.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    15-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 15/06/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 15/06/2014     


    15/06/2014 AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 77

    1.JELLE DONDERS uit Bornem-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.VAN DEN DRIESSCHE Niels -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    5.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.CRABBE Arno-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.MERTENS Joran-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.VAN AKEN Matthias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VAN CAMP Jeroen-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    10.COPPENS Carrera-CECEMELCYCLINGTEAM-

    15.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    16.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    22.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    24.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    15-6-2014-aartselaar 701.JPG  15-6-2014-aartselaar 710.JPG
             Winnaar Jelle Donders uit Bornem.                                                  De winnaar met de supporters.            
    15-6-2014-aartselaar 695.JPG
                    De ploegmakkers die nog in koers zaten met de winnaar.
    15-6-2014-aartselaar 649.JPG
    De spurt om de 1ste plaats tussen Jelle Donders en Bjorn Coomans met als winnaar
    Jelle Donders.
    15-6-2014-aartselaar 655.JPG
    Niels Van den Driessche werd knap 3de voor Guy Van Broekhoven, meteen de
    groep van 4 renners die in de finale nog wegreed.
    15-6-2014-aartselaar 558.JPG
                                                       De kopgroep.
    15-6-2014-aartselaar 068.JPG
                           De kopgroep van 18 renners was weg na 2 ronden.
    15-6-2014-aartselaar 396.JPG
    15-6-2014-aartselaar 139.JPG
    15-6-20147-aartselaar 076.JPG
                                     De start te Aartselaar met 43 deelnemers.
    15-6-20147-aartselaar 057.JPG
                                                        Wim Vermant.
    15-6-20147-aartselaar 037.JPG
    15-6-20147-aartselaar 027.JPG
                      Vader Eric geeft nog wat uitleg aan Kristof DHollander.
    15-6-20147-aartselaar 004.JPG
                  De Japanners zijn terug in het land voor enkele wedstrijden.

     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    15-06-2014 om 22:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE RUISELEDE VAN ZONDAG 15/06/2014

    FOTO'S JUNIORES TE RUISELEDE VAN ZONDAG 15/06/2014     
    xml:namespace prefix = o />


    15/06/2014 RUISELEDE (W) - Juniores - 87 km
    Aantal deelnemers: 40

    1.SEYE Guillaume-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DECAESSTECKER Gilles-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    6.DEBOOT Bruce-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    7.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.DEVOS Iben-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DENYS Sven-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    10.MUYLLE Enrico-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    30.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    Ruiselede JUN 15-06-2014 7.JPG
                Winnaar Seye Guillaume en de 2de Gilles Decaesstecker.   
    Ruiselede JUN 15-06-2014 6.JPG     
    Ruiselede JUN 15-06-2014 5.JPG
                                 De aankomst van winnaar Seye Guillaume.              
    Ruiselede JUN 15-06-2014 1.JPG
                     De 2 leiders Seye Guillaume en de Gilles Decaesstecker.
    Ruiselede JUN 15-06-2014 4.JPG
    Ruiselede JUN 15-06-2014 2.JPG
    Ruiselede JUN 15-06-2014 3.JPG


    Foto's: Christiaan Lannoo

    15-06-2014 om 22:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JELLE DONDERS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jelle Donders.jpg 

          Jelle Donders


    Zondag 15/06/2014 RONDE VAN LIMBURG (LB) - Men Elite UCI - 200 km - 04h36'27"
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu -BKCP - POWERPLUS

    2.MARTENS Paul -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    3.HENDERSON Greg -LOTTO BELISOL-

    4.NAESEN Oliver -CIBEL-

    5.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.DEBUSSCHERE Jens -LOTTO BELISOL-

    7.KRIEGER Alexander -TEAM STUTTGART-

    8.PLANCKAERT Baptiste -ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    9.BERTAZZO Omar -ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA-

    10.VANBILSEN Kenneth -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    11.VERMEERSCH Gianni -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    24.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-

    41.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

    62.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-00’10”

    73.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    87.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-:00’47”

    108.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:02’11”

     

    15/06/2014 STROMBEEK-BEVER (VB) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 60 km

    Aantal deelnemers: 15

    1.LUYCKX Brent-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    3.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    4.CLAEYS Kevin-AN POST - CHAINREACTION-

    5.GARDEYN Gorik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.DE VOS Gertjan-TEAM 3M-

    7.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.ASTALS Cristians-COLUER BICYCLES-

    9.DE WINTER Walt-VERANDAS WILLEMS-

    10.THIELEMANS Mike-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    15/06/2014 EREMBODEGEM-TERJODEN (O) - Elite zc/U23 - 135 km

    Aantal deelnemers: 71

    1.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    4.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    6.VAN GOETHEM Robin-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    7.AITCHISON Keegan-SUBARU ALBION-

    8.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.VAN IMPE Lode-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    10.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    13.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    28.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    43.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    45.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

      

    15/06/2014 AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 77

    1.JELLE DONDERS uit Bornem-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.VAN DEN DRIESSCHE Niels -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    5.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.CRABBE Arno-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.MERTENS Joran-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.VAN AKEN Matthias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VAN CAMP Jeroen-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    10.COPPENS Carrera-CECEMELCYCLINGTEAM-

    15.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    16.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    22.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    24.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

     

    15/06/2014 BAVEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km

    Aantal deelnemers: 75

    1.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.KARWOWSKI Cameron-VERANCLASSIC DOLTCINNI-

    6.VAN BOVEN Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.RYAN Marc-WETTERSE DAKWERKEN-

    9.DE PAEPE Pieter-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.BEVIN Patrick-TAUPO CYCLING-

    14.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    16.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    19.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    48.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    57.COOMAN Jerry-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

     

    15/06/2014 HOEGAARDEN - HOKSEM (VB) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 78

    1.MERTENS Robin-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.BROES Michiel-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.POLAZZI Michael-INDIVIDUEEL-

    4.VLIEGEN Loïc-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    5.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.JOIRET Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.PIETERS Sibrecht-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.BROERS Erwin-UNITED CYCLING TEAM-

    10.MORIS Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    19.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

     

    15/06/2014 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Elite z.c./U23 - 106 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.DEFAUWES Roel-Maaslandster-

    2.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    3.GIBBONS Ryan-Europcar SA-

    4.ELEN Sander-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    5.VANDERSLOOT Roland-TWC Tempo-

    6.VERSTRAETE Peter-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    7.VAN AAKEN Rik-TWC Tempo-

    8.LACROIX Dany-COLBA SUPERANO HAM-

    9.SEEFAT Maarten-ZUID LIMBURG-

    10.BERTRAM Stan-MAASLANDSTER-

    15.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    15/06/2014 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 109 km
    Aantal deelnemers: 40

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.VANDEN BAK Laurent-AN POST - CHAINREACTION-

    3.BREYNE Jonathan-TO WIN JOSAN CT-

    4.ZENOVICH Mathew-TERRA SAFETY BOOTS-

    5.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    7.VANDROMME Evert-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.NEALE Tom-CORLEY CYCLES-

    9.TAILLIEU Mike-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    15-06-2014 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 15/06/2014 OEDELEM (W) - Elite z.c./U23 - 118,8 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.FRANÇOYS Sven-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    5.DE SCHUYTER Arne-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    7.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.DENOLF Gianni-BABOCO CYCLINGTEAM-

    9.DENOLF Ritchie-CT 2020-

    10.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    13.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

     

    15/06/2014 ZEDELGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.TANFIELD Harry-CT2020-

    3.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.SYS Klaas-TO WIN JOSAN CT-

    6.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    7.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.GODERIS Jelle-TERRA SAFETY SHOES-

    10.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

     

    15/06/2014 BREDENE (W) - U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 13

    1.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.SLABINCK Indiana-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.ANECA Ciske-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    4.TRIO Niels-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    5.DEVRIENDT Damon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.DE GREVE Maxim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.TRIO Bjarne-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    8.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    9.NOBUS Kevin-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.SERCU Xati-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

     

    15/06/2014 NIJLEN (A) - Women Elite UCI - 125 km - 03h02'58"
    Aantal deelnemers:

    1.D´HOORE Jolien -LOTTO BELISOL LADIES

    2.BARTELLONI Beatrice -WIGGLE HONDA-

    3.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    4.COLLINS Emily -WIGGLE HONDA-

    5.DUTRIAUX Fiona -MIXTE TEAM 2 ISOREX-

    6.ROBERTS Amy -WIGGLE HONDA-

    7.DE VUYST Sofie -FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-

    8.VAN DER MEULEN Kaat -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.KESSLER Nina -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    10.KOPECKY Lotte -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    11.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    19.HANNES Kaat -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    57.DRUYTS Demmy -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    73.CROKET Gilke -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

     

    15/06/2014 LENNIK (VB) - Juniores - 86 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.JASPERS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    6.PATTYN Jeroen-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.GUTEK Mikolaj-SMS SWIDNICA-

    8.COBBAERT Florian-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    9.NIEMI Maro-tapio-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.VAN DEN WOUWER Jens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    15/06/2014 PASSENDALE (W) – Juniores - 79,3 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.BOSMANS Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.SEGERS Dieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VANACKER Bjarne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.VANCRAEYNEST Kevin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    10.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    15/06/2014 RAVELS (WEELDE) (A) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers: 31

    1.BROWN Jonathan-HOT TUBES-

    2.BARTA William-BURDS-

    3.BROWN Conner-TEAM WINDED-

    4.O´DONNELL Philp-HOT TUBES-

    5.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.COSTA Adrien-HAGENS BERMAN-

    7.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.CORSTIAENSEN Jerry-WV EEMLAND-

     

    15/06/2014 RUISELEDE (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.SEYE Guillaume-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DECAESSTECKER Gilles-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    6.DEBOOT Bruce-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    7.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.DEVOS Iben-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DENYS Sven-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    10.MUYLLE Enrico-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    30.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15-06-2014 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 4°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    lenny Druyts.JPG 

           Lenny Druyts


    Zondag 15/06/2014 NIJLEN (A) - Dames Jeugd - 60 km

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 13

    1.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VRANKEN Chayenne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.HEYNS Joyce-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    6.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    7.HOEFKENS Erin-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DHONT Glacia-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.SCHEPERS Yana-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 15

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.VAN VELZEN Bryony-BERGKLIMMERS-

    3.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.DE HOLLANDER Manon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VERLINDEN Jessica-VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-

    9.JANSSENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DOCX Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    15/06/2014 BIERBEEK (VB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.OFFERMANS Michiel-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    2.POLDERVAART Mario-CYCLING TEAM AVIA-

    3.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    5.BIERKENS Tim-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    6.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    8.GOOSENS Rob-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.VAN TRICHT Stan-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.VERGAUWEN Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    15/06/2014 KUURNE (W) – Nieuwelingen - 63,7 km

    Aantal deelnemers: 26

    1.HESTERS Jules-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.FIERS Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    5.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.TREVE Giovanni-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    7.TREMERIE Jensy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.VANACKERE Laurens-TOMABEL CYCLING TEAM-

    9.OVERMEIRE Louis-VISTAMEDIA HAMME-

    10.HUBERT Gilles-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

     

    15/06/2014 LIERDE - DEFTINGE (O) – Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.OTTEVANGER Bas-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.VERMANG Daan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.VAN GIJSEGEM Yarne-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    18.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    24.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND-

     

    15/06/2014 PASSENDALE (W) – Nieuwelingen - 61 km

    Aantal deelnemers: 24

    1.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.BARNES David-CONDOR CYCLES-

    6.NOWÉ Simon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.WEBBER Matthew-CATFORD CC EQUIPE BANKS-

    8.CORUM-HAINES Zak-VC JUBILEE-

    9.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    10.MAES Ruben-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

     

    15/06/2014 RAVELS (WEELDE) (A) - Nieuwelingen - 58,5 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.WATTEZ Danilo-WRV DE PEDDELAARS-

    2.OOSTERMAN Bram-WRV De peddelaars-

    3.KETELAARS Xavier-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DE PEIJPER Cliff-DE ZUIDWESTHOEK-

    5.VAN DEN BROEK Floris-WV Breda-

    6.VAN DER EYCKEN Brent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.DEKKER David-Willebrord Wil Vooruit-

    8.BROOS Alain-Willebrord wil Vooruit-

    9.LEJOLY Gilles-LOTTO-VC ARDENNES-

    10.DE PROOST Dries-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    32.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15-06-2014 om 20:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/06/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan PETER DIERKS met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Peter Neels.JPG   Geert Van Speybroeck.jpg   Dierks Peter KOP 2011.jpg

            Peter Neels           Geert Van Speybroeck        Peter Dierks

    Zondag 15/06/2014 – BEVEREN (9120)

     

    Catg.A – 53 deelnemers – 71,5 km

    1-Kristof Gryson (Landegem)

    2-Mario Van Den Broecke

    3-Niels Ooms

    4-Kristof Debboudt

    5-Glenn De Wolf (Hamme)

    6-Paul Rooseparck (Overmere)

    7-Luc De Moor (St.Gillis)

    8-Luc De Duytsche

    9-Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    10-Wim Bergmans

    12-Tom Verhulst (Haasdonk)

    14-Nick David (Beveren)

    15-Steven Goossens (Belsele)

    17-Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    20-Tom Demaesschalck (Sinaai)

    27-Thiemen Van Regenmortel (Lokeren)

    28-Jan Peirsman (Beveren)

    30-Danny Peeters (Temse)

    32-Kenny De Caluwe (St.Gillis)

    36-Jef De Batist (St.Anna L.O.)

    38-Jens Vertenten (St.Niklaas)

    42-Vincent Maes (Beveren)

    43-Steven Heirman (Hamme)

    44-Gino Van Broeck (Temse)

    47-Sammy Bogaert (Essen)

     

    Catg.B – 44 deelnemers – 66 km

    1.PETER NEELS (Kruibeke)

    2.Franky Weemaes (Melsele)

    3.Benny Van Buynder (Bornem)

    4-Peter Vermassen

    5-Michel Thierens (Temse) op 45"

    6-Eric Vereecken

    7-Steven Verschelden (Hamme)

    8-Kurt De Roose

    9-Gino De Weirdt

    10-Wim Rombaut (Stekene)

    13-Etienne Claus (Waasmunster)

    15-Frank D'Hooge (Hamme)

    19-Koen Van Laere (Beveren)

    22-Bart Rombouts (Kallo)

    27-Lieven Van De Perre (De Klinge)

    28-Joeri Verbruggen (Melsele)

    30-Nico De Roeck (St.Niklaas)

    33-Steven Blommaert (Hamme)

    34-Geoffrey Maes (Overmere)

    35-Kris Van Severen (St.Niklaas)

    37-Alex Goossens (Vrasene)

    39-Wim Heyndrickx (Vrasene)

     

    Catg.C – 35 deelnemers – 66 km

    1.GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele) (Massaspurt samen met de Catg.B)

    2.Peter Ballet

    3.Frank Suys (Hingene)

    4-Dirck Van Hove

    5-Herman Proost

    6-Patrick Verdonck

    7-Patrick Watteny

    8-Ko Harms

    9-Bert Costermans

    10-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    11-Dirk De Pauw (Beveren)

    13-Kenny Janssens (Melsele)

    15-Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    16-Kris Van Honsté (Hoboken)

    18-Geert Braeckman (Kalken)

    19-Hugo Van Linden (Bornem)

    20-Giovanni Baert (Moerbeke)

    22-Serge Meyvis (Burcht)

    24-Paul Van Cleemput (Belsele)

    25-Patrick Van Der Vekens (St.Niklaas)

    26-Johan De Rop (Nieuwkerken)

    27-Dirk Bryssinckx (Melsele)

    29-Bruno Van De Veken (Bornem)

     

    Catg.D – 25 deelnemers – 49,5 km

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Patrick Van Renterghem

    3-Dick Van Loon

    4-Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    5-Johny Van Holen

    6-Geert Oosterbosch

    7-Jan Van Hove

    8-Felix Luyten

    9-Helmuth Tas

    10-Marc Steenberghe

    15-Marc Van Overmeir (Beveren)

    22-Dirck Tummeleer (Hever)

     

    Catg.E – 37 deelnemers – 49,5 km

    +65 jaar

    1-Roland Boulard (Drongen)

    2-Theo Coudijzer

    3-Willy Mous

    4-Jos Vandermeulen

    5-Roger Beelaert (Rupelmonde)

    6-Roger Hoof (St.Niklaas)

    7-Roland Van Imschoot

    8-François Mertens

    9-Willy Corthier

    10-Marinus Lockefeir

    18-Nancy Wittock (St.Niklaas)

     

    +70 jaar

    1-Mathieu Mercken (Genk)

    2-Aad Vingerling

    3-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    4-Armand Mols

    5-Robert Robijns

    6-José Devreese

    7-Ko Tolhoek

    8-Daniel Cornu

    9-Frederik Knoops

    10-François Brouwers

     

    Toeristen – 47 deelnemers – 55 km

    1-PETER DIERKS (Bornem)

    2-Francis Audenaert

    3-Freddy Van Camp (Stekene)

    4-Bart Van Der Veken (St.Jansteen)

    5-Christophe De Grom

    6-Kris Smet (St.Niklaas)

    7-Egwin Raes

    8-Kurt Van Raemdonck (Beveren)

    9-Robby Van Raemdonck (Stekene)

    10-Cedric Koppen (Beveren)

    16-Tom Gerlo (Waasmunster)

    17-Mario Bolssens (De Klinge)

    19-Tommy Van Osselaer (Stekene)

    23-Glenn Van Hille (St.Niklaas)

    24-Marnix De Roos (Moerbeke)

    25-Tom Van Osselaer (Vrasene)

    27-Patrick De Beule (Nieuwkerken)

    31-Robby Weemaes (Stekene)

    33-Maarten Van Raemdonck (Vrasene)

    34-Luc Apers (Moerbeke)

    36-Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    37-Filip Van Goethem (Nieuwkerken)

    15-06-2014 om 20:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN ZATERDAG 14/06/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN ZATERDAG 14/06/2014     


    14/06/2014 BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele-CIBEL-

    2.HEMROULLE Johan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    3.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    4.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    7.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    9.DECORTE Axel-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    11.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    12.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    13.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.ONGENA Thomas-CIBEL-

    15.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    17.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    20.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    22.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    23.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    27.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    31.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    14-6-2014-belsele valk 561.JPG
                                              Winnaar Matthias Ongena.                      
    14-6-2014-belsele valk 534.JPG
    Het podium met winnaar Matthias Ongena, Johan Hemroulle en Valentijn Martens.
    14-6-2014-belsele valk 500.JPG
                             Matthias Ongena haalt het voor Johan Hemroulle.
    14-6-2014-belsele valk 492.JPG
    14-6-2014-belsele valk 507.JPG
                              Valentijn Martens uit Stekene werd knap 3de.
    14-6-2014-belsele valk 208.JPG
                                  Valentijn Martens en Kristof DHollander.
    14-6-2014-belsele valk 100.JPG
                  Steven Thomas en Matthias Ongena in de 1ste ontsnapping.
    14-6-2014-belsele valk 083.JPG
                                              Links Guy Van Broekhoven.
    14-6-2014-belsele valk 050.JPG
                                     De start te Belsele met 43 deelnemers.


     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    15-06-2014 om 09:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/06/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zondag 15/06 – KEERBERGEN – DEN BAS (3140)


    Categorie A - 84 km
    1-Bruylandts Dave
    2-Haveneers Ferre
    3-Iwens Koen
    4-Van Rooy Matthias
    5-Leys Sam
    6-Van Pelt david
    7-Beulens Tom
    8-Delcroix Ben
    9-Van …… lander
    10-Vercammen Jo

    Categorie B - 84 km
    1-Vanden Wyngaerd Bart
    2-Adams Christophe
    3-Van Kerkhoven Koen
    4-Boenders Yves
    5-Van Uffel Wim
    6-Wijckmans Kristof
    7-Dela Montagne Philippe
    8-De Vree Rik
    9-Bocken Peter
    10-Wijckmans Pieter

    Categorie C - 60 km
    1-Wuyts Hans
    2-Heremans Koen
    3-Aerts Peter
    4-De proost Gert
    5-Witvrouwen Kris
    6-Gouwkens Patrick
    7-Heremans Gert
    8-Gendarme Bart
    9-Peeters Luc
    10-Hakir Bernard

    Categorie D - 60 km
    1-Van Der Mieren Daniel
    2-Wauters Philippe
    3-Van Looy Wim
    4-Claessens Joseph
    5-Maes harry
    6-Van Roy Luc
    7-Geudens Paul
    8-Vaes Eddy
    9-De Cock marc
    10-Van Den brande Jan

    Categorie E - 60 km
    1-Baptist Francy
    2-De Bakker Ludo
    3-Volkaerts Andre
    4-Thienpont Walter

    15-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    14-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Ongena Matthias KOP 2014.jpg 

         Matthias Ongena


    Zaterdag 14/06/2014 MENEN-MOORSELE (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 164 km

    Aantal deelnemers: 166

    1.TANSLEY George-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.DIELISSEN Bart-BABYDUMP-

    4.KAISE Julien-COLOR CODE - BIOWANZE-

    5.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.SWEECK Diether-KWADRO - STANNAH-

    7.ROBEET Ludovic-COLOR CODE - BIOWANZE-

    8.DANIELS Wouter -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    11.HOFMAN Joeri-KWADRO - STANNAH-

    44.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

     

    14/06/2014 BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele-CIBEL-

    2.HEMROULLE Johan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    3.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    4.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    7.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    9.DECORTE Axel-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    11.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    12.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    13.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.ONGENA Thomas-CIBEL-

    15.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    17.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    20.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    22.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    23.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    27.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    31.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    14/06/2014 SINT KATELIJNE WAVER (A) - Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 47

    1.COPP Jayden-BIANCHI DCM ARBITRAGE-

    2.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    3.NOELS Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.VERHULST Pauwel-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.CANT Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.SZOLLOSI James-BIANCHI DCM ARBITRAGE-

    7.KERKHOFS Mathias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.MACANALLY Ryan-BIANCHI DCM ARBITRAGE-

    9.GEERAERTS Joni-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    10.BISSAKER Edward-BIANCHI DCM ARBITRAGE-

    12.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    48.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

     

    14/06/2014 WETTEREN (TEN-EDE) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.VANDEN BAK Laurent-AN POST - CHAINREACTION-

    2.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    5.OLIEBOS Jordy-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.MOENS Jens -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    7.MAERTENS Jelle-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    8.COPPENS Carrera-CECEMELCYCLINGTEAM-

    9.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.CARPENTER Lawrence-CATFORD CC-

     

    14/06/2014 BEIGEM-GRIMBERGEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.DONY Kevin-VAN EYCK SPORT-

    2.SMULDERS Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.DE PAEPE Pieter-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.STEENACKERS Sven-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    5.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    6.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    7.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    8.VAN DUREN Brent-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    11.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    12.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    16.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

      

    14/06/2014 ROTSELAAR (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.MICHIELS Killian-CT 2020-

    2.CRABBE Arno-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.DE WEERDT Nick-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.VERCAMMEN Sven-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.FEYTENS Gerrit-INDIVIDUEEL-

    7.BELLEN Wesley-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    8.HERREMANS Jamie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    9.ROBEYNS Sam-ZANNATA CYCLING TEAM-

    10.MORIS Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    14/06/2014 OUDENAARDE (O) - Dames Elite - km
    Aantal deelnemers: 46

    1.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    2.DE VOCHT Liesbet-LOTTO BELISOL LADIES-

    3.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    4.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    5.DE BAAT Kim-PARKHOTEL VALKENBURG CT-

    6.VAN VEGHEL Sandra-WV SCHIJNDEL-

    7.SJOBLOM Linnea-FIREFIGHTERS UPSALA CK-

    8.WOTSCH Melanie-RSV CHEMNITZ-

    9.VERBEKE Grace-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    10.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    14-06-2014 om 23:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 14/06/2014 BILZEN (LB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.O´DONNELL Philp--

    3.PANIS Thibaut-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.DRENT Dylan-BERGKLIMMERS-

    5.REYNAERTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.BASSON Gustav-AVIA CRABBE-

    7.BARTA William--

    8.COSTA Adrien--

    9.GOOSSENAERTS Auren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.HATTINGH Jarrod-AVIA CRABBE-

     

    14/06/2014 GERAARDSBERGEN (O) - Juniores - 75,6 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.DEPREZ Tuur-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.SEYE Guillaume-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.VASTMANS Dries -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.SNYERS Jari-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    8.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.SLAWEK Damian-KK TARNOVIA TARNOWO PODGORNE-

    67.GONZALES MORALES Julio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/06/2014 NIEUWPOORT (W) - Juniores - 73 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.WARLOP Jordi-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.BOSMANS Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.VANACKER Bjarne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DEVOS Iben-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.SLAGMULDERS Stef-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    7.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.KERCKHOVE Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    13.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14/06/2014 OOIGEM (W) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers: 38

    1.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    2.BRULEZ Miqele-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.MOLLY Kenny-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.THERAIN Quentin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DERMAUT Mike-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.DUPONT Thibaut-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.DELECAULT Paul-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    15.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/06/2014 SINT KATELIJNE WAVER (A) - Juniores - 83,2 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    3.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.ALLEYN Vito-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    5.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    7.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.VEENSTRA Rudy-WV OTTO EBBENS-

    9.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    10.GULICKX Max-TELENET FIDEA-

    36.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    53.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/06/2014 ZEDELGEM (W) - Dames Jeugd - 57 km

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 8

    1.JONGERIUS Claudia-WILLEBRORD-

    2.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.VAN GINNEKEN Ilona-WV BREDA-

    4.VERSTRAETE Lore-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.LOUCHAERT Justine-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VERBEECK Phaedra-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN WAEYENBERGHE Brenda-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    8.VERMET Saryn-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

     

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 14

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.VAN DEN DRIESSCHE Femke -INDIVIDUEEL-

    3.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.ALLAERT Ine-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.CORYN Louise-ARDILLES SPORTS TEAM-

    6.CLAUWAERT Chloé-CT FORCE VZW-

    7.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.LOIX Laura-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DE VISSER Angela-WV BREDA-

    10.BELLAERT Axelle-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    14-06-2014 om 23:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JARI CLAUWAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Clauwaert Jari.jpg 

         Jari Clauwaert

    Zaterdag 14/06/2014 GERAARDSBERGEN (O) - Nieuwelingen - 54 km
    Aantal deelnemers: 34

    1.JARI CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.DE VRIENDT Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.VANDERMOSTEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.DELAET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    18.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    22.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.ANTHUENIS Yenzy-DARE2B WAASLAND MTB TEAM-

     

    14/06/2014 KAPELLE OP DEN BOS (VB) - Nieuwelingen - 61 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.BIERKENS Tim-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    5.PITSCHON Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.BERNAERTS Jarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.DE PEUTER Dylan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.LAUWENS Feddrik-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.STICKENS Robin-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    12.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/06/2014 SINT KATELIJNE WAVER (A) - Nieuwelingen - 62,4 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.BROOS Alain-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    3.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    5.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.BROER Tristan-UWTC DE VOLHARDING-

    8.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.VERELST Luca-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.ECHELPOELS Stijn-DCM CYCLING TEAM-

     

    14/06/2014 WAKKEN (W) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 16

    1.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.VANDERBEKEN Brent-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.BIJTEBIER Michiel-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14/06/2014 ZEDELGEM (W) - Nieuwelingen - 57 km

    Aantal deelnemers: 28

    1.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.CAVEY Vincent-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    3.BARNES David-CONDOR CYCLES-

    4.WEBBER Matthew-CATFORD CC EQUIPE BANKS-

    5.CORUM-HAINES Zak-VC JUBILEE-

    6.GARSBEKE Jelle-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.TREVE Giovanni-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    14-06-2014 om 23:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/06/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan MARC GOOSSENS met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Alex Goossens KOP 2014.jpg  Marc Goosens.JPG

          Alex Goossens            Marc Goossens

    Zaterdag 14/06/2014 – ZAFFELARE (9080)


    Catg.A – 31 deelnemers - 70 km

    1.Denny Lannoo (Wingene)

    2.Steven Goossens (Belsele)

    3.Jan Trenson

    4.Krijn Verschraegen

    5.Luc De Duytsche

    6.Jonas Schrey

    7.Simon Rogge

    8.Wesly Kint

    9.Jeroen Voet

    10.Dylan Beeckman

    17.Sven De Vlieger (Lochristi)

    18.Simon Mathys (Gentbrugge)

    23.Steven Heirman (Hamme)

    24.Andy Bonnaerens (Lokeren)

    27.Paul Rooseparck (Overmere)

    28.Pieter Covents (Stekene)

     

    Catg.B – 39 deelnemers - 56 km

    1.ALEX GOOSSENS (Vrasene)

    2.Michel Thierens (Elversele)

    3.Gino De Weirdt

    4.Nico Savat

    5.Peter Mol

    6.Gino Primo

    7.Ruud Havermans

    8.Danny De Bruyne

    9.Franky De Tremerie

    10.Wim Rombaut (Stekene)

    13.Frank D'Hooge (Hamme)

    15.Koen Van Laere (Beveren)

    18.Etienne Claus (Waasmunster)

    22.Steven Blommaert (Hamme)

    25.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    37.Sven De Vlieger (Lochristi)

     

    Catg.C – 22 deelnemers - 56 km

    1.MARC GOOSSENS (Mariakerke)

    2.Geert Van Speybroeck op 1’00”

    3.Luc De Muynck

    4.Kenny Janssens (Melsele)

    5.Dirk Verresen op 2'00"

    6.Marc Schepers

    7.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    8.Patrick Watteny

    9.Frank Gommers

    10.Sjaak Stroosnyder

    11.Paul Van Cleemput (Belsele)

    12.Geert Braeckman (Kalken)

     

    Catg.D – 15 deelnemers - 50 km

    1.Helmuth Tas (Sijsele)

    2.Staf Lievens

    3.Johannes Scholten

    4.Rony De Vos

    5.Wim De Waal

    6.Marc Steenberghe

    7.Jan Snoeck

    8.Danny Polfliet

    9.Phil Delgouffe

    10.Marc Colpaert

    11.Marc Van Overmeir (Beveren)

    Catg.E – 23 deelnemers - 50 km

    +65 jaar

    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2.Julien Vyvey

    3.Willy Mous

    4.Roger Hoof (St.Niklaas)

    5.Roland Van Imschoot

    6.Ad Montforts

    7.Eric De Wilde

    8.Marinus Lockefeir

    9.Willy Corthier

    10.Patrick Elegheer

     

    +70 jaar

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.José Devreese

    3.Armand Mols

    4.Daniel Cornu (Stekene)

    5.François Brouwers

    6.Adrien Desmet

     

    Toeristen - 19 deelnemers

    1.Rob Paridaens (Balegem)

    2.Kristof Nachtergaele

    3.Ben Scheire

    4.Kurt Heyman

    5.Jan Wollaert

    6.Freddy Van Camp (Stekene)

    7.Mauro Cooman

    8.Kris Waelput

    9.Brecht Declercq

    10.Maarten Tack

    11.Koen De Maesschalck

    12.Dieter Vercauter (Assenede)

    14-06-2014 om 23:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/06/2014

    vwf.JPG










    Zaterdag 14 Juni – KESTER (1755)


    A-reeks
    - 75km - 1h54
    1.Peter VAN DAMME
    2.Roel Reigel
    3.Joris Cosyn
    4.Mario Van Der Sickel
    5.Toon De Medts
    6.Gwylim Hanssens
    7.Kevin Van Den Cruijce
    8.Stefaan Paridaens
    9.Bjorn Lison
    10.Bert Neefs

    C-reeks
    - 58,1km - 1h32
    1.Tom DE SMET
    2.Peter Vermassen
    3.Andy De Backer
    4.Marc Tabourdon
    5.Christiaan de Saeger
    6.Willem Van Der Heyden
    7.Kris De Block (Mariekerke)
    8.Danny Borremans
    9.Andy Van Eesbeek
    10.Andy Annendijck

    D-reeks
    - 58,1km - 1h30
    1.Patrick JACOBS
    2.Arie De Moor
    3.Herman Proost
    4.Patrick Verdonck
    5.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    6.Jean Baeyens
    7.Ronny Van Der Vurst
    8.Marc Schellemans
    9.Patrick Van Ransbeeck
    10.Bart De Wever

    E-reeks - 58,1km - 1h32
    1.Danny DE BACKER
    2.Jan Van Den Brande
    3.Henri Hermans
    4.Dirk Van Hove
    5.Patrick Van Pachterbeke
    6.Rene De Brucker
    7.Eddy Van Der Steen
    8.Frank De Pelsmaker
    9.Wim De Coninck
    10.Christophe Davies

    F-reeks
    - 49,8km - 1h22
    1.Jozef DENEEF
    2.Paul Geudens
    3.Jos Claessens
    4.Martin Durant
    5.Jean Blommaert (Hamme)
    6.Jos Maes
    7.Johny Van Holen
    8.Walter Marijnissen
    9.Hendrik Caethoven
    10.Roger Schouppe

    G-reeks
    - 49,8km - 1h23
    1.Marc VERVONDEL
    2.Theo Coudyzer
    3.Felix Luyten
    4.Roland Hellebaut
    5.Gaston Sannen
    6.Jos Vandermeulen
    7.Albert Van Den Eede
    8.Herman Van Den Borre
    9.Jef Everaerts
    10.Etienne Vandenhouwe

    14-06-2014 om 23:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/06/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 14/06 – KEERBERGEN (3140) -
    Kampioenschap Vlaams Brabant

    Categorie A - 75 km
    1-Van Rooy Matthias
    2-Jacobs Dieter
    3-Van Nuffelen Sam (Kamp. VL. Brabant)
    4-Cortoos Jonas
    5-Van Autgaerden Jo
    6--De Ceulaer Rob
    7-Verbist Evert
    8-Claes Jorg
    9-Verstraeten Sven

    Categorie B - 75 km
    1-Adams Christophe (Kamp. VL. Brabant)
    2-Berghmans Bart
    3-Van Olmen Jef
    4-Bocken Peter
    5-Debaene Joeri
    6-Erik Wellens
    7-Van Kerkhoven Koen
    8-Wijckmans Kristophe
    9-Meuris Gerry
    10-Wijckmans Pieter

    Categorie C - 63 km
    1-Aerts Peter
    2-Dockx Peter
    3-Gendarme Bart (Kamp. VL. Brabant)
    4-Van Laer Guy
    5-Hooydonckx Erwin
    6-Peeters Luc
    7-Bogaerts Patric
    8-Pauwels Vital
    9-Everaerts Wim
    10-Verheyden Johan

    Categorie D - 63 km
    1-Wauters Philippe
    2-Van Looy Wim
    3-Peigneur Dirk (Kamp. VL. Brabant)
    4-Van Der Mieren Daniel
    5-Vaes Eddy
    6-Verdeyen Jos
    7-Cortoos Jan
    8-Van Tendelo Dennis
    9-Maegh Jan

    10-Verbestel Dirk

    Categorie E - 63 km

    1-De Bakker Ludo
    2-Baptist Francy
    3-Volkaerts André
    4-Thienpont Walter
    5-Janssens Roger (Kamp. VL. Brabant)

    14-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    13-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF JUNI 2014 - RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    Rudyco 1.jpg
    Rudyco 2.jpg
    Rudyco 3.jpg

    Bron: Rudyco-Janatrans Cycling Team
    www.rudycocyclingteam.com of op Facebook

    13-06-2014 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 13/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 13/06/2014 EREMBODEGEM-TERJODEN (O) - Dames Elite - 90 km

    Aantal deelnemers: 62

    1.DE VUYST Sofie-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    2.VAN DEN STEEN Goedele-INDIVIDUEEL-

    3.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    4.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.VERSTICHELEN Femke-INDIVIDUEEL-

    6.DERGENT Eveline-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.VAN DOORSLAER Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    8.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.SJOBLOM Linnea-FIREFIGHTERS UPSALA CK-

    10.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    22.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    13-06-2014 om 22:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE TERNAT VAN DONDERDAG 12/06/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE TERNAT VAN DONDERDAG 12/06/2014     


    12/06/2014 TERNAT (VB) - Elite z.c./U23 - 115 km
    Aantal deelnemers: 60

    1.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    2.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    3.COLLAERS Cedric-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.PIETERS Sibrecht-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.VAN GOETHEM Robin-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    6.SYS Klaas-TO WIN JOSAN CT-

    7.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.YDENS Andrew-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    18.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    20.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    38.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-
    11-6-2014-ternat 600.JPG 
                                   Winnaar Lars Haverals met de bloemen.                                                             
    11-6-2014-ternat 606.JPG
                          Winnaar Lars Haverals en de 2de Tommy Baeyens.                      
    11-6-2014-ternat 541.JPG
    11-6-2014-ternat 538.JPG
    Er moest een fotofinisch aan te pas komen wie er nu uiteindelijk had gewonnen.
    11-6-2014-ternat 400.JPG
    De kopgroep van 8 die niet meer bedreigd werden, Timmy Weeckers moest nog
    afhaken wegens krampen.
    11-6-2014-ternat 011.JPG
    Steven Doms werd knap 9de en trekt vanaf eind Augustus naar Amerika voor
    zijn Doctoraat af te werken.
    11-6-2014-ternat 140.JPG
                                                      Kevin Van Impe
    11-6-2014-ternat 091.JPG
    11-6-2014-ternat 035.JPG
                                                 Links David Desmecht.
    11-6-2014-ternat 042.JPG
                                     De start te Ternat met 60 deelnemers.


     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-06-2014 om 09:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 13/06/2014

    vwf.JPG










    Vrijdag 13/06/2014 - EREMBODEGEM


    A-reeks

    1.Tony BRACKE
    2.Stijn Declercq
    3.Tijs Belleman
    4.Bjorn Lison
    5.Rien Coertjens
    6.Peter Landtsheer
    7.Tom De Maesschalck
    8.Bart Tribout
    9.Kevin Van Den Cruijce
    10.Dries Echelpoels

    C-reeks

    1.Bruno BRUYERE
    2.Rudy Rey
    3.Willem Van Der Heyden
    4.Kristof Reniers
    5.Jimmy De Paepe
    6.Christophe De Reuse
    7.Danny Borremans
    8.Jan De Keyser
    9.Patrick Eulaerts
    10.Pascal Van Dijck

    D-reeks

    1.Ronny VAN DER VURST
    2.Ronald Rents
    3.Willy Van Herreweghe
    4.Hedwig Henderickx
    5.Yves Loncke
    6.Jerry De Reuse
    7.Jean Baeyens
    8.Gino Primo
    9.Bart Heyvaert
    10.Candy Deboelpaep

    E-reeks

    1.Patrick DE CRAENE
    2.Hugo Van Linden
    3.Jan Van Cauter
    4.Patrick Van Pachterbeke
    5.Eric Depouille
    6.Frank De Dopper
    7.Peter Willockx
    8.Marcel Vander Putten
    9.Norbert Van Nuffel
    10.Eddy Vermeir

    F-reeks

    1.Walter MARIJNISSEN
    2.Martin Durant
    3.Patrick Van Renterghem
    4.Ronny Paridaens
    5.Jan Van Hove
    6.Paul Geudens
    7.Marc Peleman
    8.Danny Paridaens
    9.Rudy Bloemmen
    10.Hendrik Caethoven

    G-reeks
    1.Marc VERVONDEL
    2.Etienne Vandenhouwe
    3.Roland Boulard
    4.Theo Coudyzer
    5.Guido Cornet
    6.William De Cremer
    7.Hubert D'Hondt
    8.David Orford
    9.Luc Hermans
    10.Antoine Lemmens

    13-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    12-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 12/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 12/06/2014 BEGIJNENDIJK (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers: 110

    1.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    2.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    3.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.VAN LAER Titte-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    5.LETEN Wouter-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    6.MACANAZZY Ryan--

    7.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    8.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    9.TANSLEY George--

    10.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    25.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    29.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    38.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    40.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    86.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    12/06/2014 OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    4.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.VIAENE Jonas-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.STEWART Daniel-EAST ANTRIM-

    8.VANDEN BAK Laurent-AN POST - CHAINREACTION-

    9.CLAEYS Kevin-AN POST - CHAINREACTION-

    10.VERJANS Frank-POORTEN FERYN TEAM-

    20.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

     

    12/06/2014 TERNAT (VB) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    2.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    3.COLLAERS Cedric-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.PIETERS Sibrecht-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.VAN GOETHEM Robin-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    6.SYS Klaas-TO WIN JOSAN CT-

    7.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.YDENS Andrew-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    18.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    20.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    38.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    12-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    11-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 11/06/2014 OOSTERZELE (O) - Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 102

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    5.COOLS Michaël-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    7.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.EECKHOUT Kurt-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    10.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    12.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    18.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    11-06-2014 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/06/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Alex Goossens KOP 2014.jpg   5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG

          Alex Goossens            Werner Dullaert

    Dinsdag 10/06/2014 – IJZENDIJKE (Ned)


    Catg.A - 25 deelnemers - 70 km

    1.Nick De Landtsheer (Merksem)

    2.Gianni Cooman

    3.Nico Verwee

    4.Kristof De Baets

    5.Steven Van Rijckeghem

    6.Steven De Clercq

    7.Stijn Declercq

    8.Anthony Slabinck

    9.Bram Buijs

    10.Jan Trenson

    12.Sven Van Hoey (Sinaai)

    19.Filip Weemaes (Verrebroek)

     

    Catg.B - 25 deelnemers - 70 km

    1.ALEX GOOSSENS (Vrasene)

    2.Rudy Bertier

    3.Eric Vereecken

    4.Wim Braet

    5.Gino Beauprez

    6.Steven Geurs

    7.Wim Rombaut (Stekene)

    8.Danny De Bruyne

    9.Andy Hoes

    10.Tommy Heyse

    11.Koen Van Laere (Beveren)

     

    Catg.C - 20 deelnemers - 50 km

    1.Patrick Cocquyt (Wachtebeke)

    2.Walter Marijnissen

    3.Jean-Pierre Van Maldegem

    4.Marc Goossens (Mariakerke)

    5.Kurt Leuntjens

    6.Luc De Muynck

    7.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    8.Frank Gommers

    9.Ko Harms

    10.Erwin D'Hondt

    11.Geert Braeckman (Kalken)

    14.Franky Boel (Kruibeke)

     

    Catg.D - 10 deelnemers - 50 km

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Serge Vandaele

    3.Marc Steenberghe

    4.Helmuth Tas

    5.Paul Hunninck

    6.Jan Snoeck

    7.Staf Lievens

    8.Robert Maldrie

    9.William Vyncke

    10.Mario Van De Geuchte

     

    Catg.E - 16 deelnemers - 50 km

    +65 jaar

    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2.Roger Hoof (St.Niklaas)

    3.Julien Vyvey

    4.Roland Van Imschoot

    5.Willy Corthier

    6.Marinus Lockefeir

    7.Riny Cromheecke

    8.David Orford

    9.Didier Cornelis

    10.Steven Cornelis

     

    +70 jaar

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Mathieu Mercken

    3.Daniel Cornu (Stekene)

    4.José Devreese

    5.Edward Battersby

    11-06-2014 om 18:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 11/06/2014

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Kevin Wullaert en Steven Thomas vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 34 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig zomerweer voor de wekelijkse duurtraining met een gemiddelde temperatuur van 25°C. Meteen bij het vertrek trok Peter Neels er alleen vandoor om de benen eens te testen, hij kreeg in Nederland Steven Thomas als metgezel en beiden bleven tot het keerpunt aan de Zeedijk voor de groep rijden. Inmiddels had Guy Smet zich op kop gezet van de groep en dat zou hij blijven doen tot het einde van de rit. Chapeau aan deze heren en onze kopmannen die het tempo bepaalden.
    De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 36,1 km/h.

     

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Peter Neels , Steven Thomas , Nicolas Vereecken , Jeroen Goudket , Leo Mares , Kevin Wullaert , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , William Despeels , Bart Rombouts , Dirk De Pauw , Steven Van Houte , Jan Peirsman , Olaf Van Osselaer , Patrick Deyaert , Glenn Van Hautekerke , Maarten Van Raemdonck , Walter Meseure , Ludwig De Bock , Werner Van Der Weken , Chris Van De Vijver , Nico De Roeck , Nancy Wittock , Dirk Cleys , Dean Bolssens , Cornelis Van Der Haeven , ?? en Kenny Janssens.

    PS Langs deze kant wensen we Jan Vlegels veel beterschap die op weg naar het werk met de fiets een bekkenbreuk heeft opgelopen.
    Eveneens wensen we Jeroen Van de Vijver (2 duimen gebroken) en Eddy Van Acker (hersenschudding) veel beterschap na hun valpartij te Belsele (Elite z.c.) van Vrijdagavond.

    11-06-2014 om 18:38 geschreven door kenny


    10-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN DINSDAG 10/06/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN DINSDAG 10/06/2014     


    Dinsdag 10/06/2014 BELSELE (O) – Interclub – Elite z.c./U23 - 150,7 km - 42,64 km/h - 03h28'10"
    KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND
    - Aantal deelnemers: 182
    1.MAES Alexander-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC - DOLTCINI-

    4.NAESEN Oliver-CIBEL-

    5.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.BYRNE Declan-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    7.DE ROOZE Niels-JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    8.DELFOSSE Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.VERMOTE Alphonse-VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    10.COOLS Alexander-VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    16.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    20.ONGENA Thomas-CIBEL-

    22.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    23.ONGENA Matthias-CIBEL-

    27.HEIRBAUT Tony-DCR CT-

    28.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    30.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    31.VERCAUTEREN Tim-DCR CT-

    33.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    50.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    63.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    64.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    69.VANDERMEERSCH Lawrence-MIX 1-

    78.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    80.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    80.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    80.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    80.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    80.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    80.COOLS Jeffrey-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    80.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    80.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    80.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    80.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    80.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    80.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    80.VAN STEENBERGEN Jori-CIBEL-

    80.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    80.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    80.SCHELFHOUT Diederick-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    80.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    80.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    80.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    80.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    80.SMET Jochem-MIX 1-

    80.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    80.NYS Mattias-DCR CT-

    80.DE ROOS Robby-DCR CT-

    80.BOLSENS Kris-DCR CT-  
    10-6-2014- belsele kamp 995.JPG 10-6-2014- belsele kamp 980.JPG
                    Winnaar Alexander Maes.                                                              Het podium te Belsele.
    10-6-2014- belsele kamp 982.JPG
    Podium met winnaar Alexander Maes, Maxime Farazijn en Francesco Van Coppernolle.                        
    10-6-2014- belsele kamp 874.JPG
    De spurt van de kopgroep met Alexander Maes voor Maxime Farazijn, 
    Francesco Van Coppernolle en Oliver Naesen.
    10-6-2014- belsele kamp 349.JPG
                                            De kopgroep met 28 renners.
         
    10-6-2014- belsele kamp 376.JPG
                                Kevin Hulsmans en Jarno Van Guyse.     
    10-6-2014- belsele kamp 276.JPG
    10-6-2014- belsele kamp 262.JPG
                                     In de kopgroep 4 renners van Cibel.
    10-6-2014- belsele kamp 256.JPG
    10-6-2014- belsele kamp 580.JPG
    10-6-2014- belsele kamp 246.JPG
                                     De start te Belsele met 182 deelnemers.


     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    10-06-2014 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 10/06/2014 BELSELE (O) – Interclub – Elite z.c./U23 - 150,7 km - 42,64 km/h - 03h28'10"
    KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND - Aantal deelnemers: 182

    1.MAES Alexander-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC - DOLTCINI-

    4.NAESEN Oliver-CIBEL-

    5.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.BYRNE Declan-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    7.DE ROOZE Niels-JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    8.DELFOSSE Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.VERMOTE Alphonse-VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    10.COOLS Alexander-VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    16.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    20.ONGENA Thomas-CIBEL-

    22.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    23.ONGENA Matthias-CIBEL-

    27.HEIRBAUT Tony-DCR CT-

    28.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    30.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    31.VERCAUTEREN Tim-DCR CT-

    33.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    50.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    63.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    64.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    69.VANDERMEERSCH Lawrence-MIX 1-

    78.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    80.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    80.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    80.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    80.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    80.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    80.COOLS Jeffrey-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    80.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    80.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    80.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    80.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    80.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    80.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    80.VAN STEENBERGEN Jori-CIBEL-

    80.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    80.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    80.SCHELFHOUT Diederick-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    80.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    80.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    80.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    80.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    80.SMET Jochem-MIX 1-

    80.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    80.NYS Mattias-DCR CT-

    80.DE ROOS Robby-DCR CT-

    80.BOLSENS Kris-DCR CT-

    10-06-2014 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG BELGISCH KAMPIOENSCHAP AMATEURS & MASTERS VAN ZONDAG 08/06/2014

    FCWB Banner 2013.png
    BELGISCH KAMPIOENSCHAP AMATEURS & MASTERS

     

    Zondag 08/06/2014 - WELKENRAEDT - AMATEURS - 91,2 km - 02h15'39"

    Aantal deelnemers: 43

    1 COLLARD Simon E.C.W.

    2 MELON Quentin E.C.W. à 35“

    3 VAN UYTSEL Tomas E.C.W. à 56“

    4 MEEUS Dieter E.C.W. à 1’01“

    5 PATRON Christian E.C.W. à 1’08“

    6 CORTOOS Jan individuel

    7 VANWEERST Cédric E.C.W.

    8 HAOT Maxime E.C.W.

    9 DEFOSSA François E.C.W.

    10 SCHUMACHER Jérôme RSK EUPEN

     

    08/06/2014 - WELKENRAEDT – MASTERS A - 91,2 km - 02h15'39"

    Aantal deelnemers: 45

    1 HOUBEN Kristof TREK-KMC MB

    2 FROYEN Piet Rupelspurters Boom

    3 MOSBEUX Christophe E.C.W.

    4 HILGERS Michaël E.C.W.

    5 BLANCHY Michaël E.C.W.

    6 DE DECKER Eric E.C.W.

    7 VEREECKE Philip individueel

    8 JACOBS Godi E.C.W.

    9 LEGRAND Wesley individueel

    10 DALLE NOGARE Fabrizio E.C.W.

     

    08/06/2014 - WELKENRAEDT – MASTERS B - 76 km - 01h54'26"

    Aantal deelnemers: 49

    1 GRIGNARD Baudouin E.C.W.

    2 BOLLEN Erwin E.C.W. à 49"

    3 DELISSE Philippe ALLEZ DENAIN

    4 COCHET Andy E.C.W. à 1'08"

    5 HOYDONCKX Erwin E.C.W.

    6 CARGNELLO Michel E.C.W.

    7 BLOCKX David Individuel

    8 HAUTERAT Georges E.C.W. à 1'14"

    9 FIEVEZ Benoît E.C.W. à 1'37"

    10 ROSIUS Raf EXCELLENT TEAM

     

    08/06/2014 - WELKENRAEDT – MASTERS C - 76 km - 02h01'13"

    Aantal deelnemers: 30

    1 VERDONCK Patrick E.C.W.

    2 THIMISTER Jean-Michel E.C.W. à 4"

    3 AUWERS Sus E.C.W.

    4 NICODEME Joël E.C.W.

    5 VAN EYNDT Jozef E.C.W.

    6 VILLERS Daniel E.C.W.

    7 VAN LOY Eddy E.C.W.

    8 LEUNTJENS Kurt Individuel à 24"

    9 VAN ROY Luc E.C.W.

    10 GLADINES Ludwig E.C.W.

    10-06-2014 om 16:04 geschreven door kenny


    09-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BERLARE VAN MAANDAG 09/06/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BERLARE VAN MAANDAG 09/06/2014     


    09/06/2014 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.ONGENA Matthias-CIBEL-

    3.NAESEN Oliver-CIBEL-

    4.BOGAERT Steven-SNACKY RIPOSTE CYCLINGTEAM-

    5.LIEVENS Niels-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    6.DE PAEPE Pieter-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.VAN DAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.FLAUT Oliver-LUPUS RACING TEAM-

    15.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    22.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    24.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    25.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    26.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9-6-2014-berlare 694.JPG  
                              Winnaar Thomas Ongena met gans zijn gezin.                              
    9-6-2014-berlare 681.JPG
                                    Winnaar Thomas Ongena uit Berlare.
    9-6-2014-berlare 615.JPG   
             Aankomst van Thomas Ongena met het gebaar van zijn 4de zege.
    9-6-2014-berlare 612.JPG
                            Thomas Ongena zegeviert in eigen Berlare.
    9-6-2014-berlare 180.JPG
    De kopgroep van 4 renners met Steven Bogaert, Oliver Naesen, Thomas Ongena en Matthias Ongena.
    9-6-2014-berlare 143.JPG
                             De ploeg van Cibel oppermachtig te Berlare.
                    
    9-6-2014-berlare 560.JPG
                                    Tevergeefs op zoek naar de 4 leiders.     
    9-6-2014-berlare 354.JPG   
    9-6-2014-berlare 544.JPG
    9-6-2014-berlare 077.JPG
    9-6-2014-berlare 063.JPG
    9-6-2014-berlare 049.JPG
                                     De start te Berlare met 37 deelnemers.


     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    09-06-2014 om 22:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    13-02 Ongena Thomas.jpg
           Thomas Ongena

    Maandag 09/06/2014 BORSBEEK (A) - Elites m.c./z.c./U23 - 172,2 km

    Aantal deelnemers: 25

    1.BAUGNIES Jérôme-WANTY-GROUPE GOBERT-

    2.CAMPENAERTS Victor-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    4.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

    5.WALLAYS Jelle-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.SWEECK Laurens-KWADRO-STANNAH-

    7.ROBERT Frederique-WANTY - GROUPE GOBERT-

    8.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.VAN GENECHTEN Jonas-LOTTO-BELISOL-

    10.VERMEERSCH Gianni-SUNWEN NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    26.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    26.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

    26.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    26.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    26.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.STEELS Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    26.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    26.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    09/06/2014 LOVENDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - Criterium

    Aantal deelnemers: 21

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.SOBERON Zowé-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    5.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.SAVAT Nico-INDIVIDUEEL-

    8.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    09/06/2014 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.ONGENA Matthias-CIBEL-

    3.NAESEN Oliver-CIBEL-

    4.BOGAERT Steven-SNACKY RIPOSTE CYCLINGTEAM-

    5.LIEVENS Niels-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    6.DE PAEPE Pieter-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.VAN DAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.FLAUT Oliver-LUPUS RACING TEAM-

    15.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    22.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    24.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    25.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    26.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

     

    09/06/2014 BESELARE - ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 -115 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.TANFIELD Harry-KTM ROAD AND TRAIL-

    2.BAIN Nick-TERRA SAFETY SHOES-

    3.VANDENBOGAERDE Jens-TEAM 3M-

    4.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    6.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    7.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    8.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.GHYLLEBERT Pieter-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    10.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

     

    09/06/2014 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    2.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    3.VAN BOVEN Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    5.OLIEBOS Jordy-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    7.ELPERS Elroy -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    8.SAELENS Andres-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.SMULDERS Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

     

    09/06/2014 WAREGEM (W) - Elite z.c./U23 - 114,4 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.BERTUILLE Nicolas-VCA ST QUENTIN-

    3.COMMEYNE Steffen-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.CADRON Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    7.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    8.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    9.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.SLABINCK Indiana-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    16.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

     

    09/06/2014 KAPELLE OP DEN BOS (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    2.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    3.VANDERBORGHT Laurent-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    4.HERREMANS Kim-DAGPAS-

    5.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    7.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    8.VERJANS Frank-POORTEN FERYN TEAM-

    9.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.ANDRIEU Thierry-WSC HAND IN HAND BAAL-

    11.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    17.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    20.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    28.DE BLOCK Kris-DAGPAS-

    37.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    09/06/2014 MELDERT - HOEGAARDEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 93 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.SCHILS Dominic-ZANNATA CYCLING TEAM-

    3.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    4.PIETERS Sibrecht-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.KEMERLINCKX Kristof-ZANNATA CYCLING TEAM-

    7.LEYS Sam-INDIVIDUEEL-

    8.GOELEVEN Jeroen-COLBA SUPERANO HAM-

    9.VAES Niels-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    10.JAME Stefan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    09-06-2014 om 22:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 09/06/2014 DE PINTE (O) - Dames Elite - km

    Aantal deelnemers: 57

    1.D`HOORE Jolien-LOTTO BELISOL LADIES-

    2.DE VUYST Sofie-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    3.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.NESSMAR Alexandra-FIREFIGHTERS UPSALA CK-

    5.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    6.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    7.DE VOCHT Liesbet-LOTTO BELISOL LADIES-

    8.MACHU Melanie-PEDALE MADELEINOISE-

    9.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.VAN DOORSLAER Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    25.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

     

    09/06/2014 MERCHTEM (VB) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 28

    1.BOLLÉ Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.TEIRLINCK Jens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.JESPERS Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.BOGAERTS Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.DE WACHTER Brent-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.SPRANGERS Prem-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.MARNEF Dennis-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    11.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    09/06/2014 MUIZEN MECHELEN (A) - Juniores - 86,8 km

    Aantal deelnemers: 35

    1.BARTA William-byrds young team-

    2.COSTA Adrien-HAGENS BERMAN-

    3.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.O´DONNELL Philp-HOT TUBES-

    5.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    6.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    7.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BOUTS Jordy-DCM CYCLING TEAM-

    10.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

     

    09/06/2014 NEVELE (O) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.BOUSSAER Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    4.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.DE GROOTE Arne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    7.DENYS Sven-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.THERAIN Quentin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.MONTAIGNE Jorn-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    40.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

     

    09/06/2014 OOSTERZELE (O) - Juniores - km

    Aantal deelnemers: 39

    1.VERWILST Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.WYDOOGHE Jaron-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DEPREZ Tuur-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.SEYE Guillaume-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.VAN DEN BOSSCHE Timothy-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    9.VAN DE WIELE Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.DE BOECK James-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    17.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    09-06-2014 om 22:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan TRIFONIUS VAN PETEGHEM met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

       Trifonius Van Peteghem.jpg 

    Trifonius Van Peteghem


    Maandag 09/06/2014 DE PINTE (O) - Dames Jeugd - 56 km

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 15

    1.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.HEYNS Joyce-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.CASTRIQUE Alana-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    4.PIRARD Audrey-INDIVIDUEEL-

    5.VERSTRAETE Lore-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VRANKEN Chayenne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.RONSSE Ruth-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VERMET Saryn-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    10.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    15.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 16

    1.TEIRLINCK Jana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DELBAERE Fien-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.ALLAERT Ine-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.CORYN Louise-ARDILLES SPORTS TEAM-

    9.BELLAERT Axelle-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    10.DE MAREZ Maaike-K.V.C. DEINZE VZW-

    16.ROTTIERS Maureen -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    09/06/2014 BEGIJNENDIJK (VB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    2.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    3.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.FROONINCKX Brent-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.GOVAERTS Bjarne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.PITSCHON Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    8.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    9.GOOSENS Rob-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.VRANKEN Vince-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    09/06/2014 MOORSELE (W) - Nieuwelingen - 66,5 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.DEBUYCK Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    5.VERCRUYSSE Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.BOUCKAERT Louis-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    9.DE VRIENDT Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.DEWACHTER Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

      

    09/06/2014 MUIZEN MECHELEN (A) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers: 31

    1.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.AMELINCKX Stef-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.BOUTS Jens-DCM CYCLING TEAM-

    6.GIART Pieter-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    7.JACOBS Levi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.DE VOS Lenn-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.WUYTS Siebe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.QUIRIJNEN Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    13.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    09/06/2014 OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers: 42

    1.TRIFONIUS VAN PETEGHEM uit Lochristi-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VERPAELE Thibault-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.DE WITTE Bono-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    5.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.VAN POUCKE Aaron-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    14.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    25.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    40.BRUGGEMAN Lorenzo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    09/06/2014 STENE- OOSTENDE (W) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 24

    1.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.VANDERBEKEN Brent-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.NOWÉ Simon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.VANSTEENKISTE Mathieu-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    09-06-2014 om 22:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/06/2014

    vwf.JPG









    Maandag 9 Juni – PEISEGEM (1785)

    A-reeks - 71,5km - 1h44
    1.Bart TRIBOUT
    2.Kevin Van De Keer
    3.Piet Froyen
    4.Siegfried De Nauw
    5.Michel Vereecken
    6.Stijn Declercq
    7.Gwylim Hanssens
    8.Mario Van Der Sickel
    9.Kevin Van Den Cruijce
    10.Bjorn Lison

    C-reeks - 71,5km - 1h47
    1.Bruno BRUYERE
    2.Danny Borremans
    3.Peter Maes (Bornem)
    4.Tom De Beer (Hamme)
    5.Tom De Smet
    6.Peter Van Haverbeek
    7.Rudy Rey
    8.Jimmy De Paepe
    9.Dave De Swert
    10.Marc Tabourdon

    D-reeks - 58,5km - 1h28
    1.Patrick JACOBS
    2.Rudy Lahou
    3.Ronny Van Der Vurst
    4.Frank Geets
    5.Ronald Rents
    6.Ronny De Kock
    7.Jan De Mulder
    8.Jerry De Reuse
    9.Bart De Wever
    10.Willy Van Herreweghe

    E-reeks - 58,5km - 1h31
    1.Dirk VAN HOVE
    2.Martin Durant
    3.Rene De Brucker
    4.Dominique Turcksin
    5.Eddy Van Der Steen
    6.Eddy Vermeir
    7.Luc Van Roy
    8.Jan Van Den Brande
    9.Wim De Coninck
    10.Danny De Backer

    F-reeks - 52km -1h22
    1.Patrick VAN RENTERGHEM
    2.Hugo Lismont
    3.Walter Marijnissen
    4.Louis Van Den Broeck
    5.Marc Marien
    6.Marc De Vos
    7.Roger Schouppe
    8.Johny Van Holen
    9.Jos Staes
    10.Raf Vercammen

    G-reeks -52km - 1h23
    1.Felix LUYTEN
    2.Guido Cornet
    3.Gaston Sannen
    4.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5.Etienne Vandenhouwe en Theo Coudyzer
    7.Luc Snels
    8.Roland Hellebaut
    9.Frans Mertens
    10.Jos Vandermeulen

    09-06-2014 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/06/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A en de Titel van Belgisch kampioen !!!

    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Proficiat aan BRAM KESTELEYN met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Stijn Verbeke KOP 2014.jpg  Alex Goossens KOP 2014.jpg  Geert Van Speybroeck.jpg  5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG  bram Kesteleyn.jpg

           Stijn Verbeke                Alex Goossens        Geert Van Speybrouck      Werner Dullaert           Bram Kesteleyn

    Zondag 08/06/2014 – STEKENE (9190) - Kampioenschap van België Catg.A

     

    Catg.A – 74 deelnemers – 100,8 km - BK

    1.Stijn Verbeke (Belsele) Kampioen van België

    2.Wesley Balcaen

    3.Kenny Maenhout

    4.Tijs Billemon

    5.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    6.Gunter Sterck (Klein-Sinaai)

    7.Steven Van Rijckeghem

    8.Enzo Vandekerckhove

    9.Tim Vercauteren (Belsele)

    10.Nick De Landtsheer

    21.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    23.Luc De Moor (St.Gillis)

    24.Robby Meul (Eksaarde)

    25.Steven Goossens (Belsele)

    28.Jan Peirsman (Beveren)

    29.Bram Maes

    33.Dieter Vercauter (Assenede)

    36.Jonathan Van Kerchove (St.Pauwels)

    39.Bart Rombouts (Kallo)

    41.Steven Mannens (Stekene)

    42.Michael Van De Casteele (Bazel)

    45.Paul Rooseparck (Overmere)

    46.Sammy Bogaert (Essen)

    47.Renaat Demeter (Lochristi)

    8-6-2014-stekene 216.JPG 8-6-2014-stekene 205.JPG
                   Winnaar Stijn Verbeke.                           Podium met winnaar Stijn Verbeke, Kevin Van Raemdonck en
    8-6-2014-stekene 203.JPG
                                            Het podium van de Catg.A
    8-6-2014-stekene 139.JPG
                                     Aankomst van winnaar Stijn Verbeke.
    8-6-2014-stekene 056.JPG
                      Stijn Verbeke solo op weg naar de Titel in de Catg.A
    8+6-2014-stekene 814.JPG
    8-6-2014-stekene 079.JPG
                         Kevin Van Raemdonck op kop van het peloton.
    8+6-2014-stekene 820.JPG
    8-6-2014-stekene 117.JPG
    8+6-2014-stekene 707.JPG
                       Start van het Kampioenschap van België Catg.A

     

    Catg.B – 36 deelnemers – 61,6 km

    1.ALEX GOOSSENS (Vrasene)

    2.Peter Vermassen

    3.Gino Primo

    4.Michel Thierens (Elversele)

    5.Benny Van Buynder (Bornem)

    6.Franky De Tremerie

    7.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    8.Geoffrey Maes

    9.Kurt Verbeken

    10.Franky Weemaes (Melsele)

    11.Wim Rombaut (Stekene)

    20.Geert Baeckelandt (Gentbrugge)

    22.Frank D'Hooge (Hamme)

    24.Kris Van Severen (St.Niklaas)

    25.Steven Blommaert (Hamme)
    8+6-2014-stekene 696.JPG
       Winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck en winnaar Catg.B Alex Goossens.
    8+6-2014-stekene 652.JPG
                             Aankomst van winnaar Catg.B Alex Goossens.
    8+6-2014-stekene 522.JPG

     

    Catg.C – 32 deelnemers – 61,6 km - 41,5 km/h

    1.GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2.Peter Ballet

    3.Kenny Janssens (Melsele)

    4.Siegfried Vanoverberghe

    5.Patrick Watteny >40”

    6.Peter Kerckaert >1min

    7.Bert Costermans

    8.Filip De Wannemaeker

    9.onleesbaar nummer

    10.Marc Couckuyt (Nevele)

    17.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    18.Paul Van Cleemput (Belsele)

    23.Geert Smet (St.Niklaas)
    8+6-2014-stekene 693.JPG8+6-2014-stekene 637.JPG
                      Geert Van Speybroeck                                         Aankomst van winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck.
    8+6-2014-stekene 643.JPG 8+6-2014-stekene 506.JPG
    Aankomst van Kenny Janssens die 3de werd.                  De kopgroep van 4 renners die weg reden vanaf ronde 2.
    8+6-2014-stekene 527.JPG
    De kopgroep met Peter Ballet, Geert Van Speybroeck, Kenny Janssens en Siegfried Vanoverberghe.
    8+6-2014-stekene 551.JPG
                    In de kopgroep, Kenny Janssens en Geert Van Speybroeck.
    8+6-2014-stekene 583.JPG
                               Op kop Paul Van Cleemput in het peloton.
    8+6-2014-stekene 267.JPG
                                             Start van de Catg.C en B.

     

    Catg.D – 23 deelnemers – 50,2 km

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Rony De Vos

    3.Helmuth Tas

    4.Jozef De Naeghel

    5.Dick Van Loon

    6.Marc Steenberghe

    7.Robert Maldrie

    8.Peter Van Der Geest

    9.Jan Van Hove

    10.Tony Baudonck

    14.Marc Van Overmeir (Beveren)
    8+6-2014-stekene 260.JPG
      Winnaar Catg.D Wim De Waal en winnaar Catg.E +70 jaar Werner Dullaert.

    8+6-2014-stekene 216.JPG 
                           Aankomst van winnaar Catg.D Wim De Waal.
     

    Catg.E – 31 deelnemers – 50,2 km

    +65 jaar

    1.Roland Boulard (Drongen)

    2.Roland Pieters

    3.Rozan Schraver

    4.José Demeyere

    5.Ad Montforts

    6.Roger Hoof (St.Niklaas)

    7.Julien Vyvey

    8.Roland Van Imschoot

    9.Willy Corthier

    10.Etienne Van Hecke

    8+6-2014-stekene 211.JPG 8+6-2014-stekene 091.JPG 
       Winnaar Catg.E +65 jaar Roland Boulard.                                         De kopgroep in de Catg.E +65 jaar.
    8+6-2014-stekene 251.JPG
                            Deze dame zat mee in de kopgroep +65 jaar.

    +70 jaar

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Mathieu Mercken

    3.Armand Mols

    4.Daniel Cornu (Stekene)

    5.Robert Robijns

    6.José Devreese

    7.Ko Tolhoek

    8.François Brouwers

    9.Adrien Desmet

    10.Huib Klip

    8+6-2014-stekene 225.JPG
                     Aankomst van winnaar Catg.E +70 jaar Werner Dullaert.
    8+6-2014-stekene 002.JPG 
                                                  Start van de Catg.E en D.

    Toeristen – deelnemers – 50,2 km

    1.BRAM KESTELEYN (Zele)

    2.Niels D'Hondt

    3.Guido Spaenhoghe

    4.Brecht Declercq

    5.Bram Van Overloop

    6.Pierre Tahon

    7.Luc Apers

    8.Milan De Weerdt

    9.Kurt Van Raemdonck

    10.Nicasie Gilles

    14.Kris Smet

    15.Francesco Degroote

    19.Cederic Koppen

    21.Patrick De Beule

    25.Tommy Van Osselaer

    28.Marnix De Roos

    29.Dean Bolssens
    8-6-2014-stekene 533.JPG
                                      Winnaar Toeristen Bram Kesteleyn.
    8-6-2014-stekene 484.JPG
                                            De spurt van de kopgroep.
    8-6-2014-stekene 332.JPG
                                                      De kopgroep.
    8-6-2014-stekene 298.JPG
                                    De kopgroep met Guido Spaenhoghe.
    8-6-2014-stekene 288.JPG
    8-6-2014-stekene 276.JPG

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    09-06-2014 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/06/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Maandag 09/06 – BRASSCHAAT (2930)

    Categorie A - 82 km
    1-Van Pelt David
    2-Bruylandts Dave
    3-Verstraeten Sven
    4-De feyter Tom
    5-Van Nimmen Thomas
    6-Delcroix Ben
    7-Vandermaesen Nick
    8-Adriaensen Michael
    9-Van Nimmen Jasper
    10-Suykerbuyk Ben

    Categorie B - 82 km
    1-Van Maldeghem Stijn
    2-Stijnen Klaas
    3-Van Der Auwera Erwin
    4-Haest Christophe
    5-Paeshuyse Davy
    6-Le Blon Michel
    7-De Vree Rik
    8-Sneyers Hans
    9-Verheyden Joris
    10-Bocken Peter

    Categorie C - 66 km
    1-Aerts Peter
    2-Pauwels Vital
    3-Verheyden Johan
    4-Haazt John
    5-Wuyts Hans
    6-Peeters Luc
    7-Van Laer Guy
    8-Witvrouwen Kris
    9-Van Meer Carl
    10-Everaerts Wim

    Categorie D - 66 km
    1-Verdonck Patrick
    2-Van der mieren Daniel
    3-Haest Eddy
    4-Beeyens Karel
    5-Hermans Henri
    6-Verdeyen Jos
    7-Maes Harry
    8-Claessens Joseph
    9-Van Looy Wim
    10-Verhoeven Herman

    Categorie E - 66 km
    1-De Bakker Ludo

    09-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!