.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    28-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 28/09/2014 GOOIKSE PIJL (VB) - Men Elite UCI - 198,7 km - 04h26'35"
    Aantal deelnemers: 148

    1.JANS Roy -WANTY - GROUPE GOBERT

    2.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.DE VREESE Laurens -WANTY - GROUPE GOBERT-

    4.VAN DER WEIJST Geert -CYCLINGTEAM JO PIELS-

    5.DE BONDT Dries -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    6.PEETERS Kevin -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    7.KERF Jérôme -COLOR CODE - BIOWANZE-

    8.NAESEN Oliver -CIBEL-

    9.GERTS Floris -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    10.GROENEWEGEN Dylan -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    28.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    35.NAESEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    37.VAN STAEYEN Kevin -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    44.VAN DAMME Bart -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    59.VAN DIJK Niels -VERANDAS WILLEMS-

    67.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-

    72.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    76.ONGENA Thomas -CIBEL-

    78.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-

    128.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-:01’20”

    135.GOOSSENS Kenny -CIBEL-:02’55”

     

    28/09/2014 HOOGSTRATEN (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 90 km

    Aantal deelnemers: 12

    1.LUYCKX Brent-EFC-

    2.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    4.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    6.GYS Jens-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    7.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    8.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    9.KOYEN Niels-CCN METALAC-

    10.BROSENS Werner-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    28/09/2014 BUDINGEN (VB) - Juniores - 94,6 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.VASTMANS Dries-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.ROEKENS Witse-HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.VERLINDEN Jordy-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.TURAR Assylkhan-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    8.PINON Brieuc-BLANCS GILETS BARRACUDA BW-

    9.VANDERHEYDEN Jens-HAGELAND CYCLING TEAM-

    10.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    28/09/2014 HOOGSTRATEN (A) - Juniores - 80,3 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.JANSEN Tom-WV BARRHOPOORT-

    3.VELTMAN Milan-WV VIKING WATERLAND-

    4.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    5.DUIJVESTEIJN Jim-WESTLAND WIL VOORUIT-

    6.WOLFFENBUTTEL Nils-UWTC DE VOLHARDING-

    7.BERTELS Jef-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    8.VAN LAER Sven-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    10.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    28/09/2014 MALDEGEM (O) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 29

    1.DE ROO Maxime-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.CORNETTE Ewout-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    3.LAMBRECHT Bjorg-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.DE VOS Niels-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    5.RYCKAERT Thomas-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    6.DEVOS Iben-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.HAUTEKEETE Justin-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.BAELE Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.DEJAEGHERE Ruben-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.VANDENBUSSCHE Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    23.DE VOS Gilles-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    28/09/2014 MERELBEKE - SCHELDERODE (O) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.DE BOECK James-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    2.MAXWELL Oliver--

    3.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.GARDNER Dan--

    5.HEYSE Jari-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.LAGNEAUX Yoni-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    8.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.PIRARD Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.PARSONS Ricky--

    17.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    20.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    35.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    40.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    63.BAEYENS Tom-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    64.DE LOOSE Arne-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    68.GONZALES MORALES Julio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    28/09/2014 STALHILLE (W) - Juniores - 89,7 km

    Aantal deelnemers: 24

    1.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.WYDOOGHE Jaron-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.VAN COPPENOLLE Lars-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.FACHE Florent-LA POMME MARSEILLE-

    8.VERKERKEN Miel-K.V.C. DEINZE VZW-

    9.THERAIN Quentin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    28-09-2014 om 22:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag
    28/09/2014- JEMEPPE – Juniores - 02h56’20”

    Aantal deelnemers: 161

    1.MOLLY Kenny -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    2.LEYMAN Celestin -APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.RELAES Jacob -DCM CYCLING TEAM-

    4.VANACKER Bjarne -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.BOTHUYNE Jorden -ISOREX CYCLING TEAM-:00’08”

    6.RICE Michael -DCM CYCLING TEAM-:00’11”

    7.BOLHOVEN Marc -VIKING KROON WILNIS-:00’19”

    8.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:00’27”

    9.CASTRIQUE Jonas -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.DEJONGHE Bram -APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    18.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    55.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:02’33”

    67.THIERENS Arne -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    71.DE CORTE Freek -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    84.MARIN Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:03’22”

    85.SMET Cédric -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:03’31”

    90.VERSCHUEREN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:04’00”

    93.LESCOUHIER Bert -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:04’05”


    28/09/2014 MERELBEKE - SCHELDERODE (O) - Dames Jeugd - 61 km

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 20

    1.TEIRLINCK Jana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.VAN HOUTUM Celine-WV DE JONGE RENNER-

    5.DOCX Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.DE PAUW Ina-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DEFOUR Lara-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    16.DE BOCK Ellen-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 16

    1.BEX Nathalie-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    2.JONGERIUS Claudia--

    3.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    5.VRANKEN Chayenne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    7.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.PEETERS Jinse-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PIRARD Audrey-INDIVIDUEEL-


    28/09/2014- BELLEM (O) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.BLONDEEL Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    3.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DECLEYRE Jens-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.VAN ASSCHE Bert-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    6.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VERPAELE Thibault-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    24.CORNU Maxime-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    28/09/2014 BELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 64,5 km

    Aantal deelnemers: 22

    1.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VERCRUYSSE Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.HOUCKE Kyllan--

    4.VAN DEN DRIESSCHE Lilian-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    5.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.DEWACHTER Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.D´HONDT Louis-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.HUYGHE Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.RAMU Emerson-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

     

    28/09/2014 HOOGSTRATEN (A) - Nieuwelingen - 58,4 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.BLUMMEL Robin-WV SCHIJNDEL-

    2.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DE PEIJPER Cliff-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.VAN HOUTE Gerben-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.BROER Tristan-UMTC DE VOLHARDING-

    6.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.MEEUSEN Freek-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VAN ELZAKKER Wout-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.BROOS Alain-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.VAN DEN BROEK Floris-WV BREDA-

     

    28/09/2014 LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen - 64,35 km

    Aantal deelnemers: 42

    1.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    2.TREVE Giovanni-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    3.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.VANNESTE Wout-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.JAQUES Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.CAVEY Vincent-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    10.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

      

    28/09/2014 MAARKEDAL (O) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 32

    1.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.VAN POUCKE Aaron-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.DUHAMEL Job-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.PLETINCKX Yarno-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK- 

    28/09/2014 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM (B) - Nieuwelingen -  70 km

    Aantal deelnemers: 42

    1.GERINCKX Joni-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.LAENEN Dieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.DELANGHE Niels-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.WARNIER Timo-WCL BERGKLIMMERS-

    5.GOVAERTS Bjarne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.VERELST Jef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.MAES Médéric-BLANCS GILETS BARRACUDA BW-

    8.EUSSEN Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.WOUTERS Rick-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.GOOSENS Rob-VZW DE DEMERSPURTERS-

    28-09-2014 om 22:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 28/09/2014
    28/09/2014 HOEGAARDEN (VB) - Aspiranten

    12 jaar

    Aantal deelnemers: 23

    1.DE LIE Arnaud-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    2.TEERLINCK Alexander-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.DE PRETER Emiel-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.BOELS Senne-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.DHONDT Dante-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    13 jaar

    Aantal deelnemers: 26

    1.WAEYAERT Arno-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    2.VERSTAPPEN Tijs-HAGELAND CYCLING TEAM-

    3.VAN DER VEKEN Senne-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    4.STIPPELMANS Toon-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    5.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar

    Aantal deelnemers: 31

    1.PONSAERTS Thibaut-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    2.DE MESMAEKER Tibo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    3.VAN WILDER Ilan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.LAMBEIR Joachim-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.SCHEERS Lander-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.VAN MECHELEN Gloria-INDIVIDUEEL-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 3

    1.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.CRABBÉ Kiona-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.LEFEBER Aline-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.GIELKENS Esmee-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.VAN WIN Sine-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    28-09-2014 om 22:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/09/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 28/09/2014 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 44

    1.SWEECK Hendrik-KWADRO-STANNAH-

    2.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    3.UYTDEWILLIGEN Ingmar-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    5.CLEPPE Nicolas-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VAN LAER Ward-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    8.VAN HECKE Elias-LARES-DOLTCINI CT-

    9.BRACKMAN Jelle-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.TURELUREN Arne-CCN METALAC-

    11.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    21.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    22.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    28/09/2014 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 39

    1.SMETS Gert-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    2.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.BREUGELMANS Michiel-TEAM 185-

    6.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    8.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.VAN DEN BULCK Pelle-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    12.VERBERCKMOES Timo-VA-CYCLING TEAM ZELE-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 42

    1.VANDEBOSCH Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VREESWIJK Luca-BUITENLUST-

    3.VAN DEN BROECK Arno -DCM CYCLING TEAM-

    4.VERBERCKMOES Fabio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.DE MEYER Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN GILS Maxim-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.VAN DEN EYNDE Vince-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    9.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28/09/2014- HOBOKEN (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A

    Aantal deelnemers: 48

    1.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL (Amateurs)

    2.GELUYKENS Kenny-CYCLING TEAM KESSEL-

    3.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM (Master A)

    4.WILLEMS Jurgen-INDIVIDUEEL-

    5.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.ARNOUTS Tom-INDIVIDUEEL-

    7.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    8.LAMMENS Laudelino -INDIVIDUEEL-

    9.RAEYMAKERS Sten-INDIVIDUEEL-

    10.DIELS Koen-INDIVIDUEEL-

    20.DE BOCK Yoni-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

    31.DE BOCK Jelle-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

     

    Masters B

    Aantal deelnemers: 22

    1.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.DE BOCK Benny-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.TECK Erik-VREDA CYCLING TEAM-

    5.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    6.VAN STAEYEN Benny-INDIVIDUEEL-

    7.VETS Jelle-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.OOMS Gunter-INDIVIDUEEL-

    9.DE BACKER Kurt-INDIVIDUEEL-

    10.VERTESSEN Johnny-INDIVIDUEEL-

    11.VAN HONSTE Kris-INDIVIDUEEL-

    15.VERBRUGGEN Joeri-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C

    Aantal deelnemers: 35

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.VERHAEGEN Guido-INDIVIDUEEL-

    4.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.VANDERAERDEN Johan-INDIVIDUEEL-

    6.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.MARYNISSEN Walter-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.VERELST Rudy-INDIVIDUEEL-

    9.VAN SINAY Dirk-INDIVIDUEEL-

    10.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

     

    Masters D

    Aantal deelnemers: 6

    1.VAN SINAY Dirk-INDIVIDUEEL-

    2.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    3.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    4.JANSSENS Jan-INDIVIDUEEL-

    5.MARTENS Herman -INDIVIDUEEL-

    28-09-2014 om 22:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/09/2014

    vwf.JPG








    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 23°Seizoenszege en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg 

            Frank Suys

    Zondag 28 September – BOOM (2650) - PK Antwerpen alle reeksen

    A-reeks - 74,4km - 1h42
    1.Sam VAN NUFFELEN
    2.Piet Froyen (PK)
    3.Kenny Van Lent
    4.Gert Delcroix
    5.Jelle Van De Plas
    6.Robin Van Goethem
    7.Bavo Haemels
    8.Timmy Weeckers
    9.Bart Van Den Wijngaerd
    10.Tom De Feyter

    C-reeks - 74,4km - 1h43
    1.Peter DOCKX
    2.Frédèric Wilmet
    3.Vital Pauwels
    4.Patrick Jacobs
    5.Rudy Rey (PK)
    6.Marc Tabourdon
    7.Danny Borremans
    8.Kurt Stevens
    9.Eddy Covelier
    10.Andy Roskam (Ruisbroek)

    D-reeks
    1.Wim VAN LOOY
    2.Patrick Verdonck
    3.Peter Vos (PK)
    4.Frank Geets
    5.Jean Baeyens
    6.Jan Jansen
    7.Benny Van Buynder (Bornem)
    8.Daniel Van Der Mieren
    9.Luc Erauw
    10.Dirk Goolaerts

    E-reeks
    1.FRANK SUYS (Hingene) - PK
    2.Luc Van Roy
    3.Dirk Van Hove
    4.Patrick Van Buggenhout
    5.Luc Vranken
    6.Jan Van Den Brande
    7.Christophe Davies
    8.Rene De Brucker
    9.Dominique Turcksin
    10.Paul De Greef
    Boom2.jpg
    Boom1.jpg
    F-reeks - 55,8km - 1h23
    1.Henry ROVERS
    2.Jos Staes (PK)
    3.Raf Vercammen
    4.Eddy Vanopstal
    5.Jos Claessens
    6.Jan Van Hove
    7.Rudy Bloemmen
    8.Hendrik Caethoven
    9.Patrick Convents
    10.Juan Steeman

    G-reeks - 55,8km - 1h23
    1.Etienne VANDENHOUWE
    2.Gaston Sannen
    3.Jos Vandermeulen
    4.Felix Luyten
    5.Nico Wijnen
    6.William De Cremer
    7.Freddy Vandenberghen
    8.Jef Everaerts
    9.Erik Van Der Steen
    10.Alfons Heyens

    11.Luc Hermans (PK)

    28-09-2014 om 21:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/09/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 16°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Dullaert Werner KOP 2011.jpg 

          Werner Dullaert

    Zondag 28/09 – WOUBRECHTEGEM (9550)


    Catg.A – 84 km – 32 deelnemers

    1-David Motte (Herne)

    2-Tony Bracke

    3-Jens Van Durme

    4-Bjorn Lison

    5-Lode Van Impe

    6-Mario Van Den Broecke

    7-Koen Van Geyt

    8-Roel Rijel

    9-Jeroen Van Geyte

    10-Steven Goossens (Belsele)

     

    Catg.B – 70 km – 21 deelnemers

    1-Andy Van Eesbeek (Denderhoutem)

    2-Peter De Maere (Eksaarde)

    3-Peter Vermassen

    4-Guy De Coster

    5-Danny Saelens

    6-Tom De Beer (Hamme)

    7-Sven De Vlieger (Lochristi)

    8-Sam Opsomer

    9-Bart De Vreese

    10-Eddy Gyselinck

    16-Wim Rombaut (Stekene)

    19-Koen Van Laere (Beveren)

     

    Catg.C – 62 km – 24 deelnemers

    1-Ko Harms (Zuiddorpe NL)

    2-254-Danny De Backer

    3-Patrick Watteny

    4-Willy Van Herreweghe

    5-Geert Braeckman (Kalken)

    6-Frank Gommers

    7-Johan De Veylder

    8-Marc Couckuyt (Nevele)

    9-Tony Reniers

    10-Filip Van Damme

    13-Jurgen Van Havere (Kruibeke)

     

    Catg.D – 48 km – 14 deelnemers

    1-Eddy De Vuyst (Herzele)

    2-Jozef Deneef

    3-Luc D'Haeseleer

    4-Peter Van Der Geest

    5-Francis De Paepe (Lokeren)

    6-Rik Scheerlinckx

    7-Andre Deboelpaep

    8-Henk Bolle

    9-Etienne De Gucht

    10-Jozef Scheerlinckx

     

    Catg.E – 48 km – 15 deelnemers

    +65 jaar

    1-Herman Van Den Borre (Outer)

    2-Roger Hoof (St.Niklaas)

    3-Julien Vyvey

    4-Roland Van Imschoot

    5-Hugo Tuypens

    6-Luc Ribbens

    7-Marinus Lockefeir

    8-Guido Cornet

     

    +70 jaar

    1-WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2-Armand Mols

    3-Daniel Cornu (Stekene)

    4-Robert Robijns

     

    Toeristen – 62 km – 33 deelnemers

    1-Bram Van Neck (Herent)

    2-Stephan Tytgadt

    3-Kristof Nachtergaele

    4-Pascal De Wolf

    5-Glenn Van Hille (St.Niklaas)

    6-Sven De Schryver

    7-Matthias Huylebroeck

    8-Stef De Bruyn

    9-Brecht Declercq

    10-Joram Rosseels

    28-09-2014 om 19:11 geschreven door kenny


    27-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE BERLARE VAN ZATERDAG 27/09/2014

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE BERLARE VAN ZATERDAG 27/09/2014     


    Zaterdag 27/09/2014 BERLARE (O) - Nieuwelingen - 67,5 km
    Aantal deelnemers: 71

    1.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.STOYANOV Petar-NESSEBAR-

    6.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.VAN ASSCHE Bert -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.TREVE Giovanni-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    9.HESTERS Jules-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DELAET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    13.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.D´HOOGE Thomas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    18.CORNU Maxime-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    24.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.DECLEYRE Jens -PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.COPPIETERS Jeroen-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    31.DEPAUW Brent-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27-9-2014-berlare nieuw 686.JPG
                            Winnaar Bjarne Steyaert met de bloemen.               
    27-9-2014-berlare nieuw 661.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Bjarne Steyaert .
    27-9-2014-berlare nieuw 693.JPG
                          De 2de Thibau Verhofstadt zoon van Peter uit Berlare.
    27-9-2014-berlare nieuw 630.JPG
             Aankomst van winnaar Bjarne Steyaert voor Thibau Verhofstadt.
    27-9-2014-berlare nieuw 623.JPG
                            De massaspurt bij de Nieuwelingen te Berlare.
    27-9-2014-berlare nieuw 249.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 294.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 323.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 416.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 434.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 525.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 529.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 592.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 466.JPG
          De Nieuwelingen kwamen te Berlare met 71 deelnemers aan de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    27-09-2014 om 22:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/09/2014

    waod_3.jpg

     

       

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.E +65 jaar !!!

    Franky Weemaes.jpg  Roger Hoof KOP 2014.jpg 

       Franky Weemaes            Roger Hoof

    Zaterdag 27/09 – KIELDRECHT (9130)

     

    Catg.A – 69,3 km - 73 deelnemers

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2-Peter Neels (Kruibeke)

    3-Dave Bruylands

    4-Tijs Billemont

    5-Jimmy De Bruyn

    6-Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    7-Steven Goossens (Belsele)

    8-Tom Verhulst (Haasdonk)

    9-Eric Vereecken

    10-Roelof Tolman

    12-Giovanni Baert

    13-Dave Van Roeyen

    15-Stijn Verbeke

    16-Glenn Van Hille

    18-Wim Rombaut

    20-Kaat Hannes

    21-Steven Heirman

    27-Sven Van Hoey

    25-Jef Maes

    26-Mario Bolssens

    28-Gino Van Broeck

    29-Filip Weemaes

    33-Jonathan Van Kerckhove

    36-Robby Van Raemdonck

    37-Freddy Van Camp

    41-Danny Peeters

    47-Tom Middelkamp

    52-Maarten Van Raemdonck

    56-Vincent Maes

    58-Johan De Maeschalck

    61-Pieter Covents

    64-Michel Thierens

    65-Steven Thomas

    67-Alex Goossens

    70-Jan Peirsman

     


    Zaterdag 27/09 – SIJSELE-DAMME (8340)


    Catg.B – 62,4 km – 14 deelnemers

    1-Gino De Weirdt (Deinze)

    2-Gino Primo

    3-Sven De Vlieger (Lochristi)

    4-Franky Leyseele

    5-Wim Braet

    6-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    7-Danny De Bruyne

    8-Michel Bultinck

    9-Luc Wijtinck

    10-Fabien Hanssens

     

    Catg.C – 62,4 km – 15 deelnemers

    1-Peter Ballet (Eke)

    2-Peter Kerckaert

    3-Geert Van Speybroeck (Nevele)

    4-Marc Goossens (Mariakerke)

    5-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    6-Didier Couchez (St.Amandsberg)

    7-Jean-Pierre Van Maldegem

    8-Geert Braeckman (Kalken)

    9-Marc Couckuyt (Nevele)

    10-Ko Harms

    15-Geert Bultynck (Beveren)

     

    Catg.D – 46,8 km – 11 deelnemers

    1-Helmuth Tas (Sijsele)

    2-Patrick Van Renterghem

    3-Tony Baudonck

    4-Jan Snoeck

    5-Louis Moens

    6-Etienne De Gucht

    7-Eddy De Vuyst

    8-Francis De Paepe (Lokeren)

    9-Johan Martens

    10-Noël Verzele

     

    Catg.E – 46,8 km – 7 deelnemers

    +65 jaar

    1-ROGER HOOF (Sint-Niklaas)

    2-Leo Thyssen

    3-Willy Corthier

     

    +70 jaar

    1-Marinus Lockefeir

    2-Robert Robijns

    3-Ko Tolhoek

    4-Willy Voorbraeck

    27-09-2014 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 27/09/2014 BISSEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers: 69

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.MASSON Christophe-TEAM RAISMES-

    4.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    5.VAN IMPE Lode-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    6.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    7.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    8.DESMECHT David-EFC-

    9.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    10.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

     

    27/09/2014 MALGEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.VAN DER MAREL Jelle-WESTLAND WIL VOORUIT-

    2.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    3.DE PLUS Laurens-LOTTO BELISOL U23-

    4.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    7.VAN HYFTE Tom-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    8.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VAN DE KLUNDERT Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    26.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    40.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    56.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    27/09/2014 VARSENARE (W) - Elite z.c./U23 - 111 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.DEFREYNE Cedric-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    4.DELTOMBE Kevin-LOTTO BELISOL U23-

    5.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.LOGIER Jan-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.VANDEWIELE Frederik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    9.COMMEYNE Steffen-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.VANDENBOGAERDE Jens-TEAM 3M-

    26.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    27/09/2014 TIENEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 156 km

    Aantal deelnemers: 124

    1.KEUKELEIRE Jens-ORICA GREENEDGE-

    2.VAN HOOYDONCK Nathan-BISSELL DEVELOPMENT TEAM-

    3.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    4.VAN GESTEL Dries-LOTTO BELISOL U23-

    5.DUYN Huub-DE RIJKE-

    6.MCNALLY Mark-AN POST - CHAIN REACTION-

    7.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-

    8.SMAIL Robert-CYCLING TEAM TOMACC-

    9.VANDENBUSSCHE Tom-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.HELMINEN Matti-INDIVIDUEEL-

    68.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    27/09/2014 WETTEREN (TEN - EDE) (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 94 km

    Aantal deelnemers: 104

    1.VAN IMPE Kevin-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    5.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    6.AERDEN Koen-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    8.LIEVENS Niels-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    10.BOSMANS Tom-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    15.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    17.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    29.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    38.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    40.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    42.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    48.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    64.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    68.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    72.COOMAN Jerry-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    74.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    77.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    79.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    27/09/2014 HARELBEKE (W) - U23 - 107,6 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.BOUVRY Kenny-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    2.ODDIL Anders-OTTESTAD IL SYKKEL-

    3.HOEDT Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.VANDEWALLE Matthias -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.VANDAELE Thijs-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    7.HOLVOET Louis-TERRA SAFETY SHOES-

    8.BLONDEEL Simon-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.PICOUX Maximilien-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.YSERBIJT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    26.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    30.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    41.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    45.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    27/09/2014 ITTERBEEK-DILBEEK (VB) - Juniores - 93 km

    Aantal deelnemers: 86

    1.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.GARDNER Dan-SPEG PROJECT 51-

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    6.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    7.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    9.LAGNEAUX Yoni-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    10.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    14.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    39.VAN OSSELAER Jonas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.SMET Cédric-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    27/09/2014 LICHTERVELDE (W) - Juniores - 85,8 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.MOLLY Kenny-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.OSTYN Arthur-WIELERTEAM IEPER-

    4.SOUFFLET Guillaume-ESC MEAUX-

    5.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.DUPONT Thibaut-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    9.D´HONDT Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    56.BAEYENS Tom-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    57.SYMOENS Bradley-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27-09-2014 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 27/09/2014 BERLARE (O) - Nieuwelingen - 67,5 km

    Aantal deelnemers: 71

    1.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.STOYANOV Petar-NESSEBAR-

    6.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.VAN ASSCHE Bert -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.TREVE Giovanni-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    9.HESTERS Jules-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DELAET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    13.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.D´HOOGE Thomas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    18.CORNU Maxime-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    24.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.DECLEYRE Jens -PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.COPPIETERS Jeroen-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    31.DEPAUW Brent-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    27/09/2014 ROTSELAAR (VB) - Nieuwelingen - 70,4 km

    Aantal deelnemers: 63

    1.WOUTERS Rick-WSC HAND IN HAND BAAL-

    1.SERNEELS Dieter-DCM CYCLING TEAM-

    3.AMELINCKX Stef-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VERBEKEN Dave-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    5.SLEGERS Dries-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VANDENBROECK Yarno-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    8.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    9.V;D; HEIJDEN Harm-TWC PIJNENBURG-

    10.VERELST Jef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    27/09/2014 WETTEREN (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 4

    1.VAN GOETHEM Femke-KTC-CYCLING TEAM-

    2.VERBESTEL Jitse-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.STORMS Imke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 31

    1.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.DE BRAEKELEER Juul-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VANDENBRANDEN Noah-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.BLANSAER Iljo-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    MEISJES 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 4

    1.MICHIELSEN-STEVENS Laura-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.WINDELS Lindsay-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    3.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 34

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.CORTJENS Ryan-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.DE PAUW Robbe-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.PAUWELS Käi-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.HUYS Branko-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.DE BEER Wannes-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.VERCAUTEREN Thomas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 4

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VANSTEENKISTE Anthea -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.HENDRIKX Laura-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 52

    1.DECLERCQ Mathias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.CHRISTIAENS Régis-SECTION LIEGEOISE-

    3.CLAEYS Robbe-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VAN DEN BOSSCHE Fabio -JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.CHEATLE Max-VC LONDRES-

    11.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.WARRENS Anthony-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.DE WILDE Luca-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.GEENS Pedro-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.SCHELFHOUT Gregory-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.VERCAUTEREN Anthony-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27-09-2014 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/09/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 27/09/2014 NEERPELT (LB) - Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1-Sven Nys  Crelan AA Drink Team

    2-Klaas Vantornout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    3-Lars Van Der HaarGiant Shimano Development Team

    4-Laurens SweeckCorendon KwadrO Cycling Team

    5-Jens Adams-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    6-Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    7-Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team

    8-David Van Der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team

    9-Corné Van Kessel-Telenet Fidea Cycling Team

    10-Diether Sweeck-Corendon - KwadrO Cycling Team


    27/09/2014 STABROEK-PUTTE (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 40

    1.EECKHOUT Kevin-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    3.SWEECK Hendrik-CORENDON-KWADRO-

    4.AERTS Thijs-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VANKEIRSBILCK Berne-CCN METALAC-

    6.BOETS Ben-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.GOOSSENS Kobe-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.UYTDEWILLIGEN Ingmar-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    18.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

    24.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    28.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    27/09/2014 NEERPELT (LB) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 27

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.SELS Loes-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VAN LOY Ellen-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.DE BOER Sophie-PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM-

    6.VERDONSCHOT Laura-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    7.VERSCHUEREN Jolien-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    8.WITLOX Lizzy-KLEUR OP MAAT CYCLING TEAM-

    9.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    10.KAPTHEYNS Maud-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    22.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    25.JOOS Inge-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

     

    27/09/2014 NEERPELT (LB) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 43

    1.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.JASPERS Jappe-LARES-DOLTCINI CT-

    3.GULICKX Max-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.WOLSINK Thijs-VISTAMEDIA-

    5.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.BONNE Jenko-LARES-DOLTCINI CT-

    9.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-

    14.COLMAN Alex-LARES-DOLTCINI CT-

    19.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    25.OVERMEIRE Louis-LARES-DOLTCINI CT-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 50

    1.VERMEERSCH Florian-LARES-DOLTCINI CT-

    2.DEBEIR Arno-LARES-DOLTCINI CT-

    3.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.SPRANGERS Lloyd-LARES-DOLTCINI CT-

    5.SCOPONI Dante-LARES-DOLTCINI CT-

    6.VANDEBOSCH Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VREESWIJK Luca-RTC BUITENLUST-

    8.GOEMAN Andreas-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    9.SMET Jonas-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.VAN GILS Maxim-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    12.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.VAN GOETHEM Fabio-PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    27/09/2014 STABROEK-PUTTE (A) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 21

    1.FLOREN Wesley-WV BARRHOPOORT-

    2.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN STAEYEN Maarten-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.BREUGELMANS Michiel-TEAM 185-

    5.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.ROELANTS Jens-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.GABRIELS Senne-DCM CYCLING TEAM-

    8.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    10.WILLAERTS Niels-BMX VLIJTINGEN-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 25

    1.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    2.DE MEYER Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VERBERCKMOES Fabio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.VANDERMEULEN Niels-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.VERVLOESEM Xandres-DCM CYCLING TEAM-

    6.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN DEN BERGH Tuur-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.NICAISE Orélien-SECTION HENNUYERE-

    10.DEJONGHE Len-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    25.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND-

     

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 2

    1.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.TRUYEN Marthe-INDIVIDUEEL-

    27-09-2014 om 21:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan BRAM KESTELEYN met de Zege !!!

    27-9-2014-berlare nieuw 227.JPG 

    27/09/2014- BERLARE (O) - Gentlemen

    Aantal deelnemers: 35

    1.BAM KESTELEYN (Zele)

    2.DE BACKER Kristof

    3.VAN BEVEN Nico

    4.DE CRAENE Dieter

    5.HUYLEBROECK Matthias

    6.SPILEERS Kenny

    7.BUYL Glenn

    8.DE VRIENDT Bjorn

    9.LABIO Nick

    10.DE BRAUWER Lesley

    11.DEGROOTE Francesco 12.DE WINNE Gert 13.DE CLOPPER Jimmy 14.DE WIT Niels 15.VAN KERCKHOVE Geert 16.D´HAESELEER Dirk 17.BRIJS Gert 18.MAES Dimitri 19.DE PAUW Gert 20.PRAET Carlos 21.CORNELIS Gunther 22.DE SCHRYVER Sven 23.DE PAEPE Pieter 24.DE DONCKER Tim 25.VAN DER AA Niels 26.DE MEYER Dirk 27.HELAERT Peter Jan 28.BOURON Bart 29.VAN LAETHEM Philippe 30.BRYS Philip 31.VAN DER STOCK Peter 32.SMETRYNS Daan
    27-9-2014-berlare nieuw 213.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 157.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 170.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 074.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 149.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 051.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 040.JPG
    27-9-2014-berlare nieuw 017.JPG


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-09-2014 om 21:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/09/2014

    vwf.JPG








    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 30°Seizoenszege !!!

    Patrick.jpg

        Patrick Cocquyt

     

    Zaterdag 27 September – LEBBEKE (9280) - 14de rit VWF Geditrofee

    A-reeks - 73km - 1h39
    1.Timmy WEECKERS
    2.Michel Vereecken (Wieze)
    3.Gillian Van Rijmenant
    4.Jeroen Colman (Waasmunster)
    5.Frederik Pieters
    6.Tristan Steegmans
    7.Peter Van Damme
    8.Pascal Heyvaert
    9.Matthias Van Rooy
    10.Gianni Quintelier

    C-reeks - 73km - 1h44
    1.Andy DE BACKER
    2.Mario Van Den Broecke
    3.Steven Verschelden (Hamme)
    4.Michael Heymans
    5.Stefan Verhaeghe
    6.Mirko D'Annibale
    7.Jan Van Der Auwera
    8.Sven Van Esbroeck
    9.Danny Saelens
    10.David Rens

    D-reeks - 58,4km - 1h23 – 52 deelnemers
    1.Patrick COCQUYT (Wachtebeke) - Massaspurt

    2.Patrick Verdonck
    3.Benny Van Buynder (Bornem)
    4.Jan De Mulder
    5.Herman Proost
    6.Luc Van Clapdorp (Nieuwkekren)
    7.Ronald Rents
    8.Paul Fierens
    9.Steven De Kerpel
    10.Rudi De Bondt

    25.Kenny Janssens (Melsele)

    E-reeks - 58,4km - 1h27
    1.Frank VAN DER PERRE
    2.Dirk Van Hove
    3.Benny D'Haese
    4.Rene De Brucker
    5.Dominique Turcksin
    6.Marc Kiesekoms
    7.Jean Blommaert (Hamme)
    8.Hugo Van Linden
    9.Frank Casteels
    10.Hans Coignau

    F-reeks - 51,1km - 1h15
    1.Jos CLAESSENS
    2.Hendrik Caethoven
    3.Wim De Waal
    4.Johny Van Holen
    5.Martin Durant
    6.Louis Van Den Broeck
    7.Marc Vervondel
    8.Walter Marijnissen
    9.Patrick Convents
    10.Eddy Cobbaut

    G-reeks - 51,1km - 1h19
    1.Felix LUYTEN
    2.Gerard Albrik
    3.Theo Coudyzer
    4.GastonSsannen
    5.Jos Vandermeulen
    6.Harry Kellemans
    7.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    8.Roger Beelaert (Rupelmonde)
    9.Leo De Vet
    10.Marcel Pauwels

    27-09-2014 om 19:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BELOFTENWERKING TUSSEN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS EN CECEMEL CYCLING TEAM IN 20145
    Rudyco 27.jpg

    Bron: Pappilon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    27-09-2014 om 10:25 geschreven door kenny


    25-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWE HOOFDSPONSOR VOOR RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    Rudyco 25-9.jpg

    Bron: Bestuur Rudyco-Janatrans Cycling Team

    25-09-2014 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITES M.C. & Z.C. & U23 TE STEKENE VAN DONDERDAG 25/09/2014
    FOTO'S ELITES M.C. & Z.C. & U23 TE STEKENE VAN DONDERDAG 25/09/2014     


    Donderdag 25/09/2014 STEKENE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 157 km
    Aantal deelnemers: 109
    1.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2.PETIT Adrien-COFIDIS. SOLUTIONS CREDITS-

    3.EIDSHEIM Filip-TEAM FIXIT.NO-

    4.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.LOOIJ André-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    6.KREDER Raymond-GARMIN SHARP-

    7.MCNALLY Mark-AN POST - CHAIN REACTION-

    8.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    10.HAWKINS Peter-MADISON GENESIS-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    19.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    22.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    24.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    26.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    28.DE BOCK Robby-FEENSTRA FELT PB KENDA-

    34.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    40.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    44.ONGENA Thomas-CIBEL-

    45.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    48.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    57.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    58.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    59.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    60.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    61.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    69.ONGENA Matthias-CIBEL-

    70.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    71.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    74.STEELS Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    77.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    78.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    25-9-2014-dtekene 795.JPG
                                  Het podium met winnaar Joeri Stallaert.
    25-9-2014-dtekene 798.JPG
                                      Een woordje uitleg van Joeri Stallaert.
    25-9-2014-dtekene 831.JPG
                                 Winnaar Joeri Stallaert met de supporters. 
    25-9-2014-dtekene 735.JPG
    25-9-2014-dtekene 733.JPG
       Aankomst van winnaar Joeri Stallaert voor Adrien Petit en Filip Eidsheim.
    25-9-2014-dtekene 736.JPG
                                          Pelotonspurt te Stekene.
    25-9-2014-dtekene 627.JPG
    25-9-2014-dtekene 602.JPG
    25-9-2014-dtekene 563.JPG
    25-9-2014-dtekene 466.JPG
    25-9-2014-dtekene 334.JPG
    25-9-2014-dtekene 132.JPG
    25-9-2014-dtekene 104.JPG
    25-9-2014-dtekene 052.JPG
                                               Stijn Verbeke uit Belsele.
    25-9-2014-dtekene 035.JPG
                                                  Nicolas Maes uit Lochristi.
    25-9-2014-dtekene 032.JPG
    25-9-2014-dtekene 056.JPG
                           Kevin Callebaut, Robby De Roos en Gert Smet.
    25-9-2014-dtekene 024.JPG
                                       Preben Van Hecke en Kristof DHollander.
    25-9-2014-dtekene 090.JPG
          De start van de Elite m.c. & z.c. en U23 te Stekene met 109 deelnemers.


           



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-09-2014 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 25/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 25/09/2014 STEKENE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 157 km
    Aantal deelnemers: 109

    1.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2.PETIT Adrien-COFIDIS. SOLUTIONS CREDITS-

    3.EIDSHEIM Filip-TEAM FIXIT.NO-

    4.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.LOOIJ André-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    6.KREDER Raymond-GARMIN SHARP-

    7.MCNALLY Mark-AN POST - CHAIN REACTION-

    8.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    10.HAWKINS Peter-MADISON GENESIS-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    19.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    22.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    24.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    26.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    28.DE BOCK Robby-FEENSTRA FELT PB KENDA-

    34.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    40.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    44.ONGENA Thomas-CIBEL-

    45.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    48.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    57.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    58.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    59.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    60.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    61.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    69.ONGENA Matthias-CIBEL-

    70.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    71.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    74.STEELS Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    77.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    78.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-


    25/09/2014 EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - Criterium 70 km
    Aantal deelnemers: 30

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.ANECA Ciske-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.COMMEYNE Steffen-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    8.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.DEFREYNE Cedric-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    25/09/2014 HOUTHULST (W) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.VAN LERBERGHE Bert-EFC-

    2.VANDENBOGAERDE Jens-TEAM 3M-

    3.FARAZIJN Maxime-EFC-

    4.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.VAN BOVEN Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.GODERIS Jelle-TERRA SAFETY SHOES-

    7.WALLAYS Jens-EFC-

    8.ORBIE Stephen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    10.SMAIL Robert--

    25-09-2014 om 20:56 geschreven door kenny


    24-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 24/09/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 24/09/2014     


    Woensdag 24/09/2014 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km
    Aantal deelnemers: 73

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.ANDERSSON Emil-TREK SWEDEN RACING-

    3.GIBBONS Thomas-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.TOLHOEK Antwan-DE JONGE RENNER HOLLAND-

    7.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    9.DELBAERE Tijs-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.NODERHUS Anders-ASKER CK-

    20.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    24-9-2014-maldegem 649.JPG 
               Winnaar Mario Willems met de bloemen en de vele supporters.               
    24-9-2014-maldegem 660.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Mario Willems.
    24-9-2014-maldegem 593.JPG
    Aankomst van winnaar Mario Willems voor Emil Andersson en Thomas Gibbons.
    24-9-2014-maldegem 573.JPG
    24-9-2014-maldegem 305.JPG
    24-9-2014-maldegem 245.JPG
    24-9-2014-maldegem 423.JPG
    24-9-2014-maldegem 195.JPG
    24-9-2014-maldegem 076.JPG
    24-9-2014-maldegem 036.JPG  24-9-2014-maldegem 019.JPG
                 De jarige Bart Van Speybroeck.
    24-9-2014-maldegem 052.JPG
                                      Matthias Onghena uit Kieldrecht.
    24-9-2014-maldegem 012.JPG
    De Elite z.c. & Beloften kwamen te Maldegem met 73 deelnemers aan de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    24-09-2014 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 24/09/2014 OMLOOP VAN HET HOUTLAND LICHTERVELDE (W) - Men Elite UCI - 190 km - 4h32'58"

    Aantal deelnemers: 179

    1.WALLAYS Jelle -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2.SCHORN Daniel -TEAM NETAPP - ENDURA-:00’02”

    3.VERMELTFOORT Coen -CYCLINGTEAM DE RIJKE-:00’03”

    4.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-

    5.VERMOTE Julien -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    6.TANKINK Bram -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    7.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:00’37”

    8.BAUHAUS Phil -TEAM STÖLTING-

    9.DEBUSSCHERE Jens -LOTTO BELISOL-

    10.HAVIK Yoeri -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    15.NAESEN Oliver -LOTTO BELISOL-

    24.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-

    26.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    43.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    82.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:01’27”

      

    24/09/2014 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km

    Aantal deelnemers: 24

    1.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    2.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    6.JACOB Scott-CYCLING TEAM 2020-

    7.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    9.VANBECELAERE Tom-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    10.WOMERSLEY Jake-CYCLING TEAM 2020-

    16.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

     

    24/09/2014 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.ANDERSSON Emil-TREK SWEDEN RACING-

    3.GIBBONS Thomas-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.TOLHOEK Antwan-DE JONGE RENNER HOLLAND-

    7.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    9.DELBAERE Tijs-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.NODERHUS Anders-ASKER CK-

    20.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    24-09-2014 om 20:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERTEAM WAASLAND ZOEKT MEDEWERKERS !!!

    Banner Wielerteam Waasland 2014 1.jpg
    Wielerteam Waasland groeit en zoekt medewerkers !!!


    Voor het seizoen 2015 zoekt Wielerteam Waasland nog enkele sportieve medewerkers.
    Dit voor het begeleiden van jonge renners (tot junior) bij trainingen, stages, interclubwedstrijden, enz…
    Ook verzorgers en mechaniekers zijn zeker welkom.
    Dit allemaal ZONDER bestuursfunctie

    Heb je interesse ? Neem dan contact op met
    charles.verheggen@telenet.be (voorzitter) of willy.de.wael@telenet.be  (secretaris)

    Jongens (vanaf 10 jaar) die interesse hebben in de wielersport en er van willen proeven kunnen hun kandidatuur stellen bij de clubsecretaris vanaf 01 oktober.

    24-09-2014 om 15:16 geschreven door kenny


    23-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 23/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 23/09/2014 VICHTE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – 175 km

    Aantal deelnemers: 157

    1.DEBUSSCHERE Jens-LOTTO BELISOL-

    2.WAEYTENS Zico-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.JULES Justin-TEAM LA POMME MARSEILLE 13-

    4.EIDSHEIM Filip-TEAM FIXIT.NO-

    5.RIESEBEEK Oscar-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    6.JORBEKK BLIKRA Havard-TEAM OSTER HUS - RIDLEY-

    7.HAWKINS Peter-MADISON GENESIS-

    8.VAN DER WEIJST Geert-CYCLINGTEAM JO PIELS-

    9.SOBRINO MARTINEZ Joaquin-TEAM DIFFERDANGE - LOSCH-

    10.VAN LERBERGHE Bert-EFC-

    19.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    47.DE GREEF Francis-WANTY-GROUPE GOBERT-

    50.STEELS Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    63.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    74.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

    79.NAESEN Oliver-CIBEL-

     

    23/09/2014 EVERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.VANDENBOGAERDE Jens-TEAM 3M-

    2.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    3.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    7.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING TEAM-

    8.VAN DER MEER Nick-WESTLAND WIL VOORUIT-

    9.LONCIN Gilles-EFC-

    10.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    14.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    22.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.GIBBONS Thomas-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    23/09/2014 GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.BOUVRY Dieter-EFC-

    3.MICHELS Pedro-INDIVIDUEEL-

    4.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    5.BOUVRY Kenny-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    6.SMAIL Robert-CYCLING TEAM TOMACC-

    7.VANHAECKE Thomas-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    8.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    9.LEWIS Adam--

    10.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

     

    23/09/2014 NIEUWERKERKEN-AALST (O) - Elite z.c./U23 - 115,6 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.COMMINETTE Jean-Michel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    3.JOGI Joonas-ZANNATA CYCLING TEAM-

    4.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.DE TROCH Thomas-VERANDAS WILLEMS-

    6.DE PLUS Laurens-LOTTO BELISOL U23-

    7.VERLEE Dante-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    8.TEUGELS Lennert-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.VAN GOETHEM Robin-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    10.DIEPENDAELE Timmy-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    17.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    20.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    21.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    25.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    23-09-2014 om 18:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/09/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 29°Seizoenszege !!!

    Gunter Sterck.JPG  Patrick Cocquyt.JPG

          Gunter Sterck              Patrick Cocquyt


    Maandag 22/09 – LEMBEKE (9971)

     

    Catg.A – 60 km – 40 deelnemers

    1-GUNTER STERCK (Stekene)

    2-Lennert Buysse

    3-Mario Van Den Broecke

    4-Indiana Slabinck

    5-Jonas De Vlieger

    6-Anthony Slabinck

    7-Kristof De Baets

    8-Christophe Smits

    9-Denny Lannoo

    10-Steven Landuyt

    15-Michael Apers (Bazel)

    18-Filip Weemaes (Verrebroek)

    27-Maarten Van Raemdonck (Vrasene)

    31-Steven Heirman (Hamme)
    22-9-2014-lembeke 671.JPG
                        Een woordje uitleg te Lembeke van Gunter Sterck.
    22-9-2014-lembeke 628.JPG
                      Aankomst van winnaar Gunter Sterck uit Klein-Sinaai.
    22-9-2014-lembeke 659.JPG
    22-9-2014-lembeke 033.JPG

     

    Catg.B – 60 km – 40 deelnemers

    1-Gino Primo (Gent)

    2-Andy Van Eesbeek

    3-Peter Verhofstadt (Berlare)

    4-Stefaan Ferrest op 1'15"

    5-Giovanni Baert (Moerbeke)

    6-Olivier Vaerewyck

    7-Danny De Bruyne

    8-Gunter De Winne

    9-Koen Oliebos

    10-Geert Roose

    17-Sven De Vlieger (Lochristi)

    20-Nico De Roeck (St.Niklaas)

    27-Steven Verschelden (Hamme)

    28-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    Catg.B en C reden samen !!!

     

    Catg.C – 60 km – 36 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Patrick Verdonck

    3-Martin Durant op 1'15"

    4-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    5-Didier Couchez (St.Amandsberg)

    6-Marc Goossens (Mariakerke)

    7-Frank Gommers

    8-Geert Braeckman (Kalken)

    9-Ko Harms

    10-Erwin Verbeke

    11-Marc Couckuyt (Nevele)

    17-Kenny Janssens (Melsele)

    23-Dirk De Pauw (Beveren)

    29-Geert Smet (St.Niklaas)

    Catg.B en C reden samen !!!

     

    Catg.D – 48 km – 28 deelnemers

    1-Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2-Wim De Waal

    3-Helmuth Tas

    4-Peter Van Der Geest

    5-Jan Snoeck

    6-Florent De Leersnyder

    7-Hendrik Caethoven

    8-Robert Maldrie

    9-Tony Baudonck

    10-Luc D'Haeseleer

    12-Francis De Paepe (Lokeren)

    17-Marc Van Overmeir (Beveren)

     

    Catg.E – 48 km – 26 deelnemers

    +65 jaar

    1-Roland Boulard (Drongen)

    2-Marc Vervondel

    3-Luc Snels

    4-Roger Hoof (St.Niklaas)

    5-Herman Van Den Borre

    6-Julien Vyvey

    7-Roland Van Imschoot

    8-Theo Coudijzer

    9-Leo Thyssen

    10-José Demeyere

     

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    3-Armand Mols

    4-Werner Dullaert (St.Gillis)

    5-Daniel Cornu (Stekene)

    6-François Brouwers

    7-Ko Tolhoek

    8-Adrien Desmet

    9-Willy Voorbraeck

    10-Huib Klip

     

    Toeristen – 54 km – 33 deelnemers

    1-Christophe De Grom (Denderhoutem)

    2-Wim Bas

    3-David Dumortier

    4-Dennis Mijnsbergen

    5-Tim McLaughlin

    6-Nico De Vrient

    7-Kevin Strubbe

    8-Kristof Descheemaeker

    9-Brecht Declercq

    10-Francis Audenaert
    22-9-2014-lembeke 676.JPG
    22-9-2014-lembeke 637.JPG
    22-9-2014-lembeke 014.JPG

    23-09-2014 om 08:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN DINSDAG 23/09/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN DINSDAG 23/09/2014     


    Dinsdag 23/09/2014 EVERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.VANDENBOGAERDE Jens-TEAM 3M-

    2.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    3.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    7.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING TEAM-

    8.VAN DER MEER Nick-WESTLAND WIL VOORUIT-

    9.LONCIN Gilles-EFC-

    10.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    14.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    22.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.GIBBONS Thomas-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23-9-2014-evergem 414.JPG  23-9-2014-evergem 411.JPG
    Winnaar Jens Van den Bogaerde met de bloemen.               Een woordje uitleg van winnaar Van den Bogaerde Jens.
    23-9-2014-evergem 357.JPG
    Aankomst van winnaar Jens Van den Bogaerde voor Nico Verhoeven en Kristof DHollander.
    23-9-2014-evergem 379.JPG
        Hans Dekkers sput naar plaats 7 voor Nick Van Der Meer en Gilles Loncin.
    23-9-2014-evergem 052.JPG
    De koplopers die bijna gans de wedstrijd vooraan reden maar toch werden ingelopen.
    23-9-2014-evergem 249.JPG
    23-9-2014-evergem 230.JPG
    23-9-2014-evergem 213.JPG
                                  Vooraan Kristof DHollander uit Stekene.
    23-9-2014-evergem 208.JPG
                                        Vooraan Tim Vercauteren uit Belsele.
    23-9-2014-evergem 181.JPG
    23-9-2014-evergem 038.JPG
    23-9-2014-evergem 031.JPG
     De Elite z.c. & Beloften kwamen te Evergem met 33 deelnemers aan de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    23-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    22-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 22/09/2014 VIANE-GERAARDSBERGEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 161 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.POELS Wouter-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    2.VANREYTEN Joachim-EFC-

    3.JORBEKK BLIKRA Havard-TEAM OSTER HUS - RIDLEY-

    4.ISTA Kevyn-IAM CYCLING-

    5.DE VREESE Laurens-WANTY-GROUPE GOBERT-

    6.SMEYERS Floris-VERANDAS WILLEMS-

    7.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    8.STEWART Thomas-MADISON GENESIS-

    9.BACKAERT Frederik-WANTY-GROUPE GOBERT-

    10.DE CLERCQ Bart-LOTTO-BELISOL-

    15.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    26.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

     

    22/09/2014 PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km
    Aantal deelnemers: 33

    1.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.SMAIL Robert--

    3.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    4.NOPPE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    8.GUILLOU Thibault-CC VILLENEVUE ST GERMAIN-

    9.DELAMEILLEURE Mathias-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    10.TALLONEAU Gwennael-CC VILLENEUVE ST GERMAIN

    22-09-2014 om 18:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN ZONDAG 21/09/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN ZONDAG 21/09/2014     


    21/09/2014 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km
    Aantal deelnemers: 50

    1.GOYVAERTS Oskar-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    2.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    6.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    7.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING-

    10.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    14.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    16.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    19.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    20.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    24.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    25.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    26.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    30.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    32.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    34.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

    36.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    37.FINOULST Jan-frederik-TERRA SAFETY SHOES-

    21-9-2014-stekene 816.JPG
                             Winnaar Oskar Goyvaerts met de bloemen.

    21-9-2014-stekene 803.JPG  
             Een woordje uitleg van winnaar Oskar Goyvaerts aan speaker Flor.                      
    21-9-2014-stekene 757.JPG  
                   Winnaar Oskar Goyvaerts die het haalde van Davy Peirsman.
    21-9-2014-stekene 755.JPG
                 Aankomst van winnaar Oskar Goyvaerts voor Davy Peirsman.
    21-9-2014-stekene 764.JPG
     Steven De Landtsheer spurt naar plaats 3 voor Joeri Persoon en Mattias Nys.
    21-9-2014-stekene 508.JPG
    De kopgroep met o.a. Mattias Nys, Davy Peirsman, Joeri Persoon, Steven De Landtsheer,
    Laurens Poelman, Tim Vercauteren, Stijn De Bock, Robby Meul, Renaat Demeter en ........
    21-9-2014-stekene 719.JPG
    21-9-2014-stekene 680.JPG
     Kristof DHollander reed 5 ronden op kop en werd de laatste ronde gegrepen.
    21-9-2014-stekene 305.JPG
                           Stijn De Bock meteen in de aanval te Stekene.
    21-9-2014-stekene 272.JPG
                                         Davy Peirsman uit Verrebroek.
    21-9-2014-stekene 268.JPG  21-9-2014-stekene 265.JPG
            Jan-frederik Finoulst uit St.Pauwels.
    21-9-2014-stekene 275.JPG
     De Elite z.c. & Beloften kwamen te Stekene met 50 deelnemers aan de start.
    21-9-2014-stekene 824.JPG
        Flor Van de Velde werd gehuldigd voor zijn laatste wedstrijd als speaker.





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    22-09-2014 om 10:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/09/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PETER VERHOFSTADT met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 28°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan BART VAN DER VEKEN met zijn 4°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Gunter Sterck.JPG  Deprofdt Peter KOP 2013.JPG  Patrick Cocquyt.JPG  Bart Van Der Veken.jpg

           Gunter Sterck             Peter Verhofstadt            Patrick Cocquyt        Bart Van Der Veken

    Zondag 21/09 – MOERBEKE-WAAS (9180) - Kampioenschappen Benelux 


    Catg.A – 76 km – 53 deelnemers

    1-GUNTER STERCK (Stekene)

    2-Kevin Van Raemdonck

    3-Simon Laureys

    4-Jerry Cooman

    5-Philip Lampaert

    6-Stijn Declercq

    7-Dennis Nevejans

    8-Kristof Gryson

    9-Jonathan Van Kerchove

    10-Christopher Vanneste

    13-Jeroen Van De Vijver

    15-Michael Van De Casteele

    19-Steven Goossens

    24-Dave Van Roeyen

    27-Michael Apers

    29-Jan Peirsman

    30-Danny Peeters

    34-Steven Mannens

    36-Steven Heirman

    38-Yoni De Bock

    40-Jelle De Bock

    43-Pieter Covents

    45-Gino Van Broeck

     

    Catg.B – 68,4 km – 33 deelnemers

    1-PETER VERHOFSTADT (Berlare)

    2-Peter Neels

    3-Alex Goossens

    4-Gino Primo

    5-Eric Vereecken

    6-Franky Weemaes

    7-Ruud Havermans

    8-Peter Vermassen

    9-Wim Heyndrickx

    10-Bert Janssens

    12-Lieven Van De Perre

    16-Koen Van Laere

    17-Wim Rombaut

    20-Kris Van Severen

    21-9-2014-stekene 167.JPG 
                                   Franky Weemaes en Alex Goossens.
    21-9-2014-stekene 153.JPG
                                Start van de Catg.B met vooraan Rudi Rabout.

    Catg.C – 53,2 km – 33 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Geert Van Speybroeck

    3-Dirk Mathys

    4-Frank Suys

    5-Marc Goossens

    6-Peter Kerckaert

    7-Ko Harms

    8-Filip Van Damme

    9-Marc Couckuyt

    10-Frank Casteels

    11-Geert Braeckman

    18-Geert Bultynck

    19-Dirk De Pauw

    20-Giovanni Baert

    25-Dirk Vermincksel

    26-Geert Smet

    27-Patrick Van Der Vekens

    28-Didier Couchez

    21-9-2014-stekene 174.JPG 
                                                  Start van de Catg.C

    Catg.D – 45,6 km – 11 deelnemers

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-Patrick Van Renterghem

    3-Wim De Waal

    4-Helmuth Tas

    5-Peter Van Der Geest

    6-Twan de Braber

    7-Jozef De Naeghel

    8-Francis De Paepe

    9-Etienne De Gucht

    10-Jos Dierks
    21-9-2014-stekene 202.JPG
    Podium Catg.D met winnaar Martin Durant, Patrick Van Renterghem en Wim De Waal.

    21-9-2014-stekene 106.JPG 
    Aankomst van winnaar Martin Durant voor Patrick Van Renterghem en Wim De Waal.

    Catg.E – 45,6 km – 18 deelnemers

    +65 jaar

    1-Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2-Roger Hoof

    3-Roland Van Imschoot

    4-Adri Van Loon

    5-Willy Corthier

    6-Marinus Lockefeir

    7-Eric De Wilde

    8-David Orford

    9-Patrick Elegheer

    10-Theo Jaspers
    21-9-2014-stekene 210.JPG
           Podium Catg.E +65 jaar met winnaar Marc vervondel en Roger Hoof.

    21-9-2014-stekene 121.JPG 
                          Aankomst van winnaar +65 jaar Marc Vervondel.
    21-9-2014-stekene 132.JPG
            De spurt om de 2de plaats met Roger Hoof voor Roland Van Imschoot.

    +70 jaar

    1-Léon Lugowski

    2-Mathieu Mercken

    3-Joseph D'Hont

    4-Armand Mols

    5-Gerrit Hairwassers

    6-Daniel Cornu

    7-François Brouwers

    8-Willy Voorbraeck

    21-9-2014-stekene 218.JPG 
    Podium Catg.E +70 jaar met winnaar Léon Lugowski, Mathieu Mercken en Jef D'Hont.

    Toeristen – 53,2 km – 59 deelnemers

    1-BART VAN DER VEKEN (Sint-Jansteen - NL)

    2-Christophe De Grom

    3-Glenn Van Hille

    4-Stephan Tytgadt

    5-Mauro Cooman

    6-Stijn Verloo

    7-Koen Germeys

    8-Nico Maes

    9-Kevin D'Hoe

    10-Ruben Vispoel

    13-Dimitri Maes

    15-Niels D'Hondt

    25-Robby Van Raemdonck

    28-Kurt Van Raemdonck

    29-Marnix De Roos

    31-Kurt Thoen

    33-Niels Van Der Aa

    34-Nico Van Osselaer

    37-Koen De Maesschalck

    39-Tommy Van Osselaer

    43-Wim Kras

    49-Johan De Maesschalck

    51-Patrick De Beule

    53-Bram Kesteleyn



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    22-09-2014 om 10:18 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!