Robbert W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.VERHEYEN Thomas VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    7.EESTERMANS Glenn VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    8.VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9.VAN DEN BULCK KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10.Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    47.NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    Nieuwelingen 30´ - deelnemers: 49

    1.VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W. (2° jaars)

    2.VREESWIJK Luca REN TC BUITENLUST

    3.SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4.VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM A (1° jaars)

    5.VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.DE MEYER Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9.HAZEKAMP Bart WESTLAND WIL VOORUIT

    10.VANDEBOSCH Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Dames Jeugd 30´ - deelnemers: 8

    1.HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.ROMBOUTS Tine INDIVIDUEEL

    4.VAN WUNSEL Lise INDIVIDUEEL

    5.SCHOON Lisette TWC HET SNELLE WIEL

    6.SIEMONS Sara RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    7.TRUYEN Marthe INDIVIDUEEL  

    8.BEECKMANS Sara W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

     

    Dames elite 40´ - deelnemers: 14

    1.MICHIELS Githa TREK - KMC TRADE TEAM UMTB

    2.VERHESTRAETEN Karen KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    3.THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    4.MAES Shana AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    5.VAN MALDEGHEM Nele FUJI MEDISTA MTB TEAM - NEEROETEREN

    6.WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    7.BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8.DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS  

    9.LEKUONA ETXEBESTE Lierni

    10.KACZMARCZYK Brenda HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN  

    13.NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    15/11/2014 LICHTAART (FLOREAL) (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A 40´ - deelnemers: 41

    1 GELUYKENS Kenny CYCLING TEAM KESSEL (Amateurs)

    2 COP Kristof CYCLING TEAM KESSEL

    3 TIELENS Jimmy TEAM C-BEAR (Masters A)

    4 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL

    5 OOMS Niels INDIVIDUEEL

    6 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL

    7 SLUYTS Glenn CYCLING TEAM KESSEL

    8 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 ARNOUTS Tom INDIVIDUEEL

    10 BAJOREK BLANCS GILETS BARRACUDA BW


    Masters B 40´ - deelnemers: 19

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 RAETS Edwin TWC NOORD-LIMBURG

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 TECK Erik VREDA CYCLING TEAM

    6 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    7 VANDECAUTER Nick INDIVIDUEEL

    8 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    16 VAN HONSTE Kris INDIVIDUEEL


    Masters C 40´ - deelnemers: 30

    1 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    4 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    6 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    7 WUYTS Hans ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    10 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     


    Masters D 40´ - deelnemers: 5

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    3 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    5 VAN DER LEEUW Albert MAASLANDSTER

     

    15/11/2014 ZELE (O) - Veldrijden Aspiranten
    12 jaar - deelnemers: 28

    1.AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    4.PAUWELS Pieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS

    5.VAN NIEUWENHUYSE Warre TOMABEL CYCLING TEAM

    10.ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23.DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 42

    1.COREMANS Dante KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2.ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3.LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4.LAERMANS Tommy DCM CYCLING TEAM

    5.CASTELAIN Nathan CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    7.D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18.VAN HAVERE Detlev WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 44

    1.CORTJENS Ryan VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT  

    2.VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3.PEIRENS Yente WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    4.MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.VERMOOTE Jelle KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    31.STRUYF Robbe PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  

     

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 2

    1.HERBOTS Quilla HAGELAND CYCLING TEAM

    2.DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 5

    1.BROUWERS Julie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.TIEROLF Sophie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3.VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    4.LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 3

    1.ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3.WINDELS Lindsay CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    15-11-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    11-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN MEN ELITE TE NIEL VAN DINSDAG 11/11/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN MEN ELITE TE NIEL VAN DINSDAG 11/11/2014     


    Dinsdag 11/11/2014 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI
    Aantal deelnemers: 23

    1-Sven Nys - Crelan - AA Drink Team

    2-Wout Van Aert - Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    3-Kevin Pauwels - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    4-Philipp Walsleben - BKCP - Powerplus Cycling Team

    5-Dieter Vanthourenhout - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    6-Rob Peeters - Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    7-Sven Vanthourenhout - Crelan - AA Drink Team

    8-Julien Taramarcaz - Corendon - KwadrO Cycling Team

    9-Tom Meeusen - Telenet Fidea Cycling Team

    10-Jim Aernouts - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    16-Gianni Vermeersch - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    11-11-20104-niel 1322.JPG
     Podium Men Elite met winnaar Sven Nys, Wouter Van Aert en Kevin Pauwels.
    11-11-20104-niel 1295.JPG
               Aankomst van winnaar Sven Nys en dit voor de 6de maal te Niel.
    11-11-20104-niel 1303.JPG
                                    Aankomst van de 2de Wouter Van Aert.
    11-11-20104-niel 1306.JPG
                                 Aankomst van de 3de Kevin Pauwels.
    11-11-20104-niel 945.JPG
                                                     Sven Nys in aktie.
    11-11-20104-niel 949.JPG
                                                         Kevin Pauwels
    11-11-20104-niel 968.JPG
                                           Klaas Vantornout
    11-11-20104-niel 950.JPG
    11-11-20104-niel 997.JPG
                                                   Bart Wellens
    11-11-20104-niel 1053.JPG
    11-11-20104-niel 927.JPG
                                     Start van de Men Elite te Niel.
    11-11-20104-niel 1211.JPG
    11-11-20104-niel 900.JPG  11-11-20104-niel 903.JPG
                              Sven Nys                                                                                          Kevin Cant
    11-11-20104-niel 882.JPG 11-11-20104-niel 975.JPG
                      Sven Vanthourenhout

                                     





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-11-2014 om 20:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN DAMES ELITE TE NIEL VAN DINSDAG 11/11/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN DAMES ELITE TE NIEL VAN DINSDAG 11/11/2014     


    Dinsdag 11/11/2014 NIEL (A) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers: 33

    1-Sanne Cant-Enertherm - BKCP

    2-Jolien Verschueren-Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove

    3-Helen Wyman-Konfa FFSA Factory Team

    4-Ellen Van Loy-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    5-Githa Michiels

    6-Pavla Havlikova-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    7-Pauline Delhaye

    8-Karen Verhestraeten-Kleur Op Maat cyclingteam

    9-Stephanie De Croock-Wielerclub De Sprinters Malderen

    10-Bianca Van Den Hoek

    19-Meg De Bruyne-VD Hauwe CT - Gentse VS
    11-11-20104-niel 821.JPG
    Podium Dames met winnaar Sanne Cant, Jolien Verschueren en Helen Wyman.

    11-11-20104-niel 824.JPG
    11-11-20104-niel 925.JPG    11-11-20104-niel 919.JPG
                      Winnaar Sanne Cant.                              
    11-11-20104-niel 774.JPG  11-11-20104-niel 772.JPG
          Aankomst van winnaar Sanne Cant.
    11-11-20104-niel 595.JPG
                                          Sanne Cant in aktie.
    11-11-20104-niel 600.JPG
                                             Helen Wyman werd 3de.
    11-11-20104-niel 563.JPG
                                         Ellen Van Loy werd 4de.
    11-11-20104-niel 627.JPG
                                              Stephanie De Croock
    11-11-20104-niel 589.JPG
                                         Meg De Bruyne uit Hamme.
    11-11-20104-niel 663.JPG
    11-11-20104-niel 570.JPG
    11-11-20104-niel 686.JPG
    11-11-20104-niel 698.JPG
    11-11-20104-niel 548.JPG
    11-11-20104-niel 547.JPG
                                     Start van de Dames Elite te Niel.
    11-11-20104-niel 542.JPG
    11-11-20104-niel 916.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-11-2014 om 20:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN TE NIEL VAN DINSDAG 11/11/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN TE NIEL VAN DINSDAG 11/11/2014     

     

    11/11/2014 NIEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - Aantal deelnemers: 22

    1.WOLSINK Thijs-VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS-

    2.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.FLOREN Wesley-WV BARRHOPOORT/ UCM-

    4.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    5.LOOCKX Lander-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    6.CROLLET Yari-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    8.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.TIELEMANS Jente-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.BREUGELMANS Michiel-TEAM 185-

    11-11-20104-niel 465.JPG 
    Podium Juniores met winnaar Thijs Wolsink, Gianni Siebens en Wesley Floren.
    11-11-20104-niel 470.JPG
    11-11-20104-niel 475.JPG
                                    Winnaar Thijs Wolsink aan het woord.
    11-11-20104-niel 433.JPG  
                 Aankomst van winnaar Thijs Wolsink voor Gianni Siebens.
    11-11-20104-niel 317.JPG
    11-11-20104-niel 174.JPG
    11-11-20104-niel 179.JPG
    11-11-20104-niel 454.JPG
    11-11-20104-niel 321.JPG
    11-11-20104-niel 323.JPG
    11-11-20104-niel 355.JPG
    11-11-20104-niel 412.JPG
    11-11-20104-niel 167.JPG
    11-11-20104-niel 314.JPG
    11-11-20104-niel 308.JPG
                                               Start van de Juniores te Niel.


    Nieuwelingen
    - Aantal deelnemers: 31

    1.FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi-LARES-DOLTCINI CT-

    2.GOEMAN Andreas-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    3.KIELICH Timo-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    4.VANDEBOSCH Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VREESWIJK Luca-REN TC BUITENLUST-

    6.VAN GOETHEM Fabio-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.PETERS Tom-AVIA CYCLING TEAM-

    8.SCOPONI Dante-LARES-DOLTCINI CT-

    9.VAN DEN BERGH Tuur-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VANDERGRAESEN Davy-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    11.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11-11-20104-niel 282.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Florian Vermeersch, Andreas Goeman en Timo Kielich.
    11-11-20104-niel 283.JPG
    11-11-20104-niel 226.JPG
               Aankomst van winnaar Florian Vermeersch voor Andreas Goeman.
    11-11-20104-niel 233.JPG
                                 Aankomst van de 2de Andreas Goeman.
    11-11-20104-niel 237.JPG
                                    Aankomst van de 3de Timo Kielich.
    11-11-20104-niel 189.JPG  
    11-11-20104-niel 148.JPG
    11-11-20104-niel 125.JPG
    11-11-20104-niel 055.JPG
    11-11-20104-niel 113.JPG                                                  
     
    11-11-20104-niel 026.JPG
                                    Start van de Nieuwelingen te Niel.


     

     


    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-11-2014 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/11/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan BART HOFMAN met zijn 1°Veldritzege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 9°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!
    bart hofman.jpg   Florian Vermeersch.jpg 

             Bart Hofman             Florian Vermeersch

    Dinsdag 11/11/2014 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI
    Aantal deelnemers: 23

    1-Sven Nys - Crelan - AA Drink Team

    2-Wout Van Aert - Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    3-Kevin Pauwels - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    4-Philipp Walsleben - BKCP - Powerplus Cycling Team

    5-Dieter Vanthourenhout - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    6-Rob Peeters - Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    7-Sven Vanthourenhout - Crelan - AA Drink Team

    8-Julien Taramarcaz - Corendon - KwadrO Cycling Team

    9-Tom Meeusen - Telenet Fidea Cycling Team

    10-Jim Aernouts - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    16-Gianni Vermeersch - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

     

    11/11/2014 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. B
    Aantal deelnemers: 59

    1.BART HOFMAN uit Elversele-NODRUGS HEROES FLANDERS-(Elite z.c.)

    2.VAN HOOVELS Kevin-VERSLUYS TEAM-

    3.BRAET Vinnie-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    4.VANKEIRSBILCK Berne-CCN METALAC-(Beloften)

    5.BRACKMAN Jelle-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    8.GOOSSENS Kobe-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    21.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    22.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    11/11/2014 NIEL (A) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers: 33

    1-Sanne Cant-Enertherm - BKCP

    2-Jolien Verschueren-Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove

    3-Helen Wyman-Konfa FFSA Factory Team

    4-Ellen Van Loy-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    5-Githa Michiels

    6-Pavla Havlikova-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    7-Pauline Delhaye

    8-Karen Verhestraeten-Kleur Op Maat cyclingteam

    9-Stephanie De Croock-Wielerclub De Sprinters Malderen

    10-Bianca Van Den Hoek

    19-Meg De Bruyne-VD Hauwe CT - Gentse VS

     

    11/11/2014 NIEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - Aantal deelnemers: 22

    1.WOLSINK Thijs-VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS-

    2.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.FLOREN Wesley-WV BARRHOPOORT/ UCM-

    4.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    5.LOOCKX Lander-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    6.CROLLET Yari-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    8.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.TIELEMANS Jente-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.BREUGELMANS Michiel-TEAM 185-

     

    Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 31

    1.FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi-LARES-DOLTCINI CT-

    2.GOEMAN Andreas-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    3.KIELICH Timo-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    4.VANDEBOSCH Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VREESWIJK Luca-REN TC BUITENLUST-

    6.VAN GOETHEM Fabio-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.PETERS Tom-AVIA CYCLING TEAM-

    8.SCOPONI Dante-LARES-DOLTCINI CT-

    9.VAN DEN BERGH Tuur-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VANDERGRAESEN Davy-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    11.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    11/11/2014 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - Aantal deelnemers: 35

    1.BONNE Jenko-LARES-DOLTCINI CT-

    2.OVERMEIRE Louis-LARES-DOLTCINI CT-

    3.LEONARD Sylvain-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.BAUTERS Reno-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    8.MONTAIGNE Jorn-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    9.QUARTIER Jens-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    10.MAENE Jebbe-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    23.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 41

    1.SPRANGERS Lloyd-LARES-DOLTCINI CT-

    2.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    3.VAN DEN EYNDE Vince-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    4.VANDERMEULEN Niels-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.KUYPERS Gerben-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VANEECKHOUTTE Ibe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.CLYNHENS Jens-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    9.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    12.VERBERCKMOES Fabio-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

     

    Dames jeugd - Aantal deelnemers: 4

    1.NOËL Jara-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    2.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VANDERMEULEN Bo-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.VANDENBRANDE Maud-BEERNEM CYCLING TEAM-

     

    Dames Elite - Aantal deelnemers: 8

    1.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.DEROO Mieke-BEERNEM CYCLING TEAM-

    4.FRAEYE Katleen-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    5.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.PEERS Melisa-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.COUCKUYT Delphine-BABOCO CYCLINGTEAM-

    8.SINTOBIN Sandra-INDIVIDUEEL-

    11-11-2014 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/11/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 7° Veldritzege bij de Masters B !!!

    Benny De Bock.jpg 

        Benny De Bock

    Dinsdag 11/11/2014 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers: 32

    1.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-(Amateurs)

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-(Masters A)

    3.ROELANDT Kenny-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    4.VISPOEL Bryan-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.BAJOREK Michel-BLANCS GILETS BARRACUDA BW-

    6.LAMMENS Laudelino-INDIVIDUEEL-

    7.VERBERCKMOES Arno-INDIVIDUEEL-

    8.KINT Wesly-INDIVIDUEEL-

    9.BOECKX Thomas-INDIVIDUEEL-

    10.ELLISON Neil-WDMBC-

    13.DE BOCK Yoni-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

    31.DE BOCK Jelle-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-


    Masters B
    - Aantal deelnemers: 12

    1.BENNY DE BOCK uit Eksaarde-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.MYNGHEER Johan-INDIVIDUEEL-

    3.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    4.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    5.VANDECAUTER Nick-INDIVIDUEEL-

    6.DE SMET Andy-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    7.TYTGAT Joeri-TOMABEL CYCLING TEAM-

    8.MIJNGHEER Erik-INDIVIDUEEL-

    9.DE WAELE Marnic-INDIVIDUEEL-

    10.DHOOGE Tom-ARDILLES SPORTS TEAM-

    12.ROGIERS Benny-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C - Aantal deelnemers: 30

    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.WUYTS Hans-ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM-

    4.LAMMENS Mario-INDIVIDUEEL-

    5.DEKEERLE Dirk-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    6.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.HOUWEN Jan-INDIVIDUEEL-

    8.MARYNISSEN Walter-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.ROELSTRAETE Philip-INDIVIDUEEL-

    10.COOPMAN Ivan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    14.JOOS Luc-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

     

    Masters D - Aantal deelnemers: 9

    1.COBBAUT Eddy-INDIVIDUEEL-

    2.SPRUYT Alex-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

    4.GEERTS Christiaan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.DESSEIN Pol-INDIVIDUEEL-

    6.DEHEEGHER Philippe-INDIVIDUEEL-

    7.HOLVOET Franki-INDIVIDUEEL-

    8.THYSSEN Leo-DAGPAS-

    9.HURTECANT Roland-INDIVIDUEEL-

    11/11/2014 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden Aspiranten - Kampioenschap van Vlaanderen

    Jongens 12 jaar - Aantal deelnemers: 31

    1.AVONDTS Mathis-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.KUYPERS Milan-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    3.PAUWELS Pieter-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.BLOMMEN Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DIELS Noa-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    16.ROTTIERS Reinoud-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.DE BAERE Rune-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Jongens 13 jaar - Aantal deelnemers: 52

    1.COREMANS Dante-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.ORINS Robin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.BAERS Arne-HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.WIENEN Flore-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.LAURYSSEN Yorben-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    9.D´HOLLANDER Senne-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.BLEYENBERG Jado-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 12 jaar - Aantal deelnemers: 5

    1.PEETERS Elvia-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.ROELANDTS Julie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.DE MEUTER Brooklyn-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.VAN DEN BRANDE Mirthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VAN DE PAAR Ines-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Meisjes 13 jaar - Aantal deelnemers: 7

    1.BROUWERS Julie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANHOOYDONCK Fien-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VAN GOETHEM Femke-KTC-CYCLING TEAM-

    4.BEIRINCKX Lina-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.KEMPS Stephanie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Meisjes 14 jaar - Aantal deelnemers: 8

    1.VAN ASSCHE Nele-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    2.VAN LOY Tess-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    3.ZWAENEPOEL Tessa-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VERBEEK Brit-HAGELAND CYCLING TEAM-

    5.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    11-11-2014 om 16:15 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!