.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    06-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 06/07/2014 ROESELARE (W) - Elites m.c./z.c./U23

    Aantal deelnemers:

    1.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    2.VAN DER POEL Mathieu-BKCP - POWERPLUS-

    3.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    4.DUPONT Timothy-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    5.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    6.KARWOWSKI Cameron-VERANCLASSIC DOLTCINNI-

    7.GILBERT Philippe-BMC RACING TEAM-

    8.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS-

    9.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.VANDEWIELE Frederik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    30.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    30.ROBERT Frederique-WANTY-GROUPE GOBERT-

    30.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    06/07/2014- KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s

    Aantal deelnemers: 15

    1.BRUYNDONCKX Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    4.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.COOLS Brent-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.GEYSELS Geoffrey-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.VAN DEN BROEK Seppe-CT 2020-

    8.PIOT Stijn-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.ROELANTS Laurenz-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.VERDIJCK Niels-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    06/07/2014 HARELBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 63

    1.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    2.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    3.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.ANECA Ciske-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    5.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.ROELS Sam-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    7.VERMEIRE Matthias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    8.SLABINCK Indiana-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.OVAERE Jonas-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.DE NAEGHEL Manuel-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    19.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

     

    06/07/2014 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers: 22

    1.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.THORÉ Floris-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.DE MAREZ Ruben-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    5.ALLEGAERT Piet-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.BREYNE Jonathan-TO WIN JOSAN CT-

    7.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.VANDER MEIREN Ward-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    9.FEYS Wim-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    10.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

     

    06/07/2014 ROZEBEKE - ZWALM (O) - Elite z.c./U23 - 104 km

    Aantal deelnemers: 96

    1.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    2.VAN HOOYDONCK Nathan-BISSELL DEVELOPMENT TEAM-

    3.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    5.VERSCHUERE Seppe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.SWEECK Laurens-KWADRO-STANNAH-

    7.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    9.COBBAERT Robby-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.VAN IMPE Lode-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    21.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    06/07/2014 BEVEREN-WAAS (O) - Dames Elite - 92,3 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.DE JONG Thalita-RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    2.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    3.MACKAIJ Floortje-TEAM GIANT-SHIMANO-

    4.HANNES Kaat-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    5.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    6.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.STULTIENS Sabrina-RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    8.DE CROOCK Stephanie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.DE JONG Demi-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    10.KUIJPERS Evy-ZANNATTA-

    28.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    35.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    06/07/2014 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 119,6 km - 02h47'40"

    Aantal deelnemers:

    1.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    2.AERTS Thijs -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.BUNING Jorn -WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.PORZNER Manuel -TEAM AUTO EDER BAYERN-

    6.FROLICH HONORE Mikkel -TEAM ROSKILDE JUNIOR-

    7.VAN LEEUWEN Dennis -WESTLAND WIL VOORUIT-

    8.GULICKX Max -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.GOEBEERT Pierre -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.VAN DE MEER Noah -WESTLAND WIL VOORUIT-

    61.VERSCHUEREN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    64.VAN RIEL Brent -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    116.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    06/07/2014 HERDEREN (LB) - Juniores - 76 km

    Aantal deelnemers: 25

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.DE HAES Jorden-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    3.ANDRIES Jordi-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.HOMRIGHAUSEN Heiko-RC AACHEN-

    5.KLOECK Dario-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    6.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.HATTINGH Jarrod-Avia Crabbe-

    8.HEYLEN Kevin-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.DE WACHTER Brent-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DUFOUR Warre-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    06-07-2014 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 06/07/2014 HERSELT (BLAUBERG) (A) - Juniores

    Aantal deelnemers: 36

    1.VEENSTRA Rudy-WV OTTO EBBENS-

    2.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.WOUTERS Beau-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.PEETERS Vincent-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.PHILIPS Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.JANSSENS Jochen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.NAGELS Bertrand-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    10.VAN DEN WOUWER Jens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    06/07/2014 MERELBEKE-KWENENBOS (O) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.JOCQUÉ Jelle-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.MICHIELS Thomas-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.BOUSSAER Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.BERTRAND Dorian-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DE WILDE Arno-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.DEVENIJNS Jasper-ISOREX CYCLING TEAM-

    22.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    06/07/2014 VICHTE (W) - Juniores - 94,5 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.DE PLUS Jasper-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.VAN DAMME Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.D´HONDT Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.PIRARD Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    20.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    06/07/2014 ZANDVOORDE-ZONNEBEKE (W) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.JOSEPH Thomas-LARES-DOLTCINI CT-

    2.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.DEWULF Stan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.ABRAHAMS Jasper-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.VANDREPOTTE Anthony-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.VANCRAEYNEST Kevin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.STOCKX Vital-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.TEIRLINCK Jens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.CARRICK Hamish-SPEG-PROJECT 51-

     

    06/07/2014 HEULE-WATERMOLEN (W) - Dames Jeugd

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 15

    1.NOËL Jara-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    3.PIRARD Audrey-INDIVIDUEEL-

    4.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.VERBEECK Phaedra-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DHONT Glacia-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    8.LOUCHAERT Justine-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    10.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 23

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.ERIC Jelena-CCN METALAC KRALJEVO-

    3.STRAINYTE Ernesta-SILALES SM DSK-

    4.AUZBIKAVICIUTE Milda-SILALES SM DSK-

    5.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DOCX Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.LOIX Laura-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    06/07/2014 GEETBETS (VB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

     

    06/07/2014 HERSELT (BLAUBERG) (A) - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 43

    1.BLUMMEL Robin-WV SCHIJNDEL-

    2.MUNSTERMANN Per Christian-SG RADSCHLAGERDUSSELDORF-

    3.PEMEN Diederik-INDIVIDUEEL-

    4.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.DRIESEN Jarne-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.OOSTHUIZEN Damean-CYCLE WORLD BLOEMFONTEIN-

    7.BOS Michel-UWTC DE VOLHARDING-

    8.SHORTT Devin-PANDA CYCLING CLUB-

    9.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.GIELEN Jorne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    06/07/2014 HUISE - ZINGEM (O) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers: 88

    1.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    3.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.VERGAUWEN Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.DE VRIENDT Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.VERMEERSCH Florian-LARES-DOLTCINI CT-

    25.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    06-07-2014 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar Zege bij de Meisjes 12 jaar !!!

    Gemke De Rocker.jpg 

       Gemke De Rocker


    Zondag 06/07/2014 JESSEREN (LB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 20

    1.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    2.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.EUSSEN Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.GERITS Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.ONCKELINX Nand-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    7.RAMSDAM Arnor-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.STEGEN Jeffrey -SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.FAUCONNIER Florian-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.THOME Yohan-LOTTO-VC ARDENNES-

      

    06/07/2014 TOLLEMBEEK (VB) - Aspiranten

    12 JARIGEN

    Aantal deelnemers: 21

    1.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    2.ORINS Robin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DE BRAEKELEER Juul-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.TEERLINCK Alexander-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.DE BOCK Rune-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

     

    13 JARIGEN

    Aantal deelnemers: 27

    1.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.DENS Wout-VZW DE DEMERSPURTERS-

    3.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.DE DECKER Tijl-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 JARIGEN

    Aantal deelnemers: 36

    1.PONSAERTS Thibaut-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    2.DELCOMMUNE Martin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.WERNIMONT Nicolas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.VAN ROY Yannick-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.VAN WILDER Ilan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    13 JARIGEN MEISJES

    Aantal deelnemers: 3

    1.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.VROMANNE Justine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.GIELKENS Esmee-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    14 JARIGEN MEISJES

    Aantal deelnemers: 2

    1.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.HENDRIKX Laura-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    06/07/2014 ZEVERGEM (O) - Aspiranten
    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 13

    1.SEGERS Ryan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.GHEYSENS Laurens-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.VAN PARYS Jordy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.DELBAERE Ibe-BIKE VISION - SINT-TRUIDEN-

    5.CHRISTIAENS Jonas-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    7.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.GEMKE DE ROCKER -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 19

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.VAN DYCK Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DERAEVE Niels-ASFRA RACING TEAM-

    4.MARTENS Thomas-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.DE BAENE Lance-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE MEYER Jennifer-YOUNG SCHELDE CT-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 23

    1.CHRISTIAENS Régis-SECTION LIEGEOISE-

    2.TUSCANO Alessandro-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DESTATSBADER Thibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    12.SLOCK Liam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.WARRENS Anthony-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 3

    1.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.MESU Daphne-THEO MIDDELKAMP-

    06-07-2014 om 20:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/07/2014

    vwf.JPG










    Zondag 6 Juli – 1770 LIEDEKERKE (1770)

    A-reeks - 72 km
    1.Peter VAN DAMME
    2.Tony Bracke
    3.Timmy Weeckers
    4.Bert Van Der Trappen
    5.Bart Tribout
    6.Jasper Paridaens
    7.Gillian Van Rijmenant
    8.Thimothy Vangheel
    9.Yorick Lison
    10.Bjorn Lison

    C-reeks - 72 km
    1.Danny SAELENS
    2.Peter Maes (Bornem)
    3.Tom De Smet
    4.Frank Vagenende
    5.Andy De Backer
    6.Kurt Stevens
    7.Kris De Block (Mariekerke)
    8.Dany Borremans
    9.Andy Roskam (Ruisbroek
    10.Andy Van Eesbeek

    D-reeks - 60km - 1h32
    1.Patrick JACOBS
    2.Frank Van Haverbeek
    3.Ronny Van Der Vurst
    4.Bart De Wever
    5.Herman Proost
    6.Jean Baeyens
    7.Willy Van Herreweghe
    8.Ronald Rents
    9.Bart De Winter
    10.Patrick Van Ransbeeck

    E-reeks - 60km - 1h32
    1.Patrick COCQUYT
    2.Jan Van Den Brande
    3.Daniel Villers
    4.Danny De Backer
    5.Dirk Van Hove
    6.Francis De Ridder
    7.Eddy Vermeir
    8.Noël Willems
    9.Christophe Davies
    10.Rudy Van De Velde

    F-reeks - 48km - 1h17
    1.Raf VERCAMMEN
    2.Hendrik Caethoven
    3.Jos Maes
    4.Hilair Heye
    5.Jean Claude Thelis
    6.Marc De Vos
    7.Yvan Camphijn
    8.Luc Witman
    9.Jan Van Hove
    10.Noël Burggraeve

    G-reeks - 42km - 1h11
    1.Luc SNELS
    2.Herman Van Den Borre
    3.Felix Luyten
    4.Roger Hoof (St.Niklaas)
    5.Erik Van Der Steen
    6.Roland Hellebaut
    7.Gaston Sannen
    8.Eugene Van Hollebeke
    9.Jos Vandermeulen
    10.Etienne Vandenhouwe

    06-07-2014 om 20:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN OVWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/07/2014

    OVWF.jpg

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 12°Seizoenszege !!!

    Geert Van Speybroeck.jpg 

    Geert Van Speybroeck


    Zaterdag 05/07/2014 - JONKERSHOVE - OVWF


    CAT A – 27 deelnemers

    1-Barbier Davy  

    2-Deberdt Xavier

    3-Cauwelier Thijs

    4-Acke Pieter

    5-Vandendorpe Jeffrey

    6-Neyt Roy

    7-Dumolin Mirando

    8-Lamote Jasper      

    9-Verstraeten Stijn        

    10-Vandewiele Gregory

     

    CAT B - 42 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Ampoorter Dirk

    3-Devulder Annick

    4-Vanholsbeke Benny

    5-Roose Geert

    6-Cauwelier Christ

    7-Mortier Luc

    8-Versluys Marc

    9-Devlies Chris

    10-Declerck Johan

     

    CAT C - 29 deelnemers

    1-Deleersnijder Florent

    2-Naert Eric

    3-Vanhove Hilaire

    4-Demeyere Jose

    5-Pyra Frans

    6-Robaert Jacky

    7-Degrijse Daniel

    8-Casteleyn Ghislain

    9-Calus Johan

    10-Deprez Dirk  

    06-07-2014 om 20:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 & AMATEURS & MASTERS TE KONTICH VAN ZATERDAG 05/07/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 & AMATEURS & MASTERS 
    TE KONTICH VAN ZATER
    DAG 05/07/2014     


    05/07/2014 KONTICH (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 83,7 km

    Aantal deelnemers: 101

    1.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    2.VANDERAERDEN Niels-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.RAEYMAEKERS Mattias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    5.MICHIELS Killian-CT 2020-

    6.KRAMER Erik-DRC DE MOL-

    7.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    9.HAEMELS Bavo-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    34.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    62.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

    67.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    68.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    69.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    71.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    76.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5-7-2014-kontich 787.JPG
    Podium te Kontich met winnaar Gregory Biermans, Niels Vanderaerden en Valentijn Lauwers.
    5-7-2014-kontich 784.JPG

    5-7-2014-kontich 703.JPG 
    Aankomst van winnaar Gregory Biermans voor Niels Vanderaerden en Valentijn Lauwers.                   
    5-7-2014-kontich 688.JPG  
    5-7-2014-kontich 411.JPG
    5-7-2014-kontich 387.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-07-2014 om 01:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE KONTICH VAN ZATERDAG 05/07/2014

    FOTO'S JUNIORES TE KONTICH VAN ZATERDAG 05/07/2014     


    Zaterdag 05/07/2014 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 128,3 km - 02h49’10"
    Aantal deelnemers:

    1.VAN LEEUWEN Dennis - WESTLAND WIL VOORUIT
    2.PLOVIE Wiebren -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:00’02"

    3.BOLLÉ Maxim -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-:00’09"

    4.GULICKX Max -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.PORZNER Manuel -TEAM AUTO EDER BAYERN

    6.MENTEN Milan - DAVO CT TONGEREN

    7.TOELEN Alex -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.MANDRYSCH John -THURINGEN RADSPORT VERBAND-

    9.DE DECKER Alfdan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.TREUBEL Pascal -MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR-

    21.BATEN Gianni -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.VAN RIEL Brent -W.A.C. TEAM HOBOKEN VZW

    71.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    83.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    106.DE BEN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    142.VERSCHUEREN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:03’28"

    163.AERSSENS Kevin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:08’40"

    5-7-2014-kontich 1041.JPG
    Het podium met winnaar Dennis Van Leeuwen, Wiebren Plovie en Maxim Bollé.
    5-7-2014-kontich 1073.JPG
                            Het podium met de verschillende leiderstruien.
    5-7-2014-kontich 928.JPG
                              Aankomst van winnaar Dennis Van Leeuwen.
    5-7-2014-kontich 942.JPG
                               De spurt van het peloton met Maxim Bollé.
    5-7-2014-kontich 897.JPG
    5-7-2014-kontich 158.JPG
                         De start is gegeven aan de Juniores te Kontich.
    5-7-2014-kontich 103.JPG  
    5-7-2014-kontich 101.JPG
                                      De start te Kontich van de Juniores.





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-07-2014 om 01:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VAN ASSCHE-ALPHAMOTORS CT NIEUWE NAAM IN HET VELDRIJDEN

    Van Assche-Alphamotors Cycling team nieuwe naam in het veldrijden

    Binnen iets meer dan 2 maand begint het nieuwe veldritseizoen. Overal zijn de crossers, middels een uitgekiend wegprogramma, al bezig om het nieuwe crossjaar voor te bereiden.
    Op 1 september komt er tussen de veldritteams een nieuwe naam: het Van Assche-Alphamotors Cycling team wil jonge talenten in een professionele omgeving de kans geven door te groeien naar de top.
    Ploegleider wordt Eddy Van Bunder die de voorbije jaren heel wat ervaring opdeed in het veld als zowel mede-organisator als begeleider van jonge renners.
    Manager is Serge Van Assche.
    Assistent ploegleider wordt Patrick Bellon, gewezen motorcrossers, die de voorbije 5 jaar teamleider was het  van het Alpha AMS jeugdmotorcrossteam.

    Manager Serge Van Assche:

    “Het team zal maximaal 20 renners tellen en richt zich uitsluiten op aspiranten, nieuwelingen, juniores en beloften. Misschien komt daar ook één eliterenner bij die tussen die jeugd voor de nodige ervaring en extra advies kan zorgen. Ik heb daarvoor ook al iemand gepolst die dat helemaal ziet zitten.” Intussen stapten al een aantal renners in het project: Gianni Van Donink (ex Young Telenet-Fidea) is de voorlopig bekendste naam. Fabio en Timo Verberckmoes, Jari De Clercq, Andeas Goeman, Ryan Cortjens en Bjarne Laroy tekenden ook al bij het nieuwe team. “Ook met een aantal andere renners zijn we rond maar die namen kunnen we nog niet bekend maken omdat de betrokken renners nog verplichtingen hebben in hun huidig team.”

    gIANNI.JPG
                                                      Gianni Van Donink
     

    Eddy Van Bunder:
    “Samen met manager Serge Van Assche en assistent ploegleider heb ik inderdaad een aantal sponsors bereid gevonden mee te stappen in het project. Ook de sponsors van ons huidige wegteam blijven aan boord. Er zijn weliswaar al enkele goed gestructureerde veldritteams in Vlaanderen maar toch zie ik nog een opening. We willen het dan ook erg goed aanpakken. Met Museeuw Bikes ontwikkelden we een revolutionaire nieuwe crossfiets die onze renners kunnen uittesten.  Met Tom Steels en Erwin Vervecken hebben we twee gewezen toppers die onze renners achter de schermen opvolgen en mee tips zullen geven. Ook Cycling.be, Vio en Vizuelle stappen mee in het project.”

    Manager Serge Van Assche:

    "Het team zal maximaal 20 renners tellen en richt zich uitsluiten op aspiranten, nieuwelingen, juniores en beloften. “Misschien komt daar ook één eliterenner bij die tussen die jeugd voor de nodige ervaring en extra advies kan zorgen. Ik heb daarvoor ook al iemand gepolst die dat helemaal ziet zitten.” Intussen stapten al een aantal renners in het project: Gianni Van Donink (ex Young Telenet-Fidea) is de voorlopig bekendste naam. Fabio en Timo Verberckmoes, Jari De Clercq, Andeas Goeman, Ryan Cortjens en Bjarne Laroy tekenden ook al bij het nieuwe team. “Ook met een aantal andere renners zijn we rond maar die namen kunnen we nog niet bekend maken omdat de betrokken renners nog verplichtingen hebben in hun huidig team.”

     

    Assistent-ploegleider Patrick Bellon:

    "Het Van Assche-Alpha motorhomesteam wil het accent vooral op het veld leggen maar zal de renners ook op de weg en in het mountainbike steunen.  Ik heb op dat vlak al enkele jaren samengewerkt met Tom Steels die ook in motorcrossteam onze jonge pilootjes heeft begeleid. We willen eerst en vooral een project op lange termijn uitbouwen. Onze sponsors weten dat en staan daar ook volop achter. Van druk op de renners is er geen spraken. Dat lijkt ons de beste manier om tot resultaten te komen."

     

     

    Bron: Ivan Elegeert

    06-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 05/07/2014 OMLOOP HET NIEUWSBLAD BELOFTEN (O) - Men Elite UCI - Topcompetitie -27 jaar - 169 km - 04h08’33"

    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Dimitri -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
    2.TEUNS Dylan -BMC DEVELOPMENT TEAM-:00’02"

    3.VAN MEIRHAEGHE Jef -LOTTO BELISOL U23-:00’14"

    4.PRÉMONT Christophe -WALLONIE - BRUXELLES-:00’29"

    5.LINDEMAN Bertjan -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-:00’38"

    6.NAESEN Oliver -CIBEL-

    7.MEURISSE Xandro -LOTTO BELISOL U23-

    8.VLIEGEN Loïc -BMC DEVELOPMENT TEAM-

    9.VANREYTEN Joachim -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.KUNG Stefan -BMC DEVELOPMENT TEAM-

    22.ONGENA Thomas -CIBEL-

    30.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-

    34.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    35.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-:06’14"

    56.OERLEMANS Tom -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS--:14’53"

    62.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-

    63.VANDYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-

     

    05/07/2014 ICHTEGEM (W) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers: 118

    1.TANSLEV George-ILLI-BIKES CT-

    2.COPP Jayden-BIANCHI-DCM-ARBITRAGE CT-

    3.LEGLAY Matthias-ESEG DOUAI-

    4.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CT-

    5.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CT-

    6.HUTTON Craig-BIANCHI-DCM-ARBITRAGE CT-

    7.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CT OOSTENDE/LANGEMARK-

    8.VANHAECKE Thomas-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.JOHNSTONE Taylor-CT TOMACC-

    10.MAENE Kevin-CT CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    74.OTT Stefan-SMARTPHOTO CT-

     

    05/07/2014 MELLE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers: 106

    1.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    2.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT
    5.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    6.VAN BOVEN Frederik - WETTERSE DAKWERKEN
    7.DE VYLDER Lindsay-
    VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-
    8.DE MEYERE Jens - WETTERSE DAKWERKEN
    9.GUNS Jurgen-
    HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    10.HEMROULLE Johan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    14.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    17.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    28.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    29.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    47.PENNE Frederik - WETTERSE DAKWERKEN
    54.DHOLLANDER Kristof-
    KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    55.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    63.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    67.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    68.GEERINCKX Ruben-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    77.HEYNS Kristoff-CIBEL-

     

    05/07/2014 POELKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 31

    1.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.GLEN Liam-TERRA SAFETY SHOES-

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    4.PAROISSIEN Pierre-UVCA TROYES-

    5.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.WASTYN Emiel-VERANDAS WILLEMS-

    8.CLAERHOUT Sven -DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    9.VANNESTE Christopher-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.VANKEIRSBILCK Berne-CCN METALAC-

    15.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

     

    05/07/2014 KONTICH (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 83,7 km

    Aantal deelnemers: 101

    1.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    2.VANDERAERDEN Niels-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.RAEYMAEKERS Mattias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    5.MICHIELS Killian-CT 2020-

    6.KRAMER Erik-DRC DE MOL-

    7.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    9.HAEMELS Bavo-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    34.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    62.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

    67.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    68.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    69.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    71.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    76.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    05/07/2014 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 128,3 km - 02h49’10"
    Aantal deelnemers:

    1.VAN LEEUWEN Dennis - WESTLAND WIL VOORUIT
    2.PLOVIE Wiebren -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:00’02"

    3.BOLLÉ Maxim -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-:00’09"

    4.GULICKX Max -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.PORZNER Manuel -TEAM AUTO EDER BAYERN

    6.MENTEN Milan - DAVO CT TONGEREN

    7.TOELEN Alex -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.MANDRYSCH John -THURINGEN RADSPORT VERBAND-

    9.DE DECKER Alfdan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.TREUBEL Pascal -MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR-

    21.BATEN Gianni -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.VAN RIEL Brent -W.A.C. TEAM HOBOKEN VZW

    71.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    83.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    106.DE BEN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    142.VERSCHUEREN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:03’28"

    163.AERSSENS Kevin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:08’40"

     

    05/07/2014 DESSELGEM (W) - Juniores - 86,7 km

    Aantal deelnemers: 45

    1.CLAUW John-ross-ZANNATA LOTTO CT MENEN

    2.LEYMAN Celestin - APT SPIE DOUTERLOIGNE CT
    3.BALFOUR Stuart-
    SPOKES RACING TEAM
    4.MUYS Anton-INDIVIDUEEL
    5.STOCKMAN Abram-
    KSV DEERLIJK GAVERZICHT
    6.DEJONGHE Bram - APT SPIE DOUTERLOIGNE CT

    7.VANDEVYVERE Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.HEYTENS Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    05/07/2014 HERENTHOUT (A) - Juniores - 96,6 km

    Aantal deelnemers: 28

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN DEN WOUWER Jens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.JESPERS Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.WOUTERS Beau-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.JANSEN Tom-WV DE JONGE RENNER-

    06-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    De Witte Sven KOP 2014.jpg 

          Sven De Witte

    Zaterdag 05/07/2014 MERCHTEM-BOLLEBEEK (VB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers: 49

    1.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.MAESEN Dries-WK NOORD WEST BRABANT
    4.VAN DEN ABBEELE Stijn-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.ROOSENS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.TEIRLINCK Jens - ZANNATA LOTTO CT MENEN
    8.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.COBBAERT Florian-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

     

    05/07/2014 MOERZEKE (HAMME) (O) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 34
    1.SVEN DE WITTE uit Hamme - AVIA CRABBE CYCLING TEAM
    2.DE WILDE Arno-ZANNATA LOTTO CT MENEN

    3.VAN DEN BOSSCHE Angelo - LARES DOLTCINI CT
    4.VAN HECKE Elias-Lares DOLTCINI CT
    5.RONSIJN Bram-
    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.SITTERS Bas-DE ZUIDMESTHOEK-

    7.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.DE ROOSE Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.MAES Bryan-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    12.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    14.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.ROELS Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    18.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN VZW

    22.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.DE LOOSE Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    05/07/2014 PITTEM (W) - Juniores - 86,8 km

    Aantal deelnemers:

     

    05/07/2014 WATERVLIET (O) - Dames Jeugd - 49,6 km

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 16

    1.JONGERIUS Claudia-WILLEBRORD-

    2.VAN DER PEET Steffie-RWV DE SPARTAAN-

    3.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    4.VEGTER Merel-WILLEBRORD-

    5.VAN WIJNEN Sarah-TWC PIJNENBURG-

    6.VERSTRAETE Lore-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.DHONT Glacia-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD-

    10.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    11.CLAUS Marjon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 15

    1.STRAINYTE Ernesta-SILALES SM DSK-

    2.AUZBIKAVICIUTE Milda-SILALES SM DSK-

    3.TEIRLINCK Jana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.VAN OPSTAL Lot - WV DE JONGE RENNER

    5.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.PETIT Lana-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.BELLAERT Axelle-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    10.WOUTERS Lauren-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    05/07/2014 HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.KNOPPERT Martijn-WESTLAND WIL VOORUIT-

    2.BROOS Alain-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.GALICIA Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.BERNAERTS Jarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.ECHELPOELS Stijn-DCM CYCLING TEAM-

    6.MAAS Danny - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7.DE MEYER Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.SCHEPENS Dylan-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VAN DEN BORNE Karl-DCM CYCLING TEAM-

    10.SHORTT Devin-PANDA CYCLING CLUB-

    12.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    05/07/2014 MOERZEKE (HAMME) (O) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.SNACKAERT Yannick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.MIKASAUSKAS Edvinas-KLAIPEDOS VIESULO-

    4.BIERKENS Tim-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    5.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.MEULEMEESTER Ruben-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.WALSCHAP Sam-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.SITERS Bart-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    15.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    05/07/2014 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Nieuwelingen - 65,6 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.BOUCKAERT Louis-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.DELEU Arnaud-ZANNATA LOTTO CT MENEN

    8.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.NOWÉ Simon-C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

    10.VERBEECK Qwinten-C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

     

    05/07/2014 SINT GILIS WAAS (O) - Nieuwelingen - 64,9 km

    Aantal deelnemers:

    06-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 05/07/2014 ZULTE (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 18

    1.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.DEMUYNCK Arno-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.COLMAN Thibeau-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.DECMERCK Jelle - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
    5.VAN HAVERE Detlev-
    WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    14.STORMS Imke-
    WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.VAN WIELE Michiel-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.VAN GOETHEM Femke-KTC-CYCLING TEAM-

    2.STORMS Imke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 29

    1.VANGHELUWE Warre-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.BERCKMOES Jenno-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.PIETERS Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.BEECKMAN Brent-KTC-CYCLING TEAM-

    5.BEKAERT Joost-VD HAUWE CT
    6.DUYM Steffen-
    WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    24.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 3

    1.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 29

    1.SCHOORS Lowie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.CLAEYS Robbe-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.MANS Matjas-ZANNATA CYCLING TEAM-

    4.VANDER BEKEN Quinten-ASFRA RACING TEAM-

    5.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    15.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 4

    1.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.MALFAIT Ines-ZANNATA LOTTO CT MENEN

    3.BIEBAU Axelle - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4.DECKMIJN Isaline-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    06-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/07/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 6/07 – RILLAAR (3202)


    Categorie A - 83,6 km
    1-Van Nuffelen Sam
    2-Vercammen Sven
    3-Rombouts Ward
    4-Brockmans Kristof
    5-Michiels Marnix
    6-Pitschon Stijn
    7-Haveneers Ferre
    8-Servranckx Ruben
    9-Manfredi Grabrielle
    10-Cristal Roel

    Categorie B - 83,6 km
    1-Van Uffel Wim
    2-Wijckmans Kristof
    3-Stessens Davy
    4-Indekeu Nico
    5-Wijckmans Pieter
    6-Van Der Moeren Kris
    7-Veulemans Christophe
    8-Op de beek Tom
    9-Verheyden Joris
    10-Cuppens Sven

    Categorie C - 60 km
    1-Heremans Koen
    2-Aerts Peter
    3-Brabants Bruno
    4-Rens David
    5-Gouwkens Patrick

    6-Van Looy Gerry
    7-Janssen Jan
    8-Van Laer Guy
    9-Paasen André
    10-Mertens Dirk

    Categorie D - 60 km
    1-Van Roy Luc
    2-Van Gansen Benny
    3-Wauters Philippe
    4-Vaes Eddy
    5-Van Looy Wim
    6-Haest Eddy
    7-Van der Mieren Daniel
    8-De Cock Marc
    9-Baeyens Karel
    10-Cortoos Jan

    Categorie E - 60 km
    1-Volkaerts Andre
    2-Bogers Tony

    06-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    05-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEETJES OVER DE SCHAAL EGIDE SCHOETERS-GP GEMEENTE BEVEREN.

    WEETJES OVER DE SCHAAL EGIDE SCHOETERS-GP GEMEENTE BEVEREN.

     

    De Wisseltrofee  wordt  andermaal geschonken door Café Sportief op de Grote Markt, Gerry Hofkens en Christel Van Goethem.

     

    Het Comité heeft de vergaderingen in lokaal De Duif op het Yzerhand, voor onbepaalde tijd moeten annuleren. De hagelstorm van juni had het dak van de vergaderzaal vernield zodat alle activiteiten daar niet konden doorgaan. Het CHW-bestuur ging dan maar vergaderen in café De MarKt op de Grote Markt.

     

    De rode ‘vod’ (1 km van de streep) wordt elk jaar aangebracht door de brandweer van Beveren. Ze hangt in de Prosper Van Raemdonckstraat, niet ver van het Kruispunt met de Klapperstraat.

     

    Voor de Schaal Schoeters zijn er ongeveer 300 signaalgevers nodig. De vaste verantwoordelijke, al vele jaren, is Franky Mangnus. Een taak die steeds zwaarder werd. De ervaring van Franky laat een perfecte organisatie rond de seingevers toe.

     

    Belangrijk zijn ook de mobiele signaalgevers die worden in gezet door de Security Bikers van CHW en dat o.l.v. Johny Vermeiren die ook koersdirecteur is.

     

    Voor de huldiging op het podium werd de Aardbeiprinses Melsele met haar eredames uitgenodigd. Dat is nu stilaan een traditie aan het worden. De prinses 2014 is Rani Van den Acker (21) uit Antwerpen. De eredames heten Yana Van Raemdonck (18, Melsele) en Jasmin Laureys (18, Temse).

     

    Vroeger waren er premies op het parcours van de grote ronde, maar dat werd niet langer weerhouden. De vijf premies van 50 € worden nu tijdens de 7 plaatselijke ronden afgevlagd.

     

    Dokter Coucke uit De Klinge reist mee als wedstrijdgeneesheer. Hij kent het wielrennen wel want vroeger was zijn zoon Francis Coucke ook renner bij WSC Vooruit Sint-Gillis. Hij is nu zelf hartspecialist.

     

    Een groot pluspunt op het grote parcours is, dat er op de N60 van aan de Kettermuit Sint-Niklaas, richting Elversele mag gereden worden en dan via de tunnel tot voorbij Hamme. In Grembergen gaat het dan richting Zele.

     

    De groene vlagwagen wordt bestuurd door André De Gendt, de vader van prof Thomas De Gendt.

     

    Tijdens de grote ronde zorgt het orkest  ’t Klein Muziekje’ uit Melsele, voor een muzikale omlijsting. Ook dat is ondertussen al een traditie geworden.

     

     

    Vermits de Schaal Schoeters sedert 2004 ook de ‘Grote Prijs van de Gemeente Beveren’ is, zal ook het schepencollege aanwezig zijn, aangevoerd door Burgemeester Marc Van de Vijver.

     

     

     

    NIEUW UNIFORM

    Voor het eerst komt het CHW-bestuur naar buiten in een nieuw ‘uniform’  ttz een clubhemd dat opnieuw de groene kleur heeft zoals dat al van in de jaren zeventig gebruikelijk is. Het is de eerste keer dat het een hemd is en het komt in de plaats van de bekende ‘groene vest’ met het CHW-logo. Het is een teken van een nieuwe start na het overlijden van de twee kopstukken van CHW. Het werd geleverd door de sponsor JD Sportdesign Beveren. (Kurt Van Meirvenne) De dames hebben het lichtgroene model.

    HEMD het bestuur 30jun2014 014.jpg 

    Onderaan vlnr: Leonza Brijs, Natasja Verbuyst (secretaris) Freddy Audenaert (ex-lokaalhouder)
    en diens dame Anny De Ben.
    Tweede rij: William Vettenburg (voorzitter), Franky Mangnus (verantw. Seingevers),
    Johny Vermeiren (koersdirecteur en hoofd Security Bikers) en Noël Smet (Vera verantw.veiligheid).
    Bovenaan: Flor Van de Velde (medestichter CHW en pr), Lieven Verstraeten (Technische asssistentie aankomstzone),
    Erik Van Goethem (Wielerbond Vlaanderen), Emiel Verhoeven (webmaster) en Rudi Hesters (verantw. Sponsoring)

    FRANKY zorg voor sg 30jun2014 009.jpg 

         Franky Mangnus die al vele jaren de seingevers op de juiste plaats zet.

    WILLIAM & RUDI 30jun2014 008.jpg 

    Overleg voorzitter William Vettenburg en de nieuwe kracht in het bestuur Rudi Hesters.

     

     

    De reeds 30 ingeschreven ploegen die hun renners meldden.

    Wat de renners betreft, er komen regelmatig nog wijzigingen binnen.

    GTRC Excelsior Gouda (nl)

    Royal Antwerp Bicycle

    DCR Cycling Team

    Van der Vurst Development team

    Team Ottignies-Perwez

    Arrow Cycling Team  (Kieldrecht. Willen zich echt tonen als Bevers team)

    Autoglas Wetteren Cycling Team

    WAC Team Hoboken

    Asfra Racing Team

    Rupelspurters

    Zannata CT

    Wielerclub Noord Limburg

    Rudyco CT

    Brugse VS

    Cibel  met Mathias Van Holderbeke, Jori Van Steenberghen, Oliver Naesen, Schittecatte, Thomas en Mathias Ongena zijn zij de favorieten op winst voor de interclub.

    Smartphoto CT

    Deerlijk-Gaverzicht

    Team Thielemans de Hauwere

    Nat. Mil Ploeg  met o.a. Geert Wellens , Nicky Cocquyt…

    CT Tomacc  (Engelse en Australische renners o.a. Hamish Haynes)

    Hoop op Zegen

    Wetterse Dakwerken

    Baguet-Miba Poorten

    KZLWC Meubelcentrale Heylen

    Vastgoedservice-Golden Palace Con. Team met Sander Cordeel, Kevin Peeters

    DRC De Mol(nl)

    Illy Bikes

    Prorace Cycling Team

    Cycling Team BCV Works-Soenens –winnaars van vorig jaar

    Colba

     


    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde

    05-07-2014 om 23:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 7 JULI - 37° SCHAAL EGIDE SCHOETERS TE BEVEREN !!!
    Schaal Schoeters 2014 1.jpg
    Schaal Schoeters 2014 2.jpg
    Schaal Schoeters 2014 3.jpg

    Bron: Flor Van de Velde

    05-07-2014 om 23:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 6 JULI MEMORIAL GUIDO VAN NAUW VOOR DAMES ELITE !!!

    Zondag 6 Juli Memorial Guido Van Nauw voor Dames Elite !!!

     

    Ter herdenking van de overleden Guido Van Nauw, die één van de monumenten was van CHW, wordt Zondag 6 Juli een memorial georganiseerd voor dames elite. Het is ook de Grote Prijs Taverne Peacock en Ereptrijs CHW Beveren.

    Start en aankomst in de Kasteeldreef. Vertrek om 15u voor 92,3 km of 13 ronden. Inschrijving en opmaken van de uitslag in café De Mart op de Grote Markt.

    CHW Guido.JPG 

    Guido kwam 30 jaar geleden in het bestuur nadat hij een hele periode als begeleider mee ging van Ronny De Dobbelaer voor wie hij een supportersclub leidde. In het CHW was hij de man op wie Marcel Van Kerckhove, de stichter, wachtte.

    Guido toonde snel dat hij de goede gave had om in een wielerclub een meerwaarde te zijn. Maar de secretaris was toen nog Achiel Vettenburg zodat Guido nadien voorzitter werd. Een paar jaar later wisselden de functies en zo werd Achiel de voorzitter en Guido de secretaris, een functie die hij tot begin 2013 ten volle vervulde.

    Met Van Nauw kende CHW een ongekende ‘nauwkeurigheid’. En wat meer was, Guido nam meteen ALLE administratie op zich. Elke wedstrijd werd gedetailleerd voorbereid. Hij contacteerde zelf de seingevers, regelde alles tot in de puntjes met BWB of WBV.

    Vooral de organisatie van de Schaal Schoeters lag bij hem in de bovenste schuif. Op zijn bureau stonden ontelbaar veel dikke mappen waarin alles , maar dan ook alles, was verzameld rond deze interclub.  Zo gedetailleerd dat ik aan de hand van zijn documentatie een volledige geschiedenis van de Schaal Schoeters heb kunnen schrijven.

    Guido regelde alles met de overheid tot in Gent en met de Wegpolitie die dankzij hem, motards (zwaantjes) leverden.. Hij kende in alle gemeentebesturen de weg om de nodige vergunningen te bekomen

    Voor de Schaal Schoeters, GP Gemeente Beveren lag ook  alle begin van het succes bij Guido Van Nauw die al in oktober van het jaar voordien van start ging. De BWB bepaalde de datum, gewoonlijk op een maandag. Pas dan startte Guido de contacten met de verschillende gemeenten waar de renners langs kwamen. We hoorden het de secretaris al meermaals zeggen:

    -“Per week, van december tot op de dag van de wedstrijd, ben ik van tien tot twaalf uren bezig met de voorbereiding. De laatste weken zelfs alle dagen, ook op zondag.”

    De clubs werden door hem gecontacteerd en hij alleen volgde alles op tot uiteindelijk in juli alles klaar was. Op de bestuursvergadering legde hij dan alles voor en kon begonnen worden aan het invullen van het voorbereidingsformulier met alle taken op. Hij, en niemand anders had dat in elkaar gestoken wat er allemaal moest gebeuren. Een compleet scenario was dat. De bestuursleden moesten alleen maar zeggen wie wat ging doen.

    Guido regelde de samenwerking met de Beverse politie en ging er meermaals op bezoek. Het was gewoon niet te geloven hoe Guido Van Nauw bezig was met de wielerwedstrijden van CHW. Hij regelde alles met Sabam en de wanneer die gekke ‘Billijke Vergoeding’ werd uitgevonden wist hij er onmiddellijk alles van. Hij nam contacten op met de Bond om te weten hoe het zat met de verzekering van de bestuursleden tijdens een koers. En destijds in de CHW-Wielerschool, stak hij ook een stuk van zijn hart samen met wijlen François Covents.

    Guido was het CHW en nu laat hij een grote leemte achter. Als medestichter, ben ik zo tevreden dat Natasja Verbuyst, de echtgenote van voorzitter William Vettenburg, de taak van harte heeft overgenomen. Zij kreeg van Guido nog heel wat tips en zo kan CHW het parcours in de wielerwereld verder zetten. Maar de Guido vergeten, nooit.

     

    Tekst: Flor Van de Velde

    05-07-2014 om 23:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CHW BLIJFT STERKE VERENIGING.

    CHW BLIJFT STERKE VERENIGING.

     

    Hierbij reeds de info over de Schaal Schoeters Grote Prijs Gemeente Beveren. Voor mij is het al de 37ste keer dat ik deze wedstrijd meemaak. CHW heeft het verlies van stichter Marcel Van Kerckhove en secretaris Guido Van Nauw reeds verwerkt en het bestuur kreeg een nieuwe structuur en wel in die zin dat enkele nieuwe, jongere krachten ook hun medewerking aanboden. Belangrijk voor mij als medestichter is wel, dat de sfeer, de stijl nog steeds dezelfde is gebleven. Zoals Marcel Van Kerckhove altijd zei:”Mannen, dat het bij ons zo goed blijft gaan, komt door de vriendschap…” CHW is een vereniging van vrienden en iedereen weet precies wat zijn taak is. Met Natasja Verbuyst, de echtgenote van voorzitter William Vettenburg, hebben we een nieuwe secretaris uit de duizend. Haar grote gave is het streven naar correctheid. Alles in orde maken zoals het moet, zoals de reglementen van de BWB het zeggen. Natuurlijk dat de voorzitter na zoveel jaren als afgevaardigde - WBV te hebben gewerkt, ook precies weet waar de kern van de zaak licht in wielersportaangelegenheden.

    CHW NIEUWE BEST LEDEN25juni 002.jpg 

    Het bestuur met de ‘nieuwe’ gezichten: vlnr Anny De Ben (echtg. Freddy Audenaert),
    Noël Smet, Natasja Verbuyst (echtg. William Vettenburg) de nieuwe secretaris,
    Rudi Hesters en Leonza Brijs (echtg. –weduwe Guido Van Nauw).

     

    Wat ik ook erg op prijs stel is, dat naast Natasja, nog twee bekende dames een plaats in het bestuur kregen: Leonza  Brijs, de vrouw van Guido Van Nauw zaliger en Anny De Ben, de echtgenote van bestuurslid Freddy Audenaert. Het is de eerste keer sedert 1972 dat dames in het CHW-bestuur nu ook vertegenwoordigd zijn. In de loop der jaren werkte evenwel ook de dame van wijlen François Covents die ook voorzitter was, wel mee met het bestuur.

    De nieuwe ‘jonge’ aanwinsten zijn Rudi Hesters die eigenlijk al lange tijd achter de schermen meewerkte op vlak van de zorg voor sponsoring. Dan is er ook Noël Smet die door Rudi werd meegebracht. Een echte Beverenaar die op vele vlakken de weg kent en onmiddellijk meerdere organisatietaken op zich nam. Franky Mangnus die ook al 37 jaar in de organisatie zit van de Schaal Schoeters, heeft de bijzonder zware opdracht het onderdeel ‘seingevers’ uit te werken maar zijn grote ervaring staat borg dat ook op dit vlak CHW feilloos kan werken en vooral telkens een veilige omloop kan aanbieden in elke koers die het comité organiseert.

    CHW werd door Emiel Verhoeven ook al enkele jaren geleden op de goede weg gezet van het digitaliseren en er werd een eigen website opgestart. Emiel heeft dan ook de grote verdienste de vereniging te laten mee evolueren op vlak van moderne communicatie.

    Met WBV-afgevaardigde Erik Van Goethem in het bestuur, blijft het CHW ook voeling houden met wat in de wielerbond leeft. Hij kent ook vaak het juiste antwoord voor een probleem dat zich stelt ivm bondsreglementen. Johny Vermeiren regelt alles rond wedstrijdwagens die nodig zijn en is zelf de hoofdman van de Security Bikers die op de moto de koers begeleiden en als ‘mobiele seingevers’ inspringen.. Voor de Schaal Schoeters zullen ze weer met een dozijn aanwezig zijn. Johny brengt ook gevaarlijke punten op het parcours in beeld. Sedert een paar jaar is hij ook de clubfotograaf.

    Verder zijn er ook nog Freddy Audenaert, Lieven Verstraeten en Omer Cleys die kunnen worden ingezet daar waar het nodig is.

    Om de organisatie van een interclub zoals de Schaal Schoeters-Grote Prijs Gemeente Beveren, tot in de kleinste details voor te bereiden werd een werkblad samengesteld waarop 66 punten staan die moeten worden ingevuld of verwezenlijkt. Deze lijst werd door Guido Van Nauw, na veel jaren ervaring, samengesteld en is nog steeds de wegwijzer naar een succesrijke organisatie.

    Ook voor een gewone wedstrijd is er een voorbereidingsblad. Dat vermeld ook steeds de hoeveelste inrichting het voor het CHW is sedert in 1973 van start werd gegaan.

    Op zondag 6 juli wordt de ‘Memorial Guido Van Nauw’ voor dames elite de 594ste wedstrijd. Dat maakt dat de junioreswedstrijd van woensdag 18 juli op Gaverland –Van Eepoelstraat, de 600ste  inrichting wordt.

     

     

     

    Tekst en foto: flvdv

    05-07-2014 om 22:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WAT EEN KNAPPE AFFICHE VOOR WIELERWEEK VRASENE.

    WAT EEN KNAPPE AFFICHE VOOR WIELERWEEK VRASENE.

     

    Vanaf 13 juli wordt het 56ste wielerjaar van Vrasene georganiseerd door ‘De Vrasense Wielervrienden’. Het bestuur bestaat uit stichter Floribert Vermeiren, de bestuursleden Johny Vermeiren, Luc Van de Vyvere, Alfons Colman, Dirk Meersman, Erik Soetens en Marc De Meyer, en voor de public relations zorgt Gerry Van Gasse. 

    Het CHW (Comité ter Heropleving van de Wielersport) uit Beveren zal opnieuw medewerking verlenen aan de drie wedstrijden. 

     

    Nieuwelingen op zondag 13 juli

    Voor de tweede maal op de affiche van het 56ste wielerjaar in Vrasene staat de wedstrijd voor nieuwelingen in de Grote Prijs Bomarzo op zondag 13 juli om 15 uur.  Er worden 10 ronden afgelegd over een afstand van 64 kilometer. Start en aankomst aan café ’t Sleutelhof in de Brugstraat te Vrasene. In onze regio zijn er heel wat nieuwelingen actief en ook in Vrasene. Vandaar dat de organisatoren dit luikje opnieuw in hun programma opnamen.  Vorig jaar was de winnaar Zoran Dhondt.

    PR 002 ZORAN DHONDT in 2013_0136.JPG  PR 004 SFEERBEELD MOTARD 2013 8.JPG

    Zoran Dhondt won vorig jaar bij de nieuwelingen.

     

    Juniores op woensdag 16 juli

    Op woensdag 16 juli om 16 uur zetten de juniores opnieuw aan in Vrasene in de Grote Prijs BMW De Schepper en Ereprijs Hollanders. Er zijn drie wedstrijden die dag, waarbij er nog wordt gekoerst in Opwijk en Ransberg-Kortenaken (klimwedstrijd). 

    Vijf jaar geleden, bij de eerste vernieuwde editie van deze junioreskoers in Vrasene, kwamen 83 renners een rugnummer afhalen en ging de overwinning naar Niels Reynvoet en dit na een spetterend koersverloop. Er stonden bij die editie juniores met naam en faam aan de start uit zowel binnen- als buitenland. Dan wonnen achtereenvolgens Stef Wauters, Laurent Pieters, de Duitser Nils Polit en vorig jaar was het dan de beurt aan Gill Meheus en waren er 73 deelnemers. Ze willen in Vrasene nu al tekenen voor dat deelnemersaantal.  

    Er worden 15 ronden afgelegd voor een totale afstand van 96 km. Start en aankomst aan café ’t Sleutelhof in de Brugstraat te Vrasene. 

    PR 003 GILL MEHEUS in 2013.jpg  PR 005 SFEERBEELD 2013 .JPG

        Winnaar bij de juniores 2013 Gil Meheus.


    Vrouwen-elite op vrijdag 18 juli

    De Vrasense Wielervrienden hebben intussen reeds drie jaar geleden uitbreiding gezocht van het wielerprogramma met een wedstrijd voor dames-elite. Deze wedstrijd, de 4de Grote Prijs Marc De Meyer, gaat door op vrijdag 18 juli om 18 uur. Er worden 15 ronden afgelegd voor een totale afstand van 96 km. Start en aankomst aan café ’t Sleutelhof in de Brugstraat te Vrasene. Drie jaar geleden waren er 53 deelneemsters en won de Nederlandse Kim De Baat. Twee jaar terug ging de overwinning naar de Australische Amy Bradley en er waren 50 deelneemsters. Vorig jaar was een compleet succes met Kelly Druyts als winnares en 89 deelneemsters.   

    PR 001 KELLY DRUYTS 2013 l Kim de baat en r sofie de vuyst 3de 1.JPG
    Bestuursleden bij de winnares 2013 Kelly Druyts 2. Kim De Baat 3. Sofie De Vuyst.


    Diverse wielerwedstrijden op zondag 20 juli

    Op zondag 20 juli komt het laatste luikje van het wielerprogramma van Vrasene aan bod, want dan is er nog een mooie affiche in organisatie van De Brugvrienden en WTC Vrasene.  De jongste jaren bleek dit meer dan een schot in de roos. De 3de Grote Prijs van Vrasene wordt verreden om 12.30 uur voor leden van de wielerclubs uit Vrasene en inwoners van Vrasene. De afstand bedraagt 39 km verdeeld over 6 ronden. Er wordt 100 euro prijzengeld voorzien. Voorinschrijvingen via Peter Bolssens (peter.bolssens@hotmail.com of 0494-29 83 77) of Hugo Van Remoortere (hugovanremoortere@hotmail.com of 0475-58 67 00).

    Om 14 uur is er de 14de Grote Prijs van Groot-Beveren voor wielertoeristen zonder vergunning. Er wordt 250 euro verdeeld en de afstand bedraagt 52 km (8 ronden). Het 26ste Open Kampioenschap van België voor WAOD (iedereen toegelaten - open categorie) wordt verreden om 16 uur over 78 km (12 ronden) met 500 euro prijzen. Voor de eerste Belg is er een kampioenentrui, en prachtige palmen en medailles voor de top drie van deze wedstrijd.

    De  kampioenenpalm word geschonken door Schilderwerken Patrick Santon.   

    Voor alle wedstrijden start en aankomst aan café ’t Sleutelhof in de Brugstraat te Vrasene. 

     



    Tekst flvdv en foto’s van Johny Vermeiren

    05-07-2014 om 22:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES JUNIORES & NIEUWELINGEN TE TIELRODE VAN VRIJDAG 04/07/2014

    FOTO'S DAMES JUNIORES & NIEUWELINGEN 
    TE TIELRODE VAN VRIJ
    DAG 04/07/2014     


    04/07/2014 TIELRODE (O) - Dames Jeugd
    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 17

    1.VERLINDEN Jessica-VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-

    2.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    3.ERIC Jelena-CCN METALAC KRALJEVO-

    4.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.BAKKER Minke-RWC AHOY-

    6.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DEFOUR Lara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.DOCX Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.CARIER Lara.-TETANGE-

    13.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 26

    1.HOEFKENS Erin-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN WIJNEN Sarah-TWC PIJNENBURG-

    3.HEYNS Joyce-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    5.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD-

    7.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    8.VRANKEN Chayenne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PIRARD Audrey-INDIVIDUEEL-
    4-7-2014-tielrode 327.JPG
                                Winnaar Dames Juniores Jessica Verlinden.
    4-7-2014-tielrode 318.JPG
    4-7-2014-tielrode 307.JPG
                             Winnaar Dames Nieuwelingen Erin Hoefkens.

    4-7-2014-tielrode 310.JPG
    4-7-2014-tielrode 273.JPG
            Aankomst van de winnaar bij de Dames Nieuwelingen Erin Hoefkens. 
    4-7-2014-tielrode 285.JPG
          De spurt van het peloton met de Nieuwelingen en Juniores te samen.
    4-7-2014-tielrode 001.JPG
                 De start te Tielrode met 43 Dames Juniores en Nieuwelingen.
    4-7-2014-tielrode 052.JPG
                                        Maureen Rottiers Dames Juniores.
    4-7-2014-tielrode 047.JPG
                                          Ellen De Bock Dames Juniores.
    4-7-2014-tielrode 215.JPG
                        Nathalie Verschelden kwam naar de wedstrijd kijken.




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    05-07-2014 om 16:24 geschreven door kenny


    04-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 04/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 04/07/2014 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 68 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.BREYNE Jonathan-TO WIN JOSAN CT-

    3.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    4.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.GARDEYN Gorik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.GHYLLEBERT Pieter-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    8.DESMET Jani-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    9.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.BRACEGIRDIE Tom-KUOTA SPINERGY-

     

    04/07/2014 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI - Proloog
    Aantal deelnemers:

    1.APPELT Leo - GERMANY NATIONAL TEAM-in 10’24"

    2.PORZNER Manuel - TEAM AUTO EDER BAYERN 00'03"
    3.GREGAARD Jonas - TEAM ROSKILDE JUNIOR 00'07"
    4.MANDRYSCH John -
    THURINGEN RADSPORT VERBAND-

    5.SHAW James -SOUTH EAST CYCLING TEAM-:00’09"

    6.FROLICH HONORE Mikkel - TEAM ROSKILDE JUNIOR :00'10"
    7.FRAHM Jasper - GERMANY NATIONAL TEAM :00'12"
    8.VAN DEN BERG Julius -VIKING KROON WILNIS-

    9.NORSGAARD JORGENSEN Mathias -TEAM ROSKILDE JUNIOR :00'13"
    10.ROSSLEIN Tobias -TEAM AUTO EDER BAYERN
    58.BATEN Gianni -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00’40"

    109.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00’59"

    127.THIBAUT Lennert -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’08"

    133.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01’11"

    134.VAN RIEL Brent -W.A.C. TEAM HOBOKEN :01'12"
    136.VERSCHUEREN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’13"

    137.DE BEN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    166.AERSSENS Kevin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’40"

     

    04/07/2014 TIELRODE (O) - Dames Jeugd

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 17

    1.VERLINDEN Jessica-VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-

    2.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    3.ERIC Jelena-CCN METALAC KRALJEVO-

    4.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.BAKKER Minke-RWC AHOY-

    6.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DEFOUR Lara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.DOCX Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.CARIER Lara.-TETANGE-

    13.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 26

    1.HOEFKENS Erin-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN WIJNEN Sarah-TWC PIJNENBURG-

    3.HEYNS Joyce-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    5.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD-

    7.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    8.VRANKEN Chayenne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PIRARD Audrey-INDIVIDUEEL-

     

    04/07/2014 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.CASSAERT Loran-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.MC CARTHY Dion--

    5.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    6.BASTIAEN Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    04-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    03-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 03/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 03/07/2014 OPLINTER-TIENEN (VB) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 141

    1.POLAZZI Michael-INDIVIDUEEL

    2.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    4.DEGUELLE Christopher-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    6.COLLAERS Cedric-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.MORIS Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.MORTELMANS Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.HUBERT Romain-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    25.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    31.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    59.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    59.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    03-07-2014 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 02/07/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!
    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 11°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Proficiat aan KENNY DE CALUWE met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Gunter Sterck.jpg    Peter Neels.JPG    Geert Van Speybroeck.jpg    Kenny De Caluwe.jpg

         Gunter Sterck               Peter Neels               Geert Van Speybroeck      Kenny De Caluwe

    Woensdag 02/07/2014 – SINT-GILLIS-WAAS (9170)


    Catg.A – 52 deelnemers – 64,2 km
     

    1-GUNTER STERCK (Klein-Sinaai)

    2-Eric Vereecken

    3-Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    4-Luc De Duytsche

    5-Dylan De Bruyne

    6-Stef Bryssinck (Rupelmonde)

    7-Sven Van Hoey (Hulst)

    8-Thimoty Van Geel

    9-Nico Verwee

    10-Gianni Cooman

    11-Steven Goossens (Belsele)

    13-Jochem Smet (St.Niklaas)

    14-Renaat Demeter (Lochristi)

    15-Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    21-Glenn De Wolf (Zele)

    22-Tom Demaesschalck (Sinaai)

    23-Tom Verhulst (Haasdonk)

    29-Jonathan Van Kerckhove (St.Pauwels)

    30-Peter De Maere (Eksaarde)

    37-Simon Laureys (Lokeren)

    39-Vincent Maes (Beveren)
    2-7-2014-st gillis-waas 1147.JPG
                                     Winnaar Catg.A Gunter Sterck.
    2-7-2014-st gillis-waas 1085.JPG
                           Aankomst van winnaar Catg.A Gunter Sterck.
    2-7-2014-st gillis-waas 597.JPG
                                                      Start van de Catg.A


    Catg.B – 38 deelnemers - 53,1 km

    1-PETER NEELS (Kruibeke)

    2-Philip Lampaert

    3-Peter Maes (Bornem)

    4-Ruud Havermans

    5-Lieven Van De Perre (De Klinge)

    6-Steven Verschelden

    7-Vincent Brunel

    8-Peter Verhofstadt

    9-Stefaan Ferrest

    10-Etienne Claus (Waasmunster)

    11-Koen Van Laere (Beveren)

    12-Wim Braet

    13-Kris Thomas

    14-Franky Weemaes (Melsele)

    15-Kris De Block (Mariekerke)

    16-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    22-Sven De Vlieger (Lochristi)

    26-Kris Van Severen (St.Niklaas)

    31-Alex Goossens (Vrasene)
    2-7-2014-st gillis-waas 571.JPG
          Winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck en winnaar Catg.B Peter Neels.
    2-7-2014-st gillis-waas 517.JPG
                                Aankomst van winnaar Catg.B Peter Neels.
    2-7-2014-st gillis-waas 488.JPG
                                            De kopgroep Catg.B en C.
    2-7-2014-st gillis-waas 537.JPG
                   De masaspurt van de Catg.B & C met links Koen Van Laere.
    2-7-2014-st gillis-waas 473.JPG
                                                  Op kop Wim Heyndrickx.
    2-7-2014-st gillis-waas 429.JPG
                     Op kop Kenny Janssens voor rechts Lieven Van De Perre.
    2-7-2014-st gillis-waas 215.JPG
                         Vertrek van de Catg.B en C samen te St.Gillis.

     

    Catg.C – 30 deelnemers - 53,1 km

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Patrick Watteny

    3-Frank Gommers

    4-Arie De Moor

    5-Bert Costermans

    6-Peter Kerckaert

    7-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    8-Kenny Janssens (Melsele)

    9-Marc Couckuyt (Nevele)

    10-Danny Van Hoof

    11-Geert Braeckman (Kalken)

    16-Paul Van Cleemput (Belsele)

    17-Freddy Van Camp (Stekene)

    18-Serge Meyvis (Burcht)
    2-7-2014-st gillis-waas 527.JPG
                        Aankomst van winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck.

     

    Catg.D – 21 deelnemers - 47,2 km

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-Helmuth Tas

    3-Patrick Van Renterghem

    4-Wim De Waal

    5-Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    6-Geert Oosterbosch

    7-Jan Snoeck

    8-Jan Van Hove

    9-Marc Van Overmeir (Beveren)

    10-Luc Cocquyt
    2-7-2014-st gillis-waas 208.JPG
       Winnaar Catg.E +65 jaar Gaston Sannen en winnaar Catg.D Martin Durant.
    2-7-2014-st gillis-waas 174.JPG
                           Aankomst van winnaar Catg.D Martin Durant.

     

    Catg.E – 31 deelnemers – 47,2 km

    +65 jaar

    1-Gaston Sannen (Koersel)

    2-Florent De Leersnyder

    3-Jos Vandermeulen

    4-Roland Boulard

    5-José Demeyere

    6-Roger Beelaert (Rupelmonde)

    7-Julien Vyvey

    8-Willy Mous

    9-Marinus Lockefeir

    10-Adri Van Loon
    2-7-2014-st gillis-waas 158.JPG
                       Aankomst van winnaar Catg.E +65 jaar Gaston Sannen.

     

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Léon Lugowski

    3-Werner Dullaert (St.Gillis)

    4-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    5-Armand Mols

    6-Aad Vingerling

    7-Daniel Cornu (Stekene)

    8-François Brouwers

    9-Gerrit Hairwassers
    2-7-2014-st gillis-waas 210.JPG
                             Winnaar Catg.E +70 jaar Mathieu Mercken.
    2-7-2014-st gillis-waas 178.JPG
                       Aankomst winnaar Catg.E +70 jaar Mathieu Mercken.

     

    Toeristen – 43 deelnemers - 53,1 km

    1-KENNY DE CALUWE (Sint Gillis Waas)

    2-Bart Vanderveken (St.Jansteen)

    3-Mauro Cooman

    4-Glenn Van Hille (St.Niklaas)

    5-Tom Brulez (Tielt)

    6-Dieter Jacobs

    7-Christophe De Grom

    8-Angelo Vandecasteele

    9-Stef De Bruyn

    10-Jim Marien

    11-Robby Van Raemdonck (Stekene)

    13-Mario bolssens (De Klinge)

    15-Stefaan Van Mosselvelde (St.Pauwels)

    18-Bram Kestelijn (Zele)

    19-Cedric Koppen (Beveren)

    20-Kurt Van Raemdonck (Beveren)

    21-Tommy Van Osselaer (Stekene)

    24-Patrick De Beule (Nieuwkerken)

    25-Peter Van Goethem (Nieuwkerken)

    28-Filip Van Goethem (Nieuwkerken)
    2-7-2014-st gillis-waas 1153.JPG
                                   Winnaar Toeristen Kenny De Caluwe.
    2-7-2014-st gillis-waas 584.JPG
                                                Start van de Toeristen.




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-07-2014 om 20:59 geschreven door kenny


    02-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/07/2014

    waod_3.jpg
    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Renaat Demeter.jpg

        Renaat Demeter

    Dinsdag 01/07/2014 – WACHTEBEKE (9185)


    Catg.A – 49 deelnemers – 60 km

    1-RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2-Lennert Buysse

    3-Mario Van Den Broecke

    4-Benny Moens

    5-Kevin De Smet

    6-onleesbaar nummer

    7-Krijn Verschraegen

    8-Wouter De Fauw

    9-Luc De Duytsche

    10-Steven Van Rijckeghem

    11-Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    13-Tom Demaesschalck (Sinaai)

    17-Jelle Van de Mergel (Hamme)

    29-Steven Goossens (Belsele)

    36-Michael Van De Casteele (Steendorp)

    37-Luc Apers (Moerbeke)

    41-Jan Van Laere (Lokeren)
    1-7-2014-waod wachtebeke 848.JPG
    Winnaar Renaat Demeter met WAOD voorzitter Rik Vandeputte en speaker Luc.
    1-7-2014-waod wachtebeke 777.JPG
                       Aankomst van winnaar Renaat Demeter in de Catg.A
    1-7-2014-waod wachtebeke 735.JPG
                            De 2 leiders Renaat Demeter (A) en Nico Savat (B).
    1-7-2014-waod wachtebeke 807.JPG
             De massaspurt van de Catg.A en B voor plaats 2 met Kristof Muys.

    1-7-2014-waod wachtebeke 341.JPG 
                                            De start van de Catg.A en B.

    Catg.B – 40 deelnemers - 60 km

    1-Nico Savat (Eeklo)

    2-Kristof Muys

    3-Gino De Weirdt

    4-Andy Hoes (Lochristi)

    5-Wim Braet

    6-Stefaan Ferrest

    7-Bill Noterman

    8-Gunter Vandeputte

    9-Danny De Bruyne

    10-Luc Wijtinck

    13-Sven De Vlieger (Lochristi)

    16-Steven Verschelden (Hamme)

    23-Marnix De Roos (Moerbeke)

    26-Geert Baeckelandt (Gentbrugge)

    1-7-2014-waod wachtebeke 857.JPG 
                                            Winnaar Catg.B Nico Savat.

    Catg.C – 40 deelnemers - 48 km

    1-Patrick Cocquyt (Wachtebeke)

    2-Arie De Moor

    3-Serge De Wever >1’30’

    4-Jean-Pierre Van Maldegem

    5-Frank Gommers

    6-Tony Reniers

    7-Marc Couckuyt (Nevele)

    8-Kenny Janssens (Melsele)

    9-Frank Suys (Hingene - Pelotonspurt)

    10-Ko Harms

    11-Freddy Van Camp (Stekene)

    12-Marc Goossens (Mariakerke)

    15-Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    17-Geert Braeckman (Kalken)

    22-51-Geert Bultynck (Beveren)

    26-Luc Joos (Stekene)

    27-Paul Van Cleemput (Belsele)

    29-Geert Smet (St.Niklaas)

    34-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    36-Giovanni Baert (Moerbeke)
    1-7-2014-waod wachtebeke 298.JPG
                          Aankomst van winnaar Catg.C Patrick Cocquyt.
    1-7-2014-waod wachtebeke 319.JPG
                    Aankomst plaats 7 met Marc Couckuyt voor Kenny Janssens.
    1-7-2014-waod wachtebeke 326.JPG
                                   De massaspurt van de Catg.C & D & E.
    1-7-2014-waod wachtebeke 340.JPG
                                               Links Patrick Cocquyt.

    1-7-2014-waod wachtebeke 003.JPG 
                                        Voor de start Kenny Janssens.

    Catg.D – 18 deelnemers - 48 km

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-Wim De Waal

    3-Patrick Van Renterghem

    4-Ronald De Scheemaeker

    5-Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    6-Rony De Vos

    7-Helmuth Tas

    8-Robert Maldrie

    9-Tony Baudonck

    10-Jozef De Naeghel

    11-Marc Van Overmeir (Beveren)

    1-7-2014-waod wachtebeke 300.JPG 
    Aankomst winnaar Catg.D Martin Durant voor Wim De Waal, Patrick Van Rentergem
    en Ronald De Scheemaeker.

    Catg.E – 22 deelnemers – 48 km

    +65 jaar

    1-Roland Boulard (Drongen)

    2-Florent De Leersnyder

    3-José Demeyere

    4-Roger Hoof

    5-Willy Corthier

    6-Roland Van Imschoot

    7-Herman Van Den Borre

    8-Adri Van Loon

    9-Etienne Van Hecke

    10-Riny Cromheecke

     

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Werner Dullaert (St.Gillis)

    3-Daniel Cornu (Stekene)

    4-Ko Tolhoek

    5-Willy Voorbraeck

    6-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

     

    Inwoners Wachtebeke – 12 deelnemers – 48 km

    1-Gilles De Vos (Wachtebeke)

    2-Dominique Van Laecke

    3-Georges Braeke

    4-Jef Biebuyck

    5-Luc De Wilde

    6-Gilbert Vranckx

    7-Marc De Caluwe

    8-Albert De Rudder

    9-Nico Van Hoorbeke

    10-Van Eetvelde


    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-07-2014 om 21:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 06/07/2014 - RIT 6 TTC RONDE TE ST.GILLIS-WAAS
    TTC 6.jpg

    Bron: TTC Bestuur

    02-07-2014 om 12:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 02/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    De Witte Sven KOP 2014.jpg 

          Sven De Witte

    Woensdag 02/07/2014 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers: 96

    1.DESMET Jani-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.DE MAREZ Ruben-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    4.DIERICKX Matthias-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.JOHNSTONE Taylor--

    6.DENOLF Gianni-BABOCO CYCLINGTEAM-

    7.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    9.VERMEIRE Matthias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.LELEU Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    79.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    02/07/2014 DIKKEBUS (W) - Juniores - 83,8 km

    Aantal deelnemers: 85

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.WYDOOGHE Jaron-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.BOSMANS Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.BALFOUR Stuart--

    5.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.DECAESSTECKER Gilles-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    8.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.COLE Brendan-ASFRA RACING TEAM-

    12.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    38.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    53.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    64.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    02/07/2014 - HARZE - Course de côte – Juniores – 02h42’59”

    Aantal deelnemers:

    1.SCHUERMANS Jelle -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    2.JACOBS Johan -VISTAMEDIA HAMME-:00’27"

    3.EENKOORN Pascal -ENERTHERM-BKCP-:00’50"

    4.DEPREZ Tuur -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-:01’09"

    5.VAN DIJKE Koen -TWC HET SNELLE WIEL-:01’16"

    6.INKELAAR Kevin -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    7.CORNELISSE Mitchell -DE VOLHARDING-:01’46"

    8.VASTMANS Dries -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.BRULEZ Miqele -APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.MERTENS Julian -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    02/07/2014 DIKKEBUS (W) - Nieuwelingen - 58 km
    Aantal deelnemers: 55

    1.JAQUES Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.ANECA Seppe-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    3.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.HOUCKE Kyllan-CC ARMENTIEROIS-

    6.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.LALOO Broes-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    10.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    12.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    02/07/2014 - HARZE - Course de côte – Nieuwelingen – 02h08’58”

    Aantal deelnemers:

    1.VANDROMME Alessandro -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.GROOT Mitch -ENERTHERM-BKCP-

    3.OFFERMANS Michiel -CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    4.HUYS Laurens -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-:00’03"

    5.VERHULST Lothar -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-:00’08"

    6.VAN DEN BERG Lars -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN DER HORST Dennis -WV ZUIDWESTHOEK-:00’34"

    8.DELOOF Senne -APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-:00’50"

    9.COPPENS Jan -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-:00’53"

    10.VAN CAMPFORT Tiest -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01’02"

    20.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:01’30"

    38.MILLIAU Vince -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:02’25"

    47.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:04’25"

    68.VAN HOUTE Gerben -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:05’21"


    Proficiat aan MARCO SMET met zijn Zege bij de Aspiranten 13 jaar !!!

    Marco Smet.jpg 

           Marco Smet

     

    Zondag 29/06/2014 – TOURPES – Aspiranten


    Jongens 13 jaar

    1.MARCO SMET (Moerzeke)


    Bury-Tourpes 096 (2).jpg
    Bury-Tourpes 097 (2).jpg

    02-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 02/07/2014

    vwf.JPG










    Woensdag 2 Juli – HEMELVEERDEGEM (9571)

    A-reeks - 70km - 1h41
    1.Tony BRACKE
    2.David Motte
    3.Peter Van Damme
    4.Bart Tribout
    5.Rik De Vree
    6.Steven Tuytschaever
    7.Jens De Lange
    8.Tijs Billeman
    9.Stijn Declercq
    10.Jeroen Van Geyte

    C-reeks - 70km - 1h41
    1.Andy DE BACKER
    2.Christian De Saeger
    3.Michael Naessens
    4.Frank Vagenende
    5.Marc Tabourdon
    6.Eddy Gyselinck
    7.Christophe Brieau
    8.Kristof Reniers
    9.Danny Borremans
    10.Geoffrey Gillis

    D-reeks - 60km - 1h31
    1.Patrick JACOBS
    2.John De Croock
    3.Ronny Van Der Vurst
    4.Herman Proost
    5.Frank Geets
    6.Jean Baeyens
    7.Patrick Van Pachterbeke
    8.Joël Nicodeme
    9.Bart Heyvaert
    10.Patrick Stylemans

    E-reeks - 60km - 1h31
    1.Jan VAN DEN BRANDE
    2.Danny De Backer
    3.Ronny Paridaens
    4.Christophe Brieau
    5.Joost Pieters
    6.Geert De Spiegeleer
    7.Frank Van Der Perre
    8.Rene De Brucker
    9.Rudy Berwart
    10.Dominique Turcksin

    F-reeks - 50km - 1h19
    1.Ronny PARIDAENS
    2.Jos Maes
    3.Hilair Heye
    4.Andre Bultinck
    5.Paul Geudens
    6.Chris Somers
    7.Jean Blommaert (Hamme)
    8.Johny Van Holen
    9.Roger Schouppe
    10.Hendrik Caethoven

    G-reeks - 50km - 1h19
    1.Roland HELLEBOUT
    2.Etienne Vandenhouwe
    3.Roger Hoof (St.Niklaas)
    4.Eugene Van Hollebeke
    5.Frank Laeremans
    6.Guido Cornet
    7.William De Cremer
    8.Jozef De Bruyne
    9.Hugo Tuypens
    10.Jef Everaerts

    02-07-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    01-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/07/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 01/07/2014 KRUISHOUTEM (O) - Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers: 88

    1.DEVRIENDT Tom-TEAM 3M-

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.DEWORTELAER Serge-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.SMAIL Robert-CYCLING TEAM TOMACC-

    7.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.EECKHOUT Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.KERF Jérôme-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.WERTZ Thomas-COLOR CODE - BIOWANZE-

    12.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    18.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    22.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    45.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    01-07-2014 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN MAANDAG 30/06/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN MAANDAG 30/06/2014     


    Maandag 30/06/2014 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km
    Aantal deelnemers: 62

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    3.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.WYTINCK Niels-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    12.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    15.MELS Fabrice-CIBEL-

    19.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    20.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

    21.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    26.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    30.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    36.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    39.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    45.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    46.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    47.FINOULST Jan-frederik-TERRA SAFETY SHOES-

    49.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    30-6-2014-wachtebeke 763.JPG 30-6-2014-wachtebeke 755.JPG
       Een woordje uitleg van Steven Caethoven.       Het podium met winnaar Steven Caethoven, Mathias Van Holderbeke en
                                                                                  Christophe Van Cauwenberghe.     
    30-6-2014-wachtebeke 756.JPG  30-6-2014-wachtebeke 778.JPG
              Mathias Van Holderbeke werd 2de.                                      Christophe Van Cauwenberghe werd 3de.         
    30-6-2014-wachtebeke 714.JPG
    Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Mathias Van Holderbeke en
    Christophe Van Cauwenberghe.
    30-6-2014-wachtebeke 548.JPG
                   De kopgroep herleid tot 4 renners die voor de zege gingen.
    30-6-2014-wachtebeke 557.JPG
                           Het 2de deel van de uiteengevallen kopgroep.
    30-6-2014-wachtebeke 345.JPG
                                          De kopgroep van 11 renners.
    30-6-2014-wachtebeke 186.JPG
                               Vrij vlug ontstond de kopgroep van 11 renners.
    30-6-2014-wachtebeke 529.JPG
    30-6-2014-wachtebeke 425.JPG  
                                      Jef Maes voor Kristof DHollander.

    30-6-2014-wachtebeke 029.JPG
                                De start te Wachtebeke met 62 deelnemers




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    01-07-2014 om 13:43 geschreven door kenny


    30-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/06/2014

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Alex Goossens KOP 2014.jpg 

        Alex Goossens


    Zondag 29/06/2014 – NAZARETH – Belgisch kampioenschap LWU


    Categorie A

    1 Mathieu Langedock (DV)

    2 Carrera Coppens (DV)

    3 Kristof Carrette (BK)

    4 Bram Devoldere

    5 Wouter De Fauw

    6 Brecht Deruyck

    7 Sven Verbrugghe

    8 Dominique Feys

    9 Spencer Tack

    10 Mattijs Holvoet

     

    Categorie B

    1 Alex Goossens (Vrasene - DV)

    2 Jan De Bruycker (BK)

    3 Vincent Milleville

    4 Jeffrey Vandendorpe

    5 Kurt Heyman

    6 Alain Mortier

    7 Bill Noterman

    8 Giovanni Van Drom (Bazel)

    9 Tom Saeys

    10 Filip De Wannemaeker

     

    Categorie C

    1 Hans Christiaens (BK)

    2 Marnix Strubbe

    3 Geert Peiren

    4 Filip De Keyser

    5 Frank Suys (Hingene)

    6 Jan Samaey

    7 Rudy Bertier

    8 Glenn Hoornaert (DV)

    9 Geert Vanparys (DV)

    10 Marnic De Waele

    20 Dirk Vermincksel (Kruibeke - DV)

     

    Categorie D

    1 Freddy Vlerick (BK)

    2 Marc Cogge

    3 Patrick Watteny

    4 Rudy Bloemmen

    5 Rony De Vos

    6 Tony Taelman

    7 Ruddy Stockman

    8 Paul Hunninck

    9 Marc Steenberghe

    10 Antoine Hooreweghe

     

    Categorie E

    1 Florent De Leersnyder (BK)

    2 José Demeyere

    3 Alain Messager

    4 Eric De Wilde

    5 Firmin Dendoncker

    6 Daniël Nuytinck

     

    Categorie F

    1 Mauro Cooman (BK)

    2 Alex Gheysens

    3 Jordy Van der Haeghen

    4 Kevin Van Laethem

    5 Jente Bruning

     

    Categorie G

    1 Björn Denturck (BK)

    2 Michaël Ledeine

    3 David Inghels

    4 Danny Bogaert

    5 Fabian Derycke

    6 Timmy Braekeveld

    7 Christ Christiaens

    8 Jelle De Maere

    9 Kenny Leyn

    10 Dries Geenens (DV)

    11 Davy Van Der Linden

     

    Categorie Dames

    1 Jolien Verschueren (BK)

    2 Lieselot Lobbestael

    3 Eveline Baele (DV)

    30-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 30/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 30/06/2014 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 100 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.NOPPE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VANDEWALLE Matthias -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.DESTATSBADER Roy -GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    5.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.CASIER Arne-KORAIL CYCLING TEAM-

    7.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    8.GARDEYN Gorik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    9.DENOLF Gianni-BABOCO CYCLINGTEAM-

    10.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    30/06/2014 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 62

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    3.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.WYTINCK Niels-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    12.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    15.MELS Fabrice-CIBEL-

    19.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    20.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

    21.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    26.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    30.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    36.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    39.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    45.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    46.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    47.FINOULST Jan-frederik-TERRA SAFETY SHOES-

    49.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    30-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!