.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN STAEYEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    images.jpg 

    Kevin Van Staeyen

    Zondag 21/09/2014 MEERHOUT (A) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 135 km

    Aantal deelnemers: 111

    1.MANNINEN Matti-TEAM BLIZ-MERIDA-

    2.VAN GOMPEL Mathias-LOTTO BELISOL U23-

    3.VAN GESTEL Dries-LOTTO BELISOL U23-

    4.FRANKEN Marc-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.DE PAEPE Johannes-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.MERTENS Robin-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.WERST Raymond-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    9.NOELS Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.RUYTERS Brecht-LOTTO BELISOL U23-

    42.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-


    21/09/2014 HAALTERT (O) - Elite z.c./U23 - 139 km

    Aantal deelnemers: 62

    1.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.DE GENDT Aime-EFC-

    3.VAN BREUSSEGEM Elias-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.VLASSELAER Maarten-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    6.DURANT Joaquim-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.SAELENS Andres-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    8.COBBAERT Robby-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.VANREYTEN Joachim-EFC-

    10.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    15.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    31.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

     

    21/09/2014 LONDERZEEL - LINDE (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    2.DE BOECK Vincent-TO WIN JOSAN CT-

    3.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    4.SUAREZ MARTINEZ Kevin-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    5.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    6.DE WEERDT Nick-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    7.WEECKERS Timmy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    9.VEKEMAN Maxime-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    10.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    12.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    13.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    19.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    26.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

     

    21/09/2014 MEERLE - HOOGSTRATEN (A) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers: 62

    1.KEVIN VAN STAEYEN uit Schoten-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    2.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.VAN DOORN Carlo-PCT TOMACC-

    4.SYDLIK Benjamin-OSG DORTMUND-

    5.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    6.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    7.GOOVAERTS Tom-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.LUYCKX Brent-EFC-

    9.GOOLAERTS Michael-VERANDAS WILLEMS-

    10.VAN RUTTEN Bryan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    30.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    21/09/2014 PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.MYNGHEER Daan-EFC-

    3.FARAZIJN Maxime-EFC-

    4.DELAMEILLEURE Mathias-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    5.NOPPE Christophe-EFC-

    6.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    7.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    9.SCHERLOCK Ryan-CT TOMACC-

    10.HAYNES Hamisch-CT TOMACC-

     

    21/09/2014 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km
    Aantal deelnemers: 50

    1.GOYVAERTS Oskar-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    2.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    6.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    7.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING-

    10.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    14.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    16.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    19.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    20.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    24.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    25.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    26.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    30.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    32.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    34.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

    36.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    37.FINOULST Jan-frederik-TERRA SAFETY SHOES-


    21/09/2014 MOMIGNIES - Elite z.c./U23 - km - 03h30'05"
    Aantal deelnemers: 101

    1.HOEDT Steven -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2.MERTZ Remy -COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.DE WITTE Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    4.VAN BETSBRUGGE Jonathan -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.VANDAELE Thijs -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.POLS Thibaut -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.TANSLEY George -ILLI-BIKES CYCLING TEAM-:00’36”

    8.DIELEMAN Michiel -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.VERSTREPEN Dries -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.COMMEYNE Davy -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    11.BALLET Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    46.VAN DAMME Bart -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    54.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    70.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:01’23”

    96.WIELFAERT Kristof -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-:06’59”

     

    21/09/2014 KLUISBERGEN - RUIEN (O) - U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.VANDENBOGAERDE Jens-TEAM 3M-

    2.VERSCHUERE Seppe-EFC-

    3.BOSMANS Tom-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    5.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.TOUQUET Joren-VERANDAS WILLEMS-

    7.DECORTE Axel-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.YSERBIJT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.DELBAERE Tijs-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

     

    21/09/2014 MUIZEN-MECHELEN (A) - Dames Elite - 86,8 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.STIJNS Kyara-GIANT SHIMANO-

    2.VEKEMANS Anisha-LOTTO BELISOL LADIES-

    3.VAN GOGH Natalie-PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM-

    4.STULTIENS Sabrina-WCL BERGKLIMMERS-

    5.DE BAAT Kim-PARKHOTEL VALKENBURG CT-

    6.HANNES Kaat-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    7.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE DAMES-

    9.VAN VEGHEL Sandra-WV SCHIJNDEL-

    10.POST Jermaine-PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM-

    17.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    31.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    45.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    46.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    21-09-2014 om 23:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thomas Vereecken KOP 2014.jpg 

     Thomas Vereecken


    Zondag 21/09/2014 KEIZER DER JUNIORS (W) - Men Juniors UCI - 100 km - 02h31'46"

    Rit - 100 km: Aantal deelnemers: 108

    1.WOUTERS Enzo -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    2.WARLOP Jordi -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-:00’01”

    3.PLANCKAERT Emiel -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.DEWULF Stan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.SHAW James -HARIBO BEACON CT-

    6.MOLLY Kenny -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-:00’05”

    7.VERWILST Aaron -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    8.HOUTTEMAN Nico -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-:00:07”

    9.PLOVIE Wiebren -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.TOELEN Alex -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-:00’32”

    52.PERSOON Wouter -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-


    21/09/2014 BAVEGEM (O) - Juniores - 100 km

    Aantal deelnemers: 103

    1.THOMAS VEREECKEN uit Grembergen-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.PIRARD Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.STOCKMAN Abram-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.PARSONS Ricky-MID-DEVON CC-

    7.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.MAZZONE Leon-TEAM MANX TELECOM-

    10.GARDNER Dan--

    16.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    36.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    41.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    46.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    47.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    57.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    67.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    85.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    90.DE LOOSE Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    21/09/2014 HOESELT (LB) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 44

    1.DUFOUR Warre-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    3.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.BERTELS Jef-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    5.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.DE HAES Jorden-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    9.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.TURAR Assylkhan-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

     

    21/09/2014 RAVELS-EEL (A) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    3.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.VANDERVEKEN Yoran-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.MINTJENS Frederic-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.KOLEN Stefan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.WILHELM Sander-WC DE WAARDRENNER-

    10.VAN LAER Sven-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    21/09/2014 KONTICH (A) - Dames Jeugd - 60 km

    NIEUWELINGEN

    Aantal deelnemers: 17

    1.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    3.PEETERS Jinse-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.WATERREUS Kylie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    6.VRANKEN Chayenne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VERSTRAETE Lore-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

     

    JUNIORES

    Aantal deelnemers: 19

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.RIJFF Anouk-TWC HET SNELLE WIEL-

    3.TEIRLINCK Jana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.DOCX Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.STORMS Nine-WCL BERGKLIMMERS-

    9.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    21/09/2014 BACHTE MARIA LEERNE (O) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 31

    1.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.BLONDEEL Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.MYNSBERGHE Pavel-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    6.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.VERPAELE Thibault-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.BERCKMOES Charles-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/09/2014 HOEGAARDEN (VB) - Nieuwelingen - 72 km

    Aantal deelnemers: 28         

    1.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.PAROTTA Tristan-UC DIPPACH-

    3.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    4.JACOBS Levi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.OFFERMANS Michiel-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    7.VERBEKEN Dave-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    8.VANDENBROECK Yarno-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    9.ONCKELINX Nand-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    10.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    16.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    21/09/2014 KONTICH (A) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers: 35

    1.BYLOOS Jeff-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.AMELINCKX Stef-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.DE BROUWER Martijn-WIELERCLUB WAASLAND VZW-

    7.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.MOYSON Rob-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.SERNEELS Dieter-DCM CYCLING TEAM-

    10.VAN DOOSSELAERE Doowan-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    13.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    25.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21-09-2014 om 23:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/09/2014

    vwf.JPG








    Proficiat aan MICHEL VEREECKEN met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Michel Vereecken.jpg 

        Michel Vereecken

    Zondag 21 September – BUGGENHOUT (9255) - 13de rit VWF Geditrofee

     

    A-reeks - 73km - 1h36
    1.Michel VEREECKEN (Wieze)
    2.Vincent Chevalier
    3.Pascal Heyvaert
    4.Kevin Van Den Cruijce
    5.Peter Landtsheer
    6.Tom Op De Beeck
    7.Christophe Van Gucht
    8.Niels Merckx
    9.Gwen Van De Velde
    10.Gillian Van Rijmenant

    C-reeks - 65,7km - 1h29
    1.Patrick JACOBS
    2.Marc Tabourdon
    3.Willem Van Der Heyden
    4.Rudy Rey
    5.Jimmy De Paepe
    6.Peter Maes (Bornem)
    7.Tom De Smet
    8.Danny Saelens
    9.Gunther Biesemans
    10.Kurt Stevens

    D-reeks - 58,4km - 1h29 – 50 deelnemers
    1.Ronald RENTS
    2.Peter Vos
    3.Bart Heyvaert
    4.Willy Van Herreweghe
    5.Rudy Thomas
    6.Pascal Raes
    7.Steven De Kerpel
    8.Arie De Moor
    9.Frank Geets
    10.Herman Proost

    18.Etienne Claus (Waasmunster) op 25” 1ste groep achtervolgers.

    19.Kenny Janssens (Melsele)

    E-reeks - 58,4km - 1h29
    1.Dirk VAN HOVE
    2.Francis De Ridder
    3.Jan Van Den Brande
    4.Danny De Backer en Christophe Brieau
    6.Frank Van Der Perre
    7.Rene De Brucker
    8.Patrick Van Buggenhout
    9.Rudy Van De Velde
    10.Joost Pieters

    F-reeks - 51,1km - 1h20
    1.Eddy VANOPSTAL
    2.Jos Maes
    3.Jos Claessens
    4.Hendrik Caethoven
    5.Ronny Paridaens
    6.Jean Blommaert (Hamme)
    7.Patrick Convents
    8.Johan De Veylder
    9.Jan Van Hove
    10.Serge De Feyter

    G-reeks - 51,1km - 1h20
    1.Felix LUYTEN
    2.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    3.Gaston Sannen
    4.Etienne Vandenhouwe
    5.Jos Vandermeulen
    6.Julien Vyvey
    7.Luc Snels
    8.Theo Coudyzer
    9.Jef Everaerts
    10.William De Cremer

    21-09-2014 om 20:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/09/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 21/09/2014 ERPE-MERE (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 51

    1.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    2.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    3.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS-

    4.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    5.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.AERNOUTS Jim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    7.SWEECK Laurens-KWADRO-STANNAH-

    8.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    9.AERNOUTS Bart-AA DRINK CYCLING TEAM-

    10.VAN AMERONGEN Thijs-TELENET- FIDEA-

    21.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

     

    21/09/2014 KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 45

    1.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    2.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    3.CANT Kevin-KWADRO-CORENDON-

    4.UYTDEWILLIGEN Ingmar-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.SWEECK Hendrik-KWADRO-CORENDON-

    6.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLING TEAM-

    7.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    8.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

    9.DE CLEYN Dave-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    10.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

     

    21/09/2014 ERPE-MERE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´ 
    Aantal deelnemers: 46

    1.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.JASPERS Jappe-LARES-DOLTCINI CT-

    3.GULICKX Max-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-/

    5.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.PAUWELS Tijl-LARES-DOLTCINI CT-

    8.DRIESEN Jarne-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.COLMAN Alex-LARES-DOLTCINI CT-

    10.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    13.VERBERCKMOES Timo-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    19.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

     

    21/09/2014 ERPE-MERE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Aantal deelnemers: 32

    1.GOEMAN Andreas-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.DEBEIR Arno-LARES-DOLTCINI CT-

    3.VERMEERSCH Florian-LARES-DOLTCINI CT-

    4.SCOPONI Dante-LARES-DOLTCINI CT-

    5.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    6.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.SPRANGERS Lloyd-WV DE JONGE RENNER-

    8.VERBERCKMOES Fabio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    9.TIBACKX Lander-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    10.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    21/09/2014 KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - Aantal deelnemers: 59

    1.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-

    2.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    3.EESTERMANS Glenn-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    4.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.BREUGELMANS Michiel-TEAM 185-

    8.SMETS Gert-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    9.VERBEECK Glenn-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    10.VAN STAEYEN Maarten-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 49

    1.ARENSMAN Thymen-JVR DE BATAUWERS-

    2.VANDEBOSCH Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VREESWIJK Luca--

    4.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN DEN EYNDE Vince-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    6.DE MEYER Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.FRYTERS Perry-WILLEBORD WILL VOORUIT-

    8.VAN DEN BROECK Arno-DCM CYCLING TEAM-

    9.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.BRAES Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    DAMES JEUGD

    Aantal deelnemers: 8

    1.SPIES Anouk-WV EDE-

    2.DE HEIJ Maaike-WV DE VALLEIRENNERS-

    3.BEECKMANS Sara-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.SIEMONS Sara-RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

    5.SCHOON Lisette--

    6.TRUYEN Marthe-INDIVIDUEEL-

    7.KNOPS Allisha-TWC DE KEMPEN-

    8.NICAISE Orélien-SECTION HENNUYERE-

     

    DAMES ELITE

    Aantal deelnemers: 15

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.SELS Loes-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VAN LOY Ellen-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    5.KAPTHEYNS Maud-TWC DE KEMPEN-

    6.VERDONSCHOT Laura-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    7.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    8.BOONEN Valerie-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.MEEUSE Milou--

    10.WILLEMS Gertie-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    14.VAN DORSSELAERE Chris-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    21/09/2014 KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers: 32

    1.GELUYKENS Kenny-CYCLING TEAM KESSEL-

    2.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    3.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.ARNOUTS Tom-INDIVIDUEEL-

    5.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.OOMS Niels-INDIVIDUEEL-

    7.COUSSENS Dieter-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.ZWEEDIJK Olaff-ZWSE MTB VER-

    9.DE ROO Jacob--

    10.DE JONGE Daan--

     

    Masters B - Aantal deelnemers: 20

    1.DAELMANS Arne-INDIVIDUEEL-

    2.RAETS Edwin--

    3.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.TECK Erik-VREDA CYCLING TEAM-

    6.VETS Jelle-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.DE BACKER Kurt-INDIVIDUEEL-

    8.OOMS Gunter-INDIVIDUEEL-

    9.VERHEIJEN Stefan-RTC BUITENLUST-

    10.VERTESSEN Johnny-INDIVIDUEEL-

    17.VAN HONSTE Kris-INDIVIDUEEL-

    21.VERBRUGGEN Joeri-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C - Aantal deelnemers: 32

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERHAEGEN Guido-INDIVIDUEEL-

    3.VERELST Rudy-INDIVIDUEEL-

    4.VANDERAERDEN Johan-INDIVIDUEEL-

    5.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.MARYNISSEN Walter-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VAN SINAY Dirk-INDIVIDUEEL-

    8.VERDEYEN Jos-INDIVIDUEEL-

    9.MEERKERK Erik-PRC DELTA-

    10.ANDERSON Benny-ASTROPS CYCLEKLUBB-

     

    Masters D - Aantal deelnemers: 6

    1.VAN SINAY Dirk-INDIVIDUEEL-

    2.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    4.CEUPPENS Guy-INDIVIDUEEL-

    5.MARTENS Herman-INDIVIDUEEL-

    6.VAN DER LEEUW Albert--

    21-09-2014 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SLEIDINGE VAN ZATERDAG 20/09/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SLEIDINGE VAN ZATERDAG 20/09/2014     


    Zaterdag 20/09/2014 SLEIDINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers: 85

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.COCQUYT Nicky-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    4.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    5.SAVELON Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.BAEYENS James-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DELCROIX Gert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.VERMEIRE Matthias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    11.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    15.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    58.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    20-9-2014-sleidinge 802.JPG
                             Winnaar Steven Caethoven met de bloemen.

    20-9-2014-sleidinge 809.JPG  
                              Winnaar Steven Caethoven met de supporters.                         
    20-9-2014-sleidinge 711.JPG  
    Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Nicky Cocquyt en Renaat Demeter.

    20-9-2014-sleidinge 711.JPG
    20-9-2014-sleidinge 506.JPG
    De 9 koplopers met o.a. Renaat Demeter, Steven Caethoven en Stijn De Bock.
    20-9-2014-sleidinge 071.JPG
                                     Stijn De Bock en Renaat Demeter.

    20-9-2014-sleidinge 612.JPG
                        Ruben Van Der Haegen en Jori Van Steenberghen.
    20-9-2014-sleidinge 274.JPG
    20-9-2014-sleidinge 102.JPG
    20-9-2014-sleidinge 061.JPG
    20-9-2014-sleidinge 042.JPG
    20-9-2014-sleidinge 030.JPG
    20-9-2014-sleidinge 004.JPG
     De Elite z.c. & Beloften kwamen te Sleidinge met 85 deelnemers aan de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    21-09-2014 om 11:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    21/09/2014- BOTTELARE (O) - Aspiranten

     

    Meisjes 12 jaar

    Aantal deelnemers: 2

    1.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.VERBESTEL Jitse-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Jongens 12 jaar - reeks A

    Aantal deelnemers: 23

    1.SEGERS Ryan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VAN PARYS Jordy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.VAN RILLAERT Dayan-LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI-

    4.DECLERCK Jelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    15.VAN KERCKHOVE Quinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Jongens 12 jaar - reeks B

    Aantal deelnemers: 24

    1.ORINS Robin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VROMANNE Alexis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.DEWACHTER Lucas-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    21.COLMAN Thibeau-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.SERRON Lennert-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Meisjes 13 jaar

    Aantal deelnemers: 5

    1.VROMANNE Justine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    2.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.WINDELS Lindsay-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    4.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VERSLYPE Solene-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

     

    Jongens 13 jaar - reeks A

    Aantal deelnemers: 35

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.BERCKMOES Jenno-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.CLAEYS Laurent-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.PIETERS Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Jongens 13 jaar - reeks B

    Aantal deelnemers: 33

    1.VERDOODT Kwint-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.VAN KERCKHOVE Brent-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.TIMMERMANS Tristan-THEO MIDDELKAMP-

    4.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.DE PAUW Robbe-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    14.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Meisjes 14 jaar

    Aantal deelnemers: 7

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.UYTTENHOVE Aiko -INDIVIDUEEL-

    3.MALFAIT Ines-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.BIEBAU Axelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.DELESTRAIT Camille-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

     

    Jongens 14 jaar - reeks A

    Aantal deelnemers: 40

    1.VAN DEN BOSSCHE Fabio -JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    2.DECLERCQ Mathias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.WALRAED Jesper-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.WERNIMONT Nicolas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.VAN WILDER Ilan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    27.DE WILDE Luca-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Jongens 14 jaar - reeks B

    Aantal deelnemers: 40

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.RAECKE Jari-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    3.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.SEELS Brent -WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.BAELE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    17.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/09/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 21/09 – DEURNE-DIEST

    Categorie A - 85 km
    1-Van Nuffelen Sam
    2-Leys Sam
    3-Bruylandts dave
    5-Van Uytsel Tomas
    6-Nys Steven
    7-Van laer Glenn
    8-Thys Edwin
    9-Bayram Engin
    10-Michiels Marnix

    Categorie B - 85 km
    1-De Vree Rik
    2-Vanaenrode kevin
    3-Van kerckhoven Koen
    4-Wijckmans Kristof
    5-Bocken peter
    6-Vanden Wyngaerd Bart
    7-Wijckmans Pieter
    8-Van Dijck Andy
    9-Veulemans Christophe
    10-Houthooft Patrick

    Categorie C - 62,7 km
    1-Dockx Peter
    2-Heremans Koen
    3-Rens David
    4-De Proost Gert
    5-Verscheuren Ivan
    6-Peeters Luc
    7-Van laer Guy
    8-Gauwkens Patrick
    9-Van Den Put Jimmy
    10-Pauwels Vital
    15-Meir Wim

    Categorie D - 62,7 km
    1-Verdonck Patrick
    2-Van Looy Wim
    3-Van Roy Luc
    4-Baeyens karel
    5-Van Der Mieren Daniel
    6-De Cock marc
    7-Van Loy Eddy
    8-Van Eyck Paul
    9-Hannes Marcel
    10-Vangenechten Freddy

    Categorie E - 62,7 km
    1-Baptist Francy
    2-Janssens Roger

    21-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 21/09/2014 LONDERZEEL (VB) - Nieuwelingen - 50 km

    Aantal deelnemers: 29

    1.LAUWENS Feddrik-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    2.HUYS Laurens-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.DE PRINS Jarne-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    4.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VERHOEVEN Robbe-DCM CYCLING TEAM-

    6.VAN MALDEREN Bjorn-YOUNG SCHELDE CT-

    7.DELAET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.MAES Médéric-BLANCS GILETS BARRACUDA BW-

    9.VERGAUWEN Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.LAMBERTS Alec-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/09/2014 MEERLE (HOOGSTRATEN) (A) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers: 20

    1.BOUWMANS Bryan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    6.BLUMMEL Robin-WV SCHIJNDEL-

    7.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VAN DER EYCKEN Brent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.HUYGEN Wout-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.ROELANDTS Jan-TWC PIJNENBURG-

     

    21/09/2014 RUNKELEN (ST. TRUIDEN) (LB) - Nieuwelingen - 69 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    2.DOUHARD Tom-LOTTO-VC ARDENNES-

    3.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    4.PITSCHON Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.GERITS Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.LEJOLY Gilles-LOTTO-VC ARDENNES-

    8.ULENS Lennert-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.RADOUX Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.NEUVILLE Quentin-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

     

    21/09/2014 TIEGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 35

    1.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.VAN POUCKE Aaron-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.VAN ASSCHE Bert-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    7.VERCRUYSSE Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-/

    8.WUYTS Sooi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DE WITTE Bono-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

     

    21/09/2014 WERKEN (W) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.TREVE Giovanni-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    3.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    4.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VANNESTE Wout-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DESCHUYTTER Casper-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    7.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.JAQUES Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.TACK Jan-emiel-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    21-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    20-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 14 WAASLANDSE TTC RONDE 2014 TE MEERDONK VAN ZATERDAG 20/09/2014

    TTC.JPG

    Zaterdag 20/09/2014 – MEERDONK – Toeristen – Rit 14 Waaslandse TTC Ronde 2014
    Aantal renners: 41 - 42,5 km/h
    1-Jim Marien

    2-Wouter Van Breusegem

    3-D'Hondt Niels

    4-Wim Vanberghen

    5-Jelle Andries

    6-Guido Spanoghe

    7-Wim Meir

    8-Freddy Van Camp

    9-Giovanni Baert

    10-Jurgen De Witte

    11-Luc De Muynck 12-Johan Driesen 13-Filip Van Goethem 14-Eddy Vermeiren 15-Bart Vermeiren 16-Danny Van Damme 17-Dennis Mijnsbergen 18-Kurt Van Raemdonck 19-Mario Bolssens 20-Davy Christiaens 21-Jurgen Van Havere 22-Bart Mertens 23-Philip Van Hoof 24-Tom Van Osselaer 25-Sven Van Wauwe 26-Kristof Wilms 27-Tommy Van Osselaer 28-Kurt Thoen 29-Wim Vanderveken 30-Vincent Van Hooste 31-Dimitri Nijs 32-Gregor Strobbe 33-Peter Dierks 34-Kurt Verhoeven 35-Patrick De Beule 36-Johan Nijs 37-Peter Van Goethem 38-Tim De Doncker 39-Kurt Heymans 40-Jochem Danckaers

    Meerdonk 2.jpg

    Zaterdag 20/09/2014 - MEERDONK - Recreanten
    Aantal deelnemers: 57 - 38 km/h

    1-Ivo Jansen

    2-Toon Van Durm

    3-Filip Van Steirteghem

    4-Philip Van Havenbergh

    5-Jeroen Duym

    6-Maarten Van Mieghem

    7-Dean Bolssens

    8-Cor Adriaenssens

    9-Daniël Van Goethem

    10-Claudio Rizzo
    Meerdonk 1.jpg

    20-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/09/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ELIAS VAN HECKE met zijn 2°Veldritzege bij de Elite z.c. en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 3°Veldritzege bij de Masters B en met de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Proficiat aan NICK DAVID met de Titel van Provinciaal Kampioen bij de Masters A !!!

    Elias Van Hecke.jpg  Benny De Bock.jpg  Nick David.jpg

      Elias Van Hecke        Benny De Bock             Nick David

    Zaterdag 20/09/2014 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers: 53

    1.ELIAS VAN HECKE uit Hamme-LARES-DOLTCINI CT-

    2.EECKHOUT Kevin-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.MERLIER Braam-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    4.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    7.DEGROOTE Jonas-LARES-DOLTCINI CT-

    8.DENOLF Gianni-BABOCO CYCLINGTEAM-

    9.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.DE SCHUYTER Tim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    18.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    19.HOFMAN Joeri-KWADRO-STANNAH-

    22.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    23.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

      

    20/09/2014 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:
    44

    1.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.BONNE Jenko-LARES-DOLTCINI CT-

    3.COLMAN Alex-LARES-DOLTCINI CT-

    4.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.BREUGELMANS Michiel-TEAM 185-

    6.OVERMEIRE Louis-LARES-DOLTCINI CT-

    7.VERBERCKMOES Timo-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    9.VAN DEN EEDE Lauri-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.VERCRUYSSE Dylan-ASFRA RACING TEAM-

    11.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    35.VAN DORSSELAERE Chris-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 37

    1.VERMEERSCH Florian-LARES-DOLTCINI CT-

    2.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.GOEMAN Andreas-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.SPRANGERS Lloyd-LARES-DOLTCINI CT-

    5.VERBERCKMOES Fabio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    6.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    8.DE SMET Thibaut-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Elite: 40´ - Aantal deelnemers: 16

    1.VERSCHUEREN Jolien-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.DE CROOCK Stephanie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.VAN DE STEENE Kim-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.FRAEYE Katleen-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    6.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    7.VAN DORSSELAERE Chris-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    9.VAN TICHELT Ynske-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

     

    20/09/2014 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap

    Amateurs/Masters A

    Aantal deelnemers: 38

    1.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-(Amateurs)

    2.LAMMENS Laudelino-INDIVIDUEEL-

    3.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM- (Masters A)

    4.DAVID Nicky-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    5.COUSSENS Dieter-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.ARNOUTS Tom-INDIVIDUEEL-

    7.ROELANDT Kenny-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    8.VERBERCKMOES Arno-INDIVIDUEEL-

    9.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    10.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    16.DE BOCK Yoni-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

    22.DE BOCK Jelle-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-

    foto 1.JPG 
            Nick David uit Beveren werd Provinciaal Kampioen bij de Masters A.
    foto.JPG

    Masters B

    Aantal deelnemers: 30

    1.BENNY DE BOCK uit Eksaarde-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.VERHOOGHE Kris--

    3.BOGAERT Nico--

    4.HENDERICKX Nico--

    5.DE BACKER Kurt--

    6.RAES Patrick-DAGPAS-

    7.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    8.DHOOGE Jeffrey-DMC- CYCLING TEAM-

    9.WIM Dewitte-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.VETS Jelle-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    19.DE SCHOESITTER Steven-INDIVIDUEEL-

    20.VAN HONSTE Kris--

    23.ROGIERS Benny--

     

    Masters C

    Aantal deelnemers: 28

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERHAEGEN Guido-DAGPAS-

    3.LAMMENS Mario--

    4.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.VERELST Rudy--

    7.DEKEERLE Dirk-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    8.HOUWEN Jan--

    9.WILLE Rudi--

    10.MARYNISSEN Walter-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    12.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    23.JOOS Luc-KON. SPORTCOMITE GEMEENTEBELANGEN SINAAI-

     

    Masters D

    Aantal deelnemers: 8

    1.MERTENS Francois-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.SPRUYT Alex-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

    4.DEHEEGHER Phillipe--

    5.MARTENS Herman--

    6.VAN ISTERDAEL Joseph--

    7.HURTECANT Roland--

    8.MAES Wilfired-ASFRA RACING TEAM-

    20-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/09/2014

    waod_3.jpg
    Zaterdag 20/09 – VIANE (9500)
    - Kampioenschap van de Vlaamse Ardennen

     

    Catg.A – 80,4 km – 51 deelnemers

    1-Koen Van Geyt (Aalst)

    2-Bart Deurbroeck

    3-Bart Tribout

    4-Bjorn Lison

    5-Krijn Verschraegen

    6-Cédric Rottiers

    7-Steven Goossens

    8-Steven Tuytschaever

    9-Gillian Van Rymenant

    10-Dennis Nevejans

    16-Glenn De Wolf

    29-Gino Van Broeck

     

    Catg.B – 67 km – 40 deelnemers

    1-Danny Saelens (Smeerebbe-Vloerzegem)

    2-Andy Van Eesbeek

    3-Peter Vermassen

    4-Danny Borremans

    5-Sven De Vlieger

    6-Guy De Coster

    7-Gino De Weirdt

    8-Luc Vanclapdorp

    9-Olivier Vaerewyck

    10-Steven De Kerpel

    12-Wim Rombaut

    17-Koen Van Laere

    25-Alex Goossens

     

    Catg.C – 67 km – 21 deelnemers

    1-Peter Vos (Mol)

    2-Yvan Camphijn

    3-Patrick Jacobs

    4-Marc Schepers

    5-Dirk De Pauw

    6-Danny De Backer

    7-Jos Maes

    8-Filip Van Damme

    9-Patrick Convents

    10-Ko Harms

    11-Geert Braeckman

     

    Catg.D – 47 km – 22 deelnemers

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-Joseph Claessens

    3-Helmuth Tas

    4-Piet Van Vaerenbergh

    5-Jozef Deneef

    6-Jan Snoeck

    7-André Bultinck

    8-Eddy Cobbaut

    9-Robert Maldrie

    10-Noël Burggrave

    13-Francis De Paepe

     

    Catg.E – 47 km – 22 deelnemers

    +65 jaar

    1-Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2-Etienne Vandenhouwe

    3-Roger Hoof

    4-Guido Cornet

    5-Herman Van Den Borre

    6-Julien Vyvey

    7-Erik Vandersteen

    8-Hugo Tuypens

    9-Adri Van Loon

    10-Leo Thyssen

     

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken

    2-Werner Dullaert

    3-Daniel Cornu

    4-François Brouwers

    5-Adrien Desmet

    6-Edward Battersby

     

    Toeristen – 67 km – 37 deelnemers

    1-Christophe De Grom (Denderhoutem)

    2-Kenny Valgaerts

    3-Wouter Van Gaens

    4-Kristof Nachtergaele

    5-Rob Paridaens

    6-Gert De Pelseneer

    7-Joris Hacour

    8-Matthias Huylebroeck

    9-Brecht Declercq

    10-Wim Uyttersport

    20-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 4°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Van Avermaet Greg KOP 2013.jpg 

    Greg Van Avermaet

    Zaterdag 20/09/2014 PRIMUS CLASSIC IMPANIS-VAN PETEGEM (VB) - Men Elite UCI - 145 km - 04h20'04"
    Aantal deelnemers: 165

    1.GREG VAN AVERMAET uit Hamme -BMC RACING TEAM

    2.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-

    3.GOLAS Michal -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    4.TIMMER Albert -TEAM GIANT-SHIMANO-

    5.CARDIS Romain -TEAM EUROPCAR-

    6.SINKELDAM Ramon -TEAM GIANT-SHIMANO-:00’11”

    7.MEERSMAN Gianni -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    8.DE BUYST Jasper -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.LEUKEMANS Bjorn -WANTY - GROUPE GOBERT-

    10.JEROME Vincent -TEAM EUROPCAR-

    18.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:00’57”

    21.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    92.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-

    104.DE PAUW Moreno -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:01’16”

    109.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    119.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-:02’05”

     

    20/09/2014 DILBEEK (VB) - Elite z.c./U23 – 114 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    2.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.SUAREZ MARTINEZ Kevin-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    4.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    5.DESMECHT David-EFC-

    6.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-

    7.VAN IMPE Lode-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.DEVALCKENEER Sieben-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.REMORY Stijn-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    10.VLASSELAER Maarten-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    17.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    31.GIBBONS Thomas-CIBEL-

     

    20/09/2014 EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    5.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    6.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    7.GODERIS Jelle-TERRA SAFETY SHOES-

    8.WOOD George-RICHARDSON TREK RT-

    9.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

     

    20/09/2014 SLEIDINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers: 85

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.COCQUYT Nicky-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    4.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    5.SAVELON Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.BAEYENS James-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DELCROIX Gert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.VERMEIRE Matthias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    11.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    15.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    58.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    20/09/2014 KLEINE BROGEL (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km

    Aantal deelnemers: 75

    1.SYDLIK Benjamin-OSG DORDMUND-

    2.WOUTERS Rutger-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.HOUBEN Kristof-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    4.CLEEREN Tom-VAN EYCK SPORT-

    5.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.LOOSEN Luc-WC MAASLANDSTER-

    7.VAN K Bram-TWC DE KEMPEN-

    8.PANIS Maxim-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.LOLLGEN Timo-RRG PORZ-

    10.HILGERS Michael-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    19.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    20.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    20/09/2014 WENDUINE (W) - Dames Elite - 96 km
    Aantal deelnemers: 46

    1.DOM Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    2.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE DAMES-

    5.DELZENNE Elise-SPECIALIZED - LULULEMON-

    6.VEKEMANS Anisha-LOTTO BELISOL LADIES-

    7.DE BAAT Kim-PARKHOTEL VALKENBURG CT-

    8.KUIJPERS Evy-FUTURUMSHOP-

    9.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.MACHU Melanie-PEDALE MADELEINOISE-

    14.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    17.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    40.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-


    20/09/2014 KEIZER DER JUNIORS (W) - Men Juniors UCI - 95 km - 02h20'09"
    Aantal deelnemers: 148

    1.WOUTERS Enzo -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    2.BANASZEK Alan -POLAND NATIONAL TEAM-

    3.BLAMPAIN Maxime -TEAM WASQUEHAL JUNIOR-

    4.DE DECKER Alfdan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.CASTRIQUE Jonas -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.WELTEN Bram -TWC PIJNENBURG-

    7.VANDERMEER Laurens -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.MAITRE Florian -VC SAINT QUENTIN-

    9.TAMINIAUX Lionel -TEAM WALLONIE-

    10.DENYS Sven -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    44.PERSOON Wouter -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    20-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 20/09/2014 HERNE (VB) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers: 44

    1.EENKHOORN Pascal-ENERTHERM-BKCP-

    2.LENDERINK Peter-WRV DE PEDDELAARS-

    3.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    6.DE WINTER Hugo-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.DE WACHTER Brent-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.BERTELS Jef-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    9.DE VOS Jens-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    10.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-


    Zaterdag 20/09/2014 GEEL (A) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.VANDERVEKEN Yoran-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.DANIELS Simon-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.CORNELISSE Mitchell-UWTC DE VOLHARDING-

    5.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    6.WOUTERS Beau-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.MOONS Olivier-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.VASTMANS Dries-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.WIDAR Wesley-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.DUFOUR Warre-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    20/09/2014 HAALTERT (O) - Juniores - 98 km
    Aantal deelnemers: 44

    1.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.MAZZONE Leon-TEAM MANX TELECOM-

    3.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    4.PARSONS Ricky-MID-DEVON CC-

    5.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.DEMOLDER Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.NOËL Jordy-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.MAESEN Dries-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.LAMBERTIN Kevin-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    10.DE CLERCK Matthias-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    24.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    20/09/2014 MUNTE (O) - Juniores - 86,7 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.LAMBRECHT Bjorg-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.HEYSE Jari-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.BOUSSAER Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.PIRARD Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.ABRAHAMS Jasper-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.VAN SCHOORS Matti-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    7.VAN DEN BOSSCHE Timothy-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    8.DEBOOT Bruce-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    9.VERKERKEN Miel-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.CORNETTE Ewout-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    14.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    17.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    31.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    20/09/2014 SINT-DENIJS (W) - Juniores - 85,8 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.BOSMANS Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.DEHEM Arno-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.STOCKMAN Abram-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.NEIRYNCK Jonas-VZW TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.VAN MEIRHAEGHE Angelo-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.ALLEMAN Wout-GOEMAN SCOTT CYCLING TEAM-

    39.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    20/09/2014 MUIZEN MECHELEN (A) - Dames Jeugd - 62 km

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 24

    1.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BEX Nathalie-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    3.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.CASTRIQUE Alana-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    5.ESSELAAR Gemma-WCL BERGKLIMMERS-

    6.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    7.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    8.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.VERSTRAETE Lore-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.HOEFKENS Erin-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 25

    1.STRAINYTE Ernesta-SILALES SM DSK-

    2.BURGMANS Julie-TWC DE KEMPEN-

    3.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.RIJFF Anouk-TWC HET SNELLE WIEL-

    5.DOCX Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.DE PAUW Ina-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.VERHOEVEN Suzanne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    20/09/2014 ALVERINGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 31

    1.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    2.DECLEYRE Jens-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.ANECA Seppe-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.DERUYTTER Jasper-WIELERTEAM IEPER-

    10.TREVE Giovanni-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    20-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SIEBREN BAERT met zijn 5°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Siebren Baert KOP 2014.jpg 

          Siebren Baert

    Zaterdag 20/09/2014 EVERGEM-BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers: 26

    1.MALLÉ Jeff-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.VOLKERS Jorn-WV DE JONGE RENNER-

    4.BIERKENS Tim-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    5.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.BLONDEEL Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VAN ASSCHE Bert-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.VAN DEN HAUTE Tom-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.MEULEMEESTER Ruben-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-


    20/09/2014 BRAKEL (OPBRAKEL) (O) - Nieuwelingen - 66,7 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.STOYANOV Petar-CYCLING TEAM NESSEBAR BULGARIA-

    4.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.BOUCKAERT Louis-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    10.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    20/09/2014 GEEL (A) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.KETELAARS Xavier-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.DE PEIJPER Cliff-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    3.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    5.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    6.BROER Tristan-UWTC DE VOLHARDING-

    7.GIELEN Jorne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VAN HOUT Sam-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BERNAERTS Jarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.MAAS Danny-WILLENBRORD WIL VOORUIT-

     

    20/09/2014 NAZARETH (O) - Nieuwelingen - 62,1 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.SIEBREN BAERT uit -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.KELLER Jesper-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.DE BOEVERE Olaf-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.HUIJBREGTS Jesse-WV BREDA-

    8.DEVENIJNS Sander-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    12.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20/09/2014 DOTTIGNIES - Nieuwelingen -  km - 01h59'46"

    Aantal deelnemers: 151

    1.PHILIPSEN Jasper -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DE WEVER Merten -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.DE PESTEL Sander -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.VANDROMME Alessandro -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VANOVERBERGHE Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-:00’11”

    7.BAUDE Arthur -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-:01’02”

    8.CLAES Stef -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.PAQUOT Tom -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-:01’14”

    10.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’15”

    26.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:02’04”

    27.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    41.VAN HOUTE Gerben -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.D´HOOGE Thomas -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    51.MILLIAU Vince -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    52.MOREELS Ruben -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    70.MILBOU Steff -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    89.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    19-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 19/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 19/09/2014 KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN KOOLSKAMP (W) - Men Elite UCI - 192 km - 04h12'25"
    Aantal deelnemers: 159

    1.DEMARE Arnaud -FDJ.fr-

    2.MEZGEC Luka -TEAM GIANT-SHIMANO-

    3.VAN GENECHTEN Jonas -LOTTO BELISOL-

    4.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.VAN POPPEL Danny -TREK FACTORY RACING-

    6.VAN HUMMEL Kenny Robert -ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA-

    7.STALLAERT Joeri -VERANCLASSIC - DOLTCINI-

    8.PETIT Adrien -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    9.HAVIK Yoeri -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    10.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    12.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-

    43.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-

    85.VAN STAEYEN Kevin -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-:00’25”

    92.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-:00’32”

    105.VAN DYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-:00’53”

    112.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:01’45”

    117.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-:02’55”

     

    19/09/2014 OEKENE-ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 69,3 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    3.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    4.DULT Jasper-CT 2020-

    5.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    6.COMMEYNE Steffen-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.VANHOUTTEGHEM Cedric-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    8.DESMET Jani-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    9.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    10.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    27.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    19-09-2014 om 19:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDZEGE CHALLENGE PISTE ECW 2014 !!!

    ECW Banner 2012.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 22°Seizoenszege !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg 

               Frank Suys

     

    Woensdag 17/09/2014 – ALLEUR – Challenge Piste ECW – 5°Manche

    Aantal deelnemers: 18

    1.Erwin Bollen (Masters A)  - 5p
    2.Brice Ramaeckers  - 14p
    3.Baudouin Grignard  - 15p
    4.Michel Michotte  - 17p
    5.Christophe Wozny  - 18p
    6.Nicolas Blanchy  - 19p  (1° Masters - C)
    7.Frank Suys uit Hingene  - 19p  (2° C)
    8.David Englebert   - 24p  (3° C)
    9.Jeroen VDHoning  - 27p
    10.Stefan Lintermans  - 27p

    Eindstand "Challenge Piste" Masters C 2014
    1.FRANK SUYS (Hingene)   64p
    2.Nicolas Blanchy   61p
    3.Patrick Doisy     38p
    4.David Englebert   33p
    5.Jozef Van Eyndt   24p

    19-09-2014 om 09:38 geschreven door kenny


    18-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 18/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 18/09/2014 OOSTDUINKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.LONCIN Gilles-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VERSCHUERE Seppe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    6.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    8.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    10.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

     

    18/09/2014 WESTKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km
    Aantal deelnemers: 78

    1.GOYVAERTS Oskar-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    2.VAN HOOYDONCK Nathan-BISSELL DEVELOPMENT TEAM-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    7.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.HAYNES Hamisch--

    10.VANGHELUWE Robbe-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    18-09-2014 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ST.PAUWELS VAN WOENSDAG 17/09/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ST.PAUWELS VAN WOENSDAG 17/09/2014     


    Woensdag 17/09/2014 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 99

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    4.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.VAN DEN ENDE Milan-RESTORE CYCLING-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.MOENS Jens-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    13.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    16.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    17.ONGENA Thomas-CIBEL-

    22.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    25.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    31.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    36.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    39.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    17-9-2014-sint-pauwels 849.JPG  17-9-2014-sint-pauwels 847.JPG  
            Winnaar Glenn Rotty met de bloemen.                                       Winnaar Glenn Rotty met de supporters.
    17-9-2014-sint-pauwels 860.JPG
                             Winnaar Glenn Rotty met het bloemenmeisje.
    17-9-2014-sint-pauwels 851.JPG
              Een woordje uitleg van Glenn Rotty aan speaker Gerry Van Gasse.
    17-9-2014-sint-pauwels 796.JPG  
    Aankomst van winnaar Glenn Rotty voor Tony Heirbaut en Jori Van Steenberghen.
    17-9-2014-sint-pauwels 368.JPG
    17-9-2014-sint-pauwels 448.JPG
    17-9-2014-sint-pauwels 712.JPG

    17-9-2014-sint-pauwels 298.JPG
                                               Tim Vercauteren vooraan.
    17-9-2014-sint-pauwels 282.JPG
                 Mattias Nys aan het commando met rechts Kristof DHollander.
    17-9-2014-sint-pauwels 310.JPG
    17-9-2014-sint-pauwels 243.JPG
    17-9-2014-sint-pauwels 218.JPG
                         Renaat Demeter was 1 van de pechvogels te Sinaai.
    17-9-2014-sint-pauwels 217.JPG
    Vijf renners reden lek in de 1ste ronde o.a. Matthias Ongena en Renaat Demeter.
    17-9-2014-sint-pauwels 172.JPG
    17-9-2014-sint-pauwels 123.JPG
                                     Vooraan Joeri Persoon uit Stekene.
    17-9-2014-sint-pauwels 116.JPG
    17-9-2014-sint-pauwels 108.JPG
                           Vooraan Thomas Ongena en Kristoff Heyns.
    17-9-2014-sint-pauwels 084.JPG
     De Elite z.c. & Beloften kwamen te St.Pauwels met 99 deelnemers aan de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    18-09-2014 om 13:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 20/09/2014 - SLUITINGSPRIJS WAASLANDSE TTC RONDE 2014 TE MEERDONK
    TTC 14.jpg

    Bron: TTC Bestuur

    18-09-2014 om 12:27 geschreven door kenny


    17-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 3°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KEVIN VAN STAEYEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
     Van Avermaet Greg KOP 2013.jpg   Glenn Rotty 2014.jpg   images.jpg 

    Greg Van Avermaet        Glenn Rotty       Kevin Van Staeyen

    Woensdag 17/09/2014 - GP van Wallonië - 198 km - 04h47'17"

    Aantal deelnemers:

    1.GREG VAN AVERMAET uit Hamme (BMC)
    2.Tony Gallopin (Fra) op 2"
    3.Jan Bakelants
    4.Jelle Vanendert   4"
    5.Rory Sutherland (Aus)  6"
    6.Dylan Theuns z.t.
    7.Julien Simon (Fra)
    8.Fränk Schleck (Lux)
    9.Thibaut Pinot (Fra)   8"

    10.Gaëtan Bille   9"
    12.Yves Lampaert
    15.Björn Leukemans   21"
    16.Olivier Naesen   23"
    17.Tiesj Benoot   24"
    20.Floris De Tier 

       

    17/09/2014 RETIE (A) - Elite zc/U23 - 120 km
    Aantal deelnemers: 151

    1.KEVIN VAN STAEYEN uit Schoten-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    2.DRUYTS Gerry-TEAM 3M-

    3.SUAREZ MARTINEZ Kevin-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    4.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    5.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    6.MERTENS Robin-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.SYDLIK Benjamin-OSG DORTMUND-

    10.PEETERS Daniel-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    11.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    17/09/2014 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 99

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    4.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.VAN DEN ENDE Milan-RESTORE CYCLING-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.MOENS Jens-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    13.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    16.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    17.ONGENA Thomas-CIBEL-

    22.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    25.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    31.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    36.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    39.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    17/09/2014 RETIE (A) - Amateurs + Masters – 70 km

    Amateurs + Masters A

    Aantal deelnemers: 37

    1.DIELS Pieter-DAGPAS-

    2.THIJS Rik-DAGPAS-

    3.NIJS Steven-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.NOELS Jeroen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.MEEUS Dieter-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.VANGOETHEMD Svenne-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    8.DE FEYTER Tom-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VAN OPSTAL Philippe-INDIVIDUEEL-

    10.VERELST Bert-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    Masters B

    Aantal deelnemers: 35

    1.PAUWELS Vital-INDIVIDUEEL-

    2.DENIER Ronny-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.THIJS Filip-INDIVIDUEEL-

    4.LAHOU Rudy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.COCHET Andy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.GOUWKENS Patrick-ZANNATA CYCLING TEAM-

    7.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.DE PROOST Gert-INDIVIDUEEL-

    9.VERMOTE Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.BOCKEN Peter-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C

    Aantal deelnemers: 10

    1.VAN ROY Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.DE KORT Pascal-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.BAEYENS Karel-DAGPAS-

    4.VAN LOOY Wim-DAGPAS-

    5.VERDONCK Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.HERMANS Henri-DAGPAS-

    7.VAN LOY Eddy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.HAEST Eddy-DAGPAS-

    9.GOVERS Ronny-DAGPAS-

    10.GEUDENS Paul-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    17-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    16-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 16/09/2014

    waod_3.jpg
    Dinsdag 16/09 – NIEUW-NAMEN

     

    Catg.A/B – 60 km – 36 deelnemers

    1.Eric Vereecken (Hulst)

    2.Stefan Laurijssen

    3.Dante De Ruysscher

    4.Gunter Sterck

    5.Stijn Declercq

    6.Maarten Burm

    7.Ruud Havermans

    8.Gino De Weirdt

    9.Steven Goossens

    10.Gino Primo

    11.Danny Nachtegael

    12.Sven Gommers

    13.Giovanni Van Drom

    14.Steven Van Rijckeghem

    15.Filip Weemaes

    16.Gino Van Broeck

    17.Sam Van Gansen

    18.Jean-Paul Reunis

    19.Roy Guequenne

    20.Matthias Vertez

    21.Etienne Claus

    22.Olivier Vaerewyck

    23.Wim Rombaut

    24.Michael Apers

    25.Michiel De Rycke

    26.Geert Braeckman

    27.Brecht Declerq

    28.Nick De Rycke

    29.Jordy Leenknecht

    30.Ko Harms
    16-9-2014-nieuw namen 462.JPG
    Podium Nieuw-Namen met winnaar Eric Vereecken, Stefan Laurijssen en Dante De Ruysscher.
    16-9-2014-nieuw namen 448.JPG
    Een woordje uitleg van winnaar Eric Vereecken aan speaker Gerry Van Gasse.
    16-9-2014-nieuw namen 419.JPG
    Aankomst van winnaar Eric Vereecken voor Stefan Laurijssen en Dante De Ruysscher.
    16-9-2014-nieuw namen 416.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 340.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 352.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 434.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 449.JPG
     

    16-9-2014-nieuw namen 342.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 203.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 345.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 071.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 006.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 003.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-09-2014 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 16/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 16/09/2014 DESSELGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 155 km
    Aantal deelnemers: 65

    1.FENN Andrew-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    2.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    3.BRAMBILLA Gianluca-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    4.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    5.GHYSELINCK Jan-WANTY-GROUPE GOBERT-

    6.DE GENDT Thomas-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    7.VAN GOETHEM Brian-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    8.VANDENBERGH Stijn-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    9.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

    10.MAYER Yannick-BIKE AID - RIDE FOR HELP-

    14.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-


    16/09/2014 GITS (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 63 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    3.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.ANECA Ciske-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.TANFIELD Harry--

    7.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    8.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    9.DELAMEILLEURE Mathias-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    10.SCHIETGAT Pedro-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-


    Zondag 14/09/2014 – ROCHEFORT – Elite z.c./U23 – 159 km – 04h03’54” – 2700 Hm

    Aantal deelnemers: 168

    1.VENS Quincy WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    2.WASTYN Emiel WIL VERANDAS WILLEMS   00’17”

    3.MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4.PIETERS Sibrecht ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    5.MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6.DE WITTE Mathias FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT

    7.MERTZ Remy CCB COLOR CODE - BIOWANZE

    8.CARNEVALI Jean-albert WIL VERANDAS WILLEMS

    9.HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VAND

    10.TEUGELS Lennert UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    14.DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM  01’09”

    29.VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  01’43”

    38.SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    43.VAN DEN BERGHE Anthony COLBA SUPERANO HAM

    45.BALLET Mathias FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT

    48.VERMANT Wim KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    52.WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  02’14”

    64.VAN DAMME Bart ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  05’27”

    16-09-2014 om 20:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 15/09/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 15/09/2014     


    Maandag 15/09/2014 NIEUWKERKEN-WAAS (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 91 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.TIM VERCAUTEREN uit Belsele-D.C.R. CYCLING TEAM-

    2.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    4.VAN RAEMDONCK Kevin-DAGPAS-

    5.VAN DEN BROECKE Mario-CT PROFALUX-

    6.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.NEELS Peter-DAGPAS-

    8.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.CHEVALIER Vincent-DAGPAS-

    15.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    22.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    23.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    24.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    25.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    27.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    32.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    33.VAN HILLE Glen-D.C.R. CYCLING TEAM-

    35.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    36.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    37.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    15-9-2014-niewkerken 702.JPG
                                 Winnaar Tim Vercauteren met zijn vrouw.
    15-9-2014-niewkerken 698.JPG
                             Winnaar Tim Vercauteren met de supporters.

    15-9-2014-niewkerken 707.JPG  
    Een woordje uitleg van winnaar Tim Vercauteren aan speaker Gerry Van Gasse.                         
    15-9-2014-niewkerken 719.JPG
                                   Tim Vercauteren met Kris Smet.
    15-9-2014-niewkerken 648.JPG  
    Aankomst van winnaar Tim Vercauteren voor ploegmaten Davy Peirsman en
    Tony Heirbaut.

    15-9-2014-niewkerken 652.JPG
    Aankomst van de 2de Davy Peirsman, Tony Heirbaut en Kevin Van Raemdonck.
    15-9-2014-niewkerken 215.JPG
                             Vooraan Steven Thomas en Tim Vercauteren.
    15-9-2014-niewkerken 220.JPG
                                    Guy Van Broekhoven en Davy Peirsman.
    15-9-2014-niewkerken 361.JPG
                               Vooraan Gert Smet en Guy Ten Hartog.
    15-9-2014-niewkerken 568.JPG
                                      DCR-team controleert de wedstrijd.
    15-9-2014-niewkerken 125.JPG
                         Guy Van Broekhoven en Kevin Van Raemdonck.
    15-9-2014-niewkerken 103.JPG
    15-9-2014-niewkerken 065.JPG
    15-9-2014-niewkerken 057.JPG
    15-9-2014-niewkerken 045.JPG
                         De 1ste aanval van de dag met Steven Thomas.
    15-9-2014-niewkerken 041.JPG
    15-9-2014-niewkerken 001.JPG
    De Elite z.c. & Beloften & Amateurs & Masters kwamen te Nieuwkerken met 55
    deelnemers aan de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-09-2014 om 12:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Tim Vercauteren.JPG
          Tim Vercauteren

    Maandag 15/09/2014 ZWEVEGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km
    Aantal deelnemers: 81

    1.VAN GOETHEM Brian-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    2.ROBERT Frederique-WANTY-GROUPE GOBERT-

    3.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    4.GMELICH Jarno-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    5.KRUL Stef-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    6.PLANCKAERT Baptiste-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    7.SWEECK Laurens-KWADRO-STANNAH-

    8.KERKHOF Tim-ETIXX-

    9.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.PLANCKAERT Edward-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    29.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-


    15/09/2014 MASSEMEN - WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 102 km

    Aantal deelnemers: 53

    1.VAN RENTERGHEM Bram-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.SAELENS Andres-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    3.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    5.MC CARTHY Eoin--

    6.DULT Laurens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    8.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    9.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    10.DE SMUL Guust-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

     

    15/09/2014 NIEUWKERKEN-WAAS (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 91 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.TIM VERCAUTEREN uit Belsele-D.C.R. CYCLING TEAM-

    2.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    4.VAN RAEMDONCK Kevin-DAGPAS-

    5.VAN DEN BROECKE Mario-CT PROFALUX-

    6.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.NEELS Peter-DAGPAS-

    8.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.CHEVALIER Vincent-DAGPAS-

    15.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    22.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    23.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    24.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    25.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    27.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    32.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    33.VAN HILLE Glen-D.C.R. CYCLING TEAM-

    35.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    36.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    37.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

     

    15/09/2014 LOTTO BELISOL BELGIUM TOUR (O) - Women Elite UCI - 98 km
    Aantal deelnemers:

    16-09-2014 om 12:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KLEIN-SINAAI VAN ZONDAG 14/09/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KLEIN-SINAAI VAN ZONDAG 14/09/2014     


    Zondag 14/09/2014 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VANREYTEN Joachim-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.DE DUYTSCHE Luc-CT PROFALUX-

    6.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    9.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    10.ONGENA Matthias-CIBEL-

    11.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    13.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    14.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    26.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    27.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    29.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    31.DE OST Jarne-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    14-9-2014-klein sinaai 628.JPG
                             Winnaar Steven Caethoven met de familie.

    14-9-2014-klein sinaai 606.JPG  
                              Winnaar Steven Caethoven met de bloemen.                         
    14-9-2014-klein sinaai 613.JPG
    14-9-2014-klein sinaai 619.JPG
    Een woordje uitleg van winnaar Steven Caethoven aan speaker Ivan Elegeert.
    14-9-2014-klein sinaai 554.JPG  
          Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Kristof DHollander.

    14-9-2014-klein sinaai 541.JPG
                                          Vooraan Tim Vercauteren.
    14-9-2014-klein sinaai 409.JPG
    14-9-2014-klein sinaai 364.JPG
    14-9-2014-klein sinaai 194.JPG
    14-9-2014-klein sinaai 155.JPG
    14-9-2014-klein sinaai 074.JPG
    14-9-2014-klein sinaai 055.JPG
    14-9-2014-klein sinaai 039.JPG
     De Elite z.c. & Beloften kwamen te Klein-Sinaai met deelnemers aan de start.
    14-9-2014-klein sinaai 586.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-09-2014 om 12:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Lawrence Naesen.jpg 

      Lawrence Naesen


    Zondag 14/09/2014 DERNYCRITERIUM HASSELT (LB) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium

    Aantal deelnemers: 17

    1.JANS Roy-WANTY - GROUPE GOBERT-

    2.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    3.DE BUYST Jasper-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    4.NUYENS Nick-GARMIN SHARP-

    5.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    6.KROON Karsten-TINKOFF-SAXO-

    7.BOUCHER David-FDJ.fr-

    8.DE KETELE Kenny-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.CAROLUS Jorne-LOTTO BELISOL U23-

    10.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    11.ROBERT Frederique-WANTY - GROUPE GOBERT-

     

    14/09/2014 GP J. SCHERENS LEUVEN (VB) - Men Elite UCI - 183,3 km - 04h15'56"
    Aantal deelnemers: 153

    1.GREIPEL André -LOTTO BELISOL

    2.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.VAN POPPEL Danny -TREK FACTORY RACING-

    4.VAN HUMMEL Kenny Robert -ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA-

    5.VANBILSEN Kenneth -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.DRUCKER Jean-Pierre -WANTY - GROUPE GOBERT-

    7.DEMOITIE Antoine -WALLONIE - BRUXELLES-

    8.DE VREESE Laurens -WANTY - GROUPE GOBERT-

    9.VERMELTFOORT Coen -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    10.TEUNISSEN Mike -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    22.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    27.NAESEN Oliver -LOTTO BELISOL-

    29.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    38.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    40.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-

    62.VERMEERSCH Gianni -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-:00’22”

     

    14/09/2014 OPHASSELT (O) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 136 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.LAWRENCE NAESEN uit Berlare-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    3.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    5.VAN IMPE Lode-SAMENGESTELDE PLOEG 1-

    6.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.VAN IMPE Kevin-SAMENGESTELDE PLOEG 2-

    8.VAN DAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.REMORY Stijn-SAMENGESTELDE PLOEG 1-

    10.DE SY Gertjan-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    21.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    41.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    46.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    48.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    49.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    50.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    53.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

     

    14/09/2014 BURCHT (A) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.VAN OPSTAL Thomas-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    4.LUYCKX Brent-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    6.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    7.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    9.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    10.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    19.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    24.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    25.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    39.DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    44.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

     

    14/09/2014 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km
    Aantal deelnemers: 82

    1.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    4.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    5.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    6.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.CARPENTER Lawrence-CATFORD CC EQUIPE-

    8.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.COMMEYNE Steffen-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.DELTOMBE Kevin-LOTTO BELISOL U23-

     

    14/09/2014 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VANREYTEN Joachim-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.DE DUYTSCHE Luc-CT PROFALUX-

    6.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    9.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    10.ONGENA Matthias-CIBEL-

    11.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    13.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    14.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    26.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    27.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    29.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    31.DE OST Jarne-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    14/09/2014 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 97,2 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.DE WEERDT Nick-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.SCHILS Dominic--

    3.PEETERS Daniel-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    4.RUYTERS Brecht-LOTTO BELISOL U23-

    5.DECOSTER Gert-jan-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.ERREN Pim-DAGPAS-

    7.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    10.VAN UYTSEL Tomas-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    15.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    14/09/2014 LOTTO BELISOL BELGIUM TOUR (O) - Women Elite UCI - 102,6 km

    Aantal deelnemers:

    16-09-2014 om 12:50 geschreven door kenny


    15-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STEFAN ADRIAENSSENS TEN VAL GEKOMEN EN SLEUTELBEENBREUK !!!

    Adriaenssens Stefaan KOP 2010.JPG
    Stefan Adriaenssens uit Burcht is Zondag 14/09 in de wedstrijd bij de Toeristen (TTC ronde) te Nieuwkerken ten val gekomen. Sleutelbeenbreuk en schaafwonden waren het gevolg, deze week zal na onderzoek beslist worden of een operatie zich opdringt.


    Bron: Gilbert De Paepe

     


    Bij deze wensen we Stefan het allerbeste toe en een spoedige revalidatie en hopen hem zo snel mogelijk terug op één van onze groepstrainingen te zien !!!

    15-09-2014 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 14/09/2014 VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST (VB) – Interclub – Juniores - 114,2 km

    Aantal deelnemers: 162

    1.VAN DER MEER Noah-WESTLAND WIL VOORUIT-

    2.VAN DEN BERG Julius-VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS-

    3.PHILIPS Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.VOS Jurriaan-VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM-

    7.BLANCKE Vincent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.KROONEN Bastien-LOTTO VC ARDENNES-

    9.DANIELS Simon-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    81.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    126.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/09/2014 KALLO (O) - Juniores - 99 km

    Aantal deelnemers: 23

    1.LENDERINK Peter-WRV DE PEDDELAARS-

    2.EENKHOORN Pascal-ENERTHERM : BKCP-

    3.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.VAN LAER Sven-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    6.HEYLEN Kevin-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.WOUTERS Jeffrey-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    10.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    12.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.DE LOOSE Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14/09/2014 MERELBEKE (O) - Juniores - 98 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.PARSONS Ricky--

    3.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.DEVOLDERE Thibault-INDIVIDUEEL-

    5.CORNETTE Ewout-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.VANDENBOSSCHE Cedric-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.MICHIELS Thomas-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.HEYSE Jari-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.VERKERKEN Miel-K.V.C. DEINZE VZW-

    28.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14/09/2014 MESEN (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.LAMBRECHT Bjorg-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.WARLOP Jordi-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    4.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    5.TEIRLINCK Jens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.MAXWELL Oliver-WINDMILL WHEELS CYCLING CLUB-

    7.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    9.JOSEPH Thomas-LARES-DOLTCINI CT-

    10.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

     

    14/09/2014 MONTENAKEN (LB) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 45

    1.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.MEERTENS Mats-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.HERMANS Steff-DCM CYCLING TEAM-

    6.GALINSKI Anthony-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.DUFOUR Warre-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.TASSET Marvin-LOTTO-VC ARDENNES-

     

    14/09/2014 OUTRIJVE (W) - Juniores - 85,2 km

    Aantal deelnemers: 14

    1.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.DEMUYZERE Fabio-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.STOCKMAN Abram-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.DEKOCKER Ruben-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    7.DUPONT Thibaut-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.VAN MEERHAEGHE Robin-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.DUBAERE Jari-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DE BAENE Thibaut-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    14/09/2014 PITTEM (W) - Juniores - 85,5 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.VANDENBUSSCHE Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.BOSMANS Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.DEVOS Iben-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DE ROOSE Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    11.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

     

    14/09/2014 SINT LENAARTS (BRECHT) (A) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    2.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.MINTJENS Frederic -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    5.SCHOUWAERTS Yves-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.WOUTERS Beau-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.VAN UDEN Dandy-WV SCHIJNDEL-

    9.WILHELM Sander-WC DE WAARDRENNER-

    10.MICHIELSEN-STEVENS Brent-DCM CYCLING TEAM-

    28.HANNES Kaat-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

     

    14/09/2014 VOLLEZELE (VB) - Juniores - 79 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.BAELE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.COVELIERS Seppe-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.WALRAED Jesper-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.LIEVENS Lars-INDIVIDUEEL-

    23.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.JORIS Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.WARRENS Anthony-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15-09-2014 om 10:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 7°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    De Pestel Sander KOP 2014.jpg 

        Sander De Pestel

    Zondag 14/09/2014 BRAKEL (NEDERBRAKEL) (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.SANDER DE PESTEL uit-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.GUYONNAUD Jonathan-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.STOYANOV Petar-CYCLING TEAM NESSEBAR BULGARIA-

    7.DE NEVE Joerik-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    15.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    43.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.DECLEYRE Jens-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    49.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14/09/2014 GITS (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 22

    1.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.TREVE Giovanni-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    8.PERNEEL Simon-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.JAQUES Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.VANSTEENKISTE Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    14/09/2014 HALEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.BLUMMEL Robin-WV SCHIJNDEL-

    3.GERITS Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.WARNIER Timo-WCL BERGKLIMMERS-

    6.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    10.SINSCHEK Nils-WCL BERGKLIMMERS-

     

    14/09/2014 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 42

    1.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.KELLER Jesper-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    4.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    7.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.NOPPE Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VANNESTE Wout-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    11.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/09/2014 LANDEN CENTRUM (VB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.ZULIANI Alexandre-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    2.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    3.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    6.VANDENBROECK Yarno-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    7.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    8.DETHIER Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.DELANGHE Niels-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.JACOBS Levi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/09/2014 POEKE (O) - Nieuwelingen - 63,6 km

    Aantal deelnemers: 30

    1.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.BLONDEEL Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VAN ASSCHE Bert-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.DEVENIJNS Sander-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.D´HOOGE Aron-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.REYSERHOVE Seppe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14/09/2014 SINT LENAARTS (BRECHT) (A) - Nieuwelingen - 62 km
    Aantal deelnemers: 42

    1.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    2.GRIEMERIK Niels-WSV EMMEN-

    3.SCHELLING Ide-RESTORE CYCLING-

    4.HUYGEN Wout-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.PAUWELS Tijl-LARES-DOLTCINI CT-

    7.VAN DEEST Martijn-WSV EMMEN-

    8.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.MEEUSEN Freek-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    18.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

    31.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15-09-2014 om 07:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FABRICE MELS BEHAALD BELGISCHE TITEL ELIMINATOR !!!

    Fabrice Mels zet kers op topseizoen met Belgische eliminatortitel !!!

    Fabrice Mels.jpg 

    Zondag 14/09/2014

    Mountainbiker Fabrice Mels uit St.Niklaas heeft een topseizoen in de sprintafvalling beleefd: na de eindzege in de Wereldbeker en de wereldtitel volgde vandaag ook nog de Belgische titel. Alleen op het Europees kampioenschap stond onze landgenoot niet op het hoogste schavotje. Daar moest hij vrede nemen met brons.

    Fabrice Mels verdedigde in Gent zijn titel. Hij haalde het voor Robin Vanden Abeele en Bram Creve. Bij de vrouwen was Petra Mermans de beste.


    Bron:Sporza

    15-09-2014 om 06:18 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!