.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/10/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Renaat Demeter.jpg 

      Renaat Demeter

    Zondag 12/10 – LOCHRISTI (9080)

    Catg.A – 60 km – 57 deelnemers

    1-RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2-Gunter Sterck (Klein-Sinaai)

    3-Stijn Declercq

    4-Koen Van Geyt

    5-Mario Van Den Broecke

    6-Steven Goossens (Belsele)

    7-Gregory Van Waeyenbergh

    8-Steven Van Rijckeghem

    9-Jens Daems

    10-Andy D'Hauwe

    14-Jan Veyt (Lokeren)

    17-Jan Peirsman (Beveren)

    25-Danny Van Damme (St.Niklaas)

    28-Gino Van Broeck (Temse)

    39-Jan Van Laere (Lokeren)

    47-Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    48-Stijn Verbeke (Belsele)

    51-Pieter Covents (Kieldrecht)
    12-10-2014-lochristi 1045.JPG
              Winnaar Catg.A Renaat Demeter en winnaar Toeristen Wim Bas.
    12-10-2014-lochristi 982.JPG
                         Aankomst van Renaat Demeter voor Gunter Sterck.

    12-10-2014-lochristi 764.JPG 
                                Op kop Gunter Sterck en Renaat Demeter.
    12-10-2014-lochristi 639.JPG
                                         Pieter Covents uit Kieldrecht.

    Catg.B – 55 km – 44 deelnemers

    1-Rik de Vree (Rijen NL)

    2-Gino Primo

    3-Alex Goossens (Vrasene)

    4-Peter Verhofstadt (Berlare)

    5-Rudy Bertier

    6-Ruud Havermans

    7-Peter Neels (Kruibeke)

    8-Stefaan David

    9-Wim Rombaut (Stekene)

    10-Fabien Hanssens

    12-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    15-Etienne Claus (Waasmunster)

    16-Giovanni Baert (Moerbeke)

    18-Sven De Vlieger (Lochristi)

    21-Andy Hoes (Lochristi)

    25-Koen Van Laere (Beveren)

    28-Kurt Van Raemdonck (Beveren)

    37-Franky Weemaes (Melsele)

    40-Steven Verschelden (Hamme)
    12-10-2014-lochristi 636.JPG
                 Winnaar Catg.B Rik De Vree en winnaar Catg.C Luc Van Roy.
    12-10-2014-lochristi 561.JPG
    Patrick Cocquyt werd 3de in de Catg.C en net hem eindigde de 1ste in de Catg.B
    met Rik De Vree voor Gino Primo en Alex Goossens.
    12-10-2014-lochristi 437.JPG
                                  In 2de positie Alex Goossens uit Vrasene.
    12-10-2014-lochristi 346.JPG
                   Op de rekker en dat gedurende practisch gans de wedstrijd.

    12-10-2014-lochristi 175.JPG
         De Catg.B en C reden samen en dus maar liefst 103 renners aan de start.
     

    Catg.C – 55 km – 59 deelnemers

    1-Luc Van Roy (Balen)

    2-Geert Van Speybroeck (Nevele)

    3-Patrick Cocquyt (Wachtebeke)

    4-Patrick Vanbuggenhout

    5-Filip Berquin

    6-Glenn Hoornaert

    7-Ronny Cosijn (Destelbergen)

    8-Frank Gommers

    9-Patrick Van Renterghem

    10-Ko Harms

    12-Geert Braeckman (Kalken)

    18-Marc Couckuyt (Nevele)

    22-Kenny Janssens (Melsele)

    31-Geert Smet (St.Niklaas)

    36-Geert Bultynck (Beveren)

    44-Patrick Van Der Vekens (St.Niklaas)

    46-Dirk Mathys (Gentbrugge) 
    12-10-2014-lochristi 550.JPG
                        Aankomst van winnaar Catg.C met Luc Van Roy.
    12-10-2014-lochristi 602.JPG
    12-10-2014-lochristi 383.JPG

    Catg.D – 50 km – 22 deelnemers

    1-Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2-Wim De Waal

    3-Hendrik Caethoven

    4-Helmuth Tas

    5-Felix Luyten

    6-Christiaan Geerts

    7-Peter Van Der Geest

    8-Willem Hus

    9-Tony Baudonck

    10-Jozef Scheerlinckx

    11-François Coppers (Lokeren)

    18-Marc Van Overmeir (Beveren)
    12-10-2014-lochristi 197.JPG
    Winnaar Catg.D Marc Vervondel en winnaar Catg.E +65 jaar Etienne Vandenhouwe.

    12-10-2014-lochristi 124.JPG 
                            Aankomst van winnaar Catg.D Marc Vervondel.

    Catg.E – 50 km – 40 deelnemers

    +65 jaar

    1-Etienne Vandenhouwe (Roosdaal)

    2-Luc Snels

    3-Jos Vandermeulen

    4-Julien Vyvey

    5-Harry Kellenaers

    6-Roger Beelaert (Rupelmonde)

    7-Roger Hoof (St.Niklaas)

    8-Gilbert Vandenheuvel

    9-Leo Thyssen

    10-Jozef De Bruyn

    12-10-2014-lochristi 138.JPG
             Aankomst van winnaar Catg.E +65 jaar met Etienne Vandenhouwe.

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Joseph D'Hont

    3-Werner Dullaert (St.Gillis)

    4-Léon Lugowski

    5-Daniel Cornu (Stekene)

    6-Herman Hensen

    7-Robert Robijns

    8-Christian Lecluyse

    9-Ko Tolhoek

    10-Michel Vandendaelen
    12-10-2014-lochristi 199.JPG
                           Winnaar Catg.E +70 jaar met Mathieu Mercken.

    12-10-2014-lochristi 150.JPG
                 Aankomst van winnaar Catg.E +70 jaar met Mathieu Mercken.

    Toeristen – 60 km – 39 deelnemers

    1-Wim Bas (Vlierzele)

    2-Glenn Van Hille (St.Niklaas)

    3-Dennis Mijnsbergen

    4-Stephan Tytgadt

    5-Mauro Cooman

    6-Dimiti Nijs

    7-Aron Bauwens

    8-Kevin D'hoe

    9-Jelle Ooms

    10-Kenny Spileers

    15-Guido Spanoghe (Lokeren)

    23-Kevin Vandeburie (Lochristi)

    30-Peter Van Goethem (Nieuwkerken)

    32-Patrick De Beule (Nieuwkerken)

    34-Johan De Maesschalck (Lokeren)
    12-10-2014-lochristi 1004.JPG
            Aankomst van winnaar toeristen met Wim Bas voor Glenn Van Hille.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-10-2014 om 20:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/10/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MICHIEL DIELEMAN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Michiel Dieleman.jpg 

      Michiel Dieleman


    Zondag 12/10/2014 DEERLIJK - BELGIEK (W) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers: 77

    1.VANDENBOGAERDE Jens-TEAM 3M-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.NOPPE Christophe-EFC-

    4.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF-

    5.DESMECHT David-EFC-

    6.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    7.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    9.BRUYNEEL Giel-CT RUWOMAT - VERMEEREN-

    10.HAYNES Hamisch--

    31.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    34.HEIRBAUT Tony-DCR CYCLING TEAM-

    35.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    38.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-


    12/10/2014 BOOM (A) - Elite z.c./U23 - 115,6 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.MICHIEL DIELEMAN uit Hamme-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.BIERMANS Jenthe-TEAM GIANT SHIMANO DEVELOPMENT TEAM-

    3.SUAREZ MARTINEZ Kevin-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    4.DRUYTS Gerry-TEAM 3M-

    5.VAN GUCHT Sten-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.MORTELMANS Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.COMMINETTE Jean-Michel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.VAN LAER Titte-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.HELMINEN Matti-INDIVIDUEEL-

    10.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    34.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    37.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    38.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    40.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    42.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    47.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    12/10/2014 ALKEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – 73,6 km

    Aantal deelnemers: 100

    1.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.BROES Michiel-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.BRUYLANTS Dave-DAGPAS-

    4.FROYEN Piet-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.VERMEIREN Tom-RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM-

    6.HEYMANS Jonas-ZANNATA CYCLING TEAM-

    7.VERSTREPEN Dries-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.BOLLEN Erwin-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    10.PANIS Maxim-PRORACE CYCLING TEAM-

     

    12/10/2014 ZWEVEGEM-KNOKKE (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.VERWILST Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.SEYE Guillaume-AVIA CYCLING TEAM-

    4.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.DEJONGHE Bram-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    10.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    45.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-


    12/10/2014 HEIST OP DEN BERG (A) - Juniores - 73,6 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    4.BLANCKE Vincent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.DUFOUR Warre-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.ANDRIEU Maxim-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.NAGELS Bertrand -YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    12/10/2014 AFFLIGEM (VB) - Nieuwelingen NAT - Topcompetitie - 80 km - 01h59'45"
    Aantal deelnemers: 124

    1.NEVENS Tibo -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    2.VAN HAUWERMEIREN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.REYNDERS Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.VANDROMME Alessandro -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DE WEVER Merten -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.FIVÉ Trystan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.TANGHE Lennert -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.DEMOLDER Stijn -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VAN ENDE Wouter -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.PHILIPSEN Jasper -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    18.CLAUWAERT Jari -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.DE PESTEL Sander -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.GEERINCK Dries -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    33.VAN PETEGHEM Trifonius -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.VAN NUNEN Lukas -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.MILLIAU Vince -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    64.VAN DE VOORDE Lennert -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    67.HERREGODTS Rune -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    80.BRIJS Jasper -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00’32”

     

    12/10/2014 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 52 km

    Aantal deelnemers: 48

    1.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.SNELS Robbe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.VAN LAER Laurens-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.DELANGHE Niels-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.ERNST Robin-LOTTO-VC ARDENNES-

    6.VERELST Jef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.VAN DYCK Dries-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.LAENEN Dieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.GOVAERTS Bjarne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.SINSCHEK Nils-W.C.L. BERGKLIMMERS-

     

    12/10/2014 LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 63,7 km

    Aantal deelnemers:

    12-10-2014 om 19:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/10/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan JOERI HOFMAN met zijn 1°Veldritzege bij de Beloften !!!

    Joeri Hofman.jpg 

          Joeri Hofman


    Zondag 12/10/2014 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 39

    1.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    2.VAN DER POEL Mathieu-BKCP - POWERPLUS-

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    4.PAUWELS Kevin-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    5.VAN DER HAAR Lars-DEVELOPMENT TEAM GIANT-SHIMANO-

    6.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.VAN AERT Wout-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    8.STYBAR Zdenek-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    9.VAN AMERONGEN Thijs-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.ADAMS Joeri-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM- 


    12/10/2014 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden U23 - UCI
    Aantal deelnemers: 40

    1.VANTHOURENHOUT Michael-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    2.SWEECK Laurens-CORENDON-KWADRO-

    3.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.SWEECK Diether-CORENDON-KWADRO-

    6.PEETERS Yannick-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    7.CLEPPE Nicolas-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT-

    9.NIEUWENHUIS Joris-RABO DEVELOPMENT TEAM-

    10.TOUPALIK Adam-BKCP - POWERPLUS-

    16.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    21.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    31.VERMEIREN Gianni-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

     

    12/10/2014 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) - Veldrijden form. B

    Aantal deelnemers: 35

    1.HUYS Stijn-ORANGE BABIES- (Elite z.c.)

    2.UYTDEWILLIGEN Ingmar-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    3.DE CLEYN Dave-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.BRACKMAN Jelle-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.HOFMAN Joeri uit Buggenhout-CORENDON-KWADRO- (Beloften)

    6.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.VERHEYEN Onno-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.VAN DONINK Gianni-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    9.EECKHOUT Kevin-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    10.THIELEMANS Mike-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    13.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    17.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    12/10/2014 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden Dames - UCI

    Aantal deelnemers: 37

    1.DE BOER Sophie-PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM-

    2.WYMAN Helen-KONA FFSA FACTORY TEAM-

    3.VERSCHUEREN Jolien-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    4.VAN LOY Ellen-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.ANDERSON Elle-CALIFORNIA GIANT CYCLING-

    6.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    7.NUNO PALACIO Aida-LOINTEK-

    8.HAVLIKOVA Pavla-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO-

    27.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    30.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    32.VAN DORSSELAERE Chris-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    12/10/2014 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 43

    1.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.GULICKX Max-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.JASPERS Jappe-LARES-DOLTCINI CT-

    4.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.WOLSINK Thijs-LARES-DOLTCINI CT-

    6.DRIESEN Jarne-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.MUSEEUW Stefano-ENERTHERM-BKCP-

    8.BONNE Jenko-LARES-DOLTCINI CT-

    9.DEKKER Jens-ENERTHERM - BKCP-

    10.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    21.COLMAN Alex-LARES-DOLTCINI CT-

    22.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    12-10-2014 om 18:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/10/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 12/10/2014 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30'

    Aantal deelnemers: 37

    1.GOEMAN Andreas-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    2.DEBEIR Arno-LARES-DOLTCINI CT-

    3.VERMEERSCH Florian-LARES-DOLTCINI CT-

    4.BEKAERT Yentl-PATRICK DEVELOPMENT TEAM-

    5.SPRANGERS Lloyd-LARES-DOLTCINI CT-

    6.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    7.VAN GOETHEM Fabio-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.VANDEBOSCH Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.SCOPONI Dante-LARES-DOLTCINI CT-

    10.PETERS Tom-AVIA CRABBE WESTHOEK-

    11.SMET Jonas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    12/10/2014 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores

    Aantal deelnemers: 40

    1.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    2.SMETS Gert-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    3.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.PEMEN Diederik-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    6.OVERMEIRE Louis-LARES-DOLTCINI CT-

    7.VERBEECK Glenn-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    8.LEONARD Sylvain-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.VAN DEN BULCK Pelle-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    10.EESTERMANS Glenn-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    30.VAN HOOSTE Timon-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 49

    1.VAN DEN BROECK Arno-DCM CYCLING TEAM-

    2.DE MEYER Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN DEN EYNDE Vince-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    4.VANDERMEULEN Niels-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.ARKESTEYN Aron-HAGELAND CYCLING TEAM-

    7.LEMMENS Sander-HAGELAND CYCLING TEAM-

    8.BRAES Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BRUYNINCKX Jonas-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    10.SOETAERTS Joni-HAGELAND CYCLING TEAM-

    31.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND-

     

    Dames Jeugd

    Aantal deelnemers: 4

    1.NOËL Jara-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    2.VAN ROMPAY Anke-KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO-

    3.SIEMONS Sara-RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

    4.VANDENHEEDE Tine-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    Dames Elite

    Aantal deelnemers: 2

    1.BOONEN Valerie-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.KACZMARCZYK Brenda-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

     

    12/10/2014 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A

    Aantal deelnemers: 34

    1.GELUYKENS Kenny-CYCLING TEAM KESSEL- (Amateurs)

    2.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE- (Masters A)

    3.VAN GINNEKEN Glenn-INDIVIDUEEL-

    4.MEELBERGHS Pieter-INDIVIDUEEL-

    5.PAESHUYSE Jef-INDIVIDUEEL-

    6.BOECKX Thomas-INDIVIDUEEL-

    7.ARNOUTS Tom-INDIVIDUEEL-

    8.OOMS Niels-INDIVIDUEEL-

    9.ROELANTS Axel-DAGPAS-

    10.SLUYTS Steven-CYCLING TEAM KESSEL-

     

    Masters B

    Aantal deelnemers: 23

    1.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.VAN STAEYEN Benny-INDIVIDUEEL-

    4.VETS Jelle-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.OOMS Gunter-INDIVIDUEEL-

    6.VERTESSEN Johnny-INDIVIDUEEL-

    7.KOCKAERTS Hubert-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.WILLEMS Mario-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.NAESSENS Michael-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    10.VAN HONSTE Kris-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C

    Aantal deelnemers: 31

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERHAEGEN Guido-INDIVIDUEEL-

    3.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.VANDERAERDEN Johan-INDIVIDUEEL-

    5.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.VERELST Rudy-INDIVIDUEEL-

    7.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.VAN SINAY Dirk-INDIVIDUEEL-

    10.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    Masters D

    Aantal deelnemers: 5

    1.VAN SINAY Dirk-INDIVIDUEEL-

    2.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    4.MARTENS Herman-INDIVIDUEEL-

    5.VAN DER LEEUW Albert-TWC MAASLANDSTER-

    12-10-2014 om 18:32 geschreven door kenny


    11-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KIELDRECHT VAN ZATERDAG 11/10/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KIELDRECHT VAN ZATERDAG 11/10/2014     


    Zaterdag 11/10/2014 KIELDRECHT (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.DE SY Gertjan-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.RAAS Eloy-THEO MIDDELKAMP-

    4.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.GOOVAERTS Tom-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.BROES Michiel-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    11.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    13.PEIRSMAN Davy-DCR CYCLING TEAM-

    14.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    15.VERCAUTEREN Tim-DCR CYCLING TEAM-

    22.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    25.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    11-10+2014-kieldrecht 729.JPG  11-10+2014-kieldrecht 749.JPG
     Winnaar Valentijn Lauwers met de bloemen.                                            De winnaar met zijn vader.  
    11-10+2014-kieldrecht 722.JPG
                                 Winnaar Valentijn Lauwers met Jeanine.
    11-10+2014-kieldrecht 726.JPG
         Een woordje uitleg van Valentijn Lauwers aan speaker Gerry Van Gasse.
    11-10+2014-kieldrecht 670.JPG                                 
                Aankomst van winnaar Valentijn Lauwers voor Gertjan De Sy.
    11-10+2014-kieldrecht 683.JPG 11-10+2014-kieldrecht 684.JPG
     Aankomst van Sander Cordeel op plaats 5.                                Aankomst van Kristof DHollander op plaats 6.
    11-10+2014-kieldrecht 198.JPG
                     De kopgroep was weg vanaf ronde 2 en bleven voorop.
    11-10+2014-kieldrecht 595.JPG
    11-10+2014-kieldrecht 422.JPG
                                       Sander Cordeel uit Stekene.
    11-10+2014-kieldrecht 461.JPG
                                            Tim Vercauteren uit Belsele.
    11-10+2014-kieldrecht 210.JPG
    11-10+2014-kieldrecht 178.JPG
    11-10+2014-kieldrecht 315.JPG
    11-10+2014-kieldrecht 115.JPG
                      Vooraan Kristof DHollander en rechts Bart Van Speybroeck.
    11-10+2014-kieldrecht 114.JPG
                               Vooraan Sander Cordeel uit Stekene.              
    11-10+2014-kieldrecht 102.JPG
                Vooraan Joeri Persoon uit Stekene en in zijn wiel Davy Peirsman.
    11-10+2014-kieldrecht 048.JPG
                             Voor de start Matthias Onghena uit Kieldrecht.
    11-10+2014-kieldrecht 062.JPG                                   
    11-10+2014-kieldrecht 082.JPG
    11-10+2014-kieldrecht 065.JPG
    De Elite z.c. & Beloften kwamen te Kieldrecht met 43 deelnemers aan de start.




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-10-2014 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/10/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 6°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    lenny Druyts.JPG 

           Lenny Druyts

    Zaterdag 11/10/2014 KIELDRECHT (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.DE SY Gertjan-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.RAAS Eloy-THEO MIDDELKAMP-

    4.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.GOOVAERTS Tom-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.BROES Michiel-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    11.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    13.PEIRSMAN Davy-DCR CYCLING TEAM-

    14.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    15.VERCAUTEREN Tim-DCR CYCLING TEAM-

    22.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    25.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

     

    11/10/2014 LOMMEL - KOLONIE (LB) - Elite z.c./U23 - 103 km

    Aantal deelnemers: 91

    1.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    2.GEYSEN Kurt-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    3.STEVENS Thimothy-DAGPAS-

    4.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    5.MANNAERTS Jelle-VERANDAS WILLEMS-

    6.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    7.DELCROIX Gert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.LENNERTZ Sam-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.WOUTERS Rutger-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.SEGERS Gert-SPORT EN MOEDIG GENK-

    28.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    35.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    11/10/2014 REKKEM (W) - U23 - 113,05 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.LEGLEY Matthias-ESEG DOUAI-

    2.VAN IMPE Lode-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    3.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    4.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    5.NOPPE Christophe-EFC-

    6.SMAIL Robert--

    7.TOLHOEK Antwan--

    8.VANDENBOGAERDE Jens-TEAM 3M-

    9.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.BRUYNEEL Giel-CT RUWOMAT - VERMEEREN-

    34.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA CT-

    57.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    11/10/2014 ALKEN (LB) - Juniores - 88,4 km

    Aantal deelnemers: 69

    1.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.PALM Martin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.HEYLEN Kevin-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    6.HERMANS Steff-DCM CYCLING TEAM-

    7.BERTELS Jef-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    8.RICE Michael-DCM CYCLING TEAM-

    9.WOUTERS Enzo-AVIA CYCLING TEAM-

    10.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    50.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-


    11/10/2014 VELDEGEM (W) - Juniores - 81,4 km
    Aantal deelnemers: 48

    1.WYTINCK Gianni-AVIA CYCLING TEAM-

    2.SEYE Guillaume-AVIA CYCLING TEAM-

    3.VANACKER Bjarne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    6.WARLOP Jordi-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VANDEVYVERE Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    11.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

     

    11/10/2014 DIEGEM (VB) - Dames Jeugd - 55 km

    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 15

    1.WATERREUS Kylie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    3.JONGERIUS Claudia-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    5.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    6.PEETERS Jinse-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DHONT Glacia-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.ESSELAAR Gemma-WCL BERGKLIMMERS-

    10.BEX Nathalie-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

     

    Dames Juniores - Aantal deelnemers: 14

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.NEEFJES Tessa-WEST FRISIA-

    3.BUYSMAN Nina-WEST FRISIA-

    4.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.DELBAERE Fien-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.ALLAERT Ine-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DOCX Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.NYS Hanne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    11/10/2014 LOMMEL - KOLONIE (LB) - Nieuwelingen - 55 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.HUYGEN Wout-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.BROOS Alain-WILLEBRORD-

    3.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VERHEYEN Maarten-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.GERINCKX Joni-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VANMARSNIL Luca-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.DRIES Ferre-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    11/10/2014 SINT-DENIJS (W) - Nieuwelingen - 62,4 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    3.DEJONGHE Roeland-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.JAQUES Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.VAN GIJSEGEM Yarne-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.BULLEY Lewis-SPORTS TRAIDER RACE TEAM-

    9.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    14.CORNU Maxime-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.D´HOOGE Thomas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    38.DECLEYRE Jens-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    11-10-2014 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/10/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan TIMO VERBERCKMOES met zijn 1°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 2°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Verberckmoes Timo KOP 2013.png  Nick David.jpg

     Timo Verberckmoes             Nick David

    Zaterdag 11/10/2014 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. B

    Aantal deelnemers: 37

    1.EECKHOUT Kevin-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT- (Elite z.c.)

    2.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

    3.HOFMAN Joeri-CORENDON-KWADRO-

    4.GHYLLEBERT Pieter-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    5.VANDEVELDE Ruben-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- (U23)

    9.TEIRLINCK Jens-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    10.VANDENHEEDE Brecht-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    17.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    11/10/2014 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - Aantal deelnemers: 23

    1.TIMO VERBERCKMOES uit Zele-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    2.VAN DEN EEDE Lauri-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.QUARTIER Jens-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    4.VAN HAVERMAET Gianni-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.VAN ASSCHE Bert-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    6.QUINTYN Gregory-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.MAENE Jebbe-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    8.MORTIER Diede-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.VERCRUYSSE Dylan-ASFRA RACING TEAM-

    10.DE VEIRMAN Jesse-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 23

    1.VANEECKHOUTTE Ibe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.VERMEERSCH Arne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.THYS Joren-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.DESCHEPPER Ward-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.FERDINANDE Anton-TOP GEAR BMX VZW-

    6.DE SMET Thibaut-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.LAMON Tristen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.VERBERCKMOES Fabio-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    9.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.SLABBINCK Sietse-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    11.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Jeugd - Aantal deelnemers: 3

    1.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.VANDENBRANDE Maud-BEERNEM CYCLING TEAM-

     

    Dames Elite - Aantal deelnemers: 6

    1.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.VAN TICHELT Ynske-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.PEERS Melisa-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.COUCKUYT Delphine-BABOCO CYCLINGTEAM-

    6.SINTOBIN Sandra-INDIVIDUEEL-

     

    11/10/2014 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers: 28

    1.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE- (Amateurs)

    2.NICK DAVID uit Beveren-PRIMATOR CYCLING TEAM- (Masters A)

    3.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    4.RAEYMAKERS Sten-INDIVIDUEEL-

    5.LAMMENS Laudelino-INDIVIDUEEL-

    6.VERBERCKMOES Arno-INDIVIDUEEL-

    7.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    8.ROELANDT Kenny-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    9.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    12.DE BOCK Yoni-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

     

    Masters B - Aantal deelnemers: 19

    1.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.MYNGHEER Johan-INDIVIDUEEL-

    3.DE BOCK Benny-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.BOGAERT Nico-INDIVIDUEEL-

    5.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    6.HENDERICKX Nico-INDIVIDUEEL-

    7.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.DE WAELE Marnic-INDIVIDUEEL-

    9.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    10.VANDECAUTER Nick-INDIVIDUEEL-

    15.VAN HONSTE Kris-INDIVIDUEEL-

    16.ROGIERS Benny-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C - Aantal deelnemers: 23

    1.VERHAEGEN Guido-INDIVIDUEEL-

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.LAMMENS Mario-INDIVIDUEEL-

    4.ANDERSON Benny--

    5.HOUWEN Jan-INDIVIDUEEL-

    6.MARYNISSEN Walter-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.COOPMAN Ivan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.ROELSTRAETE Philip-INDIVIDUEEL-

    14.JOOS Luc-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

     

    Masters D - Aantal deelnemers: 5

    1.SPRUYT Alex-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

    3.MARTENS Herman-INDIVIDUEEL-

    4.HOLVOET Franki-INDIVIDUEEL-

    5.HURTECANT Roland-INDIVIDUEEL-

     

    11/10/2014 DIKSMUIDE (W) - Veldrijden Aspiranten
    12 jaar - Aantal deelnemers: 25

    1.KUYPERS Milan-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    2.PAUWELS Pieter-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.COOMAN Kjell-TOMABEL CYCLING TEAM-

    4.VAN DER WILT Jorben-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.VAN NIEUWENHUYSE Warre-TOMABEL CYCLING TEAM-

    7.ROTTIERS Reinoud-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.DE BAERE Rune-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 jaar - Aantal deelnemers: 29

    1.LAURYSSEN Yorben-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.LECERF William Junior-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.BLEYENBERG Jado-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.D´HOLLANDER Senne-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.DE RIJCK Nando-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    6.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar - Aantal deelnemers: 28

    1.PEIRENS Yente-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.VERMOOTE Jelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    3.DHAEYE Enrico-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DEJAEGHER Jasper-PATRICK DEVELOPMENT TEAM-

    5.EECKHOUT Emile-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.STRUYF Robbe-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    11.VAN HOUTE Sybren-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    11-10-2014 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/10/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 18°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Dullaert Werner KOP 2011.jpg 

         Werner Dullaert

    Zaterdag 11/10 – LOTENHULLE (9880)

     

    Catg.A – 60 km – 29 deelnemers

    1-Lennert Buysse (Bassevelde)

    2-Davy Barbier

    3-Davy Caen

    4-Kristof Gryson

    5-Alex Goossens (Vrasene)

    6-Stijn Declercq

    7-Kevin Vancolen

    8-Denny Lannoo

    9-Steven Van Rijckeghem

    10-Justin Vandenabeele

    13-Steven Goossens (Belsele)

    24-Gianni Cooman

     

    Catg.B – 55 km – 15 deelnemers

    1-Gino De Weirdt (Deinze)

    2-Gino Primo

    3-Wim Rombaut (Stekene)

    4-Rik de Vree

    5-Dominiek Porte

    6-Dimitri Dewinter

    7-Danny Van Guyse

    8-Wouter Cael

    9-Ruud Havermans

    10-Andy Van Loon

     

    Catg.C – 55 km – 26 deelnemers

    1-Ko Harms (Zuiddorpe NL)

    2-Patrick Jacobs

    3-Patrick Van Renterghem

    4-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    5-Marc Schepers

    6-Peter Vanmassenhove

    7-Eddy Van Loy

    8-Geert Braeckman (Kalken)

    9-Siegfried Vanoverberghe

    10-Benny Vanholsbeke

    15-Marc Couckuyt (Nevele)

     

    Catg.D – 50 km – 13 deelnemers

    1-Helmuth Tas (Sijsele)

    2-Willem Hus

    3-Jan Snoeck

    4-Jozef De Naeghel

    5-Marc Vervondel

    6-Didier Ramet

    7-Rik Scheerlinckx

    8-Francis De Paepe (Lokeren)

    9-Jozef Scheerlinckx

    10-William Vyncke

     

    Catg.E – 50 km – 21 deelnemers

    +65 jaar

    1-Jos Vandermeulen (Linter)

    2-Roger Hoof (St.Niklaas)

    3-Julien Vyvey

    4-Leo Thyssen

    5-William De Cremer

    6-Roland Van Imschoot

    7-Willy Corthier

    8-Marinus Lockefeir

    9-David Orford

    10-Adri Van Loon

     

    +70 jaar

    1-WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2-Mathieu Mercken

    3-Gerrit Hairwassers

    4-Daniel Cornu (Stekene)

    5-Armand Mols

    6-Michel Vandendaelen

    7-François Brouwers

    8-Edward Battersby

     

    Toeristen – 55 km – 21 deelnemers

    1-Mauro Cooman (Oordegem)

    2-Bart Thys

    3-Kristof Nachtergaele

    4-Brecht Declercq

    5-Dimitri Maes (Waasmunster)

    6-Peter De Smet

    7-Joram Rosseels

    8-Gino Beauprez

    9-Elie Vanslembrouck

    10-Pieter Tinel

    11-10-2014 om 18:39 geschreven door kenny


    10-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/10/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 10/10/2014 ZWEVEZELE KOERS (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 153,6 km - 03h21'09" - 43,9 km/h

    Aantal deelnemers: 83

    1.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.NAESEN Oliver-CIBEL-

    3.POUTSMA Stefan-CYCLINGTEAM JO PIELS-

    4.LOOIJ André-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    5.VAN GOETHEM Brian-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    6.HAVIK Yoeri-CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    7.WAEYTENS Zico-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.DE GREEF Robbert-KOGA CYCLING TEAM-

    9.OTTEMA Rick-VERANCLASSIC - DOLTCINI-

    10.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    14.DRUYTS Gerry-TEAM 3M-

    54.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    67.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    74.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    10-10-2014 om 18:37 geschreven door kenny


    08-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITES M.C. & Z.C. & U23 TE ZELE VAN WOENSDAG 08/10/2014
    FOTO'S ELITES M.C. & Z.C. & U23 TE ZELE VAN WOENSDAG 08/10/2014     


    Woensdag 08/10/2014 ZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 152 km
    Aantal deelnemers: 48

    1.GERTS Floris-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    2.GMELICH Jarno-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    3.VAN GINNEKEN Sjoerd-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    4.VAN BREUSSEGEM Elias-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.THEUNS Edward-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.VAN GOETHEM Brian-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    7.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    9.HELMINEN Matti-INDIVIDUEEL-

    10.ROBERT Frederique-WANTY-GROUPE GOBERT-

    13.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    18.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    19.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    25.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    27.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    28.ONGENA Thomas-CIBEL-

    8-10-2014-zele 683.JPG
    Het podium met winnaar Floris Gerts, Jarno Gmelich en Sjoerd Van Ginneken.
     
    8-10-2014-zele 698.JPG
    8-10-2014-zele 733.JPG
                                  De winnaar Floris Gerts met de bloemen.
    8-10-2014-zele 654.JPG
                                    De 1ste Zelenaar Johannes De Paepe.
    8-10-2014-zele 739.JPG
                                   Johannes De Paepe met de supporters.
    8-10-2014-zele 594.JPG
                                  Aankomst van winnaar Floris Gerts.
    8-10-2014-zele 085.JPG
    8-10-2014-zele 278.JPG
    8-10-2014-zele 174.JPG
    8-10-2014-zele 136.JPG
    8-10-2014-zele 116.JPG
    8-10-2014-zele 087.JPG
    8-10-2014-zele 515.JPG
    8-10-2014-zele 586.JPG
    8-10-2014-zele 061.JPG
             De start van de Elite m.c. & z.c. en U23 te Zele met 48 deelnemers.

                                     




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-10-2014 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/10/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Kristof DHollander.jpg 

       Kristof DHollander

    Woensdag 08/10/2014 ZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 152 km
    Aantal deelnemers: 48

    1.GERTS Floris-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    2.GMELICH Jarno-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    3.VAN GINNEKEN Sjoerd-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    4.VAN BREUSSEGEM Elias-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.THEUNS Edward-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.VAN GOETHEM Brian-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    7.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    9.HELMINEN Matti-INDIVIDUEEL-

    10.ROBERT Frederique-WANTY-GROUPE GOBERT-

    13.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    18.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    19.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    25.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    27.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    28.ONGENA Thomas-CIBEL-

     

    08/10/2014 ICHTEGEM (W) - Elite zc/U23 - 128 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.DECLERCQ Benjamin-EFC-

    3.SMAIL Robert-TORMAC CT-

    4.VERMEULEN Emiel-TEAM 3M-

    5.HUYGENS Maxime-ESEG DOUAI-

    6.DESMECHT David-EFC-

    7.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.LEROUX Samuel-ESEG DOUAI-

    9.FARAZIJN Maxime-EFC-

    10.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    12.DAS Jeroen-RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM-

     

    08/10/2014 AALTER-LOTENHULLE (O) - Elite z.c./U23 - 109 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA CT-

    3.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    4.HAAKMAN Tino-WEST FRISIA-

    5.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    7.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    8.DE ROOZE Niels-TO WIN JOSAN CT-

    9.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VAN RENTERGHEM Bram-CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF-

    11.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA CT-

    12.VERCAUTEREN Tim-DCR CYCLING TEAM-

    21.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    08-10-2014 om 19:36 geschreven door kenny


    06-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DEINZE VAN MAANDAG 06/10/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DEINZE VAN MAANDAG 06/10/2014     


    Maandag 06/10/2014 DEINZE - PETEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 111 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER G-

    4.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    5.VAN BREUSSEGEM Elias-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    8.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    11.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    14.VERCAUTEREN Tim-DCR CYCLING TEAM-

    6-10-2014-deinze 576.JPG
                                Winnaar Mario Willems met de bloemen.      
    6-10-2014-deinze 535.JPG
                                     Aankomst van winnaar Mario Willems.
    6-10-2014-deinze 531.JPG
    6-10-2014-deinze 070.JPG
    De kopgroep van 3 renners met Mario Willems, Jordy Vermeire en Steven Caethoven.                                               
    6-10-2014-deinze 560.JPG 
                  Bart Van Speybroek spurt naar plaats 6 voor Niels Reynvoet.
    6-10-2014-deinze 319.JPG
                      Deze groep probeert naar voor te rijden maar tevergeefs.
    6-10-2014-deinze 056.JPG
    6-10-2014-deinze 270.JPG
    6-10-2014-deinze 480.JPG
     
    6-10-2014-deinze 258.JPG
                                           In het midden Tim Vercauteren.
    6-10-2014-deinze 253.JPG
                                Guy Van Broekhoven aan het commando.
    6-10-2014-deinze 214.JPG
    6-10-2014-deinze 072.JPG
    6-10-2014-deinze 049.JPG                                  
    6-10-2014-deinze 041.JPG
    6-10-2014-deinze 021.JPG
      De Elite z.c. & Beloften kwamen te Deinze met 47 deelnemers aan de start.




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-10-2014 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/10/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 06/10/2014 OOSTROZEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 100 km

    Aantal deelnemers: 30

    1.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.PLANCKAERT Baptiste-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    3.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    4.WAEYTENS Zico-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.SEYNAEVE Lander-WANTY GROUPE GOBERT-

    6.BOUVRY Dieter-EFC-

    7.VANDEWIELE Frederik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF-

    9.KAUPAS Vytautas-TEAM DIFFERDANGE - LOSCH-

    10.VERHELST Louis-COFIDIS SOLUTIONS CREDITS-

     

    06/10/2014 KUURNE (W) - Elite z.c./U23 - Criterium - 67 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.WALLAYS Jens-EFC-

    2.GOUEL Valentin-DOUAI-

    3.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.BRUYNEEL Giel-CT RUWOMAT - VERMEEREN-

    5.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    6.NOPPE Christophe-EFC-

    7.DE VRIESE Stijn-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    8.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    9.BOUTTÉ Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

     

    06/10/2014 DEINZE - PETEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 111 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER G-

    4.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    5.VAN BREUSSEGEM Elias-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    8.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    11.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    14.VERCAUTEREN Tim-DCR CYCLING TEAM-

    06-10-2014 om 18:04 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!