.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    10-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BOTTELARE VAN ZONDAG 10/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BOTTELARE VAN ZONDAG 10/08/2014     


    Zondag 10/08/2014 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    WEDSTRIJD GEANNULEERD


    10-8-2014-bottelare 512.JPG 
    10-8-2014-bottelare 516.JPG
    10-8-2014-bottelare 535.JPG
    10-8-2014-bottelare 488.JPG
    10-8-2014-bottelare 480.JPG
    10-8-2014-bottelare 456.JPG
    10-8-2014-bottelare 452.JPG
    10-8-2014-bottelare 448.JPG
    10-8-2014-bottelare 434.JPG
    10-8-2014-bottelare 420.JPG
    10-8-2014-bottelare 256.JPG
    10-8-2014-bottelare 283.JPG
    10-8-2014-bottelare 245.JPG
    10-8-2014-bottelare 192.JPG
    10-8-2014-bottelare 161.JPG
    10-8-2014-bottelare 154.JPG
    10-8-2014-bottelare 063.JPG
    10-8-2014-bottelare 123.JPG
    10-8-2014-bottelare 070.JPG
    10-8-2014-bottelare 501.JPG
    10-8-2014-bottelare 049.JPG
    10-8-2014-bottelare 061.JPG
                                      De start te Bottelare met 77 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    10-08-2014 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 4°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Druyts Kelly.JPG 

               Kelly Druyts

    Zondag 10/08/2014 ANTWERPSE HAVENPIJL (A) - Men Elite 1.2 UCI - Topcom -27 - 183 km - 04h12'57"
    Aantal deelnemers: 159

    1.HAVIK Yoeri -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    2.SLIK Ivar -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-:00’01”

    3.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00’03”

    4.CAPIOT Amaury -LOTTO BELISOL U23-

    5.COENEN Dennis -LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    6.GERTS Floris -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    7.KERF Jérôme -COLOR CODE - BIOWANZE-

    8.VAN MEIRHAEGHE Jef -LOTTO BELISOL U23-

    9.FEIEREISEN Kevin -LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    10.VAN ROOY Kenneth -LOTTO BELISOL U23-

    47.VAN STAEYEN Kevin -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-:01’04”

    49.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    65.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

    73.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-:01’26”

     

    10/08/2014 BEKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

     

    10/08/2014 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    WEDSTRIJD GEANNULEERD

     

    10/08/2014 GEEL (ELSUM) (A) - Elite z.c./U23 - 102,3 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    2.VAN BEYLEN Jens-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.MULKENS Mike-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    4.TANSLEY George-ILLI BIKES CYCLING TEAM-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    7.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    8.KOEMANS Daaf-WV BREDA-

    9.SEGERS Gert-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.RAMAEKERS Jochen-SPORT EN MOEDIG GENK-

    24.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    36.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    10/08/2014 MEERBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.VAN DEN BRANDE Julien-TO WIN JOSAN CT-

    2.VAN GOETHEM Robin-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    3.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    4.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    5.FRANÇOYS Sven-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.VAN IMPE Lode-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.BOGAERT Steven-SNACKY RIPOSTE CYCLINGTEAM-

    8.DEWORTELAER Serge-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    9.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    10.REMORY Stijn-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    13.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    16.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    28.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    38.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    38.ROOSELAER Victor-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    10/08/2014 SCHUIFFERSKAPELLE (W) - U23 - 109 km

    Aantal deelnemers: 31

    1.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    2.VAN RENTERGHEM Bram-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    4.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.TRIO Niels-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.CLAERHOUT Sven -DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    7.VANHOUTTEGHEM Cedric-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.DE SCHUYTER Arne-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.MORTIER Lenny-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.HOLVOET Louis-TERRA SAFETY SHOES-

     

    10/08/2014 MASSEMEN-WETTEREN (O) - Dames Elite - 88,4 km

    Aantal deelnemers: 71

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    2.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    3.BRIEN Alizee--

    4.CARLETON Gillian-VANDERKITTEN-

    5.GASS Daniela--

    6.BEVERIDGE Allison-TREK RED TRUCK RACING-

    7.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    8.EBERHARDT Verena-BIGLA CYCLING TEAM-

    9.VERSTICHELEN Femke-INDIVIDUEEL-

    10.DERGENT Eveline-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    15.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    21.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    25.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

    29.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    47.NIJNS Nathalie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    47.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    10/08/2014 KAMPENHOUT-NEDEROKKERZEEL (VB) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VERBIST Gilles-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    4.HEYWOOD Duncan-ONE AND ALL CYCLING-

    5.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.SCIABICA Lorenzo-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    7.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.VERLINDEN Jordy-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.MOYSON Jelle-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    10.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10-08-2014 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan BRENT VAN MOER met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Van Moer Brent.jpg 

            Brent Van Moer

     

    Zondag 10/08/2014 KORTESSEM (LB) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 45

    1.MADDUX Jack-hot tube development cycling team-

    2.SILVERBERG Jake-avia crabbé-

    3.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    4.DUFOUR Warre-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.DANIELS Simon-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.VANDERMEER Laurens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.PANIS Thibaut-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.VERSAVEL Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    10/08/2014 KRUISHOUTEM (O) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers: 93

    1.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    2.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.CLARKE Cathal-NEWRY WHEELERS-

    4.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.DE GROOTE Arne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.LASSEEL Gianno-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VAN MEERHAEGHE Robin-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.D´HONDT Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.HEYTENS Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.HOUPLINE Edwar-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    16.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    18.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    37.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    39.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    10/08/2014 MOL GOMPEL (A) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.GRANIGAN Noah-RACE CF-

    2.HERNANDEZ Michael-TUBES DEVELOPMENT-

    3.DUNBAR Edward-TEMPO BRUNS VELDHOVEN-

    4.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    7.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.MINTEN Kevin-WV UDEN-

    10.MINTJENS Frederic-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-


    10/08/2014 AUBEL - THIMESTER - LA GLAEIZE - Juniores - km - 02h59'12"
    Aantal deelnemers:

    1.GAUDU David -CLUB BRETAGNE JUNIORS-

    2.PEETERS Yannick -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’32”

    3.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.PATTYN Jeroen -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00’46”

    5.PLANCKAERT Emiel -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:00’53”

    6.BAX Sjoerd -NEDERLAND-

    7.EENKHOORN Pascal -NEDERLAND-

    8.MORTIER Julien -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-:00’56”

    9.DE WINTER Hugo -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-:01’00”

    10.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-:01’03”

    35.THIERENS Arne -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:01’10”

    50.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:02’04”

    54.ROELS Wannes -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:04’24”

     

    10/08/2014 BIERBEEK (VB) - Nieuwelingen - 62,3 km

    Aantal deelnemers: 78

    1.PAROTTA Tristan-UC DIPPACH-

    2.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    3.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    5.VANDERMOSTEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.OFFERMANS Michiel-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    7.KAZIMIERAS Ramonas--

    8.POLDERVAART Mario-AVIA CRABBE-

    9.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    15.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    17.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    10/08/2014 LOVENDEGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.DE BROUWER Jeffrey-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.COPPENS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.COUHYSDER Neil-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.MYNSBERGHE Pavel-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.GOOSSENS Stijn-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    10.STEYAERT Michael-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    12.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    40.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    10/08/2014 MOL GOMPEL (A) - Nieuwelingen - 64,8 km

    Aantal deelnemers: 77

    1.M MCELROY Sean-TEAM SPECIALIZED RACING-

    2.HECHT Gage-TEAM SPECIALIZED-

    3.GIELEN Jorne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.BLEVINS Christopher-TEAM SPECIALIZED RACING-

    5.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN DEN BORNE Karl-DCM CYCLING TEAM-

    8.JACOBS Levi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.A JONES Simon-GREENVILLE SPINNERS-

    10.GRAY Jake-EAST TYRONE CYCLING CLUB-

     

    10/08/2014 ZWALM - NEDERZWALM (O) - Nieuwelingen - 63 km
    Aantal deelnemers: 76

    1.BRENT VAN MOER uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.LOWIE Stan-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.DE PAUW Ayrton-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.BASTIAEN Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10-08-2014 om 21:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 10/08/2014 BUGGENHOUT-OPSTAL (O) - Aspiranten


    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 18

    1.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    2.BELMANS Lennert-DCM CYCLING TEAM-

    3.TEERLINCK Alexander-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.COLMAN Thibeau-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 26

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.BEECKMAN Brent-KTC-CYCLING TEAM-

    3.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.VOS Yannick-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.KAESEMANS Siemen-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.COSYNS Milan-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.DE BEER Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    24.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 18

    1.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.DE CLERCQ Geoffrey-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.TREMERIE Ryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.VAN DEN ABBEELE Jarne-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.DE WILDE Luca-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    11.VAN DE VELDE Tristan-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.NOBELS Polien-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10-08-2014 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/08/2014

    vwf.JPG











    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Bjorn Coomans.JPG 

         Bjorn Coomans


    Zondag 10 Augustus – BOOM (2650) -
    10de rit VWF Geditrofee 

     

    A-reeks - 65,8km - 1h30
    1. BJORN COOMANS (Ruisbroek)
    2.
    Rik De Vree
    3. Gillian Van Rijmenant
    4. Jacob Wijnstra
    5. Kevin Van Den Cruijce
    6. Peter Landtsheer
    7. Edwin de Wit
    8. Steven Tuytschaever
    9. Gwylim Hanssens
    10. Christophe Van Gucht

    C-reeks - 65,8km - 1h30
    1. Michel CARGNELLO
    2. Danny Saelens
    3. Rudy Rey
    4. Peter Maes (Bornem)
    5. Jimmy De Paepe
    6. Danny Borremans
    7. Kris De Block (Mariekerke)
    8. Andy Hoes
    9. Gunther Biesemans
    10. Andy Roskam (Ruisbroek)

    D-reeks - 56,4km - 1h26
    1. Peter VOS
    2. Patrick Jacobs
    3. Herman Proost
    4. Bart De Vreese
    5. Patrik Van De Wouwer
    6. Frank Geets
    7. Ronny Van Der Vurst
    8. Gert Bijl
    9. Arie De Moor op >1min 2de groep van 9 renners
    10. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)

    12. Kenny Janssens (Melsele)

    E-reeks - 42,4km - 1h12
    1. Frank VAN DER PERRE
    2. Dirk Van Hove
    3. Rene De Brucker
    4. Daniel Villers
    5. Dominique Turcksin
    6. Bruno Albrecht
    7. Alain De Schepper
    8. Hugo Van Linden
    9. Paul Casteleyn
    10. Paul Crauwels

    F-reeks - 51,4km - 1h19
    1. Hendrik CAETHOVEN
    2. Jos Staes
    3. Eddy Vanopstal
    4. Ronny Paridaens
    5. Jac Roemerman
    6. Jos Claessens
    7. Walter Maijnissen
    8. Wim De Waal
    9. Johan De Veylder
    10. Jan Van Hove

    G-reeks - 47km - 1h16
    1. Guido CORNET
    2. Herman Van Den Borre
    3. Felix Luyten
    4. Luc Snels
    5. Frans Mertens
    6. Gaston Sannen
    7. Etienne Vandenhouwe
    8. Julien Vyvey
    9. Gilbert Vandenheuvel
    10. Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    10-08-2014 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/08/2014

    waod_3.jpg
    Zondag 10/08 – GAVERE (9890)

     

    Catg.A – 70 km – 26 deelnemers

    1-Kristof Gryson (Landegem)

    2-Nico Verwee

    3-Tijs Billemon

    4-Stijn Verbeke (Belsele)

    5-Christopher Vanneste

    6-Stijn Declercq

    7-Kristof Debboudt

    8-Robby Weemaes (Stekene)

    9-Sam Billemon

    10-Christophe Van Overloop

    13-Steven Goossens (Belsele)

    19-Maxime De Sutter (Belsele)

     

    Catg.B – 56 km – 23 deelnemers

    1-Andy Van Eesbeek (Denderhoutem)

    2-Philip Lampaert

    3-Peter Verhofstadt (Berlare)

    4-Anthony Degryse

    5-Johan Blancke

    6-Tom Saeys

    7-Eddy Gyselinck

    8-Mario Lammens

    9-Gino De Weirdt

    10-Etienne Claus (Waasmunster)

    13-Sven De Vlieger (Lochristi)

    16-Wim Rombaut (Stekene)

     

    Catg.C – 56 km – 21 deelnemers

    1-Kurt Leuntjens (Eeklo)

    2-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    3-Filip Van Damme

    4-Ko Harms

    5-Glenn Hoornaert

    6-Marc Schepers

    7-Danny De Backer

    8-Dirk Roobroeck

    9-Luc De Muynck

    10-Peter Ballet

    11-Marc Couckuyt

     

    Catg.D – 49 km – 11 deelnemers

    1-Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2-Helmuth Tas

    3-Tony Baudonck

    4-Jan Snoeck

    5-Eddy Cobbaut

    6-Etienne De Gucht

    7-Marc Van Overmeir (Beveren)

    8-Noël Verzele

    9-Robert Maldrie

    10-Eddy De Vuyst

     

    Catg.E – 49 km – 12 deelnemers

    +65 jaar

    1-Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2-Luc Ribbens

    3-Marinus Lockefeir

    4-Roland Van Imschoot

    5-Danny Luypaert

     

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Werner Dullaert (St.Gillis)

    3-Robert Robijns

    4-Daniel Cornu (Stekene)

    5-François Brouwers

    6-Gerrit Hairwassers

    7-Willy Voorbraeck

     

    Toeristen – 56 km – 20 deelnemers

    1-Tim McLaughlin (Lier)

    2--Bram van Neck

    3-Brecht Declercq

    4-Dries Bombeke

    5-Karel Van Meirhaeghe

    6-Sam De Decker

    7-Brecht Vermassen

    8-David Van Steenberge

    9-Maarten De Croock

    10-Rob Paridaens

    10-08-2014 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG EN FOTO'S VAN DE WAOD WEDSTRIJDEN TE BEVEREN VAN ZATERDAG 09/08/2014

    WAOD IN DE BEVERSE LINDENLAAN

     

    Drie wedstrijden en zes categorieën, zo zag de 25ste Memorial Gerard De Rudder van Zaterdag 09/08/2014 er uit. Vanaf 13u30 werd er in de Lindenlaan gekoerst. Merkwaardig was nu wel dat er in die straat geen café meer is zodat in de Kring in de Pastoor Steenssensstraat alle formaliteiten moesten gebeuren. En dat was toch bijna een kilometer van de vertrek-en aankomstlijn. Pendelen was de boodschap en WAOD-voorzitter Rik Vandeputte deed  het met een geleende fiets.
    9-8-2014-beveren 237.JPG
                                        WAOD voorzitter Rik Vandeputte.

    De eerste wedstrijd was voor de oudsten in cat.E en cat.D. Samen was dat goed voor 37 deelnemers.

    De E’s en D’s moesten 8 ronden rijden. Bij de oudsten waren het Roland Boulard (Drongen) en Florent De Leersnijder (Oostrozebeke) die van in de beginnen hun aanwezigheid toonden. Er kwam een kopgroep van tien waarbij ook Julien Vyvey, Roger Beelaert, Werner Dullaert, Erik Vandersteen, Mathieu Mercken, Joseph D’Hondt…

    Maar uiteindelijk waren Florent De Leersnyder en Roland Boulard toch wel de sterksten en ze rukten zich los. In de spurt was De Leersnyder de snelste. Bij de alleroudsten gingen de bloemen naar Mathieu Mercken en dat kwam goed uit vermits een cameraploeg van Canvas opnamen kwam maken van hem en zijn zoon Kenneth. Bij de D’s namen van in de eerste kilometers Patrick Van Renterghem, Fons Van Raemdonck en Wim De Waal reeds afstand van de rest. Die mannen terug pakken was uitgesloten. Fons Van Raemdonck moest zijn gezellen laten rijden en in de laatste kilometers liet wereldkampioen Van Renterghem ook nog Wim de Waal ter plaatse.
    9-8-2014-beveren 199.JPG
    Speaker Flor in gesprek met Wereldkampioen Catg.D Patrick Van Renterghem.
    9-8-2014-beveren 205.JPG
    Winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem , winnaar +65 jaar Florent De Leersnijder
    en winnaar +70 jaar Mathieu Mercken.

    9-8-2014-beveren 001.JPG
             De cameraploeg van Canvas voor Mathieu en Kenneth Mercken.
     

    De cat.C en B moesten 11 ronden rijden met 31 B’s en 30 C’s. Bij de B’s (40-49 jaar) kwam er al vlug een kopgroep van zeven die de ganse wedstrijd domineerde. Dat waren Steven Verschelden, Peter Vermassen, Peter Neels, Bart Rombouts, Ruud Havermans (NL), Gino Primo en Willem Ruijzing (NL). Ze liepen uit tot boven de minuut en konden spurten voor de zege. Die ging naar Peter Vermassen uit Herzele.

    De C’s reden een koers die op rails werd gezet door Mark Couckuyt uit Nevele, Jean-Pierre Van Maldeghem uit Maldegem, Kenny Janssens uit Melsele, Noël Willems uit Sleidinge en Frank Suys uit Bornem. Ze vormden een vijftal die zich tot bij de eerder vertrokken B’s reden. Uiteindelijk reed Couckuyt nog alleen weg om zo op een knappe wijze te winnen. Nadien werd een sterk spurtende Kenny Janssens nog mooi 2de.

    9-8-2014-beveren 674.JPG
    Winnaar Catg.B Peter Vermassen en winnaar Catg.C Marc Couckuyt met de 2de
    Kenny Janssens.

    Tenslotte moesten de A-renners en de Toeristen nog een wedstrijd rijden van 12 ronden. Er waren 30 A’s en 49 Toeristen. De eerste ronden bleef het gewoon samen al probeerden de toeristen Ben Scheire en Jelle de Leeuw een aanval op te zetten. Na 4 ronden moesten de toeristen tot de orde worden geroepen. Ze reeds alsmaar verder en verder achter de A’s en met de politie was de afspraak gemaakt dat ze niet meer dan 3 min. Mochten achterblijven. Nadat Wouter van Breusegem uit Ranst en Patrick Van de Wouwer uit Merksem, heel hard op kop waren gaan fietsen, viel het weer stil en de drie minuten was een feit. Stef De Bruyn uit Denderleeuw en Francesco De Groote uit Gent, waagden nog eens hun kans maar ’t werd ook niks. Na 8 ronden moesten de toeristen zich al klaar maken voor de eindspurt. Het werd een pracht van een spurt die werd gewonnen door Bart Van der Veken, de Zwijndrechtenaar die naar het Nederlandse Sint-Jansteen is gaan wonen.

    Ondertussen waren bij de A’s reeds van in de 5de ronde vijf renners voorop aan het rijden: Kevin Van Raemdonck, Tom Calluy, Kenneth Mercken, Stijn Verbeke en Stijn De Clercq. Het bleef spannend omdat zes renners een puike achtervolging opzetten die hen zelfs tot op minder dan 20 sec. bracht. De strijd bleef genietbaar. In de voorlaatste ronde reed Tom Calluy (Avelgem) lek en de leiders waren nog met vier. Niet voor lang want vanuit de achtervolgersgroep kwam Robby Weemaes (Stekene) naar voor gevlogen. Weer met vijf en zo ging de laatste ronde in. Stijn Verbeke, probeerde op zijn eentje het einde te halen maar dat was zonder Kenneth Mercken gerekend. Ofschoon die zowat gans de wedstrijd achteraan had gebengeld, kwam hij nu toch naar Verbeke gereden en ook de anderen volgden. In de spurt waren het ook die twee die het uitvochten maar kampioen Verbeke moest de duimen leggen tegen de renner uit Genk. Hij was niet te spreken over de manier van koersen van de Limburger. “Als ge dat bij de profs moest doen…” zei hij. Streekrenner Kevin Van Raemdonck werd nog knap 3de.

    9-8-2014-beveren 1312.JPG
                Speaker Flor in gesprek met winnaar Catg.A Kenneth Mercken. 
    9-8-2014-beveren 1228.JPG
                        Winnaar Toeristen Bart Van Der Veken uit St.Jansteen.





    Tekst: Flor Van de Velde
    Foto's: Rita Thienpondt

    10-08-2014 om 17:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/08/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan MARC COUCKUYT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan BART VAN DER VEKEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Marc Couckuyt.jpg  Bart Van Der Veken.jpg

         Marc Couckuyt          Bart Van Der Veken

    Zaterdag 09/08 – BEVEREN (9120) – Grote Prijs Gerard De Rudder

     

    Catg.A – 69,6 km – 30 deelnemers

    1-Kenneth Mercken (Genk)

    2-Stijn Verbeke (Belsele)

    3-Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    4-Stijn Declercq

    5-Robby Weemaes (Stekene)

    6-Tim van Wijk

    7-Steven Goossens (Belsele)

    8-Christophe Van Overloop

    9-Luc De Moor (St.Gillis)

    10-Danny Schaut

    15-Steven Heirman (Hamme)

    19-Nicolai Gosselin (Waasmunster

    20-Pieter Covents (Kieldrecht)

    21-Danny Peeters (Temse)
    9-8-2014-beveren 1256.JPG
     Aankomst van de Catg.A met winnaar Kenneth Mercken voor Stijn Verbeke.
    9-8-2014-beveren 770.JPG
                 De camera van Canvas die Kenneth Mercken (vooraan) volgde.
    9-8-2014-beveren 701.JPG
                                                    Start van de Catg.A

     

    Catg.B – 63,8 km – 31 deelnemers

    1-Peter Vermassen (Herzele)

    2-Peter Neels (Kruibeke)

    3-Gino Primo

    4-Bart Rombouts (Kallo)

    5-Willem Ruijzing

    6-Ruud Havermans

    7-Steven Verschelden (Hamme)

    8-Gino De Weirdt

    9-Lieven Van De Perre (De Klinge)

    10-Michel Thierens (Elversele)

    14-Benny De Bock (Hamme)

    15-Koen Van Laere (Beveren)

    16-Frank D'Hooge (Hamme)

    17-Kris Van Severen (St.Niklaas)

    19-Etienne Claus (Waasmunster)

    20-Wim Rombaut (Stekene)

    27-Joeri Verbruggen (Melsele)

    28-Steven Blommaert (Hamme)
    9-8-2014-beveren 674.JPG
    Winnaar Catg.B Peter Vermassen en winnaar Catg.C Marc Couckuyt met de 2de
    Catg.C Kenny Janssens.
    9-8-2014-beveren 599 - kopie.JPG
    De spurt voor de overwinning in de Catg.B met Peter Vermassen die het haalt
    voor Peter Neels en Gino Primo.
    9-8-2014-beveren 287.JPG
    De kopgroep bij de Catg.B met o.a. Bart Rombouts, Peter Verschelden en Peter Neels.
    9-8-2014-beveren 412.JPG
                De 2de groep met o.a. Michel Thierens en Lieven Van De Perre.
    9-8-2014-beveren 220.JPG
                                                      Start van de Catg.B

    Catg.C – 63,8 km – 31 deelnemers

    1.MARC COUCKUYT (Nevele)

    2.Kenny Janssens (Melsele) op 15"

    3-Frank Suys (Hingene)

    4-Jean-Pierre Van Maldegem

    5-Noël Willems

    6-Ko Harms (Pelotonspurt op 1 ronde)

    7-Geert Braeckman (Kalken)

    8-Sjaak Stroosnijder

    9-Georges Vergauwe

    10-Ronald Gort

    12-Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    13-Serge Meyvis (Burcht)

    14-Giovanni Baert (Moerbeke)

    17-Dirk De Pauw (Beveren)

    18-Patrick Van Der Vekens (St.Niklaas)

    21-Geert Smet (St.Niklaas)

    22-Luc Joos (Stekene)

    28-Paul Van Cleemput (Belsele)
    9-8-2014-beveren 638 - kopie.JPG 9-8-2014-beveren 649 - kopie.JPG
         Kenny Janssens werd 2de te Beveren.                               Frank Suys werd 3de voor Jean-Piere Van Maldegem.
    9-8-2014-beveren 503.JPG
    De kopgroep van 5 renners in de Catg.C was halweg koers naar het achterste
    gedeelte van de groep Catg.B gereden.
    9-8-2014-beveren 561.JPG
        De spurt voor plaats 6 in de Catg.C met Ko Harms voor Geert Braeckman.
    9-8-2014-beveren 223.JPG
                                                Start van de Catg.C

     

    Catg.D – 46,5 km – 17 deelnemers

    1-Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2-Wim De Waal

    3-Helmuth Tas

    4-Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    5-Jan Snoeck

    6-Tony Baudonck

    7-Robert Maldrie

    8-Noël Sonck

    9-Louis Moens

    10-Etienne De Gucht

    12-Francis De Paepe (Lokeren)

    15-Marc Van Overmeir (Beveren)

    17-Dirck Tummeleer (Hever)
    9-8-2014-beveren 205.JPG
    Winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem, winnaar +70 jaar Mathieu Mercken
    winnaar +65 jaar Florent De Leersnyder.

    9-8-2014-beveren 148 - kopie.JPG
                     Aankomst van winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem. 

     

    Catg.E – 46,5 km – 20 deelnemers

    +65 jaar

    1-Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2-Roland Boulard

    3-Julien Vyvey

    4-Erik Vandersteen

    5-Marinus Lockefeir

    6-Adri Van Loon

    7-Philippe Rizzo

    8-Didier Cornelis

    9-Roger Beelaert (Rupelmonde)

     

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Werner Dullaert (St.Gillis)

    3-Armand Mols

    4-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    5-Robert Robijns

    6-Daniel Cornu (Stekene)

    7-François Brouwers

    8-Georges Michiels

    9-Gerrit Hairwassers

    10-Frederik Knoops
    9-8-2014-beveren 157.JPG
                    Aankomst van de winnaar +70 jaar Mathieu Mercken.

     

    Toeristen – 63,8 km – 49 deelnemers

    1-BART VAN DER VEKEN (Sint-Jansteen - NL)

    2-Dennis Mijnsbergen

    3-Christophe De Grom

    4-Stephan Tytgadt

    5-Michel de Koning

    6-Kurt Van Raemdonck (Beveren)

    7-Philippe Van Laethem

    8-Kim Van Leemput

    9-Jelle De Leeuw

    10-Kim Vankerckhove

    11-Peter De Cleen (Kruibeke)

    14-Niels D'Hondt (Waasmunster)

    25-Bram Kesteleyn (Zele)

    37-Patrick De Beule (Nieuwkerken)
    9-8-2014-beveren 1173.JPG
                    Massaspurt Toeristen met Bart Van Der Veken als winnaar.
    9-8-2014-beveren 714.JPG
                                                  Start van de Toeristen.




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    10-08-2014 om 17:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 8 TTC RONDE 2014 TE VELLE-TEMSE VAN VRIJDAG 08/08/2014

    TTC.JPG

    Vrijdag 08/08/2014 – VELLE-TEMSE - Toeristen Waaslandse TTC Ronde 2014

    Aantal deelnemers: 46

    1.Wouter Van Gaens

    2.Jens Verschaffelt (St.Niklaas)

    3.Matthias Beyens

    4.Tim Wagemans

    5.Samuel Galle

    6.Wouter Van Breusegem

    7.Kurt Van Raemdonck (Beveren)

    8.Daan Vermeulen

    9.Lieven De Breucker

    10.Glenn Van Hille (St.Niklaas)

    11.Jurgen De Witte 12.Davy De Mol 13.Kevin D'hoe 14.Peter De Cleen 15.Daan Terclavers 16.Tom Brulez 17.Wim Bas 18.Jurgen Van Havere 19.Jeroen Belis 20.Tom Van Osselaer 21.Ken Sorber 22.Geert Van Kerckhove 23.Glenn Van Hautekerke 24.Niels D'hondt 25.Tim De Doncker 26.Francesco Degroote 27.Johan Nijs 28.Kurt Thoen 29.Tommy Van Osselaer 30.Johan De Rop 31.Danny Van Damme 32.Robin Dhooghe 33.Maarten Van Raemdonck 34.Peter Dierks 35.Niels Van der Aa 36.Niels De Wit 37.Johan Boven 38.Dimitri Nijs 39.Mario Bolssens 40.Patrik Van Stappen 41.Sven Van Wauwe 42.Kurt Bertier 43.Luc Staes 44.Bart Thoen

    PMA_0145.JPG
                                   Winnaar Toeristen Wouter Van Gaens.
    PMA_0148.JPG
                          Een woordje uitleg van de winnaar bij speaker Gerry.
    PMA_0137.JPG
                                      De massaspurt bij de toeristen.
    PMA_0021.JPG
                 Mario Bolssens, Maarten Van Raemdonck en Jens Verschaffelt.
    PMA_0411.JPG
                                   De start van de Toeristen te Velle-Temse.
    PMA_0433.JPG
                                                    Hugo Meirte

    Vrijdag 08/08/2014 – VELLE-TEMSE - Recreanten

    Aantal deelnemers: 45

    1.Pieter Beck

    2.Thomas Pauwels

    3.Koen Van de Vijver

    4.Kenny Wullaert

    5.Didier Valckx

    6.Pieter Rottiers

    7.Bert Misplon

    8.Kevin Mariman

    9.Danny Van de Perre

    10.Wesley Smet

    10-08-2014 om 17:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG ECW RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 07/08/2014

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 11°Seizoenszege !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg 

              Frank Suys


    Donderdag 07/08/2014 – ALLEUR (ECW) – Masters A/B/C – Pistemeeting

    Aantal deelnemers: 21
    Uitslag Masters A - 8 deelnemers

    1.Jonathan Henrion 10p

    2.Georges Hauterat 11p

    3.Michael Blanchy 23 p

    4.Jean-Paul Tavernier 30p

    5.Donato Vazza 38p

    Uitslag Masters B - 8 deelnemers

    1.Erwin Bollen 14p

    2.Brice Ramaekers 19p

    3.Benoit Fievez 21p

    4.Michel Cagnello 27p

    5. Stefaan Lintermans 36p
     
    Uitslag Masters C - 5 deelnemers

    1.FRANK SUYS (Hingene)  (12-7-16) 35 punten

    2.Nicolas Blanchy (10-15-12) 37 punten

    3.David Englebert (9-12-18) 39 punten

    4.Patrick Doisy (16-16-17) 49 punten

    5.Guy Devillers (19-21-21) 61 punten.
    Alleur.jpg

    Klassement "Challenge Piste" na 2 van de 5 wedstrijden

    Masters C

    1.Frank Suys 33 punten

    2.Patrick Doisy 16 punten

    3.Nicolas Blanchy 8 punten

    4.David Englebert 5 punten

    5.Guy Devillers 0 punten

    10-08-2014 om 11:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/08/2014

    waod_3.jpg
    Zondag 10/08 – WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Cafe De Meiboom

     

    Handicap wedstrijd

    Vertrek: 14u07 – 83 km

    10-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/08/2014
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 10/08 – BEVEL-NIJLEN


    Categorie A - 85,8 km

    1-Bruylandts Dave
    2-De Feyter Tom
    3-Delcroix Gert
    4-Van Nimmen Jasper
    5-Van Pelt David
    6-Michiels Marnix
    7-Beulens Tom
    8-Cloostermans Mathias
    9-Iwens Koen
    10-Van Nimmen Thomas

    Categorie B - 85,8 km
    1-Van Uffel Wim
    2-Uyterhoeven Pieter
    3-Indekeu Nico
    4-De Feyter Ken
    5-Vanden Wijngaerd Bart
    6-Wijckmans Kristof
    7-Vissers Andy
    8-Adams Christophe
    9-Verheyden Joris
    10-Van Olmen jef

    Categorie C - 62,4 km
    1-Pauwels Vital
    2-Aerts peter
    3-Van Bael hans
    4-Verschueren Ivan
    5-Berends Tonny
    6-Van Bouwel Eddy
    7-Muys Jan
    8-Gouwkens Patrick
    9-Brabants Bruno
    10-Van Laer Guy

    Categorie D - 62,4 km
    1-Van Roy Luc
    2-Van Der mieren Daniel
    3-Wauters Philippe
    4-Vaes Eddy
    5-Van Looy Wim
    6-Baeyens karel
    7-Van Thielen Wim
    8-Verdeyen Jos
    9-Maes Harry

    Categorie E - 62,4 km
    1-Baptist Francy
    2-Volkaerts André
    3-Wijnen Nico

    10-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    09-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIANNI VERMEERSCH met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Gianni Vermeersch.JPG 

      Gianni Vermeersch

    Zaterdag 09/08/2014 MIDDELKERKE (DERNYCRITERIUM) (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium – 85 km

    Aantal deelnemers: 13

    1.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    2.VANMARCKE Sep-BELKIN PROCYCLING-

    3.DEVOLDER Stijn-TREK FACTORY RACING BVBA-

    4.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.JANS Roy-WANTY-GROUPE GOBERT-

    6.DECLERCQ Tim-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    7.HULSMANS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    8.DUPONT Timothy-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    9.KERKHOF Tim-ETIXX-

    10.VERCRUYCE Jim-ASFRA RACING TEAM-


    09/08/2014 KLERKEN (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km

    Aantal deelnemers: 23

    1.GIANNI VERMEERSCH uit Roeselare-SUNWEN NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    2.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    3.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    4.CHO Ho Sung--

    5.DE PAEPE Pieter-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    7.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    8.LAPERE Kris-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    9.DECOUTTERE Jonas-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    10.VANDER MEIREN Ward-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    12.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    09/08/2014 BEVEREN-ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 96

    1.VANDENBOGAERDE Jens-TEAM 3M-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.SYS Klaas-TO WIN JOSAN CT-

    4.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    5.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    6.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    81.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    09/08/2014 KEMZEKE TROMP (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 94

    1.DE SY Vincent-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.SMET Guy-CIBEL-

    3.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    4.ONGENA Thomas-CIBEL-

    5.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING-

    6.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    7.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    8.LUYCKX Brent-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    10.BOSMANS Pieter-TERRA SAFETY SHOES-

    12.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    14.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    16.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    20.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    24.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    30.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    31.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    36.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    39.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    40.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    43.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    44.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    47.MIDDELKAMP Tom-ARROW CYCLING TEAM-

    48.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    49.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    51.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    53.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    54.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    54.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    54.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    54.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    54.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    54.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    54.ONGENA Matthias-CIBEL-

    54.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    54.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    54.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    54.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    54.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    09/08/2014 OVERIJSE (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 75

    1.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    2.ROBEET Ludovic-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    4.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.HERREMANS Jamie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    7.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.MORTELMANS Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.DEVILLERS Gilles-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    10.GOOVAERTS Tom-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    16.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    32.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    32.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

     

    09/08/2014 HEUSDEN (O) - Dames Elite - 93,6 km

    Aantal deelnemers: 89

    1.CARLETON Gillian-VANDERKITTEN-

    2.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    3.GASS Daniela--

    4.PENTON Sara--

    5.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    6.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    7.MACHU Melanie--

    8.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    9.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    20.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    26.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    46.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    55.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    09/08/2014 HULDENBERG (VB) - Juniores - 77 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.MADDUX Jack--

    2.REYNOLDS Ethan--

    3.VEROUGSTRAETE Nicolas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.CASTELLANO Nicolas--

    5.HEYLEN Kevin-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.JACOBS Sybren -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.OIEN Eric-MRI ENDURANCE-

    8.HERNANDEZ Michael--

    9.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.DEJONGHE Bram-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

     

    09/08/2014 ROOSDAAL-STRIJTEM (VB) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 87

    1.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.DUNBAR Edward-TEMPO-BRUNS VELDHOVEN-

    3.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.VANDEVYVERE Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    9.COBBAERT Florian-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    10.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    09-08-2014 om 21:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 09/08/2014 TORHOUT - DON BOSCO (W) - Juniores - 87,5 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.VANACKER Bjarne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    6.BOLLÉ Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.PIRARD Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.VAN ASSCHE Gilles-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VANDENBUSSCHE Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    25.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-


    09/08/2014 AUBEL - THIMISTER  - LA GLEIZE - Juniores - km - 02h15'07"

    Aantal deelnemers: 146  Etappe 2

    1.KURIANOV Stepan -SIBERIA - TYUMEN-

    2.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-:00’01”

    3.WELTEN Bram -SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND-

    4.WIRTGEN Tom -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    5.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.COLOMBO Raul -LOMBARDIA-

    7.CORNELISSE Mitchel -NEDERLAND-

    8.WILLEMS Thimo -APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.NAGELS Bertrand -YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.DEMOLDER Thomas -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    38.ROELS Wannes -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    53.RELAES Jacob -DCM CYCLING TEAM-

    59.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    78.THIERENS Arne -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    09/08/2014 HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 69 km

    Aantal deelnemers: 112

    1.STENSON Adam-DAGPAS-

    2.BROOKSHIRE James-VOLHARDEN-

    3.TUOMEY Ronan-DAGPAS-

    4.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.KAESEMANS Jasper-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    9.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    79.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    80.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    89.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    93.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    95.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-


    09/08/2014- POLLEUR-ST.-POLLEUR – Nieuwelingen – 01h56’28”

    Aantal deelnemers: 138

    1.DE WEVER Merten -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    2.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DEMOLDER Stijn -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.OTTEVANGER Bas -WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.VAN ENDE Wouter -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.HILLEN Michiel -WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.RIETJENS Sander -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.RADOUX Robin -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.VANDERMOSTEN Tom -LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.HUYS Laurens -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    28.CLAUWAERT Jari -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00’25”

    48.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.--:01’00”

    54.DE PESTEL Sander -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’40”

    55.VAN HOUTE Gerben -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    56.GEERINCK Dries -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:01’43”

    73.MILBOU Steff -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:02’08”

    81.VAN DE VOORDE Lennert -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:02’50”

     

    09/08/2014 MAARKE-KERKEM (MAARKEDAL) (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 18

    1.ORINS Robin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.TIEROLF Sophie-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    3.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    4.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 30

    1.FRETIN Milan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.CLAEYS Laurent-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.LAROY Bjarne-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 49

    1.PONSAERTS Thibaut-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    2.SEELS Brent -WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.BAELE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.DE GEYTER Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.WALRAED Jesper-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.JORIS Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.TIEROLF Sophie-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 3

    1.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 3

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.HENDRIKX Laura-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    09-08-2014 om 21:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/08/2014

    vwf.JPG










    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 20°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    De Beer Tom KOP 2013.png  Patrick Cocquyt.JPG

          Tom De Beer             Patrick Cocquyt

    Zaterdag 9 Augustus – BORGT GRIMBERGEN (1950)


    A-reeks
    - 67,1km - 1h31
    1. Sam VAN NUFFELEN
    2. Bjorn Lison
    3. Niels Merckx
    4. Gillian Van Rijmenant
    5. Koen Van Kerckhoven
    6. Bart Vral
    7. Peter Landtsheer
    8. Raf Devenyns
    9. Kevin Van De Keer
    10. Bart Tribout

    C-reeks - 61km - 1h25
    1. TOM DE BEER (Hamme)
    2. Marc Tabourdon
    3. Rudy Rey
    4. Andy de backer
    5. Andy Cochet
    6. Benny Bosmans
    7. Chris De Saeger
    8. Danny Borremans
    9. Patrick Eulaerts
    10. Jimmy De Paepe

    D-reeks - 54,9km - 1h18
    1. Rudy LAHOU
    2. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    3. Pascal Raes
    4. Ronny Van Der Vurst
    5. Frank Geets
    6. Bart De Vreese
    7. Peter Vos
    8. Patrick Van Ransbeeck
    9. Eddy Van Loy
    10. Ronald Rents

    E-reeks - 54,9km - 1h19
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2. Luc Vrancken
    3. Eddy Van Der Steen
    4. Dirk Peigneur
    5. Rene De Brucker
    6. Marc Vervondel
    7. Frank Van Der Perre
    8. Paul De Greef
    9. Albert Van Hie
    10. Norbert Van Nuffel

    F-reeks - 48,8km - 1h12
    1. Yvan CAMPHIJN
    2. Jac Roemerman
    3. Hendrik Caethoven
    4. Sus Auwers
    5. Rudy Bloemmen
    6. Johny Van Holen
    7. Raf Vercammen
    8. Jean Blommaert (Hamme)
    9. Hugo Lismont
    10. Jan Van Hove

    G-reeks - 42,7km - 1h07
    1. Gaston SANNEN
    2. Jos Vandermeulen
    3. Etienne Vandenhouwe
    4. Marc Vervondel
    5. Felix Luyten
    6. André Ceurens
    7. Eugene Van Hollebeke
    8. Theo Coudyzer
    9. Guido Cornet
    10. Gilbert Vandenheuvel

    09-08-2014 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/08/2014

    waod_3.jpg
    Zaterdag 09/08 - WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Cafe De Meiboom

     

    Tijdrit voor renners tot 35 jaar.

    Vertrek: eerste start te 13u00 voor 40 km daarna om de 3 minuten.

    09-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/08/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 9/08 – BRASSCHAAT-BETHANIE (2930)

    Categorie A - 78 km
    1--Ward Rombouts
    2--Jacob Wijnstra
    3--Jasper Van Nimmen
    4--Marnix Michiels
    5--Sander Van Gulck
    6--Jeffrey Jansegers
    7--Michel Le blon
    8--Steven Luckermans
    9--Thomas van Nimmen
    10--Sven Verstraeten

    Categorie B - 78 km
    1--
    Philippe Dela Montagne
    2--Stijn Van maldeghem
    3--Sammy Bogaert (Essen)
    4--Ken De Feyter
    5--Philippe Van Opstal
    6--Klaas Stijnen
    7--Peter Bocken
    8--Tonny Berends
    9--Robert Van Den Braken
    10--Bart Vanden Wyngaerd

    Categorie C - 62 km
    1--David Rens
    2--Peter Dockx
    3--Johan Verheyden
    4--Luc Keim
    5--Tom Nelen
    6--Peter Ryken
    7--Wim Meir
    8--Guy Van Laer
    9--Erwin Hooydonckx
    10--Gerry Van Looy

    Categorie D - 60 km
    1--Patrick Verdonck
    2--Benny Van Gansen
    3--Luc Van Roy
    4--Marc de Cock
    5--Daniel Van der Mieren
    6--Henri Hermans
    7--Walter Marijnissen
    8--Johnny Claes
    9--Guido Claessens
    10--Jos Claessens

    Categorie E - 60 km
    1--Francy Baptist
    2--Dich Van loon
    3--René Van Gils
    4--Walter Thienpont
    5--Catherine Delfosse
    6--Roger Janssens
    7--Nico Wijnen
    8--Jook Dekkers

    09-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    08-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN VRIJDAG 08/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN VRIJDAG 08/08/2014     


    Vrijdag 08/08/2014 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 81

    1.DZERVUS Darijus-VERANCLASSIS DOLTCHINI-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.SAELENS Andres-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    5.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    6.LIEVENS Niels-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.STEARNESS Joel-TERRA SAFETY SHOES-

    9.CARDON Germer-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    15.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    17.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    20.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    21.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    24.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    25.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    29.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    32.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

    34.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    38.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    40.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    43.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    51.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    57.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8-8-2014-doornslaar 958.JPG
               Winnaar Darijus Dzervus en winnaar 3-daagse Thomas Ongena.                                                           
    8-8-2014-doornslaar 953.JPG
    Podium te Lokeren met winnaar Darijus Dzervus en de winnaar van de 3-daagse Thomas Ongena.             

    8-8-2014-doornslaar 933.JPG                                             
                    Een woordje uitlag van Thomas Ongena aan speaker Flor.
    8-8-2014-doornslaar 882.JPG
    Aankomst van winnaar Darijus Dzervus voor Thomas Ongena en Davy De Scheemaeker.
    8-8-2014-doornslaar 884.JPG
    8-8-2014-doornslaar 887.JPG
    8-8-2014-doornslaar 890.JPG
    De spurt voor de 4de plaats met Andres saelens voor Matthias Onghena uit Kieldrecht
    en Niels Lievens.
    8-8-2014-doornslaar 899.JPG
                       Davy Peirsman spurtte naar een 10de plaats te Lokeren.
    8-8-2014-doornslaar 908.JPG
    8-8-2014-doornslaar 494.JPG
                         Davy Peirsman uit Verrebroek die knap 10de werd.
    8-8-2014-doornslaar 675.JPG  
    8-8-2014-doornslaar 732.JPG
    8-8-2014-doornslaar 755.JPG
                                   Thomas Ongena en Steven Thomas.
    8-8-2014-doornslaar 285.JPG
                                      Rechts Bjorn Coomans uit Ruisbroek.
    8-8-2014-doornslaar 317.JPG
    8-8-2014-doornslaar 836.JPG
    8-8-2014-doornslaar 093.JPG
                   Mathias Van Holderbeke was de 1ste aanvaller van de dag.
    8-8-2014-doornslaar 095.JPG
                     Steven Thomas op zoek naar Mathias Van Holderbeke.
    8-8-2014-doornslaar 100.JPG
    8-8-2014-doornslaar 107.JPG
                                         Links Gregory Franckaert uit Kallo.
    8-8-2014-doornslaar 454.JPG
    8-8-2014-doornslaar 227.JPG
    8-8-2014-doornslaar 111.JPG
    8-8-2014-doornslaar 076.JPG
                                      De start te Lokeren met 81 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-08-2014 om 21:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 08/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met de eindzege in de 3-daagse van Lokeren !!!

    Thomas Ongena.JPG

         Thomas Ongena

    Vrijdag 08/08/2014 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 81

    1.DZERVUS Darijus-VERANCLASSIS DOLTCHINI-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.SAELENS Andres-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    5.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    6.LIEVENS Niels-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.STEARNESS Joel-TERRA SAFETY SHOES-

    9.CARDON Germer-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    15.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    17.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    20.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    21.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    24.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    25.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    29.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    32.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

    34.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    38.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    40.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    43.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    51.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    57.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    08/08/2014 RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 102 km

    Aantal deelnemers: 63

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.FRANÇOYS Sven-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.CHO Ho Sung-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.ZENOVICH Mathew-TERRA FOOT WARE-

    5.COMAC Clarke-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    6.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    7.DESCAMPS Joris-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.GODERIS Jelle-TERRA SAFETY SHOES-

    9.HIMBRECHT Dimitri-INDIVIDUEEL-

    10.DELAMEILLEURE Mathias-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    32.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-


    08/08/2014 AUBEL-THIMISTER-LA GLEIZE – Juniores – 95 km – 02h17’34”

    Aantal deelnemers: 159 – Etappe 1 – AUBEL - AUBEL

    1.KURIANOV Stepan -SIBERIA - TYUMEN-

    2.GAUDU David -CLUB BRETAGNE JUNIORS-:00’01”

    3.WARLOP Jordi -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-:00’10”

    4.WIRTGEN Tom -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    5. WELTEN Bram -SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND-

    6.OLIESLAGERS Bob -SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND-

    7.PEDRETTI Giovanni -LOMBARDIA-

    8.DE VRIES Hartthijs -NEDERLAND-

    9.CORNELISSE Mitchel -NEDERLAND-

    10.MOLLY Kenny -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    42.RELAES Jacob -DCM CYCLING TEAM-

    64.THIERENS Arne -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    70.ROELS Wannes -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    93.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    08-08-2014 om 21:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 08/08/2014

    waod_3.jpg
    Vrijdag 08/08 - WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Cafe De Meiboom

     

    Tijdrit voor renners van 36 jaar tot 49 jaar

    Vertrek: eerste start te 13u00 voor 32 km daarna om de 3 minuten.

    08-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    07-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 07/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 07/08/2014 KORTRIJK KOERSE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 95 km

    Aantal deelnemers: 38

    1.VANMARCKE Sep-BELKIN PROCYCLING-

    2.CANCELLARA Fabian-TREK FACTORY RACING-

    3.DEBUSSCHERE Jens-LOTTO BELISOL-

    4.VERMOTE Julien-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.WAEYTENS Zico-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.PLANCKAERT Baptiste-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    7.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    8.BOUCHER David-FDJ-

    9.VANDENBOGAERDE Jens-TEAM 3M-

    10.VAN MELSEN Kevin-WANTY-GROUPE GOBERT-

    31.VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS-

     

    07/08/2014 HALEN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 110

    1.VAN LAER Titte-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    2.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    3.BOSMANS Pieter-TERRA SAFETY SHOES-

    4.HOUBEN Kristof-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    7.SYDLIK Benjamin-OSG Dortmund-

    8.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.BURKHARDT Holger-RV GERMANIA DELITZSCH-

    10.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    13.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    59.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

     

    07/08/2014 KORTRIJK (W) - Juniores - 77 km

    Aantal deelnemers: 105

    1.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.BROOKSHIRE Grayson-VOLHARDEN-

    6.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    7.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.DEBOOT Bruce-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    9.SLAGMULDERS Stef-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    10.VANDEVYVERE Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    32.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    102.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/08/2014 ELEWIJT - ZEMST (VB) - Piste - Aspiranten / zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    07-08-2014 om 21:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 08/08/2014 - RIT 8 TTC RONDE 2014 TE VELLE-TEMSE
    TTC 8.jpg

    Bron: Het TTC Bestuur

    07-08-2014 om 18:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 18/08/2014 - EETFESTIJN T.V.V. DONKKOERS
    Donkkoers.jpg

    Bron: Rita Thienpondt

    07-08-2014 om 15:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 07/08/2014

    waod_3.jpg
    Donderdag 07/08 – WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Cafe De Meiboom

     

    Tijdrit voor renners van 50 jaar en meer / 65 jaar en meer

    Vertrek: eerste start te 13u00 voor 24 km daarna om de 3 minuten.

    07-08-2014 om 09:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2013.JPG 

             Jeroen Das


    Woensdag 06/08/2014 NA-TOUR DERNYCRITERIUM ANTWERPEN (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium

    Finale

    Aantal deelnemers: 17

    1.CANCELLARA Fabian-TREK FACTORY RACING-

    2.VANMARCKE Sep-BELKIN PROCYCLING-

    3.DEBUSSCHERE Jens-LOTTO BELISOL-

    4.PETACCHI Alessandro-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    5.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    6.VAN POPPEL Boy-TREK FACTORY RACING BVBA-

    7.ROELANDTS Jurgen-LOTTO-BELISOL-

    8.NUYENS Nick-GARMIN SHARP-

    9.GALLOPIN Tony-LOTTO BELISOL-

    10.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    11.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    13.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    14.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

     

    06/08/2014 ZILLEBEKE (W) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 135,2 km

    Aantal deelnemers: 93

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.LEGLEY Matthias-ESEG DOUAI-

    3.NACHTERGAELE Niels-ESEG DOUAI-

    4.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    6.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.MAES Jo-MIX2 CT GELDHOF JIELKER/CT ZUIDWEST-

    8.ALLEGAERT Matthias-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    9.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.DEFREYNE Cedric-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    28.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    64.OERLEMANS Tom-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

     

    06/08/2014 LINDEN-LUBBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 71

    1.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    2.VLIEGEN Loïc-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    3.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.LHOTELLERIE Clezment-TEAM PELTRAX-

    5.HOLLANDERS Dries-METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    6.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    7.FINDERS Dirk-JOSAN-TOWIN-

    8.FIEDLER Jacob-RV GERMANIA DELITZSCH-

    9.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    10.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    33.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    46.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    06/08/2014 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 90

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    5.DZERVUS Darijus-VERANCLASSIS DOLTCHINI-

    6.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    7.SMET Guy-CIBEL-

    8.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    10.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    11.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    12.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    14.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    24.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    25.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    27.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    28.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    36.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    06/08/2014 GROBBENDONK (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 118,8 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.JEROEN DAS uit Essen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.PEELAERS Jeff-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    4.VAN BEYLEN Jens-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.ORTENBLAD Tobin-CALIFORNIA GIANT CT-

    6.WOUTERS Rutger-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.VERHEYDEN Robin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    9.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    10.MEYVIS Vincent-INDIVIDUEEL-

    16.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.COVENTS Pieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    06/08/2014 HEERS (RUKKELINGEN-LOON) (LB) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    3.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    4.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.M MCELROY Sean-Team Specialized Racing-

    9.WALSCHAP Sam-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.VAN TRICHT Stan-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    27.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    07-08-2014 om 08:59 geschreven door kenny


    06-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN WOENSDAG 06/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN WOENSDAG 06/08/2014     


    Woensdag 06/08/2014 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 90

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    5.DZERVUS Darijus-VERANCLASSIS DOLTCHINI-

    6.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    7.SMET Guy-CIBEL-

    8.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    10.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    11.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    12.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    14.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    24.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    25.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    27.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    28.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    36.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    6-8-2014-lokeren 742.JPG
                         Winnaar Mathias Van Holderbeke met de bloemen.                                                           
    6-8-2014-lokeren 743.JPG
                          Winnaar Mathias Van Holderbeke met de supporters.             

    6-8-2014-lokeren 751.JPG                                             
    6-8-2014-lokeren 760.JPG
                          Een woordje uitlag van de winnaar aan speaker Flor.
    6-8-2014-lokeren 776.JPG
    6-8-2014-lokeren 785.JPG
     Winnaar Mathias Van Holderbeke met zijn vader en Gaspard Van Peteghem.
    6-8-2014-lokeren 642.JPG
                             Aankomst van winnaar Mathias Van Holderbeke.
    6-8-2014-lokeren 724.JPG
        Thomas Ongena werd na ploegmaat Mathias Van Holderbeke knap 2de.
    6-8-2014-lokeren 582.JPG
     De kopgroep met o.a. Davy Peirsman, Jori Van Steenberghen en Guy Smet.
    6-8-2014-lokeren 297.JPG
                         Davy Peirsman uit Verrebroek die knap 6de werd.
    6-8-2014-lokeren 348.JPG  6-8-2014-lokeren 448.JPG
                 Stijn De Bock eveneens lek.
    6-8-2014-lokeren 451.JPG
           Lekke band voor Bart Van Speybroeck die nog net kon recht blijven.
    6-8-2014-lokeren 454.JPG   
    6-8-2014-lokeren 467.JPG
    6-8-2014-lokeren 280.JPG
                                          Cibel renner Bjorn De Decker.
    6-8-2014-lokeren 218.JPG  6-8-2014-lokeren 140.JPG
    6-8-2014-lokeren 121.JPG
    6-8-2014-lokeren 088.JPG
    6-8-2014-lokeren 074.JPG
    6-8-2014-lokeren 072.JPG
                                      De start te Lokeren met 90 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-08-2014 om 21:40 geschreven door kenny


    05-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 05/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 05/08/2014 HEIST O/D BERG (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 95 km

    Aantal deelnemers: 30

    1.GALLOPIN Tony-LOTTO BELISOL-

    2.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    3.KITTEL Marcel-TEAM GIANT-SHIMANO-

    4.PETACCHI Alessandro-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    5.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    6.BROECKX Stig-LOTTO-BELISOL-

    7.VAN AERT Wout-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    8.STEELS Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.VEUCHELEN Frederik-WANTY-GROUPE GOBERT-

    10.LOH Sea Keong-TEAM GIANT-SHIMANO-

    11.VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS-

     

    05/08/2014 BRUGGE-DUDZELE (W) - Dames Elite - 84,7 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.VAN DEN STEEN Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    2.DECROIX Lieselot-LOTTO BELISOL LADIES-

    3.VERSTICHELEN Femke-INDIVIDUEEL-

    4.ACCOE Joyce-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    5.FLETCHER Sara-autoglas wetteren-

    6.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    7.DE BAAT Kim-PARKHOTEL VALKENBURG CT-

    8.FISHER Heather-dna cyling-

    9.DEBBOUDT Sylvia-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    36.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    37.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    53.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

     

    05/08/2014 ERONDEGEM (O) - Juniores - 93,5 km

    Aantal deelnemers: 89

    1.MADDUX Jack-TUBES DEVELOPMENT-

    2.HERNANDEZ Michael-TUBES DEVELOPMENT-

    3.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    4.MC CHANE Ian-BISSEL-ABG-GIANT-

    5.OIEN Eric-MONSTER MEDIA CYCLING TEAM-

    6.REYNOLDS Ethan-TUBES DEVELOPMENT-

    7.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.CLARKE Cathal-NEWRY-

    9.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.BRAYAN-LUND Thomas-LYNG BY CYCLE-

    53.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    05/08/2014 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren
    Aantal deelnemers:

     

    05/08/2014 WIELERCENTRUM ANTWERPEN (WILRIJK) (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    05-08-2014 om 22:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 05/08/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 19°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan JOSEPH D’HONT met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Patrick Cocquyt.JPG  D'Hondt Jef kop 2013.png

         Patrick Cocquyt            Joseph D’Hont

    Dinsdag 05/08 – LENDELEDE (8860)

    Catg.A – 73,6 km – 46 deelnemers

    1-Michael Jonckheere (Koekelare)

    2-Dominique Feys

    3-Kim Van Oost

    4-Bert Liefooghe

    5-Anthony Slabinck

    6-Steven Goossens (Belsele)

    7-Roy Neyt

    8-Kristof Gryson

    9-Rudy Bertier

    10-Jurgen Mestagh

    27-Steven Heirman (Hamme)

     

    Catg.B – 64,4 km – 32 deelnemers

    1-Koen Heremans 5Heist o/d Berg°

    2-Gino De Weirdt

    3-Gino Primo

    4-Lieven Demeyere

    5-Bart Rombouts (Kallo)

    6-Steven Grymonpre

    7-Ronny Degryse

    8-Dominiek Volcke

    9-Bill Noterman

    10-Patrick Vaeyens

    17-Sven De Vlieger (Lochristi)

     

    Catg.C – 64,4 km – 29 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Luc Mortier

    3-Jean-Pierre Van Maldegem

    4-Marc Versluys

    5-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    6-Patrick Pruvoost

    7-Marc Couckuyt (Nevele)

    8-Filip De Wannemaeker

    9-Denis Lust

    10-Ko Harms

    11-Geert Braeckman (Kalken)

    12-Wim Lagae (Vrasene)

    19-Danny Van Oyen (Deinze)

     

    Catg.D – 50,6 km – 18 deelnemers

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-Patrick Van Renterghem

    3-Helmuth Tas

    4-Willem Hus

    5-Marc Steenberghe

    6-Luc Cocquyt

    7-Eddy De Vuyst

    8-Dirk Vens

    9-Noël Verzele

    10-Jan Snoeck

    15-Francis De Paepe (Lokeren)

     

    Catg.E – 50,6 km – 20 deelnemers

    +65 jaar

    1-Roland Boulard (Drongen)

    2-Herman Van Den Borre

    3-Roger Hoof (St.Niklaas)

    4-Julien Vyvey

    5-Florent De Leersnyder

    6-André Namane

    7-Remi Depraetere

    8-Marinus Lockefeir

    9-Eric De Wilde

    10-Didier Cornelis

     

    +70 jaar

    1-JOSEPH D’HONT (St.Amandsberg)

    2-Mathieu Mercken

    3-Christian Lecluyse

    4-Armand Mols

    5-Robert Robijns

    6-Maurice Serruys

    7-Huib Klip

    8-Willy Voorbraeck

     

    Toeristen – 64,4 km – 23 deelnemers

    1-Christophe De Grom (Denderhoutem)

    2-Thomas Deceuninck

    3-Thys Deceuninck

    4-David Dumortier

    5-Jan Meeus

    6-Kurt Bertier

    7-Tom Brulez (Tielt)

    8-Davy Ramard

    9-Francesco Degroote (Gent)

    10-Mike Bruyneel

    05-08-2014 om 21:50 geschreven door kenny


    04-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 04/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 04/08/2014     


    Maandag 04/08/2014 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    3.DIERICKX Matthias-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.ROELS Sam-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    7.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    8.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    10.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    11.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    12.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    13.SMET Guy-CIBEL-

    16.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    17.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    22.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    23.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    25.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    26.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    29.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    31.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    32.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    36.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    40.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

    42.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    4-8-20104-lee sinaai maand 578.JPG
                 Winnaar Kristof DHollander met de bloemen en de supporters.                                                           
    4-8-20104-lee sinaai maand 592.JPG
    Kristof Dhollander aan het woord bij speaker Gerry en Schepen Christel Geerts.               

    4-8-20104-lee sinaai maand 524.JPG                                             
                                 Aankomst van winnaar Kristof DHollander.
    4-8-20104-lee sinaai maand 529.JPG
                         Aankomst van Sander Cordeel die knap 2de werd.
    4-8-20104-lee sinaai maand 530.JPG
                                 Aankomst van de 3de Matthias Dierickx.
    4-8-20104-lee sinaai maand 502.JPG
                                     Robby De Roos en Koen De Bosscher.
    4-8-20104-lee sinaai maand 458.JPG
                                             Op kop Kristoff Heyns.
    4-8-20104-lee sinaai maand 315.JPG                  
    4-8-20104-lee sinaai maand 215.JPG
                                            Op kop Guy Van Broekhoven.
    4-8-20104-lee sinaai maand 157.JPG             
    4-8-20104-lee sinaai maand 135.JPG
                               Kristof DHollander voor Kristoff Heyns.
    4-8-20104-lee sinaai maand 054.JPG   
                                      De start te Sinaai met 51 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    04-08-2014 om 23:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 04/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    13-02 Ongena Thomas.jpg   Kristof DHollander.jpg

           Thomas Ongena             Kristof DHollander


    Maandag 04/08/2014 ERONDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.EECKHOUT Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.DE ROOZE Niels-TO WIN JOSAN CT-

    3.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    4.LISON Bjorn-PAJOTTENLAND SPORTIEF-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.BEULENS David-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.LIEVENS Niels-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.SIMON Kenn-VAN EYCK SPORT-

    9.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.GÉROMBOUX Arnaud-COLOR CODE - BIOWANZE-

    11.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    14.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    26.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    04/08/2014 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km
    Aantal deelnemers: 56

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    3.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.DZERVUS Darijus-VERANCLASSIS DOLTCHINI-

    8.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    11.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    12.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    14.ONGENA Matthias-CIBEL-

    16.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    18.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    20.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    23.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    24.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    25.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    26.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    28.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    33.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.VERHOFSTADT Peter-ISOREX CYCLING TEAM-

    45.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    51.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    54.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    PS Verslag en foto's volgen later wegens technische panne van de pc van Flor Van de Velde !!!

     

    04/08/2014 RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 107 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    4.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    5.PLANCKAERT Edward-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.DERYCKE Giorgio-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.ROLET Sylvain-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.COMAC Clarke-DOVY-

    10.JOHNSTONE Taylor--

     

    04/08/2014 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    3.DIERICKX Matthias-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.ROELS Sam-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    7.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    8.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    10.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    11.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    12.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    13.SMET Guy-CIBEL-

    16.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    17.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    22.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    23.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    25.THIERENS Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    26.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    29.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    31.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    32.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    36.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    40.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

    42.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    04/08/2014 ZELZATE (DE KATTE) (O) - Elite z.c./U23 - 111,6 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    3.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    4.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    5.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.HAERS Joris-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.WYTINCK Niels-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    9.DE SY Vincent-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.GREEN Jack-VC ST RPHAEL-

    21.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    33.APERS Luc-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

     

    04/08/2014 OOSTKAMP (W) - Dames Elite - 81,6 km
    Aantal deelnemers: 42

    1.DELZENNE Elise-PRO DIALO-

    2.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    4.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    5.GASS Daniela-SQUADRA SCAPPATELLA-

    6.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    7.SJOBLOM Linnea-FIREFIGHTERS UPSALA CK-

    8.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.PENTON Sara-CYCELKLUBBEN NOLLATTA-

    10.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    12.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    04-08-2014 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 04/08/2014

    waod_3.jpg
    Maandag 04/08 – MEILEGEM (9630)

     

    Catg.A – 69 km – 31 deelnemers

    1-Peter Van Damme (Ophasselt)

    2-Kenneth De Loor

    3-Stijn Declercq

    4-Bart Velghe

    5-Jimmy De Doncker

    6-Christophe Van Overloop

    7-Kenneth Mercken

    8-Christopher Vanneste

    9-Frederik Pieters

    10-Jens Vermassen

    22-Jonathan Van Kerchove (St.Pauwels)

     

    Catg.B – 59,8 km – 29 deelnemers

    1-Andy Van Eesbeek (Denderhoutem)

    2-Kris De Block (Mariekerke)

    3-Danny Saelens

    4-David De Swert

    5-Pedro Michels

    6-Christian De Saeger

    7-Peter Neels (Kruibeke)

    8-Michael Naessens

    9-Gino De Weirdt

    10-Peter Vermassen

    14-Steven Verschelden (Hamme)

    16-Alex Goossens (Vrasene)

    20-Sven De Vlieger (Lochristi)

     

    Catg.C – 59,8 km – 30 deelnemers

    1-Danny De Backer (Liederkerke)

    2-Geert Van Speybroeck (Nevele)

    3-Jean-Pierre Van Maldegem

    4-Christophe Brieau

    5-Peter Ballet

    6-Ko Harms

    7-Wim De Coninck

    8-Marc Couckuyt (Nevele)

    9-Hilair Heye

    10-Filip De Wannemaeker

    14-Geert Braeckman (Kalken)

     

    Catg.D – 46 km – 17 deelnemers

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-Jozef Deneef

    3-Hendrik Caethoven

    4-Jozef De Naeghel

    5-Robert Maldrie

    6-Jan Van Hove

    7-Eddy Cobbaut

    8-Marc Steenberghe

    9-Willem Hus

    10-Noël Sonck

    13-Francis De Paepe (Lokeren)

    17-Dirck Tummeleer

     

    Catg.E – 46 km – 21 deelnemers

    +65 jaar

    1-Luc Snels (Minderhout)

    2-Marc Vervondel

    3-Etienne Vandenhouwe

    4-Theo Coudijzer

    5-Julien Vyvey

    6-Roger Hoof (St.Niklaas)

    7-Herman Van Den Borre

    8-Erik Vandersteen

    9-Marinus Lockefeir

    10-Riny Cromheecke

     

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Werner Dullaert (St.Gillis)

    3-Armand Mols

    4-Luc Ribbens

    5-Robert Robijns

    6-François Brouwers

    7-Georges Michiels

     

    Toeristen – 59,8 km – 28 deelnemers

    1-Ben Scheire (Wichelen)

    2-Nico De Vrient

    3-Christophe De Grom

    4-Brecht Declercq

    5-Mauro Cooman

    6-Tim De Moor

    7-David Dumortier

    8-Niels De Wit

    9-Stijn Verloo

    10-Gunter Dhondt

    04-08-2014 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WK ICF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/08/2014

    ICF 2014 1.jpg

    Proficiat aan PATRICK VAN RENTERGHEM met het behalen van de Wereldtitel + 60 jaar !!!

     Patrick Van Renterghem.jpg 

    Patrick Van Renterghem


    Zondag 3 Augustus - WK ICF Nederland - BEEGDEN

    Liefhebbers tem 39 jaar – 108,88 km – 121 deelnemers

    1.Van Nuffelen Sam-BE-VWV

    2.Bruylandts Dave-BE-VWV
    3.Francois Michel-NL-WFN

    4.Jonckheere Michael-BE-OVW

    5.Vanden Wyngaerd Bart-BE-VWV

    6.Behiels Peter-BE-VWV

    7.Paeshuyse Jef-BE-VWV

    8.Verheyden Joris-BE-VWV

    9.Gryson Kristof-BE-WAOD (WK 2013)

    10.Rief Thomas-NL-WFN

    11.Sterck Gunter-BE-WAOD

    12.Van Raemdonck Kevin-BE-WAOD

    16.De Moor Luc-BE-WAOD

    47.Weemans Robby-BE-WAOD

    54.Goossens Steven-BE-WAOD

     

    Reeks 40 jaar tem 49 jaar – 76,16 km – 76 deelnemers

    1-Schoots Pascal-NL-WFN

    2-Bogaerts Patric-BE-VWV

    3-Vereecken Eric-BE-WFN

    4-Rooks Alfred-NL-WFN

    5-Van Uffel Wim-BE-VWV

    6-De Vree Rik-NL-VWV

    7-Dockx Peter-BE-VWV

    8-Brabants Bruno-BE-VWV

    9-Budo Nico-BE-ECW

    10-Grignard Baudouin-BE-ECW

    25-Van Buynder Benny-BE-VWF

    34-Rombaut Wim-BE-WAOD

    40-Muys Kristof-BE (WK 2013)

    69-Rombouts Bart -BE –WAOD

     

    Reeks 50 jaar tem 59 jaar – 65,28 km – 92 deelnemers

    1-Ophof Edwin-NL-WFN

    2-De Moor Arie-BE-WAOD

    3-Jacobs Patrick-BE-VWF

    4-Van Gansen Benny-BE-VWV

    5-Versluys Marc-BE-OVWF

    6-Van Speybroeck Geert-BE-WAOD (WK 2013)

    7-Proost Herman-BE-VWF

    8-Cocquyt Patrick-BE-VWF

    9-Paffen Ron-NL-WFN

    10-Couchez Didier-BE-OVWF

    31-Goossens Marc-BE-WAOD

    39-Braeckman Geert-BE-WAOD

    88-Mathys Dirk-BE-WAOD

     

    Dames – 54,44 km – 16 deelnemers

    1-Doedee Renske-NL

    2-Delfosse Catherine-BE (WK 2013)

    3-Meeuse Milou-NL

    4-Lubeek Anneke-NL

    5-Crollet Godelieve-BE-VWF

    6-Clijsters Caroline-BE

    7-Rooderkerken Aniek-NL

    8-Lodewijckx Kim-BE

    9-Peeters Marijke-BE

    10-Jochems Chien-BE

     

    Reeks 60 jaar en ouder – 54,44 km – 49 deelnemers

    1-PATRICK VAN RENTERGHEM -BE-WAOD (WK 2013)

    2-De Kinkelder , Fred-NL-WFN

    3-Van Loon , Dick-NL-WFN

    4-Sannen, Gaston-BE-VWF

    5-Vervondel, Marc-BE-WAOD

    6-Van Holen, Johny-BE-VWF

    7-Baptist, Francy-BE-VWV

    8-Van Bavel , Hans-NL-WFN

    9-Boulard, Roland-BE-WAOD

    10-Zantingh, Guus-NL-WFN

    04-08-2014 om 13:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 04/08/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 4/08 – BOOISCHOT – Statie (2221) – Criterium - Tent Achter ijssalon ‘t Stationneke - Blindepennestraat

    Info: 0496/75 18 07


    D/E = 17u30 = 37,5 km = 25 ronden
    C = 18u30 = 42 km = 28 ronden
    A/B = 19u45 = 48 km = 32 ronden

    04-08-2014 om 13:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 7 TTC RONDE 2014 TE BEVEREN VAN ZONDAG 04/08/2014

    TTC.JPG

    Zondag 03/08/2014 – BEVEREN - Toeristen Waaslandse TTC Ronde 2014

    Aantal deelnemers: 54

    1.Wouter Van Gaens

    2.Angelo Vandecasteele

    3.Wim Bas

    4.Jeroen Vermeiren

    5.Mario Bolssens

    6.Jens Verschaffelt

    7.Wim Meir

    8.Eddy Van Bogaert

    9.Wouter Van Breusegem

    10.Wim Vanberghen

    11.Glenn Van Hille 12.Dennis Andries 13.Peter De Cleen 14.Danny Van Hoof 15.Tom Brulez 16.Wim Pauwels 17.Giovanni Baert 18.Kurt Van Raemdonck 19.Francesco Degroote 20.Tim Wagemans 21.Kurt Heymans 22.Morris Vingerhoets 23.Tom Van Osselaer 24.Danny Van Damme 25.Jelle De Bock 26.Johan Driesen 27.Philip Van Hoof 28.Lieven De Breucker 29.Serge Meyvis 30.Yoni De Bock 31.Matthias Beyens 32.Wim Vanderveken 33.Johan De Rop 34.Wim Kras 35.Stefan Adriaenssens 36.Dennis Mijnsbergen 37.Brecht Van den Branden 38.Egwin Raes 39.Patrick De Beule 40.Kenneth Bouquet 41.Peter Van Goethem 42.Johan De Maesschalck 43.Evert Heirbaut 44.Daan Terclavers 45.Dieter De Craene 46.Raf Van Nieuwenhove 47.Maarten Van Raemdonck 48.Tim De Doncker 49.Niels Ost 50.Glenn Everaert 51.Stef van de Waeter 52.Marnix De Roos

    04-08-2014 om 13:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DINSDAG 26/08 - PISTEWEDSTRIJDEN VOOR AMATEURS EN MASTERS TE ANTWERPEN !!!

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Pistewedstrijden voor Amateurs en Masters 26 Augustus !!!


    Op Dinsdag 26 Augustus worden Amateurs en Master wedstrijden georganiseerd in Wielercentrum Antwerpen, Moerelei 117 te 2610 Wilrijk, aanvang 14:00 uur (kan nog gewijzigd worden, naargelang de inschrijvingen)

     

    Deze zullen plaats hebben in een vorm van een “omnium”, met volgende onderdelen:

        -Baanronde
        -Puntenkoers
        -Scrasth
        -Achtervolging (finalisten)

     

    Er wordt gereden met een gewone wegfiets.

    Wedstrijden voor vergunninghouders WBV en dagvergunningen.

    De vraag om iets te organiseren is gekomen van de Masters zelf, zodat we er toch aan houden om te werken met een voorinschrijving.

    Voorinschrijving via het Wielercentrum Antwerpen, via dit formulier:

    http://www.wielercentrumantwerpen.be/index.php?option=com_artforms&formid=7&Itemid=99999

     

     

    Wij vragen in te schrijven en dit voor het nagaan van de interesse van deze categorie renners, blijkt dit niet, dan kan de meeting nog afgelast worden.

     

    Bron: Swa Eliaerts

    04-08-2014 om 00:11 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!