.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    02-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/11/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 8° Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Florian Vermeersch.jpg
      Florian Vermeersch

    Zondag 02/11/2014 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 34

    1.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    2.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    3.VANDER HAAR Lars-GIANT SHIMANO-

    4.MEEUSEN Tom-TELENET - FIDEA-

    5.VAN DER POEL Mathieu-BKCP - POWERPLUS-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    7.AERNOUTS Bart-CORENDON-KWADRO-

    8.WUBBEN Niels-TELENET - FIDEA-

    9.VAN KESSEL Corne-TELENET - FIDEA-

    10.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS-

    12.VERMEERSCH Gianni-BKCP POWERPLUS-

     

    02/11/2014 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden U23

    Aantal deelnemers: 47

    1.VAN AERT Wout-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    2.VANTHOURENHOUT Michael-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    3.SWEECK Laurens-CORENDON-KWADRO-

    4.SWEECK Diether-CORENDON-KWADRO-

    5.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.HERMANS Quinten-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    9.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    31.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    42.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS-

     

    02/11/2014 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers: 30

    1.CANT Sanne-BKCP POWERPLUS-

    2.HARRIS Nikki-TELENET FIDEA-

    3.VAN LOY Ellen-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA-

    5.STULTIENS Sabrina-RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    6.WYMAN Helen-KONA-

    7.VERSCHUEREN Jolien-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    8.NOSKOVA Nikola-KC KOOPERATIVE JABLONEC-

    9.VERDONSCHOT Laura-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    10.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO-

    23.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    02/11/2014 SINT-JAN IN EREMO (O) - Veldrijden form. B
    Aantal deelnemers: 44

    1.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-(Elite z.c.)

    2.DENOLF Gianni-BABOCO CYCLINGTEAM-

    3.UYTDEWILLIGEN Ingmar-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

    5.EECKHOUT Kevin-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    6.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    8.DE SCHUYTER Tim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-(Beloften)

    9.TEIRLINCK Jens-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    10.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    12.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    15.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    17.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    02/11/2014 SINT-JAN IN EREMO (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - Aantal deelnemers: 49

    1.DE CLERCQ Jari-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    2.LOOCKX Lander-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    3.COLMAN Alex-LARES-DOLTCINI CT-

    4.VERBERCKMOES Timo-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    5.OVERMEIRE Louis-LARES-DOLTCINI CT-

    6.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    8.QUARTIER Jens-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    9.MONTAIGNE Jorn-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    10.VAN DEN BULCK Pelle-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    12.VAN HAVERMAET Gianni-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

     

    Dames Elite - Aantal deelnemers: 9

    1.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    3.DEROO Mieke-BEERNEM CYCLING TEAM-

    4.COUCKUYT Delphine-BABOCO CYCLINGTEAM-

    5.DOBBELAERE Jana-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.SINTOBIN Sandra-INDIVIDUEEL-

     

    Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 38

    1.GOEMAN Andreas-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-(2° jars)

    2.VANDERMEULEN Niels-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.VERBERCKMOES Fabio-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    4.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-(1° jaars)

    5.DESCHEPPER Ward-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.VERVLOESEM Xandres-DCM CYCLING TEAM-

    7.VERMEERSCH Arne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.CLAUWAERT Maarten-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    9.VANEECKHOUTTE Ibe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.DE SMET Thibaut-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    29.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames jeugd - Aantal deelnemers: 6

    1.NOËL Jara-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    2.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-

    3.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DHONT Glacia-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VANDENHEEDE Tine-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.VANDERMEULEN Bo-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    02/11/2014 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores - Aantal deelnemers: 49

    1.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.JACOBS Johan-LARES-DOLTCINI CT-

    3.DEKKER Jens-ENERTHERM-BKCP-

    4.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.GULICKX Max-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.PAUWELS Tijl-LARES-DOLTCINI CT-

    7.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-

    8.VAN DER HEIJDEN Maik-WV UDEN-

    9.JASPERS Jappe-LARES-DOLTCINI CT-

    10.BOUWMANS Dylan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    14.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    41.VAN HOOSTE Timon-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 73

    1.FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi-VISTAMEDIA-(2° jaars)

    2.DEBEIR Arno-LARES-DOLTCINI CT-

    3.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VANDEBOSCH Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.SCOPONI Dante-VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS-

    6.ARENSMAN Thymen-JVR DE BATAUWERS-

    7.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-(1° jaars)

    8.KIELICH Timo-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    9.TURNER Ben-BRADFORD OLIMPIC PAUL MILNES CYCLES-

    10.FRIJTERS Perry-ENERTHERM/BKCP-

    13.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.THYS Joren-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen dames - Aantal deelnemers: 4

    1.THARAKAY Sophie-BRADFORD OLIMPIC PAUL MILNES CYCLES-

    2.VAN ROMPAY Anke-KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO-

    3.BEECKMANS Sara-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.HORROCKX Lucy-HOPE TECHNOLOGY-

    02-11-2014 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/11/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 6°Veldritzege bij de Masters B !!!

    Benny De Bock.jpg 

         Benny De Bock

    Zondag 02/11/2014 SINT-JAN IN EREMO (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers: 38

    1.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-(Amaterus)

    2.DE VIAENE Korneel-INDIVIDUEEL-

    3.LAMMENS Laudelino-INDIVIDUEEL-

    4.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-(Masters A)

    5.ROELANDT Kenny-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    6.VISPOEL Bryan-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.KINT Wesly-INDIVIDUEEL-

    8.TIELEN Dario-DAGPAS-

    9.VERBERCKMOES Arno-INDIVIDUEEL-

    10.BAJOREK Michel-BLANCS GILETS BARRACUDA BW-

    14.DE BOCK Yoni-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

     

    Masters B - Aantal deelnemers: 21

    1.BENNY DE BOCK uit Eksaarde-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.MYNGHEER Johan-INDIVIDUEEL-

    3.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.BOGAERT Nico-INDIVIDUEEL-

    6.HENDERICKX Nico-INDIVIDUEEL-

    7.TYTGAT Joeri-TOMABEL CYCLING TEAM-

    8.VANDECAUTER Nick-INDIVIDUEEL-

    9.DE SMET Andy-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    10.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    19.ROGIERS Benny-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C - Aantal deelnemers: 33

    1.VERHAEGEN Guido-INDIVIDUEEL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.LAMMENS Mario-INDIVIDUEEL-

    4.HOUWEN Jan-INDIVIDUEEL-

    5.WUYTS Hans-ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM-

    6.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    7.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    10.COOPMAN Ivan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    20.JOOS Luc-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

     

    Masters D - Aantal deelnemers: 10

    1.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    2.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

    3.COBBAUT Eddy-INDIVIDUEEL-

    4.SPRUYT Alex-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.DESSEIN Pol-INDIVIDUEEL-

    6.MARTENS Herman-INDIVIDUEEL-

    7.DE SMET Johan-INDIVIDUEEL-

    8.HOLVOET Franki-INDIVIDUEEL-

    9.HURTECANT Roland-INDIVIDUEEL-

    10.VAN ISTERDAEL Joseph-INDIVIDUEEL-


    Proficiat aan PIETER PAUWELS met zijn Veldritzege bij de Jongens 12 jaar !!!

    Pauwels Pieter.jpg 

       Pieter Pauwels

    02/11/2014 BEERNEM (W) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - Aantal deelnemers: 26

    1.PIETER PAUWELS-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.KUYPERS Milan-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    3.COOMAN Kjell-TOMABEL CYCLING TEAM-

    4.STERCKX Raven-INDIVIDUEEL-

    5.OOSTERLINCK Joes-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.ROTTIERS Reinoud-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.DE BAERE Rune-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13 jaar - Aantal deelnemers: 47

    1.BAERS Arne-HAGELAND CYCLING TEAM-

    2.ORINS Robin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.LECERF William Junior-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.DE LIE Arnaud-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    5.LAURYSSEN Yorben-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    10.D´HOLLANDER Senne-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.BLEYENBERG Jado-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar- Aantal deelnemers: 39

    1.CORTJENS Ryan-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    2.PEIRENS Yente-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.HERMANS Berre-DCM CYCLING TEAM-

    5.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    15.VAN HOUTE Sybren-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    18.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.STRUYF Robbe-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    02/11/2014 HERENTHOUT (A) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - Aantal deelnemers: 125

    1.AVONDTS Mathis-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    1.ROELANDTS Julie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.BROUWERS Julie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.COREMANS Dante-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.LAURYSSEN Tom-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    13 jaar - Aantal deelnemers: 47

    1.COREMANS Dante-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.VAN LAER Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.WIENEN Flore-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.LAERMANS Tommy-DCM CYCLING TEAM-

    5.CEULEMANS Michiel-DCM CYCLING TEAM-

     

    14 jaar - Aantal deelnemers: 39

    1.LAURYSSEN Tom-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VAN DYCK Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VANDERMEER Quinten-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    4.VAN DER SMISSEN Lennick-DCM CYCLING TEAM-

    5.GROSEMANS Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    12 jaar Meisjes - Aantal deelnemers: 3

    1.ROELANDTS Julie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.PEETERS Elvia-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.VAN DEN BRANDE Mirthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    13 jaar Meisjes - Aantal deelnemers: 6

    1.BROUWERS Julie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.SIRVEL Anet-RAKVERE KATTAKLUBI-

    3.VANHOOYDONCK Fien-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.KEMPS Stephanie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.BEIRINCKX Lina-WSC HAND IN HAND BAAL-

    02-11-2014 om 20:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN MEN ELITE & BELOFTEN TE OUDENAARDE VAN ZATERDAG 01/11/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN MEN ELITE & BELOFTEN TE OUDENAARDE VAN ZATERDAG 01/11/2014     


    Zaterdag 01/11/2014 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI

    Aantal deelnemers: 39

    1.VAN AERT Wout-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    2.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    3.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    4.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    5.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VAN DER HAAR Lars-TEAM GIANT-SHIMANO-

    7.AERNOUTS Bart-CORENDON-KWADRO-

    8.VAN AMERONGEN Thijs-TELENET - FIDEA CYCLING TEAM-

    9.WUBBEN Niels-TELENET - FIDEA CYCLING TEAM-

    10.PEETERS Rob-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-
    1-11-2014-oudenaerde 1840.JPG
                                             Winnaar Wout Van Aert.
    1-11-2014-oudenaerde 1830.JPG
                                   Wout Van Aert en Klaas Vantornout.
    1-11-2014-oudenaerde 1519.JPG
                                                    Klaas Van Tornout
    1-11-2014-oudenaerde 1677.JPG
                                             Patrick Van Leeuwen
    1-11-2014-oudenaerde 1714.JPG
                                      Lars Van Der Haar tegen de vlakte.
    1-11-2014-oudenaerde 1451.JPG
    1-11-2014-oudenaerde 1454.JPG
    1-11-2014-oudenaerde 1412.JPG
    1-11-2014-oudenaerde 1405.JPG
    1-11-2014-oudenaerde 1953.JPG
    1-11-2014-oudenaerde 1958.JPG
                                     Marc Herremans en Marcel Meisen.
    1-11-2014-oudenaerde 1836.JPG

    01/11/2014 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden U23 - UCI
    Aantal deelnemers: 44

    1.VANTHOURENHOUT Michael-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    2.SWEECK Laurens-CORENDON-KWADRO-

    3.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.SWEECK Diether-CORENDON-KWADRO-

    5.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    7.PEETERS Yannick-VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CYCLING TEAM-

    8.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    9.HERMANS Quinten-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.CLEPPE Nicolas-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    23.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    29.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    1-11-2014-oudenaerde 911.JPG
    Podium Beloften met winnaar Michael Vanthourenhout , Lars Sweeck en Toon Aerts.
    1-11-2014-oudenaerde 929.JPG
                               Michael Vanthourenhout met de bloemen.
    1-11-2014-oudenaerde 868.JPG
                   Aankomst van winnaar Beloften Michael Vanthourenhout.
    1-11-2014-oudenaerde 618.JPG
    1-11-2014-oudenaerde 742.JPG
                                                          Jens Teirlinck
    1-11-2014-oudenaerde 668.JPG
                                     Matthias en Thomas Van de Velde.
    1-11-2014-oudenaerde 596.JPG
                                                  Start van de Beloften.




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    02-11-2014 om 10:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN DAMES ELITE & JUNIORES & NIEUWELINGEN TE OUDENAARDE VAN ZATERDAG 01/11/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN DAMES ELITE & JUNIORES & NIEUWELINGEN TE OUDENAARDE VAN ZATERDAG 01/11/2014     

     

    Zaterdag 01/11/2014 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers: 43

    1.DE BOER Sophie-PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM-

    2.VERSCHUEREN Jolien-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.VAN PAASSEN Sanne-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    5.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.VAN LOY Ellen-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.WYMAN Helen-KONA FSA FACTORY TEAM-

    9.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    10.NOSKOVA Nikola-KC KOOPERATIVA SG JABLONEC-

    30.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    32.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-
    1-11-2014-oudenaerde 994.JPG
                             Winnaar bij de Dames Elite Sophie De Boer.
    1-11-2014-oudenaerde 1101.JPG
                                                 Sanne Cant werd 3de.
    1-11-2014-oudenaerde 1255.JPG
    1-11-2014-oudenaerde 1176.JPG
                                                 Chris Van Dorsselaere
    1-11-2014-oudenaerde 1069.JPG
                                                        Aurelie Vermeir
    1-11-2014-oudenaerde 1064.JPG
                                                          Anja Geldhof
    1-11-2014-oudenaerde 949.JPG
                                        1ste doortocht op de Koppenberg.
    1-11-2014-oudenaerde 940.JPG 1-11-2014-oudenaerde 1279.JPG
                      Stefanie De Croock

    01/11/2014 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 49

    1.JACOBS Johan-LARES-DOLTCINI CT-

    2.HENRIET Mehdy-POLE ESPOIR DE CAEN-

    3.DEKKER Jens-ENERTHERM-BKCP-

    4.DEGUEURCE Geoffrey-AMICALE CYCLISTE BISONTINE-

    5.LEONARD Sylvain-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.BONNE Jenko-LARES-DOLTCINI CT-

    7.TIELEMANS Jente-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    10.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    11.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-
    15.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM
    16.DE MAEGHT Dorian-WK NOORD-WEST BRABANT

    1-11-2014-oudenaerde 561.JPG
     Podium Juniores met winnaar Johan Jacobs, Mehdy Henriet en Jens Dekker.
    1-11-2014-oudenaerde 489.JPG  1-11-2014-oudenaerde 483.JPG
                   Winnaar Johan Jacobs.
    1-11-2014-oudenaerde 464.JPG
    1-11-2014-oudenaerde 408.JPG
    1-11-2014-oudenaerde 287.JPG  1-11-2014-oudenaerde 223.JPG
                         Alex Colman                                                                                 Andries Baert
    1-11-2014-oudenaerde 404.JPG
                                                     Dorian De Maegt
    1-11-2014-oudenaerde 193.JPG
                                                 Start van de Juniores.

    01/11/2014 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 43

    1.TULETT Daniel-HARGROVES CYCLES RT-(2° jaars)

    2.DEBEIR Arno-LARES-DOLTCINI CT-

    3.BEKAERT Yentl-PATRICK DEVELOPMENT TEAM-

    4.GOEMAN Andreas-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    5.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    6.SPRANGERS Lloyd-LARES-DOLTCINI CT-(1° jaars)

    7.HARDCASTLE Harry-KIRKLEES CA-

    8.PETERS Tom-AVIA CYCLING TEAM-

    9.SMET Jonas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.TURNER Ben-BRADFORD OLIMPIC PAUL MILNES CYCLES-

    12.VERBERCKMOES Fabio-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    33.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    1-11-2014-oudenaerde 163.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Daniel Tulett, Arno Debeir en Yentl Bekaert.
    1-11-2014-oudenaerde 172.JPG  1-11-2014-oudenaerde 105.JPG
                  Arno Debeir werd knap 2de.                                                        Andreas Goeman werd 4de.

    1-11-2014-oudenaerde 044.JPG
                                

     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    02-11-2014 om 10:20 geschreven door kenny


    01-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/11/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 01/11/2014 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI

    Aantal deelnemers: 39

    1.VAN AERT Wout-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    2.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    3.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    4.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    5.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VAN DER HAAR Lars-TEAM GIANT-SHIMANO-

    7.AERNOUTS Bart-CORENDON-KWADRO-

    8.VAN AMERONGEN Thijs-TELENET - FIDEA CYCLING TEAM-

    9.WUBBEN Niels-TELENET - FIDEA CYCLING TEAM-

    10.PEETERS Rob-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-


    01/11/2014 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden U23 - UCI
    Aantal deelnemers: 44

    1.VANTHOURENHOUT Michael-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    2.SWEECK Laurens-CORENDON-KWADRO-

    3.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.SWEECK Diether-CORENDON-KWADRO-

    5.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    7.PEETERS Yannick-VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CYCLING TEAM-

    8.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    9.HERMANS Quinten-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.CLEPPE Nicolas-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    23.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    29.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    01/11/2014 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers: 43

    1.DE BOER Sophie-PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM-

    2.VERSCHUEREN Jolien-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.VAN PAASSEN Sanne-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    5.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.VAN LOY Ellen-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.WYMAN Helen-KONA FSA FACTORY TEAM-

    9.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    10.NOSKOVA Nikola-KC KOOPERATIVA SG JABLONEC-

    30.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    32.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    01/11/2014 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 49

    1.JACOBS Johan-LARES-DOLTCINI CT-

    2.HENRIET Mehdy-POLE ESPOIR DE CAEN-

    3.DEKKER Jens-ENERTHERM-BKCP-

    4.DEGUEURCE Geoffrey-AMICALE CYCLISTE BISONTINE-

    5.LEONARD Sylvain-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.BONNE Jenko-LARES-DOLTCINI CT-

    7.TIELEMANS Jente-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    10.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    11.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-


    01/11/2014 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 43

    1.TULETT Daniel-HARGROVES CYCLES RT-(2° jaars)

    2.DEBEIR Arno-LARES-DOLTCINI CT-

    3.BEKAERT Yentl-PATRICK DEVELOPMENT TEAM-

    4.GOEMAN Andreas-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    5.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    6.SPRANGERS Lloyd-LARES-DOLTCINI CT-(1° jaars)

    7.HARDCASTLE Harry-KIRKLEES CA-

    8.PETERS Tom-AVIA CYCLING TEAM-

    9.SMET Jonas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.TURNER Ben-BRADFORD OLIMPIC PAUL MILNES CYCLES-

    12.VERBERCKMOES Fabio-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    33.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    01-11-2014 om 19:01 geschreven door kenny


    31-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF 01/11/2014 WINTERTRAINING MACHUIT MET START TE ZWIJNDRECHT

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    VANAF 01/11/2014 START DE WINTERTOER VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT EN RIJDEN ZIJ TERUG NAAR WAASMUNSTER (+/- 60 KM) EN DAT TOT EIND FEBRUARI !!!

    VERTREK OM 09H30 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    31-10-2014 om 10:28 geschreven door kenny


    27-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LOCHRISTI VAN ZONDAG 26/10/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & BELOFTEN 
    TE LOCHRISTI VAN ZON
    DAG 26/10/2014     


    Zondag 26/10/2014 LOCHRISTI-HIJFTE (O) - Veldrijden form. B

    Aantal deelnemers: 34

    1.ELIAS VAN HECKE uit Hamme-LARES-DOLTCINI CT (Beloften)

    2.EECKHOUT Kevin-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-(Elite z.c.)

    3.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

    5.DE SCHUYTER Tim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VANDENHEEDE Brecht-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.WYTINCK Niels-CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF-

    13.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    16.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    26-10-2014-lochristi 1202.JPG

    Podium Beloften met winnaar Elias Van Hecke en winnaar Elite z.c. Kevin Eeckhout.

    26-10-2014-lochristi 1211.JPG

                             Winnaar Beloften Elias Van Hecke uit Hamme.
    26-10-2014-lochristi 1151.JPG
                       Aankomst van winnaar Beloften met Elias Van Hecke.
    26-10-2014-lochristi 1144.JPG
                                 Aankomst van winnaar Elias Van Hecke.
    26-10-2014-lochristi 1157.JPG
                     Aankomst van winnaar Elite z.c. met Kevin Eeckhout.
    26-10-2014-lochristi 1099.JPG
    Op kop Bart Hofman voor Elias Van Hecke, Steven De Decker en Kevin Eeckhout.
    26-10-2014-lochristi 1084.JPG
                                     Kevin Eeckhout en Elias Van Hecke.
    26-10-2014-lochristi 1030.JPG
                                        Bart Hofman uit Elversele.
    26-10-2014-lochristi 1117.JPG
    26-10-2014-lochristi 1135.JPG
    26-10-2014-lochristi 856.JPG
                             Start van de Elite z.c. en de Beloften te Lochristi.
    26-10-2014-lochristi 839.JPG
                         Elias Van Hecke uit Hamme voor de start te Lochristi.

    27-10-2014 om 10:39 geschreven door kenny






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN TE LOCHRISTI VAN ZONDAG 26/10/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN TE LOCHRISTI VAN ZONDAG 26/10/2014     


    Zondag 26/10/2014 LOCHRISTI-HIJFTE (O) - Veldrijden form. C

    Veldrijden Juniores 40´ - Aantal deelnemers: 26

    1.TIMO VERBERCKMOES uit Zele-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    2.MONTAIGNE Jorn-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    3.QUARTIER Jens-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    4.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    6.DE MAEGHT Dorian-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.VERCRUYSSE Dylan-ASFRA RACING TEAM-

    8.MAES Aïden-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VAN HAVERMAET Gianni-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.DEGRYSE Tibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    13.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.JOOS Inge-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    26-10-2014-lochristi 828.JPG
    Podium Juniores met winnaar Timo Verberckmoes, winnaar Dames met Eltina Van Wijk.
    26-10-2014-lochristi 833.JPG
                                   Winnaar Juniores Timo Verberckmoes.
    26-10-2014-lochristi 790.JPG
                        Aankomst van winnaar Timo Verberckmoes uit Zele.
    26-10-2014-lochristi 697.JPG
                                       Op kop Timo Verberckmoes.
    26-10-2014-lochristi 635.JPG
    26-10-2014-lochristi 736.JPG
    26-10-2014-lochristi 585.JPG
                                      Start van de Juniores te Lochristi.

    Veldrijden Nieuwelingen 30´ - Aantal deelnemers: 19

    1.VERVLOESEM Xandres-DCM CYCLING TEAM-

    2.VERBERCKMOES Fabio-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    3.NICAISE Orélien-SECTION HENNUYERE-

    4.VERMEERSCH Arne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.DESCHEPPER Ward-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.DE SMET Thibaut-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.VAN COMPERNOLLE Jason-TOMABEL CYCLING TEAM-

    8.CLAUWAERT Maarten-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    9.SLABBINCK Sietse-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.FERDINANDE Anton-TOP GEAR BMX VZW-

    14.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    26-10-2014-lochristi 527.JPG
               Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Xandres Vervloesem.

    26-10-2014-lochristi 512.JPG
                                  Fabio Verberckmoes en Xandres Vervloesem.
    26-10-2014-lochristi 604.JPG
                       Start Nieuwelingen met Fabio Verberckmoes uit Zele.
     

    Veldrijden Dames Jeugd - Aantal deelnemers: 2

    1.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VANDENHEEDE Tine-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    Veldrijden Dames Elite - Aantal deelnemers: 4

    1.VAN WIJK Eltina-ST. MARTINUS KERKSKEN-

    2.DOBBELAERE Jana-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.JOOS Inge-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    4.COUCKUYT Delphine-BABOCO CYCLINGTEAM-

    26-10-2014-lochristi 825.JPG
                      Aankomst van winnaar Dames met Eltina Van Wijk.
    26-10-2014-lochristi 653.JPG
                                                    Inge Joos uit Stekene.




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    27-10-2014 om 10:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE LOCHRISTI VAN ZONDAG 26/10/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE LOCHRISTI VAN ZONDAG 26/10/2014     


    Zondag 26/10/2014 LOCHRISTI-HIJFTE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs /Masters A 40´ - Aantal deelnemers: 27

    1.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-(Amateurs)

    2.RAEYMAKERS Sten-INDIVIDUEEL-(Masters A)

    3.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    4.LAMMENS Laudelino-INDIVIDUEEL-

    5.VISPOEL Bryan-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.ROELANDT Kenny-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    7.VERBERCKMOES Arno-INDIVIDUEEL-

    8.KINT Wesly-INDIVIDUEEL-

    9.DELAERE Jens-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    12.DE BOCK Yoni-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

    26-10-2014-lochristi 448.JPG 

      Winnaar Amateurs Pieter Dewitte en winnaar Masters A Sten Raeymakers.
    26-10-2014-lochristi 451.JPG
                                     Winnaar Amateurs Pieter Dewitte.
    26-10-2014-lochristi 391.JPG
                            Aankomst van winnaar Amateurs Pieter Dewitte.
    26-10-2014-lochristi 397.JPG
                  Aankomst van winnaar Masters A met Sten Raeymakers.
    26-10-2014-lochristi 316.JPG
    26-10-2014-lochristi 285.JPG

     

    Masters B 40´ - Aantal deelnemers: 14

    1.MYNGHEER Johan-INDIVIDUEEL-

    2.DE BOCK Benny-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    4.HENDERICKX Nico-INDIVIDUEEL-

    5.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    6.VANDECAUTER Nick-INDIVIDUEEL-

    7.TYTGAT Joeri-TOMABEL CYCLING TEAM-

    8.DE WAELE Marnic-INDIVIDUEEL-

    9.MIJNGHEER Erik-INDIVIDUEEL-

    10.DHOOGE Tom-ARDILLES SPORTS TEAM-

    14.ROGIERS Benny-INDIVIDUEEL-

    26-10-2014-lochristi 221.JPG
    Winnaar Masters C Hans Wuyts, winnaar Masters B Johan Myngheer en winnaar
    Masters D Eddy Cobbaut.
    26-10-2014-lochristi 185.JPG
                           Aankomst winnaar Masters B met Johan Myngheer.  
    26-10-2014-lochristi 006.JPG
                                                Start van de Masters B.


    Masters C 40´ - Aantal deelnemers: 20

    1.WUYTS Hans-ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM-

    2.VERLOO Mark-ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM-

    3.LAMMENS Mario-INDIVIDUEEL-

    4.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.HOUWEN Jan-INDIVIDUEEL-

    7.WILLE Rudi-INDIVIDUEEL-

    8.COOPMAN Ivan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.ROELSTRAETE Philip-INDIVIDUEEL-

    10.COBBAUT Eddy-INDIVIDUEEL-

    16.JOOS Luc-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    26-10-2014-lochristi 194.JPG 

                             Aankomst winnaar Masters C met Hans Wuyts.
    26-10-2014-lochristi 133.JPG
                                        Ludwig Gladines in 2de positie.
    26-10-2014-lochristi 012.JPG
                                               Start van de Masters C/D.

    Masters D - Aantal deelnemers: 3

    1.COBBAUT Eddy-INDIVIDUEEL-

    2.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

    3.HURTECANT Roland-INDIVIDUEEL-

    26-10-2014-lochristi 213.JPG                
                   Aankomst van winnaar Masters D met Eddy Cobbaut.




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    27-10-2014 om 10:02 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!