.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    20-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/07/2014

    waod_3.jpg
    Proficiat aan WIM ROMBAUT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Wim Rombaut.jpg   Suys Frank KOP 2014.jpg 

          Wim Rombaut                  Frank Suys

    Zondag – 20/07/2014 – MERELBEKE (9820)

     

    Catg.B – 38 deelnemers - 72 km

    1-WIM ROMBAUT (Stekene)

    2-Etienne Claus (Waasmunster)

    3-Franky De Tremerie

    4-Michael Heymans

    5-Lesley De Brauwer

    6-Gino Primo

    7-Fabien Hanssens

    8-Anthony Degryse

    9-Stefaan David

    10-Pascal Verlez

    14-Lieven Van De Perre (De Klinge)

    24-Tom De Beer (Hamme)

    33-Wim Heyndrickx (Vrasene)

     

    Catg.C – 32 deelnemers – 64,8 km

    1-FRANK SUYS (Hingene)

    2-Herman Proost

    3-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4-Jean-Pierre Van Maldegem

    5-Wim De Coninck

    6-Tony Reniers

    7-Marc Couckuyt (Nevele)

    8-Mick Bath

    9-Luc Van Roy

    10-Kurt Leuntjens

    13-Didier Couchez (St.Amandsberg)

    18-Serge Meyvis (Burcht)

    22-Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    23-Geert Bultynck (Beveren)

    24-Luc Joos (Stekene)

    25-Geert Smet (St.Niklaas)

     

    Catg.D – 21 deelnemers – 43 km

    1-Helmuth Tas (Sijsele)

    2-Patrick Van Renterghem

    3-Peter Van Der Geest

    4-Rony De Vos

    5-Johny Van Holen

    6-Paul Allen

    7-Jan Snoeck

    8-Robert Maldrie

    9-onleesbaar nummer

    10-Eddy De Vuyst

    11-Marc Van Overmeir (Beveren)

    13-Françis De Paepe (Lokeren)

     

    Catg.E – 25 deelnemers – 43 km

    +65 jaar

    1-Roland Boulard (Drongen)

    2-Etienne Vandenhouwe

    3-Marc Vervondel

    4-Julien Vyvey

    5-Roland Van Imschoot

    6-Allan Ramsay

    7-Willy Corthier

    8-Erik Vandersteen

    9-Luc Ribbens

    10-Didier Cornelis

     

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    3-Daniel Cornu (Stekene)

    4-François Brouwers

    5-Robert Robijns

    6-Adrien Desmet

    7-Ko Tolhoek

    8-Georges Michiels

    9-Ortaire Stevens

    Toeristen – 28 deelnemers - 64,8 km

    1-Jeroen Van Der Vurst (Aalst)

    2-Stef De Bruyn

    3-Brecht Declercq

    4-Sven De Schryver

    5-Jens Van Cauwenberghe

    6-Stijn Peelman

    7-Ben Cannaerts

    8-Gregory Van Waeyenbergh

    9-Timothy Vermeeren

    10-Wim Bas

    20-07-2014 om 20:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 20/07/2014 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) - Nieuwelingen - 61 km

    Aantal deelnemers: 78

    1.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.JAQUES Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.POULAIN Dylan-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    5.BULLEY Lewis--

    6.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.DEWACHTER Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    9.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    10.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    13.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    20/07/2014 LEBBEKE (O) - Nieuwelingen - 68,4 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    4.SERVEIA Sijandas-KLAIPEDOS VIESULO-

    5.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    6.ADOMAITIS Rojus-KLAIPEDOS VIESULO-

    7.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.GABRIELS Senne-DCM CYCLING TEAM-

    10.DU FOUR Jens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    12.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    17.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    20/07/2014 STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) - Nieuwelingen - 62,4 km

    Aantal deelnemers: 62

    1.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.MC CARTHY Dion-O´LEARY STONE KANTURK-

    3.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.PAUWELS Tijl-LARES-DOLTCINI CT-

    6.PLETINCKX Yarno-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    34.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    20/07/2014 WILSELE (VB) - Aspiranten
    12 jaar JONGENS

    Aantal deelnemers: 23

    1.ALVARADO Salvador-RWC AHOY-

    2.VOGELS Aaron-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.VANDENSTORME Dylan-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.VAN MECHELEN Gloria-INDIVIDUEEL-

    5.STALMANS Jasper-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    13 jaar JONGENS

    Aantal deelnemers: 25

    1.WAEYAERT Arno-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    2.DE NEVE Tomas-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    3.GOOSSENS Siebe-DCM CYCLING TEAM-

    4.VAN DER SMISSEN Lennick-DCM CYCLING TEAM-

    5.SCHURGERS Stef-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.SYMOENS Brian-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 jaar JONGENS

    Aantal deelnemers: 31

    1.RIJSDIJK Nathan-RWC AHOY-

    2.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.CLYNHENS Jens-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    4.VAN RILLAER Witse-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.DE CLERCQ Geoffrey-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    12 jaar MEISJES

    Aantal deelnemers: 1

    1.VAN MECHELEN Gloria-INDIVIDUEEL-

     

    14 jaar MEISJES

    Aantal deelnemers: 1

    1.KIUPELYTÉ Gintare-LILALES SM- DSK-

    20-07-2014 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN AMICALE CYCLISTE RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/07/2014

    Amicale.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg 

            Frank Suys

     

    Zaterdag 19/07 – POMMEROEUL – Amicale Cycliste du Hainaut 2000

     

    CATEGORIE A – 78 deelnemers

    1-Wins Stéphane 

    2-Doncker Jimmy

    3-Dalle Nogare Fabrizio

    4-Vanluchene Stijn

    5-Raes Jean-François

    6-Namane Steve

    7-Desmet Sebastien

    8-Di Stefano Jonathan

    9-Ancelot Sébastien

    10-Cazalo Christophe

     

    CATEGORIE B – 94 deelnemers

    1-Mattioli Ronald

    2-Ferat Fabrice

    3-Buki Patrick

    4-Wattiez Grégory

    5-Lhoest Eddy

    6-Bastin Fabrice

    7-Schernn Christophe

    8-De Ridder Francis

    9-Lampe Thierry

    10-Wilmet Frédéric

     

    CATEGORIE D – 56 deelnemers

    1-FRANK SUYS (Hingene)

    2-Renard Alain

    3-Pieters Joost

    4-Derrider Francis

    5-Hustin Jean-Pierre

    6-Bouillon Georges

    7-Defontaine Gilles

    8-Beinaert Eddy

    9-Willems Michel

    10-Somers Chris

    20-07-2014 om 19:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 20/07/2014 KERNIEL (LB) - Elite z.c./U23 - 109,7 km

    Aantal deelnemers: 117

    1.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    2.VAN REEK Timon-UWTC DE VOLHARDING-

    3.VAN ZUMMEREN Stef-TEAM 3M-

    4.HOUBEN Kristof-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    5.DANIELS Wouter-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.LETEN Wouter-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    9.LEHAEN Dries-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.WILLEMS Robby-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    21.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    49.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    64.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    65.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    71.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    73.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    73.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    20/07/2014 AARSELE (W) - U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 62

    1.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.PYFFEROEN Miel-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.BOSSUYT Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    4.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    6.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.YSERBIJT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.LIVYNS Arjen-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.OLIEBOS Jordy-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    11.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    27.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    35.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

     

    20/07/2014 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) - Juniores - km
    Aantal deelnemers: 46

    1.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.FACHE Forent-DOUAI-

    3.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.DONCK Lowie-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.DERMAUT Mike-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    7.FENAIN Thibaut-WASQUEHAL-

    8.DEGRYSE Tibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    9.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.HEYTENS Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    20/07/2014 MAARKEDAL (O) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.CORNELISSE Mitchell-WILTON CT-

    3.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.VAN HECKE Elias-LARES-DOLTCINI CT-

    7.LAMBERTIN Kevin-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    8.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.PATTYN Jeroen-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    20/07/2014 STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) - Juniores - 93,6 km

    Aantal deelnemers: 95

    1.WILLEMS Thimo-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    3.LAMBRECHT Bjorg-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.CARTER Thomas-SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG-

    6.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.INKELAAR Kevin-AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    9.ARIMONT Charlie-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.BOLLÉ Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    20/07/2014 ICHTEGEM (W) - Dames Jeugd - 60 km

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 26

    1.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BEX Nathalie-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    3.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    5.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.JONGERIUS Claudia-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.DHONT Glacia-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    9.VAN DE GUCHTE Quinty-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.JUCEVICIUTE Gabriele-KLAIPEDOS VIESULO SC-DSK PAJURIS-

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 27

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.KOSTER Paulien-NWV GRONINGEN-

    3.DELBAERE Fien-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.STRAINYTE Ernesta-SILALES SM-DSK KVEDARNA-

    5.VAN HOUTUM Celine-DE JONGE RENNER-

    6.DEFOUR Lara-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.DE PAUW Ina-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.CARIER Lara-LC TETANGE-

    9.DEPUERS Lynn-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.AUZBIKAVICIUTE Milda-SILALES SM-DSK KVEDARNA-

     

    20/07/2014 BUDINGEN ZOUTLEEUW (VB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.BERNAERTS Jarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.JASPERS Jappe-LARES-DOLTCINI CT-

    4.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.BAUDE Arthur-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    7.ULENS Lennert-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.OFFERMANS Michiel-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    9.GOOSENS Rob-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.VERGAUWEN Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    27.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    19-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/07/2014

    waod_3.jpg


    Zaterdag – 19/07/2014 – LAARNE (9270)

     

    Catg.A – 27 deelnemers – 66 km

    1-Nico Verwee (Deinze)

    2-Kenneth De Loor

    3-Ken De Fauw

    4-Paul Rooseparck (Overmere)

    5-Peter De Corte

    6-Krijn Verschraegen

    7-Jelle Schepers

    8-Tim Weemaes

    9-Mario Van Den Broecke

    10-Steven Goossens (Belsele)
    19+7+2014+laarne waod 928.JPG 19+7+2014+laarne waod 981.JPG
     Aankomst van winnaar Catg.A Nico Verwee.         Winnaar Catg.A Nico Verwee en winnaar Toeristen Christophe De Grom.

    19+7+2014+laarne waod 527.JPG
                                Start van de Catg.A en Toeristen te samen.


    Catg.B – 28 deelnemers – 53 km

    1-Peter Vermassen (Herzele)

    2-Peter Verhofstadt

    3-Michel Bultinck

    4-Alex Goossens (Vrasene)  Massaspurt B & C

    5-Nico Maes

    6-Gunther Van Den Bossche

    7-Lesley De Brauwer

    8-Kurt Bertier

    9-Koen Van Laere (Beveren)

    10-Wim Rombaut (Steken)

    16-Sven De Vlieger (Lochristi)

    18-Wim De Cleen (Kruibeke)

    20-Sven Van Avermaet (Zele)

    19+7+2014+laarne waod 115.JPG
                            Start van de Catg.B en Catg.C tesamen.

    Catg.C – 30 deelnemers – 53 km

    1-Patrick Verdonck (Hoogstraten)

    2-Marc Couckuyt (Nevele)   Massaspurt B & C

    3-Geert Braeckman (Kalken)

    4-Geert Van Speybroeck (Nevele)

    5-Marc Goossens (Mariakerke)

    6-Filip De Wannemaeker

    7-Marc Schepers

    8-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    9-Kurt Leuntjens

    10-Noël Willems

    14-Geert Smet (St.Niklaas)

    16-Kenny Janssens (Melsele)

    18-Freddy Van Camp (Stekene)

    22-Geert Bultynck (Beveren)
    19+7+2014+laarne waod 125.JPG
                       Winnaar Catg.C Patrick Verdonck voor Kenny Janssens.

    19+7+2014+laarne waod 327.JPG
                  Marc Couckuyt, Marc Goossens en Geert Van Speybroeck.
    19+7+2014+laarne waod 310.JPG
     Geert Van Speybroeck en Kenny Janssens proberen een aanval op te zetten.
    19+7+2014+laarne waod 200.JPG

    Catg.D – 12 deelnemers – 47 km

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-Helmuth Tas

    3-Jozef De Naeghel

    4-Tony Baudonck

    5-Robert Maldrie

    6-Marc Van Overmeir (Beveren)

    7-Jan Snoeck

    8-Eddy De Vuyst

    9-William Vyncke

    10-Francis De Paepe (Lokeren)
    19+7+2014+laarne waod 091.JPG
                                   Winnaar Catg.D Martin Durant.
    19+7+2014+laarne waod 065.JPG
    19+7+2014+laarne waod 074.JPG

     

    Catg.E – 25 deelnemers – 47 km

    +65 jaar

    1-Julien Vyvey (Wondelgem)

    2-Roger Hoof (St.Niklaas)

    3-Roland Van Imschoot

    4-Etienne Van Hecke

    5-Allan Ramsay

    6-Marinus Lockefeir

    7-Luc Ribbens

    8-Patrick Elegheer

    9-Adri Van Loon

    10-David Orford
    19+7+2014+laarne waod 092.JPG
                              Winnaar Catg.E +65jaar Julien Vyvey.

     

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    3-Werner Dullaert (St.Gillis)

    4-Daniel Cornu (Stekene)

    5-Robert Robijns

    6-François Brouwers

    7-Adrien Desmet

    8-Ortaire Stevens

    9-Jef Verheyen

     

    Toeristen – 22 deelnemers – 66 km

    1-Christophe De Grom (Denderhoutem)

    2-Ben Van Baelen

    3-Tom Gerlo (Waasmunster)

    4-Tom Saeys

    5-Stef De Bruyn

    6-Bram Kesteleyn

    7-Nico De Vrient

    8-Dieter Buyse

    9-Roald Stevens

    10-Dieter Van Simaey

    12-Guido Spanoghe (Lokeren)

    15-Tommy Van Osselaer (Stekene)

    16-Tony Burm (Temse)
    19+7+2014+laarne waod 953.JPG
                         Aankomst van Christophe De Grom bij de Toeristen.




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    19-07-2014 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 19/07/2014 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 126

    1.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    4.JONCKHEERE Michael-INDIVIDUEEL-

    5.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    6.CASIER Arne-KORAIL CYCLING TEAM-

    7.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    8.VANSPEYBROECK Tim-TEAM 3M-

    9.VANHAECKE Thomas-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    10.DE MAREZ Ruben-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    11.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    78.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    90.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    98.DE OST Jarne-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    19/07/2014 DENTERGEM (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.LAMBERTIN Kevin-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    5.NEIRYNCK Jonas-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.VANDENBOSSCHE Cedric-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VERFAILLIE Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.DE ROOSE Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    12.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    19/07/2014 HOOGLEDE (W) - Juniores - 89,6 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VANACKER Bjarne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.TEIRLINCK Jens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.WYDOOGHE Jaron-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.BECHYNÉ Matéj-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JG-

    8.DEBOOT Bruce-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    9.COOREVITS Gilles-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    19/07/2014 ZEMST (VB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 125

    1.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    2.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    3.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.AKKERMANS Lars-YCT VZW-

    5.GOOSSENS Kobe-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.JASPERS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.CORNELISSE Mitchell--

    10.WELTEN Bram--

    44.VERMEIREN Gianni-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    82.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    93.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

      

    19/07/2014 DENTERGEM (W) - Dames Jeugd - 54 km

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 30

    1.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    3.PIRARD Audrey-INDIVIDUEEL-

    4.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    5.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.JONGERIUS Claudia-WILLEBRORD-

    9.LOUCHAERT Justine-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.NOËL Jara-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 32

    1.DELBAERE Fien-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.DOCX Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.STRAINYTE Ernesta-SILALES SM DSK-

    4.DEFOUR Lara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.TEIRLINCK Jana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.VERLINDEN Jessica-VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-

    7.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.STORMS Nine-BERGBEKLIMMERS-

    10.LOIX Laura-ISOREX CYCLING TEAM-

    26.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    19/07/2014 SINT-KATELIJNE-WAVER (A) - Interclub – Nieuwelingen - 84 km

    Aantal deelnemers: 152

    1.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.PEETERS Tom-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.UALGASI Bram-MIXE TEAM 2 VIVE LE VELO/TELENET FIDEA-

    4.WUYTS Sooi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.THIJSSEN Gerben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BOK Willem-MIX3 PIJNENBURG/ZUID-OOST-

    10.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    26.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    36.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    39.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    41.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    59.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    81.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    86.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    106.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    109.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    120.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    127.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    19/07/2014 KERNIEL (LB) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.JOHANSEN Julius-CYCLING CLUB HILLEROD-

    2.MC NULTY Brandon--

    3.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.STITES Tyler--

    5.GERITS Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.HUYS Laurens-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.PEIGNEUR Guillaume-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    9.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    39.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    61.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19-07-2014 om 19:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN VRIJDAG 18/07/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN VRIJDAG 18/07/2014     


    18/07/2014 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.MELS Fabrice-CIBEL-

    3.TAKENOUCHI Yu-DOLTCINI-

    4.VANLERBERGHE Quinten-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING-

    6.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    7.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.ONGENA Matthias-CIBEL-

    9.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    10.DEBRUYN Jimmy-ARROW CYCLING-

    12.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    15.SMET Guy-CIBEL-

    16.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    18.HOFMAN Joeri-KWADRO-STANNAH-

    19.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    20.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    22.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    23.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    27.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    29.HEYNS Kristoff-CIBEL-
    18-7-2014-sinaai vrijdag 709.JPG
              Podium met winnaar Glenn Rotty, Fabrice Mels en Yu Takenouchi.
    18-7-2014-sinaai vrijdag 716.JPG
               Een woordje uitleg van winnaar Glenn Rotty aan speaker Ivan.

    18-7-2014-sinaai vrijdag 728.JPG
                                          Glenn Rotty met vader Bart.
    18-7-2014-sinaai vrijdag 651.JPG
    De spurt voor de overwinning met Glenn Rotty voor Fabrice Mels en Yu Takenouchi.

    18-7-2014-sinaai vrijdag 661.JPG 
     Hans Dekkers spurt naar plaats 5 voor Tony Heirbaut en Bart Van Speybroek.
    18-7-2014-sinaai vrijdag 721.JPG
                                  De 3de plaats was voor Yu Takenouchi.
    18-7-2014-sinaai vrijdag 197.JPG
    18-7-2014-sinaai vrijdag 318.JPG 18-7-2014-sinaai vrijdag 396.JPG
         Guy Smet behaalde een 15de plaats.
    18-7-2014-sinaai vrijdag 470.JPG
    18-7-2014-sinaai vrijdag 549.JPG
                            Op kop Guy Ten Hartog goed voor plaats 19.
    18-7-2014-sinaai vrijdag 095.JPG
    18-7-2014-sinaai vrijdag 120.JPG
                                 Op kop Sam Christiaens goed voor plaats 20.

    18-7-2014-sinaai vrijdag 035.JPG
                                  De start te Sinaai met 50 deelnemers.
    18-7-2014-sinaai vrijdag 006.JPG
                                   Koen De Bosscher en Fabrice Mels.
    18-7-2014-sinaai vrijdag 009.JPG
                                        Glenn Rotty en Fabrice Mels.










    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    19-07-2014 om 17:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/07/2014

    vwf.JPG










    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks G !!!

    Franky Weemaes.jpg   Fons Van Raemdonck.jpg

         Franky Weemaes          Fons Van Raemdonck

     

    Zaterdag 19 Juli – APPELS (9200)

    A-reeks - 74,8km - 1h42
    1.Rik DEVREE
    2.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    3.Bjorn Lison
    4.Gwylim Hanssens
    5.Glenn De Wolf (Hamme)
    6.Steven Nijs
    7.Gerald Uyttersprot
    8.Mario Van Der Sickel
    9.Balder De Doncker
    10.Peter Bocken

    C-reeks
    - 68km - 1h38
    1.Franky WEEMAES (Melsele)
    2.Vital Pauwels
    3.Rudy Rey
    4.Tom de Beer (Hamme)
    5.Peter Aerts
    6.Chris De Saeger
    7.Patric Bogaerts
    8.Kris De Block (Mariekerke)
    9.Davy De Smet
    10.Jan De Keyser

    D-reeks
    - 61,2km - 1h27
    1.Frank GEETS
    2.Patrick Jacobs
    3.Jerry De Reuse
    4.Jean Baeyens
    5.Ronny Govers
    6.Ronny Van Der Vurst
    7.Guy De Coster
    8.Jan De Mulder
    9.Bart De Vreese
    10.Wim Van Looy

    E-reeks
    - 61,2km - 1h27
    1.Patrick COCQUYT
    2.Dirk van Hove
    3.Dirk Peigneur
    4.Freddy Vangenechten
    5.Danny De Backer
    6.Jan Van Den Brande
    7.Rene De Brucker
    8.Mike Vanebergh
    9.Karel Baeyens
    10.Eddy Vermeir

    F-reeks
    - 54,4km - 1h20
    1.Luc WITMAN
    2.Sus Auwers
    3.Eddy Van Opstal
    4.Jos Maes en Rudy Bloemmen
    6.André Bultinck
    7.Ronny Paridaens
    8.Marc De Vos
    9.Jos Staes
    10.Raf Vercamen

    G-reeks
    - 47,6km - 1h14
    1.Alfons VAN RAEMDONCK (Beveren)
    2.Marc Vervondel
    3.Felix Luyten
    4.Etienne Vandenhouwe
    5.Roger Beelaert (Rupelmonde)
    6.Guido Cornet
    7.Gaston Sannen
    8.Jef Everaerts
    9.Frans Mertens
    10.Eric Van Der Steen

    19-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 19/07/2014 MELLE (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 27

    1.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    2.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.VAN PARYS Jordy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.VANDENBRANDEN Noah-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.REUNIS Rowdy-WIELERTEAM WAASLAND-

    12.DEMUYNCK Victor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VAN WIELE Michiel-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    24.MAES Alec-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 25

    1.SCHARRE Stef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.BEECKMAN Brent-KTC-CYCLING TEAM-

    3.VAN OLMEN Yevgeny-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.VERSTAPPEN Tijs-HAGELAND CYCLING TEAM-

    5.DE LAET Tomas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.DE BEER Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 39

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.SENRAME Arthur-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    3.VANPARIJS Wouter-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.DESTATSBADER Thibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.WALRAED Jesper-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    24.SLOCK Liam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 3

    1.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.LAUWERIJS Laura-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.WINDELS Lindsay-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.BOSSUYT Shari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.UYTTENHOVE Aiko -INDIVIDUEEL-

    19-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    18-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 18/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Glenn Rotty 2014.jpg 

            Glenn Rotty


    Vrijdag 18/07/2014 EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km

    Aantal deelnemers: 45

    1.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    2.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    4.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.COCQUYT Nicky-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.SAVAT Nico-INDIVIDUEEL-

    9.STEYN Jac-johann-DEPLASCO-V.D.B.G-

    10.REMORY Stijn-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    11.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    22.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

     

    18/07/2014 GEEL (ST. DIMPNA) (A) - Elite z.c./U23 - 96 km

    Aantal deelnemers: 45

    1.AERTS Ruud-JONGE RENNER-

    2.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    3.HULSMANS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    4.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.COOLEN Yves-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    7.VAN LAER Titte-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    8.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    9.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    10.VAN LAER Ward-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

     

    18/07/2014 INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

     

    18/07/2014 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.MELS Fabrice-CIBEL-

    3.TAKENOUCHI Yu-DOLTCINI-

    4.VANLERBERGHE Quinten-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING-

    6.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    7.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.ONGENA Matthias-CIBEL-

    9.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    10.DEBRUYN Jimmy-ARROW CYCLING-

    12.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    15.SMET Guy-CIBEL-

    16.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    18.HOFMAN Joeri-KWADRO-STANNAH-

    19.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    20.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    22.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    23.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    27.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    29.HEYNS Kristoff-CIBEL-

     

    18/07/2014 SINT-KATELIJNE-WAVER (A) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers: 141

    1.CANT Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.INDEKEU Nico-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    3.FRASER Gough-RAMBERS CYCLING CLUB-

    4.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    6.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    8.VAN DEN PLAS Jelle-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.BRUYNDONCKX Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    12.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    17.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    30.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    36.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    65.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    77.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    88.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    95.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    97.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    110.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    112.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    119.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    119.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    18/07/2014 VRASENE-BEVEREN (O) -Dames Elite - 96 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.DE JONG Thalita-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    2.VAN VEGHEL Sandra-WV SCHIJNDEL-

    3.HORBACH Ariane-BIKE AID-

    4.WITLOX Lizzy-KLEUR OP MAAT CT-

    5.ELST Natalie-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    6.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    7.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    8.LODEWYKS Dana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.MEYVISCH Molly-LOTTO BELISOL LADIES-

    10.LODEWYKS Steffi-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    27.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    31.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    18-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    17-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 17/07/2014 ELEWIJT - ZEMST PK N-J-DJ (VB) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren

    Provinciaal Kampioenschap nieuwelingen - junioren en dames jeugd - Aantal deelnemers:

    17-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    16-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 16/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 16/07/2014 ARENDONK (A) - Amateurs + Masters – 75,6 km

    Amateurs + Masters A

    Aantal deelnemers: 46

    1.VERMEULEN Bram-DAGPAS-

    2.VAN UYTSEL Tomas-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.PAESHUYSE Jef-INDIVIDUEEL-

    4.ROMBOUTS Stijn-INDIVIDUEEL-

    5.VAN DER MOEREN Kris-DAGPAS-

    6.STEVENS Gilles-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.ANTHONIS Simon-DAGPAS-

    8.JONCKERS Kris-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.HENRION Jonathan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.VAN EYNDT Sven-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    18.WEEMAES Filip-DAGPAS-

     

    Masters B

    Aantal deelnemers: 17

    1.AERTS Peter-DAGPAS-

    2.BOGAERTS Patric-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.GOUWKENS Patrick-ZANNATA CYCLING TEAM-

    4.FOLLON Ronny-DAGPAS-

    5.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.PEETERS Luc-DAGPAS-

    7.KETELBUTERS Freddy-DAGPAS-

    8.CLAES Benny-DAGPAS-

    9.FETS Benny-DAGPAS-

    10.KEIM Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    Masters C

    Aantal deelnemers: 11

    1.VERDONCK Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VAN LOOY Wim-DAGPAS-

    3.VAN ROY Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.AUWERS Sus-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.VAN LOY Eddy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.GEUDENS Paul-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.DEGEEST Roland-ZANNATA CYCLING TEAM-

    8.GOVERS Rony-DAGPAS-

    9.MAES Harry-DAGPAS-

    10.VANDE KERKHOF Robert-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-


    16/07/2014 ARENDONK (A) - Dames Elite - 81 km

    Aantal deelnemers: 85

    1.DE VOCHT Liesbet-LOTTO BELISOL LADIES-

    2.VOS Marianne-RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    3.D`HOORE Jolien-LOTTO BELISOL LADIES-

    4.STULTIENS Sabrina-RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    5.PRETORIUS An-li-ESMERO CYCLING CLUB-

    6.DE JONG Thalita-RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    7.R WALLE Brianna-SPIRIT BIKES-

    8.VAN VLEUTEN Annemiek-RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    9.DEMEY Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.TEUNISSEN Britt-TWC DE KEMPEN-

    17.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    22.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    23.NIJNS Nathalie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    37.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    43.MERMANS Petra-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    49.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    53.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-


    16/07/2014 OPWIJK (VB) - Juniores - 96,6 km

    Aantal deelnemers: 89

    1.BOLLÉ Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.VANDEVYVERE Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    4.VERBIST Gilles-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    5.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    6.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.JESPERS Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.LIEVENS Siebe-DCM CYCLING TEAM-

    10.DE COSTER Dean-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    11.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

     

    16/07/2014 RANSBERG-KORTENAKEN (VB) - Juniores – Klimwedstrijd - 90 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.DE HAES Jorden-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.DE VRIES Herthys-WV OTTO EBBERS-

    3.PETIT Tomas-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    4.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.AKKERMANS Lars-YCT VZW-

    6.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.WOUTERS Beau-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    9.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    16/07/2014 VRASENE (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.WELTEN Bram-PIJNENBURG-

    4.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.CORNELISSE Mitchell-DE VOLHARDING-

    6.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN TILBORGH Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.MAES Bryan-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    24.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    38.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    40.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.DE VLIEGER Robin-K.V.C. DEINZE VZW-

    49.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    16/07/2014 OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 55,2 km

    Aantal deelnemers: 98

    1.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.THIJSSEN Gerben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.MEEUS Jordi-kon balen bc-

    8.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    18.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    55.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.BRUGGEMAN Lorenzo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.LAMBERTS Alec-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16-07-2014 om 22:31 geschreven door kenny


    15-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN DINSDAG 15/07/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN DINSDAG 15/07/2014     


    15/07/2014 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers: 106

    1.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2.BREYNE Jonathan-TO WIN JOSAN CT-

    3.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    4.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    6.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    8.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.PIETERS Laurent-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    11.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    18.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    20.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    23.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    28.ONGENA Matthias-CIBEL-

    31.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    45.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    51.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    52.GEERINCKX Ruben-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    62.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    64.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    68.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    75.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    80.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-
    15-7+2014+wachtebeke 993.JPG
    Winnaar Francesco Van Coppernolle met Giovanni De Merlier Franky Van Oyen.           
    15-7+2014+wachtebeke 998.JPG
                       Winnaar Francesco Van Coppernolle  met de bloemen.
    15-7+2014+wachtebeke 1008.JPG
                                              De winnaar met de supporters.
    15-7+2014+wachtebeke 877.JPG
    De aankomst van winnaar Francesco Van Coppernolle voor Jonathan Breyne.
    15-7+2014+wachtebeke 878.JPG

    15-7+2014+wachtebeke 889.JPG 
    Renaat Demeter werd 3de voor Franky Van Oyen, Stijn Minne en Jelle Donders.
    15-7+2014+wachtebeke 890.JPG
          Franky Van Oyen spurt naar plaats 4 voor Stijn Minne en Jelle Donders.
    15-7+2014+wachtebeke 833.JPG
                                  Steven Doms behaalde een 20ste plaats.
    15-7+2014+wachtebeke 942.JPG
                                  Robby De Roos werd 51ste te Wachtebeke.
    15-7+2014+wachtebeke 272.JPG
    15-7+2014+wachtebeke 477.JPG
    15-7+2014+wachtebeke 479.JPG
    15-7+2014+wachtebeke 563.JPG 
    15-7+2014+wachtebeke 632.JPG
    15-7+2014+wachtebeke 668.JPG
                                           Mattias Nys aan het commando.
    15-7+2014+wachtebeke 256.JPG
    15-7+2014+wachtebeke 165.JPG
    15-7+2014+wachtebeke 119.JPG
    15-7+2014+wachtebeke 091.JPG
    15-7+2014+wachtebeke 084.JPG
                              De start te Wachtebeke met 106 deelnemers.
    15-7+2014+wachtebeke 081.JPG
                                  Koen De Bosscher en Kevin Eeckhout.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    15-07-2014 om 21:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 15/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 15/07/2014 KEERBERGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 114,4 km

    Aantal deelnemers: 144

    1.DZERVUS Darijus-VERANCLASSIS DOLTCHINI-

    2.HEREMANS Koen-VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-

    3.VAN GOETHEM Robin-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    4.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.VAN UFFEL Willem-INDIVIDUEEL-

    6.FEYTENS Gerrit-INDIVIDUEEL-

    7.BEYENS Yoeri-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    8.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.PEETERS Daniel-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    10.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    17.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    43.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    62.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    66.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    67.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    70.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    72.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    77.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    84.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    89.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    89.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    89.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    89.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    15/07/2014 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers: 106

    1.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2.BREYNE Jonathan-TO WIN JOSAN CT-

    3.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    4.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    6.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    8.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.PIETERS Laurent-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    11.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    18.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    20.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    23.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    28.ONGENA Matthias-CIBEL-

    31.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    45.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    51.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    52.GEERINCKX Ruben-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    62.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    64.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    68.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    75.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    80.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    15-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 15/07/2014

    vwf.JPG










    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks G !!!

     Van Raemdonck Fons KOP 2010.jpg 

    Fons Van Raemdonck

    Dinsdag 15 Juli – BURST (9420) - Criterium

     

    A-reeks
    1.Jeroen VAN GEYTE
    2.Bart Tribout
    3.Pieter Jan Kindermans
    4.Quincy Vens
    5.Bjorn Lison
    6.Gwylim Hanssens
    7.Niels Merckx
    8.Tom Verhoeven
    9.Pascal Heyvaert
    10.Kevin De Smet

    C-reeks
    1.Frank VAGENENDE
    2.Peter Vermassen
    3.Willem Van Der Heyden
    4.Patrick Jacobs
    5.Jimmy De Paepe
    6.Danny Borremans
    7.Tom De Beer (Hamme)
    8.Danny Saelens
    9.Jan De Keyser
    10.Rudy Rey

    D-reeks

    1.Frank GEETS
    2.Mario Lammens
    3.Jean Baeyens
    4.Pascal Raes
    5.Ronny Van Der Vurst
    6.Tim De Moor
    7.Ronald Rents
    8.Dirk De Koker
    9.Xavier Huon
    10.Willy Van Herreweghe

    E-reeks

    1.Dirk VAN HOVE
    2.Rudy Berwart
    3.Rudy Van De Velde
    4.Marc Couckuyt (Nevele)
    5.Daniel Villers
    6.Francis De Ridder
    7.Rene De Brucker
    8.Hugo Van Linden
    9.Marcel Vander Putten
    10.Guy Claus

    F-reeks

    1.Ronny PARIDAENS
    2.Peter Schoepen
    3.Eddy Cobbaut
    4.Patrick Convents
    5.Gilbert De Baerdemaeker
    6.Hendrik Caethoven
    7.Rudy Bloemmen
    8.Hubert D'Hondt
    9.Danny Paridaens
    10.Roger Wauters

    G-reeks

    1.FONS VAN RAEMDONCK (Beveren)
    2.Jos Vandermeulen
    3.Theo Coudyzer
    4.William De Cremer
    5.Guido Cornet
    6.Gilbert Vandenheuvel
    7.Luc Hermans
    8.Freddy Vandenberghen
    9.Etienne Vandenhouwe
    10.Hugo Tuypens

    15-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    14-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 14/07/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 14/07/2014     


    Maandag 14/07/2014 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km
    Aantal deelnemers: 56

    1.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    4.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.DE PAEPE Johannes-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.TÖPKE Frederik-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    14.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    15.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    16.MELS Fabrice-CIBEL-

    18.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    20.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    25.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    27.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    35.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    38.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    40.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    42.SMET Guy-CIBEL-

    14-7-2014-sinaaidorp 696.JPG 14-7-2014-sinaaidorp 698.JPG
       Winnaar Kevin Verwaest met de bloemen.            Een woordje uitleg van winnaar Kevin Verwaest aan de speaker Gerry.
    14-7-2014-sinaaidorp 645.JPG
                                 De aankomst van winnaar Kevin Verwaest.

    14-7-2014-sinaaidorp 712.JPG 
                      Stijn Verbeke werd knap 2de na winnaar Kevin Verwaest.
    14-7-2014-sinaaidorp 563.JPG
                          Guy Smet aan het commando voor Tom Verhulst.
    14-7-2014-sinaaidorp 557.JPG
                                         In 3de positie Kristoff Heyns.
    14-7-2014-sinaaidorp 547.JPG
                                 Links vooraan Kris Bolsens uit Kruibeke.
    14-7-2014-sinaaidorp 443.JPG 
    14-7-2014-sinaaidorp 156.JPG
    14-7-2014-sinaaidorp 125.JPG
                             In 2de positie Steven Doms die knap 4de werd.
    14-7-2014-sinaaidorp 017.JPG
    14-7-2014-sinaaidorp 008.JPG

    14-7-2014-sinaaidorp 004.JPG
                                  De start te Sinaai met 77 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-07-2014 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 14/07/2014 NIEUWERKERKEN (LB) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-BISSELL DEVELOPMENT TEAM-

    2.CAROLUS Jorne-LOTTO BELISOL U23-

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    4.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.LETEN Wouter-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    6.HULSMANS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    7.WERST Raymond--

    8.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    9.HUBERT Romain-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

     

    14/07/2014 RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.VANHAECKE Thomas-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.GLEN Liam-TERRA SAFETY SHOES-

    5.DENOLF Ritchie-CT 2020-

    6.NOPPE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.DECLERCQ Benjamin-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    44.GIBBONS Thomas-CIBEL-

     

    14/07/2014 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    4.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.DE PAEPE Johannes-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.TÖPKE Frederik-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    14.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    15.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    16.MELS Fabrice-CIBEL-

    18.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    20.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    25.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    27.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    35.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    38.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    40.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    42.SMET Guy-CIBEL-

    14-07-2014 om 21:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/07/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan MARC GOOSSENS met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Gunter Sterck.jpg  Alex Goossens KOP 2014.jpg  Marc Goossens.jpg

        Gunter Sterck            Alex Goossens           Marc Goossens

    Maandag 14/07/2014 – ADEGEM (9991)


    Catg.A - 54 deelnemers - 75 km
    1-GUNTER STERCK (Stekene)

    2-Paul Rooseparck (Overmere)

    3-Simon Laureys (Lokeren)

    4-Steven Van Rijckeghem

    5-onleesbaar nummer

    6-Pieterjan Roeygens

    7-Luc De Duytsche

    8-onleesbaar nummer

    9-Glenn De Wolf (Hamme)

    10-Mario Van Den Broecke

    23-Steven Goossens (Belsele)

    40-Jelle Van De Mergel (Hamme)

    44-Filip Weemaes (Verrebroek)

    Catg.B - 39 deelnemers - 63 km
    1-ALEX GOOSSENS (Vrasene)
    2-Nico Savat

    3-Wim Braet

    4-Gino De Weirdt

    5-Stefaan Ferrest

    6-Gino Primo

    7-Geert Roose

    8-Wim Rombaut (Stekene)

    9-Diederik Ampe

    10-Nico Maes

    15-Sven De Vlieger (Lochristi)

    33-Bart Rombouts (Kallo)

    35-Steven Verschelden (Hamme)

    36-Wim De Cleen (Kruibeke)

    Catg.C - 31 deelnemers - 63 km
    1-MARC GOOSSENS (Mariakerke)
    2-Patrick Cocquyt
    3-Geert Van Speybroeck (Nevele)
    4-Peter Kerckaert op 30"
    5-Jean-Pierre Van Maldegem

    6-Ronny Bauters

    7-Kenny Janssens (Melsele) op 40"
    8-Marc Couckuyt (Nevele)

    9-Ko Harms

    10-Filip Van Damme

    11-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    12-Geert Braeckman (Kalken)

    15-Geert Smet (St.Niklaas)

    17-Luc Joos (Stekene)

    18-Geert Bultynck (Beveren)

    Catg.D - 9 deelnemers - 50 km
    1-Patrick Van Renterghem (Bellem)
    2-André Bultinck

    3-Helmuth Tas

    4-Tony Baudonck

    5-Luc Cocquyt

    6-Henk Bolle

    7-Louis Moens

    8-Willy De Sutter

    9-Jos Dierks

    Catg.E - 16 deelnemers - 50 km
    +65 jaar
    1-Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2-Roland Boulard

    3-Roland Pieters

    4-Willy Corthier

    5-Eric De Wilde

    6-Etienne Van Hecke

    7-Marinus Lockefeir

    8-Omer Meloen

    9-Luc Hermans

    10-Florent De Leersnyder

    +70 jaar
    1-Robert Robijns (Aartselaar)

    2-Werner Dullaert (St.Gillis)

    3-Daniel Cornu (Stekene)

    4-Michel Vandendaelen

    5-Adrien Desmet

    6-Willy Voorbraeck

    Toeristen - 30 deelnemers - 63 km
    1-Brecht Declercq (Eine)

    2-Jan Reubens

    3-Wim Gaudesaboos

    4-Kris Smet (St.Niklaas)

    5-Bart De Neve

    6-Peter Hooreweghe

    7-Wim Bas

    8-Dieter Buyse

    9-Kristof Nachtergaele

    10-Gino Beauprez

    11-Tom Brulez (Tielt)

    23-Glenn Van Hille (St.Niklaas)

    26-Dieter Vercauter (Assenede)





    Maandag 14/07/2014 - MENDONK (9042)

     

    Catg.E/D - 14u00 – 40 km - 8 ronden

    Politie - 15u30 – 60 km - 12 ronden

    Kampioenschap van Vlaanderen voor Politie

    14-07-2014 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/07/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 14/07 – WORTEL (2323)

    Categorie A - 86,4 km
    1-Rombouts Ward
    2-Bruylandts Dave
    3-Leys Sam
    4-Nys Steven
    5-De feyter Tom
    6-Mertens Bram
    7-Verstraeten Sven
    8-Van Baelen Ben
    9-Veraart Jelle

    10-Diels Pieter

    Categorie B - 86,4 km
    1-De Vree Rik
    2-Martens Kristof
    3-Stijnen Klaas
    4-Haest Tom
    5-Van Maldeghem Stijn
    6-Weemaes Franky (Melsele)
    7-Paeshuyse Jef
    8-Van Gils Arne
    9-Van Opstal Philippe
    10-Van Der moeren kris

    Categorie C - 70,2 km
    1-Bruynseels Rudy
    2-Neels Peter (Kruibeke)
    3-Rey Rudy
    4-Vermeiren Guido
    5-Brabants Bruno
    6-Snels Paul
    7-Dockx Peter
    8-Haccuria Bart
    9-Gouwkens Patrick
    10-Wilmet Fréderic

    Categorie D - 70,2 km
    1-Vangenechten Freddy
    2-Verdonck Patrick
    3-Haest Eddy
    4-Hermans Henri
    5-Vaes Eddy
    6-De kort Pascal
    7-Van Gansen Benny
    8-Van Hoof Danny
    9-Deckers Ivan
    10-Van Looy Wim

    Categorie E - 70,2 km
    1-Van Loon Dick
    2-Snels luc
    3-Thienpont Walter
    4-Janssens Roger
    5-Onincx Dré

    14-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!