.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN ZONDAG 17/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN ZONDAG 17/08/2014     


    Zondag 17/08/2014 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    3.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VERHASSELT Bart-ARROW CYCLING TEAM-

    8.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.BOONE Diego-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    13.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    38.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    17-8-2014-evergem 587.JPG 
                              Winnaar Steven Caethoven met de bloemen.                      
    17-8-2014-evergem 579.JPG
                             Winnaar te Evergem Belzele Steven Caethoven.
    17-8-2014-evergem 477.JPG
                                    Aankomst van winnaar Steven Caethoven.
    17-8-2014-evergem 488.JPG
                                    Aankomst van de 2de Niels Reynvoet.
    17-8-2014-evergem 199.JPG
                             De 2 leiders Steven Caethoven en Niels Reynvoet.
    17-8-2014-evergem 494.JPG 17-8-2014-evergem 245.JPG
        Aankomst van de 3de Angelo Van Daele.
    17-8-2014-evergem 296.JPG
    17-8-2014-evergem 065.JPG
    17-8-2014-evergem 302.JPG
    17-8-2014-evergem 415.JPG
    17-8-2014-evergem 364.JPG

    17-8-2014-evergem 094.JPG
    17-8-2014-evergem 044.JPG
    17-8-2014-evergem 024.JPG
    17-8-2014-evergem 001.JPG
                            De start te Evergem Belzele met 60 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    17-08-2014 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/08/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ROGER BEELAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E +65 jaar !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Dullaert Werner KOP 2011.jpg 

         Werner Dullaert             Roger Beelaert

    Zondag 17/08 – MERELBEKE (9820)


    Catg.A – 70 km – 48 deelnemers

    1-Kristof van Wijmeersch (St Martens Lierde)

    2-Gregory De Munster

    3-Mario Van Den Broecke

    4-Jelle Schepers

    5-Dries De Smet

    6-Mathias Snoeck

    7-Michiel Minnaert

    8-Stijn Declercq

    9-Kristof Gryson

    10-Kenneth De Loor

    13-Steven Goossens (Belsele)

    20-Jan Peirsman (Beveren)

    26-Jonathan Van Kerchove (St.Pauwels)

    29-Danny Peeters (Temse)

    41-Robby Weemaes (Stekene)

     

    Catg.B – 56 km – 27 deelnemers

    1-Gino Primo (Gent)

    2-Peter De Maere (Eksaarde)

    3-Peter Vermassen

    4-Wim Rombaut (Stekene)

    5-Sven De Vlieger (Lochristi)

    6-Fabien Hanssens

    7-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    8-Kurt Verbeken

    9-Benny De Bock (Eksaarde)

    10-Bert Janssens

    12-Kris Van Severen (St.Niklaas)

    13-Koen Van Laere (Beveren)

    14-Etienne Claus (Waasmunster)

    17-Alex Goossens (Vrasene)

     

    Catg.C – 56 km – 34 deelnemers

    1-Patrick Watteny (Ruiselede)

    2-Danny Van Hoof

    3-Noël Willems

    4-Tony Reniers op >1min

    5-Marc Couckuyt (Nevele)

    6-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    7-Marc Schepers

    8-Kenny Janssens (Melsele)

    9-Ronny Cosijn

    10-Peter Kerckaert

    11-Geert Braeckman (Kalken) op 1’20”

    14-Jan Meul (St.Pauwels)

    15-Danny Van Oyen (Deinze)

    17-Serge Meyvis (Burcht)

    22-Geert Bultynck (Beveren)

     

    Catg.D – 49 km – 16 deelnemers

    1-Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2-Helmuth Tas

    3-Jan Snoeck

    4-Marc Steenberghe

    5-Jozef De Naeghel

    6-Noël Verzele

    7-Tony Baudonck

    8-Robert Maldrie

    9-Johan Martens

    10-Francis De Paepe (Lokeren)

    12-Marc Van Overmeir (Beveren)

    15-Dirck Tummeleer (Hever)

     

    Catg.E – 49 km - 22 deelnemers

    +65 jaar

    1-ROGER BEELAERT (Rupelmonde)

    2-Roger Hoof (St.Niklaas)

    3-Roland Van Imschoot

    4-Marinus Lockefeir

    5-Roland Pieters

    6-Willy Corthier

    7-Eric De Wilde

    8-Luc Ribbens

    9-Danny Luypaert

    10-David Orford

     

    +70 jaar

    1-WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    3-Armand Mols

    4-Robert Robijns

    5-Daniel Cornu (Stekene)

    6-François Brouwers

    7-Adrien Desmet

     

    Toeristen – 70 km – 57 deelnemers

    1-Christophe De Grom (Denderhoutem)

    2-Bart Van der Veken (St.Jansteen)

    3-Stef De Bruyn

    4-David Van Steenberge

    5-Dimitri Nijs

    6-Thomas Batelaan

    7-Jan Wollaert

    8-Kristof Nachtergaele

    9-Wouter Van Breusegem

    10-Pascal De Welt

    19-Bram Kesteleyn (Zele)

    17-08-2014 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 17/08/2014 LIEDEKERKSE PIJL (VB) - Elite - Beker van België - 165,5 km - 04h08'25"

    Aantal deelnemers: 171

    1.DE BONDT Dries -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    2.TANSLEY George -ILLI-BIKES CYCLING TEAM-:00’41”

    3.BOUVRY Dieter -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.GIAUX Jérôme -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.VAN GESTEL Dries -LOTTO BELISOL U23-

    6.DECLERCQ Benjamin -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.VAN DEN BRANDE Julien -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-:01’54”

    8.POLAZZI Fabio -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    9.VAN BETSBRUGGE Jonathan -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-:02’09”

    10.DIELEMAN Michiel -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    12.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-:02’21”

    29.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:02’55”

    51.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:04’51”

    53.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:04’59”


    17/08/2014 ´S GRAVENWEZEL (A) - Elite z.c./U23 - 112 km
    Aantal deelnemers: 54

    1.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    2.KERKHOFS Mathias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.VAN OPSTAL Thomas-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.SCHEERENS Pieter-ARC ULYSSES-

    7.BRAMBILLA Giorgio-VERANCLASSIC DOLTCINI-

    8.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    9.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    10.BLEY Sidney-UWTC DE VOLHARDING-

    34.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    38.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    38.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

     

    17/08/2014 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    3.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VERHASSELT Bart-ARROW CYCLING TEAM-

    8.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.BOONE Diego-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    13.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    38.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-


    17/08/2014 LANGEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    4.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    5.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    6.DE SMAELS Cil-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.LEFEVER Nico-CT TOMACC-

    8.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.DAUW Jasper-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    10.WAGEMANS Koen-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

     

    17/08/2014 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.TEUNS Dylan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    2.SCHOONBROODT Bob-TWC Maaslandster-

    3.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    4.VAN DALEN Jason-WILLIBRORD WIL VOORUIT-

    5.DEVILLERS Gilles-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.DE WEERD Pieter-paul-WV De Ijselstreek-

    7.BERTLING Matthias-RSC 1928 Stolberg-

    8.VAN HOUTS Rudi-TWC TEMPO-

    9.HERREMANS Jamie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    10.HULSMANS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

     

    17/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - HERZELE - U23 – Interclub - 159,6 km - 03h44'55"

    Aantal deelnemers: 102

    1.ROBEET Ludovic -COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.EVERSDIJK Matthijs -WIELERPLOEG DE MOL-:00’09”

    3.PEELAERS Jeff -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-:00’18”

    5.VAN LERBERGHE Bert -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.CAPIOT Amaury -LOTTO BELISOL U23-

    7.DE MEYERE Jens -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.KERF Jérôme -COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.MERTZ Remy -COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.MICHIELS Killian -CT 2020-

    11.BALLET Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    13.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    38.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    78.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:00’33”

    102.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:12’39”


    17/08/2014 SINT-NIKLAAS-PUIVELDE (O) - Dames Elite - 90 km
    Aantal deelnemers: 71

    1.KUIJPERS Evy-FUTURUMSHOP ZANNATA-

    2.DOM Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    3.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    4.DE VUYST Sofie-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    5.NILSSON Hanne--

    6.STIJNS Kyara--

    7.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.DEMEY Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.KOSTER Claudia--

    20.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

    22.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    48.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    51.VAN DORSSELAERE Chris-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    56.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-


    17/08/2014- HONNELLES-ANGREAU – Juniores – km - 03h01’30”

    Aantal deelnemers: 174

    1.PALM Martin -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    2.DECRAENE Igor -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-:00’48”

    3.CARPENTIER Adrien -TEAM WASQUEHAL-:01’53”

    4.DANIELS Simon -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.MINTJENS Frederic -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.JASPERS Ward -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.MOONS Steven -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.CASTRIQUE Jonas -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.PRUVOOST Shayne -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.STOCKMAN Abram -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    21.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:02’00”

    61.DILLEN Ruben -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:04’20”

    73.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:06’14”

    74.VERSCHUEREN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:06’17”


    17/08/2014 DRIESLINTER (VB) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    2.SILVERBERG Jake-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.VANDERMEER Laurens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.VANDERHEYDEN Jens-HAGELAND CYCLING TEAM-

    7.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.TASSET Marvin-LOTTO-VC ARDENNES-

     

    17/08/2014 HELKIJN (W) - Juniores - 93 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DE GROOTE Arne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.DELESIE Berre-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.VANHOUCKE Harm-WIELERTEAM IEPER-

    7.MUYLLE Enrico-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.VERSCHAEVE Siebe-WIELERTEAM IEPER-

    9.MOERMAN Thomas-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    17-08-2014 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan WOUTER PERSOON met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thomas Vereecken KOP 2014.jpg   Wouter Persoon KOP 2014.jpg

     Thomas Vereecken           Wouter Persoon


    Zondag 17/08/2014 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Juniores - 80,1 km

    Aantal deelnemers: 28

    1.HOMRIGHAUSEN Heiko-RC ZUGVOGEL 09 AACHEN-

    2.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    3.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    4.VERLEYS DONK Thomas-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.WINKLER Jakob-RC ZUGVOGEL 09 AACHEN-

    6.SCHOUWAERTS Yves-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.RONSSE Gauthier-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.DRIESEN Siebe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

     

    17/08/2014 OOIKE (O) - Juniores - 81,6 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.THOMAS VEREECKEN uit Grembergen-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.LAMBRECHT Bjorg-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.MC CHANE Ian-BISSELL/ABG CC-

    7.CLARKE Cathal-NEWRY WHEELERS-

    8.DELEHAYE Bryan-CV LIEVINOIS-

    9.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    14.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    34.ROELS Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.SYMOENS Bradley-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/08/2014 STEENDORP (TEMSE) (O) - Juniores - 89,4 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.WOUTER PERSOON uit Stekene-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    3.BOGAERTS Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.CAP Bryan -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    7.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.AKKERMANS Lars-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.LOOMANS Gertjan -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    14.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    17/08/2014 TIELT (W) - Juniores - 87,5 km

    Aantal deelnemers: 53

    1.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.D´HONDT Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    5.VAN ASSCHE Gilles-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.HEYSE Jari-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.VERHEGGE Jari-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.BAELE Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.DEVOLDERE Thibault-INDIVIDUEEL-

    14.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/08/2014 IZEGEM (W) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.TACK Jan-emiel-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    4.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.COCKAERT Kelvin-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    10.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

     

    17/08/2014 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Nieuwelingen - 62,3 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.BLUMMEL Robin-WV SCHIJNDEL-

    3.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.SNELS Robbe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PIJNAPPELS Gijs-WV SCHIJNDEL-

    7.GOVAERTS Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-

    9.GABRIELS Senne-DCM CYCLING TEAM-

    10.VAN DONINCK Alec-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    17/08/2014 OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 105

    1.GUYONNAUD Jonathan-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    6.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.BROOKSHIRE James--

    9.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    10.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    12.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    63.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    17/08/2014 OVERMERE (O) - Nieuwelingen - 63 km
    Aantal deelnemers: 38

    1.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.HUYS Laurens-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.GEERTS Bjorn-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.VERPAELE Thibault-ISOREX CYCLING TEAM-

    12.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.BRUGGEMAN Lorenzo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/08/2014 WERCHTER (VB) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.MC ELROY Sean-SPECIALIZED-

    2.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.GIELEN Jorne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    8.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.VERBIST Alexander-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    10.BEARD Cameron-SPECIALIZED-

    17-08-2014 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 17/08/2014 KNESSELARE (O) - Aspiranten


    Jongens 12 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.ORINS Robin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VAN HOUT Luca-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.THORÉ Rune-WIELERTEAM IEPER-

    4.CORNETTE Steve-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    5.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 12 Jaar

    Aantal deelnemers: 3

    1.BROUWERS Julie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.KEMPS Stephanie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Jongens 13 Jaar

    Aantal deelnemers: 32

    1.GROSEMANS Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PIETERS Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.HEYLEN Wout-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DENS Wout-VZW DE DEMERSPURTERS-

    13.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Meisjes 13 Jaar

    Aantal deelnemers: 4

    1.SCAVONE Dina-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.WINDELS Lindsay-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    4.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    Jongens 14 Jaar

    Aantal deelnemers: 34

    1.BROUWERS Arno-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DANIELS Lars-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DENS Tuur-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.CAPPAN Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VAN ROY Yannick-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Meisjes 14 Jaar

    Aantal deelnemers: 4

    1.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.MALFAIT Ines-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VANSTEENKISTE Anthea -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    17-08-2014 om 19:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/08/2014

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Alex Goossens KOP 2014.jpg   5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG

             Alex Goossens                 Werner Dullaert


    Zaterdag 16/08 - POEKE - LWU

    Categorie A

    1.ALEX GOOSSENS (Vrasene)

    2.Thomas Deceuninck

    3.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    4.Kenny Michels

    5.Nico Van Assche

    6.Koen Tyteca

    7.Stefan De Brouwer

    8.Cédric Maertens

    9.Thomas Batelaan (Ned)

    10.Rudy Vergucht

     

    In de laatste ronde ontstond een kopgroep van 4 renners waarin Alex Goossens
    op het einde nog wat overhad om de zege veilig te stellen.

     

    Categorie B

    1.Christophe De Grom

    2.Tom Saeys

    3.Frederik Robberechts

    4.Kris Verhooghe

    5.Kurt Heyman

    6.Peter De Smet

    7.Luc Dierickx

    8.Wouter Cael

    9.Bill Noterman

    10.Dimitri Dewinter

     

    Categorie C

    1.Hans Christiaens

    2.Marnic De Waele

    3.Filip Berquin

    4 .Kris De Moor

    5.Dirk Dekeerle

    6.Geert Peiren

    7.Nico Hellebuyck

    8.Danny Wille

    9.Jos De Mulder

     

    Categorie D

    1.Patrick Watteny

    2.Freddy Vlerick

    3.Jozef De Naeghel

    4.Marc Steenberghe

    5.Danny Depreitere

    6.Marc Cogge

    7.Jan Snoeck

    8.Johan De Baets

    9.Luc Vanbiervliet

    10.Louis Moens

     

    Categorie E

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Florent De Leersnyder

    3.Marinus Lockefeir (Ned)

    4.Eric De Wilde

    5.Hedwig De Buysser

    6.Gilbert Minjau

    7.Philippe Reyntjens

     

    Categorie F

    1.Alex Gheysens

    2.Mauro Cooman

    3.Kevin Van Laethem

    4.Jente Bruning

    5.Nigel Vandecasteele

    6.Arno Lacompte

    7.Matthias Leten

    8.Jonas Brack

    9.Robbe Delaere

     

    Categorie G

    1.David Inghels

    2.Lieven De Temmerman

    3.Andy Kindt

    4.Ben Wandels

    5.Jason Decottignies

    6.Lowie De Baets

    7.Michaël Ledeine

    8.Simon Hoste

    9.Davy Van Der Linden

    10.Lorenzo Vernou

     

    Categorie Dames

    1.Katleen Fraeye

    2.Marie-Claire Willems

    3.Lieselot Lobbestael

    4.Maaike Lagrou

    5.Joyce Tack

    17-08-2014 om 10:32 geschreven door kenny


    16-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE GREMBERGEN VAN ZATERDAG 16/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE GREMBERGEN VAN ZATERDAG 16/08/2014     


    Zaterdag 16/08/2014 GREMBERGEN (DENDERMONDE) (O) - Elite z.c./U23 - 109,2 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.LATHAM Christopher-100% ME-

    2.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.ONGENA Thomas-CIBEL-

    4.DE BEER Pim-TWC HET SNELLE WIEL-

    5.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    6.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    7.ORBIE Stephen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.ONGENA Matthias-CIBEL-

    10.STEARNESS Joel-TERRA SAFETY SHOES-

    13.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    16.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    17.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    23.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    25.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    31.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    49.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    50.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-
    16-8-2014-grembergen 743.JPG  16-8-2014-grembergen 751.JPG
             Winnaar Christopher Latham.                         Winnaar Christopher Latham en de 2de Jens Geerinck uit Grembergen.
    16-8-2014-grembergen 740.JPG
                   De ploegmaats van Christopher Latham en Jens Geerinck.
    16-8-2014-grembergen 754.JPG
                              Thuisrenner Jens Geerinck werd knap 2de.

    16-8-2014-grembergen 671.JPG
    De spurt voor de zege met winnaar Cristopher Latham voor Jens Geerinck,
    Thomas Ongena en Pim De Beer.
    16-8-2014-grembergen 681.JPG 
                                    Matthias Ongena eindigde op plaats 9.
    16-8-2014-grembergen 357.JPG
    De kopgroep van 6 renners met o.a. Thomas Ongena, Stijn De Bock en Jens Geerinck.
    16-8-2014-grembergen 374.JPG
                      Op kop Matthias Ongena die in de 2de kopgroep zat.
    16-8-2014-grembergen 314.JPG
    16-8-2014-grembergen 262.JPG
    16-8-2014-grembergen 245.JPG
    16-8-2014-grembergen 520.JPG 16-8-2014-grembergen 157.JPG
    16-8-2014-grembergen 071.JPG
    16-8-2014-grembergen 106.JPG
    16-8-2014-grembergen 067.JPG
    16-8-2014-grembergen 052.JPG
    16-8-2014-grembergen 002.JPG
                                De start te Grembergen met 65 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-08-2014 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 16/08/2014 GREMBERGEN (DENDERMONDE) (O) - Elite z.c./U23 - 109,2 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.LATHAM Christopher-100% ME-

    2.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.ONGENA Thomas-CIBEL-

    4.DE BEER Pim-TWC HET SNELLE WIEL-

    5.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    6.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    7.ORBIE Stephen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.ONGENA Matthias-CIBEL-

    10.STEARNESS Joel-TERRA SAFETY SHOES-

    13.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    16.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    17.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    23.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    25.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    31.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    49.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    50.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

     

    16/08/2014 HAASDONK (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 82

    1.VAN ZUMMEREN Stef-TEAM 3M-

    2.SMET Guy-CIBEL-

    3.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.GEYSEN Kurt-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    5.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    6.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    7.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.TÖPKE Frederik-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.HERREMANS Jamie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    10.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    11.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    12.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    13.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    15.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    29.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    33.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    36.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    37.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    39.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    41.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    44.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    50.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    51.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    52.DE OST Jarne-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    52.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    52.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    52.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    52.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    52.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    52.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    52.VAN DE CASTEELE Michael-D.C.R. CYCLING TEAM-

    52.VAN BROECK Gino-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    52.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    52.FINOULST Jan-frederik-TERRA SAFETY SHOES-


    16/08/2014 LENNIK (B) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 62

    1.DIEPENDAELE Timmy-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    2.WARNIER Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.VANSPEYBROECK Tim-TEAM 3M-

    4.DEWORTELAER Serge-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    5.GALLE Tom-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.COMMINETTE Jean-Michel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    7.BUIJK Bart-DRC DE MOL-

    8.DELFOSSE Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.DE ROOZE Niels-TO WIN JOSAN CT-

    10.GOOLAERTS Michael-VERANDAS WILLEMS-

     

    16/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - WETTEREN - U23 – Interclub - 155,2 km - 03h37'34"

    Aantal deelnemers: 129

    1.MAES Alexander -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-

    3.VAN LERBERGHE Bert -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.VERMEULEN Emiel -TEAM 3M-

    5.RICHARDS Ian Peter -WIELERPLOEG DE MOL-

    6.KERF Jérôme -COLOR CODE - BIOWANZE-

    7.CAPIOT Amaury -LOTTO BELISOL U23-

    8.FARAZIJN Maxime -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.WERTZ Thomas -COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.VAN RENTERGHEM Bram -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    22.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    28.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    58.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    105.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    123.SINOY Fabio -VAN EYCK SPORT-


    16/08/2014 SINT-GILLIS-WAAS (O) - Dames Elite - 93,6 km

    Aantal deelnemers: 63

    1.MACKAIJ Floortje--

    2.CURE Amy-LOTTO BELISOL LADIES-

    3.GASS Daniela--

    4.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    5.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.VAN DOORSLAER Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    8.DEMEY Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.DEBBOUDT Evelien-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    24.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    43.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    43.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    43.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    43.NIJNS Nathalie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-


    16/08/2014 BALEGEM (O) - Juniores - 99,6 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.DUGUETTE David--

    2.MC CHANE Ian--

    3.HERNANDEZ Michael--

    4.LOMBARDO David--

    5.GRANIGAN Noah--

    6.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.VAN DE WIELE Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.HEYWOOD Duncan--

    9.GANON Ben--

    10.DUPONT Thibaut-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    29.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    16/08/2014 HERENTALS (A) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.MADDUX Jack-HOT TUBES DEVEL-

    3.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.CARTER Thomas-TAURANGA ROAD CYCLING CLUB-

    5.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.VERHEES Joep-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.OIEN Eric-MONSTER MEDIA-

    8.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    9.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    10.BERO Wallace-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

     

    16/08/2014 HERENTALS (A) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.HECHT Gage-TEAM SPEZIALIZED RACING-

    2.BLEVINS Christopher-TEAM SPECIALIZED RACING-

    3.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-

    5.VAN DER EYCKEN Brent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    7.S MCELROY Grant-TEAM SPECIALIZED RACING-

    8.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.M MCELROY Sean-TEAM SPEZIALIZED RACING-

    10.BOUTS Jens-DCM CYCLING TEAM-

    36.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.DEPAUW Brent-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    68.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    68.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16-08-2014 om 22:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 6°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    De Pestel Sander KOP 2014.jpg 

        Sander De Pestel

    Zaterdag 16/08/2014 KORTEMARK-EDEWALLE (W) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.VANDERBEKEN Brent-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    4.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.COUHYSDER Neil-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.BOUCKAERT Louis-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.ARNOU Steve-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    32.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    16/08/2014 MERE (O) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 53

    1.SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.DE KEUKELEIRE Frederic-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.DELAET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    23.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    40.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    46.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    16/08/2014 TOLLEMBEEK (VB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    2.VERBEKEN Dave-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    3.DECLEYRE Jens-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.PETERS Tom-AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    7.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

     

    16/08/2014 MERCHTEM (VB) - Aspiranten

    12 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.DHONDT Dante-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.STEENACKERS Luka-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar

    Aantal deelnemers: 32

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.VAN KERCKHOVE Brent-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.VERBIEST Jordi-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    16.DE BEER Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    18.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.STRUYF Robbe-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 jaar

    Aantal deelnemers: 23

    1.DE MESMAEKER Tibo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    2.KUYL Sietze-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    3.DE GEYTER Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.STERCKX Domien-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.MINJAUW Lucas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.DE WILDE Luca-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.LAUWERIJS Laura-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 6

    1.LEFEBER Aline-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.MICHIELSEN-STEVENS Laura-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DE RIDDER Melanie-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.VAN DE KERKHOVE Febe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.NOBELS Polien-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    16-08-2014 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/08/2014

    waod_3.jpg
    Zaterdag 16/08 – SIJSELE (8340)

     

    Catg.A – 70,4 km - 45 deelnemers

    1-Dave Bruylandts (Poederlee)

    2-Alexander Alonso

    3-Jonas Goeman

    4-Christopher Vanneste

    5-Koen Demuynck

    6-Enzo Vandekerckhove

    7-Roelof Talman

    8-Niels Vandevoorde

    9-Steven Goossens (Belsele)

    10-Mario Van Den Broecke

     

    Catg.B – 70,4 km – 16 deelnemers

    1-Mario Lammens (Maldegem)

    2-Marc Goossens (Mariakerke)

    3-Gino De Weirdt

    4-Wim Braet

    5-Tim De Moor

    6-Wim Rombaut (Stekene)

    7-Olivier Vaerewyck

    8-Sven De Vlieger (Lochristi)

    9-Michel Bultinck

    10-Franky De Tremerie

    12-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    16-08-2014 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/08/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 16/08 - SCHRIEK - GROOT-LO (2223)


    Categorie A - 92 km
    1-De Weerdt Nick
    2-Delcroix Gert
    3-Van Nuffelen Sam
    4-Jacobs Dieter
    5-Leys Sam
    6-Van Uythem Lander
    7-Iwens Koen
    8-Michiels Marnix
    9-Molenberghs Pieter
    10-De Meyer Jasper

    Caregori B - 92 km
    1-Boenders Yves
    2-Van Uffel Wim
    3-Adams Christophe
    4-Van Olmen Jef
    5-Wijckmans Kristof
    6-Bocken Peter
    7-Dehenaeu Jan
    8-Behiels Peter
    9-Op de Beek Tom
    10-Van Dijck Andy

    Categorie C - 64,4 km
    1-Heremans Koen
    2-De Proost Gert
    3-Wimet Fréderic
    4-Cochet Andy
    5-Aerts Peter
    6-Van Laer Guy
    7-Verlinden Chris
    8-Rens David
    9-Vermeiren Guido
    10-Verheyden Johan

    Categorie D - 64,4 km
    1-Verdonck Patrick
    2-Van Roy Luc
    3-Van Looy Wim
    4-Wauters Philippe
    5-Vaes Eddy
    6-Haest Eddy
    7-Vekemans Marc
    8-Govers Ronny
    9-Van Eyck Paul
    10-Van Hoof Danny

    Categorie E - 64,4 km
    1-Baptist Francy
    2-Volkaerts André
    3-Thienpont Walter

    16-08-2014 om 22:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN OVWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    OVWF.jpg

    Proficiat aan DIDIER COUCHEZ met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Didier Couchez.JPG 

        Didier Couchez

     

    Vrijdag 15/08 - IEPER - OVWF

    CAT A – 72 km - 97 deelnemers

    1-Dury Davy

    2-Balcaen Wesley

    3-Gryson Kristof   

    4-Himbrecht Dimitri 

    5-Van Oost Kim

    6-Seynaeve Gino 

    7-Clemme Kevin

    8-Mestdag Jurgen

    9-Senesael Kristof   

    10-Neyt Roy

     

    CAT B – 52 km - 48 deelnemers

    1-DIDIER COUCHEZ (St.Amandsberg)

    2-Vanspeybrouck Geert

    3-Ampoorter Dirk

    4-Roose Geert

    5-Coupilllie Roland

    6-Serryn Anthony

    7-Depreitere Danny

    8-Devulder Annick

    9-Versluys Marc

    10-Van Oyen Danny (Deinze)

     

    CAT C – 40 km -30 deelnemers

    1-Naert Eric  

    2-Denecker Gery

    3-Pyra Frans

    4-Casteleyn Ghislain

    5-Depraetere Remi

    6-Vermeersch Freddy

    7-Wicquart Raymond 

    8-Ligneel Joel

    9-Vervenne Freddy

    10-Reubrect Claude

    16-08-2014 om 22:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE HAASDONK VAN VRIJDAG 15/08/2014

    FOTO'S BELOFTEN TE HAASDONK VAN VRIJDAG 15/08/2014     


    Vrijdag 15/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - HAASDONK - U23 – Interclub - 150,2 km - 03h10'35"

    Aantal deelnemers: 135

    1.FARAZIJN Maxime -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.WERTZ Thomas -COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.CRAEGHS Maarten -LOTTO BELISOL U23-

    4.VAN BREUSSEGEM Elias -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00’02”

    5.THORÉ Floris -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-

    7.MAES Alexander -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.RICHARDS Ian Peter -WIELERPLOEG DE MOL-

    9.KERF Jérôme -COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.CAPIOT Amaury -LOTTO BELISOL U23-

    11.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    57.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    63.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    87.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:11’19”

    131.SINOY Fabio -VAN EYCK SPORT-

    15-8-2014-haasdonk 1048.JPG  15-8-2014-haasdonk 1032.JPG
                     Winnaar Maxime Farazijn.                      Podium te Haasdonk met winnaar Maxime Farazijn, Thomas Wertz en
                                                                                         Maarten Craeghs.
    15-8-2014-haasdonk 1027.JPG
                                               Podium te Haasdonk.
    15-8-2014-haasdonk 1076.JPG
    De verschillende truien in de Ronde van Oost-Vlaanderen met o.a. Daniel McLay
    en Piet Allegaert.
    15-8-2014-haasdonk 1069.JPG
    15-8-2014-haasdonk 927.JPG 
    Aankomst van winnaar Maxime Farazijn voor Thomas Wertz en Maarten Craeghs.
    15-8-2014-haasdonk 931.JPG
    De 4de plaats ging naar Elias Van Breussegem voor Floris Thoré en Daniel McLay.
    15-8-2014-haasdonk 671.JPG
    15-8-2014-haasdonk 648.JPG
    15-8-2014-haasdonk 531.JPG
    15-8-2014-haasdonk 456.JPG
    15-8-2014-haasdonk 363.JPG
    15-8-2014-haasdonk 317.JPG
    15-8-2014-haasdonk 236.JPG
    15-8-2014-haasdonk 148.JPG
    15-8-2014-haasdonk 130.JPG
                     Glenn Rotty behaalde een knappe 11de plaats te Haasdonk.
    15-8-2014-haasdonk 120.JPG
                                      De start te Haasdonk met 135 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-08-2014 om 10:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    vwf.JPG










    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 21°Seizoenszege en het behalen van de Belgisch Titel in de Reeks E !!!

    Patrick Cocquyt.JPG 

         Patrick Cocquyt

     

    Vrijdag 15 Augustus – AFFLIGEM (1790) - Belgisch Kampioenschap


    A-reeks - 73,8km - 1h53
    1.Tony BRACKE
    2.Piet Froyen
    3.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    4.Bart Tribout
    5.Sam Billeman
    6.Kevin Van Den Cruijce
    7.Tom Penninckx
    8.Luc De Duytsche
    9.Bjorn Lison
    10.Steven Tuytschaever

    C-reeks - 65,6km - 1h39
    1.Raf VAN DEN BOSSCHE
    2.Tom De Beer (Hamme)
    3.Peter Maes (Bornem)
    4.Willem Van Der Heyden
    5.Andy Van Eesbeek
    6.Bruno Bruyere
    7.Eddy Gyselinck
    8.Philippe Lampaert
    9.Stefan Verhaeghe
    10.Frank Vagenende

    D-reeks - 57,4km - 1h30
    1.Patrick JACOBS
    2.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    3.Guy De Coster
    4.Frank Geets
    5.Herman Proost
    6.Ronny Van Der Vurst
    7.Peter Vos
    8.Patrick Van Ransbeeck
    9.Bart De Wever
    10.Pascal Raes

    E-reeks - 57,4km - 1h28
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2.Danny De Backer
    3.Dirk Van Hove
    4.Daniel Villers
    5.Eddy Van Der Steen
    6.Rene De Brucker
    7.Dominique Turcksin
    8.Christophe Brieau
    9.Rudy Berwart
    10.Wim Van Obbergen

    F-reeks - 49,2km - 1h18
    1.Jean Claude THELIS
    2.Martin Durant
    3.Johny Van Holen
    4.Rudy Bloemmen
    5.Hans Lap
    6.Eddy Vanopstal
    7.Jean Blommaert (Hamme)
    8.Hilair Heye
    9.Ronny Paridaens
    10.Hendrik Caethoven

    G-reeks - 41km - 1h10
    1.Marc VERVONDEL
    2.Felix Luyten
    3.Gaston Sannen
    4.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5.Jos Vandermeulen
    6.Etienne Vandenhouwe
    7.André Ceurens
    8.Herman Van Den Borre
    9.Luc Snels
    10.Theo Coudyzer

    16-08-2014 om 09:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Vrijdag 15/08 – KAMPENHOUT - Europees kampioenschap

    Categorie A - 105 km
    1-De Feyter Tom (EU Kampioen)
    2-Bruylandts Dave
    3-Leys Sam
    4-Gert Delcroix
    5-Pepermans Lorenzo
    6-Daems jens
    7-Michiels Marnix
    8-Geudens Joris
    9-Iwens Koen
    10-Cortoos Jonas

    Catgorie B - 105 km
    1-Stijnen Klaas (EU Kampioen)
    2--Van Opstal Philippe
    3--Vanden Wyngaerd Bart
    4--Paeshuyse Jef
    5--Boenders Yves
    6--Van Buggenhout Joeri
    7--Wijckmans Christophe
    8--Wijckmans Pieter
    9--Rentmeester laurent
    10--Adams Christophe

    Categorie C - 70 km
    1-Heremans Gert (EU Kampioen)
    2-Pauwels Vital
    3-Hoydonckx Erwin
    4-Gouwkens patrick
    5-Bogaerts Patric
    6-Vanhove raf
    7-Lintermans Stefaan
    8-Aerts peter
    9-Verlinden Chris
    10-Van Laer Guy

    Categorie D - 70 km
    1-Van Looy Wim (EU Kampioen)
    2-Wauters Philippe
    3-Van Der Mieren Daniel
    4-De Cock Marc
    5-Haest Eddy
    6-Vaes Eddy
    7-Verdonck Patrick
    8-Claes Johnny
    9-Vekemans Marc
    10-Bosmans Benny

    Categorie E - 70 km
    1-Baptist Francy (EU kampioen)
    2-Nijs Nathalie
    3-Janssens Roger
    4-Wijnen Nico

    16-08-2014 om 09:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 2°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Van Avermaet Greg KOP 2013.jpg 

    Greg Van Avermaet


    Vrijdag 15/08/2014 – GERAARDSBERGEN – Eneco Tour 2014 – Men Elite – Rit 5 – 162,5 km - 03h45'36"

    Aantal deelnemers:
    1-GREG VAN AVERMAET-BMC

    2-Tom Dumoulin-GIA op 02"
    3-Pavel Broett-KAT

    4-Matti Breschel-TCS

    5-Lars Boom-BEL

    6-Niki Terpstra-OPQ- op 06"

    7-Geraint Thomas-SKY

    8-Tim Wellens-LTB

    9-Filippo Pozzato-LAM

    10-Philippe Gilbert-BMC

    15/08/2014 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 68 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    4.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    6.TÖPKE Frederik-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    8.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.BOUTTÉ Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    15/08/2014 BESELARE - ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    3.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    4.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    5.DEVRIENDT Tom-TEAM 3M-

    6.NOPPE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    8.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    9.CORMAC Clarke-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    10.DEVROYE Kim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    17.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    19.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    15/08/2014 STEENHUIZE (O) - Elite z.c./U23 - 90 km

    Aantal deelnemers: 48

    1.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    6.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.VAN DAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DE SMET Kevin -HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    9.VERMEIRE Matthias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    17.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

     

    15/08/2014 TIELT-WINGE (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 95

    1.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    2.LENNERTZ Sam-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    3.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    4.COLLARD Simon-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.HULSMANS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    7.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    8.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.DE PAUW Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.CLEEREN Tom-VAN EYCK SPORT-

    43.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    15/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - HAASDONK - U23 – Interclub - 150,2 km - 03h10'35"

    Aantal deelnemers: 135

    1.FARAZIJN Maxime -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.WERTZ Thomas -COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.CRAEGHS Maarten -LOTTO BELISOL U23-

    4.VAN BREUSSEGEM Elias -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00’02”

    5.THORÉ Floris -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-

    7.MAES Alexander -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.RICHARDS Ian Peter -WIELERPLOEG DE MOL-

    9.KERF Jérôme -COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.CAPIOT Amaury -LOTTO BELISOL U23-

    11.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    57.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    63.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    87.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:11’19”

    131.SINOY Fabio -VAN EYCK SPORT-

     

    15/08/2014 KRUISHOUTEM (O) - U23 - 115,2 km
    Aantal deelnemers:

     

    15/08/2014 HOELEDEN-KORTENAKEN (VB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.MADDUX Jack-Hot Tubes development CT-

    2.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.SILVERBERG Jake-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.VANDERHEYDEN Jens-HAGELAND CYCLING TEAM-

    6.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.REYNOLDS Ethan-Hot Tubes Development CT-

    10.OIEN Eric-Monster Media Racing Team-

    16-08-2014 om 00:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 15/08/2014 LAUWE (W) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    5.BOSMANS Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.VANHOUCKE Harm-WIELERTEAM IEPER-

    7.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.D´HONDT Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    47.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    15/08/2014 RUMST (A) - Juniores - 90,2 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.VANDERVEKEN Yoran-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    3.VERLEYS DONK Thomas-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.GOESSENS Cedric-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    5.LOMBARDO David-HINCAPIE DEVELOPMENT TEAM-

    6.GRANIGAN Noah-RACE CF-

    7.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.WILLEMS Thimo-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    19.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    15/08/2014 OVERMERE (O) - Dames Jeugd - 56 km

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 27

    1.GEERIS Femke-DOMMELSTREEK-

    2.BURGMANS Julie-TWC DE KEMPEN-

    3.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.MOMBAERTS Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.WEINBERG Gali-CCC-

    14.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 34

    1.ROBERTS Jessica-AST RACING TEAM-

    2.WATERREUS Kylie-KON. BALEN BC-

    3.VAN WIJNEN Sarah-TWC PIJNENBURG-

    4.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.NOËL Jara-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.ESSELAAR Gemma-WCL BERGKLIMMERS-

    7.STRUYF Lize -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.BENNETT Elizabeth-CARDIFF-

    9.PIRARD Audrey-INDIVIDUEEL-

    10.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    16.CLAUS Marjon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    15/08/2014 OOSTERZELE (O) – Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DE KEUKELEIRE Frederic-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.WALSCHAP Sam-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.SNACKAERT Yannick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.WUYTS Sooi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.POLDERVAART Mario-AVIA CRABBE-

    8.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    10.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    21.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    24.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    15/08/2014 RUMST (A) - Nieuwelingen - 57,4 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.MANTAS Ruokis-KLAIPEDOS-

    2.SVAJUNAS Straksys-KLAIPEDOS-

    3.ARVYDAS Birenis-KLAIPEDOS-

    4.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VAN DONINCK Alec-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.ULENS Lennert-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.SERNEELS Dieter-DCM CYCLING TEAM-

    8.BROOS Alain-WILLEBROD WIL VOORRUIT-

    9.VAN DYCK Dries-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.VAN BUN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    16-08-2014 om 00:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    15/08/2014 TESTTIJDRIT NEERPELT (LB) - Tijdrit - Testtijdrit alle categorieën

    Paracycling
    1.BOSMANS Kris -IE HERENTALS-18’06”13

    2.SCHELFHOUT Diederick -WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-:04”38


    Dames Nieuwelingen

    1.BEX Nathalie -FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-18’32”65

    2.SELOSSE Noa -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-:07”44

    3CASTRIQUE Alana -CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-:28”36

    4.HEYNS Joyce -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:41”29

    5.VERSTRAETE Lore -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-:01’08”03

     

    Dames Juniores

    1.PALM Eva Maria -TOPSPORT VLAANDEREN-18’18”53

    2.VANDENBROUCKE Saartje -TOPSPORT VLAANDEREN-:07”64

    3.DRUYTS Lenny -TOPSPORT VLAANDEREN-:21”52

    4.DELBAERE Fien -ISOREX CYCLING TEAM-:40”48

    5.ROES Maxime -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:47”57

     

    Nieuwelingen

    1.DOUHARD Tom -LOTTO-VC ARDENNES-16’41”11

    2.TANGHE Lennert -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-:17”34

    3.DEMOLDER Stijn -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:20”02

    4.DE VRIENDT Niels -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-:27”32

    5.BEKAERT Yentl -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-:30”30

    6.MILBOU Steff -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:31”54

     

    Dames Elite

    1.DUYCK Ann-sophie -AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-34’20”04

    2.KOPECKY Lotte -TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-:01’48”41

    3.BECKERS Isabelle -LOTTO BELISOL LADIES-:02’18”81

    4.LEEMAN Mieke -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-:02’58”31

    5.VERHAEST Sara -LOTTO BELISOL LADIES-:04’03”55

     

    U23

    1.FRISON Frederik -LOTTO BELISOL U23-32’08”94

    2.POLS Ruben -LOTTO BELISOL U23-:32”70

    3.LUYCKX Brent -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:38”10

    4.BOSMANS Tom -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:41”13

    5.DONCKERS Bram -WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-:52”65

     

    Elite

    1.CAMPENAERTS Victor -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-31’27”05

     

    Juniores

    1.DECRAENE Igor -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF

    2.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DEVOLDERE Thibault -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.LOENDERS Glenn -SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.CRAS Steff -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    29.ROELS Wannes -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.SYMOENS Bradley -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-



    Vrijdag 15/08/2014 MASSEMEN (O) - Aspiranten


    Jongens 12 Jaar
    1.VAN ZANDE Devin KTC-CYCLING TEAM

    2.LIEVENS Niels KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3.LAUWEREYS Tjebbe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.CORNELIS Natan TOP GEAR BMX VZW

    5.ROGGEMAN Jelle VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6.VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    Jongens 13 Jaar
    1.BERCKMOES Jenno
    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2.DE PESTEL Thomas WIELERTEAM WAASLAND VZW

    3.STRIK Dylan MAASLANDSTER - ZUID LIMBURG

    4.VAN HOUTE Sybren RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5.BEKAERT Joost VD HAUWE CT - GENTSE VS

    13.SMET Jorre WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14.COSYNS Milan RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16.VERCAUTEREN Thomas RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Meisjes 13 Jaar
    1.VAN LANCKER Céline K.V.C. DEINZE VZW

    16-08-2014 om 00:18 geschreven door kenny


    15-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    waod_3.jpg
    Vrijdag 15/08 – HEUSDEN (9890) –
    Kampioenschap van België categorie C en D

     

    AFGELAST !!!

    15-08-2014 om 13:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    waod_3.jpg
    Vrijdag 15/08 – BETEKOM (3130)

     

    Inwoners - 22 deelnemers

    1.Sven Van Vlasselaer

    2.Kenny Corsus

    3.Gunther Helsen

    4.Jo Van Der Auwera

    5.Tony De Haes

    6.Kim De Pree

    7.Stefaan Van Rillaar

    8.Steven Alaerts

    9.Gerard Hoebeke

    10.Kjell Van Vlasselaer


    Dames - 12 deelnemers

    1.Sonja Van Kuik (Sint Huibrechts-Lille)

    2.Kelly Lambrechts

    3.Sylvie Wojtkowiak

    4.Sanne Cheemeks

    5.Hanne Van Gils

    6.Ils Thys

    7.Chien Jochems

    8.Wenke Mertens

    9.Iris Coppens

    10.Valerie Vynckier


    Toeristen - 49 deelnemers

    1.Pepijn Verbruggen

    2.Lorenzo Arena

    3.Wouter Van Gaens

    4.Tom Langens

    5.Koen Van Kerckhoven

    6.Patrick Vermote

    7.Joris Hacour

    8.Davy Willems

    9.Benny Claes

    10.Erik Vluymans

    11.Marco Bertotto 12.Wouter Van Breusegem 13.Steve De Peuter 14.Tim McLauglin 15.Thiebout Van Hoorneweder 16.Geert Scheverneels 17.Thomas Hof 18.Gert Van Hoovels 19.Kristof De Scheemaecker 20.David Verschoren

    15-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    14-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE BAZEL VAN DONDERDAG 14/08/2014

    FOTO'S BELOFTEN TE BAZEL VAN DONDERDAG 14/08/2014     


    Donderdag 14/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - BAZEL - U23 – Interclub - 139,5 km - 03h04'04"

    Aantal deelnemers: 149

    1.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-

    2.VAN LERBERGHE Bert -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DE MAN Jaap -TEAM 3M-

    4.DE WITTE Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    5.DULT Laurens -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.BALLET Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    7.MAES Alexander -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.MICHIELS Killian -CT 2020-

    9.OLIEBOS Jordy -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.DE MEYERE Jens -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:00’01”

    28.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    48.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    55.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    117.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    123.MAES Jef -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    133.SINOY Fabio -VAN EYCK SPORT-
    14-8-2014 bazel rvovl 629.JPG
    Podium te Bazel met winnaar daniel McLay, Bert Van Lerberghe en Jaap De Man.
    14-8-2014 bazel rvovl 674.JPG
                              De winnaar te Bazel de Brit Daniel McLay.
    14-8-2014 bazel rvovl 666.JPG
    De verschillende truien in de Ronde van Oost-Vlaanderen met o.a. Daniel McLay
    en Piet Allegaert.
    14-8-2014 bazel rvovl 538.JPG 
    Winnaar van de massaspurt te Bazel met Daniel McLay voor Bert Van Lerberghe
    en Jaap De Man.
    14-8-2014 bazel rvovl 536.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 556.JPG

    14-8-2014 bazel rvovl 463.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 408.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 401.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 368.JPG
                                       Links Glenn Rotty uit Verrebroek.
    14-8-2014 bazel rvovl 352.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 342.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 310.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 306.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 292.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 220.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 122.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 116.JPG
                                      De start te Bazel met 149 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-08-2014 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 14/08/2014 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 44

    1.JOYCE Sean-TERRA SAFETY SHOES-

    2.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    3.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.YDENS Andrew-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    5.SMITH Thomas-DEPLASCO-

    6.DE WITTE Jan-TEAM DIAVOLO-

    7.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.COCQUYT Nicky-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.SAVAT Nico-INDIVIDUEEL-

    10.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    23.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    14/08/2014 HULDENBERG (VB) - Elite z.c./U23 - 107 km

    Aantal deelnemers: 44

    1.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    2.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-

    3.DEVALCKENEER Sieben-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    4.HERREMANS Jamie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    5.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.GÉROMBOUX Arnaud-COLOR CODE - BIOWANZE-

    7.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    8.MOERLAND Paul-WILLEBORD WIL VOORUIT-

    9.BASTIAENS Loorin-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.DEWORTELAER Serge-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    12.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    14/08/2014 MEULEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.DEVRIENDT Tom-TEAM 3M-

    2.SMET Guy-CIBEL-

    3.JUODVALKIS Egidijus-TEAM 3M-

    4.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.PLANCKAERT Edward-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    8.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    31.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    14/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - BAZEL - U23 – Interclub - 139,5 km - 03h04'04"

    Aantal deelnemers: 149

    1.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-

    2.VAN LERBERGHE Bert -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DE MAN Jaap -TEAM 3M-

    4.DE WITTE Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    5.DULT Laurens -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.BALLET Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    7.MAES Alexander -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.MICHIELS Killian -CT 2020-

    9.OLIEBOS Jordy -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.DE MEYERE Jens -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:00’01”

    28.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    48.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    55.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    117.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    123.MAES Jef -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    133.SINOY Fabio -VAN EYCK SPORT-

     

    14/08/2014 HAASDONK-BEVEREN (O) - Dames Elite - 80 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.CARLETON Gillian-VANDERKITTEN-

    2.GASS Daniela-AUTOGLAS WETTEREN-

    3.DOM Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    4.MACHU Melanie-PEDALE MADELEINOISE-

    5.MACKAIJ Floortje-WTC WOERDEN-

    6.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    7.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.SAN SEBASTIAN LASA Irene-BIZKAIA DURANGO-

    10.DE BAAT Kim-PARKHOTEL VALKENBURG CT-

    14.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    49.VAN DORSSELAERE Chris-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    49.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    49.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    49.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

     

    14/08/2014 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 58 km

    Aantal deelnemers: 101

    1.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.CASSAERT Loran-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.DE NEVE Joerik-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    8.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VANOVERBERGHE Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    75.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14-08-2014 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 18/08/2014 - RIT 9 VAN DE WAASLANDSE TTC RONDE 2014 TE HAASDONK
    TTC 9.jpg

    Bron: TTC Bestuur

    14-08-2014 om 11:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 13/08/2014 BEERNEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 124

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.SAVELON Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    8.VANDEWIELE Frederik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    9.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    10.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    29.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    74.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    85.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    95.GIBBONS Thomas-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    102.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    13/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - U23 – Interclub - 144,7 km

    Aantal deelnemers: 152

    1.CRAEGHS Maarten -LOTTO BELISOL U23-

    2.DERYCKE Giorgio -GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-:00’01”

    4.VAN LERBERGHE Bert -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.WERTZ Thomas -COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.POT Sebastiaan -TEAM 3M-

    7.VAN DORSSELAER Niels -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    8.DE WINTER Ludwig -COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.MYNGHEER Daan -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00’05”

    10.VAN MEIRHAEGHE Jef -LOTTO BELISOL U23-:00’40”

    25.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:01’57”

    34.BALLET Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    57.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:03’14”

    87.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-:05’10”

    108.SINOY Fabio -VAN EYCK SPORT-

    132.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:11’50”

    151.MAES Jef -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:19’04”

     

    13/08/2014 BEVEREN-WAAS (O) - Juniores - 96,6 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.GRANIGAN Noah-race cf-

    2.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.HERNANDEZ Michael-tubes-

    4.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.HOMRIGHAUSEN Heiko-zugvogel-

    7.DUQUETTE David-unattached-

    8.LOMBARDO David-greenville spinners-

    9.DE COCK Arne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.BERTELS Jef-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    18.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    13/08/2014 DADIZELE (W) - Juniores - 86,45 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.HEYWOOD Duncan--

    4.HEYSE Jari-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.GOESSENS Cedric-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    6.DUPONT Thibaut-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    8.ALEXANDRE Victor-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    9.CLARKE Cathal-NEWRY WHEELERS-

    10.DEBOOT Bruce-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    14-08-2014 om 11:12 geschreven door kenny


    13-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 13/08/2014

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Leo Mares en Eric Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 16 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer aangenaam zomerweer voor de wekelijkse duurtraining op Woensdag. De buien bleven ons goed gespaard zodat we gans de middag in droog en zonnig weer mochten trainen. Vooraan wisselden de kopmannen elkaar goed af zodat iedereen het tempo aan kon. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35,2 km/h.

     

    Reden mee vandaag : Leo Mares , Eric Vermeulen , Mario Bolssens , Fons Van Raemdonck , Patrick Deyaert , Marc De Smet , Werner Van Der Weken , Kurt Van Raemdonck , Yves Delhasse , Glenn Van Hautekerke , Gerben Van Houte , Marc Vijt , ??? en Kenny Janssens.

    13-08-2014 om 20:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE TEMSE-VELLE VAN DINSDAG 12/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE TEMSE-VELLE VAN DINSDAG 12/08/2014     


    Dinsdag 12/08/2014 TEMSE-VELLE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.ONGENA Matthias-CIBEL-

    3.SMET Guy-CIBEL-

    4.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING TEAM-

    5.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.STUYCK Dieter-CECEMELCYCLINGTEAM-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    22.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    24.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    25.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

    27.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    29.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-
    12-8-2014-temse 724.JPG
                    Winnaar Thomas Ongena met burgemeester Luc De Ryck.
    12-8-2014-temse 714.JPG
       De burgemeester overhandigd de bloemen aan winnaar Thomas Ongena.
    12-8-2014-temse 735.JPG
                   Een woordje uitleg van Thomas Ongena aan speaker Gerry.
    12-8-2014-temse 662.JPG
                                Aankomst van winnaar Thomas Ongena.

    12-8-2014-temse 658.JPG
                    Thomas Ongena pakt de overwinning voor broer Matthias.
    12-8-2014-temse 675.JPG 12-8-2014-temse 680.JPG
    Guy Smet maakt het Cibel podium compleet.      De spurt voor de 4de plaats met Hans Dekkers voor Steven De Landtsheer.
    12-8-2014-temse 200.JPG
    Vanaf ronde 2 van de 13 ronden waren de gebroeders Ongena in de aanval en
    hebben zij de wedstrijd afgerond.
    12-8-2014-temse 305.JPG
                  De latere winnaar Thomas Ongena in een hevige regenbui.
    12-8-2014-temse 697.JPG
          Een woordje uitleg van Burgemeester Luc De Ryck aan speaker Gerry.
    12-8-2014-temse 174.JPG
                                      Op kop Guy Van Broekhoven. 
    12-8-2014-temse 441.JPG
                            Kenny Goossens  even op zoek naar de leiders.
    12-8-2014-temse 210.JPG
    12-8-2014-temse 269.JPG
                                   Links Kristoff Heyns uit Temse.
    12-8-2014-temse 393.JPG
    12-8-2014-temse 537.JPG
                                         Op kop Guy Smet uit Kruibeke.
    12-8-2014-temse 610.JPG
    12-8-2014-temse 129.JPG
                                       Op kop Steven Thomas uit Temse.
    12-8-2014-temse 065.JPG
    12-8-2014-temse 064.JPG
                                De start te Temse-Velle met 55 deelnemers.
    12-8-2014-temse 024.JPG
                                            Kenny Goossens en Guy Smet.
    12-8-2014-temse 026.JPG
                                          Rechts Patrick Van Roosbroeck.
    12-8-2014-temse 030.JPG
                                  Links Kenneth Baluwé en Sean Durinck.
    12-8-2014-temse 057.JPG
                                Links Mattias Nys en Kristof DHollander.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-08-2014 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 7°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Thomas Ongena.JPG 

          Thomas Ongena

    Dinsdag 12/08/2014 HEUSDEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km

    Aantal deelnemers: 130

    1.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    3.MOL Wouter-VERANCLASSIC-

    4.MCNALLY Mark-AN POST - CHAIN REACTION-

    5.VERVAEKE Louis-LOTTO-BELISOL-

    6.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    7.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    8.GATE Aaron-AN POST-

    9.VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS-

    10.VAN DER WEIJST Geert-CYCLINGTEAM JO PIELS-

    18.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    33.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    47.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    54.NAESEN Oliver-LOTTO BELISOL-

    56.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    61.DE PAUW Moreno-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    63.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    82.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    83.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    85.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    85.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    85.HOFMAN Joeri-KWADRO-STANNAH-

    85.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    12/08/2014 DADIZELE (W) - Elite z.c./U23 - 119,7 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.JONCKHEERE Michael-INDIVIDUEEL-

    6.CHO Ho Sung-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.BOUTTÉ Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    9.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.CORMAC Clarke-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    19.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    12/08/2014 HOELEDEN-KORTENAKEN (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    2.SCHILS Dominic-ZANNATA CYCLING TEAM-

    3.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.FEYTENS Gerrit-INDIVIDUEEL-

    5.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    6.BELLEN Wesley-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    7.RAYMACKERS Cedric-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.LEYS Sam-INDIVIDUEEL-

    9.WILLEMS Tom-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.KEMERLINCKX Kristof-ZANNATA CYCLING TEAM-

    59.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    12/08/2014 TEMSE-VELLE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.ONGENA Matthias-CIBEL-

    3.SMET Guy-CIBEL-

    4.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING TEAM-

    5.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.STUYCK Dieter-CECEMELCYCLINGTEAM-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    22.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    24.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    25.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

    27.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    29.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    12/08/2014 BRASSCHAAT - MARIA TER HEIDE (A) - Dames Elite – km

    Aantal deelnemers: 38

    1.BEVERIDGE Allison-TREK RED TRUCK-

    2.CARLETON Gillian-VANDERKITTEN-

    3.FOREMAN-MACKEY Annie-STEVENS - THE CYCLERY-

    4.GASS Daniela-AUTOGLAS WETTEREN-

    5.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    6.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.MACHU Melanie-PEDALE MADELEINOISE-

    8.GIBSON Kinley-TREK RED TRUCK-

    9.VERSTICHELEN Femke-INDIVIDUEEL-

    10.EBERHARDT Verena-RSC ARBO DUDBURGERLAND-

    12.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

     

    12/08/2014 LOVENDEGEM (O) - Juniores - 80 km
    Aantal deelnemers: 60

    1.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.MC CHANE Ian-BISSEL CT-

    6.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.CORNETTE Ewout-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    8.BAELE Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.DE PRIESTER Arne-YOUNG SCHELDE CT-

    14.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    19.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    12/08/2014 BRASSCHAAT MARIA-TER-HEIDE (A) - Nieuwelingen - 58 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.BLUMMEL Robin-WV SCHIJNDEL-

    2.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    3.KNOPPERT Martijn-WESTLAND WIL VOORUIT-

    4.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.MANTAS Ruokis-KLAIPÉDOS VIESULO-

    7.VANMARSNIL Luca-LOTTO-VC ARDENNES-

    8.BIERKENS Tim-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.OREEL Lars-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    10.SCOPONI Dante-LARES-DOLTCINI CT-

    16.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13-08-2014 om 20:07 geschreven door kenny


    12-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 12/08/2014 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    Aantal deelnemers:

     

    12/08/2014 WIELERCENTRUM ANTWERPEN (WILRIJK) (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Omnium voor Aspiranten en Miniemen - Aantal deelnemers:

    12-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    11-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ENECO TOUR TE TERNEUZEN VAN MAANDAG 11/08/2014

    FOTO'S ENECO TOUR TE TERNEUZEN VAN MAANDAG 11/08/2014     


    Maandag 11/08/2014- TERNEUZEN-TERNEUZEN (Nl) – ENECO TOUR 2014 – Profs - RIT 1 – 183,1 km – 04h14’33”

    Aantal deelnemers: 199

    1-Andrea Guardini-ASTANA PRO TEAM

    2-Yohann Gene-TEAM EUROPCAR

    3-Davide Cimolai-LAMPRE - MERIDA

    4-Jens Debusschere-LOTTO BELISOL

    5-Boy van Poppel-TREK FACTORY RACING

    6-Alexander Porsev-TEAM KATUSHA

    7-Tom Dumoulin-TEAM GIANT-SHIMANO

    8-Matteo Trentin-OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM

    9-Sep Vanmarcke-BELKIN PROCYCLING TEAM

    10-Michael Van Staeyen-TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE

    46-Gijs Van Hoecke-TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE

    62-Stijn Steels-TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE

    66-Greg Van Avermaet-BMC RACING TEAM
    11-8-2014-hulst eneco 048.JPG

    11-8-2014-hulst eneco 001.JPG
    11-8-2014-hulst eneco 055.JPG
    11-8-2014-hulst eneco 056.JPG
    11-8-2014-hulst eneco 057.JPG
    11-8-2014-hulst eneco 065.JPG
    11-8-2014-hulst eneco 069.JPG
    11-8-2014-hulst eneco 071.JPG
                                              Links Greg Van Avermaet.
    11-8-2014-hulst eneco 085.JPG








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-08-2014 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 11/08/2014 DERNYCRITERIUM WILRIJK (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - km
    Aantal deelnemers: 19

    1.PAOLINI Luca-TEAM KATUSHA-

    2.VAN GENECHTEN Jonas-LOTTO-BELISOL-

    3.VANDEWALLE Kristof-TREK FACTORY RACING BVBA-

    4.DRUYTS Gerry-TEAM 3M-

    5.VAN DER HAAR Lars-GIANT-SHIMANO-

    6.VAN DER POEL Mathieu-BKCP - POWERPLUS-

    7.VANOTTI Alessandro-ASTANA PRO TEAM-

    8.VANDENBERGH Stijn-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    9.HOOGERLAND Johnny-ANDRONI GIOCATTOLI-

    10.VAN HUMMEL Kenny Robert-ANDRONI GIOCATTOLI-

    17.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    11/08/2014- TERNEUZEN-TERNEUZEN (Nl) – ENECO TOUR 2014 – Profs - RIT 1 – 183,1 km – 04h14’33”

    Aantal deelnemers: 199

    1-Andrea Guardini-ASTANA PRO TEAM

    2-Yohann Gene-TEAM EUROPCAR

    3-Davide Cimolai-LAMPRE - MERIDA

    4-Jens Debusschere-LOTTO BELISOL

    5-Boy van Poppel-TREK FACTORY RACING

    6-Alexander Porsev-TEAM KATUSHA

    7-Tom Dumoulin-TEAM GIANT-SHIMANO

    8-Matteo Trentin-OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM

    9-Sep Vanmarcke-BELKIN PROCYCLING TEAM

    10-Michael Van Staeyen-TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE

    46-Gijs Van Hoecke-TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE

    62-Stijn Steels-TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE

    66-Greg Van Avermaet-BMC RACING TEAM

    11-08-2014 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOUR DE LA PROVINCE DE NAMUR 2014

    FCWB Banner 2013.png
    TOUR DE LA PROVINCE DE NAMUR 2014

     

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met de eindwinst in de Ronde van Namen 2014 !!!

    Cordeel Sander Kop 2014.jpg

            Sander Cordeel


    Woensdag 06/08 – JAMBES–DOISCHE – Elite m.c./Elite z.c./U23 – Etappe 1 – 156,6 km – 40,205 km/h – 03h53’42”

    Aantal deelnemers: 188

    1-PEYSKENS Dimitri-LTB

    2-DECORTE Axel-BCV

    3-CORDEEL Sander-VGS

    4-JANSSENS Jimmy-MMM

    5-WARNIER Antoine-CCB  00’23”

    6-SOENENS Alessandro-BCV  00’40”

    7-BOUVRY  Dieter-EFC

    8-CALLEEUW Joeri-GEL  00’45”

    9-NOPPE Christophe -EFC

    10-MEISEN Marcel-KWS

    12-DRUYTS Gerry-MMM

    61-VAN DAMME Bart-RCS  02’14”

    90-WIELFAERT Kristof-RCS  04’28”

    104-DE PAUW Moreno-BEL  05’30”

    109-FINOULST Jan-Frederik-TSS  06’01”

    122-PERSOON Joeri-BCV  06’01”

    150-PENNE Frederik-WDT  06’16”

    168-HOFMAN Joeri-KWS  12’34”

     

    Donderdag 07/08 – BIEVRE–GEDINNE – Elite m.c./Elite z.c./U23 – Etappe 2 – 159,2 km – 42,535 km/h – 03h44’34”

    Aantal deelnemers: 181

    1-Kevin PAUWELS-SUN

    2-Florent DELFOSSE-CCB

    3-Marcel MEISEN-KWS

    4-Michael VANTHOURENHOUT-SUN

    5-Rob PEETERS-VGS

    6-Joeri CALLEEUW-GEL

    7-Robby COBBAERT-BCV

    8-Gianni MARCHAND-DEE

    9-Dieter BOUVRY-EFC

    10-Tim MERLIER-SUN

    11-Sander CORDEEL-VGS

    16-Gerry DRUYTS-MMM

    29-Bart VAN DAMME-RCS

    50-Kristof WIELFAERT-RCS  01’37”

    53-Joeri HOFMAN-KWS

    74-Frederik PENNE-WDT

    108-Moreno DE PAUW-BEL

    113-Joeri PERSOON-BCV

    120-Jan-Frederik FINOULST-TSS  05’22”

     

    Vrijdag 08/08 – PHILIPPEVILLE–FLORENNES – Elite m.c./Elite z.c./U23 – Etappe 3 – 160 km – 41,084 km/h – 03h53’40”

    Aantal deelnemers: 160

    1-Joeri CALLEEUW-GEL

    2-Marcel MEISEN-KWS  00’01”

    3-Frederik VAN BOVEN-WDT

    4-Gerry DRUYTS-MMM

    5-Florent DELFOSSE-CCB

    6-Christophe NOPPE-EFC

    7-Jens ADAMS-VGS

    8-Gianni MARCHAND-DEE

    9-Dimitri CLAEYS-VLT

    10-Yorben VAN TICHELT-SUN

    13-Sander CORDEEL-VGS

    17-Joeri HOFMAN-KWS

    17-Joeri PERSOON-BCV

    17-Frederik PENNE-WDT

    17-Moreno DE PAUW-BEL

    17-Bart VAN DAMME-RCS

    124-Kristof WIELFAERT-RCS  00’55”

    129-Jan-Frederik FINOULST-TSS  01’42”

     

    Zaterdag 09/08 – SORINNES–SORINNES – Elite m.c./Elite z.c./U23 – Etappe 4 – 156 km – 41,413 km/h – 03h46’01”

    Aantal deelnemers: 153

    1-DE GENDT  Aime -EFC

    2-VAN GESTEL Dries -LTB

    3-PIETERS Sibrecht-TOP

    4-JOYCE Colin-USA

    5-ROUET Rudy-PCW

    6-PERRY Benjamin-BAG

    7-CARNEVALI Jean-Albert-WIL  00’02”

    8-VERGAERDE Otto-BEL  00’07”

    9-MEISEN Marcel-KWS

    10-DRUYTS Gerry-MMM

    21-CORDEEL Sander-VGS

    52-VAN DAMME Bart-RCS  00’49”

    75-PERSOON Joeri-BCV  01’42”

    78-WIELFAERT Kristof-RCS  01’56”

    94-HOFMAN Joeri-KWS  05’40”

    95-FINOULST Jan-Frederik-TSS

    103-PENNE Frederik-WDT  06’05”

    115-DE PAUW Moreno-BEL  07’19”

     

    Zondag 10/08 – WALCOURT–NAMUR – Elite m.c./Elite z.c./U23 – Etappe 5 – 157 km – 40,025 km/h – 03h55’21”

    Aantal deelnemers: 145

    1-CALLEEUW Joeri-GEL

    2-CORDEEL Sander-VGS  00’05”

    3-DELFOSSE Florent-CCB  00’09”

    4-BOUVRY  Dieter-EFC

    5-DRUYTS Gerry-MMM  00’16”

    6-SMEYERS Floris-WIL

    7-WARNIER Antoine-CCB

    8-DE GENDT  Aime-EFC

    9-DECORTE Axel-BCV

    10-MARCHAND Gianni-DEE

    77-PERSOON Joeri-BCV  09’41”

    84-VAN DAMME Bart-RCS  16’03”

    86-DE PAUW Moreno-BEL  16’31”

    95-WIELFAERT Kristof-RCS  23’14”

    96-FINOULST Jan-Frederik-TSS

    EINDKLASSEMENT

    1-SANDER CORDEEL uit Stekene-VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2-DECORTE Axel-BCV WORKS SOENENS  00’11”

    3-PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL  00’28”

    4-WARNIER Antoine-COLOR CODE – BIOWANZE  00’34”

    5-CALLEEUW Joeri-Geldof Jielker CT  00’39”

    6-BOUVRY  Dieter-OMEGA PHARMA Q. STEP  00’44”

    7-DELFOSSE Florent-COLOR CODE – BIOWANZE  00’49”

    8-DE GENDT  Aime-OMEGA PHARMA Q. STEP

    9-PERRY Benjamin-BAGUET-CAN

    10-DRUYTS Gerry-TEAM 3M  00’56”

    66-PERSOON Joeri-BCV WORKS SOENENS  18’49”

    67-VAN DAMME Bart-Royal Cureghem Sportief vzw  18’54”

    82-DE PAUW Moreno-Belgian Cycling Team  30’45”

    85-WIELFAERT Kristof-Royal Cureghem Sportief vzw  31’57”

    98-FINOULST Jan-Frederik-Terra Safety Shoes  41’46”

    11-08-2014 om 12:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDVERSLAG - THOMAS ONGENA WINT DRIEDAAGSE VAN LOKEREN !!!

    THOMAS ONGENA WINT DRIEDAAGSE VAN LOKEREN !!!

    8-8-2014-doornslaar 933.JPG 

    Terugblik wedstrijden van de Spoele, de Francorchamps en Doorslaar:

     

    Met Darijus Dzervus, ben je nooit zeker…

    8-8-2014-doornslaar 953.JPG 

     

    DERDE RIT: Doorslaar

     

    Het Feestcomité van Doorslaar stond borg voor de derde rit van de driedaagse. Met Guido De Waele en André Cornelis hadden ze daar erg goede gangmakers. Alle koersformaliteiten vonden plaats in een sjiek interieur van Feestaannemer Carine op Doorslaar Dorp. Er kwamen 82 renners naar de inschrijvingstafel maar Tom Goovaerts uit Stabroek kwam terug met zijn rugnummer want hij was zijn koersschoenen vergeten en kon niet starten. Dus 81 man aan de start. Een paar gasten uit Israël wilden ook mee rijden maar ze kwamen te laat en bovendien waren hun startformaliteiten niet in orde.

    DOORSLAAR 1 WEDSTR LEIDING.aug 2014 002.jpg 

    De wedstrijdleiding  met Johan, Alain en Jurgen. Namens de organisatie zit André Cornelis mee aan tafel.

    DOORSLAAR 2 BIJ CARINE aug 2014 003.jpg 

    Zeg nu zelf, het decor in het inschrijvingslokaal was niet mis bij Feestaannemer Carine!

    DOORSLAAR 3 INSCH scan aug 2014 005.jpg 

    Zo worden renners ingeschreven: de WBV-afgevaardigde scant de licentie in. (Yentl Van Cauwenbergh)

    DOORSLAAR 4 japnner TAKENOUCHIaug 2014 006.jpg
                      Ook de Japanner Yu Takenouchi uit Kyoto was er weer.


    Op het programma stonden 16 ronden van 7,5 km en in elk van die ronden kon er gespurt worden voor een premie van 50 euro. Daarvoor was het uitkijken naar Mathias Van Holderbeke want woensdag bleek hij daar verlekkerd op te zijn. En ja hoor, de eerste premie was het al raak. Hij had al in de eerste ronde de aanval geblazen en Steven Thomas reageerde daar op. Doch Mathias bleef vooraan strijden en met het pakken van het geld bleef hij vooraan strijden met o.a. ook zijn ploegmaat Jori Van Steenberghen, de 36-jarige Rieno Stofferis, Steven Thomas en nog een paar anderen. Na 30km was er eigenlijk nog niets belangrijks gebeurd en alles reed samen de 5de ronde is. Voor twee Walen werd het al wat te veel en Gaëtan Theunis uit Rumillies en Didier Debucquoy uit Boussu moesten er uit. Het was zeker niet de namiddag voor de Walen want even later werden ook Alexandre Toubeau uit Sirault en Nicolas Fedrigo uit Saint-Symphorien door een val terug naar het zuiden van ons land gestuurd. Mooi was het initiatief van Darijus Dzervus, Matthias Van Holderbeke en Niels Lievens een aanval leven te geven. Met drie koersten ze er heen: Sam Van Uytvange, Thomas Ongena en Andres Saelens. Mooi zestal was dat. In de 7de ronde, na iets meer dan 50km, hadden ze 25 sec. We verwachtten toch wel wat van deze renners maar ’t werd niks en half koers was alles weer samen. Van Holderbeke liet zich echter voortdurend opmerken door ‘zijn’ wedstrijd altijd te regelen naar de premiespurten. Natuurlijk dat er ook wel eens andere gezichten te zien waren. Daar was dan bijvoorbeeld Stef De Bock uit Zele bij die met een ons onbekende Est Anti Arumägi in de aanval ging. Voor heel even maar. En daarna waren het Stein Van Couter en Kevin Van Goethem uit Sinaai die op kop kwamen rijden. Onderweg was er ook wat gebeurd met de Britse belofte Tim Wilcock. Eerst kwam zijn vader vragen of we wisten waar zijn zoon was want hij had die niet in het peloton gezien. Daarna kwam de man vragen wat er moest gebeuren met wat zijn zoon had gedaan… Hij had zijn drinkbus weggegooid en die was pardoes op een auto terecht gekomen en zo een autoruit in stukjes verdeeld. WBV-man Johan De Wolf had maar één antwoord: ‘Ga naar de politie’. Ondertussen had Michiel Dieleman ook al een premie vastgelegd om mee te nemen naar Hamme. Let op, we waren nu al in de 12de ronde op zo’n 30 km van het einde. En nog steeds was er geen ‘grote’ gebeurtenis in het koersverloop genoteerd. Jammer was het voor Alexander De Keersmaeker uit Kruibeke want die werd met pech naast het parcours gezet. Wie dacht dat de CIBEL– soldaat Mathias Van Holderbeke, stil was gevallen, had het mis voor want op ruim 20 km van het einde was hij weer daar met een uitval samen met de Nieuw-Zeelander Sean Joyce. Ze hadden 14 sec. Nadien ging Mathias alleen door en we konden al denken waarom: hij pakte zijn derde premie van 50 euro. Dus weer geldgewin! Spijtig dat Sam Van Uytvange uit koers verdween. Hij stond in de driedaagse op een begeerlijke 6de plaats na toch wel knappe wedstrijden. Zo gingen we de laatste ronde in en Seppe Dhondt uit het Henegouwse Orroir, ging er alleen vandoor. De eerste die een tegenactie begon was Steven Thomas en opnieuw werd het geen definitieve situatie. Afwachten dan maar wat de laatste 7,5 km zou brengen. Met een geringe voorsprong kwamen een zestal renners naar de streep. Darijus Dzervus stak er met kop en schouders uit. Geen discussie. Hij had de slotren bijzonder goed ingeschat. Thomas Ongena werd 2de en voelde het dat hij een paar keer had moeten reageren op enkele laatste uitvallen zoals deze van Davy De Scheemaeker die nog 3de werd. Andres Saelens, die zich in de loop van de namiddag goed had laten zien, werd 4de en dan vloog Matthias Onghena uit Kieldrecht als 5de over de aankomstlijn. Het was al onmiddellijk een uitgemaakte zaak dat Thomas Ongena de driedaagse van Lokeren won. Hij kon mee op het podium met de knappe beker “Roger De Neef” die hem overhandigd werd door Gaston Van Kerckhove in naam van de sportschepen Jerome Van Doorslaer.

    DOORSLAAR 5 KAPELLEKEN aug 2014 007.jpg 

    Het was er de 7de Grote Prijs Kapelleken. Het is een supporterslokaal van Sporting Lokeren
    en de supporters kwamen er samen om met de bus aldaar te vertrekken naar Racing Genk…

    DOORSLAAR 6 LIJN TREKKEN aug 2014 009.jpg 

    Door de regen was de gele tape die de aankomstlijn moest voorstellen, los gekomen.
    Wanneer de renners er over reden flapperde het vervaarlijk. Gaston Van Kerckhove greep
    naar een spuitbus met verf en met de hulp van Hugo Van Brussel en het toeziend
    oog van Guido De Waele, kwam er een knappe streep.

    DE UITSLAG VAN DE DRIEDAAGSE:


    UItslag.jpg



    Tekst en foto's: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    11-08-2014 om 11:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG 1 - THOMAS ONGENA WINT DRIEDAAGSE VAN LOKEREN !!!

    THOMAS ONGENA WINT DRIEDAAGSE VAN LOKEREN !!!

     

    Terugblik wedstrijden van de Spoele, de Francorchamps en Doorslaar:

    Thomas Ongena was sterk, heel sterk !!! 

    SPOELE 8 hulde aug2014 047.jpg
                                                     De hulde.

    EERSTE RIT: De Spoele

    De stad Lokeren mag er zeker mee uitpakken dat het tijdens de Lokerse Feesten ook de wielersport aan bod liet komen met een driedaagse: maandag 04/08 op De Spoele, woensdag 06/08 aan de Bergendries -“Francorchamps” met aankomst op de kasseien van de Vredegerechtstraat en op vrijdag 08/08 in Doorslaar waar André Cornelis al heel lang de recordhouder is van “koersorganisator”. De sterke mannen achter deze organisaties komen uit de WTC Sportraad met Gaston Van Kerckhove en schepen Jerome Van Doorslaer als gangmakers. De Driedaagse gaat om de Beker Roger De Neef.

    SPOELE 2 Gaston aug2014 037.jpg 

    De sterke man achter de Lokerse koersen:
    Gaston Van Kerckhove.


    Met 56 deelnemers waren de organisatoren van de Spoele wel tevreden want in het naburige Sinaai reden de EZC’s en de U23 eveneens hun wedstrijd. Aan de Spoele was het de “7de Grote Prijs café De Statie”, betwist over 13 ronden van 9 km of 117 km. Merkwaardig: op de deelnemerslijst werd van een programma gesproken van 9 ronden van 13 km. Zelfde afstand, dat wel, maar toch iets anders voor de toeschouwers én voor  de renners, want elke ronde was er een premie van 50 euro en er dertien keer voor spurten zou toch andere financiële  voordelen geven dan negen keer! Die premies waren ook wel aanleiding tot extraatjes voor de rennersbenen. Mathias Van Holderbeke had er echt goesting in om 50 euro op zak te steken maar eerst was Sam Van Uytvange hem te snel af en daarna was Darius Dzervus die het hem niet gunde. Na de volgende ronde was het ‘derde keer, goede keer’ voor Van Holderbeke. De buit was binnen.
    SPOELE 3 VLAGGEMAN aug2014 038.jpg

    De meest correcte vlaggenman van de Europese Gemeenschap
    is misschien wel Hugo Van Brussel. Hij vlagde voor 600 euro premies af.
    Bovendien moest hij nog met een rode vlag in een auto stappen toen de wagen
    met de rode vlag defect langs het parcours bleef staan.


    En dan het wedstrijdgebeuren! In de 2de ronde reden Dzervus en Van Holderbeke zich voorop voor de premiespurt maar dat ging zo vlot dat ze meteen doorgingen. Een reactie kwam van Stijn De Bock, Matthias Ongena, de Nieuw-Zeelander Sean Joyce en Laurens Poelman. Deze mannen bleven zich belangrijk in de kijker fietsen maar een vijftiental naderde en sloot in de 7de ronde aan. Een kopgroep van een man of twintig met o.a ook de CIBEL-renners, Jori Van Steenberghen, Thomas Ongena, Thomas Gibbons en verder Nico Verhoeven, Bart Van Speybroeck, Peter Verwee, Kevin Neyrinck, Michiel Dieleman en Sam Van Uytvange. Met nog 45 km voor de boeg waagden Thomas Ongena en Laurens Poelman nog eens hun kans. Tot 35 sec voorsprong reden ze bij elkaar in de 8ste ronde.
    SPOELE 4 Gaston en de klok aug2014 039.jpg

    Gaston Van Kerckhove had gezorgd voor een bronzen klok
    om er de laatste ronde mee in te bellen.
    Dat ding woog enorm veel en het vroeg kracht om ze telaten luiden.
    Doch, de klank was hemels.


    Daarna daalde die voorsprong snel omdat Ongena zich wat wilde sparen voor de eindafrekening en Dzervus, Van Speybroeck en Neyrinck ook de kans zagen er nog iets uit te halen. Ook Van Holderbeke wipte mee in de wetenschap dat zijn ploegmaat Ongena mee vooruit was. Zo werd met een zestal de laatste 9 km ingezet en zag het er naar uit dat ze naar een spurt reden. Niets was minder waar want de achtervolgers, waarbij ook nogal wat ‘schoon’ volk zat, keerden terug. Toch was Thomas Ongena sterk, heel sterk. Hij haalde er alles uit en dat was voldoende om alleen naar de eindstreep te rijden. En ploegmaat-belofte, Mathias Van Holderbeke werkte zich ook nog los en kwam alleen aan als 2de. Een paar ogenblikken later werd Nico Verhoeven nog knap 3de. Enkele jaren geleden was hij nog winnaar op de Spoele. Om het CIBEL-succes compleet te maken spurtte Jori Van Steenberghen zich nog 5de, met drie in de top-5. Thomas Ongena won voor de zesde keer dit seizoen. Financieel verging het hem aan de Spoele ook niet slecht want hij won ook nog twee premies van 50 euro. (Laurens Poelman zelfs drie!) Op enkele ronden van het einde was er nog even paniek want de wagen met de rode vlag bleef defect staan. Gelukkig werd de wedstrijd vooraf gegaan door twee motards van de politie en bleef de veiligheid gewaarborgd. Ook de officiële wagen met Alain Cannuyer van WBV, zette zich dan voor de koplopers. Uiteindelijk werd een wagen ingezet en de premievlaggeman hield een rode vlag naar buiten. Goed opgelost!
    SPOELE 7 HULDE v holderb & ongena aug2014 045.jpg
    De hulde aan Thomas Ongena die zijn bloemen achter de rug van de bloemendame
    houdt omdat er voor hem plaats moest zijn voor zijn dochtertje Brooke…
    Verder links tussenin ook organisator Gaston Van Kerckhove en uiterst rechts
    schepen Jerome Van Doorslaer. Ook Matthias Van Holderbeke gaf zich een plaatsje voor de foto.

    SPOELE 6 V HOLD ERB &² TH ONGENA aug2014 042.jpg
    Thomas Ongena (rechts) en Matthias Van Holderbeke, de nummers 1 en 2, klaar voor de hulde.
    SPOELE 5 JEROME aug2014 041.jpg

    Schepen van sport, Jerome Van Doorslaer, woonde de aankomst bij.

    SPOELE 1 fietsers aug2014 036.jpg 

    De wedstrijd kreeg bijzonder veel fietsers op het parcours. Daar ligt ook wel waarde
    van het organiseren van koersen. Het zet de mensen op de fiets.



    Mathias Van Holderbeke, de sterkste van al !!!

    6-8-2014-lokeren 742.JPG 

    TWEEDE RIT: De Francorchamps

     

    De tweede rit aan de Francorchamps is grotendeels in het water gevallen. Na 40 km begon het te regenen, niet alleen druppels maar ook opgevers. Van de 90 renners die waren gestart bleven er nog 45 over of de helft. Bij de deelnemers mochten we ook twee oudgedienden ontmoeten: Jerry Cooman 48 en Gino Primo 47. Eigenlijk is dat knap dat ze nog zo actief zijn. Blijven doen, zouden we zeggen. Er moesten 13 ronden van 8,8 km gereden worden en elke keer was er bij de doortocht aan de aankomstlijn een premie van 50 euro. Dat was ook nu weer een aanleiding om te gaan versnellen op het einde van de ronde. De eerste die afstand nam was Darius Dzervus en Stijn De Bock volgde en de groep zat op 15 sec. Op dat moment keerde de Japanner Yu Takenouchi met pech terug naar de Vredegerechtstraat maar moedig als hij was, bleef hij toch nog wat rondjes draaien. Hij woonde in Kyoto (eveneens geschreven als Kioto), een stad die we hier ook kennen via het Kyoto-protocol. Dat Verdrag van Kyoto werd in 1997 opgesteld in die Japanse stad. Het regelt de vermindering van de uitstoot van broeikasgassen. Daar dachten we aan bij het lezen waar Yu vandaan kwam. Op het einde van de tweede ronde zagen we dat Dzervus zich kwaad maakte omdat Mathias Van Holderbeke de 50 euro won, geschonken door de brouwer van het Kasteelbier. De Litouwer was blijkbaar met één premie nog niet content. Dus, de eerste ronden stonden gewoon in het teken van wat voorsprong nemen om een premie te pakken. En toen begon het te regenen. De koers kreeg een heel andere wending omdat op de kasseien in het centrum een valpartij nooit uitgesloten was. Veel renners bleven achterop en nadien volgden ook de opgaven. Bjorn De Decker toonde zich opvallend vooraan, wat hem twee premies opleverde. Na 60 km was er eigenlijk nog niets belangrijk gebeurd en alles was samen. Toch was er een definitief scenario in de maak. De sterk rijdende belofte van CIBEL, Mathias Van Holderbeke, zette een actie op voor de premie na de 8ste ronde. Er was nog ruim 40 km te fietsen en de Mathias pakte zijn tweede premie, geschonken door … de brouwer van het Kasteelbier. ’t Was alsof hij er vleugels door kreeg want hij begon aan een voorsprong te bouwen die in de 9de ronde 25 sec bedroeg. Niels Reynvoet zette nog wel een achtervolging op maar die bloedde dood. Een ronde verder, na 88 km, bedroeg de voorsprong al 40 sec. en Dzervus moest zijn achtervolging ook annuleren. Van Holderbeke was weg en pakte nog alle premies die eraan kwamen. Geldgewin voor de 21–jarige belofte uit Waarschoot. In de 11de ronde, kwam er een reactie van Michiel Dieleman en ook Guy Smet en Jelle Donders wilden wel mee doen. En er kwam nog meer volk naar die drie: Sam Van Uytvange, Niels Reynvoet, Thomas Ongena, Jori Van Steenberghe en Davy Peirsman. Met acht proberen de vluchter terug te pakken? Vergeet het. Mathias zette de tanden opeen en met een grimas die illustreerde dat hij alles op alles zette om te winnen, zoefde hij door Lokeren. Ondertussen was Giovanni De Merlier uit Gentbrugge, zwaar ten val gekomen. En Gregory Franckaert, die achterop was geraakte koos even een gangmaker om hem terug vooraan te brengen. Maar wedstrijdcommissaris Alain Cannuyer, had het in de gaten en na de aankomst werd de Kallonaar natuurlijk een bank achteraan gezet. Ook merkwaardig was dat Maximilien Couvreur uit het Henegouwse Doornik, pech had net eind buiten het centrum. Stappen op koersschoenen is een merde natuurlijk. Hij trok kousen en schoenen uit en stapte blootsvoets richting aankomst zone. En dat had onze fotografe Rita gezien en de Polderrenners had er weer een uniek beeld bij. Het werd dus een zegetocht voor Van Holderbeke voor de ogen van de ploegboss van CIBEL, Gaspard Van Peteghem. Gaspard straalde nog wat meer toen Thomas Ongena zich 2de spurtte en Jori Van Steenberghen 4de. Voor Van Holderbeke was het de 4de zege en Gaspard zei dat het al de 29ste overwinning was voor zijn CIBEL-Team. De winnaar had naast zijn overwinningsgeld ook nog eens zes premies van 50 euro of 300 euro, verdiend.

    Voor de eindzege in de driedaagse, stonden Thomas Ongena en Mathias Van Holderbeke natuurlijk aan de leiding met elk een eerste en een tweede plaats.



     

     

     

    Tekst en foto's: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    11-08-2014 om 11:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/08/2014

    waod_3.jpg
    Maandag 11/08 – WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Cafe De Meiboom

     

    Open wedstrijd

    Vertrek: 19u00 – 63 km – 30 ronden

    11-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!