.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 
    27/07/2014 SINAAI (O) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.VAN MULDERS Laurens-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.RYCKAERT Thomas-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.MAESEN Dries-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.GONDRY Dylan-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.BEECKMAN Arnaud-TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM-

    8.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.DE BOECK James-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    14.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    20.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    23.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    38.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    39.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    27/07/2014 TIELT ( KANEGEM ) (W) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VERWILST Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    3.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DE RYCKE Matthias-ASFRA RACING TEAM-

    6.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    7.VANDREPOTTE Anthony-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.DECRAENE Igor-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    9.WYDOOGHE Jaron-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-


    27/07/2014 HOOGLEDE (W) - Belgisch Kampioenschap - Dames Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers: 31

    1.BEX Nathalie -FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    2.MINET Cloé -SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    3.ROTMAN Lotte -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.GOOSSENAERTS Chloe -FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    5.HEYNS Joyce -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.MICHIELSEN-STEVENS Sarah -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.MARIEN Lynn -FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    8.STRUYF Lize -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.DHONT Glacia -ISOREX CYCLING TEAM-

    10.LOUCHAERT Justine -ISOREX CYCLING TEAM-

    14.CLAUS Marjon -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    31.VAN GOETHEM Brenda -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-


    27/07/2014 HOOGLEDE (W) - Belgisch Kampioenschap - 1ste jaars Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers: 76

    1.VANOVERBERGHE Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.MARIT Arne -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.FIVÉ Trystan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DE NEVE Joerik -APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.PLETINCKX Yarno -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.VANDEBEEK Bjorn -HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    7.SNELS Robbe -WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.HILLEN Michiel -WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.DUHAMEL Job -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    10.VANHOOF Ward -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    16.VERMEERSCH Florian -VISTAMEDIA HAMME-

    24.CAETHOVEN Kenneth -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.MILBOU Steff -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-


    27/07/2014 HOOGLEDE (W) - Belgisch Kampioenschap - 2de jaars Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers:

     

    27/07/2014 DEINZE (O) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.OTTEVANGER Bas-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.BLONDEEL Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.BROOKSHIRE James-VOLHARDEN-

    5.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.VAN DEN HAUTE Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.VERCRUYSSE Dylan-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    8.VANHECKE Robin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.MYNSBERGHE Pavel-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.VAN DEN HAUTE Tom-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    40.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    27/07/2014 GEEL (STELEN) (A) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers: 49

    1.MCNULTY Brandon-WHITE MOUNTAIN-

    2.JORGENSON Mateo C-BYRDS BOISE-

    3.STITES Tyler M-EL GRUPO-

    4.BOUWMANS Bryan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.DRIESEN Jarne-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.WIRTGEN Luc-UC DIPPACH-

    7.VAN HOVE Jordy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.PLATTEEUW Robbe-INTRASYS MTB DREAMTEAM-

    9.KERKHOFS Bob-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    10.MAAS Danny-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    50.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27-07-2014 om 19:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 
    27/07/2014 LIERDE / ST.MARIA-LIERDE (O) - Aspiranten

    12 JAAR

    Aantal deelnemers: 31

    1.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    2.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.VAN LIERDE Yente-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.REUNIS Rowdy-WIELERTEAM WAASLAND-

    11.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.VAN KERCKHOVE Quinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.VAN WIELE Michiel-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    30.SERRON Lennert-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 JAAR

    Aantal deelnemers: 30

    1.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    3.BEECKMAN Brent-KTC-CYCLING TEAM-

    4.PIETERS Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 JAAR

    Aantal deelnemers: 59

    1.VERVLOESEM Xandres-DCM CYCLING TEAM-

    2.FORRET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VAN DEN BOSSCHE Fabio -JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.WALRAED Jesper-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    36.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.SLOCK Liam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    MEISJES 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 3

    1.BROUWERS Julie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    3.TIEROLF Sophie-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    MEISJES 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 5

    1.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 3

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27-07-2014 om 18:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 26/07/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 26/07/2014     


    Zaterdag 26/07/2014 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 103

    1.VAN ZUMMEREN Stef-TEAM 3M-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    4.LUYCKX Brent-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VERHULST Pauwel-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.MELS Fabrice-CIBEL-

    7.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    8.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    10.VAN DRIESSCHE Wannes-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    13.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    18.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    19.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    35.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    37.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    40.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    26-7-2014-sinaailee 744.JPG  26-7-2014-sinaailee 739.JPG  
                Winnaar Stef Van Zummeren.                                                           De winnaar met de familie.           
    26-7-2014-sinaailee 734.JPG
         Stef Van Zummeren mag een woordje uitleg geven aan speaker Ivan.
    26-7-2014-sinaailee 681.JPG  26-7-2014-sinaailee 678.JPG 
                                                                Aankomst van winnaar Stef Van Zummeren.
    26-7-2014-sinaailee 362.JPG
                                           De kopgroep te Sinaai.
    26-7-2014-sinaailee 515.JPG
    26-7-2014-sinaailee 500.JPG
                                                   Tom Verhulst vooraan.
     
    26-7-2014-sinaailee 300.JPG   
                                  Tom Middelkamp van het Arrows team.                      
    26-7-2014-sinaailee 054.JPG
                  Vooraan Guy Van Broekhoven en in 4de positie Fabrice Mels.
    26-7-2014-sinaailee 050.JPG
                                              Vooraan Kenny Goossens.
    26-7-2014-sinaailee 249.JPG
    26-7-2014-sinaailee 201.JPG
    26-7-2014-sinaailee 018.JPG 
    26-7-2014-sinaailee 159.JPG
                               Vooraan Robby De Roos en Stijn Verbeke.
    26-7-2014-sinaailee 133.JPG
    26-7-2014-sinaai lee 062.JPG
                                 De start te Sinaai met 103 deelnemers.
    26-7-2014-sinaai lee 010.JPG         
                                      Tom Verhulst en Vincent Maes.                        
    26-7-2014-sinaai lee 046.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    27-07-2014 om 18:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG EN FOTO'S VAN DE JUNIORES TE BAZEL

    STIJN GOLLAERTS WINT EERSTE WEDSTRIJD !!!

    CEDRIC GOESSENS NIEUWE LEIDER.

     

    Derde rit in de Zannata Ronde voor juniores te Bazel.

     

    Het is zaterdagnamiddag in de Hoogstraat een aantrekkelijke junioreswedstrijd geworden. Het was er de derde proef van de gewaardeerde Zannata Ronde, een regelmatigheidscriterium dat uit zes proeven bestaat. WSC Hoger Op had de wedstrijd op de kalender laten plaatsen en dat bleek wel een goede zaak want heel wat renners uit de klassering waren naar Bazel gekomen. Zonder hen had Ronny Van de Vijver bijlange geen 54 deelnemers mogen begroeten. Dus, de Zannata Ronde heeft ook op dat vlak waarde. Niet minder dan 27 renners uit de Zannata–rangschikking, opgemaakt na de tweede rit in Roosdaal-Pamel, stonden op de Bazelse deelnemerslijst. 

    001 VERTREK 26juli2014 051.jpg 

    Na onderbreking wegens wegenwerken is Hoogstraat-Kermis weer op volle
    snelheid gekomen. Hier het vertrek van de 54 juniores.

     

    Er moesten 12 ronden van 6,5 km gereden worden en die waren versierd met drie premies van 20 euro die door de aanwezige sponsors in de loop van de wedstrijd, nog werden aangevoerd. WC Hoger Op had geen premies voorzien. Opmerkelijk was ook dat de dj van het tentgebeuren een premie schonk. Sympathieke gast was dat!

    Al onmiddellijk na de start kwam er actie in de wedstrijd en die liep uit op een vlucht met drie: Cédric Goessens, die in de Zannatarangschikking op plaats 3 stond op 6 punten van leider Stijn Bogaerts, Lemmy Verbrugghe en Alfdan De Decker. Dat was de opener van een reeks aanvallen. Ze werden afgelost door Jelle Moyson, Stijn Hofman, Thomas Van de Wiele en Stijn Goolaerts. Maar deze vier kregen ook geen ruimte. Stijn Goolaerts bleef gretig aanvallen en Wesley Widas en Arne Clicteur, speelden even mee. Maar tevergeefs, de groep keerde weer. In de 4de ronde ontstond dan, toch een vlucht met een belangrijk staartje aan. Niels De Vos, Ruben Bisschop, Brent Jansen en Melselenaar Ruben Dillen (zoon van ex-renner Gino Dillen), reden weg. De reactie kwam van  Jorden Borms uit Merchtem en Alfdan De Decker uit Wommelgem. Ze sloten aan maar Ruben Bisschop en  Brent Jansen, bleven achter, zodat er toch weer vier leiders waren: De Vos-Dillen-Borms en De Decker. Uit de groep kwamen nog vier anderen naar voor: Joran Dequae, Robin Laureys uit Hamme, Aaron Biebau en Brent Van Riel. Ziezo, kopgroep van acht. Doch, de jacht op hen bleef open en zo vlamden er nog eens een stuk of vier weg uit het peloton met Goolaerts, Cédric Goessens, Gertjan Loomans en Jordy Noël. Ze sloten zo goed als moeiteloos aan. Met twaalf voorop.

    Nu zat de koers eindelijk in de definitieve plooi. Stijn Goolaerts liet er echter geen gras over groeien en op 15 km van het einde ze hij ‘salut’ tegen zijn elf concurrenten. Gauw kreeg hij 25 sec. voorsprong. Het publiek stelde al de vraag: “Gaat hij dat volhouden of niet??”, want bij het ingaan van de laatste ronde bedroeg zijn voorsprong amper 16 sec. Stijn reed verduiveld heel sterk en we zagen niet in wie hem terug zou grijpen. Bovendien kreeg de jongen uit Boom, in de trui van de Kon. Edegem Bicycle, een injectie om niet te versagen want hij wist dat hij op weg was naar zijn allereerste seizoenzege. Hij hield vol en kreeg het verdiende dik applaus toen hij in de aankomstzone kwam.
    AANKOMST VAN GOOLAERTS.jpg
                               Aankomst van winnaar Stijn Goolaerts.

    004 VOOR DE EERSTE KEER OM BLOEMEN goolaers26juli2014 057.jpg 

       Stijn Gooolaerts uit Boom kwam voor het eerst dit seizoen om de bloemen.

    005 GOOLAERTS eerste keer kissmiss26juli2014 059.jpg 

       Dus voor de eerste keer (en hopelijk niet de laatste keer) bij de kissmiss.

     

    Ook Gertjan Loomans kwam nog licht afgescheiden aan en dan pakte Alfdan De Decker de 3de plaats en ook dat was een verdiend loon naar werken. Voor Hammenaar Robin Laureys  werd de laatste bocht richting aankomst fataal. Hij kwam ten val en brak de pols. De hulpdiensten moesten hem afvoeren. Jammer, want hij reed een goede wedstrijd voor Rudyco-Janatrans CT en was vooraan bij de pinken om mee te zijn in de beslissende vlucht.

     

    En dan de Zannata Ronde! Door 4de te worden kreeg Cédric Goessens uit Outer naast zijn 20 startpunten, er ook nog 36 bij en zo werd hij met 161 de nieuwe leider. Dat was bloemen waard en Nancy Heirbaut van de organiserende wielervereniging ‘Wielerbelangen Temse’,  overhandigde hem een sjiek boeketje. Ook hierdoor kreeg de junioreskoers van de Hoogstraat een protocollair gedeelte, dat nog meer stijl en  klasse bezat. De volgende proef wordt op zondag 17 augustus gereden in Steendorp.

    Wat ons ook wel trof, was de clubgeest bij de jongens van de Kon. Edegem. Plots wipten bij het maken van de foto van winnaar Goolaerts ook Gilles Belis (28ste) en Kobe Hautekiet (45 ste) in beeld. En hun kameraad van Wielerclub Steeds Vooraan Kontich, Sven Clerebout, vond het ook zo fantastisch dat Goolaerts eindelijk zijn eerste koers had gewonnen en ook hij zette er zich bij. En natuurlijk dat wij snel de camera op hen richtten. De Polderrenners mocht dat niet missen!

    006 ploegmaats kobehautekiet clerebout goolaertsbelis26juli2014 061.jpg 

    De clubgeest bij de renners van de Kon. Edegem Bicycle en de proficiat van hun
    maat van Steeds Vooraan Kontich: vlnr: Kobe Hautekiet, Sven Clerebout,
    winnaar Stijn Goolaerts en Gilles Belis. Verder ook moeder en grootmoeder.

    007 CEDRIC GOESSENS leider zannata & nancy26juli2014 063.jpg 

    Cédric Goessens werd in de bloemen gezet door Nancy Heirbaut van
    ‘Wielerbelangen Temse’ de organiserende club van de Z
    annata Ronde 2014. 
    Na zijn 4de plaats in Bazel is hij de nieuwe leider.

    002 Johan De Wolf & Marc Smet26juli2014 052.jpg 

    Wedstrijdleider en fotofinishman Johan De Wolf (rechts) in gesprek met journalist
    Marc Smet van Het Nieuwsblad.

    003 GENIETEN terras 26juli2014 053.jpg 

    Het was zomers en het was genieten op het tentterras en de wedstrijd van nabij volgen.


    Klassement ZANNATA
    Klassement.jpg

     

     

    Tekst en foto’s: flvdv
    Van de Velde Flor.jpg

    27-07-2014 om 18:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/07/2014

    vwf.JPG









    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 15°Seizoenszege en met het behalen van de Titel van Beneluxkampioen !!!

     Geert Van Speybroeck.jpg 

    Geert Van Speybroeck

    Zaterdag 26 Juli – TEMSE (9140) - BENELUXkampioenschap alle reeksen

    A-reeks - 74 km - 1h42
    1.Tony BRACKE
    2.Renaat Demeter (Lochristi)
    3.Peter Van Damme
    4.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    5.Mario Van Der Sickel
    6.Stefaan Paridaens
    7.Michel Vereecken
    8.Luc De Duytsche
    9.Bjorn Lison
    10.Kristof Debboudt

    C-reeks - 67,3 km - 1h38
    1.Mario VAN DEN BROECKE
    2.Andy De Backer
    3.Alain Goolaerts
    4.Andy Van Eesbeek
    5.Marc Tabourdon
    6.Frank Vagenende
    7.Chris De Saeger
    8.Andy Roskam (Ruisbroek)
    9.Franky Weemaes (Melsele)
    10.Peter Neels (Kruibeke)

    D-reeks - 60,5 km - 70 deelnemers - 1h26

    1.GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2.Benny Van Buynder (Bornem)

    3.Aria De Moor

    4.Ruud Havermans
    5.Herman Proost op 45"
    6.Ronny Van Der Vurst
    7.Hedwig Henderickx
    8.Franky Moonen
    9.Luc Erauw
    10.Patrick Van Ransbeeck

    11.Ronny Cossyns op 50”

    13.Guido Spanoghe (Lokeren)

    14.Kenny Janssens (Melsele)

    19.Luc van Clapdorp (Nieuwkerken)
    20.Etienne Claus (Waasmunster) (Pelotonspurt op 1’00”)

    E-reeks - 53,8 km - 1h19
    1.Patrick COCQUYT
    2.Jan Van Den Brande
    3.Eddy Beirnaert
    4.Daniel Villers
    5.Frank Suys (Hingene)
    6.Dirk Van Hove
    7.Ronny Paridaens
    8.Dirk Mathijs (Gentbrugge)
    9.Dirk Peigneur
    10.Francis De Ridder

    F-reeks - 53,8 km - 1h20
    1.Ronny PARIDAENS
    2.Helmuth Tas
    3.Raf Vercammen
    4.Jos Claessens
    5.Hans Lap
    6.Rudy Bloemmen
    7.Johny Van Holen
    8.Hilair Heye
    9.Geert Oosterbosch
    10.Luc Witman

    G-reeks - 47,1 km - 1h14
    1.Marc VERVONDEL
    2.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    3.Gaston Sannen
    4.Andre Ceurens
    5.Frans Mertens
    6.Felix Luyten
    7.Theo Coudyzer
    8.Etienne Vandenhouwe
    9.Roger Hoof (St.Niklaas)
    10.Jef D'Hont (St.Amandsberg)
    Fons 2.jpg
    Podium Reeks G met winnaar Marc Vervondel, Fons Van Raemdonck en
    Gaston Sannen.
    Fons 1.jpg
    Aankomst van winnaar Marc Vervondel voor Fons Van Raemdonck en Gaston Sannen.

    27-07-2014 om 18:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 26/07/2014 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 155,3 km - 03h33'20"

    Aantal deelnemers: 143

    1.COMMEYNE Davy -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.VERMEERSCH Gianni -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-:00’03”

    3.POLS Ruben -LOTTO BELISOL U23-:00’06”

    4.PEETERS Kevin -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-:00’10”

    5.HERMANS Quinten -TELENET - FIDEA-

    6.BRAET Vinnie -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    7.SMULDERS Jonas -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.AERNOUTS Bart -REGIONALE SELECTIE-

    9.VAN LERBERGHE Quinten -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.DE BONDT Dries -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    22.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:00’40”

    50.ONGHENA Matthias -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-:02’28”

    62.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    65.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    67.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    80.WIELANDT Sven -DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    88.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:02’39”

    125.VAN ROOSBROECK Arne -ILLI-BIKES CYCLING TEAM-:14’31”

    13.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-


    26/07/2014 BAMBRUGGE (O) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers: 125

    1.MEIJERS Daan-WV DE JONGE RENNER-

    2.VAN IMPE Lode-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    3.PICOUX Maximilien-COLOR CODE - BIOWANZE-

    4.DRUYTS Gerry-TEAM 3M-

    5.ONGENA Thomas-CIBEL-

    6.VEKEMAN Maxime-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    7.HULSMANS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    8.DEVILLERS Gilles-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    9.VAN DER SCHELDEN Jasper-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    10.YDENS Andrew-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    21.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    34.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    46.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    66.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    69.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    26/07/2014 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 69

    1.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.GLEN Liam--

    4.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.LOPEZ Federico Javier-CT 2020-

    8.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    10.DENOLF Gianni-BABOCO CYCLINGTEAM-

     

    26/07/2014 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 103

    1.VAN ZUMMEREN Stef-TEAM 3M-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    4.LUYCKX Brent-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VERHULST Pauwel-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.MELS Fabrice-CIBEL-

    7.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    8.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    10.VAN DRIESSCHE Wannes-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    13.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    18.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    19.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    35.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    37.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    40.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    26/07/2014 SINT-MARIA-LIERDE (LIERDE) (O) - Dames Elite - 79,5 km
    Aantal deelnemers: 64

    1.DE VUYST Sofie-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    2.PRETORIUS An-li-ESMERO CC-

    3.SIGGAARD Christina-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    4.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    5.LODEWYKS Steffi-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.DEMEY Valerie -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.DOM Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    8.DE BEUS Margriet-WV DE JONGE RENNER-

    9.FISHER Heather-DNA CYCLING-

    10.VAN VEGHEL Sandra-WV SCHIJNDEL-

    40.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-


    26/07/2014 STER VAN OOST-VLAANDEREN - MICHELBEKE (O) - Interclub – Juniores - 114 km - 02h33'18"
    Aantal deelnemers: 114

    1.DEPREZ Tuur -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-:00’03”

    3.VAN HECKE Elias -VISTAMEDIA HAMME-

    4.AERTS Thijs -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.DELMOTTE Dennis -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.DETANT Yannick -VIKING KROON WILNIS-

    8.BILLEN Gilles -TEAM WALLONIE-

    9.DE LANGE Jens -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    10.VAN HERCK Glen -MIXTE TEAM 1-

    20.VAN DEN BOSSCHE Angelo -VISTAMEDIA HAMME-

    55.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:02’22”

    57.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    67.VERSCHUEREN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:02’56”

    70.THIERENS Arne -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    97.MARIN Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:03’47”

    100.BATEN Gianni -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:04’02”


    26/07/2014 BAAL (VB) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers:

     

    26/07/2014 BAZEL-KRUIBEKE (O) - Juniores - 78 km
    Aantal deelnemers: 54

    1.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    2.LOOMANS Gertjan -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.GOESSENS Cedric-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    5.NOËL Jordy-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.DEQUAE Joran-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.BORMS Jorden-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.DE VOS Niels-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.BIEBAU Aaron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    12.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    24.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27-07-2014 om 18:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 26/07/2014 BORCHTLOMBEEK (VB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.ALLEMAN Wout-GOEMAN SCOTT CYCLING TEAM-

    2.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.VEROUGSTRAETE Nicolas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VAN TILBORGH Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    7.DE WINTER Gordon-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    8.CLARKE Cathal-newry wheelers cc-

    9.VANDEPUTTE Youri-VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE-

    10.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

     

    26/07/2014 GEEL OOSTERLO (A) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers: 29

    1.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    2.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.MADDUX Jack-HOT TUBES-

    4.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.LIEVENS Siebe-DCM CYCLING TEAM-

    7.VAN IERSEL Youri-TWC PIJNENBURG-

    8.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.WOUTERS Beau-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.DEBY Quentin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

     

    26/07/2014 BAAL (VB) - Nieuwelingen - 56 km
    Aantal deelnemers:

     

    26/07/2014 BORCHTLOMBEEK (VB) - Nieuwelingen - 61 km

    Aantal deelnemers: 14

    1.HEIDERSCHED Colin-UC DIPPACH-

    2.BIERKENS Tim-zuidwesthoek-

    3.NEUVILLE Quentin-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    4.RIES Michel-UC DIPPACH-

    5.KJEMHUS Joakim-SANDNES SYKLEKLUBB-

    6.NICAISE Orélien-SECTION HENNUYERE-

    7.KEISER Felix-UC DIPPACH-

    8.KOCKX Cobe-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DEJONGHE Roeland-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.TRIAEN Jarne-KTC-CYCLING TEAM-

     

    26/07/2014 BORNEM (WEERT) (A) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers: 25

    1.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE PRINS Jarne-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    3.WALSCHAP Sam-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.VAN DEN EEDE Lauri-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.VAN DONGEN Ruben-WV DE JONGE RENNER-

    8.MOYSON Rob-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.DEPAUW Brent-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    26/07/2014 LIERDE / ST.MARIA-LIERDE (O) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers: 20

    1.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    2.ADOMAITIS Rojus-KLAIPEDOS VIESULO-

    3.SERVEIA Sijandas-KLAIPEDOS VIESULO-

    4.DE BROUWER Jeffrey-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.YAROSHEVSKY Mark-LIBERTY CYCLE-

    6.VAN ASSCHE Bert -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    7.ZUBRICKAS Romas-KLAIPEDOS VIESULO-

    8.DE GROODT Jordy-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.GOLAN Yanay-CCC CYCLING TEAM-

    10.PENAGARIKANO Urko-GOIERRI KIROL ELKARTEA-

     

    26/07/2014 WESTROZEBEKE (W) - Nieuwelingen - 62,2 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.VAN MELLAERT Laurens-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.BOGAERT Mathieu-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    3.PLOVIE Tom-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.BOUTTÉ Niels-WIELERTEAM IEPER-

    5.LIEVENS Dayvin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.GHEQUIERE Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.CAPPELLE Maxim-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.DEVOOGDT Tiebo-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.VANDENBROUCKE Bjarne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.SCHÜRM Thibault-ISOREX CYCLING TEAM-

    27-07-2014 om 18:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 03/08/2014 WERELDKAMPIOENSCHAPPEN WIELRENNEN ICF TE BEEGDEN
    ICF 2014.jpg

    Bron: ICF

    27-07-2014 om 10:16 geschreven door kenny


    26-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/07/2014

    waod_3.jpg
    Zaterdag 26 Juli – BORNEM-WEERT – Genodigden – 50 km

    Aantal deelnemers: 38

    1.Kurt Stevens

    2.Michel Thierens (Elversele)

    3.Johan Van Lookeren (Vrasene)

    4.Eddy Van Bogaert (Sinaai)

    5.Kurt Verhaegen

    6.Frank Suys (Hingene)

    7.Jurgen De Witte (Elversele)

    8.Hugo Van Linden

    9.Davy De Mol

    10.Gino De Thaye

    11.Ken Van Reeth 12.Gunter De Bruyne 13.Harry Peelman 14.Eric Vluymans 15. Mark De Ben 16.Tom Van Osselaer 17.William Wilms 18.Tony Burm 19.Bruno Meersman 20.Marc Meuleman 21.Nicky Van Goethem 22.Stijn Van Damme 23.Jan Mets 24.Bart Breidhael 25. Kamiel Meul 26.Peter Dierickx 27.Benny Vermeulen 28.Berlinde Wuytack 29.Geoffrey Van Goethem 30.Kurt Van Osselaer 31.Steve Mettepenningen 32.Kris Van Dam 33.Tony De Heyn 34.Luc Van Den Bergh 35.Kate Laevaert 36.Ronny Govaert

    26-07-2014 om 22:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EN VERSLAG ELITE Z.C. & U23 TE BAZEL VAN VRIJDAG 25/07/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BAZEL VAN VRIJDAG 25/07/2014


    Vrijdag 25/07/2014 BAZEL-KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 110,5 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.GOYVAERTS Oskar-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.SMET Guy-CIBEL-

    6.FRASER Gough-RAMBLERS CYCLING-

    7.DULT Jasper -CT 2020-

    8.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.VEKEMAN Maxime-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    10.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    11.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    12.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    13.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    15.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    29.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    31.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    33.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    36.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    38.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

    39.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    40.VAN BROECK Gino-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    42.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

    46.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    49.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    50.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    51.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    25-7-2014-bazel 686.JPG  
                                       Winnaar Kevin Lava met de bloemen.                
    25-7-2014-bazel 696.JPG
                                        Winnaar Kevin Lava met de familie.

    25-7-2014-bazel 675.JPG
                               Kevin Lava aan het woord bij speaker Flor.
    25-7-2014-bazel 612.JPG
                                        Aankomst van winnaar Kevin Lava.
    25-7-2014-bazel 610.JPG 

    25-7-2014-bazel 623.JPG
    Aankomst van de 2de Jehudi Schoonacker voor Oskar Goyvaerts, Valentijn Lauwers
    en Guy Smet.
    25-7-2014-bazel 690.JPG
    25-7-2014-bazel 460.JPG
                             De kopgroep van 7 renners met Guy Smet.
    25-7-2014-bazel 530.JPG
                           Op de 3de plaats Tony Heirbaut die knap 8ste werd.
    25-7-2014-bazel 081.JPG
                                   De 1ste ontsnapping met Steven Thomas.
    25-7-2014-bazel 577.JPG
    25-7-2014-bazel 103.JPG
    25-7-2014-bazel 196.JPG
                Vooraan Patrick Van Roosbroeck en iets verder Gino Van Broeck.
    25-7-2014-bazel 453.JPG

    25-7-2014-bazel 584.JPG 
                               
    De start te Bazel met 58 deelnemers.
    25-7-2014-bazel 061.JPG
                                                Rechts Kristoff Heyns.
    25-7-2014-bazel 059.JPG       
                                                  Links Guy Ten Hartog.       

    KEVIN LAVA HAD NOG WAT OVER OM TE FINISHEN

     

    De kermis in de Hoogstraat Bazel werd geopend met een wedstrijd voor EZC & U23. Voor het eerst met een avondkoers maar om te zeggen dat de wielerliefhebbers de weg naar de Hoogstraat in grote getale volgden, zou overdreven zijn. De organisatoren hadden ook voor het eerst sedert vele, vele jaren ook een parcours uitgestippeld waarbij de renners dwars door het centrum van Bazel reed. Knappe ‘toer’ was dat .

    Er schreven 58 renners in en het trof ons toch dat ook Raf Vercammen zich op de lijst liet zetten. De Raf is op zijn minst al 40 jaar wielrenner en op zijn ouderdomsteller stond 57. Spijtig voor hem dat die ‘jonge gasten’ er van in de beginne de pees oplegden. “Ik reed wel snel”, aldus Raf, “maar die mannen reden nog net iets sneller”, zo vertelde hij toen hij na een ronde van 8,400 km er de brui aan gaf. Een fantastisch monument toch de Mechelaar.

    Dertien ronden moesten ze rijden maar grote belevenissen gebeurden er niet de eerste veertig kilometer. Tenzij, jawel, wat extra spurten of inspanningen voor de premies. Er waren er vier van 25 euro met twee van De Koning van Spanje (café) en twee van de Keurslager Kurt Joris. In de eerste ronden toonde de Antwerpenaar Oskar Goyvaerts zich toch een paar keer en hij was ook bij de zaak om de eerste premie op zijn naam te zetten. In de vierde ronde was hij weer weg maar Davy Stessens en Jelle Schiettecatte pakten hem terug en na 40 km was alles netjes samen. Op dat ogenblik reed Joren Segers (Team 3M) uit Lommel, reeds zonder rugnummer als laatste van het peloton. Hij was al in de eerste ronde plat gereden en mocht toch als training meerijden.

    In de zesde ronde was er weer een premie en Kevin Lava had zijn zinnen op de 25 euro gezet en hij raasde over de ‘berg’ van de Hoogstraat en pakte geld. Doch die lichte voorsprong werd verder uitgebouwd en zo ontstond een vlucht van acht. Maar uiteindelijk bleven er zeven over maar wie er was afgevallen konden we maar niet te weten komen zodat we veronderstelden dat enkel Onze lieve Heer dat wist.

    De zeven waren: Kevin Lava en natuurlijk, Guy Smet die tuk was op een knalprestatie in eigen gemeente, Oskar Goyvaerts, de Nieuw-Zeelander Gough Fraser, Jehudi Schoonacker, Valentijn Lauwers en Jasper Dult. Het was voor vele supporters spijtig dat snelspurter Glenn Rotty er niet bij was. Hij achtervolgde wel eens met Nico Thijs maar hij geraakte er niet meer bij. Het was dus definitief: zeven voorop met maximum 40 sec. voorsprong. In de groep deed Matthias Nys ook wel enorme inspanningen om de kloof te dichten want zijn Team DCR is van Kruibeke. De zeven bleven gezwind rondrijden en gingen de laatste ronde in met 24 sec. voorsprong. En dat was voldoende. De laatste rechte lijn schoot Kevin Lava vooruit. Hij nam een voorsprong en wat hij nog had overgehouden aan kracht, haalde hij nu boven en met een paar tientallen meter voorsprong zette hij Jehudi Schoonacker op de 2de plaats en Oskar Goyvaerts op de 3de. En de mannen van WBV hadden ons liggen want we kregen Guy Smet als 4de  te horen maar uiteindelijk was het Valentijn Lauwers 4de werd en Guy 5de. Maar toen waren wij al de pijp uit en vandaar onze foute info aan wie er om vroeg “Den hoeveelste was de Guy?” Voor Lava was het zijn tweede zege van het seizoen.

     

     

    Tekst: flvdv

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    26-07-2014 om 22:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/07/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 26/07 – OOSTERLO (2440)

    Categorie A - 85,5 km
    1-Nys Steven
    2-Bruylandts Dave
    3-Van Nuffelen Sam
    4-De Feyter Tom
    5-Van Nimmen Thomas
    6-Leys Sam
    7-Beckers Roy
    8-Hilgers Michael
    9-Verstraeten Sven
    10-Timmermans Tim

    Categorie B - 85,5 km
    1-Van Uffel Wim
    2-Van Maldeghem Stijn
    3-Uyterhoeven Pieter
    4-Bocken Peter
    5-De Boel Patrick
    6-Vanden Wyngaerd Bart
    7-Paeshuyse Jef
    8-Dehenau Jan
    9-Paeshuyse Davy
    10-Van der Moeren Kris

    Categorie C - 62,7 km
    1-Bogaerts Patric
    2-Heremans Koen
    3-Aerts Peter
    4-Gouwkens Patrick
    5-Keim Luc
    6-Brabants Bruno
    7-Van Laer Guy
    8-Jansen Jan
    9-Willems Dany
    10-Verdonck Patrick

    Categorie D - 62,7 km
    1-Vangenechten Freddy
    2-Verdonck Patrick
    3-Vekemans Marc
    4-De Cock Marc
    5-Van Loy Eddy
    6-Vaes Eddy
    7-Vrancken Luc
    8-Haest Eddy
    9-Vranken Robrecht
    10-Hannes Marcel

    Categorie E - 62,7 km
    1-Baptist Francy
    2-Van Loy Ellen
    3-Delfosse Catharine
    4-Wijnen Nico
    5-Hubens Francis
    6-Weckx Ferdinand

    26-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    25-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 25/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 25/07/2014 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) – Interclub – Elite z.c./U23 - Tijdrit 10,5 km

    Aantal deelnemers: 165

    1.VERRAES Benjamin -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM in 13’17”

    2.SWEECK Laurens -KWADRO - STANNAH-

    3.PEETERS Rob -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-:00’04”

    4.CLAEYS Dimitri -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00’05”

    5.POLS Ruben -LOTTO BELISOL U23-:00’07”

    6.COMMINETTE Jean-Michel -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-:00:10”

    7.BINA Martin -KWADRO - STANNAH-

    8.COMMEYNE Davy -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-:00’16”

    9.WILLS Ryan -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00’18”

    10.NYS Sven -REGIONALE SELECTIE-:00:30”

    25.VERMEERSCH Gianni -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-:00’45”

    62.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:01’03”

    67.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:01’06”

    80.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-:01’16”

    94.WIELANDT Sven -DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-:01’23”

    101.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:01’26”

    120.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-:01’40”

    122.ONGHENA Matthias -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-:01’41”

    123.VAN ROOSBROECK Arne -ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    147.GEERINCKX Ruben -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-:01’57”

    165.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:03’03”


    25/07/2014 BAZEL-KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 110,5 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.GOYVAERTS Oskar-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.SMET Guy-CIBEL-

    6.FRASER Gough-RAMBLERS CYCLING-

    7.DULT Jasper -CT 2020-

    8.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.VEKEMAN Maxime-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    10.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    11.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    12.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    13.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    15.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    29.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    31.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    33.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    36.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    38.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

    39.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    40.VAN BROECK Gino-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    42.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

    46.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    49.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    50.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    51.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

     

    25/07/2014 MOORSELE (W) - Elite z.c./U23 - 110,4 km

    Aantal deelnemers: 62

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.DELAMEILLEURE Mathias-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    5.TRAEN Torstein-RINGSTRIKE-

    6.VANGHELUWE Robbe-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.CHO Ho Sung-TEAM DESCHUYTTER-

    8.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.DE MAREZ Ruben-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    10.DENOLF Ritchie-CT 2020-


    25/07/2014 LOMMEL (LB) - Amateurs + Masters - 83,2 km
    Amateurs + Masters A - Aantal deelnemers: 58

    1.VERMEULEN Bram-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.BLANCHY Michael-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.BAENS Raf-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.HOUBEN Kristof-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    5.PAESHUYSE Jef-INDIVIDUEEL-

    6.TEUNKENS Ruben-DV-

    7.GEUENS Joris-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.JACOBS Gody-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.HAOT Maxime-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.IWENS Koen-DV-

     

    Masters B - Aantal deelnemers: 35

    1.BOLLEN Erwin-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.BOGAERTS Patric-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.PAUWELS Vital-INDIVIDUEEL-

    4.MAILLARD Eric-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.KETELBUTERS Freddy-DV-

    6.SERRON Danny-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VAN DER HONING Jeroen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.FOLLON Ronny-DV-

    9.DECLOUX Steve-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.DENIER Ronny-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    Masters C - Aantal deelnemers: 11

    1.VAN ROY Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VAN EYNDT Jozef-INDIVIDUEEL-

    3.VAN LOOY Wim-DV-

    4.VRANCKEN Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.MICHAUX Eric-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.BLANCHY Nicolas-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VANDENEIJNDE Daniel-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.DEGEEST Roland-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.VANDE KERKHOF Robert-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    25/07/2014 ERPE-MERE (BAMBRUGGE) (O) - Dames Elite - 90 km
    Aantal deelnemers: 79

    1.VAN DOORSLAER Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    2.WALKER Jessie-MATRIX FITNESS - VULPINE-

    3.DE JONG Thalita-RABOBANK-

    4.KUIJPERS Evy-FUTURUMSHOP ZANNATA-

    5.HORBACH Ariane-RC STAUBWOLKE QUADRATH-

    6.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    7.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    8.DE VUYST Sofie-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    9.VAN DE REE Monique-PARKHOTEL VALKENBURG-

    10.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    22.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

     

    25/07/2014 STER VAN OOST-VLAANDEREN - OPBRAKEL (O) - Interclub - Juniores - 115 km

    Aantal deelnemers: 162

    1.DELMOTTE Dennis -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.VAN DEN BOSSCHE Timothy -BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    5.VAN HECKE Elias -VISTAMEDIA HAMME-

    6.GULICKX Max -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.SCHUERMANS Jelle -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.VAN DEN BOSSCHE Angelo -VISTAMEDIA HAMME-

    9.DELVAUX Guillaume -TEAM WALLONIE-

    10.DETANT Yannick -VIKING KROON WILNIS-

    39.MARIN Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.ROELS Wannes -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    54.THIERENS Arne -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    72.VERSCHUEREN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    75.BATEN Gianni -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    84.DE BEN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    102.LESCOUHIER Bert -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    130.LEUS Jelle -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM--:11’24”

    140.DE CORTE Freek -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    145.VAN OSSELAER Jonas -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    152.DE LOOSE Arne -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-


    25/07/2014 BAMBRUGGE (O) - Nieuwelingen - 65,5 km
    Aantal deelnemers: 31

    1.KJEMHUS Joakim-SANDNES SYKLEKLUBB-

    2.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.MC CARTHY Dion-O´LEARY STONE KANTURK-

    4.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.BROOKSHIRE James-VOLHARDEN-

    6.VAN GIJSEGEM Yarne-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.TRUPPELLI Phillip-VOLHARDEN-

    8.WALSCHAP Sam-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.BAEYENS Yorgo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    25-07-2014 om 21:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE NINOVE VAN DONDERDAG 24/07/2014

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE NINOVE VAN DONDERDAG 24/07/2014     


    Donderdag 24/07/2014 NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km
    Aantal deelnemers: 151

    1.VAN ASBROECK Tom-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.SALOMEIN Jarl-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    4.ROBERT Frederique-WANTY-GROUPE GOBERT-

    5.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.ROUX Anthony-FDJ.fr-

    7.DE TROYER Tim-WANTY - GROUPE GOBERT-

    8.GARDEYN Gorik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    9.BOVENHUIS Jasper-KOGA CYCLING TEAM-

    10.KREDER Raymond-GARMIN SHARP-

    15.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    35.DE GREEF Francis-WANTY-GROUPE GOBERT-

    73.VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS-

    78.STEELS Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-
    24-7-2014-ninove 1019.JPG  24-7-2014-ninove 1008.JPG
               Winnaar Tom Van Asbroeck.                Podium met winnaar Tom Van Asbroeck, Michael Van Staeyen en Jarl Salomein.

    24-7-2014-ninove 1002.JPG
                Het podium met de 3 renners van Topsport Vlaanderen-Baloise.
    24-7-2014-ninove 1032.JPG 
                                         Winnaar Tom Van Asbroeck.
    24-7-2014-ninove 1039.JPG
    24-7-2014-ninove 922.JPG
    24-7-2014-ninove 919.JPG
    24-7-2014-ninove 924.JPG

    24-7-2014-ninove 248.JPG 
    24-7-2014-ninove 313.JPG                         
    24-7-2014-ninove 424.JPG
    24-7-2014-ninove 575.JPG
    24-7-2014-ninove 606.JPG 
    24-7-2014-ninove 710.JPG
    24-7-2014-ninove 098.JPG
    24-7-2014-ninove 169.JPG
    24-7-2014-ninove 120.JPG
    24-7-2014-ninove 089.JPG
                                  De start te Ninove met 151 deelnemers.
                                     





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    25-07-2014 om 09:42 geschreven door kenny


    24-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 24/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 24/07/2014 NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km

    Aantal deelnemers: 151

    1.VAN ASBROECK Tom-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.SALOMEIN Jarl-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    4.ROBERT Frederique-WANTY-GROUPE GOBERT-

    5.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.ROUX Anthony-FDJ.fr-

    7.DE TROYER Tim-WANTY - GROUPE GOBERT-

    8.GARDEYN Gorik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    9.BOVENHUIS Jasper-KOGA CYCLING TEAM-

    10.KREDER Raymond-GARMIN SHARP-

    15.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    35.DE GREEF Francis-WANTY-GROUPE GOBERT-

    73.VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS-

    78.STEELS Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

     

    24/07/2014 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) – Interclub -  Elite m.c./Elite z.c./U23 - 163,7 km - 03h26'40"
    Aantal deelnemers: 167

    1.COMMEYNE Davy -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.TARAMARCAZ Julien -KWADRO - STANNAH-:00’02”

    3.CAROLUS Jorne -LOTTO BELISOL U23-

    4.CLAEYS Dimitri -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.PEETERS Kevin -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-:00’11”

    6.CAPIOT Amaury -LOTTO BELISOL U23-

    7.MERLIER Tim -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    8.VANTHOURENHOUT Dieter -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    9.LA ROSE Grégory -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    10.GEERINCKX Ruben -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    59.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    74.WIELANDT Sven -DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    83.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    87.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    95.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    99.VERMEERSCH Gianni -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    105.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    126.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:05’39”

    127.ONGHENA Matthias -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    156.  -ROMMENS Laurens -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    163.VAN ROOSBROECK Arne -ILLI-BIKES CYCLING TEAM-:24’48”

     

    24/07/2014 BRUGGE (W) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren
    Aantal deelnemers:

     

    24/07/2014 BRUGGE (W) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Aantal deelnemers:

     

    24/07/2014 ELEWIJT - ZEMST (VB) - Piste - Aspiranten / zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    24-07-2014 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 23/07/2014

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Leo Mares en Joris De Jonghe vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 24 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig zomerweer voor de wekelijkse duurtraining en aan kopmannen geen gebrek om een beurt voor hun rekening te nemen. Op de terugweg een lekke band voor Dr.Frank en 7 renners bleven achter zodat de rest van de groep de rit verder kon zetten. Bij deze willen we ook de ouders van Franky Weemaes bedanken voor de drank die we aangeboden kregen te Kieldrecht en dit voor de groep van 8 renners die in de achtervolging zaten. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 34,5 km/h.

     

    Reden mee vandaag : Leo Mares, Joris De Jonghe , Dave Van Roeyen , Gregory Franckaert , Bart Rombouts , Franky Weemaes , Frank Suys , Nancy Wittock , Luc Vermeulen , Adrien Maes , Patrick Deyaert , Marc De Smet , Walter Meseure , Werner Van Der Weken , Dr.Frank De Winter , Dirk Cleys , Dirk Bryssinckx , Alain Verbeke , Peter Neels , Wim Lagae , ??? en Kenny Janssens.

    PS Langs deze weg wensen we Adrien Maes het allerbeste toe voor zijn heupoperatie en de revalidatie achteraf.

    24-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    23-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DEINZE VAN WOENSDAG 23/07/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DEINZE VAN WOENSDAG 23/07/2014     


    Woensdag 23/07/2014 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 87

    1.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.VAN ZUMMEREN Stef-TEAM 3M-

    3.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    6.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    7.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    9.STEARNESS Joel-TERRA SAFETY SHOES-

    10.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    14.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    22.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    41.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    23-7-2014-deinze 593.JPG
                            Winnaar Jo Maes met de bloemen en de supporters.
    23-7-2014-deinze 595.JPG 23-7-2014-deinze 563.JPG
                      Winnaar Jo Maes.

    23-7-2014-deinze 560.JPG
    De aankomst van winnaar Jo Maes voor Stef Van Zummeren en Jordy Vermeire.

    23-7-2014-deinze 381.JPG 
    23-7-2014-deinze 415.JPG                         
    23-7-2014-deinze 435.JPG
    23-7-2014-deinze 207.JPG
    23-7-2014-deinze 549.JPG 
    23-7-2014-deinze 082.JPG
    23-7-2014-deinze 278.JPG
    23-7-2014-deinze 045.JPG
    23-7-2014-deinze 001.JPG
                                  De start te Deinze met 87 deelnemers.
    23-7-2014-deinze 011.JPG
    23-7-2014-deinze 030.JPG       
                                    Franky Van Oyen aan de start te Deinze.                       
    23-7-2014-deinze 026.JPG
                                     





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    23-07-2014 om 23:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 23/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 23/07/2014 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 154,6 km - 03h40'30"
    Aantal deelnemers: 171

    1.DE BONDT Dries -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM

    2.MAES Alexander -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.TARAMARCAZ Julien -KWADRO - STANNAH-

    4.STIENS Matti -VAN EYCK SPORT-

    5.PIETERS Sibrecht -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.LETEN Wouter -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.CLAEYS Dimitri -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.VERRAES Benjamin -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    10.SWEECK Laurens -KWADRO - STANNAH-:00’30”

    11.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    31.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-01’47”

    40.VERMEERSCH Gianni -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-02’56”

    48.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-02’59”

    51.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    64.WIELANDT Sven -DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-05’07”

    69.GEERINCKX Ruben -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    90.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:16’56”

    107.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:19’01”

    121.ONGHENA Matthias -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    150.VAN ROOSBROECK Arne -ILLI-BIKES CYCLING TEAM-


    23/07/2014 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 87

    1.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.VAN ZUMMEREN Stef-TEAM 3M-

    3.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    6.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    7.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    9.STEARNESS Joel-TERRA SAFETY SHOES-

    10.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    14.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    22.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    41.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

     

    23/07/2014 KERKSKEN (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 114

    1.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.FIEDLER Jacob-RV GERMANIA DELITZSCH-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    5.HULSMANS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.MACKINNON Sean-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    7.GOOVAERTS Tom-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.LIEVENS Niels-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.DE TROCH Thomas-VERANDAS WILLEMS-

    14.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    26.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    27.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    23/07/2014 WESTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.SMET Guy-CIBEL-

    6.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    7.GHYLLEBERT Pieter-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    8.SCHERLOCK Ryan-CT TOMACC-

    9.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.TRAEN Torstein-RINGSTRIKE-

    51.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    23/07/2014 BISSEGEM (W) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

     

    23/07/2014 MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Juniores - 90,3 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.HOMRIGHAUSEN Heiko--

    2.BASSON Gustav-Top Club ASG-

    3.VAN GAEL Bart-DCM CYCLING TEAM-

    4.DOPS Dries-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.HATTINGH Jarrod-Team Avia Crabbe-

    6.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.EINHORN Itamar-Avia crabbé cycling-

    8.VANDERMEER Laurens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.HOULMONT Matthias-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.DÜRRE Andi--

    23-07-2014 om 21:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 23/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thomas Vereecken KOP 2014.jpg 

     Thomas Vereecken

    Woensdag 23/07/2014 STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) - Juniores - 93,6 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.THOMAS VEREECKEN uit Grembergen-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.LAMBRECHT Bjorg-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.DE VRIES Harthijs-WV OTTO EBBENS-

    5.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    6.WYDOOGHE Jaron-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.GOESSENS Cedric-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    8.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.VAN DEN ABBEELE Stijn-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.HEYWOOD Duncan-GBR-

    14.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    23/07/2014 WESTERLO VOORTKAPEL (A) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.BLANCKE Vincent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.LE BLON Jarne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.WOUTERS Beau-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.DEBY Quentin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.DE COCK Arne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    23/07/2014 MALDEGEM (O) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.VERMEERSCH Florian-LARES-DOLTCINI CT-

    3.CASSAERT Loran-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.VAN MELLAERT Laurens-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.KAESEMANS Jasper-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.DEBUYCK Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    10.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    32.COLMAN Alex-LARES-DOLTCINI CT-

     

    23/07/2014 WESTERLO VOORTKAPEL (A) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers: 63

    1.JOHANSEN Julius-CYCLING CLUB HILLERQD-

    2.MCNULTY Brandon--

    3.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    4.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DE PROOST Dries-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.VERBIST Lennert-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.BLUMMEL Robin--

    8.BROOS Alain--

    9.JORGENSON Mateo C--

    10.KETELAARS Xavier--

     

    23/07/2014 WORTEGEM-PETEGEM (O) - Nieuwelingen - 61 km

    Aantal deelnemers: 45

    1.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.DE KEUKELEIRE Frederic-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.DEWACHTER Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.DE NEVE Joerik-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.VANDERBEKEN Brent-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    10.MC CARTHY Dion-O´LEARY STONE KANTURK-

    12.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23-07-2014 om 21:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 22/07/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan LUC DE MOOR met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Luc De Moor.jpg 

           Luc De Moor

    Dinsdag - 22/07/2014 – CLINGHE (Nl)

     

    Catg.A - 46 deelnemers - 80 km

    1-LUC DE MOOR (Sint Gillis Waas)

    2-Gunter Sterck (Klein-Sinaai)

    3-Eric Vereecken

    4-Dante De Ruyssche

    5-Daniel Hertoghs

    6-Anton Wouters

    7-Maarten Burm

    8-Sammy Bogaert (Essen)

    9-Elroy Schut

    10-Steven Goossens (Belsele)

    11-Sven Van Hoey (Hulst)

    12-Coomans Bjorn (Ruisbroek)

    16-Paul Rooseparck (Overmere)

    22-Gino Van Broeck (Temse)

    25-Geert Braeckman (Kalken)

    27-Nicolai Gosselin (Waasmunster)

    29-Filip Weemaes (Verrebroek)

    31-Pieter Covents (Stekene)

    35-Wim Rombaut (Stekene)

    36-Steven Heirman (Hamme)
    22-7-2014-clinge 725.JPG 22-7-2014-clinge 707.JPG
         Winnaar Luc De Moor met de bloemen.                Podium in de Clinghe met winnaar Luc De Moor, Gunter Sterck en
                                                                                        Eric Vereecken.
    22-7-2014-clinge 660.JPG 22-7-2014-clinge 718.JPG
        Aankomst van winnaar Luc De Moor.                                Gunter Sterck, winnaar Luc De Moor en Eric Vereecken.
    22-7-2014-clinge 109.JPG
                   Paul Rooseparck, Steven Goossens en Bjorn Coomans.
    22-7-2014-clinge 547.JPG
    22-7-2014-clinge 100.JPG
                                            Vooraan Sammy Bogaert.
    22-7-2014-clinge 557.JPG
                    Kersvers Belgisch Kampioen Open Catg. Bjorn Coomans.
    22-7-2014-clinge 140.JPG
                              In 3de positie de later winnaar Luc De Moor.
    22-7-2014-clinge 314.JPG
                       Vooraan Pieter Covents en achteraan Steven Heirman.
    22-7-2014-clinge 270.JPG
    22-7-2014-clinge 006.JPG
                               Start in de Clinghe met 46 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-07-2014 om 10:22 geschreven door kenny


    22-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 22/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 22/07/2014 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    2.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    3.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    4.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.KAISE Julien-COLOR CODE - BIOWANZE-

    7.POTTS Marc-CC TOMACC-

    8.SCHERLOCK Ryan-CC TOMACC-

    9.LELEU Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    33.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    22/07/2014 WESTKAPELLE (KNOKKE-HEIST) (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 48

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.FIEDLER Jacob--

    3.VANDENBOGAERDE Jens-TEAM 3M-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    7.JONCKHEERE Michael-INDIVIDUEEL-

    8.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.SLABINCK Indiana-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    10.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING-

    14.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    23.GOOSSENS Marc-INDIVIDUEEL-

     

    22/07/2014 STRIJPEN-ZOTTEGEM (O) - Dames Elite - 93,6 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.DE JONG Thalita-RABOBANK-

    2.HOLCOMB Janel-OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES-

    3.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    4.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    5.PRETORIUS An-li-ESMERO CC-

    6.LODEWYKS Steffi-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.VAN DEN STEEN Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    8.RAMSDEN Denise-OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES-

    9.DEMEY Valerie -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.DEBBOUDT Evelien-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    13.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    17.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    34.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    48.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    22/07/2014 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    22-07-2014 om 19:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/07/2014
    FCWB Banner 2013.png

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Wielfaert Kristof KOP 2014.jpg 

         Kristof Wielfaert

     

    Zaterdag 19/07 - ASSENOIS (Jéhonville) – Elite z.c./U23 – 80,4 km – 01h52’37”

    Aantal deelnemers: 37

    1-KRISTOF WIELFAERT (Lokeren)

    2-STEVENS Thierry

    3-RASE Guillaume op 15"

    4-JACOB Frédéric op 18"

    5-WOLKOWICZ Romain

    6-LEONARD David op 36"

    7-DE DECKER Eric op 2'30”

    8-ENGLEBERT Thierry

    9-DEMAN Renaud op 2'38”

    10-DA SILVA FERNANDES Emanuel

    22-07-2014 om 17:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3 WAASLANDERS OP PODIUM MTB BK 2014 TE OTTIGNIES !!!

    ROBBY DE BOCK 3DE OP MTB BK TE OTTIGNIES BIJ DE ELITE, FILIP VAN HECKE 2DE EN KRIS HERTSENS 3DE BIJ DE MASTERS 2 !!!

     

    Uitslag Men Elite:

    1.Sven Nys   1u34'33

    2.Kevin Van Hoovels  op 59"

    3.Robby De Bock (Melsele)  1'27"

    4.Jonas De Backer  2'42"

    5.Ruben Scheire (Beervelde)  3'17"

    6.Sebastien Carabin  4'13"

    7.Bart Wellens  6'23"

    8.Patrick Gaudy  6'58"

    9.Tom Meeusen  7'52"

    10.Jorgen Flion  9'45"

    Filip 3.jpg
      Podium Elite met winnaar Sven Nys, Kevin Van Hoovels en Robby De Bock.
     

    Robby De Bock: 'Mijn beste resultaat'

    Wie Robby De Bock nog niet kende, zal dat na het BK misschien wel doen. Met een derde plek reed hij zich voor het eerst in de kijker van het grote publiek. "Mijn beste resultaat, maar of ik ook mijn beste benen ooit had? Ik weet het niet. Een supergevoel had ik niet, maar de omloop paste wel goed bij mijn kunnen. Een echte mountainbikeomloop, met veel singletracks. Ik heb graag een parcours waar de toppers moeilijker hun kracht op kwijt kunnen."

    Misschien zat er zelfs nog meer in dan brons. "In de laatste ronde kwam ik net niet ten val. Mijn band ging er bijna af, en verloor veel druk. Daarna wou ik geen risico's meer nemen. Liever brons dan die derde plek nog in gevaar te brengen in een poging zilver te pakken. Naar het einde toe was Kevin ook wel fysiek de betere."

    Wat nu voor De Bock? Hij hoopt nog op een WK-selectie, en wil zich daarvoor selecteren in de nakende wereldbekermanches in Canada en de VS. Maar eerst moet hij daar geraken... "Ik wil graag naar daar. Ik hoop mee te gaan met de Belgische selectie of mijn ploeg Feenstra - Felt. Normaal kon ik met geen van beide mee. Hopelijk verandert dit nog wat. Straks nog eens bellen..."

     

     

    Ruben Scheire: 'Had de benen niet'
    In het Bois des Rêves kwam Ruben Scheire niet verder dan de vijfde plaats. “Het ging van in het begin enorm snel. Ik voelde al snel dat het mijn dag niet zou worden. Halfweg koers lag ik in vijfde stelling, maar toen al was voor mij duidelijk dat ik niet de benen had om de mannen voor mij het vuur aan de schenen te leggen. Het is spijtig natuurlijk, want ik had hier graag podium gereden. Normaal gezien is de tweede of derde plaats mijn positie. Het is niet anders, ik heb er alles aan gedaan”.

     

    Uitslag U23
    1.Bart DE VOCHT in 1u12’18”
    2.Daan SOETE  0’30”
    3.Quinten HERMANS  0’52”
    4.Pieter GELUYKENS  2’36”
    5.Kevin PANHUYZEN  2’50”
    6.Fabrice MELS (Sinaai)  5’42”
    7.Bram COOLS  5’46”
    8.Didier BATS  6’30”
    9.Bram VAN WIJMEERSCH  6’36”
    10.Jochen DE VOCHT 6’57”

    Uitslag Juniores
    1.Wout Alleman in 1u16’42”
    2.Nick Vanpol  1’01”
    3.Kenneth Coomans  2’50”
    4.Pierre De Froismont  3'01"
    5.Arnaud Beeckman  3'26"
    6.Robin Wendelen  3'58"
    7.Bram Creve  4'13"
    8.Niels Derveaux  4'55"
    9.Louis Jamin  7'49"
    10.Milan Levecke  8'10"
    17.Thomas Van de Velde (Hamme)  18'04"

    Uitslag Dames Elites
    1.Githa MICHIELS in 1u28’37”
    2.Alice PIRARD   7’44”
    3.Petra MERMANS   11’19”
    4.Inne BERTELS   15’19”
    5.Alicia FRANCK   16’53”
    6.Nele VAN MALDEGHEM   17’35”
    7.Ilse VANDERKINDEREN   22’17”
    8.Steffi DERVEAUX   26’26”
    9.Marlies BECKERS   26’50”
    filip 4.jpg
     Podium Dames met winnaar Githa Michiels, Alice Pirard en Petra Mermans.

    Uitslag Dames Juniores
    1.Eva Maria PALM in 1u13’40”
    2.Femke VAN DEN DRIESSCHE  2’34”
    3.Jana VINCKE  15’47”

    Uitslag Masters 1:

    1.Jimmy Tielens in 1u17'59"

    2.Gerrit Delfosse  2'44"

    3.Roan Windmolders  2'57"
    4.Kris Henderieckx (Belsele)  3'50"

     

    Uitslag Masters 2:

    1.Kurt Tempst in 1u23'53"

    2.Filip Van Hecke (Stekene)  6'31"

    3.Kris Hertsens (St.Niklaas)  6'40"

    Filip 1.jpg 

    Filip Van hecke:

    “Zaterdag nam ik nog eens de start in een cross country wedstrijd, het BK te Ottignies. Gezien ik dit jaar vrijwel alleen maar marathons had gereden vreesde ik wat explosiviteit te kort te komen. Vanop de voorlaatste startrij vatte ik de koers zonder stress aan. Ik had immers niks te verliezen. Top vijf leek me heel moeilijk, top tien was een realistisch doel...”

    Reeds van in de startklim had Filip een goed gevoel en kon hij alvast een heel eind opschuiven en kwam rond de tiende plaats boven. Op het loodzware parcours bleef Filip een constant tempo rijden waarbij hij de ene na de andere inhaalde. Op een bepaald moment kreeg hij het nummer twee en drie in het vizier... Ronny de Vries en Ronny Geerts en kon het gat dichten. “Ik reed erop en erover tot op de tweede plaats. In de laatste ronde kwam Kris Hertsens nog bij me aansluiten, samen reden we elk voor een podiumplaats, alleen de volgorde lag nog niet vast. Op de slotklim kon ik een lichte afscheiding bekomen zodat ik als tweede aankwam, Kris mooi als derde.”

     

    Op deze manier kon Filip Van Hecke een tweede maal op het podium van het BK plaats nemen, tien jaar na St Hubert. “Tot op heden kan ik van een geslaagde campagne spreken na enkele top tien plaatsen in de Belgische marathons, een tiende plaats in de eindstand van de BeMC en een tweede plaats in het eindklassement van de Ebmc (East Belgian Mountainbike Cup)”, aldus nog Filip.

     

    Samen met de medaille van Kris Hertsens en het brons van Robby de Bock, een geslaagd BK voor de Waaslanders..
    Filip 2.jpg
                                    Filip Van Hecke aan de start bij de Masters.

    22-07-2014 om 09:12 geschreven door kenny


    21-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan STIJN STEELS met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Stijn Steels.jpg   Glenn Rotty 2014.jpg

              Stijn Steels                   Glenn Rotty


    Maandag 21/07/2014 DENTERGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km
    Aantal deelnemers: 106
    1.STIJN STEELS uit-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.WAEYTENS Zico-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    4.JACOBS Pieter-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.SALOMEIN Jarl-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.VANLANDSCHOOT James-WANTY-GROUPE GOBERT-

    7.KRUOPIS Aidis-ORICA GreenEDGE-

    8.DOWNEY Sean-AN POST CHAINREACTION-

    9.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.WALLAYS Jelle-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    14.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    18.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    39.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    54.GIBBONS Thomas-CT CIBEL-

    67.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    69.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-


    21/07/2014 HULSHOUT SCHAAL "MARCEL INDEKEU" (A) - Elite z.c./U23 - 140 km

    Aantal deelnemers: 132

    1.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    2.HEREMANS Koen-VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-

    3.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.GOOLAERTS Michael-VERANDAS WILLEMS-

    5.RAEYMAEKERS Mattias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.HERREMANS Jamie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    7.VERCAMMEN Sven-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    9.VAN DRIESSCHE Wannes-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.FRISON Frederik-LOTTO BELISOL U23-

    79.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    88.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    95.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    97.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    102.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

     

    21/07/2014 DILSEN (LB) - Elite z.c./U23 - 109 km
    Aantal deelnemers: 23

    1.SCHOONBROODT Bob-Maaslandster-

    2.CAROLUS Jorne-LOTTO BELISOL U23-

    3.HULSMANS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    4.SYDLIK Benjamin-OSG Dordmund-

    5.SLEURS Christophe-TEAM 3M-

    6.COHNEN Stefan-TWC MAASLANDSTER-

    7.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    8.WERST Raymond-Noord Limburgse-

    9.VERBEEK Wout-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    10.CRAENEN Rick-TWC Tempo-

    11.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    21/07/2014 NEERLINTER - HEIDE (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 70

    1.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    2.DE TROCH Thomas-VERANDAS WILLEMS-

    3.PONS Gaëtan-COLOR CODE - BIOWANZE-

    4.GOYVAERTS Oskar-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    5.LEYS Sam-INDIVIDUEEL-

    6.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    7.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.VANDERAERDEN Massimo-LOTTO BELISOL U23-

    9.SENY Alexandre-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    10.PHILIPS Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL-

    19.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

     

    21/07/2014 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 99

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    5.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    6.ONGENA Matthias-CIBEL-

    7.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    8.DE SY Vincent-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.DE SY Gertjan-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    14.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    17.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    21.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    22.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    24.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    25.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    26.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    28.SMET Guy-CIBEL-

    32.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    36.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    39.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    42.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    46.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    51.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    59.MELS Fabrice-CIBEL-

    60.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

      

    21/07/2014 HULSHOUT (A) - Juniores - 75 km

    Aantal deelnemers: 86

    1.WOUTERS Beau-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.CARTER Thomas-SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG-

    3.HERMANS Steff-DCM CYCLING TEAM-

    4.VAN TILBORGH Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    8.BLANCKE Vincent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    53.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-


    21/07/2014 VELDEGEM (W) - Juniores - 97 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    4.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.HEYTENS Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.GARDNER Daniel-SPEG - PROJECT 51-

    8.VANACKER Bjarne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    10.VAN BOST Victor-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    26.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/07/2014 HULSHOUT (A) - Nieuwelingen - 45 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.BIRENIS Arvydas-KLAIPEDA-

    3.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.BROOS Alain-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.VAN DEN BROEK Floris-WV BREDA-

    8.DE MEYER Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.GABRIELS Senne-DCM CYCLING TEAM-

    10.PEMEN Diederik-INDIVIDUEEL-

     

    21/07/2014 MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Nieuwelingen - 64,5 km

    Aantal deelnemers: 26

    1.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.GERITS Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.MONIQUET Sylvain-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    5.HAPPKE Luka-RSV UNA-

    6.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    7.VANHULST Jens-HAGELAND CYCLING TEAM-

    8.OOSTHUIZEN Damean-BLOEMFONTEIN-

    9.VAN BUN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.PENDERS Joppe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    22.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21-07-2014 om 20:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/07/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 14°Seizoenszege in de Catg.C !!! 

     Geert Van Speybroeck.jpg 

    Geert Van Speybroeck

    Maandag – 21/07/2014 – STRIJPEN-ZOTTEGEM (9620)

     

    Catg.A – 44 deelnemers - 78 km

    1-Tijs Billemon (Zottegem)

    2-Philippe Dela Montagne

    3-Ruben Bernagie

    4-Klaas Stynen

    5-Kenny Maenhout

    6-Jelle Schepers

    7-Kevin De Smet (Lochristi)

    8-Bart Deurbroeck

    9-Stijn Declercq

    10-Frederik Backelandt

    14-Dieter Van Der Stock (Hamme)

    31-Steven Goossens (Belsele)

     

    Catg.B – 28 deelnemers – 62,4 km

    1-Erwin Bollen (Diepenbeek)

    2-Michael Naessens

    3-Andy Van Eesbeek

    4-Alex Goossens (Vrasene)

    5-Peter Vermassen

    6-Mario Lammens

    7-Chris Verlinden

    8-Tim De Moor

    9-Wim Rombaut (Stekene)

    10-Bart Rombouts (Kallo)

    11-Sven De Vlieger (Lochristi)

    14-Koen Van Laere (Beveren)

    24-Sven Van Avermaet (Zele)

     

    Catg.C – 18 deelnemers – 62,4 km

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Marc Schepers

    3-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4-Ko Harms

    5-Michel Willems

    6-Bert Costermans

    7-Geert Braeckman (Kalken)

    8-Noël Willems

    9-Marcel Vander Putten

    10-Marc Couckuyt (Nevele)

    15-Serge Meyvis (Burcht)

     

    Catg.D – 12 deelnemers – 46,8 km

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-Helmuth Tas

    3-Jozef Deneef

    4-Jan Snoeck

    5-Staf Lievens

    6-Eddy De Vuyst

    7-Robert Maldrie

    8-Etienne De Gucht

    9-Noël Sonck

    10-Francis De Paepe (Lokeren)

     

    Catg.E – 13 deelnemers - 46,8 km

    +65 jaar

    1-Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2-Roger Hoof

    3-Remi Depraetere

    4-Adri Van Loon

    5-Eric De Wilde

    6-Marinus Lockefeir

    7-Didier Cornelis

    8-Edward Battersby

     

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Robert Robijns

    3-François Brouwers

    4-Willy Koohlhaas

    5-Daniel Cornu (Stekene)

     

    Toeristen – 30 deelnemers – 62,4 km

    1-Thibaut Derycke (Oudenaarde)

    2-Nico De Vrient

    3-Lorenzo Arena

    4-Ben Scheire

    5-Anton Straetmans

    6-Sven De Schryver

    7-Pierre-Etienne Leers

    8-Dimitri Nijs

    9-Jelle De Leeuw

    10-Brecht Vermassen

    21-07-2014 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/07/2014

    vwf.JPG










    Proficiat aan PETER MAES met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Maes Peter KOP 2013.png 

            Peter Maes

    Maandag 21 Juli – ST-LIEVENS-HOUTEM (9520) - 9de VWF Geditrofee

     

    A-reeks - 78,8km - 1h40
    1.David MOTTE
    2.Peter Van Damme
    3.Kurt Eeckhout
    4.Quincy Vens
    5.Bert Van Der Trappen
    6.Bjorn Lison
    7.Kristof Debboudt
    8.Michel Vereecken
    9.Frederik Van Boven
    10.Glenn Van Nierop

    C-reeks -68,4km - 1h37
    1.PETER MAES (Bornem)
    2.Andy Annendijck
    3.Danny Saelens
    4.Andy De Backer
    5.Willem Van Der Heyden
    6.Frederic Wilmet
    7.Michael Heymans
    8.Jimmy De Paepe
    9.David Blockx
    10.Steven Verschelden

    D-reeks - 61,2km - 1h28
    1.Patrick JACOBS
    2.Herman Proost
    3.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4.Arie De Moor
    5.Guy De Coster
    6.Ronny Govers
    7.Rudy Thomas
    8.Ronny Van Der Vurst
    9.Jan De Mulder
    10.Pascal Raes

    E-reeks - 61,2km - 1h31
    1.Patrick COCQUYT
    2.Luc Van Roy
    3.Dirk Van Hove
    4.Francis De Ridder
    5.Joost Pieters en Rene De Brucker
    7.Dominique Turcksin
    8.Ronny Paridaens
    9.Daiel Villers
    10.Danny De Backer

    F-reeks - 54,4km - 1h23
    1.Sus AUWERS
    2.Patrick Van Renterghem
    3.Hendrik Caethoven
    4.Johny Van Holen
    5.Patrick Convents
    6.Rudy Bloemmen
    7.Ronny Paridaens
    8.Peter Schoepen
    9.Chris Somers
    10.Hilair Heye

    G-reeks - 54,4km - 1h27
    1.Gaston SANNEN
    2.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    3.Roland Boulard
    4.Roger Beelaert (Rupelmonde)
    5.Jos Vandermeulen
    6.Frans Mertens
    7.Theo Coudyzer
    8.Etienne Vandenhouwe
    9.Luc Snels
    10.Herman Van Den Borre

    21-07-2014 om 20:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 21/07/2014 - ARENDONK (A) - Aspiranten - Kampioenschap van Vlaanderen

    Jongens 12 jaar Tijdrit

    Aantal deelnemers: 50

    1.ORINS Robin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VAN HOUT Luca-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    4.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.WIENEN Flore-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    17.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Jongens 13 jaar Tijdrit

    Aantal deelnemers: 59

    1.FRETIN Milan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN DYCK Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DENS Wout-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    41.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Jongens 14 jaar Tijdrit

    Aantal deelnemers: 79

    1.VERVLOESEM Xandres-DCM CYCLING TEAM-

    2.GADENNE Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DANIELS Lars-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.FORRET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.DECUYPERE Nathan-CT FORCE VZW-

    70.SLOCK Liam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    74.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 12 jaar Tijdrit

    Aantal deelnemers: 11

    1.KEMPS Stephanie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    3.BROUWERS Julie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.BEIRINCKX Lina-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VAN GOETHEM Femke-KTC-CYCLING TEAM-

    8.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.STORMS Imke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 13 jaar Tijdrit

    Aantal deelnemers: 17

    1.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.SCAVONE Dina-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VERBEEK Brit-HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    Meisjes 14 jaar Tijdrit

    Aantal deelnemers: 9

    1.BOSSUYT Shari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-

    Jongens 12 jaar Rit

    Aantal deelnemers: 50

    1.VAN HOUT Luca-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.WIENEN Flore-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BAERS Arne-HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.LAURYSSEN Rik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    12.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Jongens 13 jaar Rit

    Aantal deelnemers: 56

    1.MACHIELS Brent-HAGELAND CYCLING TEAM-

    2.CLAEYS Laurent-VZW DE DEMERSPURTERS-

    3.GROSEMANS Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN OLMEN Yevgeny-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.VANDERMEER Quinten-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    39.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Jongens 14 jaar Rit

    Aantal deelnemers: 77

    1.DECLERCQ Mathias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DANIELS Lars-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN DEN BOSSCHE Fabio -JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.HAEX Joris-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.WERNIMONT Nicolas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    60.SLOCK Liam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    65.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 12 jaar Rit

    Aantal deelnemers: 11

    1.KEMPS Stephanie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    3.BEIRINCKX Lina-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.LAUWERIJS Laura-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.BROUWERS Julie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.STORMS Imke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 13 jaar Rit

    Aantal deelnemers: 16

    1.SCAVONE Dina-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MICHIELSEN-STEVENS Laura-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.CRABBÉ Kiona-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    Meisjes 14 jaar Rit

    Aantal deelnemers: 9

    1.BOSSUYT Shari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-

    21-07-2014 om 20:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/07/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A en het behalen van de Belgische Titel Open Catg. !!!

    Bjorn Coomans.JPG 

         Bjorn Coomans

    Zondag – 20/07/2014 – VRASENE (9120) - Open Kampioenschap van België - 78 km

    Aantal deelnemers: 73

    1-BJORN COOMANS (Ruisbroek)

    2-Timmy Weeckers

    3-Luc De Duytsche

    4-Tom De Feyter

    5-Peter Neels (Kruibeke)

    6-Kristof Gryson

    7-Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    8-Thierry Declercq

    9-Franky Weemaes (Melsele)

    10-Nico Savat

    11-Tom Verhulst (Haasdonk)

    13-Michael Vd Casteele (Bazel)

    21-Jerry Cooman

    22-Gianni Cooman

    25-Luc De Moor (St.Gillis)

    31-Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    35-Filip Weemaes (Verrebroek)

    38-Danny Peeteres (Temse)

    39-Nicolai Gosselin (Waasmunster)

    40-Alex Goossens (Vrasene)

    41-Steven Heirman (Hamme)

    42-Giovanni Van Drom (Bazel)

    45-Simon Laureys (Lokeren)

    46-Bart Rombauts (Kallo)

    47-Renaat Demeter (Lochristi)

    49-Kris Van Severen (St.Niklaas)

    52-Peter De Maere (Eksaarde)

    53-Paul Rooseparck (Overmere)

    54-Sammy Bogaert (Essen)

    55-Stijn Verbeke (Belsele)

    57-Jarne De Ost

    59-Pieter Covents (Kieldrecht)

    61-Eloy Van Meirvenne (Beveren)

    62-Andy Bonnaerens

    63-Nico De Roeck (Stekene)

    66-Vincent Maes (Stekene)

    70-Steven Mannes

    71-Geert Braeckman (Kalken)

    73-Gino Van Broeck (Temse)
    20-7-2014-vrasene waod 1048.JPG
    20-7-2014-vrasene waod 1034.JPG
    20-7-2014-vrasene waod 1061.JPG
    20-7-2014-vrasene waod 913.JPG
                                 Aankomst van winnaar Bjorn Coomans.
    20-7-2014-vrasene waod 863.JPG
    20-7-2014-vrasene waod 627.JPG
    20-7-2014-vrasene waod 568.JPG
    20-7-2014-vrasene waod 504.JPG
            De start van het Belgisch Kampioenschap Open Categorie te Vrasene.





    Proficiat aan FILIP VAN GOETHEM met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Filip Van Goethem.JPG 

      Filip Van Goethem

    Zondag – 20/07/2014 – VRASENE (9120) - Toeristen - 52 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.FILIP VAN GOETHEM (Nieuwkerken)

    2.Robby Van Raemdonck (Stekene)

    3.Jens Verschaffelt (St.Niklaas)

    4-Stijn Verloo

    5-Angelo Vandecasteele

    6-Bram Kesteleyn

    7-Mauro Cooman

    8-Glenn Van Hille

    9-Giovanni Baert

    10-Joris Van Sas

    11-Joeri Verbruggen 12-Lieven De Breucker 13-Evert Heirbaut 14-Francesco Degroote 15-Dirk Bryssinckx 16-Tommy Van Osselaer 17-Rudy Coppens 18-Philip Smet 19-Tom Van Osselaer 20-Wim Lagae 21-Guido Spanoghe 22-Kevin Van Laethem 23-Ken Sorber 24-Kurt Van Raemdonck 25-Stefan De Clercq 26-Filip Van Raemdonck 27-Raf Van Nieuwenhove 28-Gino Smet 29-Mario Bolssens 30-Dirk Cleys 31-Tim De Doncker 32-Bert Van Wauwe 33-David Pierre 34-Peter Van Goethem 35-Dirk Blommaert 36-Kurt Heyman 37-Patrick Vander Vekens 38-Peter Bolssens 39-Chris Van De Vijver 40-Mathtias D'Hooghe 41-Bart Vanvayzeele 42-Nicolas Delorge 43-Dries Caenepeel
    20-7-2014-vrasene waod 481.JPG
                                        Winnaar Toeristen Filip Van Goethem.
    20-7-2014-vrasene waod 399.JPG
      De aankomst van winnaar Filip Van Goethem voor Robby Van Raemdonck.
    20-7-2014-vrasene waod 426.JPG
    20-7-2014-vrasene waod 070.JPG
                                       De start van de Toeristen te Vrasene.
    20-7-2014-vrasene waod 469.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg


    21-07-2014 om 14:10 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!