.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    05-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/10/2014
    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 1°Seizoenszege bij de Beloften !!!

    Van de Velde Matthias.jpg
     Matthias Van de Velde

    Zondag 05/10/2014 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. B

    Aantal deelnemers: 44

    1.GAUDY Patrick-VERANCLASSIC-DOLTCINI- (Elite z.c.)

    2.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DENOLF Gianni-BABOCO CYCLINGTEAM-

    5.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    6.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM- (Beloften U23)

    8.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

    9.VAN HOOVELS Kevin-VERSLUYS TEAM-

    10.DE SCHUYTER Tim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    16.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5-10-2014-moerbeke 1497.JPG
     Winnaar Elite z.c. Patrick Gaudy en winnaar Beloften Matthias Van de Velde.
    5-10-2014-moerbeke 1442.JPG
                          Aankomst van winnaar Elite z.c. Patrick Gaudy.
    5-10-2014-moerbeke 1479.JPG
                                         Winnaar Elite z.c. Patrick Gaudy.
    5-10-2014-moerbeke 1205.JPG
                                                   Bart Hofman
    5-10-2014-moerbeke 1064.JPG
    5-10-2014-moerbeke 991.JPG
                                       Vooraan Matthias Van de Velde.
    5-10-2014-moerbeke 977.JPG
    5-10-2014-moerbeke 647.JPG
                             Jelle Braeckman op de foto met Oliver Naesen.

    05/10/2014 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. C

    Juniores

    Aantal deelnemers: 45

    1.MUSEEUW Stefano-ENERTHERM-BKCP-

    2.VERBERCKMOES Timo-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    3.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    5.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    7.MONTAIGNE Jorn-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    8.QUARTIER Jens-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    9.PEMEN Diederik-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    10.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    18.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VAN HOOSTE Timon-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    38.VAN DORSSELAERE Chris-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5-10-2014-moerbeke 958.JPG
     Winnaar Juniores Stefano Museeuw en winnaar Dames Elite Payton Hannah.
    5-10-2014-moerbeke 947.JPG
                           Winnaar Stefano Museeuw met Hans De Clercq.
    5-10-2014-moerbeke 928.JPG
                                 Aankomst van winnaar Stefan Museeuw.
    5-10-2014-moerbeke 767.JPG
    5-10-2014-moerbeke 763.JPG
    5-10-2014-moerbeke 742.JPG
    5-10-2014-moerbeke 738.JPG
                                               Andries Baert uit Zele.
    5-10-2014-moerbeke 652.JPG

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 42

    1.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.SMET Jonas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.GOEMAN Andreas-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    4.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    5.VAN DEN EYNDE Vince-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    6.PETERS Tom-AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.VAN GOETHEM Fabio-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.THYS Joren-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5-10-2014-moerbeke 642.JPG
    Winnaar 2de jaars Nieuwelingen Yentl Bekaert, winnaar Dames Jeugd Eva Vermeersch
    en de winnaar 1ste jaars Nieuwelingen.
    5-10-2014-moerbeke 614.JPG
           Aankomst van winnaar Nieuwelingen Yentl Bekaert voor Jonas Smet.

    Veldrijden Dames Jeugd

    Aantal deelnemers: 4

    1.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VANDENHEEDE Tine-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.VANDENBRANDE Maud-BEERNEM CYCLING TEAM-

    4.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    5-10-2014-moerbeke 640.JPG
                                 Aankomst winnaar Meisjes Eva Vermeersch.

    Veldrijden Dames Elite 40´

    Aantal deelnemers: 11

    1.HANNAH Payton-THE KINESIS MORVELO PROJECT-

    2.BAUWENS Cindy-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    3.FRAEYE Katleen-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    4.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    5.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.VAN DORSSELAERE Chris-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.COUCKUYT Delphine-BABOCO CYCLINGTEAM-

    9.DIERICX Cindy-COOLENS C.T.-

    10.SINTOBIN Sandra-INDIVIDUEEL-
    5-10-2014-moerbeke 955.JPG 
    5-10-2014-moerbeke 793.JPG
                Winnaar Dames Payton Hannah.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-10-2014 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/10/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 4°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Benny De Bock.jpg 

        Benny De Bock

    Zondag 05/10/2014 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A

    Aantal deelnemers: 37

    1.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE- (Amateurs)

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM- (Masters A)

    3.DE VIAENE Korneel-INDIVIDUEEL-

    4.RAEYMAKERS Sten-INDIVIDUEEL-

    5.DAVID Nicky-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    6.COUSSENS Dieter-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.ROELANDT Kenny-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    8.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    9.DELAERE Jens-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.KINT Wesly-INDIVIDUEEL-

    14.DE BOCK Yoni-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

    30.APERS Luc-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-
    5-10-2014-moerbeke 415.JPG
          Winnaar Amateurs Pieter Dewitte en winnaar Masters A Steve Gruwier.

    5-10-2014-moerbeke 389.JPG
                          Aankomst van winnaar Amateurs Pieter Dewitte.
    5-10-2014-moerbeke 399.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters A Steve Gruwier.
    5-10-2014-moerbeke 312.JPG
    5-10-2014-moerbeke 309.JPG
    5-10-2014-moerbeke 212.JPG
    5-10-2014-moerbeke 205.JPG
                                   Joni en Jelle De Bock uit Moerbeke.
    5-10-2014-moerbeke 206.JPG
                 Rechts Luc Apers medeinrichter van de cross te Moerbeke.

    Masters B

    Aantal deelnemers: 21

    1.BENNY DE BOCK uit Eksaarde-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    3.MYNGHEER Johan-INDIVIDUEEL-

    4.BOGAERT Nico-INDIVIDUEEL-

    5.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    6.DE BACKER Kurt-INDIVIDUEEL-

    7.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.TYTGAT Joeri-TOMABEL CYCLING TEAM-

    9.DHOOGE Tom-ARDILLES SPORTS TEAM-

    10.MIJNGHEER Erik-INDIVIDUEEL-

    16.ROGIERS Benny-INDIVIDUEEL-

    17.VERBRUGGEN Joeri-INDIVIDUEEL-
    5-10-2014-moerbeke 201.JPG
      Winnaar Masters B Benny De Bock en winnaar Masters C Ludwig Gladines.
    5-10-2014-moerbeke 186.JPG
                                   Aankomst van winnaar Benny De Bock.
    5-10-2014-moerbeke 112.JPG

    5-10-2014-moerbeke 001.JPG 

    Masters C

    Aantal deelnemers: 26

    1.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.LAMMENS Mario-INDIVIDUEEL-

    3.HOUWEN Jan-INDIVIDUEEL-

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.DEKEERLE Dirk-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    6.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.COOPMAN Ivan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.COBBAUT Eddy-INDIVIDUEEL-

    9.ROELSTRAETE Philip-INDIVIDUEEL-

    10.STORMS Marc-INDIVIDUEEL-

    14.JOOS Luc-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-
    5-10-2014-moerbeke 191.JPG
                                   Aankomst van winnaar Ludwig Gladines.
    5-10-2014-moerbeke 085.JPG
                     De 2 koplopers Ludwig Gladines en Mario Lammens.

    5-10-2014-moerbeke 010.JPG

    Masters D

    Aantal deelnemers: 7

    1.COBBAUT Eddy-INDIVIDUEEL-

    2.SPRUYT Alex-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

    4.WILKINS Tony-WOLSEY RC-

    5.HOLVOET Franki-INDIVIDUEEL-

    6.HURTECANT Roland-INDIVIDUEEL-

    7.MAES Wilfired-ASFRA RACING TEAM-



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-10-2014 om 19:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/10/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 05/10/2014 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km

    Aantal deelnemers: 70

    1.VANHAECKE Thomas-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.VANGHELUWE Robbe-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.PYFFEROEN Miel-CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF-

    6.JOHNSTONE Taylor--

    7.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.DECORTE Axel-CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF-

    9.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VANDENBOGAERDE Jens-TEAM 3M-

     

    05/10/2014 RUMST (A) - Elite z.c./U23 - 114,4 km

    Aantal deelnemers: 118

    1.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    2.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    3.MERTENS Robin-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.BIERMANS Jenthe-TEAM GIANT SHIMANO DEVELOPMENT TEAM-

    5.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    6.STROOSNIJDER Michel-DRC DE MOL-

    7.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF-

    8.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    9.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    10.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    18.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    20.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    37.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    38.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    39.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    41.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    56.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

     

    05/10/2014 NIEUWRODE (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 92,4 km

    Aantal deelnemers: 91

    1.DECOSTER Gert-jan-NIEUWE HOOP TIELEN-

    2.WOUTERS Rutger-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.MARCELIS Tom-CICLI BASSO VICENZA-

    4.DELCROIX Gert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.FEYTENS Gerrit-INDIVIDUEEL-

    7.HEYMANS Jonas-ZANNATA CYCLING TEAM-

    8.SCHILS Dominic-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.VERSTREPEN Dries-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    13.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    30.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

     

    05/10/2014 APPELTERRE (O) - Juniores – Criterium - 60 km

    Aantal deelnemers: 29

    1.COBBAERT Florian-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    2.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.LAMBERTIN Kevin-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    4.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.MICHIELS Thomas-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    6.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.NERINCKX Tim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.DE VOS Jens-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    9.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.MEERPOEL Robbe-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    05/10/2014 BORLO (LB) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 62

    1.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.RICE Michael-DCM CYCLING TEAM-

    3.DOFFERHOFF Roy-WC DE JONGE RENNER-

    4.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.POETS Jorre-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

     

    05/10/2014 INGOOIGEM (W) - Juniores - 79,2 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.VERWILST Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.THERAIN Quentin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.STOCKMAN Abram-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.FENAIN Thibaut--

    9.VANDENBUSSCHE Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    05-10-2014 om 19:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/10/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 8°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    De Pestel Sander KOP 2014.jpg 

       Sander De Pestel

    Zondag 05/10/2014 KNESSELARE (O) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.LAMBRECHT Bjorg-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.HEYSE Jari-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VERFAILLIE Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.LEMBRECHTS Toon-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    6.DELESIE Berre-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.D´HONDT Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.WYDOOGHE Jaron-AVIA CYCLING TEAM-

    9.RYCKAERT Thomas-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    10.POLFLIET Jan-baptist-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    05/10/2014 TEMSE (O) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    2.WYTINCK Gianni-AVIA CYCLING TEAM-

    3.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    6.BLANCKE Vincent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    8.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    9.LOOMANS Gertjan -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.BOGAERTS Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    13.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.DE WITTE Sven-AVIA CYCLING TEAM-

    24.PERSOON Wouter-AVIA CYCLING TEAM-

    28.HANNES Kaat-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    33.SMET Cédric-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    41.VAN OSSELAER Jonas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.GONZALES MORALES Julio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.ROELS Wannes-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    52.SMAGGHE Wouter-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    05/10/2014 VOLKEGEM (O) - Juniores - xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />80,4 km

    Aantal deelnemers: 48

    1.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    2.LEYMAN Celestin-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.LAGNEAUX Yoni-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    9.ALLEMAN Wout-GOEMAN SCOTT CYCLING TEAM-

    10.DEJONGHE Bram-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    13.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    15.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    16.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    30.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    05/10/2014 TIELT (W) - Nieuwelingen NAT - Interclub Beker van België - 80 km - 01h56'50"

    Aantal deelnemers: 141

    1.SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VAN DE WATER Pieter -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-:00’04”

    3.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.NEVENS Tibo -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-:00’06”

    5.VAN ENDE Wouter -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.PLYSIER Thibault -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VAN HAUWERMEIREN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.DE WEVER Merten -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.FIVÉ Trystan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.CALLENS Martijn -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    11.CLAUWAERT Jari -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.CORNU Maxime -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    31.COPPIETERS Jeroen -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.VERHOFSTADT Thibau -ISOREX CYCLING TEAM-:00’13”

    62.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    76.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    89.VERELST Jef -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-:01’28”

    90.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’36”

    93.BAERT Siebren -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:02’25”

     

    05/10/2014 AALTER-LOTENHULLE (O) - Nieuwelingen - 58 km

    Aantal deelnemers: 98

    1.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.HOLSTAD Ludvik Aspelund-ASKER CK-

    3.LYNGOY Kristian-SANDNESSJOEN OCK-

    4.COCKAERT Kelvin-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.JACOBS Levi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.DE BROUWER Jeffrey-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    8.KJEMHUS Joakim-SANDNESS SYKLEKLUBB-

    9.BLONDEEL Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    28.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    80.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    05/10/2014 APPELTERRE (O) - Nieuwelingen – Criterium - 40 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.GUYONNAUD Jonathan-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    5.BOUTS Jens-DCM CYCLING TEAM-

    6.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VERBIST Alexander-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    9.MOL Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.ULENS Lennert-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    17.MOREELS Ruben-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    05-10-2014 om 18:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/10/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 5/10 – BONHEIDEN (2820)


    Categorie A - 82 km
    1-Bruylandts Dave
    2-Van Nuffelen Sam
    3-De Feyter Tom
    4-Heremans Koen
    5-Luckermans Steven
    6-Van Rooy Matthias
    7-Van Gansen Sam
    8-Leys Sam
    9-Ooms Jelle
    10-Polak Robert

    Categorie B - 82 km
    1-Boenders Yves
    2-Van Opstal Philippe
    3-De Vree Rik
    4-Van Kerkhoven Koen
    5-Op de Beek Tom
    6-Vanden Wyngaerd Bart
    7-Haest Christophe
    8-Vandijck Andy
    9-De Wyngaert Filip
    10-Bocken Peter

    Categorie C - 61,5 km
    1-Muis Jan
    2-Heremans Koen
    3-De Proost Gert
    4-Berends Tonny
    5-Gouwkens Patrick
    6-Hereijgers Piet
    7-Wuyts Hans
    8-Jansen Jan
    9-Rens David
    10-Van De Plas Kurt

    Categorie D - 61,5 km
    1-Van Roy Luc
    2-Wauters Philippe
    3-Verdonck Patrick
    4-Van Der Mieren Daniel
    5-Verlinden Hugo
    6-De Cock Marc
    7-Van Hoof Danny
    8-Van Thielen Wim
    9-Vangenechten Freddy
    10-Vanholsbeke Benny

    Categorie E - 61,5 km
    1-Baptist Francy
    2-Van Der geest Peter
    3-Oosterbosch Geert
    4-Janssen Roger

    05-10-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    04-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN ZATERDAG 04/10/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN ZATERDAG 04/10/2014     


    Zaterdag 04/10/2014 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 146

    1.MICHIEL DIELEMAN uit Hamme-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    4.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.VAN BROEKHOVEN Rob-ENERTHERM BKCP-

    8.BROES Michiel-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.VAN IMPE Lode-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    10.DE PAEPE Johannes-BIANCHI LOTTO NIEUWE HOOP TIELEN.-

    13.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    15.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    18.HEIRBAUT Tony-DCR CYCLING TEAM-

    31.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    33.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    43.VERCAUTEREN Tim-DCR CYCLING TEAM-

    47.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    52.SMET Gert-DCR CYCLING TEAM-

    59.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    67.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    68.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    69.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    70.BOLSENS Kris-DCR CYCLING TEAM-

    72.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    76.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    77.PEIRSMAN Davy-DCR CYCLING TEAM-

    79.NYS Mattias-DCR CYCLING TEAM-

    84.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    87.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    88.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF-

    93.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA CT-

    98.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    105.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    106.DE ROOS Robby-DCR CYCLING TEAM-

    109.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    112.MIDDELKAMP Tom-ARROW CYCLING TEAM-

    115.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    116.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    117.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    118.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    122.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    129.FABRI Hannes-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    130.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    4-10-2014-stekene 1319.JPG
                                Winnaar Michiel Dieleman met de bloemen.      
    4-10-2014-stekene 1331.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Michiel Dieleman.
    4-10-2014-stekene 1360.JPG  
                             De winnaar op de foto met de trouwe supporters.                                                         
    4-10-2014-stekene 1163.JPG 
                                     Aankomst van winnaar Michiel Dieleman.
    4-10-2014-stekene 1176.JPG
    De spurt voor de 2de plaats was voor Kevin Callebaut voor Guy Van Broekhoven.
    4-10-2014-stekene 1009.JPG
                                    De kopgroep waar de winnaar in zat.
    4-10-2014-stekene 706.JPG
                                            De eerste kopgroep van 7.
    4-10-2014-stekene 719.JPG
                           Deze renners konden vooraan nog aansluiten.
    4-10-2014-stekene 461.JPG
    4-10-2014-stekene 519.JPG
                                             Vooraan Bart Van Damme.

    4-10-2014-stekene 402.JPG
                                         Vooraan Gregory Franckaert.
    4-10-2014-stekene 315.JPG
                                       Mattias Nys aan het commando.
    4-10-2014-stekene 201.JPG
                                              Vooraan Kenny Goossens.
    4-10-2014-stekene 192.JPG
    4-10-2014-stekene 182.JPG
                                        Vooraan Jori Van Steenberghen.
    4-10-2014-stekene 169.JPG
                                        Renaat Demeter in de aanval.
    4-10-2014-stekene 155.JPG                                  
    4-10-2014-stekene 085.JPG
    4-10-2014-stekene 056.JPG
    De Elite z.c. & Beloften kwamen te Stekene met 146 deelnemers aan de start.
    4-10-2014-stekene 1371.JPG
                               Robby De Roos reed zijn laatste wedstrijd.
    4-10-2014-stekene 574.JPG
                    Guy Smet was een aandachtige toeschouwer te Stekene.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    04-10-2014 om 23:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/10/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MICHIEL DIELEMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    24-1-2014-ploeg smartphoto 050.JPG 

         Michiel Dieleman

    Zaterdag 04/10/2014 HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 135

    1.VANREYTEN Joachim-EFC-

    2.FARAZIJN Maxime-EFC-

    3.VAN LERBERGHE Bert-EFC-

    4.GOUEL Valentin--

    5.VERMEULEN Emiel-TEAM 3M-

    6.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.DEFREYNE Cedric-CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF-

    8.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-

    9.BOUVRY Kenny-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    10.SMAIL Robert--

    20.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA CT-

     

    04/10/2014 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 146

    1.MICHIEL DIELEMAN uit Hamme-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    4.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.VAN BROEKHOVEN Rob-ENERTHERM BKCP-

    8.BROES Michiel-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.VAN IMPE Lode-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    10.DE PAEPE Johannes-BIANCHI LOTTO NIEUWE HOOP TIELEN.-

    13.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    15.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    18.HEIRBAUT Tony-DCR CYCLING TEAM-

    31.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    33.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    43.VERCAUTEREN Tim-DCR CYCLING TEAM-

    47.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    52.SMET Gert-DCR CYCLING TEAM-

    59.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    67.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    68.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    69.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    70.BOLSENS Kris-DCR CYCLING TEAM-

    72.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    76.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    77.PEIRSMAN Davy-DCR CYCLING TEAM-

    79.NYS Mattias-DCR CYCLING TEAM-

    84.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    87.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    88.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF-

    93.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA CT-

    98.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    105.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    106.DE ROOS Robby-DCR CYCLING TEAM-

    109.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    112.MIDDELKAMP Tom-ARROW CYCLING TEAM-

    115.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    116.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    117.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    118.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    122.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    129.FABRI Hannes-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    130.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    04/10/2014 HEESTERT (W) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 95

    1.PLANCKAERT Emiel-AVIA CYCLING TEAM-

    2.VANACKER Bjarne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VANDENBUSSCHE Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DEJONGHE Bram-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.SKJOLDEN Glenn-GLAMDAL SK-

    9.ALLEMAN Wout-GOEMAN SCOTT CYCLING TEAM-

    10.VANGEN Martin-RINGERIKE-

    33.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

     

    04/10/2014 HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 93,6 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.DUFOUR Warre-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN DER MEER Noah-WESTLAND-

    6.HEYLEN Kevin-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.POETS Jorre-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    8.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    9.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    04/10/2014 LONDERZEEL ST-JOZEF (VB) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    3.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.BUNTINX Auxence-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    8.DEMOLDER Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.LAUWEREYS Aron-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    10.LEMBRECHTS Toon-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

     

    04/10/2014 SINT GILIS WAAS (O) - Juniores - 95,2 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.DE WILDE Arno-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.WOUTERS Enzo-AVIA CYCLING TEAM-

    3.TALEN Jordi-DE MOL-

    4.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    5.DE VOS Niels-DE ZUIDWESTHOEK-

    6.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    8.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.JANSEN Tom-BARRHOPOORT-

    10.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    19.DE WITTE Sven-AVIA CYCLING TEAM-

    23.GONZALES MORALES Julio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.SYMOENS Bradley-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    25.DE LOOSE Arne-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.LEUS Jelle-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    34.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.VAN OSSELAER Jonas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    04/10/2014 LONDERZEEL ST-JOZEF (VB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 102

    1.LYNGOY Kristian-SANDNESSJOEN OCK-

    2.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.HOLSTAD Ludvik--

    4.JACOBS Levi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.GUYONNAUD Jonathan-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.DE PEIJPER Cliff-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    10.KJEMHUS Joakim--

    19.VAN HOUTE Gerben-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.D´HOOGE Thomas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.GEERINCK Dries-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    42.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    62.DEPAUW Brent-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    72.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    04-10-2014 om 23:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/10/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 04/10/2014 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. B

    Aantal deelnemers: 56

    1.SWEECK Hendrik-CORENDON-KWADRO-

    2.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    3.EECKHOUT Kevin-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    4.TURELUREN Arne-CCN METALAC-

    5.DE CLEYN Dave-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.CANT Kevin-CORENDON-KWADRO-

    7.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    8.VAN ROOSBROECK Pieter-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    9.KOYEN Niels-CCN METALAC-

    10.COOLEN Yves-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    12.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    23.HOFMAN Joeri-CORENDON-KWADRO-

    24.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    04/10/2014 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. C
    Juniores: Aantal deelnemers: 45

    1.BOER Erik-TEAM ZELE-

    2.PAUWELS Tijl-LARES-DOLTCINI CT-

    3.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    4.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.SMETS Gert-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    6.MUSEEUW Stefano-ENERTHERM-BKCP-

    7.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    9.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    10.GROOT Mitch-ENERTHERM-BKCP-

     

    Nieuwelingen: Aantal deelnemers: 58

    1.VERMEERSCH Florian-LARES-DOLTCINI CT-

    2.SCOPONI Dante-LARES-DOLTCINI CT-

    3.SMET Jonas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.GOEMAN Andreas-VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT-

    5.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN DEN BROECK Arno-DCM CYCLING TEAM-

    7.KIELICH Timo-TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW-

    8.DE MEYER Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VREESWIJK Luca-RTC BUITENLUST-

    10.TIBACKX Lander-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    12.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.VAN GOETHEM Fabio-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    54.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Elite: Aantal deelnemers: 14

    1.MAES Shana-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    2.BOONEN Valerie-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    4.WILLEMS Gertie-KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO-

    5.VERDEYEN Tine-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.DE PAUW Marijke-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.KACZMARCZYK Brenda-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    8.NIJNS Nathalie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.VAN TICHELT Ynske-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.FLETCHER Sara--

     

    Dames Jeugd: Aantal deelnemers: 8

    1.NOËL Jara-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    2.GIESKENS Gaby-RRC DE PEDAALRIDDERS-

    3.BEECKMANS Sara-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-

    5.SCHOON Lisette-TWC HET SNELLE WIEL-

    6.VAN ROMPAY Anke-KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO-

    7.SIEMONS Sara-RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

    8.TRUYEN Marthe-INDIVIDUEEL-

     

    04/10/2014 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers: 40

    1.GELUYKENS Kenny-CYCLING TEAM KESSEL-(Amateurs)

    2.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    3.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL-

    4.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-(Master A)

    5.OOMS Niels-INDIVIDUEEL-

    6.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.RAEYMAKERS Sten-INDIVIDUEEL-

    8.DIELS Koen-INDIVIDUEEL-

    9.ARNOUTS Tom-INDIVIDUEEL-

    10.VAN CAMPENHOUT Kenny-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 22

    1.DAELMANS Arne-INDIVIDUEEL-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.RAETS Edwin-TWC NOORD LIMBURG-

    5.VAN STAEYEN Benny-INDIVIDUEEL-

    6.VETS Jelle-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.DE BACKER Kurt-INDIVIDUEEL-

    8.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.VAN HONSTE Kris-INDIVIDUEEL-

    10.WILLEMS Mario-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    19.ROGIERS Benny-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 41

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERHAEGEN Guido-INDIVIDUEEL-

    3.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.MARYNISSEN Walter-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.VERELST Rudy-INDIVIDUEEL-

    8.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    9.VAN SINAY Dirk-INDIVIDUEEL-

    10.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    Masters D: Aantal deelnemers: 11

    1.VAN SINAY Dirk-INDIVIDUEEL-

    2.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.AUWERS Sus-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    5.SPRUYT Alex-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.JANSSENS Jan-INDIVIDUEEL-

    7.GEERTS Christiaan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.CEUPPENS Guy-INDIVIDUEEL-

    9.WILKINS Tom--

    10.MARTENS Herman-INDIVIDUEEL-

    04-10-2014 om 23:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/10/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 9°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 19°Seizoenszege !!!

    Alex Goossens KOP 2014.jpg   Geert Van Speybroeck.jpg

         Alex Goossens        Geert Van Speybroeck

    Zaterdag 04/10 – ERTVELDE (9940) – Kampioenschap van België Catg. E

     

    Catg.A – 58 km – 60 deelnemers

    1-Luc De Duytsche (Oostakker)

    2-Denny Lannoo

    3-Lennert Buysse

    4-Michel Le Blon

    5-Steven Goossens (Belsele)

    6-Steven Van Rijckeghem

    7-Danny Nachtegael

    8-Stijn Verbrugghe

    9-Maxime De Sutter (Belsele)

    10-Gregory Van Waeyenbergh

    12-Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    17-Michael Apers (Bazel)

    21-Jan Peirsman (Beveren)

    34-Jonathan Van Kerchove (St.Pauwels)

    37-Jan Van Laere (Lokeren)

    39-Simon Laureys (Lokeren)

    52-Maarten Van Raemdonck (Vrasene)

    57-Gianni Cooman

     

    Catg.B – 51 km – 42 deelnemers

    1-ALEX GOOSSENS (Vrasene)

    2-Andy Van Eesbeek

    3-Gino Primo

    4-Franky Weemaes (Melsele)

    5-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    6-Peter De Maere (Eksaarde)

    7-Gino De Weirdt

    8-Peter Vermassen

    9-Franky De Tremerie

    10-Olivier Vaerewyck

    11-Sven De Vlieger (Lochristi)

    13-Wim Rombaut (Stekene)

    20-Etienne Claus (Waasmunster)

    22-Giovanni Baert (Moerbeke)

    28-Kris Van Severen (St.Niklaas)

     

    Catg.C – 51 km – 50 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Guido Staels

    3-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4-Frank Gommers

    5-Ronny Cosijn op 20”

    6-Glenn Hoornaert

    7-Danny Van Oyen (Deinze)

    8-Kenny Janssens (Melsele)

    9-Wim De Waal

    10-Marc Couckuyt (Nevele)

    20-Geert Braeckman (Kalken) op 30”

    26-Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    38-Geert Bultynck (Beveren)

    40-Freddy Van Camp (Stekene)

     

    Catg.D – 45 km – 19 deelnemers

    1-Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2-Didier Ramet

    3-Helmuth Tas

    4-Twan den Braber

    5-Jozef De Naeghel

    6-Jozef Deneef

    7-Tony Baudonck

    8-Francis De Paepe (Lokeren)

    9-André Bultinck

    10-Eddy De Vuyst

    11-Marc Van Overmeir (Beveren)

    14-William Govaert (Waasmunster)

     

    Catg.E – 45 km – 33 deelnemers

    +65 jaar

    1-Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2-Julien Vyvey

    3-Harry Kellenaers

    4-Roland Van Imschoot

    5-Roger Hoof

    6-Leo Thyssen

    7-Marinus Lockefeir-

    8-Remi Depraetere-

    9-Willy Corthier -

    10-Marnix Lauwers-

     

    +70 jaar

    1-Christian Lecluyse

    2-Herman Hensen

    3-Mathieu Mercken

    4-Werner Dullaert

    5-Joseph D'Hont

    6-Ko Tolhoek

    7-Armand Mols

    8-Daniel Cornu

    9-Gerrit Hairwassers

    10-Robert Robijns

     

    Toeristen – 51 km – 42 deelnemers

    1-Hans Heynssens (Ertvelde)

    2-Christophe De Grom-

    3-Kevin D'Hoe-

    4-Kristof Nachtergaele-

    5-Gino Beauprez-

    6-Pascal De Wolf-

    7-Ruben Vispoel-

    8-Nico Van Bever-

    9-Willem Hooreweghe-

    10-Aron Bauwens-

    15-Dieter De Craene (Moerbeke)

    17-Dimitri Maes (Waasmunster)

    19-Tom Van Osselaer (Vrasene)

    29-Kenneth Van Damme (Eksaarde)

    32-Marnix De Roos (Moerbeke)

    34-Sam De Beule (Nieuwkerken)

    37-Patrick De Beule (Nieuwkerken)

    04-10-2014 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/10/2014

    vwf.JPG








    Zaterdag 4 Oktober - BREENDONK sluitingsprijs -
    15de rit VWF Geditrofee

    A-reeks -76km - 1h46
    1.Tony BRACKE
    2.Steven Tuytschaever
    3.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    4.Gillian Van Rijmenant
    5.Jeroen Van Geyte
    6.Timmy Weeckers
    7.Jasper Paridaens
    8.Gwylim Hanssens
    9.Tom Op De Beeck
    10.Glenn De Wolf (Hamme)

    C-reeks
    - 76km - 1h49
    1.Andy DE BACKER
    2.Kurt Stevens
    3.Kristof Reniers
    4.Tom De Smet
    5.Steven Verschelden (Hamme)
    6.Peter Neels (Kruibeke)
    7.Eddy Coveliers
    8.Pascal Kestemont
    9.Alain Goolaerts
    10.Raf Van Den Bossche

    D-reeks - 60,8km -1h28
    1.Patrik VAN DE WOUWER
    2.Patrick Cocquyt (Wachtebeke)
    3.Benny Van Buynder (Bornem)
    4.Frank Geets
    5.Ronald Rents
    6.Rudy Lahou
    7.Piet Hereygers
    8.Dominique Geldolf
    9.Steven De Kerpel
    10.Pascal Raes

    E-reeks
    - 60,8km - 1h31
    1.Francis DE RIDDER
    2.Danny De Backer
    3.Patrick De Craene
    4.Dominique Turcksin
    5.Rudy Berwart
    6.Rene De Brucker
    7.Christophe Davies
    8.Eddy Van Der Steen
    9.Dirk Verrresen
    10.Serge De Wever

    F-reeks
    - 53,2km - 1h23
    1.Martin DURANT
    2.Jean Blommaert (Hamme)
    3.Jos Claessens
    4.Hendrik Caethoven
    5.Johny Van Holen
    6.Hilair Heye
    7.Frank Rypers
    8.Jan Van Hove
    9.Juan Steeman
    10.Higo Lismont

    G-reeks
    - 53,2km -1h25
    1.Gaston SANNEN
    2.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    3.Felix Luyten
    4.Luc Snels
    5.Eric Van Der Steen
    6.Guido Cornet
    7.Jos Vandermeulen
    8.Etienne Vandenhouwe
    9.Albert Van Den Eede
    10.Gilbert Vandenheuvel


     

    Vrijdag 17 Oktober – WIEZE - VWF feest

    04-10-2014 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/10/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 4/10 – NOORDERWIJK (2200)

    Categorie A - 79,8 km
    1-Vercammen Sven
    2-De Feyter Tom
    3-Bruylandts Dave
    4-Leys Sam
    5-Van Der Sanden Mathias
    6-Van Nimmen Thomas
    7-Ooms Jelle
    8-Meir Wim
    9-Vandermaesen Nick
    10-Delcroix Ben

    Categorie B - 79,8 km
    1-Boenders Yves
    2-De Wyngaert Filip
    3-Vanhove David
    4-Penders Francis
    5-Stessens Davy
    6-Haest Christophe
    7-Beyens Yoeri
    8-Bocken Peter

    9-Vluymans Erik
    10-Adams Christophe

    Categorie C - 57 km
    1-Pauwels Vital
    2-Verschueren Ivan
    3-Wuyts Hans
    4-Houblon Rudi
    5-Ryken Peter
    6-Wilme Frederic
    7-Keim Luc
    8-Vermeiren Guido
    9-Stynen Johan
    10-Hauterat Georges

    Categorie D - 57 km
    1-De Cock Marc
    2-Van Roy Luc
    3-Van Gansen Benny
    4-Van Loy Eddy
    5-Verdonck Patrick
    6-Vekemans Marc
    7-Van Der Mieren Daniel
    8-Haest Eddy
    9-Vermeiren Eddy
    10-Willekens André

    Categorie E - 57 km
    1-Hannes Kaat
    2-Janssens Roger

    04-10-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    03-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 3 OKTOBER WEDSTRIJD TOERISTEN TE HAMME SINT ANNA

    vwf.JPG




    Toeristen- en inwonerswedstrijd te Hamme Sint-Anna !!!

     

    Vrijdag 03/10/2014 te 18H00

     

    18H00 – Inwoners (enkel van Hamme St.Anna)

    18H01 – Toeristen (+45 jaar en -45 jaar)

     

    Inschrijving: Parochiezaal “Sint-Annacentrum”, St-Annastraat 84.

    03-10-2014 om 13:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 5 OKTOBER - RALLY VAN DE VALLENDE BLADEREN TE STEKENE

    Rally Der Vallende Bladeren

    WTC De Vrienden Stekene organiseert 'Rally Van De Vallende Bladeren'.

    Waar: Feesttent in de Nachtegaalstraat in Stekene.

    Een fietstocht langs rustige Nederlands wegen, de Rally gaat door nu zondag 5 oktober 2014.

     

    Afstanden: 30 & 60 km.

    Controlepost aanwezig.

    Vertrek: tussen 08u00 en 10u00.

    Inschrijving: €2 voor VWB-leden, €2.5 voor niet-leden.

    Bij aankomst is er een boterham voorzien.

    03-10-2014 om 13:09 geschreven door kenny


    02-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/10/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 02/10/2014 TIELT (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 111

    1.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.VAN LERBERGHE Bert-EFC-

    4.FARAZIJN Maxime-EFC-

    5.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.TOUQUET Joren-VERANDAS WILLEMS-

    7.SMAIL Robert-CT TOMACC-

    8.ORBIE Stephen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    10.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    56.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    02-10-2014 om 18:06 geschreven door kenny


    01-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITES M.C. & Z.C. & U23 TE BERLARE VAN WOENSDAG 01/10/2014
    FOTO'S ELITES M.C. & Z.C. & U23 TE BERLARE VAN WOENSDAG 01/10/2014     


    Woensdag 01/10/2014 BERLARE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162,4 km

    Aantal deelnemers: 87

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-LOTTO BELISOL-

    2.EISING Tijmen-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    3.BAUGNIES Jérôme-WANTY-GROUPE GOBERT- op 13"

    4.KERKHOF Tim-ETIXX-

    5.BAKKER Dennis-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    6.MCNALLY Mark-AN POST - CHAIN REACTION-

    7.CAMPENAERTS Victor-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.HELMINEN Matti-INDIVIDUEEL- op 19"

    9.GOEREE Niels-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM- op 1'05"

    10.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    19.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL- op 1'45"

    20.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    22.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    24.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    32.STEELS Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE- op 1'55"

    1-10-2014-berlare prof 957.JPG

      Het podium met winnaar Oliver Naesen, Tijmen Eising en Jérôme Baugnies. 
    1-10-2014-berlare prof 972.JPG
    1-10-2014-berlare prof 998.JPG
       Oliver Naesen maakte deze jongeman zeer blij met het podiumgeschenk.
    1-10-2014-berlare prof 1014.JPG
                                     Oliver Naesen met de bloemen.
    1-10-2014-berlare prof 883.JPG  1-10-2014-berlare prof 881.JPG
                                                      Aankomst van winnaar Oliver Naesen uit Berlare.
    1-10-2014-berlare prof 834.JPG
                                   De kopgroep van 9 renners te Berlare.
    1-10-2014-berlare prof 919.JPG
    1-10-2014-berlare prof 813.JPG
    1-10-2014-berlare prof 821.JPG
    1-10-2014-berlare prof 128.JPG
                            Preben Van Hecke en Oliver Naesen mee voorop.
    1-10-2014-berlare prof 800.JPG
    1-10-2014-berlare prof 162.JPG 
    1-10-2014-berlare prof 097.JPG
                                 Oliver Naesen reed de ganse koers vooraan.
    1-10-2014-berlare prof 796.JPG
    1-10-2014-berlare prof 724.JPG
    1-10-2014-berlare prof 623.JPG
    1-10-2014-berlare prof 544.JPG
                                            Lawrence Naesen vooraan.
    1-10-2014-berlare prof 329.JPG
    1-10-2014-berlare prof 066.JPG
    1-10-2014-berlare prof 057.JPG
            De start van de Elite m.c. & z.c. en U23 te Berlare met 87 deelnemers.

                                     




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-10-2014 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/10/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 8°Seizoenszege bij de Elite m.c. & z.c. !!!

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 7°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Oliver Naesen.jpg  Glenn Rotty 2014.jpg

             Oliver Naesen                Glenn Rotty

    Woensdag 01/10/2014 BERLARE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162,4 km

    Aantal deelnemers: 87

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-LOTTO BELISOL-

    2.EISING Tijmen-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    3.BAUGNIES Jérôme-WANTY-GROUPE GOBERT- op 13"

    4.KERKHOF Tim-ETIXX-

    5.BAKKER Dennis-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    6.MCNALLY Mark-AN POST - CHAIN REACTION-

    7.CAMPENAERTS Victor-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.HELMINEN Matti-INDIVIDUEEL- op 19"

    9.GOEREE Niels-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM- op 1'05"

    10.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    19.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL- op 1'45"

    20.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    22.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    24.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    32.STEELS Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE- op 1'55"

     

    01/10/2014 LANGEMARK (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70,4 km
    Aantal deelnemers: 37

    1.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    2.FARAZIJN Maxime-EFC-

    3.SOENENS Alessandro--

    4.THORÉ Floris-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.LEFEVER Nico-CT TOMACC-

    6.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    7.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    8.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

     

    01/10/2014 KEMZEKE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.VAN RENTERGHEM Bram-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    4.HEIRBAUT Tony-DCR CYCLING TEAM-

    5.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA CT-

    6.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.TÖPKE Frederik-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.DE POORTER Jelle-SCHIJNDEL-

    10.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    11.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    13.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    14.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    17.DE BOCK Robby-FEENSTRA FELT PB KENDA-

    20.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM- op 34”

    27.VEREECKEN Michel-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    40.SMET Gert-DCR CYCLING TEAM-

    46.BOLSENS Kris-DCR CYCLING TEAM-

    48.PEIRSMAN Davy-DCR CYCLING TEAM-

    49.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    50.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    52.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    53.NYS Mattias-DCR CYCLING TEAM-

    58.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    59.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    63.DE ROOS Robby-DCR CYCLING TEAM-

    64.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    01-10-2014 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 01/10/2014

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Leo Mares en Alex Goossens vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 31 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Alweer zeer aangenaam zomerweer voor de wekelijkse duurtraining op Woensdag. Iedereen kreeg de kans om een beurt kopwerk te verrichten wat zeer gesmaakt werd, toch een vermelding voor onze kopman Joris De Jonghe. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35,4 km/h.

     

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Joris De Jonghe , Leo Mares , Fons Van Raemdonck , Dirk Cleys , Marc De Smet , Alex Goossens , Kurt Van Raemdonck , Werner Van Der Weken , Glenn Van Hautekerke , Dr.Frank De Winter (lek) , Hugo Martens , Adrien Maes , Maarten Van Raemdonck , Gerben Van Houte , Eugéne Bosman , Chris Van De Vijver , Olaf Van Osselaer , Mario Bolssens , Wim De Cleen , Edwig De Taey , William Despeels , Frank Van Geystelen , Dirk De Pauw , Franky De Witte , ????? en Kenny Janssens.

    01-10-2014 om 18:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-LIEVENS HOUTEM VAN DINSDAG 30/09/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-LIEVENS HOUTEM VAN DINSDAG 30/09/2014     


    Dinsdag 30/09/2014 SINT-LIEVENS-HOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 113 km
    Aantal deelnemers: 94

    1.LIEVENS Niels-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.NODERHUS Anders-ASKER CT-

    3.MOENS Jens-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    4.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    6.DIEPENDAELE Timmy-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    7.COMMINETTE Jean-Michel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.DEMULDER Jonas-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    9.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VANREYTEN Joachim-EFC-

    11.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    20.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    53.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    78.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    30-9-2014-st-lieven s-houtem 824.JPG
            Podium met winnaar Niels Lievens, Anders Noderhus en Jens Moens.        
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 836.JPG
                                 Winnaar Niels Lievens met de bloemen.
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 818.JPG  30-9-2014-st-lieven s-houtem 810.JPG
                            De 3de Jens Moens.                                                              Winnaar Niels Lievens.
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 820.JPG  30-9-2014-st-lieven s-houtem 813.JPG
              De 2de de Noor Anders Noderhus.
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 715.JPG
     Aankomst van winnaar Niels Lievens voor Anders Noderhus en Jens Moens.
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 710.JPG
                      De spurt van de kopgroep van 8 mooi in beeld gebracht.
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 721.JPG
    Michiel Dieleman eindigde 4de voor Tommy Baeyens en Timmy Diependaele.
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 722.JPG

    30-9-2014-st-lieven s-houtem 730.JPG
    De spurt van het peloton met Jens De Meyere voor Joachim Vanreyten en Kevin Callebaut.
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 676.JPG
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 449.JPG
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 338.JPG
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 254.JPG
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 143.JPG
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 081.JPG
                                       Matthias Ongena uit Kieldrecht.
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 057.JPG
    30-9-2014-st-lieven s-houtem 030.JPG
    De Elite z.c. & Beloften kwamen te Sint-Lievens-Houtem met 94 deelnemers aan de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    01-10-2014 om 13:09 geschreven door kenny


    30-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 30/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 30/09/2014 SINT-LAUREINS (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING TEAM-

    4.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.COCQUYT Nicky-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    8.VAN RUTTEN Bryan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    10.DE MERLIER Giovanni-COLBA SUPERANO HAM-

    38.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    30/09/2014 SINT-LIEVENS-HOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 94

    1.LIEVENS Niels-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.NODERHUS Anders-ASKER CT-

    3.MOENS Jens-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    4.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    6.DIEPENDAELE Timmy-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    7.COMMINETTE Jean-Michel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.DEMULDER Jonas-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    9.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VANREYTEN Joachim-EFC-

    11.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    20.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    53.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    78.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    30-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    29-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 29/09/2014

    waod_3.jpg


    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 17°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Dullaert Werner KOP 2013.jpg 

           Werner Dullaert


    Maandag 29/09 – KIELDRECHT (9130)

    Catg.A – 69,3 km – 31 deelnemers

    1-Nico Verwee (Deinze)

    2-Tom Middelkamp (Verrebroek)

    3-Kristof Gryson

    4-Gunter Sterck (Klein-Sinaai)

    5-Stijn Declercq

    6-Stijn Verbeke (Belsele)

    7-Sebastiaan Beens

    8-Sammy Bogaert (Essen)

    9-Tom Op De Beeck

    10-Luc De Duytsche

    11-Jan Peirsman (Beveren)

    12-Alex Goossens (Vrasene)

    13-Steven Goossens (Belsele)

    14-Maxime De Sutter (Belsele)

    15-Michael Van De Casteele (Steendorp)

    18-Gino Van Broeck (Temse)

    20-Jonathan Van Kerchove (St.Pauwels)

    22-Steven Heirman (Hamme)

    25-Vincent Maes (Beveren)
    29-9-2014-kieldrecht 849.JPG
                                         Winnaar Catg.A Nico Verwee.
    29-9-2014-kieldrecht 768.JPG
                                Aankomst van winnaar Catg.A Nico Verwee.

    29-9-2014-kieldrecht 478.JPG
                                   De start van de Catg.A te Kieldrecht.
    29-9-2014-kieldrecht 504.JPG

    Catg.B – 56,7 km – 18 deelnemers

    1-Gino De Weirdt (Deinze)

    2-Franky Weemaes (Melsele)

    3-Eric Vereecken

    4-Gino Primo

    5-Bert Dockx

    6-Peter Verhofstadt (Berlare)

    7-Ruud Havermans

    8-Rik de Vree

    9-Etienne Claus (Waasmunster)

    10-Peter Dockx

    11-Wim Rombaut (Stekene)

    14-Giovanni Baert (Moerbeke)

    15-Mario Bolssens (De Klinge)
    29-9-2014-kieldrecht 465.JPG
                                    Winnaar Catg.B Gino De Weirdt.
    29-9-2014-kieldrecht 444.JPG
    De spurt van de kopgroep in de Catg.B met Gino De Weirdt die het haalt van
    Franky Weemaes.
    29-9-2014-kieldrecht 187.JPG
                                               De kopgroep in de Catg.B
    29-9-2014-kieldrecht 166.JPG
                                                      Start van de Catg.B

     

    Catg.C – 56,7 km – 18 deelnemers

    1-Daniel Van Der Mieren (Houtvenne)

    2-Dirk Mathys (Gentbrugge) op 10”

    3-Patrick Verdonck

    4-Kenny Janssens (Melsele)

    5-Ko Harms

    6-Marc Schepers

    7-Gerrit Vermassen

    8-Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    9-Danny Van Hoof

    10-Geert Braeckman (Kalken)

    15-Geert Bultynck (Beveren)
    29-9-2014-kieldrecht 346.JPG
                                 Winnaar Catg.C Daniel Van Der Mieren.
    29-9-2014-kieldrecht 326.JPG
    Aankomst van winnaar Catg.C met Daniel Van Der Mieren die net uit de greep
    blijft van het peloton.

    29-9-2014-kieldrecht 179.JPG
                                     Start van de Catg.C te Kieldrecht.

    Catg.D – 44 km – 22 deelnemers

    1-Wim De Waal-Axel (NL)

    2-Patrick Van Renterghem

    3-Helmuth Tas

    4-Jozef De Naeghel

    5-Florent De Leersnyder

    6-Geert Oosterbosch

    7-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    8-Tony Baudonck

    9-Twan den Braber

    10-Peter Van Der Geest

    11-Francis De Paepe (Lokeren)

    13-Marc Van Overmeir (Beveren)

    17-Dirck Tummeleer
    29-9-2014-kieldrecht 150.JPG
           Winnaar +70 jaar Werner Dullaert en winnaar Catg.D Wim De Waal.
    29-9-2014-kieldrecht 101.JPG
                             Aankomst van winnaar Catg.D met Wim De Waal.

     

    Catg.E – 44 km – 21 deelnemers

    +65 jaar

    1-Luc Snels (Minderhout)

    2-Leo Thyssen

    3-Roger Hoof (St.Niklaas)

    4-François Mertens

    5-Julien Vyvey

    6-Roland Van Imschoot

    7-Marinus Lockefeir

    8-Theo Coudijzer

    9-Adri Van Loon

    10-Willy De Roos
    29-9-2014-kieldrecht 146.JPG
                               Winnaar Catg.E +65 jaar met Luc Snels.
    29-9-2014-kieldrecht 075.JPG

     

    +70 jaar

    1-WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2-Armand Mols

    3-Gerrit Hairwassers

    4-Daniel Cornu (Stekene)

    5-François Brouwers

    6-Ko Tolhoek
    29-9-2014-kieldrecht 109.JPG
                          Aankomst van winnaar +70 jaar met Werner Dullaert.

     

    Toeristen – 56,7 km – 20 deelnemers

    1-Wouter Van Gaens (Wilrijk)

    2-Wim Bas

    3-Brecht Declercq

    4-Eddy Vermeiren

    5-Glenn Van Hille (St.Niklaas)

    6-Robby Van Raemdonck (Kieldrecht)

    7-Bram Van Neck

    8-Claudio Rizzo

    9-Wim Meir

    10-Freddy Van Camp (Stekene)

    12-Wim Van Der Veken (Kieldrecht)

    13-Kurt Thoen (Zwijndrecht)

    16-Tommy Van Osselaer (Stekene)

    18-Kurt De Gronckel (Moerbeke)

    19-Wim Van Craenenbroeck (Kieldrecht)
    29-9-2014-kieldrecht 753.JPG
                                     Winnaar Toeristen Wouter Van Gaens.
    29-9-2014-kieldrecht 736.JPG
                         De spurt bij de Toeristen met winnaar Wouter Van Gaens.





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-09-2014 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 29/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 29/09/2014 BERLARE (O) - Dames Elite - 90 km
    Aantal deelnemers: 30

    1.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VEKEMANS Anisha-LOTTO BELISOL LADIES-

    3.HANNES Kaat-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    4.POST Jermaine-PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM-

    5.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    6.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.VERCAMMEN Ine-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.DANI Christmas-SPEG PROJECTS 51-

    10.DE BAAT Kim-PARKHOTEL VALKENBURG CT-

    11.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    12.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    29-09-2014 om 19:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITES M.C. & Z.C. & U23 IN DE GOOIKSE PIJL VAN ZONDAG 28/09/2014
    FOTO'S ELITES M.C. & Z.C. & U23 IN DE GOOIKSE PIJL VAN ZONDAG 28/09/2014     


    Zondag 28/09/2014 GOOIKSE PIJL (VB) - Men Elite UCI - 198,7 km - 04h26'35"
    Aantal deelnemers: 178
    1.JANS Roy -WANTY - GROUPE GOBERT

    2.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.DE VREESE Laurens -WANTY - GROUPE GOBERT-

    4.VAN DER WEIJST Geert -CYCLINGTEAM JO PIELS-

    5.DE BONDT Dries -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    6.PEETERS Kevin -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    7.KERF Jérôme -COLOR CODE - BIOWANZE-

    8.NAESEN Oliver -CIBEL-

    9.GERTS Floris -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    10.GROENEWEGEN Dylan -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    28.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    35.NAESEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    37.VAN STAEYEN Kevin -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    44.VAN DAMME Bart -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    59.VAN DIJK Niels -VERANDAS WILLEMS-

    67.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-

    72.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    76.ONGENA Thomas -CIBEL-

    78.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-

    128.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-:01’20”

    135.GOOSSENS Kenny -CIBEL-:02’55”
    28-9-2014-gooik 1013.JPG

    28-9-2014-gooik 1006.JPG
    Het podium met winnaar Roy Jans, Tom Van Asbroeck en Laurens De Vreese.

    28-9-2014-gooik 1033.JPG 28-9-2014-gooik 1026.JPG
                      Winnaar Roy Jans.
    28-9-2014-gooik 1018.JPG 28-9-2014-gooik 995.JPG
                   De 2de Tom Van Asbroeck.
    28-9-2014-gooik 890.JPG
    28-9-2014-gooik 889.JPG
    Aankomst van winnaar Roy Jans voor Tom Van Asbroeck en Laurens De Vreese.
    28-9-2014-gooik 523.JPG
    28-9-2014-gooik 475.JPG
    28-9-2014-gooik 575.JPG
    28-9-2014-gooik 775.JPG
    28-9-2014-gooik 376.JPG
    28-9-2014-gooik 264.JPG
    28-9-2014-gooik 212.JPG
    28-9-2014-gooik 257.JPG
    28-9-2014-gooik 191.JPG
    28-9-2014-gooik 155.JPG
    De start van de Elite m.c. & z.c. en U23 in de Gooikse Pijl met 178 deelnemers.
    28-9-2014-gooik 007.JPG
                                       Voorstelling deelname Team Cibel.
    28-9-2014-gooik 030.JPG

           



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-09-2014 om 10:52 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!