.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/11/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 09/11/2014 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 40

    1.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN DER POEL Mathieu-BKCP - POWERPLUS-

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    4.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    5.VAN DER HAAR Lars-TEAM GIANT-SHIMANO-

    6.ADAMS Jens-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    7.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    8.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.ADAMS Joeri-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    10.AERNOUTS Bart-CORENDON-KWADRO-

    15.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

     

    09/11/2014 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden U23 - UCI
    Aantal deelnemers: 48

    1.SWEECK Laurens-CORENDON-KWADRO-

    2.VANTHOURENHOUT Michael-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    3.SWEECK Diether-CORENDON-KWADRO-

    4.BUDDING Martijn-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    5.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    6.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.HERMANS Quinten-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.AERTS Toon-TELENET - FIDEA-

    9.PEETERS Yannick-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    10.CLEPPE Nicolas-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    20.VAN HECKE Elias-LARES-DOLTCINI CT-

    38.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    09/11/2014 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers: 36

    1.CANT Sanne-BKCP POWERPLUS-

    2.WYMAN Helen-KONA-

    3.VAN LOY Ellen-TELENET-FIDEA-

    4.VERSCHUEREN Jolien-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    5.HAVLIKOVA Pavla-TELENET-FIDEA CT-

    6.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO-

    7.COLIN Eva-VELO CLUB ORNANS....-

    8.VAN DE REE Monique-PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM-

    9.HORMES-RAVENSTIJN Reza--

    10.THIJS Katrien-KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO-

    19.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    22.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    24.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    28.VAN DORSSELAERE Chris-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    09/11/2014 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 50

    1.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.JACOBS Johan--

    3.VAN DER HEIJDEN Maik-WV UDEN-

    4.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.BONNE Jenko-LARES-DOLTCINI CT-

    6.LOOCKX Lander-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    7.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    8.FLOREN Wesley-WV BARRHOPOORT-

    9.DRIESEN Jarne-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.CORDS Ludwig-RS-

    11.COLMAN Alex-LARES-DOLTCINI CT-

    12.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

     

    09/11/2014 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 52

    1.TULETT Daniel-SPECIALIZED- (2° jaars)

    2.DEBEIR Arno-LARES-DOLTCINI CT-

    3.VERMEERSCH Florian-LARES-DOLTCINI CT-

    4.VANDEBOSCH Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.SCOPONI Dante-LARES-DOLTCINI CT- (1° jaars)

    7.SPRANGERS Lloyd-LARES-DOLTCINI CT-

    8.GOEMAN Andreas-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    9.BEKAERT Yentl-PATRICK DEVELOPMENT TEAM-

    10.PETERS Tom--

    15.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.SMET Jonas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    09/11/2014 LOKEREN (O) - Veldrijden Aspiranten
    12 jaar - Aantal deelnemers: 30

    1.KUYPERS Milan-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    2.PAUWELS Pieter-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.OOSTERLINCK Joes-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.WILLEMS Senne-OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW-

    5.VAN NIEUWENHUYSE Warre-TOMABEL CYCLING TEAM-

    24.DE BAERE Rune-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 jaar - Aantal deelnemers: 45

    1.ORINS Robin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.LAURYSSEN Yorben-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    3.VAN DE PUTTE Victor-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    4.BAERS Arne-HAGELAND CYCLING TEAM-

    5.VAN CAMPENHOUT Jetze-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    7.D´HOLLANDER Senne-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    11.BLEYENBERG Jado-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar - Aantal deelnemers: 34

    1.PEIRENS Yente-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.DEJAEGHER Jasper-PATRICK DEVELOPMENT TEAM-

    3.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.LAROY Bjarne-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    5.PIETERS Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    17.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 12 jaar - Aantal deelnemers: 1

    1.DE MEUTER Brooklyn-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Meisjes 13 jaar - Aantal deelnemers: 3

    1.VAN GOETHEM Femke-KTC-CYCLING TEAM-

    2.TIEROLF Sophie-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    3.MICHOTTE Maëlle-SPRINTS.COM-

     

    Meisjes 14 jaar - Aantal deelnemers: 4

    1.VAN ASSCHE Nele-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    2.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.WINDELS Lindsay-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    09-11-2014 om 17:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ZELZATE VAN ZATERDAG 08/11/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & BELOFTEN
    TE ZELZATE VAN ZATER
    DAG 08/11/2014
         


    Zaterdag 08/11/2014 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 61

    1.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM- (Beloften)

    2.EECKHOUT Kevin-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT- (Elite z.c.)

    3.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.CANT Kevin-CORENDON-KWADRO-

    6.DENOLF Gianni-BABOCO CYCLINGTEAM-

    7.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.PANIS Maxim-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    10.TEIRLINCK Jens-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    17.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    18.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8-11-2014-zelzate 2037.JPG
                          Podium Beloften met winnaar Yorben Van Tichelt.
    8-11-2014-zelzate 2050.JPG
                                     Winnaar Elite z.c. met Kevin Eeckhout.
    8-11-2014-zelzate 2073.JPG
                         Winnaar Kevin Eeckhout en Bart Hofman die 4de werd.
    8-11-2014-zelzate 2076.JPG
                                          Bart Hofman en Kevin Eeckhout.
    8-11-2014-zelzate 2082.JPG
                                                          Bart Hofman
    8-11-2014-zelzate 1983.JPG
                                 Aankomst van winnaar Yorben Van Tichelt.
    8-11-2014-zelzate 1968.JPG
    8-11-2014-zelzate 1908.JPG
    8-11-2014-zelzate 1481.JPG
    8-11-2014-zelzate 1442.JPG
    8-11-2014-zelzate 1436.JPG
    8-11-2014-zelzate 1424.JPG
                             Start van de Elite z.c. en de Beloften te Zelzate.





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    09-11-2014 om 07:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN & DAMES TE ZELZATE VAN ZATERDAG 08/11/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN & DAMES TE ZELZATE VAN ZATERDAG 08/11/2014     

     

    Zaterdag 08/11/2014 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores 40´ - Aantal deelnemers: 55

    1.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    2.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    4.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.VAN DEN BULCK Pelle-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    7.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    8.VERBERCKMOES Timo-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    9.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    10.DEGRYSE Tibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    15.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    42.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    47.VAN DORSSELAERE Chris-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8-11-2014-zelzate 1413.JPG
    Podium Juniores met winnaar Liam Helsocht, Robbert Brughmans en Thomas Verheyen.
    8-11-2014-zelzate 1391.JPG  
               Aankomst van winnaar Liam Helsocht voor Robbert Brughmans.
    8-11-2014-zelzate 1075.JPG
    8-11-2014-zelzate 1062.JPG
    8-11-2014-zelzate 1052.JPG
                                    Start van de Juniores en Dames Elite.

    Nieuwelingen 30´ - Aantal deelnemers: 48

    1.JONAS SMET uit Hamme-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.VANDERMEULEN Niels-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.VERBERCKMOES Fabio-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    4.VAN DEN EYNDE Vince-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.VLIEGEN Pieter-jan-OMC MTB CLUB - OPOETEREN-

    6.DESCHEPPER Ward-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.VANEECKHOUTTE Ibe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.ARKESTEYN Aron-HAGELAND CYCLING TEAM-

    9.VAN DEN BERGH Tuur-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8-11-2014-zelzate 1049.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Jonas Smet, Niels Vandermeulen en Fabio Verberckmoes.
    8-11-2014-zelzate 1030.JPG
    Aankomst van winnaar Jonas Smet voor Niels Vandermeulen en Fabio Verberckmoes.
    8-11-2014-zelzate 1043.JPG
                                         Podium 2°Jaars Nieuwelingen.

    8-11-2014-zelzate 905.JPG
                                                Jonas Smet uit Hamme.
    8-11-2014-zelzate 840.JPG  
    8-11-2014-zelzate 754.JPG                                                  
     
    8-11-2014-zelzate 737.JPG
                                    Start van de Nieuwelingen te Zelzate.


    Dames Elite - Aantal deelnemers: 13

    1.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.BOONEN Valerie-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    4.DEROO Mieke-BEERNEM CYCLING TEAM-

    5.VAN WIJK Eltina-NAPOLEON GAMES-

    6.DOBBELAERE Jana-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.VAN DORSSELAERE Chris-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.COUCKUYT Delphine-BABOCO CYCLINGTEAM-

    10.PEERS Melisa-K.V.C. DEINZE VZW-

    8-11-2014-zelzate 1399.JPG 8-11-2014-zelzate 1421.JPG
      Winnaar bij de Dames Aurelie Vermeir.

    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 6

    1.NOËL Jara-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    2.PEETERS Jinse-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN WUNSEL Lise-INDIVIDUEEL-

    4.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.VANDENHEEDE Tine-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8-11-2014-zelzate 1042.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnaar Jara Noël, Jinse Peeters en Lise Van Wunsel.

      
                                

     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    09-11-2014 om 07:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE ZELZATE VAN ZATERDAG 08/11/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE ZELZATE VAN ZATERDAG 08/11/2014     


    08/11/2014 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A 40´ - Aantal deelnemers: 39

    1.GELUYKENS Kenny-CYCLING TEAM KESSEL-(Amateurs)

    2.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DE VIAENE Korneel-INDIVIDUEEL-

    4.LAMMENS Laudelino-INDIVIDUEEL-

    5.ROELANDT Kenny-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    6.ARNOUTS Tom-INDIVIDUEEL-(Master A)

    7.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    8.KINT Wesly-INDIVIDUEEL-

    9.SLUYTS Steven-CYCLING TEAM KESSEL-

    10.VERBERCKMOES Arno-INDIVIDUEEL-

    12.DE BOCK Yoni-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

    25.DE BOCK Jelle-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

    8-11-2014-zelzate 725.JPG 

                    Winnaar Amateurs Kenny Geluykens en de 2de Pieter Dewitte.
    8-11-2014-zelzate 732.JPG
                                      Winnaar Masters A Tom Arnouts.
    8-11-2014-zelzate 697.JPG  8-11-2014-zelzate 695.JPG
                                                                       Aankomst van winnaar Amateurs Kenny Geluykens.
    8-11-2014-zelzate 464.JPG
                                 Winnaar Amateurs Kenny Geluykens.

    8-11-2014-zelzate 332.JPG
    8-11-2014-zelzate 401.JPG
    8-11-2014-zelzate 298.JPG
                                     Start van de Masters A en de Amateurs.

    Masters B - Aantal deelnemers: 19

    1.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.DE BOCK Benny-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    4.MYNGHEER Johan-INDIVIDUEEL-

    5.BOGAERT Nico-INDIVIDUEEL-

    6.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.VANDECAUTER Nick-INDIVIDUEEL-

    8.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    9.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.VAN STAEYEN Benny-INDIVIDUEEL-

    17.VAN HONSTE Kris-INDIVIDUEEL-

    18.ROGIERS Benny-INDIVIDUEEL-

    8-11-2014-zelzate 280.JPG
                   Winnaar Masters B Wim Jansen en de 3de Kris Verhooghe.

    8-11-2014-zelzate 001.JPG
                                                Start van de Masters B.


    Masters C - Aantal deelnemers: 34

    1.LAMMENS Mario-INDIVIDUEEL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.WUYTS Hans-ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM-

    4.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.HOUWEN Jan-INDIVIDUEEL-

    6.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    8.BOSMANS Chris-INDIVIDUEEL-

    9.STORMS Marc-INDIVIDUEEL-

    10.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    19.JOOS Luc-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-
    8-11-2014-zelzate 271.JPG
    Podium Masters C met winnaar Mario Lammens, Wim Van Den Bergh en Hans Wuyts.
    8-11-2014-zelzate 213.JPG

    Aankomst winnaar Masters C met Mario Lammens voor Wim Van Den Bergh.

    Masters D - Aantal deelnemers: 9

    1.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    2.COBBAUT Eddy-INDIVIDUEEL-

    3.SPRUYT Alex-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

    5.HOLVOET Franki-INDIVIDUEEL-

    6.MARTENS Herman-INDIVIDUEEL-

    7.GEERTS Christiaan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.DESSEIN Pol-INDIVIDUEEL-

    9.HURTECANT Roland-INDIVIDUEEL-
    8-11-2014-zelzate 284.JPG
    Podium Masters D met winnaar Daniel Van Oosterwyck, Eddy Cobbaut en Alex Spruyt.
    8-11-2014-zelzate 155.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    09-11-2014 om 07:38 geschreven door kenny


    08-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/11/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan JONAS SMET met zijn 2°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Jonas Smet.jpg 

           Jonas Smet

    Zaterdag 08/11/2014 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 61

    1.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM- (Beloften)

    2.EECKHOUT Kevin-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT- (Elite z.c.)

    3.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.CANT Kevin-CORENDON-KWADRO-

    6.DENOLF Gianni-BABOCO CYCLINGTEAM-

    7.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.PANIS Maxim-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    10.TEIRLINCK Jens-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    17.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    18.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    08/11/2014 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores 40´ - Aantal deelnemers: 55

    1.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    2.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    4.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.VAN DEN BULCK Pelle-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    7.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    8.VERBERCKMOES Timo-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    9.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    10.DEGRYSE Tibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    15.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    42.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    47.VAN DORSSELAERE Chris-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen 30´ - Aantal deelnemers: 48

    1.JONAS SMET uit Hamme-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.VANDERMEULEN Niels-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.VERBERCKMOES Fabio-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    4.VAN DEN EYNDE Vince-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.VLIEGEN Pieter-jan-OMC MTB CLUB - OPOETEREN-

    6.DESCHEPPER Ward-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.VANEECKHOUTTE Ibe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.ARKESTEYN Aron-HAGELAND CYCLING TEAM-

    9.VAN DEN BERGH Tuur-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

     

    Dames Elite - Aantal deelnemers: 13

    1.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.BOONEN Valerie-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    4.DEROO Mieke-BEERNEM CYCLING TEAM-

    5.VAN WIJK Eltina-NAPOLEON GAMES-

    6.DOBBELAERE Jana-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.VAN DORSSELAERE Chris-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.COUCKUYT Delphine-BABOCO CYCLINGTEAM-

    10.PEERS Melisa-K.V.C. DEINZE VZW-

     

    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 6

    1.NOËL Jara-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    2.PEETERS Jinse-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN WUNSEL Lise-INDIVIDUEEL-

    4.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.VANDENHEEDE Tine-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    08/11/2014 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A 40´ - Aantal deelnemers: 39

    1.GELUYKENS Kenny-CYCLING TEAM KESSEL-(Amateurs)

    2.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DE VIAENE Korneel-INDIVIDUEEL-

    4.LAMMENS Laudelino-INDIVIDUEEL-

    5.ROELANDT Kenny-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    6.ARNOUTS Tom-INDIVIDUEEL-(Master A)

    7.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    8.KINT Wesly-INDIVIDUEEL-

    9.SLUYTS Steven-CYCLING TEAM KESSEL-

    10.VERBERCKMOES Arno-INDIVIDUEEL-

    12.DE BOCK Yoni-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

    25.DE BOCK Jelle-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

     

    Masters B - Aantal deelnemers: 19

    1.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.DE BOCK Benny-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    4.MYNGHEER Johan-INDIVIDUEEL-

    5.BOGAERT Nico-INDIVIDUEEL-

    6.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.VANDECAUTER Nick-INDIVIDUEEL-

    8.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    9.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.VAN STAEYEN Benny-INDIVIDUEEL-

    17.VAN HONSTE Kris-INDIVIDUEEL-

    18.ROGIERS Benny-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C - Aantal deelnemers: 34

    1.LAMMENS Mario-INDIVIDUEEL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.WUYTS Hans-ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM-

    4.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.HOUWEN Jan-INDIVIDUEEL-

    6.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    8.BOSMANS Chris-INDIVIDUEEL-

    9.STORMS Marc-INDIVIDUEEL-

    10.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    19.JOOS Luc-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

     

    Masters D - Aantal deelnemers: 9

    1.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    2.COBBAUT Eddy-INDIVIDUEEL-

    3.SPRUYT Alex-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

    5.HOLVOET Franki-INDIVIDUEEL-

    6.MARTENS Herman-INDIVIDUEEL-

    7.GEERTS Christiaan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.DESSEIN Pol-INDIVIDUEEL-

    9.HURTECANT Roland-INDIVIDUEEL-

    08/11/2014 ARENDONK (A) - Aspiranten

    12 jaar - Aantal deelnemers: 18

    1.AVONDTS Mathis-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VAN STAAY Iben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VAN GILS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.BLOMMEN Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VANHOOYDONCK Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    13 jaar - Aantal deelnemers: 39

    1.VAN LAER Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VAN DYCK Cisse-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.CEULEMANS Michiel-DCM CYCLING TEAM-

    4.NYS Thibau-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.VAN HOUT Luca-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    14 jaar - Aantal deelnemers: 33

    1.GROSEMANS Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DER VEKEN Senne-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    3.LAURYSSEN Tom-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.MALEZSEWSKI Lukas-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.BROUWERS Emile-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    12 jaar Meisjes - Aantal deelnemers: 2

    1.VAN DE PAAR Ines-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DEN BRANDE Mirthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    13 jaar Meisjes - Aantal deelnemers: 4

    1.VANHOOYDONCK Fien-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.BEIRINCKX Lina-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.KEMPS Stephanie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.LAUWERIJS Laura-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    14 jaar Meisjes - Aantal deelnemers: 2

    1.VAN LOY Tess-DNCS/TOWEREYE CT-

    2.CRABBÉ Kiona-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    08-11-2014 om 19:28 geschreven door kenny


    03-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN MEN ELITE & BELOFTEN TE ZONHOVEN VAN ZONDAG 02/11/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN MEN ELITE & BELOFTEN TE ZONHOVEN VAN ZONDAG 02/11/2014     


    Zondag 02/11/2014 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 34
    1.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    2.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    3.VANDER HAAR Lars-GIANT SHIMANO-

    4.MEEUSEN Tom-TELENET - FIDEA-

    5.VAN DER POEL Mathieu-BKCP - POWERPLUS-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    7.AERNOUTS Bart-CORENDON-KWADRO-

    8.WUBBEN Niels-TELENET - FIDEA-

    9.VAN KESSEL Corne-TELENET - FIDEA-

    10.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS-

    12.VERMEERSCH Gianni-BKCP POWERPLUS- 
    2-11-20104-zonhoven 926.JPG
                                    De winnaar te Zonhoven Kevin Pauwels.
    2-11-20104-zonhoven 737.JPG
                                 Kevin Pauwels, Sven Nys en Rob Peeters.
    2-11-20104-zonhoven 731.JPG
                                Lars van der Haar en Kevin Pauwels.
    2-11-20104-zonhoven 684.JPG
                                            Sven Nys voor Rob Peeters.
    2-11-20104-zonhoven 679.JPG
    Tom Meeusen, Lars van der Haar, Klaas Vantornout, Kevin Pauwels en Sven Nys.
    2-11-20104-zonhoven 1006.JPG
                                                    Jan De Nuwelaere
    2-11-20104-zonhoven 743.JPG
    2-11-20104-zonhoven 780.JPG
                                              Twan van den Brand
    2-11-20104-zonhoven 782.JPG
    2-11-20104-zonhoven 791.JPG
                                                Dave De Cleyn
    2-11-20104-zonhoven 840.JPG
    2-11-20104-zonhoven 861.JPG
                                                 Eddy Van Ijzendoorn
    2-11-20104-zonhoven 862.JPG
    2-11-20104-zonhoven 674.JPG


    02/11/2014 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden U23

    Aantal deelnemers: 47

    1.VAN AERT Wout-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    2.VANTHOURENHOUT Michael-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    3.SWEECK Laurens-CORENDON-KWADRO-

    4.SWEECK Diether-CORENDON-KWADRO-

    5.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.HERMANS Quinten-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    9.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    31.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    42.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS-

    2-11-20104-zonhoven 357.JPG
                                   Winnaar bij de Beloften Wout Van Aert.
    2-11-20104-zonhoven 364.JPG
                                    Michael Vanthourenhout werd 2de.
    2-11-20104-zonhoven 366.JPG
                                        Laurens Sweeck werd 3de.
    2-11-20104-zonhoven 323.JPG
    2-11-20104-zonhoven 397.JPG
    2-11-20104-zonhoven 398.JPG
    2-11-20104-zonhoven 405.JPG
    2-11-20104-zonhoven 428.JPG
    2-11-20104-zonhoven 440.JPG
                                     Thomas Van de Velde uit Hamme.
    2-11-20104-zonhoven 336.JPG
    2-11-20104-zonhoven 351.JPG
    2-11-20104-zonhoven 453.JPG                                             





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    03-11-2014 om 13:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN DAMES ELITE TE ZONHOVEN VAN ZONDAG 02/11/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN DAMES ELITE TE ZONHOVEN VAN ZONDAG 02/11/2014     

     

    Zondag 02/11/2014 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers: 30

    1.CANT Sanne-BKCP POWERPLUS-

    2.HARRIS Nikki-TELENET FIDEA-

    3.VAN LOY Ellen-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA-

    5.STULTIENS Sabrina-RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    6.WYMAN Helen-KONA-

    7.VERSCHUEREN Jolien-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    8.NOSKOVA Nikola-KC KOOPERATIVE JABLONEC-

    9.VERDONSCHOT Laura-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    10.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO-

    23.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2-11-20104-zonhoven 161.JPG
                             Winnaar bij de Dames Elite Sanne Cant.
    2-11-20104-zonhoven 165.JPG
                                              Nikki Harris werd 2de.
    2-11-20104-zonhoven 167.JPG
                                                Ellen Van Loy werd 3de.
    2-11-20104-zonhoven 046.JPG
    2-11-20104-zonhoven 085.JPG
    2-11-20104-zonhoven 222.JPG
    2-11-20104-zonhoven 069.JPG
    2-11-20104-zonhoven 055.JPG
    2-11-20104-zonhoven 258.JPG                                   
    2-11-20104-zonhoven 228.JPG 


     


    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    03-11-2014 om 13:34 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!