Proficiat aan PETER NEELS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!
Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.B !!!
Proficiat aan PETER DIERKS met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
Peter Neels Geert Van Speybroeck Peter Dierks
Zondag 15/06/2014 BEVEREN (9120)
Catg.A 53 deelnemers 71,5 km
1-Kristof Gryson (Landegem)
2-Mario Van Den Broecke
3-Niels Ooms
4-Kristof Debboudt
5-Glenn De Wolf (Hamme)
6-Paul Rooseparck (Overmere)
7-Luc De Moor (St.Gillis)
8-Luc De Duytsche
9-Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
10-Wim Bergmans
12-Tom Verhulst (Haasdonk)
14-Nick David (Beveren)
15-Steven Goossens (Belsele)
17-Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
20-Tom Demaesschalck (Sinaai)
27-Thiemen Van Regenmortel (Lokeren)
28-Jan Peirsman (Beveren)
30-Danny Peeters (Temse)
32-Kenny De Caluwe (St.Gillis)
36-Jef De Batist (St.Anna L.O.)
38-Jens Vertenten (St.Niklaas)
42-Vincent Maes (Beveren)
43-Steven Heirman (Hamme)
44-Gino Van Broeck (Temse)
47-Sammy Bogaert (Essen)
Catg.B 44 deelnemers 66 km
1.PETER NEELS (Kruibeke)
2.Franky Weemaes (Melsele)
3.Benny Van Buynder (Bornem)
4-Peter Vermassen
5-Michel Thierens (Temse) op 45"
6-Eric Vereecken
7-Steven Verschelden (Hamme)
8-Kurt De Roose
9-Gino De Weirdt
10-Wim Rombaut (Stekene)
13-Etienne Claus (Waasmunster)
15-Frank D'Hooge (Hamme)
19-Koen Van Laere (Beveren)
22-Bart Rombouts (Kallo)
27-Lieven Van De Perre (De Klinge)
28-Joeri Verbruggen (Melsele)
30-Nico De Roeck (St.Niklaas)
33-Steven Blommaert (Hamme)
34-Geoffrey Maes (Overmere)
35-Kris Van Severen (St.Niklaas)
37-Alex Goossens (Vrasene)
39-Wim Heyndrickx (Vrasene)
Catg.C 35 deelnemers 66 km
1.GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele) (Massaspurt samen met de Catg.B)
2.Peter Ballet
3.Frank Suys (Hingene)
4-Dirck Van Hove
5-Herman Proost
6-Patrick Verdonck
7-Patrick Watteny
8-Ko Harms
9-Bert Costermans
10-Dirk Mathys (Gentbrugge)
11-Dirk De Pauw (Beveren)
13-Kenny Janssens (Melsele)
15-Jurgen Van Havere (Kruibeke)
16-Kris Van Honsté (Hoboken)
18-Geert Braeckman (Kalken)
19-Hugo Van Linden (Bornem)
20-Giovanni Baert (Moerbeke)
22-Serge Meyvis (Burcht)
24-Paul Van Cleemput (Belsele)
25-Patrick Van Der Vekens (St.Niklaas)
26-Johan De Rop (Nieuwkerken)
27-Dirk Bryssinckx (Melsele)
29-Bruno Van De Veken (Bornem)
Catg.D 25 deelnemers 49,5 km
1.Wim De Waal (Axel)
2.Patrick Van Renterghem
3-Dick Van Loon
4-Alfons Van Raemdonck (Beveren)
5-Johny Van Holen
6-Geert Oosterbosch
7-Jan Van Hove
8-Felix Luyten
9-Helmuth Tas
10-Marc Steenberghe
15-Marc Van Overmeir (Beveren)
22-Dirck Tummeleer (Hever)
Catg.E 37 deelnemers 49,5 km
+65 jaar
1-Roland Boulard (Drongen)
2-Theo Coudijzer
3-Willy Mous
4-Jos Vandermeulen
5-Roger Beelaert (Rupelmonde)
6-Roger Hoof (St.Niklaas)
7-Roland Van Imschoot
8-François Mertens
9-Willy Corthier
10-Marinus Lockefeir
18-Nancy Wittock (St.Niklaas)
+70 jaar
1-Mathieu Mercken (Genk)
2-Aad Vingerling
3-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)
4-Armand Mols
5-Robert Robijns
6-José Devreese
7-Ko Tolhoek
8-Daniel Cornu
9-Frederik Knoops
10-François Brouwers
Toeristen 47 deelnemers 55 km
1-PETER DIERKS (Bornem)
2-Francis Audenaert
3-Freddy Van Camp (Stekene)
4-Bart Van Der Veken (St.Jansteen)
5-Christophe De Grom
6-Kris Smet (St.Niklaas)
7-Egwin Raes
8-Kurt Van Raemdonck (Beveren)
9-Robby Van Raemdonck (Stekene)
10-Cedric Koppen (Beveren)
16-Tom Gerlo (Waasmunster)
17-Mario Bolssens (De Klinge)
19-Tommy Van Osselaer (Stekene)
23-Glenn Van Hille (St.Niklaas)
24-Marnix De Roos (Moerbeke)
25-Tom Van Osselaer (Vrasene)
27-Patrick De Beule (Nieuwkerken)
31-Robby Weemaes (Stekene)
33-Maarten Van Raemdonck (Vrasene)
34-Luc Apers (Moerbeke)
36-Hans Vergauwen (Nieuwkerken)
37-Filip Van Goethem (Nieuwkerken)
|