Zaterdag 26/07/2014 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) Interclub - Elite z.c./U23 - 155,3 km - 03h33'20" Aantal deelnemers: 143
1.COMMEYNE Davy -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-
2.VERMEERSCH Gianni -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-:0003
3.POLS Ruben -LOTTO BELISOL U23-:0006
4.PEETERS Kevin -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-:0010
5.HERMANS Quinten -TELENET - FIDEA-
6.BRAET Vinnie -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-
7.SMULDERS Jonas -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
8.AERNOUTS Bart -REGIONALE SELECTIE-
9.VAN LERBERGHE Quinten -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
10.DE BONDT Dries -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-
22.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:0040
50.ONGHENA Matthias -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-:0228
62.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
65.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-
67.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-
80.WIELANDT Sven -DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-
88.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:0239
125.VAN ROOSBROECK Arne -ILLI-BIKES CYCLING TEAM-:1431
13.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
26/07/2014 BAMBRUGGE (O) - Elite z.c./U23 - 112,5 km
Aantal deelnemers: 125
1.MEIJERS Daan-WV DE JONGE RENNER-
2.VAN IMPE Lode-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-
3.PICOUX Maximilien-COLOR CODE - BIOWANZE-
4.DRUYTS Gerry-TEAM 3M-
5.ONGENA Thomas-CIBEL-
6.VEKEMAN Maxime-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-
7.HULSMANS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-
8.DEVILLERS Gilles-VERANCLASSIC-DOLTCINI-
9.VAN DER SCHELDEN Jasper-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-
10.YDENS Andrew-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-
21.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-
34.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-
46.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-
66.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-
69.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-
26/07/2014 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) - Elite z.c./U23 - 117 km
Aantal deelnemers: 69
1.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-
2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-
3.GLEN Liam--
4.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
5.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-
6.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
7.LOPEZ Federico Javier-CT 2020-
8.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
9.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-
10.DENOLF Gianni-BABOCO CYCLINGTEAM-
26/07/2014 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km
Aantal deelnemers: 103
1.VAN ZUMMEREN Stef-TEAM 3M-
2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-
3.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-
4.LUYCKX Brent-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
5.VERHULST Pauwel-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
6.MELS Fabrice-CIBEL-
7.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-
8.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-
9.GOOSSENS Kenny-CIBEL-
10.VAN DRIESSCHE Wannes-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
13.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-
18.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-
19.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
35.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-
37.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
40.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-
26/07/2014 SINT-MARIA-LIERDE (LIERDE) (O) - Dames Elite - 79,5 km Aantal deelnemers: 64
1.DE VUYST Sofie-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-
2.PRETORIUS An-li-ESMERO CC-
3.SIGGAARD Christina-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-
4.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-
5.LODEWYKS Steffi-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
6.DEMEY Valerie -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
7.DOM Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-
8.DE BEUS Margriet-WV DE JONGE RENNER-
9.FISHER Heather-DNA CYCLING-
10.VAN VEGHEL Sandra-WV SCHIJNDEL-
40.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-
26/07/2014 STER VAN OOST-VLAANDEREN - MICHELBEKE (O) - Interclub Juniores - 114 km - 02h33'18" Aantal deelnemers: 114
1.DEPREZ Tuur -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
2.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-:0003
3.VAN HECKE Elias -VISTAMEDIA HAMME-
4.AERTS Thijs -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
5.DELMOTTE Dennis -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
6.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
7.DETANT Yannick -VIKING KROON WILNIS-
8.BILLEN Gilles -TEAM WALLONIE-
9.DE LANGE Jens -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-
10.VAN HERCK Glen -MIXTE TEAM 1-
20.VAN DEN BOSSCHE Angelo -VISTAMEDIA HAMME-
55.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:0222
57.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-
67.VERSCHUEREN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:0256
70.THIERENS Arne -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
97.MARIN Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:0347
100.BATEN Gianni -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:0402
26/07/2014 BAAL (VB) - Juniores - 91 km
Aantal deelnemers:
26/07/2014 BAZEL-KRUIBEKE (O) - Juniores - 78 km Aantal deelnemers: 54
1.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-
2.LOOMANS Gertjan -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
3.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
4.GOESSENS Cedric-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-
5.NOËL Jordy-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
6.DEQUAE Joran-ISOREX CYCLING TEAM-
7.BORMS Jorden-WK NOORD-WEST-BRABANT-
8.DE VOS Niels-RSC DE ZUIDWESTHOEK-
9.BIEBAU Aaron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-
10.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
12.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
17.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
24.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
27.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
39.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
46.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
|