Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!! Proficiat aan PETER NEELS met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!
Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 11°Seizoenszege in de Catg.C !!! Proficiat aan KENNY DE CALUWE met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
Gunter Sterck Peter Neels Geert Van Speybroeck Kenny De Caluwe
Woensdag 02/07/2014 SINT-GILLIS-WAAS (9170)
Catg.A 52 deelnemers 64,2 km
1-GUNTER STERCK (Klein-Sinaai)
2-Eric Vereecken
3-Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
4-Luc De Duytsche
5-Dylan De Bruyne
6-Stef Bryssinck (Rupelmonde)
7-Sven Van Hoey (Hulst)
8-Thimoty Van Geel
9-Nico Verwee
10-Gianni Cooman
11-Steven Goossens (Belsele)
13-Jochem Smet (St.Niklaas)
14-Renaat Demeter (Lochristi)
15-Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
21-Glenn De Wolf (Zele)
22-Tom Demaesschalck (Sinaai)
23-Tom Verhulst (Haasdonk)
29-Jonathan Van Kerckhove (St.Pauwels)
30-Peter De Maere (Eksaarde)
37-Simon Laureys (Lokeren)
39-Vincent Maes (Beveren)
Winnaar Catg.A Gunter Sterck.
Aankomst van winnaar Catg.A Gunter Sterck.
Start van de Catg.A
Catg.B 38 deelnemers - 53,1 km
1-PETER NEELS (Kruibeke)
2-Philip Lampaert
3-Peter Maes (Bornem)
4-Ruud Havermans
5-Lieven Van De Perre (De Klinge)
6-Steven Verschelden
7-Vincent Brunel
8-Peter Verhofstadt
9-Stefaan Ferrest
10-Etienne Claus (Waasmunster)
11-Koen Van Laere (Beveren)
12-Wim Braet
13-Kris Thomas
14-Franky Weemaes (Melsele)
15-Kris De Block (Mariekerke)
16-Wim Heyndrickx (Vrasene)
22-Sven De Vlieger (Lochristi)
26-Kris Van Severen (St.Niklaas)
31-Alex Goossens (Vrasene)
Winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck en winnaar Catg.B Peter Neels.
Aankomst van winnaar Catg.B Peter Neels.
De kopgroep Catg.B en C.
De masaspurt van de Catg.B & C met links Koen Van Laere.
Op kop Wim Heyndrickx.
Op kop Kenny Janssens voor rechts Lieven Van De Perre.
Vertrek van de Catg.B en C samen te St.Gillis.
Catg.C 30 deelnemers - 53,1 km
1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)
2-Patrick Watteny
3-Frank Gommers
4-Arie De Moor
5-Bert Costermans
6-Peter Kerckaert
7-Dirk Mathys (Gentbrugge)
8-Kenny Janssens (Melsele)
9-Marc Couckuyt (Nevele)
10-Danny Van Hoof
11-Geert Braeckman (Kalken)
16-Paul Van Cleemput (Belsele)
17-Freddy Van Camp (Stekene)
18-Serge Meyvis (Burcht)
Aankomst van winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck.
Catg.D 21 deelnemers - 47,2 km
1-Martin Durant (Wevelgem)
2-Helmuth Tas
3-Patrick Van Renterghem
4-Wim De Waal
5-Alfons Van Raemdonck (Beveren)
6-Geert Oosterbosch
7-Jan Snoeck
8-Jan Van Hove
9-Marc Van Overmeir (Beveren)
10-Luc Cocquyt
Winnaar Catg.E +65 jaar Gaston Sannen en winnaar Catg.D Martin Durant.
Aankomst van winnaar Catg.D Martin Durant.
Catg.E 31 deelnemers 47,2 km
+65 jaar
1-Gaston Sannen (Koersel)
2-Florent De Leersnyder
3-Jos Vandermeulen
4-Roland Boulard
5-José Demeyere
6-Roger Beelaert (Rupelmonde)
7-Julien Vyvey
8-Willy Mous
9-Marinus Lockefeir
10-Adri Van Loon
Aankomst van winnaar Catg.E +65 jaar Gaston Sannen.
+70 jaar
1-Mathieu Mercken (Genk)
2-Léon Lugowski
3-Werner Dullaert (St.Gillis)
4-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)
5-Armand Mols
6-Aad Vingerling
7-Daniel Cornu (Stekene)
8-François Brouwers
9-Gerrit Hairwassers
Winnaar Catg.E +70 jaar Mathieu Mercken.
Aankomst winnaar Catg.E +70 jaar Mathieu Mercken.
Toeristen 43 deelnemers - 53,1 km
1-KENNY DE CALUWE (Sint Gillis Waas)
2-Bart Vanderveken (St.Jansteen)
3-Mauro Cooman
4-Glenn Van Hille (St.Niklaas)
5-Tom Brulez (Tielt)
6-Dieter Jacobs
7-Christophe De Grom
8-Angelo Vandecasteele
9-Stef De Bruyn
10-Jim Marien
11-Robby Van Raemdonck (Stekene)
13-Mario bolssens (De Klinge)
15-Stefaan Van Mosselvelde (St.Pauwels)
18-Bram Kestelijn (Zele)
19-Cedric Koppen (Beveren)
20-Kurt Van Raemdonck (Beveren)
21-Tommy Van Osselaer (Stekene)
24-Patrick De Beule (Nieuwkerken)
25-Peter Van Goethem (Nieuwkerken)
28-Filip Van Goethem (Nieuwkerken)
Winnaar Toeristen Kenny De Caluwe.
Start van de Toeristen.
Foto's: Rita Thienpondt
|