Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 8° Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!
Florian Vermeersch
Zondag 02/11/2014 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Klasse 1 UCI Aantal deelnemers: 34
1.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-
2.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-
3.VANDER HAAR Lars-GIANT SHIMANO-
4.MEEUSEN Tom-TELENET - FIDEA-
5.VAN DER POEL Mathieu-BKCP - POWERPLUS-
6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-
7.AERNOUTS Bart-CORENDON-KWADRO-
8.WUBBEN Niels-TELENET - FIDEA-
9.VAN KESSEL Corne-TELENET - FIDEA-
10.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS-
12.VERMEERSCH Gianni-BKCP POWERPLUS-
02/11/2014 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden U23
Aantal deelnemers: 47
1.VAN AERT Wout-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-
2.VANTHOURENHOUT Michael-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-
3.SWEECK Laurens-CORENDON-KWADRO-
4.SWEECK Diether-CORENDON-KWADRO-
5.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
6.HERMANS Quinten-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
7.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
8.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-
9.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
10.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-
31.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-
42.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS-
02/11/2014 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Dames - UCI Aantal deelnemers: 30
1.CANT Sanne-BKCP POWERPLUS-
2.HARRIS Nikki-TELENET FIDEA-
3.VAN LOY Ellen-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
4.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA-
5.STULTIENS Sabrina-RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-
6.WYMAN Helen-KONA-
7.VERSCHUEREN Jolien-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-
8.NOSKOVA Nikola-KC KOOPERATIVE JABLONEC-
9.VERDONSCHOT Laura-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-
10.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO-
23.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-
02/11/2014 SINT-JAN IN EREMO (O) - Veldrijden form. B Aantal deelnemers: 44
1.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-(Elite z.c.)
2.DENOLF Gianni-BABOCO CYCLINGTEAM-
3.UYTDEWILLIGEN Ingmar-CYCLING TEAM ZEMST VZW-
4.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-
5.EECKHOUT Kevin-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-
6.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
7.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-
8.DE SCHUYTER Tim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-(Beloften)
9.TEIRLINCK Jens-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-
10.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-
12.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
15.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
17.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
02/11/2014 SINT-JAN IN EREMO (O) - Veldrijden form. C
Juniores - Aantal deelnemers: 49
1.DE CLERCQ Jari-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-
2.LOOCKX Lander-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-
3.COLMAN Alex-LARES-DOLTCINI CT-
4.VERBERCKMOES Timo-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-
5.OVERMEIRE Louis-LARES-DOLTCINI CT-
6.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
7.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-
8.QUARTIER Jens-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-
9.MONTAIGNE Jorn-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-
10.VAN DEN BULCK Pelle-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-
12.VAN HAVERMAET Gianni-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
29.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
36.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-
Dames Elite - Aantal deelnemers: 9
1.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
2.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-
3.DEROO Mieke-BEERNEM CYCLING TEAM-
4.COUCKUYT Delphine-BABOCO CYCLINGTEAM-
5.DOBBELAERE Jana-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
6.SINTOBIN Sandra-INDIVIDUEEL-
Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 38
1.GOEMAN Andreas-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-(2° jars)
2.VANDERMEULEN Niels-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
3.VERBERCKMOES Fabio-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-
4.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-(1° jaars)
5.DESCHEPPER Ward-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
6.VERVLOESEM Xandres-DCM CYCLING TEAM-
7.VERMEERSCH Arne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
8.CLAUWAERT Maarten-VD HAUWE CT - GENTSE VS-
9.VANEECKHOUTTE Ibe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
10.DE SMET Thibaut-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-
29.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
Dames jeugd - Aantal deelnemers: 6
1.NOËL Jara-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-
2.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-
3.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
4.DHONT Glacia-ISOREX CYCLING TEAM-
5.VANDENHEEDE Tine-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-
6.VANDERMEULEN Bo-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-
02/11/2014 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden form. C
Juniores - Aantal deelnemers: 49
1.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
2.JACOBS Johan-LARES-DOLTCINI CT-
3.DEKKER Jens-ENERTHERM-BKCP-
4.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-
5.GULICKX Max-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
6.PAUWELS Tijl-LARES-DOLTCINI CT-
7.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-
8.VAN DER HEIJDEN Maik-WV UDEN-
9.JASPERS Jappe-LARES-DOLTCINI CT-
10.BOUWMANS Dylan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-
14.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-
41.VAN HOOSTE Timon-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 73
1.FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi-VISTAMEDIA-(2° jaars)
2.DEBEIR Arno-LARES-DOLTCINI CT-
3.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
4.VANDEBOSCH Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
5.SCOPONI Dante-VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS-
6.ARENSMAN Thymen-JVR DE BATAUWERS-
7.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-(1° jaars)
8.KIELICH Timo-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-
9.TURNER Ben-BRADFORD OLIMPIC PAUL MILNES CYCLES-
10.FRIJTERS Perry-ENERTHERM/BKCP-
13.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
34.THYS Joren-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
Nieuwelingen dames - Aantal deelnemers: 4
1.THARAKAY Sophie-BRADFORD OLIMPIC PAUL MILNES CYCLES-
2.VAN ROMPAY Anke-KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO-
3.BEECKMANS Sara-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
4.HORROCKX Lucy-HOPE TECHNOLOGY-
|