.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    31-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 31/08/2014 LENNIK (VB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 28

    1.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    2.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.VAN ELZAKKER Wout-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.MOL Wesley-KON. BALEN BC-

    5.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.STOYANOV Petar-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    7.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.WAEYTENS Robin-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.KAESEMANS Jasper-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.GOOSENS Rob-VZW DE DEMERSPURTERS-

    12.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    31/08/2014 LINT (A) - Nieuwelingen - 65,4 km

    Aantal deelnemers: 62

    1.BOK Willem-WV SCHIJNDEL-

    2.KERKHOFS Bob-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    3.BROOS Alain-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.AMELINCKX Stef-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.GALICIA Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.VAN HOUT Maarten-TWC HET SNELLE WIEL-

    8.BRINKMAN Herman--

    9.HUYGEN Wout-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VAN DEN BROEK Floris-wv breda-

    23.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    44.VAN HOYWEGHEN Bart-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    44.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    31/08/2014 MAL-TONGEREN (LB) - Nieuwelingen - 55 km

    Aantal deelnemers: 26

    1.CONTER Ken-LCTetange-

    2.VAN ROOIJ Thijs-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.GERITS Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.EUSSEN Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.SLEGERS Dries-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.VANHULST Jens-HAGELAND CYCLING TEAM-

    9.MANS Jarn-ZANNATA CYCLING TEAM-

    10.STEGEN Jeffrey-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    31/08/2014 UITBERGEN (O) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    2.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.GEIJS Vince-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    4.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.BIERKENS Tim-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    6.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.DELAET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VANHECKE Robin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.SNACKAERT Yannick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    16.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    25.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.BRUGGEMAN Lorenzo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    31/08/2014 VICHTE (W) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.DE KEUKELEIRE Frederic-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VERCRUYSSE Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    7.DEWACHTER Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    8.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.DEVENIJNS Sander-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.VERBEECK Qwinten-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    19.DECLEYRE Jens-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    31/08/2014 ZWEVEZELE, VANNEKE (W) - Nieuwelingen – Criterium - 40 km

    Aantal deelnemers: 29

    1.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.TACK Jan-emiel-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    4.JAQUES Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.COUHYSDER Neil-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.VANDERBEKEN Brent-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    8.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    10.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    31-08-2014 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag
    31/08/2014 ZOTTEGEM LEEUWERGEM (O) - Aspiranten

    12 j. jongens

    Aantal deelnemers: 43

    1.ORINS Robin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.SEGERS Ryan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    4.DE BRAEKELEER Juul-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.STALPAERT Lawrence-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.COLMAN Thibeau-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.STORMS Imke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.SERRON Lennert-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 j. jongens

    Aantal deelnemers: 34

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.BERCKMOES Jenno-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.BEKAERT Joost-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    4.VANGHELUWE Warre-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    11.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.COSYNS Milan-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 j. jongens B

    Aantal deelnemers: 30

    1.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.PIETERS Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.EECKHOUT Emile -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 j. jongens

    Aantal deelnemers: 44

    1.VAN DEN BOSSCHE Fabio -JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    2.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.BAELE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.RAECKE Jari-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    5.FOLENS Brent-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    18.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND-

    30.VERCAUTEREN Anthony-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.JORIS Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 j. jongens B

    Aantal deelnemers: 36

    1.CLAEYS Robbe-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.DELCOMMUNE Martin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.GROOTAERT Mathisse-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.LIEVENS Lars-INDIVIDUEEL-

    5.WALRAED Jesper-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.DE WILDE Luca-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    12 j. meisjes

    Aantal deelnemers: 4

    1.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.VERBESTEL Jitse-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.STORMS Imke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 j. meisjes

    Aantal deelnemers: 5

    1.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.WINDELS Lindsay-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    5.VAN DE KERKHOVE Febe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

     

    14 j. meisjes

    Aantal deelnemers: 7

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.MESU Daphne-THEO MIDDELKAMP-

    3.UYTTENHOVE Aiko -INDIVIDUEEL-

    4.DELESTRAIT Camille-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    31-08-2014 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/08/2014

    vwf.JPG








    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 8°Seizoenszege in de Reeks G !!!

    Fons Van Raemdonck.jpg 

    Fons Van Raemdonck

    Zondag 31 Augustus – OUWEGEM (9750)


    A-reeks
    - 73km - 1h41
    1.Tony BRACKE
    2.Renaat Demeter (Lochristi)
    3.Kurt Eeckhout
    4.Kristof Van Wijmeersch
    5.Stijn De Clercq
    6.Tijs Billeman
    7.Bram De Koker
    8.Christophe Vanneste
    9.Rik De Vree
    10.Steven Tuytschaever

    C-reeks - 65,7km - 1h35
    1.Diederik AMPE
    2.Andy De Backer
    3.Andy Annendijck
    4.Bruno Bruyere
    5.Peter Maes (Bornem)
    6.Alonso Declercq
    7.Tom De Smet
    8.Kurt Stevens
    9.Gert Fauck
    10.Marc Tabourdon

    D-reeks - 58,4km - 1h23
    1.Herman PROOST
    2.Peter Vos
    3.Geert Van Speybroeck
    4.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    5.Peter Ballet
    6.Patrick Cocquyt
    7.Jean Baeyens
    8.Ronals Rents
    9.Steven De Kerpel
    10.Pascal Raes

    E-reeks - 58,4km - 1h26
    1.Danny DE BACKER
    2.Dirk Van Hove
    3.Marc Vervondel
    4.Wim Van Obbergen
    5.Rene De Brucker
    6.Ronny Coppens
    7.Eddy Vermeir
    8.Eric Depouille
    9.Dominique Turcksin
    10.Hugo Van Linden

    F-reeks - 51,1km - 1h16
    1.Patrick VAN RENTERGHEM
    2.Glenn Hoornaert
    3.Rudy Bloemmen
    4.Hendrik Caethoven
    5.Johny Van Holen
    6.Patrick Convents
    7.Noël Verzele
    8. os Maes
    9.Juan Steeman
    10.Jan Van Hove

    G-reeks - 51,1km - 1h17
    1.FONS VAN RAEMDONCK (Beveren)
    2.Etienne Vandenhouwe
    3.Felix Luyten
    4.Jos Vandermeulen
    5.Luc Snels
    6.Guido Cornet
    7.Theo Coudyzer
    8.Hugo Tuypens
    9.Erik Van Der Steen
    10.William De Cremer

    31-08-2014 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE VERREBROEK VAN ZATERDAG 30/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE VERREBROEK VAN ZATERDAG 30/08/2014     


    Zaterdag 30/08/2014 VERREBROEK (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 93

    1.GUY SMET uit Kruibeke-CIBEL-

    2.MC CARTHY Eoin-TERRA SAFETY SHOES-

    3.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.VERSICHEL Davy-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    7.VAN BEYLEN Jens-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    9.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    10.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    16.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    19.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    25.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    26.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    31.MIDDELKAMP Tom-ARROW CYCLING TEAM-

    43.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    44.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    49.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    50.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    52.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    52.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    52.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    52.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    52.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    52.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

    52.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    52.COOMAN Jerry-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    52.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    52.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    52.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM- 
    30-8-2014-verrebroek 1031.JPG
                         Guy Smet met de eerste bloemen van het seizoen.
    30-8-2014-verrebroek 1012.JPG
                       Winnaar Guy Smet met de bloemen en de supporters.            
    30-8-2014-verrebroek 1019.JPG
                    Een woordje uitleg van Guy Smet aan speaker Ivan Elegeert.
    30-8-2014-verrebroek 924.JPG  30-8-2014-verrebroek 919.JPG
                                                              Aankomst van winnaar Guy Smet te Verrebroek.
    30-8-2014-verrebroek 961.JPG
                                              De spurt van het peloton.
    30-8-2014-verrebroek 447.JPG
               Eoin MC Carthy en Michiel Dieleman eindigde op plaats 2 en 3.
    30-8-2014-verrebroek 595.JPG
                               Guy Smet zeer attent rijdend te Verrebroek.
    30-8-2014-verrebroek 690.JPG
                                 Guy Smet en Steven Thomas in de aanval.
    30-8-2014-verrebroek 484.JPG
    30-8-2014-verrebroek 705.JPG
               Matthias Onghena uit Kieldrecht behaalde een knappe 4de plaats.
    30-8-2014-verrebroek 710.JPG
    30-8-2014-verrebroek 725.JPG
                                   Op kop Mattias Nys uit Nieuwkerken.
    30-8-2014-verrebroek 296.JPG
    30-8-2014-verrebroek 287.JPG
    30-8-2014-verrebroek 206.JPG
    30-8-2014-verrebroek 147.JPG
    30-8-2014-verrebroek 140.JPG
    30-8-2014-verrebroek 138.JPG
    30-8-2014-verrebroek 125.JPG 
    30-8-2014-verrebroek 067.JPG
    30-8-2014-verrebroek 040.JPG
    De Elite z.c. & Beloften kwamen te Verrebroek met 93 deelnemers aan de start.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    31-08-2014 om 09:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2014.jpg  13-02 Naesen Oliver.jpg

              Guy Smet                     Oliver Naesen

    Zaterdag 30/08/2014 MEULEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km

    Aantal deelnemers: 117

    1.DE BUYST Jasper-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.KRIEGER Alexander-TEAM NETTAP-

    3.VAN GENECHTEN Jonas-LOTTO-BELISOL-

    4.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.VAN GOETHEM Brian-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    6.HAVIK Piotr-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    7.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    8.GATE Aaron-AN POST - CHAIN REACTION-

    9.JACOBS Pieter-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    18.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    26.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    72.DE PAUW Moreno-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    98.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-


    30/08/2014 TEMPLEUVE (H) - Elite m.c./z.c./U23 - Topcompetitie - 179,2 km - 04h14'22"

    Aantal deelnemers: 179

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare -CIBEL-

    2.WISNIOWSKI Lukasz -ETIXX-

    3.BILLE Gaetan -VERANDAS WILLEMS-

    4.REYNVOET Niels -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-:01’07”

    5.PEETERS Kevin -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-:01’20”

    6.FARAZIJN Maxime -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.STALLAERT Joeri -VERANCLASSIC - DOLTCINI-

    8.KOCH Jonas -LKT TEAM BRANDENBURG-

    9.DEMOITIE Antoine -WALLONIE - BRUXELLES-

    10.VANSPEYBROECK Tim -TEAM 3M-

    12.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    16.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    22.OERLEMANS Tom -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    28.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-:02’10”

    40.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    54.GOOSSENS Kenny -CIBEL-:09’00”


    30/08/2014 GIJZENZELE (O) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.DELBAERE Tijs-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.LIEVENS Niels-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.COBBAERT Robby-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    6.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.SLEEUWAGEN Robin-COLBA SUPERANO HAM-

    8.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.VAN BOVEN Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    17.ONGENA Matthias-CIBEL-

     

    30/08/2014 VERREBROEK (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 93

    1.GUY SMET uit Kruibeke-CIBEL-

    2.MC CARTHY Eoin-TERRA SAFETY SHOES-

    3.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.VERSICHEL Davy-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    7.VAN BEYLEN Jens-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    9.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    10.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    16.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    19.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    25.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    26.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    31.MIDDELKAMP Tom-ARROW CYCLING TEAM-

    43.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    44.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    49.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    50.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    52.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    52.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    52.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    52.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    52.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    52.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

    52.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    52.COOMAN Jerry-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    52.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    52.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    52.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

     

    30/08/2014 BOORTMEERBEEK-SCHIPLAKEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 63

    1.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.MICHIELS Killian-CT 2020-

    3.WOUTERS Rutger-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.SMULDERS Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    6.GEERTS Jesse-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    8.VAN DROOGENBROECK Carlo-VAN EYCK SPORT-

    9.LEURS Dirk-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.FEYTENS Gerrit-INDIVIDUEEL-

    13.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    23.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    25.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    25.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    30/08/2014 NEDERHASSELT (O) - Dames Elite - 85,12 km

    Aantal deelnemers: 62

    1.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    4.GASS Daniela-AUTOGLAS WETTTEREN-

    5.STEWART Macey-MERSEY VALLEY-

    6.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    7.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.DERGENT Eveline-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.GINS Tara-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.NIJNS Nathalie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    13.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    18.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    52.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-


    30/08/2014 EVERBERG (VB) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.DUFOUR Warre-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.CASTELLANO Nicolas-TEAM NCCF-

    8.CARTER Thomas--

    9.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.VANDERHEYDEN Jens-HAGELAND CYCLING TEAM-

    31-08-2014 om 09:41 geschreven door kenny


    30-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 30/08/2014 KOOIGEM (W) - Juniores - 93,6 km

    Aantal deelnemers: 103

    1.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VEROUGSTRAETE Nicolas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.PIRARD Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.VANDEVYVERE Gauthier-WIELERTEAM IEPER-

    6.SEYE Guillaume-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.THERAIN Quentin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    82.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    30/08/2014 LENNIK (VB) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.HERREMANS Zino-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN SCHOORS Matti-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    4.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.COBBAERT Florian-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    7.DE BOECK James-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    8.VAN HASSEL Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.AKKERMANS Lars-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.TEIRLINCK Jens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    43.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    46.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    49.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    30/08/2014 GENT-OOSTAKKER (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 35

    1.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    2.BLONDEEL Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.VERPAELE Thibault-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.D´HOOGE Aron-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.DE BROUWER Martijn-WT WAASLAND-

    8.DE MOOR Lukas-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    9.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    30/08/2014 KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers: 44

    1.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.CAVEY Vincent-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    3.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.D´HONDT Louis-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.LEFEVER Valentin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.LIEVENS Dayvin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.TREVE Giovanni-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    9.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    10.DERUYTTER Jasper-WIELERTEAM IEPER-

     

    30/08/2014 NEDERHASSELT (O) - Nieuwelingen - 63,09 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.CASSAERT Loran-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.DECLEYRE Jens-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.MOBACH Jarno-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.STOYANOV Petar-NESSEBAR-

    6.HERSHLER Saar-TEAM 500 WATT-

    7.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    9.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    10.BRYNAERT Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    30/08/2014 RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 69,3 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.BOK Willem-WV SCHIJNDEL-

    2.BLUMMEL Robin-WV SCHIJNDEL-

    3.OREEL Lars-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    4.SNELS Robbe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VERBIST Lennert-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.MAAS Danny-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.VAN DYCK Dries-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.BIERKENS Tim-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    10.VREESWIJK Luca-BUITENLUST-

    30-08-2014 om 22:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/08/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan DIDIER COUCHEZ met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan DANIEL CORNU met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Proficiat aan ERIK VERLEY met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Didier Couchez.jpg  Erik Verley.jpg 

         Didier Couchez                Erik Verley

    Zaterdag 30/08 – HENGSTDIJK (Nl)

     

    Catg.A – 70 km – 21 deelnemers

    1-Kristof Gryson (Landegem)

    2-Eric Vereecken

    3-Jacob Wijnstra

    4-Danny Nachtegael

    5-Dante de Ruysscher

    6-Jamie Van Rijswijck

    7-Christophe Van Overloop

    8-Roelof Talman

    9-Steven Goossens (Belsele)

    10-Nico Ringelberg

    14-Jan Peirsman (Beveren)

    17-Gino Van Broeck (Temse)

    19-Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    20-Pieter Covents (Kieldrecht)

     

    Catg.B – 55 km – 16 deelnemers

    1-Gino De Weirdt (Deinze)

    2-Ruud Havermans

    3-Gino Primo

    4-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    5-Etienne Claus (Waasmunster)

    6-Wim Rombaut (Stekene)

    7-Sven De Vlieger (Lochristi)

    8-Tom Dhooge

    9-Patrick van boven

    10-Danny Van Guyse

    11-Koen Van Laere (Beveren)

    15-106-Yannick Vertenten (St.Gillis)

     

    Catg.C – 55 km – 15 deelnemers

    1-DIDIER COUCHEZ (St.Amandsberg)

    2-Kenny Janssens (Melsele)

    3-Ronny Cosijn

    4-Freddy Van Camp (Stekene)

    5-Geert Braeckman (Kalken) op 30"

    6-Marc Schepers

    7-Marc Couckuyt (Nevele)

    8-Jan Meul (St.Pauwels)

    9-Ko Harms

    10-Sjaak Stroosnijder

    13-Geert Smet (St.Niklaas)

     

    Catg.D – 50 km – 8 deelnemers

    1-Wim De Waal (Axel-NL)

    2-Jan Snoeck

    3-Renske Doedée

    4-Louis Moens

    5-Robert Maldrie

    6-Francis De Paepe (Lokeren)

    7-Etienne De Gucht

    8-Gino Dhooge

     

     

    Catg.E – 50 km – 10 deelnemers

    +65 jaar

    1-Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2-Roger Hoof (St.Niklaas)

    3-Julien Vyvey

    4-Marinus Lockefeir

    5-Adri Van Loon

    6-Willy Corthier

    7-Didier Cornelis

    8-René Van Reeth

     

    +70 jaar

    1-DANIEL CORNU (Stekene)

    2-Willy Voorbraeck

     

    Toeristen – 55 km – 10 deelnemers

    1-ERIK VERLEY (Temse)

    2-Benjamin De Baere

    3-Niels D'Hondt

    4-Bart Van Der Veken

    5-Kurt Van Raemdonck

    6-Matthias Maes

    7-Maarten Vanraemdonck

    8-Björn Heyndrickx

    9-Gregor Strobbe

    10-Richard Wullems

    30-08-2014 om 22:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/08/2014

    vwf.JPG









    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 23°Seizoenszege in de Reeks D en E !!!

    De Beer Tom KOP 2013.png  Patrick Cocquyt.JPG

             Tom De Beer                 Patrick Cocquyt

    Zaterdag 30 Augustus – ASBEEK (1730) - PK Brabant alle reeksen 

    A-reeks - 71km - 1h38
    1.Pieter DE PAEPE
    2.Bart Tribout
    3.Piet Froyen
    4.Kevin Van Den Cruijce
    5.Bjorn Lison
    6.Tom Penninckx
    7.Gwylim Hanssens
    8.Sigfried De Nauw
    9.Peter Landtsheer
    10.Koen Van Kerckhoven

    C-reeks
    - 71km - 1h40
    1.TOM DE BEER (Hamme)
    2.Andy Annendijck
    3.Raf Van Den Bossche
    4.Mario Van Gucht
    5.Danny Saelens
    6.Marc Tabourdon
    7.Gunther Biesemans
    8.Patrick Jacobs
    9.Andy Van Eesbeek
    10.Chris De Saeger

    D-reeks
    - 59km - 1h22
    1.Patrick COCQUYT (Wachtebeke)
    2.Bart Heyvaert
    3.Ronny Van Der Vurst
    4.Rudy Thomas
    5.Peter Vos
    6.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    7.Jerry De Reuse
    8.Johan Driesen
    9.Frank Geets
    10.Pascal Raes

    E-reeks
    - 59km - 1h25
    1.Dirk VAN HOVE
    2.Francis De Ridder
    3.Joost Pieters
    4.Rene De Brucker
    5.Danny De Backer
    6.Rudy Berwart
    7.Eddy Vermeir
    8.Eddy Troulliez
    9.Daniel Villers
    10.Frank Van Der Perre

    F-reeks
    - 52km - 1h15
    1.Ronny PARIDAENS
    2.Sus Auwers
    3.Walter Marijnissen
    4.Hendrik Caethoven
    5.Patrick Convents
    6.Johny Van Holen
    7.Jan Van Hove
    8.Hugo Lismont
    9.Eddy Cobbaut
    10.Jos Maes

    G-reeks
    - 45,5km - 1h10
    1.Jos VANDERMEULEN

    2.Etienne Vandenhouwe
    3.Felix Luyten
    4.Frans Mertens
    5.André Ceurens
    6.Theo Coudyzer
    7.Guido Cornet
    8.Luc Snels
    9.Hugo Tuypens
    10.Albert Van Den Eede

    30-08-2014 om 20:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/08/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 30/08 – BERLAAR (2590)

    Categorie A - 85,5 km
    1-Bruylandts Dave
    2-Marnix Michiels
    3-Baptist Davy
    4-Leys Sam
    5-Delcroix Gert
    6-Delcroix Ben
    7-Thys Edwin
    8-Nys Steven
    9-Geudens Joris
    10-Van Laer Glenn

    Categorie B - 85,5 km
    1-De Vree Rik
    2-Boenders Yves
    3-Op De Beek Tom
    4-Wijckmans Kristof
    5-Van Rompay Hervé
    6-Paeshuyse Davy
    7-Van Olmen Jef
    8-Indekeu Nico
    9-Berghmans Bart
    10-Schellekens Frank

    Categorie C - 62,7 km
    1-Dockx Peter
    2-Gouwkens Patrick
    3-Verschueren Ivan
    4-Stynen Johan
    5-Van De Poel Tom
    6-Wilmet Frederic
    7-Van Laer Guy
    8-Witvrouwen Kris
    9-Rey Rudy
    10-Pauwels Vital

    Categorie D - 62,7 km
    1-Vangenechten Freddy
    2-Van Looy Wim
    3-De Cock Marc
    4-Haest Eddy
    5-Vaes Eddy
    6-Van Thielen Wim
    7-Baeyens Karel
    8-Verdeyen Jos
    9-Bosmans Benny
    10-Vandekerkhof Norbert

    Categorie E - 62,7 km
    1-Baptist Francy
    2-Thienpont Walter

    30-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    29-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/08/2014

    KBWB Banner 2013.jpg
    Vrijdag 29/08/2014 - COURSE DE CÔTE HERBEUMONT – Juniores - 102,4 km– 02h42’29”

    Aantal deelnemers: 123

    1.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VAN DER POEL Tim -WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.OLIESLAGERS Bob -TWC PIJNENBURG-

    4.CORNELISSE Mitchell -DE VOLHARDING-

    5.DEPREZ Tuur -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.LAMBRECHT Bjorg -APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.LINDENBURG Jim -WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    8.EENKOORN Pascal -ENERTHERM-BKCP-

    9.GENIETS Kevin -LP 07 SCHIFFLANGE-

    10.SIX Franklin -SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    37.VAN DEN BOSSCHE Angelo -VISTAMEDIA HAMME-:00’43”

    42.ROELS Wannes -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:01’12”

     

    29/08/2014 - COURSE DE CÔTE HERBEUMONT – Nieuwelingen – 67,4 km – 01h49’59”

    Aantal deelnemers: 158

    1.VANDROMME Alessandro -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANDERMOSTEN Tom -LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.BERO Sean -TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    4.VAN HAUWERMEIREN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.RIES Michel -UC DIPPACH-

    7.ROMBOUTS Seppe -DCM CYCLING TEAM-

    8.DELOOF Senne -APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.VAN ROOIJ Thijs -SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.COPPENS Jan -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    19.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’11”

    24.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.DE PESTEL Sander -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    41.LIESSENS Jarno -ENERTHERM-BKCP-:01’39”

    44.MILBOU Steff -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    54.MILLIAU Vince -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:02’09”

    84.CLAUWAERT Jari -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:05’12”

    92.VAN NUNEN Lukas -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:05’25”

    29-08-2014 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 30/08/2014 - BK HOGE BIKE TE BAARDEGEM
    HF.jpg HF1.jpg

    Bron: Rita Thienpondt

    29-08-2014 om 14:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITES M.C. & Z.C. & U23 TE GERAARDSBERGEN VAN DONDERDAG 28/08/2014
    FOTO'S ELITES M.C. & Z.C. & U23 TE GERAARDSBERGEN VAN DONDERDAG 28/08/2014     


    Donderdag 28/08/2014 97° STADSPRIJS GERAARDSBERGEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km

    Aantal deelnemers: 164

    1.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    2.VANBILSEN Kenneth-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.LEUKEMANS Bjorn-WANTY-GROUPE GOBERT-

    4.HEREIJGERS Kobus-CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    5.VAN DER WEIJST Geert-CYCLINGTEAM JO PIELS-

    6.BAUGNIES Jérôme-WANTY - GROUPE GOBERT-

    7.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.GROENEWEGEN Dylan-CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    9.MAES Alexander-WANTY - GROUPE GOBERT-

    10.JORBEKK BLIKRA Havard-TEAM OSTER HUS - RIDLEY-

    41.ROBERT Frederique-WANTY - GROUPE GOBERT-

    48.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    82.SEELDRAEYERS Kevin-WANTY-GROUPE GOBERT-

    92.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    99.VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS-

    99.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    99.DE PAUW Moreno-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    28-8-2014-g'bergen 1200.JPG
    Het podium met winnaar Dennis Coenen, Kenneth Vanbilsen en Bjorn Leukemans.
    28-8-2014-g'bergen 1206.JPG  28-8-2014-g'bergen 1215.JPG
                     Winnaar Dennis Coenen.
    28-8-2014-g'bergen 1173.JPG
                          Frederik Penne en de Kampioen werden gehuldigd.
    28-8-2014-g'bergen 1016.JPG 
               Aankomst van winnaar Dennis Coenen voor Kenneth Vanbilsen.
    28-8-2014-g'bergen 1012.JPG
    De spurt met 3 voor de overwinning met Dennis Coenen voor Kenneth Vanbilsen
    en Bjorn Leukemans.
    28-8-2014-g'bergen 1031.JPG
    Aankomst van het peloton op de muur van Geraardsbergen met Jérôme Baugnies
    voor Michael Van Staeyen en Dylan Groenewegen.
    28-8-2014-g'bergen 1088.JPG
    28-8-2014-g'bergen 1093.JPG
    28-8-2014-g'bergen 1122.JPG
    28-8-2014-g'bergen 1142.JPG  28-8-2014-g'bergen 1136.JPG
    28-8-2014-g'bergen 713.JPG
    28-8-2014-g'bergen 811.JPG
    28-8-2014-g'bergen 892.JPG
    28-8-2014-g'bergen 935.JPG
    28-8-2014-g'bergen 975.JPG
    28-8-2014-g'bergen 266.JPG
    28-8-2014-g'bergen 683.JPG
                                       Links vooraan Kristof Wielfaert.
    28-8-2014-g'bergen 609.JPG
    28-8-2014-g'bergen 494.JPG
    28-8-2014-g'bergen 461.JPG
                                    Laurens De Vreese en Jérôme Baugnies.
    28-8-2014-g'bergen 416.JPG
    28-8-2014-g'bergen 365.JPG
    28-8-2014-g'bergen 287.JPG
                                            Kristof Wielfaert uit Lokeren.
    28-8-2014-g'bergen 208.JPG
                                Frederik Penne die zijn afscheid gaat vieren.
    28-8-2014-g'bergen 192.JPG
    28-8-2014-g'bergen 121.JPG
    De start van de Elite m.c. & z.c. en U23 te Geraardsbergen met 164 deelnemers.


           



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-08-2014 om 11:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/08/2014

    vwf.JPG









    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 7°Seizoenszege in de Reeks G !!!

    Bjorn Coomans.JPG  Franky Weemaes.jpg  Fons Van Raemdonck.jpg

           Bjorn Coomans            Franky Weemaes       Fons Van Raemdonck

    Donderdag 28 Augustus – KALFORT (2870)

     

    A-reeks - 65km - 1h42
    1.BJORN COOMANS (Ruisbroek)
    2.Timmy Weeckers
    3.Brent Masure
    4.Gillian Van Rijmenant
    5.Christophe Van Gucht
    6.Kristof Van Wymeersch
    7.Daniel Hertogh
    8.Bart Vral
    9.Stijn De Clercq
    10.Wouter Goossens

    C-reeks - 65km - 1h44
    1.FRANKY WEEMAES (Melsele)
    2.Jimmy De Paepe
    3.Patrick Jacobs
    4.Rudy Rey
    5.Marc Tabourdon
    6.Bruno Bruyere
    7.Peter Maes (Bornem)
    8.Steven Verschelden (Hamme)
    9.Raf Van Den Bossche
    10.Kristof Reniers

    D-reeks - 55km - 1h30
    1.Frank GEETS
    2.Ruud Havermans
    3.Kurt Leuntjes (Pelotonspurt op 55”)
    4.Henri Hermans
    5.Etienne Claus (Waasmunster)
    6.Johan Driesen
    7.Kris Van Honste (Hoboken)
    8.Frank D'Hooge (Hamme)
    9.Gino Primo
    10.Ivan Daelemans

    11.Kenny Janssens (Melsele)

    E-reeks - 55km - 1h31
    1.Dominique TURCKSIN
    2.Joost Pieters
    3.Rene De Brucker
    4.Hugo Van Linden
    5.Frank Van Der Perre
    6.Frank Suys (Hingene)
    7.Dirk Van Hove
    8.Paul De Greef
    9.Rudy Berwart
    10.Rudy Van De Velde

    F-reeks - 50km - 1h24
    1.Martin DURANT
    2.Walter Marynissen
    3.Wim De Waal
    4.Rudy Bloemmen
    5.Paul Geudens
    6.Luc D'Haeseleer
    7.Peter Schoepen
    8.Jan Van Hove
    9.Marc De Vos
    10.Hendrik Caethoven

    G-reeks - 45km - 1h19
    1.FONS VAN RAEMDONCK
    2.Roger Beelaert
    3.Guido Cornet
    4.Jef Saerens
    5.Jef Everaerts
    6.Etienne Vandenhouwe
    7.Theo Coudyzer
    8.Jozef De Bruyn
    9.Guus Zantlingh
    10.Jos Vandermeulen
    Fons 2.jpg
    Fons Van Raemdonck met de bloemen met Freddy De Blieck en Guy Van Parys.
    Fons 1.jpg
                   Aankomst van winnaar Fons Van Raemdock in de Reeks G.

    29-08-2014 om 11:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 28/08/2014 97° STADSPRIJS GERAARDSBERGEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km

    Aantal deelnemers: 164

    1.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    2.VANBILSEN Kenneth-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.LEUKEMANS Bjorn-WANTY-GROUPE GOBERT-

    4.HEREIJGERS Kobus-CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    5.VAN DER WEIJST Geert-CYCLINGTEAM JO PIELS-

    6.BAUGNIES Jérôme-WANTY - GROUPE GOBERT-

    7.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.GROENEWEGEN Dylan-CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    9.MAES Alexander-WANTY - GROUPE GOBERT-

    10.JORBEKK BLIKRA Havard-TEAM OSTER HUS - RIDLEY-

    41.ROBERT Frederique-WANTY - GROUPE GOBERT-

    48.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    82.SEELDRAEYERS Kevin-WANTY-GROUPE GOBERT-

    92.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    99.VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS-

    99.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    99.DE PAUW Moreno-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

     

    28/08/2014 AARSCHOT (VB) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    2.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.CLAES Frans-ECO MOUNTAINBIKE TEAM-

    5.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    8.GOOSSENS Quentin-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.SCHOOLMEESTERS Atse-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.SUAREZ MARTINEZ Kevin-TEAM DIFFERDANGE LUX-

     

    28/08/2014 BAARDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 99

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.VAN LAER Titte-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    3.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    6.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    8.SMITH Thomas-DEPLASCO VDBG STEENHOUWERIJ-

    9.WILLEMS Robby-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    16.SMET Guy-CIBEL-

    24.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    37.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    38.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    42.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    43.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    57.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    65.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    65.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    65.ONGENA Matthias-CIBEL-

    65.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    28/08/2014 KEIEM (W) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    3.DEGREVE Martijn-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.NOPPE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.FRANÇOYS Sven-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.VANKEIRSBILCK Berne-CCN METALAC-

    8.VANGHELUWE Robbe-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    10.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

     

    28/08/2014 AARSCHOT (VB) - Juniores – Criterium - 49 km

    Aantal deelnemers: 29

    1.AERTS Thijs-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.DE HAES Jorden-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    3.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.CARTER Thomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    6.HASPESLAGH Lander-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    9.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    10.VANDERVEKEN Yoran-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

     

    28/08/2014 BREDENE (W) - Dames Jeugd – Criterium - 44 km

    Juniores

    Aantal deelnemers: 19

    1.HULL Anna Leeza-RACING KANGOROOS-

    2.STEWART Macey-MERSEY vALLEY cc-

    3.MANLY Alexandra-CENTRAL DIST; CC-

    4.DEFOUR Lara-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DELANOTE Bonnie-INDIVIDUEEL-

    7.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.BELLAERT Axelle-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    9.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 14

    1.VERSTRAETE Lore-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.CASTRIQUE Alana-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    3.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DUQUENNOY Kimberlay-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.SELOSSE Noa-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.VRANKEN Chayenne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.DHONT Glacia-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.PIRARD Audrey-INDIVIDUEEL-

    10.DEBAENST Nina-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    14.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    28/08/2014 BREDENE (W) - Nieuwelingen – Criterium - 44 km

    Aantal deelnemers: 26

    1.COCKAERT Kelvin-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    4.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.RANSON Nourdine-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.VANOVERBERGHE Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.CAVEY Vincent-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    9.HELSMOORTEL Dwight-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    10.ANECA Seppe-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    21.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    28/08/2014 AFFLIGEM (VB) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren
    Omnium: Dames jeugd - Nieuwelingen – Junioren - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    29-08-2014 om 10:04 geschreven door kenny


    28-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE BAARDEGEM VAN WOENSDAG 27/08/2014

    FOTO'S JUNIORES TE BAARDEGEM VAN WOENSDAG 27/08/2014     


    Woensdag 27/08/2014 BAARDEGEM (O) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 102

    1.CLAYTON Stone-OCTANE-

    2.GRANIGAN Noah-RACE CF-

    3.DEVOLDERE Thibault-INDIVIDUEEL-

    4.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    5.MADDUX Jack-TUBES DEVELOPMENT-

    6.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.JESPERS Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.TEIRLINCK Jens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.BROWN Jonathan-HOT TUBES DEVELOPMENT TEAM-

    10.BOLLÉ Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    15.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    28.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    54.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    84.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
    27-8-2014-baardegem 923.JPG  27-8-2014-baardegem 909.JPG
                     Winnaar Stone Clayton.                       Podium met winnaar Stone Clayton, Noah Granigan en Thibault Devoldere.

    27-8-2014-baardegem 798.JPG
    Aankomst van winnaar Stone Clayton voor Noah Granigan en Thibault Devoldere
    27-8-2014-baardegem 844.JPG
                                     Enzo Wouters spurt naar plaats 22.
    27-8-2014-baardegem 758.JPG   
    27-8-2014-baardegem 727.JPG
    27-8-2014-baardegem 676.JPG
    27-8-2014-baardegem 617.JPG
    27-8-2014-baardegem 562.JPG
    27-8-2014-baardegem 516.JPG  
    27-8-2014-baardegem 384.JPG
    27-8-2014-baardegem 300.JPG
    27-8-2014-baardegem 275.JPG
    27-8-2014-baardegem 243.JPG  27-8-2014-baardegem 254.JPG
              Belgisch Kampioen Enzo Wouters.                    De Juniores kwamen te Baardegem met 102 deelnemers aan de start.
    27-8-2014-baardegem 785.JPG







    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    28-08-2014 om 10:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE BAARDEGEM VAN WOENSDAG 27/08/2014

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE BAARDEGEM VAN WOENSDAG 27/08/2014     


    Woensdag 27/08/2014 BAARDEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 25

    1.DRIES GEERINCK uit Grembergen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DU FOUR Jens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.VAN LYSEBETH Mathias-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.KESTENS Donovan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.KAESEMANS Jasper-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    13.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
    27-8-2014-baardegem 236.JPG  27-8-2014-baardegem 230.JPG
        Winnaar Dries Geerinck uit Grembergen.         Podium met winnaar Dries Geerinck, Tim Timmermans en Michael Delbaen.
    27-8-2014-baardegem 239.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Dries Geerinck.
    27-8-2014-baardegem 212.JPG
                                    Dries Geerinck en een fiere vader.
    27-8-2014-baardegem 203.JPG
                        Aankomst van winnaar Dries Geerinck te Baardegem.
    27-8-2014-baardegem 174.JPG
    27-8-2014-baardegem 166.JPG
    27-8-2014-baardegem 145.JPG
    27-8-2014-baardegem 081.JPG

    27-8-2014-baardegem 070.JPG 
    27-8-2014-baardegem 032.JPG

                Dries Geerinck uit Grembergen en Jeroen Coppieters uit Zele.
    27-8-2014-baardegem 014.JPG   27-8-2014-baardegem 002.JPG
              Bjorn Van Malderen uit Baasrode.                De Nieuwelingen kwamen te Baardegem met 25 deelnemers aan de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-08-2014 om 10:24 geschreven door kenny


    27-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/08/2014

    vwf.JPG









    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 18°Seizoenszege !!!

    Geert Van Speybroeck.jpg 

    Geert Van Speybroeck

    Woensdag 27 Augustus – KALFORT (2870) 

     

    A-reeks – 65 km - 1h32
    1.Gianni COOMAN
    2.Glenn Schoep
    3.Michel Le Blon
    4.Jelle Verheyen
    5.Davy Paeshuyse
    6.Gwylim Hanssens
    7.Christophe Van Gucht
    8.Tom Op De Beeck
    9.Sven Steenackers
    10.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    C-reeks – 65 km - 1h31
    1.Marc TABOURDON
    2.Andy De Backer
    3.Mario Van Den Broecke
    4.Steven Verschelden (Hamme)
    5.Eric Vereecken
    6.Jimmy De Paepe
    7.Gunther Biesemans
    8.Kris De Block (Mariekerke)
    9.Kurt Pauwels
    10.Peter Neckebroeck

    D-reeks – 55 km - 1h26 – 60 deelnemers
    1.GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)
    2.Benny Van Buynder (Bornem)
    3.Peter Vos
    4.Ruud Havermans
    5.Luc Van Clapdorp op 45” (Nieuwkerken)
    6.Rudy Bertier
    7.Wim Heyndrickx (Vrasene)
    8.Paul Fierens
    9.Ivan Daelemans
    10.Frank Geets op 50”

    13.Pelotonspurt op 55”

    14.Didier Couchez (St.Amandsberg)

    27.Kenny Janssens (Melsele)

    E-reeks – 55 km - 1h29
    1.Dirk VAN HOVE
    2.Paul Casteleyn
    3.Rene De Brucker
    4.Daniel Villers
    5.Frank Suys (Hingene)
    6.Dominique Turcksin
    7.Alain De Schepper
    8.Eddy Van Der Steen
    9.Paul De Leeuw
    10.Marc Kiesekoms

    F-reeks – 50 km - 1h22
    1.Jos STAES
    2.Sus Auwers
    3.Hendrik Caethoven
    4.Jan Van Hove
    5.Martin Durant
    6.Patrick Convents
    7.Patrick Van Renterghem
    8.Johny Van Holen
    9.Marc Vervondel
    10.Wim De Waal

    G-reeks – 45 km - 1h19
    1.Felix LUYTEN
    2.Florent De Leersnyder
    3.Guus Zantingh
    4.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5.Roland Boulard
    6.Etienne Vandenhouwe
    7.Jos Vandermeulen
    8.Andre Zijlmans
    9.Guido Cornet
    10.Roger Hoof (St.Niklaas)

    27-08-2014 om 21:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan DRIES GEERINCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Dries Geerinck.jpg 

           Dries Geerinck


    Woensdag 27/08/2014 DRUIVENKOERS OVERIJSE (VB) - Men Elite UCI - 195 km - 04h25'36"
    Aantal deelnemers: 177
    1.VAN GENECHTEN Jonas -LOTTO BELISOL-

    2.DE BUYST Jasper -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    4.LEUKEMANS Bjorn -WANTY - GROUPE GOBERT-

    5.SCHORN Daniel -TEAM NETAPP - ENDURA-

    6.TANKINK Bram -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    7.BAUGNIES Jérôme -WANTY - GROUPE GOBERT-

    8.VANENDERT Jelle -LOTTO BELISOL-

    9.WALLAYS Jelle -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.NAESEN Oliver -LOTTO BELISOL-

    15.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-:00’10”

    39.GOOSSENS Kenny -CIBEL-


    27/08/2014 MEMORIAL DANNY JONCKHEERE OUDENBURG (W) - Interclub – Elite z.c./U23 - 162,5 km

    Aantal deelnemers:


    27/08/2014 BAARDEGEM (O) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 102

    1.CLAYTON Stone-OCTANE-

    2.GRANIGAN Noah-RACE CF-

    3.DEVOLDERE Thibault-INDIVIDUEEL-

    4.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    5.MADDUX Jack-TUBES DEVELOPMENT-

    6.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.JESPERS Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.TEIRLINCK Jens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.BROWN Jonathan-HOT TUBES DEVELOPMENT TEAM-

    10.BOLLÉ Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    15.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    28.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    54.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    84.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    27/08/2014 BAARDEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 25

    1.DRIES GEERINCK uit Grembergen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DU FOUR Jens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.VAN LYSEBETH Mathias-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.KESTENS Donovan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.KAESEMANS Jasper-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    13.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    27/08/2014 OVERIJSE (VB) - Nieuwelingen - 51 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.JACOBS Levi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.CONTER Ken-LC TETANGE-

    4.D´ANGELO Ugo-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.ONCKELINX Nand-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    6.LOWIE Stan-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.CAUFRIEZ Tristan-U19 CYCLING ACADEMY-

    8.GEERTS Bjorn-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.GRIGNARD Sébastien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.VAN DEN BERGH Tuur-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    20.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27-08-2014 om 20:05 geschreven door kenny


    26-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OORDEGEM VAN DINSDAG 26/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OORDEGEM VAN DINSDAG 26/08/2014     


    Dinsdag 26/08/2014 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    STOPGEZET !!!

    IMGP3803.JPG
    IMGP3791.JPG
    IMGP3790.JPG
    IMGP3782.JPG
    IMGP3765.JPG
    IMGP3764.JPG
    26-8-2014-oordegem 076.JPG
    26-8-2014-oordegem 100.JPG
    26-8-2014-oordegem 104.JPG
    26-8-2014-oordegem 126.JPG
    26-8-2014-oordegem 129.JPG
    26-8-2014-oordegem 135.JPG  
    26-8-2014-oordegem 146.JPG
    26-8-2014-oordegem 071.JPG
    26-8-2014-oordegem 047.JPG
    26-8-2014-oordegem 018.JPG
     De Elite z.c. & Beloften kwamen te Oordegem met  deelnemers aan de start.
    26-8-2014-oordegem 024.JPG
    26-8-2014-oordegem 039.JPG
    26-8-2014-oordegem 042.JPG
    26-8-2014-oordegem 011.JPG







    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    26-08-2014 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 26/08/2014 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    STOPGEZET !!!

     

    26/08/2014 LENDELEDE (W) - Juniores - 100,1 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    3.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.MOLLY Kenny-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    5.BRULEZ Miqele-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    8.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    30.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

     

    26/08/2014 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    Aantal deelnemers:

     

    26/08/2014 RUMBEKE (W) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Challenge aspiranten: 4 nummers: Scratch, puntenrit, baanronde en 500m

    Aantal deelnemers:

     

    26/08/2014 RUMBEKE (W) - Piste - Dames Jeugd Midweek - zonder motoren
    Challenge dames-jeugd - 4 nummers: Scratch, puntenrit, baanronde en 500m

    Aantal deelnemers:

     

    26/08/2014 RUMBEKE (W) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren
    Challenge nieuwelingen - 4 nummers: Scratch, puntenrit, baanronde en 500m

    Aantal deelnemers:

     

    26/08/2014 WIELERCENTRUM ANTWERPEN (WILRIJK) (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Omnium voor Juniores en Miniemen - Aantal deelnemers:

    26-08-2014 om 20:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM VAN SEPTEMBER 2014
    Rudyco 1.jpg
    Rudyco 2.jpg
    Rudyco 3.jpg
    Rudyco 4.jpg

    Bron: Rudyco-Janatrans Cycling Team
    www.rudycocyclingteam.com of op Facebook

    26-08-2014 om 10:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/08/2014

    waod_3.jpg

     

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 13°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Dullaert Werner KOP 2011.jpg 

           Werner Dullaert

    Maandag 25/08 – OETINGEN (1755) – Kampioenschap van Vlaams Brabant


    Catg.A – 63 km – 14 deelnemers

    1-Luc De Duytsche (Oostakker)

    2-Balder De Doncker

    3-Glenn Waerzeggers

    4-Steven De Bruyne

    5-Nico Verwee

    6-Jelle Schepers

    7-Steven Goossens (Belsele)

    8-Lander Van Uythem

    9-Stijn Declercq

    10-Dennis Nevejans

     

    Catg.B – 56 km – 14 deelnemers

    1-Erwin Bollen (Diepenbeek)

    2-Wim Rombaut (Stekene)

    3-Peter Vermassen

    4-Willem Van Der Heyden

    5-Michael Naessens

    6-Gino De Weirdt

    7-Gino Primo

    8-Stefan Verhaeghe

    9-Koen François

    10-Fabien Hanssens

    13-Johan De Roeck (Moerbeke)

     

    Catg.C – 56 km – 17 deelnemers

    1-Patrick Jacobs (Lennik)

    2-Christophe Brieau

    3-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4-Marc Couckuyt (Nevele)

    5-Ko Harms

    6-Jos Maes

    7-Marc Schepers

    8-Rudi Goeyvaerts

    9-Marcel Vander Putten

    10-Bert Costermans

    11-Geert Braeckman (Kalken)

    14-Kris Van Honsté (Hoboken)

    17-Dirk De Pauw (Beveren)

     

    Catg.D – 44 km – 10 deelnemers

    1-Piet Van Vaerenbergh (Ternat)

    2-Didier Ramet

    3-Jozef De Naeghel

    4-Robert Maldrie

    5-Rik Scheerlinckx

    6-Jan Snoeck

    7-Etienne De Gucht

    8-Francis De Paepe (Lokeren)

    9-Jozef Scheerlinckx

    10-Paul Hunninck

     

    Catg.E – 44 km – 11 deelnemers

    +65 jaar

    1-Etienne Vandenhouwe (Roosdaal)

    2-Marc Vervondel

    3-Guido Cornet

    4-Hugo Tuypens

    5-Willy Corthier

    6-Roger Hoof (St.Niklaas)

    7-Danny Luypaert

    8-Marinus Lockefeir

    9-Didier Cornelis

     

    +70 jaar

    1-WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2-Daniel Cornu (Stekene)

     

    Toeristen – 56 km – 16 deelnemers

    1-Jeroen Van Der Vurst (Aalst)

    2-Brecht Declercq

    3-Kenny Valgaerts

    4-Stephan Tytgadt

    5-David Dumortier

    6-Tim Plasman

    7-Philippe Van Laethem

    8-Pascal De Wolf

    9-Jelle De Leeuw

    10-Stef De Bruyn

    26-08-2014 om 10:07 geschreven door kenny


    25-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/08/2014

    vwf.JPG










    Maandag 25 Augustus – DENDERMONDE (9200) - Criterium


    A/C-reeks
    - 1h05
    1.Timmy WEECKERS
    2.Gillian Van Rijmenant
    3.Kristof Muys
    4.Michael Van Poucke
    5.Pascal Heyvaert
    6.Tom Verhoeven
    7.Kevin Van Den Cruijce
    8.Jimmy DE PAEPE - 1C
    9.Cédric Van Poucke
    10.Davy De Smet - 2C
    11.Jan Peirsman (Beveren)
    12.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht) - 3C
    13.Bert Carmeliet
    14.Kristof Reniers - 4C
    15.Geoffrey Cools
    16.Fransesco Degroote
    17.Sven Van Esbroeck - 5C
    18.Marc Tabourdon - 6C
    19.Peter Landtsheer
    20.Jens Macharis

    D-reeks
    - 1h06
    1.Patrick VAN HIMST
    2.Luc Erauw
    3.Ronald Rents
    4.Ronny Van Der Vurst
    5.Simon Yearsley
    6.Ronny De Kock
    7.Henk Van Lijsdonck
    8.Patrick Van Pachterbeke
    9.Dirk Rijmenams
    10.Geert Wille
    11.David Wilmot

    25-08-2014 om 22:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 25/08/2014 WOUBRECHTEGEM (O) - Nieuwelingen - 67 km
    Aantal deelnemers: 33

    1.DESCHUYTTER Casper-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    2.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    4.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    5.WAEYTENS Robin-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.BAEYENS Yorgo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.PRIEELS Robbe-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.MYNSBERGHE Pavel-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.WEINBERG Guy-TACC-

    10.BRYNAERT Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    13.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25-08-2014 om 18:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S & VERSLAG ELITE Z.C. & U23 TE DE KLINGE VAN WOENSDAG 20/08/2014

    FOTO'S & VERSLAG ELITE Z.C. & U23 TE DE KLINGE VAN WOENSDAG 20/08/2014     


    Woensdag 20/08/2014 DE KLINGE - SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 108 km
    Aantal deelnemers: 43

    1.STIJN DE BOCK uit Zele-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    3.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    4.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    5.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    7.SABO Pedro-DMC- CYCLING TEAM-

    8.SCHUT Elroy-ARROW CYCLING TEAM-

    9.BOSTERS Jurriën-wv de jonge renner-

    10.DE MEIJER Christian-ARROW CYCLING TEAM-

    11.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    12.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.MIDDELKAMP Tom-ARROW CYCLING TEAM-

    17.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    19.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    20.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    21.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    22.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    32.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    32.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    32.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    32.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    32.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    20-8-2014-was-klinge 889.JPG
    Podium met winnaar Stijn De Bock, Jori Van Steenberghen en Mathias De Witte. 
    20-8-2014-was-klinge 899.JPG     
                                               Het podium te De Klinge.
    20-8-2014-was-klinge 905.JPG           
    20-8-2014-was-klinge 931.JPG
                                  Winnaar Stijn De Bock met de bloemen.
    20-8-2014-was-klinge 806.JPG
    Aankomst van winnaar Stijn De Bock voor Jori Van Steenberghen en Mathias De Witte.
    20-8-2014-was-klinge 551.JPG
    De kopgroep te De Klinge met Jori Van Steenberghen, Mathias De Witte, Stijn De Bock,
    Jimmy De Bruyn, Maarten Burm en Sam Christiaens.
    20-8-2014-was-klinge 619.JPG
                                          De kopgroep van 6 renners.
    20-8-2014-was-klinge 530.JPG
                                           Achteraan Gregory Franckaert.
    20-8-2014-was-klinge 683.JPG
                               Vooraan Guy Ten Hartog en Willem De Greyt.
    20-8-2014-was-klinge 486.JPG
                                             Vooraan Gert Smet.
    20-8-2014-was-klinge 467.JPG
    20-8-2014-was-klinge 447.JPG
                           Vertrek te De Klinge met vooraan Tom Verhulst.
    20-8-2014-was-klinge 432.JPG
    De Elite z.c. & Beloften kwamen te De Klinge met 43 deelnemers aan de start.




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    STIJN DE BOCK WINT MEMORIAL KRISTOF GODDAERT IN DE KLINGE.


    Voor de wedstrijd van woensdagavond 20/08 in De Klinge werd hulde gebracht aan de overleden prof Kristof Goddaert. Iets wat bij de familie toch weer zware ontroering losmaakte. Met tranen in de ogen kreeg moeder Berlinde bloemen van burgemeester Remi Audenaert. Het initiatief kwam van het Arrow Cycling Team uit Kieldrecht waarvan Kristof peter was. Zijn beste vriend uit die ploeg was Jimmy De Bruyn. Hij schetste een herinneringsbeeld rond de figuur van Kristof Goddaert. Na een fiets-ereronde door de familie, het Arrow Team en WTC De Klavers door het centrum van De Klinge, kon de avondwedstrijd beginnen.
    20-8-2014-was-klinge 352.JPG
    20-8-2014-was-klinge 425.JPG

    Slechts 43 EZC-U23 renners schreven in. Dat was wel een verrassing want wij hadden absoluut meer Wase renners verwacht. Maar kom, die zullen allemaal wel een reden gehad hebben zeker om niet te komen. Het is Jori Van Steenberghen niet gelukt de Memorial Kristof Goddaert voor eigen volk te winnen. Hij botste op een verbluffend sterkrijdende Stijn De Bock. Maar wat wil je, van daags voordien had Jori de 170 km lange profkoers van Zottegem nog in de benen. Als jonge gast verwerk je dat niet zomaar. Het nam toch niet weg dat de plaatselijke renner samen met De Bock, deze memorial kleur gaf.

    Van in de aanvangsronden toonden enkele renners hun bedoelingen en dat resulteerde zich in een vlucht van zes renners met twee renners van het Arrow CT in Jimmy De Bruyn en Maarten Burm. Natuurlijk dat ook Jori Van Steenberghen van CIBEL mee was in eigen gemeente. Verder Stijn De Bock (Zele), Mathias De Witte (Sijsele) en Sam Chirstiaens (Sint-Gillis). Het was een kopgroep waar kracht van uitging. Een reactie van Dennis Raadtgever van Arrow, Chrsitian De Meijer en Sean Durinck in de 10de ronde van de 15 die moesten gereden worden, kwam te laat want de zes hadden toen al 1.20 min.  Daarna probeerde De Meijer het ook nog eens met Matthias Ballet, gevolgd door Tom Middelkamp. Ook niets.

    Vooraan was Sam Chirsiaens gesneuveld en verzeilde weer in het grote peloton. Nog vijf leiders dus met op zo’n 20 km van het einde,1.20 min. voorsprong en dat op de twee Smartphonerenners Guy Ten Hartog en Willem De Greyt. In de 13de ronde, op 15 km van het eind, viel het bij de vijf leiders uiteen: Jori Van Steenberghen, Stijn De Bock en Matthias De Witte reden de Arrow-coureurs Jimmy De Bruyn en Maarten Burm uit de wielen. Definitief. De drie gingen door en bij het inrijden van de laatste ronde hadden ze 40 sec op het duo De Bruyn-Burm en dan volgde toch op korte afstand nog een groepje van acht dat werd geleid door De Meijer.

    Het werd dus een spurt met drie en gans De Klinge supporterde voor Van Steenberghen maar het was Stijn De Bock die meesterlijk over de kasseien dokkerde en zijn tweede zege boekte. Hij won eerder ook al de ‘open wedstrijd’ in eigen Zele. Wat Stijn in De Klinge liet zien getuigde van een grote sterkte ook al was hij die dag al vroeg uit bed gemoeten om te gaan werken. Mathias De Witte werd dus derde terwijl de vierde plaats dan toch voor het Arrow CT was via Dennis Raadtgever.

     

     

    Tekst: Flor Van de Velde

    Van de Velde Flor.jpg

    25-08-2014 om 18:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/08/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 24/08 –AARTSELAAR (2630) - Kampioenschap van België

    Categorie A - 88,5 km
    1-Van Nuffelen Sam - Kampioen van België
    2-Vertraeten Sven
    3-Dave Bruylandts
    4-Diels Pieter
    5-Luckermans Steven
    6-Leys Sam
    7-Daems Jens
    8-Le Blon Michel
    9-Mortiers Mathias
    10-Haveneers Ferre

    Categorie B - 88,5 km
    1-Van Opstal Philippe - Kampioen Van België
    2-Klaas Stijnen
    3-Boenders Yves
    4-Ken de Feyter
    5-Wijckmans Kristof
    6-Verheyden Joris
    7-Vanden Wyngaerd Bart
    8-Van Rompay Hervé
    9-Adams Christophe
    10-Op De Beek Tom

    Categorie C - 70,8 km
    1-Aerts Peter - Kampioen van België
    2-Bogaerts Patric
    3-Dockx peter
    4-Van de plas Kurt
    5-Huyghe Peter
    6-Verscheuren Ivan
    7-Hooydonckx Erwin
    8-Brabants Bruno
    9-Peeters Luc
    10-Vermeiren Guido
    13-Weemaes Franky (Melsele)
    14-Meir Wim

    Categorie D - 70,8 km
    1-Vangenechten Freddy - Kampioen van België
    2-Hermans Henri
    3-Van der Mieren Daniel
    4-Vaes Eddy
    5-Van Looy Wim
    6-Haest Eddy
    7-Claes Johnny
    8-Maegh Jan
    9-Deckers Ivan
    10-Vrancken Luc

    Categorie E - 70,8 km
    1-Baptist Francy - Kampioen van België
    2-Volkaerts Andre
    3-Thienpont Walter
    4-Delfosse Catherine

    25-08-2014 om 18:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BERLARE VAN ZATERDAG 23/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BERLARE VAN ZATERDAG 23/08/2014     


    Zaterdag 23/08/2014 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.MEIJERS Daan-WV DE JONGE RENNER-

    2.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    3.DELCROIX Gert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    5.ONGENA Matthias-CIBEL-

    6.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    7.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    8.VAN DAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.LIEVENS Niels-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.SMET Guy-CIBEL-

    11.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    12.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    16.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    22.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    29.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    30.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    30.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    23-8-2014-heikant 786.JPG  23-8-2014-heikant 779.JPG

       Winnaar Daan Meijers met de bloemen.            
    23-8-2014-heikant 710.JPG
                                       Aankomst van winnaar Daan Meijers.
    23-8-2014-heikant 705.JPG      
    23-8-2014-heikant 065.JPG
                            Op kop Matthias Ongena en Steven Thomas.
    23-8-2014-heikant 067.JPG
    23-8-2014-heikant 082.JPG
                                         Op kop Guy Smet uit Kruibeke.
    23-8-2014-heikant 165.JPG
    23-8-2014-heikant 369.JPG
    23-8-2014-heikant 506.JPG
    23-8-2014-heikant 404.JPG 23-8-2014-heikant 421.JPG
    23-8-2014-heikant 054.JPG
       De Elite z.c. & Beloften kwamen te Berlare met 60 deelnemers aan de start.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    25-08-2014 om 13:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE WAASMUNSTER VAN WOENSDAG 20/08/2014

    FOTO'S JUNIORES TE WAASMUNSTER VAN WOENSDAG 20/08/2014     


    Woensdag 20/08/2014 WAASMUNSTER, DEN HERT (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    2.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.CARTER Thomas-SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG-

    4.DECOCK Tijn-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.SOETENS Dylan-KON.VC MEETJESLAND-

    7.HAUTEKEETE Justin-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN MULDERS Laurens-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.HOFMAN Stijn-TEAM 185-

    14.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    17.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    18.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    20.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20-8-2014-was-klinge 081.JPG  20-8-2014-was-klinge 208.JPG

                   Winnaar Bob Olieslagers.          
    20-8-2014-was-klinge 111.JPG
    20-8-2014-was-klinge 122.JPG
    20-8-2014-was-klinge 186.JPG  
    20-8-2014-was-klinge 107.JPG
    20-8-2014-was-klinge 100.JPG
    20-8-2014-was-klinge 333.JPG
    20-8-2014-was-klinge 084.JPG
         De Juniores kwamen te Waasmunster met 50 deelnemers aan de start.
    20-8-2014-was-klinge 032.JPG
    20-8-2014-was-klinge 010.JPG
    20-8-2014-was-klinge 021.JPG







    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    25-08-2014 om 12:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN AMICALE RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/08/2014

    Amicale.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 19°Seizoenszege en met het behalen van de Titel van Wereldkampioen Amicale Cycliste Catg.D !!!

    Frank Suys WK Amicale.jpg 

    Podium Catg.D met winnaar Frank Suys, Francis Derrider en Eddy Beirnaert.
     

    Zondag 24/08/2014 – METTET – Wereldkampioenschap Amicale Cycliste du Hainaut 2000


    CATEGORIE A – 83 deelnemers

    1-Decloux Steve

    2-Waregne Sébastien

    3-Wins Stéphane 

    4-De Doncker Jimmy

    5-Feys Dominique - Champion du monde 2014

    6-De Conto Ludovic

    7-Schumacher Jérome

    8-Michels Predro

    9-Lejeune Michaël

    10-Bauduin Guillaume

     

    CATEGORIE B – 73 deelnemers

    1-Lefèvre Barry - Champion du monde 2014

    2-Ferat Fabrice

    3-Rousseau Philippe

    4-Wattiez Grégory

    5-Lhoest Eddy

    6-Choteau Pascal

    7-Verhaeghe Stefan

    8-Desmarez Christophe

    9-Mattioli Ronald

    10-Buki Patrick

     

    CATEGORIE D – 56 deelnemers

    1-FRANK SUYS uit Hingene - Champion du monde 2014

    2-Derrider Francis

    3-Beinaert Eddy

    4-Pieters Joost

    5-Meijers Jo

    6-Hustin Jean-Pierre

    7-Claine Serge

    8-Berwart Ruddy

    9-Dieudonné Serge

    10-D'Haeseleer Luc

    25-08-2014 om 10:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 10 TTC RONDE 2014 TE SINAAI VAN ZONDAG 24/08/2014

    TTC.JPG
    Zondag 24/08/2014 – SINAAI – Toeristen – Waaslandse TTC Ronde 2014 - Rit 10

    Aantal deelnemers:

    1-Wim Bas

    2-Eddy Van Bogaert

    3-Jeroen Vermeiren

    4-Niels D'hondt

    5-Chris Van Goethem

    6-Glenn Van Hautekerke

    7-Kevin D'hoe

    8-Kurt Van Raemdonck

    9-Guido Spanoghe

    10-Francesco Degroote

    11-Giovanni Baert 12-Kristof Descheemaeker 13-Mario Bolssens 14-Kurt Heymans 15-Gino Smet 16-Koen Hollevoet 17-Tommy Van Osselaer 18-Steven Mahieu 19-Mario Roegiest 20-Erik Vandebroek 21-Patrick De Beule 22-Pieter Suy 23-Evert Verbraak 24-Matthias Maes 25-Peter Van Goethem 26-Maarten Van Raemdonck
    TTC Waasmunster.jpg

    25-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!