.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    01-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 01/06/2014
    Walsoorden 1.jpg Walsoorden.jpg
    Janssens Kenny KOP 2014.jpg

       Kenny Janssens

    Onder leiding van Kenny Janssens en Peter Neels vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt aan de Kasteeldreef te Beveren 11 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.

    Mooi lenteweer voor de snelheidstraining op 'DEN DIJK', goede opkomst en iedereen heeft zeer goed kunnen meedraaien zonder al te bruuske tempoversnellingen. Spijtig dat Peter Neels moest gaan werken (wielerwedstrijd te Zwijndrecht) zodat we toch met 10 renners vanaf 't Wit Huis begonnen rond te draaien en dat tot op de terugweg aan het Deurganckdok te Doel. De eerste ontsnapping kwam er op het laatste rondpunt te Kallo en het was Michael Van de Casteele die in de aanval ging en Kris Heirwegh meekreeg. Maar zowel Kenny Janssens, Danny Peeters, Wim Kras en Filip Weemaes lieten niet begaan en de aansluiting was een feit voor Bayer. Meteen dus naar de spurt die van ver werd gelanceerd door Filip Weemaes maar Kenny Janssens ging fors erover en reed meteen als eerste over de streep voor Kris Heirwegh, Dirk De Pauw en Michael Van de Casteele.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 38,5 Km/h vanaf café Wit Huis. Met de extra lus naar Den Es en terug naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee: Dirk De Pauw , Kris Heirwegh , Danny Peeters , Jan Vlegels , Wim Kras , Ludwig De Bock , Tom Pieters , Filip Weemaes , Michael Van de Casteele , Peter Neels (tot Verrebroek) en Kenny Janssens.

    Kallo de Meet

    01-06-2014 om 15:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/05/2014

    waod_3.jpg

     

    Proficiat aan PETER DE MAERE met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan SIMON LAUREYS met zijn 1°Seizoenszege !!!

    De Maere Peter KOP 2012.png    Simon Laureys.jpg

         Peter De Maere                   Simon Laureys

    Zaterdag 31 Mei – WAASMUNSTER (9250) - Toeristen

    Toeristen <40 jaar - 56 km - 41 deelnemers

    1.SIMON LAUREYS (Lokeren)

    2.Tim Mclaughin

    3Stefan Boon

    5.Glenne Van Hulle

    6.Niels D'hondt

    7.Marnix De Sutter

    8.Ben Van Baelen

    9.Cederic Smet

    10.Kristof De Scheemaecker, 11.Andries Van Boxelaer, 12.Bart Van Vlierberghe, 13.Wim Bas, 14.Davy Christiaans, 15.Giovanni Baert, 16.Jan Van Laere, 17.Steven Heyrman, 18.Franky Boel, 19.Winok Meiresonne, 20.Dieter De Craene, 21.Kevin De Jaegher, 22.Tom Gerlo, 23.Milan De Weerdt, 24.Kenneth Van Damme, 25.Tijs Bauwens, 26.Johan De Maeschalck, 27Gerry Vermeulen, 28.Jimmy De Jaegher, 29.Gino Dmet, 30.Jens Coppejans, 31.Stephan De Plucker, 32.Bart Roels, 33.Tommy Van Osselaer, 34.Fabricio Polizzi, 35.Luc Apers, 36.Glenn Everaert, 37.Hans Vergauwen, 38.Brecht Vanden Branden, 39.Nicolas Bleyaert, 40.Kevin Vercouteren, 41.Sander THierens
    31-5-2014-waasmunster 1488.JPG
                      Winnaar <40 jaar Simon Laureys met de ploeg.
    31-5-2014-waasmunster 1383.JPG
                                          Aankomst van Simon Laureys.
    31-5-2014-waasmunster 1055.JPG
                                          De kopgroep van 5 renners.
    31-5-2014-waasmunster 1142.JPG
    31-5-2014-waasmunster 1150.JPG
    31-5-2014-waasmunster 1005.JPG

    Toeristen >40 jaar - 56 km - 22 deelnemers
    1.PETER DE MAERE (Eksaarde)
    2.Eddy Van Bogaert >45"
    3.Etienne Claus (Waasmunster)
    4.Kurt Van Raemdonck

    5.Marnix De Roos

    6.Camiel Muel

    7.Geert Smet

    8.Philippe D'Dhooghe

    9.Kenny Janssens (Melsele)

    10.Gerry Roels

    11.Geert Buyltinck, 12.Marc Vertenten, 13.Paul Van Cleemput, 14.Yvan Vinck, 15.Bob Van De Voorde, 16.Freddy Van Camp, 17.Peter Van Goethem, 18.Toon Cammerman, 19.Philippe Van Hoore, 20.Kurt Bertier, 21.Marc Meuleman, 22.Luc Joos
    31-5-2014-waasmunster 1479.JPG
                                Winnaar >40 jaar Peter De Maere.
    31-5-2014-waasmunster 1377.JPG
                                 De aankomst van winnaar Peter De Maere.
    31-5-2014-waasmunster 1013.JPG
                          Peter De Maere vanaf begin ronde 2 in de aanval.
    31-5-2014-waasmunster 1397.JPG
          De spurt voor de 2de plaats met Eddy Van Bogaert voor Etienne Claus.
    31-5-2014-waasmunster 1161.JPG
    Weer een aanval met Freddy Van Camp, Kenny Janssens en Peter Van Goethem.
    31-5-2014-waasmunster 1164.JPG
    31-5-2014-waasmunster 1165.JPG
    31-5-2014-waasmunster 1202.JPG
    31-5-2014-waasmunster 966.JPG
    31-5-2014-waasmunster 963.JPG
                              De start van de >40 jaar te Waasmunster.




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-06-2014 om 15:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/05/2014
    waod_3.jpg

    Zaterdag 31/05/2014 - WESTDORPE (Nl) - Open Catg- 85 km
    Aantal deelnemers: 20
    1.Dante De Ruysscher (Oostburg-Nl)
    2.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    3.Luc De Moor (St.Gillis)
    4.Maarten Burm
    5.Sammy Bogaert (Essen)
    6.Wim Bergmans
    7.Karel Warnier
    8.Ko Harms
    9.Danny Peeters (Temse)
    10.Kenny De Caluwe
    11.Frank Gommers
    12.Benny Moens
    13.Danny Nachtegael
    14.Sven Gommers
    15.Koen Van Laere (Beveren)
    16.Xavier De Vriendt
    17.Guido Kramer
    18.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
    19.Ben Suykerbuyk
    20.Filip Weemaes (Verrebroek)

    01-06-2014 om 14:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/05/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 31/05 – EINDHOUT (2430)


    Categorie A
    1--Bruylandts Dave
    2--Engelen Ruben
    3--Iwens Koen
    4--Mertens Bram
    5--Leys Sam
    6--Vangenechten Steff
    7--Cristael Roel
    8--Jacobs Dieter
    9--De Boel Stijn
    10--Thys Edwin

    Categorie B
    1--Bocken Peter
    2--Wijckmans Kristof
    3--Uyterhoeven Pieter
    4--De Feyter Ken
    5--Van Olmen Jef
    6--Van den Heuvel Dieter
    7--Adams Christophe
    8--Vanden Wyngaerd Bart
    9--De Vree Rik
    10--Baptist Davy
    14--Vanhove David

    Categorie C
    1--Heremans Koen
    2--Witvrouwen Kris
    3--De Proost Gert
    4--Bogaerts Patric
    5--Gendarme Bart
    6--Aerts Peter
    7--Gouwkens Patrick
    8--Dockx Peter
    9--Willems Dany
    10--Verheyden Johan

    Categorie D
    1--Van Der Mieren Daniel
    2--Van Looy Wim
    3--Wauters Philippe
    4--Vekemans Marc
    5--Van Loy Eddy

    6--De Cock Marc
    7--Serryn Anthony
    8--Van Hoof Danny
    9--Hannes Marcel
    10--Vranckx Jef

    Categorie E
    1--Baptist Francy
    2--Van Loy Ellen
    3--De Bakker Ludo

    01-06-2014 om 14:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/05/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!! 

    5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG 

       Werner Dullaert


    Zaterdag 31 Mei – OETINGEN (1755)
     

     

    Catg.A – 35 deelnemers - 63 km

    1.Kristof Debboudt (Sint-Lievens-Houtem)

    2.Stefaan Paridaens

    3.Nick De Landtsheer

    4.Andy De Backer

    5.Koen Van Geyt

    6.Stijn Declercq

    7.Dennis Nevejans

    8.onleesbaar nummer

    9.Steven Goossens (Belsele)

    10.Jonas De Vlieger

     

    Catg.B – 20 deelnemers - 56 km

    1.Michael Naessens (Hévillers)

    2.Gino De Weirdt

    3.Peter Vermassen

    4.Andy Van Eesbeek

    5.Franky De Tremerie

    6.Olivier Vaerewyck

    7.Wim Rombaut (Stekene)

    8.Bert Janssens

    9.Michel Bultinck

    10.Koen François

     

    Catg.C – 25 deelnemers - 56 km

    1.Patrick Jacobs (Lennik)

    2.Geert Van Speybroeck

    3.Marc Schepers

    4.Danny De Backer

    5.Peter Ballet

    6.Noël Willems

    7.Filip Van Damme

    8.Dirk De Pauw (Beveren)

    9.Eddy Van Der Steen

    10.Marcel Vander Putten

    12.Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    14.Geert Braeckman (Kalken)

    16.Kris Van Honsté (Hoboken)

    23.Marc Couckuyt (Nevele)

     

    Catg.D – 18 deelnemers - 44 km

    1.Martin Durant (Wevelgem)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Piet Van Vaerenbergh

    4.Helmuth Tas

    5.Jan Snoeck

    6.Jean-Claude Thelis

    7.Jozef Deneef

    8.Jean Pierre Broothaerts

    9.Robert Maldrie

    10.Rik Scheerlinckx

     

    Catg.E – 23 deelnemers - 44 km

    +65 jaar

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Roland Boulard

    3.Roland Hellebaut

    4.Etienne Vandenhouwe

    5.Raymond de Meester

    6.Herman Van Den Borre

    7.Roger Hoof (St.Niklaas)

    8.Guido Cornet

    9.Hugo Tuypens

    10.Marnix Lauwers

     

    +70 jaar

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)
    2.Mathieu Mercken

    3.Robert Robijns

    4.Daniel Cornu (Stekene)

    5.Armand Mols

    6.François Brouwers

    7.Adrien Desmet

    8.Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    9.Gerard Devleeschauwer

     

    Toeristen – 25 deelnemers - 56 km

    1.Koen Van Kerckhoven (Baal-Tremelo)

    2.Bram Van Neck

    3.Gregory Schelfhout

    4.Bart Van Roey

    5.Kenny Valgaerts

    6.Stephan Tytgadt

    7.Rob Paridaens

    8.Kevin Vandenberghe

    9.Stef De Bruyn

    10.Brecht Declercq

    01-06-2014 om 13:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/05/2014

    LFT Bond Banner


    Proficiat aan PAUL ROOSEPARCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan DIETER VERCAUTER met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Rooseparck Paul KOP 2013.jpg

        Paul Rooseparck              Dieter Vercauter

     

    Zaterdag 31 mei – JABBEKE - LWU 2014

     

    Categorie A

    1.Paul Rooseparck (Overmere)

    2.Michael Jonckheere

    3.Kim Devroye

    4.Sven Verbrugghe

    5.Dominique Baeckelandt

    6.Spencer Tack

    7.Bjorn Joseph

    8.Robin Devleeschouwer

    9.Christof Catteeuw

    10.Wim Vancoppenolle

     

    Categorie B

    1.Dieter Vercauter (Assenede)

    2.Steven De Clercq

    3.Vincent Evers

    4.Patrick Vanmaekelbergh

    5.Steven Landuyt

    6.Jan De Bruycker

    7.Kurt Heyman

    8.Gianni Dumarey

    9.Vincent Milleville

    10.Gerdy Declercq

    16.Giovanni Van Drom (Bazel)

     

    Categorie C

    1.Patrick Raes

    2.Rudy Bertier

    3.Diederik Ampe

    4.Mario Lammens

    5.Kurt Victor

    6.Nico Hellebuyck

    7.Filip Berquin

    8.Jürgen Tremerie

    9.Didier Valckx

    10.Marnic De Waele

    16.Geert Baeckelandt

     

    Categorie D

    1.Freddy Vlerick

    2.Marc Versluys

    3.Rony De Vos

    4.Rudy Bloemmen

    5.Glenn Hoornaert

    6.Roland Coupillie

    7.Jozef De Naeghel

    8.Marc Steenberghe

    9.Michel Wynsberghe

    10.Marc Cogge

     

    Categorie E

    1.Florent De Leersnyder

    2.José Demeyere

    3.Eric De Wilde

    4.Eddy Depreitere

    5.Firmin Dendoncker

    6.Daniël Nuytinck

    7.Gilbert Minjau

     

    Categorie F

    1.Alex Gheysens

    2.Jente Bruning

    3.Nigel Vandecasteele

    4.Jonas Brack

     

    Categorie G

    1.Johan Deschepper

    2.Peter Mommerency

    3.Sven Crul

    4.Jonathan Viaene

    5.Michaël Ledeine

    6.Danny Bogaert

    7.Franky Declercq

    8.Kurt Vancoppenolle

    9.Timmy Braekeveld

    10.Steven Tommeleyn

     

    Categorie Dames

    1.Jolien Verschueren

    2.Katleen Fraeye

    3.Vanessa Van Kerckvoorde

    4.Floor Martens

    5.Evy De Rycker

    6.Jana Dobbelaere

    7.Ine Defeyter

    8.Joyce Tack

    01-06-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    31-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WAASMUNSTER VAN ZATERDAG 31/05/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WAASMUNSTER VAN ZATERDAG 31/05/2014     


    31/05/2014 WAASMUNSTER, RUITER (O) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers: 71

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    8.BOETS Ben-TELENET - FIDEA-

    9.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.EECKHOUT Kurt-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    11.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    14.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    15.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    21.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    25.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    26.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    29.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    30.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    31-5-2014-waasmunster 947.JPG
                             Winnaar Kristof DHollander met de bloemen.
    31-5-2014-waasmunster 889.JPG
                                    Aankomst van winnaar Kristof DHollander.

    31-5-2014-waasmunster 895.JPG 31-5-2014-waasmunster 898.JPG
        Aankomst van de 2de Tim Vercauteren.                                      Aankomst van de 3de Stijn De Bock uit Zele.
    31-5-2014-waasmunster 670.JPG
                          De kopgroep te Waasmunster, hier zat de winnaar.
    31-5-2014-waasmunster 552.JPG
                               De 5 vluchters die later gezelschap kregen.
               
    31-5-2014-waasmunster 173.JPG
                                       Op kop Kris Bolsens uit Kruibeke.
    31-5-2014-waasmunster 136.JPG
                              De gebroeders Stijn en Stef De Bock uit Zele.
    31-5-2014-waasmunster 121.JPG
    31-5-2014-waasmunster 116.JPG 
                       Steven Doms en de latere winnaar Kristof DHollander. 
    31-5-2014-waasmunster 082.JPG                         
    31-5-2014-waasmunster 078.JPG                    
    31-5-2014-waasmunster 065.JPG
    31-5-2014-waasmunster 012.JPG
                            De start te Waasmunster met 71 deelnemers.


     





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    31-05-2014 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Kristof DHollander.jpg 

         Kristof DHollander


    Zaterdag 31/05/2014 BALOISE BELGIUM TOUR (VB) - Men Elite – Rit 4 - km - 04h16'11"
    Aantal deelnemers:

    1.GREIPEL André -LOTTO BELISOL

    2.MAIKIN Roman -RUSVELO-

    3.GILBERT Philippe -BMC RACING TEAM-

    4.VAN DER POEL Mathieu -BKCP - POWERPLUS-

    5.GAVAZZI Francesco -ASTANA PRO TEAM-

    6.VANBILSEN Kenneth -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    7.DE KORT Koen -TEAM GIANT-SHIMANO-

    8.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    9.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-

    10.WEBER Sascha -VERANCLASSIC - DOLTCINI-

    33.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    57.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    89.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    95.ONGENA Thomas -CIBEL-

    96.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-

    109.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    123.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

    129.DE DECKER Bjorn -CIBEL-

    146.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    148.NAESEN Oliver -CIBEL-


    31/05/2014 ZWEVEZELE (W) - Interclub - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers: 117

    1.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    6.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.OPSOMER Arne-ASFRA RACING TEAM-

    8.TANSLEY George-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    9.DE PAEPE Pieter-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    31/05/2014 HALLE - BUIZINGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.TEUGELS Lennert-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.DE TROCH Thomas-VERANDAS WILLEMS-

    4.MERLIER Braam-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    5.VAN IMPE Kevin-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.BROERS Erwin-UNITED CYCLING TEAM-

    7.TRIBOUT Bart-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    8.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.BEULENS David-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

      

    31/05/2014 WAASMUNSTER, RUITER (O) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers: 71

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    8.BOETS Ben-TELENET - FIDEA-

    9.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.EECKHOUT Kurt-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    11.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    14.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    15.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    21.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    25.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    26.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    29.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    30.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    31/05/2014 OTEGEM (W) - Juniores - 83,5 km

    Aantal deelnemers: 89

    1.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.VEROUGSTRAETE Nicolas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.ENGBERG Martinus--

    4.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.BRULEZ Miqele-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VAN DAMME Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    31.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    67.SYMOENS Bradley-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    31/05/2014 REKKEM (W) - Juniores - 93,1 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.SHAW James

    2.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    3.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DEBOOT Bruce-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.VANHOUCKE Harm-WIELERTEAM IEPER-

    7.SEGERS Dieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.COOREVITS Gilles-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.BAYLIS Thomas-HARIBO BEACON CT-

    10.MAXWELL Oliver-WINDMILL WHEELS CYCLING CLUB-

    11.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    31/05/2014 HARINGE (W) - Nieuwelingen - 64,6 km

    Aantal deelnemers: 30

    1.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.VERSTRAETE Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.BOUCKAERT Louis-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.DERYCKERE Jens-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.THAULEZ Sören-BOYS TEAM COLFONTAINE-

    7.LALOO Broes-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.BEN SEDDIK Youssef-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.COUCKUYT Laurens-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    10.NOWÉ Simon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    31/05/2014 MEIGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    2.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    3.MAAS Danny-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VAN DER HAEGEN Jarne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND-

    7.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    8.VERPAELE Thibault-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.GUNST Denise-GRC JAN VAN ARCKEL-

    10.REYSERHOVE Seppe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    12.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    31/05/2014 PEPINGEN (VB) - Nieuwelingen - 72 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.VANDERMOSTEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    5.FRANCOIS Casper-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.VERBIST Alexander-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    9.VAN LYSEBETH Mathias-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.KAESEMANS Jasper-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    25.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    33.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    31/05/2014 ANTWERPEN WILRIJK (WIELERCENTRUM) (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    31-05-2014 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/05/2014

    vwf.JPG











    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Alex Goossens KOP 2014.jpg

          Alex Goossens

    Zaterdag 31 Mei – WINTAM (2880) - 5de rit VWF Geditrofee

     

    A-reeks - 74,1km - 1h50
    1.Jarno VERHOFSTADT
    2.Gwylim Hanssens
    3.Senne Steegmans
    4.Kevin Van Den Cruijce
    5.Jurgen Diependaele
    6.Ken Van Reeth (Mariekerke)
    7.Michel Le Blon
    8.Kevin Van De Keer
    9.Kevin Selleslagh
    10 Peter Landtsheer

    C-reeks - 74,1km - 1h49
    1.ALEX GOOSSENS (Vrasene)
    2.Tom De Beer (Hamme)
    3.Frank Vagenende
    4.Mario Van Den Broeck
    5.Peter Neels (Kruibeke)
    6.Danny Borremans
    7.Danny Saelens
    8.Franky Weemaes (Melsele)
    9.Andy Roskam (Ruisbroek)
    10.Jimmy De Paepe

    D-reeks - 57km - 1h25
    1.Herman PROOST
    2.Ronny Van Der Vurst
    3.Danny Poelmans
    4.Arie De Moor
    5.Piet Hereygers
    6.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    7.Patrick Stylemans
    8.Jan De Mulder
    9.Jerry De Reuse
    10.Jean Baeyens

    E-reeks - 57km - 1h27
    1.Patrick COCQUYT
    2.Frank Suys (Hingene)
    3.Francis De Ridder
    4.Dirk Peigneur
    5.Jan Van Den Brande
    6.Dirk Verresen
    7.Patrick Machtelinckx
    8.Dirk Van Hove
    9.Paul De Greef
    10.Dominique Turcksin

    F-reeks - 52km - 1h18
    1.Wim DE WAAL
    2.Ronny Paridaens
    3.Jan Van Hove
    4.Eddy Goossens
    5.Jos Staes
    6.Jos Maes
    7.William Govaert (Waasmunster)
    8.Jean Pierre Claeys
    9.Marc De Vos
    10.Peter Schoepen

    G-reeks - 46,3km - 1h13
    1.Felix LUYTEN
    2.Jos Vandermeulen
    3.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4.Luc Snels
    5.Theo Coudyzer
    6.Frans Mertens
    7.Jef Everaerts
    8.William De Cremer
    9.Willy Mous
    10.Ad Montforts

    31-05-2014 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BELSELE SPORTIEF PRESENTEERT WIELERPROGRAMMA 2014 !!!

    BELSELE SPORTIEF PRESENTEERT WIELERPROGRAMMA 2014 !!!

    BELSELE SPORTIEF 2013 MORENO DRIES V NEVEL Jotri.jpg 

    In 2013 won Moreno De Pauw het kampioenschap van het Waasland.
    Mee op het podium mochten toen Dries Vannevel (2de) en Jori Van Steenberghen (3de).

     

    ’t Is weer kermis in Belsele en dan organiseert de Vzw. Kon. Belsele Sportief een vijftal wielerwedstrijden. Het programma ziet er als volgt uit :

     

    • Vrijdag 6 juni  te 19.00 uur

    29ste Grote Prijs van het Waasland – Ereprijs Stichter Hubert Boelens.

    Wielerwedstrijd voor Elite zonder contract en Beloften.

    Vertrek : Belseledorp nr 99 (familie Boelens) te Belsele. Aankomst : Belseledorp nr 76 (Gemeentehuis) te Belsele.

    Afstand : 14 ronden van 7, Km of totale afstand van 98 Km.

     

    • Zaterdag 7 juni  te 14.00 uur

    18de Kampioenschap van het Waasland – Ereprijs Erevoorzitter Alfons Smet.

    Wielerwedstrijd voor Juniores Heren.

    Vertrek en aankomst : Belseledorp 76 (Gemeentehuis) te Belsele.

    Afstand : 11 ronden van 7 km of totale afstand van 77 Km.

     

    • Zaterdag 7 juni  te 16.30 uur

    13de Grote Prijs van het Waasland – Ereprijs Erevoorzitter Kamiel De Deene.

    Wielerwedstrijd voor Dames Elite.

    Vertrek en aankomst : Belseledorp 76 (Gemeentehuis) te Belsele.

    Afstand : 11 ronden van 7km of totale afstand van 77 Km.

     

    • Dinsdag  10 juni  te 14.00 uur

    7de Kampioenschap van het Waasland

    Ereprijs erevoorzitters Gaston De Vijlder & Hilaire Piron.

    Wielerwedstrijd Interclub voor Elite en Beloften.

    Vertrek en aankomst : Belseledorp 76 (Gemeentehuis) te Belsele.

    Afstand : 11 ronden van 13,7 km of totale afstand van 150,7 Km.

     

    • Zaterdag 14 juni  te 15.00 uur

    43ste Grote Prijs Ward & Gilbert Meul.

    Wielerwedstrijd voor Elite zonder contract en Beloften.

    Vertrek & aankomst : Valk 62 (Electro RTV) te Belsele.

    Afstand : 13 ronden van 8,7 km of totale afstand van 113,1 km.




    Tekst en foto’s:
    Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    31-05-2014 om 10:19 geschreven door kenny


    30-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C./ELITE Z.C./U23 BALOISE BELGIUM TOUR VAN VRIJDAG 30/05/2014

    FOTO'S ELITE M.C./ELITE Z.C./U23 BALOISE BELGIUM TOUR VAN VRIJDAG 30/05/2014     
                      

    Vrijdag 30/05/2014 BALOISE BELGIUM TOUR (VB) - Men Elite – Rit 3 - km
    Aantal deelnemers: 154

    1.MARTIN Tony -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM- in 19’43"

    2.DUMOULIN Tom -TEAM GIANT-SHIMANO-

    3.CHAVANEL Sylvain -IAM CYCLING-

    4.DILLIER Silvan -BMC RACING TEAM-

    5.BRANDLE Matthias -IAM CYCLING-

    6.GILBERT Philippe -BMC RACING TEAM-

    7.LEMOINE Cyril -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    8.OVECHKIN Artem -RUSVELO-

    9.HAGA Chad -TEAM GIANT-SHIMANO-

    10.HOLLENSTEIN Reto -IAM CYCLING-

    16.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    18.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-

    65.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    87.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-

    112.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    117.NAESEN Oliver -CIBEL-

    129.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-

    133.ONGENA Thomas -CIBEL-

    138.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    142.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    144.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    150.ONGENA Matthias -CIBEL-

    151.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

    153.DE DECKER Bjorn -CIBEL-

    154.HOFMAN Joeri -KWADRO - STANNAH-

    30-5-2014-tijdrit 384.JPG
                                                          Yves Lampaert
    30-5-2014-tijdrit 430.JPG
                                                       Jurgen Roelandts
    30-5-2014-tijdrit 483.JPG
                                                       André Greipel                              
    30-5-2014-tijdrit 495.JPG
                                                Laurens De Vreese
    30-5-2014-tijdrit 544.JPG  30-5-2014-tijdrit 109.JPG
                    Jori Van Steenberghen                                                                           Thomas Ongena
    30-5-2014-tijdrit 639.JPG  30-5-2014-tijdrit 658.JPG
                             Philippe Gilbert                                                                      Greg Van Avermaet
    30-5-2014-tijdrit 676.JPG
                                                     Gert Steegmans
    30-5-2014-tijdrit 040.JPG
                                                         Joeri Stallaert
    30-5-2014-tijdrit 088.JPG
                                                          Joeri Hofman
    30-5-2014-tijdrit 121.JPG  30-5-2014-tijdrit 190.JPG
                       Matthias Ongena                                                                                Oliver Naesen
    30-5-2014-tijdrit 354.JPG  30-5-2014-tijdrit 245.JPG
                           Tim De Troyer                                                                             Stef Van Summeren
     





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    30-05-2014 om 22:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 30/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 30/05/2014 BALOISE BELGIUM TOUR (VB) - Men Elite – Rit 3 - km
    Aantal deelnemers: 154

    1.MARTIN Tony -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM- in 19’43"

    2.DUMOULIN Tom -TEAM GIANT-SHIMANO-

    3.CHAVANEL Sylvain -IAM CYCLING-

    4.DILLIER Silvan -BMC RACING TEAM-

    5.BRANDLE Matthias -IAM CYCLING-

    6.GILBERT Philippe -BMC RACING TEAM-

    7.LEMOINE Cyril -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    8.OVECHKIN Artem -RUSVELO-

    9.HAGA Chad -TEAM GIANT-SHIMANO-

    10.HOLLENSTEIN Reto -IAM CYCLING-

    16.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    18.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-

    65.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    87.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-

    112.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    117.NAESEN Oliver -CIBEL-

    129.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-

    133.ONGENA Thomas -CIBEL-

    138.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    142.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    144.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    150.ONGENA Matthias -CIBEL-

    151.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

    153.DE DECKER Bjorn -CIBEL-

    154.HOFMAN Joeri -KWADRO - STANNAH-

      

    30/05/2014 GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 105 km

    Aantal deelnemers: 89

    1.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    4.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    8.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    9.BULING Peter-CYCLING SOUTHLAND-

    10.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

     

    30/05/2014 KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - 110,7 km

    Aantal deelnemers: 95

    1.LUYCKX Brent-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.GOOVAERTS Tom-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    4.VAN DEN DRIESSCHE Niels -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    9.COPPENS Carrera-CECEMELCYCLINGTEAM-

    10.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    14.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    15.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    19.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    26.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.VAN DE MERGEL Jelle -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    33.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    53.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    65.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    30/05/2014 BEGIJNENDIJK (VB) - Dames Elite - 98 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    2.SAN SEBASTIAN LASA Irene-BIZKAIA - DURANGO-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    5.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    6.DEBBOUDT Evelien-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.VERSTICHELEN Femke-INDIVIDUEEL-

    8.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.KORMOS Veronika-BIZKAIA-DURANGO-

    10.NOHLES Alexandra-UNION NETTETAL-

    13.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    15.NIJNS Nathalie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    16.ROBERT Valerie-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    17.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    30-05-2014 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG VAN DE WIELERTOERISTEN TE ZWIJNDRECHT VAN WOENSDAG 29/05/2014

    WIELERTOERISTEN BART VAN DER VEKEN EN WIM HEYNDRICKX KAMPIOENEN VAN ZWIJNDRECHT.

     

    In de Memorial Kristof Goddaert zat ook het kampioenschap van Zwijndrecht voor wielertoeristen. Er waren twee categorieën: +45 jaar en – 45 jaar of in totaal 37 deelnemers. Het kampioenschap stond open voor leden van Zwijndrechtse clubs, inwoners en oud-inwoners. Ze moesten een wedstrijd rijden van één uur voor een vrij talrijk publiek.

    Na enkele pogingen waarbij enkele keren Dave Van Roeyen was betrokken, nestelden zich mannen met inhoud vooraan en ze forceerden vrij vroeg een vlucht met zeven, gemist door Van Roeyen.: de + 45-jarigen Kenny Janssens, Freddy Van Camp en Wim Heyndrickx en de ‘jongeren’: Jeffrey Cools, Giovanni Van Drom, Bart Van der Veken en Sam Van der Aa. Zij namen snel afstand en het zag er naar uit dat niemand nog bekwaam was hen terug te pakken. Tot een spurt met zeven kwam het niet want in de laatste ronde gingen drie -45-jarigen succesvol demarreren en mochten spurten voor het podium: Bart Van der Veken de winnaar, Giovanni Van Drom  tweede en Jeffrey Cools derde. En dan kwamen netjes na elkaar de + 45-jarigen naar de streep en Wim Heyndrickx pakte de titel voor Kenny Janssens en Freddy Van Camp.

    29-05 016 WT PODIUM - 45 gio v drom bart vde veken jeffr cools 006.jpg 

    Het podium van de wielertoeristen – 45 jaar met in het midden de kampioen 2014, Bart Van der Veken.
    Op 2: Giovanni Van Drom en op 3 Jeffrey Cools. Links Benny Schenck van de Goddaertvrienden en de bloemendame.
    Rechts Bianca de zus van Kristof Goddaert zaliger en Jan Verhulst van MediJan, de hoofdsponsor van de wielernamiddag.

    29-05 017 WT PODIUM +45 kenny wim heyndrickx freddy v camp 007.jpg 

    Het podium van de wielertoeristen + 45 jaar met in het midden de kampioen 2014, Wim Heyndrickx.
    Op 2 Kenny Janssens en op 3 Freddy Van Camp. Links de bloemendame, Benny Schenck
    en Freddy Van Wolvelaer. Rechts Bianca Goddart en Jan Verhulst  Van MediJan.

    29-05 015 BELANGSTELLING AAN CENTRUM 002.jpg 

    Het kampioenschap van Zwijndrecht voor wielertoeristen kreeg aardig wat belangstelling.
    Er namen 37 renners deel.

     

     

    RECREANTEN

    Bij de recreanten gingen heel wat Zwijndrechtenaren van start. Het is immers prettig een wedstrijd te rijden op eigen tempo en eigen kunnen. Ze moesten ook één uur rijden. In een mum van tijd lag alles uit elkaar en de sterksten bleven hard doorduwen en dat maakte dat er gauw gedubbelde op het parcours reden. Op een kwartier van het einde werd het al duidelijk dat de Burchtenaar Kris Heirwegh een optie op de zege nam. Hij trok alleen weg van Herman Van Slambroeck en Tony van Havenbergh zodat zij meteen de andere podiumplaatsen veroverden. Tijdens deze wedstrijd reed Freddy Goddaert, oom van Kristof Goddaert, in een trui van IAM. Hij nam vooraan positie in maar toen enkele renners tegen een bloembak reden en ten val kwamen, verloor hij zijn goede positie. Maar toch kon hij rekenen op veel aanmoedigingen en zelfs meerdere aanmoedigingspremies in ontvangst nemen.

    29-05 018 WAOD LEIDING 012.jpg 

    De wedstrijden voor wielertoeristen en recreanten, werden geleid door de
    afgevaardigden van de nevenbond WAOD.

    29-05.jpg 

    De winnaar  bij de recreanten was Kris Heirwegh uit Burcht. Hij kreeg een grote
    fruitmand cadeau overhandigd door Berlinde en de sportraadvoorzitter René Van Houte.

    29-05 020 WINNAAR RECREANT OP PODIUM 018.jpg 

          De winnaar bij de recreanten Kris Heirwegh met zijn reuzenfruitmand.

    29-05 021 KRIS HEIRWEGH met fruit naar vrouw 021.jpg 

    De recreantenwinnaar Heirwegh rende (zonder fiets) in de richting van zijn echtgenote.
    Een seingeefster zorgde zelfs voor een veilige aankomst.

    29-05 022 podium recreanten 024.jpg 

    Omdat de organisatoren enkel maar de winnaar van de recreanten huldigden
    vroegen Herman Van Slambroek als 2de en Tony Van Havenbergh als 3de om
    toch eens een beeld te maken van ‘hun’ podium.
    Wat wij uiteraard met alle plezier hebben gedaan.




    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    30-05-2014 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG VAN DE MEMORIAL KRISTOF GODDAERT TE ZWIJNDRECHT !!!

    Memorial Kristof Goddaert te Zwijndrecht van Woensdag 29/05/2014.

     

    MATHIAS VERTESSEN MET HOOFD EN BENEN.

     

    De wielernamiddag “Memorial Kristof Goddaert” is in Zwijndrecht een onvergetelijk gebeuren geworden. Vooral aandoenlijk was het, want ook zijn moeder Berlinde De Bisschop, zus Bianca, grootvader Raph De Bisschop en familie en ook zijn wielerouders Rik en Yvette Van Linden waren aanwezig. Zij hadden duidelijk de dood van de 27-jarige prof nog niet verwerkt. Het was trouwens ook maar ruim drie maanden geleden. De Memorial begon met een junioreswedstrijd WBV en daarna kwam de WAOD aan bod met het ‘Kampioenschap van Zwijndrecht ‘ voor wielertoeristen en tenslotte reden de recreanten hun wedstrijd. De Goddaertvrienden hadden weer hun criterium aangegrepen voor deze wedstrijden. Bleek dat de omloop, pal in het centrum van de gemeente met aankomst in de winkelstraat, gewoon schitterend is voor een wedstrijd op gesloten omloop. Dankzij een veiligheidsplan van de politie, kregen de koersen een perfecte organisatie.

    30-05 001 INTERV TV OOST MOR DE PAUW 005.jpg
    TV Oost maakte een verslag van de eerste Memorial Kristof Goddaert.
    Een gesprek met eregast en beste vriend van Kristof: Moreno De Pauw.

    30-05 002 INTERV RIK V LINDEN 009.jpg
    Na lang aandringen kon de journalist ook Rik Van Linden, de wielervader van
    Kristof Goddaert, voor de camera krijgen.

    De juniores moesten 30 ronden rijden. Er waren slechts 22 deelnemers wat voor de Goddaertvrienden een echte ontgoocheling was. Zij hadden vooral uit de regio meer renners verwacht, zeker omdat in de provincie Antwerpen geen wedstrijd voor deze categorie was. Het zou in ieder geval het eerbetoon aan Kristof Goddaert nog meer kleur hebben gegeven. Twee dames elite hadden het wel begrepen dat zij aanwezig moesten zijn op deze Memorial: Jolien D’Hoore van Lotto Belisol Ladies en toch een toprenster in ons land en ook Lotte Kopecky van Topsport Vlaanderen kwam aan de start. Amper vier Waaslanders reden mee: uit Beveren Glenn Marin en Jelle Blommaert beiden van het Wielerteam Waasland, Jonas Van Osselaer uit Belsele voor Rudyco-Janatrans Hamme dat ook nog Tom Baeyens uit Overmere in koers had en tenslotte ook Bryan Cap uit Rupelmonde voor CT Keukens Buysse Knesselare.

    30-05 003 SWA BUYSSENS IN GESPREK pat de bissch moreno freddy010.jpg
    Fotograaf Swa Buyssens (GVA) maakt notities bij de genodigden op de Memorial:
    Patrick De Bisschop, Moreno De Pauw en Freddy Goddaert.

    30-05 004 VOOR DE START JUN genodfigden011.jpg
    Klaar aan de start van de juniores. Er werd een ronde gereden aan 27 km/u het
    cijfer dat ook de leeftijd van Kristof weergaf. Vlnr: Freddy Goddaert, Moreno De Pauw,
    Patrick De Bisschop en Stefan Bontinck.
    30-05 005 verwelkoming moeder berlinde door Benny012.jpg

    Benny Schenck van de Goddaertvrienden verwelkomde Berlinde De Bisschop,
    de moeder van de verongelukte renner en overhandigde haar bloemen.
    Prof Moreno De Pauw kijkt ontroerd toe.

    Alvorens van start te gaan werd een verkenningsronde gereden waarin vier genodigden voorop reden: Freddy Goddaert een oom van Kristof en rijdend in de trui van IAM, Moreno De Pauw een beste vriend van de overleden renner en dan nog twee familieleden Patrick De Bisschop en Stefan Bontinck. Zij reden vóór de groep juniores uit aan een snelheid van 27 km/u verwijzend naar de 27-jarige leeftijd van Kristof. Moeder Berlinde en zus Bianca werden door de organisatoren nog in de bloemen gezet. Opvallend was wel dat Rik Van Linden en zijn dame, het niet konden opbrengen om die momenten bij te wonen. Zij keken ontroerd langs de kant toe. Wat moet het ook voor hen verschrikkelijk hard zijn het verlies van hun ‘wielerzoon’ te verwerken.

    30-05 006 VOOR DE START gen & moeder014.jpg 

    Nog voor het vertrek der juniores met de moeder van Kristof en zijn zus Bianca.

    30-05 007 BIANCA GEEFT START 016.jpg 

    De start bij de juniores werd gegeven door Bianca Goddaert, de zus van Kristof.
    Zij had een zeer innige band met haar broer.

    30-05 008 CRIT JUN IN CENTRUM V ZW 018.jpg
    Het criterium van de Goddaertvrienden vond plaats in het centrum van Zwijndrecht,
    in de winkelstraat.

    30-05 009 JOURNALIST KRISTOF PIETERS 022.jpg
    Er was heel wat persbelangstelling voor de Memorial. TV Oost en ATV hadden
    een cameraman gestuurd en hier zien we journalist Kristof Pieters van
    Het Laatste Nieuws in gesprek met Bianca, de zus van Kristof.


    En dan werd er gekoerst. In de 2de ronde kwam er reeds een aanval van Lander Croonen en veldrijder Stijn Caluwé. Een reactie van Tom Baeyens leverde niks op en de twee waren vertrokken.  In de 4de ronde stoof Jolien D’Hoore weg uit het peloton maar het bleef bij een poging. Ook Stijn Goolaerts probeerde het. Het was in de 8ste ronde dat Mathias Vertessen uit Schoten als een pijl uit een boog wegschoot en hij reed op korte tijd tot bij de twee vluchters. In de 11de ronde had dit drietal een voorsprong van 25 sec op het peloton waarin Nick Verheyen zich klaar maakte voor een achtervolging. Zonder succes, ook niet toen hij daarbij hulp kreeg van Stijn Goolaerts. Vooraan zag Vertessen dat het peloton nooit op verder dan 15 sec volgde.
    30-05 011 JUN DRIE LEIDERS 026.jpg
    Drie leiders bij de juniores: Stijn Caluwé, Mathias Vertessen en Lander Croonen.


    Hij besloot daar vooraan geen extra krachten meer te verspillen en liet zich weer afzakken zodat Croonen en Caluwé het weer met twee deden. Niet voor lang, want de troep naderde en in de 20ste ronde werden ook zij gegrepen. Alles weer  samen. Nick Verheyen, de veldrijder, zette op vijf ronden van het einde een splijtende actie op. Hij was weg. Een voorsprong van 10 sec. was zijn pover loon voor werken. Het einde naderde en de veldrijder haalde er alles uit maar bij het ingaan van de laatste ronde van een anderhalve kilometer bedroeg zijn voorsprong amper 7 sec. Een vogel voor de kat.

    Zo kregen we nog een massaspurt en de man die zijn hoofd had gebruikt toen hij vooraan reed met Croonen en Caluwé, spurtte snelst: Mathias Vertessen. En wat een kracht ging uit van Jolien D’Hoore die knap 2de werd voor Peter Bulcke uit Mortsel.
    30-05 013 JUN PODIUM gelukw van Berlinde031.jpg

    Gelukwensen van de moeder van Kristof aan Jolien d’Hoore (2de), winnaar Mathias Vertessen
    en Peter Bulcke (3de).
    30-05 014 volledig pod & genodigden i 032.jpg

    Podium juniores vlnr: schepen van sport Theo Van Roeyen, hoofdsponsor Jan Verhulst,
    Rik Van Linden, Jolien D’Hoore, Mathias Vertessen, Peter Bulcke, Berlinde, Bianca en Benny Schenck.

    30-05 010 RAPH DE BISSCHOP & GINO DE PAUW025.jpg

    Rustig langs de afsluiting stond Ralph De Bisschop (86) de grootvader van Kristof Goddaert,
    in gezelschap van ex-renner Gino De Pauw (vader van Moreno), alles te bekijken.
    Voor hem was het overlijden van Kristof een bijzonder zware slag.
    Reeds toen Kristof een klein baasje was, stond Ralph al naast hem.

    30-05 012 AFGEV WBV met sjaal 027.jpg 

    De drie wedstrijdleiders van WBV toonden respect en medeleven en hingen
    een sjaal om van de Kristof Goddaertvrienden

     

     


     

     

    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    30-05-2014 om 19:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/05/2014

    waod_3.jpg


    Proficiat aan BART VAN DER VEKEN met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Van Der Veken Bart KOP 2013.png   Heyndrickx Wim KOP 2013.jpg

       Bart Van Der Veken            Wim Heyndrickx

    Donderdag 29 Mei – ZWIJNDRECHT (2070)


    Toeristen -45 jaar

    1.BART VAN DER VEKEN (Sint Janssteen)

    2.Giovanni Van Drom

    3.Jeffrey Cools
    4.Sam Ven der Aa

    5.Dave Van Roeyen op > 1min (pelotonspurt)

    6.Robby Van Raemdonck

    7.Niels d'Hondt

    8.Gino Van Broeck

    9.Jef Maes

    10.Jan Peirsman

    11.Koen Van Laere

    12.Jurgen Van Havere

    13.Kurt Van Raemdonck

    14.Steven Dupont

    15.Lieven Soens

    16.Franky Boel

    17.Kurt Thoen

    18.Tommy Van Osselaer

    19.Stephan De Plucker

    20.Filip Van Goethem

     

    Toeristen +45 jaar

    1.WIM HEYNDRICKX (Vrasene)

    2.Kenny Janssens uit Melsele

    3.Freddy Van Camp

    4.Peter Flach op > 1min

    5.Dirk Bryssinckx

    6.Joeri Verbruggen

    7.Marco De Dobbelaer

    8.Lieven Bauwens

    9.Serge Meyvis

    10.Luc Apers

    11.Parick De Beule

    12.Antoon Bryssinck

     

     

    Proficiat aan KRIS HEIRWEGH met zijn Zege bij de Recreanten !!!


    Recreanten

    1.KRIS HEIRWEGH (Burcht)

    2.Herman Van Slambroeck

    3.Tony Van Havenbergh

    4.Kristof Van Havenbergh

    5.Danny Van Havenbergh

    6.Kurt Van Den Brande

    7.Dirk Blommaert

    8.Eddy Cap

    9.Hans Koebrugge

    10.Hugo Martens

    30-05-2014 om 16:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DESTELBERGEN VAN DONDERDAG 29/05/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DESTELBERGEN VAN DONDERDAG 29/05/2014     


    29/05/2014 DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 118,3 km

    Aantal deelnemers: 109

    1.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    2.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.GOOVAERTS Tom-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    5.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    7.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    10.TRIBOUT Bart-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    12.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    15.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    16.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    18.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    20.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    24.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    35.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    39.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    43.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    52.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    61.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    66.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    68.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    69.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    71.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    73.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    76.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    77.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    80.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    82.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    84.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    85.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    92.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    93.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    96.DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    29-5-2014-destelbergen 924.JPG
                               Winnaar Benjamin Verraes met de bloemen.

    29-5-2014-destelbergen 932.JPG
                       Winnaar Benjamin Verraes met zijn talrijke supporters.
    29-5-2014-destelbergen 835.JPG
                    Aankomst van Benjamin Verraes voor Steven Caethoven.
    29-5-2014-destelbergen 837.JPG
                                          De winnaar Benjamin Verraes.
    29-5-2014-destelbergen 136.JPG
                                             De kopgroep van 8 renners.
    29-5-2014-destelbergen 258.JPG
            De 8 leiders die de laatste ronde nog een beetje gezelschap kregen.
    29-5-2014-destelbergen 409.JPG
          
                             Op zoek naar de leiders met Kristof DHollander.  
    29-5-2014-destelbergen 416.JPG
    29-5-2014-destelbergen 591.JPG
    29-5-2014-destelbergen 669.JPG
    Vooraan Pieterjan Kindermans uit Lebbeke en als laatste Wim Bernaert uit Merchtem.                        
    29-5-2014-destelbergen 125.JPG                         
    29-5-2014-destelbergen 149.JPG                
    29-5-2014-destelbergen 066.JPG
                                           Rechts Kristoff Heyns uit Temse.
    29-5-2014-destelbergen 058.JPG
        De start van de Elite z.c. & Beloften te Destelbergen met 109 deelnemers.


     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    30-05-2014 om 01:23 geschreven door kenny


    29-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 29/05/2014 BALOISE BELGIUM TOUR (VB) - Men Elite – Rit 2 - km - 03h49'33"
    Aantal deelnemers: 154 -

    1.BOONEN Tom -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM

    2.STEEGMANS Gert -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    3.BOS Theo -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    4.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.HUSHOVD Thor -BMC RACING TEAM-

    6.NAPOLITANO Danilo -WANTY - GROUPE GOBERT-

    7.VERHELST Louis -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    8.AHLSTRAND Jonas -TEAM GIANT-SHIMANO-

    9.SENECHAL Florian -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    10.LODEWYCK Klaas -BMC RACING TEAM-

    23.NAESEN Oliver -CIBEL-

    31.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-

    34.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    35.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-

    46.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    78.ONGENA Thomas -CIBEL-

    80.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    86.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    130.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-

    137.ONGENA Matthias -CIBEL-

    138.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    146.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

    153.DE DECKER Bjorn -CIBEL-


    29/05/2014 DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 118,3 km

    Aantal deelnemers: 109

    1.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    2.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.GOOVAERTS Tom-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    5.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    7.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    10.TRIBOUT Bart-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    12.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    15.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    16.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    18.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    20.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    24.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    35.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    39.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    43.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    52.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    61.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    66.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    68.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    69.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    71.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    73.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    76.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    77.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    80.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    82.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    84.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    85.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    92.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    93.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    96.DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    29/05/2014 HERK-DE-STAD (LB) - Elite z.c./U23 - 112,7 km

    Aantal deelnemers: 53

    1.WERST Raymond-Wielerteam Noord-Limburg-

    2.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    3.HERREMANS Jamie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    4.GÉROMBOUX Arnaud-COLOR CODE - BIOWANZE-

    5.BEYENS Yoeri-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    6.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    7.NOELS Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.FROYEN Piet-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.VAN OPSTAL Thomas-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.ELEN Sander-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    29.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    29/05/2014 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 106 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    3.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    4.VANDEN BAK Laurent-AN POST - CHAINREACTION-

    5.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.RYAN Luke-RICHARDSONS-TREK RT-

    7.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.CLAERHOUT Sven -DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    9.DEPYPERE Mathias-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.BOUTTÉ Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    29/05/2014 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 90

    1.DE ROOZE Niels-TO WIN JOSAN CT-

    2.ELPERS Elroy -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    3.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.KOOLS Jos-KTC_CYCLINGTEAM-

    8.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    23.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    44.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    60.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    72.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    73.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    75.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    29/05/2014 TIENEN (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 77

    1.WILLEMS Robby-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    3.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    4.VLASSELAER Maarten-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    6.HAAG Guillaume-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    7.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    8.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    9.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    10.BROES Michiel-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    29/05/2014 WIELSBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.VANDAELE Philip-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    4.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    5.DERYCKE Giorgio-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.DEVRIENDT Tom-TEAM 3M-

    7.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    8.DE VRIESE Stijn-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    10.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    35.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

     

    29/05/2014 DEINZE (O) - U23 - 108 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.SLABINCK Indiana-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.MERLIER Tim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    3.MERLIER Braam-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    4.VAN RENTERGHEM Bram-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.OLIEBOS Jordy-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.FRANK Shaked-CITY CYCLING CLUB-

    8.RAEYMAEKERS Mattias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.PIETERS Laurent-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.MICHIELS Killian-CT 2020-

    11.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    29-05-2014 om 23:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 29/05/2014 OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE (O) - Juniores – Interclub - km - 02h38'15"
    Aantal deelnemers:

    1.SHAW James -SOUTH EAST CYCLING TEAM

    2.JACOBS Robin -DCM CYCLING TEAM-:00’04"

    3.BOONS Laurens -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-:00’30"

    5.RELAES Jacob -DCM CYCLING TEAM-:00’36"

    6.BARBIER Pierre -VCA ST QUENTIN-:00’45"

    7.BLAMPAIN Maxime -WASQUEHAL JUNIOR TEAM-

    8.GULICKX Max -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.VANDERMEER Laurens -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.KROONEN Bastien -LOTTO-VC ARDENNES-

    57.DE WITTE Sven -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    29/05/2014 HARELBEKE (W) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.MOLLY Kenny-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.VANDREPOTTE Anthony-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.VERWILST Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.HOLVOET Martijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.VEROUGSTRAETE Nicolas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.DERMAUT Mike-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.VAN BOST Victor-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    10.DECOCK Tijn-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    11.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/05/2014 PEPINGEN (VB) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    2.SNYERS Jari-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.VAN DEN BOSSCHE Timothy-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    7.ABRAHAMS Jasper-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.BRAET Dieter-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    29/05/2014 SLEIDINGE (O) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.LOOMANS Gertjan -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.VAN LOON Jordi-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.DE GROOTE Arne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    5.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    6.VAN UDEN Dandy-WV SCHIJNDEL-

    7.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.DEQUAE Joran-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DE BOECK James-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    10.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    45.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    49.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    29/05/2014 ZWIJNDRECHT (A) - Juniores - 57 km

    Aantal deelnemers: 22

    1.VERTESSEN Mathias-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.D`HOORE Jolien-LOTTO BELISOL LADIES-

    3.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.CAP Bryan -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    9.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/05/2014 HOBOKEN (A) - Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers: 52

    1.BOK Willem-E-

    2.SCHELLING Ide-RESTORE CYCLING-

    3.MAAS Danny-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.MAHIEU Max-RESTORE-

    6.KOOTSRA Michael-RESTORE CYCLING-

    7.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-

    9.HOOLE Daan-RWC AHOY-

    10.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    25.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.DEPAUW Brent-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    41.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/05/2014 MARKE (W) - Nieuwelingen - Kampioenschap van Vlaanderen
    1jaars – 68,4km - Aantal deelnemers: 91

    1.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    3.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    6.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.VANOVERBERGHE Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.BAEYENS Yorgo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.DE NEVE Joerik-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    28.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    51.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    59.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-


    2jaars - 76 km - Aantal deelnemers: 128

    1.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.COPPENS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.GUYONNAUD Jonathan-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    14.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    32.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    37.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    58.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    66.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    68.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    96.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29-05-2014 om 23:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan LUKAS VAN NUNEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan SIEBREN BAERT met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Colman Alex KOP 2013.jpg  Lukas Van Nunen.JPG  Siebren Baert KOP 2014.jpg

          Alex Colman           Lukas Van Nunen             Siebren Baert


    Donderdag 29/05/2014 OETINGEN (VB) - Nieuwelingen - 57,6 km

    Aantal deelnemers: 38

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-VISTAMEDIA HAMME-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.DU FOUR Jens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.VAN DEN HAUTE Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.WOUTERS Andreas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.BRYNAERT Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.VERELST Jef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    12.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    15.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    29/05/2014 SLEIDINGE (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.VOLKERS Jorn-WV DE JONGE RENNER-

    2.VAN DRUNEN Stefan-E VOLHARDING-

    3.POLDERVAART Mario-CYCLING TEAM AVIA-

    4.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    5.OVERMEIRE Louis-VISTAMEDIA HAMME-

    6.HESTERS Jules-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VAN DER HAEGEN Jarne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.BLONDEEL Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.MOBACH Jarno-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.KETELAARS Xavier-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    12.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    24.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    39.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    29/05/2014 WILSELE-PUTKAPEL (VB) - Nieuwelingen - 63,7 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.LUKAS VAN NUNEN uit Beveren-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VERELST Luca-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.VERBIST Lennert-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.BROOS Alain-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.EESTERMANS Glenn-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    7.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    8.OUAHDANI Abdelmounim-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.VANRESPAILLE Quinten-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.DE PEUTER Dylan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    29/05/2014 ZWEVEGEM (W) - Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers: 52

    1.SIE BREN BAERT uit St.Gillis-Waas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.GHEQUIERE Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.PINTELON Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.LIEVENS Dayvin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.DE BROUWER Jeffrey-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.DELZEYNE Robbe-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.FIERS Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    29-05-2014 om 23:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn Zege bij de Aspiranten 13 jaar !!!

    De Pestel Thomas.JPG 

     Thomas De Pestel


    29/05/2014 ERPE-MERE (O) - Aspiranten


    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 12

    1.VAN HOUT Luca-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.SEGERS Ryan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.DHONDT Dante-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    5.CHRISTIAENS Jonas-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.VERBESTEL Jitse-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 21

    1.THOMAS DE PESTEL uit-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DERAEVE Niels-ASFRA RACING TEAM-

    3.ONDERBEKE Niels-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.VAN GHELEWE Wout-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW-

    5.DE DECKER Tijl-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.DE BEER Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 19

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VAN ROY Yannick-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.VERHECKEN Gilan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.CLAUWAERT Maarten-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    5.GEYSELS Xander-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.SLOCK Liam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.WARRENS Anthony-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.ROOBROUCK Elias-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.HENDRIKX Laura-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    29/05/2014 HOBOKEN (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    29-05-2014 om 23:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C./ELITE Z.C./U23 BALOISE BELGIUM TOUR VAN WOENSDAG 28/05/2014

    FOTO'S ELITE M.C./ELITE Z.C./U23 BALOISE BELGIUM TOUR VAN WOENSDAG 28/05/2014     
                      

    Woensdag 28/05/2014 BALOISE BELGIUM TOUR (VB) - Men Elite – Rit 1 - 172 km - 03h51'43"
    Aantal deelnemers:

    1.BOONEN Tom -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM

    2.GREIPEL André -LOTTO BELISOL-

    3.BOS Theo -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    4.AHLSTRAND Jonas -TEAM GIANT-SHIMANO-

    5.GUARDINI Andrea -ASTANA PRO TEAM-

    6.NAPOLITANO Danilo -WANTY - GROUPE GOBERT-

    7.CHICCHI Francesco -NERI SOTTOLI-

    8.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.WEBER Sascha -VERANCLASSIC - DOLTCINI-

    10.STEEGMANS Gert -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    13.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    14.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-

    16.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-

    39.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    56.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    78.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    108.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-

    122.NAESEN Oliver -CIBEL-

    127.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

    136.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    139.ONGENA Matthias -CIBEL-

    142.ONGENA Thomas -CIBEL-

    149.HOFMAN Joeri -KWADRO - STANNAH-

    154.DE DECKER Bjorn -CIBEL-

    28-5-2014-BALOISE DEEL 3 203.JPG
                                  Winnaar Tom Boonen met de bloemen.     
    28-5-2014-BALOISE DEEL 3 210.JPG
                                          Het podium met winnaar Tom Boonen.
    28-5-2014-BALOISE DEEL 3 214.JPG
                                      Winnaar Tom Boonen met de blauwe trui.
    28-5-2014-BALOISE DEEL 3 102.JPG
               De massaspurt gewonnen door Tom Boonen voor Greipel en Bos.
    28-5-2014-BALOISE DEEL 3 096.JPG
                                   Aankomst van winnaar Tom Boonen.
    28-5-2014-BALOISE DEEL 3 222.JPG 28-5-2014-BALOISE DEEL 3 232.JPG
        Pieter Vanspeybrouck kreeg de strijdlust.                                    De witte trui voor het jongerenklassement.
    28-5-2014-BALOISETOUR 1STE RIT 2DE DEEL 033.JPG
    De 3 leiders in de plaatselijke ronden met Laurens De Vreese, Pieter Vanspeybrouck
    en Arnaud Démoite.
    28-5-2014-BALOISE DEEL 3 074.JPG
    28-5-2014-BALOISE DEEL 3 078.JPG
    28-5-2014-BALOISE DEEL 3 069.JPG
    28-5-2014-BALOISE DEEL 3 029.JPG
                                     Joeri Stallaert bij de bevoorrading.
    28-5-2014-BALOISE DEEL 3 013.JPG
    28-5-2014- baloisetour 1ste rit 262.JPG
                               Thomas Ongena en Mathias Van Holderbeke.
    28-5-2014- baloisetour 1ste rit 181.JPG
                                         Gijs Van Hoecke voor zijn supporters.
    28-5-2014- baloisetour 1ste rit 095.JPG
                                     De start is gegeven voor de 1ste rit.
    28-5-2014- baloisetour 1ste rit 071.JPG
                         De start van de Profs, Elite z.c. en Beloften te Lochristi.



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    29-05-2014 om 14:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 3 - WAASLANDSE TTC RONDE 2014

    TTC.JPG

    Proficiat aan NIELS D’HONDT met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Dhondt Niels KOP 2012.png 

            Niels D’Hondt


    Woensdag 28/05/2014 – VERREBROEK – Toeristen – Rit 3 Waaslandse TTC Ronde

    Aantal deelnemers: 50

    1.NIELS D’HONDT (Waasmunster)

    2.Wim Bas

    3.Kurt Victor

    4.Jelle Andries

    5.Bram Kesteleyn

    6.Jurgen De Witte

    7.Jeroen Vermeiren

    8.Maarten Van Raemdonck

    9.Kenny Janssens uit Melsele

    10.Bram Van Overloop

    11.Glenn Van Hille 12.Tom Saeys 13.Eddy Vanopstal 14.Dominiek Porte 15.Davy Christiaens 16.Filip Van Goethem 17.Tijs Hermans 18.Angelo Vandecasteele 19.Sam Van der Aa  20.Gino Beauprez 21.Tim De Bock 22.Jeroen Belis 23.Kurt Bertier 24.Dieter De Craene 25.Giovanni Baert 26.Lieven De Breucker 27.Andy Landtsheer 28.Tom Van Osselaer 29.Tommy Van Osselaer 30.Johan Nijs 31.Wim Vanderveken 32.Patrick De Beule 33.Kurt Thoen 34.Ben Van Baelen 35.Filip Van Buynder 36.Wim Van de Moortel 37.Dimitri Maes 38.Pieter van Hulle 39.Franky Boel 40.Gunther Hanssen 41.Frank Van Clapdorp 42.Benny Van Goethem 43.Nils Bauwens 44.Michel Van Osselaer 45.Gaetan Joye 46.Danny Van Damme 47.Wim Vanderveken


    Woensdag 28/05/2014 – VERREBROEK - Recreanten

    Aantal deelnemers: 62

    1.Wagemans Tim

    2.Van Goethem Peter

    3.Van Goethem Daniël

    4.De Cock Stefan

    5.Valckx Didier

    6.Paelinck Niels

    7.Felix Nick

    8.Van Nieuwenhove Raf

    9.Van Durm Toon

    10.Heirman Stefaan

    29-05-2014 om 13:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/05/2014

    vwf.JPG










    Donderdag 29 Mei – HERDERSEM (9310)

    A-reeks - 73,2km - 1h43
    1.Mario VAN DER SICKEL
    2.Stijn Verbeke (Belsele)
    3.Bart De Baere
    4.Kristof Gryson
    5.Nick Mertens (Grembergen)
    6.Senne Steegmans
    7.Sven Steenackers en Peter Landtsheer
    9.Glenn De Wolf (Zele)
    10.Andy D'Hauwe

    C-reeks
    - 73,2km - 1h44
    1.Frank VAGENENDE
    2.Gino De Weirdt
    3.Andy De Backer
    4.Raf Van Den Bossche
    5.Andy Annendijck
    6.Tom De Beer (Hamme)
    7.Peter De Maere (Eksaarde)
    8.Marc Tabourdon
    9.Tino Teirlinck
    10.Bruno Bruyere

    D-reeks
    - 61km - 1h28
    1.Patrick JACOBS
    2.Philippe Lampaert
    3.Geert Van Speybroeck
    4.Wim Braet
    5.Ronny Van Der Vurst
    6.Herman Proost
    7.Franky De Tremerie
    8.Frank Geets
    9.Benny Van Buynder (Bornem)
    10.Pascal Raes

    E-reeks
    - 61km - 1h32
    1.Jan VAN DEN BRANDE
    2.Patrick Cocquyt
    3.Danny De Backer
    4.Dirk Mathys (Gentbrugge)
    5.Rene De Brucker
    6.Patrick De Craene
    7.Noël Willems
    8.Patrick Van Pachterbeke
    9.Eric Depouille
    10.Jo Montforts

    F-reeks
    - 54,9km - 1h24
    1.Ronny PARIDAENS
    2.Glenn Hoornaert
    3.Martin Durant
    4.Johny Van Holen
    5.Patrick Van Renterghem
    6.Hendrik Caethoven en Wim De Waal
    8.Roger Schouppe
    9.Jean Blommaert (Hamme)
    10.Rudy Bloemmen

    G-reeks
    - 54,9km - 1h27
    1.Florent DE LEERSNYDER
    2.Gaston Sannen
    3.Roland Boulard
    4.Etienne Vandenhouwe
    5.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6.Luc Snels
    7.Jos Vandermeulen
    8.Felix Luyten
    9.Roger Hoof (St.Niklaas)
    10.Vic Van Den Eynde

    29-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN OVWF/WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/05/2014

    OVWF.jpgwaod_3.jpg


    Donderdag 29 Mei – POPERINGE (8970) - OVWF/WAOD

     

    CAT A - 69 deelnemers – 60 km

    1-Caen Davy

    2- Derynck Peter

    3-Neyt Roy

    4-Barbier Davy   

    5-Cauwelier Thijs 

    6-Mestdag Jurgen 

    7-Acke Pieter  

    8-Vanhoorneweder Bjorn  

    9-Debaene Tim  

    10-Catteeuw Kristof

     

    CAT B - 40 deelnemers – 48 km

    1-Ampporter Dirk  

    2-Coucher  Didier (St.Amandsberg)

    3-Deloof Jean Pierre  

    4-Vanhoorneweder Diedier

    5-Vandaele Serge

    6-Roose Geert

    7-Versluys Marc  

    8-Berquin Filip

    9-Vlerick Freddy

    10-Bertier Rudy 

     

    CAT C - 27 deelnemers – 36 km

    1-Casteleyn Ghislain 

    2-Demeyere Jose

    3-Calus Johan 

    4-Robaert Jacky

    5-Naert Eric

    6-Lecluysse Christan

    7-Denecker Gery

    8-Pyra Frans 

    9-Vanhove Hilaire 
    10-Cocquyt Luc 

    29-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/05/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Donderdag 29/05 – HEIST-GOOR

    Categorie A - 88 km
    1-Cop Kristof
    2-De Feyter Tom
    3-Leys Sam
    4-Verstraeten Sven
    5-Wauters Matthias
    6-Thys Edwin
    7-Delcroix Ben
    8-Tubbax Pieter
    9-Delcroix Jan
    10-Docker karel

    Categorie B - 88 km
    1-Adams Christophe
    2-De Feyter Ken
    3-Van Maldeghem Stijn
    4-Rombouts Stijn
    5-Van Olen Jef
    6-Uyterhoven Pieter
    7-Jordaens Bart
    8-Boenders Yves
    9-Stijnen Klaas
    10-Berghmans Bart

    Categorie C - 63 km
    1-Bogaerts Patrick
    2-Lahou Rudy
    3-Aerts Peter
    4-Heremans Koen
    5-Gendarme Bart
    6-Gouwkens Patrick
    7-Pauwels Vital
    8-Rens David
    9-Haccuria Bart
    10-Hakir Bernard

    Categorie D - 63 km
    1-Van Der Mieren Daniel
    2-Vangenechten Freddy
    3-De Cock Marc
    4-Wauters Philippe
    5-Van looy Wim
    6-Vekemans marc
    7-Vranckx Jef
    8-Lap Hans
    9-Haest Eddy
    10-Vaes Eddy

    Categorie E - 63 km
    1-Baptist Francy
    2-De Bakker Ludo
    3-Oosterbosch Geert
    4-Van Gils René
    5-Thienpont Walter
    6-Bogers Tonny

    29-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    28-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BALOISE BELGIUM TOUR 2014

    BALOISE BELGIUM TOUR 2014

     

    27-5-2014-ploegvoorst lochrist 252.JPG
    Omega Pharma - QuickStep
    1.MARTIN Tony , 2.MEERSMAN Gianni (Bel) , 3.BOONEN Tom (Bel) , 4.TERPSTRA Niki (Ned) ,
    5.BAKELANTS Jan (Bel) , 6.STEEGMANS Gert (Bel0 , 7.VANDENBERGH Stijn en 10.FENN Andrew

    27-5-2014-ploegvoorst lochrist 230.JPG 

    Lotto - Belisol
    11.GREIPEL André , 12.ROELANDTS Jurgen (Bel) , 13.BOECKMANS Kris (Bel) ,
    14.WILLEMS Frederik (Bel) , 15.BROECKX Stig (Bel) , 16.HENDERSON Gregory ,
    18.DEBUSSCHERE Jens (Bel) en 19.LIGTHART Pim (Ned)
    27-5-2014-ploegvoorst lochrist 210.JPG

    BMC
    21.GILBERT Philippe (Bel) , 22. AVERMAET Greg van (Bel) , 23.LODEWYCK Klaas (Bel) ,
    24.BURGHARDT Marcus , 25.CUMMINGS Stephen , 26.DILLIER Silvan , 27.ZABEL Rick
    en 28.HUSHOVD Thor

    27-5-2014-ploegvoorst lochrist 206.JPG 
                              Greg Van Avermaet en Philippe Gilbert.

    27-5-2014-ploegvoorst lochrist 197.JPG 

    Belkin
    31.VANMARCKE Sep (Bel) , 32.WYNANTS Maarten (Bel) , 33.BOS Theo (Ned) ,
    34.MARTENS Paul , 35.TANKINK Bram (Ned) , 36.BROWN Graeme , 37.WAGNER Robert
    en 38.MARKUS Barry (Ned)

    27-5-2014-ploegvoorst lochrist 166.JPG 

    Topsport Vlaanderen
    61.VANBILSEN Kenneth (Bel) , 62.WALLAYS Jelle (Bel) , 63.THEUNS Edward (Bel) ,
    64. STAEYEN Michael van (Bel) , 65. HOECKE Gijs van (Bel) , 66.LAMPAERT Yves (Bel) ,
    67. CAMPENAERTS Victor (Bel) en 68.VANSPEYBROUCK Pieter (Bel)

    27-5-2014-ploegvoorst lochrist 147.JPG 

    Wanty - Groupe Gobert
    71.LEUKEMANS Bjorn (Bel) , 72. VREESE Laurens de (Bel) , 73.ROBERT Frédérique (Bel) ,
    74.GHYSELINCK Jan (Bel) , 75.VEUCHELEN Frederik (Bel) , 76.NAPOLITANO Danilo ,
    77.SELVAGGI Mirko en 78. TROYER Tim de (Bel)

    27-5-2014-ploegvoorst lochrist 062.JPG 

    BKCP - Powerplus
    131.WALSLEBEN Philipp , 132.BOSMANS Wietse (Bel) , 133. Van der POEL David (Ned) ,
    134. Van der POEL Mathieu (Ned) , 135.PETRUS Lubomir , 136.HOEYBERGHS Daan (Bel)
    en 137.BAESTAENS Vincent (Bel)

    27-5-2014-ploegvoorst lochrist 046.JPG 

    Veranclassic - Doltcini
    191.GARDEYN Gorik (Bel) , 192.DEWORTELAER Serge (Bel) , 194.SCHOONBROODT Bob (Ned) ,
    195.MOL Wouter (Ned) , 196.OTTEMA Rick (Ned) , 197.STALLAERT Joeri (Bel) ,
    198.WEBER Sascha en 200.VANDEWIELE Frederik (Bel)

    27-5-2014-ploegvoorst lochrist 037.JPG 

    Vastgoedservice
    141.HULSMANS Kevin (Bel) , 142.PEETERS Kevin (Bel) , 144.CORDEEL Sander (Bel) ,
    145.GEYSEN Kurt (Bel) , 146.ADAMS Joeri (Bel) , 147.RUIJGH Rob (Ned) ,
    148.VERMOTE Alphonse (Bel) en 149.COOLS Alexander (Bel)

    27-5-2014-ploegvoorst lochrist 017.JPG 

    Cibel
    171.NAESEN Oliver (Bel) , 172.ONGENA Thomas (Bel) , 173.CALLEBAUT Kevin (Bel) ,
    174.DE DECKER Bjorn (Bel) , 175.GOOSSENS Kenny (Bel) , 176. HOLDERBEKE Matthias van (Bel) ,
    177. STEENBERGHEN Jori van (Bel) en 178.ONGENA Matthias (Bel)




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg


    28-05-2014 om 10:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/05/2014

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan LUC VAN CLAPDORP met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Van Clapdorp Luc KOP 2013 1.jpg
          Luc Van Clapdorp


    Zondag 25/05/2014 - ROESELARE - LWU

     

    Categorie A:   

    1.Ruben Vandevelde

    2.Vincent Vanhoutteghem

    3.Kristof Carrette

    4.Mathieu Langedock

    5.Bram Devoldere

    6.Giovanni Debaere

    7.Sven Verbrugghe

    8.Nicholas Braet

    9.Django Legrand

    10.Brecht Deruyck

     

    Categorie B:  

    1.Vincent Milleville

    2.Stefaan Ferrest

    3.Patrick Vanmaekelbergh

    4.Gino Beauprez

    5.Axel Naessens

    6.Jeffrey Vandendorpe

    7.Kurt Heyman

    8.Gert Fauck

    9.Jan Vanderstraeten

    10.Wouter Cael

    22.Giovanni Van Drom

     

    Categorie C:      

    1.LUC VAN CLAPDORP (Nieuwkerken)

    2.Frank Suys (Hingene)

    3.Rudy Bertier

    4.Steve Ferguson (Gbr)

    5.Patrick Raes

    6.Francky Verschueren

    7.Dirk Verleyen

    8.Filip De Keyser

    9.Jan Samaey

    10.Rik Vesschemoet

     

    Categorie D:

    1.Patrick Watteny

    2.Rudy Bloemmen

    3.Paul Hunninck

    4.Freddy Vlerick

    5.Marc Steenberghe

    6.Ruddy Stockman

    7.Jozef De Naeghel

    8. Franky Holvoet

     

    Categorie E:

    1.Florent De Leersnyder

    2.José Demeyere

    3.Alain Messager

    4.Eric De Wilde

    5. Daniël Nuytinck

     

    Categorie F:

    1.Mauro Cooman

    2.Jordy Van der Haeghen

    3.Alex Gheysens

    4.Arno Lacompte

    5.Kevin Van Laethem

    6.Jente Bruning

    7.Tjorven Vanparys

    8.Nigel Vandecasteele

    9.Jonas Brack

    10. Robbe Delaere

     

    Categorie G:

    1.Danny Bogaert

    2.Tim Vanbelle

    3.Jonathan Viaene

    4.Tonny Defeyter

    5.Michaël Ledeine

    6.Jason Decottignies

    7.Steven Tommeleyn

    8.Davy Vander Linden

    9.Jurgen Verhaeghe

    10.Christ Christiaens

     

    Categorie Dames:

    1.Jolien Verschueren

    2.Naïka Deneef

    3.Katleen Fraeye

    4.Aurélie Vermeir

    5.Vanessa Van Kerckvoorde

    6.Ine Defeyter

    7.Tatiana Vanparys

    8.Katleen Jacobs

    28-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN OVWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/05/2014

    OVWF.jpg

    Proficiat aan DIDIER COUCHEZ met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.B !!!
    Didier Couchez.JPG 

          Didier Couchez

     

    Zondag 25/05/2014 - HOUTHULST - OVWF

     

    CAT A - 73  deelnemers

    1-Jonckheere   Michael 

    2-Legrand  Wesley 

    3-Debaene  Tim    

    4-Barbier  Davy  

    5-Depraetere  Hannes

    6-Van Oost Kim

    7-Caen  Davy 

    8-Laperre  Christophe  

    9-Balcaen  Wesley  

    10-Cauwelier  Thijs 

     

    CAT B - 49 deelnemers

    1-DIDIER COUCHEZ (St.Amandsberg)

    2-Devlies  Chris

    3-Deloof  Jean  Pierre  

    4-Provoost Patriek  

    5-Berquin  Filip 

    6-Devulder  Annick

    7-Ampoorter  Dirk  

    8-Lust  Denis 

    9-Versluys  Marc 

    10-Hoornaert  Glenn  

     

    CAT C - 27 deelnemers

    1-Cocquit  Luc

    2-Naert  Eric 

    3-Deprez  Dirk 

    4-Deneckere  Gery 

    5-Casteleyn  Ghislain 

    6-Lauwers  Marnix 

    7-Vanhove  Hilaire 

    8-Calus  Johan   

    9-Vandamme  Marnik 

    10-Vervenne  Freddy

    28-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 28/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 28/05/2014 BALOISE BELGIUM TOUR (VB) - Men Elite – Rit 1 - 172 km - 03h51'43"
    Aantal deelnemers:

    1.BOONEN Tom -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM

    2.GREIPEL André -LOTTO BELISOL-

    3.BOS Theo -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    4.AHLSTRAND Jonas -TEAM GIANT-SHIMANO-

    5.GUARDINI Andrea -ASTANA PRO TEAM-

    6.NAPOLITANO Danilo -WANTY - GROUPE GOBERT-

    7.CHICCHI Francesco -NERI SOTTOLI-

    8.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.WEBER Sascha -VERANCLASSIC - DOLTCINI-

    10.STEEGMANS Gert -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    13.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    14.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-

    16.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-

    39.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    56.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    78.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    108.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-

    122.NAESEN Oliver -CIBEL-

    127.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

    136.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    139.ONGENA Matthias -CIBEL-

    142.ONGENA Thomas -CIBEL-

    149.HOFMAN Joeri -KWADRO - STANNAH-

    154.DE DECKER Bjorn -CIBEL-

    28-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    27-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 28/05/2014 - RIT 3 VAN DE WAASLANDSE TTC RONDE 2014
    ttc 3.jpg

    Bron: Het TTC Bestuur

    27-05-2014 om 09:41 geschreven door kenny


    26-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/05/2014

    waod_3.jpg


    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Tim Vercauteren.JPG    5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG
          Tim Vercauteren               Werner Dullaert

    Zondag 25 Mei – WAASMUNSTER (9250)

     

    Catg.A – 96 deelnemers – 78,4 km

    1.TIM VERCAUTEREN (Belsele)

    2.Philip Lampaert

    3.Gunter Sterck (Klein-Sinaai)

    4.Stijn Verbeke (Belsele)

    5.Nick De Landtsheer

    6.Jonas De Vlieger

    7.Franky Van Oyen (Zulte)

    8.Luc De Moor (St.Gillis)

    9.Andy De Backer

    10.Mario Van Den Broecke

    11.Paul Rooseparck (Overmere)

    18.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    19.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    21.Steven Goossens (Belsele)

    24.Tom Demaesschalck

    27.Michiel De Rycke (Haasdonk)

    28.Jeroen Colman

    32.Jan Peirsman (Beveren)

    33.Thiemen Van Regenmortel (Lokeren)

    39.Steven Heirman (Hamme)

    43.Stefan Ott (Waasmunster)

     

    Catg.B – 66 deelnemers – 67,2 km

    1.Frank Vagenende (Burst)

    2.Tom De Beer (Hamme)

    3.Gino De Weirdt

    4.Rik de Vree

    5.Peter Neels (Kruibeke)

    6.Kurt Pauwels

    7.Benny Van Buynder (Bornem)

    8.Eric Vereecken

    9.Gunther Biesemans

    10.Peter Maes (Bornem)

    11.Steven Blommaert (Hamme)

    16.Bart Rombouts (Kallo)

    20.Etienne Claus (Waasmunster)

    25.Wim Rombaut (Stekene)

    29.Alex Goossens (Vrasene)

    36.Sven De Vlieger (Lochristi)

     

    Catg.C – 50 deelnemers – 56 km

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Ronny Paridaens

    3.Kenny Janssens uit Melsele op 30"

    4.Marc Schepers

    5.Danny De Backer

    6.Giovanni Baert (Belsele)

    7.Danny Van Hoof

    8.Hugo Van Linden

    9.Paul Van Cleemput (St.Niklaas)

    10.Dirk De Pauw (Beveren)

    11.Kris Van Honsté

    12.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    13.Marc Couckuyt

    14.John De Croock

    15.Dirk Goolaerts

    16.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    17.Luc Witman op 1 ronde peloton

    18.Geert Braeckman (Kalken)

    22.Jan Heyrman (Kruibeke)

    23.Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    30.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    34.Luc Joos (Stekene)

    35.Franky Boel (Kruibeke)

    36.Dirk Bruyssinckx (Melsele)

    39.Patrick Van Der Vekens (St.Niklaas)

     

    Catg.D – 32 deelnemers – 50,4 km

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Peter Van Der Geest

    3.Jan Van Hove

    4.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    5.Hendrik Caethoven

    6.Jean Blommaert (Hamme)

    7.Geert Oosterbosch

    8.Johan Brouwers

    9.Helmuth Tas

    10.Robert Maldrie

    13.Marc Van Overmeir (Beveren)

    16.William Govaert (Waasmunster)

    19.Dirk De Cauwer (Hamme)

    27.Dirck Tummeleer (Duffel)

     

    Catg.E – 40 deelnemers – 50,4 km

    +65 jaar

    1.Roland Boulard (Drongen)

    2.Marc Vervondel

    3.Luc Snels

    4.Erik Vandersteen

    5.Willy Mous

    6.Leo Thyssen

    7.Roger Hoof (St.Niklaas)

    8.Roland Van Imschoot

    9.Etienne Vandenhouwe

    10.Adri Van Loon

    26.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

     

    +70 jaar

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Viktor Vanden Eynde

    3.Mathieu Mercken

    4.Joseph D'Hont

    5.Armand Mols

    6.Robert Robijns

    7.François Brouwers

     

    Toeristen – 61 deelnemers – 56 km

    1.Anton Wouters (Geel)

    2.Bram Kesteleyn

    3.Robby Van Raemdonck (Stekene)

    4.Christophe De Grom

    5.Brecht Declercq

    6.onleesbaar nummer

    7.Ive Wouters

    8.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    9.Nico Maes

    10.Peter Dierks (Bornem)

    11.Davy De Blieck

    29.Kurt Van Raemdonck (Beveren)

    26-05-2014 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LAARNE VAN ZONDAG 25/05/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LAARNE VAN ZONDAG 25/05/2014     


    25/05/2014 G.P. ETIENNE DE WILDE LAARNE (O) – Interclub – Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 113

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    2.VERRAES Benjamin-JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    3.NAESEN Oliver-CIBEL-

    4.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.MCCULLOCH Jack-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    7.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    8.PERRY Benjamin-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    9.REYNVOET Niels-JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    10.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    16.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    44.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    90.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    98.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    99.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    104.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    111.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    114.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    114.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    114.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    114.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    114.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    114.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-
    25-5-2014-laarne 1109.JPG
                                       Winnaar Mathias Van Holderbeke.

    25-5-2014-laarne 1112.JPG
                         Winnaar Mathias Van Holderbeke met de bloemen.
    25-5-2014-laarne 1094.JPG
                                  Een woordje uitleg van Etienne De Wilde.
    25-5-2014-laarne 1059.JPG
            De winnaar met de 2de Benjamin Verraes en de 3de Oliver Naesen.
    25-5-2014-laarne 1102.JPG
    De kampioen van Oost-Vlaanderen Ruben Van der Hagen en Niels Van Dorsselaere.
                      
    25-5-2014-laarne 967.JPG
                               Aankomst van winnaar Mathias Van Holderbeke.
    25-5-2014-laarne 971.JPG
    Aankomst van de 2de Benjamin Verraes voor Oliver Naesen en Michiel Dieleman.
    25-5-2014-laarne 997.JPG
                                       De spurt van het grote peloton.
    25-5-2014-laarne 1091.JPG 25-5-2014-laarne 1092.JPG 25-5-2014-laarne 1088.JPG
               De 2de Benjamin Verraes.                              De 3de Oliver Naesen.                            De winnaar van de Bergprijs.
    25-5-2014-laarne 603.JPG
                                           De 1ste doortocht van het peloton.
    25-5-2014-laarne 945.JPG
    25-5-2014-laarne 938.JPG
     






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    26-05-2014 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE LAARNE VAN ZONDAG 25/05/2014

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE LAARNE VAN ZONDAG 25/05/2014     
                      

    25/05/2014 LAARNE (O) - Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers: 61

    1.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    2.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.BAEYENS Yorgo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.BASTIAEN Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.KESTENS Donovan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    14.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    17.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21. MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    23.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25-5-2014-laarne 650.JPG
      Winnaar Seppe Rombouts, 2de Lukas Van Nunen en de 3de Maxime Cornu.
    25-5-2014-laarne 553.JPG
                              De aankomst van winnaar Seppe Rombouts.
    25-5-2014-laarne 569.JPG
    De aankomst van de 4de Sasha Weemaes uit Melsele die de pelotonspurt won.
    25-5-2014-laarne 232.JPG
                                           Sasha Weemaes uit Melsele.
    25-5-2014-laarne 262.JPG
    25-5-2014-laarne 303.JPG
    25-5-2014-laarne 312.JPG
    25-5-2014-laarne 392.JPG
                           Wielerteam Waasland sterk vertegenwoordigd.
    25-5-2014-laarne 480.JPG
    25-5-2014-laarne 177.JPG 25-5-2014-laarne 208.JPG
    Hannes Henderickx uit Wachtebeke werd 34ste.                 Brent Van Moer uit Melsele en Bert Van Assche uit Zele.
    25-5-2014-laarne 216.JPG 25-5-2014-laarne 174.JPG
              Jarno Liessens uit Zwijndrecht.                                                          De renners van Rudyco.
    25-5-2014-laarne 227.JPG
                           De start van de 61 Nieuwelingen te Laarne.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    26-05-2014 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERRY DRUYTS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Gerry Druyts.jpg 

              Gerry Druyts


    Zondag 25/05/2014 WORLD PORTS CLASSIC (A) - Men Elite UCI – Rit 2 - 160 km - 03h27'02"
    Aantal deelnemers: Antwerpen - Rotterdam

    1.Ramon Sinkeldam (Ned)

    2.Theo Bos (Ned)

    3.Greg Henderson (NZe)

    4.Louis Verhelst

    5.Sam Bennett (Ier)

    6.Michael Van Staeyen

    7.Romain Feillu (Fra)

    8.Roy Jans

    9.Matteo Pelucchi (Ita)

    10.Remco te Brake (Ned)

     

    25/05/2014 G.P. ETIENNE DE WILDE LAARNE (O) – Interclub – Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 113

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    2.VERRAES Benjamin-JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    3.NAESEN Oliver-CIBEL-

    4.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.MCCULLOCH Jack-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    7.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    8.PERRY Benjamin-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    9.REYNVOET Niels-JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    10.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    16.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    44.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    90.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    98.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    99.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    104.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    111.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    114.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    114.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    114.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    114.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    114.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    114.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    25/05/2014 MERELBEKE - MOLENHOEK (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 144

    1.VERSCHUERE Seppe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.SCHOEP Glenn-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.REIGEL Roel-PAJOTTENLAND SPORTIEF-

    5.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.BRACKMAN Jelle-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.EECKHOUT Kurt-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    9.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.VAN DER SCHELDEN Jasper-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    15.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    25.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    34.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    45.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    88.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    106.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    118.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    121.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    122.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    124.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

     

    25/05/2014 OOSTNIEUWKERKE TE SLEIHAGE (W) - Elite z.c./U23 - 116,8 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.MERLIER Tim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    2.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    4.GHYLLEBERT Pieter-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    5.DEFREYNE Cedric-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    9.ORBIE Stephen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.AMAGOI Tatsuki-TEAM EURASIA-IRC TIRE-

    61.MARTYNAS Maniusis-CIBEL-

     

    25/05/2014 RAMSEL HERSELT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 123

    1.GERRY DRUYTS uit Wilrijk-TEAM 3M-

    2.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.BOSMANS Tom-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.EATON Daniel-CANYON-

    5.ELEN Sander-HEYLEN MEUBELEN-

    6.CANT Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    7.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    9.VAN DINGENEN Sander -BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.VERCAMMEN Sven-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    25.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    60.ROOSELAER Victor-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    25/05/2014 – WALHAIN ST PAUL – Elite z.c./U23 – 114 km – 02h30min – 45,6 km/h

    Aantal deelnemers: 75

    1.VAN HOOYDONCK Nathan - BISSELL DEVELOPMENT TEAM

    2.KERF Jérôme - COLORCODE BIOWANZE

    3.VLASSELAER Maarten - BOFROST PRORACE

    4.COPP JAYDEN AUS - BIANCHI ARBITRAGE

    5.BURTON Jérémy - VERANDAWILLEMS

    6.VAN GOETHEM Kevin - DEPLASCO

    7.KEMERLINCKX Kristof - ZANNATA CYCLING TEAM

    8.CHAMPENOIS Aurelien - ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM

    10.SCHILS DOMINIC GBR - ZANNATA

    23.DE BLOCK Nick - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOO

     

    25/05/2014 PROSPERPOLDER-VERREBROEK (O) - Dames Elite - 90 km

    Aantal deelnemers: 90

    1.DE VOCHT Liesbet-LOTTO BELISOL LADIES-

    2.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    3.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    4.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    5.DE VUYST Sofie-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    6.VAN SEVEREN Celine-LOTTO BELISOL LADIES-

    7.SELS Loes-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.DELZENNE Elise-PRO DIALO-

    9.DEBBOUDT Sylvia-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    11.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    21.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    24.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    25.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

    31.ROBERT Valerie-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    37.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    54.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    26-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!