.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    13-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/07/2014

    waod_3.jpg


    Zondag – 13/07/2014 – SINAAI

     

    Catg.A – 34 deelnemers - 72 km

    1-Kristof Gryson (Landegem)

    2-Robby Meul (Belsele)               

    3-Christophe Van Overloop

    4-Benny Moens

    5-Stijn Verbeke (Belsele)

    6-Gianni Cooman

    7-Luc De Duytsche

    8-Maxime De Sutter

    9-Steven Goossens (Belsele)

    10-Tom Op De Beeck

    14-Nicolai Gosselin (Sinaai)

    19-Robby Weemaes (Stekene)

    22-Pieter Covents (Kieldrecht)

    24-Danny Peeters (Temse)
    13-7-2014-waod sinaai 508.JPG
                                       Winnaar Catg.A Kristof Gryson.
    13-7-2014-waod sinaai 490.JPG
    Podium Catg.A met winnaar Kristof Gryson, Robby Meul en Christophe Van Overloop.
    13-7-2014-waod sinaai 501.JPG  13-7-2014-waod sinaai 496.JPG
           Robby Meul werd knap 2de te Sinaai.                                 Een woordje uitleg van winnaar Kristof Gryson.
    13-7-2014-waod sinaai 430.JPG
               De spurt van de kopgroep met Kristof Gryson voor Robby Meul.
    13-7-2014-waod sinaai 446.JPG
                                  Gianni Cooman spurt naar plaats 6.
    13-7-2014-waod sinaai 344.JPG
                                             De kopgroep in de Catg.A
    13-7-2014-waod sinaai 038.JPG
                         De start van de Catg.A te Sinaai met 34 deelnemers.

        

    Toeristen – 40 deelnemers – 48 km

    1-Stephan Tytgadt (Liedekerke)

    2-Etienne Claus (Waasmunster)

    3-Kris Smet (St.Niklaas)

    4-Jeroen Van Der Vurst

    5-Kenny Janssens uit Melsele

    6-Dennis Mijnsbergen

    7-Kurt Van Raemdonck (Beveren)

    8-Jimmy Verrezen

    9-Tommy Van Osselaer

    10-Tim McLaughlin

    11-Peter Dierks (Bornem) 12-Pieter Rottiers (Hamme) 13-Wouter Van Breusegem 14-Jurgen De Bock (Appels) 15-Christophe Meeus 16-Angelo Vandecasteele (Zele) 17-Jim Marien 18-Raf Buts 19-Kevin De Jaeger 20-Kenny Spileers 21-Dimitri Nijs 22-Lorenzo Arena 23-Francesco De Groote 24-Joris Draps 25-Kurt Heyman 26-Tim De Doncker (Zele) 27-Michael Van Styvendael 28-Filip Van Goethem (Nieuwkerken) 29-Filip Scholliers (Zele)
    13-7-2014-waod sinaai 853.JPG
     Podium Toeristen met winnaar Stephan Tytgadt, Etienne Claus en Kris Smet.
    13-7-2014-waod sinaai 857.JPG
    13-7-2014-waod sinaai 739.JPG
          Aankomst van winnaar Stephan Tytgadt die net het peloton voor bleef.
    13-7-2014-waod sinaai 751.JPG
    Etienne Claus wint de pelotonspurt voor Kris Smet, Jeroen Van Der Vurst en Kenny Janssens.
    13-7-2014-waod sinaai 753.JPG
    Kenny Janssens spurt naar plaats 5, de massaspurt werd ontsierd door een zware
    valpartij met o.a. Bart Van Der Veken.
    13-7-2014-waod sinaai 714.JPG
                      Peter Dierks in de gutsende regen aan het commando.
    13-7-2014-waod sinaai 671.JPG
                  De 1ste serieuze aanval van de wedstrijd met Kenny Janssens.
    13-7-2014-waod sinaai 575.JPG
                   Kenny Janssens op kop met in het wiel Kurt Van Raemdonck.
    13-7-2014-waod sinaai 546.JPG
    13-7-2014-waod sinaai 543.JPG
                      De start van de Toeristen te Sinaai met 40 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-07-2014 om 23:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 13/07/2014 DERNYCRITERIUM NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium

    Aantal deelnemers: 12

    1.HULSMANS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    2.COCQUYT Nicky-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.GARDEYN Gorik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    4.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    5.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN BRANDE Julien-TO WIN JOSAN CT-

    7.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    8.HOLLANDERS Dries-METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    9.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VAN GOETHEM Robin-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

     

    13/07/2014 HERZELE-BORSBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118,3 km

    Aantal deelnemers: 97

    1.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.CANT Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.VAN IMPE Lode-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    4.EECKHOUT Kurt-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    5.COOLS Michaël-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.HERMANS Quinten-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.VAN BOVEN Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.BROERS Erwin--

    47.GIBBONS Thomas-CIBEL-

     

    13/07/2014 OOSTNIEUWKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 116,6 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.MAES Alexander-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.DEFREYNE Cedric-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.DEPYPERE Mathias-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    8.D´HONDT Maarten-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.THORÉ Floris-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.DECOSTER Merlijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    13/07/2014 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    3.VAN LAER Titte-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    4.COOLS Alexander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    5.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.BRACKE Thomas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    9.JUMELET Michiel-THEO MIDDELKMAP-

    10.WYTINCK Niels-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    16.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    24.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    33.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    40.DE OST Jarne-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    53.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

     

    13/07/2014 BRECHT (A) – Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.MEIJERS Daan-WV DE JONGE RENNER-

    2.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.KALLENFELS Jerry-DRC DE MOL-

    6.VERHEYDEN Robin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.DE LANDTSHEER Nick-DAGPAS-

    8.BROSENS Werner-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.STEENACKERS Sven-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.VANGHEEL Timothy-DAGPAS-

    43.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.VAN ROEYEN Dave-DAGPAS-

     

    13/07/2014 MONTENAKEN (LB) – Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers: 48

    1.WOUTERS Rutger-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    2.VAN UYTSEL Tomas-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    4.VERBEEK Wout-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    5.SCHILS Dominic--

    6.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.VAN BEYLEN Jens-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    9.SEGERS Gert-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.CROSBIE Michael--

    13-07-2014 om 23:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 13/07/2014 BRECHT (A) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.KREDER Stefan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.GERRITSEN Danos-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    6.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.PEETERS Vincent-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.TIBACKX Lawrence-DCM CYCLING TEAM-

    9.WILHELM Sander-WC DE WAARDRENNER-

    10.JANSEN Tom-WV BARRHOPOORT-

     

    13/07/2014 GAVERE-VURSTE (O) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.DE VRIES Herthys-WV OTTO EBBERS-

    3.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.DE COSTER Dean-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    5.STASSIJNS Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.DE VOS Jens-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    8.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VANDEVYVERE Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    18.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

     

    13/07/2014 HALEN (LB) - Juniores - 89 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.HEYSE Jari-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    3.VANGORP Gill-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.VANDERVEKEN Yoran-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.JANSSEN Michael-WC Midden Limburg-

    7.SILVERBERG Jake-SLIPSTEAM CRADDOCK-

    8.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.DRENT Dylan-W.C.L. Bergklimmers-

    10.HABETS Stef-MAASLANDSTER ZUID LIMBURG-

     

    13/07/2014 OOSTKERKE/DAMME (W) - Juniores - 82 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    2.BISSCHOP Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.DERMAUT Mike-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    4.DE ROO Maxime-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.RYS Yoshi-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DEPOORTER Jordy-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.DECOCK Alex-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.POULIART Arno-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.DEBUYSERE Wannes-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    34.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13/07/2014 TERLANEN-OVERIJSE (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 21

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.WILLEMS Thimo-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.VANDERHEYDEN Jens-HAGELAND CYCLING TEAM-

    6.HERREMANS Zino-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.GOOSSENS Kobe-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    10.DE WAAL Maurits-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    16.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13/07/2014 BRAKEL-PARIKE (O) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.JOHANSEN Julius-CYCLING CLUB HILLEROD-

    3.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.GUYONNAUD Jonathan-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.VAN POUCKE Aaron-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.MC CARTHY Dion-O´LEARY STONE KANTURK-

    8.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    22.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/07/2014 BRECHT (A) - Nieuwelingen - 60 km
    Aantal deelnemers: 73

    1.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    2.VAN DIEST Adne-RESTORE CYCLING-

    3.SCHELLING Ide-RESTORE CYCLING-

    4.BRINKMAN Herman-RWC AHOY-

    5.KELLER Jesper-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.BIERKENS Tim-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    7.DE PEIJPER Cliff-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.KONINGS Frits-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.PEMEN Diederik-INDIVIDUEEL-

    10.VAN KOPPEN Wessel-WESTLAND WIL VOORUIT-

    13-07-2014 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan RUBEN APERS met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar Zege bij de Meisjes 12 jaar !!!
    Apers Ruben KOP 2014.jpg    Gemke De Rocker.jpg 

          Ruben Apers               Gemke De Rocker

    Zondag 13/07/2014 DESTELBERGEN (O) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers: 26

    1.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    2.MEULEMEESTER Ruben-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.DE MOOR Lukas-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    4.D´HOOGE Aron-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DE BROUWER Martijn-Wielerteam waasland-

    6.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VAN DEN EEDE Lauri-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.VAN DE VELDE Dylan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.MYNSBERGHE Pavel-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.DE MOL Lennerd-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    15.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.BRUGGEMAN Lorenzo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/07/2014 HERK-DE-STAD (LB) - Nieuwelingen - 69 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    2.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    3.PAQUOT Tom-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.GIELEN Jorne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.RADOUX Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    9.SCHILDERMANS Jan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

     

    13/07/2014 OOSTKERKE/DAMME (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 35

    1.DEBUYCK Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    2.OVERMEIRE Louis-LARES-DOLTCINI CT-

    3.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.COUHYSDER Neil-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.BOGAERT Mathieu-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.VANDENDRIESSCHE Stef-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    8.ARNOU Steve-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.PAUWELS Arthur-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.CAVEY Vincent-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

      

    13/07/2014 VRASENE (O) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 26

    1.RUBEN APERS uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.HUYS Laurens-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.HAEST Jasper-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.GEERTS Bjorn-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.DE PRINS Jarne-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    8.PLATTEEUW Robbe-INTRASYS MTB DREAMTEAM-

    9.MOYSON Rob-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.DE BOECK Niels-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    11.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    14.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/07/2014 ZAFFELARE (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 28

    1.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.VAN PARYS Jordy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.DE BRAEKELEER Juul-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.STALPAERT Lawrence-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.MESU Jurgen-THEO MIDDELKAMP-

    8.REUNIS Rowdy-WIELERTEAM WAASLAND-

    9.COLMAN Thibeau-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.VAN WIELE Michiel-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    16.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.MAES Alec-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 33

    1.FRETIN Milan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.VANGHELUWE Warre-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.GARDIN Michael-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    4.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.BARBRY Giel-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.COSYNS Milan-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 38

    1.CAPPAN Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.VERHULST Ruben-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.SPRANGERS Lloyd-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.CLAUWAERT Maarten-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    13.SLOCK Liam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 4

    1.GEMKE DE ROCKER uit-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VERBESTEL Jitse-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.LAUWERIJS Laura-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VANDAELE Eline-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.LENAERS Jade-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 6

    1.MESU Daphne-THEO MIDDELKAMP-

    2.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.UYTTENHOVE Aiko -INDIVIDUEEL-

    4.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.BIEBAU Axelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    13-07-2014 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/07/2014

    vwf.JPG










    Zondag 13 Juli – LIERDE (9570) -
    8ste VWF Geditrofee

    A-reeks - 73km - 1h47
    1.Niels MERCKX
    2.Toon De Medts
    3.Kevin Van Den Cruijce
    4.Kristof Van Wijmeersch
    5.Yorick Lison
    6.Gillian Van Rymenant
    7.Gwen Van de Velde
    8.Raf Devenyns
    9.Ruben Coussens
    10.David Haegeman

    C-reeks
    - 73km - 1h49
    1.Andy DE BACKER
    2.Peter Vermassen
    3.Andy Van Eesbeek
    4.Chris De Saeger
    5.Kris D'Haeseleer
    6.Kurt Verbeken
    7.Bert Vanberlamont
    8.Kris De Block (Mariekerke)
    9.Kristof Reniers
    10.Peter Maes (Bornem)

    D-reeks
    - 55km - 1h24
    1.Herman PROOST
    2.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    3.Arie De Moor
    4.Pascal Raes
    5.Patrick Van Ransbeeck
    6.Ronald Rents
    7.Dirk De Koker
    8.Candy Deboelpaep
    9.Luc Erauw
    10.Bart De Vreese

    E-reeks
    - 55km - 1h26
    1.Jan VAN DEN BRANDE
    2.Dirk Van Hove
    3.Francis De Ridder
    4.Dirk Peigneur
    5.Daniel Villers
    6.Danny De Backer
    7.Eddy Vermeir
    8.Bert Costermans
    9.Frank Van Der Perre
    10.Eric Depouille

    F-reeks
    - 49km - 1h16
    1.Ronny PARIDAENS
    2.Rudy Bloemmen
    3.Hilair Heye
    4.Jean Claude Thelis
    5.Noël Burggraeve
    6.Johan De Veylder
    7.Marc De Vos
    8.Jean Pierre Broothaerts
    9.Jozef Deneef
    10.Johny Van Holen

    G-reeks
    - 49km - 1h19
    1.Luc SNELS
    2.Gaston Sannen
    3.Guido Cornet
    4.Hugo Tuypens
    5.Roland Hellebaut
    6.Jos Vandermeulen
    7.Etienne Vandenhouwe
    8.Theo Coudyzer
    9.Roger Hoof (St.niklaas)
    10.Julien Vyvey

    13-07-2014 om 22:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/07/2014
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 13/07 – NIEUWERKERKE


    Categorie A – 78 km
    1-Bruylandts Dave
    2-Leys Sam
    3-Froyen Piet
    4-Cortoos Jonas
    5-Bayram Engin
    6-Hendrickx Jorg
    7-Verstraeten Sven
    8-Beulens Tom
    9-Vanhove Joeri
    10-Mertens Bram

    Categorie B – 78 km
    1-Van Uffel Wim
    2-Wijckmans Christof
    3-Doms Timo
    4-Penders Francis
    5-Van Den heuvel Dieter
    6-Adams Christophe
    7-Uytterhoeven Pieter
    8-Wijckmans Pieter
    9-Douha Peter
    10-Bocken Peter

    Categorie C – 78 km
    1-Van De plas Kurt
    2-Willems Danny
    3-Cinto Fausto
    4-Gouwkens Patrick
    5-Hakir Bernard
    6-Verscheuren Ivan
    7-Pauwels Vital
    8-Peeters Luc
    9-Van Laer Guy
    10-Brabants Bruno

    Categorie D – 78 km
    1-Van Roy Luc
    2-Van Looy Wim
    3-Haest Eddy
    4-Van Der Mieren Daniel
    5-Baeyens Karel

    Categorie E – 78 km
    1-Wijnen Nico

    13-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    12-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/07/2014

    waod_3.jpg

    xml:namespace prefix = o />

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 13°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Geert Van Speybroeck.jpg 

    Geert Van Speybroeck

    Zaterdag 12/07/2014 – HENGSTDIJK (Nl)

    Catg.A – 147 deelnemers - 120 km

    1-Hans Dekkers (Ijzendijke -Nl)

    2-Kristof Gryson

    3-Franky Van Oyen (Zulte)

    4-Michel Stroosnijder

    5-Kim Van Oost

    6-Renaat Demeter (Lochristi)

    7-Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    8-Dennis Raadtgever

    9-Maarten Burm

    10-Jimmy de Bruyn

    13-Luc De Moor (St.Gillis)

    20-Bart Rombouts (Kallo)

    24-Tom Middelkamp (Verrebroek)

    32-Steven Goossens (Belsele)

    33-Wim Rombaut (Stekene)

    34-Marc Goossens (Mariakerke)

    37-Jelle Van De Mergel (Moerzeke)

    38-Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    41-Steven Verschelden (Hamme)

    49-Robby Weemaes (Stekene)

    50-Sven Van Hoey (Hulst)

    56-Jeroen Colman (Waasmunster)

    66-Peter De Maere (Eksaarde)

    73-Alex Goossens (Vrasene)

    90-Filip Weemaes (Verrebroek)

    94-Stef Bryssinck (Rupelmonde)
    12-7-2014-henstdijk 1501.JPG
                   De winnaar van de Catg.A Hans Dekkers met de bloemen.
    12-7-2014-henstdijk 1358.JPG
              Aankomst van winnaar Catg.A Hans Dekkers voor Kristof Gryson.
    12-7-2014-henstdijk 1368.JPG
                                  Winnaar de Nederlander Hans Dekkers.
    12-7-2014-henstdijk 1371.JPG
                                      Aankomst van de 2de Kristof Gryson.
    12-7-2014-henstdijk 1373.JPG
                                 Aankomst van de 3de Franky Van Oyen.
    12-7-2014-henstdijk 1237.JPG
             Rechts vooraan Franky Van Oyen bij de kopgroep van 11 renners.
    12-7-2014-henstdijk 1259.JPG
    12-7-2014-henstdijk 1263.JPG
    12-7-2014-henstdijk 1295.JPG
    12-7-2014-henstdijk 1203.JPG
                                In 3de positie Kevin Van Raemdonck.
    12-7-2014-henstdijk 604.JPG
                                              Start van de Catg.A
    12-7-2014-henstdijk 619.JPG
                  Pieter Covents aan de start met het Rudyco-Janatrans Team.

     

    Catg.B – 19 deelnemers - 60 km

    1-Gino De Weirdt (Deinze)

    2-Lieven Van De Perre (De Klinge)

    3-Jean Paul Reunis

    4-Etienne Claus (Waasmunster)

    5-Vincent Brunel

    6-Mario Lammens

    7-Robby Van Raemdonck (Stekene)

    8-Nico Maes

    9-Peter Mol

    10-Andy Van Loon
    12-7-2014-henstdijk 513.JPG 12-7-2014-henstdijk 598.JPG
                Winnaar Catg.B Gino De Weirdt.                  Podium Catg.B met winnaar Gino De Weirdt, Lieven Van De Perre en
                                                                                     Jean Paul Reunis.
    12-7-2014-henstdijk 247.JPG
                           Robby Van Raemdonck gaat in de aanval.
    12-7-2014-henstdijk 391.JPG
          In 2de positie Etienne Claus en in 4de positie Robby Van Raemdonck.

    12-7-2014-henstdijk 183.JPG
                                            Start van de Catg.B
     

    Catg.C – 32 deelnemers - 60 km

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Marc Couckuyt (Nevele)

    3-Patrick Decaestecker

    4-Ronny Cosijn

    5-Wim De Coninck

    6-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    7-Freddy Van Camp (Stekene)

    8-Johnny de Kok

    9-Peter Kerckaert

    10-Patrick Watteny

    12-Geert Braeckman (Kalken)

    15-Serge Meyvis (Burcht)

    21-Geert Smet (St.Niklaas)

    23-Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    24-Geert Bultynck (Beveren)

    25-Frank Suys (Hingene)
    12-7-2014-henstdijk 580.JPG
    Podium Catg.C met winnaar Geert Van Speybroeck, Marc Couckuyt en Patrick Decaestecker.
    12-7-2014-henstdijk 524.JPG
                     Aankomst van winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck.

    12-7-2014-henstdijk 195.JPG
                                                Start van de Catg.C
     

    Catg.D – 13 deelnemers - 50 km

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-Wim De Waal

    3-André Bultinck

    4-Staf Lievens

    5-Helmuth Tas

    6-Danny Polfliet

    7-Jan Snoeck

    8-Etienne De Gucht

    9-Françis De Paepe

    10-Louis Moens

    12-Marc Van Overmeir (Beveren)

    12-7-2014-henstdijk 228.JPG
      Podium Catg.D met winnaar Martin Durant, Wim De Waal en André Bultinck.

    Catg.E – 17 deelnemers- 50 km

    +65 jaar

    1-Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2-Julien Vyvey

    3-Riny Cromheecke

    4-Marinus Lockefeir

    5-Etienne Van Hecke

    6-Rozan Schraver

    7-Didier Cornelis

    8-Willy Corthier

    12-7-2014-henstdijk 221.JPG
    Podium Catg.E +65 jaar met Florent De Leersnyder, Julien Vyvey en Riny Cromheecke.
     
    12-7-2014-henstdijk 131.JPG
                              Aankomst van winnaar Florent De Leersnyder.

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Armand Mols

    3-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    4-Daniel Cornu (Stekene)

    5-Gerrit Hairwassers

    6-François Brouwers

    7-Robert Robijns

    8-Willy Voorbraeck

    9-Werner Dullaert (St.Gillis)
    12-7-2014-henstdijk 034.JPG
                                    Werner Dullaert en Joseph D'Hont.



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    12-07-2014 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 12/07/2014 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 77

    1.DECLERCQ Benjamin-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.BROSENS Werner-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    5.LELEU Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.RAEYMAEKERS Jacob-ASFRA RACING TEAM-

    7.SMITH Thomas-DEPLASCO-

    8.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    11.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    16.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    19.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    20.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    23.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    25.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    27.SMET Guy-CIBEL-

    31.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    33.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    36.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    38.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    41.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    44.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-


    12/07/2014 BERLAAR-HEIKANT (A) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

     

    12/07/2014 MOERZEKE (HAMME) (O) - Dames Elite - 88 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.VAN VEGHEL Sandra-WV SCHIJNDEL-

    2.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    3.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    4.VERSTICHELEN Femke-INDIVIDUEEL-

    5.OWEN Harriet-MATRIX FITNESS-

    6.GOOSSENS Veerle-RESTORE CYCLING-

    7.RIJKERS Sabine-TWC HET SNELLE WIEL-

    8.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.FENART Ophelie-CSM VILLENEUVE-

    10.VAN DEN STEEN Goedele-INDIVIDUEEL-

    23.MERMANS Petra-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    39.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    42.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    51.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    53.HANNES Kaat-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    57.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    61.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     
    12/07/2014  BERLAAR-HEIKANT (A) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    2.VAN LOON Jordi-W;V;BARRHOPOORT-

    3.MAGNUS Bak Klaris-CYCLING ELITE COPENHAGEN - AMAGER-

    4.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    5.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    6.VAN IERSEL Youri-TWC PIJNENBURG-

    7.MARC Sehested-CYCLING ELITE COPENHAGEN - AMAGER-

    8.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.WOUTERS Beau-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-


    12/07/2014 DESTELBERGEN (O) - Juniores - 89 km

    Aantal deelnemers: 49

    1.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.CALLENS Miguel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.PIRARD Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.DECOCK Tijn-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.VANDENBOSSCHE Cedric-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.DUIJVESTEIJN Jim-WESTLAND WIL VOORUIT-

    18.GONZALES MORALES Julio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    25.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

      

    12/07/2014 HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.PANIS Thibaut-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.SILVERBERG Jake-SLIPSTEAM CRADDOCK-

    5.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.PETIT Tomas-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    7.PHILIPS Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    8.KNOBEL Davy-WILLIBRORD WIL VOORUIT-

    9.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    12/07/2014 HERZELE-BORSBEKE (O) - Juniores - 92,4 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.NERINCKX Tim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.DE VOS Jens-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    6.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VAN SCHOORS Matti-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    8.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    9.WYDOOGHE Jaron-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

     

    12/07/2014 MOERZEKE (HAMME) (O) - Dames Jeugd - 56 km

    Dames Jeugd Juniores

    Aantal deelnemers: 36

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.TEIRLINCK Jana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.VAN HOUTUM Celine-DE JONGE RENNER-

    4.CARIER Lara.-TETANGE-

    5.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.LOIX Laura-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.GUNST Denise-GRC JAN VAN ARCKEL-

    10.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    18.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.ROTTIERS Maureen -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Dames Jeugd Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 31

    1.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    2.VAN HAAFTEN Kristie-SCHILDERS VOLENDAM-

    3.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DHONT Glacia-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.HEYNS Joyce-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.CLAUS Marjon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    8.JONGERIUS Claudia-WILLEBRORD-

    9.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD-

    10.NOËL Jara-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    23.STRUYF Lize -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    12-07-2014 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MICHIEL VAN HAUWERMEIREN met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

        Michiel Van Hauwermeiren.JPG 

    Michiel Van Hauwermeiren


    Zaterdag 12/07/2014 LANGEMARK (SINT JULIAAN) (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 49

    1.VANDERBEKEN Brent-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.VANDEVOORDE Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.BEN SEDDIK Youssef-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.PUGENGER Kylian-LOTTO-VC ARDENNES-

    10.YOUNG Reece-SLANEY CYCLING CLUB-


    12/07/2014 AFFLIGEM (VB) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.PETERS Tom-AVIA-CRABBE WESTHOEK-

    2.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    3.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.DE PROOST Dries-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    16.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    12/07/2014 HERZELE-BORSBEKE (O) - Nieuwelingen - 61,6 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.MICHIEL VAN HAUWERMEIREN uit Schoonaarde-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.PAUWELS Tijl-LARES-DOLTCINI CT-

    4.VERMEERSCH Florian-LARES-DOLTCINI CT-

    5.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.ADOMAITIS Rojus-KLAIPEDOS VIESULO-

    7.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    12.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    12/07/2014 ROLLEGEM (W) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers: 31

    1.JOHANSEN Julius

    2.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    3.WUYTS Sooi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.DEJONGHE Roeland-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.BIJTEBIER Michiel-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    6.HARTLEY Adam--

    7.DEBUYCK Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    8.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.WADIN Alexandre-LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI-

    10.VANHECKE Robin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

     

    12/07/2014 BRAKEL-PARIKE (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 30

    1.TIEROLF Sophie-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.BROUWERS Julie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    4.SEGERS Ryan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 42

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.VANDAELE Laurens-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.DHAEYE Enrico-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    25.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 54

    1.RAECKE Jari-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    2.WALRAED Jesper-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VAN DE PAAR Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.SCHURMANN Jordan-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    5.KERCKHAERT Jochem-RRTC THEO MIDDELKAMP-

    10.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 3

    1.TIEROLF Sophie-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.BROUWERS Julie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN GOETHEM Femke-KTC-CYCLING TEAM-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 3

    1.SCAVONE Dina-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.WINDELS Lindsay-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 5

    1.MULDER Zoe-RSC ZUIDWESTHOEK-

    2.BOSSUYT Shari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-

    5.MALFAIT Ines-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    12-07-2014 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/07/2014

    vwf.JPG










    Zaterdag 12 Juli – AALST (9300)

    A-reeks - 76km - 1h53
    1.Michel VEREECKEN
    2.Kevin Van Den Cruijce
    3.Tom Penninckx
    4.Kristof Debboudt
    5.Gwylim Hanssens
    6.Raf Devenyns
    7.Balder De Doncker
    8.Jeroen Van Der Vurst
    9.Yorick Lison
    10.Bart Bruyninckx

    C-reeks
    - 76km - 1h55
    1.Danny SAELENS
    2.Peter Maes (Bornem)
    3.Mario Van Den Broecke
    4.Andy Annendijck
    5.Kris De Block (Mariekerke)
    6.Peter Vermassen
    7.Danny Borremans
    8.Tom De Smet
    9.Fabien Hanssens
    10.Marc Tabourdon

    D-reeks
    - 60,8km - 1h32
    1.Herman PROOST
    2.Patrick Jacobs
    3.Frank Geets
    4.Rony Van Der Vurst
    5.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    6.Jerry De Reuse
    7.Pascal Raes
    8.Patrick Van Ransbeeck
    9.Luc Erauw
    10.Frank Van Haverbeek

    E-reeks
    - 60,8km - 1h33
    1.Dirk VAN HOVE
    2.Danny De Backer
    3.Daniel Villers
    4.Jan Van Den Brande
    5.Noël Willems
    6.Rene De Brucker
    7.Dirk Peigneur
    8.Rudy Berwart
    9.Hugo Van Linden
    10.Rudy Van De Velde

    F-reeks
    -53,2 km - 1h23
    1.Patrick VAN RENTERGHEM
    2.Walter Marijnissen
    3.Hendrik Caethoven
    4.Jean Pierre Broothaerts
    5.Jos Maes en Eddy Cobbaut
    7.Yvan Camphijn
    8.Johny Van Holen
    9.Paul Geudens
    10.Patrick Convents

    G-reeks
    - 53,2km - 1h25
    1.Roland BOULARD
    2.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    3.Marc Vervondel
    4.Roland Hellebaut
    5.Gaston Sannen
    6.Etienne Vandenhouwe
    7.Luc Snels
    8.Guido Cornet
    9.Hugo Tuypens
    10.Eugene Van Hollebeke

    12-07-2014 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/07/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 12/07 – KEERBERGEN (3140)


    Categorie A - 75,6 km
    1-Heremans Koen
    2-Leys Sam
    3-Iwens Koen
    4-Van Den Broeck Maxim
    5-Michiels Marnix
    6-De Feyter Tom
    7-Verstraeten Sven
    8-Van Gansen Sam
    9-Vandormael Tom
    10-Cannaerts Ben

    Categorie B - 75,6 km
    1-Van Uffel Wim
    2-Van Olmen Jef
    3-Dehenau Jan
    4-Van kerkhoven Koen
    5-Eggers Louis
    6-Bocken Peter
    7-Verheyden Joris
    8-De feyter Ken
    9-Van Gool Dennis
    10-Adams Christophe

    Categorie C - 63 km
    1-Heremans Koen
    2-Bogaerts Patric
    3-Dockx Peter
    4-Aerts Peter
    5-Verschueren Ivan
    6-Gouwkens Patrick
    7-Van De Plas Kurt
    8-Vanhove Raf
    9-Pauwels Vital
    10-Verbinnen Mario

    Categorie D - 63 km
    1-Van Roy Luc
    2-Van looy Wim
    3-Bosmans Benny
    4-Vaes Eddy
    5-Van Der Mieren Daniel
    6-Brouwen Johan
    7-Baeyens Karel
    8-Maegh Jan
    9-De Cock Marc
    10-Wouters Wim

    Categorie E - 63 km
    1-Volkaerts André
    2-Janssens Roger
    3-Verdeyen Tine

    12-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    11-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN VRIJDAG 11/07/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN VRIJDAG 11/07/2014     


    Vrijdag 11/07/2014 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele-CIBEL-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    5.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.GAUDY Patrick-BLANCS GILETS BARRACUDA BW-

    7.HAERS Joris-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.VAN DE KLUNDERT Ricardo-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    15.MELS Fabrice-CIBEL-

    16.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    17.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    21.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    23.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

    11-7-2014-sinaai vr 712.JPG
                  Podium met winnaar Matthias Ongena en Thomas Ongena.
    11-7-2014-sinaai vr 720.JPG
          Een woordje uitleg van winnaar Matthias Ongena aan de speaker Ivan.
    11-7-2014-sinaai vr 732.JPG
                           Matthias Ongena met de bloemen en de familie.
    11-7-2014-sinaai vr 654.JPG
                 De aankomst van winnaar Matthias Ongena voor broer Thomas.

    11-7-2014-sinaai vr 459.JPG 
    De kopgroep van 4 renners met Matthias Ongena, Kevin Lava, Thomas Ongena
    en Kenny Govaert.
    11-7-2014-sinaai vr 606.JPG
    De 4 achtervolgers reden niet meer naar de kopgroep en streden voor plaats 5.
    Guy Ten Hartog, Tony Heirbaut, Patrick Gaudy en Joris Haers.
    11-7-2014-sinaai vr 176.JPG 
                                           Matthias en Thomas Ongena.
    11-7-2014-sinaai vr 193.JPG
    11-7-2014-sinaai vr 201.JPG
                                Stijn Gidé, Guy Ten Hartog en Joris Haers.
    11-7-2014-sinaai vr 169.JPG
                                                Stefan Ott uit Lokeren.
    11-7-2014-sinaai vr 095.JPG
                               Tony Heirbaut en achteraan Fabrice Mels.

    11-7-2014-sinaai vr 056.JPG
                         De start in het criterium te Sinaai met 27 deelnemers.
    11-7-2014-sinaai vr 758.JPG
                       Het bestuur Sportcomité gemeentebelangen Sinaai.
    11-7-2014-sinaai vr 085.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-07-2014 om 23:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ALEXANDER DE KEERSMAEKER met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

          Alaxander De Keersmaeker 1.jpg         Ongena Matthias KOP 2014.jpg

    Alexander De Keersmaeker       Matthias Ongena


    Vrijdag 11/07/2014 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele-CIBEL-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    5.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.GAUDY Patrick-BLANCS GILETS BARRACUDA BW-

    7.HAERS Joris-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.VAN DE KLUNDERT Ricardo-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    15.MELS Fabrice-CIBEL-

    16.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    17.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    21.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    23.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

     

    11/07/2014 VLIERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 105 km

    Aantal deelnemers: 114

    1.ALEXANDER DE KEERSMAEKER uit Kruibeke-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    2.LETEN Wouter-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.COBBAERT Robby-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    6.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.PERRY Benjamin-BAGUET-MIBA POORTEN-

    8.MACKINNON Sean-BAGUET - M.I.B.A.-

    9.GOOSSENS Sam-VAN EYCK SPORT-

    10.VAN IMPE Kevin-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    22.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    31.GEERINCKX Ruben-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    43.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    48.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    68.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    76.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

     

    11/07/2014 MENEN (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - km
    Aantal deelnemers: 48

    1.DEPYPERE Mathias-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.VANGHELUWE Robbe-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    4.SCHILS Dominic-ZANNATA RACING TEAM-

    5.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.DELEU Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    8.DONY Kevin-VAN EYCK SPORT-

    9.CONSTANT Kenny-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.SEGHERS Thomas-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    12.SAEYS Tom-DAGPAS-

    24.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    42.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

     

    11/07/2014 95° GENT-MENEN (W) - Men Juniors UCI - 126 km
    Aantal deelnemers: 169

    1.BAK KLONIS Magnus--

    2.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.DAATSELAAR Douwe-Viking Kroon Wilnis-

    4.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.DEPREZ Tuur-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.VANACKER Bjarne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.SAGNIER Theo-VCA ST QUENTIN-

    8.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.BUIJS Dennis-WT Combinatie Zuid Holland-

    10.BARBIER Pierre-VCA ST QUENTIN-

    23.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS-

    25.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS-

    11-07-2014 om 21:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITES M.C. & Z.C. & U23 TE MELLE VAN DONDERDAG 10/07/2014

    FOTO'S ELITES M.C. & Z.C. & U23 TE MELLE VAN DONDERDAG 10/07/2014     


    Donderdag 10/07/2014 MELLE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 156 km

    Aantal deelnemers: 105

    1.PLANCKAERT Baptiste-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    2.VAN DER POEL Mathieu-BKCP - POWERPLUS-

    3.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    4.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.VERMEER Tom-CYCLINGTEAM JO PIELS-

    6.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DE WINTER Walt-VERANDAS WILLEMS-

    9.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    10.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    41.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    49.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    62.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10-7-2014 melle 470.JPG
                         De burgemeester met winnaar Baptiste Planckaert.

    10-7-2014 melle 460.JPG
                                            De winnaar met de supporters.
    10-7-2014 melle 489.JPG
    10-7-2014 melle 364.JPG
                               Aankomst van winnaar Baptiste Planckaert.
    10-7-2014 melle 368.JPG
             Aankomst van de 2de Mathieu Van Der Poel voor Joeri Stallaert.
    10-7-2014 melle 332.JPG
        Weer een poging om weg te geraken met o.a. Guillaume Van Keirsbulck.

    10-7-2014 melle 323.JPG 
    10-7-2014 melle 341.JPG
                                      Benny Verraes en Vincent Baestaens.
    10-7-2014 melle 164.JPG
    10-7-2014 melle 202.JPG
                                                       Otto Vergaerde
    10-7-2014-melle 046.JPG
                        De burgemeester met thuisrenner Laurens De Vreese.
    10-7-2014 melle 245.JPG
                      Mathieu Van Der Poel en Guillaume Van Keirsbulck.
    10-7-2014-melle 356.JPG 
    10-7-2014-melle 121.JPG
                                         Mathieu en David Van Der Poel.
    10-7-2014-melle 049.JPG
                                   De start te Melle met 105 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-07-2014 om 12:51 geschreven door kenny


    10-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 10/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 10/07/2014 MELLE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 156 km

    Aantal deelnemers: 105

    1.PLANCKAERT Baptiste-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    2.VAN DER POEL Mathieu-BKCP - POWERPLUS-

    3.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    4.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.VERMEER Tom-CYCLINGTEAM JO PIELS-

    6.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DE WINTER Walt-VERANDAS WILLEMS-

    9.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    10.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    41.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    49.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    62.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    10/07/2014 POPERINGE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 68 km

    Aantal deelnemers: 48

    1.VANHAECKE Thomas-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.NOPPE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    5.SMAIL Robert--

    6.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    7.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.BOUTTÉ Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    15.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

      

    10/07/2014 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.LOPEZ Federico Javier-CT 2020-

    3.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    4.MAES Alexander-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.SLABINCK Indiana-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.VANDEWALLE Matthias -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.YSERBIJT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.PAROISSIEN Pierre-UVCA TROYES-

    40.DE OST Jarne-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

      

    10/07/2014 POPERINGE (W) - Dames Jeugd – Criterium - 39,1 km

    Dames nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 16

    1.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.CASTRIQUE Alana-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    3.DHONT Glacia-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.JONGERIUS Claudia-WILLEBRORD-

    5.LOUCHAERT Justine-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VAN DE GUCHTE Quinty-WILLEBRORD-

    7.DE JONGHE Maxime-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    8.VERBEECK Phaedra-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.DEBAENST Nina-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

     

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 13

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.TEIRLINCK Jana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.BELLAERT Axelle-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    6.DEFOUR Lara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN BELLINGHEN Emilie-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    8.CLAUWAERT Chloé-CT FORCE VZW-

    9.DELIE Axelle-CT FORCE VZW-

    10.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    10-07-2014 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE ST.NIKLAAS VAN WOENSDAG 09/07/2014

    FOTO'S ELITES M.C. & Z.C. & U23 TE ST.NIKLAAS VAN WOENSDAG 09/07/2014     


    Woensdag 09/07/2014 SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 163,8 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    2.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    3.DUPONT Timothy-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    4.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    5.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    6.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    7.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.BOETS Ben-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.NAKAJIMA Yasuharu-AISAN RACING TEAM-

    10.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    11.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    23.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    24.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    27.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    30.DE BOCK Robby-TERRA SAFETY SHOES-
    9-7-2014-sint niklaas 485.JPG
    Het podium met winnaar Maarten Craeghs, Kevin Peeters en Timothy Dupont.

    9-7-2014-sint niklaas 508.JPG
                               De winnaar Maarten Craeghs met de bloemen.
    9-7-2014-sint niklaas 513.JPG
                                          Winnaar Maarten Craeghs.
    9-7-2014-sint niklaas 498.JPG
                                                Kevin Peeters werd 2de.

    9-7-2014-sint niklaas 470.JPG 
                      Timothy Dupont won een fiets van Theo Verschueren.
    9-7-2014-sint niklaas 416.JPG
                                  Aankomst van winnaar Maarten Craeghs.
    9-7-2014-sint niklaas 238.JPG
                                         De kopgroep van 11 renners.
    9-7-2014-sint niklaas 291.JPG
    9-7-2014-sint niklaas 387.JPG
                               Tim Vercauteren houd het voor bekeken.
    9-7-2014-sint niklaas 196.JPG
    9-7-2014-sint niklaas 185.JPG
    9-7-2014-sint niklaas 180.JPG  9-7-2014-sint niklaas 177.JPG
              Kevin Callebaut werd knap 6de.                                        Maarten Craeghs was één van de 1ste aanvallers.
    9-7-2014-sint niklaas 172.JPG
    9-7-2014-sint niklaas 152.JPG
    9-7-2014-sint niklaas 147.JPG 
    9-7-2014-sint niklaas 097.JPG

    9-7-2014-sint niklaas 064.JPG
                                De start te St.Niklaas met 72 deelnemers.
    9-7-2014-sint niklaas 023.JPG
            Roland Liboton, Albert Van Damme en Bert Vermeire voor de start.







    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    10-07-2014 om 10:51 geschreven door kenny


    09-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 09/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 09/07/2014 SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 163,8 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    2.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    3.DUPONT Timothy-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    4.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    5.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    6.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    7.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.BOETS Ben-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.NAKAJIMA Yasuharu-AISAN RACING TEAM-

    10.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    11.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    23.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    24.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    27.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    30.DE BOCK Robby-TERRA SAFETY SHOES-

     

    09/07/2014 BRAKEL (O) - Juniores - 90 km
    Aantal deelnemers: 46

    1.RASMUS Bogh Wallin-CYCLING ELITE COPENHAGEN - AMAGER-

    2.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.ANDREAS Stokbro-CYCLING ELITE COPENHAGEN - AMAGER-

    4.DELVAUX Guillaume-LOTTO-VC ARDENNES-

    5.VANDEVYVERE Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    7.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.MAGNUS Bak Klaris-CYCLING ELITE COPENHAGEN - AMAGER-

    9.STASSIJNS Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.MARC Sehested-CYCLING ELITE COPENHAGEN - AMAGER-

    16.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    09/07/2014 MELDERT (O) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers: 15

    1.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VAN IMPE Gianni-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.BLANCKE Vincent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.VAN HASSEL Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.SLAGMULDERS Stef-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.VAN SCHELVERGEM Mattias-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.DE MAN Jarne-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    09/07/2014 OPWIJK (VB) - Juniores - 72 km

    Aantal deelnemers: 31

    1.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.CORNELISSE Mitchell-UWTC DE VOLHARDING-

    3.VANDERHEYDEN Jens-HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.THERAIN Quentin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.MAESEN Dries-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.HERREMANS Zino-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.JESPERS Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.BERTRAND Dorian-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    19.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    09/07/2014 HEERS - MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

     

    09/07/2014 OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 48 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    2.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.BROOS Alain-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.GODART Bo-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.SERNEELS Dieter-DCM CYCLING TEAM-

    8.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.VAN DEN EEDE Lauri-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.VERHOEVEN Robbe-DCM CYCLING TEAM-

    16.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

     

    09/07/2014 SCHELDEWINDEKE (O) - Nieuwelingen - 66 km
    Aantal deelnemers: 42

    1.VANOVERBERGHE Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.GUYONNAUD Jonathan-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.PLETINCKX Yarno-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    09-07-2014 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG SCHAAL SCHOETERS - INTERCLUB TE BEVEREN

    DE RENNER MET DE BAARD, GEORGE TANSLEY, DEED HET WEER IN BEVEREN !!!

    7-7-2014-beveren 1182.JPG 

    De 37ste Schaal Schoeters werd een succesvolle organisatie van het Comité ter Heropleving van de Wielersport. Op alle vlakken verliep alles bijzonder vlot en vooral veilig. Alleen het Vlaamse Gewest werkte wat tegen want in de Willem Van Doornyckstraat in Haasdonk was een werkploeg van het Gewest de rijbaan aan het opbreken en een peloton van 182 renners plus een veertig volgwagens stond daar voor een impasse. Gelukkig dat de politie er tijdig bij was om het CHW én de mensen van de BWB te verwittigen. Dus, geen start aan de Haasdonkbaan aan de spooroverweg maar voorbij de werken in Haasdonk.

    In de cafetaria van de Atletiekclub Volharding in de Beverse sportzone kwamen 32 ploegen zich laten inschrijven bij het officieel team van wedstrijdvoorzitter Frank Van Zitteren uit Kapellen. Een wreed correct man is dat. Enkele jaren geleden lapte hij CHW een boete van 500 euro aan het been omdat er te veel renners van start waren gegaan. Iets dat bij de club nooit wordt vergeten en waarbij het bestuur zich de vraag stelde: wie heeft die renners eigenlijk laten starten? Niet de organisatoren, maar wel de mannen van wielerbond …

    Het succes van de Schaal Schoeters versierd als de ‘Grote Prijs Gemeente Beveren’, groeide steeds maar en ook dit jaar moesten nogal wat ploegen worden geweigerd om beneden de tweehonderd vertrekkers te blijven.

    Om 11u30 werd de briefing gestart met een verwelkoming door Frank Van Zitteren die dan ook de controle deed of alle ploegen aanwezig waren. Dat klopte uiteraard want welke ploeg zou er in een interclub gaan starten zonder briefing? Daarna nam Flor Van de Velde het woord namens het CHW en voor hem was het de ook de 37ste keer dat hij de Schaal Schoeters meemaakte. Hij dankte de clubs voor hun deelname en vertelde hen hoe het CHW sedert de vorige schaal in 2013, zwaar beproefd werd. Stichter Marcel Van Kerckhove en secretaris Guido Van Nauw overleden maar er was nog meer dat ook het CHW-bestuur raakte: Karel De Prins, veel jaren de vaste programmaverkoper en ook nog seingever ging ook heen, het verongelukken van Kristof Goddaert trof ook iedereen en tenslotte was er ook Peet Oellibrandt die heenging. Peet, die zoveel jaren zijn appreciatie uitte voor het werk van CHW en meermaals na afloop van de Schaal Schoeters mee op de receptie kwam. CHW zette een verjonging in en het kwam weer heel sterk uit het trieste verhaal.

    PR Van de Velde bracht op de briefing ook hulde aan Marcel Hertecant van de Wielerbond die voor het eerst niet in het hoekje aan de inschrijvingstafel zat achter de computer. “Ik mis hem daar”, aldus Flor “Hij is even oud als mezelf maar het is een leeftijdsgrens waarbij hij moest afscheid nemen. Ofschoon hij nog steeds de grote bezieling bezat. Ik spreek hier mijn appreciatie uit voor meneer, grote meneer Marcel Hertecant die op de Schaal Schoeters ook wel zijn stempel drukte. Hij was er van in de beginne bij betrokken.”

    Eigenlijk is het stom dat hij in de BWB opzij werd gezet en het is dus niet de waarde die een mens bezit, zijn kunnen, de rijke ervaring maar wel dat ene, al even stomme woordje, ‘leeftijdsgrens’.

    Er werd ook even terug gekeerd in het verleden en dertig jaar geleden in 1984, startte de Schaal Schoeters niet meer in Zottegem maar voor het eerst in De Klinge. De wedstrijd moest twee keer een start nemen. Dat maakte van 1984 misschien wel de meest memorabele uitgave  van alle wedstrijden om de Schaal Schoeters. Toen er na 20 km een onweer opstak ging dat in de polders van Kallo naar een hoogtepunt. Het werd donker als in de nacht. Bomen knakten af en de regen gutste ongenadig neer. Van schuilen was daar geen sprake. Toen de wolken weer opentrokken kwamen nog amper 45 renners te voorschijn. Een honderdtal reed verspreid over meerdere kilometers. Wat een knappe koers beloofde te worden was nu nog enkel een tocht van 150 km voor de gelukkigen die overeind gebleven waren. De winnaar werd Danny Lippens van Wielerclub De Werkers. Het was zijn 10de koerswinst van het seizoen. Voor de 2de plaats klopte Rudy De Vijlder André Vermeiren (3de Kempens Wielerverbond ) en Filip Van Vooren (4de Gentse Velosport)

    Vijfentwintig jaar geleden in 1989, werd Roger Van den Bossche van het toenmalige WSC Merelbeke Scheldestreek winnaar en dat was al voor de tweede keer want ook in 1982 won hij. Tenslotte ging Flor Van de Velde, medestichter van CHW, ook nog eens twintig jaar terug naar 1994 toen er maar 19 ploegen van start gingen voor amper 98 renners. Er waren 31 ploegen ingeschreven maar meer dan tien stuurden hun kat. Het was dan toch nog een merkwaardige uitgave want op 1. stond Peter Van Hoof met het rugnummer 1. En op 2. Carl Roes met het rugnummer 2. Dus, 1 en 2 op 1 en 2!

    Alvorens hij de lottrekking voor de volgwagens deed, wees voorzitter Frank Van Zitteren  nog op een paar punten die behoorden tot de reeks ‘Goed om weten’. Hij vroeg ook meer aandacht voor het milieu en vooral op het wegwerpen van de drinkbussen. Hij zei dat men wegwerpzones zou kunnen aanduiden ofwel kan de drinkbus ook weggeworpen worden waar kinderen staan die trouwens gek zijn op zo’n bus. Kinderen? Ook volwassenen reppen zich naar de plaats waar zo’n bus neerkomt… De lottrekking werd gedaan door Rudy Hesters, nieuw bestuurslid van CHW. Een Wetters team dat te laat naar de inschrijving (een kwartier voor de briefing niet aanwezig) kwam, werd al onmiddellijk gestraft: laatste plaats met de volgwagen. Reglement is reglement, voor Van Zitteren.

    Vanaf 12u30 konden de renners het controleblad komen tekenen op het podium dat aan de kerk met zicht op de aankomstzone was opgesteld. Het was commissaris Sven Calus die de renners het controleblad voorlegde. Een persfotograaf brak een stuk van podiumomheining af om zo beter de renners per ploeg te kunnen vastleggen. Gerry Van Gasse, de speaker, deed ondertussen ook interviews met door hem uitgekozen coureurs. Het tekenen van het controleblad was voor het publiek bijzonder interessant want men kon de renners van nabij zien en spreken! “Natuurlijk, de vedette die ze elk jaar al hadden kunnen begroeten, Guy Smet, was er niet bij. Hij had een onterechte schorsing gekregen voor een ozonkuur nadat hij in 2010 (!!!) met de tanden sukkelde. Maar uitgerekend op de dag van de koers die hij voor het eerst niet meereed, kwam het nieuws dat zijn schorsing werd opgeheven. Hij mocht terug koersen. Wat een opluchting bij de wielerliefhebbers. Als een vuurtje liep het rond tussen de renners en publiek bij de start van deze Schaal Schoeters. Man, wat is die Guy Smet toch ‘graag gezien’…”

    Om half twee vertrokken de deelnemers stoetsgewijs richting Haasdonk-Centrum waar dan de officiële start werd gegeven voor een grote ronde van een 75 km. Maar veel gebeurde er niet tijdens de rit. Zoals gewoonlijk werd de geschiedenis maar geschreven in de plaatselijke ronden. Het waren er dit jaar 7 van 11,3 km via Melsele en zo weer Beveren en langs het Zillebeek, een stuk Vrasene en langs de Lindenlaan waar de bevoorrading was, terug naar de Kasteeldreef. Het was al in de eerste ronde prijs: er ontstond een kopgroep van twaalf welke geen zin had om zich snel te laten pakken. Dat waren: Cedric Collaers, Robby De Leu, Rob Ruijgh, Roman Vanstaen, Matthias Van Holderbeke, Jelle Cant, Wim Vermant, Dries Vannevel, Stijn Verbeke, Kristof Dhollander (Stekene), Sven Wielandt (Beveren) en Alexander De Keersmaecker (Kruibeke).

    De kopgroep had snel een voorsprong van één minuut. Een reactie van Thomas Gibbons van Cibel en Jonathan Van Betsbrugge van KSV Deerlijk leverde niets op. Het was maar op een 30 km van het einde dat de voorsprong begon in te storten. Mathias Van Holderbeke, Alexander De Keersmaeker en Rob Ruijgh wilden hun vel nog redden toen het peloton steeds maar dichter kwam tot op een halve minuut. Ook bij het ingaan van de laatste ronde reden ze nog met 27 sec voor de rest uit. Maar het was wel duidelijk, dat was onvoldoende om de laatste 11 km te overleven. En zo gebeurde het ook. Alles weer samen en een massaspurt. En toen kwam de Australiër met de rosse baard weer naar voor. Hij draaide als eerste de Kasteeldreef in. Hij stak in een trui van het Illi-bikes Team: George Tansley. Hij kende Beveren want in mei had hij de avondkoers in de Lindenlaan al op meesterlijke wijze gewonnen. Hij klopte nu Alexander Maes van Cycling Team BCV –Works-Soenens en Dennis Raadtgever  van het Arrow CT (Kieldrecht) dat in eigen gemeente dus het podium haalde. Gunther  Adriaens en Cris Bryssinck mochten terecht de grote, brede glimlach tonen. En ook burgemeester Marc Van de Vijver beleefde er vreugde aan. Gezond chauvinisme. 
    7-7-2014-beveren 977.JPG

    7-7-2014-beveren 1166.JPG
    Etienne Illegems, de ploegleider van Tansley, beleefde uiteraard meest vreugde van allemaal; zijn ‘gebaarde’ renner, wint slag op slag de interclubs. George zelf is een erg sympathieke jongen en het zou ons niet verbazen dat hij in één of andere profploeg een plaatsje zou krijgen. Bij Ili-Bikes zaten ook twee Waaslanders in de ploeg: Yentell Huyghe van Kruibeke en Dominique Van Guyse uit Sint-Niklaas. Knap werk ook van streekrenners Davy Peirsman van DCR  als 10de en Alexander De Keersmaeker van Royal Antwerp als 11de.

    En dan was er het succes voor het Wase Cibel want het won de interclub Schaal Schoeters met Thomas Ongena als 4de, Jori Van Steenberghen als 5de en Mathias Van Holderbeke als 30ste. CIBEL-sponsor Achiel De Witte kon met enorme fierheid de prachtige trofee die werd geschonken door café Sportief, in ontvangst nemen.

     



    Tekst: Flor Van de Velde

    09-07-2014 om 14:39 geschreven door kenny


    08-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BUGGENHOUT VAN DINSDAG 08/07/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BUGGENHOUT VAN DINSDAG 08/07/2014     


    Dinsdag 08/07/2014 BUGGENHOUT-OPDORP (O) - Elite z.c./U23 - 116,8 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.STEVEN DOMS uit Sinaai-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    3.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    4.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    5.THEYS Koen-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    6.HAAG Guillaume-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    7.MEYS Joran-CECEMELCYCLINGTEAM-

    8.DE BOECK Vincent-TO WIN JOSAN CT-

    9.HAEMELS Bavo-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.VEKEMANS Yannick-VAN EYCK SPORT-

    11.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    17.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    20.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.SMET Guy-CIBEL-

    23.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8-7-2014-opdorp 555.JPG
    Podium met winnaar Steven Doms, Dries De Bondt en Patrick Van Roosbroeck.
    8-7-2014-opdorp 525.JPG
                 Een woordje uitleg van winnaar Steven Doms aan de speaker.
    8-7-2014-opdorp 572.JPG
                                    Steven Doms met de bloemen en zijn vader.
    8-7-2014-opdorp 505.JPG
    De massaspurt met winnaar Steven Doms voor Dries De Bondt en Patrick Van Roosbroeck.
    8-7-2014-opdorp 476.JPG

    8-7-2014-opdorp 536.JPG 
     Patrick Van Roosbroeck werd knap 3de en samen op de foto met zijn dochter.
    8-7-2014-opdorp 075.JPG

       Roman Vanstaen was één van de eerste aanvallers te Buggenhout-Opdorp.
    8-7-2014-opdorp 316.JPG 
    De 5 leiders lagen lange tijd op kop met daarin Germer Cardon (Zele) zij werden
    op 3 ronden van het einde ingehaald.

    8-7-2014-opdorp 127.JPG
    Guy Smet vierde vandaag zijn wederoptreden in het peloton, op kop de Zuid-Afrikaan
    Wian-David Slabbert.
    8-7-2014-opdorp 336.JPG
        Jarne De Ost (Bornem), Ruben Coussens (Appels) en Olivier Smet (Belsele).   

    8-7-2014-opdorp 042.JPG
                         De start te Buggenhout-Opdorp met 37 deelnemers.
    8-7-2014-opdorp 069.JPG
                                 David Beulens (Oudegem) en Steven Doms
    8-7-2014-opdorp 565.JPG
             De moeder van Steven Doms heeft alles vastgelegd met de camera.





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-07-2014 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 08/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan STEVEN DOMS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Steven Doms.JPG 

           Steven Doms


    Dinsdag 08/07/2014 HOUTEM-VILVOORDE (VB) - Elites m.c./z.c./U23 - 163 km
    Aantal deelnemers: 48

    1.PLANCKAERT Baptiste-ROUBAIX LILLE METROPOLE

    2.DUPONT Timothy-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    3.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    4.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    5.HOLLANDERS Dries-METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    6.DE BUYST Jasper-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    7.KERF Jérôme-COLOR CODE - BIOWANZE-

    8.DE ROOZE Niels-TO WIN JOSAN CT-

    9.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    10.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    23.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    32.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-
     

    08/07/2014 BEITEM (ROESELARE) (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km

    Aantal deelnemers: 42

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.VANHAECKE Thomas-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.COOLS Michaël-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    6.VANGHELUWE Robbe-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.BOSSUYT Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    8.VANKEIRSBILCK Berne-CCN METALAC-

    9.CLAERHOUT Sven -DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    10.CLAEYS Kevin-AN POST - CHAINREACTION-

     

    08/07/2014 BUGGENHOUT-OPDORP (O) - Elite z.c./U23 - 116,8 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.STEVEN DOMS uit Sinaai-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    3.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    4.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    5.THEYS Koen-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    6.HAAG Guillaume-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    7.MEYS Joran-CECEMELCYCLINGTEAM-

    8.DE BOECK Vincent-TO WIN JOSAN CT-

    9.HAEMELS Bavo-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.VEKEMANS Yannick-VAN EYCK SPORT-

    11.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    17.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    20.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.SMET Guy-CIBEL-

    23.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    08/07/2014 KNESSELARE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.ANECA Ciske-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    3.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    6.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.VAN RUYMBEKE Thieme-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    8.VAN RENTERGHEM Bram-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    10.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    13.MUYS Kristof-CT PROFALUX-

    15.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    22.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    42.COOMAN Jerry-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

     

    08/07/2014 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    08-07-2014 om 21:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BEVEREN VAN MAANDAG 07/07/2014

    FOTO'S SCHAAL SCHOETERS ELITE Z.C. & U23 TE BEVEREN VAN MAANDAG 07/07/2014     


    Maandag 07/07/2014 SCHAAL SCHOETERS BEVEREN (O) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 156,8 km

    Aantal deelnemers: 182

    1.TANSLEY George-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    2.MAES Alexander-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    4.ONGENA Thomas-CIBEL-

    5.VAN STEENBERGEN Jori-CIBEL-

    6.WILLEMS Kenny-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.LENNERTZ Sam-VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    9.WERST Raymond-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    10.PEIRSMAN Davy-DCR CYCLING TEAM-

    11.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    13.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    14.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    23.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    30.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    31.GIBBONS Thomas Edward-CIBEL-

    37.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    39.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    40.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    46.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    48.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    51.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    55.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    58.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    61.GEERINCKX Ruben-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    66.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    73.VERCAUTEREN Tim-DCR CYCLING TEAM-

    74.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    80.SMET Gert-DCR CYCLING TEAM-

    84.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    88.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    92.BOLSENS Kris-DCR CYCLING TEAM-

    98.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    101.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    103.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    113.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    120.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    124.VAN DE MERGEL Jelle -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    129.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    132.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    135.VAN LOMMEL Cedric-ROCK WERCHTER TOEKOMSTVRIENDEN C T-

    139.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    142.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    151.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
    7-7-2014-beveren 1182.JPG
    Podium met winnaar George Tansley, Alexander Maes en Dennis Raadtgever.
    7-7-2014-beveren 1166.JPG
    7-7-2014-beveren 1131.JPG

    7-7-2014-beveren 1125.JPG 7-7-2014-beveren 1100.JPG
                    Winnaar George Tansley.
    7-7-2014-beveren 1191.JPG
                                    George Tansley en onze fotografe Rita.
    7-7-2014-beveren 980.JPG
    7-7-2014-beveren 977.JPG
    De spurt met winnaar George Tansley voor Alexander Maes en Dennis Raadtgever.
    7-7-2014-beveren 1016.JPG
                                              De spurt van het peloton.
    7-7-2014-beveren 824.JPG
    7-7-2014-beveren 751.JPG
    7-7-2014-beveren 648.JPG
                                   Tim Van Camp en Kristoff Heyns.
    7-7-2014-beveren 361.JPG
    7-7-2014-beveren 408.JPG 7-7-2014-beveren 251.JPG
                             Pieter Covents

    7-7-2014-beveren 240.JPG
                                De start te Beveren met 182 deelnemers.
    7-7-2014-beveren 027.JPG
    De ploegvoorstelling met Gianni Cooman van BAGUET M.I.B.A. POORTEN INDULEK CYCL
    7-7-2014-beveren 1085.JPG
    7-7-2014-beveren 1077.JPG
                                     Na de wedstrijd Kristoff Heyns.
    7-7-2014-beveren 961.JPG
                                 Archiel De Witte en Werner Dullaert.



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-07-2014 om 13:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 07/07/2014

    vwf.JPG










    Maandag 7 Juli – HUMBEEK (1851) - Avondcriterium

    A/C-reeks
    1.Bert NEEFS
    2.Tom Verhoeven
    3.Peter Landtsheer
    4.Michael Naessens (1C)
    5.Kevin Van Den Cruijce
    6.Tom Penninckx
    7.Edwin De Wit
    8.Gwylim Hanssens
    9.Danny Borremans
    10.Jimmy De Paepe
    11.Rudy Rey
    12.Gert Muyshondt
    13.Kristof Reniers
    14.Gwen Van De Velde
    15.Balder De Doncker
    16.Greg Van De Vijver
    17.Kristof De Clercq
    18.Gunther Biesemans
    19.Stefan Verhaeghe
    20.Dave De Swert

    D/E-reeks
    1.Frank GEETS
    2.Patrick Jacobs
    3.Patrick Van Pachterbeke (1E)
    4.Dirk Peigneur
    5.Dirk Van Hove
    6.Benny Van Buynder (Bornem)
    7.Etienne Claus (Waasmunster)
    8.Rene De Brucker
    9.Dominique Turcksin
    10.Pascal Raes
    11.Rudi De Bondt
    12.Danny De Backer
    13.Eric Depouille
    14.Dominique Geldolf
    15.Xavier Huon
    16.Hugo Van Linden
    17.Kristof Heyvaert
    18.Ronals Rents
    19.Simon Yearsly
    20.Raf Vercammen

    08-07-2014 om 13:33 geschreven door kenny


    07-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 07/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 07/07/2014 SCHAAL SCHOETERS BEVEREN (O) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 156,8 km

    Aantal deelnemers: 182

    1.TANSLEY George-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    2.MAES Alexander-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    4.ONGENA Thomas-CIBEL-

    5.VAN STEENBERGEN Jori-CIBEL-

    6.WILLEMS Kenny-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.LENNERTZ Sam-VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    9.WERST Raymond-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    10.PEIRSMAN Davy-DCR CYCLING TEAM-

    11.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    13.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    14.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    23.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    30.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    31.GIBBONS Thomas Edward-CIBEL-

    37.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    39.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    40.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    46.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    48.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    51.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    55.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    58.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    61.GEERINCKX Ruben-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    66.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    73.VERCAUTEREN Tim-DCR CYCLING TEAM-

    74.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    80.SMET Gert-DCR CYCLING TEAM-

    84.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    88.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    92.BOLSENS Kris-DCR CYCLING TEAM-

    98.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    101.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    103.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    113.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    120.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    124.VAN DE MERGEL Jelle -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    129.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    132.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    135.VAN LOMMEL Cedric-ROCK WERCHTER TOEKOMSTVRIENDEN C T-

    139.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    142.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    151.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    07/07/2014 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.ANECA Ciske-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    3.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    7.GHYLLEBERT Pieter-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    8.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    9.CONVENS Louis-VERANDAS WILLEMS-

    10.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    25.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

     

    07/07/2014 DENDERWINDEKE (O) - Elite z.c./U23 - 113,1 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.GÉROMBOUX Arnaud-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.VANDENBOGAERDE Jens-TEAM 3M-

    3.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    4.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    6.TRIBOUT Bart-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    7.SMISMANS Jef -VAN EYCK SPORT-

    8.YSERBIJT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.DEWORTELAER Serge-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    10.COERTJENS Rien-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    14.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    07/07/2014 WATERVLIET (O) - Dames Elite - 86,8 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.STULTIENS Sabrina-RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    2.KOSTER Anouska-FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-

    3.HANNES Kaat-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    4.VAN DER MEER Janine--

    5.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    6.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    7.ROY Sarah-VIENNE FUTUROSCOPE-

    8.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    9.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    10.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    18.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    22.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    34.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    44.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

     

    07/07/2014 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 111,9 km - 02h38'00"
    Aantal deelnemers:

    1.JACOBS Robin -DCM CYCLING TEAM

    2.ISERBYT Eli -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.ZIMMERMAN Georg -TEAM AUTO EDER BAYERN-

    4.HENNAUX Loïc -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.JAGELER Robert -GERMANY NATIONAL TEAM-:00’07"

    6.KREDER Stefan -WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.PORZNER Manuel -TEAM AUTO EDER BAYERN-

    8.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.BUNING Jorn -WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.GULICKX Max -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    40.VAN RIEL Brent -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    75.VERSCHUEREN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    116.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    07/07/2014 WATERVLIET (O) - Juniores - 86,8 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.BAELE Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.MUYLLE Enrico-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.DERVEAUX Joran-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.COLE Brendan-ASFRA RACING TEAM-

    9.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.DE ROOSE Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    14.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    30.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    07/07/2014 WATERVLIET (O) - Nieuwelingen - 55,8 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    2.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DE KEUKELEIRE Frederic-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.MC CARTHY Dion--

    7.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.BLONDEEL Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    16.DE BROUWER Martijn-Wielerteam Waasland-

    19.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    07-07-2014 om 21:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG EN FOTO'S DAMES ELITE TE BEVEREN VAN ZONDAG 06/07/2014

    Nederlandse Thalita de Jong sterkste spurtster in groepje van tien.

     

    Memorial Guido Van nauw voor dames elite te Beveren.

     

    De Dameskoers ‘Memorial Guido Van Nauw’ is een succesorganisatie geworden die paste bij het geen Guido Van Nauw voor de wielersport en het CHW in het bijzonder, deed. Het was wel jammer dat de weermaker geen medewerking verleende en heel wat nat liet neerpletsen. Het was jaren geleden dat de damescategorie nog aan bod kwam. Er schreven 57 internationale dames in waarbij 22 buitenlanders met daarbij 15 Nederlanders. Er werd hen een parcours aangeboden waar ook de deelnemers van de Schaal Schoeters, langs kwamen. Dertien keer moest die ronde worden gereden.

    P001 INSCHRIJVINGSTAFEL 6uli2014 002.jpg 

    Op de inschrijving in café De Mart. WBV: Benny Smet, Sandra Van Bogaert en
    Erik Van Goethem. Voor CHW links Natasja Verbuyst, Freddy Audenaert en Anny De Ben.

    P002 VERTREK AAN DE KERK 6uli2014 003.jpg 

                   Het vertrek werd gegeven aan de kerk op de Grote Markt.

    P003 VERTREK WAT IS ER TE ZIEN 6uli2014 004.jpg 

    Alle neuzen en ogen in dezelfde richting. Wat zou daar te zien of te ruiken zijn?

    P004 PERFECTE SAMENWERKING met politie6uli2014 008.jpg 

             Prefecte samenwerking voor de veiligheid tussen politie en CHW.

    P005 MOTARD NOEL SMET securitybiker CHW6uli2014 009.jpg 

    De motard van CHW-bestuurslid  Noël Smet staat klaar. Hij is lid
    van de CHW-Security Bikers.

    P006 ANDRE DE GENDT Groene vlag 6uli2014 011.jpg 

                          André De Gendt klaar voor de rit met de groene vlag.

    P007 DE KRAAN HINDERNIS Kloosterstr gele valggen6uli2014 013.jpg 

    Een belangrijke hindernis in de Kloosterstraat wordt beveiligd door twee seingevers met de gele vlag.

    P008 BOOG eerste keer van V Moer Group; 6uli2014 040.jpg 

    Voor de eerste keer wordt op een CHW-wedstrijd de aankomstboog van sponsor Van Moer Group geplaatst.

     

    Het was veldrijdster Sanne Cant (Lille) die naar het einde van de eerste ronde toe, voorsprong nam en met een de eerste premie meepikte. Ze ging door en in de 4de ronde had ze meer dan een minuut voorsprong op de groep.

    P009 SANNE CANT zes ronden alleen 6uli2014 016.jpg 

    Sanne Cant, de Belgische kampioen veldrijden, reed zes ronden alleen vooruit.

    P010 GIETENDE REGEN als mistgordijn.6uli2014 060.jpg 

         Koersen in de gietende regen is geen lachertje. Een gordijn van regen.

    P011 GIETENDE REGEN onze motard P1200381.JPG 

               Ook voor de motard had de weermaker geen genade.

     

    Een ronde verder gingen Kelly Druyts, Kyara Stijns en Latoya Brulee toch wat harder duwen vooraan in de groep en zo had Cant bij het ingaan van de 6de ronde nog maar 30 sec. voorsprong. Dus, gehalveerd.

    Doch, Sanne Cant bleef hetzelfde ritme aan houden en ze bleef met aan halve minuut voorop rijden. Dat was toch wel een knap stukje fietsen van de Belgische topvrouw in het veldrijden. Niet zomaar wordt je vijf keer Belgisch kampioen…We  waren al over halfkoers toen ze werd ingelopen. De ganse groep was er terug. Er was een 50 km afgelegd. Tot in de 10de ronde bleef het een gegroepeerd gebeuren.

    Kaat Hannes zette zich dan op kop en kreeg Floortje Mackaij(NL) en Karen Verherstraeten mee in de hulp.

    Het ging nu vooraan echt snel en er vormde zich een kopgroep van tien op het ogenblik dat de hemelsluizen volle bak water begon te produceren. Meerdere dames vonden het wel te veel water en lieten zich afzakken. Maar vooraan zaten de moedigen en die liepen vrij snel uit tot een comfortabele voorsprong vban anderhalve minuut. Finale met tien dus: de Belgen: Nel De Crits, Kaat Hannes, Kelly Druyts, Kaat Van der Meulen, Stefanie De Croock plus de Nederlanders: Floortje Mackaij, Thalita De Jong, Evy Kuijpers, Sabrina Stultiens en Demi De Jong.

    P012 KAAT HANNES brengt er vaart in naar def vlucht met tien6uli2014 033.jpg 

    Kaat Hannes trekt door en kon een definitieve vlucht met tien forceren.

    P013 DE KLEINE kampioen jong geleerd ._.6uli2014 047.jpg 

                                  De kleine kampioen was ook aanwezig.

     

    Het werd een knappe spurt waarin geen maat stond op die kwaliteit van de Nederlandse Thalita de Jong. Kelly Druyts en Doortje Mackaij mochten mee op het podium. Kaat Hannes, die mee bepalend was voor het verloop van de wedstrijd, werd 4de. Zij was destijds bij het Beneluxteam uit Temse, een allergrootste belofte. Het was de familie van de betreurde CHW-secretaris Guido Van Nauw, het protocollaire gedeelte afwerkte.

    Thalita de Jong, 20 jaar, won haar eerste wedstrijd maar koerst veel internationaal. Vorig jaar pakte ze zilver mee op het WK ploegentijdrijden. De bloemen werden aan de winnares overhandigd door Wim De Pauw, zaak voerder van Taverne Pacock en dat was wellicht de eerste keer in zijn horecaleven. Namens de gemeente Beveren overhandigde Paul Verhelst een trofee aan de winnaar.

    P014 SPURT thalita de jong voor kelly druuyts en floortje Mackaij6uli2014 074.jpg 

    Thalita De Jong wint de spurt voor Kelly Druyts en Floor Mackaij of Nederland boven.

    P015 BLOEMEN v WIM de pauw peacock aan thalita de jong rechts kelly druyts.6uli2014 081.jpg 

     Bloemen voor de winnares overhandigd door Wim De Pauw uit de Peacock.

    P016 TROFEE GEM door Paul Verhelst v feestelijkheden6uli2014 084.jpg 

    Paul Verhelst van de gemeentelijke dienst feestelijkheden haast zich de trofee te overhandigen.

    P017 HET VOLLE PODIUM fam v Nauw6uli2014 086.jpg 

                Het volledig podium met het gezin van wijlen Guido Van Nauw.

    P018 cadeau kelly druyts 6uli2014 091.jpg 

                                   Nog een ‘cadeau’ voor Kelly  Druyts.

     





    Tekst en foto’s: flvdv

    07-07-2014 om 13:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 25/10/2014 - POLDERCROSS KRUIBEKE-BAZEL
    Cycross Kruibeke 2014.jpg

    Bron: Machteld Oste

    07-07-2014 om 13:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 6 TTC RONDE 2014 TE SINT-GILLIS-WAAS

    TTC.JPG

     

    Zondag 06/07/2014 – SINT-GILLIS-WAAS – Toeristen Rit 6 Waaslandse TTC Ronde 2014

    Aantal deelnemers: 28

    1.Wouter Van Breusegem

    2.Dennis Mijnsbergen

    3.Guido Spanoaghe

    4.Kurt Van Raemdonck

    5.Jens Verschaffelt

    6.Glenn Van Hille

    7.Freddy Van Camp

    8.Mario Bolssens

    9.Kris Smet

    10.Rudi Saelens

    11.Peter Dierks 12.Marnix De Roos 13.Kurt Thoen 14.Tommy Van Osselaer 15.Lieven De Breucker 16.Dave Renders 17.Serge Meyvis 18.Filip Van Goethem 19.Peter Van Goethem 20.Ken Sorber 21.Wim Vanderveken 22.Mark De Ben

    koers het kalf 2014 157.jpg 



    06/07/2014 – SINT-GILLIS-WAAS – Recreanten

    Aantal deelnemers: 42

    1.Stefaan Van Mossevelde

    2.Pieter Rottiers

    3.Tony Burm

    4.Toon Van Durm

    5.Kevin Mariman

    6.Stefaan Heirman

    7.Daniël Van Goethem

    8.Stefan De Cock

    9.Peter Heirman

    10.Mathias D'Hooghe

    07-07-2014 om 13:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HARELBEKE VAN ZONDAG 06/07/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HARELBEKE VAN ZONDAG 06/07/2014     


    06/07/2014 HARELBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 63

    1.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    2.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    3.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.ANECA Ciske-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    5.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.ROELS Sam-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    7.VERMEIRE Matthias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    8.SLABINCK Indiana-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.OVAERE Jonas-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.DE NAEGHEL Manuel-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    19.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-


     

                  Winnaar Mathias De Witte.



                                     De winnaar met de bloemen en de supporters.



                                                De winnaar met zijn ploegmaten.



          Aankomst van Mathias De Witte die nog wegreed uit de kopgroep van 3 renners.
                          

                                        

                              

                               

     

                      
                               Voor de start poseert de ploeg van Stef De Bock uit Zele.





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    07-07-2014 om 01:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/07/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan JOSEPH D’HONT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Proficiat aan TOM BRULEZ met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg  D'Hondt Jef kop 2013.png  28-2-2014-ploeg nijs -smet 049-1.JPG

           Frank Suys               Joseph D’Hont         Tom Brulez

    Zondag 06/07/2014 – DOOMKERKE-RUISELEDE (8755)


    Catg.A - 33 deelnemers - 75 km

    1-Kristof Gryson (Landegem)

    2-Christophe Van Overloop

    3-Luc De Duytsche

    4-Gino Primo

    5-Steven Goossens (Belsele)

    6-Mathijs Holvoet

    7-Steven Van Rijckeghem

    8-Wouter De Fauw

    9-De Sutter Maxime

    10-Jens Daems

    14-Peter De Maere (Eksaarde)

    16-Robby Weemaes (St.Pauwels)

     

    Catg.B - 27 deelnemers - 52 km

    1-Gino De Weirdt (Deinze)

    2-Philip Lampaert

    3-Nico Savat

    4-Danny De Bruyne

    5-Franky De Tremerie

    6-Fabien Hanssens

    7-Steven Verschelden

    8-Bart Rombouts (Kallo)

    9-Bert Janssens

    10-Nico Maes

    11-Sven De Vlieger (Lochristi)

     

    Catg.C - 33 deelnemers - 52 km

    1-FRANK SUYS (Hingene)

    2-Marc Couckuyt (Nevele)

    3-Peter Ballet

    4-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    5-Jean-Pierre Van Maldegem

    6-Serge De Wever

    7-Marc Schepers

    8-Johan Declerck

    9-Ko Harms

    10-Wim De Coninck

    14-Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    21-Paul Van Cleemput (Belsele)

    24-Geert Bultynck (Beveren)

     

    Catg.D - 17 deelnemers - 46 km

    1-Wim De Waal (Axel)
    2-Patrick Van Renterghem

    3-Helmuth Tas

    4-Rony De Vos

    5-Staf Lievens

    6-Jan Snoeck

    7-Ronald De Scheemaeker

    8-Jozef De Naeghel

    9-Robert Maldrie

    10-Etienne De Gucht

     

    Catg.E - 16 deelnemers - 46 km

    +65 jaar

    1-Roland Boulard (Drongen)

    2-Julien Vyvey

    3-Roland Van Imschoot

    4-Roland Pieters

    5-Willy Corthier

    6-Marinus Lockefeir

    7-Didier Cornelis

     

    +70 jaar

    1-JOSEPH D’HONT (St.Amandsberg)

    2-Mathieu Mercken

    3-Werner Dullaert (St.Gillis)

    4-François Brouwers

    5-Robert Robijns

    6-Daniel Cornu (Stekene)

    7-Michel Vandendaelen

    8-Adrien Desmet

    9-Willy Voorbraeck

     

    Toeristen -13 deelnemers - 52 km

    1-TOM BRULEZ (Tielt)

    2-Bram Kesteleyn (Zele)

    3-Dimitri Nijs

    4-Rory Quartier

    5-Andy Geirnaert

    6-Willem Hooreweghe

    7-Peter Hooreweghe

    8-Tim De Doncker

    9-Stefaan Vuylsteke

    10-Kevin De Jaegher

    07-07-2014 om 01:36 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!