.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    08-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/06/2014

    vwf.JPG









    Zondag 8 Juni – AFFLIGEM (1790)

    A-reeks - 66km - 1h35
    1.Peter VAN DAMME
    2.Stefaan Paridaens
    3.Kevin Van Den Cruyce
    4.Bjorn Lison
    5.Senne Steegmans
    6.Gwylim Hanssens
    7.Michel Vereecken
    8.Rik De Vree
    9.Yorick Lison
    10.Michael Braeckmans

    C-reeks - 66km - 1h37
    1.Andy DE BACKER
    2.Bruno Bruyere
    3.Gaetan Debroux
    4.Andy Annendyck
    5.Kris D'Haeseleer
    6.Raf Van Den Bossche
    7.Jummy De Paepe
    8.Danny Saelens
    9.Pascal Kestemont
    10.Tom De Smet

    D-reeks - 55km - 1h20
    1.Patrick JACOBS
    2.Arie De Moor
    3.Hedwig Henderickx
    4.Ronny Van Der Vurst
    5.Jean Baeyens
    6.Bart De Wever
    7.Johan De Bruyn
    8.Frank Geets
    9.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    10.Lucien Van Den Brande

    E-reeks - 44km - 1h12
    1.Jan VAN DEN BRANDE
    2.Dirk Peigneur
    3.Danny De Backer
    4.Dirk Van Hove
    5.Luc Kinnaer
    6.Patrick Van Pachterbeke
    7.Eddy Van der Steen
    8.Rene De Brucker
    9.Patrick De Craene
    10.Hugo Van Linden

    F-reeks - 49,5km - 1h15
    1.Martin DURANT
    2.Ronny Paridaens
    3.Jos Maes
    4.Johny Van Holen
    5.Piet Van Vaerenbergh
    6.Noël Burggraeve
    7.Andre Bultinck
    8.Jozef Deneef
    9.Jean Claude Thelis
    10.Chris Somers

    G-reeks - 44km - 1h11
    1.Theo COUDYZER
    2.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    3.Herman Van Den Borre
    4.Etienne Vandenhouwe
    5.Luc Snels
    6.Jef Everarts
    7.Frans Mertens
    8.William De Cremer
    9.Hubert D'Hondt
    10.Roland Hellebaut

    08-06-2014 om 20:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 08/06/2014 HERSELT (A) - Juniores - 94,5 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.BROWN Jonathan-HOT TUBES-

    3.J O DONNEIL Philip-HOT TUBES-

    4.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.W BROWN Connor-TEAM WINDED-

    8.BARTA William-BYRDS BOISE YOUNG RIDER-

    9.COSTA Adrien-HAGENS BERMAN-

    10.BRAET Dieter-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

     

    08/06/2014 LEEFDAAL (VB) - Juniores - km

    Aantal deelnemers: 32

    1.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    2.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    3.DE HAES Jorden-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    4.ROEKENS Witse -HAGELAND CYCLING TEAM-

    5.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.DOPS Dries-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.VANDERHEYDEN Jens -HAGELAND CYCLING TEAM-

    8.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.PETIT Tomas-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    10.HENDRICKX Koen-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    08/06/2014 ROOSDAAL (VB) - Juniores - 84,7 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.LOOMANS Gertjan -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.BOGAERTS Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.GOESSENS Cedric-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    6.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.TEIRLINCK Jens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    9.NERINCKX Tim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    11.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    15.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    21.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    38.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    08/06/2014 WERVIK (W) - Juniores - 98 km

    Aantal deelnemers: 49

    1.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.WARLOP Jordi-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.VEROUGSTRAETE Nicolas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.MOLLY Kenny-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.DEKOCKER Ruben-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    7.VANHOUCKE Harm-WIELERTEAM IEPER-

    8.BRULEZ Miqele-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

     

    08/06/2014 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers: 27

    1.VAN ROOIJ Thijs-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.RADOUX Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.STEGEN Jeffrey -SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    5.SCHILDERMANS Jan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.THOME Yohan-LOTTO-VC ARDENNES-

    8.SLEGERS Dries-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.LOBET Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.DE PEUTER Dylan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    08/06/2014 BONHEIDEN (A) - Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers: 26

    1.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.JASPERS Jappe-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VANDENBROECK Yarno-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    4.DE SMEDT Yanni-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.LAENEN Dieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.GAUSSIN Anthony-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.JANSSENS Thijs-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.DE PRINS Jarne-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    9.LEJOLY Gilles-LOTTO-VC ARDENNES-

    10.BOVE Bjorn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    08/06/2014 ROOSDAAL (VB) - Nieuwelingen - 61,6 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.VAN DEN DRIESSCHE Lilian-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    4.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    5.HUYS Laurens-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.PESSEMIER Tom-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.CASSAERT Loran-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

     

    08/06/2014 WOESTEN (VLETEREN) (W) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers: 22

    1.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.PUGENGER Kylian-LOTTO-VC ARDENNES-

    3.DERUYTTER Jasper-WIELERTEAM IEPER-

    4.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.LALOO Senne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.DECLEYRE Torsten-WIELERTEAM IEPER-

    7.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.LALOO Broes-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.DERYCKERE Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.TACK Jan-emiel-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    08-06-2014 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 08/06/2014 LOKEREN (O) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 36

    1.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    2.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.SEGERS Ryan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    11.DEMUYNCK Victor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.COLMAN Thibeau-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.MAES Alec-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    31.VAN WIELE Michiel-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    34.SERRON Lennert-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.VAN OVERLOOP Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.LEFEBRE Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 48

    1.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.BERCKMOES Jenno-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.PIETERS Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.BEKAERT Joost-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    9.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DE BEER Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.COSYNS Milan-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO - JANATRANS CYCLING TEAM-

    39.SYMOENS Brian-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    40.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.JACOBS Ralf-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 4

    1.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.DE MEYER Jennifer-YOUNG SCHELDE CT-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 51

    1.SENRAME Arthur-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.VAN DEN BOSSCHE Fabio -JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.FORRET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VERHECKEN Gilan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.SLOCK Liam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.GEENS Pedro-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.VAN DE VELDE Tristan-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.DE WILDE Luca-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    41.WARRENS Anthony-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.ROOBROUCK Elias-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.JORIS Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.HENDRIKX Laura-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    Tijdrit 12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 38

    1.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    2.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.SEGERS Ryan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.VAN PARYS Jordy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.DE BOCK Rune-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    6.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    12.COLMAN Thibeau-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.DEMUYNCK Victor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.MAES Alec-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VAN OVERLOOP Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.SERRON Lennert-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.VAN WIELE Michiel-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    36.LEFEBRE Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Tijdrit 12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 4

    1.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.VAN GOETHEM Femke-KTC-CYCLING TEAM-

    3.VERBESTEL Jitse-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.STORMS Imke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Tijdrit 13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 49

    1.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DHAEYE Enrico-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.PIETERS Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.BEECKMAN Brent-KTC-CYCLING TEAM-

    5.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.COSYNS Milan-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.DE BEER Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    41.SYMOENS Brian-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    47.JACOBS Ralf-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Tijdrit 13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 4

    1.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.DE MEYER Jennifer-YOUNG SCHELDE CT-

     

    Tijdrit 14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 57

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.FORRET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.WALRAED Jesper-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DE LANGE Pieter-jan-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    5.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    19.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.SLOCK Liam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.WARRENS Anthony-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.GEENS Pedro-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    39.VAN DE VELDE Tristan-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    41.DE WILDE Luca-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    47.ROOBROUCK Elias-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.JORIS Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Tijdrit 14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.HENDRIKX Laura-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    08-06-2014 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/06/2014

    LFT Bond Banner


    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg    
            Frank Suys

     

    Zaterdag 07 Juni – LICHTERVELDE - LWU 2014

     

    LWU Lichtervelde.jpg

    08-06-2014 om 19:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE & JUNIORES TE BELSELE VAN ZATERDAG 07/06/2014

    FOTO'S DAMES ELITE & JUNIORES TE BELSELE VAN ZATERDAG 07/06/2014     


    07/06/2014 BELSELE (O) - Dames Elite - km
    Aantal deelnemers: 72

    1.D`HOORE Jolien-LOTTO BELISOL LADIES-

    2.DE VOCHT Liesbet-LOTTO BELISOL LADIES-

    3.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    4.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    5.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    6.VEKEMANS Anisha-LOTTO BELISOL LADIES-

    7.LODEWYKS Steffi-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    9.BRUSTAD Eline-ASKER CK-

    10.MINGE Siri-BRYNE CX-

    18.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    32.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7-6-2014-belsele jun -dames 446.JPG  
                                                             Winnaar Jolien D'Hoore.                              
    7-6-2014-belsele jun -dames 433.JPG
       Het podium met winnaar Jolien D'Hoore, Liesbet De Vocht en Els Belmans.           
    7-6-2014-belsele jun -dames 368.JPG
                                       Aankomst van winnaar Jolien D'Hoore.
    7-6-2014-belsele jun -dames 342.JPG      
                 De 3 leiders Els Belmans, Jolien D'Hoore en Liesbet De Vocht.
    7-6-2014-belsele jun -dames 071.JPG
                     
    7-6-2014-belsele jun -dames 082.JPG   
    7-6-2014-belsele jun -dames 008.JPG
    De start met 72 Dames Elite en tevens ook aan de start de gezusters Debboudt.
    7-6-2014-belsele jun -dames 001.JPG
              Belgisch kampioen Liesbet De Vocht kreeg bloemen voor de start.


    07/06/2014 BELSELE (O) - Juniores - km

    Aantal deelnemers: 31

    1.BOSCH Thomas-TWC PIJNENBURG-

    2.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.KRIEL Louw-TYGERBERG MTB CLUB-

    4.VILLAREAL Carlo-SLIPSTREAM-

    5.BUMPERS Alex-VOLHARDEN-

    6.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    7.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.POULIART Arno-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    14.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    19.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7-6-2014-belsele jun-dames 132.JPG
         Het podium met winnaar Thomas Bosch, Sieben Wouters en Louw Kriel.
    7-6-2014-belsele jun-dames 100.JPG
              De spurt voor de 1ste plaats met Thomas Bosch en Sieben Wouters.
    7-6-2014-belsele jun -dames 083.JPG
                                       Rechts Sven De Witte uit Hamme.
    7-6-2014-belsele jun -dames 058.JPG
                                       De start te Belsele met 31 Juniores.


     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-06-2014 om 03:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 08/06/2014 DEURNE (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - km

    Aantal deelnemers: 32

    1.TERPSTRA Niki-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    2.WELLENS Tim-LOTTO-BELISOL-

    3.HOOGERLAND Johnny-ANDRONI GIOCATTOLI-

    4.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.BINA Martin-KWADRO - STANNAH-

    6.DE BUYST Jasper-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    7.DOCKX Gert-LOTTO-BELISOL-

    8.MEISEN Marcel-KWADRO STANNAH-

    9.VAN AERT Wout-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    10.AERNOUTS Jim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

     

    08/06/2014 AVERBODE (VB) – Interclub -  Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 81

    1.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    2.COPP Jayden-BIANCHI-DCM-ARBITRAGE-

    3.GOOSSENS Maarten-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    4.JOHNSTONE Taylor-CT TOMACC-

    5.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    6.BROES Michiel-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    8.GEERAERTS Joni-ROCK WERCHTER TOEKOMSTVRIENDEN-

    9.COOLEN Yves-ROCK WERCHTER TOEKOMSTVRIENDEN-

    10.SMULDERS Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    31.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    67.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    82.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    82.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    82.VAN LOMMEL Cedric-ROCK WERCHTER TOEKOMSTVRIENDEN-

    82.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    82.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    82.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    08/06/2014 MEMORIAL PH. VANCONINGSLOO (A) - Men Elite UCI - Topcompetitie -27jaar - km - 03h55'02"
    Aantal deelnemers:

    1.RUIJGH Rob -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-
    2.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-:00'03"

    3.NAESEN Oliver -CIBEL-

    4.MEURISSE Xandro -LOTTO BELISOL U23-

    5.VAN ROOY Kenneth -LOTTO BELISOL U23-

    6.PARDINI Olivier -VERANDAS WILLEMS-

    7.VANSPEYBROECK Tim -TEAM 3M-

    8.REYNVOET Niels -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    9.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    10.SMEYERS Floris -VERANDAS WILLEMS-

    20.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    28.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-

    51.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-

    108.SCHITTECATTE Niels -CIBEL-

    123.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

     

    08/06/2014 HOREBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 69

    1.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    2.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.COOLS Michaël-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.GLEN Liam-TERRA SAFETY SHOES-

    5.VAN IMPE Lode-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    6.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    7.AITCHISON Keegan-SUBARU ALBION-

    8.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.REMORY Stijn-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    12.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

     

    08/06/2014 LAUWE (W) - Elite z.c./U23 - 106,4 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.TANFIELD Harry-KTM ROAD AND TRAIL-

    3.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    4.STEWART Daniel-EAST ANTRIM-

    5.BOUTTÉ Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    7.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    8.VERSICHEL Davy-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    9.TAILLIEU Mike-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    37.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

     

    08/06/2014 MEISE-WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 102

    1.VLIEGEN Loïc-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    2.SUAREZ MARTINEZ Kevin-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    3.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    4.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    5.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    6.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.POLAZZI Michael-INDIVIDUEEL-

    8.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    9.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    10.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    11.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    18.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    21.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    58.DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    78.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    82.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    88.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-


    08-06-2014 - WALHAIN ST PAUL – Elite z.c./U23 – 02h41min

    Aantal deelnemers: 27

    1 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM
    2 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN
    3 BURTON Jérémy VERANDAWILLEMS
    4 KAISE Julien COLORCODE
    5 WARNIER Antoine COLORCODE
    6 VAN BROEKHOVEN Bram VL TECHNICS
    7 ROUET Rudy
    PROVINCE DE BRABANT-WALLON op 30"
    8 RASE Guillaume
    VC PESANT op 40"
    9 VAN GEYTE Jeroen
    WETTERSE DAKWERKEN op 44"
    10 VAN GOETHEM Kevin
    DEPLASCO

    08/06/2014- HEUSDEN-ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers: 24

    1.DEFAUWES Roel-MAASLAND STER ZUID-LIMBURG-

    2.RUNIA Nick-RSV DUREN-

    3.STIJNS Wayne-W.C.L. BERGKLIMMERS-

    4.RAMAEKERS Jochen-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.PEETERS Daniel-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    6.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    7.GOELEVEN Jeroen-COLBA SUPERANO HAM-

    8.VANDERAERDEN Niels-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.WOUTERS Ruben-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.DESAIR Maarten-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    08/06/2014 HERSELT (A) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - km

    Aantal deelnemers: 49

    1.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    2.VAN DOORSLAER Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    3.D`HOORE Jolien-LOTTO BELISOL LADIES-

    4.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    5.BRUSTAD Eline--

    6.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    7.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    8.DE VOCHT Liesbet-LOTTO BELISOL LADIES-

    9.DE VUYST Sofie-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    10.DEMEY Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    11.HANNES Kaat-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    28.NIJNS Nathalie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    37.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    50.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    08-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/06/2014
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zondag 08/06 – BERLAAR - Kampioenschap van Antwerpen


    Categorie A - 85,5 km
    1-Leys Sam (Kampioen Van Antwerpen)
    2-Bruylandts Dave
    3-Van Kerkhoven Niels
    4-Pitschon Stijn
    5-Van Roey Kevin
    6-Verstraeten Sven
    7-De Feyter Tom
    8-Van Roey Wim
    9-Delcroix Ben
    10-De Ceulaer Rob

    Categorie B - 85,5 km
    1-Wijckmans Pieter (Kampioen Van Antwerpen)
    2-Uyterhoeven Pieter
    3-Eggers Louis
    4-Stijnen Klaas
    5-De feyter Ken
    6-Bocken Peter
    7-Vanden Wyngaerd Bart
    8-De Knaep Kevin
    9-Thys Freddy
    10-Diels Kurt

    Categorie C - 72,7 km
    1-Verbinnen Dirk
    2-Bogaerts Patrick
    3-Witvrouwen Kris (Kampioen Van Antwerpen)
    4-Aerts Peter
    5-Peeters Luc
    6-Gendarme Bart
    7-Gouwkens Patrick
    8-Everaerts Wim
    9-Van Laer Guy
    10-Rens David

    Categorie D - 72,7 km
    1-Van Looy Wim (Kampioen Van Antwerpen)
    2-Van Der Mieren Daniel
    3-Wauters Philippe
    4-Haest Eddy
    5-Vaes Eddy
    6-Van Thielen Wim
    7-Eyselberghs Marc
    8-Van Hoof Danny
    9-Serneels Rudy
    10-Wouters Wim

    Categorie E - 72,7 km
    1-De Bakker Ludo (Kampioen Van Antwerpen)

    08-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    07-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN VRIJDAG 06/06/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN VRIJDAG 06/06/2014     


    06/06/2014 BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - km
    Aantal deelnemers: 147

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.TANFIELD Harry-KTM ROAD AND TRAIL-

    4.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    5.ONGENA Thomas-CIBEL-

    6.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    8.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.VANDEVOORDE Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    10.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    11.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    13.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    14.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    20.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    22.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    26.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    27.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    29.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    6-6-2014-v rijdag belsele 819.JPG  6-6-2014-v rijdag belsele 812.JPG  
          Winnaar Glenn Rotty uit Verrebroek.                               Het podium met winnaar Glenn Rotty en Tony Heirbaut.          
    6-6-2014-v rijdag belsele 826.JPG
                                       Tony Heirbaut met vrouw en kind.
           Langs deze weg wensen we veel beterschap toe aan zijn vader Karel.
    6-6-2014-v rijdag belsele 760.JPG
        De spurt met winnaar Glenn Rotty voor Tony Heirbaut en Harry Tanfield.
                               
    6-6-2014-v rijdag belsele 380.JPG   
            De koplopers die werden bijgehaald door een deel van het peloton.
    6-6-2014-v rijdag belsele 092.JPG
    6-6-2014-v rijdag belsele 426.JPG
    6-6-2014-v rijdag belsele 221.JPG
    6-6-2014-v rijdag belsele 014.JPG
                                  De start te Belsele met 147 deelnemers.


     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    07-06-2014 om 12:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/06/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan MARC GOOSSENS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Marc Goosens.JPG
        Marc Goossens

    Zaterdag 07/06/2014 – KORTEMARK (8610)

    Catg.A - 47 deelnemers

    1.Jurgen Mestagh (Tielt)

    2.Michael Jonckheere

    3.Tom Schotte

    4.Bert Liefooghe

    5.Xavier Vermeeren

    6.Christophe Laperre

    7.Steven Goossens (Belsele)

    8.Yvan Devolder

    9.Pascal Desmet

    10.Joachim Roelens

    11.Jonas De Vlieger

     

    Catg.B - 16 deelnemers

    1.Stefaan David (Torhout)

    2.Nico Savat

    3.Gino De Weirdt

    4.Danny De Bruyne

    5.Fabien Hanssens

    6.Dominiek Volcke

    7.Olivier Vaerewyck

    8.Sven De Vlieger (Lochristi)

    9.Wouter Cael

    10.Sven Crul

     

    Catg.C - 23 deelnemers

    1.MARC GOOSSENS (Mariakerke)

    2.Bruno Cauwelier

    3.Dirk Ampoorter

    4.Peter Ballet

    5.Marc Versluys

    6.Patrick Decaestecker

    7.Roland Coupille

    8.Peter Vanmassenhove

    9.Tony Taelman

    10.Filip Van Damme

    13.Geert Braeckman

    17.Danny Van Oyen

    21.Marc Couckuyt

     

    Catg.D - 10 deelnemers

    1.Martin Durant (Wevelgem)

    2.Helmuth Tas

    3.Jan Snoeck

    4.Jozef De Naeghel

    5.Marc Steenberghe

    6.Robert Maldrie

    7.Marc Van Overmeir (Beveren)

    8.Phil Delgouffe

    9.Henk Bolle

    10.Luc Voet

     

    Catg.E - 12 deelnemers

    +65 jaar

    1.Leo Thyssen

    2.Willy Corthier

    3.Marinus Lockefeir

    4.Didier Cornelis

    5.Steven Cornelis

     

    +70 Jaar

    1.Mathieu Mercken (xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />Genk)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Armand Mols

    4.Robert Robijns

    5.Daniel Cornu (Stekene)

    6.José Devreese

    7.Willy Voorbraeck

    07-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 07/06/2014 HEIST OP DEN BERG (A) - Elites m.c./z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 105

    1.BOONEN Tom-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    2.VAN GENECHTEN Jonas-LOTTO-BELISOL-

    3.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    4.WAEYTENS Zico-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.VANTOMME Maxime-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    6.DOCKX Gert-LOTTO BELISOL-

    7.MEISEN Marcel-KWADRO - STANNAH-

    8.TERPSTRA Niki-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    9.SWEECK Laurens-KWADRO - STANNAH-

    10.AERTS Toon-TELENET - FIDEA-

     

    07/06/2014 OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers: 45

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.DESMET Jani-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    4.BLOMME Lorenzo-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.DESTATSBADER Roy -GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    7.DECOSTER Merlijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.SLABINCK Indiana-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.LAMBRECHT Martijn-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

     

    07/06/2014 HERSELT (A) - Elite z.c./U23 - 119,7 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.VAN DEN PLAS Jelle-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    4.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    5.TANSLEY George-CENTRAL DIST-

    6.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    7.RAEYMAEKERS Mattias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.STEVENS Senne-ZANNATA CYCLING TEAM-

    15.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    07/06/2014 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 24

    1.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    2.VAN LEUKEN Dirk-Twc Tempo-

    3.KLEINLOOG Tim-HET SNELLE WIEL-

    4.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    5.MUYRERS Brent-TWC HET SNELLE WIEL-

    6.CRAENEN Rick-Twc Tempo-

    7.BOROWSKI Bryan-WV SCHIJNDEL-

    8.HENDRICKX Maarten-TWC HET SNELLE WIEL-

    9.VAN AAKEN Rik-Twc tempo-

    10.HENDRIKX Max-PIJNENBURG-

     

    07/06/2014 LINDEN-LUBBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 106 km

    Aantal deelnemers: 35

    1.TEUNS Dylan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    2.VLIEGEN Loïc-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    3.VESSEY Tom-T.PALM PCW-

    4.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.VAN HUMBEECK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.DEFAUWES Roel-MAASLAND STER UID-LIMBURG-

    9.DEVALCKENEER Sieben-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.JOIRET Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

     

    07/06/2014 WERVIK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    3.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    5.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    6.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.COMMEYNE Steffen-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.VANDROMME Evert-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.LAPERE Kris-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    07/06/2014 – GHOY – Elite z.c./U23 – 110 km – 02h58’10"

    Aantal deelnemers: 46

    1-VANDENBOGAERDE JENS-INDIVIDUEEL

    2-POLS THIBAUT-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    3-DESMECHT DAVID-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP op 9"

    4-VANDAELE ANGELO-CYCLING TEAM ZUIDWEST op 20"

    5-DE GROOTE JEFFRY-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6-COMMINETTE JEAN-MICHEL-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES op 40"

    7-SMISMANS JEF-VAN EYCK SPORT

    8-MOTTE DAVID-WETTERSE DAKWERKEN TRAWOBO op 03’08"

    9-DE TROCH THOMAS-VERANDAS WILLEMS

    10-VAN IMPE LODE-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11-DEURBROECK BART-ENTENTE CYCLISTE WALLONIE

    12-WIELFAERT KRISTOF-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

     

    07/06/2014 BELSELE (O) - Dames Elite - km

    Aantal deelnemers: 72

    1.D`HOORE Jolien-LOTTO BELISOL LADIES-

    2.DE VOCHT Liesbet-LOTTO BELISOL LADIES-

    3.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    4.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    5.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    6.VEKEMANS Anisha-LOTTO BELISOL LADIES-

    7.LODEWYKS Steffi-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    9.BRUSTAD Eline-ASKER CK-

    10.MINGE Siri-BRYNE CX-

    18.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    32.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    07-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 07/06/2014 BONHEIDEN (A) - Juniores – Interclub - km - 02h45'22"

    Aantal deelnemers:

    1.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK

    2.DONCK Lowie -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.BRAET Dieter -APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-:00’02"

    4.TAMINIAUX Lionel -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-:00’16"

    5.DELMOTTE Dennis -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.WARLOP Jordi -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    7.BRAL Lowie -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.VANDREPOTTE Anthony -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.CLAUW John-ross -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    42.LEUS Jelle -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    48.VERSCHUEREN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00’22"

    63.BATEN Gianni -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    111.ROELS Wannes -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    124.DE BEN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    141.MARIN Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:02’45"

    142.DILLEN Ruben -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/06/2014 BELSELE (O) - Juniores - km

    Aantal deelnemers: 31

    1.BOSCH Thomas-TWC PIJNENBURG-

    2.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.KRIEL Louw-TYGERBERG MTB CLUB-

    4.VILLAREAL Carlo-SLIPSTREAM-

    5.BUMPERS Alex-VOLHARDEN-

    6.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    7.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.POULIART Arno-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    14.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    19.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/06/2014 KIELDRECHT (O) - Juniores - 95 km

    Aantal deelnemers: 29

    1.VAN DEN WOUWER Jens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.DE LOUWERE Stef-TWC PIJNENBURG-

    3.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    4.JANSSEN Tim-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    5.VAN DIJKE Koen-TWC HET SNELLE WIEL-

    6.MAES Bryan-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.RONSSE Gauthier-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.CATELYN Gieljan-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    25.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/06/2014 OOSTERZELE (O) - Juniores - km

    Aantal deelnemers: 55

    1.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.WYDOOGHE Jaron-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.DE PLUS Jasper-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.BAELE Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.DE JAEGER Nick-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.DE RYCKE Matthias -ASFRA RACING TEAM-

    8.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.DE BOECK James-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    10.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    07/06/2014 WOESTEN (VLETEREN) (W) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.BRULEZ Miqele-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.MOLLY Kenny-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    5.VEROUGSTRAETE Nicolas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.SLAGMULDERS Stef-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.DECOCK Alex-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.VERWILST Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    10.BRACKEZ Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    07/06/2014 OOSTERZELE (O) - Dames Jeugd - km

    DAMES NIEUWELING

    Aantal deelnemers: 27

    1.VAN DER PEET Steffie-RWV DE SPARTAAN-

    2.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    3.VERSTRAETE Lore-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    6.JONGERIUS Claudia-WILLEBRORD-

    7.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.SELOSSE Noa-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    DAMES JUNIORES

    Aantal deelnemers: 35

    1.VANDENBROUCKE Saartje-TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.BAKKER Minke-RWC AHOY-

    6.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.DELBAERE Fien-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN DEN DRIESSCHE Femke -INDIVIDUEEL-

    9.STORMS Nine-BERGBEKLIMMERS-

    10.DEFOUR Lara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    07/06/2014 KOKSIJDE (W) - Nieuwelingen – Interclub - 75 km

    Aantal deelnemers: 149

    1.DE WEVER Merten-CT AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS-

    3.DEBUYCK Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    5.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS-

    8.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS-

    9.TANGHE Lennert-CT AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    13.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND-

    19.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    25.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND-

    27.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND-

    31.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND-

    33.OVERMEIRE Louis-VISTAMEDIA HAMME-

    64.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND-

     

    07/06/2014 HERSELT (A) - Nieuwelingen - 69,3 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.MOBACH Jarno-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DE MEYER Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN HOUT Maarten-TWC HET SNELLE WIEL-

    6.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.LINSSEN Freek-TWC PIJNENBURG-

    9.VERBIST Lennert-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    07-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JORDI DE BEULE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Jordi De Beule.jpg   De Pestel Sander KOP 2014.jpg

           Jordi De Beule               Sander De Pestel

    Zaterdag 07/06/2014 KEMMEL (W) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 14

    1.JORDI DE BEULE uit Zele-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    2.CASSAERT Loran-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.VANOVERBERGHE Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.PLETINCKX Yarno-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.PERNEEL Simon-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.GHEQUIERE Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DELZEYNE Robbe-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.FRANCE Wolf-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

     

    07/06/2014 LAUWE (W) - Nieuwelingen - 64,6 km

    Aantal deelnemers: 49

    1.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.DEWACHTER Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.BIJTEBIER Michiel-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.FIERS Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.RANSON Nourdine-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.DELEU Arnaud-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.VANACKERE Laurens-TOMABEL CYCLING TEAM-

    8.DE VEIRMAN Jesse-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.DESAL Cériel-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    10.VANEECKHOUTTE Ibe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    07/06/2014 LEEFDAAL (VB) - Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers: 24

    1.SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    3.DOISON Rodolphe-U19 CYCLING ACADEMY-

    4.VAN TRICHT Stan-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.VAN DONINCK Alec-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.GOOSENS Rob-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.FROONINCKX Brent-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.VANDENBROECK Yarno-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

     

    07/06/2014 LUMMEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 20

    1.DAEMEN Stijn-WV DE JONGE RENNER-

    2.SINSCHEK Nils-WCL BERGKLIMMERS-

    3.PIJNAPPELS Gijs-WV SCHIJNDEL-

    4.CHAZAN Alden-TWC TEMPO-

    5.PITSCHON Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.EUSSEN Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    9.DE PEUTER Dylan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.VAN DINGENEN Matthias-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    07/06/2014 OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers: 52

    1.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    2.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.DE VRIENDT Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    6.MOL Wesley-KONINKLIJKE BALEN-

    7.VAN ASSCHE Bert -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    40.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.BRUGGEMAN Lorenzo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/06/2014 STEKENE (O) - Nieuwelingen - 67,5 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.VOLKERS Jorn-WV DE JONGE RENNER-

    2.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.COUHYSDER Neil-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VAN BUNDER Tosh-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    10.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    12.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.VAN HOYWEGHEN Bart-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    07/06/2014 TERNAT (VB) - Nieuwelingen - 54 km
    Aantal deelnemers: 23

    1.VAN LYSEBETH Mathias-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.PEMEN Diederik-INDIVIDUEEL-

    4.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.KAESEMANS Jasper-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.VERBEKEN Dave-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    9.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.BAEYENS Yorgo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    19.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    07-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/06/2014

    vwf.JPG









    Zaterdag 7 Juni – EKSAARDE (9160) - Brilmolenstraat 34 - 6de rit VWF Geditrofee

    A-reeks - 67,5km - 1h34
    1.Peter VAN DAMME
    2.Mario Van Der Sickel
    3.Renaat Demeter (Lochristi)
    4.Peter Landtsheer
    5.Glenn De Wolf (Zele)
    6.Bart De Baere
    7.Lennert Buysse
    8.Kevin Vleurinck
    9.Jan De Henau
    10.Jan Bart De Man

    C-reeks - 67,5km - 1h35
    1.Danny SAELENS
    2.Peter Neckebroeck
    3.Andy De Backer
    4.Peter Neels (Kruibeke)
    5.Bruno Bruyere
    6.Peter Vermassen
    7.Kris De Block (Mariekerke)
    8.Diederik Ampe
    9.Tom De Beer (Hamme)
    10.Peter Dockx

    D-reeks - 60km - 1h26
    1.Patrick VERDONCK
    2.Geert Van Speybroeck
    3.Benny Van Buynder (Bornem)
    4.Gino Primo
    5.Ronny Van Der Vurst
    6.Ronald Rents
    7.Patrick Jacobs
    8.Arie De Moor
    9.Patrick Stijlemans
    10.Didier Turcksin

    E-reeks - 60km - 1h28
    1.Patrick COCQUYT
    2.Dirk Mathys (Gentbrugge)
    3.Francis De Ridder
    4.Noël Willems
    5.Dirk Van Hove
    6.Dirk Verresen
    7.Bruno Albrecht
    8.Geert Smet (St.Niklaas)
    9.Dominique Turcksin
    10.Alain De Schepper

    F-reeks - 52,5km - 1h19
    1.Patrick VAN RENTERGHEM
    2.Wim De Waal
    3.Ronny Paridaens
    4.Jean Pierre Claeys
    5.Marc De Vos
    6.Jos Maes
    7.Walter Marynissen
    8.Hilair Heye
    9.Danny Paridaens
    10.Jan Van Hove

    G-reeks - 52,5km - 1h21
    1.Marc VERVONDEL
    2.Gaston Sannen
    3.Luc Snels
    4.Frans Mertens
    5.Roland Boulard
    6.Herman Van Den Borre
    7.Etienne Vandenhouwe
    8.Roger Hoof (St.Niklaas)
    9.Roland Hellebaut
    10.Julien Vyvey

    07-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/06/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 07/06 – KONINGSHOOIKT


    AFGELAST

    07-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    06-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 06/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Rotty Glenn KOP 2013.jpg 

             Glenn Rotty


    Vrijdag 06/06/2014 BORNEM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - km

    Reeks 1

    Aantal deelnemers: 10

    1.SMEULDERS Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.GAUDILLAT Antoine--

    3.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    6.GEYSELS Geoffrey-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.OERLEMANS Pieter-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.DE ROECK Kevin-ASFRA RACING TEAM-

    10.VERHAEGHE Vincent-CECEMELCYCLINGTEAM-

     

    Reeks 2

    Aantal deelnemers: 10

    1.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.PEELAERS Jeff-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    5.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.VERHEYEN Jelle-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.MAES Lenard-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

    9.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.DE OST Jarne-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    06/06/2014 BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 147

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.TANFIELD Harry-KTM ROAD AND TRAIL-

    4.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    5.ONGENA Thomas-CIBEL-

    6.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    8.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.VANDEVOORDE Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    10.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    11.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    13.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    14.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    20.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    22.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    26.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    27.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    29.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    06-06-2014 om 23:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 4 - WAASLANDSE TTC RONDE 2014

    TTC.JPG

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg    5-6-2014-nieuwerkerken 615.JPG

             Frank Suys                                                       Winnaar Frank Suys.

     

    Donderdag 05/06/2014 – NIEUWKERKEN – Rit 4 TTC Ronde van het Waasland 2014

    Aantal deelnemers: 85

    1-FRANK SUYS (Hingene)

    2-Luc van Clapdorp

    3-Bram Kesteleyn

    4-Johan Nijs

    5-Jurgen De Witte (pelotonspurt op 15”)

    6-Kris Smet

    7-Sigi Feucht

    8-Vandecasteele Angelo

    9-Tom Brulez

    10-Glenn Van Hille

    11-Jeroen Vermeiren

    12-Rudi Geeraert

    13-Kenny Janssens (Melsele)

    14-Philip Van Laethem

    15-Davy De Mol

    16-Wim Vanberghen 17-Wim Meir 18-Tom Saeys 19-Maarten Van Raemdonck 20-Lieven De Breucker 21-Jeroen Belis 22-Kevin D'hoe 23-Serge Meyvis 24-Dennis Mijnsbergen 25-Stefan Boon 26-Roel Hannes 27-Filip Van Buynder 28-pascal Schelfhout 29-Peter Dierks 30-Niels D'hondt 31-Kurt De Gronckel 32-Bart Thoen 33-Kristof Descheemaeker 34-Tom Van Osselaer 35-Filip Van Goethem 36-Joris Van Sas 37-Brecht Van den Branden 38-Sam Van der Aa 39-Erwin Van Poucke 40-Jeroen Van Peteghem 41-Tommy Van Osselaer 42-Steven Fleurus 43-Andries Van Boxlaer 44-Kenneth Van Damme 45-Marnix De Roos 46-Koen Verstraeten 47-Stef van de Waeter 48-Tijs Bauwens 49-Danny van Guyse 50-Matthias Maes 51-Gunther Hanssen 52-Fabrizio Polizzi 53-Kurt Thoen 54-Eddy Van Bogaert 55-Philippe D'Hooghe 56-Kurt Victor 57-Gino Smet 58-Dieter De Craene 59-Patrick De Beule 60-Tijs Hermans 61-Rudy Remery 62-Wim Van de Moortel 63-Ben Van Baelen 64-Mario Bolssens 65-Danny Van Damme 66-Andy Landtsheer 67-Johan De Rop 68-Hans Vergauwen 69-Danny Van Hoof 70-Mathias D'Hooghe 71-Kurt Van Raemdonck 72-Geert Schelkens 73-Kenneth Silverans 74-Peter Van Goethem 75-Giovanni Baert 76-Franky Boel 77-Stephan De Plucker 78-Joeri Varewyck 79-Tom Verlinden 80-Manno Duym 81-Patrick Van der Vekens
    5-6-2014-nieuwerkerken 566.JPG
                  De spurt om de overwinning van de kopgroep van 4 renners.
    5-6-2014-nieuwerkerken 626.JPG
                                              Podium te Nieuwkerken.
    5-6-2014-nieuwerkerken 192.JPG
                                De start van de 85 deelnemers te Nieuwkerken.


    Donderdag 05/06/2014 – NIEUWEKERKEN – Recreanten

    Aantal deelnemers: 73

    1.Wagemans Tim

    2.De Munck Gino

    3.Felix Nick

    4.Paelinck Niels

    5.Rizzo Claudio

    6.Rooms Bart

    7.Van Mieghem Maarten

    8.Vermeiren Bart

    9.Blommaert Dirk

    10.Van Steirteghem Filip

    5-6-2014-nieuwerkerken 162.JPG
                                                  Podium Recreanten
    5-6-2014-nieuwerkerken 140.JPG
                                            De spurt bij de Recreanten.
    5-6-2014-nieuwerkerken 008.JPG
    5-6-2014-nieuwerkerken 002.JPG
                                           De start van de 73 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-06-2014 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MOUNTAINBIKETEAM !!!

    Banner Trek KMC 2014.jpg

    25 Mei 2014 : World cup te Novo Mesto Tsjechië

    Kevin Panhuyzen 12e

    Kenneth Coomans 22e

    Githa Michiels 22e

    Trek 1.JPG 
    Trek 2.JPG

    24/5/2014 Kidschallenge te Waanrode

    U11 Freek Verheyden 19e

    U13 Daan Depuydt 1e

    U15 Jasper Lauwers 10e – Ward Samoy 27e – Djeff Verheyden 29e

    Trek 3.JPG 

    Open wedstrijd te Waanrode :

    Mark Donné 5e plaats

     

    Donderdag 29/5 : Les Cîmes de Waimes

    Owen Valcke 45 km – 5e algemeen

    Jérémy Pip 65 km – 1e plaats

     

    Zaterdag 31/5 – 1/6  World cup te Albstadt

    Githa Michiels 20e plaats

    Kenneth Coomans 21e  - pech door het loskomen van de schrijfrem

    Kevin Panhuyzen opgave, wegens rugklachten

    Trek 4.JPG 

    Zaterdag 31/5  6 uren van Hamme voor ploegen

    Trek team : Owen Valcke – Seppe Bogaert – Wout Roggeman – Kris Janssens  – gastrenner Thor Geluykens

    2e plaats (106 deelnemende teams)

    Trek 5.JPG 

    Zaterdag 31/5 Kidstrophy + BK aspiranten te Erezée

    Daan Depuydt 1e - Sander 19e

    Djeff Verheyden 14e

    Louis Decoster 10e – Jasper Lauwers 16e – Ward Samoy 29e

    Trek 6.JPG 
    Trek 7.JPG

    Zondag 1/6  Cup 5 te Erezée

    Mark Donné 2e – 4e algemeen

    Timo Kielich 2e – 6e algemeen

     

     

    Volgend weekend : Europees kampioenschap te Sankt Wendel Duitsland !!!

    Kevin Panhuyzen, Kenneth Coomans en Githa Michiels hebben zich voor deze wedstrijd kunnen kwalificeren.

     

     

    TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.be

    06-06-2014 om 20:05 geschreven door kenny


    05-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 05/06/2014 STOK-KORTENAKEN (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 110

    1.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    2.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.COLLAERS Cedric-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.BYRNE Declan-BAGUET WEBA POORTEN-

    5.PIETTE Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.STEEGMANS Senne-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    8.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    9.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    10.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    89.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    05-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    04-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 04/06/2014 NIEUWRODE (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.VAN IMPE Kevin-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    3.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    4.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    5.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    6.BISSAKER Edward-NIEUWE HOOP TIELEN-

    7.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.DE PAUW Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.DANIELS Wouter -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.PHILIPS Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL-

    20.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    04-06-2014 om 22:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF WIELERTEAM WAASLAND JUNI 2014
    Banner Wielerteam Waasland 2014 1.jpg
    Wielerteam W 1.jpg
    Wielerteam W 2.jpg

    Wielerteam W 3.jpg
    Wielerteam W 4.jpg

    Bron: Bert De Moor

    04-06-2014 om 19:36 geschreven door kenny


    03-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 05/06/2014 - RIT 4 TTC RONDE VAN HET WAASLAND 2014
    TTC 4.jpg

    Bron: TTC Bestuur

    03-06-2014 om 12:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 03/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 03/06/2014 70° GULLEGEM KOERSE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 171 km

    Aantal deelnemers: 181

    1.VAN GENECHTEN Jonas-LOTTO-BELISOL-

    2.MEERSMAN Gianni-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    3.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    4.STEELS Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.DE TROYER Tim-WANTY-GROUPE GOBERT-

    7.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    8.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    9.MERLIER Tim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    10.SCHWEIZER Michael-SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT-

    11.ROBERT Frederique-WANTY - GROUPE GOBERT-

    15.VERMEERSCH Gianni-SUNWEN NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    21.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    119.DE PAUW Moreno-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    124.VANDYCK Niels-VERANDAS WILLEMS-

     

    03/06/2014 BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 104

    1.SUAREZ MARTINEZ Kevin-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    2.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.RAYN Macanally-NIEWE HOOP TIELEN-

    4.BAESTAENS Vincent-BKCP - POWERPLUS-

    5.SOBIERAJ Przemyslaw-KINGSNORTH-

    6.KUYPERS Kris-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    7.ZANE Torre-HAND IN HAND BAAL-

    8.VERMEULEN Stef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.FEYTENS Gerrit-INDIVIDUEEL-

    10.WIJCKMANS Pieter-INDIVIDUEEL-

    13.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    21.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    25.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    49.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    58.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    61.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    74.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    80.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    81.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

     

    03/06/2014 MOL RAUW (A) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 28

    1.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    2.WILLEMS Tom-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    5.VAN LAER Titte-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.BECKERS Roy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.GEERAERTS Joni-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.VERHOEVEN Mike-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    9.HEYNS Wim-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.VAN GILS Arne-TWC HET SNELLE WIEL-

    11.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    03-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    02-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 01/06/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 01/06/2014     


    01/06/2014 LONDERZEEL-ST JOZEF (VB) - Elite z.c./U23 – km

    Aantal deelnemers: 67

    1.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    2.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    4.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    5.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    7.TÖPKE Frederik-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    9.CLEEREN Tom-VAN EYCK SPORT-

    10.DE WEERDT Nick-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    11.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    22.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    25.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    26.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    28.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    32.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    37.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    47.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    54.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    1-6-2014-londerzeel 733.JPG  1-6-2014-londerzeel 741.JPG
                   Winnaar Dries De Bondt.                                                           Dries De Bondt met zijn vriendin.
    1-6-2014-londerzeel 730.JPG
    De winnaar Dries De Bondt met de 2de Sam Van Uytvange en de 3de Lars Haverals.

    1-6-2014-londerzeel 710.JPG
                        Sam Van Uytvange met de trofee voor de 2de plaats.
    1-6-2014-londerzeel 658.JPG
                                    Aankomst van winnaar Dries De Bondt.

    1-6-2014-londerzeel 665.JPG 
                               Aankomst van de 2de Sam Van Uytvange.                                     
    1-6-2014-londerzeel 322.JPG
    1-6-2014-londerzeel 300.JPG 
    1-6-2014-londerzeel 331.JPG                          
    1-6-2014-londerzeel 035.JPG   1-6-2014-londerzeel 200.JPG
                       Overal gevaarpoppen.
    1-6-2014-londerzeel 020.JPG
    1-6-2014-londerzeel 022.JPG
                            De start te Londerzeel met 67 deelnemers.


     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    02-06-2014 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 01/06/2014 BALOISE BELGIUM TOUR (VB) - Men Elite – Rit 5 - km - 04h14'01"
    Aantal deelnemers:

    1.MARTENS Paul -BELKIN-PRO CYCLING TEAM

    2.GAVAZZI Francesco -ASTANA PRO TEAM-

    3.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-

    4.TERPSTRA Niki -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    5.BOECKMANS Kris -LOTTO BELISOL-

    6.GILBERT Philippe -BMC RACING TEAM-

    7.HENDERSON Greg -LOTTO BELISOL-

    8.THEUNS Edward -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.MEISEN Marcel -KWADRO - STANNAH-

    10.LEMOINE Cyril -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    14.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    29.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    47.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    57.NAESEN Oliver -CIBEL-

    82.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    87.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

    103.ONGENA Thomas -CIBEL-

    111.HOFMAN Joeri -KWADRO - STANNAH-

    112.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-

    114.DE DECKER Bjorn -CIBEL-

     

    01/06/2014 WEZEMBEEK-OPPEM (VB) – Interclub – Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 107

    1.TANSLEY George-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    2.HUTTON Graig-BIANCHI DCM ARBITRAGE-

    3.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.COPP Jayden-BIANCHI DCM ARBITRAGE-

    5.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.BROES Michiel-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    8.ELEN Sander-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    9.CANT Jelle-ROCK WERCHTER TOEKOMSTVRIENDEN-

    10.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    24.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    42.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    51.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    67.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    108.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    108.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    108.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    108.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    108.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    01/06/2014 GOOIK-GERAARDSBERGEN-GOOIK (VB) - Women Elite UCI - km - 03h41'40"
    Aantal deelnemers:

    1.VOS Marianne -RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2.JOHANSSON Emma -ORICA - AIS-

    3.LONGO BORGHINI Elisa -HITEC PRODUCTS-

    4.GUNNEWIJK Loes -ORICA - AIS-:00’08

    5.PASIO Ashleigh -HITEC PRODUCTS-:00’26

    6.HOSKING Chloe -HITEC PRODUCTS-:00’28

    7.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    8.DE VOCHT Liesbet -LOTTO BELISOL LADIES-

    9.MAJERUS Christine -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    10.PIETERS Amy -TEAM GIANT-SHIMANO-

    21.HANNES Kaat -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

     

    01/06/2014 GITS (W) - Elite zc/U23/ - 140 km

    Aantal deelnemers: 76

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.VANDAELE Philip-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.GODERIS Jelle-TERRA SAFETY SHOES-

    5.D´HOORE Giorgio-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    6.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    10.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

     

    01/06/2014 HALLE - LEMBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 61

    1.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.TEUNS Dylan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    3.HEYNS Nils-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.DE VILLE Jelle-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.DEURBROECK Bart-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VAN DER SCHUEREN Kenny -HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    8.SMISMANS Jef -VAN EYCK SPORT-

    9.COLLAERS Cedric-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    15.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    29.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    39.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    01/06/2014 HAMONT-ACHEL (LB) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    2.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    3.WOUTERS Rutger-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.COHNEN Stefan-TWC MAASLANDSTER-

    5.VAN LAER Titte-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.SCHUURMANS Sander-WV SCHIJNDEL-

    7.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    8.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    9.LETEN Wouter-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.LACROIX Dany-COLBA SUPERANO HAM-

     

    01/06/2014 LONDERZEEL-ST JOZEF (VB) - Elite z.c./U23 – km

    Aantal deelnemers: 67

    1.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    2.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    4.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    5.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    7.TÖPKE Frederik-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    9.CLEEREN Tom-VAN EYCK SPORT-

    10.DE WEERDT Nick-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    11.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    22.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    25.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    26.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    28.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    32.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    37.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    47.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    54.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    01/06/2014 WETTEREN (WESTREM) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 84

    1.FREDERIK PENNE uit-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    6.VAN BOVEN Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.BOGAERT Steven-SNACKY RIPOSTE CYCLINGTEAM-

    9.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    21.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    35.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    41.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    52.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    02-06-2014 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 3°Seizoenszege en het behalen van de Belgische Titel bij de Dames Juniores !!!

    Lenny Druyts BK 2014.jpg 

    Podium met winnaar Lenny Druyts, Saartje Vandenbroucke en Jesse Vandenbulcke.

    Zondag 01/06/2014 ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 47

    1.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    4.GOOVAERTS Tom-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    5.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    6.PIETERS Laurent-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.VAN DINGENEN Sander -BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.VAN DER MAREL Jelle-WESTLAND WIL VOORUIT-

    10.INDEKEU Nico-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    12.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    16.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    17.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    23.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    24.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    26.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

    27.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    28.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    30.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    31.DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    36.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    01/06/2014- ZANDHOVEN (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s

    Aantal deelnemers: 15

    1.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.MERTENS Robin-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.PEELAERS Jeff-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.BERTELS Leander-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.COOLS Brent-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.VAN BAARDEWIJK Koen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM-

    9.VAN DEN EYNDE Lawrence-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

     

    01/06/2014 MERELBEKE (O) – Belgisch Kampioenschap Heren Juniores – 130,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DELMOTTE Dennis -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DEWULF Stan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.MOLLY Kenny -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    6.BOONS Laurens -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.PATTYN Jeroen -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.PLOVIE Wiebren -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.SNYERS Jari -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.HOUTTEMAN Nico -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    48.VEREECKEN Thomas -APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    63.PERSOON Wouter -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    84.ROELS Wannes -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    116.VAN DEN BOSSCHE Angelo -VISTAMEDIA HAMME-

    118.DE WITTE Sven -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    128.MARIN Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    141.DE CORTE Freek -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    145.TEIRLINCK Jens -VISTAMEDIA HAMME-

    146.BATEN Gianni -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    151.VAN DE VELDE Thomas -ISOREX CYCLING TEAM-

    159.RELAES Jacob -DCM CYCLING TEAM-

    168.MUYS Ayton -INDIVIDUEEL-

     

    01/06/2014 HARINGE (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 75

    1.DEBOOT Bruce-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.SHAW James--

    3.DE VEIRMAN Aaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.DEBUY Anthony-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.DE GROOTE Arne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.VAN DE VELDE Darwin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.MAXWELL Oliver-WINDMILL WHEELS CYCLING CLUB-

    8.DERVEAUX Joran-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.DE GRANDE Arne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.OSTYN Arthur-WIELERTEAM IEPER-

    17.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    66.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/06/2014 HOELEDEN-KORTENAKEN (VB) - Juniores - km

    Aantal deelnemers: 127

    1.ENGSBERG Soren-TEAM ABC-

    2.VAN LAER Sven -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.PANIS Thibaut-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    6.DRIESEN Siebe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.JANSSENS Jochen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    9.VERLINDEN Jordy-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    01/06/2014 MERELBEKE (O) – Belgisch Kampioenschap Dames Juniores – 83,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk -TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.VANDENBROUCKE Saartje -TOPSPORT VLAANDEREN-

    3.VANDENBULCKE Jesse -VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.DELBAERE Fien -ISOREX CYCLING TEAM-

    5.ZEGERS Kato -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VANDEWALLE Isabel -ISOREX CYCLING TEAM-

    7.DEFOUR Lara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.TEIRLINCK Jana -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.VERDONSCHOT Laura -VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    10.LOIX Laura -ISOREX CYCLING TEAM-

    20.DE BOCK Ellen -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.ROTTIERS Maureen -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    01/06/2014 JESSEREN (LB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.BAUDE Arthur-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    2.HEYE Alan-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    3.GOVAERTS Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.SLEGERS Dries-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.VAN ROOIJ Thijs-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.PETERS Tom-AVIA-CRABBE WESTHOEK-

    8.THIJSSEN Gerben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    02-06-2014 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/06/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 6°Seizoenszege bij de Nieuwelingen  !!!

    Weemaes Sasha KOP 2014.jpg 

       Sasha Weemaes

    Zondag 01/06/2014 KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers: 71

    1.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANOVERBERGHE Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.DE KEUKELEIRE Frederic-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.DE NEVE Joerik-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    24.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    01/06/2014 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 67 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DEBUYCK Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.VANDERBEKEN Brent-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.DEWACHTER Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.STEVENS Matthias-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VERBEECK Qwinten-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    22.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

     

    01/06/2014 MUIZEN (MECHELEN) (A) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.VOLKERS Jorn-WV DE JONGE RENNER-

    3.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.SNELS Robbe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.AMELINCKX Stef-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    7.JACOBS Levi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.SERNEELS Dieter-DCM CYCLING TEAM-

    9.KONINGS Frits-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DELAET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    25.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/06/2014 VERREBROEK (O) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.HUYS Laurens-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.SCHELLING Ide-RESTORE CYCLING-

    9.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.KETELAARS Xavier-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    11.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    14.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND-

    15.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    32.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.ANTHUENIS Yenzy-DARE2B WAASLAND MTB TEAM-

    36.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    40.LAMBERTS Alec-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.BRUGGEMAN Lorenzo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.VAN HOYWEGHEN Bart-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    01/06/2014 HOREBEKE (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 27

    1.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    2.LECERF William Junior-SECTION HENNUYERE-

    3.VAN LIERDE Yente-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.GALLE Marlo-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.REUNIS Rowdy-WIELERTEAM WAASLAND-

    23.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.SERRON Lennert-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    25.VAN OVERLOOP Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 3

    1.TIEROLF Sophie-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.VAN GOETHEM Femke-KTC-CYCLING TEAM-

    3.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 29

    1.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DHAEYE Enrico-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.HERMANS Berre-DCM CYCLING TEAM-

    4.BERCKMOES Jenno-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.PEIRENS Yente-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DE MEYER Jennifer-YOUNG SCHELDE CT-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 39

    1.VERVLOESEM Xandres-DCM CYCLING TEAM-

    2.RAECKE Jari-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    3.WALRAED Jesper-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.VAN DER POORTEN Matiz -KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.CLAEYS Robbe-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    13.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND-

    28.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    02-06-2014 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN OVWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/06/2014

    OVWF.jpg

    Proficiat aan DIDIER COUCHEZ met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.B !!!
    Didier Couchez.JPG 

          Didier Couchez

     

    Zondag 01/06/2014 - LO - OVWF

     

    CAT A - 67 deelnemers

    1-Neyt   Roy

    2-Barbier   Davy  

    3-Cauwelier  Thijs

    4-Feys   Dominique

    5-Caen  Davy

    6-Pottier Mike

    7-Duynslaeger  Vic

    8-Robaert  Denny

    9-Vansieleghem  Nick

    10-Vanhoorneweder  Bjorn

     

    CAT B - 43 deelnemers

    1-DIDIER COUCHEZ (St.Amandsberg)

    2-Ampoorter  Dirk

    3-Huyghe  Peter  

    4-Vanhoorneweder  Didier

    5-Vanholsbeke  Benny

    6-Vanmassenhove  Peter

    7-Vanspeybrouck  Geert 

    8-Berquin  Filip

    9-Vandaele  Serge

    10-Roose  Geert

     

    CAT C - 31 deelnemers

    1-Lecluysse  Christian

    2-Pyra  Frans

    3-Demeyere  Jose

    4-Vanhove  Hilaire

    5-Casteleyn  Ghislain

    6-Deprez  Dirk

    7-Denecker  Gery

    8-Lauwers  Marnix

    9-Robaert  Jacky

    10-Calus  Johan

    02-06-2014 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/06/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 01/06 – MOL


    Categorie A - 80 km
    1-Wouters Anton
    2-De Feyter Tom
    3-Engelen Ruben
    4-Kopes Robert
    5-Van Nuffelen Sam
    6-Vandevelde Ruben
    7-Vermeulen Bram
    8-Van Rooy Matthias
    9-Leys Sam
    10-Van Tilt Nils

    Categorie B - 80 km
    1-Dreesen Guido
    2-Van Uffel Wim
    3-Adams Christophe
    4-Van Maldeghem Stijn
    5-Erik Wellens
    6-Verheyden Joris
    7-Van Opstal Philippe

    8-Ooms Timo
    9-Eggers Louis
    10-De Vree Rik

    Categorie C - 66 km
    1-Bogaerts Patric
    2-Verschueren Ivan

    3-Wuyts Hans
    4-Janssen Jan
    5-Thys Filip
    6-Verbinnen Dirk
    7-Aerts Peter
    8-Lemmens Ben
    9-Pauwels Vital
    10-Heremans Gert

    Categorie D - 66 km
    1-Van Der Mieren Daniel
    2-Baeyens Karel
    3-Cortoos Jan
    4-Vekemans Marc
    5-Van Looy Wim
    6-Haest Eddy
    7-Peigneur Dirk
    8-Van Linden Hugo
    9-Vaes Eddy
    10-Vranckx jef

    Categorie E - 66 km
    1-Baptist Francy
    2-Thienpont Walter
    3-Vande Kerkhof Charles
    4-Brouwers François

    02-06-2014 om 16:05 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!