.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    29-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/06/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KENNY JANSSENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.E +65 jaar !!!

    Janssens Kenny KOP 2014.jpg  Roger Hoof KOP 2014.jpg

        Kenny Janssens               Roger Hoof

    Zondag 29/06/2014 – DIKKELVENNE (9890)

     

    Catg.A – 23 deelnemers – 72 km

    1-Mario Van Der Sichel (Zingem)

    2-Bert Verstraeten

    3-Kristof van Wijmeersch

    4-Dennis Nevejans

    5-Simon Laureys (Lokeren)

    6-Luc De Duytsche

    7-Stijn Declercq

    8-Tijs Billemon

    9-Peter De Maere (Eksaarde)

    10-Andy D'Hauwe

    11-Steven Goossens (Belsele)

    12-Jonathan Van Kerckhove (St.Pauwels)
     

    Catg.B – 21 deelnemers – 57,6 km

    1-Gino De Weirdt (Deinze)

    2-Geoffrey Maes (Overmere)

    3-Kristof Muys

    4-Philip Lampaert

    5-Peter Vermassen

    6-Lieven Van De Perre (De Klinge)

    7-Eddy Gyselinck

    8-Franky De Tremerie

    9-Gino Primo

    10-Willy Den Haese

    13-Kris Van Severen (St.Niklaas)
     

    Catg.C – 13 deelnemers – 57,6 km

    1.KENNY JANSSENS (Melsele)

    2.Wim De Coninck

    3.Ko Harms

    4.Geert Braeckman (Kalken)

    5-Filip Van Damme

    6-Dirk Roobroeck

    7-Marc Couckuyt (Nevele)

    8-Siegfried Vanoverberghe

    9-Danny Van Hoof

    10-Geert Bultynck (Beveren)

    11-Luc Joos (Stekene)

    12-Geert Smet (St.Niklaas)

    13-Paul Van Cleemput (Belsele)

     

    Catg.D – 5 deelnemers – 48 km

    1-Jan Snoeck (Zulte)

    2-Etienne De Gucht

    3-Robert Maldrie

    4-Danny Polfliet

    5-Marc Van Overmeir (Beveren)

     

    Catg.E – 15 deelnemers – 48 km

    +65 jaar

    1.ROGER HOOF (St.Niklaas)

    2-Willy Corthier

    3-Roland Van Imschoot-

    4-Luc Ribbens-

    5-David Orford

    6-Marinus Lockefeir

    7-Adri Van Loon

    8-Didier Cornelis
     

    +70 jaar

    1-Leon Lugowski (Awans)

    2-Mathieu Mercken

    3-Robert Robijns

    4-François Brouwers

    5-Daniel Cornu (Stekene)

    6-Michel Vandendaelen

    7-Ortaire Stevens

     

    Toeristen – 20 deelnemers – 57,6 km

    1-Christophe De Grom (Denderhoutem)

    2-Dieter Van Simaey

    3-Lieven De Breucker (Nieuwkerken)

    4-Brecht Declerq

    5-Francis Audenaert

    6-Rorij Quartier

    7-Nico Maes

    8-Dieter Buysse

    9-Kenneth Vandriessche

    10-Maris Maes

    29-06-2014 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BK PROFS TE WIELSBEKE VAN ZONDAG 29/06/2014

    FOTO'S BK PROFS TE WIELSBEKE VAN ZONDAG 29/06/2014     


    Zondag 29/06/2014 BK WIELSBEKE (W) - Men Elite m.c. - Belgisch Kampioenschap - km - 05h21'38"
    Aantal deelnemers:

    1.DEBUSSCHERE Jens -LOTTO BELISOL

    2.JANS Roy -WANTY - GROUPE GOBERT-

    3.BOONEN Tom -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    4.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.LAMPAERT Yves -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.STUYVEN Jasper -TREK FACTORY RACING-

    7.VERHELST Louis -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    8.BOECKMANS Kris -LOTTO BELISOL-

    9.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-

    10.VANTOMME Maxime -ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    22.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-

    26.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    27.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    41.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    52.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-

    83.DE GREEF Francis -WANTY - GROUPE GOBERT-

    88.SEELDRAEYERS Kevin -WANTY - GROUPE GOBERT-

    95.DE PAUW Moreno -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-
    29-6-2014-bk wielsbeke 761.JPG
             Podium met winnaar Jens Debusschere, Roy Jans en Tom Boonen.
    29-6-2014-bk wielsbeke 750.JPG
    29-6-2014-bk wielsbeke 698.JPG
     De massaspurt met winnaar Jens Debusschere voor Roy Jans en Tom Boonen.
    29-6-2014-bk wielsbeke 677.JPG
    29-6-2014-bk wielsbeke 670.JPG
    29-6-2014-bk wielsbeke 615.JPG

    29-6-2014-bk wielsbeke 368.JPG
    29-6-2014-bk wielsbeke 518.JPG  
    29-6-2014-bk wielsbeke 408.JPG
    29-6-2014-bk wielsbeke 396.JPG
    29-6-2014-bk wielsbeke 381.JPG
    29-6-2014-bk wielsbeke 270.JPG
    29-6-2014-bk wielsbeke 283.JPG
    29-6-2014-bk wielsbeke 360.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    29-06-2014 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BK DAMES ELITE TE WIELSBEKE VAN ZONDAG 29/06/2014

    FOTO'S BK DAMES ELITE TE WIELSBEKE VAN ZONDAG 29/06/2014     


    29/06/2014 BK WIELSBEKE W) - Dames Elite - Belgisch Kampioenschap - km - 02h41'11"
    Aantal deelnemers:
    1.D´HOORE Jolien -LOTTO BELISOL LADIES

    2.KOPECKY Lotte -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    3.DE VUYST Sofie -FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-

    4.DE VOCHT Liesbet -LOTTO BELISOL LADIES-:00’02"

    5.BRULEE Latoya -FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-:00’22"

    6.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    7.VAN DEN STEEN Goedele -INDIVIDUEEL-

    8.DERGENT Eveline -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.VAN GLABEKE Shana -AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    10.CANT Sanne -ENERTHERM-BKCP-

    17.HANNES Kaat -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    29.VERSCHELDEN Nathalie -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    30.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    37.DRUYTS Demmy -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    43.CROKET Gilke -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    58.WITTOCK Nancy -WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN--:05’28"

    59.NOBUS Anja -FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-:05’34"

    62.GELDHOF Anja -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-
    29-6-2014-bk wielsbeke 124.JPG  29-6-2014-bk wielsbeke 128.JPG
    Lotte Kopecky werd kampioen bij de jongeren.         Podium met winnaar Jolien D'Hoore, Lotte Kopecky en Sofie De Vuyst.
    29-6-2014-bk wielsbeke 080.JPG
                                           Aankomst van Jolien D'Hoore.
    29-6-2014-bk wielsbeke 096.JPG
                                               Spurt voor de 5de plaats.

    29-6-2014-bk wielsbeke 060.JPG
                                         De kopgroep bij de Dames Elite.

      





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    29-06-2014 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 29/06/2014 BK WIELSBEKE (W) - Men Elite m.c. - Belgisch Kampioenschap - km - 05h21'38"

    Aantal deelnemers:

    1.DEBUSSCHERE Jens -LOTTO BELISOL

    2.JANS Roy -WANTY - GROUPE GOBERT-

    3.BOONEN Tom -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    4.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.LAMPAERT Yves -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.STUYVEN Jasper -TREK FACTORY RACING-

    7.VERHELST Louis -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    8.BOECKMANS Kris -LOTTO BELISOL-

    9.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-

    10.VANTOMME Maxime -ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    22.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-

    26.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    27.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    41.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    52.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-

    83.DE GREEF Francis -WANTY - GROUPE GOBERT-

    88.SEELDRAEYERS Kevin -WANTY - GROUPE GOBERT-

    95.DE PAUW Moreno -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

     

    29/06/2014 ERPE-MERE (O) - Interclub - Elite z.c./U23 - 160 km - 03h47'02"
    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Dimitri -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    2.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-:00’36"

    3.MEURISSE Xandro -LOTTO BELISOL U23-

    4.NAESEN Oliver -CIBEL-

    5.BALLET Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.DEWORTELAER Serge -VERANCLASSIC - DOLTCINI-:00’40"

    7.VAN MEIRHAEGHE Jef -LOTTO BELISOL U23-:00’45"

    8.DEVRIENDT Tom -TEAM 3M-

    9.LENNERTZ Sam -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    10.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    41.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:02’42"

    42.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-

    45.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    54.SINOY Fabio -VAN EYCK SPORT-:09’20"

    81.GOOSSENS Kenny -CIBEL-:10’13"

    83.DOMS Steven -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

     

    29/06/2014 HANSBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.VAN RENTERGHEM Bram-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    4.POLAZZI Michael-INDIVIDUEEL-

    5.VERSICHEL Davy-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.COBBAERT Robby-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.VAN HAVERBEKE Julien-CC NOGENT-

    8.BOSTERS Jurriën-WV DE JONGE RENNER-

    9.HEIRBRANDT Laurens-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.GRYSON Kristof-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    14.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    30.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    32.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    40.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    29/06/2014 OPLINTER-TIENEN (VB) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 111

    1.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    2.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.PEELAERS Jeff-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.PHILIPS Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VAN PETEGEM Nick-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.BLANCHY Michael-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.KEMERLINCKX Kristof-ZANNATA CYCLING TEAM-

    8.CUMPS Ruben-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.INDEKEU Nico-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    10.HEMROULLE Johan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    19.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    53.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    70.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    29/06/2014 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 100 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.BROEKMANS Glenn-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.NOELS Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.ADRIAENSEN Michael-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    6.PAUWELS Vital-INDIVIDUEEL-

    7.MULLER Philip-RC ZUGVOGEL-

    8.DE SCHUTTER John-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.DE FEYTER Tom-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.HAUSLER Heinz-RSV Team-

    13.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    17.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.ROOSELAER Victor-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    29/06/2014 GRAMMENE (O) - U23 - 104 km

    Aantal deelnemers: 48

    1.MERLIER Tim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    2.DELBAERE Tijs-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.VANKEIRSBILCK Berne-CCN METALAC-

    5.DECOSTER Merlijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.CLAERHOUT Sven -DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    7.DECORTE Axel-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.VAN DEN BRANDE Julien-TO WIN JOSAN CT-

    9.DE TROYER Kenneth-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    10.VAN RENTERGHEM Boris-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    11.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    25.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    28.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

     

    29/06/2014 BK WIELSBEKE W) - Dames Elite - Belgisch Kampioenschap - km - 02h41'11"
    Aantal deelnemers:

    1.D´HOORE Jolien -LOTTO BELISOL LADIES

    2.KOPECKY Lotte -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    3.DE VUYST Sofie -FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-

    4.DE VOCHT Liesbet -LOTTO BELISOL LADIES-:00’02"

    5.BRULEE Latoya -FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-:00’22"

    6.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    7.VAN DEN STEEN Goedele -INDIVIDUEEL-

    8.DERGENT Eveline -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.VAN GLABEKE Shana -AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    10.CANT Sanne -ENERTHERM-BKCP-

    17.HANNES Kaat -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    29.VERSCHELDEN Nathalie -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    30.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    37.DRUYTS Demmy -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    43.CROKET Gilke -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    58.WITTOCK Nancy -WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN--:05’28"

    59.NOBUS Anja -FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-:05’34"

    62.GELDHOF Anja -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    29-06-2014 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 29/06/2014 BERTEM (VB) - Juniores – 80 km

    Aantal deelnemers: 38

    1.DANIELS Simon-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DE HAES Jorden-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    3.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    6.VANDERHEYDEN Jens-HAGELAND CYCLING TEAM-

    7.VANDERVEKEN Yoran-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    8.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.VERLINDEN Jordy-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.MICHIELS Sander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    21.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-


    29/06/2014 DRIESLINTER (VB) - Juniores - 86 km

    Aantal deelnemers: 28

    1.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    2.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    3.PANIS Thibaut-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    7.SCIABICA Lorenzo-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    8.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    29/06/2014 KASTERLEE (A) - Juniores - 84,7 km

    Aantal deelnemers: 78

    1.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.BIRD Sean-TEAM ROKFORM-

    5.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VAN ROOSBROECK Pieter-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    10.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    13.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    14.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    17.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    43.GONZALES MORALES Julio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/06/2014 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers: 15

    1.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.AKKERMANS Lars--

    3.MINTJENS Frederic-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.WILLEMEN Kristof-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.BONGARTZ Julien-LOTTO-VC ARDENNES-

    8.BASSON Gustav-AVIA CRABBE-

    9.WIDAR Wesley-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.BOLLÉ Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    29/06/2014 GRAZEN-GEETBETS (VB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.PITSCHON Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.ULENS Lennert-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.GOVAERTS Bjarne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VERELST Luca-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.VERBIST Lennert-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.VERELST Jef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.VERBIST Alexander-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    9.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    10.VANDENBROECK Yarno-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

     

    29/06/2014 HERDEREN (RIEMST) (LB) - Nieuwelingen - 68,4 km

    Aantal deelnemers: 25

    1.THIJSSEN Gerben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.GERITS Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.SINSCHEK Nils-WCL BERGKLIMMERS-

    5.CHAZAN Alden-TWC Tempo-

    6.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.OFFERMANS Michiel-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    8.SLEGERS Dries-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.WOUTERS Andreas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    29/06/2014 KASTERLEE (A) - Nieuwelingen - 61,6 km
    Aantal deelnemers: 81

    1.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.BOK Willem-WV SCHIJNDEL-

    4.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.VAN DEN BORNE Karl-DCM CYCLING TEAM-

    7.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.EESTERMANS Glenn-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    9.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    10.VAN DONINCK Alec-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    30.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/06/2014 KLUISBERGEN - RUIEN (O) - Nieuwelingen - 69,6 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DE VRIENDT Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.LINTHOUDT Arne-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    7.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VAN ELZAKKER Wout-RSC-

    9.COCKAERT Kelvin-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    29/06/2014 KUURNE (O) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers: 45

    1.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.VANNESTE Wout-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.HESTERS Jules-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.GARSBEKE Jelle-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.BASTIAEN Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.TACK Jan-emiel-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    8.DESCHUYTTER Casper-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    9.DERYCKERE Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.DEJONGHE Roeland-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    29/06/2014 MERCHTEM (VB) - Nieuwelingen - 61 km

    Aantal deelnemers: 48

    1.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VOLKERS Jorn-WV DE JONGE RENNER-

    5.POLDERVAART Mario-avia crabbe westhoek-

    6.KAESEMANS Jasper-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.SNACKAERT Yannick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.DECLEYRE Jens-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.DAELEMANS Dario-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    11.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

    17.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    47.DEPAUW Brent-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29-06-2014 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar Zege bij de Meisjes 12 jaar !!!

    Gemke De Rocker.jpg 

      Gemke De Rocker


    Zondag 29/06/2014 TEMSE (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 17

    1.VAN PARYS Jordy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.MOENS Milo-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.DECLERCK Jelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.DHONDT Dante-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.REUNIS Rowdy-WIELERTEAM WAASLAND-

    12.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.COLMAN Thibeau-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.VAN WIELE Michiel-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    16.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.STORMS Imke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.STORMS Imke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 16

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.PIETERS Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    11.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.COSYNS Milan-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.SYMOENS Brian-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 27

    1.VANPARIJS Wouter-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    2.VAN ROY Yannick-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.CLAUWAERT Maarten-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    4.KEPPENS Arne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.MEERSSCHAERT Jordy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.SLOCK Liam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.JORIS Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.WARRENS Anthony-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.DE WILDE Luca-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    29-06-2014 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/06/2014

    vwf.JPG










    Zondag 29 Juni - GOOIK (1755)

    A-reeks - 72km - 1h40
    1.Peter VAN DAMME
    2.Piet Froyen
    3.Roel Reigel
    4.Steven Tuytschaever
    5.Niels Merckx
    6.Tony Bracke
    7.Kevin Van Den Cruijce
    8.Timmy Weeckers
    9.Gwylim Hanssens
    10.Bjorn Lison

    C-reeks - 64km - 1h34
    1.Willem VAN DER HEYDEN
    2.Danny Saelens
    3.Michael Naessens
    4.Jimmy De Paepe
    5.Kristof Reniers
    6.Gunther De Winne
    7.Danny Borremans
    8.Kris D'Haeseleer
    9.Rudy Rey
    10.Bart Vanberlamont

    D-reeks - 56km - 1h22
    1.Frank GEETS
    2.Patrick Jacobs
    3.Herman Proost
    4.Joël Nicodeme
    5.Bart Heyvaert
    6.Hedwig Henderickx
    7.Chris De Saeger
    8.Bart De Wever
    9.Pascal Raes
    10.Gert Bijl

    E-reeks - 56km - 1h23
    1.Christophe BRIEAU
    2.Patrick Cocquyt
    3.Christophe Davies
    4.Jan Van Den Brande
    5.Dirk Peigneur
    6.Dirk Van Hove
    7.Francis De Ridder
    8.Danny De Backer
    9.Rene De Brucker
    10.Patrick Van Pachterbeke

    F-reeks - 48km - 1h12
    1.Ronny PARIDAENS
    2.Walter Marijnissen
    3.Yvan Camphijn
    4.Noël Burggraeve
    5.Raf Vercammen
    6.Johny Van Holen
    7.Hendrik Caethoven
    8.Jos Maes
    9.Eddy Goosens
    10.Patrick Convents

    G-reeks - 48km - 1h17
    1.Roland HELLEBAUT
    2.Gaston Sannen
    3.Etienne Vandenhouwe
    4.Jos Vandermeulen
    5.Eugene Hollebeke
    6.Guido Cornet
    7.Theo Coudyzer
    8.Julien Vyvey
    9.Herman van den Borre
    10.Frans Mertens

    29-06-2014 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 29/06/2014
    Walsoorden 1.jpg Walsoorden.jpg
    Van Roeyen Dave KOP 2014 1.jpg

     Dave Van Roeyen

    Onder leiding van Dave Van Roeyen en Koen Van Laere vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt aan de Kasteeldreef te Beveren 7 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.

    Met in het achterhoofd dat het kon gaan regenen kwamen toch nog 7 renners deelnemen aan de snelheidstraining op Zondag. Er werd meteen vanaf de Tabaknatie goed rondgedraaid tegen 40 km/h met Guy Smet die langere stukken kopwerk voor zijn rekening nam en dat tot het keerpunt te Walsoorden. Daar kregen de renners een serieuze regen-en hagelbui over zich wat voor Michiel De Rijcke er net iets teveel aan was. Tot het Deurganckdok bleef iedereen goed ronddraaien met enkele uitvalspogingen die teniet werden gedaan en dit tot enkele kilometers van de streep waar de groep werd herleid tot 4 renners. Guy Smet bleef hard rijden maar toch was het Dave Van Roeyen die er nog over kwam en nog een 15-tal meter over had aan de meet. De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 39 Km/h vanaf café Wit Huis. Met de extra lus naar Den Es en terug naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee: Wim Kras , Dave Van Roeyen , Kurt Van Raemdonck , Koen Van Laere , Michiel De Rijcke , Guy Smet en renner Ridley Noah.

    Kallo de Meet

    29-06-2014 om 21:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BELGISCH KAMPIOENSCHAP KMO 2014 TE TEMSE !!!

    vwf.JPG








    B
    elgisch kampioenschap KMO Temse van zaterdag 28/06/2014

    Kampioenschap van bedrijven uit Temse met 3 renners per bedrijf.
    KMO 2014 2.JPG
    Gewonnen door AVIA BELGOMINE TEMSE
    2de plaats Houtshop Van Der Gucht

    Renners: STEFAN VAN BROECK / FILIP VAN ROYEN / JEAN PAUL MEYS

    KMO 2014 1.JPG

    29-06-2014 om 21:17 geschreven door kenny


    28-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 28/06/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 28/06/2014     


    Zaterdag 28/06/2014 ELVERSELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km
    Aantal deelnemers: 75

    1.KEVIN CALLEBAUT uit Zottegem-CIBEL-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    4.LAPIERRE Stijn-LC TETANGE-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.NAESEN Oliver-CIBEL-

    7.ONGENA Matthias-CIBEL-

    8.TEUGELS Lennert-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    11.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    12.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    15.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    21.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    26.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    27.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    31.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    35.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    36.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    39.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    41.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

    43.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    44.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    45.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    49.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    50.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    51.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    52.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    28-6-2014-elversele 1142.JPG 
                                                        Winnaar Kevin Callebaut.   
    28-6-2014-elversele 1155.JPG
    Podium te Elversele met winnaar Kevin Callebaut, Thomas Ongena, Kenny Goossens
    en de hoofdsponsor van de Ploeg Cibel Achilles De Witte met zijn dame.  
    28-6-2014-elversele 1162.JPG
                   Een woordje uitleg van Kevin Callebaut aan de speaker.               
    28-6-2014-elversele 1149.JPG
                               De winnaar met de bloemen, sponsor en ouders.

    28-6-2014-elversele 1085.JPG 
    Aankomst van winnaar Kevin Callebaut voor Thomas Ongena en Kenny Goossens.                            
    28-6-2014-elversele 1091.JPG
    Aankomst 5de plaats van Glenn Rotty voor Oliver Naesen en Matthias Ongena.
    28-6-2014-elversele 490.JPG
    De kopgroep van 4 met Thomas Ongena, Kevin Callebaut, Kenny Goossens en Stijn Lapierre.
    28-6-2014-elversele 412.JPG
                     De 4 leiders te Elversele met Kenny Goossens op kop.
    28-6-2014-elversele 424.JPG
                                              Matthias Ongena op kop.
    28-6-2014-elversele 857.JPG  
    28-6-2014-elversele 915.JPG
                                    Timmy De Boes op kop van het peloton.
    28-6-2014-elversele 093.JPG
                                            De renners op weg voor 115 km.

    28-6-2014-elversele 061.JPG
                                De start te Elversele met 75 deelnemers.
    28-6-2014-elversele 004.JPG
                                       Het bestuur van Elversele voor de start.




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    28-06-2014 om 22:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KEVIN CALLEBAUT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    13-02 Callebaut Kevin.jpg 

         Kevin Callebaut

    Zaterdag 28/06/2014 ELVERSELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 75

    1.KEVIN CALLEBAUT uit Zottegem-CIBEL-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    4.LAPIERRE Stijn-LC TETANGE-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.NAESEN Oliver-CIBEL-

    7.ONGENA Matthias-CIBEL-

    8.TEUGELS Lennert-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    11.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    12.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    15.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    21.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    26.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    27.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    31.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    35.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    36.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    39.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    41.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

    43.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    44.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    45.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    49.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    50.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    51.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    52.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    28/06/2014 JEUK - GINGELOM (LB) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers: 70

    1.HOLLANDERS Dries-METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    2.CAPIOT Amaury-LOTTO BELISOL U23-

    3.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    4.MULLER Philip-RC ZUGVOGEL-

    5.THOMAS Joren-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.BARATTO Jonathan-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    7.JAME Stefan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    9.MORGAN Alexander-BLACKBURN CC-

    10.DE GENDT Aime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

     

    28/06/2014 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.NOPPE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VANDEWIELE Frederik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    7.CLAERHOUT Sven -DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    8.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    10.VANDEN BAK Laurent-AN POST - CHAINREACTION-

     

    28/06/2014 ZONHOVEN (LB) - Amateurs + Masters – 50 km
    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers: 16

    1.VAN EYNDT Sven-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.PEPINSTER Sébastien-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.CLEAS Jorg--

    5.VRANKEN Wim-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.VANHOVE Joeri-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.SMEETS Ken--

    8.SPOORMANS Kristof-INDIVIDUEEL-

    9.VAN WERDE Tim--

    10.VANREPPELEN Jannik--

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 5

    1.BOLLEN Erwin-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VANHOUTVIN Andy-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.EVERAERTS Wim-INDIVIDUEEL-

    5.BELLEN Johan--

    6.VANDECAETSBEEK Danny--

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 2

    1.VAN EYNDT Jozef-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VANDE KERKHOF Robert-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

      

    28/06/2014 GRAZEN (VB) - Juniores - 86 km

    Aantal deelnemers: 26

    1.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    2.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    4.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    6.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.DONDERS Jelle-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    8.WILLEMEN Kristof-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.LECLERC Gaëtan-LOTTO-VC ARDENNES-

    10.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

     

    28/06/2014 KOOIGEM (W) - Juniores - 93,6 km

    Aantal deelnemers: 90

    1.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.THERAIN Quentin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.DENDAUW Maxence-TEAM WASQUEHEL-

    7.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.SLAGMULDERS Stef-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    9.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    10.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    19.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    68.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

      

    28/06/2014 RELEGEM (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 45

    1.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DE COSTER Dean-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    3.NERINCKX Tim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.ALLEYN Vito-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    5.DE BOECK James-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    6.MAESEN Dries-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.DE VOS Jens-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    8.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.HERREMANS Zino-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.LIEVENS Siebe-DCM CYCLING TEAM-

    21.ROELS Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    24.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28-06-2014 om 22:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 8°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Weemaes Sasha KOP 2014.jpg 

         Sasha Weemaes

    Zaterdag 28/06/2014 ROLLEGEM-KAPELLE (W) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DEVOS Iben-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DECOCK Alex-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.STEVENS Maarten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.D´HONDT Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.JARY George-VC LONDRES-

    8.JOCQUÉ Jelle-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.MONTAIGNE Jorn-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    10.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    11.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    28/06/2014 KERKSKEN (O) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers: 69

    1.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    31.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    43.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    28/06/2014 KRUIBEKE (O) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.PETERS Tom-AVIA-CRABBE WESTHOEK-

    3.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VISSER Huub-HET STADION-

    8.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.ECHELPOELS Stijn-DCM CYCLING TEAM-

    11.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.VAN HOYWEGHEN Bart-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    38.LAMBERTS Alec-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    28/06/2014 LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen – km

    Aantal deelnemers: 40

    1.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.CAVEY Vincent-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    3.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.BLONDEEL Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.OVERMEIRE Louis-VISTAMEDIA HAMME-

    6.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DESAL Cériel-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.DOOM Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.JAQUES Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.DELEU Arnaud-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    28/06/2014 OUTRIJVE (W) - Nieuwelingen - 63,9 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.SEGAERT Loïc-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.DEWACHTER Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    7.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.DEBUYCK Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    9.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

     

    28/06/2014 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Nieuwelingen - 58,5 km

    Aantal deelnemers: 29

    1.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    3.VANMARSNIL Luca-LOTTO-VC ARDENNES-

    4.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PITSCHON Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.CHAZAN Alden-TWC TEMPO-

    8.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    9.LEJOLY Gilles-LOTTO-VC ARDENNES-

    10.DRIESEN Jarne-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    30.JASPERS Jappe-VISTAMEDIA HAMME-

    28-06-2014 om 22:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 28/06/2014 DEFTINGE (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 20

    1.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    2.SEGERS Ryan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.LECERF William Junior-SECTION HENNUYERE-

    5.LIEVENS Niels-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 32

    1.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.GROSEMANS Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.HERMANS Berre-DCM CYCLING TEAM-

    4.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.DHAEYE Enrico-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 3

    1.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 41

    1.SCHOORS Lowie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DEN BOSSCHE Fabio -JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.VAN DER POORTEN Matiz -KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.FORRET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.CLAEYS Robbe-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.HENDRIKX Laura-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    28/06/2014 MERCHTEM (VB) - Aspiranten

    12 JONGENS

    Aantal deelnemers: 21

    1.GHEYSENS Laurens-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.TEERLINCK Alexander-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.DE BOCK Rune-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.STALMANS Jasper-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.STEENACKERS Luka-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.BLOMMAERT Renzo-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    13 JONGENS

    Aantal deelnemers: 27

    1.CLAEYS Laurent-VZW DE DEMERSPURTERS-

    2.BEKAERT Joost-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    3.DE KINDER Matthias-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.DENS Wout-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.KAESEMANS Siemen-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 JONGENS

    Aantal deelnemers: 14

    1.DENS Tuur-VZW DE DEMERSPURTERS-

    2.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.VERHULST Ruben-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.VAN MULDERS Brent-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.VAN WILDER Ilan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    13 MEISJES

    Aantal deelnemers: 3

    1.MICHIELSEN-STEVENS Laura-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.NOBELS Polien-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.POLSPOEL Eva-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    28-06-2014 om 22:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/06/2014

    vwf.JPG










    Zaterdag 28 Juni – TEMSE (9140)

    A-reeks - 76,7km - 1h45
    1.Peter VAN DAMME
    2.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    3.Kristof Debboudt
    4.Kevin Van Den Cruijce
    5.Ken Van Reeth (Hemiksem)
    6.Gwylim Hanssens en Tom Op De Beeck
    8.Peter Landtsheer
    9.Niels Merckx
    10.Kevin Selleslagh

    C-reeks - 76,7km - 1h46
    1.Andy DE BACKER
    2.Danny Saelens
    3.Tom De Beer (Hamme)
    4.Tom De Smet
    5.Kris De Block (Mariekerke)
    6.Frank Vagenede
    7.Andy Roskam (Ruisbroek)
    8.Alain Goolaerts
    9.Peter Van Haverbeek
    10.Rudy Rey

    D-reeks - 57,5km - 1h21
    1.Patrick JACOBS
    2.Ronny Van Der Vurst
    3.Benny Van Buynder (Bornem)
    4.Herman Proost
    5.Ruud Havermans
    6.Ronny De Kock
    7.Jean Baeyens
    8.Jerry De Reuse
    9.Bart Heyvaert
    10.Bart De Winter


    E-reeks - 57,5km - 1h23
    1.Patrick COCKUYT
    2.Dirk Van Hove
    3.Dirk Verresen
    4.Frank Van Der Perre
    5.Rene De Brucker
    6.Eric Depouille
    7.Patrick Van Pachterbeke
    8.Hugo Van Linden
    9.Paul De Greef
    10.Rudy Van De Velde

    F-reeks - 51,1km - 1h16
    1.Jos STAES
    2.Luc Witman
    3.Louis Van Den Broeck
    4.Jos Maes
    5.Hilair Heye
    6.Hendrik Caethoven
    7.Peter Schoepen
    8.Jan Van Hove
    9.Jozef Deneef
    10.Raf Vercammen

    G-reeks - 51,1km - 1h18
    1.Felix LUYTEN
    2.Marc Vervondel
    3.Roger Beelaert (Rupelmonde)
    4.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5.Etienne Vandenhouwe
    6.Roger Hoof (St.Niklaas)
    7.Guido Cornet
    8.Roland Hellebaut
    9.Gaston Sannen
    10.Frans Mertens

    28-06-2014 om 22:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/06/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 28/06 – HERSELT (2230)

    Categorie A - 84 km
    1-De Weerdt Nick
    2-Vercammen Sven
    3-Rombouts Ward
    4-Heremans Koen
    5-Leys Sam
    6-Haveneers Ferre
    7-De Boel Stijn
    8-Wouters Anton
    9-Vangenechten Seff
    10-Verstraeten Sven

    Categorie B - 84 km
    1-Wijckmans Kristof
    2-Van Uffel Wim
    3-Uyterhoeven Pieter
    4-Wijckmans Pieter
    5-Verbruggen Pepijn
    6-Eggers Llouis
    7-Berghmans Bart
    8-Baens Raf
    9-Bocken Peter
    10-Discart jan

    Categorie C - 60 km
    1-Bogaerts Patrick
    2-Gouwkens Patrick
    3-Heremans Koen
    4-Willems Danny
    5-Van Den Put Jimmy
    6-Witvrouwen Kris
    7-Aerts Peter
    8-Wilmet Frederic
    9-Maes Gunther
    10-Naessens Michael

    Categorie D - 60 km
    1-Vangenechten Freddy
    2-Vekemans Marc
    3-Van looy Wim
    4-Verdonck Patrick
    5-Van Der Mieren Daniel
    6-Vaes Eddy
    7-Maegh Jan
    8-Maes Harry
    9-Delfosse Joseph
    10-Vranken Luc

    Categorie E - 60 km
    1-Baptist Francy
    2-Volkaerts Andre
    3-Thienpont Walter
    4-Delfasse Catherine

    28-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/06/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FREDDY VAN CAMP met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Van Camp Freddy KOP 2014.jpg

        Freddy Van Camp

    Zaterdag 28/06/2014 – EVERGEM-KLUIZEN (9940)

     

    Catg.A – 33 deelnemers – 72 km

    1-Timothy Vangheel (Kalmthout)

    2-Peter De Corte

    3-Stijn Verbeke (Belsele)

    4-Enzo Vandekerckhove

    5-Steven Van Hyfte

    6-Jens Vermassen

    7-Kevin Vancolen

    8-Christophe Van Overloop

    9-Nico Soens

    10-Ken De Fauw

    11-Steven Goossens (Belsele)

    12-Paul Rooseparck (Overmere)

    15-Gianni Cooman

    22-Pieter Covents (Kieldrecht)

     

    Catg.B – 29 deelnemers – 57,6 km

    1-Nico Savat (Eeklo)

    2-Sven De Vlieger (Lochristi)

    3-Gino De Weirdt

    4-Alex Goossens (Vrasene)

    5-Wim Braet (Stekene)

    6-Luc Wijtinck

    7-Geert Van Speybroeck

    8-Wim Rombaut (Stekene)

    9-Franky De Tremerie

    10-Pascal Verlez

    23-Geert Baeckelandt (Gentbrugge)

    28-Wim Heyndrickx (Vrasene)

     

    Catg.C – 35 deelnemers – 57,6 km - 40,5 km/h

    1-FREDDY VAN CAMP (Stekene)

    2-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    3-Marc Couckuyt (Nevele)

    4-Kenny Janssens (Melsele)

    5-Noël Willems

    6-Patrick Watteny

    7-Alain Provoost

    8-Peter Kerckaert

    9-Serge Meyvis (Burcht)

    10-Serge De Wever op >1 min

    11-Jean-Pierre Van Maldegem

    12-Tony Reniers op 2 min (pelotonspurt)

    15-Geert Braeckman (Kalken)

    19-Marc Goossens (Mariakerke)

    20-Giovanni Baert (Moerbeke)

    21-Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    24-Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    28-Luc Joos (Stekene)

    31-Franky Boel (Kruibeke)

     

    Catg.D – 19 deelnemers – 48 km

    1-Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2-Wim De Waal

    3-Helmuth Tas

    4-André Bultinck

    5-Jozef De Naeghel

    6-Staf Lievens

    7-Jan Snoeck

    8-Phil Delgouffe

    9-Robert Maldrie

    10-William Vyncke

     

    Catg.E – 29 deelnemers – 48 km

    +65 jaar

    1-Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2-Roland Boulard

    3-Roland Van Imschoot

    4-Herman Van Den Borre

    5-Julien Vyvey

    6-Roland Pieters

    7-Adri Van Loon

    8-Marinus Lockefeir

    9-Luc Ribbens

    10-Eric De Wilde

     

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    3-Ko Tolhoek

    4-Robert Robijns

    5-François Brouwers

    6-Daniel Cornu (Stekene)

    7-Armand Mols

    8-José Devreese

    9-Adrien Desmet

    10-Jef Verheyen

     

    Toeristen – 19 deelnemers – 57,6 km

    1-Dimitri Nijs (Axel NL)

    2-Bart Van Der Veken St.Jansteen)

    3-Tom Brulez (Tielt)

    4-Tim McLaughlin

    5-Dieter Vercauter (Assenede)

    6-Kristof Descheemaeker

    7-Nico De Vrient

    8-Kris Smet (St.Niklaas)

    9-Robby Van Raemdonck (Stekene)

    10-Kevin De Jaeger

    12-Dean Bolssens (Vrasene)

    28-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    27-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 27/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 27/06/2014 BEVEREN-LEIE (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    3.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.VANDEN BAK Laurent-AN POST - CHAINREACTION-

    5.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    6.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    7.MAERTENS Jelle-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    8.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    10.VANMEENEN Jordy-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    27-06-2014 om 22:20 geschreven door kenny


    26-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 26/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 26/06/2014 KONTERDAM- OOSTENDE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    4.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    5.VANDAELE Philip-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    8.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.DE BAETS Kristof-CYCLING TEAM THE BANANAS-

    26-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    25-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 25/06/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 25/06/2014     


    25/06/2014 KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    4.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    5.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    6.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    7.DEWORTELAER Serge-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.BECKING Hans-SUPERIOR BART BRENTJENS MTB TEAM-

    9.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    12.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    13.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    19.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    20.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    23.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    27.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    25-6-2014-kruibeke 639.JPG 
                                                        Winnaar Jef Van Meirhaeghe.                       
    25-6-2014-kruibeke 622.JPG
                                             De winnaar met de bloemen.

    25-6-2014-kruibeke 628.JPG
              Jef Van Meirhaeghe geeft een woordje uitleg aan speaker Gerry.

    25-6-2014-kruibeke 562.JPG 25-6-2014-kruibeke 569.JPG
    Aankomst van winnaar Jef Van Meirhaeghe.                             Thomas Ongena werd knap 2de voor Fabio Sinoy.
    25-6-2014-kruibeke 537.JPG
        Fabio Sinoy bij het ingaan van de laatste ronde op zoek naar de leiders.
    25-6-2014-kruibeke 534.JPG  
    De kopgroep begint aan de laatste ronde enkel Fabio Sinoy kreeg nog aansluiting.
    25-6-2014-kruibeke 434.JPG
                   Jef Maes uit Zwijndrecht en Yenthell Huyghe uit Kruibeke.
    25-6-2014-kruibeke 403.JPG
    25-6-2014-kruibeke 099.JPG
            Davy Peirsman uit Verrebroek en iets verder Jeroen Das uit Essen.
    25-6-2014-kruibeke 092.JPG
                                     Thomas Ongena meteen in de aanval.
    25-6-2014-kruibeke 060.JPG
                        Thomas Bracke, Jef Van Meirhaeghe en Fabio Sinoy.
    25-6-2014-kruibeke 038.JPG
                                            De renners op weg voor 117 km.

    25-6-2014-kruibeke 034.JPG
                                De start te Kruibeke met 43 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    25-06-2014 om 23:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Van Hoecke Gijs KOP 2014.jpg 

        Gijs Van Hoecke

    Woensdag 25/06/2014 HALLE-INGOOIGEM (W) - Men Elite UCI - 200 km - 04h39'19"
    Aantal deelnemers:

    1.DEMARE Arnaud -FDJ.fr

    2.BOECKMANS Kris -LOTTO BELISOL-

    3.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    4.MAES Nikolas -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    5.PLANCKAERT Baptiste -ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    6.VERHELST Louis -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    7.JANS Roy -WANTY - GROUPE GOBERT-

    8.VAN POPPEL Boy -TREK FACTORY RACING-

    9.LAMPAERT Yves -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.PETIT Adrien -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    14.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-

    31.VERMEERSCH Gianni -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    125.DE GENDT Thomas -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-:00’26"

    155.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-:01’57"

     

    25/06/2014 I.W.T. JONG MAAR MOEDIG OETINGEN (VB) - Men Elite UCI - 170 km - 04h05'31"

    Aantal deelnemers:

    1.GIJS VAN HOECKE uit Zaffelare -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
    2.VLIEGEN Loïc -BMC DEVELOPMENT TEAM-:00’02"

    3.WALLAYS Jelle -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:00’32"

    4.BACKAERT Frederik -WANTY - GROUPE GOBERT-

    5.EVRARD Laurent -WALLONIE - BRUXELLES-

    6.NYS Sven -CRELAN AA DRINK TEAM-:00’36"

    7.EISING Tijmen -METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    8.MEURISSE Xandro -LOTTO BELISOL U23-

    9.WAEYTENS Zico -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.NAESEN Oliver -CIBEL-

    35.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE--:02’12"

    39.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    47.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-:02’30"

    48.DOMS Steven -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-:02’33"

    52.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-

    54.WIELFAERT Kristof -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    68.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

    70.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    74.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    25/06/2014 DE PANNE (W) - Elite z.c./U23 - 67,5 km

    Aantal deelnemers: 19

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.SEGHERS Thomas-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    5.SONNEVILLE Jarno-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.DESTATSBADER Roy -GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.JOHNSTONE Taylor--

    8.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.GHYLLEBERT Pieter-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    10.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

     

    25/06/2014 HEIST OP DEN BERG (WIEKEVORST) (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.BISSAKER Edward-NIEUWE HOOP TIELEN-

    2.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    3.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.COPP Jayden--

    5.IRVINE Zaxon--

    6.VERCAMMEN Sven-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    8.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    9.LANE Matthew--

    10.HEREMANS Koen-VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-

    11.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    53.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    58.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    25/06/2014 KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    4.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    5.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    6.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    7.DEWORTELAER Serge-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.BECKING Hans-SUPERIOR BART BRENTJENS MTB TEAM-

    9.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    12.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    13.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    19.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    20.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    23.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    27.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    25/06/2014 TIENEN STADSPRIJS (VB) - Elite z.c./U23 - 111 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.SUAREZ MARTINEZ Kevin-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    3.DE TROCH Thomas-VERANDAS WILLEMS-

    4.PHILIPS Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.POLAZZI Michael-INDIVIDUEEL-

    6.VAN UFFEL Willem-INDIVIDUEEL-

    7.KEMERLINCKX Kristof-ZANNATA CYCLING TEAM-

    8.SCHILS Dominic-ZANNATA-

    9.GOOSSENS Quentin-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

     

    25/06/2014 ZERKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 29

    1.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4. WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.D´HOORE Giorgio-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    9.BOONE Diego-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    25-06-2014 om 23:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 25/06/2014 OETINGEN (VB) - Juniores - 51 km

    Aantal deelnemers: 49

    1.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.BERTELS Jef-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    3.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.ARIMONT Charlie-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.COBBAERT Florian-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    8.VAN SCHOORS Matti-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    9.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.HERREMANS Zino-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    43.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

     

    25/06/2014 RAVELS (A) - Juniores - 86 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM-

    5.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    6.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    8.CARTER Thomas-TAURANGA ROAD CYCLING CLUB-

    9.GERRITSEN Danos-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    10.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    37.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    42.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    25/06/2014 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 67 km

    Aantal deelnemers: 71

    1.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.VAN ELZAKKER Wout-RSC-

    8.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    9.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    27.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    25/06/2014 PEER (LB) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Provinciaal Kampioenschap voor Aspiranten


    NIEUWELINGEN 1 STE JAARS

    Aantal deelnemers: 13

    1.VERELST Luca-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.SNELS Robbe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.DE SMEDT Yanni-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.GOVAERTS Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    DAMES JEUGD

    Aantal deelnemers: 5

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN BELLINGHEN Emilie-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    4.DOCX Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    NIEUWELINGEN 2 DE JAARS

    Aantal deelnemers: 15

    1.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.AMELINCKX Stef-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    25-06-2014 om 23:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 25/06/2014

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Kenny Janssens en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 29 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Goed weer voor de wekelijkse duurtraining en zeer goede kopmannen om het tempo egaal te houden. Kopman van de dag was ongetwijfeld 'Guy Smet' die 2/3 van de rit voor zijn rekening nam en afwisseld vooraan gezelschap kreeg. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35,7 km/h.

     

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Timmy De Boes , Kevin Wullaert , Robby Van Raemdonck , Luc Vermeulen , William Despeels , Pieter Covents , Fons Van Raemdonck , Adrien Maes , Tommy Van Osselaer , Olaf Van Osselaer , Patrick Deyaert , Tom Verhulst , Marc De Smet , Walter Meseure , Ludwig De Bock , Werner Van Der Weken , Brent Van Moer , Eugéne Bosman , Dr.Frank De Winter , Dirk Cleys , Mario Bolssens , Cornelis Van Der Haeven , Franky De Witte , 2 renners van Wielerteam Waasland , ?? en Kenny Janssens.

    25-06-2014 om 18:31 geschreven door kenny


    24-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 24/06/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 24/06/2014     


    24/06/2014 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.DE SY Vincent-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    4.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    5.DE DONCKER Jimmy -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    7.WYTINCK Niels-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.DE SY Gertjan-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.BUYSSE Jos-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.VLEURINCK Kevin-ARROW CYCLING TEAM-

    12.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    17.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    19.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-
    24-6-2014-bassevelde 525.JPG  24-6-2014-bassevelde 515.JPG
            Winnaar Davy De Scheemaeker.                       De Miss kandidate Oost-Vlaanderen (2015) mocht de bloemen afgeven.

    24-6-2014-bassevelde 512.JPG
    24-6-2014-bassevelde 461.JPG
                               Aankomst van winnaar Davy De Scheemaeker.
    24-6-2014-bassevelde 474.JPG  
                         Aankomst van Valentijn Martens die 3de werd.
    24-6-2014-bassevelde 434.JPG
                    De laatste ronde met Vincent De Sy en Valentijn Martens.
    24-6-2014-bassevelde 348.JPG
                                 De kopgroep met links Timmy De Boes.
    24-6-2014-bassevelde 272.JPG
                                     Guy Ten Hartog en Robby De Roos.
    24-6-2014-bassevelde 115.JPG
      De kopgroep van 11 renners met Edward De Boeck uit Buggenhout op kop.
      Deze groep werd nog herleid naar 9 renners.
    24-6-2014-bassevelde 196.JPG
                  Kristof DHollander en Thomas Bracke op zoek naar de leiders.
    24-6-2014-bassevelde 043.JPG
                    Brent Masure uit Oppuurs en Valentijn Martens uit Stekene.

    24-6-2014-bassevelde 038.JPG
                                  De start te Bassevelde met 33 deelnemers.
              Timmy De Boes (links) na zijn sleutelbeenbreuk terug aan de start.





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    24-06-2014 om 23:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 16/08/2014 - MTB WEDSTRIJDEN TE SOMBEKE
    sombeke flyer.jpg

    Bron: Liliane De Staebel
    Wielerbond Vlaanderen - Commissie Mountainbike

    24-06-2014 om 23:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 24/06/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan SIMON LAUREYS met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Simon Laureys.jpg 

         Simon Laureys

    Dinsdag 24/06/2014 – KRUIBEKE (9150) - Open Catg. - 65 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.SIMON LAUREYS (Lokeren)
    2.Mario Van Den Broecke
    3.Davy Paeshuyse

    4.Lieven Van de Perre (De Klinge)
    5.Glenn Van Hille (St.Niklaas)
    6.Ben Scheire

    7.Alex Goossens (Vrasene) op 45"
    8.Jelle Verhaert

    9.Gert Deno

    10.Benny Van Buynder (Bornem)

    11.Wim Meir

    12.Peter Neels (Kruibeke)

    13.Jens Verschaffelt (St.Niklaas)

    14.Christophe De Grom op 1'35"
    15.Gino Van Broeck
    16.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht) op 1'45" Pelotonspurt
    17.Etienne Claus (Waasmunster)
    18.Kenny Janssens (Melsele)
    19.Hendrik Caethoven

    20.Jurgen Van Havere (Kruibeke)





    Proficiat aan WIM DE CLEEN met zijn Zege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan FILIP VAN MOERE met zijn Zege in de Reeks B !!!


    Categorie Inwoners Kruibeke Reeks A - 37 vertrekkers

    1-WIM DE CLEEN

    2-Tom Monden

    3-Erick Verhelst

    4-Glenn Van Houtekerke

    5-Tom Van Mieghem

    6-Johan Maes

    7-Koen Van De Vijver

    8-Kurt Heyrman

    9-Kris Vermeule

    10-Jeffrey De Jonghe

     

    Categorie inwoners Kruibeke Reeks B - 19 vertrekkers

    1-FILIP VAN MOERE

    2-Ignace Van Goeye

    3-Luc Dewreede

    4-Danny Cant

    5-Wim Rosson

    6-Kurt Heyrman

    7-Gilbert Verberckmoes

    8-Koen Van Strythem

    9-Gunther Van Mieghem

    10-Danny Verhulst

    24-06-2014 om 22:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 24/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 24/06/2014 RUDDERVOORDE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 163,2 km

    Aantal deelnemers: 110

    1.GMELICH Jarno-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    2.VAN GINNEKEN Sjoerd-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    3.CAMPENAERTS Victor-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    4.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    5.VANOVERBERGHE Arthur-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.JUODVALKIS Egidijus-TEAM 3M-

    7.FARRAR Tyler-GARMIN SHARP-

    8.FRAPPORTI Marco-ANDRONI GIOCATTOLI-

    9.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT-

    10.STEELS Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

     

    24/06/2014 GELUWE (W) - Interclub Elitez.c./U23 - 162,5 km

    Aantal deelnemers: 149

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.VAN CAUWENBERGHE Christophe-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    5.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    7.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    8.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.PYFFEROEN Miel-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    10.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    43.ILEGEMS Ken-ILLI BIKES CT-

    44.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    65.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

     

    24/06/2014 STADEN (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers: 32

    1.CLAEYS Kevin-AN POST - CHAINREACTION-

    2.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    4.FEYS Dominique-INDIVIDUEEL-

    5.GHYLLEBERT Pieter-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    6.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    8.DESMET Jani-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    9.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    10.VANDER MEIREN Ward-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

     

    24/06/2014 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.DE SY Vincent-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    4.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    5.DE DONCKER Jimmy -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    7.WYTINCK Niels-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.DE SY Gertjan-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.BUYSSE Jos-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.VLEURINCK Kevin-ARROW CYCLING TEAM-

    12.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    17.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    19.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    24/06/2014 ZOMERGEM (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 104,4 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    2.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.VAN HYFTE Tom-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    4.OLIEBOS Jordy-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    5.VANDEKERCKHOVE Enzo-CT PROFALUX-

    6.GRYSON Kristof-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.WILLEMS Pieter-CT 2020-

    10.VERMASSEN Jens-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    13.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.MUYS Kristof-CT PROFALUX-

    24.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    45.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    51.ROOSELAER Victor-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    64.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    70.BOGAERT Sammy-INDIVIDUEEL-

    71.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    73.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    73.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    73.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    24/06/2014 SCHELLEBELLE (O) - Dames Elite - 89,4 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    2.VERSTICHELEN Femke-INDIVIDUEEL-

    3.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.VAN DOORSLAER Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    5.LODEWYKS Steffi-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.DEMEY Valerie -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.MEYVISCH Molly-LOTTO BELISOL LADIES-

    8.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    10.DE CRESCENZO Lauren-DNA-

    14.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    17.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    18.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    19.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    24-06-2014 om 22:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ASPELARE VAN MAANDAG 23/06/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ASPELARE VAN MAANDAG 23/06/2014     


    Maandag 23/06/2014 ASPELARE (O) - Elite z.c./U23 - 113,7 km
    Aantal deelnemers: 58

    1.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DE TROCH Thomas-VERANDAS WILLEMS-

    3.ELPERS Elroy -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    4.SAELENS Andres-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    5.BOGAERT Steven-SNACKY RIPOSTE CYCLINGTEAM-

    6.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.VAN GUCHT Sten-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    8.POLAZZI Michael-INDIVIDUEEL-

    9.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    10.AITCHISON Keegan-SUBARU ALBION-

    11.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    24.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-
    23-6-2014-aspelare 884.JPG
                    Winnaar David Desmecht, Thomas De Troch en Elroy Elpers.

    23-6-2014-aspelare 881.JPG  
     Het podium met winnaar David Desmecht, Thomas De Troch en Elroy Elpers.
    23-6-2014-aspelare 876.JPG
                      De bloemen en een woordje uitleg van David Desmecht.
    23-6-2014-aspelare 774.JPG  23-6-2014-aspelare 770.JPG
       Aankomst van winnaar David Desmecht.
    23-6-2014-aspelare 868.JPG  23-6-2014-aspelare 863.JPG
                  De 2de Thomas De Troch.                                                                   De 3de Elroy Elpers.
    23-6-2014-aspelare 783.JPG  23-6-2014-aspelare 787.JPG
               Aankomst van Thomas De Troch.                     Aankomst van Elroy Elpers voor Andres Saelens en Steven Bogaert.
    23-6-2014-aspelare 443.JPG
    De 4 leiders David Desmecht, Elroy Elpers, Andres Saelens en Thomas De Troch.
    23-6-2014-aspelare 632.JPG
    Steven Bogaert kon nog weggeraken uit het peloton en aansluiting maken met
    de 4 leiders.
    23-6-2014-aspelare 480.JPG
                Kevin Van Impe, David Motte, Thomas Bracke en Stijn Remory.
    23-6-2014-aspelare 165.JPG
                                                   Op kop Steven Doms.
    23-6-2014-aspelare 067.JPG
                                     De start te Aspelare met 58 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    24-06-2014 om 11:38 geschreven door kenny


    23-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 23/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 23/06/2014 ASPELARE (O) - Elite z.c./U23 - 113,7 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DE TROCH Thomas-VERANDAS WILLEMS-

    3.ELPERS Elroy -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    4.SAELENS Andres-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    5.BOGAERT Steven-SNACKY RIPOSTE CYCLINGTEAM-

    6.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.VAN GUCHT Sten-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    8.POLAZZI Michael-INDIVIDUEEL-

    9.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    10.AITCHISON Keegan-SUBARU ALBION-

    11.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    24.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    23-06-2014 om 20:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 23/06/2014

    vwf.JPG










    Proficiat aan PETER MAES met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Maes Peter KOP 2013.png 

             Peter Maes

     
    Maandag 23 Juni – HUIZINGEN (1654)

    A-reeks - 70km -1h42
    1.Peter VAN DAMME
    2.Killian Michiels
    3.Roel Reigel
    4.Bjorn Lison
    5.Gwylim Hanssens
    6.Kevin Van Den Cruijce
    7.Tom de Maesschalck (Sinaai)
    8.Stefaan Paridaens
    9.Senne Steegmans
    10.Peter Landtsheer

    C-reeks - 70km - 1h42
    1.Peter MAES (Bornem)
    2.Stefan Verhaeghe
    3.Tom De Beer (Hamme)
    4.Kris De Block (Mariekerke)
    5.Frederic Wilmet
    6.Stijn Goolaerts
    7.Marc Tabourdon
    8.Michael Naessens
    9.Rudy Rey
    10.Danny Borremans

    D-reeks - 56km - 1h26
    1.Ronald RENTS
    2.Hans Wuyts
    3.Herman Proost
    4.Ronny Van Der Vurst
    5.Pascal Raes
    6.Gert Bijl
    7.Patrick Jacobs
    8.Bart De Winter
    9.Arie De Moor
    10.Frank Geets

    E-reeks -56 km - 1h26
    1.Patrick COCQUYT
    2.Danny De Backer
    3.Jan Van Den Brande
    4.Dirk Van Hove
    5.Eddy Van Den Steen
    6.Patrick De Craene
    7.Christophe Brieau
    8.Peter Kerckaert
    9.Andre Bultinck
    10.Dominique Turcksin

    23-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!