.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/10/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 2°Veldritzege bij de Beloften !!!

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 6°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 3°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 5°Veldritzege bij de Masters B !!!

     Van de Velde Matthias.jpg    Florian Vermeersch.jpg    Nick David.jpg    Benny De Bock.jpg

    Matthias Van de Velde     Florian Vermeersch                Nick David                   Benny De Bock

    Zondag 19/10/2014 ZINGEM (O) - Veldrijden form. B

    Aantal deelnemers: 52

    1.HUYS Stijn-ORANGE BABIES- (Elite z.c.)

    2.VAN HOOVELS Kevin-VERSLUYS TEAM-

    3.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

    5.MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM- (Beloften)

    6.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.VAN HECKE Elias-LARES-DOLTCINI CT-

    8.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    9.VAN LAER Ward-WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.DENOLF Gianni-BABOCO CYCLINGTEAM-

    18.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    19.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    20.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    19/10/2014 ZINGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - Aantal deelnemers: 59

    1.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.PAUWELS Tijl-LARES-DOLTCINI CT-

    3.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.OVERMEIRE Louis-LARES-DOLTCINI CT-

    5.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    6.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    7.COLMAN Alex-LARES-DOLTCINI CT-

    8.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    9.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    10.ROELANTS Jens-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    11.VERBERCKMOES Timo-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    17.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    28.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 73

    1.FLORIAN VERMEERSCH uit Zaffelare-LARES-DOLTCINI CT-

    2.GOEMAN Andreas-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    3.SMET Jonas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.SCOPONI Dante-LARES-DOLTCINI CT-

    5.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    6.DE MEYER Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VANDERMEULEN Niels-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.VERBERCKMOES Fabio-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    10.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    17.VAN GOETHEM Fabio-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    56.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND-

     

    Dames Jeugd - Aantal deelnemers: 8

    1.SCHATTI Michelle-VC WADENSWIL-

    2.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-

    4.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.VANDENHEEDE Tine-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.VAN ROMPAY Anke-KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO-

    7.VANDENBRANDE Maud-BEERNEM CYCLING TEAM-

    8.BELLAERT Axelle-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

     

    Dames Elite - Aantal deelnemers: 13

    1.MAES Shana-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    2.DE CROOCK Stephanie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    4.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.BOONEN Valerie-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.VAN DORSSELAERE Chris-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.PEERS Melisa-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    9.COUCKUYT Delphine-BABOCO CYCLINGTEAM-

    10.DIERICX Cindy-COOLENS C.T.-

    13.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

     

    19/10/2014 ZINGEM (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers: 33

    1.GELUYKENS Kenny-CYCLING TEAM KESSEL- (Amateurs)

    2.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DE VIAENE Korneel-INDIVIDUEEL-

    4.NICKY DAVID uit Beveren-PRIMATOR CYCLING TEAM- (Masters A)

    5.RAEYMAKERS Sten-INDIVIDUEEL-

    6.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    7.LAMMENS Laudelino-INDIVIDUEEL-

    8.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    9.VERBERCKMOES Arno-INDIVIDUEEL-

    10.VISPOEL Bryan-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    21.DE BOCK Yoni-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

    26.DE BOCK Jelle-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

     

    Masters B - Aantal deelnemers: 18

    1.BENNY DE BOCK uit Eksaarde-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.MYNGHEER Johan-INDIVIDUEEL-

    4.CRISPIN Doyle-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    5.HENDERICKX Nico-INDIVIDUEEL-

    6.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    7.TYTGAT Joeri-TOMABEL CYCLING TEAM-

    8.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.DE WAELE Marnic-INDIVIDUEEL-

    10.VANDECAUTER Nick-INDIVIDUEEL-

    14.ROGIERS Benny-INDIVIDUEEL-

    Nick 1.jpg Nick 2.jpg

    Masters C - Aantal deelnemers: 27

    1.VERHAEGEN Guido-INDIVIDUEEL-

    2.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.WUYTS Hans-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.LAMMENS Mario-INDIVIDUEEL-

    5.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.HOUWEN Jan-INDIVIDUEEL-

    7.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.MCMULLEN Dave-COTSWOLD VELDRIJDEN-

    9.COOPMAN Ivan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.SMITH Peter-TEAM JEWSON-

    22.JOOS Luc-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

     

    Masters D - Aantal deelnemers: 10

    1.MCMULLEN Dave-COTSWOLD VELDRIJDEN-

    2.COBBAUT Eddy-INDIVIDUEEL-

    3.SPRUYT Alex-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

    5.ROBERTS Andrew-COTSWOLD VELDRIJDEN-

    6.MARTENS Herman-INDIVIDUEEL-

    7.HOLVOET Franki-INDIVIDUEEL-

    8.HURTECANT Roland-INDIVIDUEEL-

     

    19/10/2014 LANDSKOUTER (O) - Veldrijden Aspiranten
    12 JAAR - Aantal deelnemers: 29

    1.OOSTERLINCK Joes-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.KUYPERS Milan-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    3.VAN NIEUWENHUYSE Warre-TOMABEL CYCLING TEAM-

    4.DIELS Noa-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.LEYMAN Tibo-ASFRA RACING TEAM-

    6.ROTTIERS Reinoud-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.PAUWELS Pieter-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.DE BAERE Rune-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 JAAR - Aantal deelnemers: 45

    1.COREMANS Dante-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.BAERS Arne-HAGELAND CYCLING TEAM-

    3.ORINS Robin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.LAURYSSEN Yorben-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.WIENEN Flore-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    11.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.BLEYENBERG Jado-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    43.D´HOLLANDER Senne-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 JAAR - Aantal deelnemers: 35

    1.PEIRENS Yente-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.VAN DYCK Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BERCKMOES Jenno-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VAN HOUTE Sybren-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.STRUYF Robbe-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    MEISJES 12 JAAR - Aantal deelnemers: 2

    1.ROELANDTS Julie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.DE MEUTER Brooklyn-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    MEISJES 13 JAAR - Aantal deelnemers: 4

    1.BROUWERS Julie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN GOETHEM Femke-KTC-CYCLING TEAM-

    3.BEIRINCKX Lina-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    MEISJES 14 JAAR - Aantal deelnemers: 5

    1.VAN ASSCHE Nele-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    2.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.WINDELS Lindsay-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    5.VERBEEK Brit-HAGELAND CYCLING TEAM-

    19-10-2014 om 19:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AFSCHEID WIELRENNER FREDERIK WILLEMS TE SINT-JAN IN EREMO VAN ZATERDAG 18/10/2014

    FOTO'S AFSCHEID WIELRENNER FREDERIK WILLEMS TE SINT-JAN IN EREMO VAN ZATERDAG 18/10/2014     


    18/10/2014- SINT-JAN IN EREMO (O) - Gentlemen - Geen Club

    Aantal deelnemers: 34

    1.WILLEMS Frederik-LOTTO BELISOL-

    2.QUINZIATO Manuel-BMC RACING TEAM-

    3.DEVOLDER Stijn-TREK FACTORY RACING BVBA-

    4.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    5.VANMARCKE Sep-BELKIN PROCYCLING-

    6.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    7.COOLS Michaël-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.BUYSSE Lennert-DAGPAS-

    9.HOVELINCK Kurt-DAGPAS-

    10.DE WEERT Kevin-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    11.SEELDRAEYERS Kevin-WANTY-GROUPE GOBERT- 12.VANENDERT Dennis-LOTTO-BELISOL- 13.DEKKERS Hans-- 14.DE CLERCQ Bart-LOTTO-BELISOL- 15.POZDNYAKOV Kirill-RUSVELO- 16.DEBUSSCHERE Jens-LOTTO-BELISOL- 17.TRAKSEL Bobbie-DAGPAS- 18.ARDEEL Hans-DAGPAS- 19.DE SY Gertjan-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM- 20.VAN DEN BROECK Jurgen-LOTTO BELISOL- 21.VAN DE WALLE Jurgen-DAGPAS- 22.PEETERS Jef-DAGPAS- 23.VAN RENTERGHEM Patrick-DAGPAS- 24.BARBE Koen-DAGPAS- 25.BEECKMAN Koen-WBV- 26.DE ZUTTER Kristof-DAGPAS- 27.CALLE Alain-DAGPAS- 28.CRIEL Tom-DAGPAS- 29.VANLANDSCHOOT James-WANTY-GROUPE GOBERT- 30.VAN DE VELDE Dirk-DAGPAS- 31.VANDEGUCHT Jens-DAGPAS- 32.LE COUTER Stijn-DAGPAS-

    18-10-2014-afscheid willems 521.JPG
     Podium met winnaar Frederik Willems, Manuel Quinziato en Stijn Devolder.
    18-10-2014-afscheid willems 521.JPG                   
    18-10-2014-afscheid willems 528.JPG
                                       Het gezin Willems op het podium.                       
    18-10-2014-afscheid willems 539.JPG
                 De fiets van Frederik Willems wordt aan de haak gehangen.
    18-10-2014-afscheid willems 567.JPG  18-10-2014-afscheid willems 553.JPG
                                                                                                              Onze fotograaf Rita met Manuel Quinziato.

    18-10-2014-afscheid willems 364.JPG
    18-10-2014-afscheid willems 384.JPG
    18-10-2014-afscheid willems 187.JPG
    18-10-2014-afscheid willems 181.JPG
    18-10-2014-afscheid willems 177.JPG
    18-10-2014-afscheid willems 171.JPG
    18-10-2014-afscheid willems 140.JPG
    18-10-2014-afscheid willems 115.JPG
    18-10-2014-afscheid willems 113.JPG
    18-10-2014-afscheid willems 109.JPG
    18-10-2014-afscheid willems 096.JPG 18-10-2014-afscheid willems 099.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    19-10-2014 om 09:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 15 NOVEMBER - TROFEEFEEST WAOD 2014 TE BEVEREN

    waod_3.jpg

    W.A.O.D – Trofeefeest 2014 - Zaterdag 15 november 2014

     

    Feestzaal L’Amuse - Glazenleeuw 134 - 9120 Beveren Waas

    19-10-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    18-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/10/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 18/10/2014 BREDENE (W) - Veldrijden form. B
    Aantal deelnemers: 46

    1.MERLIER Braam-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM- (Beloften)

    2.DENOLF Gianni-BABOCO CYCLINGTEAM- (Elite z.c.)

    3.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.DE SCHUYTER Tim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

    7.UYTDEWILLIGEN Ingmar-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.TEIRLINCK Jens-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    9.BRAET Vinnie-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    10.GHYLLEBERT Pieter-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    12.HOFMAN Joeri-CORENDON-KWADRO-

    17.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    18.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    24.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    26.VERMEIREN Gianni-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

     

    18/10/2014 BREDENE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores – Aantal deelnemers: 54

    1.PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT NIEUW

    2.DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM NIEUW

    3.MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST JUNIOR

    4.LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK JUNIOR

    5 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP NIEUW

    6 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT NIEUW

    7 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK JUNIOR

    8 TIELEMANS Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. NIEUW

    9 HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN JUNIOR

    10 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS NIEUW

    14 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST NIEUW

    15 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT JUNIOR

     

    Nieuwelingen: Aantal deelnemers: 64

    1.DEBEIR Arno-LARES-DOLTCINI CT- (2° jaars)

    2.SMET Jonas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.SPRANGERS Lloyd-LARES-DOLTCINI CT-(1° jaars)

    4.VANDEBOSCH Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VAN GOETHEM Fabio-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    6.PETERS Tom--

    7.BEKAERT Yentl-PATRICK DEVELOPMENT TEAM-

    8.SCHATTI Luca-VC WADENSWIL-

    9.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    13.VERBERCKMOES Fabio-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    21.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-


    Dames Elite
    – Aantal deelnemers: 9

    1.VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE DE

    2.VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE DE

    3.VAN TICHELT Ynske DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. DJ

    4.DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE DJ

    5.COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM DE

    6.BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW DE

    7.PEERS Melisa K.V.C. DEINZE VZW DE

    8.SINTOBIN Sandra INDIVIDUEEL DE

    9.DE LOOF Joyce ISOREX CYCLING TEAM DE


    Dames Jeugd

    Aantal deelnemers: 7

    1.NOEL Jara-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    2.SCHATTI Michelle-VC WADDENSWIL-

    3.BELLAERT Axelle-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    4.GIEBENS Gaby-RRC DE PEDAALRIDDERS-

    5.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.MICHELS Laure-LINDOR UNLIMITED MTB TEAM-

    7.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    18/10/2014 BREDENE (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A – Aantal deelnemers: 27

    1.GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM (Masters A)

    2.LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL (Amateurs)

    3.SNOECK Mathias ASFRA RACING TEAM AMAT

    4.ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    5.VAN GREMBERGEN Kendric ASFRA RACING TEAM AMAT

    6.COUSSENS Dieter K.V.C. DEINZE VZW AMAT

    7.VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL AMAT

    8.DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    9.KINT Wesly INDIVIDUEEL MASTA

    10.VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT AMAT

    14.DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    19.DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 18

    1.MYNGHEER Johan-INDIVIDUEEL-

    2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.DE BOCK Benny-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.BOGAERT Nico-INDIVIDUEEL-

    5.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    6.HENDERICKX Nico-INDIVIDUEEL-

    7.VAN STAEYEN Benny-INDIVIDUEEL-

    8.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.VANDECAUTER Nick-INDIVIDUEEL-

    10.DE WAELE Marnic-INDIVIDUEEL-

    16.ROGIERS Benny-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 29

    1.LAMMENS Mario-INDIVIDUEEL-

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.HOUWEN Jan-INDIVIDUEEL-

    6.BLOEMMEN Rudy-DNCS/TOWEREYE CT-

    7.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    8.STORMS Marc-INDIVIDUEEL-

    9.COOPMAN Ivan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.BOSMANS Chris-INDIVIDUEEL-

    18.JOOS Luc-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-


    Masters D: Aantal deelnemers: 7

    1.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    2.COBBAUT Eddy-INDIVIDUEEL-

    3.SPRUYT Alex-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

    5.HOLVOET Franki-INDIVIDUEEL-

    6.HURTECANT Roland-INDIVIDUEEL-

    7.MAES Wilfired-ASFRA RACING TEAM-

    18-10-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    17-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KELLY DRUYTS PAKT ZILVER OP EK BAANWIELRENNEN 2014

    Kelly Druyts: "Zeer blij met zilver"
    Kelly.jpg 

    Vrijdag 17/10/2014 - Kelly Druyts uit Wilrijk sprintte zich Donderdagavond naar een zilveren medaille in de puntenkoers op het EK baanwielrennen in Guadaloupe en is daar uiteraard erg blij mee. "Deze medaille is een bevestiging van de progressie die ik de voorbije maanden heb gemaakt."

    Kelly Druyts kroonde zich dit jaar tot wereldkampioene in het onderdeel scratch, maar kan dus ook uit de voeten in de puntenkoers. "Ik heb mijn wedstrijd heel goed ingedeeld", vertelde ze achteraf.

    “Ik had me voorgenomen om niet te veel energie te verspillen in het eerste deel van de puntenkoers, maar vooral te gokken op de sprints in het tweede deel. En dat bleek de goede strategie, want op het eind pakte ik nog veel punten."

    Het EK piste wordt in het Franse overzeese departement Guadeloupe verreden. "Het is wennen om hier te koersen", zegt Druyts. "Het is een betonnen piste die buiten ligt. Eigenlijk is het bijna vergelijkbaar met koersen op de weg."

    Voor Druyts, die ook een goede scratch wil rijden, komt haar medaille niet als een verrassing. "Deze zilveren medaille is een bevestiging voor me dat ik de voorbije maanden goed gewerkt heb en het toont aan dat ik opnieuw stappen vooruit heb gezet."

     

    Bron: Sporza

    17-10-2014 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE ARDOOIE VAN DONDERDAG 16/10/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS
    TE ARDOOIE VAN DONDER
    DAG 16/10/2014     


    Donderdag 16/10/2014 ARDOOIE (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers: 27

    1.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-(Amateurs)

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-(Masters A)

    3.RAEYMAKERS Sten-INDIVIDUEEL-

    4.COUSSENS Dieter-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    6.BOECKX Thomas-INDIVIDUEEL-

    7.PAESHUYSE Jef-INDIVIDUEEL-

    8.DE VOS Gert-INDIVIDUEEL-

    9.MEELBERGHS Pieter-INDIVIDUEEL-

    10.PLASSCHAERT Jonas-CYCLING TEAM PAJOT-

    16-10-2014-ardooie 556.JPG
           Winnaar Amateurs Pieter Dewitte en winnaar Masters A Steve Gruwier.
    16-10-2014-ardooie 513.JPG
                            Aankomst van winnaar Amateurs Pieter Dewitte.
    16-10-2014-ardooie 551.JPG
                                                   Steve Gruwier

    16-10-2014-ardooie 357.JPG
                                             Pieter Dewitte
    16-10-2014-ardooie 368.JPG
    16-10-2014-ardooie 344.JPG
    16-10-2014-ardooie 339.JPG
                                    Start van de Amateurs en Masters A.

    Masters B - Aantal deelnemers: 31

    1.RAATS Edwin-DAGPAS-

    2.MYNGHEER Johan-INDIVIDUEEL-

    3.DOYLE Crispin-DAGPAS-

    4.GUEST Daniel-DAGPAS-

    5.BOGAERT Nico-INDIVIDUEEL-

    6.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    7.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    8.VANDECAUTER Nick-INDIVIDUEEL-

    9.DE NEVE Kristof-INDIVIDUEEL-

    10.TYTGAT Joeri-TOMABEL CYCLING TEAM-

    23.VAN HONSTE Kris-INDIVIDUEEL-
    16-10-2014-ardooie 329.JPG
    Winnaar Masters D Dave McMullen, winnaaar Masters C Dirk Mertens en
    winnaar Masters B Edwin Raats.

    16-10-2014-ardooie 088.JPG  
    16-10-2014-ardooie 006.JPG
                                                Start van de Masters B.


    Masters C
    - Aantal deelnemers: 35

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.LAMMENS Mario-INDIVIDUEEL-

    3.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.WILLE Rudi-INDIVIDUEEL-

    6.MCMULLEN Dave-DAGPAS-

    7.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.HOUWEN Jan-INDIVIDUEEL-

    10.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W  
    16-10-2014-ardooie 311.JPG                        
                          Aankomst winnaar Masters C met Dirk Mertens.
    16-10-2014-ardooie 002.JPG  16-10-2014-ardooie 157.JPG
                           Ludwig Gladines                                                                          Luc Joos uit Stekene.
    16-10-2014-ardooie 013.JPG
                                               Start van de Masters C.

    Masters D - Aantal deelnemers: 11

    1.MCMULLEN Dave-DAGPAS-

    2.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    3.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.ROBERTS Andrew-DAGPAS-

    5.DEHEEGHER Philippe-INDIVIDUEEL-

    6.CEUPPENS Guy-INDIVIDUEEL-

    7.DEKKERS Jacobus-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.MARTENS Herman-INDIVIDUEEL-

    9.DE SMET Johan-INDIVIDUEEL-

    10.HOLVOET Franki-INDIVIDUEEL-                                        
    16-10-2014-ardooie 300.JPG
                       Aankomst van winnaar Masters D met Dave McMullen.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    17-10-2014 om 10:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN PROFS & BELOFTEN TE ARDOOIE VAN DONDERDAG 16/10/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN PROFS & BELOFTEN TE ARDOOIE VAN DONDERDAG 16/10/2014     


    Donderdag 16/10/2014 ARDOOIE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI

    Aantal deelnemers:

    1-Michael Vanthourenhout - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    2-Tom Meeusen - Telenet Fidea Cycling Team op 53"

    3-Philipp Walsleben - BKCP - Powerplus Cycling Team op 1'02"

    4-Joeri Adams - Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team op 1'12"

    5-Tim Merlier - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team op 1'18"

    6-Toon Aerts - Telenet Fidea Cycling Team op 1'22"

    7-Nicolas Cleppe - Telenet Fidea Cycling Team op 1'30"

    8-Niels Wubben - Telenet Fidea Cycling Team op 1'36"

    9-Bart Wellens - Telenet Fidea Cycling Team op 1'45"

    10-Jens Vandekinderen - Telenet Fidea Cycling Team op 1'50"

    16-10-2014-ardooie 1192.JPG
    Podium met winnaar Michael Vanthourenhout, Tom Meeusen en Philipp Walsleben.
    16-10-2014-ardooie 1210.JPG 16-10-2014-ardooie 1217.JPG 16-10-2014-ardooie 1201.JPG
        Winnaar Michael Vanthourenhout.                        De 2de Tom Meeusen.                              De 3de Philipp Walsleben.
    16-10-2014-ardooie 1162.JPG
                               Aankomst van winnaar Michael Vanthourenhout.

    16-10-2014-ardooie 817.JPG
                              Michael Vanthourenhout voor Zdenek Stybar.
    16-10-2014-ardooie 897.JPG
                                 Philipp Walsleben werd 3de te Ardooie.
    16-10-2014-ardooie 709.JPG
    16-10-2014-ardooie 1110.JPG
    16-10-2014-ardooie 1034.JPG
    16-10-2014-ardooie 933.JPG
    16-10-2014-ardooie 915.JPG
    16-10-2014-ardooie 914.JPG
    16-10-2014-ardooie 902.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    17-10-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    16-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 16/10/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Donderdag 16/10/2014 ARDOOIE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI

    Aantal deelnemers:

    1-Michael Vanthourenhout - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    2-Tom Meeusen - Telenet Fidea Cycling Team op 53"

    3-Philipp Walsleben - BKCP - Powerplus Cycling Team op 1'02"

    4-Joeri Adams - Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team op 1'12"

    5-Tim Merlier - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team op 1'18"

    6-Toon Aerts - Telenet Fidea Cycling Team op 1'22"

    7-Nicolas Cleppe - Telenet Fidea Cycling Team op 1'30"

    8-Niels Wubben - Telenet Fidea Cycling Team op 1'36"

    9-Bart Wellens - Telenet Fidea Cycling Team op 1'45"

    10-Jens Vandekinderen - Telenet Fidea Cycling Team op 1'50"

     

    16/10/2014 ARDOOIE (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers: 27

    1.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-(Amateurs)

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-(Masters A)

    3.RAEYMAKERS Sten-INDIVIDUEEL-

    4.COUSSENS Dieter-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    6.BOECKX Thomas-INDIVIDUEEL-

    7.PAESHUYSE Jef-INDIVIDUEEL-

    8.DE VOS Gert-INDIVIDUEEL-

    9.MEELBERGHS Pieter-INDIVIDUEEL-

    10.PLASSCHAERT Jonas-CYCLING TEAM PAJOT-

     

    Masters B - Aantal deelnemers: 31

    1.RAATS Edwin-DAGPAS-

    2.MYNGHEER Johan-INDIVIDUEEL-

    3.DOYLE Crispin-DAGPAS-

    4.GUEST Daniel-DAGPAS-

    5.BOGAERT Nico-INDIVIDUEEL-

    6.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    7.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    8.VANDECAUTER Nick-INDIVIDUEEL-

    9.DE NEVE Kristof-INDIVIDUEEL-

    10.TYTGAT Joeri-TOMABEL CYCLING TEAM-

    23.VAN HONSTE Kris-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C - Aantal deelnemers: 35

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.LAMMENS Mario-INDIVIDUEEL-

    3.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.WILLE Rudi-INDIVIDUEEL-

    6.MCMULLEN Dave-DAGPAS-

    7.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.HOUWEN Jan-INDIVIDUEEL-

    10.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Masters D - Aantal deelnemers: 11

    1.MCMULLEN Dave-DAGPAS-

    2.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    3.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.ROBERTS Andrew-DAGPAS-

    5.DEHEEGHER Philippe-INDIVIDUEEL-

    6.CEUPPENS Guy-INDIVIDUEEL-

    7.DEKKERS Jacobus-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.MARTENS Herman-INDIVIDUEEL-

    9.DE SMET Johan-INDIVIDUEEL-

    10.HOLVOET Franki-INDIVIDUEEL-

    16-10-2014 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WIELERWEDSTRIJDEN AUSTRALIË 2014

    UITSLAGEN WIELERWEDSTRIJDEN AUSTRALIË 2014

    Aus.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 24°Seizoenszege !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg 

            Frank Suys

     

    Deze week stonden twee wedstrijden op het programma, Dinsdag 14/10 was Frank Suys weer van de partij op het motocircuit van Sandown. Eerste verrassing: Frank moest in de B-reeks starten omdat hij vorige week als "rookie" een derde plaats had behaald.

     

    Frank Suys: “De B-reeks is hier te vergelijken met onze A-reeksen, in de A-reeks hier rijden immers bijna uitsluitend Elite z.c. In de massaspurt kon ik me onverwacht toch als 2e plaatsen. En toen kwam de tweede verrassing: gedeclasseerd. Er bestaat hier immers een regel dat je een renner uit een lagere reeks nooit links mag voorbijsteken. En dat had ik in volle sprint gedaan met twee renners uit de E-reeks die zich lieten uitbollen. Tja, ander land, andere regels !!!”

    Woensdag 15/10 was het tijd voor revanche, in het KEW-criterium te Richmond werd het weer een massaspurt. En nu kon Frank Suys, in zijn vijfde wedstrijd hier, eindelijk de winst binnenhalen !!!

     

    “Nu even tijd om wat de toerist uit te hangen met dit weekend o.a. een bezoek aan de Crocodile Trophy. Volgende wedstrijd: waarschijnlijk volgende week woensdag.”



    Woensdag 15/10/2014  - Richmont KEW-criterium


    Catg. C - 44 deelnemers
    1.FRANK SUYS (Hingene)
    2.Reth Lucchiani
    3.Tom Hayne
    4.Nick Kiatos

    16-10-2014 om 15:19 geschreven door kenny


    15-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 15/10/2014

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Walter Meseure en Alex Goossens vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 22 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer zacht herfstweer voor de wekelijkse midweek duurtraining en dus kon iedereen zich eens uitleven met wat kopwerk. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 34,5 km/h.

     

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Joris De Jonghe , Leo Mares , Fons Van Raemdonck , Dirk Cleys , Marc De Smet , Alex Goossens , Kurt Van Raemdonck , Jurgen Goossens , Glenn Van Hautekerke , Dr.Frank De Winter , Patrick Deyaert , Adrien Maes , Luc Vermeulen , Franky De Witte , ?????? en Kenny Janssens.

    15-10-2014 om 20:23 geschreven door kenny


    14-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HEIST OP DEN BERG VAN DINSDAG 14/10/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HEIST OP DEN BERG VAN DINSDAG 14/10/2014     


    Dinsdag 14/10/2014 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Elite z.c./U23 - 101 km

    Aantal deelnemers: 76

    1.VANREYTEN Joachim-EFC-

    2.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    3.BAESTAENS Vincent-BKCP - POWERPLUS-

    4.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.MERTENS Robin-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    10.VERCAUTEREN Tim-DCR CYCLING TEAM-

    25.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    14-10-2014-heist 1238.JPG  
       Winnaar Joachim Vanreyten en de 2de Dennis Coenen met de bloemen.                                           
    14-10-2014-heist 1248.JPG
                                          De winnaar met de supporters.  
    14-10-2014-heist 1236.JPG
                      Een woordje uitleg van winnaar Joachim Vanreyten.
    14-10-2014-heist 1235.JPG                                 
                          De 2de te Heist Op Den Berg Dennis Coenen.
    14-10-2014-heist 1021.JPG
                                      Links vooraan Tim Vercauteren.
    14-10-2014-heist 1130.JPG
                                     Rechts vooraan Kristof DHollander.
    14-10-2014-heist 746.JPG
    14-10-2014-heist 853.JPG
     
    14-10-2014-heist 614.JPG  14-10-2014-heist 761.JPG
         Belgisch kampioen Jef Van Meirhaeghe.     De Elite z.c. & Beloften kwamen te Heist o/d Berg met 76 deelnemers aan de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-10-2014 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE HEIST OP DEN BERG VAN DINSDAG 14/10/2014

    FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE HEIST OP DEN BERG VAN DINSDAG 14/10/2014     


    Dinsdag 14/10/2014 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Amateurs + Masters – 65 km
    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers: 10

    1.VERBRUGGEN Pepijn-DAGPAS-

    2.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    3.WIJCKMANS Pieter-INDIVIDUEEL-

    4.SWINNEN Stef-DAGPAS-

    5.VALGAERTS Kenny-DAGPAS-

    6.WULTERKENS Koen-DE MAASKANT-

    7.VAN OPSTAL Philippe-INDIVIDUEEL-

    8.ISENBORGHS Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.NIJS Dimitri-DAGPAS-

    10.SPOORMANS Kristof-INDIVIDUEEL-
    14-10-2014-heist 581.JPG
    Winnaar Amateurs & Masters A Pepijn Verbruggen, winnaar Masters B Peter Neels
    en winnaar Masters C Hans Wuyts.
    14-10-2014-heist 497.JPG
           Aankomst van winnaar Amateurs & Masters A met Pepijn Verbruggen.

    14-10-2014-heist 150.JPG
               De 3 koplopers met Pepijn Verbruggen, Peter Neels en Hans Wuyts.
    14-10-2014-heist 020.JPG
                                           Aanval van Peter Neels.
    14-10-2014-heist 040.JPG
                                   Franky Weemaes en Patrick Jacobs.
    14-10-2014-heist 218.JPG
    14-10-2014-heist 407.JPG

    Masters B: Aantal deelnemers: 32

    1.PETER NEELS uit Kruibeke-DAGPAS-

    2.BOLLEN Erwin-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.LAHOU Rudy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VERSTRAETE Peter-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    5.HAUTERAT Georges-ENTENTE CYSLISTE DE WALLONIE-

    6.VERMOTE Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.REY Rudy-DAGPAS-

    8.BOGAERTS Patric-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.ZIMMERMANN Hardy--

    10.VERHEYDEN Johan-DAGPAS-

    14-10-2014-heist 576.JPG  14-10-2014-heist 505.JPG
                 Peter Neels met de bloemen.                                       Aankomst van winnaar Masters B met Peter Neels.

    Masters C: Aantal deelnemers: 16

    1.WUYTS Hans-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DER MIEREN Daniel-DAGPAS-

    3.DE COCK Marc-DAGPAS-

    4.JACOBS Patrick-INDIVIDUEEL-

    5.VAN ROY Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.VERDONCK Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.BERTIER Rudy-DAGPAS-

    9.WAUTERS Philippe-DAGPAS-

    10.VAN LOY Eddy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    15.WEEMAES Franky-DAGPAS-

    14-10-2014-heist 500.JPG  
                             Aankomst winnaar Masters C met Hans Wuyts .                                            







    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-10-2014 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 14/10/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Peter Neels.JPG 

            Peter Neels

    Dinsdag 14/10/2014 NATIONALE SLUITINGSPRIJS PUTTE-KAPELLEN (A) - Men Elite UCI - 178 km - 03h56'11"
    Aantal deelnemers: 155

    1.DEBUSSCHERE Jens -LOTTO BELISOL

    2.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.VAN GENECHTEN Jonas -LOTTO BELISOL-

    4.STALLAERT Joeri -VERANCLASSIC - DOLTCINI-

    5.VAN TRIJP Maarten -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    6.DE BACKER Bert -TEAM GIANT-SHIMANO-

    7.JANS Roy -WANTY - GROUPE GOBERT-

    8.TE BRAKE Remco -METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    9.VANSPEYBROECK Tim -TEAM 3M-

    10.YDENS Andrew -T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    15.VAN STAEYEN Kevin -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    16.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    20.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    36.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-:00’10”

    50.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-

    51.NAESEN Oliver -LOTTO BELISOL-

    55.ONGENA Thomas -CIBEL-

    82.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-:00’42”

    98.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:01’56”

    103.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

     

    14/10/2014 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Elite z.c./U23 - 101 km

    Aantal deelnemers: 76

    1.VANREYTEN Joachim-EFC-

    2.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    3.BAESTAENS Vincent-BKCP - POWERPLUS-

    4.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.MERTENS Robin-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    10.VERCAUTEREN Tim-DCR CYCLING TEAM-

    25.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    14/10/2014 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Amateurs + Masters – 65 km
    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers: 10

    1.VERBRUGGEN Pepijn-DAGPAS-

    2.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    3.WIJCKMANS Pieter-INDIVIDUEEL-

    4.SWINNEN Stef-DAGPAS-

    5.VALGAERTS Kenny-DAGPAS-

    6.WULTERKENS Koen-DE MAASKANT-

    7.VAN OPSTAL Philippe-INDIVIDUEEL-

    8.ISENBORGHS Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.NIJS Dimitri-DAGPAS-

    10.SPOORMANS Kristof-INDIVIDUEEL-

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 32

    1.PETER NEELS uit Kruibeke-DAGPAS-

    2.BOLLEN Erwin-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.LAHOU Rudy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VERSTRAETE Peter-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    5.HAUTERAT Georges-ENTENTE CYSLISTE DE WALLONIE-

    6.VERMOTE Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.REY Rudy-DAGPAS-

    8.BOGAERTS Patric-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.ZIMMERMANN Hardy--

    10.VERHEYDEN Johan-DAGPAS-

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 16

    1.WUYTS Hans-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DER MIEREN Daniel-DAGPAS-

    3.DE COCK Marc-DAGPAS-

    4.JACOBS Patrick-INDIVIDUEEL-

    5.VAN ROY Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.VERDONCK Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.BERTIER Rudy-DAGPAS-

    9.WAUTERS Philippe-DAGPAS-

    10.VAN LOY Eddy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    15.WEEMAES Franky-DAGPAS-

    14-10-2014 om 18:23 geschreven door kenny


    13-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM VAN OKTOBER 2014
    Rudy 1.jpg
    Rudy 2.jpg
    Rudy 3.jpg
    Rudy 4.jpg

    Bron: Rudyco-Janatrans Cycling Team

    13-10-2014 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WIELERWEDSTRIJDEN AUSTRALIË 2014
    Aus.jpg

    WIELERWEDSTRIJDEN AUSTRALIË 2014

     

    De eerste week Australië zit erop voor renner Frank Suys uit Hingene (Bornem) die reeds aan drie wedstrijden heeft deel genomen.

    “ 't Is er even gewoon worden aan de manier van koersen en het is tevens lastig dat je de concurrentie niet kent. Ben hier ook veruit de oudste in de C-reeks, de meesten zijn tussen de 17 en 30 jaar oud! Maar na drie ereprijzen deze week, hoop ik volgende week er eentje te winnen !!!”, aldus Frank Suys.

    07/10: Sandown (op motocircuit van 3,2 km)
    Catg. C - 60 deelnemers
    1.Stenning Jeremmy
    2.York Ethan op 30"
    3.Suys Frank (Hingene)

    08/10: Richmond (KEW-crit. rondjes van 1 km, 600m dalen, 400m klimmen !)
    Catg. C - 40 deelnemers
    1.McClintock Jarrod
    2.Suys Frank (Hingene) op 5"
    3.Luciani Rhett

    12/10: St. Kilda (Criterium, rondjes van 1 km, vlak)
    Catg.C - 57 deelnemers
    1.Sloman Andrew
    2.Tyzack Jeremy
    3.Mc Clintock Jarrod

    4.Suys Frank (Hingene)

    13-10-2014 om 20:32 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!